adcov.com

hemoroidy a skrzep

Hemoroidy Leczenie skrzepu krwi

Hemoroidy nie są rzadkie i są zwykle łagodne z natury, i tych, w hemoroidy bardzo rzadko powoduje poważne zagrożenie dla zdrowia i są zwykle leczyć w warunkach ambulatoryjnych. Mimo, że niektóre przypadki wewnętrznego wzrostu hemoroidy wymagają operacji, istnieje kilka rodzajów zabiegów, aby poprawić wszelkie warunki, gdzie wystąpił zakrzep hemoroidów krew. Odzyskiwanie z tego typu zabiegu jest zazwyczaj wolny od jakichkolwiek poważnych powikłań.

Typy hemoroidy

Hemoroidy mogą tworzyć wewnątrz lub na zewnątrz. Hemoroidy zewnętrzne występuje poniżej linii odbytu, gdzie podszewka odbytnicy zmienia na błonę śluzową tego typu linie okolicy odbytu. Przepływ krwi w żyłach w łącznej (coetaneous) tkanki między odbytu i odbytnicy może zostać zakłócony, co powoduje wzrost hemoroidy. Skrzep krwi (zakrzepica) mogą rozwijać, jak również, co powoduje występ. Hemoroidy wewnętrzne występuje powyżej linii między odbytu i odbytnicy. Mogą powiększyć i wypadanie, malejąco poniżej zwieracza odbytu.

Przyczyny

Hemoroidy są najczęściej spowodowane przez nadmierne ciśnienie w odbytnicy żyły. Ciśnienie to może być ze względu na częste podnoszenie ciężkich, ciąży, regularnie dłuższy posiedzenia lub przewlekłej parcia podczas wypróżnień, często spowodowane przez zaparcia. W niektórych przypadkach podwyższenie ciśnienia krwi w żyle wrotnej (żyły, która biegnie pomiędzy narządy trawienne i wątrobie) może spowodować wzrost hemoroidów. Każdy z tych warunków może przyczynić się do rozwoju zakrzepu krwi (zakrzepowe hemoroidy).

Objawy

Wiele osób może mieć hemoroidy i nie wykazują objawów. Według National Library of Medicine, ogólne objawy hemoroidów wewnętrznych są jasne czerwona krew w stolcu, na papier toaletowy, lub w toalecie po wypróżnieniu. Mogą wystawać przez odbyt i stać się bolesne i podrażniona.
Hemoroidy zewnętrzne są oznaczone twardego guzka lub bolesny obrzęk w okolicy odbytu, które mogą przekształcić się w zakrzepowe hemoroidy. Rozległe otarcia i sprzątanie w obszarze może wywoływać swędzenie lub krwawienie, które może prowadzić do wzrostu hemoroidy. Jednak ogólne swędzenie niekoniecznie jest oznaką hemoroidy.

Leczenie

Ogólnie, wzrost hemoroidy można uniknąć poprzez zmniejszenie skrobie i zwiększenie spożycia wody i produktów, które mają wysoką zawartość włókna. Środki zmiękczające stolec i środki przeczyszczające zawierające psyllium są pomocne w zmniejszeniu napięte ruchy jelit. Moczenie regionu analnego regularnie w ciepłej wodzie, na przykład w kąpieli SITZ, również łagodzi objawy. Poważniejsze przerosty hemoroidy, zwłaszcza zakrzepowe hemoroidy mogą być usunięte przez ligację, gdzie taśma gumowa jest umieszczony wokół hemoroidy, powodując jej obumarcie i opadają. Lasery, światło podczerwone i prąd elektryczny może być również stosowany do niszczenia hemoroidy. Operacja może być konieczne w pewnych przypadkach.

Diagnozowania

Według Instrukcje Merck Medical Library Online, obrzęk lub wystawały hemoroidy można łatwo wykryć w badaniu fizycznym. W innych przypadkach, anoscope lub sigmoidoscope mogą być stosowane do badania powierzchni wewnętrznego odbytu, odbytu i jelita grubego. Kolonoskopia może być konieczne w pewnych przypadkach. Te rodzaje badań są wewnętrznymi przydatne w określaniu nasilenia wzrostu hemoroidów, jak również do wykrywania jakichkolwiek oznak hemoroidy skrzepów krwi.

Zakrzepica Hemoroidy Leczenie wewnętrzne

Hemoroidy - powszechnie znane jako pali - występuje, gdy żyły w okolicy odbytnicy i odbytu obrzęk i stan zapalny. Warunek ten jest bardzo często, i może wystąpić u osób w każdym wieku iz różnych środowisk. Hemoroidy są w różnym stopniu; najcięższą postać znana jako wewnętrzne hemoroidów zakrzepicy i charakteryzują twardych zbryleń utworzonych przez bolesne skrzepów krwi. Istnieje wiele możliwości leczenia wewnętrznych hemoroidów zakrzepicy od nieinwazyjnych środków domu do zabiegów chirurgicznych.

Utrata masy ciała

Ludzie, którzy cierpią często z wewnętrznych hemoroidów zakrzepicy i nadwagą powinni schudnąć w celu radzenia sobie z chorobą. Dodano ciężar kładzie nacisk na wrażliwe żył w okolicach odbytu i odbytnicy; Ten nacisk może powodować hemoroidy osadu. Jako osoba zyskuje większą wagę - lub utrzymuje się na dodatkowy ciężar ma już - wewnętrzne hemoroidy zakrzepica może nasilić.

Hemoroidy Kremy, maści i czopki

Hemoroidy kremy i maści są często bardzo skuteczne w leczeniu hemoroidów zewnętrznych. Jednakże, takie kremy nie są skuteczne w leczeniu hemoroidów wewnętrznych zakrzepicą; zamiast tego, stosowanie specjalnych czopków to korzystny sposób postępowania z chorobą. Należy zauważyć, że takie czopki rzeczywistości nie leczy problemu; oni tylko łagodzić objawy.

Hemoroidektomia

Hemoroidektomia jest w warunkach ambulatoryjnych w celu usunięcia wewnętrznych hemoroidów zakrzepicy. Ta procedura jest zwykle zdecydował się w przypadku, gdy stan ten utrzymuje cykliczne, lub gdy jest bardzo ciężka. Lekarz incises tkanki wokół hemoroidy, i wiąże się żyły, który jest przyczyną hemoroidy zakrzepicy. W rezultacie, hemoroidy kurczy dalej. Ponieważ to powtarza się w tym samym miejscu jedynie około 5 procent, procedura ta jest uważana za bardzo skuteczny. Sam zabieg trwa tylko kilka godzin; ryzyko jest niewielkie i obejmują zakażenie, zwężenie odbytu i rany, które nie goją. Pacjent może być wykorzystany w znieczuleniu ogólnym lub zdrętwiała od pasa w dół.

Skleroterapia

Kiedy wewnętrzne hemoroidy zakrzepica jest dość ciężka, lub gdy krwawi, procedura zwana skleroterapia jest często podejmowana. Znany również jako terapia wtrysku, skleroterapia polega na wstrzyknięciu roztworu do wyspecjalizowanego naruszającego hemoroidy lub hemoroidy. Rozwiązanie o nazwie obliteracji żylaków, twardnieje hemoroidy, powodując ich kurczyć dalej. Niektóre z najczęstszych zagrożeń związanych z skleroterapii obejmują palenie jeśli wtrysku jest wykonywana za blisko odbytnicy, reakcji alergicznej na stwardnienie, otwarte rany lub zakażenia. W trakcie postępowania - które wykonuje się w warunkach ambulatoryjnych i trwa od 2 do 3 godzin - pacjenci są zazwyczaj umieścić w znieczuleniu miejscowym lub obszar jest lokalnie zdrętwiała.

Rubber Band Ligację

W przypadku łagodniejszych form wewnętrznych hemoroidów zakrzepicy, w procesie zwanym ligacji gumką jest często stosowany. Wiąże się to z wiązania małe gumki wokół podstawy na hemoroidy naruszającego. W ciągu 7 do 10 dni, hemoroidy kurczy się i blizny jest utworzony. Zazwyczaj zapobiega występowaniu innego hemoroidy w tym samym miejscu, i dlatego jest uważany za dość skuteczne procedury. Podwiązanie gumką wymaga wizyty krótkie lekarza i znieczulenie jest czasami używane do znieczulenia na tym terenie. Ryzyko związane z podwiązanie gumką to silny ból z powodu zespołów, które zostały umieszczone zbyt blisko odbytu, krwawienie, zakażenie lub niemożność oddania moczu.

