adcov.com

JAK DAĆ ZASTRZYK W POŚLADEK

Jak wykonać zastrzyk Punkt wyzwalania

Punkty spustowe są napięte wiązki mięśni, które powodują rozległe bóle, osłabienie mięśni i może drgać w reakcji na ciśnienie. Są one głównie związane z zespołem bólowym myofascial i fibromialgii. Zastrzyki punkt wyzwalania nie został uznany za jedną z najbardziej skutecznych metod leczenia stanu chorobowego, w szczególności jeśli stosowany w połączeniu z ćwiczeniami, ciepło i inne rodzaje leczenia, a leczenie.

Instrukcje

Jak wykonać zastrzyk Punkt wyzwalania

1 miejsce pacjenta w wygodnej pozycji, znajdź punkt aktywacji i oczyścić teren z nasączonym alkoholem.

2 Włóż jedną igłę do dwóch centymetrów od punktu wyzwalania i palcami, stosuje się ciśnienie po obu stronach w miejscu wstrzyknięcia i wstrzyknąć pod kątem 30 stopni.

3 Ponownie wstawić igłę w każdym kierunku wokół punktu wyzwalania, aż reakcja skurcz został zatrzymany.

4 Powtórz procedurę dla pozostałych punktów spustowych, zwykle zatrzymując się na około dziesięć lub mniej punktów, aby zminimalizować ból.

5 Zastosuj nacisk na dwie minuty i zastosować Plaster.

Wskazówki:

 • Należy pouczyć pacjenta, aby zwrócić uwagę na objawy zakażenia, takie jak zaczerwienienie i gorączka po iniekcji i zadzwonić, jeśli to nastąpi.

Jak dostać zastrzyk Collagen

Jak dostać zastrzyk Collagen


Wstrzyknięcia kolagenu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą młodszy wygląd skóry bez ulegania inwazyjności. Wstrzyknięcie kolagenu polega na zastąpieniu kolagenu skóra utracone w czasie, w celu zmniejszenia pojawiania się drobnych zmarszczek. Kolagen może być również wykorzystywany do tworzenia pełniejszych ust. Procedura jest proste do wykonania i ma minimalne skutki uboczne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dostać zastrzyk kolagenu.

Instrukcje

1 Znajdź miejsce, które wykonuje zastrzyki kolagenowe. Najprościej jest sprawdzić u chirurga plastycznego i dermatologa biura.

2 Pobierz test skórny. Większość lekarzy wykonywania testów skórnych przed dać zastrzyk kolagenu. Ten test zapewnia, że ​​nie będzie miał reakcję na kolagen.

3 Omów których twarzy obszary chcesz być traktowany. Poinformować lekarza, obszarów problemowych i dowiedzieć się, czy zastrzyki kolagenu są słuszne leczenia w celu poprawy tych obszarów.

4 Otrzymuj zastrzyk znieczulający lokalnego przed rozpoczęciem procedury. Lekarz następnie umieścić zastrzyki kolagenowe w wymaganych obszarach. Cała procedura trwa około 30 minut.

5 Spodziewaj się zaczerwienienie lub zasinienie następującą procedurą. To może potrwać kilka dni, aby leczyć, ale należy natychmiast zauważyć różnicę w swoim wyglądzie. Być może trzeba powtórzyć procedurę kilka razy w roku, aby utrzymać wygląd.

Wskazówki:

 • Zastrzyki kolagenowe można łączyć z Botoxu i laserowy zabiegów.
 • Jeśli jesteś uczulony na produktach mięsnych, jest bardziej prawdopodobne, że uczulenie na kolagen wołowy ponieważ pochodzi od krów.

Jak dać zastrzyki domięśniowo Mniej boleśnie

Domięśniowe (im) zastrzyki są dość niewygodne procedury inwazyjne. Należy zadbać, aby zmniejszyć ilość dyskomfortu osoba musi znosić podczas przyjmowania tego typu iniekcji. Istnieje wiele sposobów, aby administrować zastrzyk IM mniej boleśnie, a wszystkie one powinny być zawarte w technice.

Instrukcje

Wykonywanie mniej bolesne IM Wstrzyknięcie

1 Przygotowanie miejsca wstrzyknięcia za pomocą nasączonego alkoholem, ale upewnij się, niech alkohol całkowicie wyschnie. Jest to prawdopodobnie najczęściej błędem ludzi sprawiają, że może powodować niepotrzebnego bólu. To tylko dodatkowe pięć sekund, a to najprostszy sposób, aby zmniejszyć ból podczas iniekcji.

2 Wybierz właściwe miejsce do wstrzykiwań. Mięsień naramienny z ramienia jest preferowanym miejscem wstrzyknięcia IM, ale lepka substancja lub objętości większe niż 2,5 ml należy podawać w mięsień pośladkowy wielki w górnym zewnętrznym kwadrancie, w pośladek. Alternatywny stronę większych zastrzyków vastus lateralus mięśni na zewnątrz nogi pośrodku tuby, pomiędzy kolana i biodra. Te dwa większe mięśnie mogą pomieścić objętości do 5 ml.

3 Upewnij się, że igła pozostaje pod kątem 90 stopni do skóry podczas zabiegu. Igła musi wniknąć głęboko w mięsień, a kąt 90 stopni kładzie igłę przez skórę tak mało, jak to możliwe. Skóra zawiera wiele więcej zakończeń nerwowych niż mięśni i rejestrów znacznie więcej bólu. Kąt ten zmienia się, gdy igła jest ciągle w mięśniach powoduje ból w tkance mięśniowej, jak również.

4 Chwyć sekcję dwu- lub trzy-calowy w miejscu wstrzyknięcia i ściśnij mocno, ale nie boleśnie. Wprowadzić igłę szybko i mocno do WITRYNY wtrysku do piasty igły. Podawania nie powinien być tak szybko, że nie jest dobrze regulowana. Uważaj, aby nie używać igły, które są zbyt długie. Większość ludzi nie zauważy, kiedy kości jest trafiony, ale możliwe jest uszkodzenie igły na kości i powodować ból z komplikacji.

5 Wykonać wstrzyknięcie powoli. Wstrzyknięcie do mięśnia nic zbyt szybko może spowodować większą uraz tkanki. Jednakże, wykonywanie zastrzyku nie powinny powodować ból osoby, ze względu na czas igły znajduje się w ramieniu. Prędkość wtrysku powinna być około jednej sekundy na ml dla większości leków i szczepionek.

