adcov.com

Jak dziala wewnętrznie salicylowy

Jak przerobić wewnętrzny dysk DVD do zewnętrznych IDE z kablem USB

Konwersja wewnętrzny dysk DVD do użytku zewnętrznego jest kwestia montażu do kompatybilny zewnętrzne powłoki. Proces jest tak samo jak montaż dysku wewnętrznie, tylko elektronika dla łączenia i uzyskiwania dostępu do dysku znajdują się w powłoki zewnętrznego dysku. Gdy jesteś gotowy, wystarczy podłączyć teraz zewnętrzny dysk do gniazdka, podłączyć go do komputera PC lub laptopa za pośrednictwem portu USB i korzystać z wszelkich mediów, że zainstalowanego dysku DVD można przeczytać.

Instrukcje

• Usunąć śruby naroż powłoki zewnętrznego dysku. Slajdów otwarcie obudowy powłoki, aby uzyskać dostęp do dysków 5,25 cala wspornik wewnątrz. Wspornik montażowy składa się półki z orurowaniem bocznym, wystarczająco duży, aby pomieścić dysku, z części elektrycznych, które łączą do jazdy do tyłu.

• Miejsce 5,25 cala IDE DVD przejażdżka pomiędzy szyny montażowe, a następnie slajdów podłączony dysk z tyłu wspornik aż można dotrzeć z przewodów zasilania i danych z tyłu dysku zamontować.

• Podłączyć kabel IDE do jazdy, wyrównywanie wycięcie w kontroler z zewnętrznego montażu sprawa z gniazda w złączu IDE na dysku DVD. Kabel powinien slajdów prawo się trochę siły stosowane. Podłącz kabel 4-pinowe gniazdo zasilania między montażu i drive, a także.

• Kontynuowanie jazdy wsunąć wspornik aż mocno osadzona w tylnej części uchwytu, ze cztery otwory montażowe z boku dysk wyrównany z czterema otworami w szynie Mount.

• Zabezpieczanie dysku DVD do instalacji poprzez przykręcenie go do miejsca przez cztery otwory montażowe znajdujące się po bokach uchwyt, dwa z każdej strony.

• Załóż pokrywę na powłoki, przesuwając go w miejsce na dysku zainstalowanego. Zabezpieczyć za pomocą śruby usunięte z powłoki podczas otwierania pokrywy.

Jak zainstalować wewnętrzny dysk Sata DVD

Jak zainstalować wewnętrzny dysk Sata DVD

Dysk DVD z Serial Advanced Technology załącznik (SATA) może zapewnić szybszy transfer danych z dysków optycznych do komputera. Można zainstalować dysk SATA DVD wewnątrz komputera stacjonarnego siebie, pod warunkiem, że komputer jest zgodny z SATA interfejs zbudowany. Procedura nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, ale pewne doświadczenie w otwarciem komputera będą pomocne. Instalowanie wewnętrzny dysk SATA DVD sobie nie unieważnia gwarancji.

Instrukcje

• Odłącz przewód zasilający od komputera. Usunąć śruby z boku lub z powrotem panel PC z śrubokręt krzyżakowy. Umieścić po stronie lub tylnym panelu na bok.

• Usunąć śruby od pustej wnęki napędu DVD z śrubokręt krzyżakowy. Pociągnij zasobnik dysków DVD z komputera.

• Miejsce DVD przejażdżka taca na stole. Usunąć śruby z boku kieszeń z dyskiem DVD z śrubokręt Phillips jubilera.

• Wstawić przedni koniec napędu SATA DVD do gniazda w Kieszeń dysku DVD. Dołączyć śruby do boków DVD przejażdżka taca z śrubokręt Phillips jubilera.

• Wcisnąć przełącznik z tyłu dysku SATA DVD do "Slave" za pomocą końcówki wkrętaków jubilerskich Phillips.

• Wyciągnąć wtyczki zasilania i danych z DVD przejażdżka Ujadać. Dołączyć dwie wtyczki do odpowiednich połączeń z tyłu dysku SATA DVD.

• Miejsce DVD przejażdżka taca powrót do pozycji wewnątrz zatoki napędu DVD. Dołączyć śruby z boku kieszeń z dyskiem DVD z śrubokręt krzyżakowy.

• Zamknąć strony lub tylnej ściance komputera. Ponownie podłącz śruby. Podłączyć przewód zasilania z powrotem.

• Odłącz przewód zasilający od pulpitu Mac. Pociągnij dźwignię z tyłu. Wymontuj boczny panel z rąk. Miejsce panelu bocznym na bok.

• Wyciągnąć dysk wewnętrzny przewoźnika z lewym górnym rogu Mac z rąk. Usunąć te dwa wtyki z tyłu istniejący dysk DVD. Miejsce przewoźnik wewnętrzny dysk na stole.

• Prostowanie spinacza do papieru z palcami. Włóż koniec spinacza do otworu pod taca dysku SATA DVD. Szuflady wyciągnąć połowy ze dysk SATA DVD. Ściągać ramka od frontu szuflady wyciągając obu stron i obecnie. Umieścić obejmy na bok. Zamknij szufladę.

• Usunąć dwa luźne śruby od strony wewnętrznej jazdy przewoźnika z śrubokręt Phillips jubilera.

• Wsunąć dysk SATA DVD pustego gniazda w wewnętrzny dysk przewoźnika, w kolejce na końcu dysku SATA DVD szufladę z szuflady istniejących dysków DVD.

• Zamontować śruby do przewoźnika wewnętrzny dysk śrubokręt Phillips jubilera.

• Wyciągnąć złącza zasilania i danych, które są wewnątrz przestrzeni teraz opuszczone przez przewoźnika wewnętrzny dysk.

• Podłączyć do gniazdka do podłączenia zasilania na każdym dwa dyski DVD. Dołączyć danych wtyczka złącze do połączenia danych na każdym z dwóch dysków DVD.

