adcov.com

homeopatia na swierzb

Zabiegi Homeopatia choroby Leśniowskiego-Crohna

Zabiegi Homeopatia choroby Leśniowskiego-Crohna


Choroba Crohn'a jest przewlekły stan zapalny w układzie pokarmowym. Zwykle występuje w jelicie cienkim i jest trudne do leczenia za pomocą tylko leki. Homeopatia nie leczy choroby Crohna, lecz może zmniejszyć ból i dyskomfort niektórych objawów.

Czym jest homeopatia?

Homeopatia jest alternatywny lek leczy pacjenta z zastosowaniem małej ilości, co - w większych dawkach - powoduje objawy choroby pacjenta. Mieszaniny wytwarza się w homeopath który analizuje różne objawy pacjenta o i zestawia mieszaniny.

Jak homeopata postanawia na mieszaninę

Choć homeopata rozważy objawy pacjenta przed przepisaniem homeopatycznego mieszaniny, on również będzie wziąć pod uwagę inne zmienne. Zmienne te obejmują, co było przyczyną choroby i dlaczego pacjent wykazuje pewne objawy, a nie inne. Homeopata również spojrzeć na źródła stresu u pacjenta i rozważyć, czy choroba może być psychosomatyczne. Celem jest nie do wyleczenia pacjenta z chorobą.

Mercurius

Jeśli pacjent odczuwa gorące i zimne błyski, spocony dużo i spragniony, homeopata może dać Mercurius pacjenta. To jest dla powyższych objawów, a jeśli pacjent cuchnące biegunki. Mercurius jest również dla pacjentów, którzy czują się wyczerpani po wypróżnienia i nie czują się tak, jakby zostały zakończone.

Podophyllum

Gdy biegunka jest tryskającą i gorzej po jedzeniu lub piciu, podophyllum może być lekarstwem. Pacjenci mogą również czuć się wyczerpany po wypróżnienia i mieć bolesne skurcze w swoich łydek i stóp.

Veratrum albumu

Veratrum album jest stosowany u pacjentów z wodnistą biegunką, że pogarsza po zjedzeniu owoców, skurcze żołądka, wzdęcia, wymioty, zmęczenie i dreszcze. Pacjenci będą pragnąć zimne napoje.

Inne leki homeopatyczne

Argentum Nitricum może pomóc pacjentom z wzdęcia i biegunki. Ignatia jest dla pacjentów, którzy mają problemy z jelitami, gdy są pod wpływem stresu. Raphanus niger jest podawany pacjentom z problemami wzdęcia.

Przestrogi O homeopatii

Ponieważ skuteczność homeopatii jest nadal w sporze, nie należy zrezygnować z tradycyjnej terapii dla leczenia homeopatycznego. Raczej należy szukać w użyciu homeopatię jako uzupełnienie co program leczenia lekarz zaleca. Należy również omówić oba zabiegi zarówno z lekarzem i swoim homeopata.

Homeopatia Leczenie grypy

Homeopatia jest bezpieczne, skuteczne, niedrogi sposób, aby traktować każdy rodzaj grypy. Według flusolution.net, podczas pandemii 1918 grypy, konwencjonalne lekarze zobaczyłem około trzydzieści procent śmiertelności wśród swoich pacjentów, a tylko o jeden procent pacjentów homeopatycznych lekarzy zmarł. Leczenie homeopatyczne nie cel sam wirusa grypy, ale raczej stymulować układ odpornościowy organizmu, poprawy naszej zdolności do walki z chorobą. Flus wpływają na nas w różnych sposobów, i wyborze homeopatyczny często zależy od zwracając szczególną uwagę na objawy, i znalezienie środków zaradczych, które ich szczególnie adresów.

Anas Barbaraie

Anas Barbaraie, również sprzedawane jako Oscillococcinum, jest pierwszą linią obrony przed homeopatycznego wirusa grypy. Weź go, gdy po raz pierwszy rozpocząć wystąpienia objawów i kontynuować biorąc go zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Prawdopodobnie będzie odczuwać skutki stosunkowo szybko. Oscillococcinum nie uniemożliwić uzyskanie grypę, ale może skrócić czas trwania i intensywność choroby.

Nux Vomica

Homeopaci często używają Nux vomica w leczeniu dolegliwości układu pokarmowego, a to może być przydatne do kierowania wirusów grypy, które powodują rozstrój żołądka i wymioty. Należy również wziąć to jeśli występują gorączka i dreszcze z powodu grypy, a jeśli czujesz się szczególnie drażliwy.

Bryonia

Bryonia skierowany rodzaj grypy, który sprawia, że ​​chce się przenieść, bo najmniejszy ruch powoduje dyskomfort. Pacjenci, którzy będą korzystać z Bryonia zazwyczaj będzie również bardzo spragniony, i bóle głowy doświadczenie i bóle mięśni. Mogą być również kaszel i cierpi na ból brzucha. Wirusy grypy, które reagują na Bryonia zazwyczaj rozwijają się powoli.

Leczenie jaskry Homeopatia

Leczenie jaskry Homeopatia


Jaskra jest jedną z wiodących przyczyn ślepoty i nie ma lekarstwa na to. Nie może być nawet jakieś objawy jak choroba zaczyna wyprzedzać wzrok. Według Glaucoma.org, około połowa osób z jaskrą mogą nie wiedzieć, że mają go. Więc co można zrobić, aby opóźnić rozwój choroby i zachować nerwu wzrokowego przed uszkodzeniem?

Czym jest homeopatia?

Homeopatia jest alternatywny lek leczy pacjenta z zastosowaniem małej ilości, co - w większych dawkach - powoduje objawy choroby pacjenta. Mieszaniny wytwarza się w homeopath, który analizuje różne objawy pacjenta zawierające.

Jak homeopata postanawia na mieszaninę

Choć HOMEPATH rozważy objawy pacjenta przed przepisaniem homeopatycznego mieszanki, ona też będzie wziąć pod uwagę inne zmienne, takie jak przyczyny jaskry i dlaczego pacjent wykazuje pewne objawy, a nie inne. Homeopata również będą patrzeć na źródła stresu u pacjenta i rozważyć, czy choroba może być psychosomatyczne.

Czynniki ryzyka jaskry

Ponieważ mogą lub nie mogą wykazywać objawów jaskry, oto niektóre z czynników ryzyka, aby pamiętać: jest African-American, więcej niż 60 lat, o członków rodziny, z jaskrą, sterydy i mająca uszkodzenia oczu. Jeśli należą do kategorii podwyższonego ryzyka, trzeba mieć dokładne badanie oczu każdego roku.

W Homepathic zadośćuczynienie stosowany w leczeniu jaskry

Ponieważ homeopatycznym leczy objawy, a nie choroby, istnieje wiele mieszanek, że homeopata może zalecić jaskry. Należą do nich: Gelsemium (żele), physostigma (physost), Ruta graveolens (ruta) i spigelia (SPIG).

Przestrogi O homeopatii

Ponieważ skuteczność homeopatii jest nadal w sporze, nie należy zrezygnować z tradycyjnej terapii dla leczenia homeopatycznego. Przeciwnie, należy spojrzeć w użyciu homeopatię jako uzupełnienie co program leczenia lekarz zaleca. Należy również omówić oba zabiegi zarówno z lekarzem i swoim homeopata.

