adcov.com

jak czyscic migdałki

Jak Uwolnić migdałków

Zapalenie migdałków jest infekcja gardła charakteryzuje się stanem zapalnym migdałków, ból gardła, ból przy przełykaniu i bóle głowy i gorączka. Pojedyncze wystąpienie zapalenia migdałków nie jest poważna choroba. Chociaż zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem, aby ustalić przyczynę, jej objawy mogą być leczone w domu. Jednakże, jeśli cierpią z powodu nawracającego zapalenia migdałków, należy skontaktować się z lekarzem. Może on dostarczyć antybiotyków lub sugerują, że masz je usunąć chirurgicznie.

Instrukcje

Jak Uwolnić migdałków

1 Odwiedź lekarza, aby zidentyfikować przyczynę swojej zapalenie migdałków, które mogą być zarówno bakteryjne lub wirusowe. Zapalenie migdałków jest diagnozowana poprzez oględziny i kultury gardła pobranej z wacikiem. Chociaż nie ma lekarstwa na wirusowe zapalenie migdałków, infekcja bakteryjna może być łatwo utwardza ​​się w ciągu penicyliny G.

2 złagodzić ból. Weź aspirynę, płukać gardło słoną wodą co 2 do 3 godzin, ssać pastylki gardła, który zawiera fenolu i napojów zimnych i gorących płynów (jak herbaty miętowej z miodem lub bulion).

3 Trzymaj gardło dobrze nawilżona. Pobyt uwodniony pijąc dużo płynów (z dala od kwaśnych płynów, które mogą pogorszyć zapalenie migdałków). Umieścić nawilżacz lub parownika w pokoju z tobą.

4 Unikaj nadmiernego mówienia i chrupiące lub twardych pokarmów, aż ból zniknie.

Jak odzyskać migdałków

Jak odzyskać migdałków


Migdałków jest zapalenie mięsistej części boków gardła z powodu infekcji bakteryjnej lub wirusowej. Migdałki stają się czerwone, obrzmiałe i bolesne. Białe plamy wystąpią w migdałki i węzły chłonne w gardle może czuć się opuchnięta. Migdałków zwykle uruchomić swój bieg w ciągu 10 dni, ale w międzyczasie będziemy chcieli ulgę poprzez zarządzanie ból i stan zapalny.

Instrukcje

1 Pij dużo płynów. Ciepłe płyny, takie jak bulion, herbaty i zupy mogą czuć kojące, lub może wybrać zimnych płynów oraz mrożone popsicles czy niskich temperaturach czują się lepiej na swoim gardle.

2 Użyj vaporizer chłodnej mgły podczas snu, aby pomóc nawilżyć powietrze i zmniejszyć tłok. Cool-mgła pomoże ukoić suchą, ból gardła.

3 płukać gardło ciepłą wodą morską co trzy do czterech godzin, dodając jedną łyżeczkę soli do ośmiu uncji ciepłej wody. Sól pomoże ograniczyć wszelkie obrzęk tkanek.

4 zmniejszają gorączkę i ból z paracetamolem lub ibuprofenem. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami swojego pakietu lub zalecenia lekarza.

5 Get dużo odpoczynku. Odpoczynku pozwoli organizm więcej energii do walki z infekcją.

Wskazówki

 • Często myj ręce, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.
 • Porozmawiaj z pediatrą przed podaniem dzieciom każdy over-the-counter paracetamol lub ibuprofen.

Jak zrobić migdały w czekoladzie bez cukru rafinowanego

Zainteresowany zarabianiem przekąskę czekoladowa w domu dla siebie i swojej rodziny, która nie wymaga rafinowanego cukru białego? Dziś nie jest to tak trudne, jeśli używasz alternatywne środki słodzące, takie jak syrop klonowy lub ryżu syrup.These można znaleźć w większości ze zdrową żywnością stores.Chocolate-migdały pokryte będą pasowały. Migdały są niskie w węglowodany i grain- lub słód słodzony czekolada nie skok poziomu cukru we krwi. Ten przekąskę wystarczy fantazja, aby i obecnie jako prezent lub po prostu zrobić i skarb w domu dla siebie.

Instrukcje

Jak zrobić z czekolady Migdały Bez cukru rafinowanego

1 stopić czekoladę w górnej części podwójne brojlerów na niskim Heaton górze pieca. (Nie mikrofalowa).

2 Mieszać, aż będzie gładkie i zdjąć z ognia. Pozostawić do całkowitego wystygnięcia.

3 Spread surowe migdały na blasze i brązowy w piecu ustawionym na 325 degreesFahrenheit. Zajmie to około 5-6 minut.

4 Wyjąć z piekarnika i pozostawić do całkowitego ostygnięcia migdały na innej blasze.

5 Kombajny zarówno czekolady i migdałów w dużej misce ze stali nierdzewnej po ich chłodzenia.

6 Kropla przez hojnych łyżki na blaszce do pieczenia wyłożonej papierem woskowym i zamrozić w ciągu nocy.

7 Usuń klastrów migdałów w czekoladzie i przechowywać w szczelnym pojemniku, pokryte po freezing.These cukierki mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej lub przechowywane w zamrażarce i pozwolono na powrót do temperatury pokojowej przed podaniem.