Hemoroidy Leczenie Lampy ciepła

Hemoroidy występują, gdy istnieje obrzęk, który wystaje przez odbyt. Powiększone żyły są powszechnie spotykane w hemoroidów. Stan ten może powodować absolutorium, swędzenie, krwawienie lub ból podczas wypróżnienia. Hemoroidy są najczęściej u osób w wieku powyżej 50. Procedura lampa ciepła jest bardzo skuteczną formą leczenia hemoroidów.

Procedura

Procedura lampy ciepła hemoroidów jest również nazywany fotokoagulacja podczerwieni lub terapii krzepnięcia. Ta obróbka jest powszechnie używany w małych i średnich hemoroidów. Procedura lampy ciepła jest korzystne, ponieważ jest szybko i mniej bolesne niż inne rodzaje leczenia. Procedura ta jest wykonywana za pomocą sondy, która tworzy małe światło podczerwone. Ta sonda kontakty obszar tuż nad hemoroidy dla średnio jednej sekundy i tkanki są narażone na wybuch światła podczerwonego. Skrzep utworzą w żyłach i ukrwienie hemoroidy jest odcięty. Hemoroidy skurczy i umrze, tworząc blizny w miejscu hemoroidy. Bliznę formuje się trzymać żyły w miejscu i zapobiega ich wypukły do ​​kanału odbytu.

Podczas tej procedury można poczuć ciepła przez bardzo krótki okres czasu. Jest to w warunkach ambulatoryjnych, który nie wymaga znieczulenia.

Po zabiegu

Po tej procedurze będzie doświadczenie niewielkie krwawienie z odbytu na siedem do 10 dni. Krwawienia należy przerwać bez lekarstw lub środków prawnych. W przypadku wystąpienia uczucia dyskomfortu należy siedzieć w kąpieli Sitz przez 15 minut. Pomoże to złagodzić niektóre z bólu.

Ważne jest, aby nie podejmować niesteroidowe leki przeciwzapalne, na pięć dni przed i po tej procedury, aby zapobiec ryzyku krwawienia. Po tej procedurze, zaleca się podjęcie środków zmiękczających stolec i dodać do swojej diety błonnika w celu zmniejszenia wysiłku przy wypróżnieniu. Pomoże to również zapobiec hemoroidy powrotu.

Ryzyko

W nielicznych przypadkach jest ciężkie lub ostry ból podczas procedury. Mniej niż 1 procent pacjentów może doświadczyć silnego krwawienia. Jest to uważane za awaryjne i należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Procedura ta może powodować niemożność oddawania moczu w ciągu kilku godzin po zabiegu. Jeśli nie są w stanie oddać mocz na więcej niż kilka godzin należy skonsultować się z lekarzem. Zakażenie i posocznica miednicy występują bardzo rzadko, ale są one uważane za poważne i potencjalnie zagrażające życiu.

O krwawienie z odbytu i hemoroidy

Hemoroidy są bardzo często stan zdrowia, mimo że jest kłopotliwe dla niektórych osób. Hemoroidy są obrzęk i zapalenie żyły w odbytnicy i odbytu. Znany również jako pale, hemoroidy często towarzyszy krwawienie z odbytu, świąd i ból. Jest wiele przyczyn tego stanu medycznego z ciążą lub wysiłku ze względu na zaparcia do złej diety.

Rodzaje

Istnieją dwa rodzaje hemoroidów: wewnętrzne i zewnętrzne. Hemoroidy wewnętrzne nie są odczuwalne i zazwyczaj nie powodują dyskomfortu. Ale oznaką wewnętrznego hemoroidy jest krwawienie z odbytu. Jeśli widzisz krew na papierze toaletowym lub w toalecie, może to oznaczać, hemoroidy wewnętrzne. Powierzchnia żyłach jest nietrwały, tak wysiłku przy wypróżnieniu mogą oderwać powierzchnię i powodują, że krwawienie. Hemoroidy zewnętrzne są widoczne i odczuwalne. Są one również ból. Jeśli baseny krwi i tworzy skrzep, hemoroidy mogą być bardzo bolesne.

Znaczenie

Istnieje pięć głównych przyczyn hemoroidy i krwawienie z odbytu. Najczęstszą przyczyną są problemy trawienne. Zaparcia i biegunka powodują hemoroidy. Zastrzałowy twardych stolców i powtarzane eliminacja wodnistych stolców stawia zbędnego nacisku na żyły w odbytnicy. Ciąża umieścić również nacisk na żyły podobnie jak otyłość. Nawet siedząc lub stojąc na bardzo długi czas może dodać nacisk na tym obszarze. Genetyka może również odgrywać rolę w coraz hemoroidy.

Rozważania

Jeżeli krwawienie i ból utrzymuje się w domu i nie środki poprawy sytuacji, to jest dobry pomysł, aby skonsultować się z lekarzem. Hemoroidy zewnętrzne są łatwe do zdiagnozowania. Lekarz może je zobaczyć. Hemoroidy wewnętrzne mogą być trudniejsze do wykrycia, więc odbyt jest konieczne. Lekarz wkłada palec w rękawiczce do odbytu, aby czuć się wokół. Ale czasami hemoroidy zbyt miękkie, aby zostać wykryte. W tym momencie lekarz może chcesz zrobić bardziej szczegółowe badanie odbytnicy za pomocą jednego z kilku małych zakresów dostępnych, które można zajrzeć do odbytu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Dla wielu ludzi hemoroidy odejść w ciągu kilku dni. Dla ohers ponad-the-counter leki Pomoc z hemoroidów. Nie maści i kremy zawierają zazwyczaj hydrokortyzon, który jest środkiem przeciwzapalnym. W niektórych przypadkach może być konieczne operacja. Jeśli skrzepu krwi tworzy się na zewnętrznym hemoroidy, lekarz może wykonać nacięcie, które jest proste procedury. Inne zabiegi obejmują iniekcję obszarze środka chemicznego, aby zmniejszyć rozmiar hemoroidy. Inną techniką, która może być wykonane w gabinecie lekarskim jest oddanie gumki wokół hemoroidy zatrzymać krążenie tak, że hemoroidy opadają. Jedna lub dwie sekundy podczerwieni zatrzymuje się również krew z krążących na hemoroidy. Jeśli żaden z tych zabiegów działa lub jeśli masz bardzo duże hemoroidy, operacja może być konieczne. Operacja ta nazywana hemoroidektomia i hemoroidy usunięto chirurgicznie. Operację można wykonać w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Hemorrhoidectomies są zwykle wykonywane na zasadzie ambulatoryjnej.

Teorie / Spekulacje

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, które są uważane zapobiec hemoroidy lub zmniejszyć flare-ups. Poprawa diety jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić. Jeść więcej pokarmów bogatych w błonnik, takich jak całe ziarna zbóż, zielonych warzywach liściastych, i owoce. Zwiększyć spożycie płynów każdego dnia, zwłaszcza wody. Wziąć gorącą kąpiel, aby zmiękczyć hemoroidy. Uzyskać bardziej aktywne z regularnych ćwiczeń i uniknąć siedzi na długie okresy czasu.

Hemoroidy zadośćuczynienie

Zadośćuczynienie za łagodnych przypadkach hemoroidów zwykle obejmują at-home zabiegi. Większość z tych środków mają na celu łagodzeniu objawów, takich jak ból, stan zapalny i obrzęk. Cięższych przypadkach może wymagać leków lub zabiegu chirurgicznego, aby zmniejszyć lub usunąć tkankę hemoroidy. Ważnym elementem ogólnego leczenia wdraża zmiany w stylu życia, aby zapobiec powtórzeniu się hemoroidów.

