adcov.com

jak obliczyć niacynę

Jak obliczyć, ile Weight Watchers dostaniesz punktów

Jak obliczyć, ile Weight Watchers dostaniesz punktów

Weight Watchers jest świetny sprawdzony program utraty wagi, ale niestety może być bardzo trudno pozwolić sobie w tych trudnych ekonomicznie czasach. Dowiedz się tutaj, jak obliczyć, ile Weight Watchers punkty, co można uzyskać, jeśli były na planie, dzięki czemu można rozpocząć po Weight Watchers z domu, nie wydając pieniędzy co miesiąc, aby schudnąć.

Instrukcje

1 Pierwszym krokiem będzie ustanowienie punktu odniesienia dla Weight Watchers punkty, zależnie od płci i czy nie jesteś pielęgniarstwa. Jeśli jesteś kobietą, dać sobie 2 punkty, aby rozpocząć. Jeśli jesteś mężczyzną dać sobie osiem punktów Weight Watchers, aby rozpocząć. Jeśli karmi dać sobie 12 Weight Watchers punkty, aby rozpocząć. Jest to pierwszy krok, aby obliczyć, ile Weight Watchers punkty otrzymasz na planie, dzięki czemu można rozpocząć utraty wagi.
Przykład: Jestem kobietą, więc zaczynają się 2 punkty.

2 następna rzeczą, jaką można zrobić w celu obliczenia punktów Weight Watchers jest dodanie do numeru, który dostał w punkcie 1 w zależności od wieku. Jeśli jesteś pomiędzy 17-26 dodać 4 punkty do Weight Watchers pkt ogółem. Jeśli jesteś pomiędzy 27-37 dodać 3 punkty; 38-47 dodać 2; 48-57 dodać 1; i ponad 58 Dodaj 0. To dlatego, że twój metabolizm zwalnia z wiekiem, więc podczas obliczania, jak wiele Weight Watchers dostaniesz punktów.

Ex. Mam 27 lat, więc mogę dodać 3, który daje mi w sumie 5 punktów.

3 Następnie należy wziąć numery dodanych razem w punkcie 1 i 2, a następnie dostosować je do wagi i wzrostu. Masz zamiar wziąć dwa pierwsze numery masy. (Należy dodać 20 jeśli waży 204 kilogramów.) Będzie także dostosować do swojego wzrostu. Jeśli masz poniżej 5 stóp można dodać 0, między 5'0 "i 5'9" należy dodać 1, a ponad 5'10 "dodać 2.
Ex. Ważę 174 funtów, więc dodam moje 17 punktów do 22. sumie daje mi to ponieważ jestem 5'7 "dodam jeszcze 1 punkt daje mi 23.

4 Wreszcie, można obliczyć, jak Weight Watchers punkty dostajesz, dostosowując do poziomu aktywności. Jeśli spędzasz większość dnia w pozycji siedzącej, dodać do masy 0 punktów obserwatorów całości. Jeśli od czasu do czasu, ale głównie siedzący stojący dodać 2. Jeśli idziesz przez większość czasu dodaj 4. Jeśli nie fizycznie trudną pracę, dodać 6.

Ex. Spędzam prawie cały mój dzień przy biurku siedzi więc dodam 0 co czyni mój punkt docelowy 23. Teraz musisz obliczyć swoje dzienne cel punktów Weight Watchers.

Wskazówki

 • Zawsze doceniać, jeśli starają się schudnąć!

Jak obliczyć wskaźnik BMI w talii

Jak obliczyć wskaźnik BMI w talii

Body Mass Index, znany również jako BMI, wskaźnik, że jest to możliwe, lub lekarza, powiedz, o ogólny stan zdrowia. Oryginalny obliczanie BMI opiera się wyłącznie na pomiarach wzrostu i masy ciała. Więcej informacji na temat tego obliczenia można znaleźć na stronie: http://www.ehow.com/how-does_5008269_how-bmi-obliczonej-manually.html. Jedna rzecz, że standardowe obliczenie BMI nie bierze pod uwagę to, jaki typ komórek tłuszczowych masz. Te dwa główne typy tłuszcz tłuszcz podskórny, który jest tłuszcz, który znajduje się tuż pod skórą, takich jak nasz miłości uchwyty i tłuszczu trzewnego, który znajduje się w głębi jamy brzusznej. Trzewnej tkanki tłuszczowej ma większy wpływ na ogólny stan zdrowia, niż podskórnej tkanki tłuszczowej i nie wpływa na funkcjonowanie wątroby (zwiększenie prawdopodobieństwa wystąpienia cukrzycy), serce (zwiększenie prawdopodobieństwa chorób serca) i płuca (zwiększając prawdopodobieństwo wystąpienia problemów płuc). Obliczając BMI przy użyciu metody talii daje więcej informacji o rodzaju komórek tłuszczowych, które masz.

Instrukcje

Jak obliczyć wskaźnik BMI w talii

1 Pierwszym krokiem jest znalezienie naturalnej talii. Bez ubrania lub minimalnym odzieży, stań prosto przed lustrem, a następnie zginać do boku. Marszczyć, które tworzy się na twojej stronie, gdzie jest znajduje się w pasie naturalnego. Zaznaczyć to palcem lub nawet z zmywalnym markerem. Jest o wiele łatwiej zrobić ten stoi przed lustrem, ale nie jest to konieczne. Dobrym źródłem pomaga znaleźć swoje naturalne pasie znajduje się na stronie: http://www.ehow.com/how_2307504_measure-waist.html.

2 Zapoznaj się z taśmy środka i owinąć go wokół naturalnej talii, zidentyfikowanego w kroku 1. Utrzymuj poziom centymetrem jak to jest w pasie; łatwo jest to opadać w plecy. Wyciągnij taśmę mierniczą ciasno wokół talii. Powinny pasować jak wygodne pasek na ubraniu. Uwaga tego pomiaru w calach, na swoim papierze.

3 Następnie należy zidentyfikować najszerszą część bioder. Bez ubrania lub minimalnym odzieży, stań prosto przed lustrem i identyfikacji najszerszą część swojej okolicy bioder, zazwyczaj wszędzie od tuż poniżej pępka do połowy uda. Na większości ludzi, to będzie to pośladki. Zaznaczyć to palcem lub zmywalnym markerem. Dobrym źródłem pomaga zmierzyć biodra znajduje się na stronie: http://www.ehow.com/how_2303638_measure-hips.html.

4 Zapoznaj się z taśmy środka i owinąć go wokół bioder, określonych w punkcie 3. Utrzymuj poziom centymetrem jak to jest wokół bioder; uważać, że nie opadają na plecy. Wyciągnij taśmę mierniczą ciasno wokół bioder. Nie ciągnąć za taśmę mierniczą tak mocno, że naciska na skórę. Uwaga tego pomiaru w calach, na swoim papierze.

