adcov.com

jak obnizyc poziom kreatyniny

Jak podnieść poziom kreatyniny w moczu niski

Jak podnieść poziom kreatyniny w moczu niski


Kreatynina jest produktem rozpadu kreatyny, która jest ważnym elementem produkcji energii w mięśniach. Około 2 procent kreatyny w organizmie jest przekształcany w kreatyninę codziennie i transportowane do nerek, z krwi, gdzie odfiltrowuje się ciała jak mocz. Ponieważ masa mięśniowa pozostaje dość stabilny z dnia na dzień ilość kreatyniny we krwi powinny pozostać stabilne, jak również. Nerki utrzymania poziomu kreatyniny w pewnym zakresie pod warunkiem, że funkcjonują prawidłowo. Są pewne rzeczy, które można zrobić, aby podnieść poziom kreatyniny w moczu.

Instrukcje

1 Unikaj picia napojów alkoholowych. Alkohol zaburza zdolność nerki filtrowania kreatyniny z krwi. Jeżeli powstrzymanie się od picia alkoholu, można wyeliminować jego wpływ na nerki i poziomu kreatyniny w moczu powinna wzrosnąć w wyniku.

2. Ogranicz zużycie wody w ciągu 24 godzin przed dostarczeniem próbki moczu. Nadmiar wody zostanie rozcieńczony przez moczu, zmniejszenie ilości kreatyniny w jednostce moczu. Przez cięcie ponownie wodą, mniej moczu jest wytwarzany, ale sama ilość kreatyniny zostanie usunięty z organizmu przez nerki, co oznacza, że ​​nie będzie więcej kreatyniny w jednostce moczu.

3 Energiczne ćwiczenia zwiększa masę mięśniową, co z kolei zwiększy kreatyny.

4 Eat odpowiedniej diety, jeśli masz problemy z nerkami. To może pomóc lepiej funkcjonować nerki, co z kolei zwiększa ilość kreatyniny w moczu. Poziom kreatyniny nie jest bezpośrednio dotknięte przez dietę, jednak prawidłowe funkcjonowanie nerek zależy od diety.

5 przerwać przyjmowanie leków, które mają negatywny wpływ na zdolność nerek "zniknie kreatyniny z krwi. Skonsultuj się z lekarzem przed przerwaniem żadnych leków.

Jak zmniejszyć poziom kreatyniny z żywności

Kreatyniny, typu odpadów molekularnej znalezione we krwi, jest tworzony przez metabolizm mięśni. Pochodzi ona od kreatyny cząsteczka, która pomaga budować mięśnie masa. Kreatynina jest filtrowane z krwi przez nerki i wydalony z organizmu w moczu. Jednak osób z zaburzeniami nerek czasami właściwie nie można odfiltrować kreatyniny. Wysoki poziom we krwi kreatyniny jest wskaźnikiem, że osoba może mieć problemy z nerkami. Jeden sposób, aby zmniejszyć poziom kreatyniny i obciążenie dla nerek jest zmodyfikowanie diety.

Instrukcje

• Pić co najmniej sześciu szklanek wody dziennie. Wody pitnej pomoże koloru nadmiar kreatyniny Twojego systemu.

• Należy unikać słonych pokarmów. Żywność o wysokiej zawartości soli może podnieść ciśnienie krwi i spowodować długotrwałe uszkodzenie nerek.

• Trzymać z dala od pokarmów bogatych w białko, włączając mięso i nabiał. Zamiast jeść więcej białek ze źródeł takich jak fasola i soczewica. Krajać zawzięty na pokarmy bogate w cukier.

• Jeść dieta bogata w warzywa, owoce, całe ziarna i ziarna. Można uzyskać wszystkie tłuszczów i cukrów organizm potrzebuje od tych źródeł bez wprowadzenie naprężeń na nerki.

Jak doprowadzić poziom kreatyniny do normalnego zakresu

Jak doprowadzić poziom kreatyniny do normalnego zakresu

Poziom kreatyniny wskazuje część cząsteczek odpadów chemicznych we krwi. Normalny zakres kreatyniny stoi pomiędzy 0,5 mg i 1,2 mg dla każdego decilitre krwi. Mężczyźni zazwyczaj mają wyższy poziom kreatyniny niż kobiety. Ci tylko z jedną nerką może mieć poziom tak wysokie, jak 1.9 miligramów na decilitre, który chcieliby nadal mieścić się w normie dla tej sytuacji. Poziom kreatyniny wysoki punkt do nieprawidłowego funkcjonowania nerek, a Najczęstsze objawy tego stanu to osłabienie i zmęczenie, duszność i zwiększone poczucie odwodnienia.

Instrukcje

• Poprosić lekarza o badanie krwi wszechstronny panel metaboliczne (CMP). Jeśli objawy są nasilone, lub jeśli masz historię wysokiej kreatyniny lub słabe nerek, odwiedź nagłych szpitalne szybciej oceny CMP. Test ten wskaże ważności poziom kreatyniny, a także podstawowych problemów medycznych, które mogą być przyczyną chemicznych odpadów budować w systemie. To również może pomóc lekarz określenia najbardziej skuteczne leczenie wnieść swój poziom z powrotem do normalnego zakresu.

• Sprawdzić dla wysokie ciśnienie krwi i rozpocząć biorąc przepisanych leków nadciśnienie, jeżeli lekarz uzna to za konieczne. Możesz dostać Twoje ciśnienie krwi w gabinecie lekarza lub udać się do apteki, które mogą mieć badania stacji. Nieleczone nadciśnienie może uszkodzić nerki w czasie i ich zdolność do odfiltrowywania odpadów chemicznych, co prowadzi do wysokiej kreatyniny. Muszą dotyczyć warunków, które utrudniają czynności nerek w celu rozpoczęcia, obniżając poziom kreatyniny.

• Rozpoczęcia hemodializy leczenia jeśli poziom kreatyniny pozostaje na wysokim poziomie i wykazywać oznaki niewydolności nerek. Lekarz ustali, czy jest to konieczne. Hemodializy używa specjalnej maszynie dostępne w niektórych klinikach i szpitalach do czystej krwi nadmiar odpadów chemicznych, szczególnie kreatyniny. Hemodializy również utrzymuje ciśnienie krwi pod kontrolą, jeżeli nadciśnienia tętniczego leki przestały działać.

Jak obliczyć poziom kreatyniny

Kreatynina jest produktem ubocznym fosforanu kreatyny w mięśniach. Kreatynina jest uwalniany do krwi, ale nie jest wchłaniany przez organizm. Nerki filtrują następnie kreatyniny z krwi. Poprzez pomiar stężenia kreatyniny we krwi i moczu, można oszacować, klirens kreatyniny, który daje uzasadnione funkcji nerek, lub filtracji kłębuszkowej. Wartości GFR lub klirens kreatyniny można wskazać nerki zdrowe lub trudnej sytuacji. Jeśli 24-godzinny moczu i krwi analizy nie są dostępne, klirens kreatyniny można oszacować za pomocą poziom kreatyniny we krwi.

