adcov.com

jak naturalnie podniesc tsh

Jak zwiększyć TSH

Jak zwiększyć TSH


TSH, skrót tyrotropiny, jest wytwarzana przez przysadkę mózgową i jest konieczna dla regulacji tarczycy. Osoby z niskim TSH może wystąpić zmęczenie, senność, zwiększenie masy ciała, brak apetytu, problemy trawienne, bóle głowy i inne problemy. Możesz podnieść poziom TSH z lekami, a także z niektórych naturalnych zmian w stylu życia i diety. Z połączeniem zdrowego trybu życia i właściwej opieki medycznej, podnoszenie poziomu TSH staje się dość łatwo, co pozwala przejść do normalnego życia.

Instrukcje

Jak zwiększyć TSH

1 Monitorowanie diety dla produktów, które mogą tłumić czynność tarczycy. Dotyczy to produktów, które są wykonane z jodem. Możesz uzyskać pełną listę produktów, aby uniknąć omawiając dietę z lekarzem.

2 Jedz kwitnienia) (krzyżowych, takie jak warzywa, kapusta, brokuły i kalafior, które mogą podnieść poziom TSH naturalnie. Można również pracować na bazie soi żywności i mleka sojowego do diety, co zwiększy poziom estrogenów.

3 oceny wszelkich leków może być obecnie na które może oddziaływać negatywnie z tarczycą. Wiele leków może spowodować spadek stężenia TSH, gdy poziom produkcji w organizmie pozostaje normalny inaczej. Czy można przerwać tarczycy-utrudniania leki, należy rozważyć ten sposób.

4 Porozmawiaj z lekarzem na temat leków, takich jak L-tyroksyny sodu: często przepisywane do osób, które potrzebują impuls TSH. Przyjmować tego leku konsekwentnie (zgodnie z zaleceniem lekarza), i powinieneś zobaczyć wzrost stężenia TSH.

5 Pobierz regularne badania krwi zrobić, aby utrzymać się na TSH. Powinieneś dostać wyciągnąć krwi co 6 miesięcy, a następnie raz w roku, jeśli w końcu pozostanie na leki lub zmienionej diety na jakiś czas. Porozmawiaj z lekarzem o specyfikacji.

Wskazówki

 • Zawsze starannie przestrzegać instrukcji leków. Większość leków tarczycy należy brać na pusty żołądek i wolne od kofeiny.
 • Nawet jeśli jesteś na tarczycy leki, nie ignoruj ​​objawów niedoczynności tarczycy, takie jak przyrost masy ciała lub depresji. Zawsze w pełni komunikować się z lekarzem o wszystkich sprawach związanych z twoim stanie.

Jak naturalnie leczyć zablokowanych jajowodów

Jak naturalnie leczyć zablokowanych jajowodów


Jajowody, nazwany po 16 wieku włoski anatom, Gabriele Falloppio, jest częścią układu rozrodczego samic wszystkich ssaków, w tym ludzi. Jajowody są odpowiedzialne za przenoszenie jaj z jajników do macicy, w którym może być zapładniane przez plemnik. Jeżeli jajowody zostaną zablokowane, natomiast jaja nie można przesyłać do macicy, a więc nie mogą być zapłodnione. Jest to jeden z najbardziej powszechnych rodzajów bezpłodności. Na szczęście, istnieje szereg sposobów do leczenia zablokowanych jajowodów naturalny.

Instrukcje

1 Użyj douche przeciwzapalne i antyseptyczne. Często jajowodów zostać oczywiście blokowany przez zakażenie lub zmiany w tym regionie. Urazy takie jak ta są zazwyczaj nieszkodliwe, a self-sprostowanie, ale mogą jednak pęcznieć i zablokować jajowodów. Korzystanie antyseptyczny olejek na brzuchu może złagodzić obrzęk i naprawić wszelkie infekcje, które są zamknięcia jajowodów. Antybiotyków lub uzupełnienie diety z minerałów takich jak cynk i magnez może poprawić system odpornościowy, a tym samym pomagają zmniejszyć obrzęk i zakażenie jajowodów.

2 Spróbuj olej rycynowy reżim terapii. Olej rycynowy jest bardzo skuteczna do przenoszenia naturalnie wiele niepłodności u kobiet jak zablokowanych jajowodów, PCOS, endometrioza, mięśniaki, torbiele jajnika, i bolesne i nieregularnych cykli menstruacyjnych. Olej rycynowy jest w opakowaniach po nasączonych w samym oleju. Ten materiał jest umieszczany na skórze brzucha kobiety i ciepła nanosi się na nią w postaci ogrzewanej podkładce lub butelki z gorącą wodą. Promuje dobre krążenie i gojenie się tkanek wewnątrz ciała.

3 Rozpocznij cykl fizyczny terapia. Czasami zakażenie lub uszkodzenie w jajowodów może być tak poważne, że interwencja zawodowa może być konieczne. Szukając masażysty lub w pomocy fizjoterapeuty może być idealne, to nie zawsze jest możliwe. Mimo to, nie jest to technika stosowana przez masażystów używanych Technika Wurn nazywa. Technika ta polega na zastosowaniu delikatnego masowania oraz ciśnienie powyżej macicy i około jajników. O masaż partnera to obszar raz dziennie przez godzinę w ciągu dwóch tygodni powinna pomóc otworzyć jajowodów. Kilka czasopisma medyczne, w tym Medscape Medycyny Ogólnej, znalazłem tę technikę, aby być skuteczne w otwieraniu zablokowanych jajowodów.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem zdrowia holistycznego Więcej informacji, jak naturalnie odblokować jajowodów.
 • Nie należy przyjmować preparatów ziołowych lub naturalnych w czasie ciąży, chyba że z zaleceniami lekarza zdrowia.

Jak naturalnie leczyć ADHD

Jak naturalnie leczyć ADHD


Z roku na rok, coraz więcej osób dorosłych i dzieci z rozpoznaniem Attention Deficit Hyperactivity Disorder (ADHD). Większość zabiegów farmaceutycznych dla ADHD są drogie, dlatego tak ważne jest, że ludzie oceniają tańsze sposoby leczenia stan naturalny.

Instrukcje

Dowiedz się, jak naturalnie leczyć ADHD

1 Weź suplementów oleju rybnego. Te tabletki są brane dziennie z posiłkiem. Olej z ryb uważa się naturalny wzrost rozpiętości uwagi i zdolność koncentracji. Pamiętaj, aby wziąć mięta oddech po wykonaniu oleju z ryb - to wiadomo, aby twój oddech pachnie jak zatoki w czasie odpływu.

2 Poszukaj dodatków zwanych Pycnogenol. Te dodatki są wykonane z francuskich ekstraktów kory sosny i są często stosowane w leczeniu ADHD naturalnie. Oni nie są powszechnie dostępne w sklepach jeszcze, więc być może trzeba będzie je kupić online.

3 Zwiększ spożycie kofeiny. Związek ten jest naturalnym składnikiem wielu znanych leków ADHD. Stymulowanie kofeiny zapewnia tymczasowy wzrost zdolności do skupienia. Spróbuj picia herbaty lub kawy rano i wczesnym popołudniem.

4 Jedz jakieś związki Ginkgo liści. Liście te są powszechne w wielu wschodnich składniki żywności i napojów. Dostępne jako suplementy są również w większości sklepów z narkotykami. Ginkgo zwiększa przepływ krwi i metabolizm mózgu, dwóch ważnych czynników w leczeniu ADHD naturalnie.

5 Weź zielone pigułki owies. Nasiona te mogą zapewnić efekt stymulujący podobny do kofeiny, ale to nie jest tak intensywny i długotrwały.

6 pić rumianku, czy ADHD sprawia, że jesteś bardzo niespokojny. Ta herbata może uspokoić układ nerwowy organizmu i pomaga w naturalny sposób traktować niespokojny objawy ADHD.

