adcov.com

iliopsoas biodra

Rozciąganie zginaczy biodra i dokręcania Twoje pośladki

Rozciąganie zginaczy biodra i dokręcania Twoje pośladki


Gdy nogi są w ruchu, co najmniej jednego zginacza biodra lub mięsień pośladkowy uczestniczy w pewien sposób. Nic więc dziwnego, że wielu ćwiczących interesuje zachowaniu elastyczności w ich zginaczy bioder i wzmacnianiu ich nasycić. Powierzchnia hip fit-patrząc również fizycznie atrakcyjnym elementem. Ćwiczenia Hip wzmocni mięśnie, ale jeśli szukasz przyciąć tłuszczu, należy pamiętać, że nie można dostrzec-zmniejszenia. Dodaj ćwiczenia cardio do treningu stworzyć szczuplejsze ciało ogólnie.

Zginacze biodrowe

Zginacze biodrowe zawierać iliopsoas Sartorius, mięsień prosty mięśnia uda, tensor powięzi i mięśni pectineus latae. Wraz z niektórymi swoimi biodrowych przywodzących, zginacze są odpowiedzialne za zginanie stawu biodrowego - działania, w których uda i miednicy zbliżają się do siebie, w tym bieganie i skakanie.

Pośladki

Twoje pośladki otaczają miednicę z boków iz tyłu, a obejmują gluteus maximus w swojej tylnej plusa gluteus medius i minimus wokół bioder. Mięśnie te biorą udział w niemal każdym możliwym ruchu bioder. Jeśli Twoje nogi są w ruchu i nie masz wygięcie bioder, jeden lub więcej swoich pośladków są prawie zawsze pomaga poruszać.

Hip Flexor Rozciąga

Rectus femoris jest jednym z twoich mięsień czworogłowy uda, więc nic dziwnego, że wiele quad ciągnie również pracować się zginacze bioder. Aby wykonać odcinek quad na jednym kolanie, ustaw prawą goleń i kolano na podłodze za ciebie, twoje palce wskazał i uda się nieco pochylone do przodu. W tym samym czasie, umieść lewą stopę płasko na podłodze przed sobą ze swoim kolanach. Przenieś swoje biodra do przodu, aż poczujesz napięcie w prawym biodrze. Wspólny odcinek stojący polega zginanie prawe kolano, a prawą stopę w ruchu w kierunku tyłek. Chwyć nogę prawą ręką i przesuń piętę jak najbliżej pośladków, jak wygodnie można. Przytrzymaj oba odcinki za 30 sekund i powtórz odcinki z obu nóg.

Ćwiczenia gluteus

Najczęstsze ćwiczenia na wzmocnienie mięśni i dokręcić gluteus m.in. przysiady, deadlifts, prasy nóg i rzuca, z których wszystkie docelowa gluteus maximus. Używać urządzenia naciśnij nogi, siedząc lub leżąc, pchnąć płytę oporu z nogami. Można wykonać inne ćwiczenia ze sztangą trzy, hantle, maszyn i innych narzędzi do ćwiczeń, i istnieje wiele odmian każdy. Wykonywać przysiady, umieszczając sztangę w poprzek pleców, w kucki z powrotem, jakby siedział w fotelu, a potem rośnie. Dla rzuca, złapał parę hantlami i wziąć duży krok do przodu, zginanie przedniego kolana; krok do tyłu, a następnie rzucić się z przeciwnej nogi. Wykonaj deadlifts przez sięgający i chwytając sztangę ze swoimi rękoma, a następnie podnoszenia się do pozycji stojącej, utrzymując ramiona proste. Pośladkowy średni i minimus wsparcie lub stabilizacji ruchów podczas wielu odmian tych czterech ćwiczeń. Siedzieć w maszynie uprowadzenia hip i naciśnij nogi na boki, aby koncentrować się na dwa mniejsze nasycić bardziej bezpośrednio.

Ciągnie za iliopsoas Muscle

Ciągnie za iliopsoas Muscle


Bardziej znany jako zginaczy biodra, twoje iliopsoas przebiega od kręgosłupa, w poprzek miednicy, do swojej kości udowej. Ten mięsień ma dwie sekcje -The iliacus i lędźwiowego - i jest odpowiedzialny za zginanie biodra i obracając kręgosłup. Jeśli robi się ciasno, to wpływa na ruch. Robi kilka prostych odcinkach może pomóc zmniejszyć sztywność.

Podstawy rozciągania

Gdy iliopsoas czuje mocno, musi być wydłużony. Napięty iliopsoas ciągnie część pleców do przodu iw dół, co zwiększa nacisk na kręgosłup. Aby ustalić, czy masz napięty iliopsoas, położyć na podłodze do góry. Sprawdź, czy możesz trzymać wciśnięty w podłogę uda, podczas gdy również nacisnąć dolną część pleców do podłogi. Będziesz musiał używać mięśni brzucha wykonać ten ruch. Jeśli nie można dotykać dolnej części pleców do podłogi, a następnie może być napięty iliopsoas.

Leżąc Stretch

Aby rozciągnąć iliopsoas leżąc na podłodze, leżą zmierzyć się z nogami wyciągniętymi prosto. Przynieś swoje prawe kolano do klatki piersiowej tak, jakbyś przytulając ją. Trzymaj lewą nogę i część pleców, dotykając podłogi. Nogi dotykając podłogi jest jeden, który chcesz skupić się na, ponieważ jest wykonanie odcinka. Utrzymaj tę pozycję przez 30 sekund, 15 sekund, relaksu, a następnie powtórzyć cztery razy. Powtórz na lewej nodze. Wykonaj to ćwiczenie dwa razy dziennie.

Stały Stretch

Może pamiętasz palców dotyka klasy szkoły podstawowej z siłowni. Ten prosty odcinek jest standardowym ćwiczeniem dla kierowania iliopsoas. Aby prawidłowo rozciągnąć iliopsoas, czy dotknięcia palców z prostymi nogami, ale nie pozwól, aby kolana hyperextend. Wykonaj ten odcinek powoli, bez odbijania. Nawet jeśli nie możesz osiągnąć swoje palce, nadal rozciągając iliopsoas. Rozciągnąć w dół, aż poczujesz pełny odcinek z tyłu górnej części nóg. Przestań, zanim poczujesz ból. Zamiast natychmiast rośnie z powrotem po osiągnięciu palce, przytrzymaj ten odcinek w ciągu 15 sekund. Powtórzyć pięciokrotnie i wykonać co najmniej dwa razy dziennie.

Porady i Rozważania

Wszystkie iliopsoas odcinki wpływ swój kręgosłup, który jest ważną częścią twojego ciała. Skonsultuj się z lekarzem przed wykonaniem wszelkich ćwiczeń, które dotyczą tego obszaru. Siedząc przez dłuższy czas może być źródłem skróconą iliopsoas. Skrócenie czasu posiedzenia, za pomocą stacji roboczej na stojąco lub unikanie siedzących maszyn wagi i rowery do ćwiczeń, może również pomóc złagodzić napięty iliopsoas.