At-Home Remedies

W domu środki hemoroidów obejmują zanurzenie w kąpieli z gorącą wodą kilka razy dziennie, utrzymując odbytu czyste i stosując zimne okłady lub opakowania z lodem do odbytu w celu zmniejszenia obrzęku. Inne zalecenia, zgodnie z Mayo Clinic, m.in. za pomocą over-the-counter miejscowo kremy lub czopki zawierające hydrokortyzon, stosując klocki, które zawierają oczaru lub przy użyciu środka odurzającego i wilgotne chusteczki lub mokry papier toaletowy zamiast papieru toaletowego po suchej jelita ruch. Doustne leki, takie jak aspiryna, paracetamol i ibuprofen, może być stosowany w celu łagodzenia dolegliwości.

Ostrzeżenie

W domu zabiegi mogą złagodzić ból i dyskomfort, ale nie sprawi, że hemoroidy odejść. Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli środki te nie przynoszą ulgę w ciągu kilku dni --- szybciej, jeśli wystąpi krwawienie lub silny ból.

Procedury małoinwazyjnej

Czasami tworzy się skrzep krwi wewnątrz zewnętrznego hemoroidy. Lekarz może wykonać proste nacięcia usunąć skrzep, który powinien zapewnić szybką ulgę. Inne procedury minimalnie inwazyjne może być stosowany do leczenia przewlekłej krwawienie lub bolesne hemoroidy. Procedura zwana guma zespół podwiązanie odcina krążenie do wewnętrznego hemoroidy, umieszczając małe gumki wokół jego podstawy, co powoduje hemoroidy więdnąć i odpadać. Skleroterapia jest zabiegiem, w którym lekarz wstrzykuje hemoroidy roztworem chemicznym, aby ją pomniejszyć. Jeszcze inna procedura --- krzepnięcia --- wykorzystuje podczerwień lub laserowe światła lub ciepła do kurczyć i utwardzić małe hemoroidy wewnętrzne.

Zabiegi chirurgiczne

Dla dużych hemoroidów i te, które nie reagowały z innymi procedurami, może być zalecane zabiegu chirurgicznego. Hemoroidektomia jest procedura, w której chirurg usuwa nadmiar tkanki powodujący krwawienie i występu. Zgodnie z Mayo Clinic, hemoroidektomia jest najbardziej kompletnym i skutecznym sposobem usuwania hemoroidów. Jednakże, posiada największą ilość powikłań. Zszywanie --- zwany także zszyte lub spięte hemoroidektomia hemorrhoidopexy --- jest to procedura, która blokuje przepływ krwi do tkanki hemoroidalnej i powoduje, że kurczą się. Ta procedura jest mniej bolesna niż hemoroidektomia, ale ma większe ryzyko nawrotu i wypadania odbytnicy.

Zmiany w stylu życia

Zmiany stylu życia zalecane przez Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Koloproktologii mają na celu leczenia łagodnych przypadkach hemoroidów, aby zapobiec ich nasilenie i powracającym. Zalecenia obejmują zwiększenie ilości włókna w diecie, zwiększenie spożycia płynów oraz wyeliminowanie nadmiernego wysiłku. Lekarz może także zalecić dodatek włókien lub luzem zmiękczania stolca.

Hemoroidy Relief

Choć może wydawać się hemoroidy narośli wewnątrz odbytu / regionie odbytnicy, hemoroidy nie są niczym więcej niż spuchnięte, wybrzuszenia naczyń krwionośnych. Ponieważ te naczyń krwionośnych, mogą pękać i odpowietrzania, w wyniku czego często Straszny widok krwi w stolcu. Nieleczone hemoroidy mogą wystawać i prowadzić do poważniejszych powikłań. Wiele zabiegów może się skurczyć i zarządzania hemoroidy. Aby zapobiec dalszym ups flary, tych, którzy cierpią z powodu hemoroidów musi przejść pewne zmiany w stylu życia, w uzupełnieniu do leczenia samych hemoroidów.

Hemoroidy Relief zewnętrzny

Hemoroidy, które rozwijają się na zewnątrz odbytu są znane jako hemoroidów zewnętrznych. Zwykle bezbolesne w pierwszym, większość ludzi nie zauważy zewnętrzne hemoroidy do krwi i baseny krwi i powstawaniu zakrzepów wewnątrz hemoroidy. Powstała bryła może być bardzo bolesne, a jeśli pęknięcia, może produkować krew. Do zwolnienia mniejszej ryczałtu, medycyny, takich jak przygotowanie H może tępy ból i pomaga zmniejszyć hemoroidy. Należy jednak zakrzepica (łóżeczko krwi) forma w hemoroidy, prawdopodobnie trzeba nacięcie w bryle do drenażu skrzep.

Mocno opuchnięte hemoroidy zewnętrzne mogą wymagać zabiegu chirurgicznego (hemorrhoidectomy), aby usunąć nadmiar tkanki, ale leczenie jest częściej używany do hemoroidów wewnętrznych.

Wewnętrzna Hemoroidy Relif

Hemoroidy wewnętrzne rozwijać się wewnątrz odbytu. Zazwyczaj ludzie z hemoroidów wewnętrznych nie zauważamy ich, chyba że pęknięcie lub puchnąć i krwawić tak, że wystają one podczas wypróżnień. Dla umiarkowanie obrzęk hemoroidów wewnętrznych, lekarze zwykle wstrzyknąć hemoroidy z medycyny.

Jeśli nie wstrzykuje lek prawidłowo kurczyć hemoroidy (lub hemoroidy już zaczęły wystawać), lekarz może zdecydować się na podwiązanie gumką. Podwiązanie gumką to zabieg, w którym lekarz będzie zawijać małe gumki wokół podstawy hemoroidy, odcinając obieg na hemoroidy. W ciągu paru dni, hemoroidy uschnie i nadmiar tkanki odpadnie.

Hemoroidów, które nie reagują na wstrzyknięcie, ligacji lub innych zabiegów, takich jak koagulacja podczerwieni (laser do obróbki) hemorrhoidectomy może być przeprowadzone. Podczas hemorrhoidectomy, chirurg usunie nadmiar tkanki wokół hemoroidy. Ponieważ nadmiar tkanki wokół hemoroidy mogą prowadzić do krwawienia i hemoroidy ponownego wystąpienia, hemorrhoidectomies są najbardziej skuteczne leczenie hemoroidy.

Inne wewnętrzne hemoroidy leczenie obejmuje zszywania (zszywki, że odciąć dopływ krwi do hemoroidy) oraz terapii cieplnej.

Home Care i zapobieganie

W zależności od tego, czy masz hemoroidy wewnętrzne lub zewnętrzne, domu opieki może lub nie może pomóc swojej kondycji. Dla małych zewnętrznych hemoroidów, maści i ciepłe kąpiele Sitz może złagodzić ból, a nawet pomóc w leczeniu hemoroidy. Hemoroidy wewnętrzne, z drugiej strony, wymaga jakiejś formy leczenia ambulatoryjnego.

Jednym z najlepszych sposobów na ogólnych "leczyć" hemoroidy jest przyjęcie zmian w stylu życia, które zapobiegają tworzeniu się hemoroidy. Dieta bogata w błonnik pomaga ogólny funkcji przewodu pokarmowego i pozwala na ruchy jelit łatwiej wyjść systemu. Hydration zmiękcza również stołek. Ponieważ stały wysiłek przy wypróżnień może stymulować wzrost hemoroidy, ludzie nie powinni czytać w toalecie lub naciskać zbyt mocno idąc do łazienki. Podobnie, ludzie nie powinni opóźnić ochotę iść do łazienki, ponieważ stolec będzie naciskać na hemoroidy i dodatkowo podrażniać je, zwiększając ryzyko krwawienia.

Co powoduje hemoroidy krwawić?

Hemoroidy, nazywane odbytu, guzki lub stosy są bolesne wybrzuszenia z żyły wewnątrz lub na otwarcie odbytu. Hemoroidy są bardziej powszechne u kobiet w ciąży i osób w wieku powyżej 50. Na szczęście, zmiany przyzwyczajeń i korzystanie z ponad-the-counter leków często może zapobiec lub zmniejszyć krwawienie hemoroidów, choć czasami może być konieczne leki na receptę lub chirurgii.

Wypróżnień

Zgodnie z Mayo Clinic, o wypróżnienia mogą powodować hemoroidy krwawić. Nawet miękkie wypróżnienia, który występuje z regularnością może wywrzeć nacisk na wewnętrzne hemoroidy, co może prowadzić do jasnej czerwonej krwi w kale lub muszli klozetowej. Hemoroidy w otworze odbytu mogą odpowietrzające kał przechodzą, co może prowadzić do jasnoczerwony krwi na papier toaletowy.

