adcov.com

jak leczy infekcje tatuaz

Jak leczyć infekcji jelitowej

Przyczyny infekcji jelit należą infekcje drożdży, grzybów, pleśni, pasożytów jelitowych i niski poziom higieny. Gdy te patogeny i zarazki zarazić jelita, mogą stanowić zagrożenie dla życia. Jelitowe objawy infekcji, które stają się przewlekłe (jak bóle brzucha, biegunki i zaparcia) może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i nastroju, takich jak zapalenie zatok, częste bóle głowy, wysypki skórne, depresja, zaburzenia snu i zębów szlifowania. Zapobiec infekcji jelit poprzez praktykowanie zasad higieny, picie czystej wody i unikanie kontaktu z zanieczyszczonej żywności.

Instrukcje

1 Pij herbatę imbir. Ginger jest całkowicie naturalne przyprawy, pochodzące z korzenia imbiru, z leczniczych świadczeń zdrowotnych znanych w leczeniu wspólnych zaburzenia trawienia i krążenia. Imbir działa jako skuteczne lekarstwo na infekcje z powodu swoich właściwości przeciwbakteryjnych jelitowej, która zwalnia jelitowe objawy infekcji, takie jak nudności, biegunka, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej i zaparcia.

2 Unikaj smażonych i przetworzonej żywności. Jedzenie żywności gładkie, kremowe, jak banany skutecznie leczyć infekcje jelitowe, ponieważ banany neutralizują kwas żołądkowy.

3 Usunąć posiłków fast-food, produkty mleczne oraz surowe lub niepasteryzowane żywności. Te produkty nasilać objawy infekcji jelitowych, ponieważ są one ciężkie i trudne do okrężnicy do strawienia. Surowe lub pokarmy niepasteryzowane może również prowadzić do salmonelli, E. Coli i innych szkodliwych bakterii powodujących choroby, które prowadzą do infekcji jelit. Jeść zdrowsze, bogate w błonnik pokarmy, które są gotowane w domu. Lekkie, miękkie i kremowe żywność pomóc leczyć infekcje jelitowe szybciej.

4 pić co najmniej osiem szklanek czystej wody, aby zapobiec odwodnieniu i regularnie oczyszczają się z układu pokarmowego. Jelitowe infekcje mogą pogorszyć jednak, jeżeli woda jest pełna bakterii, pasożytów i innych organizmów mikroskopijnych. Zainwestować w oczyszczacz wody lub przechowywania zakupionych napojów wody w celu zapewnienia, że ​​woda jest oczyszczone.

5 przyjmować antybiotyki, które zabijają zakaźnych bakterii w jelitach. Leki te powinny być podejmowane z umiarem w większych dawkach może zaburzać trawienie i hamuje wchłanianie składników odżywczych, które potrzebuje organizm.

Jak leczyć infekcje grzybicze skóry Naturalnie

Jak leczyć infekcje grzybicze skóry Naturalnie


W przeciwieństwie do większości wysypki, drożdże skóra jest wynikiem nadmiaru grzybów Candida albicans. Grzyb ten naturalnie występuje on w organizmie człowieka, bez powodowania problemów, ale czasami odtwarza gwałtownie, powodując drożdże skóry. Można znaleźć zabiegi drożdże łącząc naturalnych środków do domu z diety i zmiany stylu życia.

Instrukcje

1 nosić luźne ubrania. Mocno pułapka Odzież może wilgoć na powierzchni skóry, tworząc wilgotne środowisko dla wzrostu drożdży. Ponadto, odzież, która ściera mogą powodować podrażnienia skóry, co z kolei zapewnia optymalne miejsce dla drożdży rośnie. Ponadto wybrać tkaniny, które "oddychają", takich jak 100% bawełna.

2 Chronić skórę czysta i sucha. Częste prysznice i lekkie odkurzanie skrobi kukurydzianej zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji drożdży skóry do innych części ciała. Unikać szorowania lub zarysowania wysypka, która tylko jeszcze bardziej podrażnia skórę.

3 Zmień swoją dietę, aby wyleczyć infekcję skóry drożdże. Drożdże szybko rośnie, kiedy ma wystarczająco dużo cukru, ciepła i wilgoci. Diety słodyczy jest najgorszą rzeczą do jedzenia, gdy starasz się pozbyć drożdże skóry. Czasowo wyeliminować wszystkie pieczywo drożdżowe, cukierki, ciasteczka i słodkie wypieki, aż wysypka ustępuje. Następnie można przywrócić słodycze, po jednym na raz, oraz w małych ilościach. Dodaj jogurt bez cukru do codziennej diety, aby szybko zabić wybuch drożdży.

4 Zanurz się z całej powierzchni jogurtu leczenia uzdrowiskowego, gdy masz drożdże skóry. Oprócz spożywania jogurtu, slather temperatury pomieszczenia jogurt na wysypki po kąpieli i pozwolić mu pozostać przez piętnaście minut. Alternatywnie, można zastosować jogurt bezpośrednio do niewielkiej wysypki i przykryć ją czystą, miękką tajemnicy, aby chronić ubranie, pozostawiając go na okres do jednej godziny. Powtórzyć w razie potrzeby leczyć infekcję.

5 Zapytaj swojego lekarza o przerwę od sterydów lub leków, które często antybiotyki powodują zakażeń drożdży. Może to być trudne do wyleczenia infekcji, jeśli jest to rezultatem tych leków. Prośba alternatywny lek, aby zobaczyć czy skóry drożdże korzyści z przełącznikiem.

6 rozcieńczyć czysty olejek z drzewa herbacianego z aloe vera żel i stosować go do wysypki po kąpieli. Olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym anty-grzybicze i aloes jest środkiem chroniącym skórę. Wystarczy kilka kropli olejku z drzewa herbacianego w łyżka aloesu. Należy używać tylko czystego aloesu.

Wskazówki:

 • Spróbuj proszku anty-grzybicze stóp na wysypki. Spróbuj otarcia pochwy drożdże krem ​​do wysypki.
 • Skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć zaburzenia podstawowej, jeśli wysypka nie umniejsza w ciągu dwóch tygodni zmiana diety lub przy użyciu naturalnych drożdży leczy zakażenia skóry.

Jak leczyć infekcję pęcherza w ciągu zaledwie 6 godzin

Zgodnie z Mayo Clinic, objawy infekcji pęcherza moczowego obejmują silny, stały parcia na mocz, pieczenie przy oddawaniu moczu, oddawania moczu często, ale małe ilości, i krew w moczu. W zależności od tego, jak poważne zakażenie, może również wystąpić ciśnienie w obrębie miednicy, gorączka, dreszcze, nudności i podbrzusza dyskomfort. Niektóre łagodne infekcje mogą być usunięte w ciągu około sześciu godzin.

Instrukcje

1. Pij dużo płynów. Usunąć ciecze są najlepsze. Pić także sok żurawinowy. Według Carol J. Mulvihill, niesłodzony sok żurawinowy działa jak naturalny antybiotyk i zapobiega przywieraniu bakterii do ścianek pęcherza. Rekomendacja Mulvihill była wynikiem badania jeden tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt cztery badawczego (opublikowane w New England Journal of Medicine), który powiedział specyficzne związki zwane skrócone taniny był pomocny w zapobieganiu E. coli od mocowania do ścian pęcherza moczowego. Sok z borówki ma podobne właściwości.

