adcov.com

jak leczyć leukoplakie

Jak leczyć Charley konia

Czy kiedykolwiek obudził się w środku nocy z tego okropnego bólu w nodze i więcej poruszać stopą gorszej ból staje? Twój nie sam, to Charley konia i wiele osób cierpi je każdej nocy, a niektóre tylko raz na jakiś czas. Bez względu na to ile razy można je dostać, tutaj jest jednym z najlepszych sposobów, aby je leczyć.

Instrukcje

Jak leczyć Charley Konie

1 RUB mięśnia łydki, jak tylko poczujesz, że koń Charley nadchodzi. Skieruj swoje stopy do ziemi, podczas gdy zacierają się skurcze mięśni. Przenieść stopę okrężnymi ruchami podczas pocieranie mięśni, co pozwala na relaks mięśni jeszcze bardziej.

2 Rub krem mięśni na mięśnia łydki po Charley koń ustąpi lub można trzeć na czasie skurczu. To zapewnia, że ​​pozostaną luźne mięśni podczas spoczynku lub spania.

3 Prop poduszkę pod nogi, gdy jesteś ustanawiające. Pozwala to na swobodny przepływ krwi i mięśni nie napinać jak to by z nogi bezpośrednio mieszkanie.

4 Obróć poduszki na podłożu i miejscu na mięśnia łydki. Można nawet umieścić je na poduszce, która opierając swoje nogi, aby uzyskać podwójny efekt.

5 Odwiedź swojego lekarza, czy Charley nieustannie pojawiają się konie noc po nocy. Może to być objawem czegoś poważniejszego.

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle


Pęknięcie mięśnia brzucha jest również znany jako szczep brzusznej. Mięśni, które są najczęściej dotknięte tym szkody jest mięsień prosty abdominis. Jest to mięsień, który tworzy "sześciopak" wygląd na obszarze brzucha, gdy jest dobrze rozwinięta. Szczep jamy brzusznej występuje, gdy siłą mięśni rozciągnięty poza jego normalnych granicach, które następnie prowadzą do rozdarcia włókien mięśniowych w pewnym stopniu. Uszkodzenia stopniem 1, 2 i 3 klasy I - łagodny dyskomfort ze względu na uszkodzenia kilku mięśni, ale całkowita siła mięśni jest nadal normalne. Klasy II - więcej włókien mięśniowych są podarte, który przynosi więcej bólu, obrzęk i dyskomfort. Stopień III - obejmuje pełną zerwanie mięśnia, która objawia się poprzez ciężką skurcze mięśni i ból, obrzęk i zasinienie intensywne i zakresie zmniejszenia ruchu.

Instrukcje

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle

1 Zastosowanie lodu jest korzystnie w ciągu pierwszych 48 godzin od urazu. Umieścić ręcznik na brzuchu i stosuje lodzie przez 15 do 20 minut. Poczekać, aż skóra się ogrzać przez około 45 minut, a następnie można zacząć wisienką ponownie. Stosuje się go od 4 do 8 razy dziennie. Zastosowanie lodu krioterapia lub najlepiej w ostrej fazie uszkodzenia zmniejszenie obrzęku i bólu, a także w celu zmniejszenia krwawienia z uszkodzonym mięśniu.

2 skonsultować się z lekarzem w przypadku niektórych leków, takich jak pomocnych leków przeciwzapalnych lub sterydowych zastrzyków, aby pomóc w zapalnych i mięśni zwiotczających mięśnie, aby złagodzić bolesne i spastyczne.

3 Włóż miejscowe przeciwbólowe mięśni krem lub żel. Stosuje się go na brzuch poszkodowanego, aż do całkowitego wchłonięcia. Lek na stosowanie go przez około 3 do 4 razy na dobę, aby zapewnić ulgę w bólu, który trwa godzinami.

4 Harmonogram sesji terapeutycznej fizycznej. Rehabilitacja przyczyni się znacznie do szybkiego powrotu do zdrowia. Fizyczne terapeuta stosuje się zasady, takie jak ultradźwięki terapeutycznych, aby zmniejszyć ból i dyskomfort; a także pewne specyficzne ćwiczenia wzmocnić osłabione mięśnie brzucha.

5 Stosowanie ciepła jest korzystne, 4 do 5 dni po zapaleniu ustąpi. Wilgotny zastosowanie ciepła, na przykład w ciepłej kąpieli jest doskonała dla szczepu brzusznej. W ten sposób ciepło łatwo przenika do mięśni, które następnie zmniejsza ból i skurcze brzucha.

6 Reszta rannych mięśni brzucha, aby promować szybszy proces gojenia. Dla klasy I szczepu brzucha, reszta mięśni się od wszelkich działań, przez około 3 tygodnie. II stopnia szczep brzucha wymaga od 4 do 6 tygodni odpoczynku. I stopień III wymaga od 3 do 4 miesięcy całkowitego leżenia w łóżku, aby umożliwić mięśni leczyć od zabiegu.

Wskazówki

 • Należy upewnić się lodu na nie dłużej niż 20 minut, aby uniknąć odmrożeń.
 • Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli obecna jest co następuje:
 • Jeśli jest silny ból w okolicy pachwiny
 • W przypadku bólu występują również w stanie spoczynku
 • Jeśli jest wysoka gorączka, dreszcze, wymioty i zawroty głowy

Jak leczyć Menstrual migreny

Jak leczyć Menstrual migreny


Migreny, które są wywoływane przez zmiany hormonalne związane z cyklem miesiączkowym to najprostszy typ do diagnozowania i leczenia. Przewidywany początek menstruacji pozwala wyzwalacze być śledzone i metody zapobiegawcze przewidziane. Około 60 procent kobiet cierpiących na migrenę nie zrobić link. Wiele ulgę ze zmianami stylu życia, tabletki antykoncepcyjne lub inne leki. Można również leczyć objawy w domu lub z alternatywnych metod leczenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć migreny menstruacyjne.

Instrukcje

Zapobieganie migreny menstruacyjne

1 Zbierz informacje na temat hormonalnych wywołanych migreny. Musisz pomóc częstotliwość obliczania i jakiekolwiek lekarz wyzwalaczy zewnętrznych. Kształcić się na temat przyczyn tak wiesz, na co zwrócić uwagę w przyszłości.

2 Weź migrena dziennik, aby zobaczyć się z lekarzem, który określi opcje zapobiegawczych w celu leczenia choroby.

3 Podjęcie jakichkolwiek receptę lub over-the-counter leków zalecanych przez lekarza, zgodnie z zaleceniami. Mogą one obejmować aspirynę, ibuprofen, łaty estrogenów lub innych leków. Doustne środki antykoncepcyjne mogą być używane do przerywania cyklu miesiączkowego i zapobiec zmian hormonalnych, które powoduje migreny.

4 Należy pamiętać o wszelkich przesłanek zewnętrznych, taki kofeiny lub pewnych pokarmów, a ich uniknąć przed cyklu miesiączkowego.

Leczeniu objawów migreny menstruacyjnej

5 Weź niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak aspiryna czy ibuprofen przez pięć do siedmiu dni i okolic cyklu miesiączkowego. Te mogą złagodzić ból i zmniejszyć ból głowy częstotliwość.

6 Spróbuj terapii alternatywnych, takich jak masaż, chiropraktyka i akupunktury, aby zobaczyć, co działa dla Ciebie. Przeczytaj o korzyściach płynących z tych i innych sposobów leczenia migreny w "kobiecym Migrena Survival Guide". Zobacz sekcję poniżej środki na link.

Wskazówki

 • Migreny może trwać od czterech do 72 godzin.
 • Ciąża może wpływać na intensywność migrenowych bólów głowy.
 • Prowadzić dziennik migreny zdarzeń prowadzących do swoich ataków, więc lekarz może najlepiej ocenić i przeanalizować swoją sytuację.
 • Zapobieganie jest optymalne leczenie, więc dowiedzieć się, co można zrobić, aby zapobiec menstruacyjny migreny.
 • Jeśli wystąpi ból głowy ból po więcej niż 72 godziny, skontaktuj się z lekarzem.
 • Doustne środki antykoncepcyjne mogą mieć poważny wpływ na zdrowie palaczy.
 • Zapoznaj się z lekarzem opieki zdrowotnej przed podjęciem lub zmianą dawki jakichkolwiek leków w celu leczenia bólów głowy.