Wskazówki

 • Użyj ekologicznych i organicznych migdały, ziarna czekolady słodzone czekoladę dla najlepszych rezultatów. Oba są dostępne w większości sklepów ze zdrową żywnością.
 • Jest tylko około 8 gramów węglowodanów dla porcji około 4 klastrów migdałów.
 • Nie dają cukierki dla małych dzieci, jeśli są pozostawione migdały całe. Bardzo małe dzieci mogą spowodować uduszenie na tych cukierków migdałowych.

Jak zapobiec migdałki kamienie

Jak zapobiec migdałki kamienie


Migdałki kamienie są opisane przez niektórych chorych w zapachu jak krowy na wypasie. Jeśli kiedykolwiek zakaszlał się jednego z tych małych frajerów, opis ten prawdopodobnie ma dużo sensu dla Ciebie. Natomiast nieszkodliwe, te wzrosty mogą być bardzo irytujące, ale można łatwo uniknąć migdałki kamienie, wykonując kilka prostych kroków.

Instrukcje

1 Myj zęby natleniania pasty. To przyczynia się do podniesienia bakterie z językiem skutecznie przed mogą narastać.

2 przepłukać usta z płukania jamy ustnej utleniające. Wybiera się, gdy ten opuszcza się i pasta do zębów pomaga zmyć wszelkie pozostałe bakterie, cząstki i martwe komórki, które mogą stać się kamienie migdałków.

3 Zdrapać język z języka zgrzebłowego przemieszczania tworzą tyłem do przodu w jednym cyklu. Idź jak daleko, jak możesz. Możesz gag, ale to pomoże usunąć jeszcze więcej substancji, które mogą utknąć w kryptach migdałków. Powtórz ten ruch aż skrobak języka nie zwraca już gęstą białą substancję.

4 płukać gardło swojej natleniania płukania jamy ustnej przez co najmniej trzy minuty, aby zmyć resztki materii i dokładnie przemyć krypt migdałków. Pomoże to zapobiec tworzeniu się kamieni migdałków w przyszłości.

Wskazówki

 • Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy powtórzyć ten proces, co najmniej dwa razy dziennie.
 • Używać skrobaczki do języka, który ma niski profil, dzięki czemu można dostać się do tylnej części języka, nie krztusząc zbyt wiele.

Jak leczyć migdałki kamienie

Tonsil kamienie są małe, pachnące białe kulki w tylnej części gardła. Wynikają one z połączenia po donosowym ociekową uwięzionych cząstek spożywczych, bakterie jamy ustnej i martwych białych krwinek. Mimo, że to jedyny sposób na to, aby leczyć tonsilloliths mają Masz usunięte migdałki, są one nieszkodliwe. .

Instrukcje

1 Usuń z diety nabiał lub ograniczyć jego spożycie. Mleczarnia zachęca do gromadzenia się śluzu i wapnia, które są zarówno elementy tonsilloliths.

2 Unikaj jedzenia przed snem. Cząstki żywności leżące wokół ust, podczas gdy śpisz może gromadzić się w migdałkach.

3 regularnie myć język szczoteczką do zębów.

4 Za pomocą skrobaczki do języka, po umyciu zębów. Trzymać język za zębami i uzyskać jak daleko, jak to możliwe, w celu usunięcia nagromadzonych bakterii, że szczoteczka do zębów może być pominięte.

5 płukać gardło słoną wodą lub płukania jamy ustnej przez okres co najmniej trzech minut dziennie.

Wskazówki

 • Zwrócić się do ucha, nosa i gardła o laserowy na mniej bolesne alternatywę usunięciu migdałków.
 • Jedyną metodą skutecznego leczenia migdałki kamienie jest aby mieć usunięte migdałki w ogóle, jak tonsilloliths się złożone w kryptach migdałków.

Jakie są migdałki?

Jakie są migdałki?


Migdałki są pojedyncze clump tkanki limfoidalnej znajduje się w tylnej części jamy nosowej góry i od tyłu języczka, kawałek tkanki w kształcie łzy, które zwisa pomiędzy migdałków. Zazwyczaj migdałki zaczynają się kurczyć w wieku około pięciu lat i zniknie całkowicie w ciągu nastoletnich lat.

Funkcja

Podczas wczesnych lat dzieciństwa, migdałki służyć ochronie dzieci przed chorobami, zatrzymując szkodliwe bakterie dziecko połknie czy oddycha. Migdałki składają się głównie z tkanki limfatycznej. Tkanka ta zawiera limfocyty, które są małe, białe komórki układu odpornościowego odpowiedzialne za utrzymanie zdrowego ciała. Limfocyty pomagają zwalczać zakażenia i choroby. Jako wieku dziecka, organizm rozwija dodatkowych sposobów zwalczania zarazków i migdałki stają się mniej ważne.

Zakażenie

W niektórych przypadkach, bakterie zakaża migdałki spowodowanie tymczasowego obrzęk. Dzieje się tak ze względu na inwazję bakterii z zarazkami uwięzionych za migdałki. Kiedy pojawia się obrzęk lub infekcja, dziecko doświadcza problemów ucha, uczucie zatkanego nosa, trudności w połykaniu, ból gardła, powiększone węzły chłonne na szyi, chrapanie i problemy ze snem. W takich przypadkach lekarz może przepisać antybiotyk do zwalczania infekcji i zmniejszyć obrzęk.

