adcov.com

jak czyscic migdałki

Jak Uwolnić migdałków

Zapalenie migdałków jest infekcja gardła charakteryzuje się stanem zapalnym migdałków, ból gardła, ból przy przełykaniu i bóle głowy i gorączka. Pojedyncze wystąpienie zapalenia migdałków nie jest poważna choroba. Chociaż zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem, aby ustalić przyczynę, jej objawy mogą być leczone w domu. Jednakże, jeśli cierpią z powodu nawracającego zapalenia migdałków, należy skontaktować się z lekarzem. Może on dostarczyć antybiotyków lub sugerują, że masz je usunąć chirurgicznie.

Instrukcje

Jak Uwolnić migdałków

1 Odwiedź lekarza, aby zidentyfikować przyczynę swojej zapalenie migdałków, które mogą być zarówno bakteryjne lub wirusowe. Zapalenie migdałków jest diagnozowana poprzez oględziny i kultury gardła pobranej z wacikiem. Chociaż nie ma lekarstwa na wirusowe zapalenie migdałków, infekcja bakteryjna może być łatwo utwardza ​​się w ciągu penicyliny G.

2 złagodzić ból. Weź aspirynę, płukać gardło słoną wodą co 2 do 3 godzin, ssać pastylki gardła, który zawiera fenolu i napojów zimnych i gorących płynów (jak herbaty miętowej z miodem lub bulion).

3 Trzymaj gardło dobrze nawilżona. Pobyt uwodniony pijąc dużo płynów (z dala od kwaśnych płynów, które mogą pogorszyć zapalenie migdałków). Umieścić nawilżacz lub parownika w pokoju z tobą.

4 Unikaj nadmiernego mówienia i chrupiące lub twardych pokarmów, aż ból zniknie.

Jak odzyskać migdałków

Jak odzyskać migdałków


Migdałków jest zapalenie mięsistej części boków gardła z powodu infekcji bakteryjnej lub wirusowej. Migdałki stają się czerwone, obrzmiałe i bolesne. Białe plamy wystąpią w migdałki i węzły chłonne w gardle może czuć się opuchnięta. Migdałków zwykle uruchomić swój bieg w ciągu 10 dni, ale w międzyczasie będziemy chcieli ulgę poprzez zarządzanie ból i stan zapalny.

Instrukcje

1 Pij dużo płynów. Ciepłe płyny, takie jak bulion, herbaty i zupy mogą czuć kojące, lub może wybrać zimnych płynów oraz mrożone popsicles czy niskich temperaturach czują się lepiej na swoim gardle.

2 Użyj vaporizer chłodnej mgły podczas snu, aby pomóc nawilżyć powietrze i zmniejszyć tłok. Cool-mgła pomoże ukoić suchą, ból gardła.

3 płukać gardło ciepłą wodą morską co trzy do czterech godzin, dodając jedną łyżeczkę soli do ośmiu uncji ciepłej wody. Sól pomoże ograniczyć wszelkie obrzęk tkanek.

4 zmniejszają gorączkę i ból z paracetamolem lub ibuprofenem. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami swojego pakietu lub zalecenia lekarza.

5 Get dużo odpoczynku. Odpoczynku pozwoli organizm więcej energii do walki z infekcją.

Wskazówki

 • Często myj ręce, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.
 • Porozmawiaj z pediatrą przed podaniem dzieciom każdy over-the-counter paracetamol lub ibuprofen.

Jak zrobić migdały w czekoladzie bez cukru rafinowanego

Zainteresowany zarabianiem przekąskę czekoladowa w domu dla siebie i swojej rodziny, która nie wymaga rafinowanego cukru białego? Dziś nie jest to tak trudne, jeśli używasz alternatywne środki słodzące, takie jak syrop klonowy lub ryżu syrup.These można znaleźć w większości ze zdrową żywnością stores.Chocolate-migdały pokryte będą pasowały. Migdały są niskie w węglowodany i grain- lub słód słodzony czekolada nie skok poziomu cukru we krwi. Ten przekąskę wystarczy fantazja, aby i obecnie jako prezent lub po prostu zrobić i skarb w domu dla siebie.

Instrukcje

Jak zrobić z czekolady Migdały Bez cukru rafinowanego

1 stopić czekoladę w górnej części podwójne brojlerów na niskim Heaton górze pieca. (Nie mikrofalowa).

2 Mieszać, aż będzie gładkie i zdjąć z ognia. Pozostawić do całkowitego wystygnięcia.

3 Spread surowe migdały na blasze i brązowy w piecu ustawionym na 325 degreesFahrenheit. Zajmie to około 5-6 minut.

4 Wyjąć z piekarnika i pozostawić do całkowitego ostygnięcia migdały na innej blasze.

5 Kombajny zarówno czekolady i migdałów w dużej misce ze stali nierdzewnej po ich chłodzenia.

6 Kropla przez hojnych łyżki na blaszce do pieczenia wyłożonej papierem woskowym i zamrozić w ciągu nocy.

7 Usuń klastrów migdałów w czekoladzie i przechowywać w szczelnym pojemniku, pokryte po freezing.These cukierki mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej lub przechowywane w zamrażarce i pozwolono na powrót do temperatury pokojowej przed podaniem.

Wskazówki

 • Użyj ekologicznych i organicznych migdały, ziarna czekolady słodzone czekoladę dla najlepszych rezultatów. Oba są dostępne w większości sklepów ze zdrową żywnością.
 • Jest tylko około 8 gramów węglowodanów dla porcji około 4 klastrów migdałów.
 • Nie dają cukierki dla małych dzieci, jeśli są pozostawione migdały całe. Bardzo małe dzieci mogą spowodować uduszenie na tych cukierków migdałowych.

Jak zapobiec migdałki kamienie

Jak zapobiec migdałki kamienie


Migdałki kamienie są opisane przez niektórych chorych w zapachu jak krowy na wypasie. Jeśli kiedykolwiek zakaszlał się jednego z tych małych frajerów, opis ten prawdopodobnie ma dużo sensu dla Ciebie. Natomiast nieszkodliwe, te wzrosty mogą być bardzo irytujące, ale można łatwo uniknąć migdałki kamienie, wykonując kilka prostych kroków.

Instrukcje

1 Myj zęby natleniania pasty. To przyczynia się do podniesienia bakterie z językiem skutecznie przed mogą narastać.

2 przepłukać usta z płukania jamy ustnej utleniające. Wybiera się, gdy ten opuszcza się i pasta do zębów pomaga zmyć wszelkie pozostałe bakterie, cząstki i martwe komórki, które mogą stać się kamienie migdałków.

3 Zdrapać język z języka zgrzebłowego przemieszczania tworzą tyłem do przodu w jednym cyklu. Idź jak daleko, jak możesz. Możesz gag, ale to pomoże usunąć jeszcze więcej substancji, które mogą utknąć w kryptach migdałków. Powtórz ten ruch aż skrobak języka nie zwraca już gęstą białą substancję.