• Wsunąć przewoźnika wewnętrzny dysk przestrzeń, którą to był pierwotnie zajmujące. Miejsce panelu bocznym na Mac. Wcisnąć dźwignię blokowania. Podłączyć przewód zasilania z powrotem.

Jak zmienić wewnętrzny drążek na Ford F150

Jak zmienić wewnętrzny drążek na Ford F150

Ford wyposażony samochód F-150 z kierownicy system, który obejmuje naciągów (z wewnętrznym i zewnętrznym końcu), które połączyć centrum link i kierownicy wału koła. Wewnętrzny krawat-oczkowe połączyć centrum link Golonka. Zużycie w czasie powoduje, że krawat-oczkowe do stają się luźne, który wpływa niekorzystnie na układ kierowniczy. Luźny układ kierowniczy jest niebezpieczne warunki do bezpiecznej jazdy. Zastąpić wewnętrzny krawat-oczkowe jeśli stają się luźne lub uszkodzony.

Instrukcje

• Park samochód na firmę, równej powierzchni. Wyłącz zapłon i ustawić hamulec postojowy.

• Gniazda z przodu ciężarówki z gniazda i obsługuje go na trybunach Jacka.

• Wyjąć koło wykończenia z płaskiego śrubokręta. Usuwanie końcówki koła z klucza lug nakrętka. Usunąć koła i Odłóż ją na bok.

• Dostać pod ciężarówką. Narysuj linię ołówkiem tłuszczu dół drążek regulacji rękaw, nakrętka kontrująca stempla i dół gwintu wewnętrznego drążek.

• Wyprostować nogi cottar pin szczypcami, a następnie wyciągnąć cottar pin. Usunąć Nakrętka koronowa z klucza.

• Zacisk haki Remover Orczyk nad głową Golonka centrum link. Obrócić śrubę wytłaczania Remover Orczyk zegara z klucza do pchania wrzeciona drążek z Golonka centrum link. Usunąć remover Orczyk raz drążek jest Golonka centrum link.

• Poluzować nakrętkę dżem z klucza. Odkręcić drążek koniec z regulacji tulei. Policzyć ilość obrotów potrzebne, aby całkowicie odkręcić drążek koniec.

• Włożyć gwintowany koniec nowy drążek regulacji tulei. Drążek wkręcić tuleję liczba zwojów liczone w kroku 7. Dokręcić nakrętkę dżem do 56 do 84 funtów stóp z dynamometrycznego.

• Włożyć wrzeciona pręta opon do otworu w centrum link Golonka. Zainstalować Nakrętka koronowa i dokręcić do 56 do 84 funtów stóp z dynamometrycznego. Wstaw nowy pin cottar przez Nakrętka koronowa i zginać nogi wokół nakrętki.

• Odwrócić do zdejmowania opony ponownie opony. Dokręcić lug w strukturze gwiazdy. Moment obrotowy orzechy lug 100 funtów stóp dla nuts lug 12 mm lub 150 funtów stóp dla nuts lug 14 mm.

• Usunąć na trybunach Jacka i obniżenie pojazdu do podłoża.

Jak znaleźć spokój wewnętrzny

Życie nie będzie, jak się spodziewano. Jesteś podkreślił pracy lub żałoby utraty bliskiej osoby. Wszystko czego chcę, to spokój. Mimo swoich problemów, można znaleźć wewnętrzny spokój i zmienić swoje życie. Poniższe porady puścić wewnętrznych konfliktów i znaleźć spokój w życiu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Instrukcje

1 akceptować rzeczy takimi, jakimi są. Czując się spokojny, nie oznacza, twoje życie jest idealne. Pokój to stan umysłu. Zamiast czuć uwięziony w swoim życiu, zaakceptować, gdzie jesteś i docenić to, co masz.

2 Chcesz wewnętrzny spokój więcej niż kiedykolwiek chciał coś. Że można mieć. Bądź otwarty. Nie sceptyczny. Wyobraź sobie spokój, aż rzeczywiście zaczynają go czuć.

3 Spójrz na wielki obraz. Twoje życie znajduje się wiele różnych rzeczy. Puść małe rzeczy i być zadowolonym. Bądź wdzięczny za to, co masz, i przestać pragnąć rzeczy, które nie mają.

4 Zwolnij gniew i poczucie winy. Są one zmarnowane emocje, które sprawiają, że czujesz się ujemny. Skup się na pozytywne. Zwróć uwagę na ludzi, którzy są tam dla Ciebie i ludzi, którzy cię kochają. Nawet, gdy jesteś w żałobie, można znaleźć wewnętrzny spokój, jeśli puścić negatywnych myśli.

5 Uwierz w siebie. Puścić zwątpienia i co-jeśli. Śledź swoje marzenia i mieć nadzieję. Możesz to zrobić, wiesz, że możesz.

6 Poczuj pozytywną energię wokół ciebie. Poczuj obecność tych, których straciliśmy. Bądź otwarty i wierzą twoi bliscy są nadal tutaj. Rozpoznać miłość tych, obecnie w swoim życiu. Ludzie, którzy cię kochają wysłać pozytywną energię przez cały czas. Po prostu trzeba to zauważyć.

7 na żywo w tej chwili. Jeśli jesteś przytłoczony, nie martw się o następną godzinę lub następnego minutę. Wystarczy skupić się na ten moment w czasie. Rozejrzyj się, skupić się na czymś i niech twoje zmysły ożywają.

8 Poznaj swoje duchowe lub religijne przekonania. Odwiedź kościoła, synagogi czy meczetu. Wielu przywódców religijnych głoszą, ponieważ już znaleźć wewnętrzny spokój i chcesz podzielić się swoją wiarę w Ciebie.

Wskazówki:

 • Znajdź ludzi, którzy myślą tak, jak chcesz, aby myśleć. Przyłączyć się do grupy.
 • Nigdy się nie poddawaj.
 • Nie pozwól, aby negatywne myślenie zniechęcać.