Wskazówki:

 • Upewnij się, że bierzesz wszystkie swoje alergii pokarmowych pod uwagę przy wyborze metody leczenia ADHD naturalnie. Niektóre suplementy będą powodować reakcje alergiczne.
 • Większość suplementów wymaga okresu ładowania, zanim poczujesz żadnych korzyści. Okres ten może być tak długo, jak 2 miesiące. Nie zniechęcaj się, jeśli nie szybko uzyskać wyniki.
 • Rumianek jest dla ludzi bardzo senny. Może nie jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia, ale może pomóc uspokoić cię na koniec.
 • W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej i doświadczenie lub uboczne skutki dodatek, należy natychmiast przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem.
 • Jeśli masz alergię na skorupiaki, suplementy oleju rybnego będzie prawdopodobnie powodować reakcję alergiczną.
 • Uważać na picie zbyt dużej ilości kofeiny. Stymulowanie kofeiny może trwać do 8 godzin, więc możesz mieć problemy ze snem, jeśli masz trochę zbyt późno. Kofeina może odwodnić organizm i powodować inne działania niepożądane uboczne, jeśli masz zbyt dużo.

Jak naturalnie leczyć Leg skurcze

Jak naturalnie leczyć Leg skurcze


Nie jest niczym niezwykłym, ludzie doświadczają skurcze nóg w nocy co jakiś czas. Niektórzy nazywają je "konie Charley" ale bez względu na to, co zdecydujesz się do nich zadzwonić, że są nagłe bolesne węzły, które są spowodowane przez skurcze mięśni. Zazwyczaj pojawiają się one w obszarze nóg i ud. Są one szczególnie podatne na obszarach ścięgno lub czworogłowe. Długość skurcze nóg różnią się od osoby do osoby, ale przeciętnie trwają około dziesięciu strasznie długie minuty. Przyczyna pozostaje nieznana, ale jest wiele kontrowersji na temat przedmiotu. Większość zgadza się, że jest to mieszanina ćwiczeń i gorącej pogody, w wyniku odwodnienia i brak równowagi soli i innych minerałów, takich jak potas, magnez i wapń, które są konieczne do regulacji skurczu mięśni. Najbardziej podatne są sportowcy, osoby powyżej 65 lat, oraz tych, których ma nadwagę. Jednakże, istnieje możliwość zmniejszenia dyskomfortu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak naturalnie leczyć skurcze nóg.

Instrukcje

1 leczyć skurcze nóg z gorącą, ale wilgotnym zastosowania ciepła. Gorąca myjka będzie działać dobrze. Poduszka elektryczna jest gorąca, ale nie wilgotne.

2 Dodaj więcej potasu w diecie. Można to zrobić przez jedzenie więcej bananów, ale być może trzeba będzie dodać dodatek potasu w diecie.

3 Stretch i masować bolesne mięśnie, trzymaj go w wyciągniętej pozycji, aż skurcze zatrzymuje.

4 Rozważmy akupunktury lub masażu terapii. Wiele osób mówi, że to pomaga im nie tylko zwolnienia z skurcze nóg, ale całego skurcze ciała.

Wskazówki:

 • Jeśli masz nadwagę i skurcze nóg utrzymują się wtedy korzystać z niektórych odchudzania.
 • Należy uważać, aby nie dostać się zbyt dużo potasu, a które mogą być szkodliwe.

Jak Naturalnie zwalczania nierównowaga estrogen

Jak Naturalnie zwalczania nierównowaga estrogen


Wysoki poziom estrogenów może prowadzić do dominacji estrogenu, co powoduje wiele problemów, takich jak: ból piersi, uderzenia gorąca, nocne błysków i szalonej objawów PMS. Gdy poziom estrogenów jest zbyt niski, to jest tak samo złe. Brak estrogenów ma negatywny wpływ na kobiety, skóry, włosów, ciała i libido. Inne wskaźniki, które mogą być hormony niesymetryczne to zmęczenie, zmiany w miesiączki, niepokój, tłustej skóry, bóle głowy, przyrost masy ciała, zatrzymanie płynów, zakażenia dróg moczowych i depresji. Możesz zwalczania nierównowagi estrogenów za pomocą naturalnych środków.

Instrukcje

1 jeść pokarmów zawierających fitoestrogeny, które są estrogenów, które naturalnie występują w roślinach i są niesteroidowe. Pokarmy, które zawierają fitoestrogeny soi i obejmują produkty sojowe, nasion lnu, tofu, nasiona sezamu i wiele innych potraw. Fitoestrogeny mogą dostarczać organizmowi naturalnego estrogenu, co jest ważne dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym i tych, którzy są w pełni menopauzy, ponieważ ich poziom estrogenów znacznie spadły, co może negatywnie wpłynąć na ich zdrowie. Korzyści fitoestrogeny to na ewentualne ograniczenie raka piersi; choroby serca; dodatkowe przeciwutleniacze; zapobieganie utraty wiązanie; i łagodzenie objawów menopauzy. Istnieją jednak niektórzy lekarze, w tym dr John Lee, którzy utrzymują, że soja może stymulować wzrost komórek nowotworowych w piersi jak naturalne estrogeny, szczególnie jeśli nie ma odpowiedniego poziomu progesteronu w organizmie kobiety, aby chronić ją przed ryzykiem , Należy rozważyć wszystkie aspekty przed podjęciem decyzji w sprawie planu.

2 Jedz pokarmy, które zawierają diindolymethane lub DIM, który promuje prawidłowe metabolizm estrogenów, a także promuje kości i zdrowia skóry, utrata masy ciała i ochronę dla serca. Pokarmy zawierające DIM to kapusta włoska, kapusta, kalafior, brukselka i brokuły.

3. Unikaj gadżety i wysoko przetworzone o wysokiej zawartości tłuszczu, ponieważ te produkty spożywcze zawierają substancje chemiczne, które mają negatywny wpływ na poziom hormonów. Jeśli wahania hormonów są już dziko, nie rób wahania gorzej jedząc źle żywności.

4 Jedz świeże warzywa i owoce i pić dużo wody. Go łatwo na sól, szczególnie jeśli są zatrzymywania wody. Podobnie z kofeiną: Jeśli czujesz się niespokojny i wzburzony, że nie muszą być dodatkowo podsycane przez spożyciu kofeiny.

5 bojowe wysoki poziom estrogenów. Gdy estrogen jest dominować mogą wystąpić bóle głowy, migreny, nieregularne krwawienia, lękowe, tkliwość piersi, przyrost masy ciała, które są takie same objawy wystąpić podczas estrogen jest niski. Unikać xenoestrogens pomóc obniżyć poziom estrogenu. Xenoestrogens zakłócić równowagę hormonalną i są rakotwórcze. Niestety, są one wszędzie. Jesteśmy narażeni na xenoestrogens poprzez pestycydów na paszę dla zwierząt, które zjadamy, gdy jemy ich mięso. Bądź szczególności o jedzeniu.

Jak naturalnie leczyć wysoki poziom cholesterolu

Jak naturalnie leczyć wysoki poziom cholesterolu


Czy chcesz, aby obniżyć poziom cholesterolu, ale szkoda, że ​​nie było alternatywy dla statyn, które mają potencjał, aby uszkodzić wątrobę? Poprzez uczenie się, jak naturalnie leczyć wysoki poziom cholesterolu, można uniknąć niepożądanych skutków ubocznych związanych z głównych leków obniżających poziom cholesterolu.

Instrukcje

1 Badania wykazały, że produkty spożywcze bogate w błonnik rozpuszczalny, może pracować w kierunku obniżające poziom złego cholesterolu. Rozpuszczalne włókno w rzeczywistości wiąże się z poziomem cholesterolu i usuwa go z ciała. Zwykle znajduje się w fasoli i pełnoziarniste i jeden z najprostszych sposobów, aby zwiększyć spożycie błonnika rozpuszczalnego jest jeść płatki owsiane na co dzień.

2 Biorąc przedłużony uwalnianiu niacyny naturalnie może pomóc w leczeniu wysokiego poziomu cholesterolu. Gdy niacyna wchodzi ciało, pomaga obniżyć poziom LDL, czyli złego cholesterolu, a jednocześnie pomaga budować swój poziom HDL, czyli dobrego cholesterolu. Biorąc postaci o przedłużonym uwalnianiu pozwala dać ciała stałego zasilania w ciągu dnia i zwiększa korzyści. Niektórzy ludzie doświadczają płukania podczas robienia niacyny, więc jest to dobry pomysł, aby sprawdzić etykiety i kupić bez spłukiwania formularz, jeśli obawiasz się o tej możliwości.