Przyczyny Usuwanie

W pewnych okolicznościach, lekarz wykona Adenotomia lub usuwanie gruczołowo. Najczęstsze powody, aby usunąć migdałki to zator, przewlekłe infekcje zatok i przewlekłe infekcje ucha. W niektórych przypadkach, migdałki są zbyt duże, co powoduje chrapanie, problemy z oddychaniem i bezdechu sennego. Ma to wpływ zapachu dziecka i degustacja zmysły i często prowadzi do adenotomii. W innych przypadkach, migdałki przewlekłego zakażenia powoduje nawracające infekcje zatok, infekcje ucha oraz gromadzenie lub wydzielanie płynów lub nosa. W takich przypadkach lekarz zaleci Adenotomia.

Adenotomia

Aby wykonać Adenotomia, anestezjolog zarządza znieczulenie ogólne do pacjenta. Chirurg będzie golić lub zebrać tkanki gruczołowo z tyłu nosa z lustrem i małą łyżeczką, jak instrumentu zwanego curette i osuszyć miejsce operacyjne w celu wyeliminowania krwawienia niskiej jakości. Zazwyczaj adenoidectomies nie dłużej niż 15 minut podjąć, aby wykonać. Zgodnie z procedurą, większość pacjentów doświadczenie nieświeży oddech przez okres do 10 dni, a ból i sztywność karku. Pacjent może nadal jeść normalnej diety i funkcji w ich normalnym poziomie aktywności. Po 2 do 4 tygodni, lekarz zakończy egzamin, aby zapewnić leczenie i normalne funkcjonowanie.

Jak ruszt migdałowy wklej

Jak ruszt migdałowy wklej

Migdałowy wklej jest składnikiem znaleźć w włoskie desery, takie jak marcepan. Wykonana jest z mieszanki podstawy migdały, cukru i białka. Migdałowy wklej można znaleźć w sklepach spożywczych lub wykonane od podstaw w domu. Jeśli używasz przepis, który wzywa do tarty migdałowy wklej, może znaleźć to trudno zrobić ponieważ spójności jest tak miękki. Tam jest szybki trick można, jednak, że będzie to proces bardzo łatwe.

Instrukcje

• Cięcie część swojej przygotowane migdałów wklej za pomocą ostrego noża. Będzie trzeba oszacować ile wyciąć oparte na ile tarty migdałów wklej swój przepis wymaga.

• Wrap cięcia sekcji migdałów ciasto w folię spożywczą.

• Miejsce owinięte migdałowy wklej do zamrażalnika na pół godziny. Jeśli nie to stałe po pół godziny, pozostawić w zamrażarce i kontynuować sprawdzanie to co 10 minut, aż ciasto migdałowe jest stałe.

• Usunąć stałe migdałowy wklej z zamrażarki i odwijać.

• Miejsce przekazania tarka mała miska i ruszt migdałowy wklej do miski. Dodać do receptury wzywał.

Jak zrobić migdałowych ciastek

Jak zrobić migdałowych ciastek

Włoski import, ciastek są dwa razy pieczone, ciasta jak ciasteczka, które dają pierścienia niektórych konkurencji dla herbaty dunking wyróżnieniem. Z pewnością są one łatwiejsze w domu. Ten przepis sprawia, że około 30 ciastek.

Instrukcje

• Ciepło piekarnik do 170° C (325° F).

• Przesiać mąkę, cukier, sól i proszek do pieczenia do miski miksera elektrycznego i wymieszać je razem.

• Ubijać jajka, jajko, żółtka i ekstrakty razem i powoli dodawać do mieszaniny mąki, pokonując na średniej prędkości. Obniżyć prędkość miksera i zmiksować w migdałach. (Również można to zrobić ręcznie, ale przełącznik drewnianą łyżką po dodaniu mieszaniny jaj do mieszaniny mąki).

• Chłód ciasta na około 20 minut - tak długo, więc jest to wykonalne.

• Należy podzielić ciasto na trzecie i kształt każdego do cylindrycznych dzienniki jednakowej wielkości, o długości około 25,5 cm (10 cali).

• Umieścić logi na blachy do pieczenia non-stick, dobrze rozstawione, rozmieszczone i piec około 20 minut. Wyszukać je wlaczyc lekko złoty kolor.

• Wyjmij z piekarnika, odkręcić i usunąć z arkusza i aż ostygną.

• Obniżyć w międzyczasie piekarnik do 150° C (300° F).

• Cięcie po przekątnej loguje się do 3/4-cala grubości plasterki. Miejsce plasterki na pergaminie lined blachy do pieczenia, cięcia boku.

• Piec, aż ciastek są lekko złoty na brzegach (około 15-20 minut).

Jak usunąć migdałki kamienie

Jak usunąć migdałki kamienie

Jeśli kiedykolwiek miał do czynienia z migdałki kamienie, to wiesz, jak irytujące może być. Opuszczają faul smak w ustach i pachną jeszcze gorzej. Oprócz tego, że często zostawiają cię uczucie jak coś tkwi w tylnej części gardła. Chociaż te małe przyrosty gromadzą się w kryptach migdałków, usuwanie tonsil stones jest łatwe, gdy po kilku prostych krokach.

Instrukcje

• Zwilż wacikiem z wody. Upewnij się, że to nie ociekania mokre.

• Trzymać lustro i mała latarka w samej ręki w przód twarz usta szeroko otwarte, więc można zobaczyć również w tylnej części gardła.

• Zamiatać każdego migdałki krypty gdzie można zauważyć lub wyczuć migdałki kamienie ukrywanie. Upewnij się, że nie popychać kamienie dalej w swoje migdałki krypty. Można również delikatnie kłuć zewnętrznej krotnie migdałki krypty zmusić się kamienie.