Jak korzystać Bloodroot wewnętrznie

Jak korzystać Bloodroot wewnętrznie


Bloodroot był używany w kolonialnej Ameryce jako środek brodawek i przez Indian do barwienia ich skóry w czasie ceremonialnych tańców i jako barwnik tkanin i ziołowe lekarstwa. Członek rodziny maku bloodroot produkuje morfiny jak alkaloidy benzylisoquinoline, które są wykorzystywane w niektórych środków kaszlu jako środek anty-spazmatyczny. Możesz użyć bloodroot wewnętrznie na kaszel, astma czy zapalenie oskrzeli, ale zobaczyć się z lekarzem, jeśli objawy utrzymują się i mieć świadomość pewnych środków ostrożności.

Instrukcje

Korzystanie Bloodroot Powder

1 Mix 1 łyżeczka. z ziela z 1 szklanką wody w garnku i doprowadzić do wrzenia.

2 Weź patelnię z ognia i strome mieszaninę przez 15 minut.

3 Szczep przez kawałek muślinu lub filtr do kawy, wlać do szklanki i pić "herbatę" do trzech razy dziennie.

Korzystanie Bloodroot Extract

4 Sprzedam butelkę przygotowanym ekstrakcie Bloodroot. Sprawdzić mieszaniny bloodroot, przesączono wody i 55 do 64 procent alkoholu organiczną ziarna.

5 Dodaj 10 do 20 kropli nalewki Bloodroot do szklanki ciepłej wody.

6 Przygotowanie i wypić mieszaninę do trzech razy dziennie.

Wskazówki:

 • Niektórzy ludzie wolą płynnego ekstraktu, jak sproszkowane bloodroot mogą powodować kichanie i podrażnienie nosa.
 • Bloodroot był używany przez wieki jako naturalny środek na kaszel, choć powinny być podjęte środki ostrożności. Śledź na etykiecie dokładnie.
 • Spodziewać się wyników w ciągu dwóch dni. Jeśli objawy utrzymują się lub nasilają, należy skontaktować się z dostawcą opieki zdrowotnej.
 • US Food and Drug Administration wymienia bloodroot na jego "trujące rośliny" bazy danych. Nie należy przyjmować kobiety w ciąży lub karmiące, dać niemowląt lub małych dzieci, lub wziąć z leków na receptę.

Jak wziąć Lemongrass Oil wewnętrznie

Jak wziąć Lemongrass Oil wewnętrznie


Lemongrass swoją popularność w dużej mierze wywodzi się z jego życiem aromatu i zastosowań kulinarnych. Jako lecznicze zioła, trawy cytrynowej łagodzi i zmniejsza drażliwość z uplifting aromat. Wiele olejów masażu wykorzystuje się jako główny składnik. Stosowanie oleju trawy cytrynowej wewnętrznie jest rzadkie, jak ludzie używają herbaty lub nalewki do tego celu. Funkcjonuje on jako środek przeciwbólowy i uspokajający. Olejek z trawy cytrynowej nigdy nie należy podawać wewnętrznie do dzieci i kobiet w ciąży.

Instrukcje

1 Wlać szklankę mleka, wody lub innej cieczy w zwykłym kubku. Płyn może być zimne lub ciepłe.

2 Dodaj 02:59 kropli olejku trawy cytrynowej z pipety, w zależności od wielkości filiżanki. Jeśli youâ € ™ re zaczynasz, zużywać mniej oleju, aż youâ € ™ re się, że nie będą powodować działania niepożądane. Następnie, należy rozważyć zwiększenie dawki.

3 Mieszać składniki dokładnie i napojów raz dziennie.

Wskazówki:

 • Rozważ użycie jednej kropli olejku na każde 1/4 szklanki płynu.
 • Ze względu na swoje działanie uspokajające, ograniczenie aktywności fizycznej, aż youâ € ™ re się, że można działać prawidłowo. Spróbuj olej trawy cytrynowej przed pójściem do łóżka, aby sprawdzić, czy to pomoże Ci lepiej spać.
 • Można mieszać olej trawy cytrynowej z wody lub mleka sojowego. Należy także rozważyć dodanie innych środków aromatyzujących, takie jak miód czy mięta.
 • Unikać kontaktu z oczami, i umyć ręce przed dotknięciem twarzy. Jeśli masz czyste trawy cytrynowej olejku na skórę, zmyj go natychmiast ciepłą wodą z mydłem, aby uniknąć podrażnienia skóry.
 • Dona € ™ t pić tej mieszaniny więcej niż raz dziennie, aż do youâ € ™ re pewne, jak twoje ciało reaguje.
 • Zadzwoń do lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane, takie swędzenie lub obrzęk gardła, trudności w oddychaniu, suchość w ustach lub rozstrój żołądka. Są to objawy reakcji alergicznej, która może być niebezpieczna.

Jak mogę nauczyć konflikt wewnętrzny?

Jak mogę nauczyć konflikt wewnętrzny?


Historia postaci napędzane nie działa bez pewnego rodzaju konfliktu wewnętrznego. Czy bohater zmaga się z wyborem między dobrem a złem, angażuje się w miłosny trójkąt z bez wyraźnego rozdzielczości lub stoi jakieś inne życie zmiany dylemat, jej wewnętrzne zawirowania musi grać, jeśli historia jest być ciekawe i zrozumiałe dla czytelników. Podczas nauczania uczniów o koncepcji konfliktu wewnętrznego, podejście to od kąta, że ​​odnoszą się do ich własnego życia.

Instrukcje

1 Zdefiniuj konflikt wewnętrzny i wyjaśnić czym różni się od konfliktu zewnętrznego. Przykłady każdego rodzaju konfliktu. Narysuj swoje przykłady z filmów, popkultury i wspólnych doświadczeń uczniowie mogą odnosić się do.