Objawy zapalenia ścięgna iliopsoas

Objawy zapalenia ścięgna iliopsoas


Iliopsoas ścięgna jest zapalenie ścięgna biodrowo-lędźwiowym lub w obszarze bezpośrednio otaczającym go. Najczęściej wpływające sportowców, szczególnie tancerze, biegacze i hurdlers, diagnoza jest często brakowało. Poniżej informacje pomogą Ci podjąć decyzję, czy może cierpi na zapalenie ścięgna biodrowo-lędźwiowym i, z kolei, czy należy zgłosić się do lekarza.

Początek

Iliopsoas ścięgna jest najczęściej wywołane na jeden z dwóch sposobów. Pierwszym z nich jest ostre uszkodzenie, które wiąże się z pewnym dziwnym, szybkie skurcze mięśnia biodrowo-lędźwiowym. Druga wersja jest spowodowane przez nadużywanie. To jest, kiedy powtórzone zgięcie stawu biodrowego, tak jak w niektórych czynności sportowych powoduje stopniowe podrażnienia tej dziedzinie.

Type of Pain

Głównym objawem zapalenia ścięgna biodrowo-lędźwiowym jest ból, który narasta nieznacznie w czasie. Odczuwa ból głęboki w pachwinie i rozciąga się do przodu wokół stawu biodrowego i może emitować w dół w kierunku kolan. Czasami ból rozciąga się na dolnej części pleców i pośladków, jak również. Górna powierzchnia ud mogą czuć się szczególnie słabe, zwłaszcza podczas spaceru lub jazdy, w wyniku bezwładnie. Sztywność w pachwinie, może również wystąpić, a nawet hip kolana. Niektórzy pacjenci doświadczają słyszalny hałas przyciągania jak wygiąć biodra, co wynika z ścięgna biodrowo-lędźwiowym staje złapany na miednicy.

Powoduje ból

Objawy zapalenia ścięgna biodrowo-lędźwiowym często pogarsza po dłuższym treningu. Na początku, ten ból zwykle sprowadza się wkrótce po zaprzestaniu działalności. Po uporaniu się z tym od jakiegoś czasu, choć ból stanie się o wiele bardziej spójne i wyzwalacze będzie od intensywnych ćwiczeń do prostych czynności, takich jak wstaje z krzesła lub jazdy.

Czas trwania bólu

Objawy mogą utrzymywać się przez lata zanim rozpoznano lub leczenia. Średni czas od początku do diagnozy jest między 32 i 41 miesiące.

Leczenie

Jak w przypadku każdego uszkodzenia tkanki miękkiej, ważne jest rozpoczęcie pracy program RICE po wystąpieniu objawów. Szybkie rozpoczęcie tego programu - Odpoczynek, lód, kompresja, wysokość - może nie tylko zapobiec dalszym szkodom, ale również poważnie zwiększyć swoje szanse na kompletne, szybkiego powrotu do zdrowia. Chociaż reszta jest bardzo ważne w leczeniu ścięgna, nie przesadzaj. Pozostały zbyt długo nieaktywne może stawy sztywne. Kiedy już odpoczął przez kilka dni, należy również przesunąć obszar ostrożnie, tak aby zachować elastyczność. Niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen, aspiryna i paracetamol, może pomóc zmniejszyć dyskomfort, ale nie powinny być brane przez dłuższy czas bez konsultacji z lekarzem. Jeśli wypróbowałeś te w domu środki zaradcze i ból nadal występuje, należy skontaktować się z lekarzem.

Problemy ścięgna mięśni, które powodują ból biodra

Problemy ścięgna mięśni, które powodują ból biodra


Istnieje szereg ścięgnami w obszarze bioder, pośladki, które potencjalnie mogą powodować ból stawu biodrowego. Główne ścięgna obejmują iliopsoas, krętarzowej i kulszowej ścięgnami.

Ścięgna iliopsoas

Dwa iliopsoas ścięgnami umożliwić osobie, aby podnieść ich nóg lub zginać się do przodu, zgodnie z rozciąganiem Instytutu. Iliopsoas przedniej ścięgna zazwyczaj powoduje ból stawu biodrowego i czułości z nadużywania tego ścięgna biodrowo-lędźwiowym. Zespół iliopsoas nagły skurcz, który może spowodować ścięgna oderwać.

Zapalenie krętarzowej

Może powodować zapalenie kaletki krętarzowej boczne ból biodra. Jest to spowodowane przez powtarzające się stresu i ciśnienia pomiędzy większą krętarzowej kości udowej i gluteus mediów i iliotibial ścięgien. Ciśnienie to drażni worki Bursa znajdujące się na krętarzowej chrząstki kostnej.

Ścięgna kulszowej

Innym typem bólu ścięgien, mięśni spowodowana kulszowej ścięgna według eorthopod.com. Kulszowej ścięgna wpływa przede wszystkim na ścięgna i pośladki, ale ból może promieniować do bioder, jak również.

Rodzaje leczenia

Większość ścięgna mięśni ból biodra mogą być złagodzone za pomocą kombinacji odpoczynku, lodu i leków, ze stopniowym wzrostem aktywności fizycznej i ćwiczeń.

Rozważania

Biodrowy kompleks stawów, która zawiera wiele nerwów, w tym nerwu kulszowego. Nawet z leczenia, objawy mogą czasami gorzej. To jest zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem w celu prawidłowego diagnozowania.

Przyczyny ból biodra podczas siedzenia

Hip Pain Podczas Posiedzenia

Wiele osób odczuwa różne rodzaje bólu biodra. W większości przypadków jest to wynikiem jakiegoś uszkodzenia. Jednakże, jeśli nie został ranny, a ty tylko odczuwają ból biodra podczas posiedzenia, mogą istnieć inne czynniki powodujące ból.

Wyprofilowana część

Kiedy to został stworzony, wyprofilowane siedzenia brzmiało jak dobry pomysł. Jako takie, teraz mamy wyprofilowane foteliki, profilowane fotele biurowe i nawet wyprofilowane fotele biurowe. Chociaż ten rodzaj siedzenia został zaprojektowany kształtowym do dołu, w wielu przypadkach, kontur przekroczenia normalnego krzywiznę ciała ludzkiego. W rezultacie, gdy w pozycji siedzącej, Twoja masa ciała powoduje, że uderzenie na nerwy wokół bioder.

Portfel Problem z tyłu

Z biegiem czasu, mięśni może prowadzić do zaburzenia równowagi ból stawu biodrowego. W przypadku przenoszenia portfel w jednej tylnej kieszeni biodrze jest większa niż druga siedzącym. Powoduje to zaburzenia równowagi mięśniowej, które mogą ostatecznie doprowadzić do bólu biodra siedząc.

Słabe siedzącej

Jeśli garbić, kiedy siedzisz, kompresujesz masy wokół bioder, który może doprowadzić do bólu. Niektórzy ludzie uważają, że siedzi na piłkę stabilności zachęca dobrą postawę wypoczynkową, eliminując ból biodra.

