adcov.com

identyfikacja wodoru w domu

Jak korzystać z nadtlenku wodoru w domu i wokół domu

Nadtlenek wodoru jest skuteczny podstawionym na wybielacz. Można go czyścić i dezynfekować bez zauważalnego zapachu, aby przeszkadzać węchowe zmysły. Nadtlenek wodoru, który jest sprzedawany w sklepach spożywczych jest na ogół w stosunkowo bezpieczne jedno rozwiązanie proc.

Instrukcje

1 Nadtlenek wodoru może być zamiennikiem dla wybielacza w pralni. Wystarczy wymienić 1 szklankę wybielacza w 1 szklance wody utlenionej. To wybiela i rozjaśnia ubrania z mniejszym uszkodzeniem włókien.

2 Użyj rozcieńczony nadtlenek wodoru do płukania jamy ustnej, aby pomóc w bólu gardła i innych podrażnień z dentystycznych pracy lub z powodu owrzodzenia jamy ustnej chemię i takie. Dulute Około jednej części nadtlenku wodoru z roztworu 1 procent w trzech częściach wody. Tylko świst i pluć tak jak każdy płyn do płukania ust. Bonus: to pomoże również do wybielania zębów. Nie połykać go, choć.

3 Mają barwione zlew lub wanna? Wymieszać trochę nadtlenku wodoru z jakimś winnik na ciasto i delikatnie pocierać ją w terenie. Pozostaw na kilka minut i spłukać ją. Mieszanina będzie usunąć rdzę i inne zanieczyszczenia na powierzchni.

4 Zastosowanie nadtlenku wodoru do czyszczenia i dezynfekcji łazienki. Wystarczy wlać trochę na czystą ściereczką i wytrzeć liczniki, umywalka, prysznic kram lub wanna w obszarze. Przetrzyj wokół wc i można nawet szorować wnętrze WC z nadtlenkiem wodoru.

5 Mix nadtlenek wodoru z krem z kamienia nazębnego lub niepodporządkowanie się pasty do zębów w żelu do rozjaśnienia zębów podczas szczotkowania. Dobrze przepłukać usta i zęby będą wyglądać po prostu się je czyścić profesjonalnie.

6 Użyj go jako odplamiacz na dywany lub odzieży dla plam trawy, wino, czerwone lub ciemnych soków, itp Wystarczy wlać trochę wody utlenionej na czystą ściereczką i delikatnie osuszyć lub szorować powierzchnię. Powtórzyć w razie potrzeby.

7 Przetrzyj swoje deski do krojenia oraz innych powierzchni kuchennych z roztworem nadtlenku wodoru w celu zabicia bakterii.

8 Za pomocą nadtlenku wodoru do czyszczenia woskową gromadzeniu w uszach. Delikatnie wlać trochę w uchu z głową przechyloną na bok. Kiedy pieniące przystanki, delikatnie przechylić głowę i niech nagromadzenie płynu i woskowa wypływać.

Wskazówki:

 • Nadtlenek wodoru jest mniej kosztowny niż wybielacza.
 • To jest nietoksyczny w porównaniu z innymi roztworami czyszczącymi.
 • Sprawdź colorfastness tkanin przed użyciem nadtlenku wodoru na nim. To może uszkodzić niektóre tkaniny.
 • Nigdy nie mieszać i nadtlenek wodoru sklep w jasny butelki; uszkodzi to rozwiązanie. Trzymaj go w brązowej butelce do utrzymania jego integralności i skuteczności.

Jak korzystać z oczaru Wokół domu

Osób skorzystało z oczaru wirginijskiego do wielu celów na przestrzeni lat. Ściągające ekstrakt z ziela jest tanią alternatywą do środków handlowych na takie rzeczy, jak trądzik, hemoroidy i owrzodzenia.

Instrukcje

1 Można zmniejszyć co płacisz trądzik czyszczące po prostu moczenie wacik w wyciąg z oczaru wirginijskiego i pocieranie go na twarzy przez jeden do dwóch dni. Jego działanie ściągające pomogą złagodzić obrzęk i stan zapalny spowodowany przez pryszcze.

2 Jeśli cierpisz na opuchnięte i bolesne żylaki na nogach, można uzyskać chwilową ulgę i zmniejszenie się obrzęku przez moczenie myjkę w oczaru i układania go na obszarach dotkniętych. To nie jest trwałe rozwiązanie, ale to nie pomaga na chwilę.

3 Zastosowanie podkładki oczaru na hemoroidy może pomóc kurczyć ich bolesny obrzęk.

4 Owrzodzenia mogą w zakresie wielkości od pin głowy do kwartału i znajduje się w jamie ustnej i gardle. Kiedy osoba cierpi z nich, to jest bardzo trudny do ulgę i na recepty rozwiązania mogą być kosztowne. Poświęć trochę oczaru wirginijskiego i wymieszać 50/50 z wodą. Płukać gardło tym kilka razy dziennie. Oczaru wirginijskiego pomaga leczyć owrzodzenia, a także zmniejszyć obrzęk i tkliwość.

Wskazówki:

 • Jeśli podoba Ci się ten artykuł, proszę sprawdzić moje inne podobne artykuły:
 • Jak używać sody oczyszczonej Wokół domu
 • Jak korzystać z Corn Starch Wokół domu
 • Jak korzystać Musztarda Wokół domu
 • Jak używać wybielacza Wokół domu
 • Jak korzystać z oczaru Wokół domu
 • Jak korzystać Majonez Wokół domu
 • Jak korzystać z nadtlenku wodoru Wokół domu
 • Jak używać octu Wokół domu
 • Jak korzystać Nail Polish Wokół domu
 • Jak korzystać z wełną stalową Wokół domu
 • Jak korzystać z Klubu Soda Wokół domu
 • Jak korzystać z Lemon Wokół domu
 • Jak używać do płukania tkanin Sheets Wokół domu
 • Trzymaj oczaru wirginijskiego z dala od dzieci. Jest to nieszkodliwe, gdy stosuje się na ogół w niewielkich ilościach na skórę lub doustnie, ale może być toksyczny gdy jest spożywana w dużych ilościach.

Jak korzystać z nadtlenku czystego płynu Z Uszy

Jak korzystać z nadtlenku czystego płynu Z Uszy


Czyszczenie uszu z nadtlenkiem wodoru może zapobiec gromadzeniu się płynów i wosku w uchu, co może doprowadzić do infekcji ucha, według dr Timothy Hain, lekarza ucha. Za pomocą nadtlenku wodoru w domu to świetny sposób, aby oczyścić swoje uszy i zachować je za darmo płynu. Nadtlenek wodoru jest tanie i łatwe do znalezienia w każdej sklepie spożywczym lub farmaceutycznym. Mayo Clinic identyfikuje wspólne objawy nagromadzenie płynu w uchu jako ból ucha, spadła słuchu, uczucie pełności w uchu i szum ucha.