3 Jest naturalne statyny znaleźć w czerwonym ryżu drożdży. Co ciekawe, ten produkt jest to, co niektóre firmy farmaceutyczne faktycznie wykorzystują na swoje statyn. Różnica polega na tym, że czerwony ryż drożdży w swojej naturalnej postaci jest tak samo skuteczne w obniżaniu poziomu cholesterolu, podczas gdy mniej szkodliwe dla organizmu. Pamiętaj, że statyny, nawet naturalny, będzie podkreślać swoją wątrobę. Mając to na uwadze, po prostu być dla wątroby podczas stosowania statyn.

4 Innym naturalny suplement stosowane do leczenia wysokiego poziomu cholesterolu jest CoQ10 enzym. Enzym ten występuje naturalnie w organizmie, ale organizm nie wytwarza wystarczająco dużo, by chronić Cię przed krzywdą. CoQ10 rzeczywiście zapobiega utlenianiu LDL w tętnicach, główną przyczynę zatkane tętnice. Ponadto, CoQ10 może zrównoważyć negatywnych skutków ubocznych, które mogą wystąpić podczas stosowania czerwony ryż drożdży. Te dwie są bardzo skuteczne, jeśli wzięte razem.

5 Ostatni, ale nie najmniej, jest ćwiczenie. Wydaje się, że podczas badania żadnej choroby, numer jeden zalecenie jest ćwiczenie i naturalnie leczenia wysoki poziom cholesterolu nie jest wyjątkiem. Podczas ćwiczeń, wasze ciała zwiększają HDL, podczas gdy obniżenie LDL. Ćwiczenia także pomaga utrzymać się w idealnej wagi, co pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu u.

Wskazówki:

 • Informacje zawarte w tym artykule, nie powinny być traktowane z lekarzem. Przed uruchomić, zatrzymać lub zmienić coś, co zostało poprzednio przepisanej zawsze skonsultować się z lekarzem. Niektóre zioła i całościowe środki są odpowiednie do podjęcia, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące i zawsze musi być usunięte przez lekarza przed użyciem.

Jak Naturalnie Wagi hormonów u kobiet

Wiele kobiet się przeżywa wiele różnych problemów zdrowotnych, i chcesz dowiedzieć się, jak radzić sobie z tymi problemami. Czasami, zaburzenia równowagi hormonalnej powoduje niektóre z problemów. Ten artykuł zbada jak naturalnie równowagi hormonów u kobiet.

Instrukcje

1 Ocenić stan pacjenta, aby sprawdzić, czy może masz zachwianie równowagi hormonalnej. Wskazówki co do tego braku równowagi obejmowałyby nieregularne i ciężkie PMS, smutny lub przygnębiony, częste ataki biegunki, utrata energii i uczucie ogarnia. Nie ma własny Quiz o hormonalnego zdrowia, na stronie internetowej wymienionej w zasobach. To może dać wyobrażenie, że hormony mogą być zsynchronizowane.

2 Idź do lekarza, jeśli myślisz, że możesz mieć zaburzenia równowagi hormonalnej, zwłaszcza po objęciu quiz lub posiadające niektóre z objawów powyższych. Lekarz będzie w stanie udzielić Ci testy, aby dowiedzieć się poziom hormonów. Jest to również ważne, ponieważ nie może być coś jeszcze bardziej poważna z tobą, że potrzebuje diagnozy.

3 Należy poinformować lekarza, który chcesz przywrócenia równowagi hormonów naturalnie. W ten sposób można uniknąć hormonalnej terapii zastępczej. Lekarz może Ci inne zalecenia, jak również monitorować postępy poprzez ponowne sprawdzenie poziomu hormonów okresowo.

4 Znajdź sposobów na zmniejszenie stresu i relaks. Stres jest głównym czynnikiem zakłóca naturalne cykle hormonalne kobiet. Możesz przyczynić się do równowagi hormonów naturalnie przez zastanawianie się, jak nie dać rzeczy przeszkadza, i po prostu zrelaksować się po całym dniu ciężkiej pracy. Weź urlop psychicznego teraz i potem, lub udać się na urlop gdzieś relaks. Wyspać każdej nocy. Zasadniczo chcą znaleźć sposób na odpoczynek i relaks, aby być częścią normalnego tygodnia.

5 ćwiczeń. Uruchom program ćwiczeń, i trzymać się go. Jeśli nie masz dużo czasu, aby to coś prostego. Na przykład, można zacząć chodzić po pracy jeden mil trzy wieczory w tygodniu. Wymyślić coś można zrobić w każdym tygodniu na stałe, więc organizm może dostosować hormonalne równowagi i zachować równowagę stały.

6 Użyj żywności do równowagi hormonów naturalnie. Chcesz jeść co najmniej pięć porcji owoców i warzyw dziennie, w tym warzyw liściastych, jagód i owoców cytrusowych. Jedz produkty pełnoziarniste, nasiona i orzechy i ryby, takie jak łosoś czy tuńczyk. Więcej informacji na temat konkretnych produktów spożywczych, aby włączyć do swojej diety, można znaleźć na stronie internetowej wymienionej w zasobach.

7 Weź naturalnych suplementów. Powinny one obejmować suplementy witamin i minerałów i niezbędnych tłuszczów.

Wskazówki:

 • Często zdarza się, równowaga hormonalna może być naprawdę o dbanie o siebie. Jeśli masz wystarczająco dużo ćwiczeń, odpoczynku prawidłowo, dobrze zjeść i zmniejszyć poziom stresu, można naturalnie równowagi hormonów.
 • Chcesz, aby upewnić się, aby udać się do lekarza, dzięki czemu można wykluczyć poważne problemy, takie jak cukrzyca czy choroby Alzheimera.

Jak zmniejszyć poziom TSH

Jak zmniejszyć poziom TSH

TSH, TSH, czyli hormonu, który pobudza tarczycę do wydzielania hormonów niezbędnych do prawidłowego metabolizmu. Jest produkowany przez przysadkę mózgową, i wysoki poziom TSH są oznaką niedoczynności tarczycy lub niedoczynność tarczycy. Będziesz musiał obniżyć poziom TSH do zmniejszenia ryzyka niedoczynności tarczycy objawy, takie jak zmęczenie, zaparcia, nietolerancja zimna, chrypka i podpuchnięte wygląd twarzy. Ponadto niedoczynność tarczycy może powodować wysokie stężenie lipidów i zwiększyć ryzyko chorób serca.

Instrukcje

• Uzyskać fizyczny. Umówić się na spotkanie z lekarzem o kompleksowe badania fizykalnego aby ustalić poziom TSH. Lekarz zlecić badania krwi i polecam plan leczenia w oparciu o wyniki testów.

• Brać swoje leki na receptę tarczycy. Twój lekarz może przepisać wspólne leków, takich jak Synthroid, aby obniżyć poziom TSH i regulować swoje tarczycy. Trzeba będzie okresowo mają poziom hormonów tarczycy, sprawdzane, aby upewnić się, że dawki są odbierane jest odpowiednie dla stanu.

• Z dala od produktów sojowych. Eksperci z University of Maryland Medical Center twierdzą, że jeść produkty sojowe może zmniejszyć skuteczność leczenia tarczycy. Kiedy leki nie dziala jak nalezy, poziom TSH nie będzie normalizować. Skontaktuj się z lekarzem zanim można spożywać produkty, które zawierają soi.

• Zapytaj swojego lekarza o oleju z ryb. Kwasy tłuszczowe omega-3 mogą zmniejszyć stan zapalny i zwiększyć odporność. Niedoczynność tarczycy często towarzyszy jest wola, która jest obrzęk przedniej części szyi. Zmniejszając ten stan zapalny, poziom TSH powinno zejść. Zapytaj swojego lekarza o ryzyko i korzyści oleju z ryb suplementy Zanim weźmiesz je, ponieważ może cienki krwi i promowania krwawienie.

