adcov.com

jak czyścić laktatory

Jak czyścić ucha środkowego

Podczas czyszczenia ucha środkowego trzeba być ostrożnym. Uniknąć przyklejania obiektów, takich jak Q-wskazówki, lub gaziki wewnątrz niego. Bawełna może utknąć w uchu i spowodować uszkodzenie ucha środkowego. Ucho środkowe jest wrażliwa i wymaga tylko płynów do czyszczenia. Poniższe kroki pomogą Ci prawidłowo i bezpiecznie wykonać ten proces.

Instrukcje

Jak czyścić ucha środkowego

1 Get strzykawki ucha i nadtlenku wodoru. Będzie wlać nadtlenku do strzykawki. Nie musisz wcale dużo nadtlenku aby była ona skuteczna. Napełnij strzykawkę jedną trzecią. Przed squirting go do ucha, upewnij się, że masz suchą i mokrą szmatę w pobliżu.

2 Przechyl głowę, aby umożliwić płynne pozostać w uchu bez kapaniu. Zapoznaj się z suchą szmatkę i zachować je na uchu w przypadku rozwiązania pęcherzyki.

3 Kobiece wytryski nadtlenku wodoru do ucha. Pozwalają siedzieć przez 5-10 minut, aż roztwór przestanie pęcherzyków. To sprawi, że trzaskający lub musującym dźwięk, ale to z nadtlenkiem wodoru pracy na sprzątanie swojego ucha środkowego.

4 Przechyl głowę w przeciwnym kierunku w celu opróżnienia z nadtlenku wodoru. Będziesz używać suchej szmatki, aby złapać wszystkie cieczy. Chcesz trzymać głowę pochyloną z szmatę do ucha, aż poczujesz, cała ciecz jest obecnie. Może to potrwać kilka minut.

5 Oczyść ucho mokrą szmatę.

6 Powtórz operację z przeciwnego ucha.

Wskazówki

 • Nie stosować nadtlenek wodoru więcej niż dwa razy w tygodniu, ponieważ może wyschnąć swój kanał.
 • Jeśli Twój kanał staje się suche można użyć kilka kropli oleju w uchu dziecka, aby pomóc wysuszanie.
 • Można użyć do usuwania wosku, jeśli wosk w uchu jest naprawdę zbudowany. Można to powiedzieć, nie jest w stanie usłyszeć, jak zwykle.
 • Jeśli ucho środkowe nadal mają problemy z wosku, skonsultować się z lekarzem.

Jak czyścić uszy z pick Wodnej

W zależności od osoby, to nie jest rzadkością w przypadku lokaty wosk budować w kanale słuchowym. Te depozyty zatykanie może prowadzić do obniżonej zdolności słuchu, bóle głowy ciśnienia, a nawet zapewnić pożywką dla bakterii, które z kolei będzie prowadzić do infekcji ucha. W celu zmniejszenia zawartości woskowego gromadzeniu jedną z możliwości, która może być realizowany jest zastosowanie urządzenia odbioru wody.

Instrukcje

Jak czyścić uszy z pick Wodnej

1 Gotujemy kilka szklanek wody, a następnie odstawić, aż woda jest temperatura pokojowa. Wrzącej wody, - albo za pomocą oczyszczonej wody - zmniejszy ilość bakterii obecnych w wodzie, a tym samym zmniejszyć ryzyko zakażenia.

2 Umieść jedną filiżankę wody o temperaturze pokojowej, w jednej z dwóch misek. Dodać jeden pół szklanki nadtlenku wodoru do miski z wodą i miesza się je razem.

3 Napełnić zbiornik wody na urządzenie podnoszące za pomocą mieszaniny wody i nadtlenku wodoru.

4 wyłączyć urządzenie odbioru wody na najniższym poziomie i umieszczenia dyszy w wejściu do ucha, które ma być najpierw oczyścić. Umieścić ręcznik na ramieniu tej samej stronie i przytrzymaj pusty miskę pod ucho złapać uciekł.

5 mieszaninę Spray z wody wybrać urządzenie do ucha delikatnie.

6 Po zakończeniu pracy z pierwszym ucha, powtórzyć proces na drugim uchu.

Wskazówki

 • Jeśli istnieje jakikolwiek dyskomfort lub ból, procedurę przerwać i zasięgnąć porady lekarza za.

Jak czyścić Bakterie od języka

Jak czyścić Bakterie od języka


Czwarta wszystkich przypadkach nieświeżego oddechu są bezpośrednio spowodowane przez bakterie na języku. Bakterie czai w ciągu szczelinach powierzchni wypustu i jest identyfikowany przez gęstego żółtego lub szarą powłokę. To jest nie tylko bakterie higienicznie obraźliwe, ale może prowadzić do choroby ogólnoustrojowej, w tym chorób serca i przedterminowych ciężarów niskie urodzenia. Po prostych metod pióro czyszczące mogą wyeliminować nieświeży oddech i zapewnić dobry stan zdrowia.

Instrukcje

Jak czyścić Bakterie od języka

1 Zastosuj pastę do zębów zawierającą środki lotnych związków siarki do zębów lub języka skrobak neutralizujące. Poszukaj dwutlenku chloru, cynku i chlorek cetylopirydyniowy w składniki pasty do zębów jest. Czubek plastikową łyżeczką mogą również być używane, jeśli zgarniacz język nie jest dostępne.

2 rozpoczynającą się daleko na języku, jak to możliwe, stosować mocny nacisk na ścieranie i w kierunku przedniej części jamy ustnej. Istotne jest, aby dotrzeć do części tylnej części języka, ponieważ jest to większość bakterii rośnie i gromadzi. Bakterie na tylnej części języka nie jest rutynowo porywa stałego spłukiwania oczyszczającej, że ślina dostarcza do pozostałej części jamy ustnej. Powtórz skrobanie, aż wszystkie obszary języka pojawiają się czyste.

3 Suplement rutynowe skrobanie z szczotkowanie zębów i stosowanie płukania jamy ustnej dwa razy dziennie.

Wskazówki:

 • Zdecydować się na zgarniaczu na pióro zamiast szczoteczki do zębów, ponieważ jest bardziej skuteczny w zmniejszaniu zapachu.
 • Nie stosować intensywną presję kiedy skrobanie. Ciśnienie firma jest skuteczna i dostarczy pożądanych rezultatów.

Jak Czy Crow Pose

Bakasana lub wrona stanowią, jest bilans ramię, gdzie można równowagi na rękach i mają nogi spoczywała na ramionach. To wyzwanie wymaga górnej pozy podstawową siłę ciała i brzucha. To ogrzewanie i siła budynek. Wymaga to również elastyczność w górnej części pleców i bioder.

