adcov.com

heparyna do czyszczenia portu

Jak mam wypróżnienie port?

Jak mam wypróżnienie port?


Jeśli u pacjenta występuje stan chorobowy, który wymaga dużych transfuzji, takie jak chemioterapia lub żywienia dożylnego, lekarz może wszczepić portu pod skórę klatki piersiowej. Okresowo należy lub lekarz przepłukania portu, aby zapobiec zablokowaniu. Lekarz może zlecić do przepłukania portu z soli fizjologicznej, heparynę lub obu tych substancji. Heparyna rozrzedza krew, aby pomóc uniknąć zatorów. Postępuj dokładnie z zaleceniami lekarza odnośnie jak często do płukania portu i jak to zrobić. Wielu pacjentów musi wylewać portu raz na cztery tygodnie.

Instrukcje

1 Umyj dokładnie ręce mydłem antybakteryjnym i wodą. Szorowania je przez co najmniej 30 sekund.

2 Otwórz pakiet sterylne rękawice, i kładą je na sterylnej powierzchni. Otwórz dwa pakiety sterylną gazą, wraz z solą fizjologiczną i pakietów gładkimi heparyny oraz pakiet rozwiązań glukonian chlorheksydyny (powinna zawierać wkładkę z gąbki), i ustawić je na sterylnej powierzchni. Otwórz igły infuzyjnej i umieścić go na powierzchni sterylnego, zapewniając, że nie dotykać żadnej części igły.

3 Założyć rękawice i przekręcić zawór na igły.

4 Znajdź dwa urządzenia po obu stronach aplikatora glukonianu chlorheksydyny. Mają wygląd skrzydeł. Szczypać je razem stosować glukonian chlorheksydyny do sterylnej gąbką. Umieść gąbkę na port, i zastosować delikatny ucisk. Oczyścić obszar wokół portu z gąbki przez około minutę. Alternatywnie, lekarz może poinstruować cię używać waciki nasączone alkoholem. Użyj trzy waciki nasączone alkoholem do czyszczenia portu i otaczającej skóry.

5 Pozostawić skórę i port do wyschnięcia. Nie dmuchać na skórę w celu przyspieszenia procesu suszenia, które mogą wprowadzić drobnoustrojów do powierzchni. Jeśli używane waciki nasączone alkoholem do sterylizacji powierzchni, oczyścić obszar ponownie z trzema powidon-jod (PVPI) gaziki antyseptyczne miejscowe po wyschnięciu alkoholu.

6 Użyj jednego z sterylne gaziki podnieść strzykawkę soli i przekręcić go na zaworze znajduje się rurki portu. Wcisnąć strzykawkę aż zobaczysz solna pojawiać. Umieścić strzykawkę i rurkę na jałowej powierzchni, utrzymując je podłączone.

7 Podnieś igłę, chwytając swoje skrzydła i składanie ich z powrotem. Zdjąć nasadkę igły, ale nie dotknąć igły.

8 Wprowadzić igłę do gniazda pod kątem 90 stopni, aż poczujesz, że dotrzeć do portu w tylnej ścianie. Wcisnąć tłok, aby zwolnić ilość soli fizjologicznej przez lekarza. Jeśli lekarz zalecił dodatkowo heparynizowaną solankę, należy również wprowadzić takie rozwiązanie.

9 Przytrzymaj portu stały się jednym rękawicach podczas wyciągania igły z drugiej.

Wskazówki

  • Lekarz może również zalecić Ci pozostawić igłę w miejscu terapii IV. Jeśli jest to przypadku on poinstruować do umieścić nową nasadkę na igłę i stosować sterylny opatrunek do zabezpieczenia igły.
  • Zużyte igły w pojemniku na ostre przedmioty lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
  • Jeśli masz obejrzano portu, co oznacza, że ​​opuścił igłę w porcie, trzeba uniknąć sos mokre.
  • Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z portem. Możliwe powikłania mogą obejmować nadmierne krwawienia, zator, ruch gniazda lub poślizgu rury portu.
  • Jeśli masz infekcję, można zauważyć, ból, obrzęk, zaczerwienienie, drenaż, gorączka i złe samopoczucie.

Jak korzystać z cewnika do dializy Linii

Jak korzystać z cewnika do dializy Linii


Nerki usuwania odpadów i nadmiaru wody z ciała. Gdy nie nerek, dializę prowadzi się w celu zapobieżenia gromadzeniu się toksyn we krwi. Cewnik z dwóch dużych portów jest włożona pacjenta szyi, klatki piersiowej lub w pachwinie dostępu naczyniowego. Krew przepływa z ciała pacjenta przez jeden port cewnika do maszyny do dializy, w którym czyści się i przesącza i powraca do pacjenta za pośrednictwem drugiego portu. Chociaż nie jest powszechna praktyka cewnika dializacyjnego może być stosowane do dostarczania do podawania dożylnego (IV), podczas gdy inne leki, środki dostępu naczyniowego są dostępne.

Instrukcje

Cewnik dostępu dializy

1 umyć ręce i rękawice Don.

2 Należy użyć portu cewnika do naparzenia leku; posiadać port kciukiem i palcem wskazującym. Drugą ręką, użyj klawiszy alkoholu do czyszczenia portu czyste. Nie puścił portu lub stanie się ona zanieczyszczona, gdy dotyka skóry lub ubrania pacjenta.

3 Użyj wolną rękę, aby połączyć strzykawkę do portu. Cofać 10cc krwi; ta krew zawiera heparynę, który utrzymuje patent linii. Położyć strzykawkę na łóżku lub innej płaskiej powierzchni.

4 Wyczyść portu ponownie z innym nasączonym alkoholem. Podłącz przewód IV do portu, i zaprogramować pompę IV. Wyrzucić strzykawkę 10cc w polu biohazard czerwone.

5 Odłącz przewód po zakończeniu wlewu leku. Przepłukać cewnik 10cc solanki i heparyną utrzymanie linii otwarte.

Wskazówki

  • Istotne jest, że marnujesz 10cc krwi przed użyciem cewnika dializacyjnego. Heparyna, cieńsze krwi, utrzymuje linię z krzepnięciem. Stosując cewnik bez uprzedniego odciągnięcie 10cc krwi wyśle ​​mega dawki heparyny do krwiobiegu pacjenta, co może spowodować obfite krwawienie i śmierć możliwe.
  • Cewniki do dializy skrzepu łatwo, a na wielu instytucji są obsługiwane wyłącznie przez pielęgniarki dializy. W przypadkach nadzwyczajnych, takich jak zespół lizy guza, gdzie komórki pękła po chemioterapii i uwolnienia ogromnych ilości potasu w krwi, dializy muszą być wykonane natychmiast, aby pozbyć się nadmiaru potasu lub śmiertelnych nieprawidłowości serca mogą wystąpić. Cewnik jest zasadniczo linia życia pacjenta. Jeśli staje się gęstą, dializa nie może nastąpić; Cewnik musi być najpierw declotted (rozpuszczenie skrzepu, aby umożliwić przepływ cieczy), albo drugiego cewnika może być włożony do pacjenta. Obie opcje wymagają czasu, który jest niedostępny w sytuacjach tragicznych. Jeśli używasz cewnika dializacyjnego, upewnij się, zmywać heparyny po zakończeniu zachować to patent.