• Porozmawiaj z lekarzem o operacji. Gdy inne metody leczenia są nieskuteczne w zmniejszenie poziom TSH i normalizowania twój niedoczynność tarczycy, operacja może być twój następnej opcji. Interwencja chirurgiczna dla zaburzenia tarczycy obejmuje usunięcie części lub całości swojej tarczycy. Jeśli zdecydują się na chirurgii, trzeba będzie podjąć terapii zastępczej tarczycy przez czas nieokreślony.

Jak naturalnie podnieść poziom TSH

Hormon tyreotropowy, hormon lub TSH, jest wytwarzany przez gruczoł przysadki stymulowanie tarczycy. Poziomy TSH może wskazać, jak tarczycy działa. Wysoki poziom TSH może wskazywać na niedoczynność tarczycy, która musi stać się bardziej prawidłowo TSH pobudzane. Niski poziom TSH może wskazywać na nadczynność tarczycy, nadczynność tarczycy nazwie. Choć leki mogą traktować problem tarczycy bezpośrednio, może wolisz, aby wziąć holistyczne podejście do naturalnie podnieść poziom TSH.

Instrukcje

1. Porozmawiaj z lekarzem o zmniejszenie lub zaprzestanie jakieś leki, które mogą mieć wpływ na swoją tarczycę. Środki wpływające na wysokim TSH może spowodować sztucznie niski poziom TSH w badaniach krwi; poprzez dostosowanie dawki leków lub zatrzymanie, stężenia TSH naturalnie wzrośnie.

2. Ogranicz spożycie produktów zawierających jod i unikać suplementów zawierających ten element. Możesz też dodać pokarmy, które są pokazane w celu stłumienia funkcji tarczycy i podnieść TSH. Warzywa z rodziny krzyżowych, takich jak kapusta, brokuły, kalafior i kapusta może zmniejszyć skutki nadczynności i podnieść poziom TSH.

3 Podnieś swoje poziomu estrogenów przez suplementów sojowych izoflawonów lub zwiększenie liczby żywności na bazie soi w diecie. Podwyższony poziom estrogenów, szczególnie w czasie ciąży, były związane z podwyższonym poziomem TSH.

Jak Naturalnie Zapobieganie kamieni nerkowych

Jak Naturalnie Zapobieganie kamieni nerkowych


Kamienie nerkowe są wspólne - i bardzo bolesne - przypadłość, z której ludzie w różnym wieku cierpi. Od leczenia i przechodzącej kamieni nerkowych może być bardzo niewygodne, ludzie, którzy są skłonni do tego ucisku powinna stosować środki zapobiegawcze, aby uniknąć kamieni. Podczas gdy lekarze używać szeroką gamę metod, aby ograniczyć tworzenie się kamieni nerkowych, 10 kroków w szczególności są dobrze w możliwościach większości ludzi i nie powodują drastycznych zmian w stylu życia.

Ćwiczenia regularnie

Uzyskiwanie dużo wysiłku zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych. Jak kamienie nerkowe są często synonimem nieaktywnych stylu życia, aby punkt regularnie chodzić na spacery i angażowanie się w inne działania ćwiczeń, które wymagają sporo ruchu. Oprócz hamuje rozwój kamicy nerkowej, zgodne ćwiczeń jest kluczem do utrzymania dobrego ciśnienia krwi i zdrowia serca. Aby uzyskać najlepsze wyniki, poświęcić co najmniej pół godziny dziennie na ćwiczenia.

Pobyt uwodniony

Utrzymanie nawilżona jest ważnym krokiem w kierunku ograniczenia rozwoju kamieni nerkowych. Badania wykazały, że kamienie nerkowe iść ręka w rękę z odwodnieniem i są szczególnie rozpowszechnione w gorących, wilgotnych obszarach. Z tego powodu lekarze zalecają, że przeciętny człowiek pić od sześciu do ośmiu 8-uncji szklanek wody dziennie. Picie ilość zalecana przez lekarza wody każdego dnia pomoże również zapewniają szereg innych korzyści zdrowotnych, w tym uderzenia gorąca, toksyn komórki odżywcze i profilaktyki trądziku.

Unikaj pikantnych potraw

Aby uniknąć tworzenia się kamieni nerkowych, tym mniej ostre jedzenie, lepiej jesteś. Badania medyczne wykazały, że na całym świecie, wyższe tempo rozwoju kamieni nerkowych występuje w obszarach, w których ostre jedzenie jest spożywane regularnie. Tak więc, należy spożywać żywności, takich jak hot papryki, chili i curry w starannej moderacji. Nie całkowicie uniknąć dania pikantne; Zamiast tego, po prostu zmniejszyć zużycie nich.

Ograniczenie Sweets

Ogranicz spożycie produktów, które są bogate w cukier, aby pomóc uniknąć kamieni nerkowych. Badania wykazały, że istnieje bezpośredni związek pomiędzy nadmiernego spożycia cukru i tworzenia kamieni nerkowych. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, szukać pieczonych towarów i wyrobów cukierniczych, które są o niskiej zawartości cukru lub cukru, krok, który może również odgrywać rolę w ograniczaniu przyrostu masy ciała i cukrzycy.

Unikaj pokarmów wysokiej szczawian

Unikanie pokarmów bogatych w szczawiany to kolejny dietetyczny środek, który należy ćwiczyć, aby zapobiec kamieni nerkowych. Należą do nich: soja, czekolada, orzechy, kiełki pszenicy i szpinaku, co jest szczególnie ważne dla osób, którym mocz zawiera duże ilości szczawianów. Jednak nadal można spożywać takie pokarmy średnich szczawianowe jak truskawki, czerwone maliny, seler, winogrona i wątroby w moderacji.

Wapnia, magnezu i potasu

Badania związane niskie poziomy wapnia, magnezu i potasu w celu opracowania kamieni nerkowych. Aby utrzymać poziom wapnia zdrowe, należy pić dużo mleka i regularnie jeść owoce takie jak pomarańcze i papai. Jeśli cierpisz na niedobór magnezu lub potasu, należy spożywać zielone warzywa regularnie. Chociaż potrawy bogate w błonnik ogół uzupełniają wyżej wymienione pokarmy ładnie, włókno może czasami utrudniać wchłanianie wapnia.

Limit Salt dolotowy

Oprócz tego, że jednym z głównych winowajców wysokiego ciśnienia krwi i chorób serca, nadmierne spożycie soli może ustąpić kamieni nerkowych. Świadomie ograniczając ilość soli, z którą w sezonie jedzenie i zakupu żywności, które są niskiej zawartości sodu może pomóc w zapobieganiu kamieni nerkowych. Jeśli po prostu nie może obejść się bez soli, naturalna sól morska jest zdrowsza alternatywa dla rafinowanej soli.

Gotowanie z głową

Wybór napojów mądrze jest inny prosty sposób, aby zapobiec kamieni nerkowych. Picie soku grejpfrutowego, na przykład, w postępie geometrycznym zwiększa prawdopodobieństwo rozwoju kamieni nerkowych, co skłoniło wielu lekarzy doradzić unikanie go całkowicie. Co ciekawe, niektóre badania wskazują, że picie napojów ciężkich kofeiny kawy i herbaty, jak utrudnia rozwój kamicy nerkowej, podczas gdy inne badania sugerują, że AIDS kofeiny w rozwoju kamieni. Z tego powodu, zaleca się przyjęcie podejścia middle-of-the-road z przyjmowaniem tych popularnych napojów.

Kwasy cytrynowy

Regularne spożywanie pokarmów bogatych w kwas cytrynowy, jak cytryny, limonki i pomarańczy, może pomóc utrudniać powstawanie kamieni nerkowych. Dodatkowo, te produkty mają wysokie poziomy alkalicznych, które mogą pomóc zrównoważyć poziom pH organizmu. Niezrównoważone poziomy pH, z drugiej strony, może spowodować, że organizm, aby wyodrębnić wapń z kości i ostatecznie odgrywać rolę w rozwoju kamieni nerkowych.

Mięso i nabiał

Nadmierne spożycie mięsa i mleka może ustąpić kamieni nerkowych, a także chorób serca i zatkane tętnice. Wędlin i serów są jednymi z najgorszych przestępców. Ograniczając spożycie mlecznych do dwóch porcji dziennie i unikanie dużych porcji mięsa, możesz pomóc ogólny stan zdrowia, a na drodze do rozwoju kamieni nerkowych w tym samym czasie.