• Spłukać i płukać z dotleniający do płukania jamy ustnej raz usunąłeś każdego kamienia widoczne i odczuwalne.

• Napełnić zbiornik twój ustne irrigator z letnią wodą.

• Otwarte szeroko usta i spojrzeć w lustro z latarką, więc można zlokalizować żadnych widocznych migdałki kamienie.

• Włączyć ustne irrigator i określić jego najniższe ustawienie.

• Nawadniania swoje migdałki krypty z wody, które pulsuje od ustne irrigator. To należy wypłukać migdałki kamienie, widziałeś wcześniej.

• Spłukać i płukać z dotleniający do płukania jamy ustnej po zadowalająco usunięto każdy kamień migdałków.

Jak pieczone migdały niełuskane

Robiąc zakupy na migdały, poszukaj orzechy niełuskane jeśli można je znaleźć. Migdały sprzedawane w powłoki są na ogół tańsze i świeższe niż migdały łuskane, paczkowanych. I oni wola utrzymywać dłużej niż migdały łuskane, jeśli jest przechowywany w chłodnym, suche miejsce. Pieczeń twój migdały i Walnij się ich smak, to nie trzeba ich unshell. Pieczeń je całe, przechowywać je i pęknięcia, które je otworzyć, jak trzeba je do zwiększenia ich trwałości.

Instrukcje

• Rozłożone migdały na blachę, jedną warstwę grubości. Staraj się nie tłum lub warstwy migdały. W razie potrzeby za pomocą więcej niż jednego blachę.

• Rozgrzej piekarnik do 177 stopni Celsjusza.

• Miejsce migdały w piecu i smażyć je przez 5 minut.

• Zdjąć blachę i mieszać migdały wokół odwrócić je.

• Umieść blachę w piekarniku i pieczone migdały przez kolejne pięć minut.

• Usunięcia migdałów i pozwala im na powrót do temperatury pokojowej przed ich przechowywania.

Jak zrobić migdałowe kruche

Jak zrobić migdałowe kruche

Nakrętka kruche historia rozciąga się z powrotem ponad 150 lat, pierwszych receptur napawania już w 1847 i termin "kruche" używane w The Oxford English Dictionary w 1892. Choć znany jest bardziej kruche orzechowe, migdałowe kruche jest również możliwe, z jednego chrupiące i wypełnione białko nasion zastępując inną.

Instrukcje

• Linii blasze aluminiowej folii lub pergaminie papieru. Masło błony śluzowej.

• Przygotowanie migdały. Albo sparzyć migdały do usunięcia ich gorzkiego smaku skórki, grzanka lub pokroić lub użyć kombinacji metod przygotowywania.

• Do garnka włożyć glukozy, cukru i wody i włączyć na ciepło. Za pomocą termometru cukierki zgodnie z jego instrukcjami.

• Podgrzać mieszaninę aż osiągnie około 149 stopni Celsjusza. Przenieść garnek z ciepła i ułatwić migdały do niej; nie zrobić splash i poparzyć.

• Umieścić garnek na ogniu, stale mieszaninę delikatnie mieszając w jednym kierunku z łyżką aby migdały przyklejaniu się do dolnej części puli.

• Nadal gotować mieszaninę i to często mieszając, aż osiągnie złoty kolor.

• Usunąć mieszaninę z ciepła i wyłączanie palnika.

• Rozłożone mieszaniny blachę z mieszania łyżeczką, dopóki jest równomiernie rozłożone i jest tak cienka, jak chcesz. Po schłodzeniu, złamać migdałowy kruche na kawałki.

• Przechowuj migdałowe kruche w hermetycznych.

Jak zamrozić migdały idealna orzechy włoskie

Jak zamrozić migdały idealna orzechy włoskie

Wszystkie orzechy zawierają naturalne oleje, które staną się zjełczały w czasie, gdy są przechowywane w temperaturze pokojowej. Zamrażać migdały łuskane, orzechy włoskie, aby zachować świeżość podczas składowania, które można do jednego do dwóch lat, zgodnie z University of California, Davis. Wyjąć i odwilż tylko tyle ile potrzebujesz na przekąski lub przepisy. Sprzedam orzechy luzem i powłoki je zamrozić i cieszyć się przez cały rok, w sezonie zbiorów lub skorzystać z wakacji sprzedaży. Zamrażanie, migdały i orzechy włoskie wymaga specjalnego sprzętu ani przetwarzania, ale świeżo łuskane orzechy powinny być suszone w jednej warstwie na 24 godziny przed zamrożeniem.

Instrukcje

• Napisać typu nakrętki i daty na każdy Worek pocztowy top z markerem.

• Umieścić łuskane orzechy do torby zip góry. Wypełnić torby jak pożądany, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca do zip góry zamknięty.

• Przytrzymaj górnej części worka z jednej strony i szczypta na krawędzi na zamek błyskawiczny, z drugiej strony do blokady obie strony razem. Przesuń palcem i kciukiem całej szerokości worka do 1 cala od końca do prasy zamykane na zamek błyskawiczny.

• Umieścić torbę przez otwarcie słomki do picia 2 cale. Umieścić swoje usta na koniec słomy i wdychać do zasysania powietrza z worka. Wyciągnąć słomy od worka z zębami podczas wdechu, a jednocześnie szczypta reszty zamka zamknięte.

• Umieścić torby orzechy w zamrażarce. Wyjąć żądaną ilość i odwilż jeść jako przekąskę lub dodać do receptury.