6 delikatnie masować tkanki mięśniowej po wstrzyknięcia oraz igła została usunięta. Osoba, która otrzymała zastrzyk wolą to zrobić zwłaszcza jeśli injeciton jest w pośladek. Jeżeli osoba przedstawia opór lub niechęć, ten krok może być opcjonalne.

Wskazówki:

 • Igła jednego cala będzie dobrze dla ludzi, większość normalnych rozmiarów, ale wiele rozmiarów igieł są dostępne.
 • Zastrzyki domięśniowe się przy użyciu igieł od 18 do 23 miernika miernik. Większa igła musi być używany tylko z niektórych dużych i gęstych wstrzykiwań.
 • Od czasu do czasu, ludzie doświadczają omdlenie wazowagalne (omdlenie) podczas przyjmowania zastrzyków. Podjąć środki ostrożności, aby zapobiec obrażeniom na osobę podczas wykonywania jakiegokolwiek zastrzyku

Jak dać zastrzyk lipotropowy

Jak dać zastrzyk lipotropowy


Lipotropowy wstrzykiwania wtryskowego, która zawiera zarówno lipotropowe aminokwasy i witaminy B12. Ten zastrzyk jest zwykle używany jako alternatywa odchudzania, żeby szybko uruchomić metabolizm i zwiększenia energii. Chociaż lipotropowy leki są zwykle podawany przez lekarza lub pielęgniarkę, za zgodą lekarza i recepty, możliwe jest podawanie zastrzyków lipotropowe dla siebie lub kogoś innego.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem. On pokazuje, jak załadować strzykawkę i ile leków do podawania. Kiedy pokazano w jaki sposób załadować strzykawkę i stanie pokazać jesteś zdolny podawanie leku samodzielnie, otrzymasz receptę.

2 Wypełnij receptę. Będzie ona zawierać informacje i instrukcje dotyczące dawkowania do podawania, gdzie strzał (zazwyczaj w ramię, ale które mogą być poinstruowany, aby dać gdzieś indziej).

3 sterylizuje w miejscu wstrzyknięcia wacikiem z alkoholem tarcie. Otwieranie sterylną strzykawkę i ma folię z tworzywa sztucznego lub przy szczycie butelki leku lub fiolki. Załaduj strzykawki z nieco więcej leku niż to konieczne, a następnie naciśnij strzykawkę dopóki pomiar jest poprawny.

4 Dotknij lekko w strzykawkę, aby usunąć pęcherzyki powietrza. Powoli przekłuwania skóry w miejsce wstrzyknięcia igły aż igła jest dostatecznie głębokie, aby wejść do krwiobiegu. Powoli naciśnięciu na tłok strzykawki aż lek jest uwalniany do krwiobiegu.

5 Wyjąć igłę od strzykawki. Kicz sterylne wacikiem z alkoholem i przetrzeć miejsce wstrzyknięcia dokładnie. Jeżeli w miejscu wstrzyknięcia nadal krwawienia, stosuje się do niej bandaż.

Wskazówki

 • Jeśli trzeba dać wstrzyknięć lipotropowy alternatywne miejsca wstrzyknięcia co dzień, aby zapobiec siniaki.
 • Lipotropowy zastrzyki nie są dla wszystkich: Jeśli wystąpi obrzęk lub wysypka wokół miejsca wstrzyknięcia, lub jakiejkolwiek innej reakcji alergicznej, należy przerwać stosowanie i skontaktować się z lekarzem.

Jak dostać zastrzyk Punkt wyzwalania

Jak dostać zastrzyk Punkt wyzwalania


Zgodnie z Mayo Clinic, punkt aktywacji jest wynikiem rozwijającej guzek w strukturze mięśnia. Twoje mięśnie normalnie umowy i zrelaksować, jak stają się aktywne. Ale punkt aktywacji, jeśli rozwinie się niezdolny do mięśni relaks. Punkty spustowe są często widoczne i może drgać w dotyku. Zastrzyk może pomóc w leczeniu na tym terenie. Bez leczenia, punkty spustowe mogą przyczynić się do podrażnienia wokół nerwów, co powoduje ból, które mogą być odczuwalne w innym obszarze ciała.

Instrukcje

1 Zbierz wszelkie informacje na temat historii medycznej, aby zapewnić swoim lekarzem. Przynieść żadnych rentgenowskie lub filmów, które zostały podjęte w danym obszarze zagrożonym pomóc lekarz rozpoznać dokładną lokalizację bólu.

2 Przygotuj środek transportu dla Ciebie w dniu zabiegu, jeśli będziesz otrzymywać zastrzyki w ciągu plecach. Paraliżujący kręgosłupa uniemożliwi jazdy.

3 Pozwól lekarz dostarczyć zastrzyk, który będzie zawierał zarówno znieczulenia (aby pomóc zdrętwiałe miejsca) i kortykosteroidy. Spodziewaj niewielkie skurcze w miejscu wstrzyknięcia po wtrysku została dostarczona.

4 Przewidywanie drętwienie w miejscu wstrzyknięcia. Można zauważyć, siniaki, co jest normalne.

5 Alternatywny ciepło i lód terapii do dwóch dni, jeśli wystąpi ból po zastrzyku. Używaj wilgotnej, ciepłej szmatki na tym terenie, a następnie okład z lodu na terenie podlegającym.

Jak podawania zastrzyków

Problemy zdrowotne mogą wymagać, aby dać lub otrzymać strzały codziennie, bez pomocy pracownika służby zdrowia. Ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo wykonywać wstrzyknięcia. Medyczny nauczy Cię, jak bezpiecznie i dokładnie przygotować i dać zastrzyk. Są kroki, aby pamiętać, jak przejść przez ten proces.

Instrukcje

Przygotowanie wtrysku

1 Umyj dokładnie ręce używając mydła, ciepłej wody i dużo tarcia stworzony przez pocieranie rąk i palce. Wytrzeć ręce w czysty ręcznik, aż będą całkowicie suche. Możesz również nosić rękawice gumowe.

2 Zbierz potrzebne materiały.

3 Rozpuścić lek w fiolce zgodnie z zaleceniami lekarza, jeżeli jest to konieczne. Wymieszać proszek leku w fiolce z kwoty przewidzianej sterylnej soli fizjologicznej lub sterylnej wody. Niektóre leki są w postaci gotowej do użycia fiolki.