Instrukcje

Czyszczenia uszu

1 Połóż się na boku z poduszką pod głową, aby dać wsparcie i pomoc w Twojej wygody. Ktoś wlać 1 nakrętkę nadtlenku wodoru bezpośrednio do ucha.

2 leżą w tej samej pozycji, w ​​ciągu 20 minut, pozwalając nadtlenek pracy. Efekt przepuszczając nastąpi, przerywając wosk siebie i wysuszeniu płynu. Po sensacja bulgotanie i dźwięki ustępują, usiąść i wlać nadtlenku z ucha i na ręczniku.

3 Miej oko na kawałki woskowiny, które mogą pojawić się, gdy jesteś wylewanie nadtlenku z ucha. Wysuszyć ucha z suchym miejscu na ręcznik.

4 Weź wacik nasycony w nadtlenku i czyszczenia ucha zewnętrznego z nim. Czyszczenia szczelin i za uchem.

5 Obróć na drugą stronę i powtórzyć proces.

Home Remedies bielsze zęby

Jeśli nie chcesz inwestować dużo pieniędzy w wybielanie zębów, można spróbować domu środków, które korzystają ze składników pochodzących z kuchni. Oni usunąć plamy z działania ściernego lub wybielania zębów z użyciem kwasów. Jeśli używasz ich na zasadzie długoterminowej, pamiętaj, że twoje zęby są regularnie badane.

Owoce zadośćuczynienie

Różne owoce mogą pomóc w wybielania zębów, ponieważ ich kwasowość. Na forum poświęconym domu środków, wielu użytkowników opowiadają wycierania truskawki całej zębów i twierdzą, że widzieli natychmiastowych rezultatów. Jedna osoba zaleca zacierania truskawek i zmieszanie go z łyżeczką sody oczyszczonej, a następnie szczotkowanie zębów z mieszaniną. Większość plakatów forum ostrzegają, że należy myć zęby potem, od kwasu i cukru w ​​truskawek mogą uszkodzić szkliwo.
Sok z cytryny jest inny środek na bazie owoców, choć nie tak popularne jak truskawki. Jest to także bardzo kwaśnych i może spowodować uszkodzenie szkliwa zębów. Tarcie wnętrze skórki pomarańczowej nad swoim zębów jest niezwykłe trochę porad, które pojawiły się tylko raz na forum.

Pieczenia, sól, ocet i Spalony Tost

Sody oczyszczonej i soli usuwa plamy, ale niekoniecznie wybielić zęby. Ponieważ są one ścierne, mogą zużyć swoje szkliwo zębów, jeśli używasz ich na dłuższy czas. Jeden przepis miesza łyżeczkę sody oczyszczonej z odrobiną soli i kilka kropli octu. Środek ten obejmuje działania ściernego zarówno sody oczyszczonej i soli do usunięcia plamy i kwasowości octu do wybielania zębów.
Ocet jabłkowy jest składnikiem wielu środków domu bielsze zęby, albo stosowane bezpośrednio na szczoteczkę lub mieszane łyżeczkę na raz w szklance wody dokonania wypłukać usta.
Niektóre środki do domu, które brzmią nieco dziwne, takie jak palenie grzankę i zgarniania spalone obszary, do wykorzystania na szczoteczki do zębów, są oparte na fakcie, że drewno jesionu jest środek wybielający, ponieważ zawiera ług. Nie ma powodu, by sądzić, że spalony chleb będzie wybielić zęby, a mycie zębów z ługu, potężny środek kaustycznej, byłoby wręcz niebezpieczne.

Nadtlenek

Niektóre pasty do zębów zawierają nadtlenek wodoru, a niektóre składają się z domu środków do płukania jamy ustnej z prostym nadtlenku wodoru lub używając go na szczoteczki do zębów.
Środki wybielające stosowane przez stomatologów zawiera nadtlenek karbamidu. Nadtlenek wodoru jest produktem ubocznym, która wynika gdy rozkłada nadtlenek karbamidu. Mocznika stosuje się w profesjonalnych systemów wybielania zębów i nadtlenek wodoru stosuje się w dostępnych bez recepty produktów. Profesjonalne produkty do wybielania zębów zawierają silniejsze stężenia tego czynnika, używając w dowolnym miejscu z 10 procent do 35 procent nadtlenku mocznika. Na ogół, 10 procentowy roztwór nadtlenku mocznika jest równa 3 procentowego roztworu nadtlenku wodoru, a 22 procentowy roztwór nadtlenku mocznika jest porównywalna do 7,5 procentowego roztworu nadtlenku wodoru.
Gdy lekarze używać silnych środków do wybielania zębów, ale to tamy gumowe ponad dziąseł, aby ich chronić, ponieważ silne stężenie nadtlenku może powodować nadwrażliwość zębów, a czasem do uszkodzenia tkanki dziąseł. Jeśli zdecydujesz się na użycie nadtlenku wodoru w domu, skorzystać z rozcieńczonym roztworem wody i nadtlenku w równych częściach.

Jak zrobić własną żel nadtlenku wodoru zęby w domu

Zęby naturalnie się przytłumiony i barwione przez lata, nawet przy właściwej pielęgnacji zębów. Profesjonalne wybielanie może kosztować setki dolarów, a w domu zabiegi są dość kosztowne, jak również. Możesz zrobić prosty żel wybielający w domu z produktów, które prawdopodobnie już mają. Korzystanie z domowego wybielania zębów żel to skuteczny sposób, aby osiągnąć jasny uśmiech, nie wydając pieniędzy na profesjonalnych zabiegów i przechowywania zakupionych środków.

Instrukcje

1 Mix 1 łyżeczka. sody z 3 kroplami gliceryny w naczyniu aż do utworzenia pasty formach. Gliceryna jest dostępny w większości sklepów spożywczych i aptekach.

2 Dodaj 2 łyżki. nadtlenku wodoru do 1 szklanki wody w szklance i wymieszać łyżką. Wyższe stężenia nadtlenku wodoru będzie produkować szybciej wybielania wyniki. Nadtlenek wodoru jest zwykle dostępny w sklepach w stężeniach trzy procent i 12 procent.

3 Wet do zębów z roztworem nadtlenku wodoru, a następnie zanurza w paście sody. Myć zęby energicznie, ponownie mocząc pędzel w roztworze nadtlenku wodoru okresowo.

4 Wypłukać usta pozostały roztwór za pomocą nadtlenku wodoru. Wykonaj procedurę wybielania co najmniej trzy razy w tygodniu, aż do uzyskania pożądanych rezultatów.

Wskazówki:

 • Płukania jamy ustnej z roztworem nadtlenku wodoru pomaga zabić bakterie, które mogą prowadzić do problemów, takich jak choroby dziąseł.