Wskazówki

 • Zajmuje mniej aloes niż powoduje działanie przeczyszczające
 • Unikaj korzystania zobojętniania kwasu

Jak naturalnie poprawić problemy z krążeniem

Jak naturalnie poprawić problemy z krążeniem


Układ krążenia obejmuje naczynia i płyn, które prowadzą bardzo potrzebne tlenu do narządów i tkanek w całym organizmie. Słabe krążenie może powodować chłód, drętwienie i mrowienie kończyn, obrzęk dłoni i stóp, a nawet bóle głowy. Pewne warunki, które mogą powodować problemy z krążeniem, takie jak otyłość, cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu i ciśnienia krwi, powinni być leczeni przez lekarza. Jednakże, istnieje kilka prostych kroków, które można podjąć, aby pomóc w naturalny sposób poprawiają krążenie.

Dieta

Jednym z najbardziej podstawowych sposobów poprawy krążenia i ogólnego stanu zdrowia jest przestrzeganie zdrowej diety. Ciało ludzkie wymaga wielu makroelementów, witamin i składników mineralnych do prawidłowego funkcjonowania i zapobiegania chorobom. Jeść różnorodne owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste i jakości białek każdego dnia jest kluczem. Według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa, dorośli wymagają minimum 1 1/2 do 2 filiżanek owoców, 2 1/2 do 3 filiżanek warzyw, 3 do 4 uncji ziaren i 5 1/2 do 6 uncji białka dobę.

Ćwiczenie

Kolejny rozsądny sposób naturalny poprawiają krążenie jest poprzez regularne ćwiczenia. Wytyczne USDA zalecane dorośli dostać co najmniej dwa i pół godziny umiarkowanej aktywności tlenowej, rozmieszczonych na trzech lub więcej dni w tygodniu. Jednak aż pięciu godzin regularne ćwiczenia mogą mieć jeszcze więcej korzyści dla zdrowia. Ważne jest, aby znaleźć jeden lub więcej rodzajów działalności, które lubisz. Formy fizycznej, które mogą zapewnić ćwiczenia aerobowe to jogging, jazda na rowerze, turystyka, pływanie, spinning, tenis, aerobik, taniec, jazda na in-line lub nawet energiczny spacer.

Witaminy

Niektóre witaminy są wykorzystywane przez organizm w celu odżywiają układu krążenia i może być stosowane w terapii, do poprawy krążenia krwi. Witaminy z grupy B, zwłaszcza niacyny, może przyczynić się do obniżenia poziomu cholesterolu, zwiększają krążenie i zapobiega miażdżycy. Naturalne źródła witaminy B obejmują mięso, jajka, fasola, całe ziarna i drożdże piwne. Innym serca zdrowych witamina jest witamina E. Ten witaminę rozpuszczalną w tłuszczach pomaga poprawić wygląd naczyń krwionośnych i zapobiegania uszkodzeniom komórek przez wolne rodniki. Witamina E występuje naturalnie w orzechy, nasiona, fasola, ryż brązowy, ciemno-zielone warzywa liściaste i oleje roślinne.

Inne suplementy

Oprócz schematu zdrowej diety, ćwiczeń i witaminy, inne dodatki naturalne stwierdzono poprawę krążenia. Jeden z najbardziej uznanych botanicznych dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego jest azjatyckie zioło, miłorząb dwuklapowy. University of Maryland Medical Center wyjaśnia Ginkgo wykazano poprawę przepływu krwi u pacjentów z chromaniem przestankowym. Zalecana dawka wynosi 120 mg do 240 mg na dobę. Jak w przypadku każdego naturalnego suplementu, należy skontaktować się z dostawcą opieki zdrowotnej przed próbą miłorzębu japońskiego, zwłaszcza jeśli pacjent aktualnie przyjmuje leki na receptę.

Jak naturalnie leczyć objawy grypy u dziecka

Jak naturalnie leczyć objawy grypy u dziecka


Grypa, znany także jako grypa, jest zaraźliwa infekcja wirusowa, która szybko rozprzestrzenia się z człowieka na człowieka. Dzieci są bardziej wrażliwe, ponieważ są one często w szkole lub w przedszkolu z innymi dziećmi i to jest prawie niemożliwe, aby utrzymać bakterie izolowane. Ponieważ grypa to wirus, który dobiegł końca w organizmie, która trwa około pięć dni dobrze jest spróbować i traktować go z naturalnych produktów i dużo odpoczynku. Poniższe kroki pomogą utrzymać grypy pod kontrolą i dziecko z gabinetu lekarza.

Instrukcje

1 Zachęcaj dziecko, aby uzyskać dużo odpoczynku. To jest wyzwanie, kiedy istnieje tak wiele rzeczy dla nich zrobić, ale reszta pomaga organizmowi odzyskać od chorób wirusowych, takich jak grypa. Staraj się ograniczyć czas Twojego dziecka gry i oglądania telewizji. Działania te mają energię oraz, że energia jest najlepsza opcja odpoczynku i pozwala organizmowi zwalczyć chorobę.

2 Zachęcaj dziecko, aby umyć ręce często w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się zarazków. Rzeczy takie jak klamki, uchwyty, blaty i zabawek są jednymi z najlepszych miejsc na zarazki wywiesić. Częste mycie rąk może zapobiec innych ludzi przed zachorowaniem. Regularne mydło zrobi, ale jeśli chcesz, inwestować w antybakteryjnego mydła w sezonie grypy, która od listopada do kwietnia.

3 Oferta swoje dziecko pokarmy bogate w witaminę C, aby pomóc wzmocnić system odpornościowy. Jeśli Twoje dziecko nie ma ochoty na jedzenie, mają mu pić coś z witaminą C w nim.

4 Oferta zdrowych płynów, takich jak herbata, imbir i bulionu warzywnego. Płyny te utrzymać śluzu cienkie i pomaga oczyścić organizm. Anyżu i dziewanny herbaty są również wspaniałe, ponieważ są one zarówno naturalne wykrztuśne. I czy można dostać swoje dziecko do jedzenia kawałek czosnku, należy to zrobić. Czosnek ma wspaniałe właściwości antybakteryjne i może utrzymać infekcji z coraz gorzej.

5 Jeśli Twoje dziecko lubi kąpieli, uruchomić ciepłą kąpiel i umieścić kilka kropli olejku lawendowego. Lawenda ma właściwości antyseptyczne i antybakteryjne, zarówno i może pomóc złagodzić kaszel lub niewielkie podrażnienie. Lawenda ma również uspokajający wpływ na dzieci, i to jest dobre, aby pomóc im osiedlić się przed snem.

6 Jeśli Twoje dziecko może tolerować smak, echinacea może przyczynić się do wzmocnienia systemu odpornościowego. Odwiedź lokalnego rynku, takich jak Whole Foods lub sklepu zdrowia i dowiedzieć się specyficzną dawkę dla swojego dziecka.

7 Aby oczyścić zatkany nos i spuchnięte, czerwone oczy, które często towarzyszą grypie, należy użyć mleka. Wprowadzenie tylko kropla lub dwie w oczy lub nos działa bardzo dobrze. Można zrobić to kilka razy dziennie. Jeśli nie jesteś w okresie laktacji, poproś znajomego pożyczyć Ci zaledwie kilka uncji. Należy zauważyć, wyniki następnego dnia.

8 Jest to wspaniały lek homeopatyczny o nazwie Oscillococcinum, że traktuje grypopodobne objawy u dorosłych i dzieci. Nie ma żadnych skutków ubocznych, interakcji z innymi lekami i nie jest senny. Chodzi w głęboko rozpuszczenie granulek i można je znaleźć w lokalnej aptece lub żywności.

Wskazówki

 • Umówić się z lekarzem homeopatycznego lub zielarza bardziej konkretnych środków zaradczych.
 • Trzymaj się z dala od mleka, które mogą utrudniać proces zagęszczania śluzu i tym trudniejsze do wydalenia.
 • Jeśli Twoje dziecko wydaje się mieć problemy z oddychaniem lub ma silny kaszel i wysoka gorączka, które go ocenie przez pracownika służby zdrowia.

