adcov.com

Jak nazwać osobe z podpuchnietymi oczami

Jak zlokalizować osobę przez telefon za darmo

Często będziesz wprowadzić przyjaciela lub kontaktu biznesowego i tracą kontakt. W tych przypadkach jednak nierzadko mają zapis rozmów telefonicznych, które zawierają numer danego kontaktu. Nawet z żadnych innych informacji istnieje wiele darmowych zasobów internetowych pomagających znaleźć osobom w oparciu o ich numery telefonów. Za pomocą je mądrze, mamy często ponownie połączyć z tych, których potrzebujemy do kontaktu.

Instrukcje

• Przejdź na stronę Google.com i wprowadź numer telefonu w polu wyszukiwania, a następnie kliknij "Szukaj Google."

• Sortowanie przez odpowiedzi--Jeżeli--dla potencjalnie istotnych informacji. Często zobaczymy, że nazwa, która wygląda znajomo i sobie sprawę, że jest kim zapomnieliśmy.

• Umożliwia odpowiednie informacje, takie jak nazwa lub miejsce prowadzenia działalności, skontaktuj się z osobą, której szukasz.

• Przejdź do Pipl.com i kliknij "telefon" (znajduje się powyżej pola wyszukiwania).

• Wprowadź numer telefonu i kraj (jeśli ją znasz), a następnie kliknij przycisk "Szukaj."

• Sortowanie przez odpowiedzi, jeżeli, dla nazwy i adresy, które wydają się możliwe.

Jak pomagać osoba niewidoma

Ślepota jest jednym z najtrudniejszych upośledzenia, jakie osoby mogą napotkać w swoim życiu. Niestety ślepota może spowodować wiele trudności takich jak depresja, wykluczenia, zmniejszona zdolność zarobkowa i uprzedzeń. Dla wielu osób niewidomych to może wymagać więcej niż całe życie uczyć się sprostać wyzwaniom z bycia niedowidzących. Na szczęście wiele osób niewidomych są oferowane pomocy przez osoby widzące, aby pomóc im poradzić sobie z ich niepełnosprawności. Wiedząc, jak pomagać osoba niewidoma może pomóc im poczuć się szanowanym i uznane jako osoba fizyczna.

Instrukcje

• Przedstawienia swojej obecności. O sobie podczas uruchamiania konwersacji z osoba niewidoma, lub wprowadzając pokój. Jest to szczególnie przydatne, gdy nie wie ci tyle dobrze rozpoznać swój głos. Niech osoba niewidoma, wiedzieć, kiedy jesteś pozostawiając pokój więc ona nie skończy się mówić do nikt.

• Spokojnie i uprzejmie zapytać osoby niewidomej jeśli chce pomoc. Uważnie słuchać instrukcji że on może dać ci, które ułatwiają mu do wykonania zadania.

• Mówić w normalnym tonem i Głos, odnosząc się do osoby niewidomej. Unikać mówiąc bardzo glosny, ponieważ większość osób niewidomych ma normalny słuch i można zrozumieć. Patrzeć bezpośrednio na niewidomego, kiedy mówisz tak ona może śledzić swój głos z jej oczu i twarzy. Zawsze porozmawiać z osoba niewidoma, a nie osoba, która jest z nimi.

• Traktuj osoba niewidoma z szacunkiem i uwagę. Traktować je jak widzących osoba, która ma te same myśli i uczuć, jak ty. Zawierają go w działaniach i w rozmowach. Adres osoby niewidomej przez nazwę, jeśli on oczekuje odpowiedzi, czy on może nie wiedzieć, że komentarz został skierowany do niego.

• Zapytaj, jeśli możesz pomóc osoby niewidomej jej odnaleźć drogę. Uniknąć pchanie lub ciągnięcie osoby niewidomej w kierunku zakładasz, że ona chce iść. Nie punkt w kierunku bo osoba niewidoma może być nie widać, wskazując. Dać jej znać, Kiedy zbliża się krawężnika i kiedy będzie wzmocnienie w górę lub w dół.

• Powiedzieć osoba niewidoma, co jest na jego płycie podczas jedzenia ze sobą. Może to być pomocne, choć on to czuje jego widelcem. Wykorzystanie systemu, zegar jak pomóc określić, gdzie jedzenie jest na płycie.

• Umieścić elementy gdzie znalazłeś je z powrotem. Osoba niewidoma zależy od organizacji i wiedzą gdzie są rzeczy. Nie wprowadzenie elementów powrotem gdzie znalazłeś je szybko myli osoba niewidoma.

Jak zahipnotyzować osobę, aby rzucić palenie

Hipnoza jest metodą umieszczenie osoby w transie, jak i stan podobny do snu w którym on lub ona jest otwarta na sugestie. Chociaż ludzie nie mogą być zahipnotyzowany ujawnić sekrety lub zrobić coś wbrew ich woli, to może być wykorzystywane do tworzenia skupionego stanu koncentracji. Mózg jest w "alpha" i bogate doświadczenie zmysłowe mogą być tworzone w celu poprawy codziennego życia. Ludzie używali hipnozy zarządzać ból, schudnąć, stać się lepszymi głośniki publicznych i innych. Hipnoza może być również stosowany skutecznie pomóc komuś rzucić palenie. Oto jak zahipnotyzować osobę, aby rzucić palenie.

Instrukcje

1 Ustaw ciche, komfortowe środowisko dla sesji hipnozy. Osoba powinna zostać zahipnotyzowany ustanawiające lub w bardzo wygodnym fotelu. Powinien on usunąć okulary i wszelkie ciasne ubranie.

2 Wybierz punkt na suficie i poinformować osobę, by spojrzeć na nią przez kilka minut. Jak on patrzy na miejscu powiedzieć tematu, że jego oczy są coraz cięższe i cięższe, i że wkrótce będzie on lub ona będzie w stanie oprzeć się pokusie, aby je zamknąć. Wtedy powiedz im, aby zamknąć oczy.

3 Mów spokojnym głosem i powiedzieć osobie zrelaksować swoje ciało. Zacznij od stóp i pracować ciało, część po części, zachęcając osoby do relaksu każdej sekcji.

4 Poproś osobę sobie wyobrazić, że on lub ona jest na górze schody i idzie w dół. Z każdym krokiem w dół, on lub ona staje się bardziej zrelaksowany.