Jak leczyć Żółtaczka

Jak leczyć Żółtaczka


Żółtaczka nie jest problemem, ale objawem problemu. Nie powinny być ignorowane. Żółtaczka jest żółte zabarwienie skóry i białych części oczu, które sygnały dysfunkcyjnej wątrobę. Przyjrzyjmy się, jak leczyć żółtaczkę u noworodków i dorosłych.

Instrukcje

1 miejsce szopka noworodka w pobliżu okna, że dostaje dużo światła słonecznego. Żółtawy kolor skóry oznacza, że ​​pigmenty z starych czerwonych krwinek nie są wydalane z żółcią, a zamiast tego gromadzą się w krwi i tkankach. Światło słoneczne pomaga wchłonąć te pigmenty.

2 wiedzieć, że w cięższych przypadkach żółtaczki, może być konieczne zastosowanie fototerapii lub terapii bililight w celu leczenia żółtaczka. Są to specjalne lampy, które rozkazy lekarz noworodka zostać objęte na czas. Pokrycie ochronne i oko służy pochłaniają światło pigmenty skóry, aż do funkcji wątroby normalnie.

3 Upewnij się, że Twoje dziecko bierze się dużą ilością płynu. Musisz karmić piersią 8 do 12 razy na dobę, co najmniej. Jeśli jesteś karmienie z butelki, zgodnie z zaleceniami lekarza co do ilości wzorze dziennie. W leczeniu żółtaczki w odpowiednie spożycie płynów jest bardzo ważne.

4 Leczenie żółtaczki u dorosłego poprzez poszukiwanie pomocy medycznej. Żółtaczka u dorosłych może być znacznie poważniejsze niż u noworodka. Dorosłych mogą wymagać USG, aby sprawdzić objawów niedrożności, szczególnie jeśli ból brzucha występuje. Przeszkód może wymagać operacji. Żółtaczka u dorosłych może być również spowodowane przez wirusa i może wymagać leków na receptę.

5 Jedz zdrowe, jeśli jesteś dorosły z objawami żółtaczki. Dużo świeżych owoców i warzyw wraz z pełnoziarnistego pieczywa może pomóc. Oczywiście leczyć żółtaczkę podstawowy problem musi być poprawiony. Ale zdrowe odżywianie może pomóc w leczeniu żółtaczki.

Wskazówki

 • Dla dorosłych, spróbuj pić ciepłą szklankę wody z sokiem z cytryny, tak szybko, jak budzisz się rano.
 • Jeśli objawy utrzymują się w żółtaczka noworodków po 14 dniach, należy skontaktować się z lekarzem. Badania krwi mogą być konieczne, aby upewnić się, że nie ma poważnych chorób wątroby.

Jak leczyć zaburzenia chromosomowe

Jak leczyć zaburzenia chromosomowe


Nieprawidłowości chromosomalne mieć zarówno genetyczne i środowiska czynnik ryzyka. Podczas gdy nieprawidłowości są często dziedziczne cechy, pewne czynniki środowiskowe są znane przyczynić się do uszkodzenia chromosomalne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć zaburzenia chromosomalne.

Instrukcje

1 Zapytaj lekarzy dziecka i dowiedzieć się wszystkiego można o dokładnym rodzaju wad wrodzonych, z którym dziecko zostało zdiagnozowanych. Chromosomalnych nieprawidłowości może prowadzić wiele różnych wad, a każdy z nich ma wyjątkowe możliwości leczenia. Zespół Downa, zespół Turnera i Williams Syndrome są tylko trzy z możliwych warunków, które mogą wynikać z nieprawidłowości chromosomalnych.

2 Pobierz regularnych badań kontrolnych przez lekarza w czasie ciąży. USG jest często pierwszą okazją, aby wykryć wady wrodzone. Czy można dowiedzieć się wady wrodzone w macicy, masz tak dużo więcej czasu, aby nauczyć się traktować je, zanim dziecko się rodzi.

3 Pobierz test DNA. Niektóre wady wrodzone można wykryć jeszcze przed USG może być wykonywane. Dopiero diagnoza może być skuteczne plany tworzone na leczenie dzieci z wadami wrodzonymi. Lekarze i specjalnie przeszkoleni doradcy mogą uczyć rodziców, jak dbać o swoje dzieci o specjalnych potrzebach i edukacja rodzin na temat, czego się spodziewać.

4 Porozmawiaj z lekarzem o terapii genowej, przeszczep komórek macierzystych lub innych przełomowych zabiegi naukowe za nieprawidłowości chromosomalnych. Wiodących zespołów badawczych akademickich i najlepsze firmy farmaceutyczne wylewanie ogromne zasoby do odkrywania nowych sposobów leczenia zaburzeń chromosomalnych i wad wrodzonych związanych.

5 leczenia choroby spowodowanej nieprawidłowości chromosomalnych. Białaczkę i inne formy raka, mogą być leczone chemioterapią i asortyment farmaceutyków. Większość zabiegów już używać wielu agenta, to znaczy, że koktajl różnych leków stosowanych w leczeniu choroby raczej niż jednym lekiem.

6 Dołącz do grupy wsparcia dla osób z zaburzeniami chromosomów lub wad wrodzonych. Pamiętaj, że skuteczne leczenie będzie dotyczyć nie tylko problemy fizjologiczne, ale musi także uwzględniać psychologiczne i emocjonalne problemy, które wraz z nim.

Wskazówki

 • Znać historię swojej rodziny z lekarzem, jak również tło partnera. Jeśli istnieje historia chromosomów nieprawidłowości w rodzinach z rodziców biologicznych, to dziecko jest znacznie wyższe ryzyko rodzi się z wadami wrodzonymi.
 • Należy pamiętać, że chromosomowe Zaburzenia nie są ograniczone do rozwijającego się płodu. Chromosomalnych szkoda może i zdarzyć dorosłych też. Mężczyźni w wieku rozrodczym powinna mówić swoich lekarzy o możliwości rozwijania nieprawidłowości chromosomów płciowych w spermy przed poddaniem trudnych zabiegów, takich jak chemioterapia.

Jak leczyć Tourette'a Z Behavioral Treatment

Jak leczyć Tourette'a Z Behavioral Treatment


Syndrom Tourette'a, zaburzenie neurologiczne, które powoduje głosowych i tiki ruchowe mogą być stłumione a zazwyczaj kontrolowany przez zastosowanie obróbki zachowanie-modyfikacji. Wiele z tych objawów, powodowanych przez zespół Tourette'a można zmniejszyć zwykłą świadomości przez chorego, a także nośnika i zrozumienia rodziny i przyjaciół. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć zespół Tourette'a z terapią behawioralną.

Instrukcje

1 Spróbuj terapii lustro, przez które uczysz swoje zachowanie przed lustrem, aby obserwować swoje tiki ruchowe tak, że będziesz wiedzieć, jak wyglądają na innych. Zwykle proste świadomość tych tików zmotywuje cierpiącego na zespół Tourette'a, aby je stłumić i pracować, aby je pod kontrolą.

2 Powiedz znajomym, rodzinie i współpracownikom, że cierpi na zespół Tourette'a, i poprosić ich, aby wiedzieć, kiedy są wykazujące silnika lub wokalno-tic zachowanie. Wiele osób cierpiących na zespół Tourette'a są po prostu nieświadomi, że mają tiki i nie może poprawić zachowanie, dopóki nie został zidentyfikowany przez innych.

3 Za pomocą technik poznawczo-behawioralnej terapii, pod kierunkiem lekarza lub służby zdrowia psychicznego, w leczeniu objawów zespołu Tourette'a. Terapia poznawczo-behawioralna polega prowadzenie dziennika wszystkich niechcianych zachowań, identyfikowanie negatywnych myśli i uczuć, które mogą być przyczyną problemu i zmiana tego zachowania poprzez zastąpienie go bardziej akceptowalnego substytutu.