O nadtlenku wodoru

O nadtlenku wodoru


Nadtlenek wodoru jest bezpieczny uniwersalny musi mieć element w każdym domu. To rozwiązanie jest antybakteryjne, przeciwgrzybicze zdrowie, uroda i czyszczenia agenta. To cud składnik może wybielić zęby i zapobiec infekcji. Ciało ludzkie rzeczywiście produkuje nadtlenek wodoru do zwalczania infekcji. Bez tego ważnego związku chemicznego nasz układ odpornościowy będzie w stanie funkcjonować prawidłowo. Naturopatyczną lekarze używać nadtlenek wodoru w leczeniu wielu dolegliwości, takich jak czyraki, grzyby, a nawet terapii raka.

Identyfikacja

Nadtlenek wodoru, znany również jako (H2O2) jest słaby kwas, ale skuteczny środek wybielający. Ma bardzo grubą utleniający efekt, który pozwala na pracę jako środek antyseptyczny i środkiem dezynfekującym. Nadtlenek wodoru jest naturalnym produktem ubocznym metabolizmu i tlenu.

Ostrzeżenie

Nie pije duże ilości nadtlenku wodoru. Nadtlenek wodoru spożywczy jest silniejsze niż to, co można znaleźć w lokalnym sklepie spożywczym. Jeśli używasz klasy żywności nadtlenku należy nosić rękawice, ponieważ może podrażnić skórę.

Rozważania

Nadtlenek wodoru w postaci nierozcieńczonej może wybielać odzież. Podczas użytkowania tego produktu należy stosować tylko małe ilości na raz lub rozcieńczyć z wodą. Trochę przechodzi długą drogę.

Funkcja

Nadtlenek wodoru jest bardzo przystępne naturalny środek, który ma wiele zastosowań dla ludzi, zwierząt i roślin.
Niektórzy rolnicy spryskiwać swoje plony z rozcieńczonej formie (H2O2), ponieważ jest to bezpieczny środek owadobójczy, który nie szkodzi roślin. Możesz również zabić chwasty z tej znanej naturalny środek.
Nadtlenek wodoru zabija bakterie więc może być bezpiecznie stosowany jako płyn do płukania ust. Przez lata była również stosowana do wylania na zadrapania i rany, bo to zabija wszystkie bakterie, które wchodzi w kontakt z.
Rozcieńczyć trochę nadtlenku wodoru z wody w butelce ze sprayem do czyszczenia blaty i inne przedmioty gospodarstwa domowego. Związki chemiczne rozpuszczenie zarazków, podczas cięcia przez pyłem i brudem.
Gdy masz ból zęba, swishing z nadtlenkiem wodoru może pomóc zabija zarazki mając paraliżujący wpływ na ból, aż można dostać się do dentysty.
Wlać do wanny, aby pomóc leczyć czyraki lub inne choroby skóry.
Spray na warzywa, aby usunąć pozostałości pestycydów.

Expert Insight

Dr Philip Tierno, Dyrektor Mikrobiologii Klinicznej w New York University Medical Center, zaleca wlewanie wody utlenionej na szczoteczki do zębów po każdym użyciu. On także, że nadtlenek wodoru został znane pozbyć plam z krwi. On twierdzi, że to rozwiązanie jest nagła śmierć dla zarazków i bakterii.

Jak do dezynfekcji domu dla chorego

Jak do dezynfekcji domu dla chorego


Odkażania domu, gdy członkiem rodziny jest chory jest niezbędna dla zachowania reszty swojej rodziny zdrowe. Użyj chorobę jako motywacji dać swój dom dokładne czyszczenie, miejsce zakamarkach to polubisz normalnie zaniedbania. Chemikalia, w tym wybielacza, detergenty i mydła, a także przedmioty codziennego użytku, takie jak ocet, nadtlenku wodoru i alkoholu tarcie są skuteczne wobec bakterii. Przed użyciem, aby upewnić się, że materiały do ​​czyszczenia zabić bakterie sprawdzić etykietę.

Instrukcje

1 Przetrzyj wszystkie powierzchnie, które chory dotknął roztworem antybakteryjnym. Start z głównych powierzchni, takich jak stoły, biurka, blaty i wanną. Dezynfekcji telefony, klawiatury, włączniki światła i inne powierzchnie często dotykane przez członków gospodarstwa domowego.

2 Umyj wszystkie pościel i ręczniki za pomocą zwykłego detergentu. Daj chorymi swoje ręczniki do wykorzystania i należy przechowywać je oddzielnie od reszty domowników. Jego ręczniki, odzież i pościel pościel należy myć często, podczas gdy on jest chory.

3 Wyrzuć wszystkie tkanki i inne przedmioty jednorazowego użytku stosowane przez chorego bezpośrednio po użyciu. Zabierz swoje śmieci zanim pali się i stosować sprayu dezynfekującego między zastosowań. Używaj jednorazowych środków czyszczących i natychmiast je wyrzucić po użyciu.

4 umyć wszystkie naczynia bezpośrednio po użyciu, aby uniknąć przenoszenia bakterii do innych powierzchni. Używać bardzo gorącej wody i peeling dokładnie lub uruchomić naczynia przez zmywarki w najgorętsze ustawienia.

5 Sanitize swoje szczoteczki do zębów przez moczenie ich w nadtlenek wodoru natychmiast po użyciu.

6 wywietrzyć dom otwierając okna i drzwi, jeśli pogoda jest odpowiednia, aby zmniejszyć liczbę patogenów w powietrzu.

Wskazówki

 • Umyj ręce i nałożyć na nie krem ​​antybakteryjny są często podczas czyszczenia, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.

Wszy Identyfikacja

Tysiące dzieci i dorosłych dostać wszy co roku. Pasożyty te mogą siać spustoszenie w gospodarstwie domowym, a składają się na dużo pracy. Trzeba spędzić wiele godzin pozbycie się ich nie tylko od członka rodziny, ale często z całego domu. Lokalne departamenty zdrowia dostać kilka połączeń dziennie od sfrustrowanych ludzi z prośbą o informacje i pomoc.

Rodzaje

Istnieją cztery główne typy wszy: wszy, wszy ciała, wszy łonowe (lub krab wszy) i książka wszy. Są one klasyfikowane jako wszy z powodu ich kształtu ciała i pasożytniczej sposób żyją. Ale jak ich nazwy sugerują, każdy typ mieszka w innym miejscu i muszą być traktowane inaczej.

Zarezerwuj wszy nie mieszkają na ludzi lub infekcji powodują, ale wpływają gospodarstwo z powodu miłości do drewna, papieru i książek. Są one trudne do znalezienia i pozbyć.

Wszy

Szkoły często mają wybuchy wszy. Nie mogą skakać lub latać, ale są przekazywane przez bezpośredni kontakt głowy do głowy i do dzielenia się grzebienie, szczotki i kapelusze. Istnieją naturalne sposoby, aby zabić i odparcia błędów i ich jaja, zwane nitów, a są pestycydy handlowe oddane do szamponów, które są powszechnie stosowane, jak również. Istnieją również zabiegi recepty wytrzymałości, jeżeli ponad-the-counter i metody ziołowe nie działają. Każdy zabieg wymaga goinging przez każdego aspektu włosów i usuwania gnid. Ubrania i pościel i wszystko prać, jak wypchane zwierzęta i zasłon, będą również musiały być wyprane. Jeżeli wszystkie te rzeczy nie są wykonywane, zakażeniu jest prawdopodobne.

