adcov.com

jak latwo i szybko wybielic ubrania

Jak wybielić ubrania w pralce

Jak wybielić ubrania w pralce

Bleach zawiera substancję chemiczną o nazwie podchlorynu sodu. Ten związek chemiczny trwale zmniejszy ubrania, gdy wchodzi w kontakt z nimi. Często, już ubrania są z bleach jaśniejszy kolor odzież dostanie. Jeśli chcesz rozjaśnić ubrania za pomocą wybielacza, możesz to zrobić w pralce. Ta metoda wybielania ubrań zamieni artykuły odzież bardzo jasnej barwie, jeśli nie całkowicie biały.

Instrukcje

• Umieścić artykułów odzieżowych, które chcesz wybielić w pralce. Jeśli to możliwe nie należy umieszczać ubrania na siebie. Zapewni to, że bleach jest równomiernie na każdą sztukę odzieży.

• Wypełnić swoje pralki tylko tyle wody, aby całkowicie pokryć ubrania. Można to osiągnąć poprzez umieszczenie pralki na najniższe ustawienie wody i włączał. Po wypełnieniu podkładkę do pożądanego poziomu, wyłączyć maszynę. Poziom wody powinien być około cal powyżej odzież.

• Wlać 1 szklanki wybielacza do pralki. Gdy go leje, wlać to wszystko wokół pralki i nie tylko w jednym miejscu.

• Niech artykułów odzieżowych usiąść w wodzie bleach przez 1 godzinę. To daje czas wybielacz, aby rozjaśnić ubrania.

• Szczypce umożliwia podnieść ubrania z wody i ich aby upewnić się, że są one wystarczająco rozjaśniony. Jeśli nie są, niech siedzą na dodatkowe 30 minut.

• Spłukać ubrania przez umieszczenie maszyny na cykl płukania. To usunie bleach od odzieży i pozwalają na zakończenie prania je.

• Pranie ubrania z proszku do prania i wysuszyć w suszarce lub bielizny po zakończeniu mycia. Gdy są one suche, wybielanie projekt jest kompletny i można schować ubrania i nosić je.

Jak wyczyścić i wybielić Protezy Szybki

Wiedząc, jak do czyszczenia i wybielania protezy szybko pomoże Ci mieć więcej zaufania do swojego uśmiechu. Mój ojciec powiedział mi, że najlepszym sposobem, aby oczyścić i wybielić protezy. Powinien wiedzieć, że miał lat doświadczenia i czyszczenia jego protezy wybielanie.

Instrukcje

1 Scrub protezy z szczoteczka do zębów, wody i sody oczyszczonej. Najpierw zdejmuje protezy i używa miękkiej szczoteczki do czyszczenia zanieczyszczeń z protezy. Prowadzi szczoteczkę pod wodą przed zanurzeniem go w pojemniku z sody oczyszczonej.

Następnie wykorzystuje te mieszaniny szorować jego protezy. Miękka szczotka chroni głowy protezy. Sody usuwa zanieczyszczenia i plamy z protez. Soda oczyszczona jest łagodny środek czyszczący, który nie porysować lub uszkodzić protezy.

Następnie płucze sody off protezy przed przejściem do kroku drugiego dokładnie.

2 Zanurzyć protezę w 3% nadtlenku wodoru i mieszaniny wody. Mój ojciec następnie wypełnia szklanej miski z mieszaniną wody i pół pół domowego 3% nadtlenku wodoru. Nadtlenek wodoru jest bezpieczny do stosowania w jamie ustnej i do domu w małych ilościach przez krótki okres czasu.

Umieszcza protezy w misce, upewniając się, że protezy są całkowicie objęte mieszaniny.

Pozwala on protezy zanurzyć w mieszaninie nadtlenku wodoru przez noc lub co najmniej pół godziny.

Po zakończeniu moczenia protezy, on usuwa je z mieszaniny i rozlewa ją w błoto. Następnie płucze protezy dokładnie pod bieżącą wodą.

Wiedząc, jak do czyszczenia i wybielania protezy szybko pomoże Ci mają uśmiech jak białe jak mój tata.

3 Soak protezy w mieszaninie wody i wybielacza jeśli plamy nie ustępują. Mój ojciec następnie uzupełnić mieszankę 1/3 i 2/3 filiżanki wybielacza kubki wody w szklanej misce, jeśli jego protezy miał trudne plamy na nich.

On umieścić jego protezy do mieszaniny wybielacza i wody i pozostawić do wchłonięcia na noc lub na co najmniej pół godziny. Wybielacz to niemal gwarancja, że ​​wszystkie plamy na jego protez będą usuwane.

On następnie wyjąć protezy z mieszaniny i spłukać je pod bieżącą wodą, przez co najmniej trzy minuty.

On następnie włożył protezy powrotem do ust i cieszyć jasny biały uśmiech.

Wiedząc, jak do czyszczenia i wybielania protezy szybko pomoże Ci zaoszczędzić na kosztownych czyszczenia protez i wybielacze.

Jak naprawić tkaniny krwawienia na ubrania

Jak naprawić tkaniny krwawienia na ubrania

Kolorowych element ubioru może stać się ciemna plama w pralni, gdy barwniki puszczanie na inne ubrania w praniu. Aby naprawić tkaniny krwawienia na ubrania, musisz pojedynczy element odpowiedzialny za krwawienie i traktować go, indywidualnie lub z innymi krwawienia ubrania przestanie barwnika z systemem. Po barwnik jest ustalona, tkaniny nie krwawić ponownie, pozostawiając resztę ubrania bezpieczny od krwawienia kolorów.

Instrukcje

Unikanie barwnik krwawienie

• Presoak przedmioty indywidualnie lub razem w 2 litrach (1/2 galon) wody zmieszane z soli 130 g (1 szklanka) lub 118 ml (1/2 szklanki octu). Dociśnij ubrania do mieszaniny aż całkowicie zanurzone. Opuszczenia zapasów moczyć przez 30 do 60 minut.

• Spłukać odzież w zimną wodą, aby usunąć wszelkie octu lub soli pozostałości. Pierz ubrania w komputerze przy użyciu proszek do prania i zimnej wody.

• Wyboru wody, ponieważ pozostawia wirowanie pralka wprawdzie działa jasne. Jeśli ma koloru odcienia do wody, ubrania nie zrobi³ utrwaliæ. Powtórzyć leczenie ubrania z octem i solą i umyć aż woda działa na jasne.

• Suche ubrania na ciepło ustawienie odpowiednie dla danego typu materiału. Nie suche ubrania, które są nadal krwawienie barwnika. Jedynie suche ubrania po jesteś niektórych krwawienie jest stała i nie jest to kolejny kolor dłużej.

Co zrobić po wykrwawieniu

• Oddzielne się ciuchów z mycia, które krwawiły na tak szybko, jak można zauważyć problem. Jeśli to możliwe nie suche z ubrania, które miały barwnik przeniesione na nich.

• Wypełnienia podkładkę z wystarczającej ilości ciepłej wody do pokrycia kwoty błędnie barwione ubrania. Dodać 237 ml (1 szklanka) kolor bezpieczny wybielacza do wody. Tylko wtedy, gdy wszystkie białe ubrania, które są leczeniu za pomocą regularnych wybielacza.

• Dodaj ilości detergentu niezbędne do ubrania, które trzeba leczyć. Dodaj w barwione ubrania. Zestaw urządzenie do mycia z wysokie pobudzenie i pozwolić mu umyć i pełni płukania ubrań z ciepłą wodą.

• Sprawdź, czy ubrania, aby upewnić się, barwnik został usunięty i płukane od. Powtórz kroki 2 i 3, jeśli wszelkie ubrania jeszcze przekazały barwnika na nich. Suche ubrania, które są teraz wraca do normy, zgodnie z zaleceniami na tag.

