adcov.com

jak czyścic nos

Jak czyścić nos Piercing Infection

Jak czyścić nos Piercing Infection


Przebijających w nosa, jest jednym z najbardziej powszechnych kolczyków ciała na całym świecie. Trwa średnio od około sześciu miesięcy, dla przekłucia do leczenia, a nawet po początkowym okresie gojenia, usuwając biżuterię nawet przez krótki okres czasu może spowodować, że otwór do szybkiego zamknięcia. Nos jest również brudne obszar ciała. Połączenie wszystkich tych czynników pozwala piercing nosa, aby od czasu do czasu na infekcje. Pomimo podobieństwa do keloidów lub opuchnięte pryszcze, infekcje nosa przebicia są zazwyczaj łatwe do zarządzania.

Instrukcje

1 Nanieść cienką warstwę maści antyseptyczny na całej zewnętrznej powierzchni piercing w nocy. Nie wolno wkładać niczego wewnątrz obszaru nosa.

2 Delikatnie oczyścić piercing rano i wieczorem z łagodnym mydłem antyseptycznym.

3 Ogranicz palenie, jeśli jesteś palaczem papierosów, jak dym wydychany przez nos podrażniają piercing i infekcji.

4 Mix sole morskie z ciepłą wodą i moczyć zainfekowanego dziurkę w mieszance słonej wody za pomocą małej, czystej filiżanki (wypróbować lek dawkowania kubek) dla pięciu do 10 minut, w czasie co najmniej dwa do trzech razy dziennie. Pomoże to zarówno do czyszczenia infekcji i szybko wyleczyć. Aby to zrobić, można całkowicie zanurzyć nos w filiżance i oddychać przez usta, a nie, lub przechylić głowę na bok, naciśnij filiżankę przeciwko otworu nosowego i upewnij się, że jest zamknięty bez przerw powietrznych, przechylić go z powrotem ,

Wskazówki:

 • Nie dotykać pierścienia nos w miarę możliwości.
 • Często myj ręce, aby uniknąć przenoszenia zanieczyszczeń do nosa.
 • Po umyciu twarzy, bardzo delikatne wokół nosa, a nie ciągnąć i szarpać na piercing.
 • Unikać baseny, spray kabiny do opalania i inne obszary lub przedmioty, które umieszczą żrących chemikaliów na twojej twarzy, zwłaszcza podczas infekcji.
 • Używaj tylko metale, że organizm nie jest uczulony na czasie przekłuwania ciała. Jeśli wydaje się mieć reakcję alergiczną (zakażenie, obrzęk), spróbować innego metalu. Większość ludzi są tolerancyjni ze stali nierdzewnej lub 14K złota. Jeśli uważasz, że to jest problem, poczekaj aż się wyleczyć infekcję, aż zmiany piercing czy szukać profesjonalnego doradcy przebijający zmiany piercing dla Ciebie. Możesz zniszczyć lub zgrać na skórę w przypadku zmiany lub podrażnioną zarażony przebicia.
 • Nie wolno ciągnąć lub wybrać na zakażenia lub piercing.

Jak czyścić nos

Jak czyścić nos


Kiedykolwiek nadziewane nos? Co ciśnienia zatok lub zapalenie zatok? Szanse są w 100% z Was powie tak.

Byłem ofiara alergii lat i próbowałem wszystkiego pod słońcem z Flonase do Affrin do NASONEX. Wydaje się, że wszystkie te leki dają chwilową ulgę jednak raz lek słabnie się plecami cyklu narkotyków.

Jeśli zmęczony biorąc mnóstwo leków tak można tu oddech wyraźnie w obu nozdrzy jest odpowiedzią na Twoje modlitwy.

Instrukcje

1 Netti garnki są naprawdę leczy wszystko dla większości problemów nosa. Netti pula jest niczym więcej niż małą herbata czajnik, którego używasz, aby wypłukać wszystkie bzdury, że utknie na wyściółce wnętrza nosa. Jest to zbiór szczątków, który powoduje stan zapalny, infekcje nosa i zatorów. Na jednym etapie w trybie online i zainwestować w Netti puli. Są tanie jak barszcz i warte więcej niż wszystkie leki można kupić z grobu rabującego firm farmaceutycznych. Zdjęcie po lewej jest jeden kupiłem w pomocy obrzęd 11,89

2 Po wypełnić swoje Netti Zdobądź stać nad umywalką i umieścić dyszę w jednego nozdrza i przechylić głowę na bok i pozwolić wodzie stworzyć podciśnienie wewnątrz nosa. Ten vacum będzie wyczyścić wnętrze swoich jam nosowych i unieść lub bakterie maź śluz uwięziony.

4 Jeśli zaczynasz czuć wody spada do gardła albo przechylić głowę w dół więcej lub po prostu otworzyć usta i pozwolić wody wychodzić. Początkowo czuje się dziwnie, bo to Twoja pierwsza reakcja jest freak out, gdy woda jest w nosie, ale ponieważ woda jest taka sama, jak równowaga PH nosem żądło nie powinien w ogóle.

Wskazówki:

 • Czyszczenie nosa może się naprawdę wciągająca, proponuję tylko zrobić do 2 razy dziennie, aby uniknąć zbyt czyste.

Jak zastosować listwy Nose

Paski na nos są wykorzystywane przez tych, którzy chrapią lub cierpią z powodu przekrwienia błony śluzowej nosa. Po umieścić jeden na zewnątrz nosa, wiosna-jak pasek nosa zespół otwiera dróg oddechowych przez nos podczas snu. To pomaga oddychać i zachowuje swój nos z coraz duszno, co również redukuje chrapanie. Istnieje wiele komercyjnych produktów taśmy nos na rynku. Uzyskać zwolnienie przez uczenie się, jak zastosować pasek nosa i dobrze spać.