Wskazówki, jak do czyszczenia zbiornika gazu łódź

Wskazówki, jak do czyszczenia zbiornika gazu łódź

Czyszczenie zbiornika gazu w łodzi jest bardzo ważne w utrzymanie statku. Specjalnie zbiornik gazu powinny być czyszczone, jeżeli został on chwilę, ponieważ był używany. Dbanie o zbiornik gazu zapewnia jakości łodzi i przedłuża jego żywotność. Oprócz podejmowania pewny łodzi działa dobrze, osobiście czyszczenie zbiornika gazu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Środki ostrożności

Przed przystąpieniem do czyszczenia łodzi zbiornik gazu, to ważne jest noszenie potrzeby bezpieczeństwa. Łódź paliwa może spowodować uszkodzenie skóry i mają szkodliwy wpływ po inhalacji. Upewnij się, aby nosić maski i rękawiczki przed przystąpieniem do czyszczenia. To również najlepiej nosić okulary ochronne, takie jak okulary. Tam jest nie wiadomo kiedy nastąpi wycieków paliwa.

Zbiornik

Jedynym sposobem, aby prawidłowo oczyścić zbiornik gazu jest do drenażu całą jej zawartość. Zdjąć Korek wlewu paliwa i upewnić się, że wylot obsługowych są podłączone. Znajdź połączenia linii paliwa filtra wody i odłącz go. Dołączyć winylu rury zamiast połączenia linii paliwa i połączyć go z kontenera, gdzie zawartość zbiornika można drenażu. Potem połączyć sprężarki powietrza do portu wlewu paliwa. Portu wlewu paliwa jest punkt wejścia dla dysz, gdy paliwo jest uzupełniane. Spuścić paliwo ze zbiornika gazu przy użyciu sprężarki powietrza. Stopniowo wzrost ciśnienia sprężarki powietrza aby wymusić paliwa się całkowicie. Zobacz, jeśli powietrze jest wyciek z jakąkolwiek częścią zbiornika. Miejsce mokrą szmatą na obszarze wyciek i kontynuować aż do zbiornika jest całkowicie osuszone.

Rtęć, benzyny i paliwa stabilizator

Odprowadzanie paliwa jest nie tyle jeśli chodzi o czyszczenie zbiorników gazu. Będzie brud i błoto piętrzyły się wewnątrz ściany zbiornika, zwłaszcza jeśli czyszczenia zostało opóźnione przez długi czas. Aby pozbyć się brud, błoto i inne zanieczyszczenia wewnątrz zbiornika, wlać w połączeniu z benzyny (około dwóch litrów), rtęcią, stabilizator paliwa i paliwa systemu leczenia. Połączenie pomoże rozluźnić się brud i błoto i również może wchłaniać wodę. Aby uzyskać najlepsze wyniki niech połączenie noc siedzieć w zbiorniku.

Próżniowe

Aby usunąć wszystkie gruzu, w tym połączenie benzyny, za pomocą próżni i syfon się całą zawartość zbiornika. Dodaj produkt parownika przy napełnianiu zbiornika z paliwem nowych. Zmień filtr kilka razy podczas wprowadzania nowego paliwa. To powinno pomóc usunąć kawałki gruzu, które próżni nie był w stanie usunąć.

Najlepsze sposoby czyszczenia wtryskiwaczy

Najlepsze sposoby czyszczenia wtryskiwaczy

Wtryskiwacze paliwa są częścią systemu wtrysku paliwa silnika. Jako paliwa jest ze zbiornika, przechodzi przez filtr i jest wysyłane do wtryskiwaczy, które spray paliwa do cylindrów. Niewłaściwe uaktywnianie, szorstki na biegu jałowym, wahania i utrata mocy wskazują brudne wtryskiwaczami, raporty stronie internetowej AA1Car. To także zmniejsza zużycie paliwa. Czyszczenie wtryskiwaczy paliwa jest ważne dla wydajności silnika i życie pojazdu.

Podstawy systemu wtrysku paliwa

Paliwa jest pobierana ze zbiornika paliwa przez pompę paliwa. Paliwa filtr usuwa zanieczyszczenia z paliwa jak to przechodzi i jest wysyłane do jednej pompy wtryskowej lub bezpośrednio do wtryskiwaczy, w zależności od modelu aparatu. Paliwa jest rozpylany na cylindrach przez wtryskiwacze, a następnie paliwa jest skompresowany i Zapalić świece zapłonowe, powodując tłoka do ogień w dół z ogromną siłą.

Jak stać się wtryskiwacze brudnego

Podczas normalnego działania pułapki Filtr paliwa zanieczyszczenia takie jak bakterie i brud w jego media, uniemożliwiając im osiągnięcie wtryskiwacze paliwa. Zatkany filtr mediów nie będą w stanie pułapki zanieczyszczenia i pozwala brud na podróż do wtryskiwaczy. Złe paliwo również odgrywa rolę w zatkania wtryskiwaczy paliwa. Niektóre stacje benzynowe używać tańsze klasy paliwa lub otrzymany złe przesyłki od procesor paliwa.

Czyszczenie wtryskiwaczy z dodatek do paliwa

Najbardziej opłacalny sposób czyszczenia wtryskiwaczy paliwa jest za pomocą dodatku paliwa. Rozwiązań czyszczenia wtryskiwaczy są łatwo dostępne w pintach w auto części sklepów. Dodatek wprowadza się do paliwa wlewając ją bezpośrednio do zbiornika paliwa. Wskaźnik paliwa dodatek do czystego paliwa zależy od marki dodatku zakupione. Może upłynąć kilka litrów dodatku przez kilka dni, aby całkowicie wyczyścić wtryskiwacze.

Demontaż i czyszczenie wtryskiwaczy

Kiedy dodatków do paliwa nie są wystarczające do czyszczenia wtryskiwaczy, wtryskiwacze będą musiały zostać usunięte z silnika. Po instrukcji obsługi dla danego typu silnika usunąć wtryskiwacze i umieścić je w wiadrze z czystego silnika olej. Pozwolić ropy przeniknąć wtryskiwaczy na co najmniej godzinę. Usunąć wtryskiwacze z wiaderka i używać drutu pędzlem lub brillo pad do szorowania wokół portu końcówki wtryskiwacza do węgla jest usunięty.

Jak do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa Fiat

Jak do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa Fiat

Wtryskiwacze paliwa w Twoje Fiat są podatne na Zatykanie, szczególnie jeśli korzystasz z niskiej liczbie oktanowej gazu. Może to spowodować aparat do przerw w zapłonie. To jest w Twoim najlepszym interesie do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa okresowo. Można oszczędzić sobie kłopotu o serwisanta czyszczenia wtryskiwaczy wykonując zadanie samodzielnie w garażu, który zajmie Ci więcej niż 10 lub 15 minut. Idealnie należy oczyścić wtryskiwaczy co najmniej raz w roku.

Instrukcje

• Park swojego Fiata, wyłączyć silnik i klin koła. Chodzić do przodu samochodu i prop otworzyć maski. Zwolnić ciśnienie w układzie paliwowym samochodu przez przykręcenie od Korek wlewu paliwa, a następnie przykręcenie go ponownie.

• Zlokalizować kolei paliwa, która, jak sama nazwa wskazuje, przypomina kolejowych lub rur i jest wyłożona wtryskiwacze paliwa pojazdu. Hak (lub w niektórych przypadkach, Śruba) przyrząd do czyszczenia rozpuszczalnika (który powinien pochodzić z zestaw do czyszczenia) do portu paliwa, zgodnie z instrukcjami, które wchodzą w skład zestawu. Wyłączenie pompy paliwa w skrzynce bezpiecznikowej i biorąc pod uwagę, lub odłączeniem, przekaźnik pompy paliwa.