Jakie substancje działają jak naturalne buforów?

Jakie substancje działają jak naturalne buforów?


Skala pH mierzy kwasowość lub zasadowość substancji opartej na skali od 0 do 14, gdzie 0 oznacza najbardziej kwaśny, a 14 jest najbardziej alkaliczne (lub podstawowym). Czysta woda spada w środku na poziomie 7,0 i jest uważany za "neutralne" na skali pH. Organizm ludzki utrzymuje wewnętrzną równowagę pH około 7,4. Naturalne buforów pomocą korpusu zrównoważenia tego poziomu pH, tak aby nie stało się zbyt kwasowym lub też alkaliczne.

Węglan i wodorowęglan

Dwa naturalne bufory --- węglan i wodorowęglan --- odgrywają istotną rolę w regulacji poziomu pH krwi organizmu. Gdy krew staje się zbyt kwaśna, organizm wytwarza wodorowęglan zrównoważyć kwasowość. Gdy we krwi jest zbyt alkaliczna, nerki wprowadzenie kwasu węglowego (lub węglan) do krwi w celu obniżenia zasadowości nadmiar.

Fosforan

Chociaż nie jest szeroko stosowany w organizmie jako układu buforowego węglan, wodorowęglan, fosforan układ buforujący jest nadal ważna i jest stosowany między komórkami w moczu stosowanie kwasu z organizmu. Fosforany dosłownie trzymać kwaśnych jonów wodorowych w moczu w celu zapewnienia, że ​​są one eliminowane i nie wchłaniane z powrotem do ciała.

Białka

Chociaż nie jest to podstawowym naturalnego bufora korpusu białka działają w komórkach pozbyć kwasami. Białka mogą wiązać się z kwasem, takim jak metoda buforowania, ale jeżeli system jest zbyt kwaśne kwasami można pokonać komórek i nasyca je. Układ buforujący białko działa znacznie wolniej niż inne substancje buforujące, lecz mogą pracować z innymi buforami, aby zrównoważyć ogólny poziom pH w organizmie ponieważ komórki składają się z białka i występują w całym organizmie.

Aminokwasy

Aminokwasy pomagają białka w buforowania pomagając im albo zwolnić jony wodoru, gdy środowisko jest zbyt zasadowa, lub wiążą się z wodoru, gdy środowisko staje się zbyt kwaśna.

Jak Naturalnie Crohna Heal

Choroba Crohna jest choroba zapalna jelit, która musi być monitorowane i kontrolowane bardzo dokładnie. Leki i inne zabiegi naukowe nie są najlepszym rozwiązaniem dla pacjenta każdego Crohna, więc naturalne leczenie może być korzystne dla niektórych. Istnieje wiele różnych aspektów swojego życia, chociaż, które muszą być oceniane w celu uzyskania swojej Crohna objawy pod kontrolą.

Instrukcje

Plan

1 Oceniaj swoją dietę. Wyeliminować pokarmy, które są trudne do strawienia, takich jak orzechy, produkty pełnoziarniste, surowych owoców i warzyw, i żywności o wysokiej zawartości tłuszczu i cukru.

2 Zmniejszenie stresu w swoim życiu. Wykazano, że zwiększone naprężenia mogą powodować objawy Crohna i spowodowaniu ataku. Wypróbuj różne sposoby na zmniejszenie stresu, takich jak gabinet masażu, jogi lub tai chi.

3 Wyciąć nawyków, które mogą umieścić swoje zdrowie na niebezpieczeństwo. Alkohol, papierosy i niezdrowe jedzenie są przeszkody na drodze do poprawy zdrowia i zmniejszenia objawów Crohna.

4 Pij dużo płynów. Woda jest najlepszym napojem można pić, aby pomóc złagodzić objawy Crohna. Płyny pomóc nawilżenia i poprawy stolca ruchliwość, która jest kluczowa, aby pacjentowi Crohna.

5 Bądź aktywny. Najgorsze, co można zrobić podczas flare-up danej Crohna ma być nieruchoma. Nawet mała aktywność każdego dnia pomoże chorobę zwalczać Crohna.

Jak naturalnie leczyć Foot Grzyb

Stopa grzyb jest zakażenie, które wpływa na skórę i paznokcie stóp i jest bardzo zaraźliwa. Można go odebrać, gdy jesteś w miejscach, gdzie jest dużo wilgoci lub wilgoci, takich jak baseny, siłownie publicznych, jacuzzi i prysznice są wspólne z innymi. Skóra na stopie staje bolesne, pieczenie, obrzęk, świąd i krwawienie lub pęcherze mogą wybuchnąć. Twoje paznokcie mogą gęstnieć, żółknie i ma nieprzyjemny zapach. Chociaż istnieje ponad-the-counter leków, które oferują pomoc, są też naturalne środki, które traktują grzyby stóp.

Instrukcje

1 Jedz jogurt kultury żywego, który jest dietetyczny źródło Lactobacillus acidophilus, "dobre bakterie", który żyje w przewodzie pokarmowym. Żywych kultur są organizmy, które pomagają przekształcić pasteryzowanego mleka do jogurtu, przez proces fermentacji. Lactobacillus acidophilus w jogurt pomaga walczyć przerost drożdży spowodowane przez grzyby Candida albicans. Objawy manifestują się jako grzyba stóp, drożdżycy, otępienie umysłowe, chroniczne zmęczenie i inne albicans symptoms.Candida kwitnie w środowiskach, w których jest dużo wilgoci, takich jak baseny i podłogi prysznica, co nogi narażone na grzyby stopy. Unikać wypieki zrobić z drożdży piekarskich, ponieważ będą one przyczynić się do rozkwitu Candida, które mogą zaostrzyć stan pacjenta. Należy jeść kubek jogurtu dziennie. Sprawdzić etykietę, aby upewnić się, że produkt można dostać się "żyć aktywnych kultur."

2 Dab na olejku z drzewa herbacianego. Pochodzi z australijskiego drzewa herbacianego, znany z silnego zapachu i gęstych, lepkich liści, które oferują właściwości lecznicze, gdy jest dokonywane na "herbatę", po ugotowaniu jego liści. Olejek z drzewa herbacianego jest stosowany od wieków przez Aborygenów do celów leczniczych. Ponieważ jest silny środek grzybobójczy i antyseptyczne, należy go użyć, aby wyczyścić swój stóp grzyba, stosuje się go w pełni sił dwa razy dziennie, aż zobaczysz poprawę. Upewnij się, czy używasz to 100% olejek z drzewa herbacianego, aby upewnić się, że korzystasz z największą moc. Używaj go tylko z zewnątrz.

3 Moczyć nogi w ciepłej wodzie z organicznym octem jabłkowym przez około 15 minut dziennie. Upewnij się, że jesteś dobrze osuszyć stopy, aby zapobiec wilgoci z trzymanie się nogi.

4 popijać herbatę Pau d'Arco. Pau d'Arco, zwany także Lapacho, jest z wewnętrznej kory brazylijskiego drzewa znanego jako avellanedae Tabebula. To przyczynia się do zwalczania wirusów, bakterii i zakażenia grzybicze. Możesz dostać to w postaci torebek z herbatą. Pić trzy filiżanki każdego dnia, słodzone miodem. U niektórych osób, Pau d'arco może powodować omdlenia, nudności, wymioty lub biegunka. Jeśli jesteś na antykoagulant lub przeciwpłytkowych leków, Pau d'arco może zwiększyć swój wpływ i doprowadzić do wewnętrznego krwawienia.

5 Moczyć nogi w soli Epsom na pół godziny dziennie, aby pomóc wyjaśnić problem. Umieścić na parę czystych bawełnianych skarpet, gdy jesteś gotowy do łóżka i umieścić posiekane, surowego czosnku w nich pierwszy. Czosnek jest naturalnym antybiotykiem i działa, aby pomóc wyjaśnić zakażeń grzybiczych.

Wskazówki

 • Uważaj, aby nie rozprzestrzeniać nogę grzyba do innych.
 • Przed użyciem alternatywnego środka sprawdzić najpierw z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub
 • biorąc żadnych leków na receptę lub jeśli masz jakieś poważne choroby przewlekłe lub inne
 • poważna choroba.