Instrukcje

Jak Czy Crow Pose w jodze

1 Użyj 3 lub 4 przygotowanie stawia pomóc stworzyć biodra i barku elastyczność i budować rdzeń i siła górnej części ciała potrzebne. Start z otwieraczem hip nazwie wątku igły. Połóż się płasko na plecach z ugiętymi kolanami i obu nogami od podłogi. Przekroczyć prawą kostkę na lewej nodze. Zginać prawą piętę. Przełóż prawą rękę przez otwór utworzony przez nogi i umieść go za lewe udo. Weź lewą ręką za lewe udo i przeplatają się z rąk. Położyć się na plecach tak, że cały kręgosłup i głowa na podłodze. Niech tyłu prawego biodra spaść. Pozostań w pozie przez kilka oddechów i powtórz dla lewej nogi.

2 Dalej jest odwrotna stół do zwiększenia elastyczności w klatce piersiowej i górnej części pleców. Usiądź na macie z obu ugiętymi kolanami i stopami na podłodze biodra szerokości odległości od siebie. Połóż ręce za siebie, tak, że palce twarz z dala od ciebie. Naciśnij w dłonie i unieś biodra macie. Twoje ciało jest teraz w pozycji górnej tabeli z klatki piersiowej, brzucha i bioder w tej samej linii. Niżej na odpoczynek siedzi na biodrach. Powtarzać 2 do 3 razy.

3 W przypadku rdzenia i wytrzymałość górnej części ciała, wykorzystanie deski stwarzają. Przyjdź na rękach i kolanach, więc ramiona są na nadgarstki i biodra powyżej kostek. Zwijają palce pod nogi i krok do tyłu, tak, że twoje ciało jest w pozycji push up. Naciśnij dłonie na podłodze, jak zaangażować główne brzucha w brzuch. Przynieś łopatki płasko na plecach. Naciśnij ponownie, aby pięty do klatki piersiowej, brzucha i nogi nie są ugięcia w kierunku podłogi. Spoczywać na rękach i kolanach. Powtarzać 2 do 3 razy.

4 Przesuń w dół do kierunku jazdy psa zbudować więcej siły górnych partii ciała. Od deski stanowią, zwijają palce pod nogi i krok wstecz, aż można rozszerzyć nogi prosto. Twoje ciało będzie wyglądać jak duży odwróconego V, z biodra jest najwyższy punkt pozie. W tym przypadku zwrócić biodra jeszcze bardziej do tyłu, aż nogi są proste. Pozostanie przez kilka oddechów. Opuść kolana w dół do reszty. Powtarzać 2 do 3 razy.

5 Malasana miejscu można umieścić wszystkie swoje prace razem przed podniesieniem piać pozę. Kucać na podłodze, tak aby Twoje stopy na szerokość bioder są odległości od siebie i kolana są zgodne z kostek. Umieść łokcie wewnątrz wewnętrznych kolana i umieść dłonie razem w pozycji "modlitwy". Naciśnij na stopach i dłoniach i delikatnie przesunąć swoje wewnętrzne kolana siebie. Dla Crow stanowią, połóż dłonie płasko przed sobą na podłodze i przenieść ramiona tak, że ramiona, triceps, są w przedniej części goleni. Praktyka podnoszenia pierwszą nogę i opuszczania go, a następnie z drugiej strony. Unosić swoje wrona stanowią, naciśnij ręce w dół i podnieść obie nogi od maty, angażując swoje podstawowe brzucha. Unieś głowę, by nie rzucić się do przodu. Aby wyjść, opuścić nogi i wrócić do Malasana. Aby odpocząć, położyć się na macie i powtórzyć wątek igły, a następnie spływa do boku usiąść.

Wskazówki:

 • Crow stanowią nie jest odpowiedni dla osób z niskim lub wysokim ciśnieniem krwi, jaskrę, cukrzycę lub tych, którzy są w ciąży.

Jak czyścić respirator

Respiratory trzymać ludzi z coraz kurz, brud i chemikalia w ich ust, nosa i płuc. Maska jest szczególnie przydatne dla osób pracujących w miejscach brudnych i zapylonych miejsc pracy. Sprzątanie zajmuje mniej niż 10 minut, a może przedłużyć żywotność respiratora, a także zwiększyć skuteczność respiratora. Istnieje wiele respiratory na rynku, wykonane w różnych celach i od różnych producentów tak, aby elementy dołączone do każdej maski są bardzo zróżnicowane. Jednak instrukcje jak czyścić te elementy pozostają takie same.

Instrukcje

1 Wyjmij filtr, wkład lub pochłaniacz od respiratora.

2 Usuń składniki, takie jak membrany mówiąc, montaż zaworu lub węża.

3 Zanurzyć wszystkie składniki w 110 stopni Fahrenheita wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu (jak do mycia naczyń). Woda ta powinna ciepłe, ale nie gorąca.

4 Sprawdź składniki na łagodnym detergentem. Jeśli nie zawierają środek dezynfekcyjny, następnie dodać 1 ml do prania wybielacza / l wody, że respirator jest kąpieli w, lub dodać 0,8 ml / l jodu wody.

5 Scrub każdy element ze sztywną szczotką, gdy jest moczenie.

6 opłucz pod bieżącą ciepłą wodą.

7 Ponownie zamontować respiratora.

Wskazówki:

 • Różnych marek i modeli respiratorów będzie mieć jeden lub więcej filtrów, kasetę lub pojemnik; postępować zgodnie z wytycznymi producenta, w jaki sposób je usunąć w oparciu o markę i model.
 • Nie należy używać szczotki drucianej siatki szorować.

Jak czyścić okulary ochronne

Okulary ochronne są "okulary ochronne, które spełniają wymagania Administracji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (OSHA) i American National Standards Institute (ANSI)", zgodnie z witryny internetowej Wishard (patrz zasobów). Ramki i soczewki w okularach są mocniejsze niż bezpieczeństwo normalnych "ulicy" okulary. Są odporne na ciepło, jak również. Aby utrzymać soczewki na okulary z coraz porysowany, muszą być prawidłowo czyszczone. Rysy mogą osłabić swoją wizję i osłabić soczewki, jak również.

Instrukcje

1 cios luźne zabrudzenia soczewek okularów bezpieczeństwa z oddechu. Usuwanie luźnych cząstek zmniejsza ryzyko zarysowania soczewki.