Instrukcje

1 Umyj nos demakijażu i ciepłej wody. Pozostawić do wyschnięcia lub wytrzeć do sucha ręcznikiem.

2 Oderwij kleju na grzbiecie listwy nosa. Bez dotykania kleju, naciśnij pasek nosa przez most nosa.

3 Naciśnij boki nosa rozebrać, tak aby dołączyć do boków nosa. Palcami wciskać ją stanowczo.

Wskazówki:

 • Wyjąć pasek nosa przez ostrożnie ściągając ją.

Jak opisać osoby nosa

Jak opisać osoby nosa


Ze względu na położenie i znaczenie na ludzkiej twarzy, nosa może być najbardziej rozpoznawalną i charakterystyczną cechą jednostki. Artyści, pisarze i naukowcy od dawna badane cechy tego mięsiste, trójkątne uszka. Ich wysiłki przyniosły kategorie podstawowym kształcie, do którego większość nosy spadają, a nawet linki od kształtu i osobowości. Aspirujących pisarzy może doprecyzowanie tych kategorii, aby nosy swoich bohaterów, w odróżnieniu, jak to możliwe.

Zrozumienie kształtów Nose

Choć wszystkie nosy mają wspólne struktury podstawowych, zewnętrzne kształty są bardzo zróżnicowane z genetyki, pochodzenie etniczne i czynników zewnętrznych, takich jak urazy. Rodzaje nosy stronie internetowej wymienia pięć podstawowych kształtów, w którym większość nosy mogą być klasyfikowane. Płaskie nosy są "pod przewidywano" z szerokimi, flaring nozdrzach, krótki mostek i zaokrągloną końcówką. Wklęsłe noski są zadarty, znamienny wklęsłą krzywą w mostku, który kończy się w protruzj' końcówki. Wypukłe nosy krzywej inny sposób, "ponad-projektowanie" w centrum i tworząc spadzisty garb. Faliste nosy pokazać nieregularny lub krzywy linię wzdłuż mostu, i, podobnie jak wypukłe nosy, zazwyczaj wykazują bump. Może to być wynikiem urazu lub byłego cechy genetyczne. Prosto, albo grecki, nosy są przeciwieństwem. Most jest całkowicie prosta, nozdrza ostry i końcówki wskazał.

Opisując Nose kształtów

W żaden sposób nie są ograniczone do tych pisarzy podstawowych kształtów opisując nos postaci. Wręcz przeciwnie, każdy kształt może służyć jako ramy pomóc pisarz znaleźć słowa jeszcze bardziej atrakcyjne. Na przykład, może zdecydowałeś twoja postać ma wypukły nos. Ten kształt zbyt wystających nadaje się do różnych przymiotników: "Miał imponujący, romański nosa" lub "haczykowaty, orli nos." Jeśli nos twojej postaci jest niewielka, a płaskie lub wklęsłe w projekcji, można łatwo powiedzieć: "Miała Bystry przycisk nos." Porównania mogą być również wykorzystywane do strajku skutecznych wizualne: "Jego nos był tak gruby i krzywy jak gałąź drzewa" czy "cienkie i proste jak płetwy rekina".

Zrozumienie i osobowość typu Nos

Podczas pisania, pomaga zrozumieć, jak cechy fizyczne, takie jak nos może wskazywać charakter wewnętrzny. Pisząc w "The Daily Mail", Fiona Macrae opisuje jak 14 rodzajów nosów zostały powiązane z konkretnymi cechami osobowości. "Mięsiste" nos, który jest wypukły jak wypukłego nosa, był najczęstszym typem wśród mężczyzn. To wiązało się z nosa, hojność, wrażliwość i uczynność. W przeciwieństwie do "afront" nos został opisany jako rzadkie i atrakcyjny, mały nos opadający ku górze na końcu, ale sugestywne niedojrzałości. Są to tylko niektóre z połączeń inni dokonanych między wyglądu i cech osobowościowych.

Opisując Osobowość typu nosa i

Co nos sugeruje o charakterze wewnętrznym jest ograniczona tylko przez wyobraźnię pisarza. Opisy fizyczne mogą być wykorzystane do wzmocnienia charakter. Nakładające wygląd wypukłych, romański nos może nadaje się do imponującej osobowości: "Miał ciężki, władczy nosa z Conquistador". Jeśli chodzi o cienką i prosty nos, możesz powiedzieć: "Jej długie, delikatne dopasowana jej wyrafinowane nos wrażliwość." Oczywiście, nos twojej postaci mogą również sprzeczne jego osobowość. Można wyciągnąć kontrast między wyglądu fizycznego i duchowego łożyska: "Miał ogromny, brzydki nos, wyboista, ale jego głos był miękki i miły w letnim deszczu."

Jak czyścić Steel Mesh na prasach do czyszczenia na sucho za szkody dymu

Jak czyścić Steel Mesh na prasach do czyszczenia na sucho za szkody dymu


Prasy pralni chemicznej są wykorzystywane do dociskania ubrania i pozbycie się zmarszczek. Gdy jeden z tych maszyn łapie w ogniu, ważne jest, aby nie zbliżać się do urządzenia, aż ogień zgaśnie. Porządki zaczyna się po schłodzeniu. Siatka stalowa jest zwykle wykonane ze stali nierdzewnej i można je czyścić uszkodzenia dymu dość łatwo, jeśli masz odpowiednie narzędzia.

Instrukcje

1 Odłącz naciśnij. Pomoże to uniknąć porażenia prądem elektrycznym i innych zagrożeń, takich jak spalanie. Nosić rękawice gumowe i okulary ochronne.

2 Spray siatkę stalową z środkiem do czyszczenia metali. Ten produkt może być nieco ścierne i nie chce go jeść przez metal. Pozostawić środek siedzieć na co najmniej 10 minut.

3 Scrub dół siatki z drucianą szczotką włóknach. Jeśli siatka stalowa jest łatwo uszkodzona, należy użyć szczotki z włosia miękkich, takich jak nylon.