5 Powiedz osoby do wizualizacji antynikotynowej życie. Zachęcić zastrzeżeniem wyraźnie zobaczyć sam się cieszyć różne środowiska bez papierosa.

6 roślin sugestia w głowie pacjenta, że następnym razem, on lub ona myśli o osiągnięciu na papierosa, on lub ona, zamiast sięgnąć po kawałek gumy lub kijem selera. Powtórz kilka razy sugestię.

7 Delikatnie powiedzieć tematu, że w kilka chwil, on lub ona obudzić ze spokojnym stanie uczucie odświeżenia. Obudzić temat.

8 Powtórz sesje hipnozy, dwa razy w tygodniu, aby wzmocnić cel nie palenia, aż do mocno zakorzenione.

Jak zahipnotyzować osobę

Jak zahipnotyzować osobę


Hipnoza jest procesem, w którym stan psychiczny osoby może być w dużym stopniu zmienione, aby zaakceptować przewodnikiem sugestie. Można zahipnotyzować osobę poprzez jego lub jej odpocząć i skoncentrować. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zahipnotyzować osobę.

Instrukcje

1 Sprawdź, osoba usiąść wygodnie w fotelu, w spokojnej atmosferze. Nie pytaj go, aby położyć się w pokoju jak są szanse na osoby z zasypianiem.

2 Trzymaj światło w mrocznym pokoju i zacząć mówić do osoby w kojącym głosem.

3 Zapytaj temat zamknąć oczy i wziąć głęboki oddech.

4 Say zwroty takie jak: "Weź głęboki oddech i zrelaksować ciało" kilka razy do osoby, z którą próbujesz zahipnotyzować.

5 Dokonaj koncentrat tematu na różnych częściach ciała, mówiąc: "Skoncentruj się na swoich ramionach, czuję mięśnie coraz luźne". Poprosić osobę, aby się skupić.

6 Zachęcaj obiektu przez pozytywne wypowiedzi.

7 Zadaj przedmiot o swoich problemach lub ukrytej przyczyny problemu. W stanie transu, osoba może ujawnić swoje obawy.

8 powtórzyć cały proces przez około 10 do 15 minut.

9 Podaj swój temat z sugestiami. Zobacz, które omijają psychiczne wyrok ten temat z jakiegoś twórczego doradztwa.

10 Przynieś przedmiotu wraca do normy. Aby to zrobić, liczyć od jednego do dziesięciu i poprosić swój temat, aby otworzyć ich oczy powoli. Sprawdź swój głos trochę mniej kojąco podczas liczenia.

11 Zwróć uwagę na zmiany w organizmie pacjenta. Jeśli oczy są czerwone lub twarzy mięśnie spłaszczone, szybkość oddechu została zmieniona lub jeśli ich palce są skurcze, będzie to oznaczać, że przedmiot został zahipnotyzowany.

12 Omów doświadczenie całej sesji, gdy obiekt jest w stanie normalnym.

Wskazówki:

 • Możesz odtwarzać muzykę na płytach CD spokój, w razie potrzeby.
 • Podczas hipnotyzujące, można wziąć osobę do stanu transu, choć będzie on mieć świadomość otoczenia.
 • Nie dopuścić do kontaktu z zastrzeżeniem leżeć jak on lub ona może zasnąć podczas relaksu.
 • To może być trudne do zahipnotyzować osobę, która ma lęk zahipnotyzowana lub nie chcesz być zahipnotyzowany.

Jak zapobiec osobie nieprzytomnej Od Dusić

Jak zapobiec osobie nieprzytomnej Od Dusić


Nieprzytomna osoba jest bardziej podatna na zadławienia, ponieważ jej normalne, świadome odpowiedzi (kaszel lub przestawienie się) są zagrożone. Każdym razem, gdy przyjdzie na osobie nieprzytomnej, należy natychmiast wezwać linię alarmowy (911) w celu uzyskania pomocy medycznej.

Instrukcje

Jak zapobiec osobie nieprzytomnej z Dusić

1 Upewnij się, że ofiara jest nieprzytomna przez głośno pytając "Czy mnie słyszysz?"

2. Zadzwoń pod 911, lub powiedzieć konkretnej osoby zadzwonić na 911.

3 Próba poznać przyczyny utraty przytomności poszkodowanego. Zapytaj innych osób lub szukać bransoletkę medycznej ID.

4 Poszukaj jakichkolwiek oznak uszkodzenia na i wokół osobie nieprzytomnej.

5 Sprawdź, że osoba oddycha normalnie.

6 Poluzować każdą ciasną odzież i okryć, aby zachować jej ciepło.

7 Delikatnie obróć nieprzytomnego na bok.

8 Pochyl głowę ofiary nieznacznie w dół i wysuń jej dolną szczękę.

9 Bądź rękę ofiary pod głowę, lub prop głowę lekko z poduszek, kurtkę lub koc.

10 Trzymaj się z ofiarą, aż nadejdzie pomoc medyczna.

Jak zapobiec nieprzytomnego, pokoje oddychanie z Dusić

11 Wykonaj czynności od 1 do 6, w jaki sposób zapobiec nieprzytomnego z zadławienia.

12 Otwórz usta ofiary i patrzeć na wszystko, co może być utrudniając mu oddychanie.

13 Rzuć osobę na plecy.

14 Pochyl głowę poszkodowanego do tyłu i unieś brodę, aby otworzyć jego drogi oddechowe.

15 Podaj dwa oddechy ratownicze. Sprawdź, czy w klatce piersiowej ofiary rośnie i spada z twoich oddechów.

16 Czy palec ukrytą zamiatać tylko osób dorosłych (w) dla obcych obiektów, wkładając palec do gardła ofiary i przesuwając go z jednej strony na drugą.

17 Rozpoczęcie pchnięć brzucha, aby usunąć obcy przedmiot z dróg oddechowych ofiary.

18 Dalszy ciąg pchnięć brzucha, palców cyklu i oddechy ratownicze, aż obiekt zostanie wydalony, ofiara zaczyna oddychanie lub przybycia pomocy medycznej.