4 płukać gardło swojej natleniania płukania jamy ustnej przez co najmniej trzy minuty, aby zmyć resztki materii i dokładnie przemyć krypt migdałków. Pomoże to zapobiec tworzeniu się kamieni migdałków w przyszłości.

Wskazówki

 • Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy powtórzyć ten proces, co najmniej dwa razy dziennie.
 • Używać skrobaczki do języka, który ma niski profil, dzięki czemu można dostać się do tylnej części języka, nie krztusząc zbyt wiele.

Jak leczyć migdałki kamienie

Tonsil kamienie są małe, pachnące białe kulki w tylnej części gardła. Wynikają one z połączenia po donosowym ociekową uwięzionych cząstek spożywczych, bakterie jamy ustnej i martwych białych krwinek. Mimo, że to jedyny sposób na to, aby leczyć tonsilloliths mają Masz usunięte migdałki, są one nieszkodliwe. .

Instrukcje

1 Usuń z diety nabiał lub ograniczyć jego spożycie. Mleczarnia zachęca do gromadzenia się śluzu i wapnia, które są zarówno elementy tonsilloliths.

2 Unikaj jedzenia przed snem. Cząstki żywności leżące wokół ust, podczas gdy śpisz może gromadzić się w migdałkach.

3 regularnie myć język szczoteczką do zębów.

4 Za pomocą skrobaczki do języka, po umyciu zębów. Trzymać język za zębami i uzyskać jak daleko, jak to możliwe, w celu usunięcia nagromadzonych bakterii, że szczoteczka do zębów może być pominięte.

5 płukać gardło słoną wodą lub płukania jamy ustnej przez okres co najmniej trzech minut dziennie.

Wskazówki

 • Zwrócić się do ucha, nosa i gardła o laserowy na mniej bolesne alternatywę usunięciu migdałków.
 • Jedyną metodą skutecznego leczenia migdałki kamienie jest aby mieć usunięte migdałki w ogóle, jak tonsilloliths się złożone w kryptach migdałków.

Jakie są migdałki?

Jakie są migdałki?


Migdałki są pojedyncze clump tkanki limfoidalnej znajduje się w tylnej części jamy nosowej góry i od tyłu języczka, kawałek tkanki w kształcie łzy, które zwisa pomiędzy migdałków. Zazwyczaj migdałki zaczynają się kurczyć w wieku około pięciu lat i zniknie całkowicie w ciągu nastoletnich lat.

Funkcja

Podczas wczesnych lat dzieciństwa, migdałki służyć ochronie dzieci przed chorobami, zatrzymując szkodliwe bakterie dziecko połknie czy oddycha. Migdałki składają się głównie z tkanki limfatycznej. Tkanka ta zawiera limfocyty, które są małe, białe komórki układu odpornościowego odpowiedzialne za utrzymanie zdrowego ciała. Limfocyty pomagają zwalczać zakażenia i choroby. Jako wieku dziecka, organizm rozwija dodatkowych sposobów zwalczania zarazków i migdałki stają się mniej ważne.

Zakażenie

W niektórych przypadkach, bakterie zakaża migdałki spowodowanie tymczasowego obrzęk. Dzieje się tak ze względu na inwazję bakterii z zarazkami uwięzionych za migdałki. Kiedy pojawia się obrzęk lub infekcja, dziecko doświadcza problemów ucha, uczucie zatkanego nosa, trudności w połykaniu, ból gardła, powiększone węzły chłonne na szyi, chrapanie i problemy ze snem. W takich przypadkach lekarz może przepisać antybiotyk do zwalczania infekcji i zmniejszyć obrzęk.

Przyczyny Usuwanie

W pewnych okolicznościach, lekarz wykona Adenotomia lub usuwanie gruczołowo. Najczęstsze powody, aby usunąć migdałki to zator, przewlekłe infekcje zatok i przewlekłe infekcje ucha. W niektórych przypadkach, migdałki są zbyt duże, co powoduje chrapanie, problemy z oddychaniem i bezdechu sennego. Ma to wpływ zapachu dziecka i degustacja zmysły i często prowadzi do adenotomii. W innych przypadkach, migdałki przewlekłego zakażenia powoduje nawracające infekcje zatok, infekcje ucha oraz gromadzenie lub wydzielanie płynów lub nosa. W takich przypadkach lekarz zaleci Adenotomia.

Adenotomia

Aby wykonać Adenotomia, anestezjolog zarządza znieczulenie ogólne do pacjenta. Chirurg będzie golić lub zebrać tkanki gruczołowo z tyłu nosa z lustrem i małą łyżeczką, jak instrumentu zwanego curette i osuszyć miejsce operacyjne w celu wyeliminowania krwawienia niskiej jakości. Zazwyczaj adenoidectomies nie dłużej niż 15 minut podjąć, aby wykonać. Zgodnie z procedurą, większość pacjentów doświadczenie nieświeży oddech przez okres do 10 dni, a ból i sztywność karku. Pacjent może nadal jeść normalnej diety i funkcji w ich normalnym poziomie aktywności. Po 2 do 4 tygodni, lekarz zakończy egzamin, aby zapewnić leczenie i normalne funkcjonowanie.

Jak ocenić migdałki

Znajduje się w tylnej części gardła, migdałki są częścią układu limfatycznego oraz pomaga chronić przed zakażeniem przez zatrzymując bakterie wchodzące przez usta i nos, według US National Library of Medicine. Czasami wirus lub bakterie mogą powodować infekcje i zapalenia migdałków, znane jako zapalenie migdałków, które najczęściej pojawia się w dzieciństwie. Lekarze zazwyczaj przepisują antybiotyki do leczenia przypadków zapalenia migdałków, ale powtarzające się infekcje mogą wymagać usunięcia migdałków, procedura zwana wycięcie migdałków.

Instrukcje

1 Zapytaj o bólu. Ból gardła, trudności w połykaniu, ból podczas połykania są najczęstsze objawy zapalenia migdałków. Osoba z migdałków może unikać jedzenia lub picia.

2 Weź temperatury ciała z termometru doustnego. Gorączka często towarzyszy zapalenie migdałków spowodowanego przez wirus. Paracetamol lub ibuprofen zmniejsza ból i gorączkę spowodowaną przez zapalenie migdałków.

3 Zapach oddech i słuchać głosu. Zapalenie migdałków może powodować nieprzyjemny zapach z jamy ustnej lub chrapliwym lub zachrypnięty-brzmiącym głosem.

4 Poczuj poza gardła. Zainfekowane migdałki i inne związane gruczoły może powodować bolesność w szyję.

5 Spójrz na migdałkach. Użyj szpatułki i latarkę do zbadania tylnej części jamy ustnej. Zainfekowane migdałki często pojawiają się bardziej czerwony niż zwykle, lub żółty lub biały nalot ropą.