5 Aby obliczyć talia-biodra stosunek, znany również jako WHR, podzielić przez pomiar talii pomiaru bioder. Na przykład:
Talia: 32 "
Biodra: 38 "
BMI stosunek obwodu talii do bioder = 32 "/ 38".
BMI stosunek obwodu talii do bioder = 0,842105263
0.84 jest stosunek obwodu talii do bioder na tym przykładzie.

6 Sprawdzić swój stosunek obwodu talii do bioder w tabeli poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat ogólnego stanu zdrowia.

Mężczyzna Kobieta Zdrowie ryzyka na podstawie WHR
0,95 lub mniej 0,80 lub mniej Niskie ryzyko z tłuszczu trzewnego
0,96 1,0 0,81 do 0,85 umiarkowanym ryzyku od tłuszczu trzewnego
Większa niż 1,1 Powyżej 0,86 Wysokie ryzyko z tłuszczu trzewnego

Wskazówki

 • Jeśli masz na sobie ubranie przy dokonywaniu tych pomiarów, upewnij się, że nie są nieporęczne. Może to być pomocne, aby mieć kogoś pobrać wymiary, aby upewnić się, że środek taśmy jest poziom.
 • Jeśli masz problemy zdrowotne, skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń lub diety planu.

Jak obliczyć Stosunek I / T

Jak obliczyć Stosunek I / T


Wysoki wskaźnik jest to wskazanie, że zakażenie wystąpiło. Stosunek wyznacza procent niedojrzałego do wszystkich białych ciałek krwi. Neutrofile są rodzajem białych krwinek, które zwalcza infekcję. Kiedy potrzebne są bardziej dojrzałe neutrofile niż ciało ma, niedojrzałe neutrofile są uwalniane, aby pomóc w walce zakażenia. Jeśli stosunek jest większa niż 0,2, nie więcej niż niedojrzałe dojrzałych neutrofili we krwi, co wskazuje na infekcję. Tak więc, wiedząc, jak obliczyć stosunek może być bardzo pomocne w określeniu, czy masz infekcję.

Instrukcje

1 Określić liczbę niedojrzałych neutrofilów. Służby zdrowia lub komputer zlicza liczbę tych komórek w próbce krwi.

2 Określić łączne neurophils. Dodaj dojrzałe neutrofile plus neutrofile niedojrzałe. Dojrzałe neutrofile będą liczone przez pracowników służby zdrowia lub komputera.

3 podzielić liczbę niedojrzałych granulocytów obojętnochłonnych o całkowitej neutrofilów.

Jak obliczyć ilość spalonych kalorii na krokomierz

Krokomierz to małe elektroniczne urządzenie, które mierzy liczbę kroków podczas chodzenia. Dostępne w Sporting Goods sekcje sklepach internetowych lub poprzez lokali, cena tego instrumentu może wahać się od 5 $ 40 dolarów w zależności od możliwości i konstrukcja modelu. Śledzenia codziennych czynności może być cennym narzędziem dla utrzymania spójnego programu ćwiczeń. Gdy odpowiednio skalibrowany, krokomierz może być wykorzystane do obliczenia spalonych kalorii pieszo w ciągu dnia.

Instrukcje

Jak obliczyć ilość spalonych kalorii W krokomierz

1 Track jedna mila bieg bieżni: Jeśli jest dostępna bieżnią szkoła, cztery razy wokół toru równa się mile. Na spacery w bezpiecznej okolicy, wzdłuż ulicy, ustawić licznik samochodu do "zera" i jechać jeden mil. Będzie to jedna mila oczywiście spacery.

2 Upewnij się, krokomierz jest prawidłowo podłączony do odzieży dla dokładnego liczenia kroków. Powinien on być umieszczony na przednim pasie spodni lub spódnicy w połowie drogi między pępkiem a biodrem. Umieszczenie krokomierz zbyt blisko pępka nie pozwoli zarejestrować etapy, które są wykrywane przez ruch bioder. Pamiętaj krokomierz siedzi pionowo w celu zarejestrowania poprawnie. Zapinany na noszenie go w kieszeni lub innej części odzieży nie pozwoli prawidłowego liczenia kroków. Sprawdź na optymalne umieszczenie pieszo 25 kroków, a następnie wyświetlić krokomierz dla liczby kroków. Jeśli numer jest wyłączony krok więcej niż dwóch lub trzech etapach, w dalszym ciągu, aby ustawić miejsce docelowe dla dokładności.

3 Działanie kroki szedł w jednej mili. Średnia liczba oczekiwać wynosi około 2000. Liczba będzie wyższa dla osób z krótszym kroku i niższa dla osoby z dłuższymi krokami.

4 Oblicz liczbę spalonych kalorii na jednego kilometra od kroków. Przeciętny człowiek o wadze 155 kg spala około 80 kalorii spaceru jedna mila. Ten oblicza się 80 kalorii na 2000 kroków dla przeciętnego 2000-kroku mile. Cięższa osoba będzie spalić trochę więcej kalorii na kilometr.

5 Oblicz spalone kalorie na krok. Podzielić kroków na kilometr (o 80 kalorii spalonych kalorii na kilometr), aby uzyskać ilość spalonych kalorii na krok.
Przykład: 2000/80 kroków szedł kalorii = 0,04 kalorii na etapie

6 Obliczanie dziennego zapotrzebowania na kalorie spalone walking: Każdego dnia zerowego krokomierz rano. Każdy wieczór uwaga chodził kroki i pomnożyć przez spalonych kalorii na etapie (0,04 w powyższym przykładzie).
Przykład: 8000 kroków szedł x 0,04 kalorii na etapie = 320 spalonych kalorii

Wskazówki

 • Kroków na kilometr można uśrednić do najbliższych 100 dla ułatwienia, a bez wpływu na wynik obliczeń znaczącą ponieważ wszystkie obliczenia są z grubsza na podstawie średnich i różnią się od osoby do osoby, w zależności od wieku, płci i wagi.
 • Chociaż chodzenie szybciej spala więcej kalorii na godzinę, nie spalić więcej kalorii na kilometr od km jest pokryte w krótszym okresie czasu.
 • Wszystkie działania podjęte w ciągu dnia przyczyniają się do spalonych kalorii.
 • Zanim zmiany lub rozpoczęciem nowego fizycznego schematu ćwiczeń zawsze skontaktować się z osobistym lekarzem.
 • Pamiętaj, aby chodzić w bezpiecznym miejscu i zachować odległość od ruchu samochodowego; nosić jasną odzież odblaskową, jeśli idzie w zmierzchu lub w ciemności.

Jak obliczyć kalorii potrzebnych na Dzień bez Kalkulator kalorii

Jak obliczyć kalorii potrzebnych na Dzień bez Kalkulator kalorii


Dowiedz się, jak obliczyć kalorie potrzebne na dzień na podstawie masy ciała pacjenta.