19 Wykonaj czynności od 6 do 10, w jaki sposób zapobiec nieprzytomnego od zadławienia, gdy jesteś pewien, dróg oddechowych ofiary jest jasne, a on oddycha samodzielnie.

Wskazówki:

 • Jeśli wiesz, CPR, rozpocznie ABC natychmiast po wywołaniu lub o kogoś sprowadzić lekarza.
 • Zachowaj certyfikat CPR up-to-date.
 • Nie próbować przenieść nieprzytomnego, chyba że jest w niebezpieczeństwie (jak w płonącym budynku lub zanurzone w wodzie). Przenoszenie osoby może spowodować więcej szkód.
 • Tylko nie ślepy zamiatać na palec dorosłego nieprzytomnej którzy nie odpowiada na ratowanie oddechów. Nigdy nie palca na sweep dziecka lub niemowlęcia.

Jak zlokalizować osobę przez numer telefonu komórkowego

Jak zlokalizować osobę przez numer telefonu komórkowego

Wydaje się, że większość ludzi ma telefony komórkowe tych dni, z niektórych ludzi wyłącznie przy użyciu telefonów komórkowych. Oznacza to, że numer telefonu komórkowego może być kluczowym elementem informacji, jeśli chcesz znaleźć osobę. Istnieją liczne darmowe i płatne odwróć telefon liczby wyszukiwań do pomóc w identyfikacji regionu geograficznego, lub nawet adres, osoby.

Instrukcje

• Zadzwonić pod numer. Prawdopodobnie najprostszym sposobem, aby zlokalizować osobę, jeśli wszystko co masz, to numer telefonu komórkowego jest aby ten numer wywo³aæ. Czy osoba odbiera telefon, lub połączenie idzie poczta głosowa, o sobie, grzecznie wytłumaczyć, że chcieliby wiedzieć, jak znaleźć osobę i dlaczego i zostawić swoje dane kontaktowe.

• Uruchomić numer poprzez telefon Validator (Phonevalidator.com). Ta wolna wstecznego telefon numer Szukaj wskazano położenie geograficzne numeru, a także przewoźnika, telefon i jeśli liczba została przygotowana.

• Przeprowadzenie odwrotnego wyszukiwania numer. Ludzie czasami lista ich numery telefonów komórkowych na ich strony internetowe, blogi lub online dokumenty (CV). Jeden wolny, kompleksowe Wyszukiwarka Google jest (przejdź do witryny Google.pl, wprowadź numer telefonu komórkowego i naciśnij przycisk "Szukaj Google"). Lista wyników będzie zawierać łącza do witryn internetowych i dokumentów gdzie Google stwierdza, że numer telefonu komórkowego. Kliknij na link (na przykład, link może być do osobistej stronie internetowej osoby) i przejrzyj jego zawartość informacji o aktualnej lokalizacji tej osoby. Jeśli numer telefonu komórkowego nie dłuższy prace i jest tam nie ma miejsca na stronie, poszukaj inne informacje kontaktowe, takie jak adres e-mail, że można osiągnąć osoba.

• Wyszukiwanie serwisów społecznościowych. Czasami ludzie listy ich numery telefonów komórkowych na nich, lub innych, społecznościowe, (takich jak MySpace). Tam są online wyszukiwań, takich jak Yoname.com i Spokeo.com, które oferują odwróć telefon liczby wyszukiwań w wielu serwisach społecznościowych na raz. W kroku 2 następnie badania wyników w odniesieniu do dodatkowych informacji, które mogą obejmować lokalizacji, lub inne informacje kontaktowe, dla tej osoby. Yoname jest wolna, i Spokeo wymaga minimalnej opłaty.

• Wyszukiwanie wiadomości online witryn. Czasami ludzie pisać artykuły lub artykuły napisane o nich, które zawierają ich numery telefonów komórkowych. Wolna, kompleksowego wyszukiwania, który sprawdza ponad 4500 mediów internetowych, gazet i czasopism jest Mool.com. Ponownie jak w poprzednich krokach, przejrzyj wyniki dla dodatkowe informacje na temat osoby, lokalizacji lub inne informacje kontaktowe.

• Wyboru Craigslist. Ludzie, którzy umieścić reklamy online z Craigslist często także zapewnić ich numery telefonów komórkowych w ramach tych reklam. Można przeprowadzić wolna wstecznego telefon komórkowy wyszukiwania numer w Searchallcraigs.com, która przeszukuje wszystkie craigslist stron na raz. Jeśli wyniki wyświetlane reklamy z tego numeru telefonu, przeczytaj reklamy dla osoby lokalizacji i inne informacje kontaktowe.

Jak znaleźć nazwę osoba mieszkająca w szczególności adres

Jak znaleźć nazwę osoba mieszkająca w szczególności adres

Choć to proste szukać kogoś do poznania ich nazwy, ale nie ich adres, odwrotnie jest jeszcze prostsza. Jeśli znasz czyjś adres, wtedy masz stałe sposób kontaktowania się z nimi, można znaleźć inne informacje na ich temat. Nazwa osoby życia w szczególności adres jest prosty proces, który może odbywać się bez konkretnych technologii lub sprzętu. Czy adres jest w tej samej miejscowości, stanu lub kraju, nawet jak mieszkasz będą miały wpływ na metody, które można użyć.

Instrukcje

• Znaleźć gdzie adres jest za pomocą Google Maps. Można to zrobić wpisując kod pocztowy do Google Maps. Można również wprowadzić własny kod pocztowy, który powie ci kierunkach i odległości od domu na adres. Jeśli to jest blisko, można przejść do domu w osobie, która będzie najbardziej prawdopodobne, aby dawać wynik Metoda. Pukanie do drzwi i Przedstaw się lub sprawdzić nazwę skrzynki pocztowej.

• Wyślij list do domu, jeśli nie chcesz udać się tam osobiście. Adres list "Do kogo to może problemem." Upewnij się, do strony napisz list do uniknięcia to wyrzucane jako wiadomości-śmieci. Państwa firmy w piśmie i dołączyć adres zwrotny i dane kontaktowe.

• Używać witryny wyszukiwania wstecznego adres aby pomóc Ci znaleźć osobę, jeśli nie zwróci listu. Miejsc, takich jak Yellow Pages online umożliwiają wyszukiwanie ludzi przez adres. Kliknij na "Znajdź osobę przez adres" link, wprowadź adres, a żółte strony daje nazwę.

