adcov.com

jak podgrzać kamienie do masażu W DOMU

Jak podgrzać kamienie do masażu gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest jednym z najbardziej relaksujących i kojących usług można korzystać z licencjonowanego masażysty. Ciepła i gładkie tekstury z kamieni łączą się złagodzić bóle i uspokoić się stres. Możesz kupić i podgrzać własne kamienie w domu z kilku prostych elementów i łatwe do naśladowania kroki. Koszt jest minimalny, a wynik jest poczucie ciepła i relaksu, które odpędzić dreszcze zimowych i bóle, które im odpowiadają.

Instrukcje

1 Umieść kamienie bazaltowe w dnie patelni elektrycznej w jednej warstwie. Dodano wystarczającą ilość wody, aby pokryć kamienie przez około pół cala.

2 Włącz patelni na średnio dużym ogniu. Ponieważ wszystkie Skillets elektryczne są różne i może się rozgrzać w szybszym lub wolniejszym tempie, trzeba będzie grać z temperatury i ustawić go odpowiednio. Chodzi o to, aby podgrzać kamienie do głębokiego ciepła bez nich tak gorąco, że spalają one skórę i sprawiają, że osoby z dostaniem się na ich przestraszyć masażu nadmiaru ciepła.

3 test ciepło kamieni usuwając je jeden na raz z patelni elektrycznej z parą drewnianych kleszczy. (Drewniane szczypce nie zniszczy wykończenie nieprzywierającej patelni elektrycznej.)

4 Określ, że kamienie nie osiągnął właściwej temperatury, kiedy można usunąć jeden z patelni i trzymać go w obu rękach, nie to uczucie jak to jest zbyt ciepłe w dotyku.

5 Włącz patelni aż do ustawienia, które jest powyżej "ciepłe", ale znacznie chłodniejsze niż średnim dużym ogniu użytego podczas pierwszego początek podgrzać kamienie, aby zachować je w odpowiedniej temperaturze.

Jak Rozgrzać Kamienie Spa Masaż

Jak Rozgrzać Kamienie Spa Masaż


Masaż terapii pomaga złagodzić stres i ciało wspomagania gojenia. Istnieje kilka rodzajów masażu, ale masaż gorącymi kamieniami może być najmniej pracochłonne dla dostawcy z większą korzyścią dla klienta. Bazalt kamień jest popularna w tego rodzaju masażu, ponieważ może absorbować wysoki poziom ciepła bez pękania.

Instrukcje

1 Połóż ręcznik na podłodze urządzenia grzewczego kamienia i ułożyć kamienie na górze. Wlać wodę do urządzenia, aż do poziomu, że producent wskazuje. Włączyć urządzenie.

2 Poczekaj, aż woda się nagrzewa. Temperatura powinna wynosić pomiędzy 135 a 140 stopni. Użyj termometru do sprawdzenia. Umieścić dużą ręcznik na płaskiej powierzchni, w pobliżu jednostki grzewczej.

3 Wyłącz urządzenia grzewczego, gdy woda jest w odpowiedniej temperaturze.

4 Użyj łyżkę lub narzędzie zawarte w opakowaniu kamieni do masażu, do podnoszenia kamieni z wody i umieścić je na ręczniku.

5 Poczekaj na kamienie do schłodzenia do temperatury komfortowej. Gdy kamienie czuć się komfortowo na dotyk, umieścić je na skórę klienta w odpowiednich punktów nacisku.

Jak dać Hot Rock masaż

Jak dać Hot Rock masaż


Hot Rock masaż zapewnia głęboko relaksujące doświadczenie dla ciała, umysłu i ducha. Masaż ten koncentruje się na węzły chłonne i drenaż płynów. Przenika ciało i rozluźnia mięśnie.

Instrukcje

1 Miejsce skały do garnka z wodą i ciepła do około 140 stopni. Gdy masz usunąć skały z puli, ich temperatura spadnie do 120 stopni.

2 Połóż osoba otrzymująca masaż twarzy w dół na płaskiej powierzchni, z tyłu i dolnej części kręgosłupa narażone na masażu. Ostrożnie stosować olejek do masażu na plecach osoby, rozłożenie go równomiernie i nie za mocno.

3 Za pomocą płaskiego kadzi, usunąć kamienie z podgrzewaną wodą. Umieść mokre kamienie w grubym ręcznikiem, aby je wysuszyć, a następnie delikatnie umieścić kamienie na tyłach obiektu. Upewnij się, że temperatura nie jest zbyt wysoka dla nich. Powinien czuć pocieszające, nie bolesne.

4 Umieść większe kamienie na większych części ciała, takich jak biodra i ramion. Umieść mniejszych kamieni wzdłuż pleców. Przechowywać w miejscu kamienie przez 20 minut lub do czasu tracą ciepło. Zacznij od masażu kończyn górnych. Pobierz kończyny luźne natomiast powrót relaksuje pod kamieniami.

5 Usuwanie kamienia z podstawy szyi. Musisz być ostrożny, ponieważ kamienie spadnie sporadycznie. Można również pracować w tylnej części głowicy w tym czasie.

6 Przesuń w dół do nóg. Zastosuj olejek do masażu w długich, gładkich uderzeń. Użyj kostki podczas masażu wydłużać i rozciągnąć mięśnie.

7 Wyjmij kamienie z tyłu osób badanych jest. Start z cięższych kamieni i zwrócić je do wody. Jak usunąć kamienie, widać miejsca, gdzie mają podgrzewane mięśnie. Ostrożnie stosować więcej oleju masażu. Czy całe plecy, a następnie rozpocząć masaż.

8 Koniec z "uderzeń pożegnalnych". Są to ostatnie pociągnięcia masażu. Pracować przez całą drogę w górę iw dół pleców, a kończy się na szyi i głowy. Powrócić do szyjki kilka razy, jak jest to jeden z najbardziej obciążonych obszarów ciała. Wykończenie z masażem głowy.

Wskazówki:

 • Zawsze oczyścić skały i je zdezynfekować między każdym masażu.

