adcov.com

historie społeczne dla dzieci

Jak napisać Historyjki społeczne dla dzieci z autyzmem

Social Story ™ jest opowiadanie, że jest napisane, aby uczyć umiejętności społecznych dla dzieci z autyzmem. Historia zwraca szczególną potrzebę, opisując sytuację, pokazując perspektywę innych, zapewniając ważne informacje i nauczanie właściwej odpowiedzi. Opracowany przez Carol Gray w 1991 roku, Historyjki społeczne ™ zostały zaprojektowane, aby być napisane zgodnie z określonymi wytycznymi. Celem historia Społecznego jest do wymiany informacji społecznej, potwierdzają to pożądane zachowanie, i lepszego zrozumienia wydarzeń i oczekiwań.

Instrukcje

1 Określ, które umiejętności lub sytuacji zajmie historia. Historia powinna być rozwijana w celu rozwiązania jednego potrzebę --- jedno oświadczenie, działania lub sytuacji społecznej, że wyzwania dziecko.

2 Zdefiniuj perspektywy dziecka. Jeśli on jest w stanie, niech dziecko uczestniczy, opisując, jak on interpretuje problematycznej sytuacji. W przeciwnym razie, trochę czasu, aby obserwować sytuację, dzięki czemu można określić, co się dzieje i dlaczego. Spójrz na motywacji, a nie zachowania. Na przykład, jeśli płacze, gdy dzwon pierścienie wnękowych, nie pisać historię o płacz płacz lub o tym, jak jest nie do przyjęcia. Napisz historię, która pomaga mu radzić sobie z powodu on płacze. Czy dźwięk boli uszy? Czy przerażający dzwon sygnalizuje przejście?

3 Lista wszystkich kroków w sytuacji skierowana tak, że można opisać to, co się dzieje, gdzie, kto jest zaangażowany, a kiedy to się stanie. Bądź konkretny, jak dziecko oczekuje się odpowiedzi.

4 Napisz historię. Historyjki społeczne ™ powinien być napisany w pierwszej osobie, w czasie teraźniejszym, tak, że dziecko może identyfikować się z historią. Dostarczyć jak najwięcej informacji, jak to możliwe, aby pomóc mu lepiej zrozumieć. Użyj słownictwa i wybrać długość dla tej historii, która jest odpowiednia dla dziecka poziom funkcjonowania.

5 Struktura Śledź Społecznej Story ™. Historyjki społeczne ™ korzystania z poszczególnych rodzajów zdań: opisowe, perspektywa, dyrektywy i kontroli. Zdania opisowe powiedzieć, kto, co, gdzie, kiedy i dlaczego dane o sytuacji. Zdania perspektywy podać szczegóły na temat uczuć, reakcji i myśli innych osób zaangażowanych w sytuację. Dyrektywa oświadczenia powiedzieć pożądanej odpowiedzi lub oczekiwanego zachowania. Instrukcje sterujące są zaprojektowane, aby pomóc dziecku zapamiętać historię. Zdaniem Graya, należy użyć o jeden dyrektywy lub kontroli oświadczenia dla każdego 04:58 zdań opisowych lub perspektywy, jednak historie nie muszą zawierać dyrektywy. Historia może po prostu mają na celu pomóc dziecko z autyzmem zrozumieć czyjeś spojrzenie, dając informacje, lub oferując gwarancję.

6 Dowiedz się od przykładów dostępnych w Internecie. Poniższe przykłady mają referencje Historie Społecznych ™, które można śledzić i dostosowywać do własnych potrzeb.

7 Wdrożenie historię. Przeczytaj historię dziecka i odpowiedzieć na pytania i / lub udzielenia wyjaśnień. Modelowanie pożądanych zachowań, aby pomóc wzmocnić koncepcję. Tworzenie harmonogramu i przeczytać historię regularnie. Upewnij się, że każdy, kto pracuje z dzieckiem, ma historię i rozumie cel. Dodatkowo, przeczytaj historię tuż przed dziecko wejdzie do sytuacji, że historia z oferty.

Wskazówki:

 • Zastanów się nad wykorzystaniem różnych stylów prezentacji. Historyjki społeczne ™ są najczęściej odbywa się w formie pisemnej, ale myśleć poza-the-box i wykorzystania mediów, co robi najlepiej zadanie komunikacji z dzieckiem. Możesz użyć rysunki, zdjęcia, symbole, obrazy z Picture Exchange Communication System (PECS), wideo lub komputera.
 • Proces może wydawać się łatwe, ale pisanie krystalicznie czysty Społecznej Story ™, który następuje sprawdzony format, Carol Graya wymaga praktyki.

Jak pisać historię Społecznej dla dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera, czy innych problemów z zachowaniem

Jak pisać historię Społecznej dla dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera, czy innych problemów z zachowaniem


Historyjki społeczne są bardzo skuteczne i sprawdzone metody pomocy dzieciom w spektrum autyzmu nauczyć się nowego zadania, umiejętności lub wiedzy. Ty też możesz napisać bibliotekę historie społecznych dla ukochanej osoby lub studentów, oszczędność tysięcy dolarów w specjalistycznych opłat.

Instrukcje

1 Użyj jeden arkusz, bez linii list wielkości papieru do projektu swoją historię dalej, a następne cztery do pięciu arkuszy użyć jako "Historia książki". Ogólnie rzecz biorąc, od sześciu do ośmiu pół strony do wnętrza opowieści działa dobrze, w zależności od tematu i wieku dziecka. Obejmują dwa kolejne połówki na okładce i na stronie "End" i masz 4 lub 5 całych arkuszy papieru. (Oczywiście, będziemy chcieli dodatkowe arkusze, na wszelki wypadek).

2 zanotować swoje punkty, aby. Wykonujemy punkt na każdej stronie, a każdy punkt prowadzi nas bliżej zachowania boisko. Numer do 8 lub 10 na arkuszu, pisanie Ustawianie na 1, a kończy się ostatniego numeru. Historia powinna rozwijać się w formie krok po kroku: Po pierwsze, następnej, ostatniej. Nadanie kolejność kroków pomaga im zapamiętać proces.

3 Włącz problem do pozytywnych zachowań. Decyzję w sprawie zachowania zmienić, a co chcesz zastąpić zachowanie z. W tym przykładzie użyjemy problem nie słuchanie nauczyciela, w wyniku nie przestrzegania wskazówek. Pozytywne zachowanie może być "Po Wskazówki w szkole".

4 Umieścić ustawienie w pozytywnym świetle. Celem tego kroku jest wprowadzenie ustawienia historii dla dziecka i uspokoić dziecko, że wszystko będzie w porządku. Jak w przypadku większości stron w historii, nie więcej niż 3-4 zdania na stronie jest dobra wskazówka. (UWAGA:. Choć nie zawsze w historie społecznych, to jest bardzo skuteczne napisać historię n "pierwszej osoby", tak jakby dziecko było opowiadający To daje twierdzącą jakość do historii.) Jeśli chcemy "ustawić etap "na następujące kierunki w szkole, można powiedzieć:" Będąc w szkole, może być zabawne Jestem tutaj, aby nauczyć się nowych rzeczy, Mój nauczyciel wie dużo Ona pomoże mi nauczyć się wielu nowych rzeczy ".... Z powyższego tekstu, mówimy o dziecko) to co ma zrobić z bycia w szkole, b) Dlaczego jesteśmy w szkole? Aby dowiedzieć się. c) wprowadzić element, który on / ona współdziała z, element kluczową zmianą. (Np Chcemy dziecko słuchać nauczyciela, więc nauczyciel jest krytycznym elementem przy ustawieniu.), D) kluczowy element może być z korzyścią dla dziecka. UWAGA: Dzieci z autyzmem mogą być bardzo zainteresowani w nieznane. Dokonywanie nieznane znany jest pocieszające.

5 uwaga poleceń. Dobry drugi punkt, aby to umieścić Zasadniczym elementem ważnego układu odniesienia. To przyciąga uwagę dziecka. Następnie kontynuować, na projekcie strony, notował punkty, które chcesz, aby dla każdej strony.

6 Powiedz, co chcesz, aby się stało. Następujące punkty / strony powinny odzwierciedlać zachowanie, które chcesz zobaczyć, a nie to, czego nie chce widzieć. Co jest czytane lub słyszał generalnie przetwarzane z większością słów używanych. Na przykład, po usunięciu jednego słowa ("Nie") z "Nie mów, gdy nauczyciel daje wskazówki", otrzymasz przeciwnego zachowania tego, co chcesz. "... Spójrz na nią, a ona daje mi wskazówki" jest lepszy.