• Spróbuj wprowadzić adres domu do wyszukiwarki. Wraz ze wzrostem miejsc, takich jak LinkedIn i serwisach społecznościowych ludzie coraz częściej można znaleźć w Internecie. Wyszukując adres w Google, można znaleźć nazwę, która będzie rozwiązać kwerendę lub dostarczają cennych informacji.

• Wynajem prywatnego detektywa. Prywatny detektyw będzie można łatwo znaleźć nazwę podany adres, chociaż Metoda ta będzie drogie i zapewne bardzo inwazyjne dla tej osoby.

• Skontaktuj się z policją, którzy będą mogli znaleźć nazwę osoby, która mieszka pod adresem. W zależności od powód chce nazwy policja może lub nie może udostępniać dane z Tobą.

Jak zlokalizować osobę w domu lub numer telefonu komórkowego za darmo

Jak zlokalizować osobę w domu lub numer telefonu komórkowego za darmo

Jeśli chcesz skontaktować się z kimś, ale nie masz numer telefonu rozmówcy i nie masz gotówki pod ręką, aby kupić numer na stronie internetowej zapłacić, istnieją sposoby, aby zlokalizować osobę domu lub numer telefonu komórkowego za darmo. Kilka wolna ludzi Szukaj stron internetowych pozwalają na dostęp do tej informacji. Można znaleźć numer telefonu osoby o poprawnej pisowni nazwisko i Miasto i Państwo, w którym człowiek żyje.

Instrukcje

• Odwiedzić witryny wolna szuka ludzi, takich jak White Pages (patrz źródła).

• Typ osoby imię i nazwisko w pola formularza. Jeśli nie masz imię osoby lub jeśli nie wiesz, poprawną pisownię imienia osoby, może opuścić tego formularza pole puste. Nazwisko osoby jest tylko pole wymagane dla przeprowadzenia wyszukiwania. Jednakże bardziej ukierunkowane wyniki można osiągnąć podając dodatkowe informacje, jak imię osoby.

• Wpisz miasto and stan osoby. Ponownie informacja ta nie jest wymagane ale to zawęża wyszukiwanie aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią osobę.

• Kliknij przycisk Prześlij. Strony będą szukać swojej osoby.

• Przejrzeć wyniki. Kliknij na nazwę osoby, aby wyświetlić numer domu lub telefon komórkowy. Jeśli istnieje więcej niż jeden wynik wymienione, spojrzeć na informacje dla każdego z nazwą osoby, że próbujesz zlokalizować i określić, która to osoba, której szukasz na podstawie wieku i miejsca wymienione w wynikach wyszukiwania.

Jak zlokalizować osobę przez adres E-mail

Jak zlokalizować osobę przez adres E-mail

Czasami można użyć adresu e-mail aby zlokalizować osobę. Jeśli jego adres e-mail został ustawiony się z informacji w tym jego nazwę, adres lub numer telefonu i że informacje jest ostatnim, powinny być w stanie znaleźć go w Internecie. Bezpłatny e-mail adresy, chociaż, można ustawić bez informacji identyfikacyjnych, więc taka osoba może być niemożliwe do śledzenia w ten sposób.

Instrukcje

• Wpisz adres e-mail osoby do wyszukiwarki. Wyniki mogą być cokolwiek z osobistą stronę www do szkoły lub pracy strony sieci Web, gdzie adres e-mail jest wyświetlany. Dostaniesz różne wyniki z różnych wyszukiwarek. Może po prostu odkryć, że adres e-mail jest prawidłowy lub może znaleźć stronę internetową, która zawiera dane osobowe, jak adresy czy numery telefonów.

• Przyłączyć portal społecznościowy jak Facebook, MySpace i Twitter. Za pomocą adresu e-mail w "Szukaj" lub "znaleźć" linki, które umożliwia znaleźć przyjaciół w tych witrynach. Jeśli osoba ma konto sieci społecznej z danej witryny i użył jego adres e-mail aby zapisać się do niego, znajdziesz go w ten sposób.

• Za pomocą e-mail finder. Istnieje wiele e-mail dystansu, tym ludzie Look Up, 1 netto centralny i Yahoo. Większość z nich są płatne usługi, ale niektóre mają bezpłatne wersje próbne lub wolna podstawowe informacje. Wpisz adres e-mail do tych ups odwróć wygląd, i jeśli ma żadnych informacji w Internecie o kimś, kto jest powiązana z jego adres e-mail, Znalazca będzie dawać ono dla Ciebie. Nie wszystkie z nich są podobne do odwróć wygląd. Inne będą wymagać można umieścić w różnych rodzajów informacji.

Jak dodać osobę do mojego domu czyn?

Jak dodać osobę do mojego domu czyn?

Aby dodać kolejną osobę do domu czyn, właściciel domu należy wykonać z tą osobą nowego czynu lub instrument prawny, znany jako czyn quitclaim. Quitclaim czyn jest zwykle stosowany w przekazania nieruchomości, w której granter przechodzi ich interesie wspomnianych nieruchomości do innej osoby, o nazwie grantee, bez żadnych gwarancji. Większości jurysdykcji wymagać będzie zmiana kolejności czynu, z nazwy i opis właściwości zawarte i notarialnie dokument złożony w kancelarii sądu lub sekretarza hrabstwa wszystkie nowe strony.

Instrukcje

• Uzyskać wyraźnej, pisemnej zgody od firmy hipoteczne aby dodać innej osoby do domu czynu. Jeśli jest obecny kredyt hipoteczny, kredyt hipoteczny może celowo naruszył zmieniając warianty właściwości do innej osoby. (Należy to również zrobić jeśli istnieje druga hipoteka lub pożyczki kapitałowe domu na nieruchomości.)

• Przygotowanie nowego czynu. Niezbędne dokumenty można znaleźć w lokalnej bibliotece, sekretarz urzędu sądu lub sekretarza hrabstwa. W niektórych przypadkach czyn quitclaim mogą być wykorzystane do dodać kolejną osobę do domu czynu, ale domów należy najpierw skonsultować się tytuł licencjonowanego agenta lub Prokurator nieruchomości. Nowy akt będą musiały zawierać pełne nazwy osoby biorąc zainteresowanie w domu i prawnych opis Właściwość. W większości przypadków nowe dzieło będzie musiał być podpisane przed świadka i poświadczone notarialnie.