Instrukcje

1 Kalorie z żywności jemy służyć jako paliwo w piecu naszego organizmu. Jednakże, biorąc pod zbyt wiele kalorii może być szkodliwa dla zdrowia, powodując niepożądany przyrost masy ciała. Dowiedz się, jak obliczyć kalorie potrzebne na dzień, bez konieczności korzystania z kalkulatora kalorii.

2 Określ wagę.

Zanim będzie można obliczyć dzienne zapotrzebowanie kalorii, trzeba mieć dokładną liczbę masy używaną do obliczania. Używaj wysokiej jakości skalę w domu ważyć się zanim przejdziesz do następnego kroku.

3 Oblicz kalorii Wymagania.

Ogólna zasada dla potrzeb kalorii ma podjąć w 15 kalorii na każdy kilogram masy ciała dziennie. Na przykład 200 funtów człowiek musiałby ogółem około 3000 kalorii dziennie, (200 kg x 15 kalorii na funt = 3000 kalorii wymaganych na dzień). Biorąc w tej ilości kalorii doprowadzi do dość stabilnym poziomie wagowym w małym zakresie pięciu funtów lub więcej.

4 ocenić swoje wymagania kalorii.

Aby schudnąć, trzeba zmniejszyć ilość spożywanych kalorii do wysokości nieco niższej niż dziennego zapotrzebowania. To pozwoli organizmowi zwrócić kalorii z przechowywanych rezerw, takich jak tkanki tłuszczowej i pozwala schudnąć powoli i naturalnie.

Jeśli szukasz na wadze powoli, niewielki wzrost spożycia kalorii powyżej wymagań, (200 do 300 dodatkowych kalorii dziennie), będzie prowadzić do powolnego i naturalnego przyrostu masy ciała.

Wskazówki

 • Kalorii na kilogram tkanki tłuszczowej: około 3500
 • Średnie wymagane kalorii dziennie dla kobiet: 1200/00 kalorii
 • Średnia kalorii dziennie wymagane dla mężczyzn: 2000 do 3000 kalorii
 • Biorąc się nadmiaru kalorii, powyżej wymagań, powoduje przyrost masy ciała.
 • Przyjmowanie mniej kalorii w połączeniu z ćwiczeniami, prowadzi do utraty wagi.
 • Poziomy ćwiczeń i aktywności będą również określić potrzebną ilość spożywanych kalorii.
 • To normalne, waga wahać się w przedziale od tygodnia na tydzień.
 • Nie przesadzaj z redukcji kalorii. Jest w porządku, aby spożywać od 300 do 500 kalorii dziennie mniej niż wymagań, jednak zbyt drastyczne cięcia w spożywanych kalorii, a ciało zacznie się przejść do trybu kryzysowego i oszczędzać energię. Doprowadzi to do spowolnienia metabolizmu i trudności w utracie wagi.

Jak obliczyć masę ciała

W dzisiejszych czasach ludzie są bardziej w zgodzie z ich zdrowie i wygląd. Osób zaczyna zdawać sobie sprawę, jak ważne jest ich zdrowie. Dla ludzi, którzy muszą schudnąć, ważne jest, aby pamiętać, że jedzenie zdrowsze jest ważniejsze niż oglądanie numery w skali. Cięcia kalorii i zapewnić sobie to, co jest potrzebne, aby dobrze funkcjonować. Aby rozpocząć tę podróż, może chcesz wiedzieć, jak obliczyć masę ciała. W ten sposób, masz cel, aby strzelać do.

Instrukcje

1 Znajdź kalkulator wskaźnika masy ciała w Internecie. Można uderzać w wagi, wzrostu i wieku. Następnie naciśnij przycisk obliczeń na miejscu, i będzie pochodzić z idealnej wagi. Ale jeśli nie ufać tym, można to zrobić samemu.

2 Waż się raz w tygodniu. Należy to zrobić w tym samym czasie w każdym tygodniu, a na tej samej skali. To nie ma znaczenia, jeśli masz ubrania, czy nie. To dobry pomysł, aby rozważyć w wcześnie rano przed śniadaniem i po skorzystaniu z toalety. Jak to zrobić, wpisz swój ciężar. Ma to zastosowanie w formule wskaźnik masy ciała.

3 Użyj kij stoczni lub taśmy mierniczej, aby uzyskać wysokość w calach. To też należy do wskaźnika masy ciała. Weź te cale i kwadratu. Pomnóż te cali. Na przykład, jeśli 63 cali wysokości, a następnie 63 razy 63 równa się 3,969. Napisz to w dół wraz ze swoim ciężarem.

4 Podzielić masę na rysunku masz w kroku 3. Na przykład, aby obliczyć masę ciała, czy Twoja waga jest 221 podzielić przez 3969.

5 Pomnóż liczbę masz w kroku 4 przez 703. To określi swój wskaźnik masy ciała.

6 Sprawdź, czy numer indeksu masy ciała, aby sprawdzić, czy są zdrowe. Jeśli numer jest niska, jak 18, jesteś cienki i prawie pod ciężarem. W dowolnym miejscu między 18,6 do 24,9 byłoby dobrym celem konserwacji. Nic ponad 24,9 ma nadwagę, a cokolwiek wyższa niż 30 jest otyłych.

7 Użyj innej metody obliczania masy ciała. Jeśli kobieta waży 100 funtów. Ona zajmie jej wysokość i dodać na 5 funtów na cal na 60 cali. Na przykład, jeśli ona jest 5 stóp 3 cali, a potem powinien ważyć około 115 kilogramów. Człowiek, który waży 106 funtów, by zająć jego wysokość i dodać 6 funtów na cal na 60 cali.

Wskazówki

 • Te wzory do obliczania masy ciała nie są dokładne. Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Zdrowy styl życia może przynieść swoją wagę w dół.
 • Nie akceptują tych formuł w miejsce porady lekarza. Nie chcesz stać się zbyt cienkie, ponieważ może być tak samo niebezpieczne, jak nadwaga.

Jak obliczyć ilość tłuszczu w żywności

Tłuszcz jest niezbędnym elementem każdej diety człowieka, ale zbyt wiele może narazić Cię na ryzyko otyłości i chorób układu krążenia. Według American Heart Association, spożycie tłuszczu powinno być nie więcej niż 25 do 35 procent dziennego spożycia kalorii, a siedem procent lub mniej tłuszczu, kalorii pochodzących z tłuszczów nasyconych. Wiedząc, jak obliczyć ilość tłuszczu w żywności jest podstawowym narzędziem do tworzenia świadomych nawyków żywieniowych i utrzymania prawidłowej wagi ciała.

Instrukcje

1 Naucz się czytać etykiety faktów żywienia. Sprawdzić liczbę kalorii tłuszczu w porcji. Liczba ta powinna być na górze, po prawej albo po prostu pod całkowitej ilości kalorii na jednostkę do spożycia. Znajdź liczbę całkowita zawartość tłuszczu w gramach na służbie i dziennej wartości procentowej. Ilości poszczególnych rodzajów tłuszczów (nasyconych, tłuszczów trans, i nienasycone) zostaną podzielone poniżej całkowitego tłuszczu. Zapoznania się z tymi numerami, i korzystać z nich, aby uzyskać ogólne pojęcie o tym, jak dużo tłuszczu, i jakie rodzaje tłuszczu, są w produkcie.

