adcov.com

jak kogoś zahipnotyzować

Jak mogę Dieta Jedzenie Lean Cuisine?

Jak mogę Dieta Jedzenie Lean Cuisine?


Lean Cuisine jest firma rozpoczęła w 1981 roku przez Stouffers dać ludziom zdrowego jeszcze wygodny sposób zarządzać swoją wagę. Z posiłkami, które mają od 200 do 400 kalorii, Lean Cuisine pomaga w utracie wagi poprzez dostarczanie kalorii i część kontroli. Zmniejszenie dziennego spożycia kalorii jest jednym z najważniejszych etapów tworzenia przesmyku funtów. O niskiej zawartości tłuszczu, węglowodanów i konserwantów, Lean posiłki Kuchnia może być stosowany z innymi pokarmami, aby osiągnąć cele wagi.

Instrukcje

1 Przygotować śniadanie co rano, że składa się z nie więcej niż 300 kalorii. Miskę owsianka z brązowego cukru, dwa gofry z syropem bez cukru lub miskę Pełnoziarniste z bananów są wszystkie zdrowe śniadanie opcji.

2 Jedz jeden Lean Cuisine danie na obiad, i dodać świeże warzywa, chleb pełnoziarnisty lub sałatkę dla zrównoważonego posiłku. Pij wodę zamiast soków i napojów gazowanych, aby zachować kalorie na około 400.

3 Jedz jeden Lean Cuisine danie do wyboru na kolację. Dodaj do zupy, sałatki lub surowe warzywa do pełnego posiłku.

4 Jedz przekąski składające się z owoców, nasion słonecznika, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, warzywa lub niesolonego popcorn między posiłkami. Te zdrowe przekąski będzie utrzymywać wybory głód dół bez dodawania dużo kalorii.

Wskazówki:

 • Ćwicz codziennie, aby pomóc spalić kalorie i zachować zdrowe serce. Aerobik, jazda na rowerze, pływanie, spacery i taniec może palić wszędzie od 400 do 1000 kalorii na godzinę.
 • Zapytaj swojego lekarza o zalecanej ilości kalorii dla swojego ciała. Według strony internetowej Dieta Bites, osoba musi stracić 100 funtów. może nie być w stanie jeść tę samą ilość kalorii jak kogoś, kto próbuje stracić 20 funtów. bez potencjalnie zagrażające życiu skutki.

Jak zaplanować Grupa Wsparcia

Grupy "samopomocy" Pomoc lub są tworzone przez ludzi, którzy mają problemy, wyzwania i problemy. Mogą one być uruchamiane przez uczestników lub sponsorowana przez organizacje opieki zdrowotnej, pomocy społecznej lub agencji organizacji non-profit. Grupa wsparcia może działać na rzecz wzajemnego rozwiązywania problemów, radzenia sobie z cierpieniem lub innych badań osobowych i wymiany informacji.

Instrukcje

Uruchomienie Grupa

1 Przeprowadzenie badania. Dowiedzieć się, czy istnieje istniejącej grupy lokalne lub krajowe, które skupia się na kwestiach, które dotyczą lub wyzwań cię - przed rozpoczęciem nowej grupy. Amerykańska & NJ Samopomocy Izby rozrachunkowe posiada bazę ponad 1000 grup wsparcia. Sugerują oni, że takie grupy, aby skontaktować się dowiedzieć, czy mają jak do zestawu lub innych zasobów, aby pomóc.

2 Wykonaj zalecane kroki, aby rozpocząć swoją grupę. Samobójstwo i Międzynarodowe Stowarzyszenie Zdrowia Psychicznego sugeruje następujące kroki, aby uruchomić grupę wsparcia:

-Decide, Co będzie przedmiotem lub celem grupy. Twoja grupa mogła skupić się na dostarczaniu emocjonalne lub inne rodzaje wsparcia dla uczestników, edukować uczestników i publiczności, lub osiągnięcia określonego celu.

-Identify Główny punkt kontaktowy, że uczestnicy i osoby z zewnątrz mogą zadzwonić lub wysłać e-mail do informacji, spotkania harmonogramy i aktualizacji.

-Invite Którzy członkowie grup i priorytety dzielić się doświadczeniami.

Kontaktując ekspertów z danej dziedziny, którzy mogą zapewnić konsultacje, miejsca spotkania, spotkania i dać ułatwią prezentacje.

-Set Czas i datę pierwszego spotkania i stworzyć program.

3 Określić strukturę na spotkania grupy. Zdecyduj, jak często grupa powinna spełniać, co format spotkań powinno być i jak spotkania powinny być prowadzone. Na przykład, należy rozważyć, czy nie powinno być guest- lub uczestnik-dostarczone prezentacje na każdym posiedzeniu lub czy format powinny być otwarte dyskusje. Jeśli masz otwartą dyskusję, decydują, czy to będzie moderowane przez jedną osobę, czy też powinno być spontaniczne.

Inne opcje można rozważyć to, czy ustanowić podstawowe zasady dyskusji, takich jak, czy też "cross-talk" jest dozwolone (uczestnicy mogą swobodnie dodawać do kogoś obserwacji i opinii innego wyraził), czy każda osoba musi rozpocząć " Nowy wątek "(nowy temat rozmowy).

4 Reklamuj swoją grupę. Rodzina Opiekun Sojusz ma kilka pomysłów, które pomogą Ci zdobyć rozgłos dla swojej grupy:

Wysyła ulotek lub innych informacji na tablicach ogłoszeń w supermarketach, społeczność wszelkich odpowiednich punktach sprzedaży detalicznej, Kościół biuletynów informacyjnych, biblioteki i lokalne oddziały organizacji krajowych, które koncentrują się na wyzwaniach, które odpowiadają lub są podobne do tych z grupy.

-Write I wysyłać informacje prasowe do lokalnych gazet.

-Write I przedstawia krótkie komunikaty (długie 02:58 zdania) usług publicznych do lokalnych stacji radiowych i telewizyjnych. Komunikaty powinny wyjaśnić cel ramach grupy i informacje kontaktowe.

-Inform Pracowników socjalnych w szpitalach, klinikach i innych organizacji pomocy społecznej na temat potrzeb grupy oraz informacje kontaktowe.

5 Należy rozważyć rozpoczęcie grupy wsparcia w Internecie. Ludzie, którzy mają trudności z podróży na spotkania lub osób, które pragną prywatności, spotkania online zapewnia wolą uczestniczyć w wirtualnych spotkaniach. Na umysłowym miejscu help.net, pisarz Ed Madara opisuje sposoby uruchamiania darmo online, e-mail grupy wiadomości, wolne grupy czatu i bezpłatne witryn sieci Web, w którym ludzie mogą wysyłać wiadomości, przyczyniają się do blogów lub rozpocząć forach. Te grupy komunikatów można uruchomić za pośrednictwem wyszukiwarek, takich jak Yahoo, lub określonych grup, które utrzymują miejsca (i żądania darowizny w celu utrzymania ich). Grupy komunikatów są doskonałym sposobem w czasie rzeczywistym w celu omówienia problemów, wymiany informacji i zasięgnąć porady w zaciszu własnego domu lub laptopa.

6. Zdecyduj, czy grupa będzie musiała pokryć koszty, a jeśli tak, w jaki sposób środki będą obsługiwane. Potencjalne koszty mogą obejmować czynszu za miejsca spotkania, poczęstunek lub materiałów edukacyjnych. Jeśli zdecydujesz się pobierają należności, ustalenie, czy można zwrócić określoną kwotę lub poprosić o dobrowolne datki. Może warto rozważyć planowania wydarzeń zbierania funduszy na pokrycie wydatków.