2 Zarządzanie objawy. Drogerie nosić wybór ponad-the-counter leków, które pomogą zarządzać objawy infekcji pęcherza podczas gdy inne zabiegi odniosły skutek. Większość leków zakażenie dróg moczowych również w leczeniu objawów infekcji pęcherza.

3. Unikaj alkoholu i napojów z kofeiną, które mogą podrażniać pęcherz.

4 do leczenia infekcji pęcherza antybiotykami. Jeśli infekcja nie lepiej w ciągu tygodnia, lekarz przepisze odpowiedni antybiotyk na zakażenie masz. Szczególne rodzaje antybiotyków stosowanych w leczeniu zakażeń pęcherza moczowego obejmują antybiotyki beta-laktamowe (w tym penicyliny i cefalosporyny); trimetoprim-sulfametoksazol; chinolony; aminoglikozydy; i nitrofurantoina. Methenamine pomaga zmniejszyć skurcze pęcherza. Lekarz może przepisać leki na ból i skurcze oprócz antybiotyków.

Wskazówki:

 • Istnieje wiele naturalnych suplementów reklamowane w internecie, twierdząc, leczyć infekcje pęcherza lub ZUM. Wybierz dokładnie i upewnij się, że kupujesz od renomowanego źródła. Skonsultuj się z lekarzem, aby upewnić się, że wszelkie suplementy nie wchodzić w interakcje z lekami, które już zażywają.
 • Nie należy ponad-the-counter leki na więcej niż dwa dni. Mogą powodować bóle głowy i problemy żołądkowe i może okazać moczu pomarańczowy lub czerwony kolor. Zadzwoń do lekarza, jeśli wystąpią trudności w oddychaniu, dezorientację lub niebieskawy skóry. Hospitalizacji i dożylnego leczenia antybiotykami mogą być niezbędne do poważnych infekcji.

Jak leczyć infekcje drożdży w czasie ciąży

Jak leczyć infekcje drożdży w czasie ciąży


Candida, lub infekcje drożdży, są często u kobiet w wieku rozrodczym. Wysoki poziom estrogenów może kobiety w ciąży szczególnie podatne. Na szczęście, jest to możliwe, aby szybko i bezpiecznie leczyć infekcje drożdży w czasie ciąży, wykonując kilka krótkich porad w domu.

Instrukcje

1 Zadzwoń do ginekologa lub położnej na pierwszy znak objawów. Są to swędzenie lub pieczenie pochwy, absolutorium domek-serowego, zaczerwienienie i, w niektórych przypadkach, krwawienia z pochwy. Objawy te mogą wskazywać na warunki inne niż drożdże, więc umówić się na badania, aby potwierdzić, że rzeczywiście mają drożdże.

2 Spróbuj naturalnych środków, takich jak jogurt. Żywe kultury w jogurcie zniechęcić wzrostu drożdży, a jedzenie jogurt zwykły, niesłodzone może pomóc organizmowi zwalczyć przerost. Możesz również wstawić zwykły, najlepiej organiczne, jogurt do pochwy, aby zabić drożdże.

3 Spróbuj czosnek jako naturalny środek do innej infekcji drożdży w czasie ciąży. Nawlec igłę i wbić igłę, obranych ząbków czosnku. Wyciągnąć igłę przez czosnkiem i odetnij ją, pozostawiając kilka centymetrów wątku załączone przez czosnku. Włóż czosnek do pochwy wątku zwisające. Zostaw czosnek w ciągu nocy, a następnie wyciągnij go, pociągając na wątku. To może trzeba powtarzać przez kilka dni.

4 Użyj over-the-counter leki drożdże, jeśli wolisz, lub jeśli naturalne środki nie działają. Zapytaj lekarza lub położną zalecenia, jak niektóre preparaty nie są zalecane dla kobiet w ciąży. Włóż leków do pochwy co noc przez 3 lub 7 dni, w zależności od marki. Zawsze zakończyć leki, jak zatrzymanie jest zbyt wcześnie, może spowodować odporne drożdże powrotu kilka tygodni później.

Wskazówki:

 • Zawsze należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania porady w leczeniu dolegliwości w czasie ciąży. Antybiotyki mogą powodować infekcje drożdży, więc jeśli musisz podjąć jedną w czasie ciąży, jeść jogurt żywo kultury czynnej codziennie, aby pomóc zażegnać drożdże.
 • Jeśli nie czujesz się lepiej po 3 dniach leczenia zakażenia drożdży, skonsultować się z lekarzem. Doustne leki drożdże zakażenia nie są zalecane dla kobiet w ciąży.

Jak leczyć infekcję w pępka Piercing

Jak leczyć infekcję w pępka Piercing


Piercing pępka, zwany także piercing pępka, jest popularny rodzaj ozdób ciała. Piercing ciała stosunkowo szybko leczy, porównywalny czas potrzebny na przekłuwanie uszu, aby uzdrawiać. Jednakże, jeśli nie uda się oczyścić piercing prawidłowo lub zanurzyć ciało w wodzie zaraz po otrzymaniu piercing, twój brzuch przycisk przebijający może zarazić. Zakażenie jest oznaczony przez obrzęk, zaczerwienienie, a czasami żółto-zielonkawym ropą.

Instrukcje

Instrukcje

1 Trzymaj biżuterię. Nieważne jak ból Twój zainfekowany pępka Piercing jest, nigdy nie powinno się usunąć pierścień. Kolczyki, które nie uzdrowić zamknąć bardzo szybko, i może nie być w stanie włożyć pierścień. Jeśli piercing nie blisko, może to doprowadzić do infekcji pod-skóry zwanego ropień.

2 Sprawdź, rozwiązania ze słoną wodą i dodać dwie krople nadtlenku. Winduje pępka przekłucia, oczyścić pierścień z Q-tip z roztworem słonej wody. Pamiętaj, aby uniknąć roztwór do przebicia bo słoną wodą wyschnie piercing.

3 Weź gorący prysznic i obrócić pierścień na bok bok i do góry i na dół, aby usunąć gromadzeniu się bakterii. Jeszcze pod prysznicem, delikatnie oczyścić przebity obszar z łagodnym mydłem.

4 Osusz piercing, delikatnie klepiąc go ręcznikiem papierowym. Lekko stosować antybiotyk maść do obszaru zapowietrzonego i niech moczyć w.

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby umyć ręce przed przystąpieniem do czyszczenia lub dotykania piercing dokładnie.
 • Unikać tkaninę podczas czyszczenia piercing. Tkanina może szkopuł port na bakterie i biżuterii, powodując obrażenia.

Jak leczyć infekcje ucha Naturalnie

Jak leczyć infekcje ucha Naturalnie


Infekcje ucha są najczęściej u niemowląt i małych dzieci, o 5 do 6 milionów, z których co roku otrzymują antybiotyki do walki z chorobą. Nowe badania sugerują, że antybiotyki mogą rzeczywiście przyczynić się do przyszłych infekcji osłabiając system odpornościowy. W odpowiedzi, wielu lekarzy teraz zastanów się dwa razy przed dotarciem do ich pad receptę.