• Hak dopływ powietrza do narzędzia gospodarstwa rozpuszczalnika. Powietrze będzie moc narzędzie. Uruchom silnik do cyklu rozpuszczalnika przez wtryskiwacze paliwa na około pięć minut.

• Wyłączyć silnik i odłączyć dopływ powietrza od czyszczenia rozpuszczalnika narzędzie, które będzie następnie rozłączyć z kolei paliwa. Wreszcie wymienić przekaźnik pompy paliwa.

Płytki podłogowe czyszczenia maszyny parowe

Płytki podłogowe czyszczenia maszyny parowe

Pomimo swojej nazwy większość maszyn czyszczących steama nie używać non steam. Większość wykorzystania ciśnienia wody do wybuchu od uporczywych plam i gruzu na piętrach. Chociaż może myślisz, że za pomocą ciśnienia wody może doprowadzić do uszkodzenia płytki i zaczynu pracy, Naprawa główna, na stronie internetowej domu poprawy, twierdzi, że maszyny te są przeznaczone do czyszczenia, nie złamać płytki. Niektórych czyszczenie parą maszyny pracy lepiej na podłogi płytki niż inni. Naprawa główna stwierdza, że czyszczenie parą jest idealnym sposobem do czyszczenia podłogi.

Parownice

Parownice używać wysokiego ciśnienia wody czystej podłogi i inne powierzchnie, takie jak patio meble, umywalki, prysznice i nawet kije golfowe. Parownice zazwyczaj pochodzą z różnych załączników do obsługi dużych zadań, jak dachówka piętra, jak również aby dostać się do ciasnych przestrzeniach między lodówka i szafki kuchenne i za WC. Zaletą tych środków czyszczących jest że walidacji i dezynfekcji posadzek bez konieczności czyszczenia szkodliwych rozwiązań. Wstępna nie jest wymagane. Parownice również wyeliminować alergeny sierść i kurzu.

Mops non steam

Steam mop jest innego typu steam sprzątanie maszyna nadaje się do czyszczenia większości powierzchnie posadzek twardych, w tym płytki. Korzyścią dla steam mop w porównaniu do konwencjonalnych mopa jest że mop jest całkowicie czyste i bakterie darmowe dla każdego zastosowania. Konwencjonalne mopa używa tej samej gliny, kiedy przechowywane wilgoci, można portu zarazki i bakterie. Steam mop wykorzystuje nowe tkaniny za każdym razem. Wystarczy odpiąć tkaniny z uchwytu po podłodze płytki jest czyszczone i wrzucić go do pralni. Steam mop opiera się na ciśnienie wody, nie czyszczenia rozwiązań, aby zneutralizować i usunąć brud z podłogi.

Prężność pary myjek parowych

Prężność pary pary środków czyszczących użycia pary wodnej wobec czysty i usunąć plamy na podłogi. Maszyny te wymagają nieco więcej prep pracy niż inne maszyny. Płytki należy najpierw spryskać roztworu czyszczącego. Użyj szczotką na steam pary czystsze przejść Każda płytka i szorować sposób brud. Pary prace do poprawy procesu szorowanie i podnieś brud z płytki. Po podłodze jest czyste, przetrzeć go z czystym ręcznikiem, aby usunąć nadmiar wody, która pozostaje na podłodze płytki.

Okulary do czyszczenia

Wprowadzenie

Jednym ze sposobów, aby dbać o swoje okulary to poprzez czyszczenie ich każdego dnia. To również przedłuża żywotność soczewek i ramki. Ważne jest, aby usunąć twarzy oleje, kurz i brud z soczewek. Czystych soczewek widać wyraźniej, co jest przeznaczenie okularów. Są to produkty już w domu można używać do czyszczenia okularów. Dla trochę dodatkowych pieniędzy można kupić produkty komercyjne.

Czyszczenie Produkty w kuchni

Pierwszym krokiem do prawidłowego czyszczenia okularów jest przemyć je wodą, która usuwa małe cząstki można wcierać w czasie czyszczenia soczewek, które mogą je porysować soczewki. Niektórzy optycy proponuję czyszczenia okularów z płynem do mycia naczyń. Produkty te zazwyczaj przecinana oleju i brudu bez pozostawiania filmów lub pozostałości. Używanie mydła w płynie wykonany do rąk lub ciała jest inna opcja, ale mieć pewność, produkty te nie zawierają nawilżające, które pozostawiają pozostałości. Kciukiem i palcem wskazującym pocierać mycia do obu stronach obiektywu i wokół całego kadru. Dokładnie spłukać ciepłą wodą. Jeśli masz czas, pozwól suche szklanki powietrza poprzez umieszczenie ich właściwą stroną do góry. Nigdy nie wkładać okulary twarzą w dół, ponieważ może to spowodować zarysowania. Do wyschnięcia okulary szybko użyć niestrzępiącą się ściereczką. Należy unikać korzystania z ręczników papierowych lub papieru toaletowego. Zarówno pozostawi cząstki na okulary. Innym czystsze spróbować jest biały ocet. To niedrogie i naturalne ciecz zawiera kwas octowy, kwas łagodny, że delikatnie przebijającym się przez brud i olej na soczewkach i pozostawia je bardzo czyste. Spłukać wodą lub suche z bawełnianą szmatką.

Over-the-counter

Są tanie komercyjne soczewek i ściereczki na rynku. Wiele środków czyszczących do okularów są w postaci rozpylacza nonaerosol. Korzystanie z tych produktów jest łatwe. W większości przypadków po prostu tryskać kilka kropli na soczewkach, delikatnie wcierać palcami, a następnie spłukać. Dwa produkty, które się dobre opinie konsumentów są Flents Wipe 'N pogodnie czyszczenia szkieł okularowych i EyeMagine okularowe Spray Cleaner. Inną opcją jest chusteczki do czyszczenia soczewek. Produkty te są wstępnie lub premoistened roztworem czyszczącym. Wszystko co musisz zrobić to wyciągnąć wycierania, czyszczenia okularów i wyrzucić. Macka Zobacz Obiektyw Ściereczki i chusteczki-Jasne okularowe są dwa przykłady. Chusteczki są wygodne, ponieważ są pakowane pojedynczo. To pozwala na czyszczenia okularów bez potrzeby bieżącej wody lub mydło w płynie. Chusteczki kosztować kilka dolarów więcej niż czyszczenia okularów sprayu. Inną opcją jest do okularów czyściwa. Są one zwykle miękkie, niepylące i łagodnym. Niektórzy optycy dają klientom te ściereczki kiedy kupić parę nowych okularów.

Płyn do czyszczenia jelita Dieta

Jelita są częścią systemu, który oczyszcza organizm z odpadów, które gromadzi się z żywności, środków chemicznych i toksyn, które można spożywać. Wnętrzności, które zostały zgromadzone odpady, które stało się do uderzenia mogą powodować objawy, takie jak problemy żołądkowe, zaparcia, choroby i zmęczenie. Czyszczenie jelit może zwiększyć ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Woda

Pić tylko oczyszcza wodę z 2 łyżki cytryny lub limonki przez pierwsze 2 do 3 dni diety. Woda powinna być filtrowana lub kupić w postaci oczyszczonej w celu zapewnienia, że ​​jest wolne od szkodliwych toksyn i chemikaliów. Pić co najmniej 2 litry wody dziennie w celu złagodzenia głodu i poluzować materiał wpływ.