4 Rinse siatkę za pomocą łyżki ciepłej wody i kilka starych szmatek. Powtórzyć w razie potrzeby.

Wskazówki:

 • Jeśli naciśnij pralni chemicznej jest typ, który może być przepłukany gruntownie bez dalszego uszkodzenia maszyn wnętrza, a następnie zrobić. Możesz także użyć rozpylacza, jeśli urządzenie nie będzie dotyczyć.
 • Niezastosowanie się do noszenia odzieży ochronnej i nie odłączając urządzenia może spowodować poważne obrażenia lub śmierć. Zachować szczególną ostrożność wokół urządzeń elektrycznych, lamp elektrycznych i wody w pobliżu tych pozycji.

Jak czyścić respirator

Respiratory trzymać ludzi z coraz kurz, brud i chemikalia w ich ust, nosa i płuc. Maska jest szczególnie przydatne dla osób pracujących w miejscach brudnych i zapylonych miejsc pracy. Sprzątanie zajmuje mniej niż 10 minut, a może przedłużyć żywotność respiratora, a także zwiększyć skuteczność respiratora. Istnieje wiele respiratory na rynku, wykonane w różnych celach i od różnych producentów tak, aby elementy dołączone do każdej maski są bardzo zróżnicowane. Jednak instrukcje jak czyścić te elementy pozostają takie same.

Instrukcje

1 Wyjmij filtr, wkład lub pochłaniacz od respiratora.

2 Usuń składniki, takie jak membrany mówiąc, montaż zaworu lub węża.

3 Zanurzyć wszystkie składniki w 110 stopni Fahrenheita wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu (jak do mycia naczyń). Woda ta powinna ciepłe, ale nie gorąca.

4 Sprawdź składniki na łagodnym detergentem. Jeśli nie zawierają środek dezynfekcyjny, następnie dodać 1 ml do prania wybielacza / l wody, że respirator jest kąpieli w, lub dodać 0,8 ml / l jodu wody.

5 Scrub każdy element ze sztywną szczotką, gdy jest moczenie.

6 opłucz pod bieżącą ciepłą wodą.

7 Ponownie zamontować respiratora.

Wskazówki:

 • Różnych marek i modeli respiratorów będzie mieć jeden lub więcej filtrów, kasetę lub pojemnik; postępować zgodnie z wytycznymi producenta, w jaki sposób je usunąć w oparciu o markę i model.
 • Nie należy używać szczotki drucianej siatki szorować.

Jak uzyskać mniejszy nos bez operacji

Korekcja lub pracy nosa, może być bardzo kosztowne i bolesne procedury. Jeśli dona € ™ t jak wyglądu nosa i chcesz sposób zmienić sposób wygląda to jest coś, co jest prostsze i mniej kosztowne niż chirurgia plastyczna. Jest na to sposób, aby osiągnąć wygląd mniejszych, prostszych nosa z makijażu za pomocą techniki zwanej konturowe. Aby skutecznie wymodelować nos, cała twarz musi być wykonane z prawej makijaż tak, że będzie całkowicie wymieszać.

Instrukcje

Jak uzyskać mniejszy nos bez operacji

1 Zakup, zbierać, swoje potrzebne rzeczy. Układać je przed sobą, tak, że są one łatwo dostępne.

2 Dokładnie oczyścić twarz z łagodnym środkiem do zmywania twarzy z normalnego codziennego mycia. Usunąć brud i olej dostępu od twarzy lub będziesz mieć błyszczące spojrzenie, po zastosowaniu makijażu.

3 Pat twarz całkowicie sucha i zastosować balsam. Dona € ™ t używać zbyt tłusty krem. Pamiętaj, aby w pełni działać balsam do skóry.

4 Zrób mały pędzel do makijażu i zastosować lżejszy makijaż na górze i na dole oka. To jest do usuwania żadnej ciemności pod okiem i zwiększenie skuteczności konturowe.

5 Zastosuj średni odcień podstawę do łączenia się całą twarz gąbką do makijażu

6 Przygotowanie konturowe szczotki i najciemniejszy podstawę do konturu nos. Jeśli używasz nowego pędzla, nie masz się o co martwić. Jeśli szczotka jest używany i końcówka to nie jest zdefiniowane, zwilżyć końcówkę tylko z kropli wody. Użyj papierowy ręcznik, aby usunąć nadmiar wody z pędzla podczas kształtowania końcówki na górze.

7 Od brwi rysować linie kolejowe w dół krawędzi nosa po obu stronach. Narysuj linie tak, że arenâ € ™ t zbyt gruby.

8 Zmiksować linie do makijażu wokół nosa gąbką do makijażu.

9 Zastosuj proszku makijaż na całej twarzy, aby dać gotowy wygląd całej twarzy.

10 Zastosuj inny rodzaj makijażu, który chcesz warg lub powiek, aby zakończyć cały proces makijażu.

Wskazówki:

 • Podczas korzystania z jaśniejszych odcieni dla oczu, spróbuj kolor łososiowy. Jest idealny dla każdej cery i łączy się bardzo dobrze.
 • Gdy konturowe nos, upewnij się, że linie ISNA € ™ t grubsze niż małego palca. Naprawdę grube linie wonâ € ™ t całkowicie mieszanki i będzie wyglądać jak brud na twarzy.
 • Pamiętaj, aby umyć twarz dwa razy dziennie przy użyciu makijaż regularnie. Dona € ™ t chce zatyka porów i uszkodzić skórę.
 • Jeśli masz tłustą cerę, bardzo ważne jest, aby dokładnie oczyścić i nawilżyć prawym rodzaju produktów, aby zmniejszyć błyszczącym makijażu wygląd.
 • Zawsze foliate 2 do 3 razy w tygodniu.
 • Zakup makijaż, który jest odporny transferu.
 • Staraj się trzymać z dala od prasowanego proszku. To ma tendencję do oblepiony się i trzeba będzie regularnie odświeżać przez cały dzień. W przypadku, co robisz, po prostu osuszyć delikatnie serwetką.