Wskazówki:

 • "Zastanów się, czy należy przypisać urzędników, takich jak prezydenta, sekretarza, skarbnika lub. Możesz przypisać stałe obowiązki, takie jak kogoś do obsługi bezpieczeństwa lub służyć jako powiernik materiałów.
 • Być może trzeba sformułować kilka zasad etykiety zakazać zniewagę lub wyzwiska podczas dyskusji.
 • Kwestie prywatności może być problemem dla niektórych członków. Niektóre grupy wolą zwrócić się do uczestników tylko o imiona. Możesz informacje kontaktowe bezpieczne straży, w tym numery telefonów i e-mail i ulicznych adresów jako dodatkowy środek ochrony prywatności.

Jak zdiagnozować Borderline Personality Disorder (BPD)

Jak zdiagnozować Borderline Personality Disorder (BPD)


Rozpoznanie Borderline Personality Disorder (BPD) jest trudne do wykonania, zarówno dlatego, że istnieje tak wiele możliwych objawów, a ponieważ są psychiatrzy, którzy mówią, termin jest zbyt szerokie, aby rzeczywiście być choroba sama w sobie. Ale są pewne ostateczne objawy, że razem są obecne w którymkolwiek z rozpoznaniem tej choroby.

Instrukcje

1 Zwróć uwagę na dwa główne objawy te z BPD. Są brak psychosis-- rozróżnieniem rzeczywistości i halucynacji - i brak wiedzy o tym, kim są naprawdę. Mają podobny kameleon zdolności, aby stać się jak kogo oni z powodu ich braku "ja". Istnieje również tendencja do projektu swoje uczucia na te, są one z.

2 Spróbuj zrozumieć niezdolność BPD, by uformować pełne zrozumienie relacji. Mają coś, co nazywa się "emocjonalne amnezja" - wrodzoną niezdolność do przypomnienia sobie emocje w stosunku do każdego ostatniego interakcji. Każde spotkanie jest podsumowanie w stosunku do nich; nie ma ciągłości. Jednocześnie doświadczają emocji tak intensywnie, że kiedy czuje jedną emocję, nie pamiętam, co inne emocje ochotę.

3 Zegarek dla nieparzystych postrzegania i myślenia. Często jest paranoja towarzyszy chaotycznych i nadmiernych relacyjnych załącznikami i desperackiej obawy przed opuszczony, zdradzony i samotności. Czasem BPD za myślą, że mają prawie "magiczną moc" kołysać wydarzenia i próbują manipulować innymi emocjami, aby utrzymać je opuszczać. Mają tendencję do widzenia rzeczy tylko w kategoriach czerni i bieli, takich jak dobro kontra złe i prawo w stosunku do złego.

4 Poszukaj pewnych ekstremalnych zachowań spowodowanych przez brak kontroli impulsów, niską tolerancję dla lękowych i skrajnych reakcji na sytuacje, seksualnej i niemożność uzyskania satysfakcji z pracy lub korzystania lub hobby. Sadomasochistyczna zachowanie, takie jak pieczenie lub cięcia się to często, wraz z tendencjami samobójczymi lub groźby samobójstwa często wykorzystywane jako manipulacji działań i emocji innych.

5 interwencji Próba gdy ktoś z BPD wykazuje oznaki nadużywania alkoholu, narkotyków lub anoreksji lub bulimii, lub innych kompulsywnych zachowań, które jest niebezpieczne. Oni mają ciągłe poczucie pustki i depresji, i wypełnić swoje życie z zachowań, które odwracają ich od poczucia izolacji. Są często ekscytujące, zabawne i inteligentne z beztroskiego maskowania ich wewnętrzną postawę smutek.

6 Próba ustalenia, czy osoba z BPD mają historię zaniedbań lub nadużyć; to jest dość powszechne i pogarsza genetyczną skłonność do tej choroby. BPD są przeważnie tak głęboko zakorzenione w ich problemy, nie zdają sobie sprawy ich poglądy nie są normalne. Rzadko szukają pomocy, dopóki mają poważne kłopoty w swoim życiu i uświadomić sobie, że nie mogą sobie pomóc.

7 Podawać test psychologiczny. Najbardziej pomocni i wspólne badania jest Inwentarz Osobowości Minnesota Wielofazowy (MMPI). Wyniki interpretuje się porównując wyniki pacjenta do innych osób "o znanej BPD. Lekarze kierują pacjentów, którzy wykazują szczególne zachowania przez długi okres czasu, który nie wskazują inne zaburzenia osobowości.

Jak zaplanować warsztaty dla kobiet

Jak zaplanować warsztaty dla kobiet

Warsztaty dają uczestnikom szansę spotkać się i spotkać innych podobnych potrzebach lub problemy. Warsztat jest miejscem, gdzie ludzie uczą się nowych narzędzi i zasobów, znaleźć sposoby przezwyciężenia wyzwań i pracy na rozwijanie osobistych i zawodowych celów. Jeśli są pionierem Komitet planowania warsztatów dla kobiet, tworzenie skupić się na swój warsztat. Czy będzie to warsztaty o kwestie dotyczące kobiet w miejscu pracy, zdrowie kobiet, życia lub kobiet wiary, warsztat planowania strategii pozostają takie same.

Instrukcje

• Ustalenie budżetu warsztatu. Zanim zaczniesz wydawać pieniądze, to jest ważne, aby wiedzieć, jakie fundusze są dostępne. Zrób listę przewidywanych kosztów, takich jak miejsca warsztatów, narzędzi, sprzętu, żywność i zaopatrzenie. Spróbuj podzielić swoje fundusze przez arkusza wydatków przydzielić pewną ilość pieniędzy do każdej kategorii wydatków.

• Ustawić datę i godzinę dla warsztatów dla kobiet. Upewnij się, że możesz wybrać datę i czas, który jest wygodny dla tłumu kobiet, które mają nadzieję na przyciągnięcie. Na przykład jeśli organizują warsztaty dla kobiet chrześcijańskich problemy to nie przyczyniłaby się do organizacji warsztatów w niedzielę rano, kiedy większość odbiorców może być w kościele. Dodatkowo, ustaw datę swojego warsztatu daleko wystarczy wyprzedzeniem, aby dać Ci czas na plan. Skali swój warsztat wpłynie na ile czasu planowania i przygotowania, czego potrzebujesz. Większą skalę warsztaty wymagają więcej szczegółów i może potrwać kilka miesięcy do planu, podczas gdy drobnych warsztatów może być zaplanowane w kilka miesięcy lub kilka tygodni.

• Wybrać miejsca warsztatów. Oceny potrzeb odstępy oparte na ile Uczestnicy warsztatów przewidujesz przybycie. Jeśli warsztat dla kobiet będzie kameralny, może wybrać miejsce o charakterze bardziej intymne, takie jak kogoś w domu lub sala konferencyjna urzędu. Jeśli są hosting warsztaty dla kobiet, gdzie można się spodziewać setki kobiet, aby pokazać się, szukać pokoi konferencji dla potencjalnych opcji miejsce. Upewnij się, że miejsce, co wolisz, jest dostępny w dniu, że Twój warsztat jest zestaw, i że koszt rezerwacji mieści się w budżecie.

• Utwórz plan dla Twojego warsztatu. Dokument przepływu jak chcesz warsztatu aby przejść. Na przykład początku może być 30 minut wprowadzeń i lodołamaczy, następuje godzinny wykład, a następnie 15 minut przerwy. Włączenie przerwę obiadową, jeśli są gospodarzami warsztat, który jest ponad cztery godziny długi, począwszy od rana.