2 Po kolację, można oszacować tłuszczu kalorii w posiłku będąc zaznajomieni z porcji i zawartości tłuszczu z głównych grup żywności. Jedna porcja owoców lub warzyw, mniej więcej wielkości piłki tenisowej, jest na ogół mało kalorii i tłuszczu. Wiedzieć, że wyższa zawartość wody (melona, ​​kapusty, sałaty) niższe liczby całkowitej ilości kalorii i tłuszczu. Jedna porcja z grupy ziaren, około wielkości krążka hokejowego, jest umiarkowanie niskiej zawartości tłuszczu. Wiedzieć, że podczas pełnoziarniste mają nieco więcej tłuszczu niż rafinowanych zbóż, ale także zawierają błonnik, które można zachować pełną i ogólnie pomóc mniej jeść. Jedna porcja białka, mniej więcej wielkości talii kart do gry może wynosić od niskiej do wysokiej zawartości tłuszczu. Wybieraj chude mięso, takie jak indyk, białe mięso z kurczaka i wołowiny, chudego mięsa, tłuszczu ponad wysokich, takich jak kiełbasa wieprzowa, hot-dogi i smażone ryby. Wybierz żywności, które były pieczone, grillowane, gotowane na parze lub gotowane na posiłki o obniżonej zawartości tłuszczu. Trzymaj części umiarkowane i uniknąć sosy serowe i kremowe sosy sałatkowe, które mogą zawierać prawie całą swoją dziennego spożycia tłuszczu w jednej porcji.

3 wiem, że białko i węglowodany mają cztery kalorie na gram tłuszczu w porównaniu do dziewięciu kalorii na gram. Jedz mniej tłuszczu, aby wyeliminować nadmiar kalorii. Unikać nasycone źródła tłuszczów, takich jak olej roślinny, sera i tłuszczu piekarskiego, który jest kalorie, i może prowadzić do wysokiego poziomu cholesterolu. Wybierz źródło nienasyconych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek i orzechów, które, spożywane z umiarem, może zwiększyć poziom dobrego cholesterolu i zmniejszają ryzyko zawału serca.

Wskazówki

 • Żywność odżywianie bez etykiet produktowych, takich jak świeże owoce i warzywa są gwarancją wysokiej w żywieniu i niską zawartość tłuszczu. Dopasuj spożycie tłuszczu stracić lub zyskać na wadze, ale wybrać starannie i tłuszcze być umiarkowana. Zrównoważyć wysokie posiłki nich tłuszcz za niskie tłuszczu. Pamiętaj, aby sprawdzić liczbę porcji w opakowaniu. Czasami to, co wydaje się być pojedynczym obsługujących pakiet, który chcesz zjeść całą zawartość w jednym posiedzeniu, faktycznie posiada wiele porcji.

Jak obliczyć całkowity kalorii w diecie Ones

Czy próbujesz stracić, zdobyć lub utrzymać wagę, ważne jest, aby obliczyć całkowitą ilość spożywanych kalorii każdego dnia. Instytut Medycyny zaleca kalorii nie pochodzą z ponad 20 do 35 procent tłuszczu. (Nr ref. 2.) Według nauki czytania etykiet żywieniowych i po zdrowej diety, obliczania kalorii dla optymalnej wagi może być łatwe i przyjemne.

Instrukcje

Jak obliczyć Liczba kalorii w diecie Ones

1 Oblicz ilość kalorii, które organizm potrzebuje. Można to zrobić, odwiedzając stronę American Heart Association internetowej (www.myfatstranslator.com), który ma przydatne narzędzie do obliczania dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Na przykład, za pośrednictwem tego narzędzia osiadły kobieta, która jest w wieku 30 lat, 5'3 "wzrostu i waży 145 kg., Zaleca się spożywać 1990 kalorii dziennie, aby utrzymać jej aktualnej masy ciała. (Nr ref. 1.)

2 Opracować plan diety w oparciu o ilości kalorii organizm potrzebuje. Możesz wybrać plan w oparciu o trzy posiłki dziennie lub więcej. Zrób listę potraw, które chcesz zjeść i znaleźć kalorii każdej porcji żywności na etykietach odżywczych. Jeśli dążą do jedzenia w sumie 1800 kalorii dziennie, można podzielić równo między te kalorie posiłków i przekąsek. Na przykład, śniadanie, lunch i kolację można każdy z nich zawiera w sumie 500 kalorii, pozostawiając przydział 300 kalorii na przekąski.

3 Dowiedz się, jak czytać etykiety żywności. To jest istotną częścią śledzenie kalorii w diecie. Z tyłu większości opakowań żywności, nie będzie etykieta odżywcza podając ilość kalorii na porcję. Upewnij się, aby spożywać tylko zalecanej porcji. Jeśli chcesz zjeść więcej niż jedną porcję, należy pomnożyć liczbę porcji pokarmów przez liczbę kalorii w każdej porcji.

4 Kup skalę żywności do ważenia żywności, takich jak ryby lub kurczaka, które zwykle nie pochodzą z etykietą żywienia. Odwiedź fitday.com na liście żywności i kalorii. Po dowiedzieć się kalorii na uncji niektórych pokarmów, pomnożyć tę liczbę przez uncji zostały zużyte znaleźć całkowitą ilość kalorii w tym żywności.

Wskazówki

 • Wybierz zdrowej żywności, takich jak białka, o niskiej zawartości tłuszczu, produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce, rośliny strączkowe, niskotłuszczowego nabiału i zdrowych olejów. Te produkty będą mieć mniej kalorii, co pozwala spożywać ich więcej.
 • Proszę nie zaczynać nowej diety bez konsultacji z lekarzem.
 • Weź pod uwagę, że alkohol i niektóre rodzaje kawy może dodać znaczne ilości kalorii w diecie.

Jak obliczyć Mój BMI Mój BMR?

Znając swój Body Mass Index (BMI) może pomóc upewnić się, że waga jest w zdrowym zakresie. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), BMI jest skutecznym sposobem oceny poziomu tkanki tłuszczowej, gdy inne, bardziej precyzyjne opcje pomiarowe nie są łatwo dostępne. Podstawową przemianę materii (BMR) informuje, ile kalorii organizm potrzebuje każdego dnia, aby utrzymać się przy życiu, podczas gdy w spoczynku. Znając BMR może pomóc uregulować swoje dzienne spożycie kalorii, aby utrzymać zdrową wagę.