2 Wybierz bohatera z dobrze znanej historii i poprosić uczniów, aby zidentyfikować źródło w characterâ € ™ s podstawowego konfliktu wewnętrznego. Jeśli klasa jest obecnie studiuje powieści lub opowiadania, może skorzystać z niej charakter, aby wzmocnić swoją studentsâ € ™ zrozumienie, jako że nadal studiuje sztukę.

3 Wybierz mniej istotną postacią w historii, którego wewnętrzna konflikt jest mniej widoczne lub w ogóle rozpatrzone. Poproś uczniów, aby zaproponować sposoby, w których ta postać może być walczą wewnętrznie.

4 Wzmocnienie pojęcie konfliktu wewnętrznego poprzez zachęcanie do dyskusji klasowej na temat konfliktów wewnętrznych uczniowie doświadczyłem osobiście. Zaproś je rozszerzyć na koncepcji poprzez dzielenie, jak, jeśli w ogóle, rozwiązanie konfliktu zmienił je lub dotkniętych jakiś aspekt ich życia.

Jak wziąć Proszek bentonitowe wewnętrznie

Jak wziąć Proszek bentonitowe wewnętrznie

Proszek bentonitowe aktywowany jest bezpieczny i skuteczny proszek uzdrowienie rafinowane z wulkanicznego gliny. Została wykorzystana leczniczą od setek lat i jest wysoko cenione odtruwa wewnętrznego. Bentonit zawiera aktywne montmorylonit mineralnych, która pochłania toksyn i trucizn, jak przechodzi przez przewodu pokarmowego. Kiedyś związany bentonit, szkodliwe substancje są zneutralizowanej i wydalany z organizmu, bo bentonit przechodzi przez jelita niestrawione. To jest proste do podjęcia bentonit wewnętrznie.

Instrukcje

• Weź bentonitu na pusty żołądek lub co najmniej jedną godzinę przed lub po posiłki i przynajmniej trzy godziny przed lub po zażyciu leków na receptę.

• Dodaj łyżeczkę proszku bentonitowego do 236 do 473 ml. wody. Mieszamy, aż proszek jest całkowicie połączone z wodą.

• Pić miksturę raz dziennie, lub zgodnie z instrukcją przez lekarza opieki zdrowotnej. Jeśli znajdziesz ten smak mieszanki przykre, może zamiast konsumować bentonitu w postaci kapsułek. To jest również dostępne jako wstępnie mieszane cieczy.

Jak zwiększyć wewnętrzny Wi-Fi na laptopie

Jak zwiększyć wewnętrzny Wi-Fi na laptopie

Większość komputerów już wewnętrznie zainstalowanych odbiorników Wi-Fi. Daje to laptopy dostęp do większości sieci bezprzewodowych, które system jest blisko. W zależności od komputera, co masz istnieje kilka różnych opcji zwiększa ogólną szybkość bezprzewodowego połączenia z Internetem, co jest przydatne, zwłaszcza podczas gry online gry wideo i filmów, które wymagają dodatkowego zwiększenia prędkości połączenia.

Instrukcje

• Sprawdź, czy komputer laptop pod kątem antena bezprzewodowego połączenia portu. To jest oznaczony jako podłączenie anteny Wi-Fi, i jeśli nie jesteś pewien, Jesteś w stanie sprawdzić Podręcznik użytkownika systemu informacji na temat wszystkich portów połączeniowych.

• Podłączyć antene bezprzewodowa do portu połączenia na komputerze przenośnym. Rozciągnij całkowicie bezprzewodowe anteny do wyciagnac sygnału sieci bezprzewodowej na komputerze przenośnym.

• Przenieść laptop bliżej do źródła sieci bezprzewodowej. Im bliżej jest do źródła, ten mocniejszy sygnał jest zamierzać być.

• Odłączyć od wszelkich usług, jakie masz na komputerze udostępniania plików peer-to-peer. Programy te zajmują dużo przepustowości na tym komputerze, spowalnia połączenie internetowe i ograniczenie prędkości ogólnej.

• Z dala od dużych, metalowe obiekty przy użyciu Wi-Fi na laptopie. Przedmioty metalowe odbić bezprzewodowy sygnał od laptopa, zmniejszenie ogólnej połączenia na komputerze.

Jak umieścić wewnętrznie regulowane alternatora na stary samochód

Wszystkie Alternatory muszą mieć regulator napięcia przewodowego w obwodach samochód, jak dane wyjściowe z alternatora zwiększa prędkość silnika wzrasta. Raz dane wyjściowe osiągnie pewnego napięcia--zwykle 12 v--regulator scina i utrzymuje wymagane napięcie. Stare samochody zazwyczaj są wyposażone w zewnętrzne regulatory, ale większość Alternatory dostępne z wtórnym sklepy mają wewnętrzne organy regulacyjne. Jednak można umieścić wewnętrznie regulowane alternatora w swój stary samochód i po prostu ominąć istniejącego zewnętrznego regulatora.

Instrukcje

• Znajdź trzy uchwyty na bloku silnika w samochodzie gdzie ty potrzebować wobec wyrażać twój wewnętrznie regulowane alternatora. Dwa są solidne metalowe uchwyty, które przechodzą śruby i trzeci jest regulowany uchwyt metalowy.

• Stanowisko wewnętrznie regulowane alternatora więc przednie i tylne końcówki po stronie alternatora odpowiadają dwa uchwyty na bloku silnika. Włóż śruby przez uchwyty i śruby nakrętki na śruby luźno za pomocą palców; nie zacisnąć je. Umieścić trzeci śruby poprzez regulowany uchwyt i pozostałe lug z przodu alternatora, a następnie wkręcić luźno na nakrętce. W pozycji odbywa się teraz twój alternatora.

• Umieścić pasek alternatora na kole pasowym z przodu wewnętrznie regulowane alternatora. Wyciągnąć alternatora od bloku silnika, przy użyciu rąk, tak mocno dostaje pasek alternatora. Trzeba wyciągnąć dość trudne.