2 Czyste okulary ochronne przy użyciu spray i ściereczki jednorazowe przewidziane w okularach stacji oczyszczania, zgodnie z Narodowego Instytutu Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy (patrz referencje). Znajdziesz stacje te wisiały na ścianach w całym fabrykach i innych miejscach, które wymagają, aby nosić okulary ochronne.

3 Użyj waciki nasączone alkoholem do czyszczenia okularów ochronnych okularów stacja czyszcząca nie jest dostępny, Państwowy Urząd Utah Edukacji zaleca. Zetrzeć obu stronach soczewek pierwszy. Następnie oczyścić świątynie i resztę ramek.

4 Przetrzyj okulary czystą miękką szmatką, aby usunąć wszelkie pozostałości lub smugi, które mogą zostać niewykorzystane. Miękkiej szmatki nie porysować lub w inny sposób uszkodzić okulary ochronne.

Wskazówki:

 • Czyste okulary ochronne za każdym razem, zanim je nosić więc wizja jest jasny i przestronny.
 • Przeczytaj i postępuj zgodnie z instrukcją producenta dotyczącą jak czyścić i dbać o okulary ochronne.
 • Nigdy nie należy używać agresywnych środków chemicznych do czyszczenia okularów. Mogą one uszkodzić elementy plastikowe.

Jak czyścić Medical butli tlenowej

Jak czyścić Medical butli tlenowej


Ludzie cierpiący na choroby dróg oddechowych, takie jak rak płuc, mukowiscydoza, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) i zastoinowej niewydolności serca, zależą często od terapii tlenowej. Więcej z tych ludzi są teraz przy użyciu terapii tlenowej w domu, co pozwala im prowadzić aktywne i produktywne życie. Jeśli używasz tlenoterapii, firma medyczna, sprzęt powinien zapewnić Ci wskazówki, jak czyścić i dbać o sprzęt. Należy również sprawdzić instrukcje łatwość pielęgnacji dostarczonych z urządzeń do jak utrzymać konkretnej marki sprzętu. Ponadto, istnieją pewne wytyczne, których należy przestrzegać do czyszczenia sprzętu tlenu.

Instrukcje

Jak czyścić swoje Oxygen Sprzęt

1 Umyj zęby nosa z łagodnym mydłem w płynie i ciepłej wody. Przemyć je dokładnie wodą. Zrób to dwa razy w tygodniu. Wymień zęby nosa co dwa do czterech tygodni, lub po youâ € ™ ve miał infekcję górnych zimno lub dróg oddechowych. Zapytaj swojego lekarza rodzinnego lub lekarza, aby dowiedzieć się, jak należy czyścić przeztchawiczny cewnika.

2 butelki umyć nawilżacz każdym jesteś gotowy, aby ją napełnić. Użyć łagodnego mydła w płynie i ciepłej wody, wypłukać go dobrze. Również dezynfekować butelki (można użyć sterowania III lub octu i wody destylowanej) i jego szczyt po ich czyszczeniu. Osuszyć butelkę przed napełniania go wodą destylowaną lub jałową wodą.

3 Odłącz koncentrator tlenu i przetrzeć obudowę szmatką zwilżoną wodą. Następnie osuszyć czystą, suchą szmatką. Zrób to na co dzień. Dwa razy w tygodniu, czyszczenie filtra powietrza. Odnoszą się do kierunków medycznych urządzeń do czyszczenia filtr sprężarki.

Jak czyścić akcesoria laktator

Jak czyścić akcesoria laktator


Wszystkie pompy piersi należy czyścić po każdym użyciu. Pompy piersi może gromadzić formy lub wzrost pleśni na częściach pompy, które są w kontakcie z mlekiem. Części te mogą obejmować rury, korpus pompy i stymulator otoczki. Części te mogą być myte w domu tak często, jak to konieczne.

Instrukcje

1 Weź siebie laktatora. Oddzielna część każdego indywidualnie. Odwołać się do instrukcji obsługi, aby dokładnie sprawdzić liczbę części. Instrukcja obsługi daje szczegółową listę elementów, które powinny być umyte.

2 każdy kawałek oddzielnie umyć ciepłą wodą z mydłem. Użyj myjkę szorować części, które mają resztę mleka matki na nich. Unikaj używania ściereczek ściernych lub narzędzi czyszczących, takich jak szczotki lub szorstkiej gąbki.

3 Opłucz każdy kawałek przez 15 do 30 sekund, z ciepłą wodą.

4 Umieść wszystkie wyczyszczone części laktatora na suchym ręcznikiem. Pozostawić części do wyschnięcia. Wysuszeniu unika bakterie przenieść z wilgotnym ręcznikiem na części podczas suszenia ręcznie je samodzielnie.

5 umieścić wszystkie części pompy do odciągania pokarmu w pojemniku. Nie należy dotykać wewnętrznych powierzchni wszelkich innych części, aby uniknąć zanieczyszczenia.

Jak czyścić pluszaki Po ktoś jest chory

Jak czyścić pluszaki Po ktoś jest chory


Ulubiony miś może być duży komfort, gdy dziecko ma nieszczęśliwy zimno lub bóle z powodu grypy, ale i miękkie pluszowe futerko farsz jest idealnym środowiskiem do portu zarazków i innych bakterii. Możesz użyć kilka metod dezynfekcji pluszaki i inne miękkie zabawki pluszowe lub po dziecko był chory. Choroba dziecka zadecyduje, która metoda jest najlepsza do czyszczenia pluszowe zabawki.

Instrukcje

Czyszczenie pluszaki Po chorobie zakaźnej

1 Zbierz wszystkie pluszaki i miękkie zabawki, które zetknęły lub używane przez dziecko.

2 Umieść zabawki pluszowe język poszewki, czy jest szansa, że ich szwy mogą się poluzować lub kawałki mogą spaść. Nie overstuff przypadki, ale możesz umieścić kilka wypchanych zwierząt w każdym przypadku poduszek. Poszewka utrzyma farszu i zatykaniu futra z pralki, jeśli masz nieszczęście.

3 Wypełnij podkładkę z ciepłą wodą. Dodaj ilości prania i wybielacza chcesz wykorzystać do regularnego obciążenia wielkości wsadu.

4 Uruchom pralkę poprzez regularny cykl.

5 Susz pluszaki w suszarce na dużym ogniu, ciągle w poszewki lub usunąć zwierzęta z poszewki i pozostaw do wyschnięcia.

Metoda Zamrażarka

6 Za pomocą tej metody zalecane przez twórców Clorox wybielaczem dla pluszowych zabawek, które nie są zmywalne lub jeżeli dziecko nie mieli świerzb lub zakażenia skóry wywołane przez roztocza.