6 Rozważmy ogólną kondycję fizyczną. Zapalenie migdałków może powodować senność, trudności ze snem i odwodnienie.

Wskazówki

 • Jeśli u pacjenta występuje kilka typowych objawów zapalenia migdałków, Amerykańska Akademia Otolaryngologii - Chirurgii Głowy i Szyi zaleca się do lekarza do pełnego badania ucha, nosa i gardła. Prawidłowe rozpoznanie i leczenie zapobiega dalszych komplikacji, które mogłyby wyniknąć z nieleczonej migdałków.
 • Bardzo opuchnięte migdałki mogą blokować drogi oddechowe i powodować trudności w oddychaniu, sytuację potencjalnie zagrażające życiu. Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli masz problemy z oddychaniem.

Jak czyscic naczyń krwionośnych?

Zatkania naczyń krwionośnych z płytki i zacznie twardnieć w stan zwany miażdżycy składnik choroby serca, które prowadzi do zawału mięśnia sercowego lub udaru mózgu. Regularne wizyty u lekarza i nadzór medyczny są niezbędne do wykrywania i monitorowania zator tętniczy i utwardzanie, ale diety i zmiany stylu życia może usunąć wiele zablokowanych naczyń krwionośnych przed stanem staje się coraz bardziej poważna. Te zdrowe zmiany współpracować z porady lekarza do czyszczenia naczyń krwionośnych dla optymalnego zdrowia.

Zdrowa dieta serca

Według dr Jim McDougalla, przełączenie na diecie serca zdrowe i przyjmując rozsądne wykorzystanie leków, jeśli to konieczne, można rozpocząć odwrócenie arteriosklerozy i zmniejszenia ryzyka zawału serca i udaru w ciągu dni lub nawet godziny. Kardiolog Richard Flemming wynika, że ​​kluczem jest przyjęcie, o niskiej zawartości tłuszczu, wysokiej włókna diety na bazie roślin wysoko w witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Jedz pomarańczowe warzywa i zielone warzywa, które są bogate w właściwości, które pomagają odnowić elastyczność tętnic, co pozwala na przepływ krwi rozszerzonej gojenia. Te warzywa oraz pełnoziarniste pieczywo i zboża i produkty na bazie soi, jak wegetariańskie hamburgery lub tempeh są niskiej zawartości tłuszczu i cukru oraz dodatkowe płytki nie jest dodawana do tętnic przez ich spożywania. Ich składniki odżywcze również pomagają organizmowi wypłukać istniejącą tablicę naturalnie.

Unikaj masła, sosów i sosów serowych, które znoszą zdrowe skutki niskiej zawartości tłuszczu, diety na bazie roślin. Unikaj tłuszczów uwodornionych i przetworzonej żywności, ale jeść zdrowe ilości orzechów, nasion i awokado wraz z świeże owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Przełącz się do zdrowego odżywiania i zacząć wyczyścić naczynia krwionośne niemal natychmiast.

Ćwiczenia i Weight Loss

Nadwaga stawia większe obciążenie dla serca, które musi pompować krew przez km od naczyń włosowatych, które odżywiają każdy centymetr kwadratowy tłuszczu. Serca zdrowa dieta oraz regularne ćwiczenia pomogą uzyskać lub utrzymać odpowiednią wagę i pomoże jasne tętnice poprzez przyspieszenie krwi i tlenu wzdłuż naczyń krwionośnych. Mayo Clinic zaleca, aby zmiany stylu życia, jeden krok na raz, budując na co najmniej pół godziny regularnych ćwiczeń przez większość dni tygodnia. Mayo Clinic punkt personel się tym ćwiczeniu nie tylko poprawi krążenie, pomoże także do tworzenia nowych naczyń krwionośnych ominąć zatkane lub uszkodzone obszary.

Strona główna zadośćuczynienie i leków

Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia mogą odwrócić wiele przeszkód naczyń krwionośnych, ale leczenie może być konieczne w ciężkich przypadkach lub gdy inne powikłania zapobiec pacjenta od podejmowania natychmiastowych zmian w stylu życia. Lekarze mogą wybierać z szerokiej gamy leków mających na celu spowolnienie lub odwrócenie miażdżycy, w tym cholesterolu leków przeciwpłytkowych, leków, leków przeciwzakrzepowych i beta-blokery. Wybór leków zostanie ustalona przez precyzyjnych objawów i warunków pacjenta i lekarza preferencje, wiedza i doświadczenie.

Start środków nie powinny zastąpić dźwięku porad medycznych i niezbędnych leków, ale wiele tradycyjnych środków tonik serca wiadomo, że są korzystne dodatki do leczenia dla oczyszczenia zatkanych naczyń krwionośnych. Świeże, zielone warzywa, takie jak gorzkie mniszek lekarski od dawna postrzegane przez zielarzy i uzdrowicieli kraju skorzystać zdrowia serca. Te zielone są bogate w żelazo, witaminy, wapń i przeciwutleniacze, które pomagają gładka i odbudowy ścian tętnic. Zielona herbata, kolejny tradycyjny środek, jest bogaty w związki przeciwutleniające i pomaga obniżyć poziom cholesterolu i obniżają ciśnienie krwi. Śledź porady lekarza, ale dodać warzywa do codziennej diety, aby pomóc prędkości czyszczenia naczyń krwionośnych.

Jak czyscic tętnic?

Jak czyscic tętnic?


Zatkanie tętnicy może powodować problemy niezliczone, a tętnice są odpowiedzialne za realizację tlenu i substancji odżywczych dla organizmu. Tablica nagromadzenie w tętnicach może prowadzić do chorób serca we wczesnym okresie życia. Na szczęście, do czyszczenia tętnic może być tak proste, jak co kilka zmian w stylu życia i diety.

Dieta

Przełączanie do diety o niskiej zawartości nasyconych tłuszczów (zwierzęcych) może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i ostatecznie pozbawić tętnic nadmiaru tłuszczu. Z drugiej strony, nienasycone tłuszcze (roślinne) może pomóc kontrolować utlenianie lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) "złych" cząsteczek cholesterolu, zmniejsza tempo, w jakim formy blaszek w tętnicach. Dobrym źródłem tłuszczów nienasyconych są oliwy z oliwek, awokado i orzechy.

Łosoś i nasiona lnu zawierają tłuszcze omega-3, które kontrolują krzepliwość krwi i zapobiegają utlenianiu, natomiast pokarmy bogate w błonnik, takich jak zielone warzywa liściaste i fasoli, są bogate w błonnik i pomagają usunąć nadmiar tłuszczu w organizmie.

Czosnku jest szczególnie skuteczny w czyszczeniu tętnic, ponieważ hamuje zwapnienie i zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej tętnic. Zmniejsza to także ilość nanoplaque (blaszki w początkowych etapach tworzenia) i zapobiega utlenianiu cholesterolu. Świeże lub pieczony czosnek jest najlepszy, i można dodać go do potraw, sosów czy zup.

Leki naturalne

Liczba naturalnych środków może pomóc rozpuścić płytkę nazębną i pomaga utrzymać tętnice czyste. Na przykład, lecytyna może pomóc obniżyć ciśnienie krwi i rozpuścić płytkę nazębną. Możesz wziąć go w postaci kapsułek lub kupić je w formie granulatu i posypać ją na zboża i innych produktów spożywczych. Pieprz cayenne badano także na jego właściwości lecznicze serca. Aby uzyskać korzyści, kupić świeże papryki cayenne, posiekać je i dodać je do sosów czy zup.