Dorosłych kobiet przywiązuje nit do włosów i trwa około ośmiu dni do kreskowania. Wesz dziecko, zwany nimfa, to trwa około dwóch tygodni, aby dojrzeć do dorosłych. Kobieta Dorosła wesz może złożyć do 100 jaj, w tempie około sześć dziennie. Po usunięciu z organizmu gospodarza, wszy żyją tylko jeden do dwóch dni w temperaturze pokojowej.

Wszy ciała

Wszy ciała żyją w szwach odzieży i kładzie tam swoje jaja również. Często są one nazywane świerzb i zazwyczaj indeksować tylko na skórę, aby żywić się krwią gospodarza. Gnid wziąć tydzień do dwóch tygodni do wylęgu, a następnie dziewięć do 12 dni, aby dojrzeć do dorosłych. Wszy są ciało dorosły brązowy lub białawy i ma sześć nóg i owalne ciało. Objawy wybuchu wszy ciała są swędzenie i czerwone plamki na skórze, często przypominające wspólny wysypka. Są tylko zakaźnych poprzez bezpośredni kontakt ciała lub dzieląc nieleczonych ubrania.

Leczenie jest w specjalne kremy lub płyny i albo niszczą lub specjalnie leczących ubrania. W przypadku wszy ciała jest usuwana z organizmu gospodarza, umrze w ciągu pięciu do siedmiu dni.

Wszy łonowe

Wszy łonowe są uważane za choroby przenoszonej drogą płciową. Są one podobne do wszy ciała w identyfikacji, ale zwykle dotyczą tylko łonowe area.The więcej wspólnego wszy łonowe nazwę lub wszy jest kraby kraba. Około 3 mln nowych lub powtarzające się przypadki wszy łonowe są zgłaszane w ciągu roku.

Dorosła wesz określa jego jaj i przywiązuje go do włosów łonowych, gdzie jajko Studnie sześć do 10 dni później. Nimfa następnie rośnie do dorosłych w około 15 dni, podczas karmienia się krwią gospodarza. Nastolatki i młodzi dorośli są najbardziej podatne na wszy łonowe.

Wszy fakty i mity

Najczęstszym mitem o wszy to, że wszy żyją tylko na brudnych ludzi. W rzeczywistości, wszy rzeczywiście wolą czyste głowy. Gdy głowica jest brudna to jest trudniejsze dla wszy żywią się krwią gospodarza.

Jest prawdą, że częściowo wszy może być przenoszone na ludzi przez psy lub innych zwierząt. Podczas wszy nie żyją na inne zwierzęta, mogą używać innych zwierząt do kontaktu z ludźmi. Ale nie mogą przetrwać na inne zwierzęta i zginą w ich normalnej stawki, jeśli nie przenosi się do człowieka.

Olejek z drzewa herbacianego, ocet, majonez i oliwa z oliwek są skuteczne metody leczenia i odstraszające oraz są mniej szkodliwe od pestycydów i specjalnych mydeł i szamponów.

Testy używane w identyfikacji bakterii

Bakterie są jednymi z najbardziej licznych i różnorodnych grup organizmów na naszej planecie. Rozstrzygające bakteriologii zatrudnia szereg odżywczych i biochemicznych testów do identyfikacji bakterii. Tradycyjnie metody te często wymagane wiele czasu na kulturę, odizolować i przetestować bakterie. Jednak ostatnie postępy technologiczne pozwoliły metody szybkiego wykrywania, które zostaną opracowane.

Barwienie

Grama jest często stosowany jako początkowy etap w identyfikacji bakterii i wykorzystuje bejcy, decolorizer i barwienia negatywnego do identyfikacji bakterii według ich ściany komórkowej. Inne metody barwienia m.in. kwas-szybki barwienie, barwienie zarodników i barwienie negatywnie.

Morfologia komórek

Przy oglądaniu pod mikroskopem, bakterie mogą być sklasyfikowane zgodnie z ich kształtem komórek. Kształty te obejmują bakterie (drążkowe) komórek bakteryjnych i ziarniaki (w kształcie bakterie kuliste komórki).

Agar odżywczy

Bakterie są często jednocześnie w wielu dań agarowe każda zawiera różne składniki odżywcze. Bakterie mogą być ponadto oddzielony przez odżywczych niezbędnych dla rozwoju, morfologii kolonii oraz, w niektórych przypadkach, substancji, które hamują wzrost.

Testy biochemiczne

Reakcja bakterii substancji mogą pomagać w identyfikacji. Na przykład, testy katalazy wykrywa obecność enzymu katalazy, dodając nadtlenek wodoru, i obserwowano tworzenie się pęcherzyków tlenu.

Serologiczne

Przeciwciała mogą być użyte do wykrywania bardzo specyficznych białek w bakterii. Ma to umożliwić opracowanie testów aglutynacji, ELISA (test immunoenzymatyczny) i Western Blot.

DNA

Coraz częściej metody są opracowywane i stosowane, które pozwalają na identyfikację bakterii według markerów genetycznych w obrębie genomu. Metody te pozwalają na dużo szybszą identyfikację i znacznej ilości automatyki do identyfikacji bakterii.

Food Grade Nadtlenek wodoru i Candida

Food Grade Nadtlenek wodoru i Candida


Candida może przejawiać się w różnych częściach ciała, jak kłopotliwego infekcji. Nadtlenek wodoru może zabijać przerost grzybów, aby pomóc rozwiązać ten warunek.

Pleśniawki

Candida albicans, rodzaj grzyba drożdżowego, może być przyczyną zakażenia w jamie ustnej, stan znany jako pleśniawki. Objawy to białe plamy i bolesne zmiany w jamie ustnej, według Netdoctor.

Nadtlenek wodoru

Nadtlenek wodoru, wspólna substancja znaleźć w drogeriach i supermarketach, ma właściwości dezynfekujące, które sprawiają, że jest to popularny środek domu do różnych dolegliwości.

Wpływ na Grzyby

Nadtlenek wodoru zabija zarówno bakterie i grzyby. Candida-remedies.com zauważa, że ​​organizm wytwarza nadtlenek wodoru naturalnie jako obrony przed mikroorganizmami.

Leczenie

Candida-remedies.com zaleca zastosowanie mieszaniny 3 procent nadtlenku wodoru i 1 szklankę wody do obszaru zapowietrzonego. Netdoctor zauważa, że ​​nadtlenek wodoru może również pomóc pacjentom wykonywania codziennych procedur higieny jamy ustnej z mniejszym bólem, aż infekcja ustępuje.

Ostrzeżenie

Nadtlenek wodoru może spowodować chorobę lub śmierć w wysokich stężeniach. Food and Drug Administration (FDA) ostrzega, że ​​35 procent "Food Grade" koncentracja może doprowadzić do uszkodzenia układu pokarmowego w przypadku połknięcia.