4 Przetrzyj górną część fiolki wacikiem nasączonym alkoholem.

5 Odkryć igłę i wcisnąć go ostrożnie przez gumy na szczycie fiolki.

6 Wyciągnąć tłok strzykawki aż wypełnia wyznaczonym ilości leku. Jesteś gotowy, aby dać zastrzyk.

Szczegóły wtryskowe

7 Niech lekarz określić położenie na ciele do wstrzyknięcia leku.

8 Oczyścić teren strzał wacikiem nasączonym alkoholem i poczekać obszar do całkowitego wyschnięcia.

9 Ściśnij skórę w obszarze wtrysku z jednej strony. Trzymać strzykawkę w drugiej strony w ten sam sposób będzie można trzymać ołówek, ale nie dotykaj tłok.

10 Włożyć igłę do ściśniętej skóry pod kątem 90 stopni, a następnie zwolnić ściągniętej skóry.

11 Wycisnąć lek do organizmu, popychając tłok do końca. Weź igłę z widokiem wtrysku na samym kątem 90 stopni.

12 Zatrzymanie krwawienia w miejscu wstrzyknięcia przez przyłożenie nacisku z gazą lub wacikiem. Nie pocieraj powierzchnię.

13 Załóż pokrywę na igłę po dać zastrzyk, i umieścić jednostkę igły i strzykawki w bezpiecznym pojemniku. Użyj pojemnika, że ​​igła nie może przeniknąć.

Jak dać zastrzyk ampułka

Istnieje wiele sposobów, że można administrować leki. Jednym z takich sposobów jest zastrzyk, który administruje leków do skóry i mięśni za pomocą igły. Przed rozpoczęciem podawania leku, kilka rzeczy są niezbędne, aby zrobić.

Instrukcje

1 całkowicie umyć ręce wodą z mydłem przed rozpoczęciem procesu i przygotowanie podawanie leków. Należy to zrobić za pomocą antybakteryjnego mydła i ciepłej wody.

2 Sprawdź datę ważności leków jesteś o administrowanie i upewnij się, że ampułka zawiera właściwego leku, aby upewnić się, że nie ma błędu.

3 Otwórz ampułkę przez umieszczenie go w ręcznik papierowy i chwytając za dolną część ampułki. W miejscu, w punktacji (obszar biały na górze ampułki), umieścić obszar punktacji zewnątrz, az drugiej strony umieścić na dnie ampułki.

4 Zrób otwartą ampułkę z zewnątrz ruchu i rzucać górną część ampułki z dala. Włożyć igłę do butelki i zwrócić leki do strzykawki, aż zakończone.

5 wtrysku dezynfekcja powierzchni skóry. Użyj przygotowaną rodzaju antybakteryjną wacikiem i pozostawić do całkowitego wyschnięcia teren przed wstrzyknięciem leku.

6 Usuń ewentualne oznaki ewentualnego powietrza ze strzykawki za pomocą palca aby dotknąć strzykawkę, aż pęcherzyki powietrza znikną. Korzystanie dart rzucanie jak ruch, wstrzyknąć lek do przygotowałeś powierzchnię skóry.

7 Wyrzucić złamaną ampułki i strzykawki wykorzystywane w bezpiecznym pojemniku, takie jak czerwony "ostre przedmioty" pojemniku, aby upewnić się, że nikt inny nie przykleja się z używanych elementów. Umyj ręce całkowicie wodą z mydłem.

Jak Podawać zastrzyk Flu

Dzięki ciągłym strachu przed grypą w umysłach ludzi, ważne jest, by ludzie mogli uzyskać niezbędne strzały grypy. Centers for Disease Control, że uzyskanie szczepionki przeciw grypie sezonowej jest skutecznym sposobem na ograniczenie liczby osób, które umierają każdego roku na grypę. Pracownicy służby zdrowia mają określony zestaw reguł, jak do podawania zastrzyku przeciw grypie.

Instrukcje

1 Naciągnij skórę gdzie masz zamiar wstrzyknąć szczepionkę za pomocą kciuka i palca wskazującego. Powoduje to mniejsze ból osobnika.

2 Delikatnie przetrzeć obszarze wacikiem nasączonym alkoholem w celu zagwarantowania, że cały jest czysty w miejscu wstrzyknięcia. Wacik przez co najmniej 10 sekund.

3 Wypełnić strzykawki 0,5 ml szczepionki; to zrobić powoli, aby upewnić się, że nie ma pęcherzyków powietrza dostać się do niego. Dotknij strony, czy są jakieś pęcherzyki powietrza i wycisnąć niewielką ilość, aby upewnić się, że nie ma żadnych pęcherzyków. Pęcherzyki powietrza są niebezpieczne i może spowodować przyczyną udaru mózgu lub zawału.

4 Wprowadzić igłę w nie więcej niż pod kątem 90 stopni do mięśnia naramiennego (ramię) osoby dorosłej.

5 wstrzyknąć szczepionkę, w wolnym, prędkości przepływu ustalonego. Wyjąć igłę i zastosować kawałek gazy na miejscu wstrzyknięcia, o cierpliwość trzymać.

6 Wyrzucić igłę do zagrożenia biologicznego odpadów beczkach. Bandaż w miejscu wstrzyknięcia. Aktualizacja pacjenta dokumentację szczepień.

Jak zrobić zastrzyk wyzwalania punktowych do Mięsień czworoboczny

Mięśnie czworoboczny jest para sąsiednich mięśni rozciągających się od środkowej z powrotem do górnej części szyjki. Jeśli ktoś wiesz doświadczeń przewlekłe bóle pleców lub mięśni szyi w jej czworoboczny, jej lekarz może zalecić zastrzyki punkt aktywacji. Możesz podać ten rodzaj zastrzyku przeznaczone na relaks węzły mięśni i łagodzą ból. Terapia ta traktuje również bóle głowy i fibromialgii.

Instrukcje

1 Zapraszamy do punktów napięcia, znamienny przez węzły mięśni, w mięśniach czworoboczny. Są to punkty spustowe; oznaczyć je markerem lub długopisem.

2 Przygotować strzykawkę z 2 do 3 ml lidokainy 0,5%. Zastrzyki punkt aktywacji użyć lidokainę, miejscowy środek znieczulający, aby zrelaksować mięśnie i łagodzą ból.

3 Ułożyć pacjenta w dół na jego klatce piersiowej. Dla komfortu i optymalnego pozycjonowania, umieścić poduszkę pod jednostki piersi.

4 Wprowadzić igłę przez skórę i do zaznaczonego punktu wyzwalania. Wstrzyknąć 2-3 mililitrów lidokainy w mięsień. Usunąć strzykawkę.

Wskazówki:

 • Każdym użyciu strzykawki do iniekcji, najpierw wyciągnąć tłok, aby zobaczyć, czy można narysować krwi. Jeśli to zrobisz, możesz uderzyć duże naczynie krwionośne. Wybierz inne miejsce wstrzyknięcia.