Instrukcje

• Obliczyć klirens kreatyniny podstawy, biorąc pod uwagę wagi, wieku i osoczu poziom kreatyniny pacjenta. Formuła jest: podstawy klirens kreatyniny = [[1.2 * (140 - Age(yrs)) * waga] / plazma Creatinine(µmoles/L)] jako przykład, pacjent ma 40 lat, waży 70 kg z poziomem kreatyniny w osoczu 85 mikromoli/litr: kreatyniny = [[1.2 * (140-40) * 70] / 85] klirens kreatyniny = 98,8

• Mnożyć klirens kreatyniny bazy przez wszelkie korekty wartości: kobiety: pomnożyć przez 0,85 czarny etniczna: pomnożyć przez 1.18 Jeśli pacjent przykład jest kobieta, klirens kreatyniny jest: klirens kreatyniny = bazowa klirens kreatyniny * regulacja klirens kreatyniny = 98,8 * 0,85 klirens kreatyniny = 84.0, jeśli pacjent jest biały mężczyzna, regulacja jest po prostu 1.0, więc klirens kreatyniny byłyby równe kwoty bazowej obliczone wcześniej.

• Porównaj kreatyniny do określenia czynności nerek: 75 +: normalny 40-75: nerki funkcjonują niektóre co zmniejszona, mimo, że pacjent będzie przebiegać bezobjawowo. 15-40: nerek ograniczone i wymaga dalszych badań 15 lat: nerek krytycznie niski i pacjent musi zobaczyć nefrolog. W przykładzie klirens kreatyniny twój pacjent był 84.0, który mieści się w normie.

Jak obniżyć poziom kreatyniny we krwi

Jak obniżyć poziom kreatyniny we krwi


Jakakolwiek choroba lub stan, który osłabia sposób twoja praca nerek prawdopodobnie podnieść poziom kreatyniny we krwi. Z powodu tych problemów, nerki nie skutecznie usunąć zanieczyszczenia z krwi. Są też inne powody, dla których stężenie kreatyniny we krwi może być zwiększone, oprócz choroby nerek. Są to odwodnienie lub niedrożność pęcherza moczowego.

Instrukcje

1 Pobierz pełną fizycznego egzamin. Kreatyniny we krwi jest wysoki tylko fragment informacji. Ty i Twój lekarz musisz wiedzieć o wszystkich zdrowia. Wysoki poziom kreatyniny we krwi nie powiedzieć, czy lekarza, co dokładnie jest nie tak.

2 Postępuj zgodnie z zaleceniem lekarza. Może najlepiej określić, co trzeba zrobić.

3 Pij dużo płynów. Ponieważ nie wystarczy może zwiększyć poziom kreatyniny we krwi, picie, upewnij się, to nie jest przyczyną problemu.

4 Zmniejszenie dziennego spożycia kalorii. Jeść mniej jest pomocne w utrzymaniu rzeczy jak wysoki poziom cukru we krwi i wysokie ciśnienie krwi pod kontrolą. Obie te rzeczy mogą prowadzić do uszkodzenia nerek. Mniej tłuszczu oznacza mniej zapalenie wszystkich tkanek organizmu.

5 Zwiększenie aktywności fizycznej. Spowoduje to zmniejszenie spożycia żywności bardziej skuteczne. To także pomoże utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi i zdrowego ciśnienia krwi.

6 Jedz więcej z tych produktów, które pomagają utrzymać nerki funkcjonują lepiej: cebula, sałata, kapusta, kalafior, marchew, rzodkiewki, żurawiny, kapusty, rzepa, buraki i ogórki. Jedzenie bogate w omega 3, świeży czosnek żywności, żywności wysokiej włókna, owoce i produkty sojowe są dobre dla ogólnego stanu zdrowia i dla nerek.

7 Zużywają minimalne ilości tych produktów, które są szkodliwe dla nerek i ciała w ogóle: czerwone mięso, produkty pamiętnika, kofeina zawierające napoje, pokarmy zawierające białą mąkę, słodkie przekąski i inne produkty o wysokiej zawartości tłuszczu.

8 Pierwsze krwi pod kątem poziomu kreatyniny co roku, lub częściej, jeśli lekarz uzna to za konieczne.

Wskazówki

 • Korzystanie z tradycyjnej medycyny chińskiej i formuł ziołowych może pomóc we wzmocnieniu nerki i promowanie właściwego wydalanie.
 • Obserwować oznaki zwiększonego zmęczenia, odwodnienie, duszności i zamieszania. Te rzeczy mogą być objawy zwiększonego stężenia kreatyniny we krwi.

Jak mam wyjaśnić poziom kreatyniny?

Jak mam wyjaśnić poziom kreatyniny?


Lekarze używać stężenie kreatyniny w celu określenia funkcji nerek u ludzi. Dla tych, którzy mają z chorobami, takimi jak cukrzyca lub zaburzenia nerek zrozumienie poziomu kreatyniny jest kluczowa dla nich, ponieważ choroby te mogą skutkować nienormalnym poziomem kreatyniny i może powodować zaburzenia nerek. Poziomy kreatyniny można określić przez badanie krwi lub moczu.

Instrukcje

1 Wyjaśnij, że kreatynina jest produktem odpady wytwarzane przez mięśnie po wysiłku fizycznym lub przez jedzenie mięsa. Używaj prostych i łatwo zrozumiały.

2 Wyjaśnij, że zdrowe nerki rozbić i wydalić kreatyniny, utrzymując poziom kreatyniny w niskim ciała.

3 Sprawdź, czy dana osoba ma cukrzycę lub inną chorobę, która wpływa czynności nerek, lub też osoba jest na niektóre leki, które mogą również aftect nerki. Jeśli tak, omówić znaczenie badań kreatyniny, aby upewnić się, że nerki pracują prawidłowo.

4 Dyskusja zakresu normy dla stężenia kreatyniny (0,6 do 1,2 miligramów na decylitr). Jeżeli wyniki badań kreatyniny w poziomie powyżej normy, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, najlepiej jednego, który specjalizuje się w ochronie nerek (znany również jako nefrologa). Poziom kreatyniny pomiędzy 2,0 a 10,0 wskazuje ewentualne problemy z nerkami, najprawdopodobniej spowodowane przez choroby takie jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Poziomu powyżej 10,0 wykazuje poważne choroby nerek, takie jak niewydolność nerek, które najczęściej wymagają dializy.

5 wyjaśnić możliwe przyczyny wysokiego poziomu kreatyniny, takich jak zaburzenia czynności nerek lub niesterydowe leki przeciwzapalne takie jak ibuprofen. Zaburzenia czynności nerek jest najczęściej spowodowane przez wysokie ciśnienie krwi lub cukrzyca. Przejściowe zwiększenie stężenia kreatyniny może być również spowodowane przez spożywanie dużej ilości mięsa.