Jak korzystać Homeopatia zarządzać OCD

Jak korzystać Homeopatia zarządzać OCD


Homeopatia jest alternatywne leczenie zdrowia opiera się na założeniu, że podobne leczy się podobnym. Oznacza to, że w homeopatii jeśli występują objawów, takich jak nudności, traktuje się substancję, która powoduje nudności. Sztuką jest to, że substancje wywołujące mdłości są podane jest bardzo rozcieńczony, więc tylko jego wrażenie energii w lewo. OCD jest tylko jednym z setek warunkach można zarządzać z homeopatii.

Instrukcje

Zrozumieć, jak korzystać Homeopatia zarządzać OCD

1 Zrozumieć teorię homeopatii. Homeopatia działa na podstawie domniemania, że ​​gdy dasz mały dawki czegoś, co powoduje, że te same symptomów system immunologiczny odpowie atakując tę ​​substancję i wyeliminowanie objawów związanych z tą substancją. W ten sposób, co daje środek powodujący kaszel, na przykład, powodować eliminację kaszel.

2 Wybierz odpowiedni homeopatyczne lekarstwo na OCD. Album Arsenicum, Hyoscyamus, medorrhinum, Nux vornica i pulsatilia są zalecane przez lekarzy homeopatów jako środki do wykorzystania w zarządzaniu objawów OCD.

3. Rozumiem, że prawidłowe homeopatycznym dla znajomego może nie być odpowiedni dla ciebie. To dlatego, że objawy OCD może objawiać się inaczej niż twój przyjaciel. W homeopatii, wskazywałoby to ci każdy potrzebne różne środki zaradcze.

4 Uzyskaj pomoc online w wyborze właściwego środka homeopatycznego. Strona w ABC Homeopatia ma listę objawów OCD (patrz Zasoby poniżej). Możesz wybrać objawy wystąpić i strona będzie następnie wybierz lekarstwo dla Ciebie na podstawie objawów wybranych. Wpisz "OCD" w polu wyszukiwania, aby rozpocząć.

5 oczekują szybkich rezultatów w wielu przypadkach. Jeśli homeopatycznym będzie działać na ciebie, to zwykle dzieje się od razu. Jeśli zostały biorąc lekarstwo na dłużej niż miesiąc i nadal nie działa, należy rozważyć użycie innego środka. Można też rozważyć zastosowanie innej metody zarządzania objawów OCD.

Wskazówki:

 • Leki homeopatyczne można kupić w większości sklepów ze zdrową żywnością.
 • Leki homeopatyczne są zazwyczaj dostępne w postaci płynnej lub w postaci granulek, które powoli rozpuszczają się w ustach.
 • W celu zapewnienia masz odpowiednie środki prawne lub połączenie środków w celu leczenia OCD, należy odwiedzić lekarza wyszkolonego homeopatyczne.
 • Jeśli objawy nasilą się lub OCD rozpoczyna ingerowania w swoim życiu w sposób nie do zaakceptowania, należy odwiedzić psychiatrę dla bardziej konwencjonalnego leczenia.

Liver Detox Homeopatia

Wątroba jest największa gruczołowy narządów w organizmie człowieka. Jego główne funkcje to pomóc przełamać tłuszczów podczas trawienia, do przechowywania energii w postaci cukrów, do tworzenia nowych białek, a do usuwania toksyn z organizmu. Kiedy wątroba jest zbyt wiele toksyn, może wystąpić zmęczenie, problemy z metabolizmem i tłuszcze przetwarzania problemy. Niektórzy ludzie rodzą się z osłabieniem wątroby, podczas gdy inne rozwijają zaburzenia czynności wątroby ze względu na toksyny środowiskowe lub nadmiernej konsumpcji alkoholu. Utrzymanie wątroby oczyszczony może znacznie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie.

Zmiany żywieniowe

Jednym z głównych sposobów na utrzymanie zdrowej wątroby jest spożywanie zdrowej diety. Tworzenie dietę opartą na surowych pokarmów, w przeciwieństwie do wyrafinowanych i przetworzonej żywności jest pierwszym krokiem do lepszego zdrowia wątroby. Dodaj więcej świeżych owoców i warzyw na parze do dziennego spożycia. Zmniejszyć ilość białek i tłuszczów jeść zwierząt. Ponadto, pić więcej wody i zminimalizować ilość alkoholu i napojów zawierających kofeinę trzeba co tydzień. Wszystko to daje wątroby przerwę.

Zioła

Ostropest jest najlepszy suplement do podjęcia, jeśli chcesz, aby oczyścić wątrobę. Zioło to może zarówno oczyścić wątrobę i odbudowywać swoje komórki. Wątroba jest jednym z tylko narządów, które można regenerować. Aby z niego skorzystać, należy standaryzowany ekstrakt, który jest 80 procent sylimaryny na co najmniej 30 dni. Upewnij się, aby najpierw skonsultować się z lekarzem. Niektórzy pacjenci mają złą reakcję na ostropestu ze względu na jego właściwości estrogenowych. Dmuchawiec to kolejny dobry oczyszczanie zioło.

Homeopatia

Homeopatia jest wśród jednego z najdelikatniejszych środki na dowolny dolegliwości. Wykorzystuje bardziej holistyczne podejście do choroby. Zamiast tylko leczenie objawów, homeopatyczne lekarze pytania o emocjonalnych, mentalnych i fizycznych stanów danej osoby. Lekarz wykorzystuje informacje łączenia unikalną mieszankę ziół w rozcieńczonej cieczy dla Ciebie. Wspólne zioła do ochrony i leczyć wątrobę są: Arjun lub Terminalia Arjuna), krwawnik lub Krwawnik pospolity, Chelidonium majus tetterword albo i biały Bryony lub Przestęp biały. Dawka jest zazwyczaj pod językiem trzy lub cztery razy dziennie.

Homeopatia vs. Alopatia

Wraz ze wzrostem popularności w alternatywnych leków, jednym z największych obecnych debat jest skuteczność leku homeopatycznego, gdy skontrastowane z tym, co uważamy za tradycyjne lub Alopatycznych medycyna. Choć obie szkoły medycyny mają wspólny cel uzdrawiania chorych, zarówno osiągnąć ten cel poprzez różne środki.

Wierzenia

Większość praktyków medycyny alopatyczny próby do leczenia choroby poprzez ukierunkowanie części ciała dotknięte. Identyfikować czynnikiem sprawczym choroby, takie jak wirus czy bakterie i traktuje go. Homeopatyczne lekarzy uważa, że ​​stres psychiczny i powoduje, że korpus stają się bardziej podatne na choroby próby naruszenia wyleczyć w systemie immunologicznym. Podczas alopatycznych lekarze leczą tylko choroby, homeopatyczne lekarze przestrzegają porządku, który jest holistyczne.

Leków

Alopatycznych lekarze w dużym stopniu polegają na leki produkowane przez firmy farmaceutyczne. Leki te są mocno oparte na chemii biologicznej i najbardziej są przez człowieka. Homeopatyczne lekarze stosują naturalne metody leczenia, takie jak zioła i toniki. Alopatycznych lekarze wydają się być bardziej agresywny w korzystaniu z medycyny. Homeopatyczne lekarze uważają, że tylko jedna dawka leku jest wystarczająco, aby leczyć choroby, a przedawkowanie leków powoduje dalszych chorób. Są one również proponują o najmniejszej dawki potrzebne.

Przychodnie

Alopatycznych lekarzy, że operacja jest wymagana do poważnych schorzeń. Przez usunięcie czynnika sprawczego, na przykład nowotworu z organizmu, choroba zostanie utwardzona. Homeopatyczne lekarze prawie nigdy nie angażować się w chirurgii, chyba że tkanka przeszła nieodwołalne zmiany lub jest to wada wrodzona atakuje pacjenta.