7 Sprawdź, przekonujące argumenty. W następnej stronie tego przykład, mówimy do dziecka: "Następny postaram się myśleć o tym, co mówi. To może pomóc mi pamiętać lepiej!" Możemy powiedzieć dziecku, że jeśli on / ona myśli o tym, co mówi nauczyciel, nie będzie korzystne dla dziecka. UWAGA: dla dzieci z autyzmem, zwłaszcza HFA lub Aspergera, że ​​zapominają, a to jest frustrujące dla nich. Nadanie dziecku z autyzmem, aby pomóc narzędzi z frustracji jest zazwyczaj bardzo osobistej satysfakcji dla dziecka.

8 Wydobyć cel. Kolejnym krokiem pokazuje zachowanie cel. "Ostatnio, postaram się postępować zgodnie ze wskazówkami, jak blisko, jak to możliwe."

9 Sprawdź, pokój zmian. Upewnij się, że zasady są objęte wszelkie ewentualności. Na przykład, "może mam pytania na temat
kierunki. "Wiedząc, co zrobić, gdy nastąpi zmiana to kolejny uspokajający rzeczą dla dzieci na Autism Spectrum.

10 Kolejnym punktem w naszym przykładzie ilustruje daje więcej informacji: Pisanie instrukcji dół może pomóc mu zapamiętać kierunki. Tekst brzmi: "Czasami spisując wskazówki mogą być pomocne Jeśli mam dysk z zapamiętaniem kierunków, postaram się napisać je w dół.".

11 Owiń go. Zakończy się pozytywnym, optymistycznym punktem, który zachęca czytelnika do podjęcia starań w kierunku zachowania boisko. "Kiedy wskazówek, mój
Nauczyciel może pomóc mi się wiele nauczyć "UWAGA: Dla dzieci szczególnie z Aspergera uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, to nie jest chore, ale to przywilej!.

12 Wyobraź go. Mniej więcej z ilustracjami. Dodaj ilustracja obok próbki każdym etapie swojego projektu. Ilustracje mogą być tak proste, jak buźkę, trzymać dane, strzałka skierowana w coś podobnego do oczu i uszu. To nie jest konieczne, aby skomplikowane i szczegółowe zdjęcia, jako że może zwrócić uwagę od wiadomości. Ilustracje powinny wspierać tekst jako jeśli dziecko nie może odczytać słowa. Idealnie, wiadomość powinna być dość jasne, z samych zdjęć.

13 Wyciągnij go razem. Umieścić każdy punkt tekstu na własnej stronie pół, wraz z jego ilustracji. Nie zapomnij okładkę i strony końca i zszywki!

Wskazówki:

 • Używaj słów, które mają manewru, jak "Postaram się ..." zamiast "będę ...".
 • Możesz używać prostych aplikacji desktop publishing, takich jak MS Publisher lub Photoshop.
 • Krawiectwo historię dla dziecka pomoże mu lepiej lub jej dotyczą, takich jak "Carsona opowieści o jedzeniu różne tekstury żywności."
 • Uzyskać opinię na swojej dzieciaku! Historia ma być odczytane i ponownie przeczytać, tak że jest to jeden, że on / ona lubi.
 • Nie ograniczając. Używaj słów jak "czasami", "może", "... jak to możliwe." i "może" w miejsce DO lub nie.
 • Ogranicz ilustracje kolorów, które biorą więcej przetwarzania myślowego niż czarny i biały.
 • Nie pouczać. Zamiast uczyć!

Jak pisać historyjki społeczne dla dzieci z autyzmem

Jak pisać historyjki społeczne dla dzieci z autyzmem

Socjalną są proste historie, które uczą dzieci z autyzmem, odpowiednie zachowania i umiejętności społeczne. Społecznej historię opisuje sytuacji osoba ma trudności z i opowiada co oczekujemy od innych ludzi w takiej sytuacji i czego oczekuje od indywidualnych. Napisz socjalną dla dziecka autystycznego na adres trudne zachowania w określonych sytuacjach.

Instrukcje

• Wybrać jedno zachowanie lub sytuacji społecznej dla skupić swoją historię. Każda historia społeczna powinna koncentrować się na jedną sytuację, że Twoje dziecko ma trudności z. Jeśli Twoje dziecko dostaje układu nerwowego w czasie Grupa w szkole, sprawiają, że koncentruje swoją historię. Socjalną należy również napisana w pierwszej osobie, z perspektywy dziecka.

• Opisać sytuację społeczną, którą Twoje dziecko ma trudności z. Na przykład: "czasami w szkole będziemy siedzieć w grupie. Słuchamy opowieści, siedząc w grupie. Śpiewamy piosenki, siedząc w grupie. Robimy rano ćwiczenia, siedząc w grupie."

• Dodaj opis tego, co się spodziewać w tej konkretnej sytuacji. To Twoje dziecko uczuć i zachowań, które wyświetla Twoje dziecko w takiej sytuacji. Na przykład: "gdy nauczyciel mówi to grupa czas, mamy cicho poruszać z zza biurka na podłogę. To sprawia, że czuję się nerwowy i przerażony. Czasem ukrywam pod moim biurku."

• Zawiera opis czego oczekuje z dzieckiem w sytuacji społecznej. Lista powodów, dlaczego jest to ważne. Na przykład: "Mimo, że czuję się nerwowy i przerażony, muszę siedzieć z mojej klasy w grupie. Kiedy siedzę z grupy, słyszę ekscytujące historie, śpiewać głupie piosenki i zabawy lekcje. Jestem ważną częścią tej klasy."

• Koniec historii z zobowiązanie do osiągnięcia właściwych zachowań w tej sytuacji społecznej. To efekt, który ma na inne osoby lub jednostki. Na przykład: "gdy mój nauczyciel mówi to grupa czas, postaram się chodzić spokojnie z biurka na podłogę. Kiedy siedzę z grupy, to sprawia, że mój nauczyciel szczęśliwy."

Działalność społeczną dla dzieci

Działalność społeczną dla dzieci

Rozwój społeczny dzieci jest istotną częścią dzieciństwa. Prostych czynności społecznych może pomóc wzmocnić zdolności społeczne dziecka i budować pewność siebie, która będzie prowadzić do dorosłości.

Dołącz do zabawowej

Rozwój społeczny rozpoczyna się we wczesnym wieku. To jest ważne dla młodych dzieci stworzyć solidną podstawę dla rozwoju społecznego przed rozpoczęciem szkoły. Przyłączenie zabawowej może pomóc, dać niemowląt i przedszkolaków doświadczenie grania z innymi dziećmi i pomóc im rozwijać umiejętności potrzebne do nawiązania nowych przyjaźni, po szkole.

Grać w gry planszowe

Gry planszowe to wspaniały sposób, aby zachęcić umiejętności komunikacyjnych u dzieci, które jest ważne umiejętności potrzebne do rozwoju społecznego. Grać w gry planszowe w rodzinie i zachęcić przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym, aby grać w gry planszowe z ich przyjaciół, aby pomóc im w praktyce umiejętności komunikacyjne i nauczyć się współpracy.

Zachęcanie dzieci do mówienia

Wiele dzieci są wygodne, mówiąc do siebie w ustawieniach znane, ale są nieśmiali, przemawiając do nowych ludzi lub stały się dla siebie, gdy są one w nieznanym rozliczenia. Zachęcanie dzieci do praktyki mówienia odpowiednio prosząc o napój wkłady w restauracji, mówiąc: "thank you" z kasjerów w sklepach, pytając pracowników sklepu gdzie reszta pokoju jest, gdy trzeba użyć go i pyta ich nauczyciel dla pomocy, gdy jest to potrzebne w szkole.

Zachęcanie dzieci do pracy na swoje własne problemy

Dzieci budować zaufanie do swoich umiejętności, rozwiązać własne problemy, gdy są w stanie wypracować problemy z przyjaciółmi i rodzeństwo na własne. Rodzice powinni spróbować i unikanie wchodzenia rozwiązać argumenty dopuszczając na pierwsze dziecko, aby spróbować naprawić sytuację na własną. Dzieci uczą się, co działa a co nie działa z ich awarie. Do rozwiązania własnych problemów pomoże dzieciom rozwijać zdolność odpowiednio reagować w otoczeniu społecznym.

Jak napisać Historyjki społeczne dla zespołu Aspergera

Historie społeczne są krótkie historie mające na celu nauczyć dzieci umiejętności społecznych. Dotyczą one konkretnych sytuacji, że dziecko walczy z i spersonalizowanych, aby były bardziej skuteczne. Historie społeczne mogą być używane dla dzieci w każdym wieku, obejmujące tematy z udostępniania zabawki prosząc kogoś na randkę. Pisząc historię społeczną zajmuje tylko kilka minut i pozwala dziecku uczyć się tych umiejętności w ten sam sposób mógł studiować na test z matematyki. W tym przykładzie, będziemy pisać historię o powitanie ludzi, coś dla dzieci z zespołem Aspergera często zmagają się z.