• Identyfikacja wszelkich zaproszonych gości specjalnych, chcesz uczestniczyć swój warsztat, oparty na problemy, które swój warsztat zajmuje się. Na przykład, może być właściwe wprowadzenie mówca motywacyjny dla kobiet warsztaty na temat "jak budować poczucie własnej wartości i koniec niewłaściwych relacji," finansowej warsztatów dla kobiet może prowadzić was zaprosić znanych kobiet doradcy finansowego do grupy. Oprócz zaproszonych gości obejmują zajęcia dla uczestników warsztatów do zrobienia i filmy dla nich oglądać.

• Zestaw opłat za uczestnictwo. Opłaty te powinny być oparte na ile pieniędzy będzie kosztować do ułożyła warsztatów, i jeśli ty potrzeba twój organisation wobec zarobić na warsztacie.

• Reklama dla Twojego warsztatu. Na problemy kobiet, które warsztat skupia się na podstawie, wybierz odpowiednie miejsca do reklamowania. Na przykład można reklamować w kościołach lokalnych oraz w radiu warsztaty dla kobiet oparte na wierze, natomiast warsztaty dla kobiet do czynienia z uzależnieniem od może być reklamowane w przychodni uzależnień i w radiu. Upewnij się, że reklamy powiedzieć kobiety daty i godziny warsztatów, wraz z cena za uczestnictwo.

Jak się ubierać, aby twój mąż Feel Good

Jak się ubierać, aby twój mąż Feel Good

Pociąg fizyczny w relacji jest ważne, aby utrzymać przy życiu chemii. Często pary się dobrze ze sobą po pozostaje w związku małżeńskim przez wiele lat i nie martwić się o ich wygląd fizyczny. Każdy człowiek ma swój własny osobistych preferencji dla ulubionych strojów, które nosi jego żona, ale istnieje kilka kroków, każda kobieta może podjąć, aby ubierać się dobrze i aby jej mąż czuje się dobrze. Biorąc trochę czasu ładnie ubierać na randkę lub jako niespodzianka dla męża można dodać przyprawy i romans na twój związek.

Instrukcje

• Zwrócić uwagę na rodzaj odzieży twój mąż lubi najbardziej. Jeśli on jest przyciągać do Ciebie w niektórych strój, należy wziąć pod uwagę najlepsze cechy tego stroju. Może on również wspomnieć, kiedy inna kobieta wygląda ładnie w stroju. Wziąć pod uwagę to, co lubi o strój.

• Należy wziąć pod uwagę przy okazji, dla którego są opatrunku. Kolacja w lokalnej restauracji wymagałoby bardziej swobodny strój niż noc w balecie.

• Wybierz strój, który zwiększa swoje najlepsze fizycznych aktywów lub twój mąż ulubione fizycznych aktywów. Jeśli twój mąż kocha Twoje nogi, nosić spódnicę, która prezentuje swoje nogi.

• Wybierz kolor, który wygląda dobrze na Ciebie i że twój mąż lubi. Jeśli jego ulubiony kolor to taki, który nie wygląda dobrze na Ciebie lub że nie lubisz, znaleźć małe akcesoria w tym kolorze dodac do stroju. Pin lub szalik byłby idealny.

• Kupić nowe sexy biustonosz i bielizna. Widząc twój nowy bielizna po dacie zdecydowanie sprawi, że twój mąż czuje się dobrze. Upewnij się uzyskać rozmiar, który pasuje do Ciebie poprawnie. Kolor i fit powinno działać z stroju. Czarny biustonosz nie wyglądają dobrze w białej sukni. Sukienka bez ramiączek będzie potrzebować biustonosz bez ramiączek.

• Upewnij się, że twój strój jest odpowiedni rozmiar. Strój, który jest zbyt mocno może wydawać się sexy, ale może być niepochlebny. Jeżeli twój strój jest zbyt luźne, będzie wyglądać cięższe niż normalnie. Dopasowanie jest bardzo ważne, gdy sos zrobić twój mąż czuje się dobrze.

• Idź do salonu aby mieć włosy i makijaż zrobić. Użyj stylisty, który jest zaznajomiony z Tobą. Nie chcesz wyglądać jak kogoś innego, tylko freshened-w górze ty.

• Poproś znajomego o jej opinię na swój strój. Upewnij się, że możesz wybrać przyjaciela, który wola dawać ty uczciwy opinii.

• Spacer z ufnością i uśmiech kiedy spotkasz swojego męża. Twoja postawa sprawi, że różnica w jak twój mąż czuje się.

BMI jest skutecznym środkiem zdatności?

BMI jest skutecznym środkiem zdatności?


BMI - skrót od wskaźnika masy ciała - jest standardowym punktem wyjścia do określenia ryzyka rozwoju przewlekłych stanów zdrowotnych. To wyliczenie wzrostu i masy ciała, aby sprawdzić, czy na skład ciała jest cel dla rozmiaru ramki. Jednak to nie zawsze działa dla każdego. Tabela nie uwzględnia płci czy masy mięśniowej i może być niedokładny pomiar poziomu sprawności fizycznej.

Robi Math

BMI powinien wynosić od 18,5 do 24,9, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Jeśli jest to poniżej tego zakresu, można być niedowagę, a jeśli jest większa, może być z nadwagą. Oblicz swój wskaźnik masy ciała, dzieląc masę ciała w kg przez wzrost w cm do kwadratu, a następnie pomnożyć wynik przez 703. Tak więc jeśli jesteś 160 funtów i stanąć 68 cali wysokości, podzielić 160 przez 4624 - lub 68 do kwadratu. Pomnóż odpowiedzi - 0.034 - przez 703. Twoje BMI wynosi 24,3, co jest w zakresie zdrowego.

Fat językowe

Tylko dlatego, że indeks spadnie pomiędzy 18,5 i 24,9, nie oznacza, Twoja waga jest na cel. BMI nie wykorzystuje pomiar talii lub biodra, więc nie uwzględniamy w którym tłuszcz znajduje się na swoim ciele. Nawet jeśli wskaźnik masy ciała może być normalne, może być zlokalizowany na gromadzeniu się tłuszczu wokół brzucha - otaczający swoich najważniejszych organów. W zależności od tego, gdzie znajduje się twój tłuszcz, ryzyko zachorowania na przewlekłe dolegliwości może być tak wielka, jak kogoś z nadwagą BMI w przedziale 25,0 do 29,9, lub w otyłej kategorii 30 i powyżej.

Masy mięśniowej

Trenuje intensywnie z ciężarkami regularnie oznacza prawdopodobnie masz więcej masy mięśniowej, niż kogoś, kto jest siedzący tryb życia. Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, i obliczenie masy ciała nie uwzględnia tego. Tapicerka może być, stonowanych i mają niski procent tkanki tłuszczowej, ale BMI może być powyżej 25,0 - wynikiem, że stawia się w zakresie nadwagi, choć jesteś wyraźnie bardzo pasuje. Jeśli masz dużo masy mięśniowej, BMI może być nawet w otyłej kategorii 30 i aboce, ale nie jesteś koniecznie otyłych.

Mężczyźni vs Kobiety

To naturalne dla kobiet mają wyższy procent tkanki tłuszczowej niż mężczyźni; jednak wskaźnik masy ciała nie posiada kofaktor liczbową dla płci. BMI jest dokładnie taki sam, jak ktoś przeciwnej płci. Jeśli jesteś kobietą, możesz mieć więcej tłuszczu niż powinien, ale lekarz może przeoczyć swoje czynniki ryzyka dla chorób przewlekłych, ponieważ BMI wydaje się normalne.