Jak obliczyć swoje BMI

Oblicz swoje BMI, dzieląc masę ciała w kg przez wzrost w cm do kwadratu. Weź wynik kalkulacji i pomnożyć przez 703, aby uzyskać BMI. Jeśli korzystasz z systemu metrycznego, podzielić masę ciała w kilogramach przez wzrost w metrach do kwadratu, aby uzyskać BMI. Nie zapomnij, aby przekształcić swój wzrost do metrów od centymetrów, dzieląc swój wzrost w centymetrach przez 100. obliczeń BMI są takie same bez względu na wiek czy płeć.

Jak obliczyć swoje BMR

Konwersja swoją wagę w funtach na kilogramy, dzieląc masę ciała w kg przez 2,2. Konwersja swój wzrost w calach na centymetry, mnożąc swój wzrost w calach przez 2,54.

Jeśli jesteś mężczyzną, obliczyć BMR za pomocą następującego wzoru: 66 + (13,7 x waga w kg) + (5 x wzrost w centymetrach) - (6.8 x wiek w latach).

Jeśli jesteś kobietą, możesz obliczyć BMR pomocą tego wzoru: 655 + (9,6 x wagę w kilogramach) + (1,8 x wzrost w centymetrach) - (4.7 x wiek w latach).

Nie zapomnij do wykonywania obliczeń w nawiasach pierwszy przed ukończeniem resztę matematyki w równaniu.

Gdy masz swoje podstawowe BMR, można obliczyć średnie dzienne kalorii potrzebuje do utrzymania aktualnej masy ciała poprzez pomnożenie BMR przez modyfikator na podstawie poziomu aktywności.

Jeśli masz niewiele do ćwiczeń lub są obłożnie, pomnożyć BMR przez 1,2. Jeśli masz lekkie ćwiczenia jednego do trzech dni w tygodniu, należy pomnożyć BMR przez 1,375. Jeśli wykonywać umiarkowane ćwiczenia trzy do pięciu dni w tygodniu, należy pomnożyć BMR przez 1,55. Bardzo aktywnych osób, które biorą udział w intensywnych ćwiczeń sześć do siedmiu dni w tygodniu powinny pomnożyć swoje BMRS przez 1,725. Zawodowi sportowcy i tych, którzy trenować bardzo ciężko raz do dwóch razy dziennie, są uważane za dodatkowe aktywne i powinny mnożą swoje BMRS przez 1,9.

Znaczenie pomiarów BMI i BMR

Według CDC, BMI pomiędzy 18,5 i 24,9 jest uważane za normalne. Jeśli Twoje BMI mieści się w tym przedziale, koncentrują się na zdrowe jedzenie i utrzymanie wagi poprzez pomnożenie BMR przez modyfikator aktywności, które najlepiej opisuje aktywność fizyczną. Starać się spożywać kalorii potrzebujesz każdego dnia do utrzymania aktualnej masy ciała.

Jeśli BMI wynosi poniżej 18,5, jesteś za niedowagę. Niedowaga nie znaczy, że są zdrowe. Osoby z niedowagą twarz wiele takich samych problemów zdrowotnych, że osoby z nadwagą i otyłością zmagają. Skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć wszelkie problemy zdrowotne, które mogą powodować utratę masy ciała i porozmawiać na temat sposobów, aby zwiększyć swoją wagę i zawartość tłuszczu w organizmie do zdrowego poziomu.

Jeśli masz BMI między 25,0 a 29,9, jesteś za nadwagę według wytycznych CDC. Mimo, że BMI nie zawsze jest niezawodny w przypadku sportowców i mocno umięśnionych ludzi, skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że waga nie jest oddanie się na ryzyko problemów zdrowotnych.

BMI 30,0 lub powyżej wskazuje na otyłość, zgodnie z wytycznymi CDC. Skonsultować się z lekarzem w celu opracowania planu diety i ćwiczeń, które pomogą Ci schudnąć i zmniejszyć ryzyko chorób serca, cukrzycy i innych chorób. Aby schudnąć, trzeba spożywać mniej kalorii niż Twój BMR pomnożona przez modyfikator aktywności. Można także zwiększyć poziom aktywności, aby spalić więcej kalorii niż zużywają.

Jak obliczyć BMI sparaliżowany

Obliczania BMI (Body Mass Index) jest stosunkowo proste, a to jest ten sam wzór bez względu na wiek, płeć, niepełnosprawność, itp

Instrukcje

Jak obliczyć BMI sparaliżowany

1 Odważyć się, czy ktoś pomóc ważyć się przez podniesienie cię i umieszczenie cię w skali. Inną alternatywą jest ważenie się i urządzenia transportowe, takie jak wózek inwalidzki, (lub ktoś inny cię zważyć) a następnie patrząc na masę urządzenia transportowego w ręcznym lub w internecie, i odjąć właściciela ciężaru urządzenia transportowego od całkowitego ciężaru otrzymanego; Numer można uzyskać powinna być Twoja waga. Aby zmierzyć się i urządzenia transportowe, trzeba dostęp do skali przemysłowej, takie jak te, z których korzystają w supermarketach. Możesz zapytać się, aby sprawdzić, czy można użyć jednego w sklepach, które znasz, lub skontaktuj się z lekarzem, aby zwrócić się do korzystania z ich skalę przemysłową wielkości. Pomiar masy ciała w funtach.

2 Zmierz swój wzrost. Możesz skontaktować się z lekarzem na ogół, który mierzy wysokość, na każdej wizycie, do ostatniego pomiaru, lub ktoś inny pomiar ci z centymetrem. Ktoś zmierzyć użytkownika podczas ustanawiające, być może po tym, jak obudził się przed lub już poszedł spać, tak że kłamiesz prosto; to jest łatwiejszy sposób, aby zmierzyć, niż jakbyś siedział w dół. Zmierz swój wzrost w calach.

3 Wprowadź swój wzrost i wagę - albo metryczny lub w funtach i calach - w kalkulatorze BMI w National Institutes of Health stronie internetowej (patrz Zasoby za bezpośredni link). Następnie kliknij przycisk "Oblicz BMI" dla wyniku.
Lub jeśli chcesz do matematyki się, należy użyć następującego wzoru: Pomnóż masę ciała w kg przez 703. wynik podzielić przez kwadrat wysokości w calach (kwadratura jest po prostu mnożąc swój wzrost w calach przez siebie). To powinno dać ci numer pomiędzy 17,5 a 35, chociaż, jeśli są dość cienkie, to może być trochę niższa, a jeśli są większe, to może być wyższe, ale nie dużo.

Jak obliczyć BMI Z Wyniku

Jak obliczyć BMI Z Wyniku


Wskaźnik masy ciała, lub BMI jest pomiar tłuszczu określoną przez prostego obliczenia na podstawie wzrostu i wagi. Score, ilość wynikająca z obliczenia wskazują, gdzie wchodzą w zakres pomiarów tkanki tłuszczowej. Dla osób w wieku 20 lat i więcej, Z score poniżej 18,5 oznacza niedowagę, 18,5 do 24,9 oznacza, że ​​mieszczą się w zakresie normy, 25,0 do 29,9 oznacza nadwagę, a wynik 30,0 i wyżej oznacza, że ​​jesteś otyły.