Instrukcje

Historyjki społeczne

1 Napisz tytuł na górze strony. Tytuł, podobnie jak sama historia, powinny być proste i konkretne. Historia w naszym przykładzie będzie miał tytuł jak "Powitanie People" lub "witania".

2 Rozpocznij zdanie opisowe lub dwa: "Czasami widzimy ludzi nie żyjemy na co dzień możemy zobaczyć je w szkole, pracy mama, lub mogą przyjść do naszego domu.".

3 Dodaj zdanie perspektywy wzmocnienia empatii i wyjaśnić przyczynę tej konkretnej umiejętności społecznych ". Kiedy grzecznie przywitać ludzi, czują się mile widziani i szczęśliwy"

4 Kontynuuj zdań opisowych, mówiąc dziecku, jak postępować. "Kiedy kogoś pozdrowić będę trzymać moją prawą dłoń i uścisnąć rękę będę uśmiech i powiedzieć:" Cześć, miło cię widzieć. " "

5 Jeśli to konieczne, dodać dyrektywę wyrok, który dotyczy szczególnych potrzeb dziecka: "Czasami nie lubię być dotykana mogę uśmiechać i machać kiedy przywitać zamiast uścisk dłoni.".

6 Podłącz zdjęcie lub ilustrację do opowiadania. W tym przykładzie obraz Twojego dziecka odpowiednio powitanie ktoś byłby idealny. Możesz pozwolić jej udawać powitać członka rodziny lub nawet lalkę lub pluszaka podczas robienia zdjęcia.

Wskazówki:

 • Jeśli Twoje dziecko nie potrafi czytać, można przeczytać historię do niego ani zaklejać tak może grać to sam. Trzymaj historie bardzo krótkie; powinny one obejmować tylko kilka prostych zdań, które odnoszą się bezpośrednio do uczy umiejętności. Krawiec historie do potrzeb dziecka nazywając konkretnych ludzi i miejsca, kiedy odpowiedni --- na przykład, "Trudno jest usiedzieć podczas gdy pani Jones czyta historie do klasy." Praktyka historie często, ale nie sprawiają, że chore.
 • Historie społeczne są prowadnice. Nie są one gwarantowane, aby zmienić zachowanie dziecka, a każde dziecko ma inne możliwości. Historie powinny być wykorzystywane jako narzędzia, a dzieci nie powinny być karane za nie ich zapamiętywania lub chwytając umiejętności, których uczą.

Działania mające na celu poprawę umiejętności społecznych dla dzieci

Działania mające na celu poprawę umiejętności społecznych dla dzieci

Nauczenie się interakcji z innymi dziećmi jest ważną częścią edukacji dziecka. Niestety nie każde dziecko będzie stanowić możliwość wczesnego dochodzić sama lub czuć się we własnej skórze. Nauczycieli i rodziców można użyć różnych działań do poprawy umiejętności społecznych dzieci. Pomóc dzieciom stać się komfortowo w społecznych i klasie ustawienia.

Maniery

Pokazać dzieciom jak wyrazić wdzięczność, wygłosić przeproszenie lub złożyć wniosek. Jest to podstawowe i praktyki działania, aby pomóc poprawić ich umiejętności społecznych dzieci. Mówiąc: "proszę" i "dziękuję" do rówieśników i dorosłych jest łagodny i pozytywny sposób, aby nauczyć dzieci dobre współdziałanie umiejętności. Maniery są cenne sposobem na spotkanie ludzi--otrzymania pozytywnej odpowiedzi pomoże dzieci czują się bardziej komfortowo w sytuacjach społecznych. Zachęcić te grzeczności wcześnie i często, jak codzienne aktywności społecznej.

Muzyka

Muzyka jest naturalnych więzi społecznych, a dzieci nie jest odporny na jej wdzięki. Wybierz piosenki dla grupy dzieci, aby zachęcać do udziału wszystkich, nawet najbardziej nieśmiały. Spróbuj znaleźć utwór, który spodoba się wszystkim - należy rozważyć użycie tętniącego życiem i głupie piosenki. Dać dzieciom kopie piosenek aż może pamiętają słowa. Próbować The Beatles "Yellow Submarine" lub "Wszystkie razem teraz," na przykład. Umieścić dzieci w kręgu lub naprzeciwko siebie więc oni wszystko obserwować siebie zabawy i znalezienie wspólnego mianownika w piosenki i śmiech. Oprócz poprawy umiejętności społecznych dziecka, to również działa dobrze jako działalności edukacyjnej. Za pomocą piosenek uczyć dzieci umiejętności matematycznych, gramatyki lub nazwy państw 50 (patrz źródła).

Silne znaków

Zachęcić cRPG. Mieć dzieci - zwłaszcza bardziej introverted dzieci--grać mocnych znaków i podnosić. Działalność ta daje dzieci uprawnienie krok poza nieśmiały ról, jakie mogą one przypisano sami. Niech wiedzą, że mogą być głupi i nad górnym jeszcze bycie grzecznym. Rodzica lub nauczyciela, również można grać razem i namówić nieśmiały dziecko do uczestnictwa przez pytania dziecko poczuje się ona pewni odpowiedzi. Na przykład młode dziewczyny może być wypłacalny zidentyfikować z Ella - oparty na Kopciuszek--z Gail Carson Levine "Ella Enchanted." Ella wyzywająco walczy z dzieciństwa przekleństwo posłuszeństwa. Ella na znak symbolizuje walka, aby pokonać przeszkody społeczne, nawet tych, które są narzucone. Młodzi chłopcy mogą udawać, że Harry Potter, który zyskuje siłę z jego osobistego rozwoju całej serii J.K. Rowling. Pokonuje jego uczucia luki w zabezpieczeniach i Introwersja i uczy się stanąć w obronie siebie i swoich przyjaciół. Przejrzysty cRPG ćwiczenia. Pomóc dzieciom zrozumieć, że trzeba pracować nad poprawą ich umiejętności społeczne. Poproś dziecko być asertywnym, autorytatywny, wychodzące lub śmieszne jak zbliżyć go jako potencjalnego przyjaciela. Zapewnić dziecko, że nie zawsze jest ważne, aby powiedzieć "dobry uczynek", ale zamiast do siebie. Zachęcam dzieci do zabawy podczas poznawania nowych ludzi. Przypomnieć im, że pozytywne sytuacje społeczne wynikają z jest uczciwy, zaangażowany i pewnie--nie z bycia idealnym.

Zajęcia pozalekcyjne

Doświadczeń w klasie, która skupia się głównie na edukacji, nie może zapewnić wystarczająco dużo interakcji społecznych. Organizacji społecznych dla dzieci są obfite. Pozaprogramowe dać dzieciom widok świata poza ich rodziny i klasie. Dać dzieciom szansę doświadczyć większych środowisko społeczne. Wybierz grupę, która pasuje do Twojego dziecka osobowości i zainteresowań. Sportowe dzieci mogą korzystać z dołączeniem do zespołu sportowego, takich jak piłka nożna, piłka nożna, koszykówka czy softball. Dzieci również mogą korzystać z łączenia Skautek, harcerzy, 4-H Club lub Boys & Girls Clubs of America. Oprócz poprawy umiejętności społecznych dla dzieci, takie grupy mogą nauczyć członków współpracują ze sobą, co w ich mocy i staje się odpowiedzialny, opieki nad osobami.

Usługi społeczne dla osób niesłyszących

Usługi społeczne dla osób niesłyszących


Dostępne usługi socjalne dla osób niesłyszących różnią się z miejsca na miejsce. Większe miasta często oferują więcej usług niż w mniejszych miastach i na obszarach wiejskich. Zakład Usług Socjalnych i podobne agencje w wielu krajach oferuje usługi społeczne dla osób niesłyszących. Inne organizacje również usługi społeczne dla osób niesłyszących, takich jak utrata słuchu Association of America.

Interpretacja

Usługi społeczne dla osób niesłyszących obejmuje usługi tłumaczeniowe. Zarejestrowanych tłumaczy dla osób niesłyszących świadczenia usług tłumaczeń ustnych w ustawieniach medycznych, prawnych, edukacyjnych i innych. Tłumaczy dla osób niesłyszących są zwykle biegle amerykańskiego języka migowego, ale może od interpretacji innych form języka migowego, a także, jak angielski lub Podpisano Podpisano Dokładny angielski. Niektórzy tłumacze zapewniają również usługi tłumaczeń dla osób głuchoniewidomych.

Assistance komunikacyjne

Oprócz usług tłumaczenia ustnego, usługi socjalne dla osób niesłyszących zawierać inne formy pomocy komunikacji. Usługi takie rzeczy jak usług w czasie rzeczywistym, dzięki czemu pomoc podpisów rozmów telefonicznych i pomoc wyborze i uczą się korzystać z urządzeń wspomagających, takich jak telefony TTY.