Możesz także spróbować rozmawiać z lekarzem o chelatacji. Dzięki tej metodzie, EDTA amino-acid jest wstrzykiwana do organizmu, które przyczyniają się pozbyć toksyn (z których płytki nazębnej przykład). Chelatacja powinna odbywać się pod nadzorem lekarza, ponieważ obejmuje zastrzyki przez dłuższy okres czasu (co najmniej 30 dni) i może powodować działania niepożądane, takie jak bóle głowy, skurcze i bóle stawów.

Jak usunąć migdałki, aby spuścić płyn za uszami

Migdałki są masa tkanki miękkiej w tylnej części gardła na końcu jamie nosowej. Migdałki działać, aby uniknąć infekcji gardła u niemowląt i przestanie działać po około lat trzech. Migdałki często stają się opuchnięte i zakażenie blokuje korytarz, który wysysa płyn za uszami powodujących infekcje ucha. To może być głównym powodem, aby chirurgicznie usunąć migdałki.

Instrukcje

1 pacjent (zwykle dzieci) doprowadza się do sali operacyjnej i umieszczone na stole operacyjnym w pozycji leżącej na plecach. Znieczulenie ogólne jest podawany i umiejscowieniu rurki dotchawiczej.

2 gag usta przeznaczone do specjalnego odsłonięcia jamy ustnej i gardła jest włożona. Szyja jest przeproście i gag jest obsługiwana w majonezem stanąć utrzymać ekspozycję.

3 jamy ustnej i gardła, jest wzrokowo pod kątem nieprawidłowości. Migdałki są kontrolowane za pomocą lustra dentystycznej. Specjalnego przyrządu zwanego adenoid curette stosuje się wycinając migdałki gardzieli i usunięte.

4 obszar, w którym migdałki usuwano jest zapakowany gazą chirurgicznej kontroli krwawienia. Są one pozostać na miejscu przez kilka minut i usunięto. Obszar ten jest kontrolowany w celu zapewnienia całkowitego usunięcia wszystkich migdałka gardłowego tkanki. Obszar ten może być poddana kauteryzacji kontrolować pozostałą krwawienia.

5 gag usta pacjenta usunięto i wynurza się z narkozy. Pacjent usuwa się ze stołu roboczego i przenoszone do strefy regeneracji.

Jak leczyć zapalenie migdałków z alternatywnych środków

Angina jest warunkiem, który charakteryzuje się tym, zapalenia migdałków, które są usytuowane po lewej i prawej stronie w tylnej części gardła. Typowe objawy podobne do zapalenia migdałków są trwałe ból gardła, ból przy przełykaniu, obrzęk węzłów chłonnych, przekrwienie w okolicy nosa, bóle głowy i gorączka. Przyczyny zapalenia migdałków to wirusowe lub bakteryjne zakażenia, alergii i wysiłku głos. Jeśli mają skłonność do tego stanu, lekarz może zalecić stosowanie antybiotyków lub nawet zalecane, że twoje migdałki usunąć chirurgicznie, jeśli sprawa jest bardziej przewlekły. Można też dać kilka alternatywnych środków uwagę.

Instrukcje

1 Weź pau d'Arco, który jest uzyskiwany z kory avellanedae drzewa Tabebula w Brazylii, dla jego właściwości antybiotyczne. Pau d'Arco picia herbaty lub biorąc go w formie kapsułek pomoże pozbyć się infekcji. Nie bierz tego zioła, bez konsultacji z lekarzem, jeśli cierpi na poważną chorobę lub są obecnie na przeciwpłytkowych i przeciwzakrzepowych leków. Jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią, nie należy przyjmować pau d'Arco.

2 Spróbuj biorąc pół łyżeczki. Nalewka z echinacei co cztery godziny, aby złagodzić objawy. Należy to zrobić tylko w krótkim okresie, aż do wystąpienia pewną ulgę. Można również pić w postaci herbaty. Echinacea jest pobierany z wysokim łodygach roślin, pierwotnie używane przez Indian do leczenia różnych problemów zdrowotnych. Jest to popularne zioło, powszechnie stosowane w celu wzmocnienia odporności. Należy unikać echinacea, jeśli masz zamiar mieć przeszczep narządów lub mieć HIV / AIDS, cukrzyca, choroby wątroby, stwardnienia rozsianego lub gruźlicy. Jeśli jesteś w ciąży, karmienia piersią lub biorąc leki na receptę, nie brać echinacea bez konsultacji z lekarzem.

3 płukać gardło słoną wodą. Dodaj 2 łyżeczki. soli w szklance ciepłej wody. Płukanie gardła z tego rozwiązania, podczas gdy woda jest jeszcze ciepła, będzie złagodzić ból migdałków.

4 zapalenie Łatwość z oleju lnianego, który zawiera kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które pomagają w zmniejszeniu stanu zapalnego. Olej lniany ekstrahowano z lnu i mogą być znalezione zarówno w postaci kapsułek lub cieczy. Porozmawiać z lekarzem przed podjęciem olej lniany, jeśli jesteś na niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki przeciwzakrzepowe lub statyn, aby upewnić się, nie ma interakcji.

5 pić płyny ciągły. Obejmuje to wodę, soki warzywne, herbatę i bulion, z których wszystkie mogą być korzystne. Nie pić kwaśne napoje, gdy masz zapalenie migdałków, ponieważ może to pogorszyć objawy.

6 Zrób sobie przerwę od rozmowy. Ważne jest, aby odpocząć gardła podczas swojego czasu odzyskiwania.

Wskazówki

 • Jeśli objawy trwają dłużej niż 10 dni, zobaczyć się z lekarzem.
 • Te środki powinny być używane tylko przez osoby dorosłe.
 • Przed zastosowaniem jakiegokolwiek alternatywnego środka zawsze skonsultować się z lekarzem.
 • Unikać kontaktu całowania ręki, jak zapalenie migdałków może być łatwo rozprzestrzeniać się na inne.

Jak leczyć zapalenie migdałków Z Medycyny Naturalnej

Jak leczyć zapalenie migdałków Z Medycyny Naturalnej


Migdałki są bardzo ważną częścią układu odpornościowego i nie powinny być usunięte, chyba że jest to absolutnie konieczne. Niestety, wielu lekarzy są szybkie polecić chirurgii w leczeniu zapalenia migdałków. Istnieje wiele naturalnych leków dostępnych, które mogą pomóc chronić swoje migdałki, tak, że migdałki mogą pomóc w ochronie przed bakteriami i wirusami.

Instrukcje

1 Gargle wody i ocet jabłkowy cydr, naturalny środek dezynfekujący, który może pomóc złagodzić stan zapalny i dolegliwości migdałków. Wymieszać jedną łyżeczkę octu jabłkowego z jednej szklanki ciepłej wody i płukać przez co najmniej 30 sekund przed płukania jamy ustnej. Picie soku z cytryny i wody po chlupotania dodatkowo wyleczyć gardło i może pomóc oczyścić usta silnym smaku octu.