Sok

Śledź oczyszczenie wody z sokiem oczyszczania warzyw i owoców. Użyć sokowirówki, aby sok z marchewki, brokuły, kalafior, kapusta i seler na włókna roślinnego bogate w sok. Gotowanie to cztery do ośmiu razy na dobę, aby zwiększyć eliminację uderzeniu materiału. Również, wypić sok owocowy, który obejmuje jabłka, winogrona, arbuzy, banany, truskawki i borówki. Pić tej mieszaniny trzy lub więcej razy dziennie, jak również. Umyć wszystkie owoce i warzywa, aby usunąć nagromadzenie chemiczną przed soków. Gotowanie 64 uncji wody z cytryny oprócz mieszaniny owoców.

Zioła

Dodaj herbaty ziołowe do swojej diety w pierwszym dniu oczyszczania soku poluzuj materiał wywiera swój wpływ na jelita. Użyj trawy cytrynowej, rumianek i korzeń mniszka herbatę oczyścić jelita. Ponadto, warto ziołowy suplement z imbiru, lukrecji, papryką i goldenseal do czyszczenia materiał wpływ. Pić herbatki ziołowe dwa lub więcej razy na dzień i wziąć ziołowy suplement z powyższych składników, zgodnie z zaleceniami.

Ciał stałych

Stopniowo dodawać pokarmy stałe po tygodniu na płynnej diecie oczyszczającej jelita. Aby stałe pokarmy bardziej lekkostrawne, wymieszać surowe warzywa i owoce w maszynce do pierwszych kilku dni po diecie detox. Dodaj więcej pokarmów stałych do diety powoli zachęcić do optymalnego trawienia i jelit zdrowia.

Pieprz Cayenne jest używany do czyszczenia dwukropki?

Pieprz cayenne ma wiele pozytywnych zastosowań dla zdrowia. Jest on używany do czyszczenia tętnic, poprawiają krążenie, obniżają wysokie ciśnienie krwi i przyspiesza metabolizm. Jest ona również stosowana jako pomoc w procesie trawienia i pomaga w usuwaniu odpadów pochodzących z ciała. Okrężnicy jest obszarem organu odpowiedzialnego za odpady oczyszczającej i toksyn. Pieprz cayenne bezpośrednio wspiera oczyszczanie jelita grubego.

Colon

Kiedy przestanie działać prawidłowo dwukropek, nagromadzenie odpadów zaczyna gnić w okrężnicy i toksyny zaczynają zostać wchłonięte do organizmu. Każdy posiłek musi być podzielone, a odpady z żywnością muszą być usuwane z organizmu. Wiele razy posiłek nie jest usuwany z organizmu przez kilka dni, a dwukropek jest zablokowane. Zdrowy człowiek może mieć jeden lub dwa wypróżnienia dziennie i do trzech posiłków w okrężnicy na raz. Dla tych, którzy są mniej regularne, nie może być do ośmiu posiłków w okrężnicy na raz. Ważne jest, aby się oczyścić jelita grubego dla zdrowia, jak niezdrowe, toksyczne okrężnicy jest wylęgarnią chorób, w tym raka.

Cukrów rafinowanych i wysoko przetworzonej żywności zablokować dwukropek i wskazane jest, aby jeść tylko pieczywo pełnoziarniste i makaron i brązowy ryż. Sam ten akt wycina wspólne źródło rafinowanych cukrów w diecie. Jest również ważne, aby stale uwodniony w celu spłukiwania odpadów z organizmu.

Papryka jest bardzo korzystne dla układu pokarmowego i bardzo pomocny w usunięciu jelita grubego. Dodaj go do posiłków lub dodać 1/4 łyżeczki. do szklanki ciepłego wody do trzech razy dziennie. Wziąć to rano, a potem w ciągu dnia zależnie od potrzeb.

Oczyszczająca

Popularne oczyścić używane, aby usunąć dwukropek jest oczyścić z cytryny. To oczyścić obejmuje mieszanie 1 łyżka. miodu, szczypta pieprzu cayenne i sok z połowy cytryny wyciśnięty z jednej szklanki wody oczyszczonej. Okulary Dwanaście mieszaniny ma być spożywana codziennie przez 10 dni. Nie można jeść żywności i jest to jedyny napój inny niż woda dozwolone w tym czasie.

Przed poddaniem żadnej oczyścić skonsultować się z lekarzem i pamiętaj, aby wziąć probiotyki po zakończeniu oczyścić. Probiotyki są zdrowe bakterie, które pomagają w trawieniu i zachowania równowagi w jelitach. Probiotyki można znaleźć w fermentowanych produktach spożywczych, takich jak jogurt lub bardziej stężone probiotyki można kupić od drogeriach i supermarketach.

Jak do czyszczenia soczewki kontaktowe z nadtlenkiem

Jak do czyszczenia soczewki kontaktowe z nadtlenkiem


Źle oczyszczone soczewki kontaktowe mogą prowadzić do infekcji, zaburzenia widzenia i nerwowe oczy. Roztwór nadtlenku wodoru za pomocą opartego na to jeden sposób, aby wyleczyć swoje soczewki. Jest to również alternatywna metoda czyszczenia, dla tych, którzy są uczuleni na środki konserwujące w typowych roztworów soli. Nadtlenek wodoru jest silnym chemiczny, który może spalić oczy. Aby tego uniknąć bezpośredniego kontaktu, większość zestawów kontaktu nadtlenku wodoru pochodzą z wbudowanym neutralizatora. Neutralizator chroni oczy poprzez przekształcenie chemiczne do wody. Jeśli zestaw nie jest wyposażony w wbudowaną neutralizatora, trzeba będzie użyć tabletki neutralizujące.

Instrukcje

1 prawidłowo myć ręce wodą z mydłem. Wysuszyć ręce ręcznikiem papierowym, aby nie dostać włókna z ubrania lub ręcznik na palcach.

2 Zamknij odpływ łazienkowy zlew, tak aby nie stracić na stałe obiektyw. Jeśli często upuść soczewek, umieścić papierowy ręcznik nad obszarem. Łatwiej jest zobaczyć, soczewki na białym papierze, niż na wieży innych powierzchniach.

3 Usuń kontakty i umieścić je w tej sprawie. Upewnij się, aby umieścić swoje "prawo" i "lewo" soczewki w odpowiednich przypadkach.

4 Dodaj do roztworu nadtlenku wodoru do przypadku kontaktu. Sprawa powinna mieć oznakowanie, które wskazuje, ile rozwiązanie dodać. Jeżeli nie ma oznakowania odnoszą się do instrukcji producenta.

5 Soak soczewek dla wskazanej ilości czasu w roztworze. Niektóre roztwory nadtlenku wodoru wymagają moczyć soczewki przez kilka godzin.

6 Dodaj tabletu neutralizatora. Po soczewki są neutralizowane będzie można umieścić je z powrotem w twoich oczach.

Porady czyszczenia okularów

Porady czyszczenia okularów


Nikt nie chce częściej niż to konieczne, wymienić swoje okulary, zwłaszcza jeśli masz drogich nakazowych soczewek. Podobnie jak w innych delikatnych akcesoriów, prawidłowo czyszczenie okularów nie jest intuicyjna i wymaga bardziej troskliwą opieką. Większość okulary są wykonane z materiałów syntetycznych, zamiast rzeczywistego szkło, dzięki czemu ich niekompatybilność ze standardowymi technikami pielęgnacji szkło.