6 Potwierdź wyniki z innego badania krwi lub moczu. Jeśli wysoki poziom kreatyniny były spowodowane przez lek lub suplement diety, test ponownie po zatrzymaniu, że lek lub suplement.

7 Należy podjąć odpowiednie kroki w celu rozwiązania tego problemu, takie jak zatrzymanie leku, który ma wpływ na nerki lub zarządzającego cukrzycę lub wysokie ciśnienie krwi.

Wskazówki

 • Mężczyźni mają zwykle wyższe stężenie kreatyniny niż kobiety.

Jak testować na poziom kreatyniny

Jak testować na poziom kreatyniny


Kreatyniny jest normalny produkt odpadowy ciała wytwarzanej z rozpadu mięśni. Sączy się z korpusu przez nerki oraz z moczem. Stężenie kreatyniny są określone przez badania krwi lub moczu na zlecenie lekarza. Kreatyniny może być testowany w ramach rutynowej fizycznej. Jest również powszechnie stosowane w celu monitorowania skutków chorób, takich jak cukrzyca, lub leki, które wpływają na czynność nerek. W ostrych chorób, może być również stosowany do oceny stanu nawodnienia i płynu do pacjenta.

Instrukcje

1 przejść prosty test krwi (zamówione przez lekarza), aby określić poziom kreatyniny. Wyniki są uruchamiane za pomocą analizatora chemicznego w laboratorium i są zazwyczaj dostępne w ciągu jednego dnia, ale mogą być prowadzone niezwłocznie w ciągu godziny. Poziomy kreatyniny także mogą być mierzone w próbce moczu lub 24-godzinnego gromadzenia moczu.

Kreatyniny we krwi mierzono jako stężenie miligramów na decylitr (mg / dl), z normalnymi wartościami od 0,5 do 1,1 u kobiet i 0,6 do 1,2 u mężczyzn (wyższe, ponieważ mężczyźni mają większą masę mięśniową). W starszych lub bardzo cienka, stężenie kreatyniny może być mniejsza niż w tych zakresach odniesienia.

2 Porównaj wyniki z obu badań krwi i moczu, aby obliczyć klirens kreatyniny (klirens kreatyniny) lub filtracji kłębuszkowej (GFR), aby oszacować funkcję nerek. Laboratorium często wykonać takie obliczenia i umieścić go z wyników badań. Poziomy GFR stosuje się etap nasilenia przewlekłej choroby nerek, od 1 do 5. Etap 5 jest przesuwany w końcowym stadium niewydolności nerek oraz wskazania do dializy.

3 Omów żadnych nieprawidłowych wyników stężenia kreatyniny z lekarzem. Poziomy kreatyniny podwyższone powyżej normalnych warunków może wskazywać, takie jak proste odwadniającej (zbyt małej ilości wody w organizmie), niedrożność nerek spowodowany zaburzeniem prostaty lub uszkodzenia nerek z chorobami takimi jak cukrzyca lub nadciśnienie. Wiele leków, w tym niektórych leków obniżających ciśnienie krwi i antybiotyków wspólnego, może mieć wpływ na czynność nerek i wymagają okresowej kontroli poprzez badania kreatyniny. W przypadku przewlekłej choroby nerek, stężenie kreatyniny będzie mierzona w miarę upływu czasu, a następnie kolejno. Interwencje, takie jak dializa może być konieczne w przypadku niewydolność nerek występuje rzeczywista.

Jak obniżyć poziom kreatyniny

Jak obniżyć poziom kreatyniny


Kreatyniny naturalnie występujący aminokwas, który znajduje się głównie w tkance mięśniowej. Suplementy kreatyny są dostępne w większości sklepów ze zdrową żywnością Kreatyna jest zasadniczo konwertowane do kreatyniny w organizmie i jest powiedziane, aby zwiększyć poziom energii i masy mięśniowej. Jednak w ciągu używania kreatyny lub zaawansowanych cukrzycy, może spowodować niebezpiecznie wysoki poziom kreatyniny. Może to spowodować niebezpieczne warunki, takie jak uszkodzenie serca i nerek, odwodnienie, aw skrajnych przypadkach nawet śmierć.

Instrukcje

1 Taper ilość kreatyny można brać aż biorą żadnej. To powinno przywrócić poziom kreatyniny do normy. Kreatyniny jest wydalany z moczem, więc planujemy pić tyle wody, ile to możliwe. Pomaga to również z odwodnieniem.

2 Praca z lekarzem, aby opracować indywidualną dietę o niskiej zawartości białka. Wysokie stężenie kreatyniny u osób chorych na cukrzycę są zazwyczaj objawem zaburzenia czynności nerek. To jest na pewno powodem do niepokoju. Ilość białka jesz na tej diecie zależy od tego ile ważysz, więc nie próbuj tej diety na własną rękę. Potrzebny będzie również do często przetestować, aby upewnić się, że stężenie kreatyniny w moczu wzrasta, a poziom we krwi zmniejsza się. Oznacza to, że kreatynina jest właściwie wydalane. Lekarze przepisują Lasix, silne moczopędne, aby promować oddawanie moczu. To kolejny powód, osoba z wysokim poziomem kreatyniny należy pić dużo wody.

3 Rozważmy zaczynają dializy. Jeżeli stężenie kreatyniny nie mogą być kontrolowane za pomocą diety lub leków, lekarze mogą stwierdzić, że nerki są niesprawne, a pacjent powinien rozpocząć dializy.

Wskazówki:

 • Jeśli masz wysoki poziom kreatyniny we krwi, a występują objawy ucisku serca lub nerek, konieczne jest, aby udać się na pogotowie.
 • Nie bierz kreatyny w celu zwiększenia masy mięśniowej. Ryzyko znacznie przewyższają korzyści.

Co powoduje niski poziom kreatyniny?

Co powoduje niski poziom kreatyniny?


Stężenie kreatyniny w surowicy jest badanie laboratoryjne, które są wykonywane w ramach rutynowych badań krwi i ułatwić rozpoznanie choroby nerek, nie suplement stosowane na masę mięśniową. Niski poziom kreatyniny jest znakiem zmniejszonej masy mięśniowej, które mogą być spowodowane przez choroby, osłabienia lub starzenia.

Fakty na temat Low Kreatynina

Kreatyniny jest produktem rozkładu fosforanu kreatyny, która jest wykorzystywana w skurczu mięśni szkieletowych. Wytwarzanie kreatyny jest zależna od masy mięśni; zatem podstawowy poziom kreatyny i kreatyniny są wyższe w większych, bardziej umięśnionych ludzi niż w mniejszych lub osób bez większych mięśni.