Początki

Alopatia opiera się na zasadach starożytnych Greków, takich jak Hipokrates. Homeopatia opiera się na wierzeniach niemiecki lekarz Samuel Hahnemann. Homeopaci uwierzyli, że allopaths praktykował medycynę na podstawie przeciwnych rezultatów, a nie biorąc holistyczne podejście. W 19 wieku, Alopatycznych słowo było lekceważące określenie. Niektórzy ludzie wciąż wolą określenie "konwencjonalne" ponad alopatyczny. W Stanach Zjednoczonych, jest również znana jako "normalny" leku.

Kontrowersja

Obie szkoły myślenia uważają, drugi nie jest korzystne dla pacjentów. Ci, którzy wierzą w homeopatię, że stosowanie leków do leczenia choroby naprawdę nie rozwiąże problemu u pacjenta i że medycyna farmaceutyczny rzeczywiście sprawia, że ​​ludzie bardziej chorzy. Alopatycznych lekarze uważają, że leki stosowane przez homeopatów nie mają żadnego wpływu poza placebo. Wskazują również na licznych badaniach klinicznych, które produkowały wyniki twierdząc homeopatia nie robi nic, aby pomóc chorym.

Homeopatia dla Serca Racing

Jeśli serce wali, pokonując szybkie i wściekle, można zwrócić się do homeopatycznych do ulgi. Homeopatia jest bezpieczna i skuteczna, a nie są na ogół ma przeciwwskazań do korzystania leki homeopatyczne z ponad-the-counter i recepty leki. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultować się z wyszkolonym homeopata lub porozmawiać z lekarzem na temat terapii uzupełniających. Jeśli homeopatia nie zwalnia objawów lub nasilenia się ich lub powtarzają, skontaktuj się z dostawcą opieki zdrowotnej.

Przyczyny

Twoje serce może być wyścigi z różnych powodów. Może być to lęk, strach lub bezsenność. Być może przeżywa atak paniki lub tremę. Nie może być również fizyczne powodem dla serca wyścigowych, takich jak problem tarczycy. Leki homeopatyczne mogą pomóc w objawów, ale należy wziąć pod uwagę wszystkie symptomów-fizyczne i emocjonalne, aby jak najlepiej leczyć problem. Jeśli problem się powtarza, należy rozważyć ocenę medyczną; należy powiedzieć o tym z lekarzem o wszystkich leków, których używasz, w tym ponad-the-counter leków.

Korzystanie Homeopatia

Gdy używasz leki homeopatyczne, wybrać środek, który najlepiej odpowiada na wszystkie objawy. Leki homeopatyczne są dostępne w bardzo malutkich tabletek zwanych granulki. Są one dostępne w różnych stężeniach, na przykład 30 ° C. Po wybraniu indywidualnego środka, który najlepiej pasuje do Twoich objawów, wziąć trzy 30C granulek, a następnie powtórzyć w jedną do dwóch godzin. Jeśli nie masz żadnej ulgi po trzech dawkach, spróbować innego środka. Jeśli jesteś zwolniony, nie należy przyjmować kolejnej dawki, chyba że objawy wracają. Jeśli masz niższe środków potencją na rękę, takie jak 6X, 6C lub 30X, może być konieczne, aby je częściej. Jeśli masz silniejszych środków potencją na rękę, takie jak 200X, 200C lub 1M, wziąć tylko jedną dawkę.

Możliwe środki zaradcze

Jeśli występują gwałtowne kołatanie serca, które sprawiają, że czujesz się tak, jakby twoje serce może bić się o swoje ciało, Argentum nitricum jest środkiem z wyboru; jest to również najlepszy środek na sytuacje, w których występują niepokój z oczekiwaniem, jak trema. Możesz być także przeżywa biegunka od nerwowości i czują się bardzo rozmowny. Aconitum jest kolejnym lekiem na palpitacje serca, które są brutalne. Jest to dobry środek, jeśli doświadczyli strachu lub porażenia i nagłe wystąpienie objawów. Puls będzie szybki, a może masz intensywne pragnienie zimnymi napojami. Jeśli czujesz się niespokojny i nie może oddychać, uważają Arsenicum album. Jeśli masz doświadczenie niespodziankę lub wielką radość i kołatania serca, Coffea jest dobrym lekarstwem. Jeśli twoje ciało czuje się tak, jakby pulsuje, gdy występują gwałtowne kołatanie serca, i straszny ból głowy, środek z wyboru jest Glonoine. Preparat handlowy znany jako co-Hypert zawiera baru carbonicum których mówi pomaga przewodzenia elektrycznego w sercu, Iberis amara na uspokojenie się kołatania serca i Sumbulus moschatus na uspokojenie się wzburzony serce.

Jak korzystać Sepia Homeopatia Remedy

Sepia jest homeopatycznym, które mogą dać ci ulgę od bólów głowy i nudności spowodowane zapachem jedzenia. Homeopatia została stworzona przez niemieckiego lekarza Samuela Hahnemanna (1755-1843) i zyskuje większą popularność na całym świecie po korzystających szerokie zastosowanie w XIX i XX wieku w Europe.Highly rozcieńczonych ekstraktów wytwarzanych z roślin, kwiatów, ziół i czasami zwierzęta są wykorzystywane w homeopatyczne Nalewki i granulki. Zastanów się objawy. Jeśli uważasz, że masz poważniejsze schorzenia, skonsultować się z lekarzem.

Instrukcje

1 Uwaga swoje dokładne objawy. Sepia jest stosowany z powodzeniem w celu łagodzenia niektórych rodzajów bólów głowy i przewlekłych chorób zatok. Sepia również stosowane do łagodzenia zaparcia i ciężkie zapalenie stawów w nogach.

2 Zacznij od najniższej dawki. Wszystkie leki homeopatyczne są dostępne w nalewki na bazie alkoholu, a także słodzonych pelet. Oba są brane podjęzykowego, co oznacza, pod językiem. Pozwala to środek ma być łatwo wchłaniane do krwiobiegu.

3 Postępuj zgodnie z konkretnych wskazówek dawkowania dla siły zakupu. Dostępne w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach homeopatycznych, sepia jest w różnych dawkach: zaczynają się najbardziej łagodne.

4. Śledź swoje postępy w notebooku. Niektóre leki homeopatyczne mają bezpośredni wpływ na stan zdrowia i inne środki mogą potrwać kilka miesięcy, aby skłonić fizyczne lub emocjonalne zmiany na lepsze.

5 Powstrzymać się od palenia, picia kawy, spożywania pokarmów mięty i przy użyciu produktów o smaku mięty (takich jak pasta do zębów i nici dentystycznej). Wszystkie one działać przeciwko skuteczności dowolnego leki homeopatyczne.

Wskazówki:

 • Nie zdiagnozować samodzielnie. Jeśli nie wcześniej stosowane leki homeopatyczne, zajrzyj do odpowiedniego medycznego dla poradnictwa.
 • Zobacz licencjonowanego homeopaty lub lekarza, jeśli uważasz, że środek nie jest skuteczne lub jeżeli możesz mieć bardziej poważny stan zdrowia.

Jak korzystać Homeopatia Z dziećmi

Jak korzystać Homeopatia Z dziećmi


Gdy konwencjonalne leki zawodzą, wielu rodziców zwracają się do homeopatii w leczeniu dzieci. Inni używają homeopatii jako pierwszego podejścia, stara się chronić swoje dzieci przed inwazyjnymi i przerażające konwencjonalnych metod leczenia. Niektórzy rodzice wolą homeopatię z dziećmi, ponieważ konwencjonalne leczenie wiąże się agresywnych środków chemicznych lub chirurgii. Homeopatia, z drugiej strony, po prostu wprowadza naturalnych substancji, które w mega dawkach wywołałyby takie same objawy jak dolegliwości, z których dzieci cierpią, w tym infekcje kolki i uszu. To pobudza organizm do produkcji swoich bojowników choroby naturalne w większych dawkach.