Jak łatwo schudnąć szybko

To jest artykuł o tym, jak w prosty sposób schudnąć szybko. Tracić optymalną ilość masy zrobić tyle kroków, ile jest to możliwe, także wszystkie te kroki pomogą Ci być zdrowsze zbyt wykonując je.

Instrukcje

1 Pij co najmniej 8 szklanek wody dziennie. NIE pić napoje lub inne słodkie napoje już.

2 NO MORE desery i niezdrowe przekąski, zamiast zastąpić je z owoców, orzechów i innych zdrowych przekąsek.

3 Jedz wysokiej białka, o niskiej zawartości tłuszczu, o niskiej zawartości węglowodanów, niski kalorii dieta. Twoja dieta powinna zawierać dużo pieczonego kurczaka i ryb, ponieważ są najzdrowsze mięso i mają niskie kalorii. Spróbuj podzielić posiłki aż do 5 małych posiłków dziennie. Nie należy całkowicie wyciąć węglowodanów, należy po prostu jeść zdrowe węglowodany, takie jak brązowy ryż. Bodybuilding.com (link poniżej) ma kilka dobrych planów diety można modyfikować na podstawie Twojego apetytu i masy ciała, co chcesz zachować, regulując swoje spożycie białka i kalorii.

4 NO MORE fast food, chyba że jest to nieuniknione, trzymać z kurczaka jeśli jest nieuniknione. No nie smażonego kurczaka, upewnij się, że jest z grilla lub pieczone.

5 Przyjęcie programu cardio lub wagi podnoszenia. Cardio powinien trwać co najmniej 45 minut.

6 Jeśli pić dużo piwa, STOP! Piwo ma dużo węglowodanów, które pozwoli Ci uzyskać wiele wagi.

7 Postaraj się uzyskać 8-10 godzin snu.

Wskazówki

 • Liczenie kalorii nie pomaga być bardziej dokładne w swojej diecie.

Jak naturalnie schudnąć szybko

Jak naturalnie schudnąć szybko

Czy na nadwagę? Jeśli tak, to może już próbowałem wiele sposobów łagodzenia się tych dodatkowych kilogramów, ale na różnym powodzeniem. Wbrew temu, co wielu autorów i żywności może powiedzieć, że to bardzo możliwe, aby szybko schudnąć naturalnie, bez żadnych specjalnych środków spożywczych lub drogiego sprzętu fitness. To nie wymaga istotnych zmian w zachowaniu oraz zmianę nawyków może być trudne, ale odpowiedź jest prosta i to działa.

Instrukcje

1 Przestań jeść wszystkie proste węglowodany, takie jak mąki, cukru, warzyw bogatych w skrobię, takie jak ziemniaki, i większości ziaren. Te produkty spowodować cukru we krwi spike i trzustkę do wydzielania insuliny, aby włączyć wszystko, nadmiar cukru w ​​tłuszcz. Wycięcie tych pokarmów jest jednym z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby schudnąć szybko.

2 Jedz dużo błonnika i zielonych sałatek warzywnych. Włókno zachowa swój pełniejszy żołądek dłużej, zachowując głód w zatoce. Dieta, która utrzymuje głodny przez cały czas nie jest jednym, że będzie trzymać się przez bardzo długi czas, bez względu na to, jak szybko funtów puścić na początku. Jeść dużo błonnika i warzyw również pomoże ustabilizować poziom cukru we krwi, co eliminuje wzloty i upadki następujące jedzenia.

3 Pij dużo wody i tylko wody. Niesłodzone herbaty i czarna kawa bezkofeinowa są również dopuszczalne, ale nie będzie schudnąć szybko, jeśli pijesz ukrytych kalorii, takich jak cukru napojów gazowanych lub kremu w fantazyjne kawy.

4 Jedz dużo ryb, jaj wolnych zasięgu i trawy karmione mięsem. Tłuszcz nie jest koniecznie złe dla ciebie, ale, jak wszystko inne, mogą być problemy, gdy w nadmiarze. Dążyć do jak wielu kwasów tłuszczowych omega-3, jak to możliwe, które są bogate w takie rzeczy jak dziki łosoś i trawy karmione żubrów, w przeciwieństwie do tłuszczów nasyconych i omega 6 sekund, które stanowią większość tłuszczu w regularnych mielonej wołowiny.

5 Użyj sztuczne słodziki bardzo oszczędnie i tylko na celu ograniczenie głodu alternatyw wysokiej cukru. Stevia jest naturalny środek słodzący, który nie wpływa na poziom cukru we krwi, często jest dostarczany z włóknem. Nie można schudnąć szybko i dietę wypełnioną słodyczami, ale tylko trochę teraz, a następnie może być dopuszczalne.

6 Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia. Jedynym sposobem, aby Twoje ciało zdrowsze jest dać mu wiele uwagi, a to oznacza częste treningi. Znaczenie ćwiczeń absolutnie nie mogą być zaniżone. Nie tylko to pomoże Ci naturalnie schudnąć szybko, ale to daje siłę i wytrzymałość nigdy przedtem i poprawić ogólny stan zdrowia. Cardio będzie tętno się i spalić dużo kalorii, podczas gdy ćwiczysz, a trening siłowy poprawia ogólną siłę i wytrzymałość, jak również spalić więcej kalorii, gdy jesteś w stanie spoczynku.

Wskazówki

 • Jest to możliwe, utratę wagi zbyt szybko. Upewnij się, że twój organizm otrzymuje możliwość odpoczynku po każdym treningu i upewnij się, że masz wystarczająco dużo jedzenia, aby utrzymać go w ruchu.
 • Zawsze postępować z nadzorem lekarza, zwłaszcza jeśli są chorobliwie otyłych lub nie wykonywane w długim czasie.

Jak ćwiczyć, aby szybko schudnąć

Jak ćwiczyć, aby szybko schudnąć

Dowiedz się, jak wykonać ćwiczenia, aby szybko schudnąć.

Szybko traci na wadze jest na szczycie listy dla większości ludzi, (jeśli są na wagę, że jest), z fast food staje się częścią naszej normalnej rutyny w życiu, wszyscy szukają szybkiego rozwiązania, aby pomóc rzucić kilka kilogramów .

Ćwiczenia, aby schudnąć szybko, trudno spotkać, jednak ja w składzie jakieś tajne spalanie tłuszczu, kurczenie opona musi wykonać ćwiczenia, które pomogą Ci zrzucić wagę.

Instrukcje

1 Bieg - być może najbardziej atrakcyjne ćwiczenia, aby schudnąć szybko, zwłaszcza, gdy masz nadwagę. Jednakże ten tłuszcz pompowania ćwiczenia pomaga uzyskać tętno dzieje, pot leje, a co ważniejsze, pomaga spalić kalorie.

2 Jumping Jacks - wierzcie lub nie, dodanie 50 podskoków dziennie do swojej codziennej rutyny ćwiczeń będzie domagał się kondycji na nowe wyżyny. To jeden z największych ćwiczeń, aby szybko schudnąć, to jest proste, łatwe i może być wykonane w domu, bez konieczności przechodzenia do siłowni.

3 Skakanka - znowu skakanka jest doskonałym ćwiczeniem, aby szybko schudnąć; Nie chcę wchodzić w szczegóły, inne niż to, że trzeba będzie skakanka.

4 Basen - kąpiel jest nie tylko jednym z najlepszych ćwiczeń, aby szybko schudnąć, ale regularne wycieczki do lokalnego basenu pomoże Ci sygnał do wszystkich, że nadmiar tkanki tłuszczowej. Po kąpieli można korzystać prawie każdy mięsień, że masz. Będziesz wypełnić nagrać swoje ramiona w dół do pośladków i nóg i zaczniesz widzieć efekty w organizmie.