• Plik nowego czynu w kancelarii sądu lub sekretarza hrabstwa Office. Sekretarza Urzędu sądu lub sekretarza hrabstwa musiał nagrać nowy instrument w celu prawnie wystarcza. Będzie taryfa szczegółowo, jakie opłaty są wymagane do pliku nowego czynu. Prawa i procedury różnią się od jurysdykcji, więc skontaktować się z odpowiednim lokalnym biurem będzie niezbędne do pliku nowego czynu i mieć to zapisane.

Jak zlokalizować osobę przez nazwisko panieńskie

Jak zlokalizować osobę przez nazwisko panieńskie

W wielu przypadkach kobieta będzie zwykle zmienic jej nazwisko panieńskie nazwisko męża po ślubie. W rozpiętości życia kobiety ona może również zmienić jej nazwę więcej niż raz. Może to to trudny wobec zrewidować pod kątem konkretnego kobiety, zwłaszcza jeśli pamiętasz swojego nazwiska panieńskiego. Oto kilka kroków, które pomogą Ci znaleźć nazwisko panieńskie osoby, którą chcesz zlokalizować.

Instrukcje

• Przypomnij sobie, co szkoły lub uczelni kobieta uczestniczyli. Większość ludzi, którzy są w szkołach używać ich nazwisko panieńskie. Wiedząc, co poszli do szkoły i co lat uczęszczali sprawia, że wyszukiwanie ich nazwisko panieńskie łatwiejsze. Przy ten bardzo najmniejszy może nie Szukaj online i znaleźć osoby, które mogą pamiętać osoby, z którą próbujesz zlokalizować, przyjaciół lub kolegów z klasy. Dodatkowo jeśli masz wszelkie szkoły roczniki w lewo, również służy to jako możliwe źródło do znalezienia nazwisko panieńskie.

• Poszukiwania małżeństwa rejestrów online. Jeśli nie wyszukiwania dla małżeństwa rejestrów online, można znaleźć wiele stron internetowych, które mają małżeństwo rekordów dla ludzi. Jednak nie można znaleźć nazwisko panieńskie osoby, bo te tereny często nie mają wystarczająco dużo szczegółów wyszukiwania doskonały nazwisko panieńskie. Jednak są one swobodnie korzystać, więc tylko zajmie się twój czas i wysiłek wobec dawać ono pewien próbować. Możesz także próbować pisząc na maszynie w czyjeś imię i pierwsza litera nazwiska jeśli pamiętasz to. Wyszukiwarki często Pokaż listę słów skoro możesz wpisać pierwszą literę, a jeden z tych słów może ujawnić nazwisko panieńskie osoby, którą starasz się znaleźć.

• Zlokalizować członków rodziny osoby. Jeśli jesteś w sytuacji, gdzie nie można znaleźć osobę, ale znać imiona i nazwiska z jej rodziców lub rodzeństwa, to nie Szukaj dla nich. Znają maiden nazwę osoby, którą chcesz znaleźć i jak się z nią. Jednak należy pamiętać, że nie każdy członek rodziny będzie chciał oddać rodziny informacje, więc upewnij się, że masz dobry powód, którzy chcą ją zlokalizować. Jeśli jesteś grzeczny i powód jest wystarczająco dobry, istnieje duża szansa, że jej członkowie rodziny powie ci, co jest jej panieńskie nazwisko i, ewentualnie, jak skontaktować się z nią.

Jak zlokalizować osobę z numeru telefonu komórkowego za darmo

Jak zlokalizować osobę z numeru telefonu komórkowego za darmo

Właśnie rozpoczął randki świetnym facetem, ale on tylko daje jego numer telefonu komórkowego. Może miałeś nieparzysta liczba przyjść na ID dzwoniącego i wszystko, co mówi jest połączenie komórkowe. Lub może po prostu chcesz się dowiedzieć, kto był dzwoni telefon męża. Istnieją dziesiątki powodów dlaczego może być patrząc wyśledzić osoby z numeru telefonu komórkowego. Wierzcie lub nie można to zrobić i potrzebny jest dostęp do Internetu.

Instrukcje

• Zadzwonić do swojego dostawcy telefonów komórkowych i zapytaj przedstawiciela do śledzenia liczby dla Ciebie, jeśli zbliża się do telefonu komórkowego. Wielu dostawców zrobi to dla swoich klientów, jeśli zwraca się wielokrotnie, czy one zagrożenie dla natury.

• W witrynie bezpłatny telefon komórkowy wyszukiwania. Ta strona pozwoli Ci wyszukiwanie dla właścicieli telefonów komórkowych po wprowadzeniu numeru telefonu komórkowego w katalogu.

• Podaj telefon komórkowy w jednym z popularnych wyszukiwarek takich jak Google--obejmują cały numer i kod pocztowy, jeśli wiesz o tym. Czasami numery są podane na innych stronach internetowych od ludzi, zastanawiając się, kto jest właścicielem numeru.

• Powrót telefon sam i zapytaj osobę dlaczego nazwał. Oczywiście jest to najlepszy sposób, aby zlokalizować osobę, która ma został do Ciebie dzwoni i zajmuje tylko kilka minut.

Jak zatrudnić osobę słynnego

Sławna bookers zatrudnieni są zatrudnić sławnych ludzi na gościnne występy w telewizji, na stadionach lub wydarzenia. Laik może także zarezerwować sławnych ludzi; jednak proces polega na użyciu czynnika firm umożliwiające kontakt z znane osoby lub ich Menedżer. Budżet i dostępność znane osoby są ograniczenia do rozważenia przy zatrudnianiu kogoś; Jednak ze starannego planowania i przygotowania, można wynająć sławną osobą dla swojej partii, zbiórkę pieniędzy lub innych zdarzeń.

Instrukcje

• Wybrać, jakiego rodzaju znane osoby chcieliby Państwo mieć na swojej imprezie. Sportowe osób, muzyków, polityków czy pisarzy są dostępne do wynajęcia. Na przykład wybierz sportowiec, piłka nożna prezentacji lub gwiazda kobieta moda na widowisko.