4 leczeniu zespołu Tourette'a za pomocą bardziej tradycyjnych technik psychoterapii, aby dostać się do źródła zachowań. Zespół Tourette'a może być spotęgowane przez represje stresujących emocji. Może to prowadzić do innych problemów psychologicznych, takich jak depresja klinicznej, jeżeli nie jest prawidłowo rozwiązane.

5 Dodaj technik relaksacyjnych do programu modyfikacji zachowania, w celu łagodzenia stresu, które mogą nasilać tiki ruchowe i wokalne. Joga, stretching i ćwiczenia głębokiego oddychania należy przeprowadzić, gdy objawy zespołu Tourette'a się zauważalne.

Wskazówki

 • Oprogramowanie komputerowe jest dostępny do replikacji leczenie behawioralne, takie jak terapia poznawczo-behawioralnej, w domu lub w pracy. Może to być szczególnie przydatne, jeśli objawy zespołu Tourette'a są coraz bardziej dotkliwe, a nie profesjonalnych zdrowia psychicznego jest natychmiast dostępny, aby pomóc w leczeniu behawioralnych.
 • Jeśli zdiagnozowano zespół Tourette'a, należy również zwrócić się do lekarza, aby zobaczyć, czy są jakieś objawy zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD). Związek między tymi dwoma warunkami powszechnie i nie identyfikacji z wyprzedzeniem może spowodować niewłaściwy typ terapią behawioralną.

Jak leczyć zespół Downa terapii mowy

Jak leczyć zespół Downa terapii mowy


Większość dzieci z zespołem Downa wymagają terapii mowy wcześnie. Chociaż zazwyczaj nauczyć się mówić na własną rękę, mają problemy z wymowa, a czasem nie może utrzymać płynną rozmowę, ponieważ inna osoba ma trudności z ich zrozumieniem. Terapia mowy jest to świetny sposób, aby traktować problemy wymowa i dać dół dzieciom zespołem szansę lepiej radzić sobie z ich otoczenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć zespół Downa z logopedii.

Instrukcje

1 Rozpocznij wcześnie. Nawet zanim dziecko zacznie mówić, terapii mowy może pomóc jej komunikowania się poprzez gesty, kontakt fizyczny i mimiki. Jest to szczególnie ważne u dzieci, które zaczynają mówić późno, jak nadal będą mogli dostać w swoje punkty w poprzek.

2 Skoncentruj się na nauczaniu dzieci w dół syndrom, jak prawidłowo oddychać. Duża część problemu mowy z dziećmi zespołem Downa jest w tym, że nie mogą znaleźć właściwą drogę do miejsc, przerw w zdaniach, powodując słowa wyjdzie zbyt rzucili lub zbyt wolno.

3 Porozmawiaj z terapeutą, jeśli zauważy Twoje dziecko ma problemy z połykaniem. Jest to również bezpośrednio związane z sposób, w jaki wykorzystuje gardło i może mieć wpływ na jego reakcje, jego wypowiedzi i sposób, w jaki komunikuje.

4 koncentruje się na rozwoju słownictwa i skupić się na słowach, które są łatwe do wymówienia i nie mają podwójne znaczenie, że może mylić dziecko. W młodym wieku, logopeda może zdecydować się na skoncentrowanie się na krótkich zdań prostych struktur gramatycznych, a następnie przejść do bardziej powszechnych wzorców mowy, jak rozwijać umiejętności dziecka.

5 Treat słuchu niepełnosprawności, jeśli są obecne. Nie jest w stanie usłyszeć jest także jedną z przyczyn dzieci z zespołem Downa, nie mogą komunikować się prawidłowo. Mówiąc powoli i wyraźnie i wymawiając każde słowo w zdaniu, rodzice mogą pomóc dzieciom rozwijać się szybciej w kierunku odpowiedniego słowa.

Wskazówki

 • Możesz dalszej pomocy terapii mowy w domu poprzez wykorzystanie zabawek edukacyjnych, które koncentrują się na mowie i słownictwa.
 • Dzieci, które mają zespół Downa i dorastają w domach dwujęzycznych może mieć jeszcze większe problemy chwytając podstaw języka. Rodzice powinni trzymać się jednego języka lub znaleźć terapeutę, który specjalizuje się w dzieci dwujęzycznych.
 • Praktyka rozmowie z dzieckiem o różnych tematach, aby zachęcić elokwencji i odwagi.
 • Oprzeć się pokusie, aby dokończyć zdania dziecka. Pozwól mu pracować z wyrażenia przez siebie, nawet jeśli trzeba będzie go już dostać swoje myśli w poprzek.

Jak leczyć zespół Downa z terapią Pracowniczych

Jak leczyć zespół Downa z terapią Pracowniczych


Terapia zajęciowa jest rodzajem terapii, która skupia się na pomocy pacjentowi uzyskać podstawowe umiejętności w stylu życia, takich jak uczenie się jeść, ubrać się i usiąść prawidłowo. W przypadku osób z zespołem Downa, leczenie zawodową mogą być stosowane do leczenia słabą siłę mięśni, zwiększenie zdolności motorycznych dziecka i uczynić bardziej niezależne. W młodym wieku, terapeuta zajęciowy może skupić się na grze i umiejętności społecznych też. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć zespół Downa z terapii zajęciowej.

Instrukcje

1 Rozpocznij wcześnie. Terapia zajęciowa jest szczególnie udany w leczeniu dzieci w dół syndrom jeśli zaczyna zanim dotrą do lat trzech. Zdolności motoryczne można znacznie poprawić poprzez terapię, zwłaszcza, jeśli chodzi o trudnych pojęć, takich jak picie bez rozlewania, chwytając i otwierania lub zamykania pozycji.

2 Wybierz szkołę, która oferuje terapię zajęciową. Usługi społeczne i instytucje rządowe powinny zapewnić darmowe leczenie na dół dzieci z zespołem regularnie uczęszczających do szkół i patrząc do integracji z populacji studentów. W tym czasie dzieci zaczynają szkołę, jednak powinny one mieć już opanowane podstawy codziennych umiejętności i prawdopodobnie tylko potrzebujesz pomocy z trudniejszych pojęć, takich jak strony i koordynacji ciała.

3 Zadaj terapeuta uczyć ćwiczenia można użyć z dzieckiem w okresie pomiędzy sesjami. Jest to szczególnie ważne na początku, kiedy dziecko stara się nauczyć najbardziej podstawowych umiejętności motorycznych, takich jak chodzenie i osiągnięcia, które wymagają regularnej praktyki i wzmocnienie, aby się nauczyć prawidłowo.

4 Za pomocą przedmiotów codziennego użytku, aby zwiększyć szanse swojego dziecka w nauce pojęć nauczanych w terapii zajęciowej. Książki planszowe, plastikowe kubki i klocki są świetne narzędzia, aby nauczyć dziecko, aby zarządzać ręce i poprawić siłę i koordynację. Specjalnie zaprojektowane zabawki można kupić w sklepach lub po prostu rozejrzeć się znaleźć coś odpowiedniego.

5 Znajdź terapeutę, że przyjdzie do domu. Jest to szczególnie istotne w przypadku bardzo małych dzieci, a terapeuta może wykorzystywać znane otoczenia w celu lepszego przystosowania dziecko codziennych czynności. Gdy dziecko staje się bardziej pewny siebie i poprawia, biorąc go do gabinetu terapeuty stanie się łatwiejsze.

Wskazówki

 • Sprawdzić biegłego terapeuty zajęciowego, a nie asystent terapeuty. Certyfikowany terapeuta potrzebuje minimum stopień magistra, choć większość otrzyma doktoraty w pewnym momencie ich kariery.
 • Celem terapii zajęciowej jest nie zrobić dziecko zrobić coś doskonale ale pomóc mu stać się niezależnym i być w stanie zapewnić dla siebie.

Jak leczyć zespół Downa Z Fizjoterapii

Jak leczyć zespół Downa Z Fizjoterapii


Fizykoterapia mogą być stosowane do leczenia dzieci w dół zespół, zwłaszcza w późniejszym wieku, gdy podstawowe umiejętności już doświadczenia. Ponieważ istnieje kilka poziomów nasilenia objawów w zespole Downa, wczesne konsultacje z fizjoterapeuta może pomóc określić, kiedy zacząć i jaki rodzaj leczenia jest potrzebne do najlepszych pomóc dziecku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć zespół Downa z fizykoterapii.