Jak pozbyć się opryszczki w Domu

Jak pozbyć się opryszczki w Domu


Aby pozbyć się opryszczki trzeba pozbyć odżywcze środowisko dla opryszczki. Gdy ciało jest bardziej poziomie kwaśnym, opryszczka ma większą szansę na wybuch. Mimo, że opryszczka nie są śmiertelne, nadal są zaraźliwe, więc najlepiej jest pozbyć się ból, aby zapobiec zainfekowaniu innych. Ten artykuł wyjaśni, w jaki sposób pozbyć się tej opryszczki w domu z kilku prostych krokach.

Instrukcje

1 Umyj twarz mydłem, aby oczyścić obszar opryszczki. Raz, że powierzchnia jest czysta i sucha, stosuje się trochę nadtlenku wodoru do opryszczki z wacikiem lub gazikiem. Utrzymać stosując nadtlenek wodoru w celu ból przez kilka minut, aż białych pęcherzyków nie są tak silne. Spłukać wodą, a następnie osuszyć papierowym ręcznikiem.

Jeśli opryszczka nie jest otwarta rana, to możesz zastosować lód. Możesz użyć torbę Ziploc umieścić lód w nim. Przechowywać worek lodu na opryszczki, aby zmniejszyć obrzęk i zatrzymać opryszczkę z coraz gorzej.

2 Zastosuj Neosporin na opryszczki w ciągu dnia, aby złagodzić ból i zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

3 Praca w systemie odpornościowym, biorąc witaminy i minerały. Wirusy są bardziej komfortowe inwazji ciała, który ma słaby układ odpornościowy. Również wziąć dużo wapnia do wsparcia zasadowym. Pamiętaj, wirus opryszczki rozwija się w środowisku kwaśnym.

4 Jedz więcej żywności zasadowej. Jedz pokarmy, takie jak pomidory, awokado, cytryny, czosnek, cebula, szparagi, aby podnieść poziom pH w organizmie jest mniej kwaśny i bardziej zasadowy. Dążyć do wysokiego poziomu pH niż 7,0.

Unikać kwaśnych pokarmów, takich jak ocet, ser, mleko, piwo, biały makaron, i wieprzowiny, podczas gdy starasz się pozbyć się opryszczki.

5 Utrzymanie w czystości i nie starają się wybrać na niego. Nie nad umyj twarz, ponieważ może to spowodować nad sucha i promowania wzrostu ból. Zachować przy użyciu nadtlenku wodoru w ciągu dnia, aby wysuszyć opryszczkę. Nadtlenek wodoru może Sting, ale będzie działać.

6 Relax. Stres jest również inny czynnik wyzwalający dla brzydkich opryszczkę. Więc relaks w domu z ciepłej kąpieli lub cichej medytacji.

Wskazówki

 • Zapytaj swojego lekarza o każdej nowej diety, takie jak diety alkalicznej, chcesz spróbować.
 • Jeżeli ten artykuł nie pomoże, może to być oznaką czegoś poważniejszego. Jeśli tak, skontaktuj się z lekarzem.
 • Nie ma nic wewnętrznie lub zewnętrznie, że możesz być uczulony.

Ocet środek domu drożdże

Objawy infekcji pochwy drożdże obejmują intensywne swędzenie i pieczenie w okolicy narządów płciowych, absolutorium, które mogą się różnić w kolorze i konsystencji od białego do żółtego i clumpy lub jasne i cienkie, i zapach przypominający lub piwa lub chleba. Jako nieprzyjemne, jak te objawy są, dobrą wiadomością jest to jeden problem zdrowotny, który łatwo reaguje na środki do domu, w tym douching z octem.

Jaki rodzaj octu?

Chociaż niektórzy ludzie sugerują, za pomocą octu, alternatywne ekspertów zdrowia ostrzegają, że jest bardzo kwaśny charakter tego typu ocet może rzeczywiście zachęcić do infekcji. Wyższej jakości ocet jabłkowy, z drugiej strony, bardziej zbliżony do naturalnej równowagi pH w organizmie.

Jak administrować douche ocet

Kupić zestaw dupkiem w drogerii. Chcesz tylko sprzęt, a nie komercyjny kurort przygotowanie. Jeśli nie możesz znaleźć zestaw dupkiem, poszukaj zestawu do lewatywy, jak sprzęt jest taki sam. Wymieszać dwie łyżki octu z jabłek z jednym litr wody o temperaturze pokojowej. Za pomocą lejka wlać roztwór wody octu douche do worka, a następnie dołączyć do dyszy. Należy uważać, aby utrzymać torebkę poniżej miednicy i wywierać tylko lekki nacisk na torbie, jak chcesz, aby wypłukać z pochwy i nie naciskać na rozwiązanie się przez szyjkę do macicy. Douching jest doskonałym sposobem, aby oczyścić, gdy masz infekcję, ale regularne douching może rzeczywiście zniszczyć zdrową równowagę pH w organizmie. Nie douche kiedy nie masz infekcji.

Inne środki do domu

Jeśli nie masz ocet jabłkowy można również douche stosując olejek z drzewa herbacianego lub nadtlenek wodoru (1 łyżeczka na 1 litr wody). Możesz także spróbować supposities pochwy: obrane ząbek czosnku, owinięte w gazę lub gazę lub łyżeczki jogurtu wtryskiwanego do pochwy za pomocą aplikacji tampon (będziesz chciał nosić podpaski, czy za pomocą opcji jogurt).

Jak pozbyć się woskowiny w Domu

Jak pozbyć się woskowiny w Domu


Woskowina chroni ucha poprzez hamowanie rozwoju bakterii i zatrzymując zanieczyszczenia. Jeśli zbyt dużo Earwax gromadzi może być trudno zmyć, co może powodować zatkanie. Niektórzy ludzie doświadczają woskowina zablokowanie więcej niż inni. Jest również wspólne dla tylko jednego ucha do wystąpienia tego problemu. Mayo Clinic proponuje następujące środka domu.

Instrukcje

1 Zmiękczyć woskowinę. Dwa razy dziennie dodać kilka kropli gliceryna, olej mineralny, oliwka dla dzieci, lub nadtlenku wodoru do kanału słuchowego. Nie rób tego więcej niż cztery lub pięć dni.

2 Umyj zmiękczonej woskowina precz z ciepłą wodą. Użyj gumy żarówki strzykawkę tryskać ciepłej wody do ucha. Zrób to w kilka dni po zmiękczania wosku. Przechylić głowę i pociągnąć małżowinę uszną do góry i do tyłu, prostowania kanału słuchowego. Powiadom głowicę z przeciwnej strony do kanalizacji.

3 Osusz ucha wewnętrznego ręcznikiem po spuszczeniu wody. Dodaj jeden zakraplacz z alkoholem do każdego ucha, a następnie obrócić głowę tak, że wyczerpuje się. Skonsultować się z lekarzem przed robi.