Delikatne Płyny

Wszystkie okulary stają się okresowo brudne. Umyć ręce, aby usunąć piasek powierzchniowych lub drażniących i uruchomić każdy z obu stron soczewki pod ciepłą wodą. Jeśli zabrudzenia pozostaje, delikatnie masować każdy obiektyw o wielkości grochu kwoty nie-koncentratu, balsam-wolną rękę mydłem i dokładnie spłukać. Mydła z balsamu może opuścić pozostałości olejowych i skoncentrowane odmiany są zbyt silne dla powłoki wrażliwej swoich okularów.

Wyznaczone Tkaniny czyszczące

Czyszczenia okularów o łagodnych, niestrzępiącą ścierki, ręczniki z mikrofibry lub specjalnie zaprojektowanych tkanin czyszczących dostępnych w gabinecie okulisty za. Ochrony swoich okularów oznacza, że ​​chroni je czyści szmatką. Przechowywać obiektyw ściereczką do czyszczenia w małej torbie lub walizce, więc pozostaje wolny od małych cząstek. Umyć szmatką do czyszczenia obiektywu ręką w razie potrzeby łagodnym, balsam-wolną rękę mydłem. Pozostałość zmiękczania tkanin pranych może opuścić irytujące smugi na swoich soczewek.

Nie Improwizować czyszczenia narzędzi

Prawdopodobnie widziałeś ludzi bicz tkanek i energicznie masować swoje okulary. Nie rób tego. Tkanki twarzy może mieć balsam lub olej i jak wszystkie papieru, wykonane są z drobnych włókien drewnianych. W miarę upływu czasu tych włókien może skrobać soczewek, powodując małych zadrapań na powierzchni. Prawdopodobnie również widziałem kogoś, w chwili desperacji, oczyścić swoje soczewki z rąbkiem koszuli. Włókna materiału Sklep odzieżowy małe kawałki żwiru, które można łatwo porysować soczewki.

Nie Improvize Cleaners

Nowoczesne soczewki okularowe wykonane są z materiałów syntetycznych, takich jak plastik, a nie szkło, dzięki czemu czystsze szkło nieskuteczne i szkodliwe rozwiązanie czyszczenia. Komercyjne szklane są trudne do czyszczenia i może powodować korozję powłoki antyrefleksyjne na swoich soczewek. Więcej opcji dla przenośnych czyszczenia, zakup pudełko owinięte chusteczki pojedynczych rozwiązań czyszczenia okularów. Można również kupić spray do czyszczenia soczewek od okulisty specjalnie do dokładnego czyszczenia.

Jak korzystać z ucha Zestaw do czyszczenia wosku

Jak korzystać z ucha Zestaw do czyszczenia wosku


Woskowina jest rzeczywiście dobre. Jest lepki materiał, który utrzymuje brud i bakterie z przewodu słuchowego i błony bębenkowej. Pomocny jak woskowiny to może być również bardzo niewygodne, gdy narasta. Mimo, że jest bezpieczny w użyciu wacika do czyszczenia ucha zewnętrznego i otwarcie kanału słuchowego, nie chcesz, aby iść dalej. Przy użyciu wacika wewnątrz ucha może spowodować poważne uszkodzenia bębenka. Zamiast tego, spróbuj zestawu do czyszczenia woskowiny, które można wykorzystać, aby poluzować wosk wewnątrz ucha.

Instrukcje

Głowica 1 Plandeka na bok. Spaść od 5 do 10 kropli ucha do ucha. Czy aby nie pozwolić końcówka aplikatora wprowadzić ucha.

2 Włóż mały wacik wewnątrz ucha, aby utrzymać spadki.

3 Trzymaj głowę pochyloną na pięć minut. Powtórzyć po drugiej ucha.

4 stosowania kropli dwa razy dziennie przez cztery dni.

5 Napełnij miskę z wodą o temperaturze ciała.

6 Ściśnij powietrze z bańki strzykawki i zanurzyć końcówkę w wodzie. Zwolnić żarówki i pozwalają na wypełnienie.

7 miejsce ręcznik na ramieniu do wyłapania wody, która uwalnia się z żarówki strzykawki. Przechylić głowę na bok i wycisnąć wodę do ucha. To wypłukać resztki wosku. Powtórz na drugim uchu.

Skutki uboczne Korzystanie pieniący do czyszczenia uszu

Skutki uboczne Korzystanie pieniący do czyszczenia uszu


Zbyt dużo woskowina zmniejsza zdolność słyszenia. Pieniące środki czyszczące mogą czyścić ucho woskowina bardziej skutecznie niż wacikiem. Te środki czyszczące zawierają mieszaninę mocznika i nadtlenku wodoru o nazwie nadtlenek mocznika. Ta mieszanina zaczyna pienić powodu, jak tylko wejdzie w kontakt ze skórą. Jak się pieni to rozluźnia i usuwa zanieczyszczenia oraz woskowinę. Skutki uboczne są niezwykłe spieniania czyszczące uszu, ale zdarzają się przy okazji.

Zawroty głowy

Zawroty głowy jest najczęstszym skutkiem ubocznym pieniący do czyszczenia uszu. Uczucie nie jest spowodowane przez lek, ale jak to jest umieszczone w uchu. Stosowania kropli, przechylając głowę na bok, a potem przenosząc je z powrotem może stworzyć zawroty głowy u niektórych osób. Jest to wyraźna, gdy krople są zimne. Zmniejszyć na prawdopodobieństwo zawroty głowy leki, ogrzewając je przed użyciem.

Ból ucha lub podrażnienie

Ból ucha lub podrażnienie może być efekt uboczny czyszczenia uszu, szczególnie jeśli wcześniej jest rozdarty błony bębenkowej lub podrażniona. Nie należy używać do czyszczenia uszu pieniący, czy są jakieś rozerwanie błony bębenkowej lub jeżeli wystąpiły podrażnienia przewodu słuchowego. Zgłoś ból lub długotrwałe podrażnienie lekarzem.

Reakcja alergiczna

Reakcje alergiczne na nadtlenku mocznika są rzadkie, ale może się zdarzyć. Objawy alergii należą: pokrzywka, osłabienie, trudności w oddychaniu, obrzęk, bladość i drżenie. Upewnij się, że nie są w żaden sposób uczulony na którykolwiek ze składników środka czyszczącego.

Drenaż lub krwawienie

Prawdopodobieństwo odwodnienia lub krwawienie z ucha wzrasta jeśli używasz do mycia uszu podczas spieniania infekcji ucha. Nie stosować, jeśli w ostatnim czasie infekcji lub wszelkiego rodzaju uszkodzenia przewodu słuchowego i błony bębenkowej. Jeżeli drenaż lub krwawienie nastąpi, nawet jeśli nie doszło do wcześniejszego zakażenia, natychmiast skonsultować się z zawodowych służby zdrowia.

Mrowienie

Uczucie mrowienia lub bąbelkowej może wystąpić, gdy tylko do czyszczenia uszu styka się z kanału słuchowego. Jednakże, nie jest szkodliwe, uczucie opada bardzo szybko.