• Zachować ciągnięcie alternatora, więc pas pozostaje mocno. Za pomocą drugiej strony, dokręcić nakrętkę na regulowany uchwyt z klucza. Dokręcić przedniej i tylnej śruby gospodarstwa alternatora w miejscu za pomocą klucza.

• Podłącz kable do alternatora. Znajdziesz ich pobliżu; jeden jest czerwony, jeden jest czarny, a inni są mniejsze kolorowe przewody wszystkie podłączone do jednego plastikową zaślepkę.

• Wcisnąć wtyk na koniec czerwony kabel do gniazda na alternator oznakowane "B" lub "Bat" za pomocą palców. Na przeciwległym końcu ten kabel idzie do akumulator i rozrusznik silnika.

• Wsunąć wtyczkę na koniec czarny kabel do gniazda oznaczone "Gnd" lub "T." Na przeciwległym końcu ten kabel łączy się z metalowych części samochodu.

• Wsunąć wtyczkę, która ma kilka kolorowych przewodów do gniazda oznaczone "Ign" lub "Pole". Przewody od ten szpunt przejdź do zapłonu i lekki system ostrzegania. Gdy zaznaczysz, że wszystkie połączenia są bezpieczne, jesteś gotowy do użycia wewnętrznie regulowane alternatora.

Jak przerobić zewnętrzny czytnik kart wewnętrzny

Jak przerobić zewnętrzny czytnik kart wewnętrzny

Niektóre modele komputera stacjonarnego wyposażone wewnętrzny czytnik zaprojektowane do użytku z kart pamięci, takich jak te używane przez aparaty cyfrowe i urządzenia PDA. Usuwanie ten czytnik będzie wolne miejsce wewnątrz obudowy komputera do innego urządzenia peryferyjne, takie jak dysk twardy. Po wyjęciu, można nadal używać czytnika kart przez zainstalowanie go w zewnętrznej obudowy przeznaczone do tego celu. To zapewnia dodatkowe korzyści pozwala czytelnikowi za pomocą innych komputerów.

Instrukcje

• Zamykaæ w dó³ ten rachmistrz. Odłącz kabel zasilający, kabel sieciowy, klawiatury, myszki i inne podłączone urządzenia peryferyjne. Przenieść komputer do pracy czyste, dobrze oświetlone miejsce.

• Zbadanie obudowę komputera i Znajdź śruby Zabezpieczanie panelu dostępu w miejsce. Usunąć śruby i przesuń panelu dostępu z przypadku. Zbadaj wnętrze obudowy i Zlokalizuj zainstalowany czytnik.

• Odłączyć przewód prowadzący z tyłu czytnika kart do płyty systemowej. Odłącz na przeciwległym końcu kabla z czytnika kart. Usuń przewód i Odłóż ją na bok.

• Usuń wszystkie śruby zabezpieczenia boków czytelnika na płycie montażowej zainstalowane wewnątrz obudowy. Ślizgać się czytelnik z montażowej.

• Wsunąć panelu dostępu na obudowę komputera. Wcześniej usunąć śruby umożliwia zabezpieczyć panel do sprawy. Przywrócenia komputera do jego oryginalnej lokalizacji i podłącz ponownie wszystkie wcześniej rozłączone kable i urządzenia.

• Podłącz kabel, który pierwotnie był połączony z tyłu czytnika kart. Podłącz drugi koniec kabla do kabla USB-male-header-to-USB-A. Podłącz drugi koniec kabla USB-male-header-to-USB-A do każdego wolnego portu USB w komputerze.

• Włącz komputer. Zaloguj się do systemu operacyjnego. Włóż kartę do czytelnika, aby potwierdzić, że urządzenie działa zgodnie z oczekiwaniami.

Jak wziąć Bentonit Powder wewnętrznie

Jak wziąć Bentonit Powder wewnętrznie


Bentonit proszek jest bezpieczne i skuteczne leczenie rafinowany proszek z glinki wulkanicznej. Jest ono stosowane w medycynie od setek lat i jest wysoce cenione detoxifier wewnętrzny. Bentonit zawiera aktywny montmorylonit mineralny, który absorbuje toksyny i trucizny, gdyż przechodzi przez przewód pokarmowy. Po związaniu z bentonitem, te szkodliwe substancje są neutralizowane i usuwane z organizmu, ponieważ przechodzi przez bentonit jelit niestrawione. Jest to proste do podjęcia bentonit wewnętrznie.

Instrukcje

1 Weź bentonitu na czczo lub co najmniej godzinę przed lub po posiłku, i co najmniej trzy godziny przed lub po zażyciu leków na receptę.

2 Dodaj jedną łyżeczkę proszku do bentonitu 8 do 16 uncji wody. Dokładnie wymieszać, aż proszek jest całkowicie połączona z wodą.

3 Drink tej mieszaniny raz dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza opieki zdrowotnej. Jeśli uważasz, że smak mieszanki nieprzyjemnym, można spożywać w formie kapsułek bentonitu zamiast. Jest on również dostępny w postaci wstępnie zmieszanej cieczy.

Wskazówki:

 • Proszek bentonitowy przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania.
 • Pamiętaj, aby pić dużo wody podczas robienia bentonit w proszku.
 • Kobiety w ciąży i matki karmiące nie powinny spożywać bentonit.
 • Seniorzy powinni również unikać stosowania.
 • Przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu diety należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak korzystać z zielonej glinki wewnętrznie

Zielona glinka jest często w różnych produktów do pielęgnacji skóry, ale jest również stosowany wewnętrznie jako detoksykujący oczyścić przez lekarzy medycyny alternatywnej. Gdy stosowane wewnętrznie w postaci proszku, glinka zielona jest uważana w leczeniu nudności, łagodzą bóle miesiączkowe i bóle brzucha, i oczyścić jelita grubego i wątroby. Badania przeprowadzone przez lekarzy z Arizona State University znaleźli dowody, że zielona glinka promuje również sterylizację i gojenie się ran.