2 Rozpocznij biorąc połączenie Echinacea i tabletu Goldenseal na pierwszy znak migdałków. Te wspólne leków ziołowych, zwłaszcza gdy stosuje się razem, może pomóc złagodzić objawy i skrócić czas trwania przeziębienia, grypy i innych infekcji bakteryjnych lub wirusowych, takich jak zapalenie migdałków. Złota pieczęć jest również dostępny w formie sprayu, który może pomóc łagodzić i leczyć zapalenie migdałków. Postępuj zgodnie z zaleceniami producenta w zakresie informacji dawkowania.

3 Masaż klatki piersiowej i gardła mieszaniną drzewa sandałowego, eukaliptusa, mięty pieprzowej i olejek migdałowy, aby pomóc otwartych dróg oddechowych, łagodzą kaszel i zmniejszyć stan zapalny. Wymieszać trzy krople olejku z drzewa sandałowego, dwie krople olejku eukaliptusowego, jedną kroplę olejku z mięty pieprzowej i 12,5 ml olejku migdałowego dla doskonałej mieszanki ziołowe środki, aby złagodzić objawy zapalenia migdałków.

4 ssać pastylki korzenia lukrecji w ciągu dnia, aby pomóc Pokryć gardła i łagodzą ból i dyskomfort migdałków. Korzeń lukrecji do ssania dostępne są w większości sklepów ze zdrową żywnością, jednak należy unikać biorąc je, jeśli pacjent choruje na cukrzycę lub oglądania cukru we krwi.

Wskazówki:

 • Jeśli cierpisz na przewlekłe lub nawracające zapalenie migdałków te naturalne leki mogą pomóc złagodzić objawy, jednak nie może być większy problem podstawowy. Najlepiej jest, aby skonsultować się z lekarzem z Naturopath i zasięgnąć testy alergiczne, w celu ustalenia, co jest przyczyną choroby.

Jak zmniejszyć rozmiar migdałków

Jak zmniejszyć rozmiar migdałków


Twoje migdałki są mięsiste bryły można zobaczyć po obu stronach tylnej części jamy ustnej, kiedy go otworzyć szeroko. Zawierają przeciwciała do zabicia bakterii można oddychać, zapobiegając zarazki z podróży do płuc, w zależności od pacjenta stronie brytyjskiej. Migdałki różnią się wielkością od osoby, ale zakażenia, takie jak zapalenie migdałków może powodować, że stają się niezwykle nabrzmiałe, czerwone i bolesne.

Instrukcje

1. Pij dużo wody. Twój opuchnięte migdałki i ból gardła może powodować trudności w połykaniu, więc nie może czuć się jak pić bardzo dużo. Jednak, suchość w gardle może spowodować dalsze podrażnienie i odwodnienie może takie objawy jak bóle głowy i gorączka gorzej, mówi pacjenta UK.

2 Weź leki przeciwbólowe. Paracetamol i ibuprofen mogą zmniejszyć objawy zapalenia migdałków. Ibuprofen, w szczególności, jest przeciwzapalnym i pacjenta UK twierdzi, że może być bardziej skuteczne w leczeniu objawów zapalenia migdałków niż paracetamol. Jeśli masz jakiekolwiek bazowych warunków zdrowotnych, skontaktować się z lekarzem przed użyciem tych leków i zawsze postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.

3 Weź kuracji antybiotykowej. Zostaną one przepisane przez lekarza, czy migdałków jest spowodowane przez zakażenie bakteryjne, mówi MayoClinic.com. Lek ten jest zwykle przyjmowany doustnie i należy upewnić się, że bierzesz pełną antybiotyk, aby zapobiec infekcji coraz gorzej lub rozłożenie lub od powikłań takich jak gorączka reumatyczna i uszkodzenia nerek.

Powoduje ostre zapalenie migdałków

Ostre zapalenie migdałków jest nagłe, ciężkie zapalenie migdałków, które jest obszarem tkanki limfatycznej znajduje się w tylnej części gardła. Warunek jest zazwyczaj do zdiagnozowania przez egzaminu fizycznego. Typowo, ostre zapalenie migdałków utwardza ​​się poprzez doustne sterydy i antybiotyki, nie wymaga na chirurgicznym usunięciu migdałków. Istnieje pięć podstawowych przyczyn ostrego zapalenia migdałków, każda z własnymi cechami.

Bakterie Streptococcus

Bakterie Streptococcus jest bakteria, która jest powszechnie spotykane w gardle lub na skórę człowieka. Często ludzie mają bakterii Streptococcus, nie wiedząc nawet, bo oni zbudowali odporność na własnych bakterii. To jest, gdy osoba poddawana obcego paciorkowców, które osadza się w części ciała, gdzie bakterie, zazwyczaj nie jest obecny, że choroba występuje. W przypadku ostrego zapalenia migdałków, migdałki się zarazić przez bakterie paciorkowca. Zazwyczaj zdarza się to poprzez całowanie osoby z bakteriami paciorkowca lub w kontakcie z ich śluzu z kichnięcia lub kaszlu. Bakterii Streptococcus zgromadzić na migdałkach, odtwarzania i powoduje stan zapalny. Penicylina i inne antybiotyki są wspólne zabiegi dla ostrego zapalenia migdałków spowodowanego przez bakterie paciorkowca.

Bakteria Haemophilus

Haemophilus bakterie jest zarodek, który powoduje zapalenie płuc i infekcje ucha. Jest to najbardziej powszechne u dzieci i zazwyczaj rozprzestrzenia się ich rodzeństwo i dzieci w szkole przez śliny rozprzestrzeniania przez kaszel lub kichanie. Szczepionki i poprawa opieki zdrowotnej zmniejszyły występowanie bakterii do jednego na 100.000 dzieci, według Amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Mimo bakterii Haemophilus jeszcze przyczyną ostrego zapalenia migdałków u dzieci. Dzieje się tak, gdy bakterie mnożą się na migdałków powoduje zapalenie i zakażenie. Jak zapalenie migdałków wywołane przez Streptococcus, Haemophilus migdałków jest zazwyczaj wyleczyć antybiotykami.

Adenowirus

Adenowirus jest również częstą przyczyną ostrego zapalenia migdałków. Adenowirus rośnie w podszewce wielu układów w organizmie człowieka, w tym układu oddechowego, pokarmowego i układu moczowego. Adenowirus jest dość powszechne, a większość Amerykanów ma przynajmniej jedną epidemię wirusa do czasu są one 10 lat, według Amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Przypadki adenowirusa są bardziej powszechne w okresie od marca do czerwca, co to czas najbardziej rozpowszechnione w przypadkach ostrego zapalenia migdałków wywołanych przez wirus pojawiać. W takich przypadkach, wirus wpływ na nabłonek tkanki limfatycznej, co powoduje, że migdałki stać się bolesne i stan zapalny. Leczenie nawilżacza do łagodzenia dolegliwości i sterydy na receptę są najczęstsze kierunki działania podejmowane w celu walki z tego typu ostrego zapalenia migdałków, które w zasadzie musi iść swoją drogą, jak antybiotyki nie mają wpływu na wirusy.