Jak zapobiec kamieni żółciowych Naturalnie

Kamienie żółciowe są małe-jak żwirowe osady, które stopniowo tworzą się w pęcherzyku żółciowym. Proces ten może trwać wiele lat, aby wystąpić. Kamienie żółciowe są bardzo powszechne; jednak zdecydowana większość kamieni żółciowych powodują żadnych objawów fizycznych. Niestety, około 10 procent kamieni żółciowych blokuje albo cystic lub wspólnych dróg żółciowych powoduje ból brzucha, żółtaczka, nudności i gorączka. W takim przypadku konieczne staje się chirurgicznie usunąć zapalenie pęcherzyka żółciowego i wszelkie zawarte w nim kamieni żółciowych. Dla wielu ludzi, kamienie żółciowe są odkryte przypadkowo na USG jamy brzusznej. Wiedząc, że masz kamieni żółciowych, co żywności należy unikać z kamieni żółciowych? Kamienie żółciowe można zapobiec naturalnie zmiany w diecie?

Instrukcje

1 Unikaj spożywania żywności pochodzące z produktów zwierzęcych. Elementy, takie jak czerwone mięso, masło i mleko pełne, które zawierają tłuszcze nasycone wydaje się promowanie tworzenia się kamieni żółciowych, a także ataki woreczka żółciowego spust.

2 Przejdź tłustych. Żywności, które są tłuste i smażone należy unikać tych, z kamieni żółciowych. Te produkty żywnościowe zmusić pęcherzyka żółciowego do cięższej pracy. Jeśli udokumentowane kamieni żółciowych może spowodować jeden nagle zasłaniać swoje cystic kanału.

3 Spożywać tłuszcze jednonienasycone, takich jak oleje rzepaku i oliwnych. Orzechy są również doskonałym wyborem diety. Oleje te, które zostały reklamowany w ramach diecie śródziemnomorskiej rzeczywiście wykazały zdolność do zapobiegania kamieni żółciowych.

4 Jedz zimnej wodzie ryby, takie jak tuńczyk, makrela i łosoś. Oleje omega-3 z ryb może pomóc pęcherzyka żółciowego działać bardziej efektywnie poprzez zapobieganie kamieni żółciowych.

5 unikać cukru rafinowanego i wysokie węglowodany glikemicznym. Ziemniaków, ryżu i wiele makarony i chleby są przekształcane w organizmie w cukru. Wysoki poziom cukru we krwi są bezpośrednio skorelowane z cukrzycą, jak również tworzenia się kamieni żółciowych.

6 spożywcze niewielką ilość kawy każdego dnia. Może to wydaje się w celu zmniejszenia stężenia cholesterolu w pęcherzyku żółciowym, która pomaga zapobiegać kamieni żółciowych.

7 Jedz dużo warzyw i owoców. Nie tylko są one ładowane z witamin i przeciwutleniaczy badania medyczne wykazały, mogą one zapobiegać powstawaniu kamieni żółciowych.

8 Luzem się dieta z włókien rozpuszczalnych w wodzie, takich jak pełnoziarniste i zbóż. Błonnik pokarmowy obniża poziomy cholesterolu i triglicerydów, które z kolei mogą zapobiegać kamieni żółciowych w sposób naturalny.

Wskazówki:

 • Czynniki genetyczne mogą wpływać na ryzyko wystąpienia kamieni żółciowych.
 • Niektóre problemy zdrowotne muszą być wyłączone, nawet jeśli nie są kamienie żółciowe powodując doświadczyć objawów.
 • Jest otyłych lub szybko traci na wadze są silnie związane z kamieni żółciowych. Schudnąć stopniowo, a następnie utrzymać tę zdrową wagę, aby zapobiec kamieni żółciowych naturalnie.

Jak dać chłopcu masaż

Dowiesz się, jak dać mężczyźnie najlepszy masaż kiedykolwiek. Najlepsze jest to, że nie trzeba wychodzić z domu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dać chłopcu masaż.

Instrukcje

1 masaż jest zawsze relaks po ciężkim dniu w pracy. Aby rozpocząć uzyskać chłopca w relaksujący nastrój po powrocie do domu, aby otrzymać masaż. Świece, przyciemnić światła lub rolety i umieścić na jakiejś relaksującej muzyki. Jazz jest zawsze spokojny i kojący dla ucha. Masz ręczniki w Twojej okolicy w przypadku, że trzeba je później. Zamówienie na wynos na romantyczną kolację, jeśli masz czas. Wouldnâ jesteś € ™ t chce pracować na pusty żołądek, prawda?

2 Kiedy ten chłopak idzie przez drzwi dać mu buziaka w policzek i powiedz mu, że dziś jest jego dzień spa. Jeśli nie masz stół do masażu, który jest w porządku. Wystarczy skorzystać z sofę lub łóżko. To sprawi, komfortową część masażu. Wszyscy musimy improwizować czasem. Pamiętaj, aby wyciszyć wszystkie telefony komórkowe i stacjonarnego. Brak przerwy są potrzebne.

3 Zdejmij koszulę Twój Boya € ™ s oraz pouczyć go o położenie się na brzuchu w dół strefy masażu twarzy i do boku, jeśli dona € ™ t mieć stół do masażu. Teraz jest czas, by stać się kreatywnym. Istnieje kilka typów smarów, które mogą być użyte. Tylko pamiętaj, aby nie dostać smar oparty Zaopatrzenie w wodę, ponieważ staną się lepkie po nałożeniu i suszy. Najlepiej użyć jest olejek do masażu. Można je kupić pachnące lub bezzapachowa wybór, jeśli do Ciebie. Dajesz masaż do swojego mężczyzny, więc być kreatywny. Istnieją pewne, że ciepło, gdy stosuje się do ciała, aby zapobiec mężczyzna z konieczności zimny olej stosuje się do jego pleców.

4 Zastosuj olej do jego pleców. Użyj kwoty, które uważasz za konieczne. Wystarczy upewnić się, że dona € ™ t użycie zbyt wiele tam, gdzie jest spływał ciała. Kilka kropel w Twoich rękach powinno być dobrze. Zacznij od pocierania oliwy na Boya € ™ s niższe wtedy pracować do jego szyi. Za pomocą silnego nacisku. Pozwól mu powiedzieć, czy chce większą presję. Użyj całą rękę w tym wszystkim palce. Istnieje kilka technik, które mogą być stosowane. Szukaj w Internecie na napiwki masażu znaleźć kilka, które są łatwe do zrobienia.