Jak ocenić migdałki

Znajduje się w tylnej części gardła, migdałki są częścią układu limfatycznego oraz pomaga chronić przed zakażeniem przez zatrzymując bakterie wchodzące przez usta i nos, według US National Library of Medicine. Czasami wirus lub bakterie mogą powodować infekcje i zapalenia migdałków, znane jako zapalenie migdałków, które najczęściej pojawia się w dzieciństwie. Lekarze zazwyczaj przepisują antybiotyki do leczenia przypadków zapalenia migdałków, ale powtarzające się infekcje mogą wymagać usunięcia migdałków, procedura zwana wycięcie migdałków.

Instrukcje

1 Zapytaj o bólu. Ból gardła, trudności w połykaniu, ból podczas połykania są najczęstsze objawy zapalenia migdałków. Osoba z migdałków może unikać jedzenia lub picia.

2 Weź temperatury ciała z termometru doustnego. Gorączka często towarzyszy zapalenie migdałków spowodowanego przez wirus. Paracetamol lub ibuprofen zmniejsza ból i gorączkę spowodowaną przez zapalenie migdałków.

3 Zapach oddech i słuchać głosu. Zapalenie migdałków może powodować nieprzyjemny zapach z jamy ustnej lub chrapliwym lub zachrypnięty-brzmiącym głosem.

4 Poczuj poza gardła. Zainfekowane migdałki i inne związane gruczoły może powodować bolesność w szyję.

5 Spójrz na migdałkach. Użyj szpatułki i latarkę do zbadania tylnej części jamy ustnej. Zainfekowane migdałki często pojawiają się bardziej czerwony niż zwykle, lub żółty lub biały nalot ropą.

6 Rozważmy ogólną kondycję fizyczną. Zapalenie migdałków może powodować senność, trudności ze snem i odwodnienie.

Wskazówki

 • Jeśli u pacjenta występuje kilka typowych objawów zapalenia migdałków, Amerykańska Akademia Otolaryngologii - Chirurgii Głowy i Szyi zaleca się do lekarza do pełnego badania ucha, nosa i gardła. Prawidłowe rozpoznanie i leczenie zapobiega dalszych komplikacji, które mogłyby wyniknąć z nieleczonej migdałków.
 • Bardzo opuchnięte migdałki mogą blokować drogi oddechowe i powodować trudności w oddychaniu, sytuację potencjalnie zagrażające życiu. Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli masz problemy z oddychaniem.

Jak czyscic naczyń krwionośnych?

Zatkania naczyń krwionośnych z płytki i zacznie twardnieć w stan zwany miażdżycy składnik choroby serca, które prowadzi do zawału mięśnia sercowego lub udaru mózgu. Regularne wizyty u lekarza i nadzór medyczny są niezbędne do wykrywania i monitorowania zator tętniczy i utwardzanie, ale diety i zmiany stylu życia może usunąć wiele zablokowanych naczyń krwionośnych przed stanem staje się coraz bardziej poważna. Te zdrowe zmiany współpracować z porady lekarza do czyszczenia naczyń krwionośnych dla optymalnego zdrowia.

Zdrowa dieta serca

Według dr Jim McDougalla, przełączenie na diecie serca zdrowe i przyjmując rozsądne wykorzystanie leków, jeśli to konieczne, można rozpocząć odwrócenie arteriosklerozy i zmniejszenia ryzyka zawału serca i udaru w ciągu dni lub nawet godziny. Kardiolog Richard Flemming wynika, że ​​kluczem jest przyjęcie, o niskiej zawartości tłuszczu, wysokiej włókna diety na bazie roślin wysoko w witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Jedz pomarańczowe warzywa i zielone warzywa, które są bogate w właściwości, które pomagają odnowić elastyczność tętnic, co pozwala na przepływ krwi rozszerzonej gojenia. Te warzywa oraz pełnoziarniste pieczywo i zboża i produkty na bazie soi, jak wegetariańskie hamburgery lub tempeh są niskiej zawartości tłuszczu i cukru oraz dodatkowe płytki nie jest dodawana do tętnic przez ich spożywania. Ich składniki odżywcze również pomagają organizmowi wypłukać istniejącą tablicę naturalnie.

Unikaj masła, sosów i sosów serowych, które znoszą zdrowe skutki niskiej zawartości tłuszczu, diety na bazie roślin. Unikaj tłuszczów uwodornionych i przetworzonej żywności, ale jeść zdrowe ilości orzechów, nasion i awokado wraz z świeże owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Przełącz się do zdrowego odżywiania i zacząć wyczyścić naczynia krwionośne niemal natychmiast.

Ćwiczenia i Weight Loss

Nadwaga stawia większe obciążenie dla serca, które musi pompować krew przez km od naczyń włosowatych, które odżywiają każdy centymetr kwadratowy tłuszczu. Serca zdrowa dieta oraz regularne ćwiczenia pomogą uzyskać lub utrzymać odpowiednią wagę i pomoże jasne tętnice poprzez przyspieszenie krwi i tlenu wzdłuż naczyń krwionośnych. Mayo Clinic zaleca, aby zmiany stylu życia, jeden krok na raz, budując na co najmniej pół godziny regularnych ćwiczeń przez większość dni tygodnia. Mayo Clinic punkt personel się tym ćwiczeniu nie tylko poprawi krążenie, pomoże także do tworzenia nowych naczyń krwionośnych ominąć zatkane lub uszkodzone obszary.