Niski poziom kreatyniny i Nerki Zdrowie

Kreatyniny jest wydalana przez nerki oraz jego poziom we krwi uważa wskaźnikiem zdrowia nerek. Z prawidłową czynnością nerek, poziom kreatyniny we krwi powinien być stały się z dnia na dzień. Bardzo nieznaczne wzrosty mogą wystąpić po spożyciu posiłku o wysokiej białka.

Przyczyny nieprawidłowe stężenie kreatyniny

Zwiększenie stężenia kreatyniny we krwi jest zazwyczaj z powodu problemów z nerek. Zwiększona rozbicie lub uszkodzenie mięśnia będzie również podniesienie poziomu kreatyniny, jak będzie wzrost masy mięśniowej. Zmniejszona kreatyniny we krwi jest spowodowany zmniejszoną masę mięśni.

Choroby związane z niskim poziomem kreatyniny

Niski kreatyniny może być oznaką pewnych chorób, które powodują zmniejszenie masy mięśniowej, w tym miastenia i dystrofia mięśniowa. U tych pacjentów będzie objawiać się osłabienie, zanik mięśni i innych objawów, w uzupełnieniu do nieprawidłowych poziomów we krwi.

Osłabienie i niski poziom kreatyniny

Zanik mięśni, gdy nie są używane, a jak masa mięśniowa maleje, poziom kreatyniny spadnie. Może się to zdarzyć z osłabionego pacjenta, zwłaszcza kogoś, kto stracił mięśni przed obłożnie lub hospitalizowany.

Wiek i niski kreatyniny

Osoby w podeszłym wieku może mieć niższy poziom kreatyniny jak masa mięśniowa ma tendencję do zmniejszania się wraz z wiekiem. Małe dzieci muszą również normalnego poziomu kreatyniny, która jest niższa niż w przypadku osób dorosłych.

Jak odzyskać od kreatyniny niewydolność nerek

Jak odzyskać od kreatyniny niewydolność nerek


Niewydolność nerek albo zaburzenia czynności nerek, mierzy się poziom kreatyniny we krwi. Wyższa kreatyniny, gorsze nerki funkcjonują. Gdy nie nerki, nie może zarządzać równowagi płynu, elektrolity, ciśnienie krwi i wytwarzanie hormonów. Liczba osób w Stanach Zjednoczonych żyjących z pewnym poziomie niewydolności nerek wzrosła z 10 procent do 13 procent od 1999 roku według dr Theodore Post, redaktor nefrologii w Uptodate.com. Nie ma pewne lekarstwo na niewydolność nerek, jednak są pewne rzeczy, które można zrobić w celu wspierania zdrowia nerek i zapewnić najlepszą szansę odzyskania. Na szczęście, nerki mają ogromną rezerwę i może by Ci mający objawy, nawet podczas pracy przy pojemności 25 proc.

Instrukcje

1 Zapytaj lekarza o skierowanie do specjalisty nefrologa lub nerek, jest wskazane. Należy przynieść listę wszystkich leków, wziąć się do lekarza, nawet te kupowane bez recepty lub przepisanych przez innego lekarza i skonsultować się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek nowych leków. Unikać over-the-counter przeciwzapalne leki przeciwbólowe.

2 Monitor ciśnienia krwi zgodnie z zaleceniami lekarza dokładnym mankietem do pomiaru ciśnienia krwi. Lekarze będą chcieli utrzymać ciśnienie krwi poniżej 135/85 mm Hg według zasad Harrisona of Internal Medicine. Weź ciśnienia krwi leki zgodnie z zaleceniami.

3 Gotowanie odpowiednią ilość płynu, zgodnie z zaleceniami lekarza. Unikać płynów, które działają jak środek moczopędny, takich jak duże ilości alkoholu i napojów zawierających kofeinę. Odwodnienie jest szkodliwe dla nerek.

4 Zapytaj lekarza, czy leki obniżające poziom cholesterolu jest właśnie dla Ciebie. Informacje publikowane w Uptodate.com sugeruje dr post "statyny" rodzaj cholesterolu leków, może być pomocne. Również poprosić lekarza o leki typu biorąc ciśnienia krwi o nazwie "inhibitor ACE", ponieważ może to mieć znaczący wpływ na nerki.

5 planu regularnych badań z lekarzem, aby sprawdzić poziom białka w moczu, ciśnienie krwi, kwasowości krwi oraz stężenia potasu.

6 rzucić palenie. Palenie może uszkodzić nerki.

Wskazówki

 • Dla osób z ciężką niewydolnością nerek, niski dieta białkowa może być zalecana przez lekarza.
 • Mężczyzn z przerostem prostaty powinny być szczególnie świadomi wszelkich zmian w oddawaniu moczu, ponieważ prostaty może zablokować przepływ moczu, powodując uszkodzenia nerek, jeśli problem nie zostanie rozwiązany natychmiast.
 • Pamiętaj, że leki lekarza przepisuje może powodować działania niepożądane, Kontynuacja z lekarzem regularnie, aby upewnić się, że leki działają poprawnie.

Zioła na poziom kreatyniny

Stężenie kreatyniny pomiaru ilości odpadów w krwiobiegu lub moczu. Poziomy te są używane do wykrywania jak i nerki pracują w celu usunięcia tych odpadów z układu. Wysoki poziom kreatyniny zwykle oznacza to, że nerki nie pracują prawidłowo i że odpady zgromadzone w systemie. Istnieją inne czynniki, które mogą przyczynić się do wysokiego poziomu kreatyniny. Są to skutki uboczne leków lub niektórych ziół, wysokiej konsumpcji mięsa i cukrzycy, z których wszystkie są obciążeniem dla nerek. Na szczęście dostępne są zioła, które mogą pomóc obniżyć te poziomy.

Nasiona pokrzywy

Badanie opublikowane w Journal of American Guild Zielarzy, zauważył, że pacjenci, którzy dostali ekstrakt z nasion pokrzywy pieczenie wykazały znaczący spadek ich stężenia kreatyniny w surowicy, gdy wiozą ekstraktu i że efekt trwał również po zakończeniu stosowania ekstraktu. Pokrzywa ziarno jest możliwie najbardziej efektywne zioło dostępne, które zostały przedstawione w celu obniżenia tego poziomu.

Cynamon

Cynamon jest przyprawą wspólne gospodarstwo domowe, które pomaga regulować poziom cukru we krwi. To była również stosowana w leczeniu zaburzeń czynności nerek, zwłaszcza u chorych na cukrzycę z zaburzeniami czynności nerek. Cinnamon przyczynia się do zwiększenia procesu filtracji i wzmocnienia słabe nerki i tym samym zwiększa szybkość opróżniania kreatyniny.

Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski jest często używany z cynamonem ożywienie nerki i do obniżenia poziomu kreatyniny. Znane jest bardzo pomocne w leczeniu chorób nerek przez pobudzanie krążenia dla nerek.