5 Zacznij ugniatanie. Aby wykonać tę technikę masażu na chłopca, zacisnąć pięści i używać go do koła na plecach. Począwszy od połowy kręgosłupa na zewnątrz po obu stronach jego plecami. Kiedy zbliża się mięśnie szyi stosuje mniej jędrność i więcej jędrność podczas masażu ramion i górnej części pleców. Pamiętaj, aby masować mięśnie głębokie. Wykonaj czynności powyższe na 10 do 15 minut. W tym czasie powinien być sen.

Jak podgrzać wędzonego łososia

Zapisane po lewej stronie nad drogie, wędzony łosoś z kolacji i teraz chcesz podgrzać ją na obiad. Prawie wszystkie ryby jest bezpieczne, aby podgrzać tak długo, jak to został obsłużony poprawnie przed dogrzewania. To najlepiej podgrzać łososia w piecu. Kuchence mikrofalowej nie jest najlepszym wyborem podczas dogrzewania ryb. Kuchence mikrofalowej wędzonego łososia można zdążyć rozmoczony i opuścić zimne miejsca, które mogą być siedliskiem niebezpieczne bakterie, które mogą doprowadzić do złego.

Instrukcje

• Rozgrzej piekarnik do 163 stopni Celsjusza (325 stopni Celsjusza).

• Miejsce łososia w płytkim naczyniu do pieczenia.

• Dodaj małych pat masła do góry łososia. Ryba może wyschnięcia, gdy jest podgrzewana, więc najlepiej jest go podgrzać sos lub masło.

• Miejsce łososia w piecu przez cztery do pięciu minut lub aż masło się roztopi. Sprawdź temperatury wewnętrznej z wędzonym łososiem. Wstaw gotowanie termometr wewnątrz łososia. To powinno dotrzeć do temperatury co najmniej 62.8 stopni Celsjusza (145 stopni Celsjusza). Trzymać łososia z powrotem do pieca przez dwie do trzech minut, jeśli nie osiągnął wymaganą temperaturę.

• Jeść podgrzać łososia tak szybko, jak to możliwe. Nie pozwolić ryb, aby posiedzieć na więcej niż dwie godziny przed dogrzewania lub po to zagotować. Może to umożliwić wzrost szkodliwych bakterii.

Jak leczyć kamieni nerkowych z cytryny i oliwy z oliwek sok

Jak leczyć kamieni nerkowych z cytryny i oliwy z oliwek sok


Połączenie oliwy z oliwek i sok z cytryny jest popularną alternatywą leczenie kamieni nerkowych. Brak aktualnych badań obsługuje korzyści z picia soku z cytryny i oliwy z oliwek, aby ułatwić przekazywanie kamieni. Niepotwierdzone dowody sugerują, kwas z cytryny pomaga rozbić kamienie. Oliwa zapewnia smarowanie ułatwienia przejścia przez dróg oddechowych. Po konsultacji z lekarzem, wykonaj poniższe czynności w leczeniu kamieni nerkowych z sokiem z cytryny i oliwy z oliwek.

Instrukcje

Jak leczyć kamieni nerkowych z cytryny i oliwy z oliwek sok

1 Mix 2 uncje z oliwą z oliwek z 2 uncje świeżego soku z cytryny.

2 Gotowanie mieszaniny szybko. To nie smakuje wyśmienicie, więc przygotuj wodę. Jeśli masz problemy z picia mieszaninę, spróbuj częściej spożywania mniejszych dawek.

3 Postępuj zgodnie z leczenia dużych ilości przefiltrowanej wody. Pić tyle wody, ile można obsługiwać przez cały dzień. Cel na 96 płynu oz. lub 12 pełnych szklanek wody.

4 Powtórz oliwek leczących soku oliwą i cytryną co 3 do 4 godzin, aż kamień przechodzi. Około 16 uncji w mieszaninie powinna być spożywana w ciągu dnia.

Wskazówki

 • Zapobiegać kamieni nerkowych przez picie wystarczającej ilości wody do produkcji jasnego moczu. Pić od 8 do 12 szklanek wody dziennie.
 • Kamień nerki leczenie wymaga pomocy medycznej. Skonsultować się z lekarzem na pierwszy znak kamieni.

Jak znaleźć kamieni nerkowych

Kamienie nerkowe są spowodowane przez złóż mineralnych w nerkach; tworzą one, gdy istnieje mnóstwo chemikaliów, które nie mogą być rozpuszczone w moczu. Kamienie nerkowe mogą spowodować silny ból, gdy stają się one złożone w moczowodu, gdzie przepływa mocz z nerki do pęcherza. Około jedna na 10 osób rozwija się kamieni nerkowych. Diagnostyka kamieni nerkowych polega na pobraniu historii medycznej, badania laboratoryjne i wykonywania jednego lub więcej badań obrazowych.

Instrukcje

Jak zdiagnozować kamieni nerkowych

1 wizyty u lekarza i powiedzieć mu, jakie objawy występują, takie jak krew w moczu i ból w dolnej części pleców lub podczas oddawania moczu. Lekarz oceni obecne i przeszłe objawów medycznych. Może dotknąć na obszarze, w którym nerki (po obu stronach dolnej części pleców) i sprawdzić, czy ból nasila się. On również będzie miała swoją temperaturę, aby sprawdzić, czy masz gorączkę, które mogłyby wskazywać, że zakażenie układu moczowego. W tym przypadku trzeba będzie podjąć kuracji antybiotykowej.

2 Czy sprawdzana moczu (badanie moczu) w celu wykrycia, czy jest krew lub bakterie w moczu. Lekarz będzie testować poziom kreatyniny, elektrolitów i wapnia podczas analizy moczu, aby ocenić czynność nerek. Badanie ich krwi (kompletne liczenie krwinek) są wykonane w celu wykrycia obecności zakażenia.

3 Pobierz USG (za pomocą fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości), aby stworzyć obraz narządów wewnętrznych. Ultradźwięki może wykryć, że kamień nerki jest umieszczony w moczowodzie, ale nie może wykryć małe kamienie, zwłaszcza kamieni, które są umieszczone na zewnątrz nerki. Jeśli jest to jednoznaczne, trzeba dalszych badań.