Instrukcje

1 Użyj fizykoterapię, aby nauczyć dziecko, aby przenieść, siedzieć i chodzić. Zespół Downa dzieci uczą się chodzić później niż inne dzieci i potrzebujesz pomocy rozwija siłę mięśni i koordynacji, aby ułatwić proces. Siedzi, przewraca się i skakanie lub wspinaczki wymagają również praktyki poprzez specjalne ćwiczenia, które fizjoterapeuta może zwłaszcza projektu.

2 Porozmawiaj z fizjoterapeuta, jeśli dziecko ma problemy siedzi i trzyma głowę prosto. Może to wskazywać na słabą górny kręgosłup i wymaga specjalnego traktowania albo przez lekarza (operacja może być potrzebne w skrajnych przypadkach) lub fizjoterapeuta, który może pomóc w pracy dziecko wzmocnić mięśnie szyi.

3 Użyj fizykoterapii w leczeniu wiotkość więzadeł, stan, w którym stawy są tak luźne, że dziecko ma problemy z chodzeniem, stojących lub bilansowania prawidłowo. Fizjoterapeuta może pomóc zrekompensować luźne stawy, pomagając dziecku rozwijać lepszą siłę mięśni i równowagę.

4 Zapytaj fizjoterapeuta, jeśli dziecko potrzebuje pomocy zdolności rafineryjnych w późniejszym życiu. Podczas gdy starsze dziecko może być w stanie chodzić, stać i siedzieć prawidłowo, może mieć problemy z postawą, która może z kolei prowadzić do bólu pleców, nóg lub problemów skręcone kolano. Fizjoterapia może pomóc dzieciom zmienić nawyki i metody nauki techniki i postawy.

5 Upewnij wykonywać część codziennego życia. Terapeuta pomoże Ci dowiedzieć się, jakie działania są najlepsze do poprawy siły fizycznej i umiejętności dziecka. Jak dziecko dorasta, terapeuta staje się bardziej konsultantem, nauczania rodzicom odpowiednie ćwiczenia dla dzieci do wykonywania w domu między sesji terapeutycznych.

Wskazówki

 • Ubezpieczenie zdrowotne dziecka powinny obejmować fizykoterapię, bez względu na wiek dziecka. Jeśli masz problemy z uzyskaniem finansowania na pokrycie leczenia, wiele klinik oferuje specjalne zniżki grupowe sesje terapii, które mogą być również pomocne, jeśli chodzi o poprawę umiejętności społecznych dziecka.
 • Bądź cierpliwy. To może potrwać miesiące, aby zobaczyć każdy rodzaj postępu, chociaż najbardziej oczywiste różnice mogą być subtelne i tylko zauważyłem kiedy przetestować lekarze siły mięśniowej lub koordynacji.

Jak leczyć ginekomastia

Jak leczyć ginekomastia


Ginekomastia jest nieprawidłowy wzrost piersi u mężczyzn. Często pojawia się w nastolatków ze względu na zmiany hormonalne, które występują w okresie dojrzewania. Stan odwrócą się w około 90 procent nastoletnich chłopców. Inne przyczyny ginekomastii są zaburzenia genetyczne, otyłość, stosowanie sterydów, skutki uboczne leków lub narkotyków i brak równowagi hormonalnej. Chociaż stan nie jest poważny wielu mężczyzn jest zażenowana ich kształtu i zgłaszają się na leczenie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć ginekomastię.

Instrukcje

1 Schudnąć. Tkanka piersi jest w dużej mierze składa się z tkanki tłuszczowej. Jest otyłych może stworzyć ginekomastii u niektórych mężczyzn. Utrata wagi może zmniejszyć stan. Omów cele odchudzania z lekarzem. Zobacz dietetyka, aby dowiedzieć się zdrowych nawyków żywieniowych. Po zatwierdzeniu przez lekarza rozpocząć i utrzymać program ćwiczeń.

2 Zmiany leki. Lekarz określi, czy ginekomastia doszło z powodu działań ubocznych leków. Alternatywne leki mogą być dostępne, co zmniejszy wzrost piersi ale leczenia stanu medycznego jest przepisana do.

3 Nosić odzieży uciskowej. Niektórzy mężczyźni mogą zdecydować, w stosunku do innych metod leczenia i decydują się żyć z chorobą. Odzież kompresji można kupić w sklepie zaopatrzenia medycznego i online. Są one noszone pod ubrania oraz zmniejszają powstawanie piersi.

4 Weź leki w leczeniu hormonalnym problem. Niektórzy mężczyźni mogą być wspomagane przez anty-estrogenu leków. Lekarz może zlecić panel hormonów uzupełnienia do określenia, czy nierównowaga jest przyczyną ginekomastii.

5 poddać się operacji. Dla niektórych ludzi, którzy mają bardzo duże piersi i inne rodzaje zabiegów nie pracowali, operacja może być opcja. Zabieg można wykonać w celu usunięcia części substancji tłuszczowej w piersi i zmniejszenia rozmiarów. Inną możliwością jest ograniczenie mammoplastyki gdzie tkanka piersi usunięte. Pamiętaj, aby wybrać chirurg plastyk zarządu.

6 Dowiedz się sposobów radzenia sobie z problemami emocjonalnymi związanymi z ginekomastia. Porozmawiaj z doradcą w razie potrzeby, aby poradzić sobie z uczuciami wpływających męskość. Szukać wsparcia ze strony rodziny. Wyjaśnić swoje uczucia, więc członkowie rodziny będzie zrozumieć, co przeżywa.

Jak leczyć hipogonadyzm męski

Jak leczyć hipogonadyzm męski


Hipogonadyzm męski testosteron nie występuje, gdy jest wytwarzana w ciele w razie potrzeby. Istnieją dwa różne rodzaje hipogonadyzmu pierwotnego i wtórnego. Główny występuje, gdy istnieje problem z jąder i wtórnego może być wynikiem problemu przysadki. Przyczyny hipogonadyzmu należą zaburzenia genetyczne, zakażenia, takie jak świnki i uszkodzenia jąder lub przysadki nowotwory z powodu urazów lub zabiegów, takich jak radioterapia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć hipogonadyzm męski.

Instrukcje

1 objawy miejscu. Hipogonadyzm może być obecny przy urodzeniu lub rozwijają się w późniejszym czasie. Objawy różnią się w zależności od wieku wystąpienia. Objawy mogą obejmować rozwiniętych narządów płciowych męskich, wzrost tkanki tłuszczowej, brak masy mięśniowej, rozwój piersi i niepłodności.

2 Zobacz endokrynologa. Lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach hormonalnych, będzie w stanie ocenić objawy i zamówić potrzebne badania, aby potwierdzić diagnozę hipogonadyzmu. Badania zamówione obejmie badanie krwi w celu określenia poziomu hormonów, badania genetyczne, w zależności od wieku analiza nasienia mężczyzn można zamówić.

3 Weź hormonów. Zwykle przepisywany jest hormon testosteron. To może pomóc w męskich cech drugorzędnych, takich jak zwiększenie masy mięśniowej, pogłębienie głosu i twarzy wzrost włosów. Może również zwiększyć popęd płciowy. Testosteron może być wykonane w postaci żelu, plastra, w postaci wstrzyknięcia lub doustnego.

4 Pobierz operacji. Jeśli przyczyna hipogonadyzmu jest z guza przysadki wówczas konieczna operacja chirurgiczna w celu usunięcia guza. Mogą być potrzebne inne zabiegi, takie jak radioterapia. Jeżeli szkoda została wyrządzona do przysadki leczenie dodatkowe hormonu może być wskazane.

5 Szukajcie leczenia niepłodności, ile potrzeba. Technik wspomaganego rozrodu są dostępne, które mogą pomóc samca z hipogonadyzmu. Specjalista płodności będzie w stanie ocenić konkretną sytuację i podjąć decyzję o odpowiednim leczeniu. Leczenie jest również dostępna na zaburzenia erekcji. Porozmawiaj z lekarzem na temat możliwości leczenia.