Rozważania wieku

Chociaż obliczenia są takie same dla wszystkich w wieku powyżej 2, niektóre grupy wiekowe mają inny odczyt. Młodych dorosłych w wieku poniżej 20, na przykład, trzeba się do wzrostu wykres, zamiast ustalonych wartości dla dorosłych. Zdrowe BMI 24,0 do 25 lat nie może być idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto jest 19. Musisz spojrzeć na wykresy wzrostu dla wieku i płci czy Twój wskaźnik BMI mieści się w normalnym zakresie wśród swoich rówieśników . BMI nie jest dobrym wskaźnikiem zdrowej wagi po osiągnięciu złote lata albo. Ponieważ masz więcej tkanki tłuszczowej, kiedy jesteś starszy, BMI, że to normalne, gdy byłeś młodszy może nie być idealnym później w życiu. Możesz być trzymając się zbyt wiele - lub zbyt mało - tłuszczu, chociaż wyniki obliczeń nie pokazują go.

Objawy uszkodzenia nerwów w zasięgu ręki

Jak z dowolnej części ciała, to jest całkowicie możliwe cierpią na uszkodzenia nerwów w obrębie palców rąk. Może to być pojedynczy palca, pięć wyciągnięcie ręki, lub nawet wszystkie wyciągnięcie ręki. To tak naprawdę zależy od przyczyny i rodzaju uszkodzenia. Jeśli było cierpieć uszkodzenia nerwów w zasięgu ręki, można na ogół doświadczają tego samego rodzaju objawów jak kogoś innego, tylko z wariancji nasilenia objawów.

Wrażliwość

Jednym z najczęstszych objawów uszkodzenia nerwów w zasięgu ręki będzie zmiana czułości do tych małych obszarach ciała. To może być podwyższone czułości, gdzie gorąco lub na zimno będą bardziej intensywne, lub obniżoną czułość, gdzie chcesz mieć trudny czas faktycznie uczucie zmiany temperatury.

Pieczenie

Gdy cierpi uszkodzenia nerwów w zasięgu ręki, można również zacząć odczuwać pieczenie w obrębie odcinki czubkami palców.

Mrowienie

Niektórzy ludzie nie mogą cierpieć z jakiegokolwiek spalania lub zmiany w wrażliwości na wyciągnięcie ręki z powodu uszkodzenia nerwów. Zamiast tego, mogą one zaczynają ulegać odcinki mrowienie lub kłucia w obrębie końcówek palców.

Ból

To nie jest też rzadkością, aby ktoś cierpi z powodu epizodów bólu w czubkach palców, gdy nastąpiło uszkodzenie nerwów w tym obszarze ciała.

Drętwienie

Innym częstym objawem uszkodzenia nerwów w zasięgu ręki, co w zasadzie idzie ręka w rękę z czułością, będzie obejmować trochę drętwienie, co oznacza, że ​​może stać się bardzo trudne czuć rzeczy z czubków palców.

Definicja jest zespołem SUNDOWNER

Syndrom SUNDOWNER jest stan, w którym ludzie doświadczają demencji, pobudzenie i zamieszanie wokół czasu wyznacza słońce. Jest to najczęściej u osób w początkowych stadiach choroby Alzheimera. Ludzie, którzy cierpią na syndrom SUNDOWNER są inne niż w "normalnych" zmęczonych ludzi, bo są po prostu w stanie funkcjonować w godzinach wieczornych bez opieki z pielęgniarką lub partnera.

Identyfikacja

Uważa się, że zespół SUNDOWNER jest reakcja zmęczony mózg do dniu pełnym bodźców, które nie może już obsługiwać. Zamiast prawidłowo obliczyć, mózg przechodzi do przeciążenia, co powoduje rozdrażnienie.

Inne objawy

Bardzo negatywne myśli i depresja są również objawy zespołu SUNDOWNER jest.

Leczenie

Większość metod leczenia zespołu SUNDOWNER są przeznaczone do zajęcia się objawy. Leki przeciwdepresyjne i uspokajające są powszechnie przepisywane. Leki takie jak Aricept służą do pomocy przy dysfunkcji poznawczych.

Inne leczenie

Zachęcanie ludzi z Sundowner na do drzemki w ciągu dnia i ograniczyć aktywność na największe dzienne pomogła również zmniejszyć objawy.

Podobny zespół

Ludzie z psychozą w szpitalu, stres z czym ogranicza się do szpitala na zbyt długo, mogą wykazywać podobne objawy jak kogoś z Sundowner, ale jednocześnie szpital psychoza może nękać każdym wieku, jest zazwyczaj ograniczona Sundowner na do osób starszych.

Co to jest T-nik?

Co to jest T-nik?


W ciągu wieków ciała, kości stają się bardziej cienkie i kruche. To jest nazywane osteoporoza. W przeszłości nie było możliwe do zmierzenia osoby ryzyko zachorowania na złamania kości, gdy coraz starsze. Specjaliści w takich zakładach opieki zdrowotnej, jak Mayo Clinic donoszą, że badanie densytometria kości lub skan DEXA, może pokazać, jak kogoś podatnego na uszkodzenia kości.

Badanie gęstości kości

Badanie gęstości kości lub densytometrii, opiera się na unikalnym promieni X w celu zmierzenia liczby gramów składników mineralnych kości, takich jak wapń, w jednej części kości. Ten skan DEXA nie jest w 100 procentach idealny, ale to nie dość wyraźnie wskazują ryzyko. Możesz wiedzieć, jak gęstość kości w porównaniu z innymi wieku i płci.

DEXA skanowania

Skan DEXA jest pomiar matematyczne i graficzne. Standardowy lub normą, która jest używana do pomiaru wynosi gęstości kości o średniej młodych dorosłych po 30 roku życia. "T-score" jest liczbą odchyleń standardowych poniżej tej normy. Nie ma T-score dla różnych grup ludzi, takich jak dla wszystkich kobiet, latynoskich kobiet lub mężczyzn rasy białej. Bardziej negatywne T-score, tym większa szansa, złamań kości. Jedna osoba może mieć inny T-score dla poszczególnych części ciała, na przykład, biodra lub szyi.

T-Score, Kaukaski kobiet

Światowa Organizacja Zdrowia definiuje te kategorie na podstawie gęstości kości dla kobiet rasy białej, na przykład: normalny gęstość kości Kaukaski kobieta jest T-score lepsza niż -1 (ujemnej 1). Ryzyka wstępnego osteoporozy lub osteopenii jest T-score pomiędzy -1 i -2,5. Ryzyko ciężkiej osteoporozy jest T-score mniejsze niż -2,5. Około 16 procent "młodych" kobiet ma ryzyka wstępnego osteoporozy. W tym czasie większość kobiet się 80 lat, tylko nieliczne mają normalną gęstość kości.

Z-Score

T-score porównuje osobę do normy lub normy, lub kogoś innego 30 lat z szczytowej masy kostnej. Z-score porównuje jedną osobę z innym w tym samym wieku. Raz jeszcze, nie są różne wartości Z w zależności od grupy badanej.

Rekomendacje testowe

W ogóle, to badanie gęstości mineralnej kości jest zalecane dla wszystkich kobiet, które są w wieku 65 lat i więcej; kobiety po menopauzie, które nie ukończyły 65 roku życia, ale na większe ryzyko ze względu na ich stan zdrowia; kobiety po menopauzie, którzy obecnie lub kiedykolwiek w przeszłości złamania kości; kobiety i mężczyźni na sterydowych leków ponad trzy miesiące; a mężczyźni o obecną lub wcześniejszą złamania lub którzy są na większe ryzyko ze względu na takie czynniki, jak niski testosteron lub alkoholizmu.

Wysoki poziom cholesterolu Leczenie

Cholesterol jest niezbędnym składnikiem w organizmie, ale zbyt dużo cholesterolu, może znacznie zwiększyć szanse zachorowania na choroby serca. Według National Institutes of Health, wyższym poziomem cholesterolu danej osoby, tym większe ryzyko rozwoju chorób serca, który jest zabójcą numer jeden w Ameryce. Osoby z wysokim poziomem cholesterolu nie rozwijają żadnych objawów, ze względu na stan, a wiele osób z wysokim poziomem cholesterolu nie wie. Jednakże, wysoki poziom cholesterolu może być wykryty przez prosty test krwi.