Usługi Zdrowia Psychicznego

W zakresie zdrowia psychicznego dla osób niesłyszących obejmują te same rodzaje zdrowia psychicznego słuchu ludzie czasem potrzebują, w tym opieki psychiatrycznej, indywidualnego doradztwa, poradnictwa rodzinnego, poradnictwa grupowego oraz leków i leczenia alkoholu. Niektóre agencje zapewniają wrażliwych kulturowo w zakresie zdrowia psychicznego dla osób niesłyszących. Oferują one specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego, że podpisanie płynnie i mają znajomości kultury i spraw, które wpływają głuchych osób niesłyszących.

Usługi szkoleniowe samodzielnego życia

Niektóre agencje usług społecznych prowadzi szkolenia w samodzielnego życia dla osób niesłyszących. Obszary szkolenia mogą obejmować budżetowania, transportu, mieszkalnictwa, edukacji i zdrowia. Celem niezależnego szkolenia dziennym jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym samodzielne funkcjonowanie i ustawić cele i osiągnięcia samowystarczalności.

Stowarzyszenie utraty słuchu Ameryce

Stowarzyszenie Hearing Loss of America ma ponad 200 rozdziałów w całych Stanach Zjednoczonych. Lokalne rozdziały zawierają comiesięczne spotkania wsparcia, informacji o aparaty słuchowe i implanty ślimakowe, wskazówki na temat radzenia sobie ze słuchu i skierowania do innych zasobów społeczności. Odwiedź Stowarzyszenie ubytek słuchu stronie Ameryki, aby znaleźć najbliższego rozdział.

Stowarzyszenie utraty słuchu Ameryce

7910 Woodmont Ave., Suite 1,2 tysięcy

Bethesda, MD 20814

301-657-2248

hearingloss.org

Amerykańscy Zajęcia językowe dla imigrantów Zaloguj

Niektóre agencje opieki społecznej oferują lekcje języka migowego amerykańskich dla imigrantów. Amerykański język migowy różni się od języka migowego używanego w wielu innych krajach, tak imigranci muszą nauczyć się języka, podobnie jak słuchanie imigrantów może uczestniczyć angielskiego jako drugiego języka klas.

Niepełnosprawność Ubezpieczeń Społecznych dla dzieci z ADHD

Niepełnosprawność Ubezpieczeń Społecznych dla dzieci z ADHD


Dziecko cierpi z Attention Deficit Hyperactivity Disorder, mogą kwalifikować się do otrzymania rent z ubezpieczeń społecznych. Oprócz diagnozowania medycznego zaburzeń z deficytem uwagi (ADHD), ciężkie upośledzenie funkcji wskutek stanu musi być sprawdzona w celu klasyfikacji dziecka jako wyłączone. Dzieci niepełnosprawne, których gospodarstwo domowe jest objęty ograniczeniami dochodach mogą otrzymać świadczeń z ubezpieczeń społecznych.

Rozpoznawanie ADHD

ADHD jest klasyfikowany przez trzy rodzaje: nieuważne, nadpobudliwe, impulsywne lub kombinacji. Dzieci z ADHD typu nieuważny można łatwo się rozprasza, zapomina, niezorganizowany, nie słuchać, wskazówek lub w celu wykonywania zadań. Dzieci nadpobudliwe, impulsywne typu są nerwowe i niespokojne, nie może siedzieć cicho, skakać i wspinać się niewłaściwie na meble, często przerywa innym, lub porozmawiać z kolei w klasie i wyświetlić szybki temperament. Typ ADHD kombinacja obejmuje dowolną kombinację obu nieuwagi i nadpobudliwych aspektów choroby.

Diagnozowanie ADHD

Rodzic, który podejrzewa, że ​​ich dziecko ma ADHD powinna skonsultować się z nauczycielem w szkole dziecka lub doradcy, aby dowiedzieć się, czy zachowania są obecne na zewnątrz domu, jak również. Kryteria diagnostyczne wymaga, aby dziecko ma objawy w dwóch lub więcej różnych warunkach przez co najmniej sześć miesięcy. Rodzice powinni zwrócić uwagę na częstotliwość jakichkolwiek zaobserwowanych zachowań. Informacje te zostaną wykorzystane przez lekarza rodzinnego w celu ustalenia obecności, stopnia i rodzaju ADHD. Lekarz powinien przeprowadzić dokładne badania dziecka, aby wykluczyć istnienie innych możliwych przyczyn zachowań, takich jak widzenie lub problemy ze słuchem, niedoczynność tarczycy lub niedobór żelaza.

Leczenie ADHD

ADHD może być skutecznie kontrolowany przez zastosowanie leków pobudzających. Omega-3 olej z ryb, suplement witaminy, wykazano również, aby pomóc objawy spadku dzieci z ADHD. Techniki modyfikacji zachowania mogą być stosowane w celu zmniejszenia zaburzeń powiązanych z ADHD. Rodzice mogą stosować techniki behawioralne, w tym ograniczenie czynników środowiskowych, które nadmiernie pobudzają dziecko, wydawanie jasnych i zwięzłych wskazówek, zachęty za dobre zachowanie, a za pomocą spójnej i odpowiedniej dyscypliny, takich jak limitu czasu dla niechcianych zachowań.

Wymagania dla Social Security Disability

Zgodnie z Social Security Administration, dziecko, które "cierpi medycznie do ustalenia utraty wartości fizycznej lub psychicznej lub upośledzenia, które wynikają w oznakowanych i poważne ograniczenia funkcjonalne" uważany jest za niepełnosprawnych i mogą kwalifikować się do niepełnosprawności Ubezpieczeń Społecznych. Dzieci z ADHD, którzy nadal cierpią z ograniczoną funkcją, nawet po leczeniu mogą spaść w tych wytycznych. Aby zakwalifikować się do niepełnosprawności Ubezpieczeń Społecznych, dochód gospodarstwa domowego, w którym znajduje się dziecko może spaść poniżej maksymalnego dochodu określonego przez Social Security Administration (SSA).

Ubieganie się o Social Security Disability

Aby ubiegać się o świadczenia rentowe z ubezpieczeń społecznych dla dziecka, wniosek musi być wypełniony przez ZUS albo osobiście lub telefonicznie. Dziecko Zgłoś Niepełnosprawność jest dostępna online i służy jako przewodnik informacji wymaganych do dokonania ustalenia świadczeń. Wymagane informacje zawiera historię dziecka medycznej i leczenia, jak również informacje takie jak dochody gospodarstw domowych, wielkość gospodarstwa domowego oraz numery ubezpieczenia społecznego wszystkich członków rodziny. Po otrzymaniu wypełnionego wniosku i Dziecka raporcie niepełnosprawności, SSA będzie żądać dokumentacji z odpowiednich źródeł. Informacje te są wykorzystywane do określenia uprawnienia do świadczeń. Wnioskodawcy otrzymają decyzję Urzędu Bezpieczeństwa Społecznego pocztą. Jeżeli świadczenia zostały odrzucone, powodem odmowy jest wymieniony wraz z instrukcją odwołania.

Świadczeń z zabezpieczenia społecznego dla dzieci zmarłego ojca

Świadczeń z zabezpieczenia społecznego dla dzieci zmarłego ojca

Jak każdy człowiek pracy rachunek ojciec ma podatki potrącane od jego zarobków. Niektóre z tych podatków płacić za "Zabezpieczenie społeczne ubezpieczenia." Że ojciec umarł przed jego dzieci stają się dorosłymi, rząd federalny okazja w górze niektórzy strat finansowych na dzieci pozostające na utrzymaniu płacąc im miesięczne świadczenia z funduszu ubezpieczeń. Dla dzieci do otrzymywania świadczeń z zabezpieczenia społecznego ubezpieczenia ZUS musi być zgłoszony i wieku dzieci muszą być zweryfikowane.

Wieku kwalifikowalności

Niezamężne dzieci 16 lat i młodszych kwalifikują się do udziału świadczeń ubezpieczeniowych. W niektórych okolicznościach, dzieci w wieku do 19 lat można kontynuować do otrzymywania świadczeń z zabezpieczenia społecznego osób pozostałych przy życiu, o ile są one full-time studentów. Drobne lub dorosłych dzieci niepełnosprawnych można otrzymywać świadczenia w każdym wieku, jeżeli niepełnosprawność wystąpił przed osiągnięciem wieku 22. Będą one nadal otrzymywać świadczenia dla trwania niepełnosprawności.