Jak dać zastrzyk heparyny

Heparyna jest lekiem przeciwzakrzepowym na gęstość krwi i zapobiegają tworzeniu się skrzepów krwi. Heparyna jest zwykle wstrzykiwane podskórnie w jamie brzusznej. Pacjenci otrzymują zastrzyki heparyny, gdy nie istnieje ryzyko zakrzepów lub w przeszłości skrzepy krwi. Pacjenci powinni skonsultować się z lekarzem w razie wystąpienia siniaków po otrzymaniu zastrzyk heparyny.

Instrukcje

1 Umyj ręce i umieścić na jałowych rękawiczek, które mogą być wykorzystane do procedury medycznej.

2 przygotować dawki heparyny przez umieszczenie właściwą dawkę do strzykawki. Podwójne sprawdzić dokumentację medyczną pacjenta w celu sprawdzenia prawidłowego dawkowania.

3 Przygotuj pacjenta leżą na plecach z brzucha narażone. Spójrz na brzuchu dla spotu wtrysku. Należy unikać obszarów o siniaki i wstrzyknąć heparyny co najmniej dwa cale od pępka i wszelkie blizny.

4 Wyczyść strony wtrysku, delikatnie klepiąc go z nasączonym alkoholem. Nie wetrzeć alkoholu na skórę.

5 Umieść kciuk i palec wskazujący wokół wybranego miejsca wstrzyknięcia i przyciąć palce, tworząc grubą fałdę w skórze. Jeśli krotnie nie jest gruba, może ty zmiażdżysz skóry, ściskając go.

6 Poproś pacjenta, aby wziąć głęboki oddech, a gdy pacjent wdycha, wbić igłę w fałd skóry pod kątem 90 stopni.

7 wstrzyknąć dawkę heparyny powoli, zwolnij skórę i wyciągnąć igłę. Naciśnij pad alkoholu w miejscu wstrzyknięcia przez kilka minut, jeśli pacjent zaczyna krwawić.

8 Usunąć igłę w pojemniku na ostre przedmioty. Usuń rękawice i umyć ręce.

Jakie są skutki uboczne lipotropowy zastrzyków?

Jakie są skutki uboczne lipotropowy zastrzyków?


Lipotropowe zastrzyki są leczenia spalania tłuszczu w organizmie przez wtryskiwanie substancji w organizmie. Lipotropowy zastrzyki różnić od liposukcji, ponieważ podczas liposukcji jest inwazyjna i usuwa tłuszcz z organizmu, lipotropowy zastrzyki nie usunąć tłuszcz; po prostu pomóc tłuszczu rozpuścić przez wspomaganie tempo metabolizmu. Tłuszcz jest rozpuszczony w ogólnym sposób, w przeciwieństwie do sposobu, w którym Lipodissolve tłuszczu rozpuszczono w określonych obszarach.

Zastosowania

Lipotropowe wstrzyknięć używane są do rozpuszczenia nadmiaru tłuszczu w niektórych częściach ciała, w którym nie wykonują pracy. Niektóre z tych obszarów to brzuch, wewnętrzną stronę ud, szyi, pośladków i bioder. Połączenie iniekcji B12 i B6 podano w lopotropic iniekcji. Lub inne substancje lipotropowe spalanie tłuszczu może być również wstrzykiwana w tym inotisol, który pomaga usunąć tłuszcz z wątroby; cholina, który rozdziela cholesterolu i uniemożliwia uzyskanie osadzona w jednej z części korpusu; i metioniny, które są podobne do inotisol. W pewnych przypadkach, kombinacje z nich może być podana. Iniekcje mogą być podawane dwa razy w tygodniu.

Efekty

Aminokwasy, które są wstrzykiwane do ciała stymulują wątrobę do optymalizacji procesu przemiany materii. Zastrzyki te zwiększają możliwości metaboliczne organizmu. Zastrzyki są skuteczne tylko chwilowo. Jak tylko wpływ tych leków zużyje się ciało rozpoczyna powrót do normalnego stopniowo.

Skutki uboczne

Potencjalne działania niepożądane to zaburzenia żołądkowe i układu moczowego, ze względu na problemy szczepu zastrzyki miejsce na nerki. Depresja jest kolejnym możliwym efektem ubocznym. Online Zdrowie Care.com donosi, że niektórzy pacjenci nie byli w stanie kontrolować ich moczu i / lub miał biegunkę. Wreszcie, niektórzy pacjenci zgłaszali się przyjemny zapach.

Wyczerpanie

Lipotropowy zastrzyki zmiany funkcji układu pokarmowego tymczasowo. Może to doprowadzić do skrajnego wyczerpania Ponieważ korpus nie jest wykorzystywane do pracy przy tego poziomu i stanu. Inną ważną wadą tych zastrzyków jest, że utrata wagi jest bardzo niespójne. Niektórzy pacjenci doświadczonych utraciwszy 12 funtów w jednej sesji, a kolejne pięć funtów. W okresie trzech miesięcy leczenia, nie było ekstremalne utraty wagi u pacjentów według referencje internetowych i raportów na stronie internetowej brytyjskiego nazwie Tworzy ciała.

Ból

Niewyjaśnione bóle w niepowiązanych części ciała jest inny potencjalny efekt uboczny. Pacjenci skarżą się na ból w szyi i części dłoni. Jak te zastrzyki powodują te bóle nie jest jasne. Niektórzy pacjenci mają również doświadczenie bóle stawów i reakcje alergiczne na zastrzyki.

Jak dać wtrysk B-12

Jak dać wtrysk B-12


Witamina B12, duże cząsteczki przechowywane w mięśniach i innych organach, głównie otrzymuje się przez jedzenie i zwierzęce produkty mleczne, ale nasze ciało się niewielką jego ilość w układzie żołądkowo-jelitowym. Do absorpcji B12, potrzebujemy "cząsteczkę pomocnika" (technicznie, glikoproteina nazwany "czynnik wewnętrzny," wydzielany przez błony śluzowej żołądka). Chociaż niektórzy ludzie mają gen, który uniemożliwia im co ten czynnik wewnętrzny, inni tracą tę zdolność w ich wieku. Ten brak B12 wchłanianie powoduje niedokrwistość złośliwą. Istnieją dwa główne sposoby, aby dostać B12 wchłaniany do naszych systemów - poprzez spray do nosa i domięśniowo. Chociaż pomysł dając kogoś (lub siebie) wtrysku może początkowo wydawać się przerażające, to nie jest trudne.