Leki

Ludzie, którzy mają wysoki poziom cholesterolu często będzie przepisane leki, aby pomóc obniżyć poziom cholesterolu w zdrowym zakresie. Kilka rodzajów leków, w tym m.in. statyny, inhibitory absorpcji cholesterolu, kwasów żółciowych i żywice wiążące kwasy. Niektóre leki cholesterolu połączyć również różne leki - zwykle statyny i inhibitor wchłaniania cholesterolu - do leczenia choroby. Leki lekarz przepisujący może zależeć od kilku czynników, w tym wieku pacjenta i ogólnego stanu zdrowia i skutków ubocznych określonego leku. Niektóre leki, takie jak statyny, mogą wymagać regularne badania krwi w celu określenia i monitorowania czynności wątroby.

Dieta

Nawet u pacjentów przyjmujących leki na obniżenie cholesterolu, wprowadzanie zmian do swojej diety może będzie zalecane, ponieważ, jak skuteczne może być obniżenie poziomu cholesterolu. To ważne dla osób z wysokim poziomem cholesterolu dieta jeść zdrowe serca. Aby rozpocząć, wyciąć tłuszcze trans, które mogą podnieść poziom cholesterolu, a jeść więcej produktów pełnoziarnistych oraz świeżych owoców i warzyw. Spróbuj także zmniejszyć tłuszczów nasyconych i jeść więcej ryb, zwłaszcza dorsza, tuńczyk, łosoś, halibut, śledź i makrela. Osoby z wysokim poziomem cholesterolu powinny również starać się ograniczyć spożycie alkoholu.

Ćwiczenie

Coraz mnóstwo ćwiczeń i utraty zbędnych kilogramów, jeśli masz nadwagę może przejść długą drogę do leczenia wysokiego poziomu cholesterolu. Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem wykonywania planu - ale to dobry pomysł, aby dążyć do od 30 do 60 minut aktywności fizycznej dziennie. Być może trzeba będzie pracować do swoich celów, ale dobre działania, aby spróbować to szybki marsz, pływanie i jazdę na rowerze.

Quit Smoking

Ludzie, którzy palą, są w jeszcze większym ryzykiem zachorowania na choroby serca, więc osoby z wysokim poziomem cholesterolu, którzy są również palacze powinni zrezygnować. Rzucenie palenia może znacznie zmniejszyć ryzyko chorób serca, a może także niższy poziom cholesterolu. Po 15 latach nie palenia, osoby ryzyko chorób serca jest praktycznie taka sama jak kogoś, kto nie jest wędzone, zgodnie z American Heart Association.

Emotional Wpływ Crystal Meth

Emotional Wpływ Crystal Meth


Istnieje wiele powodów, aby uniknąć używania metamfetaminy, postać metamfetaminy, w tym efektów emocjonalnych lek na umysł i ciało. Crystal Meth jest wciągająca, że ​​wpływ pobudzający układ nerwowy i powoduje organizm do uwalniania dopaminy i noradrenaliny, które znane są na podniesienie tej "przyjemności" efekt. Jednak użytkownicy krystalicznie raportu met przeżywa emocjonalne skutki uboczne, które z pewnością nie są przyjemne.

Euforia

Ludzie, którzy używają krystalicznie doświadczenie met tryska euforii i przyjemności, które są wywołane przez nadmierną produkcję dopaminy i noradrenaliny spowodowane przez lek. Emocjonalny efekt euforii sprawia użytkownikowi poczuć szczęśliwy, treści i bez opieki na świecie. Ważne jest, aby wiedzieć, że to uczucie nie jest "prawdziwe", jak to jest ściśle związane z wpływem stymulant w sprawie układu nerwowego. Euforia jest emocjonalny efekt, który zanika w końcu, jak wysoka chemiczna odchodzi.

Niepokój

Lęk jest nieprzyjemne i niewygodne emocjonalny efekt uboczny stosowania metamfetaminy. Po wysokich subsydiów, narkotyki są pozostawione z poczuciem paniki i nerwowości pogrupowanych w niepokoju. Ataki lękowe, które są ciężkie przypadki niepokoju, może być wynikiem użytkownik schodzili z wysokiego metamfetaminy. Lęk powoduje przyspieszone bicie serca, spocone dłonie, poczucie bezradności, niepokój i gwałtowne myśli.

Paranoja

Met paranoja indukowana reakcja emocjonalna jest, że powoduje narkoman czuć pewni środowiska i ludzi w nim. Kiedy ktoś staje się paranoikiem używania metamfetaminy, wierzy, że inni są zamiar go, irracjonalne lęki lub że przeobrażają się czymś rzeczywistym. Paranoja może mieć poważniejsze skutki, takie jak kogoś stać się przyczyną przemocy wobec innych z samoobrony. Takie efekty emocjonalne są związane z halucynacje, które są spowodowane użyciem metamfetaminy, ponieważ ten lek nie wywołuje halucynacje wzrokowe i słuchowe, co utrudnia lub uniemożliwia użytkownikowi rozróżnić pomiędzy rzeczywistością a fantazją.

Wahania nastroju

Wahania nastroju cechuje jednostki roller-coaster emocji. Ludzie, którzy używają metamfetaminy huśtawki nastrojów, które wykraczają doświadczenie w górę iw dół, od euforii do depresji, by pragnął paranoikiem, aby treści, które pobudzone. Złożoność ta opiera się na fakcie, że system nerwowy został ujawniony przez lek i nie jest już w stanie stabilnym. Wahania nastroju mogą być gorsze w zależności od poziomu zażywania narkotyków. Przewlekłe użytkownik doświadczy szybsze cykle nastroju wahadłowe, gdzie jako okazjonalny użytkownik metamfetaminy może tylko doświadczenie wahania nastroju okresowo.

Czym jest psychologia humanistyczna?

Czym jest psychologia humanistyczna?


Psychologia humanistyczna patrzy na całego człowieka, jak kogoś, kto jest wyjątkowy, ma obowiązki i podejmuje własne decyzje. Humanistyczne psychologowie uważają też, że osoba ma kreatywności, sens i wartość, a oni korzystać z terapeutycznego podejścia skoncentrowanego na sposób zachowania persona € ™ s odnoszą się do swoich wewnętrznych uczuć i wpływać na jego obraz siebie.

Historia

Pod koniec 1950 roku, Abraham Maslow, Carl Rogers i inni psycholodzy chciał humanistycznego podejścia do psychologii. Nie wierzyli, że zachowanie człowieka opierało się na klimatyzacji lub nieświadomego i świadomego umysłu. Uważali, że osoba, jako całość - w tym zdrowia, kreatywności i indywidualności - spowodowane zachowań ludzkich. Na początku 1960 roku wydali pierwszy "Journal of Psychologii Humanistycznej", a następnie utworzeniem Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej w 1963 roku.

Mocne

Główną zaletą jest to, że psychologii humanistycznej to nie zmniejsza osobę do elementów całości, takich jak geny, nieświadomego umysłu i zachowań obserwowalnych. Terapia ta jest indywidualnie dla każdej osoby poszukującej pomocy; na przykład, jeśli klient chce posłuchać łagodnej muzyki w trakcie sesji, terapeuta to pozwolić. Klient zazwyczaj decyduje, co wydaje, że chce pracować w trakcie sesji, a kroki podjąć w celu osiągnięcia swoich celów. SimplyPsychology.org wyjaśnia, że ​​takie podejście daje osobie autentyczny wgląd w przyczyny jego zachowania.