Instrukcje

1 Działanie łyżeczkę sproszkowanej zielonej glinki z drewnianą łyżką.

2 Wlać wodę mineralną do czystej szklanki i mieszać w zielonej glinki.

3 Pozostawić mieszaninę do odstania przez noc, w tym czasie gliny i wody będzie osobno.

4 pić rano na pusty żołądek. Istnieją dwa sposoby, aby wziąć zieloną glinkę: można pić jasną ciecz, która oddzieliła się od rzeczywistego gliny, lub mieszać mieszaninę z drewnianą łyżką doprowadzić glinę na powierzchnię i pić gliny z wodą mineralną.

5 Powtórzyć dziennie przez 3 tygodnie. Następnie wziąć jeden tydzień przerwy.

Wskazówki:

 • Zielonej glinki należy przechowywać w szczelnym pojemniku, aby zapobiec zanieczyszczeniu. Jeśli nie masz wody mineralnej, można użyć zwykłej wody destylowanej. Przed rozpoczęciem tego lub jakiegokolwiek innego programu detox skonsultować się z lekarzem.
 • Zielona glinka może powodować zużycie zaparcia. Użytkownicy odkryli, że mogą uniknąć tego problemu, tylko picia przezroczysty płyn, który oddziela się od gliny.

Jak wobec neofita wewnętrzny DVD pisarz zewnętrzny

Jak wobec neofita wewnętrzny DVD pisarz zewnętrzny

Nagrywarka DVD zainstalowane w komputerze może mieć wiele snazzy rysy twarzy, ale przenoszenia nie jest wśród nich. Jeśli potrzebujesz nagrywarka DVD podczas podróży lub w inny sposób od komputera, pomyśl o konwersję że wewnętrzny IDE lub SATA dysk przenośny dysk zewnętrzny, który może być używany z dowolnego komputera, który jest wyposażony w port USB lub FireWire. Robi to wiąże się z zakupem zestawu Obudowa dysku, który jest dość tani, i poprawnie rata że obudowa na nagrywarki DVD, który jest dość prosta.

Instrukcje

• Przy użyciu śrubokręta aby poluzować śruby mocujące Kieszeń dysku zestaw obudowy w miejscu, zgodnie z instrukcjami, które pochodzi z zestawu obudowy.

• Wyjmij zasobnik dysk z obudowy.

• Podłączyć zasobnik dysków IDE lub SATA kabel do portu IDE lub SATA napędu optycznego.

• Użyj śrubokręta i śrub, które odbyło się nagrywarka DVD w miejsce wewnątrz komputera do mocowania napędu optycznego do kieszeni.

• Usuń panel przedni obudowy (jeśli istnieje) i slajdów taca dysku do obudowy.

• Przy użyciu śrubokręta aby dokręcić śruby mocujące tacę dysku w miejscu.

Jak włączyć wewnętrzny mikrofon na HP Pavilion

Najnowsze wersje komputera laptop Pavilion Hewlett-Packard (HP) pochodzą z wbudowaną kamerę internetową i mikrofon na ekranie. To pozwala bezpośrednio komunikować się z innymi osobami za pośrednictwem Internetu. Chociaż kamera i mikrofon są zwykle aktywowane po zakupie, można znaleźć to trzeba włączyć mikrofon, jeśli chcesz użyć wewnętrznie zainstalowany mikrofon HP Pavilion.

Instrukcje

• Kliknij przycisk "Start" na pulpicie, a następnie wybierz "Panel sterowania". Czekać na oknie panelu sterowania do załadowania na ekranie.

• Kliknij dwukrotnie ikonę Opcje ikona "Dźwięk". Ładunki nowe, mniejsze okno z wszystkich opcji dźwięku na komputerze.

• Wybierz opcje "Wejście" w oknie dźwięku, a następnie kliknij okno rozwijane dostępny sprzęt.

• Wybierz "Wewnętrzny mikrofon" jako urządzenie, którego chcesz użyć i kliknij "Zastosuj", następnie "OK." To aktywuje mikrofon w komputerze laptop HP Pavilion.

Jak obliczyć opór wewnętrzny akumulator

Jak obliczyć opór wewnętrzny akumulator

Większość ludzi myśli o baterii jako idealne napięcie źródła. Nowa bateria 9 v dostarcza dziewięć wolt, niezależnie od tego, urządzenie, które jest zasilanie. W rzeczywistości wszystkie baterie mają opór wewnętrzny, co oznacza, że napięcie baterii zmienia się zależnie ile prądu należy dostarczyć. W niskim prądem opór wewnętrzny akumulator jest znikoma. Ale w obwody, które narysować większego prądu z akumulatora, spadek napięcia może być problem. Baterii możliwość wyprowadzenia można ustalić poprzez zmierzenie jego opór wewnętrzny i porównując tę odporność ogólną odporność zewnętrznego obwodu.

Instrukcje

• Wybrać odpowiednią wartość dla opornika w celu testowania baterii. Pomiary będą bardziej dokładne, jeśli wartość rezystora testu nie jest znacznie różni się od wartości oporu wewnętrznego akumulatora. Opornik testu, który jest 10 lub 20 razy większy niż opór wewnętrzny jest zwykle dobrym wyborem. Znaleźć przybliżona wartość wewnętrzny opór baterii poprzez wyszukiwanie w sieci web. Na przykład typowy Akumulator AA może mieć opór wewnętrzny 1 ohm. Jeśli nie możesz znaleźć wszelkie informacje o baterii, pomiarów z różnych badań rezystory aby upewnić się, że można uzyskać spójne wyniki.

• Zmierzyć idealne napięcie baterii dotykając czerwony sondy woltomierz do terminalu pozytywne i dotykając czarny sondy woltomierz z zaciskiem ujemnym. Wywołanie tego pomiaru V-bat. Na przykład bateria AA może mieć V-bat 1,5 v.