Instrukcje

1 piersią. Mleko matki wzmacnia system odpornościowy i dzieci, które są karmione piersią zazwyczaj rozwijają mniej infekcji ucha. Karmienie piersią zachęca również drenaż właściwego płynu, co może być problematyczne w dzieci, które piją z butelki i może prowadzić do infekcji.

2 Przygotuj ciepły kompres do bólu. Ciepłe ręczniki pracować również zrobić paczki ciepła zawierające kukurydzy, ryżu lub gryki, które utrzymują ciepło przez stosunkowo długi okres czasu. Dodaj olejki eteryczne z rumianku lub lawendy do okładu do dalszego ukoić i uspokoić dziecko.

3 masaż tkanek otaczających ucho zachęcić odpowiedni drenaż płynu i dalej łagodzenia bólu. Pocierać delikatnie z olejkami eterycznymi i zamknąć natychmiast, jeśli ból się zwiększa. Jeśli Twoje dziecko ma spuchnięte węzły chłonne, masować je dobrze.

4 Fix ciepłą herbatę do rozbijania zatorów. Upewnij się, że herbata jest kofeiny i zawiera kojące składniki naturalne, takie jak mięty i imbiru. Jeśli Twoje dziecko nie może mieć herbatę, uruchomić gorący prysznic i umieścić go w dusznej łazience na kilka minut tuż przed snem. Można również przygotować parownika, jeśli dziecko jest co najmniej dwa lata.

5 podjęcie aktywnych działań w celu zwiększenia odporności. Karmić dziecko dieta bogata w niezbędne witaminy i minerały takie jak cynk i witaminę C. ograniczyć spożycie cukru i zwiększyć spożycie błonnika. Silny układ odpornościowy może zapobiec nawracające infekcje ucha.

Wskazówki

 • Zastosuj kilka kropli mleka matki do ucha dziecka do wspomagania gojenia. Mleko matki może również leczyć zapalenie ucha u dorosłych.
 • Jedzenie i alergie środowiskowe zwiększają podatność dziecka na infekcje ucha. Uwaga niepożądane reakcje z żywnością, należy zainstalować filtr powietrza do redukcji alergenów, czyste regularnie i ograniczenie narażenia dziecka na dym papierosowy.
 • Jeśli Twoje dziecko rozwija wysoką gorączkę lub ma silny ból, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Jak leczyć infekcję gardła

Infekcje gardła jest stanem charakteryzującym się ból, stan zapalny i świąd w gardle. Gardła infekcje są powszechne i mają wpływ na miliony ludzi na całym świecie. O infekcję gardła może utrudnić i bardzo bolesne do przełknięcia jedzenia. Podobnie jak większość problemów oddechowych, infekcje gardła są zwykle spowodowane przez mikroorganizmy. Nieleczone infekcje gardła może prowadzić do problemów z nerkami i sercem. Jednakże, wszystkie rodzaje zakażeń gardła może być łatwo i skutecznie leczyć naturalnymi terapii.

Instrukcje

1 Jedz zgnieciony surowego czosnku. Czosnek zawiera silny związek allicyny --- naturalny antybiotyk, który może zniszczyć drobnoustroje powodujące zakażenia gardła. Jeden ząbek czosnku posiekać w blenderze (upewniając się nie puree) i pić jedną szklankę wody. Spożywać tej mieszaniny dwa razy dziennie, aż objawy znikną.

2 suplementy echinacea. Ten silny zioło jest skuteczna przeciwko szkodliwym mikroorganizmom. Echinacea działa niszcząc ściany komórkowej drobnoustrojów wywołujących zakażenia gardła. Zalecana dawka do zwalczania infekcji gardła jest jedna tabletka 200 mg cztery razy dziennie.

3 Pij nalewkę Goldenseal. Goldenseal kwiat składa się z silnym alkaloidu o nazwie berberyny. Ten aktywny składnik może skutecznie zniszczyć liczne drobnoustroje, które powodują infekcje gardła. Dodaj 2:59 kropli Goldenseal nalewki do soku lub herbaty dwa razy dziennie.

4 Spróbuj witaminę C. Witamina ta działa poprzez zwiększenie reakcji układu odpornościowego na zakażenia gardła. Zalecane dawkowanie to jedna kapsułka 500 mg dwa razy dziennie z jedzeniem.

5 Weź śliskie kapsułek Elm. Zioło to jest bogate w silnych składników odżywczych, takich jak oligomery procyanidolowe (PCO). Te składniki skutecznego leczenia bakteryjnych infekcji gardła. Weź dwie kapsułki 360 mg dwa razy dziennie z jedzeniem.

Wskazówki:

 • Przed rozpoczęciem terapii naturalnej skonsultować się z lekarzem.

Jak leczyć infekcję Endobacterial pęcherza

Greckie tłumaczenie endo jest (wewnątrz, w środku, na, na, na, wewnętrzny), co endobacterial oznacza bakteryjną infekcję w każdej tkance. Endobacterial zakażenie w obrębie pęcherza powoduje zapalenie pęcherza i wyniku w stan znany jako zapalenie pęcherza.

Najczęściej leczenie za endobacterial infekcji pęcherza to antybiotyki, chociaż dostępne są inne opcje. Dla efektywności kosztowej, może to być najlepszy w leczeniu infekcji pęcherza za pomocą pierwszej metody homeopatyczne. Metoda ta jest nieinwazyjna i może leczyć łagodne infekcje pęcherza dość skutecznie.

Jeśli jesteś w poważnym bólem, w tym trudności w oddawaniu moczu lub pieczenie podczas oddawania moczu intensywne, to mogą być objawy czegoś poważniejszego i wymagają konwencjonalnego lekarza. Zmiana położenia bólu lub wzrostem nasilenia objawów wymaga lekarskiej.

Instrukcje

Leczenie homeopatyczne

1 Odwiedź lokalny sklep ze zdrową żywnością i zakup cukru organiczny sok żurawinowy lub kapsułek. SARKOIDAMI zapobiega bakterii przylegając do ściany pęcherza moczowego.

Ważne jest, aby kupić sok żurawinowy w sklepie ze zdrową żywnością, aby uniknąć cukru w ​​większości produktów sprzedawanych w żurawiny ogólnych sklepach. Jeśli sklep ze zdrową żywnością nie jest w twojej okolicy, kapsułki żurawina można znaleźć w witaminy przejścia.

2. Pij dużo wody w ciągu najbliższych trzech do pięciu dni i ściśle monitorować objawy. Ważne jest, aby wypłukać pęcherza konsekwentnie unikając cukry i inne substancje, które mogą podrażniać moczowe --- takie jak alkohol.

3 Skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli po pięciu dniach leczenia homeopatycznego, objawy nie ustąpiły znacznie zmniejszone lub całkowicie.

Leczenie medyczne

4 Skontaktuj się z lekarzem, który akceptuje swoją szczególną ubezpieczenie zdrowotne. Jeśli nie ma żadnego ubezpieczenia zdrowotnego, są przychodnie walk-in w prawie każdym większym mieście, które traktują ten problem w znacznie niższych kosztach niż wizyty w prywatnym lekarzem.

