adcov.com

hpv leczenie

HPV Leczenie kobiet w ciąży

Brodawczaka ludzkiego jest warunkiem wpływu na naskórek i błony śluzowe człowieka. Stan ten może prowadzić do różnych chorób nowotworowych w organizmie, w tym szyjki macicy, pochwy i odbytu. HPV jest często diagnozowane na podstawie pojawienia się wokół brodawek narządów płciowych i odbytu. HPV nie jest związana z przedwczesnym porodem lub ciężkie powikłania i przekazywania stanu do dziecka podczas porodu występuje rzadko. Kobiety w ciąży, które mają HPV potrzebują szczególnej opieki.

Czeka

Lekarze będą niechętne do leczenia HPV u kobiet w ciąży, o ile znajduje się HPV wysokiego ryzyka. HPV wysokiego ryzyka mogą powodować raka szyjki macicy. Lekarz będzie monitorować pacjenta w czasie ciąży, aby zobaczyć, czy są jakieś nieprawidłowości w tkance szyjki macicy. Lekarz będzie próbował wstrzymać leczenie HPV jeśli to możliwe, ponieważ leki stosowane w leczeniu HPV, takie jak Imiąuimod i Podofilox, może spowodować przedwczesny poród, zgodnie z Mayo Clinic.

Testowanie

Świadczeniodawca będzie przeprowadzić testy, aby upewnić się HPV nie jest nowotworowy. Kolposkopia może być wykonywana. Kolposkopii gdzie małe mikroskopu elektryczny jest wkładany do pochwy i szyjki macicy, aby szukać nowotworów. Biopsji, w którym mała ilość tkanki jest pobierana z szyjki, będzie także wykonywana. Jeśli nie ma oznak raka po tych testach jest kilka brodawki narządów płciowych, leczenie zostanie odłożone do czasu po porodzie.

Zabiegu chirurgicznego

Brodawki narządów płciowych, które są duże i mogą utrudniać narodziny dziecka będą musiały być usunięte. Brodawki narządów płciowych mogą zostać usunięte w drodze procedury chirurgicznej zwanej wycięcie. Wycięcie jest, gdy narządów płciowych są usuwane za pomocą skalpela. Znieczulenie będzie stosowana do znieczulenia obszar przed zabiegiem. Ożywienia jednego do trzech dni, a może wystąpić bliznowacenie.

Ciekły azot i kwasu może być również stosowany do usuwania brodawek. Laserowe zabiegi i elektrochirurgia, gdzie brodawki są w szoku, aż do śmierci, są najbardziej popularne metody usuwania brodawek dziś, zgodnie z Mayo Clinic.

Leczenie HPV u kobiet

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest najczęstszą chorobą przenoszoną drogą płciową. Co najmniej 50 procent aktywnych seksualnie kobiet umowy jakąś formę HPV w czasie ich eksploatacji. Istnieje prawie 100 typów wirusa HPV. U kobiet, HPV mogą powodować raka szyjki macicy i / lub brodawki. Wczesne rozpoznanie jest niezbędna w leczeniu infekcji.

Objawy

Objawy wirusa HPV u kobiet obejmują brodawki narządów płciowych, wstępnie złośliwe narządów płciowych, raka szyjki macicy, guzów i uszkodzeń jamy ustnej lub górnych dróg oddechowych. Formy wysokiego ryzyka HPV mogą powodować raka szyjki macicy u kobiet, podczas gdy formy niskiego ryzyka mogą powodować brodawki. Brodawki mogą pojawić się w odbycie, sromu i / lub pochwy. Chociaż obecnie nie ma lekarstwa na HPV, objawy mogą być leczone.

Przyczyny

Wirus HPV jest przenoszony przez kontakt skóra do skóry. To może wprowadzić swoje ciało przez otwarte cięcia lub ścieranie. Zakażenia związane z brodawki narządów płciowych są przenoszone drogą płciową, seksu analnego lub skóra do skóry kontaktu w regionie narządów.

Rak szyjki macicy

Rak szyjki macicy jest najbardziej leczyć, gdy diagnozuje się wcześniej, i dlatego regularne badania cytologiczne są tak istotne. Test można zidentyfikować nieprawidłowych komórek na wczesnym etapie. Pewne terapie stosowane w celu zapobiegania nieprawidłowych komórek w szyjce z coraz złośliwe. Lekarze mogą korzystać z terapii laserowej lub kriochirurgii, gdzie tkanki dotknięte jest spalony lub mrożone off. Leczenie LEEP (procedura wycięcie pętli elektrochirurgiczny) usuwa tkankę za pomocą gorącego pętli drutu. Biopsji stożka, przy czym niektóre z tkanki usuwa się do analizy mikroskopowej, jest czasami zalecane. Jeśli infekcja nie postępuje z rakiem szyjki macicy, promieniowanie, chemioterapia i operacji usuwania organów płciowych mogą być podejmowane.

Brodawki

Brodawki narządów płciowych może być spalona lub zamrożone off. Mogą być również odcięte. W niektórych przypadkach zabieg chirurgiczny może być konieczne usunięcie brodawki. Brodawki mogą także zniknąć na własną rękę, bez żadnego leczenia.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Istnieje obecnie szczepionki Gardasil, że może chronić kobiety przed czterema typami wirusa HPV. Są to najczęściej szczepy wywołujące raka szyjki macicy oraz brodawek narządów płciowych. Zalecany jest do dziewcząt w wieku od 11 lat i do 26. Jest to jednak skuteczne tylko u kobiet i dziewcząt, którzy jeszcze nie zostali zarażeni wirusem HPV.

Kobiety mogą również chronić się przed wirusem przez praktykujących wstrzemięźliwość seksualną lub monogamii. Prezerwatywy oferują ograniczoną ochronę przed zakażeniami HPV, jak również.

Rodzaje Leczenie HPV

HPV jest wspólne stan chorobowy, który powoduje brodawki narządów płciowych, ból i dyskomfort. Ponadto, warunkiem jest wysoce zaraźliwa, a pacjenci, którzy cierpią z powodu wirusa HPV powinny niezwłocznie skontaktować się z lekarzem w celu omówienia planu leczenia. Ponieważ wszyscy pacjenci są różne, znalezienie skutecznego planu zarządzania dla HPV jest istotne w odzyskaniu kontroli i komfortu w swoim życiu.

Co to jest HPV?

HPV lub ludzki wirus brodawczaka, jest częstym schorzeniem. W samych Stanach Zjednoczonych, choroba dotyka około dwa miliony ludzi. Ponadto, istnieje obecnie ponad 100 odmian tej choroby; Spośród nich, w przybliżeniu jedna trzecia są przekazywane przez kontakt płciowy. Ponadto, ponad pięćdziesiąt procent ludzi będzie rozwijać HVP w pewnym momencie w ich życiu. Wcześniejszych szczepień, w tym Gardasilu zostały wprowadzone w celu zmniejszenia ryzyka przenoszenia niektórych rodzajów HPV.

Objawy

HPV są zazwyczaj charakteryzuje narządów płciowych, małych wrzodów, które często pojawiają się na genitaliach i wokół ust. Ponadto, HPV powodują zaburzenia komórek, które mogą powodować bezpłodność, a nawet raka szyjki macicy u kobiet. Podczas gdy stosunkowo łatwo do leczenia raka szyjki macicy jest często śmiertelna jeśli nie rozpoznano i potraktowano natychmiast.