Jak odchudzić biodra i ud

Jak odchudzić biodra i ud


Biodra i uda są obszarem problemem dla wielu ludzi: nasze ciała są często genetycznie zaprogramowany do przechowywania tłuszczu w tym obszarze. Nawet szczupłe osoby mogą cierpieć z upartych "siodłach", "Muffin Top" i cellulit wokół bioder. Główny problem często leży w złych nawyków diety i ćwiczeń. Chociaż może to potrwać silnej woli do odchudzenia tego problematycznego regionu, gdy pojawi się w pozytywne rutyny może się okazać, że schudnąć szybko.

Instrukcje

1 picie ośmiu szklanek wody dziennie. Woda pomaga system limfatyczny organizmu do efektywnej pracy i zmniejsza zatrzymywanie wody i wzdęcia. Utrzymuje on także organizm funkcjonuje optymalnie poprzez zapewnienie nawodnienia w komórkach.

2 Ćwiczenie przez co najmniej 30 minut dziennie. Ćwiczenia aerobowe, takie jak bieganie, jazda na rowerze czy pływanie jest niezwykle korzystne dla naszego organizmu. Ćwiczenia te poprawiają krążenie i może przyczynić się do zwiększenia przemiany materii, ale także dźwięk ciała, zmniejszenie chwiejny efekt, zmniejszenie masy mięśniowej i zwiększenie tłuszcz może tworzyć.

3 Cel mięśnie bioder i ud. Ćwiczenia, które szczególnie rzucają wyzwanie biodra i uda mięśnie, takie jak mosty, przysiadów i wypadów, pomaga stworzyć dźwięk w tej dziedzinie problemów i dać wsparcie dla tkanek powyżej mięśni. Jako utratę tłuszczu ważne jest zwiększenie masy mięśni, aby utworzyć gładki postać i zmniejszyć ryzyko zwiotczenie skóry.

4 Wyciąć przetworzonych i tłustych pokarmów z diety. Pokarmy, które zawierają tłuszcze trans, chemiczne i konserwanty są niezdrowe. Nasze ciała nie są przystosowane do przetwarzania ich skutecznie. Szybko przekąski i posiłki mikrofalowe są przykłady takich produktów spożywczych i może powodować niestabilne powolnego metabolizmu, poziom cukru we krwi i zwiększone odkładanie tłuszczu, szczególnie w obszarach, takich jak brzucha, bioder i ud.

5 Jedz zdrowe diety. Śledź zalecane dzienne spożycie grup wytyczne do żywności, witamin i minerałów, jak najbliżej. Unikaj nadmiernego gotowania warzyw, aby zachować ich naturalną dobroć i jeść szeroki wybór kolorowych owoców i warzyw, aby uzyskać dobrą równowagę witamin.

Wskazówki

  • Ekstremalne metody odchudzania, takich jak na czczo lub wycinanie dużych grup żywności jak węglowodany są niezdrowe i nie pozwoli na utrzymanie zdrowej wagi w perspektywie długoterminowej.

Jak stracić Biodra Szybko

Jak stracić Biodra Szybko


Dla wielu ludzi, szczególnie kobiet, biodra może być obszar problemu. Biodra ogólnie zawiera więcej komórek tłuszczowych niż innych części ciała, szczególnie u kobiet. Lipazy lipoproteinowej jest enzymem odpowiedzialnym do przechowywania tłuszczu. Kobiety zdarzyć, że zawiera więcej tego enzymu w biodrach i mężczyzn zawiera więcej w ich dolnej części brzucha. Należy mieć na uwadze, że wielu pracowników służby zdrowia doradzają, że powoli traci na wadze jest znacznie bardziej skuteczne i zdrowsze sposób, aby utrzymać wagę, niż szybko traci na wadze.

Instrukcje

1 Zmniejsz ilość spożywanych kalorii. Aby stracić 1 funt, jednostka musi spalić więcej kalorii niż 3.500 ona zużywa. Wykorzystać kalkulator odchudzania, aby określić, ile kalorii powinno być czasochłonne, aby schudnąć. Wymiana żadnych napojów zawierających cukier z czystej wody pitnej jest doskonały start do zmniejszenia spożycia kalorii i dużo lepiej dla organizmu. Według American Heart Association, należy próbować spalać tyle kalorii, jak można spożywać w celu uniknięcia zwiększenia masy ciała.

2 Czy duży wpływ wysokiej lub ćwiczenia cardio jak bieganie czy aerobik dla maksymalnego spalania kalorii. Wysokiej intensywności ćwiczenia cardio jest ważną częścią rutynowego treningu i zwiększa metabolizm, według FitFaq.com. To pomaga organizmowi w konwersji tłuszczu w energię, co powoduje więcej beztłuszczowej masy mięśniowej.

3 Cel obszary bioder i ud. Według Fitness Magazine, plan ćwiczeń, który zawiera pięć dni działalności cardio i ćwiczeń, które działa do celu obszarze bioder trzy dni w tygodniu jest najbardziej skuteczną metodą utraty wagi w biodrach. Na przykład, stojący z boku akcja ćwiczenie, w którym, nogi na szerokość bioder siebie i podnieść jedną nogę na bok i powoli trzymać nogę, unosząc ją w impulsach ukierunkowany na obszarze bioder.

Jak obliczyć swój wskaźnik talia-biodra

Ludzie, którzy mają tendencję do gromadzenia się tłuszczu wokół ich tułów są bardziej narażone na warunki, takie jak choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, niż tych, którzy przybierają na wadze w okolicy bioder i ud. Wykonaj następujące czynności, aby sprawdzić, czy jesteś w grupie ryzyka warunków zdrowotnych związanych z nadwagą.

Instrukcje

1 stoisko z żołądkiem zrelaksowany.

2 Znajdź w najwęższym miejscu w talii i środka. Zapisz pomiar.

3 Znajdź najszerszy punkt bioder i pośladków i środka. Zapisz ten pomiar.

4 Podziel obliczenia z kroku 2 przez obliczenia od punktu 3. To jest stosunek talii do bioder.

Wskazówki

  • Dla wagi należy uznać zdrowe, kobiety powinny mieć stosunek talii do bioder jest mniejsza niż 0,8. Zdrowe wskaźnik talia-biodra dla mężczyzn wynosi mniej niż 0,9. Jeśli masz stosunek, który jest większy niż może być zwiększone ryzyko wystąpienia warunków zdrowotnych związanych z nadwagą.
  • Poprawa nawyków ćwiczeń i diety może pomóc w utrzymaniu tego wskaźnika w dół - i może zmniejszyć ryzyko chorób związanych z nadwagą.

Jak zrobić Biodra Szersze

Jak zrobić Biodra Szersze


Chociaż nie można rzeczywiście zrobić biodra szersze, można zbudować mięśnie wokół bioder z treningów zgodne wysokiej głośności, ćwiczeń. Sesje muszą wyposażone ćwiczenia, które szczególnie ukierunkowanych na mięśnie bioder, w tym pośladkowy wielki, pośladkowy średni i napinacz powięzi latae, a każdy z ćwiczeń powinny być wykonane z wielu zestawów i powtórzeń, które mają na celu wywołać przyrost mięśni rozmiar. Zmieścić dwa treningi biodra do swoich specyficznych cotygodniowych treningów, dzięki czemu dwa do trzech dni od w między tak, że mięśnie mogą leczyć i rozwijać.