Jak czyścić okulary ochronne

Okulary ochronne są "okulary ochronne, które spełniają wymagania Administracji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (OSHA) i American National Standards Institute (ANSI)", zgodnie z witryny internetowej Wishard (patrz zasobów). Ramki i soczewki w okularach są mocniejsze niż bezpieczeństwo normalnych "ulicy" okulary. Są odporne na ciepło, jak również. Aby utrzymać soczewki na okulary z coraz porysowany, muszą być prawidłowo czyszczone. Rysy mogą osłabić swoją wizję i osłabić soczewki, jak również.

Instrukcje

1 cios luźne zabrudzenia soczewek okularów bezpieczeństwa z oddechu. Usuwanie luźnych cząstek zmniejsza ryzyko zarysowania soczewki.

2 Czyste okulary ochronne przy użyciu spray i ściereczki jednorazowe przewidziane w okularach stacji oczyszczania, zgodnie z Narodowego Instytutu Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy (patrz referencje). Znajdziesz stacje te wisiały na ścianach w całym fabrykach i innych miejscach, które wymagają, aby nosić okulary ochronne.

3 Użyj waciki nasączone alkoholem do czyszczenia okularów ochronnych okularów stacja czyszcząca nie jest dostępny, Państwowy Urząd Utah Edukacji zaleca. Zetrzeć obu stronach soczewek pierwszy. Następnie oczyścić świątynie i resztę ramek.

4 Przetrzyj okulary czystą miękką szmatką, aby usunąć wszelkie pozostałości lub smugi, które mogą zostać niewykorzystane. Miękkiej szmatki nie porysować lub w inny sposób uszkodzić okulary ochronne.

Wskazówki:

 • Czyste okulary ochronne za każdym razem, zanim je nosić więc wizja jest jasny i przestronny.
 • Przeczytaj i postępuj zgodnie z instrukcją producenta dotyczącą jak czyścić i dbać o okulary ochronne.
 • Nigdy nie należy używać agresywnych środków chemicznych do czyszczenia okularów. Mogą one uszkodzić elementy plastikowe.

Jak Poprawianie Bent Nose

Trafiony w twarz, padając na twarz, lub cierpiących wypadek samochodowy może spowodować wygiętym nosem. Bent nosy może sprawić, że ludzie czują się zakłopotani się fotografować, lub czują się skrępowani, brzydki, wstyd lub nieszczęśliwy. Krzywy nos może również powodować problemy fizyczne, takie jak niedrożność nosa przyczynia. Bent nosy nie naprawić się i nie leczyć się w czasie. Wygięty nos jest ustalona z Korekcja, forma chirurgii plastycznej.

Instrukcje

1 Wybierz się na plastykę nosa chirurga, który posiada amerykański certyfikat Board of Plastic Surgery, został przeszkolony w plastyka nosa, ma świetne zdjęcia przed i po ich pacjentów, posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, posiada referencje pacjentów i wykonuje ponad 100 procedur Rynoplastyka rocznie. Zaplanuj spotkanie z nim wstępną. Przynieś listę pytań o plastyka nosa do spotkania. Omów korzyści i ryzyko operacji z nim.

2 Get fizycznego badania nosa. Chirurg będzie chciał ocenić historię nosa i uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, co spowodowało, że jest wygięta. Niech lekarz wiem, czy masz alergie sezonowe, nieżyt nosa lub niedrożność nosa. Chirurg zrobi zewnętrzne i wewnętrzne egzaminy nos. Chirurg również odbędzie dokumentację fotograficzną nosa do ewidencji swoimi zaburzeniami nosa. Zdjęcia zostaną wykorzystane do zaplanowania i diagnozować procedur leczniczych.

3 Wybierz się datę ze swoim lekarzem, aby operację nosa. Dzień przed zabiegiem, przygotować kilka rzeczy należy zabrać ze sobą. Są zimne okłady, gazy, kawałki lodu w torby, krakersy, zupy i soki. W noc przed operacją czyszczenia twarzy oraz antybakteryjny do mycia. Nie będzie mógł nic jeść po północy. Uzyskać dobry sen, więc jesteś wypoczęty do zabiegu. Rano w dniu zabiegu umyć twarz ponownie, aby pozbyć się wszelkich bakterii. Nie nosić makijażu, a nie umieszczać jakiegokolwiek produktu do włosów we włosach. Idź do kliniki z znajomego lub członka rodziny, i ich ciebie, kiedy skończysz. To nie jest bezpieczne do jazdy po zabiegu. Upewnij się, że twój przyjaciel lub członek rodziny może pomóc w domu po zabiegu, ponieważ będziesz w łóżku.

4 Przyjazd do kliniki 30 minut wcześniej. Być może trzeba wypełnić formalności. Twoja operacja trwa jedną do dwóch godzin. Chirurg to pakowanie w nozdrza po operacji. To musi pozostać w nosie przez około tydzień. Powoduje zmniejszenie krwawienia oraz wewnętrznej straszenia w nosie i pomóc utrzymać wyściółki śluzówki i przegrodę w miejscu. Możesz czuć ból po zabiegu chirurgicznym przez kilka dni. Lekarz może przepisać lek w celu złagodzenia bólu. Chirurg może również doradzić biorąc leki obkurczające błonę śluzową, aby pomóc w obrzęk i odciążyć w nos.

5 W pierwszym tygodniu po zabiegu podnieść głowę, aby zmniejszyć obrzęk. Szyny i bandaże zostaną usunięte przez chirurga, około sześć dni po zabiegu. Kontrola obrzęk z zimny kompres na nos. Nie drapać nos lub żeby coś uderzyć nosa przez kilka miesięcy po operacji. Wyleczenie trwa sześć do 12 miesięcy. Musisz wrócić do gabinecie chirurga zdjęć po całkowicie uzdrowiony.

Wskazówki:

 • Po zabiegu utrzymać na słońcu przez kilka miesięcy. Nosić kapelusz, jeśli musisz wyjść na słońce. Słońce może sprawić, że skóra na nosie skórki.
 • Istnieje ryzyko, gdy operacja jest wykonywana. Są to naczynia krwionośne pękają w górnej części skóry, trwałe uszkodzenie nerwów, krwawienia z nosa, infekcji, złej reakcji na znieczulenie, blizny na nosie, obrzęk, całkowita utrata węchu, trudności w oddychaniu i drętwienie.