5 Przysiady - przysiady dla tych z Was, których nie znają tego pojęcia, to jedna z tych magicznych ćwiczeń, aby szybko schudnąć. Aby wykonać przysiad trzeba stanąć prosto i po prostu squat w dół. Trzymaj plecy prosto z rękami skrzyżowanymi na klatce piersiowej i zginać kolana do kąta 90 stopni.

Początkowo twoje uda będą bolały od tego ćwiczenia, ale po kilku dniach można zauważyć, że obszar ud jest bardziej stonowane i zaczniesz palić z niektórych, że brzydki tłuszczu.

6 Kolejny świetny ćwiczenia (jeśli można to tak nazwać) jest położyć się na podłodze i podczas oglądania Twój ulubiony program telewizyjny ścisnąć pośladki w. Jako absurdalne, jak to może brzmieć, to na pewno zauważysz obszar pośladków ujędrniające się szybko.

Dodanie 100 dno ściska dzień do schematu, aby schudnąć szybko pomoże przekształcić swój tyłek. Pomyśl, Beyonce i JLo gdy robisz ten jeden, jesteś tylko kilka pośladki ściska daleko do idealnej dole.

7 Mimo ćwiczeń, aby schudnąć, jest ważnym celem, jest to również ważne, aby przestrzegać zdrowej diety i stylu życia. Jeśli ćwiczysz cały tydzień w ostatniej rozpaczliwej próbie wycisnąć do tego suknię dla najbliższych tygodniach daty, należy również upewnić się, że trzymać się zdrowej diety.

Upewnij się, że nie tylko ważyć się na początku tygodnia, ale również dokonać pomiarów tych obszarów problemowych, aby śledzić swoje postępy. W ten sposób będziesz wiedzieć dokładnie, jak wiele wagi i które straciłeś to. Codziennie obsesja wagi opuszczę cię paranoikiem. Wystarczy skupić się na ćwiczeniach, aby szybko schudnąć.

8 Gdy jesteś tutaj, pamiętaj, aby się rozejrzeć za bardziej cennych wskazówek na temat ćwiczeń, aby szybko schudnąć.

Jak mogę schudnąć szybko --- i za darmo?

Jak mogę schudnąć szybko --- i za darmo?

Dzisiaj rynek jest przesycony tabletek odchudzających, diety żywności, sprzęt fitness i programów odchudzających. Te wszystkie pieniądze koszt. Czy to możliwe, aby zredukować talii bez rozcieńczania swój portfel? To zajmuje trochę więcej samodyscypliny, ale można to zrobić.

Instrukcje

Dieta

1 Znajdź znajomego, który jest skłonny do siebie odpowiedzialności. Powiedz jej, że chcesz schudnąć i że chcesz jej pomóc. Upewnij się, że troszczy się o ciebie wystarczy być uczciwym i ścisłe.

2 Przechowywać dzienne wszystkiego zjeść --- posiłki, przekąski i napoje. Daj tej listy do przyjaciela i porozmawiać o tym z nią. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, jak bardzo i jak często tak naprawdę jeść.

3 Zmniejsz porcje o połowę. Po rozdać jedzenie, podają sobie tylko połowę tego, co normalnie można jeść, a resztę oszczędzam na resztki. Jeśli jedzenie, podzielić się posiłkiem z kimś, albo powiedzieć kelnerowi przed czasem, który ma tylko pół porcji.

4 Jedz tylko w określonym czasie. Trzy posiłki i może podwieczorek są dużo dla większości ludzi. Niektórzy ludzie robią bardzo dobrze na dwa posiłki dziennie --- obfite śniadanie i lunch, tylko owoce lub sałatka światła w godzinach wieczornych. Jest to doskonałe formuła utraty wagi.

Ćwiczenie

5 Znajdź przyjaciela na partnera do ćwiczeń. Najlepiej, jeśli ten przyjaciel jest już w formie i cieszy ćwiczenia. Zapytaj go do pracy z tobą co najmniej trzy razy w tygodniu; pięć lub sześć jest optymalna.

6 Spacer lub rower do pełnej godziny w czasie, jeśli to możliwe. Początkowo chodzić delikatnie, ale potem stopniowo budować szybkość i wytrzymałość. Będzie to bardziej skuteczne niż dwie sesje 30 minut.

7 Bądź konsekwentny! Deszcz, śnieg, deszcz ze śniegiem i grad nie zatrzyma listonosza, i nie powinno cię powstrzymać. Nie możesz schudnąć, chyba że jesteś wierny w swoich ćwiczeń. Upewnij się, że twój partner ćwiczenie jest gotów być spójne, jak również.

8 zmotywować się werbalnie, nie tylko psychicznie. Podczas marszu w deszczu i naprawdę chcesz rzucić, powiedz sobie: "Mogę to zrobić! Tracę na wadze! Będę wyglądać świetnie!" Powiedz to głośno, i poprosić znajomego, aby powiedzieć wam podobnych rzeczy.

Wskazówki

 • Nie trzeba zabronić sobie żadnych pokarmów; po prostu mniej jeść wszystkiego. Jest to bardziej efektywne i łatwiej trzymać się od typowych programów diety, w której niektóre pokarmy są "dobre" a inne są "złe". Bądź cierpliwy. Metoda ta nie jest "30 funtów w 30 dni", ale to jest lepsze dla twojego ciała i wagi, że tracisz pozostanie wyłączony. Tempo utraty masy ciała jest bezpośrednio związane, jak wiernym jesteś z małymi porcjami i konsekwentnego wysiłku. Jesteś w kontroli tutaj.
 • Jeśli pacjent choruje na cukrzycę lub hipoglikemii, lub jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, należy porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem odchudzania schematu dieta-i-ćwiczeń. Nie mogą być rzeczy, które trzeba wiedzieć, aby zapewnić, że nie będzie szkodzić twojemu zdrowiu.

Jak stracić kalorii Szybko

Twoje ciało jest maszyną spalania kalorii. Wszystko, co robisz wymaga energii, a sposób twoje ciało dostaje energii jest spalanie kalorii. Twoje codzienne funkcje nadwozia - w tym trawienie, bicie serca i oddychanie - konto dla większości korzystania kalorii, ale jeśli szukasz, aby szybko spalić kalorie. ważne jest, aby jeść zdrowe jedzenie i ćwiczenia w sposób kontrolowany i odpowiedzialny sposób.

Instrukcje

Spalanie kalorii Szybko

1 Porozmawiaj z lekarzem. Przed dokonaniem jakichkolwiek zmian w diecie lub ćwiczeń nawyków, skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, zmiany te nie będą kolidować z potrzeb żywieniowych lub zaszkodzić organizmowi.

2 Budowanie mięśni. Jeśli lekarz mówi, że jest OK, rozpocząć program treningowy waga w lokalnej siłowni. Budowanie mięśni spala kalorie i raz mięśni jest tam, to na duży pobór energii organizmu.

3 Wykonaj ćwiczenie układu sercowo-naczyniowego. Chodzenie, bieganie i gry sportowe wszystkie wymagają dużo energii. Mayo Clinic zaleca 30 do 60 minut umiarkowanej do intensywnej aktywności fizycznej przez większość dni tygodnia.

4 Jedz zdrowe. Jest jedna rzecz, aby zmniejszyć ilość spożywanych kalorii, ale to tylko połowa obrazu - trzeba upewnić się, że kalorii spożywają są dobre dla Ciebie. Wyeliminować "pustych kalorii", takich jak żywność o wysokiej zawartości cukru i tłuszczów nasyconych.