7 Seal każdy wypchanych zwierząt w plastikowej torbie.

8 Umieść plastikowe torby zawierające pluszaki w zamrażarce przez noc. Roztocza, które powodują świerzb nie może przetrwać temperaturę zamarzania.

Wypchane zwierzęta kwarantanny

9 Za pomocą tej metody zalecanej przez Mayo Clinic jako część leczenia infekcji pasożytniczych, takich jak wszy czy świerzb.

10 Pranie wypchane zabawki w wodzie, która jest co najmniej 130 stopni F. i osuszyć je w gorącej suszarce przez co najmniej 20 minut.

11 Druk żadnych zabawek, które nie mogą być myte w szczelnych workach z tworzywa sztucznego, przez co najmniej dwa tygodnie.

Jak czyścić zbiornik wody pitnej

Jak czyścić zbiornik wody pitnej


Wiedząc, jak do czyszczenia zbiornika wody pitnej ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania choroby i choroby. Woda pitna jest czyste, wolne od organizmów szkodliwych i zanieczyszczeń i jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt do konsumpcji. Czy woda pitna jest trucked do społeczności dotkniętych dla nagłych wypadkach lub przeznaczone jako źródła wody do tygodniowej podróży camping danej rodziny, sprzątanie procedury są takie same. Dostarczanie wody pitnej wymaga znajomości odpowiednich procedur, jak również dbałość o szczegóły podczas ich realizacji. Niezastosowanie się do zapewnienia wody pitnej może powodować choroby lub długoterminowych skutków szkodliwych spowodowane z przyjmowaniem substancji chemicznych i metali.

Instrukcje

Zbiornik wody czystej

1 Użyj zbiornik na wodę, który jest certyfikowany i oznaczone jako bezpieczne do przechowywania i dozowania wody pitnej, żywności. Zbiornik na wodę powinien mieć szczelną pokrywę i zaślepkę.

2 Potwierdź dopływ wody, której używasz do czyszczenia i wypełnić zbiornik wody pitnej jest bezpieczna do spożycia.

3 Oczyścić z zewnątrz i wewnątrz zbiornika wody, a także węże, przykrywki i zdejmowane części sprzętu do napełniania zbiornika wody lub wody. Szorować zbiornik i wszystkie części czystą wodą, detergent i pędzlem średniej włosia. Zakończyć płukanie wszystko czystą wodą.

Sanitize

4 Załóż rękawice i okulary ochronne, aby wymieszać roztwór wody zawierającej co najmniej 50 do 60 części na milion (ppm) nie pachnącego domowego wybielacza.

5 sterylizacja wnętrze zbiornika wody poprzez pewne wszystkie wewnętrzne powierzchnie są dokładnie przepłukać roztworem bielenia i następnie przesączono. Do dezynfekcji 10 galonów wody, użyć 1 1/2 oz. od wybielacza.

6 Usunąć chlorowanej wody w sposób bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Wrzucać do wody przez wylanie go do kanalizacji gospodarstw domowych lub na jałowej ziemi. Ryby w strumieniach lub obszarów trawiastych może mieć negatywny wpływ wody chlorowanej.

7 Umieść pokrywę od zbiornika wody, obrócić go do góry nogami i pozwala wszystko do wyschnięcia na 24 godziny. Powietrza suszącego jest częścią procesu odkażającym, ponieważ chlor potrzebuje dużo czasu do zabicia organizmów szkodliwych.

8 Czyste i zdezynfekować zbiornik na wodę, a także przewody, pokrywy i części wymiennych urządzeń do napełniania zbiornika wody lub wody, dokładnie po każdym użyciu, a raz na tydzień w okresach, gdy woda jest przechowywana i spożywana przez długi okres czasu.

9 Przechowywać wszystkie części czyste i sanitarnych poprzez przechowywanie węży, przykrywki i wymiennych części urządzenia lub zbiornika wody do napełniania wodą, gdy nie są używane, w czystym miejscu, a wszystkie otwory węży zwieńczeniem z powietrza.

Wskazówki

 • Wyczyścić zbiornik wody i wszystkie części urządzenia do napełniania wodą jednocześnie mieć pewność, że żadne części nie brakowało, a gdy wszystkie rozwiązania czyszczące i materiały są dostępne.
 • Praca w czystym środowisku sanitarnej bez zwierząt domowych lub małych dzieci obecnych tak odkażane częściach nie będą przypadkowo zanieczyszczone.
 • Pojemniki ze stali nierdzewnej są najlepsze dla zbiorników wodnych, ale nie są tylko opcje dostępne bezpieczna żywność.
 • Przestrzegać wszystkich procedur odkażania wody zbiornika uważnie, aby mieć pewność woda jest zdatna do picia.
 • Nigdy nie mieszaj środków chemicznych, takich jak wybielacza z detergentem, ponieważ toksyczne opary mogą spowodować.

Jak czyścić nozdrza niemowlęcia

Jak czyścić nozdrza niemowlęcia

W przeciwieństwie do dorosłych, dzieci nie mogą dmuchać nos, aby usunąć je. Ich małe fragmenty nosa może łatwo stać zablokowane z suszonych lub nadmiaru śluzu, jeśli nie czyszczone regularnie. To uczucie zatkanego nosa może zakłócić jedzenie i spanie dziecka, powodować dyskomfort, a nawet wpływać na zdrowie niemowlęcia. Możesz trzymać dziecko oddycha swobodnie przez czyszczenie nozdrza przy użyciu prostych technik z kropli do nosa soli fizjologicznej i żarówki strzykawki.

Instrukcje

1 Połóż dziecko na plecach na płaskiej powierzchni, na przykład na łóżku lub zmieniającym tabeli. Kąt główki niemowlęcia tak, że jest wyrzucenia do tyłu za jego podbródek podniesiony. Upewnij się, że na karku niemowlęcia jest w naturalnej pozycji, a nie załamane.

2 Zastosowanie kropli do nosa, roztwór soli suszone lub poluzować jakieś grube śluz w nozdrzach dziecka. Przed użyciem kropli przeczytać wszystkie instrukcje i ostrzeżenia na opakowaniu. Umieść 01:59 kropli soli fizjologicznej do nosa w każdym z nozdrzy niemowlęcia. Przytrzymaj głowę dziecka delikatnie w miejscu przez około 10 do 15 sekund.