5 lekarz zazwyczaj zrobi analizę bagnet moczu do badania na obecność bakterii w moczu. Następnie, w zależności od wyników, obserwacji analiza kultury bakterii mogą być wykonywane w celu określenia najlepszych dla poszczególnych antybiotyków bakteriami typu zostały zakontraktowane.

6 Zapoznaj się z pełną kursu antybiotyków zalecanych dla zapewnienia bakterii skutecznie wybili. Tylko dlatego, że objawy ustąpią, nie oznacza, że ​​zakażenie nie ma. Zatrzymanie antybiotykoterapii przed podjęciem wszystko to może prowadzić tylko do bakterii opornych na antybiotyki i inne wizyty u lekarza.

Wskazówki:

 • Infekcje pęcherza to może być bardzo prosty w leczeniu, jeśli bakterie obecne są w naturalnej florze człowieka (tj dobrych bakterii w niewłaściwym miejscu).
 • Ważne jest, aby pić dużo wody, niezależnie od metody obróbki dobiera się tak, aby ułatwić oczyszczanie organizmu bakterii.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami na każdym leków oznaczonych lub uzupełnić dokładnie tak, jak są one napisane.
 • Infekcje pęcherza może naśladować wiele innych chorób i zaburzeń; Dlatego ważne jest, aby skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli objawy utrzymują się lub gorzej.
 • Biorąc leki lub suplementy w sposób inny niż przepisanych może spowodować poważne komplikacje i należy unikać przez cały czas.

Jak leczyć infekcje spowodowane przez pluskwy

Choć pluskwy są paskudne małe zwierzaki, nie rozprzestrzeniać choroby. Jeśli zainfekowany Ukąszenie pluskwy, najprawdopodobniej ma on tworzyć porysowania. Wiele osób jest uczulonych na ugryzieniami, co nie trudno złagodzić swędzenie przez zarysowaniem. Inną możliwością jest zgryz może zdobyć zainfekowany przez przypadkowego spotkania z bakterii z jakiegoś innego źródła. Niezależnie od przyczyny, oto jak wyjaśnić zainfekowanego błąd zgryz.

Instrukcje

1 Sprawdź Ukąszenie pluskwy aby zobaczyć, czy jest zainfekowany. Ugryzieniami są często jasnoczerwony i ściągacz podobny, ale to nie musi oznaczać, że skóra jest zainfekowany. Zainfekowany ukąszenie może wyciekać białawy lub żółtej ropy. Może on również być bolesne, a nie tylko swędzenie.

2 Umyj zainfekowany Ukąszenie pluskwy z mydłem.

3 przetrzyj pluskwę gryźć z antyseptyczne jak alkohol lub nadtlenku wodoru.

4 Zastosuj over-the-counter antybiotyk kremu lub maści na ukąszenia.

5 Zadzwoń do lekarza, jeśli czynności te nie kontrolują zakażenie łóżko błąd. Sprawiło, że potrzebna jest recepta antybiotyków ją leczyć.

Wskazówki:

 • Biorąc leki przeciwzapalne lub stosowania kremu anty-swędzenie, takie jak balsam galmanu lub hydrokortyzonu krem ​​do ugryzienia pluskiew może zachować się przed zarysowaniem i wprowadzenia infekcji. Opakowanie lodu może również złagodzić swędzenie.

Jak leczyć infekcje dróg moczowych Natural Remedies

Jak leczyć infekcje dróg moczowych Natural Remedies


Zakażenia układu moczowego są najczęściej u kobiet; Jednak mężczyźni mogą je również. Zakażenie układu moczowego powoduje bolesne oddawanie moczu, ból brzucha, gorączka, cuchnący mocz, a nawet krew w moczu. Jeśli nie jest leczona, może prowadzić do niewydolności nerek. Istnieje wiele przyczyn zakażenia dróg moczowych, z najczęstszym jest ekspozycji na bakterie Staphylococcus i Streptococcus. Inne czynniki to nieodpowiednia dieta i ekspozycji na E. coli. Alergie na Spermicydy i antykoncepcyjne mogą również powodować zakażenia dróg moczowych w womenAntibiotics są często stosowane w leczeniu infekcji; jednak nadużywania antybiotyków często ma odwrotny skutek. Środki naturalne i ziołowe są znane w leczeniu i zapobieganiu infekcji dróg moczowych. Zaleca się 30-dniowa dieta z naturalnych produktów spożywczych i ziół.

Instrukcje

Dieta i suplementy

1 Usuń kwaśnych pokarmów z diety, jeśli masz infekcję dróg moczowych. Pokarmy, takie jak kurczak, orzeszki ziemne, ryby, podroby i chleb powodują nadmiernej ilości kwasu moczowego tworzą się we krwi, dzięki czemu twój zakażenie trudne do wyleczenia. Wymień te pokarmy nie kwaśnych przedmiotów, takich jak migdały, marchew, seler, jabłka, brzoskwinie, sałata, płatki owsiane i winogron.

2 Pij 12-oz. kieliszek czystej sok żurawinowy 1 godzinę przed śniadaniem. Aby prawidłowo leczyć zakażenia dróg moczowych, ważne jest, aby oczyścić pęcherz i nerki. Sok żurawinowy jest pomocny w pozbywaniu pęcherz i nerki szkodliwych bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Zobacz nasz artykuł "Jak oczyścić pęcherza moczowego i nerek" (w link w zasoby).

3 Pij 10-oz. Szklanka soku pomidorowego między śniadaniem i obiadem. Sok pomidorowy jest potężnym alkalizujacy suplement, który pomaga zrównoważyć poziom pH. Pomidory są często traktowane jako bardzo kwaśne; Jednakże, zaczynają swój poziom zobojętnienia pH tylko po ich strawione.

4 Pić 1 szklankę herbaty z nasion arbuza porze lunchu i kolacji. Herbata nasion arbuza jest łagodny, ale skuteczny środek moczopędny, który promuje normalne i aktywną funkcję pęcherza moczowego i nerek. To pomaga trawić jedzenie i przepłukać system z toksyn.

5 Pić 1 szklankę pęcherza / nerek oczyszczania herbata 1 godzinę przed snem. Istnieje wiele marek oczyszczenia herbat na rynku. Nerek Herbata Oczyszczająca to potężne herbata, który jest sprzedawany w większości sklepów ze zdrową żywnością. Oczyszczanie herbata jest bogata w jagody jałowca, kukurydza jedwabiu, liście mięty pieprzowej i liści mniszka lekarskiego, które pomogą Ci przepłukać system i trawić jedzenie podczas snu.

Ćwiczenia i ciała

6 Zrób energiczny spacer każdego dnia. Zwiedzanie pomoże uzyskać nerki pracują. Podczas spaceru, zachować się uwodniony z wody źródlanej. Daj się pocą, ale nie pozbawiać się płynu.

7 Usiądź w saunie przez 30 minut, co najmniej raz w czasie oczyścić. Sauny są cudowne sposoby uwalniają toksyny i niepotrzebne płyny poprzez pocenie. Jeśli nie masz dostępu do sauny, gorącej kąpieli Sitz następnie zimny prysznic pomoże. Unikać over-the-counter mydła z dużą ilością oleju. Dokładnie oczyścić pory.