5 rzucić picie. Twój organizm nie może przechowywać kalorii z alkoholu, więc jeśli pijesz, organizm musi spalić te kalorie pierwszy. Zmniejszenie lub wyeliminowanie spożycie alkoholu pozwala organizm do korzystania z zaimportowanych kalorii z pożywienia.

6 Czy rzeczy, które lubisz. Ćwiczenie działa najlepiej, gdy robisz to konsekwentnie i mierzone, w kontrolowany sposób. Wybierz czynności, które lubisz, więc nie będzie się nudzić lub sfrustrowany z nimi. Strona caloriesperhour.com zawiera obliczenia spalania kalorii dla tysięcy działań.

Jak przyspieszyć metabolizm szybko

Szukam, aby przyspieszyć metabolizm naturalnie i szybko? Można łatwo przyspieszyć metabolizm przez jedzenie żywności spalania tłuszczu, aby przyspieszyć metabolizm każdego dnia. W ten sposób można jeść więcej żywności i zwiększenie metabolizmu w tym samym czasie. Jeśli chcesz maksymalnych wyników dla pobudzenia metabolizmu, należy jeść dużo nabiału i warzyw.

Instrukcje

1 Zacznij jeść produkty mleczne częściej. Większość z tych środków mają wapń, który jest używany do żywności rozpadu w organizmie. Nie było niedawne badania żywności w Tennessee, który twierdził, ludzie, którzy są bogaci w produktach mlecznych stracić dwa razy tyle wagi, jak ci, którzy tego nie robią.

2 Innym sposobem na przyspieszenie metabolizmu jest jedząc warzywa. Niektóre wielkie żywności, aby przyspieszyć metabolizm są jabłka, szparagi, jeżyny, dorsz, kukurydza, cebula, wapna i wiele więcej. Można je jeść zwykły lub włączyć je z ulubionego przepisu - ale upewnij się, że jest zdrowy przepis lub nie będzie w najbliższym czasie zwiększyć metabolizm.

3 I wyobraź sobie, że są zdrowe jedzenie, aby spalić tłuszcz, prawda? Innym wielkim wskazówka dla metabolizmu zwiększanie zastępując swoją pustynię każdej nocy z miską świeżych owoców. Możesz dodać niewielką porcję bitą śmietaną na wierzchu, światło rodzaju. Ale pamiętaj, aby nie zbyt to zrobić albo będziesz przytyć zamiast.

Jak uzyskać Lean Szybko

Jak uzyskać Lean Szybko


Pierwsze chude jest trudne, ale satysfakcjonujące zadanie. Najlepszym sposobem, aby zbliżyć się do nowego systemu ćwiczeń jest przez zastosowanie podejścia holistycznego, zmiana diety, wzór, nawyków społecznych śpi, i --- najważniejsze --- twoje nastawienie. Jeśli chcesz dostać chude, tak szybko, jak to możliwe, trzeba będzie poświęcić przynajmniej dwie godziny dziennie na treningu oporowego i intensywnego ćwiczenia aerobowe. Pierwsze dopasowanie nie jest trudne: najtrudniejszy aspekt zmienia swoją rutynę i utrzymywanie się zmotywowani do utrzymania dobrej pracy. Trzymać się swojego planu działania w celu osiągnięcia Twojego celu.

Instrukcje

Dokonać zmian w stylu życia

1 Zmień swoją dietę. W celu przekształcenia swój odcień ciała z wiotki do mięśni, trzeba obniżyć tłustych i rozpocząć spożywanie pokarmów bogatych w białko. Białko pomoże swoje ciało, jak się wam naprawy po intensywnym schematu ćwiczeń.

2 Stop smoking. Wszelkie rutynowe ćwiczenia, które będzie można zacząć wszystko trudniejsze do rozwiązania, jeśli jesteś palaczem. Palenie zwęża drogi oddechowe i sprawia, że ​​krótki oddech, co sprawia, że ​​trudniej dla ciebie, gdy próbujesz jogging wokół bloku. Jeśli schemat ćwiczeń jest zbyt trudne, że nie będą trzymać się go, aż zobaczysz rezultaty, więc zrobić to tak proste, jak to możliwe na siebie przez rzucenie palenia.

3 Stop picie alkoholu. Alkohol odwadnia organizm i utrudnia Ci wykonywać, i jest mało prawdopodobne, aby poczuć się jak wykonywania, jeśli cierpi na kaca. Wykonując także odwadnia się, więc jeśli nie wykonywać dzień po wieczorem po spożyciu alkoholu, należy pić dużo wody, aby zrekompensować swoim stanie odwodnionym.

4 Zmiana wzorca snu. Podczas ćwiczeń, mięśnie łza i reformy. Twój organizm potrzebuje przyzwoity sen w celu naprawy siebie. Jeśli nie pozwolić sobie co najmniej osiem godzin snu każdej nocy, będzie podatny na ciągniętych mięśni lub ścięgien i uszkodzenia więzadeł, ponieważ twoje ciało będzie w stanie osłabienia.

Sporządzić schemat Odporność-Training

5 Rozpocznij przysiady. Przysiady szybko zbudować chude łydki, Glut, ścięgno i czteroosobowe mięśnie. Możesz budować swoją rutynę tak, że wciąż wyzwanie was wykonując kilka przysiadów w szybszym tempie. Zrobić przysiad, stoisko z nogi wskazał prosto i 12 cm od siebie. Powoli zginać w kolanach, trzymając plecy prosto z ciała za palcach. Zegnij kolana, aż plecy uda są równoległe do podłogi. Następnie powoli wprowadzają się ponownie stanąć prosto. Na pierwszy dzień dążyć do 20 do 30 przysiadów, w zależności od tolerancji fizycznej i powtórzyć codziennie potem budowanie na 40 do 50 przysiadów.

6 Czy pompek. Push-upy zdefiniować ramię, brzuch, plecy i mięśnie ramion. Leżeć z twarzą w kierunku podłogi. Podnieść się z waszych rąk, palców i piłki stóp, z ciałem w linii prostej i dłonie na podłodze rozstawionymi na szerokość barków. Bez zginania pleców lub biodra, opuść się na podłogę i wprowadzają się z powrotem ponownie. Zacznij robiąc jak najwięcej pompek, jak możesz. Spróbuj zwiększyć ilość pompek, dopóki nie są w stanie zrobić 100 dni w zestawach po 20 lub 25.

7 Przejdź do wypadów. Lonża działa mięśni nóg. Zrobić wypad, stań prosto, następnie doprowadzić prawą nogę przed sobą, zginanie kolana, aż noga tworzy kąt 90 stopni. Twoja prawa noga powinna być umieszczona mocno na podłodze. Po zegnij prawe kolano 90 stopni, przynieść również lewą nogę do przodu, tak, że kończy się Twój goleń wspierając swoją wagę na podłodze. Twoja lewa noga będzie również zakończyć się pod kątem 90 stopni. Potem wprowadzą się z powrotem ponownie bez dotykania podłogi. Powtórzyć 10 do 20 razy na dobę.

8 Praca mięśni brzucha z przysiadów. Jednym ze sposobów, aby szybko dostać chude brzuch to zrobić przysiadów i brzuszków żołądka. Zrobić siedzieć-up, leżą na podłodze, z rękami za głowę. Bez podnoszenia stopy z podłogi, siedzieć, aż z powrotem jest pod kątem 45 stopni z podłogą. Powtarzaj, aż poczujesz, zakwestionował, aby kontynuować. Staram się robić więcej powtórzeń każdego dnia.

Rozpocząć dawkowanie ćwiczeń aerobowych

9 Run. Aerobik poprawia układ sercowo-oddechowej organizmu. Próby uruchomienia przez co najmniej 30 minut dziennie, opierając się na godzinę. Bieganie poprawia mięśnie nóg i będzie uzupełniać swój trening oporowy.