Instrukcje

1 Umyj dokładnie ręce. Odwinąć strzykawkę, gdy jest ona szczelnie w folię. Ustaw (z osłoną igły na igłę), fiolki B12, wacikiem i pojemnika alkoholu na ladzie.

2 Zwilżyć wacik z alkoholem i wytrzeć gumowy korek fiolki B12 dobrze. Wziąć strzykawkę, usuń osłonę z igły i odciągnąć tłok, aby umożliwić taką ilość powietrza, które jest odpowiednikiem ilości B12 będzie iniekcji.

3 Trzymając strzykawkę w swojej dominującej ręki, uważając, aby nie dopuścić do niczego dotykać igły. Trzymając fiolkę B12 w swoim nie-dominującej ręki i wbić igłę w gumowy korek. Wstrzykiwanie powietrze ze strzykawki do fiolki, gdy fiolka B12 wciąż w pozycji pionowej.

4 Odwrócić fiolkę B12 igłą wewnątrz płynu. Odciągnąć tłok i obserwować znaki na strzykawkę, aby zobaczyć ilość witaminy B12, które zostały przeniesione do strzykawki. Zatrzymaj, gdy pojawi się na odpowiedniej wysokości. Stuknij stronę strzykawki zmusić pęcherzyki i ze strzykawki do fiolki. Wyjąć igłę z fiolki i umieścić fiolkę na ladzie. Przypomnę swoje igły (tylko podsumować czystych, nieużywanych igieł) i ustaw strzykawkę na bok. Pamiętaj, aby sprawdzić dawkę trzykrotnie przed podaniem.

5 Po znalezieniu odpowiedniego miejsca wstrzyknięcia domięśniowego stosując odpowiednie punkty orientacyjne, proszę użyć drugiego wacik mokry alkoholem oczyścić skórę. Wyciągnij kpina skóry, gdzie został oczyszczony. Z Twoja dominująca ręka trzyma igłę, mają igłę na terenie oczyszczoną i szybkim ruchem jak jesteś rzucanie rzutką, zanurzyć igłę w mięsień.

Istnieje szczególne obszary, w których otrzymując zastrzyki domięśniowe, takie jak B-12. Pamiętaj, aby omówić thourghly z lekarzem w razie, aby dać zastrzyk i jak znaleźć miejsce dokładnie. Dając zastrzyk w niewłaściwym miejscu może prowadzić do powikłań, których wchłanianie. Możesz być także częściej trafić kości, nerwów i naczyń krwionośnych, jeśli nie jesteś w odpowiednim miejscu.

6 Pociągnij lekko tłok i sprawdź, czy można wyciągnąć żadnych krew z powrotem do strzykawki. Jeśli wszystko jest jasne, wciśnij tłok aż B12 została przeniesiona ze strzykawki do mięśnia. Jest ważne, że nie ma we krwi dostanie się do strzykawki - jeśli jest zaprzestanie iniekcji i ponownie rozpocząć. Jeżeli we krwi dostanie się do strzykawki, to jest prawdopodobne, że w naczyniu krwionośnym i będzie podaniem leku za pomocą metody dożylnej, zamiast domięśniowo, które zmieniają szybkość wchłaniania.

7 Wyciągnąć igłę mięśnia szybko i natychmiast zastosować wacikiem z alkoholem na nim. Mają indywidualne należy mocno naciskać na wacikiem na minutę lub dwie. Nałożyć bandaż na miejscu wstrzyknięcia.

Wskazówki

 • Jest domięśniowe, więc igła musi przejść głęboko w mięsień, w przeciwieństwie do iniekcji podskórnych, na przykład jako strzału alergii, które przechodzi bezpośrednio pod skórą.
 • Jeśli musisz dać sobie zastrzyk B12, łatwiej jest to zrobić w górnej części uda, lekko w kierunku na zewnątrz. Pamiętaj, aby wyjaśnić dokładnie miejsce mięśni z heatlh służby przed wstrzyknięciem.
 • Jeśli widzisz krew kiedy odciągnąć tłok, prawdopodobnie uderzył w żyle lub tętnicy. Wycofać igłę i zacząć od nowa z nową igłą, nowe dawki leków i nowym miejscu.
 • Dla własnego bezpieczeństwa, mieć profesjonalną pielęgniarkę lub lekarza, poinformuje cię na właściwej metody dając zastrzyk B12 i mieć ją oglądać robisz to po raz pierwszy.
 • Jeśli dać zastrzyk w pośladek, upewnij się, że jest wysoki i na zewnątrz w pośladek, jak nerw kulszowy spływa środek pośladka, a ty nie chcesz zranić, że główny nerw.

Jakie są zabiegi dla niskich cukru we krwi?

Jakie są zabiegi dla niskich cukru we krwi?


Niski poziom cukru we krwi występuje zwykle u osób z cukrzycą, ale nie zawsze. Są też inne przyczyny niskiego poziomu cukru we krwi u osób z cukrzycą, którzy nie są, które obejmują zbyt dużo alkoholu, niektórych chorób, leków lub zaburzenia metaboliczne. W zależności od tego, jak niski poziom cukru, chorzy mogą doświadczać niczego od nudności i nerwowość w błąd, zaburzenia widzenia i problemy z chodzeniem, a nawet drgawki i śpiączkę. Niski poziom cukru we krwi jest wykrywane przez badania fizykalnego i badania krwi. Twoja przeszłość historii medycznej jest również brane pod uwagę.

Przekąski

Kiedy zaczynasz czuć objawy niskiego poziomu cukru we krwi, takich jak głód, nudności, zawroty głowy, trudności z utrzymaniem równowagi lub błąd lub inne objawy, jeść ani pić żywności, która zawiera cukru. To może być wszystko, począwszy od napojów bezalkoholowych (bez diet), soki owocowe, rodzynki, cukierki, krakersy lub mleka. Glukoza tabletek są również dostępne. Te produkty wejdą do krwi w czasie od pięciu do piętnastu minut. Należy nosić żywności z was, które pomagają podnieść poziom cukru we krwi.

Zastrzyki i Monitory

Zastrzyki glukagon są podane do ludzi, którzy cierpią z bardzo niskiego poziomu glukozy we krwi, lub ciężkiej hipoglikemii. Osoby z cukrzycą typu 1 są bardziej prawdopodobne, że to poważnie niski poziom glukozy we krwi. Zastrzyki glukagonu doprowadzenia poziomu glukozy we krwi z powrotem do stanu normalnego. Zestaw glukagonu awaryjnego może być przepisywany wyłącznie przez lekarza, który może również kształcić przyjaciół, rodziny i innych ludzi, którzy będą w ścisłym kontakcie z cukrzycą, aby się nauczyć, jak wykonać zastrzyk.