3 Włącz niemowlę się na brzuchu. Przetrzyj Saline z nosa dziecka z tkanki lub szmatką jak się skończy.

4 Ssij wszelkie pozostałe śluzu z nosa twojego niemowlęcia za pomocą żarówki strzykawkę. Wycisnąć część żarówki strzykawki, aby zwolnić całe powietrze. Umieść spiczasta strzykawki do jednego ze nozdrza dziecka, a jednocześnie ściskając zbiorniczek. Zwolnij uchwyt na żarówki powoduje strzykawka do zasysania powietrza i śluzu z nosa dziecka.

5 Ściśnij żarówkę strzykawki wielokrotnie trzymając końcówkę przed tkanki lub szmatką. Zetrzyj śluz, który pochodzi z jego końca. Powtórzyć proces ssania na drugim nozdrza Twojego niemowlęcia. Wyczyścić strzykawki po każdym użyciu.

Wskazówki

 • Skonsultuj się z pediatrą, jeśli te techniki nie usunąć zator w nozdrza Twojego niemowlęcia.

Jak Czy Weight Watchers za darmo

Jak Czy Weight Watchers za darmo

Czy myślałeś o wstąpieniu Weight Watchers, ale martwisz się o ile to kosztuje? Rzeczywiście można zrobić Weight Watchers w domu za darmo, tak długo, jak wiesz, kilka prostych środków i stworzyć dobry system odpowiedzialności na siebie. Dowiedz się, jak to zrobić Weight Watchers za darmo w domu.

Instrukcje

1 Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to obliczyć, ile punktów Weight Watchers wolno każdego dnia. Oto link na dole na jak obliczyć Weight Watchers dzienny limit punktów. Opiera się ona na wysokości, masy ciała i poziomu aktywności. To będzie twój cel na ile punktów można jeść codziennie. Poza tym będzie można uzyskać 35 punktów Flex! Możesz użyć tych jednak chcesz jednak, aby stracić na wadze więcej na Weight Watchers nie próbować ich stracić.

2 Teraz, gdy wiesz, jak wiele Weight Watchers punkty można jeść codziennie, trzeba być w stanie obliczyć, jak wiele Weight Watchers punkty znajdują się w żywności, którą spożywają. Jest zasobów w dolnej strony na jak to zrobić w domu. Można również obliczyć Weight Watchers punkty za pomocą strony internetowej, jak webmillhouse.com który oblicza go dla Ciebie. Istnieją także strony, które posiadają listy generycznych Weight Watchers punkty wartości, jak http://quiddity.cc/rachel/diet/wwfoods.htm.

3 Dodaj w działalności! Musisz zacząć być aktywne, aby pomóc utrata masy ciała z Weight Watchers. Dążyć do około 20-25 punktów działalności tygodni. Dobry jest http://www.meganandjack.com/points_calculator.htm kalkulator.

4 Załóż system odpowiedzialności za siebie! Jednym z powodów, Weight Watchers jest tak skuteczne, ponieważ ludzie ważą w każdym tygodniu i dowiedzieć się o utratę wagi. Założyć własny klub Weight Watchers przez poznanie rodziny i przyjaciół. Ważyć w każdy tydzień i świętować swoje sukcesy. Mówić o wielkich nowych znalezisk żywności i receptur i strategii akcji. Pozwoli to utrzymać się na dobrej drodze do utraty wagi i jest skuteczne w Weight Watchers w domu.

Jak Czy ktoś schudnąć szybko?

Szybkość utraty masy zależy od tego jak duży ciężar nie jest utrata i czy dieta i ćwiczenia są stosowane razem. Zgodnie z ogólną zasadą, że to bezpieczne, aby stracić około 1 funt tygodniowo. Dla bardzo osoby otyłej liczba ta jest bliższa 2 lub 3 kg. na tydzień. Oto kilka konkretnych rzeczy, ktoś może zrobić, aby schudnąć szybko.

Wymiana Napoje wodą

Wymiana soda, sok i kawę z wodą może zgolić wystarczająco dużo codziennych kalorii stracić 1 lub 2 kg. co tydzień w zależności od tego, ile z tych napojów Osoba zwykle napojów.

30 minut umiarkowanej sercowo wykonywania

Chodzenia lub jogging wystarczająco mocno, aby nieznacznie trudniejsze wystąpić podczas działania na większość dni w tygodniu pomoże zasnąć innego kilkaset kcal dziennie, w zależności od rozmiaru użytkownika.

Podnoszenie ciężarów

Spędzić 2 do 3 dni w tygodniu podnoszenia wystarczającej wagi do mięśni zmęczony po 8 do 12 powtórzeń. Pozwoli to zwiększyć metabolizm i spalić więcej kalorii szybciej.

Jedz co 3 do 4 godzin

Począwszy od śniadania w ciągu 2 godzin wstawania, jeść każdy posiłek w ten sposób: śniadanie, przekąskę, obiad, przekąski, kolacja, przekąski, aby utrzymać metabolizm spalania przez cały dzień i zapobiec przejadania się i nadmiernego głodu. Upewnij się, że posiłki są małe: nie dużo większe niż przekąski.

Wymień rafinowanych Carbs z całych ziaren

Sprawdź, co najmniej połowę ziarna można jeść każdego dnia z brązowego ryżu, cały makaron pszenicy, pieczywo pełnoziarniste i całego owsa.

Jak Czy zapalenie zatok Zacznij?

Jak Czy zapalenie zatok Zacznij?


Zatoki są komory powietrzne tył policzki, oczy i szczęki. Są pokryte śluzem substancji o nazwie jak ciecz i małych włosków zwanych rzęsek. Śluz czyści bakterie z powietrza, które jest wdychane przez nos. Rzęski przesuwają śluz z zatok i za pośrednictwem przewodów nosowych dla drenażu. Kiedy rzęski nie poruszają się śluzu z zatok, zatok nabrzmiałe. Śluz, nie mogąc być odprowadzane z nosa, zostaje uwięziony i bakterie zaczynają się rozmnażać.

Zatok zakażenia, zwane również przy zapaleniu zatok, występują fragmenty zatok i nosa dochodzi do stanu zapalnego. Chociaż śluz i rzęski w podszewce funkcji zatok do pułapki lub rozwiać zarazki, nie są w stanie zrobić, kiedy komory zatok są spuchnięte. Obecność bakterii powoduje wykładziny zatok zagęścić.

Infekcje zatok może rozwijać się w jednym lub więcej obszarach. Sitowych zapalenie zatok występuje, gdy obszar za oczach dochodzi do stanu zapalnego. Podszewka za oczami jest zagęszczony powodując presję na oczy oraz przekrwienie błony śluzowej nosa. Gdy wyściółka zatok szczękowych są zapalny, ból jest odczuwalny pod oczy są za kości policzkowe, a wydzielina z nosa jest obecny. Przedni zapalenie zatok powoduje bóle głowy od ciśnienia jest umieszczony na czole i wiąże z nosa lub wyciek po nosa. Gdy ból jest obecny na górze lub z tyłu głowy, przez czoło i za oczami, klinowej zapalenie zatok występuje.