Tom i Ćwiczenia dla Hip Rozmiar

Po dynamicznej rozgrzewki, rozpoczyna się przysiadów, które są podstawą do budowy stawu biodrowego. Wybierz z tyłu, przednie przysiady lub przysiady hantle przysiady. Przysiady są jednymi z najlepszych do budowy mięśni, ponieważ są one związek, multi-wspólne ćwiczenia. Pracują swoje pośladkowy wielki, mięsień czworogłowy uda i mięśnie łydki i wymagają ruchu w biodrach, kolanach i kostkach. Inne multi-wspólne ćwiczenia biodra dodać do treningu to z boku, z przodu i chodzenie rzuca. Rzuca te wymagają ruchu w biodrach, kolanach i kostkach i swój gluteus maximus i pośladkowy średni, jak i swoje mięśnie czworogłowe i mięśnie łydki. Kierować pośladkowy średni i tensora mięśnie powięzi latae z ważoną leżącego uprowadzenia hip, które izolują ruch w stawie biodrowym. Dostosowanie treningu do wielkości i szerokości budynku, wykonując każde ćwiczenie przez trzy do pięciu zestawów ośmiu do 12 powtórzeń i 45 sekund odpoczynku między seriami.

O wskaźnik talia-biodra

O wskaźnik talia-biodra


Tłuszczu z brzucha jest zagrożenie dla zdrowia, że ​​nie odejdzie bez walki. Przynajmniej to, co słyszymy na koniec nocnych reklam, które próbują sprzedać klientom nowy sposób walki bitwę środkowego wybrzuszenia. Faktem jest, tłuszczu z brzucha może być poważnym zagrożeniem. Jednym ze sposobów, aby ustalić, czy w średnim stwarza zwiększone zagrożenie jest obliczyć stosunek talii do bioder.

Identyfikacja

Wskaźnik talia-biodra odnosi się do porównania masy prowadzi między talii i bioder. Aby obliczyć stosunek talii do bioder użyć taśmy mierniczej, aby zmierzyć obwód w najwęższym miejscu wokół talii, a następnie zmierzyć obwód w najszerszym miejscu dookoła bioder. Podzielić przez pomiar talii pomiaru bioder. Na przykład, osoba z 24-calowy talii i 40 cm w okolicy bioder miałaby wskaźnik talia-biodra 0,6.

Efekty

Otyłość stanowi zwiększone ryzyko dla zdrowia na nadciśnienie, dyslipidemia, choroba zwyrodnieniowa stawów, cukrzyca, udar, choroba pęcherzyka żółciowego, bezdechu sennego, choroby układu oddechowego, niektóre nowotwory i choroby niedokrwiennej serca. Obciążenie wyższy stosunek nadwagi na pasie, w przeciwieństwie do bioder, zwiększa ryzyko chorób serca. Osoby z organów są w kształcie jabłoni na większe ryzyko niż osób z organów w kształcie gruszki.

Cechy

Istnieje kilka sposobów, aby określić, czy dana osoba jest w trakcie zbyt dużej wagi wokół brzucha. Pierwsza metoda rozwiązuje jedynie obwód talii, podczas gdy druga metoda rozwiązuje stosunek obwodu talii do obwodu bioder. Z pierwszej metody, należy użyć taśmy pomiarowej do pomiaru talii w najwęższym miejscu. Wymiary większe niż 40 cali dla mężczyzn lub 35 cali dla kobiet uważane są za zbyt wysokie. Jeżeli stosując wskaźnik talia-biodra, jeśli jest większy niż 0,9 dla mężczyzn i 0,85 dla kobiet, jest zbyt wysokie (patrz źródła poniżej).

Znaczenie

Mimo, że nie jest jasne, dlaczego kształtu ciała zwiększa ryzyko chorób serca, wiadomym jest, że osoby o wyższym stosunku brzuchem posiada większą tendencję do zespołu metabolicznego. Zespół metaboliczny jest kombinacja z zaburzeniami medycznymi, co zwiększa ryzyko chorób serca. To jest trudne dla ludzi, aby zmienić ich kształtu ciała, co sprawia, że ​​kluczowe znaczenie dla tych kształtów jabłek do wykonywania i utrzymania zdrowej masy ciała (patrz źródła poniżej).

Teorie / Spekulacje

Wiele stron internetowych oferuje bezpłatną zdrowie talia-biodra kalkulatora stosunek online. Podczas korzystania z kalkulatora, stosunek będzie taki sam, jak to, co można łatwo tworzyć tabele na kalkulatorze. Każda strona zawiera zalecenie dotyczące bezpiecznego zakresie stosunku. Różne strony internetowe nie muszą zgodzić się na to, co jest uważane za bezpieczny zakres. Według strony internetowej Mayo Clinic, każda ilość powyżej 0,9 dla mężczyzn i 0,85 dla kobiet stwarza zwiększone ryzyko dla zdrowia (patrz źródła poniżej). Liczby są różne na całkowite zdrowie i stron internetowych Zdrowe mnie. Twój Razem strona Zdrowia zaleca szereg mocy 0,72 dla kobiet i 0,090 mężczyzn jak idealny stosunek bramki. Strona Zdrowe Me zaleca mocy 0,092 mężczyzn i 0,076 kobiet jako zdrowy zakresie.

Co powoduje, że Big Biodra?

Co powoduje, że Big Biodra?


Kobieta lub mężczyzna, który ma zdrowe wskaźnik talia-biodra nie musi schudnąć. Ale jeśli talia-biodra stosunek człowieka jest wyższa niż 0,85 dla kobiet i 1,0 dla mężczyzn, to osoba powinna rozważyć zmniejszenie masy ciała. Aby znaleźć pomiar obwodu talii do bioder, talii pomiaru podzielić przez pomiar biodrowego. Stosunek większy niż zdrowe pasa biodra może być spowodowane przez wiele czynników.

Wysokiej kalorii dolotowy

Kalorii miara energii, która jest wymagana dla organizmu ludzkiego do pracy. Żywność zostaje wypełniona pewną liczbą tych kalorii. Napoje gazowane wypełnione cukru i produktów skrobiowych, takich jak ziemniaki zawierają więcej tych kalorii niż zielone warzywa liściaste. Zużywa więcej tych kalorii w diecie, niż trzeba do zadań, które można podjąć w jeden dzień może spowodować, że organizm do przechowywania tych nadmiar kalorii w postaci tłuszczu. Osoby z wysokim stosunku talia-biodra mają większe ilości tłuszczu zapasowego na ich ciałach.