Consiptation

Wypróżnienia, które są twarde i suche i trudne do przejścia, lub że występuje kilka dni od siebie są częścią warunku, o którym mowa, jak zaparcia, i zgodnie z Mayo Clinic, może być przyczyną hemoroidy krwawienia. Twarde stolce mogą wywierać nadmiernego nacisku na obrzęk żyły jak przechodzą przez odbytnicy i odbytu, co powoduje hemoroidy krwawić. Wysiłek przy wypróżnianiu jest wspólna z zaparciami, a także może spowodować hemoroidy krwawienia.

Higiena

Według Narodowego Instytutu Cukrzycy, pokarmowego i chorób nerek, nadmierne lub częstego czyszczenia wokół odbytu mogą powodować hemoroidy krwawić. Korzystanie z szorstką ściereczką lub przetrzeć z wbudowanymi mydła lub płyny mogą podrażnić hemoroidy i spowodować, że krwawi. Tarcie na hemoroidy lub za pomocą środków domu, takich jak tarcie alkoholu lub nadtlenku do czyszczenia powierzchni może również powodować hemoroidy krwawić.

Podrażnienie

Według National Library of Medicine, zewnętrzne podrażnienie odbytu hemoroidy mogą powodować krwawienia. Noszenie ciasnej bielizny, stringi bieliznę lub obcisłe spodnie mogą drażnić odbytu i powodować krwawienia hemoroidy. Inne źródła podrażnienia, w tym z użyciem pachnących produktów higienicznych, osobistych smarów oraz perfumowanych lub barwionych papier toaletowy może być również przyczyną hemoroidy krwawienia.

Świąd

Hemoroidy na otwarcie lub zewnątrz odbytu mogą stać się swędzenie i zgodnie z National Library of Medicine, drapiąc swędzące hemoroidy mogą powodować ich krwawienie. Hemoroidy stać swędzenie w wyniku kontaktu z pewnymi rodzajami włókien w odzież. Niektóre mydła i detergenty mogą powodować swędzenie. Inne przyczyny hemoroidalnej swędzenie, które mogą prowadzić do krwawienia obejmują infekcje odbytu, chorób przenoszonych drogą płciową i reakcje alergiczne.

Obrzęk

Według National Library of Medicine, obrzęk hemoroidy mogą powodować ich krwawienie. Hemoroidy staje się większy, bardziej prawdopodobne jest to, aby stać się rozdrażniony lub blok część odbytnicy lub odbytu podczas wypróżnienia. Jeśli hemoroidy staje się duże, obrzęk może spowodować wewnętrzne krwawienie skrzepy krwi lub w tkance, które mogą przekształcić się w medycznej w nagłych wypadkach, gdy skrzep krwi składa się w duchu.

Zewnętrzna Hemoroidy bólu

Hemoroidy zewnętrzne są łagodne rozszerzenia jeden lub więcej żył na zewnątrz odbytu. Zazwyczaj ludzie z zewnętrznych hemoroidów nie zauważamy ich, chyba że tworzy się skrzep krwi na hemoroidy. Jeśli to nastąpi, hemoroidy staje się twardy i bolesny guzek, który jest kwalifikowany każdym razem osoba ma wypróżnienia. Dopóki nie rozpoczęło hemoroidy krwawienie, można liczyć na różne zabiegi w domu, aby zmniejszyć ból.

Medycyna i Mazi

Leki, takie jak przygotowanie H łagodzenia bólu spowodowane przez hemoroidy i może również przyczynić się do zapobiegania w przyszłości podrażnienia. Inne leki zawierające hydrokortyzon lub podobnego środka odurzającego pomoże złagodzić ból na krótki okres czasu. Dla tych, którzy chcą bólu nie opierając się na konkretnej maści leczniczych, oczaru wirginijskiego jest naturalnym ściągające hemoroidy, które mogą złagodzić ból.

Doustne leki przeciwbólowe, takie jak paracetamol lub ibuprofen będzie zarówno matowe żadnego bólu i opuchlizny. Revlieve Wykorzystać wszystkie leki doustne, jak jest na butelce lub przez lekarza.

Wanny

Krótko namoczyć w ciepłej kąpieli trzy do czterech razy dziennie ułatwi Twoje hemoroidy zewnętrzne i złagodzić niektóre z bólu hemoroidy. Jeśli nie podoba się kąpią, proste oczyścić wokół odbytu z ciepłą wodą może utrzymać hemoroidy od nasilenia bólu. Unikaj mydła lub mycia ciała, jak substancje chemiczne środki czyszczące mogą w tych dodatkowo podrażniać hemoroidy. Po umyć okolicy odbytu, osuszyć teren z suszarką do włosów zamiast ręcznikiem. Szorstka powierzchnia ręcznikiem może powodować dodatkowe podrażnienia.

Inną opcją jest użycie kąpieli Sitz umieszczony nad toaletą lub wanną. Większość aptek będzie prowadzić różne rodzaje kąpieli Sitz. Upewnij się, aby używać ciepłej (nie gorącej) wody z kąpieli Sitz. Jeśli nie chcesz kupić kąpieli Sitz, wystarczy wypełnić regularne wanna z niewielką ilością wody, że tylko przykrywa okolicy odbytu. Siedzieć w kąpieli Sitz na 10 do 15 minut w czasie, kilka razy dziennie.

Terapia ciepło i zimno

Oba oblodzenia i podgrzewane okłady mogą pomóc złagodzić ból hemoroidy. Do oblodzenia umieścić lód w torbie z tworzywa sztucznego i stosuje się worek z lodem do obszaru hemoroidów co kilka godzin w ciągu 10 minut w tym samym czasie. Dodanie ogrzewanym kompres bezpośrednio po oblodzenia będzie złagodzić ból dalej. I odwrotnie, jeśli niekorzystne na zimno, można zdecydować się na tylko ciepłego okładu, stosowane 07:55 razy dziennie przez 10 do 20 minut na raz.

Papier toaletowy

Gdy hemoroidy wybuchają (a nawet po ich zawarte), unikać szorstki papier toaletowy. Dla dodatkowej ulgi, zwilżyć papier toaletowy lekko ciepłą wodą przed wytrzeć. Chusteczki bezalkoholowe i zapach-darmo zrobi trick.

Jakie są szybkie Leczenie Zewnętrzne hemoroidy?

Jakie są szybkie Leczenie Zewnętrzne hemoroidy?


Hemoroidy występują, gdy pęcherzyki wewnątrz kanału odbytu stają się przekrwione i wyciągnął z krwi. Są one nie tylko uciążliwe, ale mogą stać się bolesne. Są one najczęściej u kobiet w ciąży, ale może też się zdarzyć, gdy osoba staje się zaparcia lub ma ciężką biegunkę. Hemoroidy zewnętrzne, stan może się pogorszyć i zakrzepowe. To jest, gdy skrzepy rozwijać w hemoroidy, i może wystąpić ból, gdy próbuje chodzić, a nawet siedzieć. W niektórych przypadkach lekarz może zalecić usunięcie chirurgiczne, jeśli hemoroidy są ciężkie. Istnieje jednak kilka sposobów, które pomogą złagodzić ból.

Łagodzi zaparcia

Jeśli występują zaparcia, biorąc coraz zmiękczacze kału i podaży płynów może pomóc złagodzić swoje stołki. Można również zwiększyć spożycie błonnika do regulowania swoich wnętrzności. Jeśli zwiększyć spożycie błonnika do dwudziestu trzydzieści gramów dziennie, to pomoże, aby zmiękczyć stolec, tak aby nie stał się wpływ w obrębie jelit. Można także wziąć kapsułki psyllium.

Leki

Istnieje wiele produktów, które można kupić, aby pomóc w swędzenie i pieczenie, które pochodzą z hemoroidów. Niektóre produkty mogą nawet pomóc zmniejszyć rozmiar hemoroidy. Można używać takich produktów jak utożsamiają Hemorrhoidial Cream, który zawiera aloes i ma działanie łagodzące. Możesz kupić miejscowe środki znieczulające, takie jak Lanacane Maximum Strength (zawiera benzokainę), które pomaga uśmierzyć odczucia pieczenia i świądu.