6 Należy pamiętać o emocjonalnych problemów, które mogą napotkać samca, który ma hipogonadyzm. W zależności od wieku mężczyzn może on sprostać dokuczanie w szkole, jeśli nie rozpoczęła dojrzewania. Dorośli mężczyźni mogą brakuje pewności siebie i czuć się inaczej. Porozmawiaj z lekarzem na temat doradztwa i wsparcia grup, aby pomóc radzić sobie z problemami emocjonalnymi.

Jak leczyć dolegliwości żołądkowe z naturalnym Remedy

Jak leczyć dolegliwości żołądkowe z naturalnym Remedy


Jak leczyć dolegliwości żołądkowe z sody oczyszczonej.

Instrukcje

1 Istnieje kilka leków zobojętniających na rynku, które działają bardzo dobrze. Leki zobojętniające normalnie zwalnia rozstrój żołądka i niestrawność w ciągu 20 minut. Jednakże, nie jest środkiem, który od lat i jest to bardzo skuteczne w łagodzeniu kwas i jest stosunkowo tani.

2 Prawdopodobnie wielu Amerykanów ma już tego środka w swojej szafie w domu. Soda oczyszczona jest lekarstwem na wszystkie dolegliwości żołądkowe wiele. Trzeba mieszać I łyżeczkę pełną sody oczyszczonej z 1 szklanką ciepłej wody i wypić. Większość osób zazwyczaj zachować co najmniej 1-2 pola sody oczyszczonej w domu.

3 Sody kojąco na żołądek i działa w ciągu 10-15 minut. To może być powtórzone po trzech godzinach, jeśli niestrawność ustępuje. Sodę koszty mniej niż 1 $ za pudełko. Generic Sody jest nawet tańsze. Sodę może być stosowany do różnych miejscach.

Jak leczyć Poległych Arches

Upadli łuki mogą być spowodowane wiekiem, uszkodzenia ciała, otyłość i prawidłowego rozwoju stóp. Ich wystąpienia, gdy insteps lub łuki upadku stóp i dotykać powierzchni, gdzie stoisz. Objawy obejmują ból, mniejsze osłabienie nóg i kostki obrzęk. Zwany także glina lub PES liszaja płaskiego, istnieją dwa rodzaje poległych łuków: elastyczny łuk jest upadły stan bezbolesny, które zwykle nie wymagają leczenia; bolesne spadł łuk jest warunkiem, który ma kilka opcji leczenia.

Instrukcje

1 Zobacz lekarza do diagnozowania upadłych łuki, co jest przyczyną problemu i jak leczyć choroby. Lekarz zbada twoje stopy, stanowisko i iść na objawy takie jak łuki upadłych stopa obracając się w kostkę. Rentgenowskie, tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny może być używany do bardziej bolesne przypadki padłych łuków.

2 Użyj leczenie samoopieki. Lekarz może zalecić odpoczynek, na niskim obcasie buty i utrata masy ciała, ponieważ dodatkowy ciężar kładzie nacisk na nogi. Być może trzeba by zmniejszyć lub zatrzymać działania, które powodują ci ból, i unikać długich okresów stania lub chodzenia, aby umożliwić łuki na odpoczynek. Wszelkie ćwiczenia powinny być nie-obciążonych, takich jak pływanie.

3 Wykorzystanie medycyny. Lekarz może zalecić over-the-counter leki, takie jak ibuprofen na ból i stan zapalny.

4 Użyj ortezy, takie jak wkładki do butów, klinów pięty lub szelki kostkę. Wkładki do butów dać biomechaniczne wsparcie do pomocy funkcji stopy i efektywności. Kliny pod pięty i kostki szelki może również zapewnić wsparcie arch i bólu. Ortezy na miarę są najlepsze. Być może trzeba użyć obsady bieżni w celu złagodzenia objawów.

5 Przejdź do fizykoterapii. Upadli łuki można pomóc poprzez wzmocnienie i wydłużenie ścięgna, takich jak przewód pięty.

6 Rozważmy operację. Lekarz może zalecić operację jeśli upadli łuki są ciężkie. Operacja jest używana do oddzielenia i zresetować kości w prawej pozycji, ścięgna i stawy naprawy bezpiecznik stóp do właściwej pozycji na stres ścięgien.

Wskazówki

 • Upadli łuki można zapobiec, w niektórych przypadkach. Nie nosić buty, które są zbyt małe, sztywne lub nie pasowały. Działania graniczne lub ćwiczenia, które mogą zranić lub zbyt duże obciążenie na nogi. Utrzymać zdrową wagę.
 • Ból jest zazwyczaj tylko powikłanie związane z opadłych łuków. Operacja jest zazwyczaj skuteczne, ale jeśli nie jest, możesz mieć uporczywy ból, infekcje i kości, które nie leczą.

Jak leczyć Althlete Foot & naprawdę źle Blistry

Grzybica (grzybicy stóp) jest wspólnym infekcji stóp, która powoduje wysypkę na piechotę i można wyleczyć bez recepty kremy przeciwgrzybicze, takie jak Tinactin lub Lamisil. Twoje stopy, jeśli nie są odpowiednio zadbane i otoczone opieką, może powodować problemy, takie jak bunions, pęcherze, wrastające paznokcie, i wielu innych chorób stóp. Jeśli tworzysz nieestetyczne pęcherze, zgłaszają się na leczenie natychmiast, aby zapobiec infekcji. Prawidłowo dbając o nogi to tylko jeden z kluczy do dobrego zdrowia.

Instrukcje

Jak leczyć grzybica i naprawdę źle Blistry

1 Trzymaj stopy suche i czyste. Chcesz zachować wilgoć z twoich stóp, jeśli ponieśli naprawdę złe pęcherzy i / lub grzybica. Można to ustawić infekcje i grzyby, kiedy można umieścić na skarpetki i buty, które mogą Seal w wilgoci od stóp. Zmień swoje buty i skarpetki zaraz po pracy lub jeśli czujesz się jak twoje stopy są coraz spocony.

2 Zastosuj leczniczych proszku stóp. Po umyte i wysuszone stopy dokładnie, zastosowanie lecznicze proszek stóp do stóp i butów. Proszek stóp pomoże w utrzymaniu stopy wolne od wilgoci, która powoduje pęcherze. Można znaleźć w proszku, takich jak złoto stopy obligacji lub Desenex w każdej aptece.

3 Zastosuj przeciwgrzybiczy krem, który pomaga złagodzić swędzenie i leczyć grzybicę stóp. Istnieje wiele kremów na rynku, które mogą pomóc. Należy stosować kremu, jak jest i zalecany czas. Nieprzestrzeganie wskazówek może spowodować dalsze zakażenia.

4 Pobierz leków. Jeśli masz poważny przypadek grzybicy stóp i / lub pęcherze, trzeba będzie odwiedzić podiatrist. On lub ona może przepisać leki, takie jak Diflucan lub Sporanox które muszą być podjęte w okresie czasu. Ważne jest to, że się do specjalisty w sprawie każdego poważnego stanu stóp. Infekcja może się w na palcach i stopach, powodując inne szkodliwe bakterie mnożyć.

5 Sprzedam skórzane buty. Ważne jest, aby nosić buty dobrej jakości, które nie pozwolą na wilgoć dostać się do twoich stóp. Kupując buty, które są zbyt małe lub zbyt wąski może również powodować problemy ze stopami.

Wskazówki

 • Nosić dobrej jakości skarpety.
 • Bądź w dobrej formie fizycznej i utrzymania odpowiedniej wagi. Zbyt wiele wagi na nogi może spowodować problemy ze stopami.
 • W przypadku korzystania z publicznego basenu lub prysznic nosić buty prysznic.
 • Jeśli masz pęcherze, które są otwarte, odwracając kolory i / lub krwawienie, nie próbuj ich leczyć się. Natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Jak leczyć drożdże Grzyb w Ciele

Wbrew powszechnemu przekonaniu, infekcje drożdży może być uogólnione, jak i miejscowe, często zainfekowania skóry na całym ciele. Leczenia zakażeń drożdży są różne, ale wszystkie one dotyczą leki przeciwgrzybicze. Miejscowe leki mogą być skuteczne w zlokalizowanych infekcji, tak jak w pochwie lub na skórę głowy, podczas gdy doustne leki zapewnienia skutecznego leczenia wszelkich rodzajów zakażeń drożdży.