4 Następnie otrzymasz IVP (Pielografia) obejmującą serię zdjęć rentgenowskich, w których barwnik jest wstrzykiwany do żyły w celu zapewnienia obraz nerek i moczowodów. Jeżeli kamień blokowania moczowego, powinien pojawić się w tym teście. Jeśli ten test nie zawiera wystarczających informacji, może być konieczne, kolejny test do wykrywania kamieni nerkowych.

5 Test ten jest nazywany cystoskopii, w którym teleskopowy instrument wprowadzony do pęcherza. Barwnik jest wstrzykiwany bezpośrednio do otworu, gdy przyrząd jest włożony tak, X-ray mogą ujawnić się kamieni nerkowych. Zwany także wsteczny pyelogram, jest to najbardziej wiarygodna metoda dla patrząc na układ moczowy. Możesz mieć znieczulenia dla tej procedury.

6 Zapytaj o uzyskanie CT (tomografia komputerowa), skanowanie, jeśli nie można tolerować rozwiązanie kontrastu (barwnik), używany w innych badaniach; jednak małe kamienie w pobliżu pęcherza moczowego mogą być trudne do wykrycia w badaniu TK. TK może określić inne choroby, które mogą być przyczyną objawów podobnych do kamieni nerkowych.

Jak zdiagnozować kamieni moczowych

Jak zdiagnozować kamieni moczowych


Moczowych kamieni, znany również jako kamienie nerkowe, występuje, gdy małe kryształy tworzą się w moczu, gdy opuszcza nerki. Jeśli kryształy te złożenia w probówkach moczowych, mogą powodować silny ból i dyskomfort. Lekarz będzie korzystać z wywiadu, badania laboratoryjne i rentgenowskie do diagnozy kamieni moczowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak diagnozować kamieni moczowych.

Instrukcje

1 Trzymaj dziennik intensywnego bólu brzucha. Gdy kamienie nerkowe blokują przejście moczu poczujesz silny ból. Kamienie ocierania bokach swojej moczowodu może również spowodować silne bóle.

2 Należy poinformować lekarza, jeśli jesteś w grupie na większe ryzyko kamieni nerkowych. Białych mężczyzn ponad 30 lat wydają się być wyższe ryzyko kamieni moczu, podobnie jak ci, którzy żyją w wilgotnym klimacie, takich jak południowo-wschodniej USA.

3 Niech lekarz wiem, czy miał kamienie nerkowe w przeszłości. Kiedy już cierpiał na kamicę nerkową, jest bardziej prawdopodobne, aby mieć je w przyszłości.

4 Omów kamieni nerkowych z rodziną. Osób z wywiadem rodzinnym w kierunku kamieni moczu są bardziej narażone na nich. Ujawniać historię rodziny z lekarzem.

5 Żądanie badania laboratoryjne. Ból spowodowany przez kamieni nerkowych przejeżdżających przez dróg moczowych mogą być postrzegane jako krwi w moczu na podstawie badań mikroskopowych.

6 Czy rentgenowskie nerek, moczowodów i pęcherza podjęte. Lekarz wprowadzi jodu barwnik do swojego układu moczowego tak, że każdy kamień można oglądać na RTG. To może być trudne, aby znaleźć kamień, który podróżuje przez ciało.

7. Uważaj na krew w moczu. Podróży kamień może spowodować krwawienie nawet przed odczuwać ból. Zgłoś do krwawień, kwoty i czas do lekarza.

8 Raport nudności lub wymioty z lekarzem. Niektóre rodzaje kamieni nerkowych może powodować nudności.

9 przejść badanie USG. Kiedy kamień nie można znaleźć, RTG, badania USG można zdiagnozować kamieni moczowych. USG pokaże tell tale obrzęk nerki spowodowane przez kamień.

10 zdecydować się na CAT skanowania dla trudnych do znalezienia kamieni. Skanowanie CAT nie wymagają barwnik być wstrzykiwany w celu zlokalizowania kamieni nerkowych.

Wskazówki:

 • Wizyty u lekarza w pierwszych oznak krwi w moczu. To może być wskaźnikiem bardziej poważnych problemów zdrowotnych, że kamienie nerkowe.
 • Ból z kamieni nerkowych często pojawia się w fale silny ból. Te występują jako kamień porusza się wzdłuż dróg moczowych.

Jak rozmawiać w Azji masaż Parlor

Ze względu na jego dotyk ludzkiej natury, masażu jest często używany jako uzasadniony pokrycie nielegalnej działalności. Asian salonów masażu są dość lub niesprawiedliwie, za bardziej podejrzany niż inni.
Zadając kilka podstawowych pytań i posiadające ten sam rodzaj informacji, jakich można potrzebować podczas wizyty w żadnej innej z lekarzem, można mieć bezpieczne i profesjonalne doświadczenie terapii.

Instrukcje

Jak rozmawiać w Azji masaż Parlor

1 Bądź uważny. W uzasadnionych masażu klinice meble będą podobne do tych, które w każdym innym klinice, ale należy się spodziewać niektóre azjatyckie dekoracje ścienne lub łagodna muzyka.
Spójrz na licencji Zarejestrowany masażysty lub świadectw (w zależności od stanu) oprawione i przy wejściu. Jeśli nie widzisz ich, nie wahaj się zapytać.

2 W klinice terapeutycznej, nowy klient zostanie poproszony o wypełnienie listy wyboru lekarza. Terapeuta musi wiedzieć, czy masz jakieś przeciwwskazania (obszary lub warunków wymagających szczególnej opieki, aby uniknąć zranienia) do masażu.

3 Kiedy po raz pierwszy porozmawiać z terapeutą, używać konkretnych warunków (nie łacińskich lub terminologii medycznej, ale jasne) do których trzeba pracy. Ex: Moje prawe ramię jest bardzo napięty, a to boli, kiedy podnieść prawą rękę poziom powyżej ramion.
Uwaga: jeśli nie widzieliście licencji lub rejestracji przed tym punkcie uzasadnione terapeuta powinien mieć kartę portfel z wyszczególnieniem ich numer rejestracyjny i datę zakończenia badań stanu. Poproś, aby to zobaczyć.