HPV bez objawów

Lekarze mogą diagnozowania HPV, nawet jeśli nie ma żadnych objawów; na ogół odbywa się to za pomocą testu cytologiczne, które testy komórek wymaz z szyjki macicy kobiety. Lekarz może również przeprowadzić kolposkopii, test, który wykorzystuje urządzenia powiększające do badania szyjki macicy, sromu i pochwy. W większości przypadków HPV bez objawów, stan ściąga na własną rękę, zazwyczaj w ciągu dwóch lat od wykrycia. W tym czasie, pacjenta monitoruje się blisko jej lekarza.

Leczenie Tissue zmian

Jeśli lekarz stwierdzi, nieprawidłowych komórek u kobiety po wykonaniu badania cytologiczne, jest to zazwyczaj wskazuje na raka szyjki macicy lub podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka. Na szczęście, istnieją cztery możliwości leczenia tych pacjentów. Najprostszym rozwiązaniem jest leczenie pacjenta odczekania; często, zaburzenia komórkowe zmienić, dysplazji szyjki macicy proces zwany śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy lub, co w normalnych komórkach. Opcja ta jest dostępna leczenie najbardziej nieinwazyjna kobiet z rozpoznanym zakażeniem HPV. Pozostałe trzy opcje znajdują się poniżej.

Więcej możliwości leczenia inwazyjnego

U pacjentów z zaburzeniami komórek bardziej agresywne i dla pacjentów, którzy chcą więcej natychmiastowego leczenia, istnieją trzy bardziej intensywne terapie. Po pierwsze, krioterapia, obejmuje zamrażanie nieprawidłowych komórek w ciekłym azocie, który niszczy je. Dodatkowa procedura, zwana konizacja lub stożek biopsji, usuwa nieprawidłowe obszary komórek. Wreszcie LEEP lub Loop Elektrokauteryzacja Wycięcie Procedura, usuwa nieprawidłowych komórek za pomocą bezbolesne prąd elektryczny. We wszystkich tych procedur lekarze wyglądają usunąć nieprawidłowych komórek i zmniejsza ryzyko wystąpienia raka szyjki macicy.

HPV u mężczyzn

Chociaż ludzie nie mogą rozwijać raka szyjki macicy, u mężczyzn ryzyko zdiagnozowanych HPV są równie niebezpieczne. Poza rozwojem brodawki narządów płciowych, mężczyźni dotknięte wirusem HPV może rozwinąć lub raka prącia analny, często bez żadnych objawów wykluczające. Chociaż rak odbytu nie jest taki sam, jak rak jelita grubego, wspólnej i często śmiertelnej postaci raka, pacjenci płci męskiej powinni natychmiast zwrócić się o pomoc medyczną, jeśli podejrzewają HPV.

Leczenie HPV wysokiego ryzyka

Leczenie HPV wysokiego ryzyka


HPV, znany również jako ludzki wirus brodawczaka, jest powszechnie znane choroby przenoszone drogą płciową. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet w szerokim przedziale wiekowym populacji USA. Istnieje ponad 100 różnych typów tego wirusa, i tym 100 typu jest około 13 odmian, które są uważane za wysokie ryzyko i mogą prowadzić do raka szyjki macicy oraz inne typy nowotworów. W niektórych przypadkach, niektóre szczepy wirusa HPV może odejść na własną rękę. Są dostępne metody leczenia w celu zapobiegania niektórym szczepy wirusa brodawczaka ludzkiego, ale nie utwardzalnego.

Umawiających się wirusa brodawczaka ludzkiego

HPV rozprzestrzenia się w taki sam sposób, jak innych chorób przenoszonych drogą płciową - przez narządów skóry, błon śluzowych lub płynami ustrojowymi osoby zakażonej. Może on być przepuszczany przez pochwy i analnym, a przez oralne. Należy pamiętać, że korzystanie z ochrony nie zawsze chroni przed zarażeniem się wirusem. Wirus często może zainfekować skórę, które nie są objęte ochroną, a wielu ludzi nie wie nawet, że zostały zakażone wirusem, ponieważ często nie ma objawów. Jednakże, istnieją pewne choroby, które są powiązane z ludzkim papillamovirus.

Wysokiego ryzyka wirusowi brodawczaka ludzkiego

Istnieje wiele rodzajów wirusa, które są jako o wysokim ryzykiem. Jeśli organizm nie może usunąć infekcję wysokiego ryzyka na własną rękę, zakażenie może prowadzić do nieprawidłowych komórek i działa w organizmie. Te odbiegające od normy, mogą prowadzić do raka szyjki macicy i innych rodzajów raka, takich jak rak prącia, sromu, odbytu i pochwy. Szczepy wirusa brodawczaka ludzkiego te obejmują 16 i 18, które zostały znane powodować około 70 procent przypadków raka szyjki macicy. Inne znane z wysokim ryzykiem szczepy wirusa brodawczaka ludzkiego są 31, 35, 39, 45, 51, 52 i 58.

Brodawki narządów płciowych

Szczepy wirusa brodawczaka ludzkiego - na przykład szczepy 6 i 11 - są uważane za niskiego ryzyka i spowodować około 90 procent brodawki narządów płciowych. Nie są one często nowotworowych i często wyglądają jak małe guzki i narośla przypominające kalafior. Mogą one być raczej niewielka lub mogą rosnąć w dużych skupisk, które często mogą być rozłożone na ręce i stopy. Mimo, że brodawki narządów płciowych są uważane za formę niskiego ryzyka HPV, są nadal wielkim problemem zdrowotnym i muszą być leczone przez lekarza.

Leczenie

HPV nie mogą być utwardzane, a choroby związane z wirusem mogą być leczone. Gardasil jest szczepionką, która została stworzona, aby zapobiec cztery szczepy wirusa brodawczaka ludzkiego, typy 6, 11, 16 i 18. Z czterech rodzajów, dwa przyczyną raka szyjki macicy i dwie brodawki przyczyną narządów płciowych. Istnieje wiele sposobów leczenia chorób związanych z HPV. Kriochirurgia jest zrobione, aby zatrzymać się brodawki ciekłym azotem, procedury pętli wycięcie elektrochirurgiczną drutu wykorzystuje pętlę do usuwania nieprawidłowych komórek, elektrokauteryzacja jest proces, który wykorzystuje prąd elektryczny spalić brodawki narządów płciowych, laseroterapia wykorzystuje światło, które oświetla nieprawidłowych komórek i brodawki i ostatni, ale nie najmniej, krem ​​na receptę mogą być przepisywane przez lekarza do pomocy z brodawki narządów płciowych. Przypomina się, że przez recepty leki nie powinny być stosowane do leczenia narządów płciowych.

Konsultacji z lekarzem i testów

Jeśli uważasz, że zamówienia HPV lub uważasz, że możesz mieć objawy, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Po umówieniu, można oczekiwać następujących testów: testu PAP, kolposkopii i testu DNA HPV. Teraz, należy pamiętać, że większość ludzi nawet nie wie, że ma wirusa. To jest zwykle znaleźć w testu Pap w ciągu roku i może być dość zaskakujące. Nie został jeszcze zatwierdzony przez mężczyzn testu, ponieważ nie został jeszcze opracowany skuteczny sposób, aby zebrać próbki z okolicy narządów płciowych danego samca.

Leczenie laserowe HPV

Leczenie laserowe HPV


Około 20 milionów ludzi uważa się, że HPV (wirus brodawczaka ludzkiego), w pewnym momencie w ich życiu, a ponad 5 milionów pacjentów z rozpoznaną HPV każdego roku, według Amerykańskiego Stowarzyszenia Zdrowia Społecznego. Nieleczony nieprawidłowe komórki, które wynikają z typów wysokiego ryzyka HPV może prowadzić do raka u mężczyzn i kobiet. Podczas utwardzania HPV nie istnieje leczenie ukierunkowane na objawy pomaga zapobiegać rozwojowi raka.