Zmniejszona Przesłuchanie

Podczas gdy zmniejszył słuchu jest częstym efektem ubocznym włożenie rodzaju płynu do ucha powinien zapadać w ciągu kilku minut. Jeśli uszkodzenie słuchu występuje nadal, jednak skonsultować się z lekarzem.

Zakażenie

Pieniące środki czyszczące do uszu powinny być stosowane tylko wtedy, gdy błona bębenkowa jest nienaruszona. Jeżeli nie, to płyn może przepływać przez rozdarcie i wprowadzić do ucha środkowego. Może to spowodować nie tylko uszkodzenie, ale także zakażenia.

Dieta do czyszczenia tętnic

Dieta do czyszczenia tętnic


Choroby wieńcowej serca jest głównym powodem śmierci w Stanach Zjednoczonych. Według American Heart Association, 2500 osób umiera z powodu chorób serca każdego dnia. Choroby serca występuje, gdy tablica buduje się na ścianach tętnic. To zmniejsza przepływ krwi wzbogaconej w tlen do serca i mogą w końcu spowodować, że tętnice pęknięcia. Czynniki sprzyjające to: palenie papierosów, wysoki poziom tłuszczów nasyconych, wysoki poziom cholesterolu, wysokie ilości cukru we krwi, podwyższonego ciśnienia krwi.

Pić zieloną herbatę

Zielona herbata jest dobrym obrońcą mieć po swojej stronie w walce z chorobami serca. Badania w Japonii wykazały, że picie dwóch do trzech filiżanek zielonej herbaty dziennie może zmniejszyć ryzyko chorób serca aż o 32 procent kobiet i 22 procent u mężczyzn. Zielona herbata może być również wykonane w postaci kapsułek; sugeruje dawka dobowa wynosi 300 mg do 400 mg.

Jedz dużo szpinaku

Szpinak jest jednym z kilku produktów, które są znane jako super żywności. Oznacza to, że jest mnóstwo cennych składników odżywczych i przeciwutleniaczy. Szpinak może pomóc w utrzymaniu choroby serca w zatoce i czyszczenia tętnic, ponieważ jest bogata w potas i kwas foliowy, które są zarówno główne linie obrony przed wysokim ciśnieniem krwi. Szpinak jest bogaty w koenzym Q10 (tylko inne źródła roślinnego tego enzymu jest brokuły). Co-Q10 przyczynia się do wzmocnienia mięśnia sercowego. Luteina, obecne w szpinaku, pomaga zmniejszyć stwardnienie tętnic.

Zmniejszyć spożycie tłuszczu

Jeśli używasz wyłącznie oliwę z oliwek, to może po prostu zmniejszyć ryzyko chorób serca o połowę. Jest tak, ponieważ, w przeciwieństwie do innych olejów, które mają wysoką zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych oraz typu trans-tłuszczów, oliwa z oliwek jest bogata w tłuszcze mononasycone, które są zdrowsze. Twoja codzienna dieta nie powinna zawierać więcej niż 7 procent tłuszczów nasyconych, nie więcej niż 1 procent tłuszczów trans i nie więcej niż 300 mg cholesterolu.

Dodaj do swojej diety czosnek

Czosnek może pomóc w zapobieganiu choroby niedokrwiennej serca i miażdżycy. Czosnek zawiera liczne przeciwutleniacze, które działają do niszczenia wolnych rodników - cząsteczek, które bombardują błon komórkowych i zmiany materiału genetycznego. Co ważniejsze, liczne badania wykazały, że jest skuteczna w zmniejszaniu stężenia szkodliwych cholesterolu (LDL) i zwiększa poziom dobrego cholesterolu (HDL), które sprawia, że ​​przepływ krwi w bardziej swobodnie i pomaga obniżyć ciśnienie krwi.

Jedz dużo pomidorów

Pomidory są smaczne do jedzenia, czy wolisz je gotowane z surowego, więc dobrze wiedzieć, że są one również doskonałe dla utrzymania zdrowego serca. Zawierają one związek chemiczny o nazwie likopen, które zostały pokazane w celu odwrócenia skutków uszkodzenia ze względu na wysokie poziomy LDL, czasami w ciągu kilku miesięcy. Pomaga to również zmniejszyć ryzyko chorób serca i udaru.

O przyczyny krwawienia z odbytu podczas czyszczenia

O przyczyny krwawienia z odbytu podczas czyszczenia


Jak przerażające jak to może być, widząc krew podczas wycierania nie zawsze jest oznaką czegoś poważnego. Często może być objawem lub skutkiem ubocznym stosunkowo niewielkim problemem. Jednakże, ze względu na możliwość coś bardziej poważnego, krwawienie z odbytu nigdy nie powinny być podejmowane pochopnie. Krwawienie z odbytu powinno być monitorowane, a wszelkie kwestie zaniepokojenia powinny być niezwłocznie zgłoszone do lekarza rodzinnego.

Znaczenie

Krwawienie z odbytnicy, zwane także krwawymi może spowodować trochę emocji nad praktycznie nic lub może być pierwszym objawem jakiegoś poważniejszego problemu. W większości przypadków, krew będzie z uskoku, co było spowodowane poprzez odkształcenie przejść wypróżnienia. W innych przypadkach jednak widoczne krwi może pochodzić z hemoroidów, zapalenia jelita grubego, zapaleniem uchyłków lub u innych miejscach. Najgorszy scenariusz byłby rak.

Rodzaje

Lekarz zazwyczaj rozpoczynają zbieranie dowodów do postawienia diagnozy poprzez ustalenie kwoty utraty krwi. Utrata krwi może być sklasyfikowane jako łagodne, umiarkowane lub ciężkie. Łagodne utrata krwi będzie uznane, w której może być widziana tylko w tkance podczas czyszczenia lub po barwieniu wody toaletowej za pomocą kilku kropli krwi. Ludzie cierpiący na umiarkowaną utraty krwi odkryje większą ilość krwi w stolcu, co może lub nie może zawierać krzepnięcia, jak również. Ta krew będzie albo jasny lub ciemny czerwony. W najgorszych przypadkach, gdy istnieje znaczna utrata krwi duża ilość krwi zostanie wydalony ze stołka, a to może produkować inne objawy, takie jak niskie ciśnienie krwi i zawroty głowy.

Rozważania

Zakres krwawienie z odbytu zwykle dyktować procedurę stosowaną w celu zdiagnozowania problemu. W większości przypadków lekarz wszystko zacznie z historii i fizycznej. Istnieje szereg testów, które mogą być realizowane, aby określić pochodzenie krwi. Najdalej z nich, kolonoskopia, można uzyskać dobry obraz problemów dzieje się wewnątrz jelita grubego. Lekarz będzie używać wiek pacjenta oraz inne czynniki, takie jak historia rodziny, w celu określenia zakresu badań.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Plan leczenia krwawienie z odbytu może być tak proste, jak przepisując zmiękczacza stolca, aby ułatwić gojenie się szczeliny. Może być również tak złożone, jak hospitalizacja dać dożylnie płyny i transfuzji krwi pacjentowi, który jest ostrą anemię z powodu utraty krwi. W większości przypadków nie wymagają niczego to ekstremalne. Pewne problemy mogą zostać poprawione, ze zmianą diety i dodaniu suplementów włókien. Inne sprawy, takie jak ciężka uchyłków lub raka, może wymagać operacji usunięcia części jelita, które jest dotknięte.