4 Zwroty do uniknięcia: szukam ukojenia; I nie czują się naprawdę napięte ostatnio; Jestem nowy w mieście.
Nawet jeśli są prawdziwe, mogą one prowadzić do zawarcia legalnego terapeuty szukasz nielegalnej pracy (w tym momencie powinni poprosić o opuszczenie), lub może zaprosić wątpliwą "terapeuty" do zaoferowania inne usługi.

5 wskazówek nie należy omówić przed lub w trakcie sesji masażu. Profesjonalnego terapeuty, końcówka 15% po sesji jest rozsądna, ale nie wymagane.

Wskazówki:

 • Uzdrowisko często masażystów na pracowników. Pytania licencyjne i zasady uchylne mają tu również zastosowanie.
 • Jeśli czujesz się nieswojo, gdy wejście azjatyckie gabinet masażu lub w dowolnym momencie w trakcie sesji, nie wahaj się zostawić. Potencjał zakłopotanie jest lepsze niż znalezienie się w sytuacji sprzecznej z prawem.

Jak dać zmysłowy masaż pleców

Jak dać zmysłowy masaż pleców


Kiedy są wygodne z partnerem lubisz robić rzeczy dla siebie. Szczególnie, jeśli chodzi o dając zmysłowy masaż pleców. Jest to czas, dowiesz się o zmysły Twojego partnera, jak dać im najlepszą zmysłowy masaż pleców oni jeszcze miał.

Instrukcje

Jak dać zmysłowy masaż pleców

1. Zdecyduj, co twoim zamiarem jest. Rozumiem przez to, musisz zdecydować, czy chcesz do dalszej zabawy po uruchomieniu z zmysłowy masaż pleców lub jeśli chcesz, aby Twój partner był bardziej zrelaksowany, itd. Określenie to pomoże Ci określić, jaki typ oleju masażu byłoby najlepsze , Lawenda znana jest bardziej dla relaksu podczas Jasmine jest uważany za afrodyzjak. Możesz być sędzia na co będzie najlepsze dla Ciebie.

Jak włączyć swój dom w domu opieki

Jak włączyć swój dom w domu opieki


Sto lat temu, "domów starców" były po prostu - domy, które mieści się w podeszłym wieku. Ludzie albo otworzyły swoje domy, aby wziąć w wieku podeszłym lub klientów w wybranych przypadkach, bogatych obdarzony ich dużych domów i dworów na fundamentach starszego zdrowotnej. Dni łatwe obracanie dom w willowej opieki biznesie nie ma. Obecnie istnieje wiele przepisów ponad pomocą żywych obiektów, które zawierają przepisów budowlanych, wymagań kadrowych i licencji. W zależności od domu, sąsiedztwie i państwa, to może nie być możliwe, aby przekształcić swój dom w domu opieki. Jeśli tak jest, być przygotowane do długiego procesu konwersji.

Instrukcje

Jak włączyć swój dom w domu opieki

1 Sprawdź strefowanie nieruchomości z Twojego miasta lub powiatu. Wspierana żywych są przedsiębiorstwa i nie może być dozwolone w strefach mieszkalnych. Jeśli gmina pozwala konwertować swój dom w biznesie, zapytać o procesie aplikacji dla lokalnego licencję.

2 Badania Twoje prawa państwa oraz przepisów dotyczących licencji obiektu salon wspomaganego. Większość państw miejscu wspierana licencji dzienny w dziale związanym z usług socjalnych zdrowia lub. W Teksasie, Departament of Aging i Niepełnosprawności Usługi nadzoruje wspomaga utrzymanie. W Kalifornii jest Departament Usług Socjalnych w stanie Waszyngton jest Departament Usług Socjalnych i Zdrowia.

3 Badanie przepisów o przestrzeni obiektu, wymogów strukturalnych i bezpieczeństwa i porównać je do domu. Zidentyfikować modyfikacje, remonty i instalacje trzeba będzie zgodne z przepisami.

4 Bezpieczne finansowanie wystarczające do zmiany fizyczne do domu, jak i na wynajem kliniczną i pomocniczy wymagane na mocy prawa państwowego. Załóżmy, że to zajmie co najmniej sześć miesięcy przed przychody budować tyle do progu rentowności. Jeśli choć jeden mieszkaniec, trzeba spełniać wymagania kadrowe państwowych - co może, aby firmy nieopłacalne na chwilę.

5 Wynajem wykonawcy z doświadczeniem w wspierana żywych obiektów, wykwalifikowanych pielęgniarstwa lub innych struktur opieki zdrowotnej. Pobierz kilka szacunki przed rozpoczęciem prac, które zmienią swój dom w licencjonowanym domu opieki. Skontaktować się z wykonawcą, jak i swojej gminy o wszelkich pozwoleń budowlanych, które mogą być potrzebne w pracy.

6 Zastosuj się do swojego stanu do uzyskania licencji w domu opieki. W zależności od stanu może trzeba przedstawić plany i biznes planu oprócz formularza zgłoszeniowego i opłat. Oczekiwać, że państwo zaplanować kontroli na miejscu tuż po złożenia wniosku. Kontrola będzie albo doprowadzić do listy zmian trzeba będzie wykonywać lub wydane pozwolenie.

7 wymagany lub umowa wynajem personelu, które zazwyczaj obejmują pielęgniarkę odwiedzającego określoną liczbę godzin w tygodniu. Członkowskie mają zwykle pracownicy wobec pacjenta wskaźników, które będą potrzebne do utrzymania jak przyjmować mieszkańców.

Jak zapewnić wspaniałą obsługę klienta w domu ustawienie Opieki Zdrowotnej

Prace domu opieki zdrowotnej jest satysfakcjonującej kariery zawodowej, ale ze względu na miejsca pracy będącego domu klienta, istnieje wiele wyzwań w zakresie świadczenia usługi. Domu każdy klient będzie miał wyjątkowe okoliczności i wyzwania. Musisz być elastyczny, przy zachowaniu ścisłego zbioru zasad.