Glukozy monitory są wykorzystywane do sprawdzenia własnych cukru we krwi. Trzeba będzie uzyskać kroplę krwi za pomocą małego urządzenia do nakłuwania w palca lub przedramienia. Kropla krwi przeniesiono do paska testowego oraz umieszczone na monitorze glukozy, które następnie analizuje krwi i daje poziom stężenia glukozy we krwi.

Ćwiczenie

Ćwiczenia mogą obniżać poziom glukozy we krwi, ale poziomy powinny być sprawdzone przed wykonywania jakiegoś wysiłku fizycznego, jak można zrobić poziom zbyt niski. Aby tego uniknąć, lekarz może zalecić przekąskę lub korektę w leki oraz poziomy sprawdzania częściej. Zmiany w poziomie aktywności i czasu spędzonego podczas ćwiczeń może trzeba być przez lekarza.

Odkrywanie Przyczyna

Kiedy zdiagnozowano niski poziom cukru we krwi, to najlepiej, aby zobaczyć, czy są jakieś zmiany stylu życia, które można zrobić. Czasami zdarzają się sytuacje, które doprowadziły do ​​niskiej diagnozy cukru we krwi. Lekarz może zalecić zmianę diety lub leków. Można uniknąć problemów w przyszłości, dokonując kilku zmian w stylu życia.

Jakie są metody leczenia na uszkodzenia Sun?

Jakie są metody leczenia na uszkodzenia Sun?


Z biegiem czasu, ekspozycja na słońce może spowodować zmarszczki i plamy starcze. Choć najlepsze leczenie uszkodzenia słońce jest zapobieganie, inne over-the-counter i zabiegów kosmetycznych, aby zminimalizować wygląd zniszczonej słońcem skóry są dostępne.

Over-the-counter Zabiegi

Over-the-counter kremy przeciwzmarszczkowe i Praski skóry może pomóc zmniejszyć wygląd zniszczonej słońcem skóry, zwłaszcza jeśli uszkodzenie jest niewielkie. Większość over-the-counter zabiegi trzeba kilka miesięcy, aby pokazać swoje pełne skutki.

Zabiegi na receptę

Kremy i żele na receptę, aby zmniejszyć pracę uszkodzenia słońce, wygładzając skórę i hamowanie produkcji melaniny, co powoduje zwiększoną pigmentację i brązowe plamy. Jak ponad-the-counter zabiegi, kremy na receptę może potrwać kilka tygodni lub miesięcy, aby zapewnić ich pełne korzyści.

Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne, takie jak mikrodermabrazja, zastrzyków kolagenowych i peelingów chemicznych może pomóc zmniejszyć wygląd plam starczych i zmarszczek. Zabiegi kosmetyczne są zwykle najbardziej kosztowne zabiegi uszkodzenia słońce i ubezpieczenia zazwyczaj nie pokrywa zabiegi.

Rozważania

Jeśli skóra poniósł jedynie drobne uszkodzenia skóry, może warto rozważyć próbuje over-the-counter zabiegi przed przejściem do bardziej kosztownych zabiegów kosmetycznych. Skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że skóra nie posiada nowotworowych narośli.

Zapobieganie

Stosowanie ochrony przeciwsłonecznej, która chroni przed promieniowaniem UV-A i UV-B dziennie, aby zapobiec uszkodzeniu słońce. Nadmierna ekspozycja na słońce może przedwcześnie starzeć i uszkodzić skórę i można umieścić na większe ryzyko zachorowania na raka skóry.

Jak Administracja Injection w policzek Butt

Jak Administracja Injection w policzek Butt


Pośladka powszechne miejsce do wstrzykiwań domięśniowych wraz z uda i ramienia. Po wstrzyknięciu do tej lokalizacji, ważne jest, aby postępować zgodnie z procedurą opisaną. Zaniedbanie tego może spowodować uszkodzenie nerwów, nadmiar krwawienia i nieodpowiedniego leczenia z powodu nie otrzymania odpowiedniej ilości leków. Zastrzyki w pośladek można zrobić, stojąc lub leżąc na brzuchu.

Instrukcje

1 Umyj ręce. Można również wybrać się wziąć prysznic lub wanna jest czysty i spokojny.

2 Napełnij strzykawkę z lekiem. Delikatnie nacisnąć tłok, aby wycisnąć wszystko z powietrza. Jeśli są bąbelki w cieczy, opukiwać, aby je usunąć.

3 Zdezynfekować miejsce wstrzyknięcia alkoholu. Prawidłowe umieszczenie na wstrzyknięciu domięśniowym jest w górnym zewnętrznym kwadrancie albo pośladek.

4 Wprowadzić igłę w mięsień pośladkowy, używając szybki i zdecydowany ruch.

5 Pociągnij tłok, aby upewnić się, że nie uderzył w żyłę. Jeśli strzykawka napełnia się krwią, należy wyjąć igłę i włóż ją ponownie.

6 Naciśnij mocno na tłok, aż cały lek jest wstrzykiwany.

7 Wyjmij igłę z pośladka.

Jak wstrzykiwać Leuprolidu

Leuprolid jest najczęściej przepisywany jako codzienne podskórne wstrzyknięcie w leczeniu pacjentów z rakiem gruczołu krokowego, endometrioza lub mięśniaki macicy, lub dla dzieci, które zbyt wcześnie wchodzą w okres dojrzewania. Leuprolid jest również sprzedawane pod markami Eligard, LUPRON i Viadur i mogą wymagać różnych dawek. Podczas podawania Leuprolidu, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami dozowania lekarz uważnie i natychmiast zgłosić jakiekolwiek objawy niepożądane mogą wystąpić.

Instrukcje

1 Umyj dokładnie ręce (przez około 30 sekund) z mydłem.

2 Sprawdzić płyn leuprolidu dla zachmurzenie lub cząstek stałych. Jeśli to nie jest czyste i jasne, nie należy go używać i skontaktować się z farmaceutą.

3 Zdejmij plastikową osłonę cieczy oraz stosowanie alkoholu ściereczka do czyszczenia metalu i pierścień gumowy korek.

4 Weź opakowanie off nowej strzykawki. Znajdź właściwą linię dawkowania na Twoim strzykawki i odciągnąć tłok, aż wskazówka jest na linii.

5 Zdejmij osłonę z igły. Uważając, aby nie dotknąć igły, należy umieścić fiolkę Leuprolidu na czystym blacie lub stole i wbić igłę przez środek gumowego korka, fiolki.