• Podłączyć prowadzi badania rezystor do zacisków akumulatora. Owinąć prowadzi wokół terminali lub zachować je podłączone za pomocą małe metalowe klipsy.

• Zmierzyć napięcie przez rezystor dotykając czerwony sonda na stronie rezystor pozytywne terminal i dotykając czarny sonda na stronie rezystor połączony z zaciskiem ujemnym. Zawołać ten V-test. Przykład bateria ma V-test 1.4 v.

• Odjąć V-test z V-bat aby znaleźć napięcie na opór wewnętrzny i nazywają to V-res. W przykładzie, V-res = 1.5-1.4 = 0,1 v.

• V-test należy podzielić przez wartość rezystora testu aby obliczyć prąd płynący przez rezystor testu. W przykładzie użyto testu rezystor 20 omów, więc prąd płynący przez rezystor testu = 1.4 / 20 = 0,07 wzmacniaczy.

• Obliczyć dzieląc to przez prąd płynący przez rezystor test V-res. Rezystor testu i wewnętrznego rezystor mają ten sam prąd. W wyniku tego podziału jest opór wewnętrzny akumulator. W przykładzie, V-res = 0,1 V, więc opór wewnętrzny = 0.1 / 0.07 = 1.4 omów.

Jak dać aloesu wewnętrznie w leczeniu chorych kotów

Jak dać aloesu wewnętrznie w leczeniu chorych kotów

Animal Poison Control Center Aloe vera jest uważany za toksyczne dla kotów. Jednak lekarzy weterynarii holistycznej wykazały, że sok z aloesu vera pochodzących z ekologicznymi ścięciu liści może mieć wiele korzyści dla zdrowia dla kotów. Według strony internetowej Wellvet Chaparral centrum zdrowia zwierząt sok z aloesu vera może używane wewnętrznie w leczeniu chorób jelita grubego, zaparcia i stan zapalny. Zawsze skonsultować się z lekarzem weterynarii przed rozpoczęciem dawanie twój kot dodatek, zwłaszcza aloe vera, który w niektórych postaciach jest bardzo szkodliwe dla kotów.

Instrukcje

• Zakup aloe vera sok, który jest przeznaczony dla kotów, lub wyciąg sobie sok z liści aloesu.

• Za pomocą strzykawki do pomiaru pół ml soku z aloesu. Zaczynają twój kot z jedna dawka dziennie przez co najmniej tydzień, aby określić, jeśli będzie to miało negatywny. Według strony internetowej ASPCA reakcje mogą obejmować, wymioty, brak łaknienia, biegunka i drżenia. Natychmiast przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem weterynarii, jeśli twój kot wystąpi którykolwiek z tych objawów.

• Podać twój kot pół mililitra dwa razy dziennie doustnie z strzykawki lub mieszane w żywności, jeśli pokazuje brak negatywnych reakcji na aloes po tygodniu. Jeśli twój kot ma brak negatywnych reakcji w przyszłym tygodniu dawka może zostać podwojona do 1ml (1cc) dwa razy dziennie. Czy aloes ma żadnego efektu w leczeniu objawów twój kot radzić się twój weterynarz do wykluczenia poważnej choroby.

Wewnętrzny Program Oczyszczanie

Wewnętrzny Program Oczyszczanie


Ludzie zwykle przechodzą wewnętrzny program czyszczący w celu poprawy ich stanu zdrowia lub przezwyciężyć pewne choroby. Wiele osób z HIV, raka i chorób autoimmunologicznych (czyli fibromyalgia) nie oczyszcza wewnętrzne. Candida albicans, przerost grzybicze okrężnicy, może spowodować grzyba, toksyny i pasożyty, aby wejść do krwiobiegu i inwazji komórek i narządów. Nieleczony, podmioty te mogą dalej chorować, a nawet zabić człowieka.

Metody Czyszcząc wewnętrzne

Trzy wspólne metody oczyszczania są wewnętrzne oczyszczenie jelita grubego, soków z warzyw i owoców, i za pomocą ziół i herbat.

Zestawy zawierają oczyszczania jelita grubego proszku lub syrop mieszaninę żywności i ziół, które zabijają przerost grzybów i pasożytów. Dodaj je do wody lub herbaty i spożywać je codziennie przez miesiąc. Może masz jakieś objawy detox, takie jak nudności lub biegunka, co jest normalne.

Wyciskanie soku wiąże mieszania surowe warzywa i świeże owoce i ich picia. Marchew i ogórki warzywa są łatwe do wykorzystania. Ananasy są dobre owoce dla oczyszczenia wewnętrznego. Będą dodać smaku do swojej mikstury. Marchew i ogórki mają dużo witamin i minerałów. Zawierają one również enzymy, które mogą zabić grzyba w organizmie. Picie soku z warzyw zwiększa przyswajalność składników odżywczych. Owoce mogą pomóc usunąć kału impactions w okrężnicy. Juice co najmniej dwa lub trzy razy dziennie, na pusty żołądek.

Paul d'Arco herbata zabija grzyba. Może być boughtt jako kory lub kapsułki. Zagotować herbatę. Kapsułki są dostępne w każdym sklepie ze zdrową żywnością. Zioła takie jak pieprz cayenne, Senna i liści aloesu można również stosować do czyszczenia wewnętrznego.

Można połączyć wszystkie trzy metody. Zacznij z zestawem oczyszczania jelita grubego, soków i Paul d'Arco herbata. Sok i używać herbatę cały miesiąc robisz dwukropek czyścić.

Dieta

Jeśli masz chorobę, są szanse, że masz problem przerostu Candida. Ponieważ w organizmie Candida żywi się cukrem i gluten, należy wyeliminować jak najwięcej cukru i glutenu z diety, jak to możliwe. Gluten jest białkiem występującym w produktach pszenicy jak chleb, makaron i kasze. Spróbuj zastąpienie tych elementów podczas czyszczenia. Jeść owsiankę lub płatki zbożowe i pieczywo na bazie ryżu.