Instrukcje

Jak zapewnić wspaniałą obsługę klienta w domu ustawienie Opieki Zdrowotnej

1 Bądź profesjonalny. Mimo, że miejsce pracy jest w domu danej osoby, należy zachować profesjonalizm. To nie znaczy, że nie może być przyjazny, ale trzeba zachowywać się tak, jakby byli w innym miejscu pracy. Może to być kuszące, aby zaprzyjaźnić się z klientem, ale również może prowadzić do niezręcznych sytuacji późniejszych w stosunku pracy.

2 Pobierz do pracy na czas. Nie zakładaj, że ponieważ osoba jest w domu, możesz pokazać się kilka minut za późno i nie będzie miało znaczenia. Traktuj pracę sam tak jak w typowym biurze. Twój klient, i ewentualnie innego opiekuna, są, aby pokazać się gotowy do pracy w określonym czasie, liczy na was.

3 przewidywanie potrzeb klienta. Jeśli masz rutyny i wiesz potrzeb klienta pomoc idzie do łazienki w określonym czasie dnia, zaoferuj pomoc, zanim pyta. Niektórzy ludzie czują się zakłopotani, czy oni zawsze muszą prosić o pomoc. Jesteś tam, aby pomóc, więc staram się być na szczycie zadań przed zapytał je zrobić.

4 Bądź cały czas zaplanowanego. Nie zakładaj, bo jest inny członek rodziny lub opiekun nie, że jesteś wolny, aby wyjść. Potrzebują czasu na odpoczynek, więc nawet jeśli są one po prostu siedzieć, to nie znaczy, że nie są potrzebne.

5 Trzymaj się swoich obowiązków. Nie dopuścić klient lub ich rodziny, aby skorzystać z was. Jeśli nie jesteś pewien, czy zadanie jest coś, jesteś odpowiedzialny za, skonsultuj się ze swoim przełożonym. Niech klient i rodzina wiedzą, co Twoja praca obejmuje i nie pozwolić im mówić cię do dodatkowych obowiązków.

Jak sprawdzić zanieczyszczenia powietrza w pobliżu Domu

Jak sprawdzić zanieczyszczenia powietrza w pobliżu Domu


Jak sprawdzić zanieczyszczenia powietrza w pobliżu Domu. Zanieczyszczenie powietrza jest problemem globalnym, ale to również czai się tuż za progiem. Jest to skomplikowana kwestia techniczna i trudno wiedzieć, co szukasz. Ale istnieje kilka prostych sposobów, aby sprawdzić, zanieczyszczenia powietrza w pobliżu swojego domu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Instrukcje

1 Sprawdź stronie Air teraz o informacje na zanieczyszczenia powietrza. Szukaj w kraju, przez państwo lub miasto, aby zobaczyć, co zanieczyszczenia są obecnie w powietrzu. Poziom ozonu i pyłów wymienione są dla wielu miastach w całych Stanach Zjednoczonych.

2 Spójrz na karcie wyników bardziej szczegółowych porównań. Ta strona pokaże szereg zanieczyszczeń w podziale na państwa i powiatu. Będzie także porównać te statystyki o podobnych powiatów na terenie Stanów Zjednoczonych.

3 Porozmawiaj z lokalnym rozdziale Agencji Ochrony Środowiska lub Departamentu Zdrowia i Środowiska. Każda z tych agencji będzie miał raport na temat jakości powietrza dostępne do wglądu. To daje szczegółowe informacje na danym obszarze.

4 Sprawdź powietrzu siebie. Dotyczy małych kwadratów kartonu z folią aluminiową i płaszczu każdy kwadrat z małą ilością wazeliny. Powieś je w różnych miejscach w pobliżu swojego domu. Weź je po kilku dniach i pamiętać, co przylgnęło do galaretki.

Wskazówki:

 • Wskaźnik jakości powietrza (AQI) mierzy ogólną jakość powietrza w skali od 0 do 500. mała liczba oznacza dobrą jakość powietrza, podczas gdy wyższe numery oznacza gorszą jakość powietrza.
 • Zanieczyszczeń lub cząstek pyłu zawieszonego-jest inny środek zanieczyszczeń w powietrzu i jest powszechnie określone jako PM2,5 i PM10. PM2,5 są znane jako drobne cząstki lub tych mniej niż 2,5 mikrometrów średnicy. PM10 są grube cząstki i to od 2,5 do 10 mikrometrów średnicy.
 • Istnieje sześć wspólnych zanieczyszczeń powietrza uznane przez EPA: ozon, dwutlenek azotu, tlenku węgla, ołowiu, dwutlenek siarki i pyłu zawieszonego.

Jak stos kamieni na krawędzi ogrodzie

Jak stos kamieni na krawędzi ogrodzie

Tworzenie krawędzi na ogród serwuje wiele celów za pomocą kamieni. Oprócz dodawania piękno ogrodu, również tworzy zdefiniowanej obwiedni i zapobiega erozji gleby. Tworzenie solidne kamienne obrzeża z krajobrazu skały jest prosty projekt, który wymaga nie wiedza. Obrzeża ogrodowe mogą być budowane w przestrzeni po południu.

Instrukcje

• Kopać rów pięć do sześciu cali głębokie dookoła obszaru, który zamierzasz krawędzi z kamieni. Wykopu powinna być tak szeroki, jak zastosowanie kamieni krajobrazu.

• Wypełnienia cal dnie wykopu piaskiem stworzyć solidne podstawy do kamieni. To również pomóc z drenażem i zmniejszenia erozji.

• Położyć dolnym rzędzie kamienie w rowie. Miejsce cienką warstwą zaprawy między siebie kamienie, aby przechowywać je w miejscu. Kamienie powinny rozciągać się ponad górną krawędź rowu przez około cal.

• Położyć warstwę zaprawy na kamienie i dodać druga warstwa kamieni na pierwszy. Się w centrum skała, tak, że jest nad wspólnym dwóch skał pod nim. W ten sposób ściany z kamienia trwałych.

• Powtarzaj krok 4 z tak wielu warstw kamieni jak chcecie stworzyć obrzeża ogrodowe. Miejsce wierzchniej warstwy gleby wokół krawędzi ściany i wypełnić luki w rów zaprawą do utrzymania kamienne obrzeża w miejsce.