Słabe strony

Podejście humanistyczne brakuje specjalnej terapii problemów persona € ™ s, a więc Doesnâ € ™ t praca dobrze z osób z rozpoznaniem schizofrenii lub innych poważnych chorób psychicznych, wyjaśnia Abraham-Maslow.com. Teorie stosowane w psychologii humanistycznej mogą nie być odpowiednie do leczenia każdego klienta. Takie podejście ignoruje również nieświadomy umysł, który wydaje się odgrywać ważną rolę w teoriach innych dziedzinach psychologicznych.

Terapia w Centrum Klienta

Carl Rogers opracował terapię klienta-centered opiera się na teorii, że wszyscy ludzie dążą do osiągnięcia swojego potencjału. Wierzył, że zdrowie psychiczne to proces rozwoju psychicznego i że zaburzenia psychiczne było zginania w procesie wzrostu. Terapeuci klienta-centered dążyć do empatii, umieścić osobę pierwszy i starają się pomóc swoim klientom osiągnąć samorealizacji - osiągnięcie pełnego potencjału.

Hierarchia potrzeb

W 1940 roku, Abraham Maslow opracował hierarchię potrzeb - cztery poziomy potrzeb, że osoba musi uzyskać przed ona może osiągnąć samorealizacji. Persona € ™ s potrzeby fizjologiczne, w tym żywności, wody i snu, musiał być spełniony pierwszy, zanim mogła przejść do realizacji potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, które obejmują schronienie, nieruchomości i zatrudnienia. Ona obok musi osiągnąć miłości i przynależności, które wymaga posiadania rodziny i przyjaciół, przed osiągnięciem szacunek dla siebie i innych. W spotkaniu wszystkie te potrzeby, będzie w końcu dotrzeć do samorealizacji.

Strona zasad tajemnicy morderstwa

Strona zasad tajemnicy morderstwa

Strony tajemnicy morderstwa są oryginalne zamiast nudne koktajl lub kolacje. Tajemnica morderstwa strony oferują zabawy i podniecenia, powodując Goście współdziałają ze sobą i pogawędzić chwila trudny wobec wypłacalność ekscytującej tajemnicy morderstwa. Planując imprezę tajemnicę morderstwa, powinny stosować się do kilku zasad.

Znaki

Przy wyborze postaci na imprezę tajemnicę morderstwa, wybrać znaki teatralne, które będą zabawne i łatwe dla Gości do gry. Znaki takie jak ekstrawagancki starlet lub snobistyczny milionera są prace dobrze. Drukować znaki na cue karty z niektórych informacji o nich, takie jak "Wygrał wszystkie swoje pieniądze grając na giełdzie." Rozdać karty te, jak Goście przychodzą przez strony i poproś ich o niezwłocznie podjąć na ich charakter, aby rozpocząć grę.

Morderca

Podczas dokonywania karty postaci, przypisać jeden jako morderca. Przypisać charakter jakieś tło i oznaczyć kartę z gwiazdą lub inny emblemat. Użyj gwiazdy, aby wskazać więcej informacji w dolnej części karty, wyjaśniając, jak kogoś "zabić". Może umieścić czerwony naklejki na ofiary karty, szept do ucha ofiary lub dać jakiś inny znak. W ten sposób, gdy mordercy idzie do ofiary, wie, że on powinien udawać, że umrzeć tak reszta Gości można rozszyfrować wskazówki. Wyjaśnić zasady dla wszystkich Gości przed rozpoczęciem gry, tak, że oni wiedzą, co zrobić, jeśli oni są "zabity."

Wskazówki

Wskazówki są ważną częścią stronę tajemnicy morderstwa. One powinny być pozostawione na ciałach ofiar mordercy i powinny być niejasne fragmenty o tożsamości mordercy. To może być zagadki o mordercy zawód, lokalizacji lub wygląd. Na przykład jeśli wybrałeś mordercy pisarzem samotnik i ekscentryczny, rozmazywanie atramentu małych w lewo na ofiarę może być pojęcia. Plan wskazówki wcześniej i jako gospodarz, szybko umieścić trop na "ciele" przed resztą Goście przyjść do zbadania.

Zwycięzca

Osoba, która wygrywa grę jest osoba, która poprawnie identyfikuje mordercy. To jest dobry pomysł, aby rozdać plastikowe kajdanki do wszystkich Gości, więc oni slap kajdanki na osoby, które uważają, że jest winny. Jednak jeśli są źle i oskarżać kogoś, kto jest niewinny, powinny one mieć karę, takich jak aby nie być w stanie wyświetlić kolejny trop lub innej kary, która utrudni ich udziału. Zwycięzca, który poprawnie identyfikuje morderca powinien wygrać nagrodę.

Jak zahipnotyzować kogoś, podczas gdy on śpi

Hipnoza zachęca do zmiany zachowań oraz fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie, takich jak schudnąć i rzucić palenie. Niektórzy używają hipnozy, aby pomóc im w medytacji i relaksu. Podczas gdy większość zaczyna się hipnoza przebudzenia zastrzeżeniem niektórzy uważają, że możliwe jest zahipnotyzować śpiącą osobę.

Instrukcje

1 Uzyskaj zgodę i pomoc w razie potrzeby. To byłoby nieetyczne i niemoralne próbować zahipnotyzować kogoś bez jego wiedzy. Jest to szczególnie prawdziwe dla dzieci. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub porady, są licencjonowani hipnoterapeutów dostępne, aby pomóc lub dostarczyć terapii.

2 Obserwować oznaki przebudzenia. On nie może być w głębokim śnie. Czuwanie oznacza, że ​​można zobaczyć, że on zaczyna się budzić. Objawy obejmują ruch i czy dźwięki. Oznacza to, że jego umysł jest otwarty na słuchanie tego, co masz zamiar zasugerować, ale wciąż śpi.

3 Ustanowienie relacji z obiektem. Usiądź obok niego i oddychać w tym samym tempie, jak obiektu do stworzenia relacji. Zaczynają dotykać jedno miejsce delikatnie palcem lub część ramienia. Delikatnie pocierać ją kontynuując zmierzona oddech. Pocierać ruchem okrężnym lub w górę iw dół na małej powierzchni skóry. Utrzyma się przez co najmniej trzy minuty i jak długie minuty AS10.

4 Porozmawiaj z tematu. Jak można nadal dotyk, wyjaśnić, co robi twój przedmiot w mierzonej, rytmiczny dźwięk, na przykład, "śpisz spokojnie, gdy mówię do ciebie." To pomaga mu być wygodne z głosem, nie ryzykując budząc go, które mogłyby wpłynąć na cały proces.

5 Powiedz temat tego, co chcesz. Co jest celem hipnozy? Czy starasz się go zatrzymać chrapanie? Sugerują, że do osoby w zahipnotyzowanej śpiewnym głosem. Na przykład: "Proszę zatrzymać chrapanie, możesz to zrobić. Nie chcesz chrapać, można zatrzymać." To kontynuować przez 5 do 10 minut.

6. Pamiętaj, że hipnoza nie zawsze działa. To może lub nie może pracować z tematem po raz pierwszy. Możesz spróbować ponownie na różnych etapach snu, aby zobaczyć, czy wyniki są różne. Hipnoza nie jest zawsze uznawane jako nauki, ale z pewnością jest to sposób na relaks i medytację, gdy są potrzebne.

Jak zahipnotyzować kogoś Łatwo

Istnieją różne podejścia można podjąć, aby łatwo zahipnotyzować osobę. Z korzystania z stresu i niepokoju do wykorzystania dziecka jak porzucić i medytacji wydaniu, nie jest łatwo zahipnotyzować inną osobę. Nie musisz się swinging zegar umieścić kogoś pod zaklęciem. Wszystko czego potrzebujesz to trochę krok po kroku instrukcje i zrozumienie, które podejście będzie najlepsze dla Ciebie.