Instrukcje

Jak leczyć infekcje drożdży

1 Jeśli cierpisz na drożdże, zacząć od wizyty u lekarza w celu otrzymania diagnozy i recepty. Jeśli nie zdecydujesz się iść do lekarza, miejscowo leki będą jedyną opcją. Autodiagnostyka nigdy nie jest wskazane, ponieważ infekcja może być związane, albo przyczyną, poważniejszy proces chorobowy.

2 Jeśli używasz miejscowo leków, stosuje się go bezpośrednio do obszaru dotkniętego. Niektóre infekcje wymagają tylko jeden zabieg, ale inne wymagają wielokrotnego stosowania na przestrzeni trzech do siedmiu dni. Postępować zgodnie z instrukcjami dla konkretnego leku używanego, gdyż istnieje wiele różnych typów.

3 Flukonazol jest podawanie doustne, a korzystną jest skuteczna dla każdego typu drożdże. Lekarz musi przepisać ten lek, ponieważ nie mogą być poważne skutki uboczne. Weź flukonazol przez połknięcie tabletki 150 mg. Pojedyncza tabletka wejdzie w blistrze z literatury drukowanym bezpośrednio na opakowaniu. Flukonazol Najlepszym sposobem leczenia infekcji drożdżowej, ze względu na prostotę i absolutnym niskim kosztem leku. Ciężkie zakażenie może wymagać drugiej dawki w ciągu 72 godzin.

4 Monitorowanie objawów do ustalenia, czy lek pracuje lub pracował. Podczas korzystania flukonazol, objawy powinny być całkowicie rozwiązany w 24 do 72 godzin. Miejscowe leki powinny wykazywać poprawę, a nawet pozorną rozdzielczość, w 48 do 72 godzin. Jest bardzo ważne, aby zakończyć schematu, czy jest to jeden dzień albo siedem, a nawet jeśli objawy pojawiają się już. Niezastosowanie się do ukończenia pełnego kursu antybiotyków może spowodować nawrót zakażenia.

Wskazówki

 • Istnieje wiele rodzajów środków grzybobójczych doustne, ale jest prawdopodobne, że zostaną one określone wcześniej flukonazolu drożdże.
 • Nigdy nie uruchomić, zatrzymać, zmienić leków bez zgody lekarza.
 • Nieprzestrzeganie mieć kondycję prawidłowo zdiagnozowana może prowadzić do poważnych powikłań.

Jak leczyć Ache Ear

Jak leczyć Ache Ear


Bóle uszu są bolesne i powszechne dolegliwości, zwłaszcza u dzieci. Przyczyny są różne i to wszystko z nadmiaru płynu w uchu do podróży w wyższej wysokości. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć ból ucha.

Instrukcje

Zapewnienie leczenia początkowego dla Ache Ear

1. Określ, jaki rodzaj bólu ucha jest to, że trzeba leczyć. Bóle uszu można podzielić na dwa rodzaje: zapalenie ucha zewnętrznego i zapalenie ucha środkowego. Zapalenie ucha zewnętrznego jest czasami określany jako "ucha pływającego" i infekcji skóry w zewnętrznej i kanału słuchowego ucha. Zapalenie ucha środkowego jest infekcja ucha środkowego i błony bębenkowej i jest najczęściej u niemowląt i małych dzieci.

2 Leczenie bólu w ból ucha z ponad-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak paracetamol lub ibuprofen. Upewnij się, aby dać (lub zabrać) leki przeciwbólowe przed snem, jak leżąc może zwiększyć ciśnienie i ból na ból ucha. Według tych samych zasad, reszta z głową podwyższone lub siedzi w pozycji leżącej, aby złagodzić niektóre z ciśnieniem.

3 Zastosuj ciepła lub zimna do bolesnego ucha, stosując kompres wykonany z ciepłej / zimnej myjki, podkładki grzewcze lub IcePack. Wybór należy do Ciebie i zależy od temperatury łagodzi ból najlepiej.

4 gumę żuć, ssać ssanie cukierków lub dostarczyć niemowlęcia lub małego dziecka z butelki lub smoczka. Połykania związane z tymi działaniami może pomóc złagodzić niektóre z ciśnieniem zbudowany za błoną bębenkową, zwłaszcza, gdy bóle uszu są spowodowane zmianami w wysokości.

5 ocenić, czy objawy muszą być leczone przez lekarza. Ciężkie bóle ucha, które utrzymują się dłużej niż kilka godzin, lub łagodny ból ucha, który utrzymuje się dłużej niż kilka dni warrantów wycieczki do lekarza.

6 przyjmować antybiotyki zgodnie z zaleceniami lekarza. Wielu lekarzy niechętnie przepisują antybiotyki, chyba że jest to absolutnie konieczne, więc jeśli lekarz przepisze leki doustne lub recepty krople do uszu na zapalenie ucha, prawdopodobnie są one potrzebne.

Zapewniają trwającego leczenia za bóle uszu dla dzieci

7 Należy rozważyć profilaktyczne leczenie antybiotykiem do dzieci, które mają więcej niż cztery infekcje ucha rocznie. Niektórzy lekarze zalecają długotrwałego leczenia antybiotykami w małej dawce, jako środek zapobiegawczy, inni sprzeciwiają się stosowania antybiotyków na podstawie długoterminowych. Porozmawiaj z lekarzem na temat zalet i wad przed podjęciem ostatecznej decyzji.

8 monitor nagromadzenie płynu, jak trwałe płyn za błoną bębenkową może być pożywką dla infekcji. Dodatkowo, rozwój mowy małych dzieci może mieć wpływ, jeśli ich słuch jest zniekształcony przez nagromadzenie płynu.

9 Rozważmy po operacji wykonanej wstawić rurki do błony bębenkowej. Operacja nie jest rzadkością u dzieci, które mają powtarzające się infekcje ucha i płyn za błoną bębenkową. Pozwalają one do odprowadzania płynów i rury wypaść same po sześciu do 12 miesięcy.

10 Poznaj możliwość usunięcia migdałka gardłowego i migdałków dziecka, jeśli wszystkie inne metody leczenia zawiodły. Chirurgiczne usunięcie struktur może polepszyć przepływ płynu, powietrza i w nosowych, co z kolei może zredukować gromadzenie się płynu w trąbki słuchowej.

Wskazówki

 • Jeśli lekarz zaleca lub przepisuje krople do uszu, ważne jest, aby korzystać z nich prawidłowo. Połóż się na boku z bolesnego ucha w górę, pociągnij delikatnie na uchu i umieść krople w kanale słuchowym. Należy pozostać w tej pozycji przez co najmniej pięć minut, aby krople do osiedlenia się w kanale słuchowym.
 • Nie dają aspirynę dzieci, ponieważ jest ona związana z niebezpieczną komplikacją znany jako zespół Reye'a.
 • Zawsze należy skontaktować się z lekarzem, jeśli ból ucha towarzyszy wysoka gorączka, zawroty głowy lub sztywność karku.

Jak leczyć oparzenia słoneczne dziecięca

Jak leczyć oparzenia słoneczne dziecięca


To nigdy nie jest zabawa mieć oparzenia słoneczne, zwłaszcza gdy jesteś dzieckiem. Wielu z nas zatrudniają środki ochronne, aby uniknąć oparzenia słoneczne, ale nie zawsze jest to możliwe, aby zapobiec całkowicie, w takim przypadku trzeba będzie wiedzieć, jak leczyć oparzenia słoneczne dzieci. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć oparzenia słoneczne dzieci.

Instrukcje

1 Wyjmij swoje dziecko przed słońcem przy pierwszych oznakach nadmiernego narażenia. Pokrycie jego skórę luźne warstwy ubrań bawełnianych, jeśli nie jesteś w stanie znaleźć cień, lub gdy musi wrócić na słońce.