10 Podnieś skakanka. Skakanka działa łydki i mięśnie brzucha, jak również swoje serce i płuca. Spróbuj pełnego zestawu 50 do 100 skoków raz w tygodniu, montażu aktywność skakanka ze swoimi działaniami do biegania i treningu oporowego. Szybciej skakać, bardziej korzystne ćwiczenie.

11 Odwiedź basen. Basen jest kolejnym "wszechstronny" ćwiczenia, pracy układu sercowo-naczyniowego, jak również ramiona, nogi, brzuch, plecy i gluts. Spróbuj zmieścić się w kąpieli na 20 długości basenu raz w tygodniu, lub uruchomić jeden dzień i pływać obok trochę odciążyć mięśnie.

Wskazówki

 • Przechowywać butelkę wody z tobą przez cały czas, gdy ćwiczysz, aby był nawodniony.
 • Nie należy wykonywać tylko przed pójściem do łóżka. Twoje ciało będzie zachować czujność przez jakiś czas później i nie będzie w stanie dostać się do snu.
 • Trzymać się rutyny. Jeśli z niej zjedziesz raz znajdziesz to coraz trudniejsze do utrzymania dobrej pracy.

Jak stracić Biodra Szybko

Jak stracić Biodra Szybko


Dla wielu ludzi, szczególnie kobiet, biodra może być obszar problemu. Biodra ogólnie zawiera więcej komórek tłuszczowych niż innych części ciała, szczególnie u kobiet. Lipazy lipoproteinowej jest enzymem odpowiedzialnym do przechowywania tłuszczu. Kobiety zdarzyć, że zawiera więcej tego enzymu w biodrach i mężczyzn zawiera więcej w ich dolnej części brzucha. Należy mieć na uwadze, że wielu pracowników służby zdrowia doradzają, że powoli traci na wadze jest znacznie bardziej skuteczne i zdrowsze sposób, aby utrzymać wagę, niż szybko traci na wadze.

Instrukcje

1 Zmniejsz ilość spożywanych kalorii. Aby stracić 1 funt, jednostka musi spalić więcej kalorii niż 3.500 ona zużywa. Wykorzystać kalkulator odchudzania, aby określić, ile kalorii powinno być czasochłonne, aby schudnąć. Wymiana żadnych napojów zawierających cukier z czystej wody pitnej jest doskonały start do zmniejszenia spożycia kalorii i dużo lepiej dla organizmu. Według American Heart Association, należy próbować spalać tyle kalorii, jak można spożywać w celu uniknięcia zwiększenia masy ciała.

2 Czy duży wpływ wysokiej lub ćwiczenia cardio jak bieganie czy aerobik dla maksymalnego spalania kalorii. Wysokiej intensywności ćwiczenia cardio jest ważną częścią rutynowego treningu i zwiększa metabolizm, według FitFaq.com. To pomaga organizmowi w konwersji tłuszczu w energię, co powoduje więcej beztłuszczowej masy mięśniowej.

3 Cel obszary bioder i ud. Według Fitness Magazine, plan ćwiczeń, który zawiera pięć dni działalności cardio i ćwiczeń, które działa do celu obszarze bioder trzy dni w tygodniu jest najbardziej skuteczną metodą utraty wagi w biodrach. Na przykład, stojący z boku akcja ćwiczenie, w którym, nogi na szerokość bioder siebie i podnieść jedną nogę na bok i powoli trzymać nogę, unosząc ją w impulsach ukierunkowany na obszarze bioder.

Jak wytresować, aby szybko schudnąć

Jak wytresować, aby szybko schudnąć


Może masz nadmiar tłuszczu, który wisi nad swoimi dżinsy, czyni swoje koszulki mocno ewentualnie sprawia, że ​​warować kiedy tylko spojrzeć w lustro. Na szczęście, z ćwiczeń i szkoleń można zrzucić zbędne kilogramy. Utrata wagi powinna odbywać się z szybkością 1 do 2 funtów tygodniowo na utrzymanie bezpiecznego programu treningowego. Ponieważ utrata wagi jest balansowanie z kalorii i wydatków kalorii, trzeba skupić się na jak dużo jedzą, jak również ile ćwiczysz.

Instrukcje

1 Drink co najmniej 64 uncji wody na dobę. Zachować wodę z tobą wypić w ciągu dnia i wypić szklankę przed każdym posiłkiem. Woda pomaga nawilżyć ciało podczas treningu, pomaga czuć pełny szybciej podczas posiłków, poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej i zwalcza to, co mogłoby się wydawać są napady głodu.

2 Określić liczbę kalorii jeść dziennie. Czytaj etykiety żywienia, aby dowiedzieć się, jak duża porcja jest i ile kalorii zawiera. Zanotuj wszystko, co jeść i dodać go na koniec dnia. Liczba ta stanowi odżywcze.

3 Oblicz swoją podstawową przemianę materii lub BMR, aby dowiedzieć się, ile kalorii organizm spala każdego dnia. Twoje ciało spala kalorie pełniących funkcje jak trawienie i oddychanie nawet kiedy są w stanie spoczynku. Użyj kalkulatora BMR (patrz źródła).

4 Porównaj BMR do kalorii, aby określić, ile trzeba wykonywać. Ilość kalorii spalamy z BMR i codziennych ćwiczeń musi być większa niż spożycie kalorii, aby schudnąć. Spróbuj równowagi kalorii, dzięki czemu tracą od 250 do 500 kalorii dziennie.

5 Trenuj swoje ciało w wysokiej intensywności ćwiczeń aerobowych na 15 do 45 minut dziennie. Na podstawie masy ciała, płci, jakiekolwiek dolegliwości, aktywności wykonywania ćwiczeń, długości i intensywności ćwiczeń, można spalić pewną liczbę kalorii. Według ShapeFit, działania takie jak prowadzenie, za pomocą eliptyczny trener, step aerobik i jazda na rowerze spalić około 300 kalorii w zaledwie 30 minut.

6 naprzemiennie czynności można wykonać i zwiększyć intensywność. Twoje ciało reaguje na nowe wyzwania i będzie można kontynuować traci najwięcej wagi, jeśli wypełnić nowe ćwiczenia lub cięższej pracy. Alternatywny od dwóch do trzech form ćwiczeń aerobowych w tygodniu, zmienić ćwiczenia aerobowe co miesiąc lub zwiększyć tempo można pracować w każdym innym tygodniu.

Wskazówki

 • Wymień wysokiej zawartości tłuszczu, z dodatkiem cukru i produktów wysokokalorycznych pokarmów z owoców, warzyw, chudego białka i produktów mlecznych beztłuszczowych promować większą utratę masy ciała.
 • Nigdy nie próbuj schudnąć szybciej, niż zalecił lekarz.

Jak mogę schudnąć szybko w 3 dni?

Jak mogę schudnąć szybko w 3 dni?


Odchudzania jest narodową obsesją w USA, gdzie otyłość osiągnęła rozmiary epidemii. W rezultacie, nowe plany diety są wprowadzane do obrotu z regularnością. Jednakże te skupiają się na długoterminowym utratę masy ciała, w ilości 1 do 3 kg tygodniowo. Utraty wagi szybko, jak się przygotować do ślubu lub innych specjalnych okazji, wymaga innego podejścia. Sprawdzonym Plan jest znany jako Alabama 3-dniowa dieta i powoduje utratę do 10 funtów w ciągu trzech dni, w zależności od diety przeglądu zasobu Mój Lifestyle Diet, gdzie 82 procent czytelników powiedzieć podobał się jego wyniki. Ale ostrzega, mój styl życia dieta, waga porażka jest masa wody i długotrwałe stosowanie diety może stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Instrukcje

1 Jedz pół grejpfruta lub wypić szklankę soku grejpfrutowego na śniadanie pierwszego dnia. Ponadto, jeść jeden kawałek toast z jedną łyżką masła orzechowego. Pić czarną kawę lub herbatę. Na obiad, zjeść pół filiżanki tuńczyka z plasterkiem toast i czarnej kawy lub herbaty. Na obiad, jeść 3 uncje jakiegokolwiek mięsa z 1 filiżanka fasoli szparagowej, 1 szklanka marchewki i buraki, 1 małe jabłko i 1 filiżanka lodów waniliowych.