• Sprawdź szczegółowy plan kiedy potrzebne jest sławną osobą, co zrobią, toalet i zachęt dla nich dla uczestników imprezy. Może stoisz większe szanse ich wynajmu, jeśli rzucisz w transporcie do imprezy, noclegi, jedzenie i picie.

• Badania sławna agentów, Rezerwacja firm lub firm zarządzających, które zajmują się wnioski o rezerwacje sławna. Sporządź listę nazw i numerów telefonów. Będzie to niemożliwe aby negocjować bezpośrednio z sławną osobą, więc dowiedzieć się, kto może Ci pomóc.

• Kontakt z agencjami aby dowiedzieć się, jak zatrudnić słynnego osoba nadaje się do tego wydarzenia (np. Premier zarządzanie sportowe dla sportowców, artystów E3 dla brytyjskich gwiazd takich jak Charlotte Church lub Barbara Windsor, Grabowa dla wielkich gwiazd takich jak Ben Stiller lub Whoopi Goldberg, itp.).

• Omówić koszty, harmonogramy i szczegóły planu z agentem. Wyjaśnić dokładnie to, co Państwa oczekiwań i budżetu są do wynajęcia znane osoby. Zostaw swoje dane kontaktowe dla wywołania do potwierdzenia rezerwacji.

• Zakończenie szczegóły z agentem i dokonać rezerwacji znane osoby na to wydarzenie. Być przyjazny z agenta, aby włączyć ten przebieg wobec biegać gładko. Uwaga: Agent nie chce zajmować się zestresowany Organizator, więc zachować spokój do stawienia się odpowiedzialny i godny zaufania.

Jak uzyskać zwolnienie z suchymi oczami

Jak uzyskać zwolnienie z suchymi oczami


Wydaje się, że nie ma lekarstwa, ale można uzyskać ulgę z suchymi oczami. Istnieją pewne środki krótkoterminowe i krótkie leki Aby oczy czują się znacznie lepiej. Jeśli masz przewlekły zespół suchego oka, pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to porozmawiać z lekarzem, aby upewnić się, że jest to choroba oczu i wzroku, a nie warunek autoimmunologiczne. Wiele kobiet i mężczyzn powyżej 40 doświadczenia suchych oczu, a zwłaszcza kobiet w okresie menopauzy. Może również zdarzyć się w czasie ciąży. To czasami spowodowane przez zmiany fizyczne i hormonalne, przez które przechodzimy.

Instrukcje

1 Aby uzyskać ulgę z suchymi oczami, lekarz może zalecić Ci dodać do swojej diety ryby, które są bogate w tłuszcze omega-3, omega 3 lub brać suplementy. Polecane są dwie ryby łosoś i dorsz. Mięso kraba jest również dobre.

2 Powstrzymaj się od pocierania oczu, ponieważ podrażnia je i sprawia, że Twój stan zdrowia. W celu rozprzestrzeniania wilgoci masz w twoich oczach, można celowo i szybko migać.

3 W domu możesz spróbować nawilżacza. Znalazłem fontanna w salonie było miło patrzeć i utrzymuje wilgoć w powietrzu.

4 Picie napojów alkoholowych ma tendencję do odwadniania organizmu. Ważne jest, aby napój dodatkowej wody z napojów alkoholowych, aby zmniejszyć skutki. Jeśli lubisz pić następnie nauczyć się również kochają wodę.

5 Jeśli potrzebujesz natychmiastowej ulgi bóle oczu, spróbuj nawilżające myjki z ciepłą, nie gorącej wody i umieścić go na oczy i nos, a oddech na wilgoć, jak również będzie przenikać powieki. Zmień go na inny ciepłego, gdy ostygnie.

6 Wielu dorosłych również użyć torebki herbaty umieszczone w ciepłej wodzie, wyciskane dość suche i ustalić z nimi na oczach.

7 Jeśli podróżujesz, przeniesienie na krople do oczu przeciw oznakowanych "sztuczne łzy".

8 Jeśli suchość oczu utrzymuje się, że jest to lek na rynku, która pomaga. Porozmawiaj z lekarzem na temat leków na receptę, takich jak krople do oczu lub innych leków stosowanych do sterowania z zespołem suchego oka.

Wskazówki

 • Nie należy używać wody kontaktowy do nawilżania oczu, ponieważ zawiera substancje chemiczne, które mogą dodatkowo podrażniać delikatnej błony oka.
 • Długie godziny przed komputerem może męczy oczu. Odpoczynku w ciemnym pokoju z ciepłą szmatką lub oczu maski pomoże zmniejszyć dyskomfort.
 • Nie należy stosować kropli za zaczerwienienie lub swędzenie oczu, ponieważ mogą podrażnić już bolesne tylko swój stan.
 • Nie należy używać żadnych plasterki warzyw, gdyż mogą one kapać sok i żądło oczy.

Jak dodać osobę do mojej sprawie Pomocy

Dobrobyt obejmuje pomocy medycznej i finansowej udzielonej przez rząd dla osób potrzebujących. Dobrobyt jest regulowana na poziomie krajowym, a wszystkie zmiany na koncie muszą być zgłaszane do przypisanego lokalnego biura. Zmiany takie jak narodziny dziecka, adopcji lub staje się odpowiedzialne za dodatkową członka rodziny należy zgłosić do lokalnego biura opieki społecznej, tak szybko, jak to możliwe, aby upewnić się, że konieczne jest wsparcie dla twojej rodziny.

Instrukcje

1 Odwiedź miejscowym biurem pomocy administracyjnej w celu żądania i dokończenie niezbędnych formularz dodawania osoby do swojego konta. Medicaid i miejski Nutrition Assistance Program lub SNAP jest przez dwa oddzielne biura i może być w dwóch różnych miejscach. Po dokonaniu aktualizacji może być wymagane przedstawienie zaświadczenia o dochodach, świadectwa urodzenia, karty Social Security lub dowodu miejsca zamieszkania dla osoby będzie dodanie do swojej sprawy.