Badania przesiewowe dla kobiet

Kobiety zazwyczaj odkrywają, że mają HPV, gdy otrzymują roczne cytologiczne. Jeśli wyniki badań wrócić z obecności nieprawidłowych komórek, kobiety powinni dostać inny test przesiewowy, aby dowiedzieć się, czy HPV jest niskie ryzyko lub wysokiego ryzyka. Kolposkopii, przy użyciu obiektywu bliżej zbadać szyjkę macicy, jest bardziej rygorystyczne testy w celu określenia nasilenia HPV. Po skriningu z kolposkopii, jeśli jest łagodny lub umiarkowany dysplazja (nieprawidłowe komórki raka szyjki macicy), a następnie wyświetlony zabiegi są zalecane ze względu na duże ryzyko komórki stają się rakowate.

DNA HPV test dla mężczyzn

Jeśli ludzie z podejrzeniem HPV ze względu na bycie w kategorii wysokiego ryzyka posiadania HIV i / lub brodawki narządów płciowych, test DNA HPV jest podawana, gdy wymaz z odbytu jest analizowany przez HPV wysokiego ryzyka, według Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemii Klinicznej.

Zabiegi dla kobiet

Konizacja laserowa jest wykorzystywana do leczenia dysplazji szyjki macicy przez użycie lasera dwutlenku węgla. Konizacja ma wycięcie o kształcie stożka i cylindryczną klina z szyjki macicy. Wysoko skoncentrowany promień światła emituje ciepło z możliwością zeskrobać mieszkaniowych tkanek nieprawidłowych komórek, Cleveland Clinic wyjaśnia. Proces jest dłuższy czas niż w innych procedurach i zwykle w połączeniu z lekami, takimi jak metoda zimnej noża, który zmniejsza czas trwania operacji, autor dr Istvan Nyirjesy podano w wyrobie na stronie eMedicine.

Zmiany związane z HPV (brodawki narządów płciowych), które zostały wstępnie przesiane, jak złośliwy i nie rozciągają się do kanału szyjki macicy są traktowane z odparowania konizacji, innego typu obróbki laserowej, według Nyirjesy.

Nóż zimno konizacja wykorzystuje skalpel do usunięcia nieprawidłowych komórek. Wadą jest to, że zwykle prowadzi do większej ilości niż inne krwawienia zabiegów.

LEEP (Loop elektrochirurgiczny Wycięcie Procedura) nakłada się cienką pętli drutu połączony jest z generatorem elektrycznym o wysokiej częstotliwości, w celu usunięcia nieprawidłowych komórek z dużą dokładnością.

Zabiegi dla mężczyzn

U mężczyzn, brodawki narządów płciowych spowodowane wirusem HPV znane są prekursorami raka, ponieważ zazwyczaj rozwijają się z nici o dużej ryzyka HPV. Zaleca się, że brodawki płciowe są usuwane z ostrożności kroku przed ewentualnym rozwojem raka. Nawet usunięcie zmian związanych z HPV nie gwarantuje, że nie będzie nawrotu, ponieważ nie ma lekarstwa na HPV.

Parowania laser wykorzystywany jest również do mężczyzn, aby pozbyć się ciała z brodawki narządów płciowych.

Niektóre kremy i / lub iniekcji interferonu alfa podaje się przez lekarzy w leczeniu zmian.

Krioterapia jest stosowany do zamrożenia brodawek narządów płciowych off.

Elektrokoagulacji jest leczeniem, które zasadniczo wypala brodawki prądem elektrycznym.

Zagrożenia

Chirurgii laserowej mogą prowadzić do bólu, obrzęk lub swędzenie pochwy lub prącia wydzielina, owrzodzenia, tkanki, które są sklejone, łuszczenie martwej tkanki i potencjalne blizny, zgodnie z art Healthwise na stronie Cigna za. Zazwyczaj lekarze stosują chirurgii laserowej w celu usunięcia brodawek narządów płciowych w ostateczności ze względu na wysokie koszty i możliwości, że lokalny system immunologiczny może być uszkodzony, co zwiększa ryzyko nawrotu brodawek narządów płciowych i nieprawidłowych komórek, donosi autor Sandy Jocoy, RN

W bardzo rzadkich przypadkach procedura LEEP może prowadzić do infekcji macicy lub szyjki macicy lub zwężenie szyjki macicy, które mogą prowadzić do niepłodności, a kobiety szansy dostarczania dziecko przed datą oczekiwanych wzrostów, jak również.

Leczenie wirusa HPV dla mężczyzn

Wirus brodawczaka ludzkiego narządów płciowych (HPV) jest wspólnym wirus, który infekuje skórę i błony śluzowe. HPV jest najczęściej przenoszonych drogą płciową wirusa w Stanach Zjednoczonych. Według Centrum Kontroli Chorób (CDC), najbardziej aktywne seksualnie dorosłych dostanie HPV w pewnym momencie w ich życiu. Większość ludzi, którzy się nigdy nie opracuje HPV objawy lub problemy. Jednakże, jeśli nie występują objawy, są dostępne metody leczenia problemów zdrowotnych spowodowane HPV.

Identyfikacja

Istnieją trzy główne problemy zdrowotne spowodowane przez HPV: brodawki narządów płciowych, raka penisa i raka odbytu. Brodawki narządów płciowych są zdecydowanie najczęściej zdrowia obawy spowodowane przez HPV. Objawy obejmują jeden lub więcej wzrosty w regionie narządów, które mogą zostać podniesione, płaskie lub w kształcie kalafiora. Zwykle nie powodują ból lub dyskomfort i może potrwać kilka tygodni lub miesięcy po kontakty seksualne pojawiają.

Anal i raka prącia są znacznie mniej powszechne. Objawy raka odbytu krwawienie, ból, swędzenie lub absolutorium. Zobacz również zmian w funkcjonowaniu jelit lub kształtu stolca. Może również pojawić się powiększenie węzłów chłonnych w okolicy odbytu lub pachwiny. Raka prącia, szukać zmian koloru, pogrubienie skóry lub nagromadzenie tkanki na samym penisie. Późniejsze objawy to przerosty lub owrzodzenia, które mogą krwawić.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy raka odbytu lub prącia, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Leczenie jest bardziej skuteczne, gdy tego rodzaju nowotworów jest złapany początku.

Leczenie

Lekarz może zdecydować o usunięciu brodawek za pomocą operacji lub zamrozić brodawki. Pacjent może wybrać się do leczenia w domu, stosowanie leku na obszarach dotkniętych. Brodawki narządów płciowych często wracać, więc kilka zabiegów może być konieczne.

W przeciwieństwie do narządów płciowych, prącia i raka odbytu należy leczyć. Istnieją formy chirurgia, radioterapia i chemioterapia, a często więcej niż jeden z tych procesów mogą być wykorzystywane razem. Konieczne jest, aby pacjent omówić ze swoim lekarzem najlepszy plan leczenia.

Komunikatywności

Nawet w leczeniu, człowiek może nadal przechodzić HPV do swojego partnera. Z tego powodu ludzie czasem nie zdecydował się leczyć HPV. Brodawki narządów płciowych, nie zamieni się w raka i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia człowieka. Jednak istnieje ryzyko rozprzestrzeniania HPV innym poprzez aktywności seksualnej (patrz źródła).

Strona główna Leczenie HPV

Wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), który pojawia się w 130 różnych form, zaczęła być znana z współpracy z niektórych form raka w ciągu roku (w szczególności raka szyjki macicy). Częściej jednakże, HPV jest związany z różnymi rodzajami brodawek płciowych, w tym na genitalia. Dla tych, którzy nie chcą podjąć się często bolesne i inwazyjne zabiegi HPV medycyny zachodniej, naturalnych metod leczenia są dostępne, aby spróbować. Pamiętaj, aby skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie jest HPV typ związany z rakiem.