8 Stretch przed tobą rozpoczęcie dnia i przed snem każdej nocy. Prawidłowe rozciąganie pomoże Ci w ruchu w godzinach porannych i zrelaksować przed pójściem do łóżka.

Wskazówki:

 • Weź trzy kapsułki ekstraktu z grejpfruta dziennie, jeden z każdego posiłku. Wyciąg z grejpfruta pomaga kontrolować zakażenie.
 • Weź co najmniej pięć pastylek Cantharsis 30c każdego dnia. Cantharsis jest potężnym homeopatycznym, który atakuje tkanki uszkodzone przez infekcję. Mówi się, w celu złagodzenia bólu i infekcji niemal natychmiast w niektórych przypadkach.
 • Weź przynajmniej 3,000mg do 5,000mg witaminy C dziennie.
 • Pij co najmniej ośmiu do 10 szklanek wody dziennie.
 • Unikaj palenia. Palenie pozbawia organizm tlenu.
 • Nie należy przyjmować suplementów ziołowych w połączeniu z antybiotykami bez odpowiednich wskazówek. Zapoznaj się z ziołowym przewodnika lub skontaktuj się z zielarza.
 • Ten artykuł nie jest w żaden sposób być traktowane jako porada medyczna. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnych zmian w diecie i stylu życia, skonsultować się z lekarzem lub inną inną zdrowia pracowników.
 • Jeśli czujesz się bardzo źle, należy skontaktować się z lekarzem lub zadzwonić na 911.

Jak leczyć infekcji pęcherza

Jak leczyć infekcji pęcherza


Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył zakażenie dróg moczowych wie z pierwszej ręki, jak nieszczęśliwy i niewygodne mogą być. Bakterie, które powoduje zakażenia dróg moczowych stał notorycznie odporny na wszystko, ale najsilniejszych antiobics. Wiele ZUM naturalne środki są zgłaszane bardzo dobrze w leczeniu infekcji dróg moczowych, jak również określonych infekcji pęcherza lub zapalenie pęcherza.

Instrukcje

1. Pij dużo płynów, jak szybko, jak można zauważyć objawy ZUM. Zazwyczaj tuż po pierwszym urinaration dnia, można zauważyć objawy ZUM. Moja córka i ja odnoszą się do tego jak szalony pęcherza. Woda destylowana jest preferowane nad wodą.

2 natychmiast Spróbuj ZUM naturalnych środków. Znać objawy ZUM. Objawy obejmują częste i bolesne oddawanie moczu, silne moczu zapachu, ból podbrzusza i ewentualnie krew w moczu. Są w domu moczowych Auto testy zakażenie dróg dostępne, które są zatwierdzone przez FDA i można znaleźć w drogeriach. Poszukaj Roche Chemstrip 2LN lub Chemstrip 6,7, 9 lub 10SG.

3 100% ekstrakt z żurawiny lub kapsułki czystego powinny być podjęte niezwłocznie. Nie wolno stosować sok żurawinowy koktajl, który jest ładowany z cukrem i może sprawić, że objawy ZUM znacznie gorzej.

4 Spróbuj mniszka lekarskiego lub Zefir herbat, które mogą pomóc, aby oczyścić i wzmocnić pęcherza.

5 Świeże jagody mają wysoką zawartość antyoksydantów whcih pomóc zapobiec objawy ZUM.

6. Unikaj alkoholu, kofeiny, kawa, przetworzonej żywności i żywności o wysokiej zawartości cukru. Mogą one sprawiają ZUM gorzej.

7 Weź probiotyczny suplement o wysokiej jakości, aby pomóc zrównoważyć złe bakterie z dobrych bakterii.

8 Unikaj produktów do hygeniene które zawierają zapach. Chemikalia zawarte w tych produktach może być irytujące.

9 Weź D-mannozy suplement, który pomaga leczyć objawy infekcji dróg moczowych.

Wskazówki:

 • Nosić białą bawełnianą bieliznę, unikaj innych materiałów
 • Zmień na mokrych strojach kąpielowych jak najszybciej
 • Jeśli jest krew w moczu lub jeśli ZUM trwa dłużej niż kilka dni, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem
 • Srebro koloidalne jest często zalecane jako naturalne lekarstwo, ale być ostrożnym z czymś, co potencjalnie może włączyć skóry niebieski stałe.

Jak leczyć infekcję ucha spowodowany Twój nowy kolczyk

Zakażenia są niestety powszechne, gdy najpierw zostanie przebite uszy. Mogą to być spowodowane przez dowolną liczbę, w tym dotyczących alergią metalu kolczyk podczas użytkowania; niewłaściwe techniki przebijające; korzystanie z urządzeń w trakcie przebijania unsanitized; bakterii na skórze ucha przebitego lub z innego powodu. Co ostateczną przyczyną, ważne jest, aby leczyć zakażenia, tak szybko jak to możliwe.

Instrukcje

1 wyeliminować możliwość, że tak zwane "zakażenie" jest rzeczywiście alergia na metal kolczyki nosisz. Jeśli kolczyki wykonane są z metalu szlachetnego, istnieje duża szansa, że ​​alergia nie jest problemem. Jednakże, jeśli kolczyki wykonane są z metali tajemnicy, podobnie jak związki niklu, to może być doświadcza reakcji alergicznej. Leczenia infekcji, a następnie przełączyć swoje kolczyki do typu, który jest wykonany z metalu szlachetnego. Jeśli problem nadal występuje po zmianie kolczyk, to mamy do czynienia z infekcją, a nie na alergię.

2 Upewnij się, że masz infekcję i nie tylko podrażnienie, co się dzieje, gdy najpierw przebić uszy. Niegroźnego podrażnienia powodować lekkie zaczerwienienie i obrzęk. Może to prowadzić nawet niewielkie ilości kondycjonowaniu wokół otworu utworzonego przez wyciek płynu. W większości przypadków niewielkie podrażnienie zacznie się rozpraszać w ciągu 48 godzin. Z drugiej strony, zakażenie będzie gorąca i może spowodować gorączkę. Będzie to również zbyt czerwona, bardzo bolesne w dotyku, a może obejmować niewielki krwi lub puss wycieków się z całego kolczyka.

3 Czyste zainfekowany obszar z nadtlenkiem wodoru lub alkoholem za pomocą wacika i delikatnie popychając płyn czyszczący wokół ucha i do dołka w jak największym stopniu. Kontynuuj techniki oczyszczające do całego obszaru uszu, ponieważ może to być istniejące bakterii na skórze, który jest przyczyną problemu w pierwszej kolejności.

4 Obróć kolczyk ostrożnie, stosując więcej płynu czyszczącego wokół niego, aby upewnić się, że jest on pracował aż przez otwór jak najwięcej.

5 Nałóż trochę antybiotyk krem lub maść wokół kolczyka, przy użyciu czystego wacika.

6 Szukajcie leczenia przez lekarza, jeśli wszystkie powyższe kroki nie rozwiążą problemu. To może być dla niego konieczne, aby dodać rundę antybiotyki leki do ponad standardowe leczenie oczyszczającej w celu skutecznego wyeliminowania wszystkich bakterii.