2 Wejdź na stronę dobrobytu dla państwa i wypełnić formularz online, aby dodać osobę do sprawy. Dostępność formularzy online różni się od stanu. Urząd powiadomi Cię pocztą, jeśli wymagane są dodatkowe informacje, takie jak dowód zamieszkania, świadectwo urodzenia, karty Social Security lub zaświadczenia o dochodach.

3 Skontaktuj się z lokalnym biurem pomocy społecznej i wnioskować o aktualizację być wysłane do domu. Wypełnij formularz i wrócić do biura opieki społecznej, tak, że informacje mogą być aktualizowane. Możesz również dołączyć kopie wszystkich dokumentów, które wspierają swoje roszczenia, w tym dowód zamieszkania i zaświadczenie o dochodach.

Jak rozwiązać problemy z oczami odwadniania

Drenaż na oko może przynieść nieprzyjemne objawy z oczami przebarwienia, do żółtego lub zielonego absolutorium lub ropą w oku lub obrzęki wokół oczu i powiek. To może wynikać z wielu czynników, z których jedna jest reakcja oka na alergie sezonowe, kurz, sierść zwierząt i innych drażniących inwazji barierę ochronną oka. Drenaż oczu mogą być również wywołane przez zakażenia. W zależności od przyczyny, kilka kroków, które są skuteczne w leczeniu tych dolegliwości.

Instrukcje

1 Dokładnie oczyścić okolice oczu z mydłem twarzy, usuwając makijaż oczu prezent. Wytrzeć oczu ropa biorąc ciepłą, wilgotną wacikiem i czyszczenie zewnętrzne i wewnętrzne części oczu. Powtórz tę czyszczenie ilekroć powraca odwadniające oko.

2 Wyjąć soczewki kontaktowe lub okulary i niech reszta oczy przez co najmniej 30 minut. Przed podłączeniem soczewki kontaktowe, soczewki dokładnie oczyścić z jakości kontaktów do czyszczenia obiektywów. Wyrzucić soczewki kontaktowe, które są uszkodzone, podarte lub wygięty, ponieważ mogą one powodować podrażnienie oczu i nasilić odwadnianie oczu.

3 Sprawdź, żółtym lub zielonym odwodnienia oka wydaje się, ponieważ może to być oznaką infekcji oczu. Oko, przyjmować antybiotyki przepisane przez lekarza, w leczeniu zakaźną problemy ze wzrokiem.

4 Weź przeciwhistaminowy bez recepty, jeśli utrzymujące się alergie. Drenaż oczu, podrażnienie i stały oko podlewania może być oznaką tego. Biorąc leki przeciwhistaminowe bez recepty mogą wyjaśnić i leczyć te objawy. Krople do oczu z chlorowodorku nafazolina 0,025 procent i feniramina maleinian co najmniej 0,3 procent może zapewnić źrenicy odwodnienia, jak również.

Wskazówki

 • Przy odpowiednim leczeniu, wydzielina z oka i drenaż powinien wyjaśnić w ciągu trzech do pięciu dni. Powiadomić lekarza, jeśli oczy są nabrzmiałe i swędzące i drenaż oczu utrzymuje się dłużej niż pięć dni.

Jak rozpoznać bolesne problemy z oczami

Ból oka może być opisana jako pulsujący, pieczenie, bóle lub kłucia uczucie w okolicach oczu. Może również czuć się tak, jeśli nie jest obcy przedmiot w oku. Zaburzenia niezliczone, które mogą powodować ból oka lub jego okolic. Te problemy obejmują zatok, zakażenia wirusowe, takie jak grypa, jaskra, zapalenie spojówek i stan zapalny dolnych i górnych powiek. Ból oka może być spowodowane bezpośrednim uszkodzenia. Jest możliwe, aby efektywnie diagnozowania bólu oczu.

Instrukcje

1 Jeśli twoje oko jest czerwone, a towarzyszy silny ból oka lub twoja wizja stała się mętny lub nagle spadła, może masz ostrą jaskrę, chorobę oczu spowodowanego przez podwyższone ciśnienie, co może spowodować utratę wzroku lub trwałe uszkodzenie wzroku.

2 Jeśli występują objawy grypopodobne, takie jak gorączka, zmęczenie, bóle mięśni i bóle lub obu skroniach, może masz poważną chorobę zapalną zwaną tętnicy skroniowej.

3 Jeśli masz grube nosa drenaż wraz ciśnienia lub bólu na czole i za oczami, może masz infekcję zatok (zapalenie zatok).

4 Jeśli twoje oczy są czerwone i jest wrażliwy na światło i towarzyszy ból oka i widać pływające ciemne plamy, może masz zapalenie tęczówki, czyli stan zapalny wewnątrz oka.

5 Jeśli jest jak ukąszenie obrzęk na jednej z twoich oczu i towarzyszy świąd, obrzęk i ból to może mieć ugryzienie owada lub alergii.

6 Jeśli jest ból, obrzęk lub tkliwość w oku, gdy dotykasz go i towarzyszy mu gorączka, może masz okołooczodołowy cellulits, co jest poważną infekcją oka.

7 Jeśli niedawno boli oko i widzisz błyski światła w jednym lub obu oczach, nagłe pojawienie się ciągi lub plamy pływające w polu widzenia lub występują jakieś utratę wzroku, a następnie może być oderwane siatkówki. To jest bardzo poważna i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.

Jak zatrzymać ból za oczami

Ból za oczu może być spowodowana przez infekcję, przewlekłe zapalenie zatok, zmęczenie oczu i ból głowy, podnoszenie ciśnienia oka spowodowane przez jaskrę. Ból może być tępy lub pulsujący i ciężkie. Może wpływać na jedno oko lub oba. Trzeba znaleźć przyczynę bólu oczu i uzyskać pomoc, bo jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz utratę wzroku. Kroki mogą być podjęte, aby zatrzymać ból za oczami.

Instrukcje

1 Uzyskaj sprawdzanie. Lekarz będzie musiał ustalić przyczynę bólu za oczami. Jeśli on wyznacza ból jest związany z stanu oka, może wysłać cię do lekarza okulistę. On może także zalecić rentgenowskie zatok i głowy.

2 Jeśli antybiotyk został przepisany, należy przyjąć ją zgodnie z zaleceniami. Ból oczu może być spowodowane przez bakterie zainfekowania górnych dróg oddechowych lub zatok. Gdy infekcja zostanie rozwiązany, ból i ciśnienie przestanie.