2 Jedz 1 jajko na twardo i 1 plasterek tosty na śniadanie na drugi dzień, wraz z 1/2 banana i czarnej kawy lub herbaty. Na obiad, jeść 1 szklanka twarogu lub pół filiżanki tuńczyka, wraz z 5 krakersy krakersy. Na obiad, jeść hot dogi z 2 1 filiżanka brokułów, kapusty i marchwi 1/2 filiżanki lub rzepy, pół banana i 1 filiżanka lodów waniliowych.

3 Jedz 1 jajko na twardo i 1 plasterek tosty na śniadanie, na trzeci dzień, wraz z czarnej kawy lub herbaty. Na obiad, zjeść 1 plasterek sera cheddar, 5 krakersy krakersy, 1 małe jabłko i czarna kawa lub herbata. Na obiad, zjeść 1 szklanka tuńczyka z 1 filiżanka marchewki i buraki, 1 filiżanka zielonej fasolki lub kalafior, 1 szklanka melona lub 1 małe jabłko, i 1 filiżanka lodów waniliowych.

4 napić się wody w ciągu dnia, ale nie dużo. Eksperci twierdzą, że dieta się powiedzie, ponieważ pozwala szybko schudnąć wody. Dlatego pije zbyt dużo wody podważy wyniki. Jednak nie pitną wodą może prowadzić do odwodnienia.

5 Bądź świadomy ograniczeń w diecie. Nie należy używać go dłużej niż 3 dni w czasie. Potem powrót do normalnej diety, ale ostrożnie zarządzać kalorii, aby utrzymać się na wagę zostały utracone. Jeśli chcesz kontynuować, aby schudnąć, ograniczyć się do 1500 kalorii dziennie przez cztery dni, a następnie powrócić do Alabama 3-dniowa dieta dla innego cyklu. Następnie powtórzyć cały cykl dwa razy. Dzięki temu, że jeśli jesteś otyły, można stracić nawet do 40 kilogramów w ciągu miesiąca. Normalnych, zdrowych ludzi, którzy mają nadwagę, może zazwyczaj traci około 20 kilogramów w ciągu miesiąca od planu.

Wskazówki

 • Aby uzyskać najlepsze wyniki, gotować mięso za pomocą sprayu i pary warzywa.
 • W razie wątpliwości dotyczących ogólnego stanu zdrowia, przed rozpoczęciem diety skonsultować się z lekarzem.

Jak to zrobić szybko schudnąć Ćwiczenia

Schudnąć szybko ćwiczenia mogą nosić cię dość szybko. Wynika to z tempa, w jakim trzeba je zrobić. Nie ma łatwy i szybki sposób na utratę wagi jest to ciężka praca. Naturalnie, można wybrać, aby schudnąć w wolniejszym tempie, ale jeśli chcesz zrobić ćwiczenie, które pomaga schudnąć szybciej intensywność jest głównym czynnikiem.

Instrukcje

1 Ćwiczenia, które są schudnąć szybko ćwiczenia mięśni używać dużych ciężkich takich jak tyłek i górnej części nóg. Przenoszenie tych mięśni spala więcej kalorii niż mniejszych grup mięśniowych. Oczywiście intensywność jest ważnym czynnikiem i częstotliwość treningu.

Przygotowanie ciała do ciężkich ćwiczeniach. Aby uzyskać jak najwięcej z treningu o wysokiej intensywności i pobyt obrażeń bezpłatny zawsze rozgrzewka. Rozgrzewka składa się z 5-10 minut cardio i 5-10 minut odcinków.

2 Użyj aerobik krok dla schudnąć szybko ćwiczenia w domu. Jak można sobie wyobrazić mięśnie o których mowa powyżej są te, stosowane głównie. Aby zwiększyć intensywność dodać masę, dodając masę. Kamizelka waga jest najlepszym wyborem, ponieważ rozdziela masę na rdzeniu organizmu. Wagi ręczne są w porządku, ale nie używać wagi na nogi dla etapu aerobik.

Początkujący muszą skupić się na zwiększeniu intensywności za pomocą szybsze tempo na początku, a następnie dodać do masy później. Wsuń go, ale nie przesadzaj. Trochę ból jest dobry, ale nadmierna bolesność będzie chcesz wyjść.

3 Czy narciarstwa biegowego jak schudnąć szybko ćwiczenia. Albo zrobić prawdziwych lub skorzystać z symulatora narciarskiego. Narciarstwo biegowe spali dużo kalorii w krótkim okresie czasu. Zwiększenie trudności i tempo naprawdę zatracić się intensywność.

Schody wspinaczka to doskonałe ćwiczenie dla szybkiego odchudzania. Maszyna wchodzenia po schodach byłoby miło; Można jednak korzystać ze schodów w dowolnym miejscu. Jeśli masz tylko kilka schodów w domu, iść w górę iw dół, które Ci się mieć. Użyj kamizelkę ważonej spalić więcej kalorii w szybszym tempie.

4 Skakanka jest wysoka intensywność treningu, które kwalifikuje się jako schudnąć szybko ćwiczenia. Bokserki zostały robi to od lat, aby utrzymać szczupłą ciało i wzmocnić nogi. Jeśli wydaje się, że trudno jest to! Skakanka trwa koordynacji, a także zwinności. Jest to również tani i przenośny zabrać ją ze sobą wszędzie.

Alternatywne inne pomiędzy seriami ćwiczeń skakanka, aby utrzymać tętno się i odpocząć nogi. Na przykład ćwiczenia brzucha i push up są doskonałe zastępców, które pozwolą Ci zachować intensywność na wysokim poziomie.

5 Wreszcie, jogging i działa sprinty są dobre stare stand by tych, które uważane są za schudnąć szybko ćwiczenia. Aby zachować rzeczy będzie inwestować w bieżni w złych czasach pogodowych i przyłączyć się do siłowni. Po schudnąć trzeba utrzymać ją, więc trening musi być w toku. Innymi słowy, sprawiają, że zmiany stylu życia.

Etapy Jak Ćwiczenia schudnąć szybko

Etapy Jak Ćwiczenia schudnąć szybko


Nadwaga może być dużym obciążeniem w ramię. Jest bardziej podkreślając jeśli próbujesz rzucić masy ciała, a plan nie działa zgodnie z oczekiwaniami. Istnieją różne schematy do utraty wagi, ale ćwiczenia jest pewny sposób, aby osiągnąć ten cel. Chociaż aktywność fizyczna jest dobrym sposobem, aby schudnąć szybko, trzeba plan, aby Państwa wykonywaniu warto.

Instrukcje

1 Zaprojektuj swój plan ćwiczeń. Wyznaczyć sobie cel, który jest osiągalny i że można zachować motywację przez cały okres treningu. Zaplanuj swój czas ćwiczeń w najbardziej dogodnym czasie, to pomoże Ci trzymać się swojej pracy na zewnątrz, stąd i schudnąć szybko.

2 Ćwiczenia, gdy temperatura ciała jest najwyższa; to sprawia, że ​​twoja praca się bardziej owocne. Zaprogramować out pracy do późnego popołudnia, jeśli twój czas jest elastyczny, a tym czasie temperatura sprzyja wysokim wysiłku produkcyjnego. Unikać wykonywania zbyt blisko czasu snu, tak, że nie są zbyt zmęczeni spać.