Jak czyścić Medical butli tlenowej

Jak czyścić Medical butli tlenowej


Ludzie cierpiący na choroby dróg oddechowych, takie jak rak płuc, mukowiscydoza, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) i zastoinowej niewydolności serca, zależą często od terapii tlenowej. Więcej z tych ludzi są teraz przy użyciu terapii tlenowej w domu, co pozwala im prowadzić aktywne i produktywne życie. Jeśli używasz tlenoterapii, firma medyczna, sprzęt powinien zapewnić Ci wskazówki, jak czyścić i dbać o sprzęt. Należy również sprawdzić instrukcje łatwość pielęgnacji dostarczonych z urządzeń do jak utrzymać konkretnej marki sprzętu. Ponadto, istnieją pewne wytyczne, których należy przestrzegać do czyszczenia sprzętu tlenu.

Instrukcje

Jak czyścić swoje Oxygen Sprzęt

1 Umyj zęby nosa z łagodnym mydłem w płynie i ciepłej wody. Przemyć je dokładnie wodą. Zrób to dwa razy w tygodniu. Wymień zęby nosa co dwa do czterech tygodni, lub po youâ € ™ ve miał infekcję górnych zimno lub dróg oddechowych. Zapytaj swojego lekarza rodzinnego lub lekarza, aby dowiedzieć się, jak należy czyścić przeztchawiczny cewnika.

2 butelki umyć nawilżacz każdym jesteś gotowy, aby ją napełnić. Użyć łagodnego mydła w płynie i ciepłej wody, wypłukać go dobrze. Również dezynfekować butelki (można użyć sterowania III lub octu i wody destylowanej) i jego szczyt po ich czyszczeniu. Osuszyć butelkę przed napełniania go wodą destylowaną lub jałową wodą.

3 Odłącz koncentrator tlenu i przetrzeć obudowę szmatką zwilżoną wodą. Następnie osuszyć czystą, suchą szmatką. Zrób to na co dzień. Dwa razy w tygodniu, czyszczenie filtra powietrza. Odnoszą się do kierunków medycznych urządzeń do czyszczenia filtr sprężarki.

Jak czyścić ucha środkowego

Podczas czyszczenia ucha środkowego trzeba być ostrożnym. Uniknąć przyklejania obiektów, takich jak Q-wskazówki, lub gaziki wewnątrz niego. Bawełna może utknąć w uchu i spowodować uszkodzenie ucha środkowego. Ucho środkowe jest wrażliwa i wymaga tylko płynów do czyszczenia. Poniższe kroki pomogą Ci prawidłowo i bezpiecznie wykonać ten proces.

Instrukcje

Jak czyścić ucha środkowego

1 Get strzykawki ucha i nadtlenku wodoru. Będzie wlać nadtlenku do strzykawki. Nie musisz wcale dużo nadtlenku aby była ona skuteczna. Napełnij strzykawkę jedną trzecią. Przed squirting go do ucha, upewnij się, że masz suchą i mokrą szmatę w pobliżu.

2 Przechyl głowę, aby umożliwić płynne pozostać w uchu bez kapaniu. Zapoznaj się z suchą szmatkę i zachować je na uchu w przypadku rozwiązania pęcherzyki.

3 Kobiece wytryski nadtlenku wodoru do ucha. Pozwalają siedzieć przez 5-10 minut, aż roztwór przestanie pęcherzyków. To sprawi, że trzaskający lub musującym dźwięk, ale to z nadtlenkiem wodoru pracy na sprzątanie swojego ucha środkowego.

4 Przechyl głowę w przeciwnym kierunku w celu opróżnienia z nadtlenku wodoru. Będziesz używać suchej szmatki, aby złapać wszystkie cieczy. Chcesz trzymać głowę pochyloną z szmatę do ucha, aż poczujesz, cała ciecz jest obecnie. Może to potrwać kilka minut.

5 Oczyść ucho mokrą szmatę.

6 Powtórz operację z przeciwnego ucha.

Wskazówki

 • Nie stosować nadtlenek wodoru więcej niż dwa razy w tygodniu, ponieważ może wyschnąć swój kanał.
 • Jeśli Twój kanał staje się suche można użyć kilka kropli oleju w uchu dziecka, aby pomóc wysuszanie.
 • Można użyć do usuwania wosku, jeśli wosk w uchu jest naprawdę zbudowany. Można to powiedzieć, nie jest w stanie usłyszeć, jak zwykle.
 • Jeśli ucho środkowe nadal mają problemy z wosku, skonsultować się z lekarzem.

Jak czyścić uszy z pick Wodnej

W zależności od osoby, to nie jest rzadkością w przypadku lokaty wosk budować w kanale słuchowym. Te depozyty zatykanie może prowadzić do obniżonej zdolności słuchu, bóle głowy ciśnienia, a nawet zapewnić pożywką dla bakterii, które z kolei będzie prowadzić do infekcji ucha. W celu zmniejszenia zawartości woskowego gromadzeniu jedną z możliwości, która może być realizowany jest zastosowanie urządzenia odbioru wody.

Instrukcje

Jak czyścić uszy z pick Wodnej

1 Gotujemy kilka szklanek wody, a następnie odstawić, aż woda jest temperatura pokojowa. Wrzącej wody, - albo za pomocą oczyszczonej wody - zmniejszy ilość bakterii obecnych w wodzie, a tym samym zmniejszyć ryzyko zakażenia.

2 Umieść jedną filiżankę wody o temperaturze pokojowej, w jednej z dwóch misek. Dodać jeden pół szklanki nadtlenku wodoru do miski z wodą i miesza się je razem.

3 Napełnić zbiornik wody na urządzenie podnoszące za pomocą mieszaniny wody i nadtlenku wodoru.

4 wyłączyć urządzenie odbioru wody na najniższym poziomie i umieszczenia dyszy w wejściu do ucha, które ma być najpierw oczyścić. Umieścić ręcznik na ramieniu tej samej stronie i przytrzymaj pusty miskę pod ucho złapać uciekł.