Mononukleoza

Mononukleoza, lub mono, powszechnie nazywane "Kissing Disease", jest kolejną przyczyną ostrego zapalenia migdałków. Mono powodowane przez wirusa Epsteina-Barra i przepuszczono przez wymianę śliny przez kissing, kichnięcia lub kaszlu. Mononukleoza zazwyczaj dotyka osoby z zdewastowanych układu odpornościowego i jest najbardziej rozpowszechnione u nastolatków i młodych dorosłych, którzy często pozbawieni snu i zestresowanych. Mononukleoza głównie infekuje gardło, ale może rozprzestrzenić się migdałków w niektórych przypadkach. Normalnie, jedynie leczenie mono to reszta, płyny, a steroidy mogą być przewidziane tylko sporadycznie, szczególnie w przypadku ostrego zapalenia migdałków utrudnia oddychanie.

Błonicy

Błonica to choroba zakaźna, która wynika w gęstym, ciemnym szarym membrany tworzącej wzdłuż dróg oddechowych, w tym migdałków. Membrana ta może w znacznym stopniu utrudnia oddychanie i prowadzi do pęcznienia zainfekowanych tkankach, co w przypadku migdałków, mogą powodować ostre anginy. Chociaż jest to bardzo śmiertelna choroba błonicy jest w dużym stopniu kontrolowany przez zastosowanie szczepionek w Stanach Zjednoczonych; w rzeczywistości, mniej niż pięć nowych przypadków tej choroby są odkryte w Stanach Zjednoczonych każdego roku, zgodnie z danymi Centrum Zwalczania Chorób. Dla tych, którzy zarazić się chorobą, anty-toksyczne zastrzyki dożylne preparaty podaje się do leczenia choroby i jej efekty uboczne, takie jak ostra angina.

Jak stracić 30 funtów szybko i bezpiecznie

Tracąc 30 funtów nie jest to łatwe zadanie. Dla niektórych osób może to potrwać lata i kilka nieudanych prób. Jednak są ludzie, wszędzie, którzy utracili na wadze, i nie ma powodu, dlaczego nie można zrobić tego tak dobrze. Aby bezpiecznie stracić 30 funtów w 30 tygodni lub mniej, jednak trzeba motywację i determinację oprócz zdrowej diety i rutynowego treningu.

Instrukcje

Przygotuj

1 Ustal aktualnej masy ciała. Użyj skali w domu, gdzie będziesz miał najwięcej prywatności. Jeśli nie masz jeden, kup jeden; można dostać jeden za jedyne 10 $. Ważyć się z samego rana.

2 Jedna formuła utraty wagi jest podejmowanie aktualnej masy ciała pomnożonej przez poziom działalności (w zakresie od 12 do 15, gdy siedzący na bardzo aktywne). Następnie odjąć 500 od tego za ile kalorii należy podjąć, by stracić pół kilograma tygodniowo (odjąć 1000 stracić 2 kg). Eksperci, takie jak te w Mayo Clinic polecają traci nie więcej niż 1 do 2 funtów na tydzień za bezpieczne, trwałe odchudzanie.

3 Włącz kalendarz lub Planowanie w dzienniku żywności / ćwiczeń. Wybrać "rozpocząć dzień;" wyznaczyć jeden dzień w tygodniu, jak "zważyć dzień" i map, ile chcesz ważyć co tydzień. Każdy dzień, planuje zapisać to, co jesz, jak wiele kalorii, jakie ćwiczenia robisz i jak długo i spalone kalorie.

4 Znajdź lub inwestować w ubrania i buty można poćwiczyć, czy to w domu, na zewnątrz lub w siłowni. Plan działania zrobić cardio (chodzenie szybkim krokiem, bieganie, maszyny eliptyczne, pływanie, itp) co najmniej pięć dni w tygodniu oraz trening siłowy co najmniej trzy dni w tygodniu.

Do 5 Zdjęcie na owocach i warzywach, pełnoziarnistych produktach, takich jak płatki zbożowe, pieczywo i makarony, i zdrowych białek, takich jak piersi kurczaka bez skóry i ryby. Kupić mleko odtłuszczone, plan przekąskę żywności, takich jak garść migdałów lub jabłko z odrobiną masła orzechowego i pić osiem szklanek wody dziennie. Posiłki z wyprzedzeniem planu.

Do It

6 zaczniesz zapisywać wszystko, co jeść i robić na naszym dniu startu. Trzymaj się! Pomyśl, jak dobrze będziesz czuć się w każdym tygodniu, jak widać numery na spadek wagi.

7 Zasięg dzienny liczbę kalorii poprzez połączenie zdrowej żywności i spalonych kalorii poprzez aktywność (na przykład, jeśli próbujesz podjąć w 1800 kalorii dziennie, możesz jeść 2300 kalorii, ale spalić 500).

8 Waż się co tydzień w tym samym czasie w tym samym dniu (Twój wyznaczony ważyć dni).

9 Budowanie w pokoju przez kilka dni, będziemy chcieli, aby nieco zaszaleć: jeść zdrowo na resztę dnia i spalić dodatkowe kalorie.

10 Jeśli osiągnie plateau, spróbuj nowe ćwiczenie jeszcze tego nie zrobiłeś, albo spróbować zarozumiały prędkość jazdy lub poziom na eliptycznego trenerem. Wkrótce zobaczysz waga puścić! Utrata 1 do 2 funtów tygodniowo, będziesz spadać 30 funtów w zaledwie 15 do 30 tygodni --- w ogóle czasu.

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby skupić się na tydzień w czasie i nie należy się zniechęcać. Jeśli spadek tylko pół funta jeden tydzień, może stracić dwa i pół następnego.
 • Dotrzeć do przyjaciół, rodziny lub grupy świecie online lub rzeczywistego wsparcia.
 • Zapytaj ludzi blisko Ciebie, aby pomóc Ci przez powstrzymanie się od zachęcania do jedzenia tłustych potraw lub pominąć trening.
 • Spotkać się z traktuje nieżywnościowych po osiągnięciu ważnych celów.
 • Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety i regularnych ćwiczeń fizycznych!
 • Łatwo chcą ciąć zbyt wiele kalorii i poćwiczyć do wyczerpania po uruchomieniu, aby zobaczyć wyniki. Należy starać się przyjmować rzeczy stosunkowo powolny i stały. Nie staraj się stracić więcej niż funt lub dwa tygodnie (na początku możesz stracić więcej niż to przez masy wody).
 • I nie korzystają do tego stopnia, że ​​zawroty głowy, duszności lub doświadczenia innych szkodliwych skutków.