Strona główna zadośćuczynienie i leków

Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia mogą odwrócić wiele przeszkód naczyń krwionośnych, ale leczenie może być konieczne w ciężkich przypadkach lub gdy inne powikłania zapobiec pacjenta od podejmowania natychmiastowych zmian w stylu życia. Lekarze mogą wybierać z szerokiej gamy leków mających na celu spowolnienie lub odwrócenie miażdżycy, w tym cholesterolu leków przeciwpłytkowych, leków, leków przeciwzakrzepowych i beta-blokery. Wybór leków zostanie ustalona przez precyzyjnych objawów i warunków pacjenta i lekarza preferencje, wiedza i doświadczenie.

Start środków nie powinny zastąpić dźwięku porad medycznych i niezbędnych leków, ale wiele tradycyjnych środków tonik serca wiadomo, że są korzystne dodatki do leczenia dla oczyszczenia zatkanych naczyń krwionośnych. Świeże, zielone warzywa, takie jak gorzkie mniszek lekarski od dawna postrzegane przez zielarzy i uzdrowicieli kraju skorzystać zdrowia serca. Te zielone są bogate w żelazo, witaminy, wapń i przeciwutleniacze, które pomagają gładka i odbudowy ścian tętnic. Zielona herbata, kolejny tradycyjny środek, jest bogaty w związki przeciwutleniające i pomaga obniżyć poziom cholesterolu i obniżają ciśnienie krwi. Śledź porady lekarza, ale dodać warzywa do codziennej diety, aby pomóc prędkości czyszczenia naczyń krwionośnych.

Jak czyscic tętnic?

Jak czyscic tętnic?


Zatkanie tętnicy może powodować problemy niezliczone, a tętnice są odpowiedzialne za realizację tlenu i substancji odżywczych dla organizmu. Tablica nagromadzenie w tętnicach może prowadzić do chorób serca we wczesnym okresie życia. Na szczęście, do czyszczenia tętnic może być tak proste, jak co kilka zmian w stylu życia i diety.

Dieta

Przełączanie do diety o niskiej zawartości nasyconych tłuszczów (zwierzęcych) może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i ostatecznie pozbawić tętnic nadmiaru tłuszczu. Z drugiej strony, nienasycone tłuszcze (roślinne) może pomóc kontrolować utlenianie lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) "złych" cząsteczek cholesterolu, zmniejsza tempo, w jakim formy blaszek w tętnicach. Dobrym źródłem tłuszczów nienasyconych są oliwy z oliwek, awokado i orzechy.

Łosoś i nasiona lnu zawierają tłuszcze omega-3, które kontrolują krzepliwość krwi i zapobiegają utlenianiu, natomiast pokarmy bogate w błonnik, takich jak zielone warzywa liściaste i fasoli, są bogate w błonnik i pomagają usunąć nadmiar tłuszczu w organizmie.

Czosnku jest szczególnie skuteczny w czyszczeniu tętnic, ponieważ hamuje zwapnienie i zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej tętnic. Zmniejsza to także ilość nanoplaque (blaszki w początkowych etapach tworzenia) i zapobiega utlenianiu cholesterolu. Świeże lub pieczony czosnek jest najlepszy, i można dodać go do potraw, sosów czy zup.

Leki naturalne

Liczba naturalnych środków może pomóc rozpuścić płytkę nazębną i pomaga utrzymać tętnice czyste. Na przykład, lecytyna może pomóc obniżyć ciśnienie krwi i rozpuścić płytkę nazębną. Możesz wziąć go w postaci kapsułek lub kupić je w formie granulatu i posypać ją na zboża i innych produktów spożywczych. Pieprz cayenne badano także na jego właściwości lecznicze serca. Aby uzyskać korzyści, kupić świeże papryki cayenne, posiekać je i dodać je do sosów czy zup.

Możesz także spróbować rozmawiać z lekarzem o chelatacji. Dzięki tej metodzie, EDTA amino-acid jest wstrzykiwana do organizmu, które przyczyniają się pozbyć toksyn (z których płytki nazębnej przykład). Chelatacja powinna odbywać się pod nadzorem lekarza, ponieważ obejmuje zastrzyki przez dłuższy okres czasu (co najmniej 30 dni) i może powodować działania niepożądane, takie jak bóle głowy, skurcze i bóle stawów.

Jak usunąć migdałki, aby spuścić płyn za uszami

Migdałki są masa tkanki miękkiej w tylnej części gardła na końcu jamie nosowej. Migdałki działać, aby uniknąć infekcji gardła u niemowląt i przestanie działać po około lat trzech. Migdałki często stają się opuchnięte i zakażenie blokuje korytarz, który wysysa płyn za uszami powodujących infekcje ucha. To może być głównym powodem, aby chirurgicznie usunąć migdałki.

Instrukcje

1 pacjent (zwykle dzieci) doprowadza się do sali operacyjnej i umieszczone na stole operacyjnym w pozycji leżącej na plecach. Znieczulenie ogólne jest podawany i umiejscowieniu rurki dotchawiczej.

2 gag usta przeznaczone do specjalnego odsłonięcia jamy ustnej i gardła jest włożona. Szyja jest przeproście i gag jest obsługiwana w majonezem stanąć utrzymać ekspozycję.

3 jamy ustnej i gardła, jest wzrokowo pod kątem nieprawidłowości. Migdałki są kontrolowane za pomocą lustra dentystycznej. Specjalnego przyrządu zwanego adenoid curette stosuje się wycinając migdałki gardzieli i usunięte.