5 mieszaninę Spray z wody wybrać urządzenie do ucha delikatnie.

6 Po zakończeniu pracy z pierwszym ucha, powtórzyć proces na drugim uchu.

Wskazówki

 • Jeśli istnieje jakikolwiek dyskomfort lub ból, procedurę przerwać i zasięgnąć porady lekarza za.

Jak czyścić Bakterie od języka

Jak czyścić Bakterie od języka


Czwarta wszystkich przypadkach nieświeżego oddechu są bezpośrednio spowodowane przez bakterie na języku. Bakterie czai w ciągu szczelinach powierzchni wypustu i jest identyfikowany przez gęstego żółtego lub szarą powłokę. To jest nie tylko bakterie higienicznie obraźliwe, ale może prowadzić do choroby ogólnoustrojowej, w tym chorób serca i przedterminowych ciężarów niskie urodzenia. Po prostych metod pióro czyszczące mogą wyeliminować nieświeży oddech i zapewnić dobry stan zdrowia.

Instrukcje

Jak czyścić Bakterie od języka

1 Zastosuj pastę do zębów zawierającą środki lotnych związków siarki do zębów lub języka skrobak neutralizujące. Poszukaj dwutlenku chloru, cynku i chlorek cetylopirydyniowy w składniki pasty do zębów jest. Czubek plastikową łyżeczką mogą również być używane, jeśli zgarniacz język nie jest dostępne.

2 rozpoczynającą się daleko na języku, jak to możliwe, stosować mocny nacisk na ścieranie i w kierunku przedniej części jamy ustnej. Istotne jest, aby dotrzeć do części tylnej części języka, ponieważ jest to większość bakterii rośnie i gromadzi. Bakterie na tylnej części języka nie jest rutynowo porywa stałego spłukiwania oczyszczającej, że ślina dostarcza do pozostałej części jamy ustnej. Powtórz skrobanie, aż wszystkie obszary języka pojawiają się czyste.

3 Suplement rutynowe skrobanie z szczotkowanie zębów i stosowanie płukania jamy ustnej dwa razy dziennie.

Wskazówki:

 • Zdecydować się na zgarniaczu na pióro zamiast szczoteczki do zębów, ponieważ jest bardziej skuteczny w zmniejszaniu zapachu.
 • Nie stosować intensywną presję kiedy skrobanie. Ciśnienie firma jest skuteczna i dostarczy pożądanych rezultatów.

Jak Czy Crow Pose

Bakasana lub wrona stanowią, jest bilans ramię, gdzie można równowagi na rękach i mają nogi spoczywała na ramionach. To wyzwanie wymaga górnej pozy podstawową siłę ciała i brzucha. To ogrzewanie i siła budynek. Wymaga to również elastyczność w górnej części pleców i bioder.

Instrukcje

Jak Czy Crow Pose w jodze

1 Użyj 3 lub 4 przygotowanie stawia pomóc stworzyć biodra i barku elastyczność i budować rdzeń i siła górnej części ciała potrzebne. Start z otwieraczem hip nazwie wątku igły. Połóż się płasko na plecach z ugiętymi kolanami i obu nogami od podłogi. Przekroczyć prawą kostkę na lewej nodze. Zginać prawą piętę. Przełóż prawą rękę przez otwór utworzony przez nogi i umieść go za lewe udo. Weź lewą ręką za lewe udo i przeplatają się z rąk. Położyć się na plecach tak, że cały kręgosłup i głowa na podłodze. Niech tyłu prawego biodra spaść. Pozostań w pozie przez kilka oddechów i powtórz dla lewej nogi.

2 Dalej jest odwrotna stół do zwiększenia elastyczności w klatce piersiowej i górnej części pleców. Usiądź na macie z obu ugiętymi kolanami i stopami na podłodze biodra szerokości odległości od siebie. Połóż ręce za siebie, tak, że palce twarz z dala od ciebie. Naciśnij w dłonie i unieś biodra macie. Twoje ciało jest teraz w pozycji górnej tabeli z klatki piersiowej, brzucha i bioder w tej samej linii. Niżej na odpoczynek siedzi na biodrach. Powtarzać 2 do 3 razy.

3 W przypadku rdzenia i wytrzymałość górnej części ciała, wykorzystanie deski stwarzają. Przyjdź na rękach i kolanach, więc ramiona są na nadgarstki i biodra powyżej kostek. Zwijają palce pod nogi i krok do tyłu, tak, że twoje ciało jest w pozycji push up. Naciśnij dłonie na podłodze, jak zaangażować główne brzucha w brzuch. Przynieś łopatki płasko na plecach. Naciśnij ponownie, aby pięty do klatki piersiowej, brzucha i nogi nie są ugięcia w kierunku podłogi. Spoczywać na rękach i kolanach. Powtarzać 2 do 3 razy.

4 Przesuń w dół do kierunku jazdy psa zbudować więcej siły górnych partii ciała. Od deski stanowią, zwijają palce pod nogi i krok wstecz, aż można rozszerzyć nogi prosto. Twoje ciało będzie wyglądać jak duży odwróconego V, z biodra jest najwyższy punkt pozie. W tym przypadku zwrócić biodra jeszcze bardziej do tyłu, aż nogi są proste. Pozostanie przez kilka oddechów. Opuść kolana w dół do reszty. Powtarzać 2 do 3 razy.