Jak naturalnie schudnąć szybko

Jak naturalnie schudnąć szybko

Czy na nadwagę? Jeśli tak, to może już próbowałem wiele sposobów łagodzenia się tych dodatkowych kilogramów, ale na różnym powodzeniem. Wbrew temu, co wielu autorów i żywności może powiedzieć, że to bardzo możliwe, aby szybko schudnąć naturalnie, bez żadnych specjalnych środków spożywczych lub drogiego sprzętu fitness. To nie wymaga istotnych zmian w zachowaniu oraz zmianę nawyków może być trudne, ale odpowiedź jest prosta i to działa.

Instrukcje

1 Przestań jeść wszystkie proste węglowodany, takie jak mąki, cukru, warzyw bogatych w skrobię, takie jak ziemniaki, i większości ziaren. Te produkty spowodować cukru we krwi spike i trzustkę do wydzielania insuliny, aby włączyć wszystko, nadmiar cukru w ​​tłuszcz. Wycięcie tych pokarmów jest jednym z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby schudnąć szybko.

2 Jedz dużo błonnika i zielonych sałatek warzywnych. Włókno zachowa swój pełniejszy żołądek dłużej, zachowując głód w zatoce. Dieta, która utrzymuje głodny przez cały czas nie jest jednym, że będzie trzymać się przez bardzo długi czas, bez względu na to, jak szybko funtów puścić na początku. Jeść dużo błonnika i warzyw również pomoże ustabilizować poziom cukru we krwi, co eliminuje wzloty i upadki następujące jedzenia.

3 Pij dużo wody i tylko wody. Niesłodzone herbaty i czarna kawa bezkofeinowa są również dopuszczalne, ale nie będzie schudnąć szybko, jeśli pijesz ukrytych kalorii, takich jak cukru napojów gazowanych lub kremu w fantazyjne kawy.

4 Jedz dużo ryb, jaj wolnych zasięgu i trawy karmione mięsem. Tłuszcz nie jest koniecznie złe dla ciebie, ale, jak wszystko inne, mogą być problemy, gdy w nadmiarze. Dążyć do jak wielu kwasów tłuszczowych omega-3, jak to możliwe, które są bogate w takie rzeczy jak dziki łosoś i trawy karmione żubrów, w przeciwieństwie do tłuszczów nasyconych i omega 6 sekund, które stanowią większość tłuszczu w regularnych mielonej wołowiny.

5 Użyj sztuczne słodziki bardzo oszczędnie i tylko na celu ograniczenie głodu alternatyw wysokiej cukru. Stevia jest naturalny środek słodzący, który nie wpływa na poziom cukru we krwi, często jest dostarczany z włóknem. Nie można schudnąć szybko i dietę wypełnioną słodyczami, ale tylko trochę teraz, a następnie może być dopuszczalne.

6 Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia. Jedynym sposobem, aby Twoje ciało zdrowsze jest dać mu wiele uwagi, a to oznacza częste treningi. Znaczenie ćwiczeń absolutnie nie mogą być zaniżone. Nie tylko to pomoże Ci naturalnie schudnąć szybko, ale to daje siłę i wytrzymałość nigdy przedtem i poprawić ogólny stan zdrowia. Cardio będzie tętno się i spalić dużo kalorii, podczas gdy ćwiczysz, a trening siłowy poprawia ogólną siłę i wytrzymałość, jak również spalić więcej kalorii, gdy jesteś w stanie spoczynku.

Wskazówki

 • Jest to możliwe, utratę wagi zbyt szybko. Upewnij się, że twój organizm otrzymuje możliwość odpoczynku po każdym treningu i upewnij się, że masz wystarczająco dużo jedzenia, aby utrzymać go w ruchu.
 • Zawsze postępować z nadzorem lekarza, zwłaszcza jeśli są chorobliwie otyłych lub nie wykonywane w długim czasie.

Jak Naturalnie Shrink śledziony

Istnieje wiele powodów, że może stać się powiększenie śledziony. Wirusowych lub bakteryjnych, chorób wątroby, choroby metaboliczne, niektóre rodzaje niedokrwistości i skrzepy krwi w obszarze wątroby lub śledziony mogą spowodować narządów zostać powiększona i ból. Twoja śledziona odgrywa ważną rolę w systemie odpornościowym, więc do lekarza, jeśli staje się opuchnięte i bolesne. Oprócz opieki lekarskiej, kilka kroków może pomóc szybko i bezpiecznie odzyskać rozszerzonej śledziony.

Instrukcje

Leki naturalne rozszerzonej śledziony

1 Unikaj sportów i działań, które mogą spowodować Ci upadkiem lub słoikach. Nagły wstrząs może spowodować pęknięcie śledziony, która wymaga natychmiastowej opieki i mogą być śmiertelne.

Działania 2 graniczne, które powodują swoją śledzionę boleć. Gięcie, taniec i sprzątanie to przykłady działań, które mogłyby jeszcze bardziej podrażnić śledzionę.

3 Get dużo odpoczynku. Spoczynku pozwala organizmowi leczyć się i remonty, więc daj sobie spokój i spać, drzemki, i ogólnie nie przejmuj się.

4 Weź dodatek ostropestu wspierać wątrobę i śledzionę. Ostropest zawiera związki, które chronią komórki wątroby przed uszkodzeniem. Ponieważ stan zapalny śledziony jest często wynikiem przepracowany wątroby, ostropest plamisty może pomóc rozwiązać ten podstawowy problem. Ostropest jest trudne dla organizmu do wchłaniania, więc szukać skoncentrowanych tabletek mleka ostu. Weź 200 mg dwa lub trzy razy dziennie, tak długo, jak nadal ma objawy.

5 Spróbuj homeopatyczne Ceanothus lekarstwo, które pomaga złagodzić przewlekły ból w okolicy śledziony, a także zalecany rozszerzonej śledziony. Weź jedną dawkę i poczekać, aby zobaczyć, czy jest jakaś poprawa, jak się czujesz. Jeśli tak, to przyjąć dawkę każdym uruchomieniu czuć poprzedniej dawki, gdy wyłączony. Jeśli nie zauważysz poprawy, należy przerwać biorąc lekarstwo.

6 Porozmawiaj z instruktorem jogi o ćwiczeniach, które mogą pomóc masaż i wspierają śledzionę. Gołąb, Siedzą Kąt i związany pozy kąt może być dobre dla śledziony. Upewnij się, że instruktor pokaz Ci każdy stanowić, jako właściwa forma jest bardzo ważne w jodze. Słuchaj swojego ciała. Jeśli stanowią czuje się dobrze, zrób to. Jeśli boli, zatrzymać.

Jak Naturalnie Budowanie Testosteronu

Jako człowieka, organizm jest poddawany dużym naprężeniom w ciągu dnia i nocy. To w połączeniu się z procesem starzenia się może odcisnąć swoje piętno na ważnych procesów chemicznych, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Jednym z nich będzie testosteron wydania. Testosteron jest hormonem znany ze swojej zdolności do zwiększenia libido i masy mięśniowej. Zamiast poddano aplikacji, są wyposażone szkodliwych skutków ubocznych, istnieje pewne naturalne sposoby zwiększenia tego hormonu, które mogą być równie skuteczne.

Instrukcje

1 Zwiększ głośność w swoim treningu cardio. Nie zrozumcie mnie źle, chodzenie jest doskonałym ćwiczeniem. Ale spróbować zrobić jakieś interwały sprint naprawdę amp się uwalnianie testosteronu. Uruchom a następnie pieszo, lub uruchomić, należy złamać podwoić długość sprintu, a następnie powtórzyć dla 8 do 10 powtórzeń. To może być trudne, aby przyzwyczaić się do na początku, ale można złapać na w krótkim czasie.

2 Wykonaj aktywnego odzyskiwania podczas podnoszenia ciężarów. Podnoszenie ciężarów jest już znana z hormonem uwalniającym potencjał, ale żeby naprawdę uzyskać maksymalne korzyści, próby zwiększania intensywności. Jednym ze sposobów wdrażania to wykonując aktywnego ożywienia między zestawami. To nie musi być wyszukane lub całkiem. Można zrobić liny skoku, Step-up, salda siedzących, pole skoki, bieganie po podłodze siłowni lub pominięć energetycznych. Jedyną rzeczą, która się liczy, to chcesz go i utrzymuje stopy w górę serca.