4 obszar, w którym migdałki usuwano jest zapakowany gazą chirurgicznej kontroli krwawienia. Są one pozostać na miejscu przez kilka minut i usunięto. Obszar ten jest kontrolowany w celu zapewnienia całkowitego usunięcia wszystkich migdałka gardłowego tkanki. Obszar ten może być poddana kauteryzacji kontrolować pozostałą krwawienia.

5 gag usta pacjenta usunięto i wynurza się z narkozy. Pacjent usuwa się ze stołu roboczego i przenoszone do strefy regeneracji.

Jak usunąć migdałki kamienie wodą

Jak usunąć migdałki kamienie wodą

Migdałki kamienie są małe cząsteczki żywności i innych odpadków, usta, które złapany w szczelinach migdałki. Jedzenie to psuje i psuje w szczelinach tworzenie faul zapach korony. Coronal rosnąć i rosnąć, aż pewnego dnia wypadają. Oznacza to, że nie usuniesz je po raz pierwszy. Jest to paskudny biznes, ale ktoś musi to zrobić.

Instrukcje

• Zakup zasilany wodą szczoteczka do zębów. Te są sprzedawane w większości super ośrodki i drogeriach. Wybierz jednostkę z ustawieniem bardzo niskie ciśnienie. Migdałki są bardzo wrażliwe i strzelać do nich wysoki zasilany kiść wody spowoduje, że krwawienie i ból. Wybierz starszych wybiera wody, które mają tendencję do strzelać bardziej miękki strumień wody.

• Uruchomić wody przez jednostki i testować ustawienia różne ciśnienia, gdy wrócisz do domu. Ustawić ciśnienie niskie i spray usta trochę przyzwyczaić się do wody.

• Miejsce dyszy bezpośrednio przed szczeliny migdałki. Włączyć urządzenie. Pochyl głowę do przodu nad chorym i pozwolić migdałki kamienie, aby uruchomić się i w błoto. Czy to do każdej szczeliny w każdym migdałki.

• Powtórzyć czynności 2 i 3 kilka dni później. Jedzenie zazwyczaj jest przemieszczony pierwszego dnia i wtedy wychodzi bardziej łatwo w drugiej próbie dnia lub później.

• Kontynuować proces miesięczne lub bi miesięczny zachować czyste migdałki i oddech świeższy.

Jak leczyć zapalenie migdałków z alternatywnych środków

Angina jest warunkiem, który charakteryzuje się tym, zapalenia migdałków, które są usytuowane po lewej i prawej stronie w tylnej części gardła. Typowe objawy podobne do zapalenia migdałków są trwałe ból gardła, ból przy przełykaniu, obrzęk węzłów chłonnych, przekrwienie w okolicy nosa, bóle głowy i gorączka. Przyczyny zapalenia migdałków to wirusowe lub bakteryjne zakażenia, alergii i wysiłku głos. Jeśli mają skłonność do tego stanu, lekarz może zalecić stosowanie antybiotyków lub nawet zalecane, że twoje migdałki usunąć chirurgicznie, jeśli sprawa jest bardziej przewlekły. Można też dać kilka alternatywnych środków uwagę.

Instrukcje

1 Weź pau d'Arco, który jest uzyskiwany z kory avellanedae drzewa Tabebula w Brazylii, dla jego właściwości antybiotyczne. Pau d'Arco picia herbaty lub biorąc go w formie kapsułek pomoże pozbyć się infekcji. Nie bierz tego zioła, bez konsultacji z lekarzem, jeśli cierpi na poważną chorobę lub są obecnie na przeciwpłytkowych i przeciwzakrzepowych leków. Jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią, nie należy przyjmować pau d'Arco.

2 Spróbuj biorąc pół łyżeczki. Nalewka z echinacei co cztery godziny, aby złagodzić objawy. Należy to zrobić tylko w krótkim okresie, aż do wystąpienia pewną ulgę. Można również pić w postaci herbaty. Echinacea jest pobierany z wysokim łodygach roślin, pierwotnie używane przez Indian do leczenia różnych problemów zdrowotnych. Jest to popularne zioło, powszechnie stosowane w celu wzmocnienia odporności. Należy unikać echinacea, jeśli masz zamiar mieć przeszczep narządów lub mieć HIV / AIDS, cukrzyca, choroby wątroby, stwardnienia rozsianego lub gruźlicy. Jeśli jesteś w ciąży, karmienia piersią lub biorąc leki na receptę, nie brać echinacea bez konsultacji z lekarzem.

3 płukać gardło słoną wodą. Dodaj 2 łyżeczki. soli w szklance ciepłej wody. Płukanie gardła z tego rozwiązania, podczas gdy woda jest jeszcze ciepła, będzie złagodzić ból migdałków.

4 zapalenie Łatwość z oleju lnianego, który zawiera kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które pomagają w zmniejszeniu stanu zapalnego. Olej lniany ekstrahowano z lnu i mogą być znalezione zarówno w postaci kapsułek lub cieczy. Porozmawiać z lekarzem przed podjęciem olej lniany, jeśli jesteś na niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki przeciwzakrzepowe lub statyn, aby upewnić się, nie ma interakcji.

5 pić płyny ciągły. Obejmuje to wodę, soki warzywne, herbatę i bulion, z których wszystkie mogą być korzystne. Nie pić kwaśne napoje, gdy masz zapalenie migdałków, ponieważ może to pogorszyć objawy.