2 Uruchom chłodne kąpieli dla dziecka, aby złagodzić ból i wyciągnąć ciepło z skóry. Podczas gdy prysznic może być najbardziej praktyczne rozwiązanie, natrysk wody może być bolesne surowego, szczelne skórę oparzenie słoneczne. Moczenie w chłodnym kąpieli z płatków owsianych koloidalnego lub sody oczyszczonej dodanej do niej mogą być bardzo kojące.

3 Zastosuj mokrych ścierek lub owinąć dziecko w mokry ręcznik, arkusza lub koszulę, jeśli nie mają łatwy dostęp do wanny. Kiedy jesteś na plaży może być trudno znaleźć wanna, ale woda i ręczniki są w obfitości.

4 Trzymaj dzieci nawodniony. Opalaniu często towarzyszą nudności i ból głowy, z których oba są spowodowane odwadniającego charakteru opalenizny. Upewnij się, że dzieci piją wystarczającej ilości płynów lub oddając w lodzie pojawia wymienić płyny. Zapewniając fajne i spokojne miejsce do odpoczynku może również pomóc złagodzić bóle głowy i mdłości.

5 Włóż balsam Calamine lub talku na tym terenie, aby pomóc wchłonąć część ciepła.

6 Użyj balsam lub krem nawilżający, który zawiera aloes po opalaniu ostygnie trochę. Balsam nie tylko zmiękczają opalonej skóry, ale także z aloesu jest naturalny produkt leczniczy, która zmniejsza obrzęk i ból. Na bardzo bolesne oparzenia słoneczne, zakup i używać balsamu, który zawiera również miejscowy środek znieczulający.

7 Daj dziecku ponad-the-counter lek przeciwbólowy dla dzieci, korzystając z instrukcji dawkowania na opakowaniu, aby pomóc w najgorszym bólu.

8 Pokrywa drobne pęcherze tylko wtedy, gdy zostaną one skompresowane lub potarciu o ubranie dziecka. Użyj luźną gaza bandaż, ale nie stosuje się maści lub kremu pod spodem.

9 Zgłoś oparzenia dziecka na jego kolejną wizytę z pediatrą. Nawet jeśli to nie było na tyle poważne, aby leczyć, ważne jest, że lekarz ma zapis opalaniu tyle istotny, aby spowodować uszkodzenia komórek. To daje pediatra up głowicę do miej oko na wszystkich nowych i nietypowych zmian skórnych.

Wskazówki

 • Skonsultuj się z lekarzem, jeśli oparzenie dziecka jest głęboko czerwony lub ma pęcherze większe niż rozmiar bilon. Może to wskazywać, oparzenie drugiego stopnia, które wymaga dalszej opieki, niż może być dostarczane w domu. Podobnie, skontaktuj się z lekarzem, jeśli dziecko ma zawroty głowy lub zdezorientowany, ponieważ może ona cierpieć na zatrucie słońce oprócz złej opalenizny.

Jak leczyć plac biegunkę

Jak leczyć plac biegunkę


Biegunka nie jest niezbyt często dolegliwość u dzieci. Choć nieprzyjemne, luźne stolce i towarzyszące im skurcze żołądka są zazwyczaj spowodowane przez wirusa lub żywności wrażliwość i przy odpowiednim leczeniu, choroba jest ograniczona w czasie. Najważniejsze, aby pamiętać, gdy biegunka leczenia dzieci jest utrzymanie nawilżenia, jak dzieci mogą łatwo się odwodnić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć biegunkę dzieci.

Instrukcje

1 Określić, jeśli to możliwe, przyczyną biegunki dziecka, jak to pomoże Ci zawęzić jak ją leczyć. Dowiedz się, czy wszyscy członkowie rodziny, którzy jedli ten sam posiłek, jak Twoje dziecko doświadcza cierpienia są także przewodu pokarmowego, ponieważ może to być objawem zatrucia pokarmowego. Możesz również zadzwonić do szkoły dziecka lub przedszkola, aby zobaczyć, czy administracja są znane "błędów żołądka", które mogą być dzieje wokół.

2 Zadzwoń do pediatry, jeśli istnieje podejrzenie, że dziecko może mieć zatrucie pokarmowe, jak to może być poważna sytuacja, która powinna być traktowana jak najszybciej. To często odróżnić od normalnych ataki dziecięcej biegunki poważnymi skurcze żołądka i krew w stolcu. Rotawirusa, który może być zidentyfikowany za pomocą charakterystycznego chorobliwie-słodkim zapachu kału, jest jedną z przyczyn występowania biegunki, która gwarantuje, że połączenie do lekarza, ponieważ wiąże się to z poważnymi odwodnienia u młodych dzieci.

Ogranicz spożycie 3 dzieci z soków owocowych, ponieważ mogą one powodować wzrost luźne stolce. Wśród soków owocowych, sok jabłkowy jest jednym z najgorszych winowajców. Ponadto kwasowość soków cytrusowych, jak sok pomarańczowy, może spowodować dalsze niestrawność.

4 Trzymaj dziecko nawodniony za pomocą innych środków. Oferta łyków wody, wyskakuje lodu lub specjalnym roztworem nawadniającym. Jeśli Twoje dziecko nie chce pić nic innego, można umieścić kroplę lub dwie soku w wodzie, na tyle, aby smak to trochę, jak to jest bardziej ważne, aby zażegnać odwodnienie, niż jest do zajęcia stanowiska w sprawie, nie oferując sok.

5 Unikaj żywności, takich jak mleko i jogurt, aż konsystencja stolców Twojego dziecka wróciła do normy. Ponieważ biegunka może opróżnić system jelitowe wiele naturalnych bakterii, wiele dzieci będzie doświadczenie tymczasowy, po choroby nietolerancję laktozy.

6 Rozpocznij swoje dziecko na diecie Brat raz był w stanie tolerować płynów. BRAT jest skrótem od bananów, ryżu, jabłkowym i tosty. Dieta nie musi być ograniczony do tych szczególnych środków spożywczych, a to jest sposób przypominający zacząć mdłe i lekkostrawne diety.

Wskazówki

 • Over-the-counter anty-biegunka leki są przeciwwskazane do stosowania w leczeniu dzieci. Przed podaniem ich do swojego dziecka z lekarzem.

Jak leczyć ból gardła dziecięca

Jak leczyć ból gardła dziecięca


Ból gardła są dość powszechne zjawisko. Większość z nas będzie miał jeden, co najmniej raz lub dwa razy w roku. Jeśli chodzi o ból gardła dzieci, większość z nich jest spowodowana przez czynniki inne niż zakażenia bakteryjnego. Oznacza to, że trzeba znaleźć sposób, aby traktować je bez pomocy antybiotyków. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć ból gardła dla dzieci.

Instrukcje

1 Określ możliwą przyczynę dziecka ból gardła. Dzieci mają ból gardła dla wielu różnych powodów, z których niektóre są infekcje bakteryjne, które muszą być leczone antybiotykami. Głównym podejrzanym jest alergie, szczególnie w miesiącach, w których ilość pyłków jest wysokie. Inne przyczyny to podrażnienia spowodowane przez suche powietrze, narażenia na dym tytoniowy, głośne krzyki, i częste przeziębienia lub innej infekcji wirusowej.

2 Wyeliminuj czynniki środowiskowe, które mogą być progresję dziecka ból gardła. Oznacza to, że pozbycie się zwierzęcia, do którego mógłby być uczulony, zapewniając nawilżacz do przeciwdziałania suchego powietrza spowodowanego przez system ogrzewania zimą, zakazu papierosów w pobliżu dziecka i zachęcaniu go grać ciszej gry aż gardło czuje się lepiej.

3 leczyć ból ból gardła z ponad-the-przeciwbólowe i pastylek do ssania na gardło. Dawkowania leków dzieci zmienia się w zależności od ich ciężaru. Upewnij się, że pakiet przeczytać uważnie romb gardła, aby upewnić się, że nie dają dziecku więcej niż maksymalna zalecana dzienna ilość.