Korzeń mniszka lekarskiego

Korzeń mniszka jest znany jako ziołowy lek moczopędny. Leki moczopędne mogą pomóc nieaktywne nerki zwiększając wydalanie moczu. Zwiększa to moc nerek i rozcieńczyć ilości kreatyniny w organizmie poprzez zwiększenie mocy odpadów moczu w szybszym tempie.

Szałwia

Naukowcy wykorzystali szałwia na pacjentów, którzy byli na dializy do niewydolności nerek i jest on podniósł stopę których kreatyniny przesączono i usuwany z organizmu. Zauważyli również, że zwiększona cyrkulację do nerek, jak również.

Wniosek

Wysoki poziom kreatyniny nie jest sam problem, ale może być objawem podstawowy problem medyczny. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem w celu prawidłowego leczenia choroby. Jeśli dieta wysokobiałkowa jest problem to dieta powinna być modyfikowana. Ważne jest, aby pić dużo wody, aby pomóc ewakuować swoje system.These zabiegi ziołowe są sugerowane, aby pomóc obniżyć poziom kreatyniny w organizmie i nie są lekarstwem odwrócić niewydolność nerek.

Poziom kreatyniny i ciśnienie krwi u kotów

Ciśnienie krwi u kota może być trudne do wykrycia, ale ważne jest, aby monitorować jak wysokie ciśnienie krwi może wskazywać innych problemów zdrowotnych. Obecność podwyższonego kreatyniny często występuje z podwyższone ciśnienie krwi i może wskazać niewłaściwego nerek. Monitorowania ciśnienia krwi kotów stało się łatwiejsze wraz z rozwojem nowych urządzeń, umożliwiających wczesne rozpoznanie dla potencjalnie zagrażających warunków zdrowotnych.

Fałszywie wysokie ciśnienie krwi

Przy ciśnieniu krwi kotów jest ważne, aby kot staje się wygodne z otoczeniem. Zamiar Weterynarze biuro często może powodować zwierzęta się podniecony, podekscytowany i nerwowy. Może to powodować fałszywe odczyty wysokiego ciśnienia krwi. Jeśli chodzi o tył wysokie ciśnienie krwi, zwierząt powinny mieć możliwość odpoczynku na chwilę. Gdy zwierzę jest zrelaksowany za jakiś czas powtórzyć badanie i sprawdzić, czy ciśnienie krwi jest nadal wysoki.

Skutki wysokiego ciśnienia krwi

Objawy wysokiej są trudne do wykrycia w Koci, podobnie jak u ludzi. Jednak wysokie ciśnienie krwi wpływa kota inaczej. Wysoki koci wysokie ciśnienie krwi ogólnie nie będzie przyczyną udaru mózgu, ale zamiast tego uszkodzenia nerek i oczy kota. Gdy kot zaczyna biec do rzeczy lub nagle staje się agresywny może z powodu utraty wzroku. Gdy nerki są uszkodzone może być zdiagnozowane przez badania próbki moczu zwierząt. Jednak nagły spadek w koci mocz produkcji lub wzrost zapach może być oznaką, że coś jest nie tak.

Funkcja nerek

Prawidłowe funkcjonowanie nerek są kluczowym elementem do utrzymania dobre ciśnienie krwi. Jeśli nerki są uszkodzone przez choroby lub szkody już nie będą w stanie oczyścić krew, tak, jak powinny. Nerki są gdzie kreatyniny jest usuwany z moczu i powrót wchłonięty przez organizm. W kotów, które przeżywa niewydolności nerek będzie podwyższony poziom kreatyniny.

Pomiaru kreatyniny

Kreatynina jest mierzona przez przelanie krwi kota i pomiar części na milion, że są obecne we krwi. Jeśli zawartość kreatyniny we krwi jest podwyższony zakłada się, że kidnesy nie działają poprawnie. To może również potwierdzić, że wysokie ciśnienie krwi, czytanie jako podwyższony poziom kreatyniny jest często w połączeniu z wysokim ciśnieniem krwi.

Leki

Wysokie ciśnienie krwi mogą być traktowane z lekami. Zmniejszenie wysokie ciśnienie krwi leki mogą ułatwić nerki do funkcji i w efekcie podwyższony poziom kreatyniny może być także obniżona. Podczas gdy korzyści zdrowotne obniżenie ciśnienia krwi może pomóc w zapobieganiu dalszych szkód na nerki i oczy, ważne jest, aby używać leków, tylko zgodnie z zaleceniami. Dając wiele leków może obniżyć ciśnienie krwi kota za dużo i spowodować poważne obrażenia lub śmierć.

Jak wyjaśnić kreatyniny?

Jak wyjaśnić kreatyniny?

Lekarze używają kreatyniny do określenia funkcji nerek u osób. Dla tych, którzy mają chorób, takich jak cukrzyca lub nerek zaburzeń zrozumienie kreatyniny jest kluczowe dla nich, bo te choroby mogą powodować zaburzenia poziomu kreatyniny i mogą powodować zaburzenia czynności nerek. Poziom kreatyniny można ustalić poprzez badanie krwi lub moczu.

Instrukcje

• Wyjaśnić, że kreatyniny jest produktem odpadów produkowanych przez mięśnie po aktywności fizycznej lub jedząc mięso. Prosty i łatwy do zrozumienia warunków.

• Wyjaśnić, że zdrowe nerki rozbić i wydalić kreatyniny, utrzymując poziom kreatyniny w organizmie niskie.

• Określić, jeśli dana osoba ma cukrzycę lub innej choroby, która wpływa na funkcję nerek, lub osoba jest na niektóre leki, które mogą również aftect nerki. Jeśli tak, omówić znaczenie kreatyniny testy, aby upewnić się, że nerki pracują prawidłowo.

• Omówić normalnego zakresu kreatyniny (0,6-1,2 miligramów na decilitre). Jeśli kreatyniny wyników badań na poziomie powyżej normy, warto skonsultować się z lekarzem, najlepiej taki, który specjalizuje się w opiece nerek (znany również jako nefrologa). Poziom kreatyniny pomiędzy 2.0 i 10,0 wskazuje możliwe nerek, najprawdopodobniej spowodowane przez choroby takie jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Poziom powyżej 10,0 wskazuje na problem poważne nerek, takich jak niewydolność nerek, która najprawdopodobniej będzie wymagać dializy.

• Wyjaśnić możliwe przyczyny wysokiej kreatyniny takich jak niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen lub zaburzenia czynności nerek. Dysfunkcja nerek jest najczęściej spowodowane przez wysokie ciśnienie krwi lub cukrzycy. Tymczasowy wzrost kreatyniny może być również spowodowane przez spożywanie dużej ilości mięsa.

• Potwierdzić wyniki z kolejnego badania krwi lub moczu. Jeśli poziom kreatyniny wysokie były spowodowane leków lub suplementów, test ponownie po odstawieniu tego leku lub dodatku.

• Podjąć odpowiednie kroki, aby złagodzić ten problem, takich jak zatrzymanie to lek, który ma wpływ na nerki lub zarządzanie cukrzycy lub nadciśnienia tętniczego.