Środki chroniące przed

Możesz stworzyć barierę na skórze, które mogą zapobiec w otarcia i podrażnienia. Jest to pomocne, aby oczyścić teren z pozostałości po wypróżnienia. Następnie można zastosować produkty, takie jak masło kakaowe, wazelina, lanolina, skrobia, olej mineralny lub produktu o nazwie Comforts dla skóry dziecka środka zabezpieczającego (która zawiera cynk i olej z wątroby dorsza).

Oczyszczanie

Nasiadówki zwiększyć przepływ krwi do odbytu i zmniejszyć rozmiar hemoroidów. Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść w letniej wodzie nie więcej niż piętnaście minut dziennie. Jeśli wolisz, możesz również zastosować butelkę wody wypełnionej ciepłą wodą do odbytu po wypróżnieniu.

Witch Hazel

Oczaru wirginijskiego działa cuda na hemoroidy, szczególnie w czasie ciąży. Można ją kupić na poduszki lub jako ciecz. Jeśli używamy go jako podkładka, stosuje się go do odbytnicy. Z płynem, obficie moczyć wacik i delikatnie przetrzyj odbytnicy. Oczaru wirginijskiego pomaga zmniejszyć i hemoroidy umowy.

Chirurgia

Jeśli hemoroidy nie mogą być skutecznie leczone z żadnej z tych opcji, ostatni wysiłek może być operacja. Mogą być potrzebne hemorrhoidectomy usunąć skrzep wewnątrz hemoroidy. To może potrwać do trzech dni, aby uzdrawiać, ale gdy jest wykonywana procedura, objawy nie są już doświadczeni.

Jak radzić sobie ze hemoroidy

Jak radzić sobie ze hemoroidy


Hemoroidy wpłynąć ponad połowa ludności w wieku 50. nabrzmiałe żyły może powodować świąd i ból podczas posiedzenia i często krwawienie. Spowodowane przez zaparcia, napinając przy podejmowaniu wypróżnienia, poród, ciąża lub naturalnego starzenia, nauczyć się leczyć i radzić sobie z hemoroidami.

Instrukcje

1 Wybierz z lekarzem podstawowej opieki, który może zbadać i zadecyduje, czy należy się do specjalisty.

2 Znajdź lekarza, który specjalizuje się w problemach dotyczących odbytu. Gastroenterolog lub proctologist wie na co zwracać uwagę w diagnostyce nasilenia hemoroidy i jak najlepiej traktować problem hemoroidy.

3 Rozumiem, że niektóre hemoroidy mogą być traktowane w domu i będzie się kurczył, a pozostałe przypadki wymagają leczenia w gabinecie jak koagulacja podczerwieni, który wykorzystuje ciepło do obkurczenia hemoroidy. Operacja może być wymagane dla bardziej poważnych hemoroidy. Podwiązanie zespół i gumy hemoroidektomia chirurgiczne są najczęstsze opcje zabiegu.

4 hemoroidy Treat w domu z ciepłej kąpieli Sitz, zmiękczanie pośladków przez 10 do 15 minut na raz. Over-the-counter kortykosteroidy maści pomaga łagodzić swędzenie i kremy z lidokainy zminimalizować ból. Oczaru wirginijskiego pomaga zmniejszyć obrzęk.

5 zapobiec przyszłym hemoroidy przez picie co najmniej osiem szklanek wody dziennie i dietę bogatą w błonnik. Jeśli Twoje nawyki żywieniowe nie zawierają wystarczająco dużo błonnika, ma suplement diety.

Wskazówki

  • Nosić majtki z bawełny, użyj miękkiego papieru toaletowego, bez kolorów i zapachów, i staraj się nie zarysować hemoroidy gdy występuje świąd.
  • Wszelkie krwawienia odbytu powinny być sprawdzane przez lekarza, aby wykluczyć poważniejsze dolegliwości takich jak rak.

Nitro Hemoroidy Leczenie

Hemoroidy są wybrzuszenia żył, które występują w pobliżu odbytu, wewnątrz lub w pobliżu otworu, co powoduje krwawienie, ból i swędzenie. Większość hemoroidy ostatecznie wyleczyć się i zmniejsza ból w ciągu tygodnia; jednak ból może być odciąć tyle przyczyn pacjenta na leczenie. Maść nitrogliceryna jest jedną z metod, które okazały się skuteczne dla niektórych ludzi.

Historia

Pastylki nitrogliceryna i stosowanie plastrów nakładanych na skórę są stosowane od dawna w leczeniu bólu w klatce piersiowej zwanego angina.Nitroglycerin maść stosunkowo niedawno został sprawdzony oferować pacjentów złagodzenie bólu hemoroidów po nałożeniu bolesnych szczelin.

Korzyści

Przy stosowaniu na hemoroidy, miejscowo nitrogliceryny zmniejsza ból, co wygodniejsze, gdy pacjenci hemoroidy leczyć i, w niektórych przypadkach, unika się operacji, aby je usunąć.

Zastosowanie

Maść nitrogliceryny można stosować u pacjenta w domu bólu. Bardzo minimalne kwoty powinny być stosowane, aby uniknąć skutków ubocznych, na podstawie zaleceń lekarza. Ból jest na ogół zmniejsza się w czasie pięciu minut.

Jak Nitro Works

Maść nitrogliceryna rozluźnia skurcz, który występuje w mięśniach zwieracza, przywracając przepływ krwi do błony śluzowej kanału odbytu, aby złagodzić ból.

Skutki uboczne

Stosowanie maści powoduje bóle głowy u wielu ludzi, którzy go używają. Niektórzy inni ludzie powinni zachować ostrożność i unikać stosowania nitrogliceryny w ogóle. Zobacz inne ostrzeżenia w tym artykule.

Przestrogi

Ciśnienie krwi należy monitorować przy użyciu nitrogliceryny, ponieważ rażąco niskie ciśnienie krwi może wynikać z ich wykorzystania. Jeśli ciśnienie krwi nie spadnie, należy natychmiast zaprzestać używania nitro maści. Z tego samego powodu, osoby używające leków, które obniżają ciśnienie krwi powinni zachować ostrożność i omówić zastosowanie maści z nitrogliceryną z lekarzem przed użyciem.

Ostrzeżenia

Ludzie, którzy używają Viagra, Cialis i inne takie inhibitory fosfodiesterazy 5 nitroglicerynę nie należy używać w dowolnej formie. Korzystających plastry nitrogylcerin nie należy używać maści. We wszystkich przypadkach należy skontaktować się z lekarzem przed użyciem maści nitrogylcerin i powiadomić go o inne leki mogą być z natury.

Jak leczyć hemoroidy Szybki

Byłeś cierpi na ból, podrażnienie i swędzenie hemoroidów? Hemoroidy mogą się na tyle szybko i spowodować podrażnienie. Hemoroidy są częstym problemem spowodowane opuchnięte żył w kanale odbytu. Są bardzo irytujące, ale zwykle nie jest to niebezpieczne.

Instrukcje

1 próbować zapobiec hemoroidy - Unikać działania promujące hemoroidy. Hemoroidy są zwykle spowodowane przez nacisk na żyły w kanale odbytu i odbytnicy. Wspólne działania, takie jak ciąża, otyłość i wysiłku przy wypróżnieniu może powodować hemoroidy. Zmniejszyć się do zdrowej wagi, a nie siedzieć na toalecie na długi okres czasu. Jedz prawidłowo, dzięki czemu można uniknąć biegunki i zaparcia.

2 Pij dużo wody - Picie wody może pomóc zatrzymać regularne i mają łatwo przejść wypróżnienia.

3 Zaproś FIBER suplementy - biorąc suplementy włókien pomoże mu łatwiej wypróżnienia. Należy podjąć tylko suplementy włókien na krótkie okresy czasu. Nie są one pomyślane jako długoterminowego leczenia. Aby łatwo przejść wypróżnienia regularnie, jeść więcej owoców i warzyw.

4 MAŚCI - Używać na krem lub maść do licznika złagodzić ból i swędzenie hemoroidów. Bez recepty leki działają dobrze na hemoroidy.