Wskazówki

 • Nie staraj się odkopać woskowinę z wacikiem, spinacz do papieru, spinki do włosów, lub innej twardej powierzchni. Nie próby każdy z etapów jest, jeżeli rurka lub otwór w uchu.

Dobry środek domu oczyść zatrzymanego-ucho

Wiele osób cierpi z powodu okazjonalnego nagromadzonych w uszach, które mogą spowodować niewielką utratę słuchu, problemy równowagi, uczucie dzwonienia w uchu i uczucie dyskomfortu. Zatkane uszy mogą wynikać z przyczyn zewnętrznych, takich jak woskowiny lub wody z pływania lub kąpieli, z przyczyn wewnętrznych, takich jak drenaż zatok. Jeśli zatkać nie można usunąć w ciągu kilku godzin lub dni lub towarzyszy silny ból, gorączka, nudności lub oznaczonych kwestii balansu, wskazane jest, aby szukać profesjonalnej pomocy medycznej.

Usuwanie się Clog Zewnętrznych

Zatkane uszy, które wynikają z przyczyn zewnętrznych, takich jak nagromadzenie woskowiny lub wody z pływania lub kąpieli można zazwyczaj wyczyszczone z prostych środków domu. Najprostszym sposobem, aby wyczyścić uszy, że jest zatkane wodą jest pochylić głowę w kierunku stronie zatkanego ucha i delikatnie wstrząsnąć. Będzie to na ogół przesunąć wody wokół wystarczy złamać pieczęć i spuścić wodę. Spadek lub dwa słodkiego oleju (dostępny w aptekach, drogeriach i sklepach spożywczych) umieszczone w uchu może również zerwać wody i pozostawić do drenażu. Niektórzy ludzie również polecam alkoholem lub octu, które mają ten sam efekt.

Uszy są zatkane z woskowiny można ogólnie wyczyszczone z nadtlenkiem wodoru (dostępny w sklepach). Aby usunąć skleić wosku, położyć dotknięte ucho skierowane ku górze. Delikatnie wlać kilka kropli roztworu nadtlenku i pół w połowie ciepłej wody do zmienionych ucha. Pozwalają na nadtlenek do bańki na 3 do 5 minut. Jak nadtlenek pęcherzyki, to zerwać woskowina i unosić go do góry. Do kanalizacji, wystarczy umieścić ręcznik nad uszkodzonym uchu i obrócić głowę nad.

Usuwanie się Clog wewnętrznego

Aby wyczyścić uszy, że jest zatkany wewnętrznie --- płyn jest umieszczony w uchu wewnętrznym --- drenaż zatok, która jest uwalniania płynu do ucha muszą być kontrolowane. Przy ponad recepty zmniejszające przekrwienie zazwyczaj osiągnąć ten cel.

Nonmedicinal sposób, aby usunąć ucha wewnętrznego, a zwłaszcza taki, który pozwala, jeśli brak równowagi płynu nie jest związany z odpływem zatokowego jest "pop" ucha. Aby to zrobić, szczypta nozdrza mocno zamknięte i oddychać przez nos na zewnątrz. Powstały powietrza, które nie mogą uciec będzie zmuszony do tyłu i może usunąć płyn uwięziony w ucho i spowodować, że do kanalizacji.

Guma do żucia lub inne działania, które powoduje efekt ponownego połknięcia mogą również pomóc odetkać uszy, kilkakrotnie przesuwając fragmenty, co pozwala na zablokowanie w płynach do przełamania się i drenażu.

Rozwiązanie To nie działa

Kilka alternatywnych placówek ochrony zdrowia polecam procesu zwanego świecowanie uszu, aby usunięto blokad z zatkane uszy. Świecowanie uszu polega na umieszczeniu jednego końca pokryta woskiem stożek z papieru lub tkaniny do ucha i zapalając drugi koniec. Ma to na celu stopienia i zmiękczają cokolwiek zatkania ucha i wyciągnąć go na zewnątrz, co pozwala na odpływ. Powtórzone badania jednak wykazały, że świecowanie uszu nie działa do czyszczenia uszu i że możliwość uszkodzenia przez spalenie lub zanieczyszczenia ucha przez gruzu spadającym świecę ucha jest bardzo realne niebezpieczeństwo.

Środek domu Unstopping Your Ears

Chociaż zatrzymał się uszy wydają się stosunkowo prostych problemów w sferze problemów medycznych, uczucie pełności i stałej utraty słuchu, że towarzyszy zatrzymał ucho może zostawić właściciela uczucie EAR zirytowany, rozproszony i sfrustrowany. Liczba środków domu istnieje do utwardzania zatkał uszy i środki zaradcze w zakresie od bardzo prostych do nieco skomplikowane.

Cios kanałów słuchowych

Według artykułu ucha na Poradniku Zdrowia, sieć rur łączy ucha środkowego i zewnętrznego, a ciśnienie powietrza w tych lamp jest regulowana zarówno w powietrzu i wewnętrznego trąbki Eustachiusza (rury, która łączy ucho wewnętrzne do gardła). Gdy te rury zapychają lub ciśnienie powietrza staje się niezrównoważony, może czuć się uczucie pełności lub skleić wewnątrz ucha. Utwardzeniu tej nierównowagi ciśnienia może być bardzo proste i nie wymaga żadnych narzędzi ani leków; do wyrównywania ciśnienia wewnątrz rur i usunąć stan, trzeba tylko szczypta nos, zamknij usta i próbował zmusić powietrze przez nos. Jak powietrze cofa się, nie mogąc uciec przez ściśniętej nosa lub zamkniętych ustach, to zalewa do trąbki Eustachiusza i prostuje niesymetrycznego problem ciśnienia powietrza. Można usłyszeć trzaski, podobne do tego, co można usłyszeć, gdy ziewanie podczas rosnąco lub malejąco w samolocie, gdy zmiany balansu powietrza.

Użyj nadtlenku wodoru

Jeśli wyrównanie ciśnienia powietrza nie wyczyścić zatrzymany stan ucha, ucho może być podłączony z dużą ilością woskowiny. Chociaż może początkowo próbować usunąć wosk z korek wacikiem lub małym instrumencie zgarniania, działanie to może służyć tylko do pchania wtyczkę wosk głębiej do ucha. Zamiast tego, użytkownik od środka domu strona główna zadośćuczynienie za możliwość sugeruje przy użyciu kroplomierza umieścić nadtlenek wodoru wewnątrz kanału słuchowego. Jak nadtlenek wodoru reaguje z woskowiny, osoba może usłyszeć gotowanie lub dźwięk stacjonarnego; Po kilku minutach, nadtlenek wodoru rozluźni wosk do punktu, w którym może być wypłukane z kanału słuchowego ciepłej wody. Po ciepłym strumieniu wody, łatwy środek domu zaleca drugi kolor z alkoholem; ten drugi równo pomoże wyeliminować pozostałą wodę, nadtlenek i pozostałości woskowiny.