Infekcje zatok może być bardzo niewygodne. Są one często towarzyszą bóle głowy i ból twarzy, które mogą być dość bolesne. Infekcje zatok może trwać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Dmuchanie nosa i za pomocą sprayów do nosa zbyt często w rzeczywistości może spowodować zatok puchnąć zamiast otwierania ich. Zdrowszy sposób wyczyścić nosa jest wlać wodę soli lub roztwór soli fizjologicznej z jednego nozdrza i obecnie inne. Nazywa się to płukanie zatok i jest bardzo skuteczny w pomocy śluz przez nos, w celu usunięcia z nosa.

Zapobieganie swoje nosowych z coraz zablokowane jest niezbędna w zapobieganiu infekcji zatok. Dlatego nie należy czekać na wystąpienie blokady przed podjąć działania. Roztwory soli fizjologicznej może być stosowany codziennie nawilża się nosowych. Kilka kropli lub aerozoli roztworu soli dziennie może pomóc zachować śluzu przenoszenie bakterii i zapobiegają przyłączaniu się do błony śluzowej zatok i nosa.

Jak Czy wysokie ciśnienie krwi wpływa na popęd płciowy?

Wprowadzenie

Wysokie ciśnienie krwi może mieć wiele szkodliwych skutków dla różnych aspektów życia, w tym życia seksualnego i podstawowego popędu seksualnego. Istnieje kilka powodów, że wysokie ciśnienie krwi może mieć wpływ na popęd płciowy, od psychologicznych (takich jak strach, że seks, gdy jest podwyższone ciśnienie krwi może spowodować zawał serca) do fizycznych (takich jak wysokie ciśnienie krwi, zapobiegając pobudzenie). Faktem jest, że cierpi na wysokie ciśnienie krwi może i często wpływa na popęd płciowy.

Proces

Czy jesteś mężczyzną czy kobietą, wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do objawów fizycznych, które są szkodliwe dla popędu seksualnego. Chociaż konkretne przejawy fizyczne różnią się w zależności od płci, one skutkować albo zmniejszonej chęci do angażowania się w aktywność seksualną lub zmniejszoną zdolność do fizycznego wykonania. Mężczyźni z niekontrolowanym wysokim ciśnieniem krwi często cierpią z powodu pewnego stopnia zaburzeń erekcji. Stwierdzono, że w górę 70 procent mężczyzn cierpiących na nadciśnienie tętnicze również cierpią z powodu pewnego rodzaju zaburzeń erekcji i prawie 50 procent z nich, zaburzenie jest ciężka.

Chociaż działanie wysokiego ciśnienia tętniczego na męską popędu płciowego dawna zaobserwowano ostatnio, że rozpoczęła się rozumieć, że mogą mieć również negatywny wpływ na głęboko kobiet. W badaniu 2000 opublikowane w American Journal of Hypertension, stwierdzono, że kobiety cierpiące na wysokie ciśnienie krwi miał znacznie większą szansę spotkania ból podczas stosunku, niż te, z prawidłowym ciśnieniem tętniczym; dodatkowo są one mniej prawdopodobnie dadzą odpowiednie smarowanie i mniej prawdopodobne do osiągnięcia orgazmu wyniku.

Leki

Jednym z pierwszych działań podjętych przez większość tych, którzy mają wysokie ciśnienie krwi jest zacząć schematu leczenia leków na receptę. Niestety, te same leki, które zostały sprawdzone w celu obniżenia ciśnienia krwi także są często powiązane z seksualnych skutków ubocznych. W szczególności leki zawierające beta-blokery i leki moczopędne mogą powodować znaczne problemy z erekcją wśród mężczyzn, którzy je biorą. Z tego powodu ludzie często łączą erekcji narkotyków z zaburzeniami ich leki ciśnienie krwi. Jednak bardzo ważne jest, aby omówić wszystkie leki, które zażywasz (na receptę lub over-the-counter) z opieki zdrowotnej przed profesjonalnym biorąc dodatkowe leki lub inne zmiany leczenia.

Jeśli leki na receptę, w celu leczenia wysokiego ciśnienia krwi i wierzą, że są negatywnie wpływających popęd płciowy, konieczne jest, aby skontaktować się z opieki zdrowotnej zawodowych tak, że wszystkie możliwości leczenia mogą być dyskutowane.

Jak Czy stracę Fat Around My Backside?

Jak Czy stracę Fat Around My Backside?


Nadmiar tłuszczu w dolnej części ciała jest czymś przeszkadza ze kobiety są bardziej niż mężczyźni. Kobiety mają więcej tłuszczu niż mężczyźni i, ze względu na hormony, większość tego tłuszczu jest przechowywany w dolnej części korpusu. Niestety, dolna część ciała jest jednym z ostatnich miejsc, z których kobiety utraty tkanki f. Niezależnie od płci, aby schudnąć z derriere, trzeba stracić tłuszczu z całego ciała - w końcu tłuszcz na dolnej części ciała będzie również zmniejszona.

Instrukcje

1 Schudnąć tworząc deficyt kalorii nie więcej niż 1000 kalorii dziennie. Istnieje 3500 kalorii w funta tłuszczu. Zażycie w 500 mniej kalorii dziennie, można stracić pół kilograma tłuszczu tygodniowo; jeśli podwoić redukcję kalorii, można stracić dwóch kilogramów tłuszczu w tydzień. Stworzyć deficyt kalorii przez spożywanie mniejszej ilości kalorii i spalanie kalorii poprzez ćwiczenia.

2 Jedz niskokaloryczne, o niskiej zawartości tłuszczu, bogate w składniki odżywcze żywności. Spożywać owoce i warzywa. Jedz węglowodany złożone, takie jak płatki owsiane, brązowy ryż i przędzy. Ogranicz nasycone tłuszcze, w tym masła i zużywają zdrowszych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek i olej rzepakowy. Uniknąć cięć tłuszczowych mięsa, takie jak wieprzowina i wybrać z kurczaka, ryby i indyka zamiast. Wymień pełnotłustego nabiału z beztłuszczowym lub niskotłuszczowego nabiału. Spójrz na informacji o wartości odżywczej na etykietach produktów przy zakupie żywności.