5 chirurgia - Zapytaj lekarza o operacji, jeśli nie jesteś w stanie uzyskać zwolnienie od hemoroidów w domu.

Jak leczyć hemoroidy

Hemoroidy (znane również jako pale) są nabrzmiałe żyły odbytu i odbytnicy, które mogą krwawić, spalić i swędzeniu. Nie może być hemoroidy wewnętrzne lub zewnętrzne, ale zazwyczaj tylko te zewnętrzne powodują objawy. Hemoroidy są spowodowane ciśnieniem w żyłach w związku z ciążą, nadmierne siedzenia, wysiłek przy wypróżnianiu, dźwigania, biegunka i ostrego kaszlu. Istnieje domu środków dostępnych w leczeniu hemoroidów i kurczyć podczas zaostrzeń, ale ciężkie przypadki mogą wymagać interwencji chirurgicznej.

Instrukcje

Leczenie hemoroidy

1 kąpiel w gorącej kąpieli w ciągu 15 do 20 minut, od trzech do czterech razy dziennie w celu zmniejszenia hemoroidy świąd i palenie. Nie dodawać żadnych produktów do kąpieli do wody. Osuszyć okolicę odbytu miękką, niestrzępiącą się ręcznikiem.

2 stosuje się miejscowo uśmierzające ból i hemoroidy-krem lub maść kurczy do odbytu, ile potrzeba, takich jak przygotowanie H lub Skybright Witch Hazel Herbal Relief Cream. Podziękowania składników szukać w kremy lub maści zawierają aloes, oczaru wirginijskiego, nagietka, hydrokortyzon, witaminę E, kasztanowca, glicerynę, fenylefryny HCl (naczynia krwionośnego constrictor), wazelina i pramoksyny (znieczulenia). Anal czopki lub leczniczych chusteczki mogą być również wykorzystywane do łagodzą ból i swędzenie.

3 miejsce sterylizowane lodem na bardzo zapalnie hemoroidy kilka razy dziennie na 15 minut. Pozwoli to zmniejszyć obrzęk i zmniejszyć uczucie pieczenia.

4 Zachowaj okolicy odbytu tak suche, jak to możliwe, jeśli nie korzystasz miejscowe leki, aby zmniejszyć podrażnienie hemoroidów. Posypać skrobi kukurydzianej lub hipoalergiczny i bezzapachowy proszek na dziecko okolicy odbytu do pochłaniania wilgoci przez cały dzień.

5 Należy doustny lek przeciwbólowy, taki jak ibuprofen, aspiryna lub acetaminofen hemoroidy uśmierzenia dyskomfortu. Nie należy przyjmować te produkty, jeśli nie są medycznie wyczyszczone do tego przez lekarza.

6 Jedz dieta bogata w błonnik i wziąć zmiękczania stolca, jeśli to konieczne, aby wyeliminować zaparcia. Zaparcia prowadzi do wysiłku z wypróżnienia, które mogą tworzyć nowe hemoroidy, pogłębić istniejące i spychają hemoroidów wewnętrznych na zewnątrz odbytu. Unikaj żywności cytrusowych, soda, kofeiny i alkoholu, ponieważ produkty te wpływają analny wrażliwość skóry i może zwiększyć ruchy jelit.

7 Skonsultuj się z lekarzem jeśli over-the-counter zabiegi nie złagodzić objawy hemoroidy. Hemoroidy mogą wymagać chirurgicznego lub innych interwencji w postaci podwiązanie gumką, skleroterapia, leczenie laserem, hemoroidektomia lub zszywania.

Wskazówki

  • Ogranicz czas na toalety na nie więcej niż pięć minut, i nie męczy podczas wypróżnień. Użyj naturalny produkt, płatki owsiane w prysznicu zamiast mydła, które może podrażniać hemoroidy. Rób częste przerwy w pozycji siedzącej na długotrwałe.
  • Nie energicznie szorować papier toaletowy lub wilgotne chusteczki na hemoroidy, ponieważ zwiększy to podrażnienie i obrzęk. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta na wszystkich produktach leczenia hemoroidy.

Strona główna zadośćuczynienie za Relief na hemoroidy

Strona główna zadośćuczynienie za Relief na hemoroidy


Hemoroidy są zapalenie lub obrzęk żył w okolicach odbytu i dolnej odbytnicy. Uważa się za jedną z najbardziej powszechnych ucisków medycznego jest łatwo można leczyć nie tylko poprzez różnych leków, ale przez wiele środków występujących w domach i poprzez zmiany stylu życia.

Zapobieganie domu

Jednym z najprostszych sposobów leczenia lub zapobiegania hemoroidów jest wyeliminowanie różnych czynników, które mogą powodować lub pogarszają sytuację.

Podczas czyszczenia się po wypróżnieniu, używać tylko w kolorze biały, miękki, nie perfumowany papier toaletowy, najlepiej zwilżoną pod kran i wytrzeć od przodu do tyłu, w gładkich, lekkich uderzeń.

Uniknąć podnoszenia ciężkich, jak to może naśladować efekt wysiłku zbyt twardy podczas tej toalety.

Uważaj na swój ciężar, jak zwiększona masa zapewnia większą presję na kończyn dolnych, zwiększając ryzyko hemoroidów.

Strona główna Leczenie: Nie określona

Oprócz wykonując opisane powyżej środki zapobiegawcze i wiele rodzajów kremów i leków dostępnych w aptekach, są różne domowe sposoby, aby złagodzić ból związany z hemoroidów.

Po pierwsze i najważniejsze, drapanie hemoroidy należy unikać za wszelką cenę. Podobnie jak drapanie ugryzienie komara, to tylko zaostrzyć stan na dłuższą metę i zwiększać ryzyko uszkodzenia ściany żyły.

Kąpieli Sitz, w którym poszkodowany siedzi w wannie wypełnionej ciepłą wodą z kolanami podniesionymi, jest uważane przez większość za jeden z najbardziej skutecznych sposobów leczenia hemoroidów. Ciepła woda ma działanie dwojakie: Nie tylko pomóc złagodzić ból; zwiększa przepływ krwi w obszarze wspomagania zmniejszanie spęczniałych żyły.

Uważaj na dietę. Niektóre produkty, takie jak kawa, napoje gazowane i wszystko ostre, mają tendencję do prowadzić do większego poziomu bólu, gdy trzeba dokonać wypróżnienia, która mogłaby hemoroidy szczególnie bolesne i swędzące.

Przeciwbólowe, takie jak ibuprofen, aspiryna i paracetamol, może zapewnić odrobinę ulgi do bólu hemoroidy.

Zimne okłady mogą pomóc zmniejszyć obrzęk i przedstawić krótki poziom ulgę od dolegliwości.

Witch Hazel

Marvin Schuster, MD, dyrektor Departamentu w trawiennego Choroby Francis Scott Key Medical Center w Baltimore, w stanie Maryland, sugeruje stosowanie oczaru do odbytnicy z wacikiem, aby pomóc w leczeniu hemoroidów zewnętrznych. Mówi, że oczar powoduje naczynia krwionośne kurczą się i kurczą, a to dlatego fryzjerzy używać go przed goleniem.

Stoneroot

Według Richarda Mabey w swojej książce "New Age zielarz" stoneroot (Collinsonia) znany jest wzmocnienie struktury i funkcji nerwów i może być stosowany w celu kontrolowania objawów hemoroidy. Grady Deal, DC, Ph.D., kręgarz odżywcza i psychoterapeuta w Koloa Hawaje, mówi, że działa jako środek ściągający, który może być pomocny.

Właściwa dawka to dwie kapsułki (375 miligramów każda) z szklanką wody między posiłkami. Tak jak w przypadku wszystkich leków homeopatycznych, lekarz powinien być konsultowany przed rozpoczęciem pułku w celu zapewnienia bezpieczeństwa i minimalizację poważnych skutków ubocznych.

Leki na hemoroidy zewnętrzne

Leki na hemoroidy zewnętrzne


Hemoroidy są żyły, które stały się powiększone, bolesne i opuchnięte w odbytnicy. Gdy obrzęk jest na tyle złe, że hemoroidy można znaleźć na zewnątrz ciała i może być odczuwalne. Najczęściej są one spowodowane przez zaparcia, wysiłku z wypróżnień i od ciśnienia spowodowanego ciążą. Zgodnie z Mayo Clinic, hemoroidy są często zaburzenia - ponad połowa osób dorosłych w wieku powyżej 50 Doświadczenie im.