Dieta

Zdobądź swoją dietę, aby. Wszystkie formy HPV są walczył przez system immunologiczny, więc jeśli twój organizm jest słaby lub nie dostać wystarczającej ilości składników odżywczych i witamin, będzie mniej w stanie zwalczyć infekcji HPV. Pobyt uwodniony i jeść owoce i warzywa, które są znane zawierają antyoksydanty i zwiększenia wydajności układu odpornościowego.

Kwasy

Stworzyć kwaśne środowisko dla brodawek zewnętrznych. Wirus nie może rozwijać się w środowisku kwaśnym, więc spróbuj zastosować ocet jabłkowy cydr lub kwasu foliowego do obszaru dotkniętego. Jeśli jest to zbyt niewygodne (może żądło), można wziąć ocet i kwas foliowy doustnie, choć są one bardziej skuteczne, jeśli stosowane w bezpośrednim kontakcie. Kwasy Komercyjne takie jak kwas trichlorooctowy (TCA) obecnie wykorzystywane są w ustawieniach medycznych wypalane brodawki; ocet i kwas foliowy są naturalne alternatywy.

Balsam

Zastosuj balsam z witaminą E i aloesem do obszaru dotkniętego. Brodawki wywołane przez HPV trudno się pozbyć, ponieważ komórki skóry nie rzucają normalnie. Stosując balsam do brodawek utrzymuje je wilgotne, więc warstwy komórek skóry można zdrapać łatwiej dzięki naturalnemu zużyciu na skórze. Witamina E i aloes pomaga zachować zdrową skórę i ją uleczyć.

Czystość

Utrzymać dobre nawyki higieniczne. Po pierwsze, utrzymuje rozprzestrzenianiu się infekcji. Po drugie, utrzymanie brodawki suche i czyste czyni je bardziej narażone na śmierć i opadają na własną rękę. Wreszcie, gdy obszary dotknięte są czyste i suche, to jest łatwiejsze dla leków, które są stosowane, aby przeniknąć przez skórę i do pracy przed wirusem.

Tuja

Spróbuj zastosowań Żywotnik (Thuja). Nalewka o stosunku 1: 2, mogą być wykonane przy użyciu liści Thuja i alkoholu; Może to więc być dodawane do wody, która może być wchłonięty przez tampon i wstawiono do pochwy. Ta powinna być stosowana trzy razy dziennie. Można również wypełnić butelkę 1-uncji oliwy z oliwek i 20 do 30 kropli Thuja olejku; zastosowanie tej mieszaniny do trzech tygodni, trzy razy dziennie do brodawek zewnętrznych. Kobiety mogą korzystać z obu metod, podczas gdy mężczyźni mogą trzymać się tylko tych ostatnich.

Bezpieczeństwa oraz środki ostrożności

Większość przypadków HPV nie wymagają leczenia. Tylko wtedy, gdy konieczne jest leczenie kiedy ogniska są aktywne i powoduje znaczny dyskomfort, lub gdy są połączone z nieprawidłowym wzrostem komórek takim jak rak, jak następuje. Wiele osób żyje z wirusem HPV przez wiele miesięcy i nie ma objawów. Podczas gdy większość zabiegi są całkowicie bezpieczne, niektóre zabiegi nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży, dlatego należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek schematu, homeopatyczne lub w inny sposób. Bezpieczne zachowania seksualne również są polecane, jeśli wiesz, że masz wirusa, zwłaszcza jeśli zmiany są aktywne; to pomaga zatrzymać rozprzestrzenianie się choroby.

Objawy Leczenie HPV Photo

Objawy Leczenie HPV Photo


Trwałe zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) lub narządów płciowych zwiększa ryzyko raka macicy. Terapia fotodynamiczna z szyjki można usunąć przed, komórek nowotworowych zakażonych HPV.

Znaczenie

Więcej niż 50 procent aktywnych seksualnie osób dorosłych jest zakażonych wirusem HPV. Większość obecnych zabiegi HPV kierować tylko brodawki, nie samego wirusa. Operacja lub krioterapia (zamrażanie) na komórkach przedrakowych zakażonych HPV może spowodować uszkodzenie szyjki macicy, ale terapia fotodynamiczna może usunąć wirusa przy minimalnych skutkach ubocznych.

Leczenie

Fotodynamiczne leczenie komórek docelowych przed nowotworowych zakażonych HPV. Zainfekowane komórki gromadzą wniesiony środek światłoczuły. Stymulacja laserowa środka światłoczułego uwalnia wolne rodniki, które powodują śmierć komórek, oszczędzając zdrowe komórki w pobliżu.

Skutki uboczne

Skutki uboczne terapii fotodynamicznej obejmują tkliwość szyjki macicy w trakcie procedury, upławy dla jednego do dwóch dni i nadwrażliwość na dwa do trzech tygodni po zabiegu. Zabieg nie powoduje uszkodzenia lub blizny szyjki macicy.

Korzyści

W listopadowym numerze "lasery 2008 roku w chirurgii i medycyny", dr Philipp Soergel poinformował, że terapia fotodynamiczna indukowane odpuszczenie HPV przez okres do sześciu miesięcy, 71 procent pacjentów.

Ostrzeżenie

Terapia fotodynamiczna może indukować remisję HPV, ale to może się powtarzać. Chyba, że ​​bezpieczny seks, to może być ponownie zakażonych HPV. Kobiety z historią HPV muszą nadal mieć regularne badania cytologiczne, aby wykryć wszelkie zmiany przedrakowe wcześnie.

Leczenie i informacji o wirusach HPV

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) powoduje choroby przenoszone drogą płciową, którą cechuje przede wszystkim brodawki narządów płciowych. Nie ma lekarstwa, a głównym celem większości leczenia jest wyeliminowanie brodawki narządów płciowych.

Krioterapia

Krioterapia jest proces zamrażania off brodawkę z bardzo zimnego płynu, takiego jak ciekły azot. Zabieg ten jest wykonywany przez wyszkolonego pracownika opieki zdrowotnej i jest stosunkowo tanie.

Leczenie chemiczne

Leczenie chemicznym niszczy brodawek przez zastosowanie chemicznego jej powierzchni. Kwasem trójchlorooctowym (TCA) jest Powszechnie stosowane dla tego typu leczenia HPV.

Chirurgia

Brodawki mogą zostać obcięte chirurgicznie. Metoda ta jest szybka i tania.

Kauteryzacja

Brodawki narządów płciowych mogą być spalane prądem elektrycznym lub laserem. Sposób ten jest droższy, a zwykle zarezerwowane dla dużych brodawek, które nie reagują na leczenie konwencjonalne.

Nieprawidłowych komórek szyjki macicy

HPV może powodować komórek szyjki macicy wykazują nienormalne cechy. Komórki te mogą trzeba usuwać metodami takimi jak krioterapia lub kauteryzacji.

Leczenie ziołowe środki zaradcze HPV

HPV jest wirus, który może prowadzić do warunkach nieszkodliwych jak brodawka, jak śmiertelnych jak rak szyjki macicy. Chociaż nie ma lekarstwa na HPV, znajdują się zarówno środki zapobiegawcze i zioła o właściwościach przeciwwirusowych, które mogą być w stanie zmniejszyć szkodliwe skutki i rozprzestrzenianiu się choroby. Ważne jest, aby zrozumieć, jak można o różnych formach HPV i jak można uniknąć zarażenia go.

Co to jest HPV?