Cukier występuje w wielu przekąsek i płatków śniadaniowych. Więcej cukru można wyeliminować w procesie oczyszczania, tym szybciej będzie można pozbyć się ciała przerost Candida, toksyn i pasożytów.

Warto dodać jogurt do diety. Jogurt zawiera probiotyki, które pomogą uzupełnić naturalne bakterie w organizmie. Ta bakteria jest zwykle utrudniony przez przerost grzyba. Probiotyki również pomóc zabić grzyba systemowego.

Częstotliwość oczyszczania

Roczna oczyścić jest odpowiednia dla większości ludzi. Jeśli masz chorobę, nadal soku po oczyszczeniu jelita grubego przez miesiąc. Wyciskanie soku nie jest szkodliwe dla systemu. To może pomóc alkalizować swoje ciało i stworzyć wrogie środowisko dla pasożytów i niektórych chorób --- nawet komórek nowotworowych.

Zdefiniuj konflikt wewnętrzny

Konflikt wewnętrzny może zakłócić życie człowieka i spowodować ich nadmierne trudności. Jednak czasami trudno jest określić, co sprawa wewnętrznego konfliktu jest obecny nad i, jak można najlepiej rozpatrywane.

Definicja

Konflikt wewnętrzny jest walka w ramach umysłu danej osoby, gdy przeciwne poglądy jednocześnie istnieją dla tej osoby w stosunku do konkretnej rzeczy. Taki konflikt może czasem prowadzić do pewnych zaburzeń lękowych.

Funkcje

Wewnętrzne konflikty są zazwyczaj uważane wynikiem indywidualnych konfrontacji coś, w której dwie lub więcej różne części ich zachowaniem wyuczonym, ideałów, przekonań i wzorców społecznych są niespójne. Jednak takie konflikty mogą być często nieprzytomny i przejść całkowicie niezauważony nawet raz pojawiają się problemy.

Wpływ

Niezdecydowanie, obawy i wątpliwości, to tylko niektóre z potencjalnych wyników konfliktu wewnętrznego. Wyjątkowo problematyczne konflikty wewnętrzne mogą przyczyniać się do pewnych zaburzeń. Wiele problemów z konfliktami wewnętrznymi rozwijać, ponieważ tacy, którzy mają intensywne konflikty wewnętrzne stają się bardziej zestresowani i konflikt w związku z nimi.

Rodzaje

Spośród różnych form konfliktów wewnętrznych, niektóre odnoszą się do posiadania dwóch przeciwstawnych pragnień na raz, podczas gdy inne mogą być odmienne od tego, jak o dwóch przeciwstawnych niepożądane opcje, z których wydaje się, że jeden musi być wybrany. Istnieje ogromna ilość zmiennych, które często psychoanalitycy badających określić dokładnie charakter i przyczyny konfliktu wewnętrznego.

Rozwiązanie

Podejmowanie działań w celu zwalczania skutków osłabiające konflikt wewnętrzny może obejmować terapię lub doradztwo. Jeśli ktoś jest świadomy ich wewnętrznych konfliktów, które osoba może znaleźć postęp w rozumowanie ze sobą lub z prośbą o perspektywy outsidera w. Istnieje również wiele innych możliwości pomocy ludziom przezwyciężyć problemy, które mogą wyniknąć z powodu wewnętrznych konfliktów, które różnią się znacznie w zależności od ich konkretnego problemu.

Jak znaleźć Wewnętrzną dziewczyna

Jak znaleźć Wewnętrzną dziewczyna


Nie każda kobieta rodzi się z dziewczęcej Dziewczyna postawy. Kobiety naprawdę mogą robić, co chcą, a to obejmuje rzucając się konieczność Primp i ultra kobieca. Możesz wznieść się ponad to genów problemu i znaleźć wewnętrznego dziewczyna z kilku sztuczek.

Instrukcje

1 Spróbuj różowy na rozmiar. To nie musi być pełna różowa sukienka z kokardkami na nim, ale kilka małych akcesoria różowe może pomóc Ci znaleźć swoją wewnętrzną dziewczynkę i czuć się bardziej kobieco.

2 Odkryj swoją pasję. Kiedy robisz to, co kochasz, nawet jeśli jest on wymiany oleju w samochodzie, to pomoże Ci być wiernym sobie. Będąc was jest ważnym krokiem do znalezienia swojego wewnętrznego energii dziewczyna.

3 Spróbuj sobie bardziej kobiece ubrania. Po rywalizacji z mężczyznami w miejscu pracy i próbuje wspiąć się na korporacyjnej drabinie, łatwo jest wpaść w rutynę ubieranie w mannish garniturach. Znajdź swoją wewnętrzną dziewczyna z flowy spódnice i kobiecej biżuterii.

4 Znajdź swoją wewnętrzną dziewczyny z zabawnych działań ze swoimi koleżankami. Życie tłoczno i ​​łatwo jest zapomnieć o odprężyć się. Umów się ze swoimi koleżankami stojąco aby wyjść i manicure raz w miesiącu, lub dokonać dat obiad regularnie do plotek.

5 Sparkle na zewnątrz, a wewnętrzna dziewczyna znajdzie radość w życiu. Zawsze należy pamiętać, aby dbać o siebie, i dumni, jak wyglądasz. Jest wygodne jest kluczem, ale kiedy czujesz seksowna i powabna, będziesz błyszczeć na co dzień.

6 Bądź twardy i walczyć o rzeczy, które chcesz, ale zawsze pozwolić sobie, aby pokazać emocje. Życie może uzyskać najlepsze z ciebie i twój wewnętrzny dziewczyna musi wyjść i uruchomić wolne czasem. Pozwól jej pokazać swoje uczucia i można odnaleźć spokój.