Jak podgrzać Smażone kalmary

Jak podgrzać Smażone kalmary

"Calamari" jest włoskie słowo dla Squida. Jest to popularna restauracja pozycja, zwłaszcza, gdy smażone. Wielu ludzi rzucić resztki, jednak, bo nie wiem jak podgrzać Smażone kalmary. Podgrzewanie kalmary jest prostą metodą prawo. Wszystko masz wobec czynić jest piec kalmary na krótką chwilę.

Instrukcje

Rozprzestrzeniania się • kalmary w jednej warstwie na patelni.

• Rozgrzej piekarnik do 191 stopni Celsjusza.

• Włóż kalmary w piekarniku i piec przez 7 minut.

• Weź pan z pieca i odwrócić kalmary. Ważne jest, aby gotować po obu stronach kalmary.

• Miejsce na patelni w piecu ponownie i gotować przez kolejne 6 minut. Sprawdź temperaturę kalmary z termometr do mięsa. USDA stwierdza, że kasa temperatura wewnętrzna jest 73,9 stopni Celsjusza.

Jak get paid do koperty rzeczy w domu

Jak get paid do koperty rzeczy w domu

Wielu ludzi szukać możliwości, aby zarabiać pieniądze z domu. Skanowanie Internet, gazety, korespondencja do domu i czasopisma szuka idealny biznes oparty domu. Szansę znajome, które widzą jest jeden do farszów koperty z domu z obietnic co setki dolarów dziennie. Czy to prawda? Jest tam naprawdę sposób na zarobienie pieniędzy koperty farsz z domu? W tym artykule dowiesz się jak zarabiać legalnie w zaciszu własnego domu, farszów koperty bez ulegając oszustwo.

Instrukcje

• Wie o oszustwa. Wiele reklam, możesz zobaczyć do zarabiania pieniędzy koperty farsz z domu są oszustwa. Wymagają one, musisz wysłać pieniądze z różnych powodów, czy to aby zapłacić za zestaw startowy lub zapłacić opłatę manipulacyjną. Następnie do zarabiania pieniędzy, należy reklamować poprzez umieszczenie tej samej reklamy, które odpowiadacie za pośrednictwem takich miejscach jak poczta lub gazety. Z tego rodzaju programu nie faktycznie zarabiać pieniądze od farszów koperty, ale raczej, kiedy ktoś szczeliwo koperty pieniędzy reagowanie na reklamę. (Zobacz zasoby do Federalnej Komisji handlu art.)

• Zadać właściwe pytania. Może być uzasadnione firm zatrudnianie osób do poczty rzeczy z domu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować oferty pracy lub reklamę do farszów koperty, należy zadać następujące pytania: jak Twoje zarobki są ustalane i Kto zapłaci? Jakie są Twoje obowiązki? Jaki jest łączny koszt za wszystko zacząć i są tam wszelkie dodatkowe koszty, takie jak opłaty za członkostwo? Jeśli nie lubisz odpowiedzi, lub jeśli to brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe, to chyba jest to oszustwo.

• Zbadania wszelkich potencjalnych możliwości pracy z Better Business Bureau i Państwa biura prokuratora generalnego. Możesz również sprawdzić ze swoim lokalnym urzędzie ochrony konsumentów. (Zobacz zasoby o link do lokalnych agencji). To umożliwi ty wobec zobaczyć jeśli wszelkich skarg lub sądowych zostały złożone przed koperta farszu firmy i wszelkie możliwe wyniki dochodzenia dotyczącego jego zasadności.

• Rozpoczęcie własnej bezpośredniej korespondencji (koperta farsz) działalności gospodarczej. Legalnie zarejestrować dla jednoosobowej. Większość powiatów w Stanach Zjednoczonych tylko wymagają aby wypełnić formularz i uiszczenia opłaty. Zestawić pakiet marketingu i zabrać go do lokalnych firm. Może rynku firmy, który sprawia, że jego własne wstawia lub strony zapisuje adresy na kopertach (które jest siedem razy bardziej prawdopodobne, aby być otwarty przez konsumentów niż skomputeryzowany etykiet adresowych). Wizyty w małych przedsiębiorstw, które nie może mieć pracowników własnej korespondencji i przedsiębiorstw, które mogłyby korzystać z masowego marketingu, jak jednej z lokalnych restauracji, która jest o uroczyste otwarcie.

Jak podgrzać resztki szynka

Jak podgrzać resztki szynka

Wiedząc, jak się właściwie podgrzać twój szynka robi różnicę w nie kończącym z suszonych się, jakie stwarzają nowe technologie kawałek mięsa. Jak podgrzać szynka zależy od typu Ham, które są dogrzewania. Szynki, albo przyjść niegotowane w pełni gotowane. Jeśli są dogrzewania produkt pełni gotowane, zapotrzebowanie na ogrzewanie są niższe, ale nawet jeśli szynka jest już ugotowane, gotować szynki do wyższej temperatury, jeśli było niegotowane, przy zakupie to ugotować na poziom bezpiecznej temperatury. Z właściwej metody reheating efekt końcowy jest pełni gotowane, wilgotne kawałek szynki.

Instrukcje

• Rozgrzej piekarnik do 163 stopni Celsjusza.

• Umieścić resztki szynka kawałki lub plasterki w piecu bezpieczny danie gotowanie.

• Przykryć naczynie folią aluminiową do uszczelnienia w wilgoci i zapobiec wysychaniu szynki.

• Umieścić naczynie w piecu.

• Sprawdzić szynki o co 10 minut. Włóż mięso termometr w środku parę kawałków szynki. Szynka jest gotowy, gdy rejestruje 60 stopni Celsjusza do wcześniej zapakowane pełni gotowane szynka lub 73,9 stopni Celsjusza do pełni gotowanej szynki resztki.