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest wirusem, który może zainfekować błony śluzowe ludzi i naskórek, co może prowadzić do raka pochwy, odbytnicy, szyjki macicy, sromu i prącia. Istnieje ponad 100 różnych typów, które można ogólnie podzielić na te, które powodują brodawki, te, które powodują raka, oraz tych bez objawów w ogóle (które są w zasadzie nieszkodliwe). Niektóre typy wirusa mogą być zlecane drogą płciową (takich jak szczep, który powoduje brodawki narządów płciowych), a niektóre mają 90 procent szans na oczyszczenie na własną rękę w ciągu dwóch lat. Szyjki macicy Badanie cytologiczne ma na celu wykrycie komórek, które mogą przekształcić się w raka szyjki Caner w wyniku HPV.

Tradycyjne leczenie

Istnieje kilka tradycyjnych metod leczenia samego wirusa HPV, ale istnieje wiele różnych metod leczenia warunków spowodowanych przez HPV. Brodawki HPV może być traktowany jak każdy brodawki zamrażania, kwasu, chirurgiczne usunięcie lub kombinacji terapii. Leczenie nowotworów związanych z HPV-to chirurgia, promieniowanie i chemioterapii, choć często unikać promieniowania u młodych kobiet z rakiem szyjki macicy, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia jajników i wywołać menopauzę. Brak tradycyjnego środka HPV doprowadziło do masy dostępności szczepionkach HPV, w celu zapobiegania zarażenia się wirusa w pierwszym miejscu.

Czosnek, Pau d'Arco, Tuja

Czosnek, wspólna kuchnia, zioła, ma silne właściwości przeciwwirusowe wywołane przez allicyny związku, które można znaleźć w kruszonego surowego czosnku. Jest on używany jako lekarstwo brodawek gdy stosowane bezpośrednio do powierzchni i może być wykorzystany w postaci surowej lub w pigułkę doustnie zaczynają atakować wirusa. Pau d'arco (znany również jako Lapacho) jest rośliną znaną w Ameryce Południowej, który ma wiele właściwości leczniczych od jej aktywnego związku lapachol. Związek jest przeciwwirusowe i może być w stanie kurczyć się wielkości guza, co daje podwójny cel w ataku zarówno HPV i raka szyjki macicy. Tuja jest rośliną często używane w ajurwedyjski (Indian) lek, który ma również zdolności anty-wirusowe. To zostało wykorzystane w celu bezpośredniego leczenia brodawek i może być stosowany jako infuzję lub nalewki.

Astragalus

Astragalus może być jednym z najsilniejszych preparatów ziołowych przeciw HPV. To badano często na silne zdolności przeciwrakowych aktywuje gen p53, jedną ze ścian obrony przed nowotworów związanych z HPV. Opiera się ona również do produkcji systemu immunologicznego chemicznych IL-2, który może bezpośrednio zwalczania HPV. W ogóle, Astragalus buduje system odpornościowy, który może przyczynić się do powstrzymania epidemii pewnych szczepów HPV, takie jak brodawki. Zioło może być podjęta w formie kapsułek, 500 mg trzy razy dziennie jest odpowiednia dawka.

Ostrzeżenia

Jeśli występują objawy nowotworów związanych z HPV, w tym nieprawidłowe krwawienia z pochwy, dolnej ból pleców lub miednicy, bolesne miesiączki lub cuchnącej zrzutu, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Niektóre szczepy wirusa HPV mogą być rozłożone przez kontakt seksualny, więc upewnij się, prezerwatyw, także podczas seksu analnego. Niektóre leki ziołowe mogą powodować reakcje alergiczne lub może wchodzić w interakcje z lekami, które mogą być z natury. Porozmawiaj z lekarzem lub zintegrowanego lekarza przed dodaniem ziół do swojej diety.

Leczenie brodawki HPV

Leczenie brodawki HPV


Brodawki są wywoływane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i może się w wielu różnych formach, w tym płaskie brodawki, brodawki podeszwowe i brodawki narządów płciowych. Choć wirus HPV jest nieuleczalna, objawy są uleczalne. Istnieje wiele różnych leków, które stosuje się w leczeniu wszystkich typów płciowych. Ponadto, chirurgiczne sposoby obróbki brodawka może być wykonane w gabinecie lekarskim, aby zapewnić usunięcie brodawki.

Podofilox

Podofilox 0,5% chroni komórki przed przerywania odtwarzania przez mitozę, co stopniowo zabicie wirusa brodawek. Według Centrum Kontroli Chorób (CDC), Podofilox można stosować dwa razy na dobę przez trzy dni, po czym następuje przez cztery dni bez leczenia. Jeśli brodawka nie zniknie, leczenie można rozpocząć ponownie, po tym samym schemacie do czterech razy. Brodawki nie powinna być większa niż 10 centymetrów kwadratowych, czy ta metoda leczenia jest do pracy.

Trójchlorooctowym i kwas Bichloroacetic

Kwas trójchlorooctowy (TCA) lub kwas bichloroacetic (BCA) może być stosowany w 80 procent do 90 procent wytrzymałości na usunięcie brodawki. Ze względu na płynnej konsystencji tych żrących leków, to jest konieczne, w celu ich zastosowania, aby uniknąć kontaktu z nienaruszonej skóry. Wyjąć lek z mydłem po 24 do 48 godzin. Produkt ten można stosować na tydzień do usuwania brodawek.

Imikwimod

Imikwimod w roztworze pięć procent działa w celu zabicia brodawkę powodując układu odpornościowego w odpowiedzi na zakażonym obszarze. Imikwimod w pięciu siły percnt jest najbardziej skuteczne, gdy stosuje się przed pójściem do łóżka, można stosować trzy razy w tygodniu przez trzy miesiące. Imikwimod należy zmyć po nie więcej niż 10 godzin.

Recepty

Zakup przez licznik do usuwania brodawek na widocznych brodawek. Jeśli brodawka jest w miejscu, gdzie nie jest możliwe zastosowanie bandaż, spróbuj nad recepty (OTC) zestaw kriochirurgii zamrozić brodawkę. Mogą one trwać kilka aplikacji i konieczne może być następnie z ciekłym usuwania brodawek, który zawiera kwas salicylowy.

Krioterapia

Krioterapia polega na zamrożeniu brodawkę w gabinecie lekarskim lub za pomocą leczenia over-the-counter. To powoduje, że komórki wirusowe pęknie, skutecznie je zabijając i zatrzymania rozprzestrzeniania się wirusa. Ciekły azot jest stosowany do zamrażania brodawkę i powodować śmierć wirusa. Zwykle ma być wykonane co tydzień lub więcej, aby zapewnić wirus jest całkowicie zniknęły.

Usunięcie chirurgiczne

Brodawki mogą być usuwane chirurgicznie, odcinając je nożyczkami lub golenia. Odbywa się to w urzędzie lekarzy w znieczuleniu miejscowym. Ponadto łyżeczkowanie może być stosowany jako brodawki method.This odbioru mogą spowodować w niektórych blizn w zależności od głębokości brodawki.

Zalecenia

Usuwania brodawek często wymaga wielu zabiegów przy użyciu jednej z powyższych metod. Aby zapewnić usuwanie brodawek jest kompletny, należy do lekarza w celu oceny, czy wirus nadal istnieje w obszarze zagrożonym. Metody usuwania brodawek TCA i BCA nie zostały dokładnie zbadane przez FDA i powinien być stosowany ostrożnie i w ograniczonym zakresie. Leczenie operacyjne jest najskuteczniejszą metodą usuwania brodawek, ale ma kilka wad, w tym ewentualne blizny. Nowe metody usuwania brodawek to nacięcie laserowe i elektrokoagulacji. Metody te pomagają uniknąć blizn, które mogą wystąpić w przypadku tradycyjnych metod chirurgicznych.