Kiedy należy stosować

Zastosowanie do rent rodzinnych jak tylko kopię świadectwa śmierci ojca jest dostępny. Pogrzebowy można dostarczyć, lub zapytać zabezpieczenia społecznego, które pomogą Ci uzyskać to. Trzeba będzie zmarłego ojca numer PESEL i SSN każde dziecko pozostające na utrzymaniu. Każde dziecko w narodzin rekord będzie także wymagane. Zmarłego ojca najnowszą wypowiedź podatku dochodowego i formularz W-2 należy podać, a także swój numer rozliczeniowy banku więc SSA elektronicznie wpłacić wyboru beneficjentów.

Jak stosować

Zadzwoń Social Security Administration bezpłatny numer (1-800-772-1213) do ubiegania się o świadczenia. Mam dostępne wszystkie lub jak najwięcej informacji, wymienione w poprzedniej sekcji. Jeśli agent jest dostępny otworzyć wniosek, Twoje połączenie zostanie przekazane do agenta dostępne. Jeśli nie, to zostaniesz poproszony aby ustawić czas, kiedy przedstawiciel może oddzwoni i rozpocząć proces roszczenia. Po mowie z agentem i zaczął roszczenia, ona daje nazwę kontaktu w lokalnym biurze SSA, pytając, że mail oryginalne kopie świadectwa urodzenia, itp., do tego miejsca. Masz możliwość przyjmowania informacji do urzędu SSA; Jednakże nadal należy pozostawić. To zostanie wysłane do Ciebie gdy roszczenie jest zakończona. Zachować kopię lub skan wszystko wysłać lub wziąć do urzędu SSA.

Miesięczna kwota korzyści

SSA określi wysokość miesięcznych świadczeń obliczając procent co zdobył podczas jego pracy życia zmarłego ojca. Beneficjentów zazwyczaj otrzymują 75 procent tych dochodów. Powinny istnieć inne drobne dzieci spłodził przez zmarłego przez były związek, te dzieci będzie również czerpać korzyści. Między cztery a pięć tygodni po zgłoszenia roszczenia do świadczeń z zabezpieczenia społecznego wzdrygnąć się weryfikacja konta bankowego, który podałeś do SSA. Korzyści będzie prawdopodobnie przybywać tygodni przed powiadomienie o zatwierdzeniu wniosku...

Gry umiejętności społecznych dla dzieci

Gry umiejętności społecznych dla dzieci

Nauka umiejętności społecznych jest ważną częścią rozwoju dla dzieci. Dzieci trzeba nauczyć się wykazywać właściwych zachowań społecznych w nieformalnych sytuacjach z rówieśników i dorosłych w szkole, jak i w domu. Nauka umiejętności społecznych w postaci gry pozwala dzieciom naprawdę nabyć umiejętności niezbędne do skutecznej interakcji z innymi.

Zapytać i odpowiedzieć na

Rozgrywane są one wstępnie wykonane gry bingo jak. Każda karta ma zdjęcia ludzi w różnych sytuacjach społecznych. Zapytać i odpowiedź cele sześć umiejętności obszarach grzeczności, problem rozwiązywanie, pobyt na temat, żądając informacji, inicjowanie konwersacji i uczucia. Aby zagrać, nauczyciel pyta sie uczniow to, co robią w niektórych sytuacjach. Pytania są w broszurze aktywności zawarte w pudełku z grą. Podczas odpowiedzi ucznia, dostaje na pokrycie tego placu z tokenem pianki. Pierwszym graczem, aby uzyskać trzy w rzędzie jest zwycięzcą.

Ryuu świata

Ryuu World jest grą karcianą fantasy, mające na celu nauczyć dzieci umiejętności społecznych, za pomocą świecie smoków i niby. Graczy zbierać karty i działają obecnie sytuacji społecznych podczas gry. Gracze muszą poprawnie działają obecnie poprawne zachowań społecznych do góry w grze. Smoki "rozwijać" podczas gry, pozwalając graczy, aby zobaczyć pozytywne skutki właściwych zachowań społecznych.

Thumball

Thumball to świetny sposób, aby nauczyć dzieci, jak współdziałają ze sobą. Może kiedyś z małą grupą dzieci lub całej klasy. Zacznij o grupie zdecydować, które kciuk kciuk "odpowiedź". Nauczyciel lub lider wtedy rzuca lub toczy piłkę do ucznia. Gdy piłka zostanie złapany, dziecko wygląda na poprawny kciuk. Student musi właściwie reagować na oświadczenie pod kciuk. Studenci muszą odpowiedzieć na osoba, która miała piłkę przed nimi. One muszą ćwiczyć co oko kontakt i mówiąc wyraźnie Kiedy po rozmowie. Ta gra promuje rozwój umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej.

Szarady

Szarady to gra odwieczne, który działa, aby uczyć umiejętności społecznych. Gracz wybiera kartkę i odczytuje słowo lub zdanie napisane. On musi spróbować do reprezentowania tego wyrazu lub frazy do kolegów z drużyny za pomocą pantomimy. Gracz musi zdecydować, najlepsze gesty wobec używać wobec najbardziej efektywnie komunikować się. Uczniowie uczą się czytać język ciała i inne społeczne sygnały od rówieśników. Po każdej rundzie nauczycieli lub przywódcy mogą prowadzić dyskusję na temat co zadziałało, a co nie. Proszę studentów o tym, dlaczego pewne gesty są lepsze niż inne.

Gry do rozwijania umiejętności społecznych dla dzieci

Gry do rozwijania umiejętności społecznych dla dzieci

Częścią rozwoju dziecka obejmuje zdolność do społecznie interakcji z innymi dziećmi i ludzi. Podczas gdy niektóre dzieci dostosować się do interakcji społecznych łatwo, innych może być większym wyzwaniem. Rodzice i nauczyciele mogą angażować się dzieci w różnych grach, które pomogą im rozwijać ich umiejętności społeczne i zapewni rozrywkę oraz.

"Budowanie konsensusu"

Do tej gry dzieci uczyć się znaczenia negocjacji i kompromisu przez planowanie makiety urodzinowe. Indywidualnie dzieci obmyślać decyzje dotyczące działań, obiad posiłek i typu tort urodzinowy. Gdy dzieci zidentyfikować swoje ulubione i najmniej ulubiona opcje, spotykają się i zobaczyć, co zgadza się na.

Szarady

Klasyczna gra szarady daje dzieciom możliwość korzystania z umiejętności społecznych takich jak perspektywy pobierania i czytania mowy ciała. Kartki rysować graczy z pojemnika i spróbuj przenoszenia--przez gesty tylko--wybrane słowo do ich drużyny. Zespoły domyślając się poprawnie otrzymuje 1 punkt; Jeśli zespół nie poprawnie odgadnąć, drużyny przeciwnej dostaje szansę, aby ukraść. Oprócz przy użyciu umiejętności komunikacji niewerbalnej, dzieci są zbieżne i interakcji społecznie jak próbują odgadnięciu słowa poprawnie.

Wspólne gry Ball

Gry piłka przechodzi pomóc dzieciom pomyślnie współdziałają ze sobą w imię wspólnego celu. Bez przerwy lub upuszczenie piłki dzieci uderzyć, kopnąć lub podrzucać piłkę i z powrotem. Aby utrzymać piłkę ruchu iz powrotem, dzieci przewidywania działań partnera i obiekty oparte na tych działań.

"Zrobić śmiać się pomnik"

Silne umiejętności społeczne obejmują zdolność do praktyki, samokontrola. W tej grze jeden dzieciak gra "To" jak wszystkie inne dzieci zamrażać jak posągi. "" Dziecko wykonuje działania, aby "zamrożonych" dzieci śmiech, Śmieszne miny, robi dziki taniec lub co śmieszne dźwięki. Pierwsze dziecko, żeby śmiać się staje się "To" do następnej rundy. Czy "to" dziecko wykonuje naprawdę śmieszne akcje i dzieci "zamrożonych" powstrzymać od pęknięcie w śmiech, pokazują one pomyślnie samokontrolę.

"Nazwa gry"

Przed mówił do kogoś, dzieci powinny uczyć się znaczenie przyciągnięciu uwagi osoby. Do tej gry dzieci siedzą w kręgu, z jednym dzieckiem biorąc piłkę. Dziecko z piłką mówi nazwa innego dziecko w kręgu i toczy piłkę do niego. Dziecko odbiera piłkę z kolei mówi nazwa innego dziecko w kręgu i toczy piłkę do niej. Gra kontynuuje w ten sposób, dzieci ucząc się adres osoby, z którymi chcą mówić.