3 Pobierz partnera szkoleniowego, jeśli to możliwe. To sprawia, że ​​bardziej interesujące out pracy, a także zapewnia odpowiedzialności. Przyjaciel pomoże Ci osiągnąć spójność.

4 Wydłużyć czas trwania i intensywność ćwiczeń. Aby schudnąć szybciej, trzeba będzie pomieścić duże ćwiczenia intensywności. Zwiększyć czas wykonywania na minimum 30 minut dziennie.

5 Wykonaj ćwiczenia układu krążenia, które zwiększają swoje serca w okresie czasu. Powszechnie określa się jako aerobik, ćwiczenia te zapewniają wysoki poziom kalorii palić. Weź się ćwiczenia, które wzmacniają wysokie spalanie kalorii, aby rzucić się waga szybciej. Angażować się w wysokich spalanie kalorii działań, takich jak pływanie, jogging, narciarstwo biegowe, bieganie i aerobowego tańca. Zapewni to, że można schudnąć szybko.

6 Połącz ćwiczenia cardio z ćwiczeniami siły-budowlanych. Czy ćwiczenia budowania siły, takie jak podnoszenie ciężarów, do budowy masy mięśniowej, zmuszając mięśnie do pracy dodatkowy dysk, gdy umowa. Ćwiczenia budowania siły nie spalić kalorie, ale przyczyniają się do utraty masy ciała, zwiększając tempo metabolizmu podczas odpoczynku. Alternatywny do podnoszenia ciężarów z zestawem wysokiej i niskiej masie powtórzeń w celu utworzenia mięśnie szybko. Ćwiczenia budowania siły zapewnić, że można zdobyć masę mięśniową przy jednoczesnym zapewnieniu, że twoje mięśnie zużywają tłuszcz, który w przeciwnym razie przyczynić się do zwiększenia masy ciała.

7 Włączenie trening interwałowy w harmonogramie treningu. Tworzenie interwały do ​​treningu na przemian okresy umiarkowanej i wysokiej intensywności ćwiczeń. Trening chodzenia wymaga przemian między wolnym spacer i energiczny spacer. Dodać interwały część treningu do zwiększenia szybkości spalania tłuszczu.

8 Weź dużo wody, aby utrzymać ciało dobrze nawilżona przez cały ćwiczeń. Odwodnienie podczas treningu lub przed będą utrudniać sukces ćwiczenia.

Jak zwiększyć szybkość swojego wzrostu mięśni

Jak zwiększyć szybkość swojego wzrostu mięśni


Wzrost mięśni wymaga więcej niż podnoszenie ciężarów, jak zdrowa dieta, która składa się z dużą ilością białka jest istotną częścią szybkiego wzmocnienia mięśni bez użycia sterydów. Białko jest uważane za żywność dla mięśni, gdyż pomaga w naprawie podarte mięśni po treningu; Białko znajduje się w mięsie, orzechy, nabiał i niektórych warzyw. Produkty pochodzenia zwierzęcego, ma wyższe stężenie białka niż warzywa, i powinny być spożywane codziennie na podstawie masy ciała pacjenta.

Instrukcje

1 Pij 0,8 g białka na każdy kilogram masy ciała, zgodnie z Harvard School of Public Health. Jedzenia trzy kawałki czterech uncji ryb tygodniowo, aby otrzymać dużą ilość białka. Tuńczyk biały, łosoś, halibut i mahimahi są wszystkie wysokie źródła białka.

2 Jedz kurczaka. Drobiu, kiedy skóra jest demontowany, zdrowsze ty ze względu na ilość nasyconych kwasów tłuszczowych w skórze. Natomiast wysoką zawartość białka, wołowina, drób także bogate w tłuszcz nasycony i przyczyniają się do chorób serca, zgodnie z American Heart Association.

3 Podnieś swoje ciężary powoli do pracy mięśni więcej. Powolne powtórzeń spowodować więcej stresu do mięśnia, który buduje mięśnie szybciej niż pędzi przez powtórzeń, która polega na rozmachu.

4 Bądź mięśnie. Mięśnie potrzebują czasu, aby uzdrawiać i podkreślając ich podnoszeniu ciężarów na co dzień nie dać im możliwość, aby uzdrawiać. Proces gojenia jest faktyczny okres wzrostu, jak naprawy ciała rozdarte włókien podczas przestojów.

5 Zwiększenie masy maszyn i hantlami szkolenia oporu, co dwa tygodnie, aby zapobiec mięśnie od przyzwyczaić do wagi. Mięśnie, które są "w szoku", z większymi ciężarami nadal pracować ciężej, i dlatego rosną szybko.

Jak pozbyć się szybko na zimno

Jak pozbyć się szybko na zimno


Posiadanie zimno jest denerwujące. Przeziębienie zwykle trwa od 1 do 2 tygodni i produkować różne objawy, takie jak katar, kaszel, ból gardła, gorączka i bóle głowy. Chociaż nie ma lekarstwa na przeziębienie ,, istnieją sposoby, aby poprawić swoje objawy.

Instrukcje

1 Weź echinacea i innych suplementów. Przy pierwszych oznakach przeziębienia, aby lini prostej do najbliższego sklepu ze zdrową żywnością i odebrać butelkę tabletek echinacea lub herbaty. Echinacea to roślina, która jest udowodnione, wzmocnić układ odpornościowy i walczyć przeziębienia i grypy. Chociaż bezpieczne, kobiety w ciąży oraz osoby z alergiami chwastów powinien zapobiegać zioła. Weź dodatek co trzy godziny lub zgodnie z zaleceniami. Dodatkowo, tabletki, suplementy cynku i rumianku czosnku są skuteczne metody leczenia. Nie należy podejmować żadnych środków ziołowych lub w domu bez konsultacji z lekarzem. Wiele preparatów ziołowych kolidować z innymi lekami, i ważne jest, że Twój lekarz jest świadomy, co bierzesz z tego powodu.

2 Get over-the-counter leków. Porozmawiać z farmaceutą aptece i skonsultować się z lekarzem. Wybierz leki, które dotyczą specyficznych objawów. Przeczytaj wszystkie instrukcje dotyczące etykietowania i wziąć każdy lek zgodnie z zaleceniami.

3 Pij sok pomarańczowy lub wziąć witaminę C. świetny sposób, aby szybko zwalczać przeziębienie jest wzmocnić swój układ odpornościowy. To pomaga organizmowi zwalczyć infekcję, tak aby można zacząć czuć się lepiej. Pić kilka szklanek soku pomarańczowego w ciągu dnia lub wziąć witaminę C. skonsultować się z farmaceutą lub się z lekarzem w celu uzyskania instrukcji dozowania dotyczące witaminy C.

4 Zwiększ spożycie wody. Woda i owoce, które zawierają wodę są idealne, ponieważ oczyścić organizm, które mogą pomóc usunąć bakterie i toksyny. Toksyny mogą przyczynić się do zimna, a wcześniej są z organizmu, tym szybciej można odzyskać.

5 Bądź z pracy do domu. Ponieważ zimno może pozostawać przez wiele dni, wiele osób nadal pracować, chodzić do szkoły lub uczestniczyć w innych działaniach. Łagodne przeziębienia rzadko przeszkadzają w codziennym życiu. Jednakże, jeśli masz do czynienia ze złym zimno, należy rozważyć biorąc kilka dni wolnego. Nadmierna aktywność może zmniejszać poziom energii i przedłużyć zimno. Daj sobie czas na relaks i uzdrawiać.