Instrukcje

Użyj Homeopatia w leczeniu dzieci

1 Rozmawiaj z dziećmi. Leczenie jest przerażające dla dzieci, więc będziemy chcieli, aby omówić to, co dzieje się z nimi. Dostępne odpowiedzieć na wszelkie ich pytania i postarać się o dokładny opis objawów.

2. Wyjaśnij, co homeopatia jest i dlaczego wybrałeś go używać zamiast lub w połączeniu z, konwencjonalne terapie. Możesz uzyskać więcej informacji na temat dzieci i homeopatii na medyczne Homeopatia "niemowląt, dzieci i homeopatii" strony WWW (patrz źródła poniżej).

3 Zabierz swoje dziecko do odwiedzenia homeopatyczne lekarza. Wyjaśnić objawy dziecka i niech lekarz opracować plan leczenia.

4 Uważnie na dziecko. On lub ona nie może zrozumieć, jak ważne jest, aby przestrzegać schematu leczenia dokładnie i do jego zakończenia. Tylko można zagwarantować, że dziecko robi dokładnie to, co zostało powiadomione.

5 Monitorowanie postępów dziecka i zapytać, jak się czuje o leczeniu, które wybrałeś w użyciu. Należy pamiętać, że na początku, leczenie homeopatyczne może faktycznie pogorszyć objawy - jest to normalne i krótkotrwałe. Leczenie jest po prostu skakać-Uruchamianie naturalne mechanizmy obronne organizmu.

6 Chwal dziecko za jego udział w leczeniu i dla jakiejkolwiek poprawy widać.

Wskazówki:

 • Dzieci niechętnie podejmują jakiekolwiek leki lub po jakiejkolwiek schematu medyczną, więc trzeba być szczególnie czujnym, aby upewnić się, że bierzesz swoje leki w wyznaczonym terminie i wymaganej dawki.
 • Czasami konieczna jest "kryzysu ran" do pokonania choroby. To jest, gdy leczenie homeopatyczne wywołuje objawów choroby lub stanu jesteś zwalczania w celu ożywienie naturalne mechanizmy obronne organizmu. Przechowywać w ścisłej komunikacji z homeopata w przypadku pytań lub wątpliwości.
 • To zawsze trudne leczeniu dzieci, więc dobrze jest skonsultować się z lekarzem, w dodatku do swojej homeopatycznego lekarza. Nie wahaj się szukać licencjonowanych leczenia z lekarzem lub udać się do szpitala, jeśli dziecko biegnie wysoką gorączkę lub doświadczenia uporczywe wymioty lub biegunka.
 • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek alternatywnej techniki medycznej, należy pamiętać, że wiele z nich nie zostało naukowo ocenione. Często jedynie ograniczone informacje na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności. Każdy stan i każda dyscyplina ma swoje własne zasady dotyczące sposobu alternatywnych lekarzy medycyny można profesjonalnie licencji. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić jednego, wybierz jeden licencjonowany przez uznaną organizację krajowego. Najpierw skonsultować się z lekarzem podstawowej o swojej decyzji. Trzymaj się z lekarzem poinformowany o alternatywnej techniki medycznej można podejmować.

Homeopatia Analiza włosów

Analiza włosów stosuje się, aby odsłonić witaminę i / lub minerał niedobór w organizmie. Można także wykazać, czy nie jest toksyczność metali ciężkich. Analiza włosów może ujawnić stan ogólny stan zdrowia człowieka. Środki homeopatyczne Analiza włosów i poziom energii SYSTEM organizmu.

Znaczenie

Jako drugi najbardziej aktywnej metabolicznie tkanki w organizmie, tkance włosów może reagować na hormony, enzymy, środowisko, niedoborów żywieniowych i zaburzeń krwi. Test włosów odsłania, co jest obecnie przechowywane w organizmie.

Rozważania

1.980 Badanie zgłoszone przez Agencję Ochrony Środowiska przypuszczać, że ludzki włos może skutecznie ujawnić, jeśli ciało jest przechowywanie toksycznych metali. Badanie włosów jest bardziej skuteczne, gdy badania toksyczności niż badania krwi lub moczu.

Testowanie Homeopatia

Testy Homeopatia włosów mierzy energię elektryczną (aura) włosów i całego ciała. Stan energii jest mierzone i rejestrowane, a ujawnia żadnych zatorów w układach organizmu.

Korzyści

Analiza homeopatia włosów pokaże jakie systemy reagują zbyt wysokie lub zbyt ospale. Metody te następnie ustalony celu równowagę z powrotem do systemu poprzez wykorzystanie ziół i suplementów odżywczych leczenia.

Procedura

Osoba może wysłać próbkę swoich włosów wraz z osobistym opisem, żadnych skarg, obaw i pytań do laboratorium do analizy. Wiek, stan zdrowia, a także historię medyczną zapewnia wgląd.

Potencjał

Po homeopatycznego czytania aury włosów, jest pisemny raport z zaleceniami i zaproponował leczenie homeopatyczne.

Homeopatia na liszaj płaski

Homeopatia na liszaj płaski


University of Maryland Medical Center (UMMC) opisuje liszaj płaski jak swędząca wysypka, która pojawia się na skórze lub w jamie ustnej. Osoba może doświadczać zmian, obrzęk lub grudki, krosty, a od czasu do czasu bolesny wrzód. Z leczenia, liszaj płaski powinna wyjaśnić w ciągu 18 miesięcy.

Jak roboty Homeopatia

Homeopatia bierze pod uwagę całą osobę, a nie tylko obecne objawy. W rezultacie wiele różnych środków może potencjalnie leczenia tej samej choroby. Prawidłowe lekarstwem dla Ciebie zależy od cech psychicznych i emocjonalnych, jak i objawów fizycznych.

Anacardium Orientale (Anacarium)

Według dr William Beoricke, autora "homeopatycznych Materia Medica", jeśli wymagają Anacardium, może być przeżywa zaburzenia pamięci. Depresja i drażliwość może również pokazać. Możesz rozwijać wrzód na jednym przedramieniu, mają intensywny świąd i wysypka na ramionach, typowe objawy liszaj płaski w skórze.

Siarka Iodatum (jodku od Sulphur)

Beoricke wskazuje, że osoby, które potrzebują siarki Iodatum będzie miał obrzęk, gruby język. Języczek i migdałki mogą puchnąć. Twoje uszy, nos i cewki moczowej będzie swędzieć i intensywna wysypka będzie obecny na obu ramionach.

Kalium Arsenicosum (Kali Ars)

Jeśli potrzebujesz Kali Ars, to jesteś prawdopodobnie już od dawna choroby skóry, mówi Beoricke. Ponadto wskazuje on, że będziesz niespokojny i nerwowy. Będziesz miał bardzo złe swędzenie lub przewlekłe objawy egzemy-podobne. Złośliwe wrzody pojawi się na skórze, które mogą być bardzo bolesne.

Rzeczy do rozważenia

UMMC ostrzega, że ​​należy zgłosić się do lekarza, jeśli stan pogarsza się z leczeniem, czy Twoje zmiany zmienić wygląd. Należy również przedyskutować z lekarzem stosowanie leków homeopatycznych, jeśli pacjent przyjmuje leki konwencjonalne, a także, aby uniknąć przypadkowych interakcji.