Ostrzeżenie

Dowolny błąd krwawienie z odbytu, niezależnie niewielkie powinny być monitorowane. Nawet jeśli jest to mała kwota i to trwa kilka dni lub zatrzymuje się i zaczyna się znowu ten należy zgłosić do lekarza prowadzącego pacjenta. Dowolny odcinek umiarkowaną do ciężkiej utraty krwi powinny być zgłaszane natychmiast tak, że pacjent może być postrzegane i zdiagnozowano bezzwłocznie. Jeśli występuje znaczna utrata krwi po godzinach pracy pacjent powinien zgłosić się do lokalnego pogotowie lub zadzwonić pod numer 911 o pomoc.

Głębokie Procedury czyszczenia zębów

Gdy dziąsła zaczynają się cofać, a zauważysz, masz nieświeży oddech, być może cierpi na chorobę znaną jako zapalenie dziąseł stomatologicznych. Zapaleniu dziąseł spowodowanych przez akumulację bakterii w linii dziąseł, co może prowadzić do wystąpienia objawów takich jak obrzęk, krwawienie dziąseł i nadwrażliwości zębów. Warunek ten może wymagać więcej niż tradycyjne w czyszczeniu, aby zapewnić optymalne dla zdrowia jamy ustnej.

Skalowanie

Skalowanie jest procedura, która czyści głęboko pod dziąsła i usuwa płytkę nazębną i odkładanie się kamienia nazębnego spowodowane przez nagromadzenie bakterii w kieszeni poniżej linii dziąseł. Procedura ta jest wykonywana za pomocą skalera (metal przyrząd dentystyczny) umieszczonej poniżej linii dziąseł i używany do zeskrobywania nagromadzony materiał z uzębienia. Procedura ta jest najczęściej wykonywana jeśli masz dziąseł i umiarkowane do zaawansowanych stadiach choroby przyzębia.

Korzeń strugania

Gdy zęby są pokryte płytki lub odkładanie się kamienia nazębnego, dziąseł często odciągnąć i oderwać. Doprowadzi to do zaniku dziąseł związane z zapaleniem dziąseł. Planowanie główny wygładza górną powierzchnię zęba przy zastosowaniu skalera. Pozwala to żywice, aby ponownie do otrzymanej gładszej powierzchni. Strugania root przeprowadza się również u pacjentów cierpiących z powodu choroby przyzębia, które mają dziąseł.

Procedura

Procedura planowania i skalowaniem zarówno głównego odbywa się w ćwiartkach. Dostępne są cztery konkretne ćwiartki w ustach, z dwoma w górnym rzędzie i dwa na dolnym rzędzie zębów. W zależności od nasilenia choroby przyzębia, wszystkie ćwiartki mogą być wykonane jednocześnie lub w oddzielnych kolejnych wizyt. Ogólnie, znieczulenie miejscowe i inne środki stosowane są paraliżujący na dziąsłach przed iw trakcie tych procedur, aby uniknąć bólu.

Gojenie

Na dziąsła leczyć prawidłowo po zabiegu planowania lub skalowania korzeń, nici co najmniej dwa razy dziennie, i myć się na dziąsła zachęcić ponownemu. Ponadto możesz korzystać z ciepłej słonej wody płukania, aby złagodzić dyskomfort po zabiegu. Over-the-counter leki przeciwbólowe jest zazwyczaj wystarczająca, aby zatrzymać najbardziej dotkliwy ból.

Koszty

Głębokie procedury czyszczenia może kosztować od $ 100 do $ 500 na ćwiartki. Zmienne koszty obejmują nasilenie stanu, i czy wybrać leki przeciwbólowe podczas procedury. Wizyty biurowe, rentgenowskie i inne usługi stomatologiczne mogą zawierać dodatkowe opłaty.

Zioła do czyszczenia systemu

Istnieje wiele ziół, które można stosować do czyszczenia instalacji. Jest to pojedyncze ziół i formuł, które są wykorzystywane do jelita, nerki, wątroby, węzłów chłonnych, krwi i oczyszcza okrężnicy. Ziołowy oczyszczający pomaga pozbyć się nadmiaru odpadów i toksyn z organizmu. Holistyczne lekarz może przepisać spersonalizowanych wzorów dla Ciebie, lub poszczególnych ziół można nabyć w żywności zdrowia lub witaminowych sklepach.

Psyllium Seed Husk

Psyllium jest zioła, który jest jednym z najbardziej skutecznych włókien do oczyszczenia jelita grubego i jelita. Zioło to działa jak gąbka, absorbując toksyny, a następnie przesuwając je przez układ trawienny. Znaleźć w wielu produktach, over-the-counter przeczyszczających, jest łatwe do uzyskania zioło na oczyszczenie. Zalecana dawka to 1 łyżeczka. z 8 do 10 uncji woda dwa do trzech razy dziennie.

Milk Thistle

Używane do ponad dwóch tysięcy lat jako ziołowe lekarstwo na różne dolegliwości, ostropest jest obecnie najczęściej używane, aby oczyścić wątrobę. Ostropest pomaga stymulować syntezę białek w wątrobie i chroni przed toksynami. Zioło to można również odwrócić toksycznego uszkodzenia wątroby. Jest on dostępny w postaci kapsułek, nalewki lub w postaci ciekłego ekstraktu, a zalecana dawka wynosi 200 do 400 mg jednego do trzech razy dziennie.

Pokrzywa

Działając na różne dolegliwości, pokrzywka działa jako ogólnego środka detoksykacji dla całego ciała. Liść pokrzywy został użyty w leczeniu przypadków, reumatyzmu, zapalenia stawów, egzema i powszechnie w oczyszczaniu moczu systemu toksyn.

Korzeń łopianu

Używany jako środek moczopędny i lekarstwo na zapalenie stawów, odry i zapalenia migdałków, korzeń łopianu jest również stosowany jako oczyszczacz krwi podczas czystek. Ta silna zioło pomaga zmniejszyć tworzenie się metali powodujących problemy w organizmie. Łopian można nabyć w postaci korzenia, kapsułek, stoły, nalewek i herbat.

Najlepsze rozwiązania do czyszczenia protez

Najlepsze rozwiązania do czyszczenia protez


Protezy zastąpić zęby i zapewniają funkcję stomatologicznej dla osób, które utraciły zęby. Protezy muszą być konserwowane i czyszczone codziennie, podobnie jak oryginalnych zębów. Istnieje wiele metod czyszczenia, które można wykorzystać do utrzymania protezy. Wiedząc, najlepsze rozwiązania do czyszczenia protez może przedłużyć żywotność protezy i zachować uśmiech zarówno jasne i funkcjonalne.

Mydło ręcznie

Ponieważ protezy są czyszczone, gdy są one z ust, można użyć różnych środków czyszczących, które normalnie nie wzięliby pod uwagę przy użyciu oryginalnych czyścić zęby. Nie byłoby rozważyć użycie mydła do czyszczenia zębów w ustach, a smak będzie bardzo nieprzyjemne, ale łagodny, łagodnego mydła działa dobrze do czyszczenia protez. Zawsze należy dokładnie wypłukać protezę po oczyszczeniu w celu usunięcia wszelkich śladów roztworu czyszczącego przed włożeniem protezy do ust.