Siedzący tryb życia

Ludzie, którzy robią więcej pracy w ciągu dnia będzie korzystać więcej kalorii do zasilania fabryki, który jest ludzki ich ciała. W ten sam sposób, ludzie, którzy mniej pracy będzie wymagać mniej kalorii. To dlaczego ćwiczenia jest ważny składnik wielu odchudzania i fitness plany. W czasie ćwiczeń można spalić więcej kalorii. Jeśli spalić więcej kalorii dziennie niż ty spożycia w organizmie, organizm będzie je uzupełniać przechowywanych kalorii w swoim tłuszczu. Ale jeśli prowadzą siedzący tryb życia, spalisz mniej kalorii niż spożycie. To dlatego ludzie, którzy mieszkają siedzący tryb życia przytyć łatwiejsze niż ludzie, którzy są aktywni.

Wiek

Zgodnie z Mayo Clinic, jak wiek stracić mięśni. Mięśnie będą korzystać z energii zawartych w komórkach tłuszczowych, nawet w spoczynku. Gdy tracisz mięśnie, także spowolnić tempo, w jakim spalamy tłuszcz. Jak wiek swój metabolizm, co jest sposobem, w którym tłuszcz jest przekształcany w energię, a także spowalnia. To może sprawić, że trudniej jest schudnąć tylko twój zysk nim.

Jak korzystać wskaźnik talia-biodra wykryć przejadanie

Jak korzystać wskaźnik talia-biodra wykryć przejadanie


Wskaźnik talia-biodra jest tylko jeden sposób, aby stwierdzić, czy ktoś ma nadwagę i ewentualnie przejadanie się. Jest ona mierzona przez iloraz obwodu talii do obwodu bioder. Dla kobiet, prawo wskaźnik talia-biodra jest często uważana za punkt odniesienia atrakcyjności.

Instrukcje

1 Kup taśmy mierniczej, że nie ma w nim żadnego odcinka. Taśma krawiecki działa najlepiej, ale w mgnieniu oka, można użyć małego pomiaru taśmy metalowej.

2 Zmierz obwód talii. Zawinąć miara wokół najmniejszego obwodu talii, trzymając taśmę wszystko na jednym poziomie. Najmniejszy obwód zazwyczaj jest miejsce tuż powyżej pępka.

3 Zmierz obwód bioder. Utrzymanie poziomu taśmy pomiarowej, owinąć go wokół bioder w najszerszej części pośladków.

4 Podzielić obwód pasa przez rozmiar bioder. Jeśli nie masz pod ręką kalkulator, odwiedź Kalkulator BMI (patrz źródła poniżej).

5 Ocenić swoje wyniki. Wskaźnik talia-biodra zdrowych mężczyzn wynosi 0,95 lub mniej, podczas gdy zdrowe talia-biodra u kobiet jest 0,80 lub mniej. Wyższy wskaźnik może wskazywać na osobę ma nadwagę, a więc przejadanie się.

6 odwiedzić lekarza, jeśli wskaźnik talia-biodra jest powyżej zalecanych norm, a jeśli czujesz, że zbyt dużo jedzenia. Wskaźnik talia-biodra wysoko może oznaczać jesteś na wyższym ryzykiem cukrzycy, więc lekarz powinien zalecić dietę i ćwiczenia plan zmniejszenia ryzyka.

Wskazówki

  • Wskaźnik talia-biodra wysokiej często wskazuje na posiadanie większej wagi wokół boiska. Może to być oznaką insulinooporności, stan, w którym organizm nie całkowicie jasne do krwioobiegu tłuszczów, cukrów i białek podjętych przez jedzenie. Dowiedz się więcej o tym, jak zatrzymać insulinooporność w Ultra stronie Prewencji (patrz źródła poniżej).
  • Można również skorzystać z obliczenia wskaźnika masy ciała, aby sprawdzić, czy jesteś przejadania się. To wyliczenie, a także błędne, można powiedzieć, jeśli masz odpowiednią wagę dla swojego wzrostu.
  • Nie wystarczy użyć wskaźnika talia-biodra do wykrywania przejadania się. Kobiety z różnych kształtów ciała czasem pomiaru pokazując je jako nadwagę, gdy nie są.
  • Pamiętaj, aby nie rozciągnąć taśmę pomiarową szczelnie wokół ciała lub otrzymasz nieprawidłowy pomiar i nie będzie w stanie wykryć przejadania się. Taśma pomiarowa powinna leżeć na wierzchu ciała bez luzu.

Przyczyny ból biodra w nocy

Przyczyny ból biodra w nocy


Ból w biodrze może znajdować się na swoich stronach lub, gdzie spotykają się nogi i biodra, i może wahać się od łagodnego do ciężkiego w zależności od przyczyny. Ból biodra w nocy może spowodować trudności z zasypianiem i śpi, i długotrwałego bólu może wymagać oceny medycznej. Według National Library of Medicine i Mayo Clinic, przyczyny bólu biodra w nocy urazów i stawów.

Martwica jałowa

Martwica jałowa jest postępującą warunkiem, że wiąże się śmierć swojej tkanki kostnej. To jest bardziej powszechne w obciążonych stawów, takich jak biodro, a to może powodować przewlekły ból.

Zapalenie torebki stawowej

Zapalenie lub zakażenie bursae swojego stawu biodrowego może doprowadzić do wystąpienia bólu biodra w nocy; Ból może być spotęgowany przez niektórych pozycji do spania.

Zwichnięcie

Zwichnięcie biodra może wynikać z urazu, takich jak upadek, i może spowodować ból w nocy, zwłaszcza jeśli spać leżąc na boku. Jeśli przemieszczone swoje biodro, nie będzie można przenieść nogę prawidłowo i trzeba będzie szukać natychmiastowej pomocy medycznej. Po biodra zmniejsza się, lub umieścić z powrotem na miejsce, może nadal odczuwać ból od urazu.

Zapalenie kości i stawów

Choroba zwyrodnieniowa stawu biodrowego w może doprowadzić do wystąpienia bólu biodra w każdej chwili dnia i nocy, zwłaszcza gdy wprowadzenie masy lub nacisku na stawie biodrowym.

Osteoporoza

Kobiety, zwłaszcza u kobiet po menopauzie, może rozwinąć osteoporozy biodra, które mogą wywoływać ból stawu biodrowego w nocy, jak i w trakcie aktywności fizycznej. Osteoporoza jest utrata masy kostnej w czasie.

Ischias

Rwa kulszowa to stan spowodowany zapaleniem nerwu kulszowego Państwa i może powodować ból biodra w nocy, gdy śpisz, leżąc na plecach.

Jak odzyskać Od operacji biodra dla złamanym biodrem

Złamanie biodra może być poważnym wydarzeniem dla starszej osoby. Utrata mobilności i niezależności może być przerażającym doświadczeniem. Około 350.000 osób złamania biodra każdego roku w Stanach Zjednoczonych, a większość starszych niż 60. Mocowanie złamane biodro może pociągać za sobą umieszczenie kołków lub śrub w kości trzymać kawałki razem, lub wymiany całości lub części gniazda biodrowego z protetyczne części. Fizjoterapia jest ważną częścią coraz pacjenta na nogi szybko i całkowicie po zabiegu.