Homeopatia dla Bipolar Disorder w podeszłym wieku

Choroba afektywna dwubiegunowa jest warunkiem zdrowia psychicznego, która obejmuje wahania skrajnych nastrojów; mogą wystąpić depresji lub manii w chorobie afektywnej dwubiegunowej w każdej chwili. Niestabilność nastroju związane z chorobą dwubiegunową mogą wpływać dzieci, dorosłych i osób w podeszłym wieku, a stan może wystąpić w dowolnym momencie życia. Skrajne nastroje mogą trwać kilka tygodni lub miesięcy, a może obejmować zmiany nastroju i szybką jazdę na rowerze. Na szczęście, leki homeopatyczne dla dorosłych i osób w podeszłym wieku może złagodzić objawy bipolarne.

Połączenie psychoterapii i leków homeopatycznych

W "Homeopatia dla mięśniowo Healing", autor Asa Hershoff twierdzi, że choroba afektywna dwubiegunowa może skorzystać z terapii homeopatycznych, gdy takie zabiegi są odpowiednio połączone z psychoterapią. Choć leki homeopatyczne mogą traktować fizycznych przyczyn zaburzeń afektywnych dwubiegunowych, psychoterapia może być używany w celu rozwiązania kłopotliwych emocji i podstawowych objawów emocjonalnych, które mogą przyczyniać się do skrajności w depresji lub euforii.

Moce

Asa Hershoff wyjaśnia, że ​​leki homeopatyczne są w różnych mocach, w tym niskiej, średniej i wysokiej mocy. Moce są odnotowane na butelkę środka zaradczego, gdy jest zakupiony; homeopatyczne dostępne są w Internecie rozwiązań przez dostawców, jak również w ochronie zdrowia i / lub sklepach zielarskich. Bardzo niski potencji homeopatycznych są sprzedawane z 3x i 6x moce; niskiej potencji leki homeopatyczne są oferowane w 12-krotnym, 6c i 12c; średnie moce są oferowane z mocą od 30 ° C, a sprzedawane są wysokie energie z mocą od 200c do 1M lub więcej. Leki homeopatyczne o niskiej mocy są na krótkie zabiegi kontrahenci, a średnie moce są zalecane do zaburzeń przewlekłych, długo terminowych. Wyższe moce są przeznaczone do poważnych chorób przewlekłych, patologicznych, ale najmniejsza dawka powinna być najpierw próbą przed użyciem wyższe moce. Jeśli homeopatycznym wydaje idealne na stanie, ale niskie lub średnie siła nie oferuje żadnych wyników, możesz zmienić na wyższą dawkę mocy.

Sepia

Sepia jest homeopatycznym powszechnie stosowane do leczenia stanów, które wpływają na funkcjonowanie i umysłowe procesy umysłowe. Sepia jest jako długoterminowa środek, i mogą być aktywowane w dawce Sepia 6x dwa razy dziennie przez okres 7 do 10 dni. Jeśli dwubiegunowe objawy są ekstremalne, można rozpocząć od dawki dwóch do trzech granulek z Sepia 30c dwa razy dziennie przez 7 do 10 dni w celu ponownego zrównoważenia swoich mentalnych procesów i funkcji poznawczych. Sepia należy rozpuścić pod językiem około 15 minut przed spożywania posiłków i picia jakichkolwiek napojów.

Gelsemium

Gelsemium może być używany przez osoby starsze w leczeniu depresji dwubiegunowej objawy związane z lękiem lub manii towarzyszy nastrój niepokoju. Gelsemium jest wspólne leczenie homeopatyczne na zmniejszenie lęku i tremy. Weź Gelsemium 30c poprzez spożywanie dwóch pillules co dwie godziny przez pierwsze sześć dawek, a następnie kontynuować przyjmowanie środka zaradczego trzy do czterech razy dziennie w dawce dwóch pillules dla każdej dawki przez okres siedmiu dni, aby zmniejszyć lęk. Zabieg ten jest również dobre dla zmniejszając lęk i niepokój. Gelsemium mogą być toksyczne, jeśli są przyjmowane w dużych dawkach, a nadmierna może spowodować niewydolność oddechową. Dwa do trzech gramów Gelsemium u dorosłych jest uważany za śmiertelną dawkę.

Lilium Tigrinum

W "Prozac-Free: Podobne do tradycyjnych Leków homeopatycznych Terapii" Judyth Reichenberg-Ullman twierdzi, że Lilium tigrinum jest doskonałym sposobem leczenia choroby afektywnej dwubiegunowej. Lilium tigrinum jest stosowany w leczeniu lęku, splątanie, majaczenie i rozpacz, i może poprawić jasność umysłu. Zabieg ten może być stosowany w potencji 30c; należy wziąć jeden pellet co dwie godziny w ciągu pierwszych sześciu dawkach. Kontynuować środek w dawce pojedynczej osadu dziennie do leczenia objawów dwubiegunowej. Rozpuszczania granulek pod językiem między posiłkami.

Homeopatia dla bólu kolana

Ból kolana jest powszechną dolegliwością, zwłaszcza wśród osób starszych. Około jedna trzecia Amerykanów w wieku powyżej 45 doświadczenie bólu kolana jakiegoś. Oprócz standardowych metod leczenia, istnieje kilka homeopatyczne leki, które mogą pomóc w bólu kolana.

Objawy

Urazy kolana i choroby mogą powodować różne objawy i symptomy. Zapalenie stawów może powodować sztywność i obrzęk oprócz bólu, na przykład skaleczeń jak zapalenie ścięgna i więzadła łez mogą powodować silny ból, obrzęk, który pogarsza się, gdy kolana przemieszcza się, a osłabienie połączenia.

Standardowe zabiegi

Urazy kolana są często początkowo traktowane w domu, odpoczynku i utrzymanie stawów podwyższone. Leki, takie jak niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) i ponad-the-counter leków przeciwbólowych może złagodzić ból. Choroby takie jak zapalenie stawów i inne podstawowe przyczyny bólu kolana muszą być traktowane bezpośrednio.

Homeopatia

Homeopatia jest praktyka medycyny alternatywnej, która koncentruje się na zasadzie podobieństw lub "podobne leczy się podobnym" - pacjenci wziąć substancje, które są przemyślane powodować efekty podobne do objawów poniesione. Zasada rozcieńczenia, w którym stwierdza, że ​​leki homeopatyczne są skuteczne w niższych dawkach, jest kolejnym punktem centralnym homeopatii.

Skuteczność homeopatii

Kilka badań wykazało dowodów na poparcie homeopatię jako skutecznego leczenia dla każdego stanu. Badanie przeprowadzone przez London homeopatyczne Royal Hospital wykazały, że leki homeopatyczne stosowane w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów w stawach kolanowych i innych nie mają żadnego wpływu na objawy.

Leki homeopatyczne

Wiele leków homeopatycznych są sprzedawane w leczeniu bólu kolana. Leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów, na przykład, obejmować kurkumy, skrzyp i ekstrakt z nasion selera. Eksperci doradzają, aby nie stosować homeopatię wyłącznie jako zamiennik dla konwencjonalnych opieki medycznej.

Co to jest Sepia Homeopatia?

Co to jest Sepia Homeopatia?