Nawadniania Ear

Jeśli wyrównanie ciśnienia powietrza wewnątrz rur ucha nie wyczyścić zatrzymany uczucie i nadtlenek wodoru nie wyczyścić wtyczkę wosku, może być konieczne do nawadniania kanału słuchowego, aby wyjąć wtyczkę z wosku lub wody. Według całościowe środki strony MotherNature.com można spłukiwać uporczywe korki woskowe wypełniając strzykawkę z ciepłą wodą i mocno wtryskiwania (squirting) to głęboko do kanału słuchowego. Jak woda szybko opuszcza ucho, to odbiera części świecy wosk i prowadzi je. Ponieważ niektóre wtyczki mogą ugruntować w uchu i oprzeć nawadniania, możesz traktować parafinowy wspólnych przedmiotów gospodarstwa domowego, takich jak oliwki dla dzieci, a nawet zmiękczania stolca pomóc poluzować wosk przed nawadniania.

Środek domu woskowiny Bólowi

Earwax jest wydzielany przez woskowiny gruczołów, które znajdują się w komórkach skóry w kanale słuchowym. Woskowina pomaga pułapek obcych obiektów, które dostają się do przewodu słuchowego. Chroni również ucho przed wodą wprowadzenie jego kanał. Nagromadzenie woskowiny w kanale może powodować ból ucha. Może pojawić się nagle i niekoniecznie wpływa uszy.

Metody

Jedną z metod, aby zmniejszyć ból związany z woskowiny gromadzeniu jest nawadnianie. Nawadnianie uszy można tanio zrobić w domu. Kauczuk pomocą strzykawki wypełnionej wodą ucho temperaturze pokojowej, aby wypłukać nadmiar wosku. Jeśli wosk jest trudny do nawadniania, stawiać kroplomierza oleju niemowlęcym do uszu jak zmiękczacza. Można to zrobić dwa razy dziennie przez okres do pięciu dni przed przystąpieniem do nawadniania uszy. Sody oczyszczonej i wody, aby również dobre rozwiązanie woskowina zmiękczający; Mieszaninę można usunąć w ucho do dwóch dni, co pozwala rozpocząć zmiękczający do usuwania wosku. Nadtlenek wodoru lub carbomide jest dobrym środkiem zmiękczającym. Użyj kroplomierza wypełnić uszkodzonym uchu z nadtlenkiem, a następnie umieścić wacik w otworze. Pozwalają na nadtlenek do bańki w uchu na pięć minut przed rozpoczęciem nawadniania. Roztwór octu jabłkowego i wody pomaga w rozwiązaniu woskowiny. Użyć strzykawki ucha wstrzyknąć równe części ocet jabłkowy cydr i wody do ucha. Powtórz kilka razy nawadniania, aż wszystkie ślady bolesnego woskowiny są usuwane. Podgrzać olej mineralny umieszczone w uchu pomaga łagodzić ból z powodu woskowiny.

Rozpatrzenie

Te środki do domu nie powinny być wykonywane, jeśli masz rurki w uszach lub otwór w błonie bębenkowej. Nie umieszczaj spinaczy, pęsety lub wacików w uszach; przedmioty te mogą potencjalnie popchnąć wosk dalej do kanału słuchowego, powodując więcej bólu. Skonsultować się z ucha, nosa i gardła z lekarzem jeśli masz historię bolesnego wosku gromadzeniu, jeśli twoje uszy są zablokowane lub wosk jest poważnie narażony. Zobaczyć się z lekarzem, jeśli ból ucha z wosku gromadzeniu towarzyszy odwodnienia, gorączka lub utraty słuchu.

Jak usunąć woskowiny w Domu

Jak usunąć woskowiny w Domu


Kiedy masz ciężki ilość woskowiny w uszach, uszy mogą czuć śmieszne, można stracić niewielką ilość rozprawie, zakażenie może ustawić i można rozwijać problemy dotyczące zatok. Z tych powodów, wiele osób wybiera regularnego usuwania woskowiny w domu. Istnieje kilka metod, które pomogą Ci to zrobić bezpiecznie. Wystarczy zachować wielką ostrożność przy wyborze metody, i pamiętać, że ucha i przewodu słuchowego mogą być wrażliwe.

Instrukcje

1 Zastosuj krople bezpośrednio do Twoich uszu. Można kupić specjalne krople w każdej aptece na stosowanie wyłącznie do zmiękczania woskowiny. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na leki wstawić dokładnie.

2 Napełnić zakraplacz lek z wyboru kropli, a następnie wycisnąć 04:58 kropli oleju do wewnętrznego otworu słuchowego. Umieść wacik do ucha, aby utrzymać oleju z ponownie kapiącą wprost. Pozostawić olej ustalać na kilka minut. Usunąć wacikiem. Zegnij głowę i odczekać, aż olej kapie z ucha.

3 Za pomocą aerozolu soli lub wody w temperaturze pokojowej w celu wypłukania woskowiny. To może być stosowany codziennie, aby pomóc oczyścić kanał i odwrócić gromadzeniu się woskowiny. Większość drogeriach nosić aerozolu soli. Wyciągnąć na zewnątrz ucha w górę jedną ręką, podczas gdy delikatnie squirting soli fizjologicznej lub wody do ucha. Jeśli się głowy podczas płukania ucha, należy natychmiast przerwać.

Wskazówki

 • Regularne ilości witaminy C w diecie może pomóc wyeliminować wosku gromadzeniu ucha naturalnie.
 • Jeśli nadal czujesz uszy pełne wosku po tygodniu leczenia warte w domu, skonsultuj się z lekarzem.
 • Nigdy nie używaj wacika lub innego obiektu do czyszczenia uszu. Obiekt może być odłożony do ucha dalej niż masz zamiar i może uszkodzić przewód słuchowy. Ponadto może to spowodować wosku się łatką bardziej niż pierwsza jest.
 • Jeśli występują ból ucha, gorączka, utrata słuchu lub dzwonienie w uszach, nie próbuj żadnych środków domu do usuwania woskowiny. Skonsultować się z lekarzem, a nie.
 • Świece do uszu spowodowały obrażenia wielu. Nie są zalecane do usuwania woskowiny.
 • Bądź ostrożny przy użyciu nadtlenku wodoru w uszach. Rozwiązanie to jest bardzo silne i mogą powodować niepożądane reakcje.

Nadtlenek wodoru i wody w uchu

Nadtlenek wodoru i wody w uchu


Jeśli masz ból ucha, zabiegi w domu może pomóc złagodzić ból. Ciepła stosowane do ucha może łagodzić ból. Nadtlenek wodoru może pomóc usunąć wosk gromadzeniu, ale może pozostawić wodę w uchu.

Zatory ucha

To jest normalne, aby mieć trochę woskowina w zasięgu kanału słuchowego. Woskowina może zbudować do punktu, w którym jest to bolesne lub zakłóca zdolność do dobrze słyszeć, według "Ballenger w otorynolaryngologii. Chirurgii głowy i szyi"

Nadtlenek wodoru

4 procentowy roztwór nadtlenku wodoru umieszczony dokładnie do ucha może zmiękczyć gromadzeniu się woskowiny, co ułatwia czyszczenie dala.