Herbal Leczenie HPV

Herbal Leczenie HPV


HPV lub wirus brodawczaka ludzkiego, jest chorobą przenoszoną drogą płciową, wspólne, które mogą powodować brodawki narządów płciowych. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób szacuje, że 20 milionów aktywnych seksualnie Amerykanów jest zakażonych wirusem HPV, z 6,2 mln nowych zakażeń występujących rocznie. Nieleczone HPV może prowadzić do raka szyjki macicy. Choć nie ma leczenia samego HPV, objawy takie jak HPV brodawki narządów płciowych może być skierowana z preparatów ziołowych. HPV może powodować brodawki narządów płciowych u mężczyzn jak i u kobiet.

Tuja (Żywotnik)

Dwie odmiany Żywotnik, Żywotnik olbrzymi Thuja occidentalis i Wykazano, że aby skutecznie leczyć brodawki narządów płciowych, zgodnie z San Francisco w Klinice Medycyny Botanicznym. Tuja jest drzewem iglastym pochodzącym z Ameryki Północnej i Azji Wschodniej. Nalewka tuja lub olejek stosowany miejscowo może wyjaśnić brodawki narządów płciowych, choć tuja musi być regularnie wykorzystywane przez dwa do trzech miesięcy, aby efekty.

Wniosek o Wewnętrznych brodawki

Brodawki narządów płciowych mogą tworzyć wewnątrz lub na zewnątrz; Leczenie każdego rodzaju jest różna. Sobie tampon nasączony roztworem Żywotnik można leczyć brodawki narządów wewnętrznych od wewnątrz pochwy lub szyjki macicy.
Kup nalewki tuja w sklepie ze zdrową żywnością lub w sklepie ziołowym. Nalewka powinna być jedna część tuja pozostawia dwa alkoholu części. Nie używać tuja herbaty w leczeniu brodawek narządów płciowych. Łączenie około 30 kropli nalewki wodą i umieszczenie tamponu w mieszaninie. Kiedy tampon wchłonął rozwiązanie, włóż ją. Zmień tamponu dwa lub trzy razy dziennie, aby zapobiec wzrostowi bakterii tak samo, jak podczas okresu. Ponieważ nie będzie w stanie zobaczyć żadnych wewnętrznych brodawki narządów płciowych, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem regularnie przeprowadzenia dodatkowych badań, aż twoje cytologiczne wróciło do normy.

Wniosek o brodawki zewnętrzne

Brodawek zewnętrznych narządów płciowych pojawiają się jako małe podniesione guzki i może mieć wygląd podobny do kalafiora. Brodawki te mogą być traktowane z Żywotnik olejku. Należy zachować ostrożność przy obchodzeniu się z czystych olejków eterycznych, ponieważ mogą one być szkodliwe, jeśli stosowane niewłaściwie. Do celów leczniczych stosować tylko czystych olejków eterycznych, które nie były rozcieńczane innymi substancjami. Połącz jedną uncję oliwie z 20 do 30 kropli oleju Żywotnik. Stosuje się do obszaru dotkniętego trzy razy na dobę. Kontynuować stosowanie przez co najmniej dwa tygodnie po usunięciu objawów. Możesz powtórzyć ten zabieg okresowo, aby zapobiec w przyszłości ponownemu wystąpieniu.

Gardło Leczenie HPV

Gardło Leczenie HPV


Ludzki wirus brodawczaka, jest jednym z najpowszechniejszych zakażeń wirusowych, na ziemi i jedna coraz większą uwagę zwraca się w środowisku medycznym i mediów. HPV występuje w wielu formach - od wspólnej brodawki na brodawki narządów płciowych przenoszonych drogą płciową szczepów, które nadają się do wprowadzanych kobiet na ryzyko raka szyjki macicy.

Ten sam szczep, który nadaje się do raka szyjki macicy, można także jej domu w ustach i gardle - co prowadzi do raka również tam.

Jak roboty HPV

HPV jest w formie często ukrytej STD. Dlatego wirus zwykle zaraża do ust i gardła poprzez seks oralny. Wiele, jeśli nie większość osób zakażonych HPV w ich ustach i gardle nie mają żadnych zauważalnych objawów. Jednakże, jeśli osoby zakażone pali lub napoje, może wytrącić nowotworom.

Leczenie

Nie jest znane opłacalne leczenie samego HPV. Zakażenie jest trwałe i zakaźnych poprzez bezpośredni kontakt z wydzieliną z lub na terenie.

HPV związanych z rakiem gardła jest uleczalna. Jak każdy rak gardła, chemioterapii, promieniowania i czasami immunoterapii są zwykle oczywiście. Jednak badania przeprowadzone przez American Cancer Society wykazały, że HPV związane nowotwory gardła lepiej reagują na leczenie niż inne nowotwory gardła. Naukowcy przypuszczają, że lżejsze dawki promieniowania i chemioterapii może okazać się skuteczna.

Uodpornienie

W 2006 roku Food and Drug Administration zatwierdziła uwolnienie Gardasil, szczepionka przeciwko HPV czterech szczepów. Dwa szczepy są odpowiedzialne za około 70 procent przypadków raka szyjki macicy, a pozostałe dwa szczepy odnoszą się do 90 procent przypadków brodawek narządów płciowych. Wielu pediatrów zostały rekomendowanie szczepionki mocno do dziewcząt i młodych kobiet.

Naukowcy z Ohio State University mają nadzieję, że pojawienie się szczepionki Gardasil może pozwolić na dalszy rozwój szczepionki, która może zapobiec szczepów HPV związanych z rakiem gardła.

Leczenie homeopatyczne HPV

Leczenie homeopatyczne HPV


Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) może powodować narządów płciowych. Jednak wiele razy system odpornościowy organizmu pokonał wirusa przed zajmuje miejsce zamieszkania na skórze lub błonach śluzowych. W przypadkach, gdy zakażenie jest udana, transmisja wirusa jest poprzez kontakt skóra do skóry. Szacuje się, że 20 milionów Amerykanów jest obecnie zakażonych HPV; jednak liczba ta jest płynna od zakażenia rozwiązywania bieżących i nowe zakażenia występują na co dzień.

Profil choroba

Istnieje ponad 100 typów wirusa HPV, ale mniej niż 10 z nich powoduje brodawki narządów płciowych. Uważane za wysoce zaraźliwe, brodawki narządów płciowych może zainfekować usta kogoś, kto ma oralny kontakt seksualny z osobą zakażoną. Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych, ponad 50 procent aktywnych seksualnie Amerykanów będzie się zarazić wirusem HPV w pewnym momencie. Jednakże w 90 procent tych zakażeń są zakończone przez układ immunologiczny, i oznak infekcji nie występuje. Mimo tego, niektóre rodzaje HPV może powodować raka szyjki macicy. Nie ma lekarstwa i leczenie HPV. Standardowe leczenie brodawek narządów płciowych jest usunięcie.

Homeopatia

W ogóle, homeopatia odnosi chorobę przez przyjęcie podejścia indywidualistycznego, całego ciała. Homeopatyczny specjalista podejmie konkretne objawy pacjenta pod uwagę wraz z innymi dolegliwościami ona ma i przepisać schemat zabiegów homeopatycznych wyjaśnić chorobę. Konkretne zabiegi zająć jej objawy. Wiele z tych homeopatycznych używane do usuwania zakażeń HPV efekt pobudzenia układu odpornościowego.

Homeopatyczne Leczenie HPV

Najczęściej leczenie homeopatyczne na HPV jest Thuja occidentalis. Sugerowana siła zależy od homeopatycznych specjalisty i objawów jednostki. Inne częste homeopatyczne leczenie HPV są Sabina, Sepia, Staphysagria i kwas azotowy. Czasami Antimonium Crudum, Mercurius Sulphuratus Ruber i Natrum Sulphuricum są stosowane w leczeniu tej choroby.