Jak napisać Podręcznik Plan bezpieczeństwa domu opieki zdrowotnej

Jak napisać Podręcznik Plan bezpieczeństwa domu opieki zdrowotnej

Podręczniki planu bezpieczeństwa służyć jako przewodnik dla domu zakładów opieki zdrowotnej. Podobnie jak inne rodzaje opieki zdrowotnej domu opieki zdrowotnej ma priorytet dla zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pacjenta, jak i asystent pielęgniarki lub opieki zdrowotnej. Podręczniku planu bezpieczeństwa zawiera informacje na temat zasad i procedur oraz zobowiązuje pracowników na co robić i jak to zrobić. Podręcznik plan domu opieki zdrowotnej bezpieczeństwa chroni przed potencjalnym odpowiedzialności z powodu urazów i służy do informowania pracowników o najlepszych praktyk i procedur.

Instrukcje

• Przegląd bieżących lub poprzednich domu opieki zdrowotnej bezpieczeństwa podręczniki. Zapewnia to dobry punkt wyjścia. Wybierz części podręcznika, który chcesz zachować dla następnej instrukcji obsługi i zaznacz wszelkie procedury, że go brakuje. Przeglądając poprzednie instrukcje bezpieczeństwa daje pomysł, co to i jakie procedury są ważne. Zanotuj wszelkie procedury, które nie pracowały także w przeszłości lub Uwaga dziedzin, które wymagają rewizji.

• Napisać wstęp do ręcznego. Wprowadzenie należy podkreślić celem podręcznika i podkreślić znaczenie bezpieczeństwa w zakładzie opieki zdrowotnej do domu. Krótko przedstawione, co obejmuje podręcznik. Zawiera podstawowe informacje, takie jak informacje o firmie i misji i celów firmy.

• Zawiera spis treści, więc pracownicy wiedzą gdzie pójść w podręczniku znaleźć szczegółowe instrukcje i technik do planu bezpieczeństwa. Zawierają sekcje w spisie treści o tematyce "Zdrowie & procedur bezpieczeństwa," "Ryzyko oceny formularze i instrukcje," "Polityki bezpieczeństwa i zdrowia," "Kodeksy praktyk" i "przewodniki pracownika.

• Polecili i wyjaśnić, jak korzystać z urządzenia zdrowotne w sposób bezpieczny. Zawierają instrukcje krok po kroku procedury i techniki stosowane w domu zadania opieki zdrowotnej. Na przykład opisują techniki przy użyciu wózków inwalidzkich lub podawanie leków, zmiana opatrunku i inne do domu opieki zdrowotnej procedury.

• Zawiera procedur podstawowych zasad bezpieczeństwa, takich jak obowiązkowe odzież. Na przykład niektóre domu pracowników służby zdrowia może wymagać nosić rękawiczki lub maski podczas procedury. Wiele jest obowiązek noszenia kitle, gdy uczestniczy w pacjentów.

• Zarys standardowych procedur dla pracowników. Na przykład wielu pracowników służby zdrowia do domu działają na ścisłym harmonogramem tak, że oni mogą uczestniczyć do wszystkich swoich pacjentów w ciągu dnia. Niektóre urządzenia mogą wymagać pracowników prowadzi dziennik i robić notatki podczas ich dzień i zameldować się w pewnych porach dnia.

• Zapewnić planu awaryjnego. Zarys, co pracownik powinien zrobić w razie wypadku. Jest to ważny krok, niektórzy pracownicy mogą nie działać dobrze pod wpływem stresu. Posiadanie planu awaryjnego opisane w podręczniku bezpieczeństwa zapewnia, że pracownicy podjęcie odpowiednich kroków na poprawienie sytuacji. Podać numery kontaktowe w awaryjnych sytuacjach.

• Przedstawić wykaz zagrożeń dla pracowników do rozważenia podczas wprowadzania pacjenta w domu. Nie dwa domy są takie same. Osób starszych lub chorych pacjentów może zapomnieć lub nie, aby usunąć zagrożenia z chodników lub wyłączyć kuchnia lub urządzeń elektrycznych. Dostarczanie wykaz zagrożeń dla pracowników do zapoznania się na każdym przystanku pomoże w utrzymaniu bezpieczeństwa pacjenta i pracownika.

• Przedstawić wykaz materiałów i narzędzi to pracownik powinien zabrać ze sobą na jego codzienne rund. Obejmuje to, rękawic, maski, zestawy awaryjne i artykuły medyczne.

Jak zrobić olejek idealna masło shea na włosy idealna głowy w domu

Masło Shea jest produktem pochodzenia afrykańskiego. Wydobyte z orzechów z drzewa shea Karite, ten produkt ma znalazło drogę do wielu produktów kosmetycznych do włosów i skóry. Masło Shea ma wielki nawilżanie i właściwości lecznicze dla włosów i skóry głowy i przywraca połysk włosów i chroni go. Masło Shea jest łatwo dostępna w postaci pierwszego tłoczenia. Możesz łatwo wzbudzać go z kilku olejów i innych składników do stosowania na włosy i skórę głowy w domu. Stosując odpowiednie proporcje, masz produkt, który zmiękcza szybko w swoje ręce i jest łatwa do zastosowania na włosy i skórę głowy.

Instrukcje

• Umieścić w naczyniu 227gr niewybredny masła shea i mikrofalówka to na średnim ogniu na około minutę. Upewnij się, że masło nie kipieć.

• Umieścić topionym masłem shea w blendera z pół szklanki oleju kokosowego i 2 łyżki oliwy z oliwek. Bat na 20 minut. Gdy zacznie gęstnieć, miskę do lodówki na 10 minut.

• Dodać uncja swój ulubiony zapach i bat masła shea na kolejne 20 minut. Olej i masło shea bat włosów i skóry głowy jest gotowy.

• Stosować masło shea włosów Bata do skóry głowy i włosów, kiedy włosy są mokre lub wilgotną za najlepsze wyniki.

• Mix łyżeczka oliwy z oliwek i masło shea w blendera.

• Dodaj łyżkę miodu i łyżkę kawy parzonej i schłodzone. Zmiksować ponownie, aż dobrze wymieszane.

• Podgrzać mieszaninę bita w kuchence mikrofalowej przez krótki czas i bat to razem po raz kolejny. Wymieszać w kilka kropli swoje ulubione perfumy, zapach lub oleju o dostarczenie przyjemny zapach, 1 1/2 łyżki jogurtu i jedno jajko. Mieszaninę schłodzić i jest gotowy do użytku.