Jak leczyć słodkiego uzależnienia od cukru

Zaczyna się od jednego ciasteczka, potem dwa ... a potem nagle jesteś gospodarstwa puste pole, a ty pokryte okruchami cookies. To wszystko jest zbyt proste, by wypolerować cały pakiet słodkie wypieki, i niech słodycze zamieni się w pełną skalę uzależnienia od cukru. Jako niewinny jak może się wydawać, że plik cookie, oddając słodycze mogą prawdziwe żniwo od masy ciała i zdrowia. Wykonaj proste czynności i kopać swoją słodką leczenia uzależnień na dobre.

Instrukcje

Kicking Twój słodki upominek do krawężnika Addiction

1 Zmiana jest idealnym sposobem, aby oszukać swoje słodycze i zmniejszyć apetyt. Gdy chcesz coś słodkiego, przejdź do owoców lub jogurt zamiast cukierków i lodów. Nie mogą one wydawać się pobłażliwy, ale jabłko lub kawałek arbuza może uspokoić słodycze bez dodatkowych kalorii. Zanim się zorientujesz, będziesz spragnieni truskawki zamiast batonika Snickers.

2 Jeśli nie masz zdrowe alternatywy wokół, nie dają się do słodkich pragnień. Rozpraszać się dzwoniąc znajomego, zbierając książki, lub odwrócenie w telewizji. Są szanse, nowa działalność będzie trwał dłużej niż pragnienie, i będziesz uniknąć słodki upominek przedawkowania.

3 Prowadzenie cukru we krwi jest kluczem do zrównoważonego unikanie cukru, więc apetyt na zdrowe przekąski chrupać jak niesolone migdały lub marchwi w ciągu dnia, aby uniknąć późnego popołudnia bonbon binge.

4 Jeśli upewnij się, aby przynieść obiad do pracy i utrzymać swoją spiżarnię i lodówkę zaopatrzoną z pożywnych smakołyków, jest mniejsze szanse, że będziesz ulegać słodkich zachcianek. Zachować notebooka pod ręką, aby nagrać to, co jesz i kiedy, i to będzie jeszcze łatwiej planować zakupy spożywcze i uniknąć automat. Będziesz także być w stanie powiedzieć, kiedy twoje pragnienia są prawdopodobne i plan przeciwdziałania im coś zdrowego.

5 mniej cukru jesz, tym mniej będzie go pragnąć, ale będzie zupełnie zimno indyka jest murowany sposób, aby w końcu twarzą w dół w lody lody. Pozwól sobie mały słodki upominek raz lub dwa razy w tygodniu, aby utrzymać swój apetyt na minimum i Twojego słodkiego uzależnienia w zatoce.

Wskazówki

 • Truskawki mżawka lub plasterki banana z odrobiną syropu bez cukru czekolady uczynić owoce wydaje się bardziej deser.
 • Unikaj nadmiernego lub bez cukru krystalicznego cukru zastępczej; Zbyt wiele tego rodzaju traktuje może powodować nieprzyjemne skutki uboczne w żołądku.

Jak jeść, aby przybrać na wadze w szkole średniej

Jak jeść, aby przybrać na wadze w szkole średniej


Liceum to czas, kiedy nastoletnie ciało przechodzi z takich zmian. Poziom hormonów i genetyki odgrywają ważną rolę w tempie organizmu rozwoju na tym etapie w swoim życiu. Może czujesz potrzebę, aby umieścić na kilka funtów z powodów osobistych lub zdrowotnych. Kluczem do osiągnięcia celu zwiększenia masy ciała jest to zrobić w zdrowy sposób, po odpowiednie wytyczne żywieniowe, które zapewnią odpowiedni wzrost i rozwój organizmu.

Instrukcje

1 Podnieś swoje porcje posiłków. Jako nastolatek, masz już dość duży apetyt i szybki metabolizm, aby wesprzeć rozwój swojego ciała, ale zużywa więcej kalorii każdego dnia będzie różnica między pobytu w aktualnej wielkości i łączenia się. Kluczem do tycia jest mieć nadwyżkę kalorii, więc jeść więcej kalorii niż spalamy zapewni Ci osiągnąć swoje cele nadwagi. Śmiało i poddać się tej dodatkowej porcji lasagne.

2 Zwiększenie "dobry tłuszcz" spożycie przez spożycie żywności, takich jak awokado, migdały i pełnotłustego produktów mlecznych, takich jak masła i pełnego mleka. Spożywających ryby, takie jak łosoś, doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3, oleje i białka, pomoże również pakiet ciała na funtów. Tak długo, jak nie overconsume pokarmy bogate w dobre tłuszcze i kalorie, będziesz w stanie przybrać na wadze w zdrowym tempie.

3 Zwiększenie masy mięśniowej poprzez podejmowanie programów ćwiczeń, które obejmują trening siłowy.

4 Jedz na stałe tak, że twoje ciało będzie stale otrzymują składniki odżywcze potrzebne do zwiększenia wzrostu mięśni i rozwoju organizmu. Na przykład, jeść cztery posiłki dziennie i jeść dwa wysokokaloryczne, ale dobre-for-you przekąski pomiędzy, jak wymieszać śladu lub jogurtu i muesli. Unikaj żywności śmieci jak te składają się z pustych kalorii i nie pomoże wspierać zrównoważony wzrost masy ciała.

Wskazówki

 • Zdrowe tempo przyrostu masy ciała jest zwykle 01:59 funtów tygodniowo.
 • Przed rozpoczęciem nowej diety, należy porozmawiać z lekarzem lub dietetykiem o ustanowienie wyżywienie dopasowana do ciała i stylu życia.
 • Zwiększenie wolumenu spożycia żywności jest procesem ciągłym, który wymaga ciała dając czas na dostosowanie się do nowych wielkości porcji.

Zalety Olej migdałowy Zdrowie

Dietetycy stwierdzili, że migdały są bogate w korzyści żywieniowe i powinny zostać uwzględnione w zdrowej, zbilansowanej diety. Olej migdałowy posiada dodatkowe korzyści zdrowotne, nie tylko dla naszych potrzeb żywieniowych, ale dla naszej skóry, oczu, włosów i psychiczne samopoczucie.

Pielęgnacja skóry

Korzystanie olej migdałowy na skórę ma wiele zalet. Jest to świetny krem ​​nawilżający, który jest znany, aby stworzyć bardziej równą i gładką cerę, a jednocześnie skóra jest bardziej elastyczna i jędrna. Korzystanie olejek migdałowy do oczu może zmniejszyć opuchliznę i pomagają zminimalizować drobne linie i cienie. Ponadto, olej stosowany do leczenia suchej i popękanej skóry, jak również zapewnienie ulgę świąd i wysypka.

Pielęgnacja włosów

Włosy, które zostały poddane obróbce chemicznej, kolorowe, lub był na słońcu zbyt długo, może być suche, łamliwe i zniszczone. Olej migdałowy jest doskonałym źródłem dla przywrócenia włosy z powrotem do zdrowia. Jeśli stosowany jako odżywka, olej migdałowy mogą dodać objętości i wzmocnienia i naprawić uszkodzone zamki. Sam olej dodaje blask i połysk do włosów, a także może pomóc w zapobieganiu wypadaniu włosów, jak również.