Rozważania

Skuteczne leczenie homeopatyczne obejmują konsultacje z homeopatyczną specjalisty. Od homeopatyczne specjaliści leczenia całego człowieka, jest prawdopodobne, że wszelkie bazowe czynniki, które mogą być podkreślając układ odpornościowy zostanie rozwiązany. Homeopatycznych specjaliści zwykle zaczynają się małe dawki wskazanej leczenia. Siła działania jest zwiększana aż do uzyskania skutecznej dawki dla danego pacjenta. Prawidłowe leczenie może trwać przez dwa miesiące lub więcej.

Ostrzeżenia

Standardowe leczenie wymaga usuwanie brodawek. Leczenie homeopatyczne nie popiera usuwanie brodawek. Uważa się to za powierzchowne traktowanie, które nie odnosi się do podstawowej słabości układu odpornościowego pacjenta. Skuteczne leczenie HPV z homeopatii nie jest udowodnione w badaniach naukowych. Mayo Clinic informuje, że około 30 procent brodawki narządów płciowych rozwiązać bez leczenia.

OTC Leczenie HPV

W ostatnich latach, szczepionka na wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), wzbudziła kontrowersje, a wielu twierdzi, że jest to istotne znaczenie dla zdrowia młodych kobiet, i wiele innych, twierdząc, że jest to niebezpieczne, drogie i promuje nastolatki seks wcześniej. Bez względu na stanowisko w tej dyskusji, nie ma wątpliwości, że HPV może prowadzić do chorób, począwszy od nieprzyjemne do zagrażającego życiu, i ważne jest, aby traktować je prawidłowo.

Co to jest HPV?

Brodawczaka ludzkiego lub HPV jest najczęstszą chorobą przenoszoną drogą płciową. W około 90 procentach przypadków, organizm naturalnie pokonuje infekcję HPV w ciągu dwóch lat od kontaktu. Jednakże, w niektórych przypadkach ciała nie zwalczania wirusa i może powodować narządów płciowych i raka szyjki macicy. Brodawki pojawiają się małe guzki w okolicy narządów płciowych i może przedstawić w dowolnym miejscu od tygodni do kilku miesięcy po kontakcie seksualnym z osobą HPV-dodatnich. Raka szyjki macicy, jednak nie ma objawów, dopóki nie jest bardzo zaawansowana, co jest jednym z powodów, dlaczego kobiety są zachęcane do regularnych pokazów ginekologicznych.

W większości przypadków jednak, HPV nie występujących objawów. To sprawia, że ​​bardziej niebezpieczne. Umowy kobiet wirusem nie wiedząc o tym, i nieświadomie zwiększają ryzyko zachorowania na raka szyjki macicy.

Zabiegi OTC dla HPV

Istnieją pewne niepotwierdzone dowody, które sugerują, że niektóre over-the-counter zabiegi mogą pomóc brodawki kontroli spowodowanych przez HPV. Kwas salicylowy, który jest obróbka na recepty trądziku i innych chorób skóry zostało powiedziane mieć pewien sukces na brodawki. Over-the-counter kriogeniczna usuwania brodawek może usunąć wygląd powierzchni brodawki. Jest to jednak mało prawdopodobne, że będzie traktować brodawczaka bazowych, i brodawki najprawdopodobniej zwrotnego.

Inne zabiegi na HPV

Nie ma dowodów, by twierdzić, że medyczny over-the-counter zabiegi są skuteczne w leczeniu brodawek płciowych powodowanych zakażeniem HPV. Jeżeli masz brodawki narządów płciowych, należy skonsultować się z lekarzem. Lekarz może przepisać podofilox miejscowe leki, które są stosowane do obszarów dotkniętych w leczeniu brodawek narządów płciowych.

HPV można zapobiec uprawiania bezpiecznego seksu, chociaż prezerwatywy nie całkowicie wykluczyć możliwości przeniesienia wirusa HPV, jak można żyć na obszarach nie chronionych przez prezerwatywy. Szczepionki, dopuszczone do kobiet w wieku od 12 do 26, będzie również zapobiegać zarażenia się chorobą. Pamiętaj, aby zaplanować regularne badania z OB / GYN, aby zapewnić wczesne wykrywanie raka szyjki macicy.

Leczenie dla mężczyzn HPV

Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, 1% aktywnych seksualnie mężczyzn zdiagnozowano HPV każdego roku. Homoseksualni mężczyźni i kobiety z HIV mają zwiększone ryzyko zachorowania na HPV. Chociaż nie ma lekarstwa na HPV, mężczyźni mogą traktować objawy HPV. Oto kilka sposobów ludzie mogą leczyć objawy HPV.

FDA Recepty

Mężczyźni mogą leczeniu objawów za pomocą leków HPV zatwierdzony przez lekarza, takich jak Aldara lub Condylox. Leki te zmniejszają wygląd brodawek narządów płciowych, objaw HPV.

Nacinania lub Zamrażanie Zabiegi

Usuwanie brodawek narządów płciowych za pomocą Lancing lub zamrażanie zabiegi jest inna metoda. Jest to skuteczny sposób na mężczyzn, aby zminimalizować wzrosty HPV.

Kremy

Lekarz może również zalecić przy użyciu kremów, które leczą infekcji HPV. Krem stosuje się na obszarze, aby zmniejszyć wygląd narządów płciowych.

Chirurgia laserowa

Mężczyźni mogą poddać się operacji, jeśli obecne zabiegi laserowe HPV nie zmniejszyć wygląd brodawek narządów płciowych. To może powodować blizny, a większość ludzi nie ulegają tego typu operacji.

Chemoterapia

W rzadkich przypadkach HPV powoduje raka odbytu i prącia. Mężczyźni mogą zdecydować się na chemioterapię, która zabija komórki zmutowane i wzrost guza.

Jak zajść w ciążę z HPV

Jak zajść w ciążę z HPV


Wirus brodawczaka ludzkiego lub HPV jest wirus, który powoduje narządów płciowych i są związane z rakiem szyjki macicy. Jeśli zostały niedawno zdiagnozowano wirusa HPV lub miały lub mogły być traktowane na brodawki narządów płciowych w przeszłości, można się martwić o swoje szanse na uzyskanie ciąży, niosąc dziecko do terminu lub przejściu zakażenia dla dziecka. Przechodząc do zakażenia partnera jest kolejnym problemem wiele kobiet. Chociaż istnieją pewne ciąży i płodności problemy związane z zakażeniem HPV, w większości przypadków nie jest powodem do niepokoju mało.

Instrukcje

1 Idź do lekarza na coroczne badania cytologicznego i egzaminom miednicy, jak tylko są aktywne seksualnie, nawet jeśli nie planujesz ciążę w najbliższej przyszłości.

2 Pobierz kondycję regularnie monitorowane (zwykle co pół roku), jeśli Pap pokazuje HPV lub jeśli masz brodawki narządów płciowych. Lekarz będzie chciał wiedzieć, czy zakażenie HPV przebiega, a jeśli są jakieś zmiany przedrakowe komórki obecne.

3 Jakaś brodawki narządów płciowych lub komórki przednowotworowe traktowane jako zalecane przez lekarza. W niektórych przypadkach nieprawidłowe komórki lub brodawki odejść na własną rękę. W innych, trzeba będzie je zamrożone off (krioterapia), usunąć chirurgicznie lub leczonych miejscowo leków.