Zagrożenia

Po umieszczeniu nadtlenek wodoru do ucha, istnieje ryzyko, że będzie zostawić wody w obrębie przewodu słuchowego. To może narazić Cię na ryzyko rozwoju ucho pływaka.

Leczenie

Jeśli nie umieścić nadtlenek wodoru do ucha, że ​​jest to dobry pomysł, aby wykonać go kilka minut później z kilkoma kroplami alkoholu, które usuną wszelkie pozostałe wody w uchu, zgodnie z "Co Pielęgniarki wiedzieć i lekarze nie mają czas do powiedzenia. "

Rozważania

Jest to niebezpieczne, aby wstawić dowolny obiekt do przewodu słuchowego. Jeśli występują poważne zablokowania lub wiele bólu, to najlepiej skonsultować się z lekarzem, który ma narzędzia, które pozwolą jej zajrzeć do ucha i usunąć woskowiny lub inną substancję dowiaduje.

Jak zrobić Epley w Domu

Jak zrobić Epley w Domu


Nieprzewidywalne i intensywne zawroty głowy są alarmujące, bardzo niewygodne, a czasami niebezpieczne, zwłaszcza tych, które występują w czasie jazdy. Łagodne napadowe pozycyjne zawroty głowy (BPPV) powoduje najczęściej epizodyczne zawroty głowy. Występuje, gdy ucho wewnętrzne cząstki piasku wielkości węglanu wapnia, zwanych canaliths lub otoconia, rozluźnić i poruszać się w kanale słuchowym. Ćwiczenia Canalith repozycjonowania jak manewru Epley przywrócić luźne otoconia w ich właściwym miejscu i są wolne i bardzo skuteczna metoda łagodzenia BPPV. Raz pierwszy wykonać manewr Epley, upewnij się, że jest w gabinecie lekarskim; w razie potrzeby powtórzyć później w domu. Nie jest konieczne, aby ograniczyć swoją postawę po wykonaniu manewru Epley chyba ze wzrostem zawroty głowy.

Instrukcje

1 Identyfikacja uszkodzonym uchu przez konsultacji z lekarzem, aby upewnić się rozpocząć manewr Epley na właściwej stronie.

2 Usiądź w środku łóżku z nogami wyciągniętymi. Umieść poduszkę poziomo bezpośrednio za plecami. Odwróć głowę o 45 stopni w kierunku objawowej ucha. Może to powodować pewne chwilowe zawroty głowy.

3 Trzymaj głowę odwrócił się na bok i położyć. Plecy i ramiona, spocznie na poduszce, a twoja głowa będzie przechylać z powrotem do odpoczynku na łóżku. Pozostają w ten sposób przez 30 do 60 sekund, oddychając naturalnie. Więcej przemijające zawroty głowy mogą wystąpić, gdy leżysz.

4 Obróć głowę w przeciwną stronę, leżąc na poduszce. Pozostać na miejscu przez 30 sekund, oddychając komfortowo. Obracając głowę może wywołać kolejną zawroty głowy zaklęcie.

5 Rolka na swojej stronie, więc twoje ciało i twój kłamstwo głowa w tym samym kierunku, a orzeźwiający się z górnej strony, toczą się lekko do przodu, dzięki czemu można włączyć swoją twarz ku podłodze. Pozostają w tym położeniu przez 30 sekund, 60 sekund, oddychanie łatwo. Może wystąpić kolejna głowy zaklęcie.

6 Swing swoje nogi i stopy na brzegu łóżka i usiąść w pozycji pionowej. Trzymając głowę prosto, tuck podbródek 45 stopni. Pozostać na miejscu przez 60 sekund, oddychając komfortowo.

Wskazówki

 • Czy manewr Epley przed snem, ponieważ może to powodować zmęczenie.
 • Natychmiast zgłosić się do lekarza, jeśli wystąpią bóle głowy, zaburzenia widzenia, słabości fizycznej lub utraty czucia po wykonaniu manewru Epley.
 • Wykonywanie Epley w domu może powodować zawroty głowy lub zawroty głowy na krótko przed ucha położenie cząstki poprawnie.

Wybielić zęby w domu za darmo

Jeśli twoje zęby nie są doskonały obraz, nie jesteś sam. Pierwsze, że lśniący uśmiech nie jest łatwe. Profesjonalne wybielanie procedury stomatologiczne są drogie. Over-the-counter produkty wybielające zęby mogą zostawić swoje wrażliwe na zimne napoje lub gorących produktów spożywczych. Ale jest prosty sposób wybielania zębów w domu za darmo.

Rodzaje

Przed wynalezieniem pasty do zębów, ludzie trzymali buzie czyste, dokonując domowe pasty z popularnych artykułów gospodarstwa domowego. Codziennie pocieranie pasty na zęby pomógł utrzymać je w czystości, biały i mniej podatne na jamach. Wystarczy zmierzyć 1 łyżka. sody oczyszczonej. Umieścić go w małym, miski z szerokim otworem. Wlać na tyle nadtlenku wodoru w pojemniku do gęstej pasty. Wymieszać sodę i nadtlenku wodoru z łyżką aż do uzyskania gładkiej formy past. Tyle tylko mieszać pasty do jednego czyszczenia na raz.

Funkcja

Umieść zwilżoną szczoteczkę w paście i zebrać niewielką część. Szczotka pastę na zębach tak jak pasta do zębów. Należy oczyścić nie tylko widoczną część zębów, ale także sięgają do wszystkich ukrytych obszarów bardziej poprzez czyszczenie. Pasta może fizz i bańki jak jest usunięty do zębów. Połączenie składników usuwa resztki jedzenia, osad i zanieczyszczenia z zębów. Użyj całą miskę dla jednej sesji szczotkowania.

Efekty

W zależności od ilości przebarwień zębów, proces ten może być stosowany wielokrotnie, z coraz bardziej widoczne efekty po każdym zastosowaniu. Zęby bielsze będą wyglądać po każdym kolejnym wykorzystaniem domowej pasty.

Rama czasowa

Zauważysz wybielania zębów po zaledwie dwóch aplikacjach. Jeśli stosuje się pastę raz rano i raz wieczorem, zobaczysz wyniki po pierwszym dniu użytkowania. Pamiętaj, aby regularnie szczotkować również pasty w uzupełnieniu do wybielania zębów pastą wykonaną z sody oczyszczonej i nadtlenku wodoru.

Korzyści

Bielsze, czystsze uśmiech może dać Ci więcej pewności siebie. Będziesz na zdjęciach uśmiechać i być mniej świadoma swojego ogólnego wyglądu. Musisz być uśmiechnięty, bo można zaoszczędzić sporo pieniędzy, nie dostaję profesjonalnie wybielić zęby, które mogą kosztować nawet do 1000 dolarów lub więcej.