3 Spróbuj lek zmniejszający przekrwienie. Ból oka jest często spowodowane przez zatory i zablokowanych zatok. Over-the-counter leki obkurczające naczynia są skuteczne w zmniejszeniu zatłoczenia i łagodzi ból oka i ciśnienia.

4 Użyj krople do oczu. Jeśli lekarz stwierdzi, ból za oczami jest spowodowane jaskrą, będzie przepisać krople do oczu. Gdy jaskra jest pod kontrolą, twój ból oka zatrzyma. Jaskra powoduje wzrost ciśnienia oczu i kropli do oczu zmniejsza ciśnienie.

5 Weź lek przeciwbólowy. Over-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak paracetamol, mogą pomóc, szczególnie jeśli ból jest związany z bólem głowy. Leki przeciwzapalne mogą również przynieść ulgę. Jeśli te leki przeciwbólowe są nieskuteczne, należy poprosić lekarza o leki na receptę bólu.

Wskazówki

 • Delikatnie nałożyć zimny kompres do oczu, które mogą zapewnić kojący ulgę. Zachować zimny kompres, odświeżając go zimną wodą. Powtarzać aplikację dowolnie często.
 • Jeśli wystąpią pulsujący ból za oczami lub zaburzenia widzenia, należy natychmiast zgłosić się do lekarza. Może to wskazywać na poważny stan oczu.

Jak mogę zdiagnozować problemy z oczami u ludzi?

Jak mogę zdiagnozować problemy z oczami u ludzi?


Kiedy człowiek doświadcza gwałtownych zmian w wizji, martwym lub zaczerwienienie, może to być objawem problemów z oczami. Jeśli którykolwiek z tych objawów utrzymują się, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Pytania

Po napotkaniu problemu z oczami, należy rozważyć kilka pytań, które lekarz może zalecić. Śledzić, kiedy i jak problem zaczął, jak długo to trwa, a jeśli pora dnia lub innych czynników na to wpływa. Spróbuj opisać zmiany wizji tak wyraźnie, jak to możliwe, i poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych leków.

Objawy

Problemy z oczami mają czasami fizyczną manifestację, takie jak świąd i opuchnięte oczy. Częściej są one wskazane przez zmianę wizji, takich jak rozmycia, utrata wzroku i zniekształceń (efekt halo, podwójne widzenie, czy brak postrzegania głębokości). Mogą one wskazywać astygmatyzm, udar mózgu lub nawet oderwane siatkówki, więc do lekarza, jeśli nagle wystąpią te objawy. Przechowywać dokładnej dokumentacji dotyczącej wszelkich zmian w widzeniu lub wygląd oczu.

Diagnoza

Nie należy traktować każdy problem oczu bez pomocy profesjonalisty. Jednak, znając trochę o tym, co objawy mogą wskazywać, to uzbroić się w wiedzę i może się czuć powagę stanu. Oko przekrwione, że nie ustąpi może być oznaką różowe oczy, podczas gdy nadmierne mruganie może wskazywać, suchość oczu lub problem z kontaktami. Użyj narzędzia takie jak choroby oczu AZ (w sekcji Resources), aby zawęzić opcje.

Jak Assist Osoba niepełnosprawna fizycznie

Jak Assist Osoba niepełnosprawna fizycznie


Społeczeństwo zaczyna zdawać sobie sprawę, że osoby niepełnosprawne nie są bezradni. Są w stanie zrobić najbardziej, a wiele przypadków, że wszyscy ludzie, bez działania niepełnosprawne mogą. Możesz być zaniepokojony i zastanawiasz się, w jaki sposób i czy można pomóc komuś z oczywistej niepełnosprawności fizycznej. Są chwile, kiedy wszyscy potrzebujemy pomocy, niezależnie od naszych możliwości. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pomóc osobie niepełnosprawnej fizycznie.

Instrukcje

1 wolontariusz swoją pomoc, jeśli osoba wydaje się być trudny czas. Nie obrażaj się, jeśli oferta zostanie odrzucona. Uzyskać pozwolenie zanim się pomoc mobilności osoby, w tym inwalidzkie, laski lub kul.

2 Poproś osobę, jeśli potrzebują pomocy, a następnie czekać na ich odpowiedź. Słuchaj przekazanych instrukcji lub zażądać odpowiednich instrukcji. Jeśli nie rozumiesz kierunki, poproś o wyjaśnienie.

3 Relax. Jeśli nie jesteś pewien, co zrobić, niech osoby pomagasz pomóc. Bądź taktowny i uprzejmy podczas interakcji z ludźmi, którzy mają niepełnosprawnym. Maszyny i urządzenia ostrożnie rękojeść.

4 Usiądź na poziomie oczu, jeśli to możliwe, podczas rozmowy z osobą na wózku inwalidzkim przez dłuższy okres czasu. Powstrzymać się od opierając się na wózku inwalidzkim lub innego urządzenia. Unikać klepiąc osobę na głowie lub ramieniu, lub jakiegokolwiek innego aktu protekcjonalny. W leczeniu osób dorosłych, jak dorosłych.

5 Adres osoby bezpośrednio, nawet jeśli towarzyszy im przez kogoś innego. Mówić głosem i tonem, którego używasz z nikim innym. Możesz być ciekaw powodu ich za pomocą wózka inwalidzkiego lub innej pomocy na rzecz mobilności, a jeśli przedmiotem pojawia się naturalnie w rozmowie, że jest w porządku.

6 powstrzymywać się od zadawania pytań, o ile jest to istotne dla rozmowy. Jeśli używasz fraza to: "Muszę biec" lub coś podobnego, nie martw się. Osoby niepełnosprawne często używają tych samych zwrotów. Jest to figura retoryczna. Nie obwiniaj się o to.

7 Unikaj założenia dotyczące możliwości jednostki. Są najlepszym sędzią tego, co może i nie może zrobić.

8 zapewniłyby dodatkowy czas dla osób, otworzyć drzwi lub telefon podczas rozmowy na ich temat. Jeśli zaprosisz osoby z niepełnosprawnością zrobić coś z tobą, zadzwońcie do lokalizacji i sprawdź, pokoje są dostępne dla nich.