4 mają brodawki usunięte przed Planujesz zajść w ciążę, jak można przenosić infekcję do swojego partnera poprzez seks bez zabezpieczenia. Twój partner mają sprawdzone i traktowane jako dobrze.

5 Jeśli planujesz ciążę, należy poinformować lekarza, że pacjent był leczony na HPV. W rzadkich przypadkach leczenie brodawki narządów płciowych wpływa na płodność poprzez uszkodzenie szyjki macicy i zmniejszenie produkcji śluzu, co utrudnia plemników do osiągnięcia jajko.

6 Jeśli jest w ciąży, należy powiadomić lekarza zostałeś potraktowany przez HPV. Od czasu do czasu, chirurgiczne usunięcie brodawki lub komórek przedrakowych osłabia szyjkę, czyniąc poronienia częściej. Lekarz oceni stan ściśle w miarę postępu ciąży.

7 Nie przejmuj się zbytnio, jeśli masz brodawki narządów płciowych i są w ciąży. Istnieje niewielkie ryzyko dla Ciebie lub dziecka. Czasami ciąża może spowodować nieprawidłowe komórki szybciej rozwijać, ale zwykle sprowadza się po urodzeniu dziecka.

8 Czy lekarz kontrolował stan ostrożnie, jeśli masz brodawki narządów płciowych w czasie ciąży. W rzadkich przypadkach, brodawki narządów płciowych może blokować szyjki macicy, co porodu niemożliwe. W bardzo rzadkich przypadkach, HPV może spowodować niebezpieczną infekcję gardła u dziecka.

Jakie są oznaki i objawy wirusa HPV?

Istnieje ponad 100 brodawczaka ludzkiego lub HPV, a każdy z nich może powodować wiele różnych chorób. Zakażenia HPV są wspólne: Mayo Clinic szacuje, że ponad 20 milionów ludzi ma jakąś infekcją HPV narządów płciowych, a większość ludzi są narażone na wspólnych brodawek w okresie dzieciństwa. Diagnoza dla stanu HPV odbywa się z badania fizykalnego oraz badania krwi. Leczenie może obejmować leków lub operacji usunięcia brodawki HPV i zmian.

Brodawki narządów płciowych

Brodawki narządów płciowych są objawem stanu HPV. Są to na ogół nie-nowotworowe guzy, które pojawiają się na męskich i żeńskich narządów płciowych, i mogą również przechodzić do odbytu. Różnią się one wyglądem: Brodawki narządów płciowych może wyglądać zmian skórnych, uderzeń z małych białych występów lub małe łodygi.

Nosa i gardła

Brodawki HPV może pojawić się w dowolnym miejscu na ciele, w tym na zewnątrz i wewnątrz nosa i jamy ustnej, w tym podniebienia miękkiego, migdałków i gardła lub krtani.

Rak szyjki macicy

Jednym z bardziej niebezpiecznych chorób związanych z HPV jest rak szyjki macicy. W niektórych przypadkach, rak szyjki macicy wykazuje żadnych objawów i mogą być odkryte tylko podczas testu PAP przeprowadzonej przez lekarza. Jednakże, w niektórych przypadkach może być cięższy niż normalne krwawienia miesiączkowego i można zauważyć, krwawienie z pochwy, nie wiąże się z normalnym cyklem miesięcznym. Wszelkie oznaki nieprawidłowego krwawienia z pochwy, należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza.

Brodawki podeszwowe

Brodawki podeszwowe są warunkiem, że związane z HPV-na stopach pojawiają się w postaci okrągłych wzrostów na podeszwach. Mogą być bardzo bolesne, i mogą one również trudne do chodzenia. Są one zwykle znaleźć na śródstopie tuż za palucha i mogą rozprzestrzeniać się do innych części podeszwy.

Wspólne Brodawki

Zgodnie z Mayo Clinic, większość ludzi są narażone na HPV, które tworzą wspólne brodawki, gdy są bardzo młode. Jednak tylko niewielki odsetek ludzi rzeczywiście opracować wspólne brodawki, które są widoczne. Normalnie rozwijać te brodawki na palcach lub dłoniach rękę i dotykając ich może być bolesne. Wspólne brodawka może krwawienia gdy wchodzi w kontakt z twardą powierzchnią.

Objawy wirusa HPV

HPV składa się z ponad 100 różnych wirusów brodawczaka ludzkiego. Zakażenia te są bardzo częste i dotyczą prawie 25 milionów ludzi. Wiele typów chorób spowodowanych zakażeniem HPV z brodawek po nowotwory. Leczenie HPV zależy od rodzaju infekcji, ale nie są już szczepionki, która może uniemożliwić formy wirusa. Objawy różnią się pod względem rodzaju i miejsca i niektóre typy HPV nie wykazują objawów.

Wspólne Brodawki

Są szorstkie guzki, które zazwyczaj pojawiają się na palcach i dłoniach. To głównie dzieci, które się z tych łagodnych narośli skórnych. W niektórych przypadkach, brodawki są bolesne.

Brodawki płaskie

Są lekko uniesione wzrosty łagodne, że są ciemniejsze niż odcień skóry. Dzieci i młodzi dorośli są zazwyczaj dotknięte. Płaskie brodawki pojawiają się na twarzy, szyi, rąk, łokci, kolan i nadgarstków.

Brodawki podeszwowe

Są one trudne, łagodne przerosty na dnie stopy. To głównie osoby dorosłe dotknięte podeszwowe brodawki. Dla niektórych osób te brodawki są bolesne.

Górnych dróg Brodawki

Niektóre HPV powodują brodawki w jamie ustnej, nosa, migdałków lub krtani.

Brodawki narządów płciowych

Zmiany te mogą pojawić się na narządach płciowych i wokół odbytu. Te brodawki są niezłośliwych zmian i nie powodują bólu.

Rak szyjki macicy

Uporczywe infekcje narządów płciowych brodawek znacznie zwiększyć szanse zachorowania na raka szyjki macicy.

Czy HPV kiedykolwiek odejść?

HPV lub ludzki wirus brodawczaka, jest chorobą przenoszoną drogą płciową, która wpływa na powierzchni narządów płciowych u mężczyzn i kobiet. Często nie ma objawów i może prowadzić do innych problemów zdrowotnych. Nie ma leczenia, aby go wyleczyć, ale czasem odchodzi na własną rękę.

O HPV

HPV jest wirusem z około 40 różnych szczepów. Człowiek może odzyskać od jednego szczepu i dostać inny szczep. W niektórych przypadkach, po prostu odchodzi HPV bez osoby, wiedząc, że miał.

HPV oraz brodawki narządów płciowych

HPV może prowadzić do narządów płciowych. To jest inny niż opryszczka, ale powinna być traktowana przez lekarza.

HPV i raka szyjki macicy

W niektórych przypadkach okazuje wirusa szyjki normalnych komórek do komórek nieprawidłowych. Te nieprawidłowe komórki nowotworowe mogą się nieleczone lub wirus nie opuszczają w jej własny korpus.

HPV i płodności

Płodność nie jest naruszona, gdy HPV opuszcza ciało na własną rękę, ponieważ nieprawidłowe komórki w końcu staną się normalne komórki ponownie. Jeśli HPV doprowadziła do innych problemów zdrowotnych, lekarz może udzielać porad co do tego, czy nie może być powikłania.

Testy na HPV

Lekarz może wykonać badanie HPV dla kobiet. To jest oddzielny test z rozmazem Pap. Mężczyźni nie mogą być testowane na HPV.

Leczenie i zapobieganie

Sam HPV nie mogą być traktowane. To albo odchodzi albo prowadzi do innych problemów. Istnieje szczepionki HPV, ale jest obecnie tylko za bezpieczne dla kobiet w wieku od 9 do 26 lat.