Instrukcje

Jak obliczyć BMI Z Wyniku

1 Zdecyduj, czy będziesz używać kilogramów i centymetrów lub kilogramów i metrów, aby określić wskaźnik BMI.

2 Konwersja wysokości od centymetrów do liczników do obliczania metryki lub od stóp do calach dla standardowej kalkulacji. Na przykład, wysokość 152 cm, co stanowi około 5 stóp, staje 1,52 metrów i 60 centymetrów.

3 Podziel swoją wagę przez wzrost do kwadratu. Jeśli używasz metrycznych, podzielić masę ciała w kilogramach przez wzrost w metrach do kwadratu. Na przykład: 45 kg / (1,52 m) ² = 19,5. Jeśli używasz funtów i cali, podzielić masę ciała w kg przez wzrost w cm do kwadratu, a następnie pomnożyć przez 703. Dla przykładu: 100 kg / (60 cali) ² x 703 = 19,5. Oba obliczenia spowodować BMI 19,5, która znajduje się w normalnym zakresie.

Wskazówki

 • Chociaż dokładne obliczanie BMI jest dla wielu osób, to nie uwzględnia masy mięśniowej. Jeśli są bardzo aktywne, BMI może być wysoka ze względu na swój skład mięśni, a nie tłuszczu.
 • Wynik Z wynikająca z tego obliczenia jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy mają 20 lat i starszych pomiaru. Istnieją oddzielne wykresy wynik dla dzieci młodszych niż 20, które odpowiadają za wiek, płeć i różnym stopniu tkanki tłuszczowej podczas wzrostu.

Jak obliczyć i zinterpretować UBW

Jak obliczyć i zinterpretować UBW


W krajach rozwiniętych otyłość staje się coraz bardziej powszechne stan. To może prowadzić do nadciśnienia tętniczego (wysokiego ciśnienia krwi), choroby serca, udar mózgu, raka, cukrzycy i innych poważnych problemów zdrowotnych. Odwrotnie, niedożywienia jest również poważne ryzyko zdrowotne, szczególnie w krajach rozwijających się. Znaczenie przyrostu lub straty masy jest podobne do człowieka zwykłej wagi ciała (UBW), który definiuje się jako osoby, najczęstszej masy ciała. Na przykład, zmiana masy 12 kg w ciągu jednego miesiąca, będą uważane za istotne dla osoby o małej lub średniej UBW ale nie są istotne dla otyłej osoby.

Instrukcje

Jak obliczyć procentowy UBW

1 Użyj przeszłości pomiarów masy ciała i / lub w dokumentacji medycznej w celu określenia najbardziej częste masy ciała. To jest Twój UBW.

2 Odważyć się, aby określić swoją aktualną masę ciała. Staraj się ważyć się na takich samych warunkach (na przykład, na czczo lub po posiłku, z lub bez butów), w jakich wasze pomiary ważenia UBW zostały podjęte.

3 Wykonaj następujące obliczenia w celu określenia procentu UBW:

procent UBW = aktualna masa ciała / UBW x 100

Znaczenie Procent UBW

4 Wykonaj następujące obliczenia w celu określenia zmiany procent wagowych:

zmiana = procent wagowy procent UBW - 100

5 Określić czas trwania przyrostu masy ciała lub straty, czyli czas od masy ciała konsekwentnie zbliża się do UBW. Idealnie, ta długość powinna wynosić od jednego tygodnia do sześciu miesięcy.

6 Scharakteryzuj swoją zmianę procent wagowych jako umiarkowane, znaczne lub poważne, zgodnie z następującymi wytycznymi:

Jeden tydzień --- umiarkowane: mniej niż 1 procent; znamienne: 1 do 2 procent; ciężkie: ponad 2 procent;

Jeden miesiąc --- umiarkowane: mniej niż 5 procent; znaczące: 5 procent; ciężkie: ponad 5 procent;

Trzy miesiące --- umiarkowane: mniej niż 7,5 procent; znaczące: 7,5 procent; ciężkie: ponad 7,5 procent;

Sześć miesięcy --- umiarkowane: mniej niż 10 procent; znaczące: 10 procent; ciężkie: ponad 10% procent.

Wskazówki

 • Pomiary ważenia powinna być dostosowana do obrzęk, odwodnienia lub ciąży.
 • Przed próbą zyskać lub stracić znaczną ilość masy skonsultować się z lekarzem.
 • Skonsultować się z lekarzem natychmiast, jeśli mimowolnie zdobyte lub utracone znaczącą ilość masy.
 • Zmiany masy procent scharakteryzowane jako umiarkowany może mieć znaczenie dla osób o szczególnych warunkach lub dla osób z następującymi po sobie okresami zmiany masy.

Jak obliczyć wskaźnik BMI i kalorii

Jak obliczyć wskaźnik BMI i kalorii


Wskaźnik masy ciała, BMI, jest obliczenie służy do wskazania ilości tłuszczu w organizmie człowieka. Jednakże, nie jest to bezpośredni pomiar ilości tkanki tłuszczowej. BMI jest często stosowany w celu wskazania, czy osoba jest narażone na problemy związane z wagą, takiego te, które mogą być spowodowane nadwagą lub otyłością. BMI poniżej 18,5 jest uznawany za niedowagę; między 18,5 i 24,9 jest normalne; 25 do 29,9 to nadwaga; a ponad 30 jest otyłych. Dziennie spożycie kalorii jest w zależności od wieku, płci i poziomu aktywności fizycznej. Umiarkowanie aktywnych mężczyzn w wieku od 26 do 45 wymaga 2600 kalorii dziennie, a kobiety w tym samym wieku i poziomu aktywności wymaga 2000 kalorii dziennie, aby utrzymać obecną wagę.

Instrukcje

Jak obliczyć wskaźnik BMI

1 ważyć się w funtach.

2 Zmierz swój wzrost w calach.

3 Podziel swoją wagę przez wzrost do kwadratu.

4 pomnożyć liczbę przez 703. Otrzymany numer jest BMI.

Jak obliczyć kalorii

5 Przejdź do strony American Cancer Society, cancer.org. Kliknij na "Bądź zdrowa," a następnie na "Narzędzia i kalkulatory." Kliknij na "Czytaj więcej" mocy "Kalkulatory", a następnie na "Czytaj więcej" mocy "Dziennie potrzebuje kalorii Kalkulator".

6 Wprowadź swoją wagę w funtach do odpowiedniego obszaru. Również wybrać odpowiednią płeć.

7 Wybierz swój aktualny poziom aktywności od tych wymienionych. Będziesz miał przybliżoną dzienne zapotrzebowanie kalorii dla utrzymania aktualnej masy ciała.