7 Identyfikacja źródła zakażenia, jeśli to możliwe. Lekarz powinien być w stanie pomóc w tym. Musisz wiedzieć, czy to z powodu alergii metali; słaba higiena osoby, która wykonała swój przebicia; nieczyste sprzęt i materiały Piercing; lub biedne higiena z Twojej strony. Jeśli nie możesz znaleźć problemu, możliwe jest, że będzie to powtórzyć i spowodować zakażenie występuje w kółko.

Wskazówki:

 • Wybierz akredytowanego miejsce do przekłuwania uszu z dobrą reputacją.
 • Nie wahaj się zadawać jak najwięcej pytań na temat procesu, w razie potrzeby przekłuwania, aby pomóc zapewnić, że infekcja nie nastąpi.
 • Użyj kolczyki z metali szlachetnych, takich jak platyna czy złoto co najmniej do przebijania prawidłowo goi.
 • Użyj stadniny kolczyki w początkowym procesie przebijającego.
 • Czy masz wstępny problem, regularnie czyścić uszy.
 • Postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, które są podane w jaki sposób, aby oczyścić i przekłute uszy utrzymać.
 • Zatrzymaj wszystkie inne zabiegi i natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli twoje uszy zaczynają krwawić lub pojawienia się wysokiej temperatury.
 • Upewnij się, że masz czyste ręce, gdy jesteś czyszczenia lub zmieniając kolczyki.
 • Strona główna przekłuwanie uszu nie jest najlepszy pomysł, jak nieczystych praktyk i materiałów może spowodować infekcję.
 • Nie bój się pytać piercing miejsce ucha, aby wyjaśnić, w jaki sposób czysty i sterylizacji sprzętu.
 • Unikać kolczyki, które są wykonane z metali tajemnicy.
 • Unikać kolczyki, które są zbyt duże lub zbyt ciężki w fazie początkowej przekłuwanie uszu.
 • Nie wybieraj francuski drutu, dźwignię z powrotem, lub inne rodzaje kolczyki woreczków w początkowych etapach piercing.

Jak leczyć infekcje grzybicze u niemowląt

Jak leczyć infekcje grzybicze u niemowląt


Drożdże zakażenia u niemowląt są często mylone z przebiegu wysypki młyn pieluchy. Są one różne.

Infekcje grzybicze u niemowląt przedstawi się jako znacznie bardziej określony wysypki. Wysypka będzie dość czerwony i uniesiona ponad skórą. Ponadto drożdże nie odejdzie z tradycyjnych metod pieluszkowe. Zakażenie pozostanie również powszechne dłużej niż pieluszkowe. Zazwyczaj pielucha wysypka, gdy właściwie leczone, będzie trwać nie dłużej niż kilka dni.

Instrukcje

1 Jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko ma drożdże, połączyć się z pediatrą. Lekarz lub pielęgniarka może opisz objawy z Tobą i doradzić, jeśli wizyta biuro jest właściwe. Lekarz zazwyczaj zaleca receptę na krem, który może być stosowany do obszaru dotkniętego. Stosować się do wskazówek lekarzy.

2 To jest najważniejszy krok. NIE używać chusteczki nawilżone, aż drożdże nie ma. Chusteczki nawilżone może zirytować problemu. To było nasze doświadczenie, że poprzez zaprzestanie korzystania z chusteczki nawilżone, aż infekcja nie ma, mieliśmy znacznie większy sukces. Proszę zrozumieć, że nie są naukowcy i badacze medyczne, po prostu wiedzieć, co pracował dla naszego dziecka.

Jednocześnie, jesteśmy realistami, chusteczki dla niemowląt są najlepszym przyjacielem rodziców. Liczba zastosowań dla dziecka Wipe jest aż tam z Duct Tape! Więc raz drożdże nie ma, idziemy z powrotem do naszego zaufanego przyjaciela.

3 W tym momencie Pytasz: Okay geniuszu, bez chusteczki nawilżone, jak w świecie idę do czyszczenia dna mojego dziecka?

Sposób twoja babcia zrobiła. Z zmywaki. Prawdopodobnie otrzymał obciążenia matka (gra słów nie przeznaczonych) z zmywaki dziecko na baby shower. Mamy wystarczająco dużo, aby oczyścić cały porodu oddział w szpitalu.

Upewnij się, że są czyste. Uruchomić jakąś czystą ciepłą wodą nad zmywaki i wyciśnij nadmiar. Po prostu chcesz je wilgotne. Umieść je w dziecku wytrzeć cieplej. To gwarantuje łatwy dostęp i ciepłe komfortowe tkaniny dla Twojego malucha dole. Regularnie je obracać. Wilgotne ciepłe ubrania mycia siedzi wokół na kilka godzin może prowadzić do innych problemów.

Oczywiście, należy użyć czystej szmatki dla każdej nowej zmiany lub wytrzeć.

4 Powinieneś zobaczyć poprawę w ciągu kilku dni. Jeżeli drożdże są utrzymujące się, aby powrót telefon do swojego pediatry. Mam nadzieję, że z tych porad i pomocy lekarza, drożdże już nie będzie. Ty i Twoje dziecko będzie znów uśmiecha!

Jak leczyć infekcję pęcherza

Jak leczyć infekcję pęcherza


Infekcje pęcherza moczowego, czasami wie jak zapalenie pęcherza moczowego lub ZUM (zakażenia układu moczowego), może powodować bolesne oddawanie moczu i pilną potrzebę oddania moczu. Się poważne infekcje pęcherza po ich rozprzestrzeniania się w nerkach, więc wczesne leczenie jest ważne.

Instrukcje

1 Zadzwoń do lekarza i opisać objawy. W zależności od tego, jak ostre zakażenia jest, lekarz może chcesz widzieć lub zarządzić krótką rundę antybiotyków.

2 Drink o litr czystego soku żurawinowego dziennie (unikać soków, które są przeważnie cukier i woda) lub wziąć kapsułki żurawina.

3 Pij dużo innych płynów. Postaraj się wypić przynajmniej jedną szklankę 8-uncji wody co godzinę.

4 Weź codziennie witaminę C (zgodnie z zaleceniami) do zakwaszenia moczu. To przyczynia się do zniszczenia bakterii. Weź acidophilus, aby pomóc odzyskać prawidłową florę bakteryjną w organizmie.

5 Należy unikać stosunków seksualnych, gdy masz infekcję pęcherza - może nasilać objawy.

6 ograniczyć spożycie alkoholu, kofeiny i napojów gazowanych, które można wydłużać objawów.