Instrukcje

Zabiegi chirurgiczne dla złamanym biodrem

1 Przygotowanie do zabiegu. Szanse są, złamane biodro jest sytuacja nadzwyczajna, i będzie trochę czasu, aby rozważyć ustalenia po operacji. Musisz mieć opiekuna z wami przez jakiś czas po zabiegu, aby pomóc w pielęgnacji i domowych obowiązków. Być może trzeba być napędzany do fizycznych sesji terapeutycznych i następczych wizyt lekarskich. Jeśli nie masz kogoś, dostępne to zrobić, szpital może być w stanie odnieść się biuro opieki domowej, aby pomóc, a może warto rozważyć wprowadzenie rehabilitacji zakład opieki na czas trwania windykacji.

2 polegać na umiejętności doświadczonego chirurga. Pobierz referencje od lekarza rodzinnego lub innych, którzy korzystali z tego chirurga. Zapytaj, jak wiele z tych zabiegów on uczynił. Omówienia ewentualnych powikłań, które mogą wystąpić, jak reakcje znieczulenia, infekcji lub zakrzepów.

3 Postępuj zgodnie z instrukcjami chirurga ostrożnie po surgery.There są dźwiękowe powodów medycznych, dlaczego niektóre instrukcje są podane. Możesz być zachęcani do wstać z łóżka lub przenieść z łóżka na krzesło, jak tylko dzień po zabiegu. Chodzenie o kulach lub walker będą realizowane bardzo szybko po zabiegu. Twój fizjoterapeuta może zrobić kilka rozciąganie i zakres-of-motion ćwiczenia, aby upewnić się, można wrócić do normalnej aktywności.

4 Trzymaj opatrunek na miejscu operacji, aż wrócisz, aby zobaczyć swojego lekarza. Uniknąć opatrunek mokry. Szwy zostaną usunięte 10 do 14 dni po zabiegu. Wspierać swoje biodra z poduszką, gdy w pozycji siedzącej lub w łóżku.

5 Uczestnictwo fizyczne sesje terapeutyczne po powrocie do domu. Twój fizjoterapeuta może przyjść do domu, aby pomóc z ćwiczeniami i upewnić się, można wznowić swoje normalne działania. Można również udać się do basenu lub siłowni środowiska dla wzmocnienia i zakres-of-motion ćwiczenia. Więcej pilnie uczęszczać do fizycznych ćwiczeń terapeutycznych, szybciej będziesz z powrotem na nogi i wrócić do swoich ulubionych zajęć.

6 Zapoznaj się z minimalnej ilości leków przeciwbólowych, czego potrzebujesz i zabrać go na jak najmniejszej ilości czasu trzeba go. Ból lek jest wielka pomoc dla uzdrowienia, ale gdy jesteś w drodze z powrotem do zdrowia, zbyt wiele leków może utrzymać się wznowienie normalnego życia.

Wskazówki:

  • Fizyczne sesje terapii może okazać się trudne, a czasem nieco bolesne. Jeśli ból staje się ciężka, po sesji, skonsultować się z chirurgiem i fizjoterapeuta.

Jak złagodzić ból w stopie na boku z biodra i miednicy Urazy

Biodra lub miednicy Urazy często może powodować osoby do bólu stóp. To dlatego, że stopy nie zawsze są w prawidłowej pozycji funkcjonowania, gdy ktoś z kontuzją biodra zmaga się obejść. W konsekwencji niektóre obszary, takie jak strony stóp (czyli strzałkowego ścięgna) jest przepracowany i utrzymać więcej stresu. Stąd, mięśnie, ścięgna i więzadła mogą rozpocząć bolą. Zabiegi złagodzić bóle stóp spowodowanego urazami biodra lub miednicy może zawierać odpoczynek, lód, ciepło, leki, masaże i ćwiczenia.

Instrukcje

1 Wysiąść nogi jak najwięcej i odpoczynku je przez kilka dni. W tym czasie nosić szynę stóp, gdy trzeba ominąć.

2 Znajdź jakieś żelowe lub wkładki do butów, które mogą podjąć odciążyć z boku stopy. Regularnie je nosić.

3 Weź dwa ibuprofen lub naproksen co 4 do 6 godzin. Kontynuuj, aby pozostać na tym leki przeciwzapalne, aż ból zniknie.

4 Włóż lód lodu opakowanie. Pasek pakiet lodu wokół stóp, tak że lód jest skompresowany bezpośrednio na źródło bólu. Użyj Lód zachować pierwotny obrzęk i stan zapalny w dół tak, że ogranicza stan zapalny, powodując krwi i przepływ limfy (rozszerzające naczynia). Zostaw okład z lodu na miejscu przez 15 do 20 minut. Powtarzać zabiegi lodu co 3 lub 4 godziny, aż początkowe zapalenie jest pod kontrolą. Następnie podgrzewać promować przepływ krwi do leczenia przez prowadzenie elementu grzejnego na 15 do 20 minut. Powtórz tę czynność dwa lub trzy razy dziennie. Nadal korzystać z poduszki, aż ból stóp nie ma.

5 Masaż nogę na 5 do 10 minut, co najmniej dwa razy dziennie. Pocierać palcem wskazującym i kciukiem nad stopą i naciskać na i wokół bólu na relaks nerwy i mięśnie. Wykonać niektóre z poniższych ćwiczeń stóp w celu wzmocnienia i dodać stabilność stopy: usiądź na krześle i owinąć ręcznikiem wokół palców i piłkę swojej chorej stopy. Powoli odciągnąć na palcach, jak zachować prosty kolana. Przytrzymaj tę pozycję przez 15 do 30 sekund, a następnie rozluźnij. Czy trzy zestawy ćwiczeń. Następnie rozłożyć ręcznik na podłodze u stóp fotela. Utrzymując pięty na podłodze, weź ręcznik w górę z tylko palcami, a następnie zwolnij go. Zrobić pomiędzy 20 i 30 godzinach. (Patrz Zasoby 2 i 3 poniżej więcej ćwiczeń.)

Wskazówki:

  • Gdy pojawi się żele lub wkładek do butów w butach, może być w stanie lepiej ustabilizować ból z boku stopy.
  • Nigdy nie pozwól, bóle stóp nieleczone dla każdego dłuższy czas. To może potencjalnie powodować inne problemy strukturalne w innych obszarach, takich jak plecy, kolana i nogi. Ponadto, nigdy nie stosować lodu bezpośrednio na skórę, ponieważ może to spowodować odmrożenia.

Akupunktura na ból biodra

Badanie czteroletni, zakończone w 2004 roku na Uniwersytecie w Maryland Medical Center wykazały skuteczność akupunktury u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych. Dyrektor Badań Tradycyjnej Chińskiej Medycyny Lixing Lao dr L.Ac., stwierdza się, że akupunktura może działać jako środek zapobiegawczy w utrzymaniu zdrowego ciała.

Tło

Praktykujący akupunktury uważają, że ból stawu biodrowego jest spowodowane ustaje przepływ energii w organizmie. Koncentruje się ona na leczeniu kilka acupoints skorygować przepływ energii i łagodzenia bólu.