Instrukcje

1 Użyj metody scenie. Z polecenia władz i szacunek podlega wykonać serię szybkich instrukcji.

2 przerastają temat z serii poleceń, które pracują wzbudzania stresu i niepokoju.

3 Użyj pełną kontrolę nad swoją władzę przerastają osobę. Utwórz Rapid Fire następstwo poleceń kierujących temat śledzić każdy jak on zwalnia jego woli oprzeć swoją władzę.

4 Polecenie tematu poruszać się dalej w jego podświadomości, przesuwając stopniowo do głębszego stanu z każdym uderzeniem. Zacząć liczyć od 10 do dwóch.

5 Koniec instruując obiekt, że będzie on zostać zahipnotyzowany kiedy mówisz numer "jeden".

6 Z władzy siły pełna poinstruować zastrzeżeniem do stanu zahipnotyzowany uznając numer "jeden". Temat ten jest zahipnotyzowany.

7 Użyj metody terapeuta. Dyskusja na temat hipnozy do głębokiego transu medytacyjnego komunikacji z powolnym.

8 Główny przedmiot krok po kroku w głęboki trans. Korzystanie z oferty, stały, monotonny głos, pouczać podlega liczyć od 20 do zera.

9 Naciśnij stopę, aby utworzyć rytm pacjenta. Można również liczyć się z pięciu do zera, aby podać przykład dla przedmiotem naśladowania. Użyj swojego głosu, aby budować zaufanie.

10 pouczyć temat poruszania dalej i dalej w jego podświadomości. Powinien przejść dalej i dalej w jego podświadomości, aż całkowicie przejmuje.

11. Wyjaśnij, że będzie delikatnie dotknąć obiektu na trzy razy do przodu, kiedy osiągnie liczbę zerową. Poinstruować temat, że kiedy czuje trzeci zawór światło na czole, ona będzie w 100 procentach w jej podświadomości.

12 Przewodnik pacjenta z trzech kranów światła. Na trzecim kranu, pauza, a następnie poprosić, "Powiedz mi, co widzisz."

13 Porozmawiaj z osobą przez zdarzenia, pamięci tragedii i strachu, że jego podświadomość teraz odpoczywa.

Wskazówki:

 • Hipnotyzujący osoby mogą tworzyć silne emocje i stres, a powinny być traktowane z dużą ostrożnością i współczuciem.

Jak zahipnotyzować kogoś z ręką w twarz

Metoda hipnotyzujący ktoś z ręką na twarzy jest szybka i dla niektórych, raczej łatwe. Nawet początkujący mogą skorzystać z tej techniki pomyślnie. Hipnoza jest techniką wypróbowanych wywołują głęboki sugestię osoby i mogą być wykorzystane do różnych rzeczy, w tym utratę wagi, rzucenie palenia i podobne problemy.

Instrukcje

Jak zahipnotyzować kogoś z ręką w twarz

1 Naciśnij jeden z nadgarstków przedmiotu z jednym z twoich rękach. Bądź stanowczy, ale należy unikać stosowania zbyt dużego nacisku lub są brutalne z tematem. Przenieś ręce do przodu twarzy, około jednej stopy od hotelu.

2 Jej ręka powinna być w sytuacji, w ​​której jej palma jest skierowana w dół, ale powinna być o kilka centymetrów powyżej poziomu oczu. Jak poruszać i skierować swój temat, pozostają autentyczne. To budować zgodności badanej osoby z twoich poleceń, tak, że może ona stosować się do wskazówek.

3 pouczyć temat skupić wszystkie jej uwagi na jednym z grzbietów palce. Powiedz jej, żeby skupić całą swoją energię na jednej linii w jej palców. Przypomnij temat, że wszystkie jej koncentracji powinien skoncentrować się na tym jednym miejscu.

4 Powoli przesuń dłoń podmiotu do jej twarzy. Wyjaśnij temat, że tak szybko, jak jej ręka sięga jej twarz, ona być w głębokim transie. Przesuń rękę w kierunku jej twarzy w szybszym tempie teraz.

5 Jak można dotknąć ręką badanej osoby do twarzy, powiedzieć polecenie "snu" bardzo stanowczo i autorytatywnie.

6 Daj osobie, której pozytywne propozycje, a ona jest w głębokim śnie. Niech wiedzą, że będzie przedmiotem jej obudzić czuje się dobrze wypoczęty i bardzo dobre. Możesz obudzić temat, mówiąc jej, że będzie się obudzić po liczyć wstecz od pięciu i klaskać w dłonie raz.

Wskazówki:

 • Istnieje niewielka liczba osób, które nie wchodzą w trans natychmiast. Jeśli tak się stanie, uspokoić swój temat, że ona nic nie robi źle i powiedzieć jej, zamknąć oczy i iść spać. Fotografowany obiekt powinien wpaść w głęboki sen lub trans.

Jak zahipnotyzować kogoś do rzucenia palenia

Jak zahipnotyzować kogoś do rzucenia palenia


Niektóre potężne grupy interesu, chciałby, aby większość ludzi kojarzy hypnotists z aktów scenicznych i nieszkodliwe gagów. Ważne jest jednak, sprawdzone narzędzie do tworzenia pozytywnych zmian i jest uznane za takie przez prawo niektórych państw.

Instrukcje

1. Zbierz informacje na temat zachowania. Przed skokiem do formacji trance, zrozumieć szczegóły zachowania się zmienić. Najbardziej istotne informacje będą wyzwalacze dla palących i wartości uzyskane od palenia. Choć może to brzmieć dziwnie, ludzie znajdą, po trochę samokontroli, że nie było pewne pozytywne powód zaczęli palić, czy to aby zmieścić się z pewnym tłumu, aby wyglądać cool, czy cokolwiek innego.

2 Określ żądany stan. Spróbuj wywołać szczegóły dotyczące klienta pożądanego rezultatu. Oczywiście będą to nie palenie, ale klient powinien zostać poproszony o umieścić pewne pozytywne elementy w swoim obrazie, takie jak hobby może ona rozpocząć wypełnić swój czas, lub jak będzie ona wydawać pieniądze, że oszczędza się na papierosy. Również wywołują nowych zachowań, które zapewnią, że palenie wartości oferowanych wcześniej.

3 Wywołać w trans. Istnieje nieskończona sposoby umieścić klienta w trans, z czytania skryptów indukcji użyciem skomplikowanych metafor i język uspokajające i klasyczny złoty zegarek. Chociaż niektórzy ludzie mogą oprzeć hipnozy, każdy może zostać zahipnotyzowany, jeśli są chętni. Znaki transie to wolniejszy oddech, podwyższone sugestywność i ewentualne katalepsji.

4 Zneutralizować wyzwala. Gdy klient jest w transie, neutralizować palenie wyzwala wzbudził w kroku 1. Bezpośrednie klient sobie wyobrazić za spust, a następnie połączyć je z innych zachowań poza paleniem, najlepiej tych, w pożądanego rezultatu. To zajmuje trochę kreatywności ze strony hipnotyzera, ale przynajmniej, związek między paleniem a spust powinien być uszkodzony.

5 Podkreślić wartości. Dla hypnotherapy skutecznie zmieniać zachowanie, zachowanie wartości problemu musi być zachowane. Innymi słowy, zamiast pytać osobę zrezygnować cokolwiek to on wyszedł z palenia, musi być oferowane przez te same wartości nowych, pozytywnych zachowań. Zachęcanie do tych zachowań, czyniąc je żywe w wyobraźni klienta i ustalenia wyzwalaczy dla nich.