4 Trzymaj dziecko dobrze nawilżona. Smarowania mu gardło, a być może bolesna przedsięwzięciu pomogą uniknąć zwiększonego bólu spowodowanego prażący. Pozwól dziecku jeść i nie pić lodu wyskakuje słodki napój nie dostaje regularnie, aby zachęcić go, aby pić więcej płynów.

5 Zapewnienie różnorodnych wyborów miękkich i płynnych produktów spożywczych, aby utrzymać żołądek dziecka z growling. Ona musi mieć coś w brzuchu, jeśli ona biorąc lek przeciwbólowy, więc zaoferować jej wybór zup, herbat, desery i koktajle mleczne, że nie będzie bolało, jak wiele dzieje się w dół.

6 Zajmij swoje dziecko z bólu. Dzieci mają tendencję do koncentrowania się na choroby lub bólu, zwłaszcza gdy nie mają nic innego do roboty. Zastanów się co dzień w domu z bólem gardła, dzień w domu, aby obejrzeć specjalny film lub grać normalnie nie grają. Nie tylko dziecko się rozprasza, ale też nie będzie miał do rozpatrywania skarg przez cały dzień.

Wskazówki

 • Tak jak w przypadku każdego innego stanu zdrowia, jeśli dziecko wykazuje oznaki pogorszenia lub nie wykazuje żadnej poprawy w ciągu kilku dni, należy skontaktować się z pediatrą na spotkanie.
 • Patrząc na leki przeciwbólowe dla dzieci, z dala od aspiryny. To związek przyczynowy z rzadkim zespołem znanym jako zespół Reye'a.

Jak leczyć Ukąszenia owadów na Maluch

Jak leczyć Ukąszenia owadów na Maluch


Twój maluch będzie prawdopodobnie doświadczyć wiele ukąszeń owadów i błędów przed końcach letnich. Większość ukąszenia owadów nie stanowią zagrożenia medyczną. Jednak są rzadkie przypadki, kiedy pomoc medyczna powinna być prowadzona. Omówimy, jak leczyć ukąszenia owadów na malucha czy to powszechne lub ukąszenie komara ugryzienie pająka niebezpieczne. Wiedząc, jak traktować i reagować na ukąszenia owadów zapewni Ci zapewnić najlepszą możliwą opiekę dla Twojego dziecka.

Instrukcje

1 Pierwszym krokiem do leczenia ugryzienie owada na malucha, jest zrozumieć różne typy reakcji mogą wystąpić. Gdy objawy ukąszenia owadów lub użądlenia są ograniczone do obszaru ukąszenia to jest określane jako reakcje miejscowe. Te reakcje ukąszenie powoduje błąd maluch pewien dyskomfort, ale nie stanowią one znaczącego zagrożenia medyczną.

W leczeniu zlokalizowanych ukąszenia owadów na malucha, głównym celem jest udzielanie wsparcia i komfortu. Gdy odkryto ukąszenie owadów, natychmiast zastosować zimny kompres - używać lodu lub zamrożonych zimnych okładów. Pozwoli to skrócić i kontrolować miejscowe reakcje na ukąszenia użądlenia pszczół lub błędów. Po zimny kompres podjęła wpływają, zastosować maść uśmierzających swędzenie po ukąszeniu owadów do. Mieliśmy sukcesy stosowania balsamu Calamine lub 1% hydrokortyzonu krem ​​do obszaru zgryzu.

2 Jeśli twój maluch doświadcza świszczący oddech, pokrzywka lub obrzęk, a następnie są one przeżywają systemowego reakcji na ukąszenia owadów. W niektórych przypadkach reakcje te mogą być poważne i ważne jest, aby zadzwonić do lekarza. Co twój maluch jest prawdopodobnie doświadcza jest reakcja alergiczna na ukąszenia owadów.

Ule są niekoniecznie ratownictwo medyczne. Jednak powinno to być dobrym wskaźnikiem, że twój maluch jest bardziej narażone na bardziej surową reakcję na przyszłe ukąszenia owadów. Należy wykorzystać tę okazję, aby omówić objawy twój maluch jest z lekarzem. Profilaktyka jest ważnym kluczem do właściwego leczenia.

3 Poważne objawy ugryzienie owada oglądać w malucha są trudności w oddychaniu, w którym jest często słychać sapanie. W niektórych rzadkich przypadkach dziecko może stać się zawroty głowy, lightheaded, a może nawet omdlenia. Rozważają Difenhydramina dawki dla dzieci (Benadryl). To może pomóc czasowo złagodzić reakcje alergiczne, aż można skorzystać z pomocy lekarskiej. Jeśli napotkasz te bardziej poważne objawy ugryzienie owada należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

4 Jeśli twój maluch jest ugryzienie owada jest na tyle istotne, aby wymagać leczenia w gabinecie lekarskim, należy wiedzieć, czego się spodziewać podczas wizyty. Staraj się mieć jak najwięcej informacji, aby pomóc w leczeniu lekarskim lekarz będzie chciał wiedzieć, rodzaj owada, który ugryziony malucha. Możesz nie wiedzieć, jakiego rodzaju owady, pszczoła, czy pająk był zaangażowany. Postaraj się zebrać jak najwięcej informacji, jak to możliwe - kiedy, gdzie i jak doszło wszystko ukąszenie może być ważne wskazówki.

Jeśli którykolwiek z wymienionych powyżej reakcji ogólnoustrojowych występują, lekarz prawdopodobnie będzie trzeba dać dziecku zastrzyk adrenaliny. Jeśli ukąszenie owadów pokazuje tylko jak zlokalizowanej reakcji, to leczenie będzie się skupiać na tym terenie. Lekarz zbada obszar, aby zobaczyć, czy nie ma żadnych martwych tkanek lub objawy zakażenia. W niektórych rzadkich przypadkach ukąszenie owadów wymaga drenażu. Jest to stosunkowo prosta procedura i powinny być w warunkach ambulatoryjnych.

5 Jeśli lekarz podejrzewa, że twój maluch jest uczulony na ukąszenia owadów i istnieje obawa, ciężkiej reakcji w przyszłości, może być zaleca się nabyć zestaw awaryjny, który zawiera wtryskiwacze adrenaliny. Lekarz może omówić wykorzystanie tych zestawów z tobą. Pamiętaj, aby zadać wiele pytań i zrozumieć, jak korzystać z wtryskiwaczy.

6 Bites od jadowitych pająków jest prawdziwy strach rodziców. Tymczasem rzeczywistość jest taka, że ​​te typy ukąszenia pająka są rzadkie. Znając objawy mogą pomóc umieścić na łatwość lub w rzadkich przypadkach, że twój maluch jest ukąszony przez jadowitego pająka, będziesz wiedzieć, jak rozpoznać objawy.

Najczęstszym typem jadowitego pająka udział w tych rzadkich ukąszenia jest kobieta czarna wdowa pająk. Czarna wdowa pająk znajduje się w szopach, Woodpiles, zaśmiecone garaży i stodół. Czarna wdowa pająk błyszczący czarny kolor z czerwonego godzin oznaczenie na dole brzucha szkła. Takie roboty są zazwyczaj pół cala średnicy.

Ukąszenie czarnej wdowy jest zazwyczaj bezbolesny. Zwykle pierwszym objawem pojawiać się w twój maluch będzie skurcze i bóle brzucha. Twój brzuch będzie zauważyć, że maluch może się twarde w dotyku. Oddychanie staje się trudne dla malucha. Inne objawy mogą obejmować nudności, wymioty, drżenie i mrowienie w rękach. Jeśli podejrzewasz, że Twój maluch został ugryziony przez Black Widow Spider, należy niezwłocznie zwrócić się do lekarza.

7 inne jadowity pająk, który rodzic powinien mieć świadomość, brązowy samotnikiem. Pająk jest pustelnik brązowy w kolorze brązowym i ma biały skrzypce wzór na jego powrót. Ugryzienie pustelnik brunatny będzie bolesne i zlokalizowane reakcja będzie bardzo zauważalne. Ugryzienie pustelnik brunatny może być niebezpieczne, ale nie tak źle, jak ukąszenia od czarnej wdowy. Jeśli podejrzewasz, że Twój maluch został ugryziony przez pustelnik brunatny pająk, należy niezwłocznie zwrócić się do lekarza.