Dla Twojego zdrowia

Nie wszystkie pokarmy o wysokiej zawartości tłuszczu są złe dla Ciebie, szczególnie, jeśli żywność jest bogata w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak olej z oliwek i awokado. Migdały należą do tej grupy również i badania wykazały, że olej migdałowy może obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć ryzyko chorób serca. Gotowanie z słodkich migdałów można dodać słodki orzechowy smak receptur. Należy używać oleju z słodkich migdałów i nie gorzkich migdałów, jak gorzkie migdały są znane właściwości toksyczne.

Aromaterapia

Olej migdałowy sprawia wspaniały olejek do masażu. Korzystanie olej migdałowy podczas masaż całego ciała, nie tylko pomaga łagodzić bóle mięśni, jego właściwości odżywcze przyczyniają się do ogólnie młodszy wygląd skóry. Ponadto aromatyczne właściwości olej migdałowy można mieszać z innymi olejkami eterycznymi, aby poprawić dobre samopoczucie umysłowe oraz.

Rozważania

Alergie na migdały są bardzo powszechne. Dlatego przed użyciem olej migdałowy, czy jest to dla przyjmowaniem lub używając go miejscowo, upewnij się, że nie jesteś uczulony na tego typu nakrętki. Jeśli masz alergię na inne rodzaje orzechów, możesz zobaczyć się z lekarzem w celu określenia tolerancji dla migdałów. Reakcje alergiczne na migdały mogą być bardzo poważne i obejmują obrzęk ograniczeń usta, oczy, twarz i szyję.

Jaka jest różnica między magnezu glicyny i magnezu Malate?

Jaka jest różnica między magnezu glicyny i magnezu Malate?


Magnez jest cennym mineralny do utrzymania zdrowia. Jedzenie właściwą kombinację żywności bogatej w magnez jest możliwe, ale może stanowić wyzwanie dla tych, którzy mają niezrównoważoną dietę lub stanu zdrowia, które mogą przeszkadzać w absorpcji właściwej ilości. W tych przypadkach, suplementacja magnezu może być realną opcją.

Istnieją dwa popularne formy suplementów magnezu: glicynian magnezu i jabłczan magnezu.

Znaczenie

Setki tysięcy reakcji chemicznych stale występują w organizmie. Każdy z tych reakcjach biochemicznych wymaga układu enzymatycznego zawierającego trzy części: białka, związki organiczne i nieorganiczne. Magnez odgrywa ważną rolę w około 300 z tych reakcji, zgodnie z National Institutes of Health. To czwarte najobficiej mineralnych w organizmie ludzkim, z czego połowa znajduje się w kościach. Około jeden procent znajduje się we krwi i jest pochłaniana przez jelito cienkie.

Magnez jest niezbędny dla utrzymania normalnej funkcji nerwów i mięśni, utrzymując stały rytm serca, pomaga regulować poziom cukru we krwi i promowanie normalnego ciśnienia krwi.

Suplementy

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Urzędu suplementów diety, żywności, takich jak halibut, migdałów i soi zawierają około 20 procent dziennej wymaganej ilości magnezu. Jeśli nie regularnie jeść różnych produktów spożywczych, które zawierają magnez, można opracować niedobór. Niedobór magnezu może powodować zawroty głowy, skurcze mięśni, zmęczenie i rozdrażnienie. Inne czynniki, które mogą przyczynić się do niedoboru to niektóre antybiotyki, Źle kontrolowana cukrzyca i alkoholizm.
Z tych powodów, lekarz może zalecić suplementy magnezu.

Korzyści glicyny

Ta forma magnezu jest mniej uciążliwy w jelitach niż chlorek magnezu, cytrynian i siarczan, które mogą powodować biegunkę. Niezależnie od tych rozważań, glicynian magnezu jest pięć razy łatwiejsze dla organizmu do wchłaniania niż tlenek magnezu.

Osoby cierpiące na warunkach złego wchłaniania jak celiakii i choroby Crohna będą korzystać z tej formy magnezu. Ludzie starsi, którzy są zazwyczaj skłonni do niedoboru magnezu, również korzyści.

Korzyści Malate

Jabłczan forma magnezu pochodzi z kwasu jabłkowego, który odgrywa kluczową rolę w wytwarzaniu energii. Nic dziwnego, jabłczan magnezu skorzystają osoby takie jak sportowców, którzy chcieliby zwiększyć swoją produkcję energii, a także tych z problemami układu mięśniowo-szkieletowego, takich jak fibromyalgia. Osoby cierpiące na zespół przewlekłego zmęczenia lub innych problemów krążenia i układu oddechowego, mogą korzystać również.

Porównanie

Zarówno glicynian magnezu i jabłczanu magnezu może zapewnić organizmowi wystarczających ilości minerału. Twój wybór będzie zależał od potrzeb zdrowotnych i energetycznych. Na przykład, jeśli chcesz czuć się bardziej pobudzony, jabłczan magnezu jest dla Ciebie. Z drugiej strony, jeśli chcesz, aby poprawić wchłanianie składników pokarmowych, glicynian magnezu jest logicznym wyborem. Najważniejszą sprawą jest to, że masz wystarczająco dużo ogólny magnez. Aby być bezpiecznym, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek schematu uzupełnienie.

Jak wybrać laktozy Chleby i ziarna

Jak wybrać laktozy Chleby i ziarna


Wydaje się niesprawiedliwe, że pobłażliwy rano pączek opuszczę cię zgiął się skurcze i bóle brzucha po południu, a nie jesteś sam. Nietolerancja laktozy - niezdolność do trawienia cukru mlecznego - dotyka około 65 procent populacji, według Genetics Home Reference. Wiedząc czego szukać w nawie i ziarna chleba będzie upoważnienie do korzystania z posiłków, mimo problemów trawiennych.

Ukryty Cukier

Etykieta fakty żywieniowe na odwrocie zapakowanego chleba i ziaren mówi dokładnie to, co jest w produkcie. Czasami, zobaczysz słowo "laktoza", ale cukier jest często ukryte w innych produktów mlecznych, w tym serwatki, suchej masy mleka i mleka w proszku na sucho. Inne składniki, które mogą zawierać laktozę m.in. kazeinianów, nugatu, produkty uboczne z mleka, masło, twaróg, ser i jogurt.

Vs pakowany Nieprzetworzone

Większość pakowane chleb, krakersy, bułki, babeczki, herbatniki, gofry i naleśniki zawierają nabiału. Niektóre pieczywa - w tym bułeczki, chleb francuski i Zwieback - może być bezpieczny, ale uważnie przeczytać etykietę. Surowe ziarna takie jak ryż, płatki owsiane, krem ​​z pszenicy i ryżu, zboża są zwykle laktozy. Możesz rozważyć swój własny chleb przy użyciu alternatywy mlecznych, takich jak mleko migdałowe.