Jak obliczyć Ręczne tętna

Tętno jest kilka razy serce uderzeń na minutę. Często waha się ze względu na duży wysiłek fizyczny, niepokoju i stresu. Wiedząc, jak obliczyć tętno ręcznie mogą pomóc określić swoje tętno spoczynkowe, co z kolei pomaga nam dowiedzieć się plan fitness. Jeśli wiesz, tętno spoczynkowe, można również ustalić podwyższoną stawkę, która będzie wskazywać na problem zdrowia lub środowiska stresujące. Obliczanie tętno ręcznie jest łatwe z poprawną wiedzę.

Instrukcje

1 Po pierwsze, trzeba określić sytuację, w której będziesz liczące tętno. Tętno spoczynkowe jest najlepiej przyjmować rano, zaraz po przebudzeniu. W ten sposób nie ma stresorów lub chemikalia mające wpływ na szybkość. Dla Państwa podwyższonej tętna podczas ćwiczeń, planują wziąć impulsu na wysokości pracy na zewnątrz.

2 Naciśnij lekko czubki palców wskazującego i środkowego do jednej tętnicy promieniowej w centrum nadgarstku lub tętnicy szyjnej w szyi znajduje się tuż obok tchawicy. Uczucie pulsowania powinny być zauważalne i rytmiczne. Nie kciukiem wziąć tętno.

3 Monitor tętna z zegarka lub zegar z drugiej strony, aby policzyć liczbę uderzeń czujesz się w 30 sekund. Możesz także użyć stopera cyfrowego.

4 pomnożyć tę liczbę przez dwa obliczyć tętno.

Wskazówki

 • Poznanie własnego serca jest niezbędna, aby pokazać postęp w schematu ćwiczeń. Jak serce jest przeszkolony do wykonywania pracy na dłuższy okres czasu w sposób bardziej efektywny, wykonując tętno można utrzymać przez dłuższy czas; i ostatecznie, to zajmie więcej wysiłku, aby utrzymać tętno wyższe. Tętno spoczynkowe może także określić skuteczność reżimu treningowego, ponieważ będzie to kropla w czasie z powodu efektu szkoleniowego.
 • Oczywiście, z każdym schematu ćwiczeń, należy przed rozpoczęciem jednego skonsultować się z lekarzem. Ponadto, jeśli się zawroty głowy i omdlenia podczas pracy na zewnątrz, należy zaprzestać działalności i omówić z lekarzem.

Jak obliczyć odstęp QT

Jak obliczyć odstęp QT


EKG lub EKG, jest jednym z najczęstszych i najbardziej rozpowszechnionych technik badania lekarskie czynności serca. Normalne EKG jest podzielona na kilka fal dla każdego serca. Pierwsze pozytywne odchylenie na EKG nazywa fali P. To jest po trzech falach, popularnie zwane zespołu QRS. Końcowe ugięcie nazywa fali T. Odstęp QT jest istotne dla celów diagnostycznych i jest zdefiniowany jako czas od początku zespołu QRS do końca załamka T.

Instrukcje

Jak obliczyć odstęp QT

1 Policzyć małych pudełek na wydruku standardowego EKG (ze skrzynek 5-mm) między początku zespołu QRS do końca załamka T.

2 Pomnóż liczbę pól można liczonych przez prędkość, która została uruchomiona EKG papieru (w mm / s). Zwykle wynosi 25 mm / s, ale czasami jest prowadzony w temperaturze 50 mm / s w przypadku niezwykle szybkiego tętna.

3 pomnożyć tę liczbę przez 8, aby uzyskać odstęp QT w milisekundach. Jest niekorygowane odstęp QT.

Wskazówki

 • Lekarze muszą stosować bardzo precyzyjne urządzenia do dokonywania diagnozy; często wstępne wydruki EKG z mobilnych urządzeń EKG, takich jak te w karetkach nie są uważane za wystarczająco dokładne.

Jak obliczyć kalorii z tłuszczu w gramach

Jak obliczyć kalorii z tłuszczu w gramach


Kalorii jest najczęściej jednostka stosowana do pomiaru ilości energii żywność dostarcza do organizmu. Czy chcesz uzyskać, utrzymać lub schudnąć, licząc odżywcze mogą pomóc określić ilość żywności należy się zająć w. Białka, węglowodanów i tłuszczu wszystko wymaga innej ilości energii do spalenia przez organizm, dlatego nauka jak obliczyć kalorie z gramów tłuszczu może pomóc w Twoich celów dietetycznych.

Instrukcje

1 Oblicz kalorii z grama tłuszczu, mnożąc każdy gram tłuszczu przez dziewięć. Uzyskana liczba będzie równa liczbie kalorii organizm biorących w od gramów tłuszczu. Kalorii w żywności pochodzą z białka i węglowodanów, które zapewniają cztery kalorii i tłuszczu, który zapewnia ponad dwukrotnie kalorii białka i węglowodanów z 9 kalorii.

2 Obliczyć procent kalorii, tłuszczu w żywności, jak większość etykiety zawierają tylko gram tłuszczu. Wytyczne z roku 2005 stwierdza, że ​​USA Dietetyczne 20 do 30 procent kalorii powinno być dostarczane przez tłuszcz. W celu określenia zawartości procentowej ilości kalorii od gramów tłuszczu w danej żywności, najpierw oblicza liczbę kalorii tłuszczu przez pomnożenie przez dziewięć gramów tłuszczu. Podzielić tę liczbę przez liczbę kalorii i pomnożyć przez 100, aby uzyskać końcowy procent.

3 Zmniejsz spożycie tłuszczów nasyconych i trans, jak te zmodyfikowane produkty mogą zwiększyć ryzyko chorób serca. Podczas obliczania kalorii z grama tłuszczu, wziąć pod uwagę, jak dużo tłuszczu jest nasyconych i tłuszczów trans i ile jest nienasycony tłuszcz. Starać się nie więcej niż 10 procent swoich tłuszczów z tłuszczów nasyconych i trans.

4 Jedz tłuszcze z umiarem; jednak nie eliminują ich z diety całkowicie, jak Twój organizm potrzebuje ich do witamin rozpuszczalnych w tłuszczu podział i minerałów.

Jak obliczyć krople do oczu

Kiedy trzeba użyć kropli do oczu, to bardzo ważne, aby zrozumieć dokładnie, jak obliczyć właściwą dawkę. Korzystanie zbyt wiele może podrażniać oczy, ale nie na tyle użyciu może przedłużyć swoje objawy.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem o tym, ile kropel powinno być wprowadzenie do oka. Jest to ważny krok, czy używasz receptę lub over-the-counter krople.

2 Przeczytaj uważnie instrukcje kropli do oczu, aby upewnić się, że obliczona odpowiednią ilość kropli do zatrzymania się w oku.