6 Zrób sobie przerwę od rozmowy. Ważne jest, aby odpocząć gardła podczas swojego czasu odzyskiwania.

Wskazówki

 • Jeśli objawy trwają dłużej niż 10 dni, zobaczyć się z lekarzem.
 • Te środki powinny być używane tylko przez osoby dorosłe.
 • Przed zastosowaniem jakiegokolwiek alternatywnego środka zawsze skonsultować się z lekarzem.
 • Unikać kontaktu całowania ręki, jak zapalenie migdałków może być łatwo rozprzestrzeniać się na inne.

Jak leczyć zapalenie migdałków Z Medycyny Naturalnej

Jak leczyć zapalenie migdałków Z Medycyny Naturalnej


Migdałki są bardzo ważną częścią układu odpornościowego i nie powinny być usunięte, chyba że jest to absolutnie konieczne. Niestety, wielu lekarzy są szybkie polecić chirurgii w leczeniu zapalenia migdałków. Istnieje wiele naturalnych leków dostępnych, które mogą pomóc chronić swoje migdałki, tak, że migdałki mogą pomóc w ochronie przed bakteriami i wirusami.

Instrukcje

1 Gargle wody i ocet jabłkowy cydr, naturalny środek dezynfekujący, który może pomóc złagodzić stan zapalny i dolegliwości migdałków. Wymieszać jedną łyżeczkę octu jabłkowego z jednej szklanki ciepłej wody i płukać przez co najmniej 30 sekund przed płukania jamy ustnej. Picie soku z cytryny i wody po chlupotania dodatkowo wyleczyć gardło i może pomóc oczyścić usta silnym smaku octu.

2 Rozpocznij biorąc połączenie Echinacea i tabletu Goldenseal na pierwszy znak migdałków. Te wspólne leków ziołowych, zwłaszcza gdy stosuje się razem, może pomóc złagodzić objawy i skrócić czas trwania przeziębienia, grypy i innych infekcji bakteryjnych lub wirusowych, takich jak zapalenie migdałków. Złota pieczęć jest również dostępny w formie sprayu, który może pomóc łagodzić i leczyć zapalenie migdałków. Postępuj zgodnie z zaleceniami producenta w zakresie informacji dawkowania.

3 Masaż klatki piersiowej i gardła mieszaniną drzewa sandałowego, eukaliptusa, mięty pieprzowej i olejek migdałowy, aby pomóc otwartych dróg oddechowych, łagodzą kaszel i zmniejszyć stan zapalny. Wymieszać trzy krople olejku z drzewa sandałowego, dwie krople olejku eukaliptusowego, jedną kroplę olejku z mięty pieprzowej i 12,5 ml olejku migdałowego dla doskonałej mieszanki ziołowe środki, aby złagodzić objawy zapalenia migdałków.

4 ssać pastylki korzenia lukrecji w ciągu dnia, aby pomóc Pokryć gardła i łagodzą ból i dyskomfort migdałków. Korzeń lukrecji do ssania dostępne są w większości sklepów ze zdrową żywnością, jednak należy unikać biorąc je, jeśli pacjent choruje na cukrzycę lub oglądania cukru we krwi.

Wskazówki:

 • Jeśli cierpisz na przewlekłe lub nawracające zapalenie migdałków te naturalne leki mogą pomóc złagodzić objawy, jednak nie może być większy problem podstawowy. Najlepiej jest, aby skonsultować się z lekarzem z Naturopath i zasięgnąć testy alergiczne, w celu ustalenia, co jest przyczyną choroby.

Jak zmniejszyć rozmiar migdałków

Jak zmniejszyć rozmiar migdałków


Twoje migdałki są mięsiste bryły można zobaczyć po obu stronach tylnej części jamy ustnej, kiedy go otworzyć szeroko. Zawierają przeciwciała do zabicia bakterii można oddychać, zapobiegając zarazki z podróży do płuc, w zależności od pacjenta stronie brytyjskiej. Migdałki różnią się wielkością od osoby, ale zakażenia, takie jak zapalenie migdałków może powodować, że stają się niezwykle nabrzmiałe, czerwone i bolesne.

Instrukcje

1. Pij dużo wody. Twój opuchnięte migdałki i ból gardła może powodować trudności w połykaniu, więc nie może czuć się jak pić bardzo dużo. Jednak, suchość w gardle może spowodować dalsze podrażnienie i odwodnienie może takie objawy jak bóle głowy i gorączka gorzej, mówi pacjenta UK.

2 Weź leki przeciwbólowe. Paracetamol i ibuprofen mogą zmniejszyć objawy zapalenia migdałków. Ibuprofen, w szczególności, jest przeciwzapalnym i pacjenta UK twierdzi, że może być bardziej skuteczne w leczeniu objawów zapalenia migdałków niż paracetamol. Jeśli masz jakiekolwiek bazowych warunków zdrowotnych, skontaktować się z lekarzem przed użyciem tych leków i zawsze postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.

3 Weź kuracji antybiotykowej. Zostaną one przepisane przez lekarza, czy migdałków jest spowodowane przez zakażenie bakteryjne, mówi MayoClinic.com. Lek ten jest zwykle przyjmowany doustnie i należy upewnić się, że bierzesz pełną antybiotyk, aby zapobiec infekcji coraz gorzej lub rozłożenie lub od powikłań takich jak gorączka reumatyczna i uszkodzenia nerek.