Sitz Wanny

Kąpiel w wannie wypełnionej kilka cali ciepłej wody co najmniej trzy razy dziennie i po każdym wypróżnieniu. Jest to jedna z najlepszych metod leczenia. Będzie to lekcja ból i wyeliminować obrzęki. Po moczy w wannie, należy upewnić się, delikatnie wklepać w suchym miejscu, tak aby nie stać się rozdrażniony i podarte.

Chirurgia

Jeśli hemoroidy jest stan zapalny i nie reaguje na leczenie, a następnie trzeba będzie zobaczyć się z lekarzem na zabieg. Metoda ta jest zwykle zalecane, jeśli masz hemoroidy, które nie mogą zostać przesunięte do tyłu na miejsce lub utrzymujące się krwawienie lub świąd. W celu utwardzenia hemoroidy, chirurg albo do wstrzykiwania leków, aby żyły zmniejszyć lub umieści paski wokół hemoroidy, tak że dopływ krwi jest odcięty i kurczyć. Rzadziej będą korzystać krioterapia, który marznie hemoroidy, lub będą cięcia powiększone żyły off.

Leki

Pigułki, kremy i olejki mają wysoki wskaźnik sukcesu w hemoroidy utwardzania. Większość można kupić bez recepty. Tabletki, takie jak Avatrol można stosować i wykazują znaczną szybkość utwardzania. Użytkownicy zwykle mają niski współczynnik wystąpienia. Avatrol można zakupić online. Kremy i olejki działają bardzo dobrze i może natychmiast kurczą się opuchnięte żyły. Ten sposób może być bardzo brudny, ponieważ są one stosowane na skórę i może powodować plam na ubraniu, a nawet nieszczelności przelotowego. Venapro jest oleju i Zenmed jest krem, który jest często stosowany. Nieleczony, hemoroidy będzie najprawdopodobniej rosnąć i trzeba operacji.

Hemoroidy Leczenie zewnętrzne

Hemoroidy Leczenie zewnętrzne


Hemoroidy zewnętrzne są wybrzuszenia i opuchnięte żyły, które wystają na zewnątrz odbytu i są powodowane przez wzrost ciśnienia w okolicy odbytu. Hemoroidy może powodować swędzenie, pieczenie, bóle i niewielką ilość krwi występujące podczas wycierania. Hemoroidy są spowodowane przez wszelkiego rodzaju parcia, biegunki, długotrwałego siedzenia i siedzący tryb życia, ciąża, nadwaga, podnoszenia ciężkich, seks analny i zakażenia. Jest kilka rzeczy do zrobienia w leczeniu zewnętrznych hemoroidów w celu zapewnienia pomocy.

Chirurgia

Gdy hemoroidy są w zaawansowanym stadium, lub gdy został on jest wydłużony czas, operacja zapewnia natychmiastową ulgę. Lekarz zbada cię i zdecydować, czy jesteś kandydatem do zabiegu. Jeśli hemoroidy mogą się zbyt długo może rozwijać się skrzepu, z powodu gromadzenia się krwi poza odbytnicy. Lekarz będzie wyciąć i wypalić, lub spalić, hemoroidy.

Leczenie na zimno i na gorąco

Wypełnić wanna z wodą tak gorące jak można znieść i siedzieć w wodzie przez około 20 minut na raz. To może pomóc łatwość zapalenie i obrzęk i promować krążenie w okolicy. Toczyć się okłady z lodu w ręcznik i stosować się do obszaru, aby zmniejszyć obrzęk. Nie bądź pewny, aby umieścić lodu bezpośrednio na skórę. Lód powinien być stosowany przez 15 minut na raz. Oba zabiegi mogą się powtarzać w zależności od potrzeb.

Kremy

Wiele kremów może natychmiast dostarczyć ulgę hemoroidy zewnętrzne. Hydro-kortyzon kremy złagodzić podrażnienia i Przygotowanie-H lub inne kremy hemoroidalnej może przynieść ulgę przed obrzęk, podrażnienie i swędzenie. Hydro-kortyzon kremy nie powinny być używane przez dłuższy okres czasu, ponieważ mogą one cienkie ścian mięśni i mięśnia zwieracza się słabszy. To może pogorszyć objawy hemoroidów zewnętrznych.

Leki

Take ibuprofen lub naproksen, aby pomóc w zapaleniu i bólu. Leki te mogą być wykonywane co 4 do 6 godzin dla bólu konieczne. Jeśli musisz wziąć je przez dłuższy okres czasu, należy porozmawiać z lekarzem pierwszego. Jeśli ból jest ekstremalne, to lekarz może zadzwonić w narkotyk, który jest nieco mocniejszy.

Ściągające

Istnieje wiele ściągające, które są dostępne bez recepty. One wysychają obszar i schłodzić powierzchnię, aby zapewnić natychmiastową ulgę. Produkty te zwykle zawierają żel z aloesu lub oczaru wirginijskiego i może być dostępny w postaci poduszek. Po korzystać z łazienki, należy oczyścić powierzchnię i osuszyć, a następnie użyć jednego z padów bezpośrednio pat obszar; to może od razu pomóc z objawami.

Zadośćuczynienie za wypadnięcie hemoroidy

Hemoroidów, zwane są także stosy, obrzęk i stan zapalny żyły odbytu i dolnej odbytu i może być zewnętrzne lub wewnętrzne. Gdy hemoroidy wewnętrzne stają się dość duże i wystają na zewnątrz odbytu, nazywa się wypadnięcie hemoroidy i może powodować ból i krwawienie i prowadzić do poważnych powikłań, jeśli nie traktuje.

Stopnie wypadnięcie hemoroidy

Istnieją cztery stopnie wypadnięcie hemoroidów. Z hemoroidy pierwszego stopnia, wewnętrzne hemoroidy nie wystaje na zewnątrz kanału odbytu. Z drugiego stopnia, hemoroidy chowa na własną rękę i nie wymaga specjalnego traktowania. Trzeci stopień jest nieco gorsza, hemoroidy i muszą być ręcznie wprowadzane z powrotem do kanału odbytu. Najpoważniejsza hemoroidy wypadnięcie lub czwarty stopień, występuje wtedy, gdy wypadnięcie hemoroidy nie może być zastąpiony i wisi na zewnątrz odbytu w to, co staje się chorobą przewlekłą. Przypadki czwartego stopnia są często zakrzepowe (obrzęk z krwi) i są bardzo bolesne.

Minimalnie inwazyjne środki zaradcze

Wypadnięcie hemoroidy mogą być traktowane z minimalnie inwazyjnych procedur wykonywanych w gabinecie lekarskim lub innych warunkach ambulatoryjnych. Należą do nich następujące:

Rubber Band podwiązanie: Jedna lub dwie małe gumki umieszczone są wokół podstawy hemoroidy odcięcia jej krążenie, a w ciągu kilku dni, kłąb hemoroidy i spada. Zabieg ten może być nieprzyjemne i mogą powodować krwawienie, ale takie skutki uboczne są rzadko ciężkie. Jest to najczęściej stosowana procedura w USA na wypadnięcie hemoroidów, które są pierwszy lub drugi stopień.

Iniekcji (skleroterapia) roztwór chemiczny jest wtryskiwany do tkanki hemoroidy, aby ją zmniejszać. Procedura nie jest zazwyczaj bolesne, ale to nie jest tak skuteczny, jak również podwiązanie gumką. Skleroterapia czasami stosowane w połączeniu z ligacji gumy gruntów dla maksymalnych wyników.

Krzepnięcia: Różne techniki są stosowane do utwardzania hemoroidy i ich kurczyć. Techniki te obejmują światła laserowego; podczerwień, w którym urządzenie zwane photocoagulator skupia promieniowanie podczerwone do końcowi na końcu sondy spawania hemoroidy zamiast; i elektroterapii. Z tych zabiegów, ból jest często doświadczonych, choć to zwykle rzadziej niż podwiązanie.