6 wstrzyknąć powietrze do fiolki, wciskając tłok do końca.

7 Odwróć pojemnik, obracając go do góry nogami, z igłą nadal włożona. Patrzę, że końcówka igły jest całkowicie zanurzony. Odciągnąć tłok strzykawki jest aż do dawki wypełniony.

8 Zdjąć igłę i ostrożnie założyć strzykawkę na czystej powierzchni. Nie pozwól, aby igła stykają się z każdej powierzchni. Jeśli nie będziesz używać dawkę od razu, podsumować igłę.

9 Przetrzyj miejsce wtrysku wacikiem nasączonym alkoholem. Należy użyć innego miejsce na skórze do wykonywania wstrzyknięcia na co dzień.

10 Z jednej strony, lekko chwycić skórę w miejscu wstrzyknięcia. Drugą ręką trzymać strzykawkę.

11 Wprowadzić igłę pod kątem 90 stopni do skóry i wcisnąć tłok.

12 Wyciągnąć igłę i oczyścić miejsce wtrysku wacikiem nasączonym alkoholem. Dysponowania strzykawki do pojemnika na odpady.

Wskazówki:

 • Zwrócić się do lekarza, aby pokazać, jak wykonać zastrzyk, aby upewnić się, że są wygodne z procesu, zanim spróbujesz go samodzielnie.
 • Nie używać ponownie strzykawek. Niektóre ciecz może pozostać po wycofali swoje przydzielone dawki. Ten dodatkowy płyn jest tak można uzyskać ilość leku, czego potrzebujesz, bez pęcherzyków powietrza. Nie staraj się uzyskać ostatnie kilka kropli na zewnątrz.

Jak wziąć HGH

Jak wziąć HGH


Ludzki hormon wzrostu (HGH) jest syntetycznym hormon peptydowy, w celu zastąpienia naturalnego hormonu wydzielane przez przysadkę mózgową. Jak wiek, twój organizm produkuje mniej naturalnego HGH. W Stanach Zjednoczonych, jest to nielegalne do podjęcia lub administrować HGH chyba lekarz przepisuje go na jeden z kilku warunków, w tym przyjętych opóźnienie wzrostu u dzieci i choroby wyniszczającej u dorosłych. Sportowcy są specjalnie wolno używać HGH, ponieważ niesprawiedliwie zwiększa ich wydajność.

Instrukcje

1 Zobacz się z lekarzem o receptę przed wyruszeniem na schemacie HGH. Będziesz przejść testy na klinicznym niedoboru hormonu, stan, który dotyka około jedną na dziesięć tysięcy osób, według dr Thomas Perls, profesor Uniwersytetu w Bostonie medycznych, cytowany w New York Times. Jeśli cierpisz na wyniszczenie z powodu AIDS, lekarz może być zgodne z wnioskiem o HGH.

2 Znajdź miejsce z dobrym oświetleniem, aby przygotować mieszaninę HGH. Od HGH jest jedynym możliwym sprzedawanego jako proszek liofilizowany, należy połączyć w proszku z rozcieńczalnikiem przed użyciem. Umyć dokładnie ręce mydłem antybakteryjnym i użyć nowej strzykawki i igły do ​​każdego wstrzyknięcia. Jeśli zgubisz swoje mieszania instrukcji, skontaktuj się z lekarzem lub poprosić farmaceutę, aby wymieszać go dla Ciebie.

3 Wybrać miejsce iniekcji, która pozwala wprowadzić igłę do warstwy tłuszczowej tuż pod powierzchnią skóry. Brzucha, ud i pośladków są korzystne miejsca. Zapytaj swojego lekarza lub pielęgniarkę, aby pokazać, jak dać zastrzyk, zanim przejmie proces. Jest to bardzo podobne do tych podawanych przez iniekcje insuliny cukrzycę codziennie.

4 Podawać wstrzyknięcia HGH wieczorem. Według drcranton.com, dostawca medycznej HGH, ważne jest, aby śledzić swoje zastrzyków, aby nie przegapić jednego lub zarządzać więcej niż jedną dziennie. Z tego powodu ograniczenie zastrzyków do czasu tuż przed snem pomoże Ci podjąć właściwą dawkę.

5 Trzymając fiolkę z HGH do góry nogami, jak wycofać lek przez igłę w strzykawce, wykorzystując końcówkę korka, aby zmierzyć prawidłową ilość leków. Po wyjęciu igły z fiolki, delikatnie postukać w strzykawkę palcem, aby zachęcić pęcherzyki powietrza wzrośnie do góry igły i ostrożnie przesunąć je.

6 Przetrzeć miejsce wstrzyknięcia jednorazowym nasączonym alkoholem i szczypta około odcinek 1-calowy skóry i tłuszczu między kciukiem i palcem wskazującym. Szybko zanurzyć igłę do warstwy tłuszczowej pod powierzchnią skóry, około ¼ cala i wcisnąć tłok do końca, aby wstrzyknąć cały HGH. Powtórz tę procedurę, co noc z nowej jednorazowej strzykawki. Nigdy nie należy używać strzykawki.

Wskazówki:

 • Skontaktuj się z lokalnym szpitalem dla instrukcji w sprawie unieszkodliwiania zużytych strzykawek. Zgodnie z prawem, nie można ich wyrzucać. Certyfikat unieszkodliwiania Biohazard musi nadzorować utylizacji.

Jak Reverse stawów w palcach

Według artykułu, "Finger wspólne zapalenie stawów" przez Internet Towarzystwa Chirurgii Ortopedycznej i Urazowej w Orthogate.net ", w reumatoidalnym zapaleniu stawów, palce często zdeformować się w miarę postępu choroby. Połączenia MCP palców może rzeczywiście zacząć wskazywać w bok. " Typowe leczenie cofania objawów zapalenia stawów obejmuje odpoczynek, lód, ciepło, leki i ćwiczenia. Cofania deformacje palców może trwać dłużej i wymagają dodatkowych leków, a nawet operacji lub alternatywnych metod leczenia.

Instrukcje

Odwrócenie palec stawów

1 Refren dla wszystkich aktywności fizycznej lub pracy fizycznej na kilka dni. W tym czasie, zużycie dłoni i palców szyny lub klamra do ograniczania ruchu palców.

2 Weź dwa ibuprofen (Advil, Motrin lub naproksen (Aleve), co cztery do sześciu godzin. Powtórz tę procedurę codziennie do palca objawy wspólne zapalenie stawów nie ma. Dla bardziej silnego bólu i deformacji, skontaktować się z lekarzem na kortyzon strzał.