3 Krok swój układu krążenia ćwiczenia więc spalić kalorie. Wykonaj co najmniej 30 minut cardio sześć dni w tygodniu, lub dodać 15 minut cardio rutyny, jeśli już wykonywać. Wykonywać ćwiczenia, których celem cardio dolnej części ciała, takich jak schody wspinacza lub rowerze stacjonarnym. Spacer na bieżni pochyłej kierować pośladki. Ćwiczenia w tempie, w którym można się przejmować, ale wciąż są w stanie rozmawiać.

4 Dołącz ćwiczeń siłowo-szkoleniowe na dwóch trzy-to-nie-do promowania kolejnych dni na całej tłuszczu palić. Trening siłowy buduje tkankę mięśniową, który uaktywnia metabolizm przez cały dzień. Kierowanie na wszystkie części ciała. Kieruj się ramiona, nogi, plecy, ramiona, brzuch i klatkę piersiową.

5 ton swoich pośladków, aby od razu po tłuszczu została obniżona, zwarte i zgrabne mięśnie pokaże. Wykonaj rzuca hantle. Trzymaj hantle w każdej ręce i krok do przodu prawą nogę, gdy rośnie na piłkę z lewej stopy. Bend oba kolana, aby obniżyć swoje ciało w dół, aż prawe udo jest równoległe do podłogi. Użyj prawą piętę, aby wcisnąć się z powrotem. Powtórz ćwiczenie 12 razy przed zmianą stóp. Wykonaj w sumie trzy zestawy.

6 Wykonaj przysiady hantle. Trzymaj hantle w każdej ręce i stanąć z nogami rozstawionymi na szerokość barków. Zegnij kolana i opuść się w dół, tak jakby siedzieć w fotelu. Na celu stworzenie uda równoległe do podłogi. Trzymaj hantle obok ciała. Przeforsować piętach wrócić do pozycji wyjściowej. Ścisnąć pośladki na szczycie wysiłku. Wykonaj trzy serie po 12 powtórzeń.

7 Należy unikać nadmiernego treningu ciała. Uzyskać wystarczającą ilość odpoczynku pomiędzy treningami. Spać osiem godzin w nocy, dzięki czemu są bardziej wydajne w czasie swoich jawie. Daj organizm ma wystarczająco dużo czasu, aby się odnowić.

Jak Czy dieta ma wpływ na podstawową przemianę materii?

Jak Czy dieta ma wpływ na podstawową przemianę materii?

Co jest podstawową przemianę materii?

Podstawową przemianę materii jest w zasadzie ilość kalorii człowiek spala podczas odpoczynku po prostu pozostać przy życiu. To się liczy, ile kalorii trzeba, aby utrzymać wszystkie funkcje organizmu. To inna kwota dla każdej osoby, i to zależy od tego jak dana osoba jest aktywna, stan fizyczny jest w ..., jak również jego genetyczny makijaż, płeć, wzrost, waga i wiek. Metaboliczne stawki powoli jak wiek. To wyjaśnia, dlaczego nie można jeść tę samą ilość i rodzaj jedzenia bez przybierania na wadze, jak się starzejemy.

Czy spożycie żywności Matter?

Ponieważ stawki metabolicznych wolne jak wiek, spożycie żywności na pewno ma znaczenie. Tempo, w jakim nasze ciała używać tych kalorii określa, czy ciało używa albo przechowuje się jedzenie zjedzone.

Jeść mniej powoduje przemianę materii zwalniać, który nie jest pożądany efekt. Jednak jedzenie małe, zdrowe posiłki co 3 do 4 godzin utrzymuje wysokie tempo matabollic. Ważne jest, aby dokonać mądrych wyborów żywieniowych, takich jak zboża, owoce, warzywa i rośliny strączkowe.

Pikantnych produktów spożywczych i gorące przyprawy wykazano zwiększenie szybkości przemiany materii. Dodawanie papryka lub curry do swoich pokarmów może pomóc zwiększyć swój metabolizm łatwo.

Połączenie ćwiczeń

Jeśli myślisz poważnie o zwiększenie metabolizmu, nawet gdy śpisz, ćwiczenia - w połączeniu z dobrym wyborem żywności - jest kluczem. Sercowo wykonywania codziennie jest najprostszy i najlepszy sposób na zwiększenie podstawowej przemiany materii.

Wysoki metabolizm, co sprawia, że ​​skręt ciała do chudego, tłuszcz oznacza maszynę bojową.

Jak Czy Fentermina różnych Od Phentramene?

Jak Czy Fentermina różnych Od Phentramene?


Fentermina jest lek na receptę, który jest powszechnie przepisywany jako środka zmniejszającego apetyt, w Stanach Zjednoczonych. Jest to o wiele mniej kosztowne niż inne FDA leków odchudzających, i odpowiada on za ponad 50 procent leków przepisanych diety. Phentermine jest powszechnie sprzedawane pod markami Ionamin® i Adipex-P®, jak również ogólnej phentermine. Alternatywnie, Phentramene jest reklamowany jako ziołowe alternatywy, które są dostępne bez recepty.

Phentermine Historia

Phentermine została zatwierdzona przez Food and Drug Administration w 1959 roku jako krótkoterminowy tłumienia apetytu do utraty wagi u otyłych pacjentów. W 1997 roku, stał się kontrowersyjny po phentermine wiele przypadków choroby zastawki serca zostały odkryte w osób przyjmujących połączenie leku z fenfluraminy lub deksfenfluramina. Kombinacji leków stały się popularne, jak ludzie sobie sprawę, że to było skuteczne w tłumienia apetytu, a wzrosła do tego stopnia, że ​​jest był przewidziany w centrach odchudzania wszędzie w całym kraju. Winę za nieprawidłowe zaworów nie wydają się związane z phentermine i FDA nie poprosić producentów leków, aby usunąć go z rynku.

Korzystanie z fenterminą

Fentermina jest przewidziany do utraty masy ciała, i jest przeznaczona do połączenia z modyfikacją zachowania, diety i ćwiczeń fizycznych. Zwykle przepisywany dla osób, które zwiększyły ryzyko medycznych z powodu ich nadmiernej masy, lek działa poprzez uwalnianie noradrenaliny. Ten posłaniec chemiczny jest taki, który sygnalizuje reakcję walki lub ucieczki, a także zmniejsza głód. Jest również przewidziane w połączeniu z leków antydepresyjnych takich jak Prozac, Zoloft i Celexa. W antydepresyjne włączyć phentermine pracować lepiej i dłużej.