Wskazówki

 • Over-the-counter leki przeciwbólowe dostępne są specjalnie do infekcji dróg moczowych.
 • Upewnij się, że do ukończenia pełnego kursu antybiotyków, jeśli lekarz przepisze je.
 • Biorąc acidophilus to szczególnie ważne, jeśli bierzesz antybiotyki.
 • Jedzenie arbuza i pietruszka, seler pomaga oczyścić system.
 • W celu łagodzenia bólu i podrażnienia, nosić bawełnianą bieliznę, unikaj nylony, i spróbuj biorąc gorącą kąpiel kojąca Sitz.
 • Jeśli również wystąpić nudności, gorączka, dreszcze lub ból pleców, skontaktuj się z lekarzem. Może masz zapalenie nerek, która wymaga pomocy lekarskiej.
 • Infekcje pęcherza moczowego są dość powszechne dla kobiet. Kiedy występują u mężczyzn, choć lekarze zalecają bardziej dokładnej oceny medycznej.
 • Jeżeli objawy utrzymują się lub masz szczególne warunki medyczne lub wątpliwości zalecamy skontaktowanie się z lekarzem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.

Jak leczyć infekcję Staph

Staph, wysoce zaraźliwych bakterii, może powodować różne zakażenia w ciele człowieka. Niektóre z tych zakażeń może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i potencjalnie śmiertelne. Proste infekcje gronkowca można leczyć i poważną chorobę uniemożliwione.

Instrukcje

1 wizyty u lekarza. Tylko on może stwierdzić, czy masz infekcję staph. Jeśli lekarz podejrzewa zakażenie staph weźmie kultury wysłać do laboratorium dla ostatecznego rozpoznania.

2 Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza do leczenia, jeśli kultura laboratorium wraca pozytywne dla zakażenia gronkowcem. Leczenie zazwyczaj obejmuje antybiotyki, leki oraz, w razie potrzeby, do leczenia ran.

3 Weź antybiotyk pigułki jeśli lekarz je przepisane, zgodnie z instrukcją na receptę. Zakończyć wszystkie leki. Nie należy przerywać przyjmowania leków, ponieważ czujesz się lepiej.

4 umyć i wysuszyć na tym terenie z mydłem antybakteryjnym. Bakterie gronkowca rozprzestrzenia się łatwo. Umyć żadnego używanego ręcznika przed ponownym lub użyj jednorazowego ręcznika i wyrzucić.

5 Zastosuj jakikolwiek antybiotyk kremu lub maści przepisanej przez lekarza.

6 umyć i wysuszyć ręce przed dotknięciem czegokolwiek innego dokładnie.

7 Postępuj zgodnie z się z lekarzem, aby upewnić się, że zakażenie gronkowcem jest utwardzana.

Wskazówki

 • Zapobiegania zakażeniom gronkowca poprzez regularne mycie rąk. Zachować wszelkie uszkodzony skórę czystą i pokryte.
 • Powstrzymać rozprzestrzenianie infekcji gronkowca utrzymując staph zainfekowany i leczniczej skóry pokryte.
 • Gronkowiec może przenosić się z infekcji na skórze przez bezpośredni kontakt, czy można dostać zatrucia gronkowcem żywności od jedzenia zainfekowanej żywności, który nie został prawidłowo ugotowane lub w lodówce.
 • Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli widzisz ropa pochodząca z obszaru zapowietrzonego, zainfekowany obszar staje się bolesne lub czerwony lub odczuwać ból w klatce piersiowej lub gorączkę.

Jak leczyć infekcji Bartonella

Jak leczyć infekcji Bartonella


Bartonellozy to nazwa nadana z zakażeniem bakterią z rodzaju Bartonella. Jest to duża rodzaju z co najmniej dwanaście elementów zidentyfikowanych. Gorączka Oroya, verruga peruana, kot choroby okopu zarysowania i gorączka choroby są tylko w tej grupie, które są formalnie nazwie. Poniższe kroki pokazują, jak traktować te ściśle związane z chorobami.

Instrukcje

1 Uświadom sobie, że zakażenia Bartonella na ogół nie są poważne. Leczenie zazwyczaj nie jest konieczne u pacjentów ze zdrowym układem odpornościowym. Jednakże, leczenie może być zapewnione w celu zmniejszenia węzłów chłonnych składania ofert lub do zapobiegania przyszłym powikłaniom.

2 w leczeniu zakażeń Bartonella antybiotykami u pacjentów z osłabionym układem odpornościowym. Leczenie antybiotykami zwykle prowadzi do całkowitego wyleczenia u tych pacjentów.

3 Użyj erytromycyna lub doksycyklina jak opłacalnych antybiotyków. Azytromycyny jest skuteczne w rozwiązywaniu dołączonej węzłów chłonnych i jest często uważana leków z wyboru do leczenia chorób kociego pazura.

4 Rozważmy przełączania azytromycyny, kotrimoksazolem, lub chinolonu, jeśli początkowy wybór pojawia się niepowodzeniem po dwóch do trzech tygodni. Rifampiny w połączeniu z innym lekiem lub gentamycynę mogą być brane pod uwagę. Pakiet dawki azytromycyny lub dłuższy okres leczenia jest czasem również stosowane.

5 Kontynuuj antybiotykoterapii na 3 do 6 tygodni. Pacjenci z bakteremią należy traktować przez co najmniej 4 tygodni leczenia. Pacjentów z zastawkami serca często wymagają wymiany, jeśli infekcja rozprzestrzenia się do zaworu.

Jak leczyć infekcji Mycoplasma

Jak leczyć infekcji Mycoplasma


Zakażenie Mycoplasma jest powodowane przez człon z rodzaju Mycoplasma, zwykle Mycoplasma pneumoniae. To zazwyczaj powoduje infekcje dróg oddechowych i nie jest szczególnie zaraźliwy, ponieważ wymaga długotrwałego kontaktu z wydzieliną z dróg oddechowych osoby zakażonej być przekazane. To jest najczęstszą przyczyną zapalenia płuc u starszych dzieci i młodych dorosłych, ale rzadko dotyczy dzieci w wieku poniżej pięciu lat. Poniższe kroki pokazują, jak traktować Mycoplasma.

Instrukcje

1 Sobie sprawę, że zwykle łagodne Mycoplasma postanawia na własną i antybiotykoterapii nie zawsze jest konieczne. W większości przypadków należy rozwiązać w ciągu siedmiu do 10 dni leczenia.

2 Użyj erytromycyna doustnie jako lek z wyboru w zakażeniach mycoplasm. Azytromycyna, klarytromycyna, tetracyklina i jej analogi są efektywnie wykorzystywane. Niektóre fluorochinolony może być skuteczne, lecz nie są tak skuteczne. Jednakże, ta klasa leków działa na inne klasy bakterii, które powodują zakażenia dróg oddechowych.

3 Spodziewajcie się infekcje dróg oddechowych przez mykoplazmozy mieć dłuższe czasy obróbki niż inne infekcje. Większość schematy doustne i dożylne są siedem do 10 dni, ale leczenie doustne 14 do 21 dnia jest również właściwe. Mycoplasma pneumonia mogą być leczone za pomocą ciągu pięciu dniowego azytromycyny doustnego mogą być równie skuteczne, jak trakcie 10 dni erytromycyny.

4 Należy rozważyć leczenie z nowszych leków, takich jak niektóre fluorochinolony i telitromycyną. Są krótsze zabiegi, jak również ze względu na ich mniejszą toksyczność.

5 złagodzić objawy ogólnoustrojowe, takie jak kaszel, gorączka i bóle głowy z tłumiące kaszel, przeciwgorączkowych i przeciwbólowych, odpowiednio.