Jak sprawdzić poziom testosteronu

Testosteron jest obecne zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Jest głównym androgenne / steryd anaboliczny hormon naszych ciał. Wykonana jest głównie w jajnikach kobiecych i męskich jąder, ale obie płcie wytwarzają także niektóre z ich nadnerczy. Testosteron wpływa na rozwój płciowy, mięśni i masy kości, mózgu, rozkład tkanki tłuszczowej, tkanki narządów, poziom energii i system naczyniowy. Oto jak sprawdzić poziom testosteronu.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy twoja firma ubezpieczeniowa pokryje badania testosteronu. Lekarz musi go zamówić.

2 Należy rozważyć podjęcie próby testosteronu rano, gdy stężenie jest najwyższe.

3 Usiądź jak lekarz lub pielęgniarka owija elastyczny ściągacz wokół górnej części ramienia. W ten sposób zapobiec wypływaniu krwi i powodować żyły w połowie i dolnego ramienia do powiększenia ułatwiając włożeniu igły.

4 Spodziewaj pielęgniarka przetrzeć skórę wacikiem nasączonym alkoholem, aby je wyczyścić. Ona następnie wprowadzić igłę do żyły w celu pobrania krwi.

5 Zobacz jak krew zbiera się w rurze dołączonej do igły. Gdy nie wystarczy, pielęgniarka usunąć igłę i zabrać zespół off ramieniu.

6 Trzymaj aa gaza pad na miejscu, aby zatrzymać krwawienie, wywierając nacisk.

7 Poczekaj dzień lub dwa, aby uzyskać wyniki badań z laboratorium. Normalny poziom testosteronu różnić w zależności od płci i wieku.

Jak utrzymać poziom witaminy B12 w górę

Jak utrzymać poziom witaminy B12 w górę


Utrzymując normalny poziom witaminy B12 stwarza pewne problemy dla osób zdrowych. Zgodnie z Mayo Clinic, twoje ciało może zgromadzić wystarczającą ilość witaminy B12, aby trwać kilka lat. Niemniej jednak, do 15% populacji może brak odpowiedniego poziomu witaminy B12, według Urzędu suplementów diety. Osób niezdolnych do absorpcji B12 mogą cierpieć z powodu złośliwej anemii lub zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego; wegetarianie lub weganie, którzy nie mogą uzyskać B12 z produktów zwierzęcych, mogą również wystąpić niski poziom. Ci ludzie i dorośli powyżej 50 lat należy monitorować spożycie witaminy B12.

Instrukcje

Jak utrzymać poziom witaminy B12 w górę

1 Poproś lekarza, aby ocenić swój poziom witaminy B12 poprzez badania osocza lub surowicy. Jeśli twój poziom spadnie poniżej 170-250 pg / ml, masz niedobór i trzeba go podnieść, zgodnie z ODS.

2 Ustal, ile witaminy B12 stanowi USA zalecanego dziennego spożycia, lub RDA, na podstawie wieku i płci. Wielu dorosłych i młodzieży powyżej 14 i 2,4 mcg na dobę potrzebują; dorosłych kobiet karmiących wymagają 2,8 mcg i dzieci wymagają od 0,4 ug do 1,8 mcg w zależności od ich specyficznego wieku według ODS. Żywności i Żywienia ustawia te poziomy dla osób zdrowych, a nie tych z brakami.

3 Jedz witaminy B12 naturalnie jedząc wspólne żywności, takich jak mięso, ryby, drób, jaja, zbożach i produktach związanych z mleka. Mayo Clinic donosi, że jedna pierś z kurczaka, jedno jajko i jeden kubek jogurtu dostarcza dzienne zapotrzebowanie na osoby zdrowe. Dla organizmu do wchłaniania witaminy B12 z białka źródeł żywności, kwas solny i proteazy żołądka musi zwolnić go do swojej postaci, ODS raporty.

4 Weź uzupełnienie diety w witaminę B12, jeśli należą do żadnej z wymienionych grup wysokiego ryzyka. Już w wolnej postaci, suplement B12 może łączyć się z wewnętrzną czynnika - glikoproteina z żołądka - i być wchłaniane. Sobie sprawę jednak, że czynnik wewnętrzny ogranicza ilość wchłaniania: zdrowi ludzie pochłaniają tylko 10 mg z 500 mg suplementu.

5 skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy stan gwarantuje zastrzyk witaminy B12. Osoby z złośliwą anemię i zaburzenia żołądkowo-jelitowe mogą odnieść największe korzyści, zgodnie z ODS. W postaci żelu, można również otrzymać witaminę B12 poprzez swoje nosowych.

Wskazówki

 • ODS informuje, że Instytut Medycyny nie ustalił "dopuszczalnego poziomu górnego wlotu granica" lub ul. Dlatego, przedawkowanie jest mało prawdopodobne.
 • Witamina B12 może przyjąć cyjanokobalaminę nazwiska, które konwertuje szybko do aktywnej formy, metylokobalamina; ponieważ ODS przypomina, że ​​obie formy działają podobnie, płacąc więcej za czynną postać może być niepotrzebne.
 • Ludzie, którzy są uczuleni na kobalamina lub kobaltu powinny unikać suplementów witaminy B12, zgodnie z Mayo Clinic.
 • Podjęzykowe tabletki lub pastylki do ssania może domagać wyższość, ale dane nie obsługuje tego roszczenia.

Jak kontrolować poziom cholesterolu, część 1: Tłuszcz

Jak kontrolować poziom cholesterolu, część 1: Tłuszcz


Czy chcesz wiedzieć, jak kontrolować poziom cholesterolu? Większość z nas mówiono jeść niskotłuszczowej, niskiego cholesterolu diety. Jednakże, jedzenie o niskiej zawartości tłuszczu będzie tylko obniżają poziom cholesterolu, jeśli są kierowane do odpowiedniego rodzaju tłuszczu. Ten artykuł pokaże Ci jak naprawdę używać tłuszczu, aby poprawić swoje numery cholesterolu i zapobiec chorobom serca.

Instrukcje

1 Aby kontrolować poziom cholesterolu, start poprzez zmniejszenie ogólnej spożycie tłuszczu. Czy to poprzez unikanie smażonych potraw i innych produktów bogatych w tłuszcz. Jednakże, nie należy wyciąć wszystkie tkanki tłuszczowej. Niektóre tłuszcze są rzeczywiście dobre dla Ciebie! Znać różne rodzaje tłuszczu, a które z nich są dobre, czy złe.

2 tłuszcze jednonienasycone i wielonienasycone są dobrzy! Podnoszą dobre numery cholesterolu (pamiętaj, że dobry cholesterol pomaga walczyć i ograniczyć zły cholesterol), nie podnosząc swoje całkowite liczby cholesterolu. Tłuszcze te mogą obniżyć ryzyko chorób serca. Skupić się na upewnienie się, że tłuszcz jest albo jeść lub jednonienasycone poli.