3 Zbadać zakraplacza do oczu dokładnie. Upewnij się, że to nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzone. Powinno być wolne od wszelkich pęknięć, frytki i drewniaki. Jeśli jest uszkodzona, dostać nowy kroplomierza. Uszkodzony kroplomierzem może dokonać kalkulacji.

4 Umieść zakraplacza do oczu nad zlewem i praktyki najmu z jednej kropli na raz. Na przykład, jeśli już obliczył, że trzeba trzy krople, praktyka wypuszcza trzy krople jeden na raz.

5 Trzymając lustro przed twarz lub poprosić kogoś, aby obejrzeć cię, jak używać kropli. Zapewni to masz odpowiednią ilość kropli do oka. Trzymaj zakraplacza do oczu około 2 cm od oczu i wycisnąć liczbę kropli wymagane.

Wskazówki

 • Staraj się nie przegapić dawek swoimi kropli do oczu. Część procesu obliczeniowego jest wiedzieć, ile razy dziennie powinno być stosowanie kropli. Pisać notatki, aby przypomnieć sobie, lub poprosić członków rodziny, aby pomóc Ci pamiętać.

Jak obliczyć Jedzenie Porcji

Czy wiesz, jak ustalić odpowiednie wielkości porcji dla różnych produktów spożywczych? Nie należy zakładać, że ilość żywności ułożone na talerzu w restauracji jest prawidłowa wielkość porcji. Ludzie, którzy ignorują odpowiednie wielkości porcji może znaleźć się z kwestiami zdrowia i wagi. Sztuką jest, aby wiedzieć, co żywności do jedzenia i poprawna wielkość porcji żywności.

Instrukcje

Jak obliczyć Jedzenie Porcji

1 Spójrz na wykres piramidy żywności na mypyramid.gov określić liczbę porcji zalecanej przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych dla każdej grupy żywności w celu utrzymania zdrowej diety. To pomoże Ci zaplanować dzień za posiłki.

2 Oblicz wielkość każdej porcji, gdy wiesz, zalecaną liczbę porcji. Porcje różnią się w obrębie tej samej grupy żywności, ponieważ różne pokarmy różnią się wartością odżywczą. Spojrzeć na etykietę na produkcie spożywczym, którą chcesz jeść, aby zobaczyć sugerowaną wielkość porcji.

3 Niektóre produkty będą w blokach i porcja może być łatwo wybrana przez wybranie określoną liczbę jednostek. Jaja są tego przykładem. Jeśli sugerowane Porcja na etykiecie jest jedno jajko, wystarczy wybrać jedno jajko z kartonu. Inne produkty polecane obsługujących rozmiary w przyrostach kubka lub łyżeczki. Wybierz odpowiednie urządzenie pomiarowe i wypełnić go z pozycji żywności, aby dokładnie obliczyć swoje porcje żywności.

Jak obliczyć Żywienie Informacje

Ludzie obliczyć informacji żywieniowych dla różnych powodów: utrata masy ciała, zwiększenie masy ciała, utrzymanie masy ciała. To proste umiejętności, które mogą być wykonane z etykietą żywienia i, w niektórych przypadkach, kalkulator.

Instrukcje

Jak obliczyć Żywienie Informacje

1 Poznaj konwersji. Jeden gram węglowodanów cztery kalorii. Jeden gram białka ma cztery kalorii. Jeden gram tłuszczu ma dziewięć kalorii. Jeden gram alkoholu zawiera siedem kalorii.

2 Użyj etykietę. Listy etykiet odżywiania całkowitych kalorii i kalorie z tłuszczu, ale za pomocą konwersji pozwala obliczyć liczbę kalorii z białka i węglowodanów. Na przykład, jeśli element ma 49 g węglowodanów, pomnożyć przez 49, aby otrzymać 4 kalorii 196 kalorii z węglowodanów.

3 Znajdź procent kalorii z substancji odżywczej. Aby to zrobić, należy podzielić kalorii z tłuszczu substancji odżywczych (na przykład) o całkowitej ilości kalorii i pomnożyć przez 100. Na przykład, jeśli twoja ulubiona przekąska ma 200 kalorii, z 50 kalorii pochodzących z tłuszczu, należy podzielić 50 przez 200, aby uzyskać. 25; pomnożyć to przez 100, aby uzyskać 25. Udział ma 25 procent kalorii z tłuszczu.

Jak obliczyć potrzeb Energia cieplna

Znając swoje potrzeby energetyczne kaloryczne jest najlepszym sposobem na utrzymanie, zyskać lub stracić na wadze. Istnieje kilka sposobów, aby obliczają swoje kaloryczne potrzeb energetycznych, ale zawsze jest Wiggle pokój, ponieważ te obliczenia i formuły nie uwzględnia pewnych czynników, takich jak wiek lub ciąży.

Instrukcje

Jak obliczyć potrzeb Energia cieplna

1 Oblicz swoją podstawową przemianę materii. W celu skorzystania z prostego równania obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne, trzeba znaleźć swój BMR. BMR jest najmniej ilość kalorii organizm potrzebuje do wykonywania funkcji życiowych, takich jak oddychanie i trawienie. Zobacz sekcję Zasoby dla wzoru BMR.

2 Za pomocą równania Harris-Benedict. Podobnie jak w innych obliczeń, takie ma wskaźnik masy ciała i BMR, równanie Harris-Benedict jest oszacowanie, co organizm potrzebuje każdego dnia. Pomnożyć BMR przez współczynnik aktywności Harris-Benedict, wymienionych w sekcji porady.

3 Dostosuj obliczony zakres dla życia. Szacunkowy zakres nie uwzględnia chudego mięśni ciała, która wymaga więcej kalorii, ciąży lub wiek. Jeśli próbujesz schudnąć, odjąć od 500 do 1000 kalorii dziennie na jedno z dwóch-funt utrata masy ciała na tydzień. Jeśli próbujesz przytyć, dodać 500 do 1000 kalorii dziennie.

4 czytać etykiety żywienia. Kiedy już wiesz, o ile kalorii potrzebujesz dziennie, wykorzystać te informacje przy zakupach żywności. Rób notatki z tego, co zużywają czytając kaloryczność na polach lub puszek.

Wskazówki

 • Harris Benedict czynniki działalność:
 • Siedzący tryb życia (niewiele do ćwiczeń) 1.2
 • Lekko aktywnych (lekkie ćwiczenia lub sportowe jeden do trzech dni w tygodniu): 1.375
 • Umiarkowanie aktywnych (umiarkowanej aktywności fizycznej lub sportu trzy do pięciu dni w tygodniu): 1.55
 • Bardzo aktywna (dysk ćwiczenia / sport, sześć do siedmiu dni w tygodniu): 1.725
 • Extra aktywne (bardzo ciężko ćwiczenia / sport fizyczna praca lub szkolenia): 1,9
 • Ten numer jest tylko szacunkowa zakres. Przed drastycznie zmieniając swoje nawyki żywieniowe na podstawie tej liczby należy skonsultować się z lekarzem.