5 Malasana miejscu można umieścić wszystkie swoje prace razem przed podniesieniem piać pozę. Kucać na podłodze, tak aby Twoje stopy na szerokość bioder są odległości od siebie i kolana są zgodne z kostek. Umieść łokcie wewnątrz wewnętrznych kolana i umieść dłonie razem w pozycji "modlitwy". Naciśnij na stopach i dłoniach i delikatnie przesunąć swoje wewnętrzne kolana siebie. Dla Crow stanowią, połóż dłonie płasko przed sobą na podłodze i przenieść ramiona tak, że ramiona, triceps, są w przedniej części goleni. Praktyka podnoszenia pierwszą nogę i opuszczania go, a następnie z drugiej strony. Unosić swoje wrona stanowią, naciśnij ręce w dół i podnieść obie nogi od maty, angażując swoje podstawowe brzucha. Unieś głowę, by nie rzucić się do przodu. Aby wyjść, opuścić nogi i wrócić do Malasana. Aby odpocząć, położyć się na macie i powtórzyć wątek igły, a następnie spływa do boku usiąść.

Wskazówki:

 • Crow stanowią nie jest odpowiedni dla osób z niskim lub wysokim ciśnieniem krwi, jaskrę, cukrzycę lub tych, którzy są w ciąży.

Jak dbać o Nose Piercing

Jak dbać o Nose Piercing


Był czas, kiedy przekłuwanie nosa był śmiały i ryzykowny, ale teraz widać pierścienie nosa i stadniny na twarzach nastolatków, jak i ich matek. Jeśli masz teraz przebicie własne, uczą się, jak dbać o nos przebicia prawidłowo zapewni szybkie i bezbolesne gojenie.

Instrukcje

1 Wybierz biżuterię dzwonka dla piercing nosa, jak śruby są łatwo złapać w włosami i ubraniem, które może pogorszyć tkanki i opóźnić gojenie. Pierścień jest gładka na wszystkie strony i znacznie łatwiejsze w pielęgnacji. Po kilku miesiącach, gdy piercing jest w pełni wyleczone, można zamienić na biżuterię.

2 Rozgrzać kubek wody na kuchence i dodaj 1 łyżkę. soli morskiej. Umożliwienia całkowitego rozpuszczenia soli w wodzie i doprowadzić do wrzenia. Zdjąć z ognia i ostudzić do temperatury komfortowej.

3 Dip dwa bawełniane kulki do wody i wytrząsnąć nadmiar płynu. Umieść jeden wacik wewnątrz otworu nosowego, tak że dotyka piercing i przytrzymaj drugą na zewnątrz nosa. Pozostawić w ciepłym miejscu, waciki, aż ostygnie, a następnie powtórzyć dwa świeże, czyste waciki.

4 Zwilż końcówkę wacika w ciepłej słonej wody i trzymać pierścień nosa delikatnie. Ostrożnie wytrzyj hartowane skorupę off piercing z wacikiem.

5 Namoczyć czysty wacik w olejku lawendowego i obejmuje biżuterię. Przesuń biżuterii poprzez piercing i płaszcz ponownie z lawendą. Powtórz kilka razy, a następnie pozostawić do wyschnięcia oleju.

6 Ponowne wykorzystanie soli i wodny roztwór tak długo, jak zawsze zanurzyć czystej bawełny do wody. Użyj schłodzonej wody do czyszczenia żadnych strupy z nosa przebicia w ciągu dnia; jednak, podgrzewania wody i powtórzyć wszystkie kroki pielęgnacji dwa razy dziennie, aż do całkowitego wygojenia piercingu.

Wskazówki:

 • Pobierz nos przeszywający od profesjonalnego piercer, który używa igły zamiast pistoletu. Pistolet przekłuwanie dosłownie zmusza kołek przez nos, łzawienie tkanki i powoduje silny ból. Pusta igła do przekłuwania z drugiej strony odbywa się kawałek tkanki, która jest mniej bolesne i łatwiej leczyć.

Jak naprawić krzywy nos

Jak naprawić krzywy nos


Jeśli masz wypaczony przegrodę lub coś, co jest przyczyną nos być krzywy to jesteś prawdopodobnie miał o tyle. Być może to jest przyczyną, aby być bardzo świadomy siebie o swój wygląd, ale jest to problem, który może być skorygowany.

Instrukcje

Jak naprawić krzywy nos

1 Odwiedź laryngolog. Są to lekarze, którzy będą wykonywać plastykę nosa na nosie. Oni rzeczywiście zmienić kształt nosa.

2 Oddychanie z trudem mogą stanowić u dostawcy ubezpieczeń zdrowotnych faktycznie obejmujące procedury, ponieważ przechodzi od chirurgii plastycznej procedurze medycznej.

3 Mocowanie krzywy nos wymaga chirurg musiał kierować kości nosowej, a także przegrody. Aby naprawić skrzywioną przegrodę, chirurg kosmetyczny może usunąć część przegrody lub umieścić małe nacięcia w niej, aby ją wyrównać.

Wskazówki:

 • Jest to stosunkowo nieprzyjemna operacja, więc upewnij się, że jest wysoko na liście priorytetów, zanim naprawdę uważać ją.
 • Jeśli masz trudności z oddychaniem mogą być pokrywane w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.
 • Koszt bez ubezpieczenia wynosi około 5000 dolarów
 • Upewnij się, że widzisz wykwalifikowanego i certyfikowanego lekarza dla tej procedury. To nie jest czas, aby spróbować i zaoszczędzić kilkaset dolarów.

Jak czyścić idealna Polski urządzenia ze stali nierdzewnej

Jak czyścić idealna Polski urządzenia ze stali nierdzewnej

Urządzenia ze stali nierdzewnej znajdują się w wielu domach, zapewniając eleganckie a jednocześnie subtelny dodatek do kuchni. Stal nierdzewna jest używany do tworzenia wszystko od lodówek do tostery i jest trwałe i dość łatwe do czyszczenia. Zamiast kupowania drogich środków czyszczących ze stali nierdzewnej, użyj tanie przedmioty gospodarstwa domowego, które zabija bakterie i wydobywa naturalny połysk urządzenia.

Instrukcje

• Moczyć czyszczenia szmata z octu, ścisnąć go i przetrzyj powierzchnię stali nierdzewnej. Ocet zabija bakterie, jak czyści powierzchnię i usuwa pozostałości. Szczególnie dobrze działa to usunąć pozostałości tłustych posiłków. Niech powierzchnia powietrze suche.