"Thumball"

Dzieci umieścić "wycisnąć" na umiejętności społeczne, grając z odpowiedzi w ruchu "Thumball," zalecane dla osób w wieku 3 i do góry. Kopanie, toczenia, przekazywanie i podrzucanie Ściśliwy Przelotny piłkę w dowolnym kierunku, dzieci praktyki ich komunikacji i umiejętności społecznych w "Łatwy", ciężko,"tryby"Trudne"i"Wyzwanie". Każdy panel kuli zawiera drukowanej grafiki, logo, Zdjęcie lub słowo związane z konkretnego przedmiotu. Po złapaniu piłki i patrząc na panelu pod określonym palcem, dzieci mogą odpowiedzieć za siebie; Poproś innego gracza do odpowiedzi; lub przewidzieć odpowiedź, którą dałoby się innego gracza. Jeśli dziecko kciuk ląduje na tytuł miejsce lub miejsca na "Shnoogie", on wybiera miejsca, aby odpowiedzieć. Thumball tematu piłki obejmuje pięć kulek "Mania" ("Odpowiedzi", "Kategorii", "emocje", "List" i "Piłka nożna"), a także nauka piłki dla "ABC", "Zwierzęta", "Numery" i "Kształtuje." Inne Thumballs obejmują "Złapać pokoju", "Ice Breaker", "Miłość zawsze," "Spotkać i pozdrowić," "przenieść swoje ciało," "Części z Story", "Cnoty i wartości" i "Kim jesteś?" Lider może ustawić limity czasu odpowiedzi i długość gry i Nagroda/odliczenia punktów dla dzieci odpowiedzi.

Zajęcia psychologiczno-społeczne dla osób starszych

Zajęcia psychologiczno-społeczne dla osób starszych


Działania te, które są psychospołeczne rozwoju psychologicznego jest zwiększona poprzez interakcje społeczne. Działania te mogą pomóc seniorom zaprzyjaźnić się i rozwijania relacji przy jednoczesnej poprawie ich spojrzenie na życie. Działania psychospołeczne są popularne w domach opieki i ośrodkach emerytalnych. Niektórzy seniorzy tkwią w ich sposoby i działania psychospołeczne mogą pomóc wprowadzić je z ich powłoki.

Book Club

Organizuje klub książki zachęca do nauki zarówno indywidualnej i grupowej. Starszy czyta książkę z analitycznym okiem tak, że ma coś do przyczynienia się do dyskusji. Podczas dyskusji na temat tej książki, starszy może nauczyć się patrzeć na rzeczy w nowy sposób, a także cieszyć się proces dzielenia i omawianie literatury.

Gry

Mając seniorzy grać w gry planszowe lub karty razem daje im powód do współdziałania ze sobą. Seniorzy muszą rozwijać konkurencyjne przyjaznych umiejętności w trakcie gry. Gra jest tłem dla ułatwienia towarzyskich. To prawie nie ma znaczenia to, co gra odbywa się dlatego, że seniorzy muszą współdziałać ze sobą.

Terapia grupowa

Terapia grupowa powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego licencjonowanym terapeutą. Wielu seniorów, którzy doświadczyli wojny i trudne życie może nie mają z kim porozmawiać o swoich problemów, problemów i bólu. Terapia grupowa może być niezwykle pomocne w udzielaniu seniorów szansę wypowiedzenia się bez wyroku w bezpiecznym, przyjaznym środowisku.

Ćwiczenia i sport

Podczas gdy osoby starsze mogą nie być w stanie zagrać w piłkę nożną walki, istnieje wiele działań, mogą cieszyć się jak kręgle trawnik, krokietem, ping-pong, bilard i rady losowym. Sport można grać zespołowo lub indywidualnie. Ćwiczenia skorzystają seniorów ogromnie, a także dostać je razem rozmawiać gdy grają.

Mephibosheth Biblii historię zajęcia dla dzieci

Biblia historie, kiedy właściwie powiedział i rozumieć, pomóc zrobić Biblia źródłem do nauki ekscytujące, a nie jedynie starej książki inspirujące ziewa. Historia Biblii Mephibosheth oferuje dzieci inspirujące konto nauczania wielu lekcji. Historia zaczyna się Mephibosheth stoi przeszkoda jako 5-letni chłopiec i kończy się z Mephibosheth w żyjąc życiem wyzwanie i sukces.

Mephibosheth i historia tło

Aby czas dokładnie zrozumieć jego nagrań życia i Mephibosheth. On miał początek szorstki, posiadające został okaleczony podczas jego pielęgniarka spadła mu po wysłuchaniu tego Mephibosheth ojciec i dziadek zabitych w walce. Miał tylko 5 lat potem. Później po uruchomieniu własnej rodziny, David Króla Jerozolimy starał się cześć przymierza z Mephibosheth's przodków i dał mu Właściwość i specjalnej pozycji w tabeli królewskiej.

Możliwości działania

Ponownie rola wydarzeń, które zdarzyło się w Mephibosheth w życiu pomoże dzieciom poczucie jego historię. Najważniejsze wydarzenia obejmują upadku, które niszczą go; przejście od miasta Lodebar do Jerozolimy, gdzie następnie pozwolono mu siedzieć przy stole królewskiej, nawet jako kaleka; jest oczerniany przez sługę Ziba King David, a król, w gniewie, obiecując oddać wszystkie Mephibosheth w ziemi do Ziba; i David's później poznanie prawdy o Mephibosheth i zamawiania Ziba i Mephibosheth do podziału ziemi, podczas gdy Mephibosheth zaoferował swój udział do Ziba. Takie akty ponownie może być w formie zabawy z wielu znaków. Czy każde dziecko skupić się na cechy szczególne dla każdego znaku, a w konsekwencji wykonywania tych cech w życiu. Proste kostiumy i rekwizyty będzie ponownego aktów jeszcze bardziej niezapomniany.

Lekcje w historii działalności

Pokrycie tych wydarzeń za pośrednictwem historię działalności nauczy cenne lekcje dla dzieci. Fakt, że Mephibosheth stał się osób niepełnosprawnych w tak młodym wieku, ale pokonaliśmy tej przeszkody--nawet do punktu o własnej rodziny i siedzi z tantiem--uczy dzieci że handicap nie oznacza utraty życia. Dalej hojność, który Mephibosheth wyświetlane ku Ziba, nawet po jest oczerniany, oferuje świetny przykład pokory, bezinteresowności i przebaczenie.

Opcje dodatkowe aktywności

Podczas ponownego aktów grać może zostać liczniejszy wzajemnie oddziaływujący i zapewnić bardziej trwałe wrażenia na dzieci, innych działań może również okazać się warto. Mogą one obejmować rysunku lub zabarwienie zdjęcia przedstawiające głównych scen w Mephibosheth w życie; przy użyciu parę kul z związane nogi aby lepiej zrozumieć rzeczywistość życia niepełnosprawnych nogi; lub po prostu czytania na głos konto--z okazjonalnych pomoc dorosłego - Znalezione w 2 Samuel 4:4; 2 Samuel 9:1-10; 2 Samuel 19:15-30.

Historie biblijne wielkanocne dla dzieci

Historie biblijne wielkanocne dla dzieci

Wersje dla dzieci opowieści Biblii Wielkanocy są te, które są napisane w łatwy wobec rozumieć tekst i często zawierają zdjęcia. Znaleźć takie historie na chrześcijańskich witryn lub w książkach, które można zamówić przez chrześcijańskich witryn handlowych. Film animowany wersje historii biblijnych i Biblii gry i barwienia stron są również dostępne na zakupy Christian i dzieci Biblii badań internetowych jak również.

Ostatnia Wieczerza

Ostatnia Wieczerza jest opowieść o ostatni posiłek Jezusa z uczniami przed ukrzyżowaniem. Jezus dzieli się chleb i wino z jego zwolennicy mówią, że gdy oni podzielić się chlebem i piją oni powinien zapamiętać go. Ta historia zawiera także Zdrada Judasza, który dał Jezus miejsce pobytu do rzymskich urzędników. Jezus i Kidz jest jeden zasób online przyjazny dzieciom wersję tej historii, jak również innych Biblii opowiadania, łamigłówki i barwienia stron. Animowany film DVD z Nowego Testamentu historie, w tym z arszenikiem, są dostępne na stronach takich jak NestFamily.com.

Wielki Piątek

Wielki Piątek to dzień, w którym Jezus był sądzony przez rzymskiego gubernatora Poncjusza Piłata, który prosił Jezusa, jeśli był on synem Boga. Odpowiedź Jezusa nie spełnia Piłat lub tłum który zebrał, którzy wołali do Piłata go ukrzyżować. Jezus został pobity przez żołnierzy rzymskich i następnie ukrzyżowany, skomplikowana forma śmierci zazwyczaj zarezerwowany dla przestępców. Wersje dla dzieci opowieści Wielki Piątek są dostępne na stronach takich jak TwoPaths.com. Można też kupić książki dla dzieci tej historii, takich jak "Wielki Piątek" przez Louise Ulmer.