Homeopatia to alternatywny system medyczny zakorzeniony w koncepcji podobnego cierpienia lub jak leczy-jak. Koncepcja ta bada, jak ciało tworzy obrony lub odporność na choroby i choroby poprzez ciało zastosować podobną reakcję na różne bodźce. Przykład: Quinine wywołuje objawy podobne do malarii u osób zdrowych, a teraz jest stosowana w leczeniu malarii. Homeopaci korzystają intensywnie rozcieńczony ziół, minerałów i wyciąg owad wzory, zwane środki zaradcze, aby wywołać objawy w zdrowym ciele. Homeopatycznych są oparte na zasadzie, że leki ziołowe zachowania aktywności biologicznej, po czym miesza się energicznie i rozcieńczono pewną liczbę razy.

Historia

Arystoteles wykorzystywane nazwę Sepia opisać wewnętrzny szkielet typu głowonogów zwanym mątwy. Sepia to rodzaj około 150 gatunków mątwy. Ta klasa głowonogów obejmuje kalmary, Nautilus i ośmiornice. Sepia to właściwie rodzaj bardzo inteligentny, bezkręgowców mięczak, że wyrzuca głęboko brązowy tusz w konfrontacji lub zaskoczony. Pozwala mątwy uciec.

Rodzaje

Sepia homeopatia odnosi się do dwóch różnych pojęć. Sepia jako stan fizyczny i psychiczny, a jako lekarstwo. Stan Sepia zauważa klienta z reprezentacyjnych punktu widzenia niemal wykonaniu natury Sepia.

State Of Sepia

Osoba, na ogół kobiety, może przedstawić charakterystykę lub objawy Sepia. Należą do nich: wysoki poziom aktywności, preferencji, aby się poruszać, robi i taniec z wyjątkiem, gdy do czynienia, gdy będą one zaprezentować się jako całkowicie lub będą nadal gwałtownie wycofać. Lubią swoją osobistą przestrzeń do tego stopnia, że ​​inni mogą je znaleźć antyspołeczne. Są one niezależne od rodzaju i niechęć lub zobowiązany jest opanowany przez innych. Są one często obsesję na punkcie czystości. Są czasami obojętni na ich dzieci i małżonków. Są kreatywni, duchowe i intuicyjny, z dużą dozą samoświadomości. Są drażliwe, krótkie hartowane, niepewnie, z niskim popędem płciowym i często czują się zmęczeni. Mają trudności z sympatią. Inni uważają je męski, zimne, twarde i trudne. Często czują schłodzone i są wrażliwe na brakujące posiłki, współżycia, zbliża burze, zbliżających miesiączki i ciąży.

Sepia jako lekarstwo

Sepia, jako lek homeopatyczny, odnosi się do preparatu wykonane z atramentem z mątwy, zazwyczaj złowionych od Morza Śródziemnego, Tasmanii i Nowej Zelandii. Ink zbiera się i suszy, po czym roztarto na proszek, albo zmielone na drobny proszek z laktozą do wytworzenia nalewki macierzystej. Nalewka jest rozwiązanie produkowane przez macerację i namoczeniu materiałów w alkoholu.

Objawy

Sepia homeopatycznym jest często stosowany w leczeniu: większość objawów związanych z cyklem menstruacyjnym, w tym stres, napięcia przedmiesiączkowego, ból okres współżycia seksualnego dyskomfort, zmęczenie, niestrawność, uderzenia gorąca, gorączka, bóle głowy, częste parcia na mocz, wydzieliny z pochwy, grzybica, wydzielina z oka , chłód, zimno, Candida, bóle pleców, gaz, żylaki, pocenie się, i przebarwienia, swędzenie skóry;

Ostrzeżenie

Klienci nie powinni samodzielnie przepisać leki homeopatyczne. Homeopaci są szkoleni w homeopatii i diagnostyki. Zalecenia środków wykracza poza zakres tego artykułu. Ludzie pod opieką lekarzy i tych biorących leki na receptę powinny poinformować wszystkich praktyków innych leków, leków, ziół, suplementów i wyborów żywieniowych, aby uniknąć niepożądanych interakcji.

Co to jest Homeopatia leczenie?

Homeopatia jest praktyką medyczną, która działa się wokół idei, że duże dawki substancji może powodować objawy, podczas gdy małe dawki będą leczyć objawy. Pomysł ten został opracowany w Niemczech i konsekwentnie stosowane jako formy leku w Stanach Zjednoczonych od początku 19 wieku. Praktyków homeopatii są znane jako homeopatów.

Historia

Homeopatia została opracowana w 18 wieku przez niemieckiego lekarza Samuela Hahnemanna, który założył ten pomysł, "podobne leczy się podobnym". Na przykład, lekarz wykorzystuje się substancję, która powoduje daną objawów i przepisuje się je do leczenia choroby, która powoduje taki sam objaw. Hahnemann opracował metodę o nazwie "Prawo udowodnienia", który służy do testowania substancji na ich działanie lecznicze. Wynik tego prawa zachęciły pierwsze prawo homeopatii, która jest Prawo Similars lub "podobne leczy się podobnym".

Lek homeopatyczny

Środki zaradcze stosowane w homeopatii są zazwyczaj wykonane z substancji rozwodnionego ponad tysiąc razy w wodzie lub alkoholu. Po każdym rozcieńczeniu cieczy energicznie wytrząsano. Przykładem tej procedury przy kroplę substancji i umieszczenie go w 99 kropli wody lub alkoholu. Następnie butelki wytrząsano, a kolejne 99 kropli zostały dodane. Metoda ta jest powtarzana kilka razy aż homeopata jest zadowolony z medycyny.

Korzyści

Homeopatyczny lek jest stosowany do rozwiązywania wspólnych problemów, takich jak zapalenie stawów, astma, przeziębienia, grypy i alergii. Zwolennicy homeopatii uważają, że nie są jedynymi warunkami, że homeopatia może leczyć, ale także, że nie są w rzeczywistości wiele innych chorób, które to leczenie może adres. Jednak homeopaci mają tendencję do opuszczenia poważniejszych stanów, takich jak choroby serca, cukrzyca i rak do naukowych lekarzy.

Jak to działa?

Zwolennicy homeopatii uważają, że leki homeopatyczne działają poprzez stymulowanie poszczególnych własnych naturalne mechanizmy obronne. Hahnemann twierdzi, że poprzez zastąpienie chorobę z mniej poważną chorobę podobną do rzeczywistego jeden może stopniowo osłabić chorobę organizmu z jego "siły życiowej". Termin "siła witalna" wywodzi się z koncepcji witalizmu, idei stosowanych w filozofii medycznej. Z tej koncepcji, mówi się, że przyczyną choroby jest nierównowaga znaleźć w żywotnych energii jednostki.

Jak Homeopaci Cure

Podczas wstępnej konsultacji pacjenta, homeopata zazwyczaj prosi o objawy, że pacjent odczuwa. Na podstawie tych objawów, homeopata opracuje lekarstwo, które mogą produkować ten sam objaw i ostatecznie neguje choroby. Na przykład, jeśli pacjent odczuwa sztywność stawów, homeopata będzie przepisać homeopatycznym znany jako Rhus toxicodendron. Środek ten jest wykonany z trującym bluszczem, roślinie, który zawiera składniki, które mogą powodować sztywność stawów i niepokój.

Spekulacje

Mimo, że istnieje wiele zwolennicy homeopatii, ten rodzaj leczenia jest nadal uważane medycyny komplementarnej i alternatywnej. Homeopatia rzeczywiście miesza wiele dyskusji i kontrowersji, jak większość jego koncepcji nie są zgodne z prawem fizyki i chemii. Niektóre badania przypuszczają, że rzeczywisty efekt homeopatii nie odbywa się z powodu leku przewidzianego lecz z placebo lub niespecyficzne działanie produktu.