6 Umyj ręce. Pamiętaj, aby umyć ręce po wycierania nosa i kaszel. Właściwa higiena jest dobrym sposobem, aby szybko walczyć zimno i jesteś mniej prawdopodobne, aby zarażać innych.

Jak pozbyć się szybko czarne Kolor oczu

Jak pozbyć się szybko czarne Kolor oczu


Zszokowany się? A może po prostu czujesz się w dół po schodach. Tak czy inaczej, czarne oko może utrudniło życia społecznego. Chociaż nie ma lekarstwa natychmiast podbite oko, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc zmniejszyć wygląd podbitym okiem i pozbyć się go trochę szybciej. Oto kilka wskazówek, jak pozbyć się z podbitym okiem.

Instrukcje

1 Unikaj Tylenol natychmiast po uruchomieniu oko puchnąć. Tylenol został znany cienką krwi, które zapobiec krzepnięciu krwi żyły tak szybko, dzięki czemu więcej czasu na przepływ krwi do skóry.

2 Zastosuj zimny lód pakiet do oka. Pomoże to spowolnić przepływ krwi w dół i zmniejszają ilość krwi, która wypełnia skórę - powodując podbite oko - z rozbitych naczyń krwionośnych. Naciśnij zimno lodzie przed okiem tak szybko, jak to możliwe. Zrób to z przerwami przez następne kilka dni, aby zmniejszyć obrzęk i "czarny wygląd".

3 Sen z głową podwyższone o kilka poduszek. Zapobieganie nadmiar przepływu krwi do oka pomoże również zmniejszyć ilość krwi, która wylewa się skóry poprzez rozbitych naczyń krwionośnych.

4 Po kilka dni minęło, a naczynia krwionośne nie miałem czasu, aby uzdrawiać, delikatnie masować czarny obszar wokół oka ciepłą szmatką mycia. , Delikatnie masując skórę, pomagasz ciało wypłukać i usunąć zaschniętą krew pod skórą poprzez promowanie krążenie.

Jak Get Fit Szybko

Jak Get Fit Szybko


Chcesz stracić tych nadmiar kilogramów? Get stonowanych? Wirtualny dysk ciało? Wykonaj następujące kroki, a otrzymasz zmieścić się w czasie.

Instrukcje

1. Zdecyduj, co szukasz. Czy chcesz stracić trochę na wadze? Czy chcesz dostać stonowanych, czy chcesz zbudować mięśnie? Istnieją różne opcje ćwiczeń dla różnych celów.

2 Eksperci twierdzą, że połączenie ćwiczeń sercowo-naczyniowych (takich jak bieganie, gdzie tętno dostaje i pozostaje podwyższone) i trening siłowy jest najlepsze dla wszystkich typów cele fitness. Jeśli chcesz tylko schudnąć, można skupić się na cardio pracy. Jeśli chcesz uzyskać stonowanych lub uzyskać silny, można skłaniać się więcej treningu siłowego.

3 Zawsze rozciągnąć przed treningiem. Poświęcić kilka minut powoli rozciągające części ciała, która będzie ćwiczeń.

4 Rozpoczęcie pracy z układu krążenia jest łatwy. Pamiętaj, że twoim celem jest, aby tętno i utrzymywać w tym stanie przez co najmniej trzydzieści minut. Masz wiele różnych sposobów można to zrobić. Możesz chodzić szybko, pobiegać lub uruchomić. Można jeździć na rowerze. Możesz przejść wioślarstwo. Bądź kreatywny - robić rzeczy, można liczyć, i nie bój się zmienić się działalność.

5 Trening siłowy może być trochę bardziej zastraszające, ale to nie powinno być. Start z pompki - każdy wie, jak je zrobić! Nie ma znaczenia, jeśli można to zrobić tylko dwa lub trzy, aby rozpocząć - będziesz silniejszy. Kontynuacja z kuca: stać ze stopami hip-szerokość barków, palce skierowane na wprost. Powoli ugnij kolana i opuść biodra w kierunku podłogi, trzymając prosto tułowia i brzucha ściągnięte ciasno. Powtórz kilka razy.

6 Kup sobie zestaw lekkich ciężarków, i zacząć robić kilka podstawowych ćwiczeń. Spróbuj zrobić proste loki ramię, a następnie przejść do różnych procedur, takich jak podnoszenie ciężarów nad głową. Jak się silniejszy, będzie można zrobić bardziej zaawansowane ćwiczenia. Spróbuj zrobić co najmniej trzy zestawy (zestaw jest jednym z serii powtórzeń) z pięciu powtórzeń każda.

7 Nie zapomnij schłodzić. Jeśli robisz cardio, spędzić pięć minut powoli idzie po pracy na zewnątrz. Jeśli już trening siłowy, czy śledzić odcinki obszarów mięśniowych masz wypracowane.

Wskazówki:

 • Zawsze rozgrzewki i schłodzenia.
 • Nie denerwować. Zacznij powoli i zrobić trochę w czasie. Będziesz zaskoczony, jak szybko widać efekty.
 • Jeśli to było podczas ponieważ wykonywane, za wizyty u lekarza przed rozpoczęciem jakiegokolwiek treningu.

Jak Heal Burns szybko

Jak Heal Burns szybko


Jest to możliwe do wyleczenia oparzenie szybko, w zależności od nasilenia. Oparzenia pierwszego stopnia można leczyć w domu, chyba że obejmuje dużą część ciała, która jest uważana rozległe urazy. Poparzenia I stopnia oparzenia, które wpływają na pierwszą warstwę skóry. Skóra będzie czerwona i może obrać. Jeżeli pęcherze skóry, uważa spalania drugiego stopnia. Oparzenia drugiego stopnia powinien być traktowany przez lekarza, chyba że blister jest małe. Pęcherze mniej niż 2 lub 3 cali są uważane za niewielkie, mimo że są one technicznie drugiego stopnia w statusie.

Instrukcje

1 Uruchom zimnej wody bezpośrednio na oparzenie. Nie wolno dopuścić, aby woda się zbyt zimno, jak to będzie szok spalony obszar. Puść wodę, aż ból od oparzenia ustąpi. Warto także zobaczyć zaczerwienienie ustępują z trochę palić również. Jeśli nadal czujesz ból lub nie masz dostępu do bieżącej wody, umieścić zimnej wody na czystą ściereczką i używać go jako chłodny kompres. Trzymaj kompres na oparzenia oparzenia aż ostygnie. Ważne jest, aby schłodzić spalanie, tak że spalania nie rozprzestrzeniania lub oddziaływać na obszar wokół niego.

2 spaloną powierzchnię osuszyć delikatnie czystą szmatką. Należy unikać używania odzieży lub szmatek, które były używane do niczego innego, ponieważ są myte, ponieważ może to skazić teren z nadmiernymi bakterii. Pat dala wodę lub płyn, które mogą być tworzącą w miejscu spalania. Zastosuj krem ​​do leczenia oparzeń, który jest dostępny bez recepty w większości aptek.

3 Owiń palić w bandaż lub z folią. Nie należy używać bawełny lub gazę, ponieważ może pozostawić cząstki w miejscu oparzenia i powodować podrażnienia. Bandaż wrap mocno, nie tak, że jest to niewygodne, aby wywrzeć nacisk na obszarze w celu zmniejszenia bólu i ewentualne obrzęki. Jeśli zauważysz obrzęk, podnieść teren, jeśli to możliwe, aby zmniejszyć przepływ krwi.

4 Nie należy odebrać w lub dotknij palić jak leczy. Przytrzymać pokryty bandażach czystych, dopóki tworzy barierę ochronną lub strup. Aby pomóc w bólu, użyj kremu palić, aloes i przeciwbólowych. Utrzymać powietrza z rany, jak to tylko możliwe, aż ochronne formy barierowych.