W niedzielę wielkanocną

Historia Jezusa umierającego na krzyżu, jego ciało przewożonych na grób Józefa z Arymatei i późniejszymi zmartwychwstania jest ostatnia część historii Wielkanoc. Na stronach takich jak dzieci kaplicy i części Biblii DLTK na stronie Rękodzieło dla dzieci dostępne są wersje dla dzieci tej historii, a także Biblia barwienia stron i innych rzemiosł.

Świadczenia z ubezpieczeń społecznych dla dzieci z ADHD w Nebrasce

Świadczenia z ubezpieczeń społecznych dla dzieci z ADHD w Nebrasce


W 2006 roku, 4,5 mln dzieci w wieku od pięciu do 17 cierpiał nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD) według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC). CDC ADHD uważa jedną z najczęstszych chorób pediatrycznych neurobehawioralnych. Jedną z form pomocy dla rodzin z dziećmi, które cierpią na ADHD jest poprzez świadczeń socjalnych. Chociaż Nebraska ma jeden z najwyższych zaległości przetwarzania dla ubezpieczenia rentowego ubezpieczeń społecznych, świadczenia są dostępne.

Tło

Dzieci z ADHD mają prawo do świadczeń z zabezpieczenia społecznego w ramach dodatkowego programu dochodowego bezpieczeństwa Ustawy o zabezpieczeniu społecznym. W tej sekcji, Tytuł XVI ustawy Social Security, udostępnia płatności dla osób, które są niepełnosprawne i mają ograniczone zasoby. ADHD jest wymieniony w "Mental Disorders- Dzieciństwo" w sekcji 112,11 z września 2008 roku, edycja "Blue Book". Blue Book, że ADHA jest, "objawia rozwojowo nieodpowiednie stopni nieuwagi, impulsywności i nadpobudliwości."

Wymagania

Na ADHD dziecko kwalifikuje się do świadczeń z zabezpieczenia społecznego, musi spełniać wymagania określone w "Blue Book". W "części A," musi mieć medycznie udokumentowane dowody zaznaczonym nieuwagi, oznaczone impulsywność, nadpobudliwość i oznakowane. W sekcji B, dzieci w wieku od jednego do trzech lat muszą spełniać jeden z następujących czynności: rozwój brutto lub grzywny silnika, funkcje poznawcze lub komunikatywnym lub funkcji społecznej na poziomie ogólnie objęta przez dzieci w wieku nie więcej niż jedna druga dziecka. Dzieci w wieku od trzech do 18 musi spełniać dwa następujące: oznaczone upośledzenie funkcji poznawczych lub komunikatywnym, odpowiedniej dla wieku zaburzenia w funkcjonowaniu społecznym, zaburzenia w funkcjonowaniu lub trudności osobistych w utrzymaniu koncentracji, wytrwałości lub tempa.

Dokumentacja

Możesz użyć dokumentacji z wielu różnych źródeł, jeśli chodzi o uzyskanie świadczeń z zabezpieczenia społecznego, w stanie Nebraska. Możesz użyć notatki, spostrzeżenia i leki z lekarzy Twojego dziecka. Można także korzystać z informacji od szkoły dziecka, w tym nauczycieli, obserwacji z badań przeprowadzonych przez psychologa szkolnego, dowody zindywidualizowanego planu edukacji (IEP), lub "specjalnej" oznaczenia.

Stosowania

Wymagane jest wypełnienie wniosku o udzielenie dodatkowego dochodu bezpieczeństwa oraz sprawozdanie niepełnosprawności dziecka, gdy stosuje się do świadczeń socjalnych dla swojego ADHD dziecka. Można wykonać raport niepełnosprawności dziecka w Internecie, ale należy skontaktować się z lokalnym biurem ubezpieczeń społecznych umówić wypełnienie dodatkowego formularza dochodowego bezpieczeństwa przez telefon lub osobiście. Raport niepełnosprawność dziecka zawiera informacje na temat stanu zdrowia dziecka, dokumentację medyczną, edukację i historię pracy. Social Security Administration zapewnia dodatkową listę kontrolną, aby pomóc zebrać dokumenty dla wywiadu. Informacja zawiera dane kontaktowe oraz ewidencji leczenia dla lekarzy, terapeutów, szpitali, klinik i szkół, które traktowane dziecko.

Proces

Po aplikacje i wywiadu są kompletne, sprawa jest podana do usług Oznaczanie Stan niepełnosprawności (DDS). DDS działa na gromadzenie informacji ze źródeł medycznych, które zostały określone. Jeśli nie ma wystarczająco dużo informacji, mogą zamówić kolejny egzamin z każdym lekarzem pediatrą lub niezależnego źródła. Po zebraniu jak największej ilości informacji, jak to możliwe, zespół dwóch osób czyni ustalenia niepełnosprawności. Konsultant medyczny lub psychologiczny i egzaminator niepełnosprawność tworzą zespół. DDS będzie dać sprawę do lokalnego biura ubezpieczeń społecznych po ustaleniu. Jeśli są dopuszczone do świadczeń Social Security Administration będzie określić wysokość świadczeń i rozpocząć płatności. Jeśli nie są zatwierdzone, można odwołać się od decyzji.

Jak zastosować zabezpieczenia społecznego dla dzieci z trudności w uczeniu się?

Jak zastosować zabezpieczenia społecznego dla dzieci z trudności w uczeniu się?


Dzieci z trudnościami w nauce mają szeroki zakres działania, od łagodnego do ciężkiego. W przypadku trudności w uczeniu dziecka poważnie ogranicza jego zdolność do działania, może kwalifikować się do Social Security Disability.

Historia

Social Security Disability Insurance został po raz pierwszy wprowadzony w 1936 roku zajęło 20 lat dyskusji w ramach agencji wykonawczych i Kongresu, zanim stało się prawo w lipcu 1956 roku.

Proces

Możesz umówić się bezpośrednio z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, aby wypełnić formularz wniosku i sprawozdania Dziecko niepełnosprawności. Dodatkowo, Ubezpieczeń Społecznych zwróci rekordy od lekarza dziecka i szkoły.

Korzyści

Jeśli twoje dziecko kwalifikuje a dochód gospodarstwa domowego przypada w określonych granicach kwalifikowalności w ramach zabezpieczenia społecznego, to dziecko może mieć prawo do płatności miesięcznych. Dodatkowo, może on kwalifikują się do ubezpieczenia zdrowotnego przez Medicaid.

Ostrzeżenie

Początkowy proces nanoszenia może trwać do czterech miesięcy i mogą doprowadzić do odmowy. Możesz odwołać się zaprzeczyć sprawę do ponownego rozpatrzenia. Niektóre przypadki wymagają wystąpienia przed sędziego prawa administracyjnego przed rozliczenie może być dokonane.

Działania społeczne dla mieszkańców domów opieki

Działania społeczne dla mieszkańców domów opieki


Znalezienie zajęcia dla seniorów w domu opieki jest ważnym aspektem utrzymania ich zdrowia, zapobiegania depresji i poznawać nowych ludzi. Działania te są często organizowane przez koordynatora działań i pomóc stworzyć pozytywne środowisko w domu. Podczas gdy wiele domów opieki mają wspólny obszar, w którym mieszkańcy mogą oglądać telewizję, gra w karty i porozmawiać, planuje działania pozwala im dzielić się ich wspólne interesy z innymi.

Grupy ćwiczeń

Ćwiczenia w grupach domach opieki oferuje mieszkańcom możliwość towarzysko i poprawić swoją siłę i mobilność. Ci, którzy pracują w grupach mogą pomóc zmotywować i wsparcie ze sobą. Korzyści z ćwiczeń obejmują zwiększenie poziomu energii, redukcji stresu, wzmocnienie serca, poprawa poziomu cholesterolu, kontrolowania wagi i zapobiegania problemy z utrzymaniem równowagi. Grupy te mogą spełniać różne razy w ciągu tygodnia i pozwalają mieszkańcom poznać nowych ludzi w domu.

Usługi religijne

Rząd federalny wymaga co Medicaid- i Medicare certyfikat domu opieki zapewnić mieszkańcom możliwość udziału każdego rodzaju usług religijnych. Jest to również szansa dla osób lub grup w domu opieki, którzy podzielają wiarę uczestniczyć religijne usług, wydarzeń i spotkań z siebie. Wiele domów opieki mają także usługi niewyznaniowej w domu dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą podróżować. Rodzina i przyjaciele są również mile widziani te usługi z rezydentem i możliwości mogą być dostępne towarzysko zarówno przed jak i po wykonaniu usługi.