Jak leczyć infekcji pęcherza Herbally

Infekcje pęcherza moczowego, zwane również Zakażenia układu moczowego (ZUM), to infekcja bakteryjna, która wpływa na układ moczowy, który składa się z pęcherza moczowego, moczowodów i nerek. To najczęściej dotyka kobiet i dzieci na całym świecie. ZUM może powodować uszkodzenie nerek, jeśli nie jest leczone. Dróg moczowych jest zazwyczaj jałowa. Podczas normalnej flory bakterii w okolicy narządów dotrzeć do dróg moczowych z powodu choroby lub zaburzenia równowagi metabolicznej, może wystąpić zakażenie. UTI większość infekcji jest spowodowana przez bakterie zwane Escheria coli. W tym artykule dowiesz się, jak w naturalny sposób leczenia infekcji pęcherza za pomocą silnych ziół.

Instrukcje

1 Gotowanie cztery szklanki un-skoncentrowany sok żurawinowy dzień. Sok żurawinowy zawiera związki, które zatrzymują się organizmów bakteryjnych z przywiązanie do ścian pęcherza moczowego, gdzie mogą powodować zakażenia i odtworzenia. Upewnij się, pić tylko un-skoncentrowany sok z żurawiny od skoncentrowany typ zawiera cukier i więcej wody.

2 przyjmować tabletek UVA URSI dwa razy dziennie lub w razie potrzeby. Uva ursi który jest również nazywany mącznicy lekarskiej, jest potężny zioło, które zawiera związki zwane arbutyna, która niszczy ściany komórkowej bakterii wywołujących ZUM.

3 Weź tabletki skrzyp trzy razy dziennie. Skrzyp chroni błoniaste ścian dróg oddechowych, zapobiegającą przedostawaniu się bakterii do mocowania. Ma on również właściwości antybiotycznych, niszczy składniki komórkowe bakterii. To jeszcze zwiększa wydalania moczu, aby pomóc wypłukać bakterie.

4 Weź suplementów czosnku. Czosnek to naturalny antybiotyk, który zawiera allicyny, która działa poprzez niszczenie składniki komórkowe bakterii i ich części lokomotyw. Oprócz suplementów, spróbuj dodać czosnek do jedzenia, aż poczujesz się lepiej.

5 echinacea Weź dwie tabletki dwa razy na dobę. Echinacea jest potężny zioło, które działa poprzez zwiększenie komórek układu odpornościowego, w tym makrofagi potrzebnych pozbyć ciała bakterii UTI.

Wskazówki

 • Wszystkie ziołowe suplementy wymienione w tym artykule, można kupić w lokalnych sklepach ze zdrową żywnością.

Jak leczyć infekcje drożdży After dylatacja

Rutynowe procedury rozwarcie szyjki macicy, zwykle nie jest przeprowadzane w sterylnych warunkach, choć prawdopodobnie nie może być przyczyną obecności najczęściej zakażeń u kobiet, drożdży Candida albicans. Leczenie początkowe, nie powinien składać się z udając się do lekarza o receptę na silny środek grzybobójczy, ponieważ istnieje wiele ponad-the-counter preparatów i alternatywnych metod leczenia, które są bezpieczniejsze i równie skuteczne.

Instrukcje

Suplementy diety i leczenia zakażeń drożdży, które

1 kompletny schemat składa się z uwzględnieniem wszystkich pięciu dodatków wymienionych poniżej codziennie, aż wszystkie objawy ustępują. Weź 1000 mg L-glutaminy, trzy razy dziennie na pusty żołądek.

2 Weź 10 g oleju Omega-3 i Omega-6 z ryb lub olej lniany, za dzień.

3 Dwie kapsułki czosnku (marka Kyolic) dziennie.

4 Jedz jeden kubek jogurtu dziennie.

5 Dieta powinna składać się przede wszystkim z niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej węglowodanów złożonych bogatych w owoce i warzywa

Wskazówki

 • Jeśli pieczenie lub swędzenie staje się nie do zniesienia, Gyne-Lotrimin, Mycelex lub Monistat raz dostępny tylko na receptę, są teraz dostępne bez recepty.
 • Domowej roboty jogurt jest najlepszy, ponieważ zawiera żywe kultury zdrowych bakterii.
 • Unikaj wszelkich produktów mlecznych (z wyjątkiem jogurtu) w tym czasie.
 • Kuchenka mikrofalowa (na mokro) bawełnianej bielizny przez 30 sekund, aby zniszczyć drożdże.
 • Kobiet z przewlekłymi lub uporczywe infekcje drożdży, powinny być sprawdzane przez lekarza cukrzycy i zaburzeń układu odpornościowego.
 • Nadużywanie ponad-the-counter środków może spowodować podrażnienie i / lub reakcje alergiczne.
 • Korzystanie z anty-grzybicze leków na receptę, takich jak Nizoral, może powodować uszkodzenia wątroby.

Jak leczyć infekcji Pseudomonas

Jak leczyć infekcji Pseudomonas


Zakażenie Pseudomonas są wywołane przez bakterie z rodzaju Pseudomonas, szczególnie Pseudomonas aeruginosa. Są one bardzo odporne w środowiskach wilgotnych i może zainfekować krew, kości, uszy, oczy, zastawek serca, płuc i dróg moczowych. Zakażenia te są zwykle niewielkie, ale może być zagrożeniem życia u pacjentów z osłabionym układem odpornościowym. Osoby chore na cukrzycę są szczególnie zagrożeni. Dowiedz się, jak w leczeniu zakażeń Pseudomonas.

Instrukcje

1 Za pomocą antybiotyków. Iniekcje aminoglikozydu, takiego jak tobramycyna i gentamycyna, przy dawce 5 mg / kg / dzień, zwykle skuteczne. Inne antybiotyki stosowane skutecznie przeciw Pseudomonas obejmują Amikacyna azlocylina, karbenicyliną mezlocylina, piperacylinę i tikarcylina. Specyficzny wybór antybiotyku zależy, w części, od lokalnych wzorów oporowych.

2 Zastosuj kropli kwasu octowego i miejscowe antybiotyki zakażenia Pseudomonas ucha i powinno poprawić szybko. Wanny z hydromasażem mieszków włosowych zwykle nie wymagają leczenia.

3 Treat Pseudomonas infekcje oka z bardzo skoncentrowany kropli antybiotykowych. Antybiotyki są często wstrzykiwane bezpośrednio do oka.

4 oczyszczeniu Pseudomonal toe infekcje internetowych i zastosować azotan srebra lub 5-procentowy roztwór kwasu octowego. Nadal stosować miejscowo antybiotyk, aż infekcja zniknęła. Sulfadiazyny srebra jest najpowszechniej stosowanym środkiem, a azotanu srebra i mafenid może być skuteczna także.

5 Sobie sprawę, że bardziej poważne zakażenia Pseudomonas może być trudne do leczenia. Zwykle wymagają tygodni dożylnie antybiotyki, zwykle w połączeniu. Zainfekowany zastawki serca może być czasami leczone antybiotykami, ale często wymagają operacji na otwartym sercu, aby wymienić zawór.