3 Włóż lód lodu opakowanie lub wewnątrz ręcznik. Pasek lub krawat okład z lodu lub ręcznik (wykorzystanie wielkości ręcznik do wiązania) wokół palców tak, że lód jest skompresowany bezpośrednio przeciwko stawów palców stawu. Powtarzać tę procedurę, co trzy do czterech godzin, aż stan zapalny i obrzęk zostały znacznie zmniejszone.

4 Kiedy stan zapalny i obrzęk są pod kontrolą stosowanie elementu grzejnego od 15 do 20 minut, kilka razy dziennie. Nadal korzystać z poduszki na co dzień, aż objawy zapalenia stawów i bólu nie ma.

5 Gdy pojawi się początkowy stan zapalny zmniejszone, należy wykonać następujące ćwiczenia: W pełni rozszerzyć palce w stawów dłoni, jednocześnie utrzymując palce. Powoli zginać stawy w palca, tak aby palce dotykały górną część dłoni ręki (gdzie modzele formie). Sprawował tę funkcję przez 15 do 30 sekund, a następnie rozluźnij. Powtórz 10 razy, odpoczynek, a następnie powtórzyć te ruchy dwa razy więcej za 20 Razem powtórzeń. Następnie na przemian dotykając kciukiem każdego z palców. Powtórzyć ten ruch 10 razy każdego palca. Wreszcie, umieścić dłoń płasko na stole. Powoli podnieść każdy palec z osobna, w tym swojej stawów palca (ów). Powtórzyć ten ruch 10 razy każdego palca.

Wskazówki:

 • Oczywiście, jeśli masz jakieś deformacje w palec, to będzie trwać dłużej, aby odwrócić objawy. Kortyzon strzał może przyspieszyć proces zapalny, zmniejszenie oprócz lodu i leki przeciwzapalne. Jak twój stan zapalny jest zmniejszona, chrząstki w stawach może rozpocząć minimalizując zniekształcenia trochę. Jeśli nie istnieją inne dostępne metody leczenia, takie jak prolotherapy (zastrzyk, który pobudza stany zapalne, więc wspólne zwiększa kolagenu i ściąga) --- a nawet chirurgii. Glukozaminy i chondroityny (dwa suplementy doustne) również zostały udowodnione klinicznie poprawę objawów zapalenia stawów.
 • Nie rozpoczynaj ćwiczeń zbyt szybko, ponieważ może to pogorszyć kondycję artretyczne. Ćwiczenia po wstępnej obrzęk i stan zapalny nie ustąpi.

Jak leczyć alergię zimno

Alergia może czujesz się absolutnie nieszczęśliwy. Objawy grypopodobne, że swędzenie oczu i straszny drenaż często sprawia, że ​​życie samo, jak dojść do przystanku dla cierpiącego na alergię. Choć może się wydawać, że nic nie można zrobić, są w rzeczywistości wiele sposobów, aby przejąć kontrolę i leczenie alergii wybuch. Pewne kroki podjąć bardzo niewiele wysiłku, jak tylko pobyt w domu, podczas gdy inni bierze trochę więcej myśli, jak się zastrzyki immunoterapii.

Instrukcje

1 zakup ponad-the-counter leki na alergie. Leki zawierające lek przeciwhistaminowy zwykle zmniejsza kroplówki nosa, podczas gdy leki obkurczające naczynia rozluźnia zatorów. Jeśli nos jest ciągle katar, będziemy chcieli wziąć lek przeciwhistaminowy. Jeśli jesteś zatłoczonych i nie może oddychać, zmniejszający przekrwienie jest bilet.

2 wizyty u lekarza, jeśli objawy utrzymują się. Może przepisać lek alergii takie jak Allegra lub polecić over-the-counter leki w takich jak Zytec lub Claritin. Dodatkowo, może on sugerować użyciu aerozolu do nosa na receptę, aby zapobiec w przyszłości objawów.

3 Bądź w pomieszczeniach, z dala od alergenów. Nie wolno jechać z okien pojazdów otwartych. Więcej można uniknąć tego, co jesteś uczulony na, wcześniej objawy znikną.

4 Trzymaj przepływ powietrza i stałą temperaturę. Rozbieżności w jednej z nich może objawy alergii gorzej. Stałość jest kluczem do utrzymania objawy alergii w zatoce.

5 Weź prysznic i prać ubrania natychmiast po ekspozycji na czymkolwiek jesteś uczulony. Na przykład, jeśli jesteś uczulony na trawę i jesteś na zewnątrz, podczas gdy twój sąsiad był jej koszenie trawnika, wziąć prysznic, kiedy wrócisz w pomieszczeniach.

Wskazówki:

 • Weź wiernie receptę lek alergii podczas sezonu alergicznego. Gromadzenie się leku w systemie pomoże organizm odwrócenia objawów alergii.

Jak zrobić Strzał Nie Hurt

Jak zrobić Strzał Nie Hurt


Bardzo niewielu ludzi oczekujemy coraz strzał w gabinecie lekarskim, ale dla wielu ludzi, te zdjęcia są stałym elementem życia. Jeśli pojawi się szczepionki przeciwko grypie co roku, może znaleźć się bojąc doświadczenie. Choć strzał jest tylko niewielka Kapsa w skórę, niektóre osoby są bardziej wrażliwe na to. Jeśli nie możesz znieść myśli, że coraz igłę i uzyskać delikatny, gdy trzeba dostać szansę, są kroki można podjąć, aby zmniejszyć ból.

Instrukcje

1 Odwiedź apteki w dni przed otrzymaniem strzału na zakup leków, które pomogą nudne uczucie igły. Apteki nosić wiele over-the-counter produktów, takich jak EMLA i Ametop, które są miejscowe środki znieczulające można użyć do znieczulać skórę.

2 Nałóż produkt na skórę znieczulającego w okolicy, w której możesz otrzymać szansę. Wiele szczepienia, na przykład, są podane w ramieniu. Pamiętaj, aby przeczytać szczegółowe instrukcje na temat produktu można kupić. Zazwyczaj one trwać do 1 godziny, więc upewnij się, aby zastosować produkt w odpowiednim czasie.

3 poprosić zaufanego członka rodziny, aby usiąść z tobą podczas otrzymać strzał i trzymać za rękę. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu wzrokowego z członka rodziny, jak otrzymać zastrzyk, aby utrzymać swój umysł z dala od niego.

4 Słuchanie muzyki z iPoda lub innego urządzenia przenośnego po otrzymaniu strzału. Spróbuj skoncentrować się na muzyce, a nie myśleć o strzale.