Kontrola fenterminą

Phentermine jest kontrolowana Subtance w Stanach Zjednoczonych i może być stosowany tylko przez uprawnionego pracownika medycznego do swoich pacjentów. Ponieważ jest ściśle związana chemicznie do amfetaminy, phentermine ma potencjał do nadużyć. Podobnie jak w innych kontrolowanych substancji, zasady jej uzyskania są bardziej restrykcyjne, a są o wiele bardziej rygorystyczne kary i grzywny za korzystanie lub zakup phentermine bez recepty.

Zakupów online

Choć phentermine jest dostępny w sprzedaży on-line, jest to nielegalne, żeby go kupić. Ze względu na jego rejestrację substancji kontrolowanych, może być stosowany tylko przez licencjonowanego lekarza opieki medycznej z uzasadnionych lekarz-pacjent stosunku do osoby, która jest przepisał leki. Po zakupie phentermine online "konsultacji" nie spełnia tego wymogu, a może narażać pacjenta na federalnym i stanowym karnej.

Phentramene

Phentramene sprzedawany jest w Internecie na wielu stronach internetowych, bez konieczności recepty. Jest sprzedawany jest w Internecie jako "ziołowe phentermine." Większość stron internetowych wydaje się sprzedaży na bazie Hoodia tłumiące apetyt pomocą mylące ksywka Phentramene, ale nie ma żadnego związku między nim a phentermine leków na receptę. Ponieważ są to preparaty ziołowe, nie są one przedmiotem badań FDA lub zatwierdzenia.

Skonsultować się z lekarzem, jeśli jesteś zainteresowany utraty wagi. Żadnych leków odchudzających powinien być przepisywany przez kogoś, kto zna historię i żadnych problemów medycznych, dla własnego bezpieczeństwa.

Jak Czy Gerd Przyczyna kaszel?

Co to jest GERD

Refluks żołądkowo-przełykowy (GERD) to termin medyczny dla refluksu kwasu lub zgaga. Zwykle mały okrągły mięśni u podstawy przełyku otwiera umożliwić żywność przechodzi w żołądku i zamyka, aby utrzymać płynów trawiennych rozpryskiwaniu powrotem do przełyku. Ale czasami mięśni nie zamyka się z powodu zmiany ciśnienia żołądka spowodowanego przez niektóre żywności lub leków, albo mięśni staje się słaby i nie zamyka się prawidłowo. Przełyku osłona jest w stanie tolerować przeżucia kwasy, powodując uczucie zgagi.

GERD i Kaszel

Mimo, że nie jeden z bardziej oczywistych objawów GERD, kaszel jest chyba najbardziej łatwo przeoczyć. Zgaga, ból w klatce piersiowej, kwaśny smak w ustach i trudności w połykaniu są rozpoznawane jako objawy choroby refluksowej przełyku. Kaszel i świszczący oddech są również częste objawy często nie związane z GERD. GERD związane kaszel może występować wraz z objawami zapalenia i bólu, ale niektórzy tylko kaszel.

Jak GERD powoduje kaszel

Kwasu żołądkowego stymuluje nerwy, gdy jest wypluta do przełyku, powodując kaszel. Czasami takie małe ilości kwasu żołądkowego osiąga przełyku, że niepalny, ale jest na tyle kwasu, aby wywołać kaszel. Odwrotna sytuacja - zbyt wiele wypluta płyn żołądka - może powodować kaszel o przechodzeniu do płuc. W innych przypadkach, płyn nie zawiera wypluta mało kwasu żołądkowego i więcej żółci, co jest mniej irytujące do przełyku, ale nadal będzie stymulować kaszel. Leki przyjmowane w leczeniu zgagi, takie jak leki zobojętniające sok żołądkowy, również powodować kaszel.

Leczenie

W przypadku przewlekłego kaszlu jest jedynie objawem choroby refluksowej, diagnoza może być trudne. Uporczywy kaszel związany z GERD zakończy się tylko wtedy, gdy refluks jest kontrolowana. Tłumiące kaszel i przeziębienie nie będzie uspokoić GERD kaszel. Leczenie GERD obejmuje leki zobojętniające sok żołądkowy, aby zneutralizować nadmiar kwasu żołądkowego lub H2-blokery i inhibitory pompy protonowej. Nieleczona GERD może uszkodzić przełyk, powodować owrzodzenia i potencjalnie zwiększa ryzyko raka przełyku.

Zmiany w stylu życia

Zmiany w diecie i nawyki mogą także pomóc złagodzić GERD. Pikantne, tłuszczowe lub kwaśne pokarmy, takie jak pomidory lub owoców cytrusowych, może pogorszyć GERD. Inne czynniki to nadmiar masy ciała, spożywanie zbyt blisko snem, palenia, picia alkoholu i przejadanie się. Jeść kilka małych posiłków i czeka co najmniej 3 godziny po jedzeniu przed leżącej pomoże zapobiec GERD.

Jak Czy Tony Horton Beachbody Workout

Tony Horton jest instruktor ćwiczeń, który skupia się na utracie wagi i dobrego odżywiania. Znany jest przede wszystkim ze współpracy z programami Beachbody fitness, w tym P90X i Power90. Czy próbowałeś programów treningowych Tony Horton przed czy są nowe do swoich treningów Beachbody, regularne ćwiczenia z programu Hortona może prowadzić do całkowitej tonowanie ciała i utraty wagi. Tony Horton ćwiczenia skupiają się na jednej grupy mięśni na raz, aby zmaksymalizować utratę wagi i tonowanie mięśni.

Instrukcje

1 Sukienka w luźne, wygodne ubranie do ćwiczeń. Noś buty, które oferują dobre wsparcie, takie jak buty do biegania lub poprzeczek trenerów. Jeśli jesteś kobietą, wybrać dobry biustonosz wsparcia od zrobisz intensywnych ćwiczeń.

2 Wybierz trening Beachbody że funkcje Tony Horton. Prowadzi różnorodne filmy ćwiczeń przeznaczonych zarówno dla nowych, jak i doświadczonych ćwiczących, więc czytać swoje opcje przed wyborem programu. Filmy P90X są najlepsze, jeśli masz już jakąś wytrzymałość i wytrzymałość organizmu, a Power90 jest lepszym rozwiązaniem, jeśli jesteś nowy w pracy na zewnątrz.

3 Wykonaj wraz z DVD w domu. Działania możliwie najdokładniej naśladować Tony Horton. Wstrzymać i przewinąć DVD czy Tony wykonuje ruch jesteś nieswojo lub nie wiesz, jak prawidłowo wykonać. Jeśli to możliwe, uważaj na siebie w lustrze, więc można mieć pewność, że robisz każdy ruch w pełnym zakresie.