Wskazówki:

 • Podczas gdy jest to możliwe, aby nauczyć się z książek lub hipnozy artykułów online, nie zastąpi doświadczenia praktykujących z mentorem lub biorąc interaktywną klasę hipnoterapii.

Jak zahipnotyzować kogoś ze słowami

Jak zahipnotyzować kogoś ze słowami


Hipnoza odnosi się do stanu psychicznego hiper-świadomości, w których przedmiotem jest żywotnie koncentruje się na jednej koncepcji i idei. Hipnoza jest wykorzystywana do przygotowania ludzi do zabiegu, aby pomóc zarządzać ból, aby pomóc ludziom rzucić palenie i złagodzić objawy astmy. Chociaż istnieje wiele różnych metod wywoływania tego stanu psychicznego, postępująca relaksacja jest prosta technika, która pozwala używać słów, aby pomóc skupić przedmiot na organizm.

Instrukcje

1 Zapytaj temat usiąść lub położyć się w najwygodniejszej pozycji możliwych. W razie potrzeby zwrócić się do uczestnika, aby zmienić się w luźne lub bardziej wygodne ubranie. Pomoże to zmniejszyć roztargnienia.

2 pouczyć przedmiot wziąć głęboki oddech i wyobraź sobie, ciało staje się coraz bardziej zrelaksowany. Użyj powolny, świadomego dźwięku, a nie monotonny głosem,. Zamiast tego, tempo, w jakim mówisz powinna odpowiadać tempo oddychania fotografowanego obiektu.

3 Używaj słów sensoryczne pomóc ostrość tematu na relaks konkretne części ciała. Opisać działania potrzebne do wypoczynku punkty napięcia. Na przykład, powiedzmy, "Smooth ramiona na oparciu krzesła na zimno", a nie "Siedź prosto." Weź tyle czasu, ile potrzeba, aby używać słów, aby kierować obiektu przez cały organizm.

4 Wzmocnienie powtarzając pozytywne zwroty, takie jak "Świetna robota!" jako temat pogrąża relaksu. Zwroty Powtarzające dodać rytm swojej dykcji, co jest istotne w pomaganiu pobytu tematu koncentruje.

5 Nakieruj z transu przez liczenie do pięciu przodu lub do tyłu. Tak czy inaczej, będą wyraźnie oznaczone koniec sesji i pozwoliło przedmiotem, aby powrócić do stanu psychicznego neutralnym.

Wskazówki:

 • Odpowiedzialny hipnoza jest niezwykle ważne, szczególnie w odniesieniu do zestawu osoby badanej wartości etycznych. Hipnotyzerzy powinien być przyszły dotyczące ich metod i powinny ani testu, ani naruszać oczekiwań uczestnika.

Jak zahipnotyzować kogoś Do Zaśnięcia

Jak zahipnotyzować kogoś Do Zaśnięcia


Hipnoza jest stanem umysłu, a nie automatyczna funkcja, która zamienia się obiektów w bezmyślne jeńców. Becoming "zahipnotyzowany" obejmuje następujące kierunki i skoncentrowanie się uważnie w danym myśli lub ciąg myśli. Hipnotyzerzy użyć sześć kroków w doprowadzeniu do indukcji do spania, lub niewielkiej zmienności tych etapów. Ponieważ każdy człowiek jest inny, hipnotyzer stara się nauczyć osobowość podmiotu przed rozpoczęciem indukcji.

Instrukcje

1 Utwórz odprężającą atmosferę. Przyciemnić światła w pokoju i pozbyć się wszelkich zakłóceń w drodze hałas lub wygląd. Światło świec zapachowych na sesji. Komfort S; gotowy na łóżko lub tapczan dla podmiotu & rsquo.

2 koncentrować na swój temat czujesz się zrelaksowany. Poproś osobę, siedzieć lub leżeć. Upewnij się, że obiekt jest wygodne. Zawsze mów w miękkiej i spokojnym głosem.

3 poinstruować rsquo przedmiot &; s ciało, aby rozładować napięcie. Cokolwiek zasugerować do tematu będą odczuwalne, zwłaszcza jeśli sugeruje bezczynność nad działaniami. Powiadom osobę, aby zamknąć oczy i głęboko oddychać przez nos, a na głęboko przez usta.

4 Budowanie relacji z obiektem. Powtórz pozytywne zachęty i pochwały; utrzymać polecenia prosty i przyjazny. Temat musi ufać hipnotyzer przed chcąc słuchać jej poleceń.

5 Użyj siłę sugestii, aby stworzyć psychicznych, fizycznych i wizualnych bodźców. Sugerują silne uczucia relaksu, senność i ospałość. Czytaj ze skryptu, chyba że masz doświadczenie w tworzeniu ćwiczeń wizualizacyjnych.

6 Przewodnik temat do & bdquo; szczęśliwe miejsce, & rdquo; to jest wizualizowane miejsce całkowitego bezpieczeństwa, odpoczynku i spokoju. Opisać to miejsce w szczegółach; wspomnieć o pokojowych doznania fotografowany obiekt i jakie doświadczają reakcji te doznania powodują w organizmie. Kiedy czujesz, że ktoś jest w pobliżu snu, delikatnie dowodzić mu zasnąć.

Wskazówki:

 • Jeżeli obiekt jest niezwykle napięta, powiedz jej, aby napinać i trzymać flex. Obiekt staje się zmęczona i mogą być bardziej skłonni do naśladowania sugestie relaksacyjne.
 • Powtórz ilustracje powolnego relaksu, a nie wymagających natychmiastowy relaks. Na przykład, sugerują, ciało piasku powoli odpompowania lub poszczególne części ciała, relaks z rzędu.

Jak zahipnotyzować ludzi do robienia głupich rzeczy

Kiedy hipnotyzować ludzi, można ich zapomnieć o ich otoczenia i skupić się na Ciebie i Twoich kierunkach. Coraz ludzi do prostych, ale głupie rzeczy, jak klapy ramiona jak kurczak, jest łatwe, gdy ich hipnotyzujący. Dokonywanie ludzie bardziej skomplikowane rzeczy, takie jak podszywanie się pod inną, jest trochę trudniej.

Instrukcje

1 Znajdź sposób hipnotyzujący jesteś komfortowo. Free-eBooks.net ma do pobrania książki, która zawiera kilka metod hipnotyzowania.

2. Poproś kogoś, aby być zahipnotyzowany. Jest to o wiele trudniejsze do zahipnotyzować kogoś, kto nie chcesz być zahipnotyzowany, niż kogoś, kto jest chętny.

3 Wybierz wygodną przy słabym oświetleniu otoczenia w którym, aby kontynuować. Osoba, z którą hipnotyzujący musi być w stanie zrelaksować się i być wygodne.

4 Wykonaj swoją metodę hipnozy i zahipnotyzować osobę. Nie spiesz się ten proces; tylko sprawia, że ​​coraz trudniejsze. Użyj spokojny i relaksujący głos i upewnić się, że osoba, z którą hipnotyzujący jest gotowy, aby kontynuować.

5 Kiedy osoba jest całkowicie zahipnotyzowany, mają im coś zrobić. Zacznij od prostego polecenia, jak "Dotknij nosa palcem."

6 Zaproponuj trudniejsze i Goofy zadań. Upewnij się, że nie jesteś z prośbą, żeby coś zrobić, że nie może zrobić w normalnym stanie świadomości. Nie masz supermoce lub zdolności nienaturalne kiedy zahipnotyzowany.

Wskazówki:

 • Pierwsze kilka razy zahipnotyzować osobę, utrzymanie sesji krótki. Pozwól sobie i osobą jesteś hipnotyzujący się komfortowo z otoczeniem.