Akupunktura na ból biodra

Akupunktura wykorzystuje cienkie małe igły i wstawia go do poszczególnych punktów na skórze przez strony i czasami stymulowane łagodnych prądów elektrycznych do promowania bólu.

Jak to działa?

Ta technika sucha igła skutecznie uwalnia głębsze grupy mięśni z łatwością, relaksujące skurcze mięśni i jednocześnie uspokajające sygnały dochodzące z bólu ściągniętym nerwem, które powodują ból biodra.

Skuteczność

Według dr Brian Berman, badania wykazały, że uwalniane są neuroprzekaźniki w mózgu, które obejmują między innymi skutki zapalenia i zmniejszenie bólu.

Korzyści

National Institutes of Health, że państwa w oparciu o badania przeprowadzone, że akupunktura może być dopuszczalną alternatywą w leczeniu bólu w obszarach, takich jak ból w dole pleców, fibromyalgia, astma, zespół cieśni nadgarstka, bóle miesiączkowe, bóle głowy i choroby zwyrodnieniowej stawów.

Znaki i objawy złamania biodra

Znaki i objawy złamania biodra


Złamania są małe, pęknięcia włoskowate, które mogą wystąpić w każdej kości w organizmie, ale są najczęściej pojawiają się w nogach z powodu ciężaru ich ponoszenia. Złamania są używać zbyt wielu urazów, które rozwijają się, gdy kości nie mają szans, aby odzyskać od stresu wydarzeń, takich jak bieganie na odległość. Sportowcy są najczęstszymi ofiarami złamań stresu. Kiedy pojawia się złamanie zmęczeniowe biodra, zwykle wiąże się z cienkiej części kości udowej lub kości udowej, znany jako szyjki kości udowej.

Znaki

Orthopod informuje, że hip złamania kiedyś najczęściej znaleźć wśród członków armii, którzy przeszkolonych przez maszerujących i pracuje dzień po dniu. Dziś sportowcy zaangażowani w usilnych sportów takich jak długim przebiegu, są najbardziej narażone na kości udowej stres. Istnieją dwa rodzaje stresu złamań według Orthodpod. Złamań kości może wytrzymać "zmęczenia", gdy jest stosowane ekstremalne siły niewydolność "lub" kiedy sam złamań kości jest niezdrowe, tak jak w przypadku osteoporozy.
Jeśli pojawią się bóle w okolicy pachwiny i biodra po rozpoczęciu nowego, ciężkiego wysiłku lub bardzo powtarzalne czynności, może to być oznaką złamania stres rozwinęła. Skany gęstości kości może wykryć, czy pacjent cierpi na osteoporozę i może być większe ryzyko rozwoju złamania.

Objawy

Cleveland Clinic mówi, można podejrzewać, złamania stres jeśli cierpią ból, który jest bardzo zlokalizowaną i związanych z działalnością powodując nacisk na biodra. Ból nie jest uogólnione, jak to może być ze wspólnych bóle mięśni. Orthopod mówi większość ludzi z kości udowej stres odczuwać ból w przedniej części pachwiny, które się lub stać. Ból może być na tyle poważne, że chorzy nie mogą już zrobić bardziej forsownych czynności, takie jak bieganie lub wchodzenie po schodach. Odpoczynek można często ból odejdzie.

Diagnoza

Istnieje wiele sposobów, w celu zdiagnozowania pęknięcie na stres. Po pierwsze, lekarz może zadać wiele pytań o charakter bólu, historii medycznej i wykonywania rutynowych, aby skupić się na źródła bólu. Promieniowanie rentgenowskie może przyjść następny. Złamania mogą nie pokazać się na zdjęciu rentgenowskim, ale X-ray mogą być wykorzystane, aby wykluczyć inne warunki. Aby uzyskać ostatecznej diagnozy, lekarz może zalecić uzyskanie skanowanie kości lub rezonansu magnetycznego (MRI).

Leczenie

Plany obróbki są w zależności od rodzaju złamania można utrzymać. Zazwyczaj złamania mogą być traktowane przez pobyt poza uszkodzoną nogę. Kule mogą być wymagane, a także wypoczynku dla czterech do sześciu tygodni. Leki i na gorąco i na zimno opakowania mogą być wykorzystywane do kontrolowania bólu. W niektórych przypadkach, operacja może być konieczne.

Przyczyny szyi, ból biodra i Shin

Istnieje kilka przyczyn, z szyjki udowej, piszczelowej i bólu; niektóre z nich są warunki medyczne i inne są wynikiem urazu. Lekarz powinien być konsultowany do właściwej diagnozy i leczenia, ale w domu, środki istnieją dla niektórych drobnych dolegliwości. Najczęstszą przyczyną jest zapalenie stawów. W zależności od objawów i danego obszaru, środki zaradcze mogą być bardzo opłacalne i proste do wykonania.

Najczęstsze urazy szyi / Warunki

Najczęstsze przyczyny bólu szyi są stres, nadmiernego wysiłku, słaba postawa i ściągnięty nerwów. Upadek, wypadek samochodowy lub inne urazy mogą spowodować uszkodzonych płyt lub kręgów kręgosłupa szyjnego. Choroba zwyrodnieniowa stawów lub przepuklina dysku może być źródłem bólu.

Najczęstsze urazy hop / Warunki

Najczęstsze urazy biodra są biodra labral łez, zapalenie kaletki stawu biodrowego, złamania bioder, wynikające z przerw upadku lub Syndrom pasma biodrowo-piszczelowego. Wspólne warunki, ewentualnie genetyczne, które powodują ból biodra są dysplazja panewki, zwyrodnienie chrząstki lub martwica kości biodra.

Najczęstsze urazy Shin / Warunki

Najczęstsze przyczyny goleni / bólu są skurcze mięśni nóg, odwodnienie, zapalenie stawów, niedobory witamin, słabe krążenie, skrzepy krwi, zapalenie stawów, zakrzepica żył głębokich, neuropatia obwodowa, bóle lub nawet rosnących ciąży.

Leczenie medyczne

Operacja może być konieczne w celu skorygowania niektórych urazów i dolegliwości. Ból lek może być podawany bez recepty lub na receptę. Fizykoterapia może być konieczne, aby całkowicie złagodzić ból poprzez wzmocnienie obszaru.

At-Home Remedies

Ćwiczenie jest najbardziej zalecany sposób pomóc wypracować "załamań" w stosunku do mięśni lub stawów. Zimny ​​albo gorący kompres może pomóc uciskać lub rozszerzać niektóre naczynia krwionośne, co może zmniejszyć obrzęk lub dostarczyć więcej tlenu do obszaru, aby przyspieszyć proces gojenia.