Homeopatia leczenie infekcji zatok

Homeopatia leczenie infekcji zatok


Infekcje zatok bolesnych schorzeń spowodowanych wirusem, bakteriami lub grzybami. Zimno, że nie wydaje się, aby odejść może być przewlekłe zapalenie zatok. Zakażenie powoduje przykry zaduch, zakłóca sen i, w skrajnych przypadkach, może rozprzestrzeniać się do innych części głowy, w tym mózgu.

Korzystanie Homeopatia

Leki homeopatyczne są bezpieczne, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Nie koliduje z leków na receptę, chociaż należy skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje je. Zazwyczaj leki homeopatyczne działają szybko; jednak jeśli nie doświadczyć ulgi w ciągu kilku dni lub objawy nasilą się, porozmawiać z lekarzem.

Zazwyczaj stosowana dawka leku homeopatycznego jest 02:59 pelety (tabletki) w potencji 30C (wytrzymałości) podjętej jednej do trzech godzin od siebie maksymalnie trzech dawkach, lub zgodnie z zaleceniami lekarza homeopatycznych. Generalnie, jeśli nie doświadczyli ulgę po trzech dawkach, trzeba innego środka.

Homeopatia ma cały podejście osoby. Nie sugerują jednego lekarstwa dla wszystkich infekcji zatok, ale oparty na indywidualnych objawów, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Jeśli wybierzesz zły lekarstwo, to nie zaszkodzi; po prostu nie będzie wspomagany przez niego. Homeopatia będzie uzupełnieniem innych zabiegów może być przy użyciu takich jak nawadnianie nosa.

Mercurius

Mercurius jest zalecany do następujących objawów: przód twarzy boli; nos jest katar, a śluz jest żółto-zielony, gruby i brzydki zapach; twój język wydaje się mieć szarą powłokę; i wystąpić metaliczny smak. Dodatkowo zostały opracowane szczególnie nieświeży oddech i może wyglądać Twoje policzki opuchnięte lub obrzęk.

Inne objawy, które mogą być kandydatem na Mercurius: Cierpisz częste przeziębienia, które mają tendencję, aby przejść do zatok, a objawy nasilą się w nocy i gdy są narażone na swój bardzo gorąco lub zimno. Ponadto, nie lubisz projekty lub dotknięcie, gdy jesteś chory.

Hydrastis

Hydrastis jest zalecane, jeśli przednią część bóle głowy i masz kroplówkę po nosa. Ból zmniejsza się po naciśnięciu na zatok. Kiedy jesteś na zewnątrz, ale twój nos działa twój ból głowy zmniejsza; jak najszybciej wrócić do ciepłego pokoju, nadziewane nosa staje się ponownie. Twoje śluz z nosa może być wodniste i gryzący, lub gruby i brzydki zapach; Śluz jest żółte lub mogą być krwawe. Ciągle trzeba wydmuchać nos, który czuje się jak to jest spalanie lub surowe w środku.

Jak dowiedzieć się, czy ubezpieczenie obejmuje Homeopatia

Jak dowiedzieć się, czy ubezpieczenie obejmuje Homeopatia


Koszt leczenia jest rakieta. Nic więc dziwnego, że wiele osób, które poszukują tańszych opcji do tradycyjnej medycyny. Coraz więcej osób zwraca się do homeopatii, aby zaoszczędzić pieniądze w leczeniu alergii, depresji i poważnych chorób. Homeopatia wykorzystuje naturalne produkty rozcieńczonego aby wywołać odpowiedź immunologiczną organizmu na choroby. Jak nauka za to staje się coraz szerzej akceptowane, więcej firm ubezpieczeniowych zaczynają oferować jednostkom możliwość wyboru planu, który obejmuje homeopatię, a także tradycyjne leczenie.

Instrukcje

Dowiedzieć się, czy ubezpieczenie obejmuje Homeopatia

1 Zapytaj swojego agenta ubezpieczeniowego. Agent jest najlepszym źródłem masz na pytania dotyczące indywidualnego ubezpieczenia. Jeśli masz ubezpieczenie pracodawcy sponsorowany, zapytaj HR Manager swojej firmy, aby zapewnić odpowiedni kontakt nazwy i numery.

2. Bądź wytrwały. To może potrwać kilka prób, aby dowiedzieć się, czy ubezpieczenie obejmuje homeopatię, zwłaszcza, jeśli agent jest zaznajomiony z medycyny alternatywnej. Możesz wyjaśnić oszczędne charakter zabiegów homeopatycznych do agenta, który jest zainteresowany dowiedzieć się więcej.

3. Porozmawiaj z kimś innym. Agenci ubezpieczeniowi są ludźmi i nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli ci się nie podoba to, co słyszysz, poprosić o rozmowę z przełożonym lub kierownikiem.

4 Postać alternatywny plan. Jeśli ubezpieczenie nie obejmuje homeopatię, rozważyć zmianę planu lub pośrednika, który nie obejmuje homeopatię. Jeśli masz ubezpieczenie pracodawcy sponsorowany, pracować z przedstawicielem Działu Personalnego, aby dowiedzieć się, ile pracownicy firmy będą zainteresowani pokrycia homeopatii. Zawsze jest miejsce dla negocjacji w planach sponsorowanych przez firmę.

Wskazówki:

 • Wiele firm ubezpieczeniowych są dopiero zaczyna studiować homeopatię jako realna alternatywa medycznej. Wzywając, aby dowiedzieć się, czy Twój dostawca obejmuje homeopatia może okazać się szansę do działania jako przedstawiciel lub krzyżowiec do praw pacjenta.
 • Nie trać cierpliwości ze swoim agentem. To może być pierwszy raz, agent lub ubezpieczenie przedstawiciel firmy został poproszony o homeopatycznych pokrycia. To może zająć trochę czasu i kopanie znaleźć odpowiedzi, których szukasz. Poruszanie biurokracji firm ubezpieczeniowych moloch może być trudne i może potrwać i kilka prób, aby dowiedzieć się, czy firma ubezpieczeniowa jest w rzeczywistości, pokryć homeopatię.
 • Kontynuować leczenie homeopatyczne, ale wiem, że wszelkie ostre objawy dotyczące bólu w klatce piersiowej lub trudności w oddychaniu powinny być zawsze traktowane przez lekarza lub lekarza pogotowie.
 • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek alternatywnej techniki medycznej, należy pamiętać, że wiele z nich nie zostało naukowo ocenione. Często jedynie ograniczone informacje na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności. Każdy stan i każda dyscyplina ma swoje własne zasady dotyczące sposobu alternatywnych lekarzy medycyny można profesjonalnie licencji. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić jednego, wybierz jeden licencjonowany przez uznaną organizację krajowego. Najpierw skonsultować się z lekarzem podstawowej o swojej decyzji. Trzymaj się z lekarzem poinformowany o alternatywnej techniki medycznej można podejmować.

Co to jest homeopatia?

Nauka o alternatywnych metod leczenia jest popularny wśród wielu ludzi, którzy szukają sposobów, aby się leczyć lub uzdrawiać swoich bliskich bez użycia leków lub urządzeń. Korzystając z natury, a wszystko, co oferuje jest jednym ze sposobów uczenia się, jak to zrobić.

Historia

Homeopatia to alternatywny sposób oferowania rozwiązań leczniczych do różnych rodzajów chorób i schorzeń. W ciągu ostatnich 200 lat, homeopatia rozwinęła się obok pretekstem staroświeckich środków i leków folklorystycznych. Homeopatia jest w toku nauki, że osiągnął punkt, w którym szkoły medyczne oferują stopni wszelkiego rodzaju tego typu leczenia. Homeopatia patrzy na choroby w inny sposób niż regularne medycyna robi. Podkreśla również wiele różnych metod w leczeniu i zapobieganiu chorób i schorzeń.