• Deszczyk oliwką nad nowym szmata czyszczenia. Pocierać cienką warstwą oleju całego urządzenia, tarcie ziarna stali nierdzewnej.

• Niech olej siedzieć na noc i buff to wyłączyć szmatą pralnia chemiczna następnego dnia rano. Polski za pomocą małych okrężnymi ruchami podczas wycierania nadmiaru.

Jak czyścić bakterii z języka

Jak czyścić bakterii z języka

Jedna czwarta wszystkich wystąpień nieświeżego oddechu bezpośrednio są wywołane przez bakterie na języku. Bakterie czai się w szczelinach skał powierzchni języka i jest identyfikowany przez grube powłoki żółty lub szary. Ta bakteria nie tylko jest higieniczny sposób obraźliwe, ale może skutkować chorobą układową, w tym chorób serca i przedwczesnego niskiej wagi urodzeniowej. Kolejne proste metody czyszczenia języka można wyeliminować nieświeży oddech i pomóc w zapewnieniu dobrego stanu zdrowia.

Instrukcje

Jak czyścić bakterii z języka

• Zastosowanie pasty zawierające lotne siarki złożonych czynników neutralizujących do szczoteczki do zębów lub języka Skrobaczka. Poszukaj chloru dwutlenku, cynku lub cetylopirydyniowy chlorek w składniki pasty do zębów. Końcówki plastikowe łyżki także mogą być używane, gdy języka Skrobaczka nie jest dostępny.

• Początek jak daleko wstecz na język jak to możliwe, stosować silnego nacisku i złom w kierunku przedniej części jamy ustnej. Istotne jest, aby dotrzeć do tylnej części języka, bo większość bakterii rośnie i zbiera. Bakterie na tylnej części języka jest nie rutynowo zmieciony przez stała oczyszczanie montaż, że ślina zawiera do pozostałej części jamy ustnej. Powtórzyć, skrobanie do wszystkich obszarów języka pojawiają się czyste.

• Uzupełnienie rutynowych skrobanie z wykorzystaniem szczotkowanie i płyn do płukania zębów dwa razy dziennie.

Jak czyścić buty Ugg

Jak czyścić buty Ugg

Jak czyścić buty Ugg. Buty UGG są tak przytulne i ciepłe, nigdy nie może chcesz je zdjąć. Jednak ciągłe noszenie doprowadzi do brudu, brud i zapachów. Możesz używać specjalistycznych produktów Ugg Ugg buty czyścić, lub po prostu wykorzystują produkty gospodarstwa domowego, jak wyjaśniono poniżej.

Instrukcje

• Użycie zimnej wody aby zwilżyć lekko na zewnątrz tylko buty. Nie zanurzenie ich w wodzie.

• Należy rozcieńczyć sprzątaczka odpowiednie dla skóry tworząc roztwór jednej części czystsze i jedną część wody.

• Stosować roztwór do mokrej gąbki i delikatnie czyścić buty zewnętrznej powierzchni. Wypłukać czysty gąbka umoczy w zimnej wodzie.

• Rzeczy buty z ręczników papierowych lub gazety trzymać kształt i suche z bezpośrednim działaniem promieni słonecznych lub bezpośredniego ciepła. Bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ciepła spowoduje skurcz.

• Szczotka buty z zamszu pędzlem lub wysusz do przywrócenia ochrony dostępu do sieci.

• 2 łyżeczki sody oczyszczonej i 2 łyżeczki mąki kukurydzianej umożliwia deodorise i zmiękczają wewnątrz buty. Jeśli chcesz, można dodać kilka kropel olejku eterycznego stworzyć słodki zapach. Wstrząsać mieszaninę do butów i odstawić na noc. Wstrząsnąć nadmiar się następnego dnia.

Jak czyścić skórzane

Jak czyścić skórzane

Czyszczenie skóry Nubuk może być trudne, ponieważ nubuku jest niezwykle wrażliwej skóry. Użyj narzędzi wykonany specjalnie do czyszczenia nubuku do zapewnienia właściwej opieki, i można utrzymać skóry ze wspólnych przedmiotów gospodarstwa domowego lub przechowywania sprzętu. Dalsze leczenie nubuku ubrania lub meble z wodoodporne, produkt, który chroni go od wody i olejów, pomaga chronić wrażliwe materiał ten.

Instrukcje

Jak czyścić skórzane

• Użyj napping szczotka do rozdzielenia i puch włókien na Twojej skóry Nubuk. Uchwyt szczotki, jak wszelkie inne szczoteczki do czyszczenia, ale nie zatrzymać w jeden mały obszar przez więcej niż kilka sekund. Zwłaszcza brudne obszary mogą wymagać, że wrócisz na miejsce kilka razy w całym procesie czyszczenia.

• Wrap nubukowe czyszczenia tkaniny wokół gąbki aby utworzyć walec. Rolki cylindra na nubuk w tył i dalej ruchu. Tkaniny wyczyści skóry, podczas gdy gąbka pomaga sprawnie poruszać tkaniny element. Powtórzyć proces, dopóki nie zauważysz, że skóra staje się czystsze.

• Usunąć gąbką z ściereczką i spłaszczyć je. Pocierać gąbką na całej powierzchni elementu czyszczenia ten sam sposób, co chcieliby wycierania blatu. Spowoduje to przywrócenie ochrony dostępu do sieci (sposób włókna położyć na kawałku skóry) do jego płynność, naturalny wygląd skóry Nubuk.

• Spray światło herbu wodoodporne na nubuk. Będzie to zagwarantować, że wody i oleje ze skóry człowieka lub zwierzę nie może przenikać skóry i powodować poważne lub trwałe uszkodzenie.

• Utrzymanie twój nubuk między czyszczeniem uruchamiając kawałkiem papieru ściernego grzywny miernika na całej powierzchni co kilka dni. Meble, które jest często używane może odkurzać delikatnie co kilka dni. Ramiona kanapy i krzesła może odkurzać częściej, ponieważ mają tendencję do nabycia więcej brudu i kurzu na bieżąco.