3 żywią się jedynie niewielką ilość nasyconych kwasów tłuszczowych. Tłuszczów nasyconych podnosi zarówno dobry i zły cholesterol.

4 Nigdy nie jeść tłuszczów trans. Tłuszcze trans podnieść złego cholesterolu i ogólną cholesterolu. Podnoszą także poziom trójglicerydów. Tłuszcze trans są najgorszą tłuszczu i przyczyniają się do choroby serca.

5 Przeczytaj części 2,3 i 4 z tej serii. Obejmują one, jak używać błonnika, cukrów i węglowodanów, aby kontrolować poziom cholesterolu nawet dalej. Linki do tych artykułów są w sekcji "Artykuły związane" po prawej stronie.

Wskazówki

 • Nawet jeżeli mówi, że etykieta ma tłuszcze trans, powinno składniki szukać uwodornionych olejów. Oleje uwodornione są tłuszcze trans. Etykieta może powiedzieć zerowe tłuszczów trans z powodu posiadania małej ilości, że jest zaokrąglana w dół do zera. Jednakże, małe ilości uwodornionych olejów można dodać do dużej ilości tłuszczu trans.
 • Ten artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują porady lekarskiej.

Jak sprawdzić poziom cukru we krwi

Jak sprawdzić poziom cukru we krwi


Możesz kontrolować poziom cukru we krwi za pomocą glukometru i urządzenie do nakłuwania. Glukometr jest miernik glukozy lub cukru. Urządzenie do nakłuwania posiada lancetów lub igły do ​​nakłuwania skóry. Monitorowania poziomu cukru we krwi jest niezbędne do nauki, jak ustabilizować poziom cukru we krwi do zdrowszego stylu życia. Lekarz będzie również zrobić test na czczo raz lub dwa razy w roku, aby sprawdzić poziom cukru, jak również HbA1c co 3 miesiące. Z tych trzech testów, jesteś na najlepszej drodze do utrzymania zdrowego poziomu cukru we krwi.

Instrukcje

1 Umyj ręce ciepłą wodą i mydłem. Nie tylko umyć ręce mydłem, ale także ciepła woda pomaga przynieść krew na powierzchni rąk, aby łatwo można uzyskać kroplę krwi.

2 Przygotuj urządzenie do nakłuwania. Włóż czystą igłę w urządzenia do nakłuwania lub obrócić pokrętło do nowej igły. Dostosuj ustawienie igły na skórze. Dla większości ludzi, ustawienie igły z trzech lub czterech jest na tyle głębokie, aby nakłuć palec i do krwi.

3 Przygotuj glukometr. Umieścić pasek metrowy w glukometru. Gniazdo znajduje się w górnej lub dolnej części miernika. Pas zsunie się łatwo, jeśli umieszczone prawidłowo.

4 z przetrzeć palcem pad alkoholu na obszarze, który chcesz zwrócić krew. Nowsze glukometry pozwalają na badanie krwi z palców, rąk i nóg. Palce, podobno, dają bardziej dokładne odczyty.

5 nakłuć okolicy. Masować lub obszar palca w celu wzrostu krwi do powierzchni. Napina urządzenie do nakłuwania przez pociągnięcie dźwigni. Trzymaj urządzenie do nakłuwania przed skórze i nacisnąć przycisk. Poczujesz lekkie ukłucie jak igła wchodzi w skórę.

6 Draw krew. Umieścić pasek metrów przed kropli krwi i będzie zwrócić się do krwi. Niektóre metrów zasygnalizuje, kiedy mają wystarczająco dużo krwi. Odczekaj 5 sekund i okno Miernik odczytać poziom cukru we krwi.

7 Nagraj swoje wyniki w dzienniku nagrywania. Miernik odczytuje poziom cukru we krwi w milimetrach na decylitr lub mg / dl. Normalne odczyty 70 do 100 mg / dL. Dla diabetyków, odczyty mają większą rozpiętość 70 do 120 mg / dl. Jeśli spożywane ostatnio odczyty mogą być tak wysokie jak 180 mg / dl. Obniży to w ciągu kilku godzin, jeśli zarządzania cukrzycy.

Wskazówki:

 • Sprawdź swoją krew w losowych porach dnia, aby zobaczyć, co podnosi lub obniża poziom cukru we krwi. Zawsze zapisywania wyników. Jedz dobrze zbilansowanej diety i liczyć węglowodany w celu utrzymania zdrowego odczyty. Ćwicz codziennie, aby pomóc utrzymać poziom cukru we krwi pod kontrolą. Skonsultować się z lekarzem w regularnych odstępach czasu dla swoich czczo i HbA1c testów.
 • Nie przejmuj się, jeśli jest wysoki poziom cukru po posiłku. Powtórz test 2 godziny później, aby sprawdzić, czy numery są niższe.

Jak zmniejszyć poziom cholesterolu Naturalnie

Według American Heart Association (AHA), całkowity poziom cholesterolu osoby dorosłej powinien wynosić poniżej 200 mg / dl. AHA zaleca LDL (zły cholesterol), poziom poniżej 130 mg / dl i HDL (dobrego cholesterolu) powyżej 40 mg / dl. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby obniżyć poziom cholesterolu naturalnie przed rozpoczęciem leki na receptę.

Instrukcje

Jak zmniejszyć poziom cholesterolu Naturalnie

1 Weź dodatek kwasów tłuszczowych omega-3 na dobę. Zgodnie z AHA, omega-3 zmniejszenia wysokiego poziomu cholesterolu we krwi. Postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania na butelkę cokolwiek marka wybrać.

2 Wymień czerwonych mięs, takich jak steki i hamburgery z białych mięs, takich jak Turcja, ryb i drobiu. Ryby są również bogate w omega-3. Nie smaż mięso. Piec lub kłótnia je zamiast.

3. Unikaj żywności o wysokiej zawartości tłuszczów, takich jak smażone żywności. Zamiast jeść świeże owoce, masło orzechowe, awokado i orzechy. Te pokarmy są niskie stężenia cholesterolu i również pomoże utrzymać zdrową masę ciała.

4 Ćwiczenie przez 30 minut co najmniej trzy razy w tygodniu. To może być energiczny spacer, pobiegać lub poćwiczyć w siłowni. Utrzymanie idealnej masy ciała pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

5 Zmniejsz poziom stresu poprzez słuchanie muzyki, czytanie książek lub medytacji. Według AHA, stres może odgrywać czynnik zwiększenia poziomu cholesterolu.

6 Odwiedź swojego lekarza, aby sprawdził poziom cholesterolu. Jeśli nie są w stanie obniżyć poziom cholesterolu naturalnie, może być przepisane leki, aby ją zmniejszyć.