Odtworzenie i uzdrowienie

Jako specyficzne, indywidualne homeopatii nie tylko praca przy chorobach ludzi. To działa w porozumieniu z ich życia, domu, emocji i więcej. Samuel Hahnemann powiedział "Similia similibus Curentur", co przekłada się na "Let lubi leczyć lubi." Oznacza to, że za pomocą leków na jednego typu objawów, aby ponownie utworzyć ten sam rodzaj objawów w zasadzie oczyścić go z organizmu poprzez uruchomienie procesu gojenia.

Folklor Medycyna

Przykładem może być, że jeśli osoba lub dziecko było trochę trucizny do jego systemu, medycyna ludowa, które uważane jest Ipecac. Ipecac homeopatycznych jest naturalnym rozwiązaniem, które jest sprzedawane w sklepach i powoduje jeden wymiotować z jego składników roślinnych.

Różne, ale samo

Teraz w tym samym rodzaju przykład, w którym był problem wymioty lub requirement-- z żołądka, takich jak grypa, w których nudności i wymiotów była spowodowana - sam lek zostanie przepisany. W takich przypadkach, tylko zatwierdzone, apteka przygotowane dawki będą podane, aby pomóc osobie w potrzebie, poprzez homeopatycznych środków.

Leczenie Ourselves Prawo

Kiedy ludzie skorzystać z uzdrawiania własnego ciała poprzez zastosowanie ponownego tworzenia chorób - za pomocą zapachów, smaków i przyrodę w jej najczystszej formy - uważa się, że ciało może przejść w stan samo-uzdrawiania. Nasze ciała są przeznaczone do walki, aby pozostać przy życiu, tak długo, jak zachować je zdrowe odżywianie się, ćwiczenia i biorąc w jak mało konserwantów i leków, jak to możliwe. Kiedy wypełniamy nasze ciała z takich pozycji, nasze ciała walczyć pozbyć wroga wewnątrz. Stajemy się nadwagę, chory i zmęczony przez znęca się. Ale kiedy musimy naprawić sami, to dobrze wiedzieć, że są sposoby, które nie pociągają za dużo lub większość tego, co ma nam do miejsca już nie chce być. Za pomocą homeopatii, możemy pomóc nasze ciała zdrowsze i szczęśliwy wracając do natury.

(1) Krajowe Centrum homeopatii; Czym jest homeopatia? ; 20 czerwca 2006;
http://nationalcenterforhomeopathy.org/articles/view,35

Homeopatia lekarstwo dla Objawy Sinus Grzyby

Homeopatia lekarstwo dla Objawy Sinus Grzyby


Grzyby w zatok może spowodować obrażenia okładzin zatok w czasie, dlatego tak ważne jest, aby natychmiast zająć się stanie. Istnieje kilka leków homeopatycznych można spróbować, ale nie wszyscy ludzie lub warunki odpowie na homeopatii. Jeśli twój stan nie poprawi się po kilku dniach leczenia homeopatycznego, szukać pomocy u lekarza specjalisty.

O Homeopatia

Homeopatia opiera się na centralnej zasadzie "podobne leczy się podobnym", co oznacza, że ​​choroba może być wyleczona poprzez bardzo małe ilości substancji, które wywołują takie same objawy u zdrowych ludzi, zgodnie z National Center for Complimentary i medycyna (NCCAM). Leki homeopatyczne są przepisywane przez objawy i niekoniecznie o ogólnej kondycji. Użyj jak najmniej substancji homeopatycznych, jak to możliwe, rozcieńczonej w cieczy. Podczas gdy US Food and Drug Administration (FDA) wymaga, aby leki homeopatyczne spełniać pewne standardy wytrzymałości, czystości i opakowań, jest ograniczone badania na temat bezpieczeństwa lub skuteczności leków homeopatycznych ", NCCAM raporty.

Środki zaradcze

Jeśli masz zatokowy grzyba, prawdopodobnie szereg objawów zapalenia zatok. Istnieje około 12 leków homeopatycznych, które są przeznaczone dla typowych objawów zapalenia zatok. Wybrał ten, który został zaprojektowany, aby pomóc najbardziej objawy, które są podobne do objawów, według ABCHomeopathy.com.

Tojad mocny pomaga zatkany głowy, kaszel (zwłaszcza w nocy) i gorączka. Weź Arsenicum album na bóle głowy, katar, nieświeży oddech, nudności, kaszel i gorączkę. Spróbuj sasanka nigricans na bóle głowy, katar, nudności, złe smaków w ustach, kaszel i gorączkę. Nitricum Acidum pomaga w dusznym głowy, ból głowy, ból oczu, nieświeży oddech i ból gardła. Siarka pomaga przy bólu głowy, katar, nieświeży oddech i kaszel (zwłaszcza w nocy). Weź Widłak goździsty na ból oczu, ból gardła, kaszel i gorączkę. Calcarea Carbonica pomaga i ból głowy, ból gardła, kaszel, głowy i duszno. Traktuj ból głowy, nieświeży oddech, ból gardła i kaszel z Lacnesis. Belladonna pomaga ból głowy, ból oczu, katar, ból gardła, kaszel i gorączkę. Spróbuj Mercurius Vivus na ból głowy, ból oczu, katar, nieświeży oddech, ból gardła i kaszel. Nux Vomica leczy bóle głowy, katar, zatkany głowy i gorączkę. Ambra grisea pomaga katar i kaszel.

Homeopatia dla wzrostu włosów

Utratę włosów spowodowane jest z różnych powodów. Większość czasu, utrata włosów jest objawem niektórych równowagi w organizmie. Homeopatia jest holistycznym systemem, który nie tylko leczy leczy objawy, ale także przyczyny objawów. Utrata włosów może wynikać z niedoboru, zakażenie lub zaburzenia w organizmie.

Przyczyny wypadania włosów

Wypadanie włosów u mężczyzn i kobiet może wystąpić z powodu braku równowagi hormonalnej, chorób, zaburzeń genetycznych i leków. Homeopatia pomaga w leczeniu podstawowych problemów, które powodują wypadanie włosów i pomaga we wzroście włosów, jak również.

Środki zaradcze

Ponieważ występuje utrata włosów z powodu różnych przyczyn, są różne środki na wypadanie włosów w homeopatii. Jeśli włosy wypadają w małe pęczki i jest krucha, wtedy zaleca kwas fluorku, o mocy 6C. Lycopodium jest zalecane w tych przypadkach, w których występuje utrata włosów w okresie połogu. Kali sulphuricum jest dla tych pacjentów, którzy mają wilgotne lub lepki łupież, który jest łuszczącą się i żółty wygląd. Inne leki homeopatyczne zawierają selen i natrum MUR.

Rama czasowa

Czas trwania lub czasowy dla wyleczenia zależy od wielu czynników, w tym w zakresie podstawowych problemów lub zaburzeń, skali problemu i zakresu dotkniętych obszarach.

Skutki uboczne

Według hpathy.com, jeśli leki homeopatyczne są przepisywane w wyższych mocach, są na ogół żadnych skutków ubocznych. Jednak niskie potencji z proszków i nalewki może mieć pewne niewielkie skutki uboczne. Chociaż rzadko, leki homeopatyczne mogą powodować reakcje u osób bardzo wrażliwych.

Ostrzeżenie

Mimo, że homeopatia nie ma lub ma niewiele skutków ubocznych, przed podjęciem jakichkolwiek leków homeopatycznych nie skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem homeopatyczne.