Problemy z kości biodra

Problemy z kości biodra


Kości biodrowej, zwany także coxal kości, jest jednym z kluczowych kości potrzebnych do mobilności, ale może być podatna na szereg problemów, które mogą sprawić, że nawet najprostsze czynności bolesne. Starszych i osób otyłych i tych z warunkami kości, takich jak osteoporoza są najbardziej podatne na problemy kości biodrowych, ale nawet zdrowi młodzi sportowcy mogą zostać ścięte przez urazy kości biodrowej. Niektóre urazy kości biodrowej, jak złamania lub zapalenie stawów, może wymagać operacji i długiego okresu rekonwalescencji. Inne, takie jak zapalenie, zazwyczaj można łatwo wyleczyć za pomocą leków.

Złamania

Złamań szyjki kości udowej są jednym z najczęstszych i potencjalnie poważnych problemów z kości biodrowej. Personel szpitala zobaczyć setki tysięcy złamań szyjki kości udowej rocznie, a około 90 procent z tych urazów są u pacjentów w wieku 65 lat lub starszych, według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Złamań szyjki kości udowej są trudne do wyleczenia i może być wyniszczające. Około 20 procent ludzi, którzy ich złamania biodra umiera w ciągu roku od urazu, jako wynikające bezruchu może przynieść innych problemów zdrowotnych, takich jak skrzepy krwi, zgodnie z CDC. Możliwości leczenia obejmują przedłużone trakcję i chirurgii ortopedycznej. Z powodu złamania stawu biodrowego są zwykle spowodowane przez upadki, CDC zaleca regularne ćwiczenia równowagi, egzaminy oczu i wolne od zagrożeń domu jako najlepszy zapobiegawczych. Osoby z osteoporozą znacznie wzrosły szanse na złamania szyjki kości udowej.

Artretyzm

Zapalenie kości biodrowej, spowodowane utratą chrząstki w kościach wokół bioder, występuje najczęściej u ludzi w latach 60-tych lub starszych, zgodnie z Cedars-Sinai Medical Center. Brak aktywności, otyłość i choroby zapalne, takie jak reumatoidalne zapalenie stawów i toczeń wszystkie zwiększają prawdopodobieństwo osoby rozwijającego biodrowego stawów kości. Objawy mogą obejmować ograniczoną ruchomość stawu biodrowego i ból biodra, pachwiny, pośladki, a nawet tak niskie, jak kolano. Możliwości leczenia obejmują leki na ból, zmiany stylu życia, za pomocą laski, aby pomóc w chodzeniu lub operacji.

Guzy / Rak

Nowotwory mogą rozwijać się w kości biodrowej, choć większość z nich jest nieszkodliwa, według Amerykańskiej Akademii Ortopedycznej. Objawem guza jest zwykle nudne, czasem snu uciążliwy ból, a lekarze często nowotwory po ich pogarsza kontuzji. Po biopsji, lekarze mogą zdecydować się na usunięcie guza lub zostawić ją w spokoju, w zależności od tego, jak uciążliwy jest. Kilka nowotwory rozpocząć w kości biodrowej - osteosarcoma i chrzęstniakomięsaka najczęściej wpływa na kości biodrowej - ale nowotwory, które rozpoczynają się w każdej kości są rzadkie. Stanowią one około 0,2 procent nowotworów diagnozowanych co roku, zgodnie z Memorial Sloan-Kettering Cancer Center. Częściej zdarza się, że wpływ na nowotwór kości stawu biodrowego rozprzestrzeniać się z innych części ciała.

Zapalenie torebki stawowej

Kości biodrowej podatne na zapalenie kaletki, zapalenie małych pęcherzyków wokół kości stawu biodrowego i kilku innych kości w organizmie. Kobiety w średnim wieku i osób starszych są do najbardziej zagrożonych. Warunkiem jest często spowodowane przez uraz biodra lub ćwiczenia, które powoduje stres na biodra, takich jak jogging lub schodach, według Amerykańskiej Akademii Ortopedycznej. Stan ten charakteryzuje się ból w biodrze, które mogłyby pogorszyć, gdy albo leży na biodrze lub stojąca po raz pierwszy po długim okresie siedzenia. Leczenie na ogół mogą być obsługiwane za pomocą leków, unikanie działań, które powoduje nacisk na biodra i być może pomocy spaceru jak laską lub o kulach. Pacjenci rzadko wymagają operacji w celu skorygowania hip zapalenie kaletki.

Wymiana

Stawu biodrowego, to procedura stosowana w niektórych przypadkach większość powyższych warunków, najczęściej poprawić sztywność ciężkie zapalenie stawów. Około 193.000 takie procedury są wykonywane w Stanach Zjednoczonych każdego roku, a większość z nich jest skuteczne, zgodnie z Mayo Clinic. Procedura jest w wielu formach. Niektóre wymagają jednego lub dwóch nacięć do wstawienia protezy i mają długą odzysku; inne są minimalnie inwazyjne i pozwalają pacjentom szybciej dostać się z powrotem na nogi. Wszyscy pacjenci potrzebują stopień terapii fizycznej, aby w pełni odzyskać. Niektóre kliniki oferują hip nawierzchni, w którym tylko uszkodzone obszary stawu biodrowego są ponownie objęte. Zazwyczaj przeprowadza się w młodszych zdrowsze pacjentów.

Jak zrobić Biodra Pojawiają Szersze

Istnieje wiele tutoriali tam, które dotyczą tematu, jak zrobić biodra cieńsze. Są też artykuły, które mówią unikając artykułów odzieżowych, które sprawiają, biodra przypadkowo wyglądają większe. Ale nie zawsze zobaczyć informacje na temat jak zrobić biodra wydają szerszy. Jest zaskakująco łatwo stworzyć iluzję szerszych bioder. Prawdopodobnie najszybszy i najprostszy sposób, aby dodać trochę targa do bioder jest nosić lekkie kolorowe spodnie i ciemne kolorowe góry. Istnieje kilka innych sposobów, aby twoje biodra wydają szersze i można dowiedzieć się o nich w kolejnych krokach.

Instrukcje

1 Użyj kolor na swoją korzyść. Staraj się nosić ciemne kolory na górze i na dole jaśniejszy kolor. Noszenie światła kolorowe spodnie stworzą wygląd pełniejsze biodra.

2 Wybierz nieporęcznych materiałów i wydruki w celu zwiększenia szerokości bioder. Grube tkaniny można dodać masę i poziome pasy mogą pojawić się szersze ciało.

3 podkreślać swoją talię, aby twoje biodra pojawiają się szersze. Pojawienie się małej talii tworzy iluzję pełniejszych biodrach. Zwrócić uwagę na talii przez pas sportowych lub chowając w górę.

4 Wybierz spodnie, które uczynią Twoje biodra wydają szerszy. Wybierz spodnie, które są wysokie zwężone z stożkowym nogi. Spodnie z plisami i kieszeniami często również dodać wygląd krzywych. Unikaj noszenia biało denim; nosić solidną parę kolorów dżinsów zamiast.

5 Toss na podwójnym płaszczem piersiach. Podwójny płaszcz piersi, zwłaszcza taki, który wiąże się z przodu, ma tendencję do dzielenia się do organizmu, przy czym do heft bioder.

6 Wybierz sukienki lub spódnice, że przycisk w dół z przodu. Rząd przycisków będzie biodra spojrzeć szerzej.