Wskazówki:

 • Zaproś przyjaciół do skorzystania z tobą tak, że będziesz nadal motywację. Możesz też prowadzić dziennik żywności podzielić się z lekarzem na następnej wizycie, jeśli tak zdecydujesz.
 • Nie ignoruj ​​wysoki poziom cholesterolu. Wysoki poziom cholesterolu może być przyczyną ataków serca i udarów mózgu, które mogą czasem prowadzić do śmierci.

Jak zmniejszyć poziom cukru we krwi Bez leków na receptę

Dla osób z cukrzycą typu 1 lub typu 2 cukrzycy, monitorowania poziomu cukru we krwi może oznaczać różnicę między cieszyć się życiem lub skierowane debilitative problemów zdrowotnych, takich jak choroby nerek, ślepoty, udaru mózgu i choroby serca. Pacjenci z cukrzycą powinni być pod opieką lekarza i być skrupulatny w podejmowaniu niezbędnych leków i ograniczenia dietetyczne, aby utrzymać swój stan pod kontrolą. Osoby z pogranicza zagadnień dotyczących tylko cukru we krwi może podjąć szereg kroków, aby ich numery w normalnym zakresie, więc nie muszą uciekać się do leków na receptę.

Instrukcje

Jak zmniejszyć poziom cukru we krwi Bez leków na receptę

1 Jedz potrawy smaczne i przyjemne, ale należy zwracać uwagę na rodzaje żywności należy unikać. Aby obniżyć poziom cukru we krwi, należy ograniczyć ilość cukru można konsumować. Jedz więcej białka i mniej węglowodanów, które przekształcają szybko do cukru we krwi. Pokarmy konwersji na cukier w różnym tempie, i to, gdzie pojęcie "indeks glikemiczny" wchodzi w grę. Pokarmy, które są na wysokim indeksie glikemicznym konwersji szybciej do cukru w ​​organizmie. Żywności, które są niższe na indeks glikemiczny nawróconego wolniej, i pozwalają organizmowi metabolizowania go pełniej. Istnieje szereg tabel indeks glikemiczny Internecie. Innym pomysłem na dobre jedzenie jest "lista wymiany", w którym można wymieniać jeden jedzenie dla innego, powiedzmy, jabłko dla małej porcji makaronu. Różnorodność w diecie sprawia, że ​​zmiany w diecie łatwiej. Jedzenie prawo żywności, aby utrzymać niski poziom cukru we krwi staje się częścią życia, gdy pojawi się w nawyk.

2 Ćwiczenie codziennie. Ćwiczenie pomaga w metabolizmie spożywanych pokarmów i spalić cukru we krwi w krwiobiegu. Utrzymanie harmonogram ćwiczeń na co dzień może być bardzo pomocne w kontroli poziomu cukru we krwi, tak, że można uniknąć leków na receptę. Harmonogram od 30 do 45 minut ćwiczeń każdego dnia, z jednego dnia wolnego w tygodniu do reszty jest zdrowy nawyk do naśladowania. Możesz budować powoli do bardziej intensywnych ćwiczeń, jak przejść. Pływanie, taniec, aerobik, pilates, tai chi i inne formy ćwiczeń są przyjemne i pomaga utrzymać poziom cukru we krwi

3. Jedz więcej błonnika, aby utrzymać niższy poziom cukru we krwi. Możesz uzyskać więcej błonnika, dodając więcej warzyw, owoców, orzechy, rośliny strączkowe, chleby pszenne i otręby do codziennej diety.

4. Pij dużo wody każdego dnia. Jest to prosty sposób, aby pomóc utrzymać niski poziom cukru we krwi. Uniknąć odwodnienia, co sprawia, że ​​poziom cukru we krwi wzrasta. Upewnij się, że woda nie jest w postaci słodkich napojów.

5 Pobierz twoje choroby leczone. Nie pozwól, zakażenia i choroby jątrzyć, ponieważ zwiększa poziom cukru we krwi. Skonsultować się z lekarzem w celu leczenia tych warunków i ogólny poziom ochrony zdrowia i cukru we krwi będzie lepiej.

6 Zarządzanie stresem. Zarządzanie stresem może również obniżyć poziom cukru we krwi, więc nauczyć się medytacji lub wziąć udział w zajęciach jogi. Słuchać muzyki lub afirmacji CD.

7 Spróbuj pigułki cynamonu lub ocet. Badania wykazują, że obydwa te elementy przyczyniają się do zmniejszenia poziomu glukozy we krwi. Możesz kupić, cynamon w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością. Dwie łyżki octu może coś zmienić w swoim poziomu cukru we krwi.

Wskazówki:

 • Jeśli masz cukrzycę, ważne jest, aby przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących diety i stosowania leków. Środki diety i ćwiczenia mogą nie wystarczyć, aby kontrolować poziom cukru we krwi.

Jak sprawdzić poziom

Neuroprzekaźniki są substancje chemiczne w mózgu, które przekazują informacje przez przekazywanie sygnałów między neuronami. Neuroprzekaźniki są odpowiedzialne za różne funkcje w organizmie, tym twój nastrój, apetyt, głód i snu. Niski poziom neuroprzekaźników są często winę za kliniczne chorób, takich jak depresja i nadpobudliwości psychoruchowej. Różnych lab testy są teraz dostępne dla Ciebie lub lekarzem sprawdzić swój poziom neuroprzekaźników poprzez badania krwi lub moczu. Jednak badania płynu mózgowo-rdzeniowego (CSF) nadal jest preferowaną metodą uzyskać dokładne wyniki.

Instrukcje

• Mówić do dostawcy opieki zdrowotnej lub lekarza o badania na poziom neuroprzekaźników. Wyjaśnić z lekarzem, dlaczego chcesz poziom przetestowane i opisać swoje objawy.

• Zaplanować wizytę w laboratorium lub w biurze od lekarza na badanie neuroprzekaźnika. CSF test jest często najbardziej dokładne, ale także najbardziej inwazyjnych.

• Zamów badanie moczu neuroprzekaźnika online, jeśli wolisz. Chociaż te badania moczu nie są tak ważne jak wyniki krwi lub badanie CSF, nadal mogą dać ci przewidywany poziom neuroprzekaźników. Wybrać odpowiednie badania oparte na swoje objawy. Tu jest nie jeden test, który sprawdza wszystkie neuroprzekaźnik poziomach.

• Swojej wizyty lub podjąć badanie moczu. Poczta badanie moczu w laboratorium wyniki. Dołączyć kopię karty ubezpieczenia więc laboratorium obciąży ubezpieczenie medyczne. Czekać, aby usłyszeć od lekarza aby dowiedzieć się o wynikach krwi lub badania CSF.

• Opisz swoje wyniki. Wyniki laboratorium ujawni, czy poziomu neuroprzekaźnika jest niski lub podwyższone. Mówić do lekarza o wynikach i jak poprawić poziom neuroprzekaźników, w razie potrzeby.