3 Weź krótsze okresy odpoczynku. Filozofia ta może mieć zastosowanie do treningu siłowego i treningu układu krążenia. To dość wymowne. Czy robisz szkolenia sprint lub jesteś podnoszenie ciężarów, stopniowo zmniejszyć okresy odpoczynku.

4 Jedz pokarmy, które są bogate w cynk. Wiadomo, że cynk jest dobrze induktorem uwalniania testosteronu. Niektóre z tych produktów nie zawierają czerwone mięso, ostrygi, produkty pełnoziarniste, fasola, mleko i ser. Wystarczy być ostrożnym na spożycie tłuszczu i jakie dodatki i konserwanty mogą być używane.

5 Wysypiaj. Jest to prawdopodobnie numer jeden powód skompromitowanych poziomu testosteronu. Twój organizm wykorzystuje sen jako czas do naprawy i regeneracji. Odbywa się to poprzez uwolnienie wielu kluczowych hormonów. Jeśli pozbawić się ze snu, to pozbawia się w odpowiedniej odzysku zasługujesz z tych ciężkich ćwiczeń w siłowni i na szlaku.

Wskazówki

 • Upewnij się, że zaczynają się stopniowo podczas wykonywania wysokiej intensywności ćwiczeń. Cierpliwość jest twoim najlepszym przyjacielem, kiedy amping się treningi.

Jak naturalnie zwiększyć poziom testosteronu w Kobiety

Kobiety naturalnie produkować testosteron, ale ich tempo spadku produkcji w ich środku lata. Testosteron jest niezbędny dla zdrowego libido i dobrej skóry, ale są efekty uboczne wprowadzających androgenów, męskich hormonów, do kobiecego ciała, w tym wypadanie włosów, twarzy i włosów i pogłębioną głosem. Jednak dr Karlis Ullis, dyrektor medyczny Sports Medincine i Anti-Aging Medical Group w Santa Monica w Kaliforni, i byłego członka wydziału UCLA Medical School, uważa, że ​​kobiety w średnim wieku może w dużym stopniu korzystają z hormonu testosteronu. Według dr ULLIS, testosteron jest hormonem pierwotnym za promowanie sexy ciało i życie seksualne. Gdy spadek testosteronu, który to robi, jak na kobietę w wieku, jej skóra wysycha, jej zaniki lub otwarcie pochwy zapalenia z powodu zaburzenia równowagi hormonalnej i płci może być bolesne. Jednak wiele kobiet decyduje się na naturalny wzrost testosteronu, a nie trwałe zastrzyki lub sobie łatki.

Instrukcje

1 Weź zioła, takie jak czarny Cohosh i Saw Palmetto, które wywołują skutki podobne do estrogenów. Maca jest kolejnym roślin, które mogą być podjęte przez kapsułek lub proszku, który ma pozytywny wpływ na gruczoły wydzielania wewnętrznego i przysadki. Aktywuje to hormony i pomaga tworzyć własne hormony naturalne. Należy pamiętać jednak, że eksperymentowanie z ziół mogą być niebezpieczne i przeciwwskazane, jeśli masz pewne alergie lub warunki lub są na leki. Skonsultować się z naturopath i / lub lekarza przed rozpoczęciem terapii ziołowych.

2 Użyj jednego z dwóch rodzajów ziołowych suplementów diety, w tym nie-estrogenowych ziół i phytoestrogenic ziół. Według Witaminy Miłość wiedzieć stronie internetowej, nie-estrogenowe zioła działają najlepiej, aby przywrócić równowagę hormonalną. Nie-estrogenowe zioła nie mają strukturę chemiczną estrogenu ale korzystne efekty estrogenów poprzez żywienie układu hormonalnego, który równoważy poziom hormonów.

3 Jedz produkty sojowe i zwiększenie spożycia błonnika, aby naturalnie zwiększyć poziom testosteronu. Jeść kapusty, rzodkiewki, rzepy, wołowiny, brokuły, brukselka, ostrygi, czosnek, jajka i kalafior. Staraj się jeść niektóre lub wszystkie z tych elementów w sposób regularny, aby zwiększyć poziom testosteronu. Idealna dieta dla zwiększania testosteronu składa się z białka o wysokiej zawartości tłuszczu, umiarkowanym i niskim węglowodanów.

4 Dowiedz się, że testosteron jest z cholesterolu. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, zwiększa poziom testosteronu. Możesz dostać te kwasy tłuszczowe w systemie jedząc awokado, olej rzepakowy, oliwa z oliwek, olej z nasion lnu, orzeszków ziemnych i ryb. Jeśli nie masz wystarczająco dużo niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych w organizmie, nie można produkować odpowiednie ilości testosteronu.

Wskazówki

 • Czy badania i porozmawiać z kimś --- opieki zdrowotnej usługodawcy lub Naturopath - o swoim pragnieniu, aby bezpiecznie i naturalnie zwiększyć poziom testosteronu.

Jak Naturalnie Kontrola nadciśnienia tętniczego

Jak Naturalnie Kontrola nadciśnienia tętniczego


Nadciśnienie tętnicze jest terminem medycznym na wysokie ciśnienie krwi. Przepisane leki mogą obniżyć ciśnienie krwi; jednak metody naturalne mogą pomóc znacznie więcej. Pewne środki spożywcze i substancje chemiczne można częściowo ograniczyć przepływ krwi, zatem stworzenie nacisku na serce. Zgodnie z Colorado State University, nadciśnienie rozpoczyna się 140/90. Ważne jest, aby zabrać swoje ciśnienie krwi często znać swoje dokładne liczby, w pewnych sytuacjach, takich jak duży stres, gniew i spokój.

Instrukcje

1 Zużywają o niskiej zawartości tłuszczu i diety niskosodowej. Tłuszczu przyczynia się do zatkania tętnic, które sprawiają, że praca serca trudniej. Sól kontroluje poziom płynów w organizmie. W ten sposób, za pomocą dodatkowej soli lub spożywanie żywności ładowane z nim może spowodować poziom sodu, aby stać się zbyt wysoka, wytwarzania nadciśnienia. Nieprawidłowy poziom sodu jest powyżej 145 miliekwiwalentów na litr. Na tym poziomie, może wystąpić ryzyko odwodnienia i opuchniętych nóg i stóp.

2 Podnieś pokarmy bogate w potas. Jest ważne, aby je produkty o wysokiej zawartości potasu, gdy zmniejszenie ilości przyjmowanego sodu. Sposób ten reguluje poziom wody w organizmie do normalnej wadze.

3 Udział w łagodnych wykonywania procedur. Spacerując, sprzątanie domu i po schodach zamiast windy, może znacznie zmniejszyć nadciśnienie. Według Elijah Saunders, MD, Uniwersytet Maryland kardiologa, ćwiczenia imituje tlenku azotu. Tlenek azotu jest substancją, która naturalnie otwiera naczyń krwionośnych.

4 Zarządzanie stres, złość i niepokój z technik relaksacyjnych. Oddychaj głęboko i zamknąć oczy, aby zrelaksować się w niespokojnej sytuacji. Użyj relaksującą muzykę lub wycisnąć plastikową piłkę zmniejszyć gniew i stres. Wziąć urlop lub przyłączyć się do grupy zarządzania stresem. Cieszyć się hobby i oderwanie się od życia codziennego, takich jak rachunki, pracy, a nawet rodziny.

5 Stop niezdrowych nawyków, takich jak palenie i picie. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, znaleziono w papierosach nikotyny ogranicza przepływ krwi w organizmie, co powoduje serce pompować krew szybciej, podnosząc ciśnienie krwi. Spożywanie nadmiernej ilości alkoholu ogranicza ilość składników odżywczych, które docierają swoje narządy z serca. To dlatego, że alkohol rasy przez strumień krwi do niektórych części ciała i blokuje istotnych minerałów, które organizm potrzebuje.