Wycieczki

Koordynatorem działań w domu opieki może zorganizować wycieczki dla mieszkańców. Te wycieczki może obejmować szereg działań i mogą obejmować wycieczki do muzeów, centrów handlowych, spa, wydarzenia sportowe, parki, plaże i kasyna. Mieszkańcy o podobnych zainteresowaniach mogą uczestniczyć w tych działaniach i poznać się nawzajem. Wiele domów opieki mają specjalistyczne samochody dostawcze, które mogą pomieścić mieszkańców, którzy znajdują się na wózku inwalidzkim lub żyjących z innymi utrudnieniami, aby zapewnić, że mogą uczestniczyć w tych działaniach społecznych.

Jak promować odpowiedzialność społeczną dla Zdrowia

Jak promować odpowiedzialność społeczną dla Zdrowia


Społeczna odpowiedzialność jest głębokie i złożone zagadnienie. Przecina on wiele dyscyplin z religii, polityki i nauki. Istnieją dwa główne kierunki w społecznej odpowiedzialności związanej ze zdrowiem. Jednym z nich jest to, co rządy zawdzięczam jej obywateli, w zakresie dostępu do opieki zdrowotnej, wody, żywienia i warunków sanitarnych. Innym aspektem jest indywidualna odpowiedzialność. Journal of Medical Ethics wskazuje, że sześć z 10 wiodących czynników globalnego obciążenia choroby są związane z trybem życia. Są to: niebezpieczny seks, wysokie ciśnienie krwi, spożywanie alkoholu, palenie tytoniu, wysoki poziom cholesterolu i otyłość.

Instrukcje

1 Teach nastolatkowie znaczenie bezpiecznego zachowania seksualne. Wychowywać je na problem HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową. Omów znaczenie płci w kontekście relacji i odpowiedzialności, a nie tylko mechanika.

2 edukować ludzi na temat znaczenia regularnych kontroli ciśnienia krwi. Wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do chorób serca i udarów mózgu. Cel kampanii zdrowia publicznego do osób wrażliwych, koncentrując się na obniżenie ciśnienia krwi. Obejmować porady na temat ćwiczeń i diety.

3 Reklamuj bezpiecznego poziomu spożycia alkoholu. Cel młodzieży w szczególności. Wdrożenie działań antynikotynowych. Większość ludzi zdaje sobie sprawę z zagrożeń dla zdrowia wynikających z palenia, jednak wiele z nich nadal utrzymują się w ich zwyczaju. Skup swoją kampanię zdrowia publicznego w sprawie środków, aby pomóc palaczom zatrzymać. Może to obejmować różne rodzaje zabiegów, takich jak hipnozy i nikotynowej terapii zastępczej.

4 docelowa wysoki poziom cholesterolu i otyłość. Presję na producentów żywności i supermarkety w celu zmniejszenia tłuszczów trans w żywności i obniżyć koszty owoców i warzyw. Nagłośnić znaczenie regularnych ćwiczeń. Dołącz bony gimnazjum w pakiecie leczenia osób z problemami układu krążenia.

Działalność społeczną dla mieszkańców w domach opieki

Znalezienie zajęcia dla seniorów w domu opieki jest ważnym aspektem zachowania zdrowia, zapobiegania depresji i poznawać nowych ludzi. Działania te są często organizowane przez koordynatora działań i stworzysz pozytywne środowisko w domu. Podczas gdy wielu domach mają wspólny obszar, gdzie mieszkańcy mogą oglądać telewizji, gra karty i mówić, planowania działań pozwala im wobec udział ich wspólne interesy z innymi.

Grupy ćwiczeń

Grupy ćwiczeń w domach opieki oferuje mieszkańcom możliwość towarzysko i poprawy ich wytrzymałości i sprawności ruchowej. Tych, którzy pracują w grupach może pomóc motywować i wspierać się nawzajem. Korzyści z ćwiczeń obejmują zwiększenie poziomu energii, zmniejszenie stresu, wzmocnienie serca, poprawę cholesterolu, kontrolowanie wagi i zapobiegania problemy z utrzymaniem równowagi. Tych grup można spotkać różne czasy przez cały tydzień i umożliwić mieszkańcom Poznaj nowych ludzi w domu.

Nabożeństwa

Rząd federalny wymaga, że każdy certyfikat Medicaid i Medicare domu opieki zapewnienia mieszkańcom możliwość udziału wszelkiego rodzaju uroczystości religijnych. Jest to również szansa dla osób fizycznych lub grup w domu opieki, którzy podzielają wiary serwis religijny, imprez i spotkań między sobą. Dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą podróżować wielu domach mają usługi bez religi w domu. Rodzina i przyjaciele są również mile widziani tych usług z rezydentem, i możliwości mogą być dostępne z uczniami zarówno przed, jak i serwis.

Wycieczki

Koordynator działań w domu opieki może zorganizować wycieczki dla mieszkańców. Te wycieczki może obejmować szereg atrakcji i mogą obejmować wycieczki do muzeów, centrów handlowych, uzdrowiska, imprezy sportowe, parki, plaż i kasyna. Mieszkańcy o podobnych zainteresowaniach mogą uczestniczyć w tych zajęciach i poznać siebie. Wielu domach mają specjalistyczne samochody dostawcze, które mogą pomieścić mieszkańców, którzy są w wózkach inwalidzkich lub życia z innymi utrudnieniami dla zapewnienia, że mogą one uczestniczyć w działalności społecznej.

Obozy Odchudzanie dla dzieci w Ohio

Obozy Odchudzanie dla dzieci w Ohio


Wysyłanie dziecka do nadwagi odchudzania obozu latem wzrosła popularność. Nadwaga może tworzyć piętno społeczne dla dzieci, i chyba waga jest stracone, to pozostanie im na całe życie. Z stawek otyłości u dzieci wzrasta, cukrzycy i innych problemów zdrowotnych, są poważnym problemem dla rodziców dzieci z nadwagą. Wysłaniem ich do obozu odchudzania nie tylko pomaga ich poczucie własnej wartości, ale uczy je przez całe życie zdrowe nawyki. Brak obozy odchudzania dla dzieci istnieją obecnie w stanie Ohio. Kilka istnieje w Pensylwanii, który graniczy Ohio.

Wellspring Pennsylvannia

Obóz ten stanowi, że "Wellspring Pensylwania jest oparty tylko naukowo koedukacyjnej obóz utrata wagi w północno-wschodniej. Nasz zmotywowany personel przeznaczony dla chłopców i dziewcząt w wieku od 11 do 18 na lato pełne zabawy nowych doświadczeń, nowych przyjaciół i dramatycznej wagi strata. " Prowadzenie rejestracji na 50 uczestników pozwalają na zindywidualizowane programy i elastyczności. Odżywianie i zajęcia kulinarne towarzyszyć rygorystycznych działań, takich jak turystyka piesza, rowerowa i zespołowych dyscyplin sportowych. Ceny wahają się od 1000 do 2000 dolarów tygodniowo.

Obraz na nowy obóz Szlaki Pocono

Położony w Reeders, Pensylwania, Nowy Obóz Obraz w Szlaki Pocono oferuje malowniczą scenerię i górzysty teren. Wszystkie kempingi są pogrupowane według wieku w sąsiednich kabin, a kampus oferuje pełną personelu medycznego, a także 24-godzinną ochronę. Miejscu jezioro, dwa baseny, centrum wspinaczkowe i przygoda programu, to tylko kilka z cech obozu. Koszty wahają się od 600 do 1000 dolarów tygodniowo.

Koszt

Chociaż koszty obozów odchudzających są zazwyczaj znacznie wyższe niż tradycyjnych obozów letnich, programy zostały opracowane z wejściem zawodowej przydatności i ekspertów żywieniowych, które pomogą nauczyć dzieci, jak być aktywne i zdrowe przez całe życie.

Alternatywy dla Weight Loss Obozu

Jeśli obozy Pensylwanii są zbyt daleko, rozważyć alternatywne do utraty wagi, takich jak obozy fitness i obozów sportowych. Obozy sportowe, choć nie są bezpośrednio ukierunkowane na utratę wagi, może pomóc nauczyć dzieci, aktywny tryb życia. Ponieważ te rodzaje obozów są zazwyczaj dużo tańsze, są alternatywą dla utraty wagi, ponieważ obozy promować oddychanie i wymagają dziecko wykonywać przez cały tydzień. Wiele dzieci może zakończyć się utratą wagi w tego typu obozach, więc jeśli budżet lub odległość jest problemem, są warte rozważenia.

Korzyści z Weight Loss Camps

Gdy dziecko traci nadwagi na obozie letnim, jego ryzyko cukrzycy oraz innych potencjalnych chorób wagi związane jest obniżona. Zdrowych nawyków, takich jak codzienne ćwiczenia i zdrowe odżywianie może pomóc zmienić życie dzieciaka w pozytywny sposób, co prowadzi do wzrostu poczucia własnej wartości i ogólnego zaufania.