Płyn do naczyń

Jak mydła, można również użyć łagodnego mycia naczyń do czyszczenia protez po przyjęciu ich z jamy ustnej na dzień. Można czyścić protezy w taki sam sposób jak chcesz, jeśli były czyszczenia danie lub srebra. Moczyć je w ciepłej wodzie z mydłem i wytrzyj je do czysta miękką włóknach, szczotki płynem. Nigdy nie należy umieszczać protezy w gorącej wodzie, jednak, ponieważ może to spowodować ich wygięcie.

Ocet

Ocet jest prosty element gospodarstwa domowego, że jest bardzo skuteczny na czyszczenie zabrudzonych lub umiarkowanie brudne protezy. Wystarczy kilka podstawowych ocet rozcieńczyć w ciepłej wodzie destylowanej i szorować protezy w czystości przy użyciu miękkich włóknach szczoteczki. Za pomocą octu mogą być zalecane dla protez, jednak, ponieważ kwas może mieć działanie korozyjne na części metalowe częściowa. Przed użyciem roztworu octu na podszablonów skontaktować się z dentystą.

Soda oczyszczona

Soda oczyszczona jest inny wspólny element gospodarstwa domowego, który jest skuteczny środek czyszczący do stosowania na zabrudzonych lub obskurnych protez. Umieść około 1 do 2 łyżki. sody oczyszczonej do ciepłej wody i niech moczyć przed czyszczeniem protezy protezy przez szorowanie je lekko miękkim włosiu szczotki, które nie uszkodzić protezy.

Gorąca woda

W przypadku braku rozwiązań domowych i handlowych, protezy po prostu mogą być czyszczone w ciepłej wodzie z łagodnym, miękkim włosiu szczotki. Nie dostanie protezy tak czyste, jak to będzie, jeśli były w użyciu rozwiązanie do czyszczenia chemicznego lub gospodarstwa domowego, ale może dać pewne środki czystości swoich protez, jeżeli nie są dostępne inne opcje. Nie moczyć protezę w gorącej wodzie, ale używać go do pomocy wysysa zanieczyszczenia. Jeśli czyszczenie protezy nad zlewem, zawsze napełnić zlew wodą, aby zapobiec pękaniu protezę w przypadku, gdy wymyka się z ręki i spada do zlewu.

Sprzątanie protez

Handlowych czyszczenia protez są kolejnym sposobem na utrzymanie protezy wolne od plam i usunąć resztki jedzenia. Istnieje wiele marek i typów rozwiązań dostępnych do nabycia w aptekach i wielu innych punktach sprzedaży detalicznej. Szukać rozwiązania, które niesie Amerykańskie Stowarzyszenie Stomatologiczne (ADA) logo. Obecność logo oznacza, że ​​produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku i bezpieczne.

Co to jest do czyszczenia protez tablet?

Protezy, oprócz regularnie noszenia powinny być odpowiednio utrzymywane i oczyszczone. Środki czyszczące do czyszczenia protez albo są dostępne w żeli, kremów, proszków lub tabletek. Oprócz regularnego szczotkowania, przy użyciu tabletu proteza czyszcząco zachowa protezy czyste i szuka nowych.

Funkcja

Tabletki należy do higieny protez spadł do ciepłego - nie gorąca - wody. Będąc musujący, będą fizz po dotknięciu wody i stworzyć rozwiązanie, w którym chcesz umieścić protezy. Utrzymanie protezy nasączone pomaga zachować swój kształt i sprężystość. Protezy nie należy dopuścić do ich wyschnięcia.

Wrzenie

Wodorowęglan sodu i kwas cytrynowy w protez tabletek środków czyszcząco zapewnić mechaniczną procedurę oczyszczania i pomaga rozluźnić cząstek na protezy.

Utleniania

Wszystkie tabletki protezy myjące mają utleniacze, że poluzowania plam z protezy, zapewniając jednocześnie pewne efekty wybielania. Te środki utrzymania protezy z zachowaniem zabarwienie z regularnego spożywania wina, kawy lub papierosów.

Detergenty i Enzymy

Detergenty są również w protez tabletek czyszcząco, najczęściej polifosforan sodu. Detergenty zdjąć tłustych plam i trzymać je daleko od protezy w roztworze, aby zapobiec wchłanianie zwrotne.

Ostrzeżenia

W marcu 2008 roku, FDA wymagane protez firm Cleanser ujawniać użycie nadsiarczany w tabletkach po 73 udokumentowanych zgonów. Niektóre z tych zgonów było spowodowanych reakcji alergicznych na nadsiarczany przy dłuższym okresie użytkowania. Objawy to: wysypka, bolesność dziąseł, pokrzywka i trudności z oddychaniem.

Przepis czyszczenia protez

Protezy są alternatywą dla złych lub brakujących zębów i noszone przez wielu ludzi. Chociaż protezy są wykonane z innych materiałów, a nie rzeczywistego kości i wapń, nadal ważne jest, aby dbać o nich prawidłowo. Ich czyszczenie roztworem zachować je białe jest niezbędny do usuwania plam żywności i / lub plam tytoniowych. Kawa, nikotyna i sody są główną przyczyną plam na protezy.

Przeciwwskazania i środki czyszczące

Istnieją różne rodzaje środków czyszczących dla różnych rodzajów protez. Ważne jest użycie środka czyszczącego, który jest kompatybilny z materiałem Proteza jest wykonana z aby uniknąć uszkodzenia protezy. Nie jest wskazane, aby używać domowych środków czyszczących na protezy, które mają tymczasowe lub miękką wyściółkę na podszablonów. Korzystać tylko z zalecenia lekarza tymczasowych miękkich wykładzin i podszablonów. Środki czyszczące handlowych są dostępne, ale tylko dla protez całkowitych, domowej roboty do mycia protez jest równie skuteczna i kosztuje mniej.

Przepis

Przepis na środek do mycia protez zawiera wybielaczy. Ze względu na korozyjne właściwości Bleach, nie należy używać na dowolnym protezy wyjątkiem protez żywicy.

Mix 1 łyżeczka wybielacza z 2 łyżeczki Calgon do zmiękczania wody w 6 uncji zimnej wody. Dobrze wymieszać. Umieścić protezy w roztworze i pozostawić do wchłonięcia przez co najmniej 30 minut lub korzystnie, z dnia na dzień. Bielenia zabija większość bakterii występujących w jamie ustnej, wybielanie zębów w tym samym czasie.

Używaj miękkiej szczoteczki do zębów i szczotki nylonowe protezy pod chłodną bieżącą wodą, aby usunąć wszystkie ślady mycia przed umieszczeniem protezy w jamie ustnej.

Zdrowe dziąsła

Antybakteryjne mydło w płynie jest najlepszy do mycia żadnych protezy, wkładki wliczone. Pasty do zębów, proszek do pieczenia i inne proszki są zbyt ściernych do czyszczenia protez i zarysować powierzchnię protezy. Z czasem zadrapania minut uszkodzić powierzchnię i plamy są trudniejsze do usunięcia. Użyj miękkich włóknach szczoteczki do protez w miejsce zwykłych szczoteczek.

Dziąsła wymagają czyszczenia, jak również. Codziennie szczotkować dziąsła miękką szczoteczką, aby utrzymać zdrowe dziąsła. Nie wolno nosić protezy w sposób ciągły. To nie jest zdrowy dla dziąseł. Wyjąć protezy co najmniej jedną godzinę każdego dnia, ale z dnia na dzień jest lepiej. Masować dziąsła, natomiast protezy są z ust do adiutanta w obiegu.