Krioterapia: Krioterapia wykorzystuje temperaturę zimnego do zatarcia żyły, powodując stany zapalne i blizny. To nie jest powszechnie stosowane, jednakże, ponieważ jest więcej czasu, powoduje więcej po leczeniu bólu i jest mniej skuteczne niż inne rodzaje leczenia.

Środki zaradcze chirurgiczne

Mimo, że większość pacjentów z wypadnięcie hemoroidów mogą zarządzać ich stan z zabiegów chirurgicznych, nie małej liczby - Mniej niż 10 procent - będzie wymagać operacji, zwłaszcza jeśli nie są traktowane hemoroidy wcześnie. Jeśli wymagany jest zabieg chirurgiczny, może przyjąć jedną z następujących form:

Rozszerzenie: kanał odbytu jest mocno rozciągnięty do osłabienia zwieracza odbytu. Jednak rozszerzenie może się uszkodzić zwieracza i wielu pacjentów się moczu lub w stanie kontrolować swój stołek.

Podwiązanie Dopplera: Korzystanie z sondy Dopplera, który mierzy przepływ krwi, lekarz określa zaopatrujących tętnicy hemoroidalnej naczynia, a następnie łączy się (ligates) tętnicy, powodując hemoroidy się kurczyć. Sonda Dopplera jest drogie i nie oferują wiele zalet w stosunku podwiązanie gumką.

Sfinkterotomia: Część zwieracza cięte w celu zmniejszenia ciśnienia w kanale zwieracza odbytu. Procedura ta może powodować nietrzymanie stolca jest rzadko stosowany sam.

Hemoroidektomia: Chirurgiczne usuwanie hemoroidów (hemoroidektomia) jest zarezerwowana dla pacjentów z trzeciej lub czwartej hemoroidy stopni. Z hemoroidektomia, wewnętrzne hemoroidy są wycinane, a rany pozostawione przez usunięcie scalania (zamknięty technika) lub otwarte (open technika). W niektórych przypadkach, proctoplasty - usuwanie tkanki wyżej do kanału odbytu - jest wykonywany w tym samym czasie. Głównym skutkiem ubocznym hemoroidektomia jest ból pooperacyjny, często wymagające silne narkotyczne leki przeciwbólowe, a pacjenci nie są w stanie wrócić do pracy dla dwóch do czterech tygodni.

Zszywane hemoroidektomia: Jest to jeden z najnowszych technik chirurgicznych w leczeniu hemoroidów, a staje się coraz bardziej popularny w leczeniu hemoroidów trzeciego stopnia. Podczas tej procedury, rurowy element kołowy jest wprowadzony do kanału odbytu, a następnie długo wątek tkaniny przez rurę powyżej hemoroidów. Jednorazowe urządzenie zszywacz jest umieszczony w rurze i końce gwintu są wyciągane, "zszywanie" poduszek hemoroidalnych z powrotem do ich normalnego położenia.

Chirurgii laserowej: wiązka lasera światła jest skierowany na hemoroidy, odparowanie go z precyzją i dokładnością. Ogólnie, Laster procedury prowadzą do szybkiego gojenia mniejszy dyskomfort i mniej leku. Lasery mogą być stosowane samodzielnie lub w skojarzeniu z innymi lekami.

Hemoroidy rozpylających: Kolejna nowa technika usuwania hemoroidów stosuje się urządzenie medyczne, który redukuje tkankę hemoroidów minut cząstek w postaci delikatnej mgiełki lub sprayu, który jest natychmiast odsysany.

Wczesne powikłania każdym zabiegu hemoroidy mogą obejmować ostry ból pooperacyjny, czasami trwające od dwóch do trzech tygodni; infekcje; ropnie; krwawienie pooperacyjne; obrzęk mostów skóry; Głównym moczu krótkoterminowe; i trudności z oddawaniem moczu. Powikłania później może zawierać zwężenie odbytu, gdzie otwór analny jest zbyt mały lub nie relaks lub otworzyć prawidłowo; Powstawanie znaczników skóry; szczelina odbytu; nietrzymanie moczu; kałowymi (zwykle spowodowane przez narkotycznego użytku); krwotok opóźnione; i skrzepy krwi.

Wewnętrzne Hemoroidy Leczenie główna

Hemoroidy wewnętrzne to nie zabawa. Poza tym jest kłopotliwe i bolesne, mogą one prowadzić do zakrzepów krwi, jeśli nie jest leczone. I, w przeciwieństwie do hemoroidów zewnętrznych, mogą być trudniejsze do leczenia ze względu na ich lokalizację. Na szczęście, leczenie w domu zrobić pracę. W większości przypadków, procedury medyczne można uniknąć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat wewnętrznego leczenia domowego hemoroidy.

Sitz Wanny

Kąpieli Sitz jest standardowe leczenie hemoroidów, czy wewnętrzne lub zewnętrzne. Siedzieć w wannie wypełnionej kilka cali z ciepłą wodą, a następnie narysować kolana do klatki piersiowej. Ciepłej wody pomaga zmniejszyć obrzęk. To także poprawia przepływ krwi w obszarze, który może pomóc hemoroidy leczyć. Wanny należy przez około 15 do 20 minut, dwa do trzech razy dziennie.

Czopki

Wierzcie lub nie, niektóre z najlepszych zabiegów wewnętrznych hemoroidy nie są dostępne w medycynie nawy, ale raczej w spożywczego nawy. Czosnek sprawia, że ​​bardzo skuteczne hemoroidy czopek. Prostu oderwać ząbek i wstawić do odbytnicy, raz do trzech razy dziennie. Jeśli to możliwe, należy włożyć i zostawić na noc do maksymalnej skuteczności. Kawałki surowego ziemniaka mogą być stosowane. Wystarczy wyciąć małe, o kształcie stożka kawałek i włóż ją do odbytu, na tych samych instrukcji jak do czosnku. Pamiętaj, jeśli hemoroidy jest wypadnięcie, należy wsunąć go z powrotem przed włożeniem czopek, dla maksymalnej skuteczności.

Dodatkowe wskazówki

Użyć zmiękczacza stolca. Hemoroidy wewnętrzne nie będą miały szansy na wyleczenie, jeśli stał się zbyt trudne. Ponadto, zwiększa się z włókien, aby zmniejszyć ryzyko, że będzie można szczep w stolcu, która zachowa hemoroidów wewnętrznych z ran. Można to zrobić poprzez dodanie dużo całych ziaren i warzyw w diecie, lub dodanie dodatek psyllium. Upewnij się, pić dużo wody, aby utrzymuje jelita funkcjonują regularnie. Wreszcie spróbować pocierając trochę wazeliny tylko wewnątrz odbytu, aby pomóc zmniejszyć podrażnienia hemoroidy podczas wypróżnień.

Co zrobić, gdy hemoroidy Itch?

Hemoroidy są powiększone i zapalenie żył w odbytnicy lub odbytu i może być spowodowane przez zaparcia i ciąży. Często są bolesne w dotyku i może stać się swędząca i podrażniona od wypróżnień i długich okresów siedzenia. Zabiegi obejmują ponad-the-counter leków, takich jak przygotowanie H i innych generycznych kremów hemoroidalnej, a także środki do domu i częste czyszczenie w celu zmniejszenia objawów. Unikać drapania się hemoroidy, ponieważ można oderwać skórę i powodować krwawienia i zakażenia. Jeśli hemoroidy utrzymują się lub nasilają po tygodniu w domu leczeniu, należy skontaktować się z lekarzem.

At-Home Remedies

Z uwagi na pęcznienie i świąd hemoroidy, ważne jest, aby ten obszar czysty. Zgodnie z Mayo Clinic, należy umyć okolicę odbytu ciepłą wodą i osuszyć suszarką na ustawienie chłodnego powietrza, aby usunąć wilgoć. Ważne jest, aby stosować mydło dla skóry wrażliwej lub czasowo przerwać stosowanie mydła, ponieważ mydło może spowodować dalsze podrażnienie. Można traktować obszar z oczaru wirginijskiego do znieczulić obszar i złagodzić swędzenie. Biorąc ciepłą kąpiel może również złagodzić swędzenie, czy można zastosować zimny kompres na hemoroidy.

Leki

Przygotowanie H jest lek sklep marki wykonany specjalnie do łagodzenia swędzenie i inne objawy związane z hemoroidami. Hemoroidów lek zawiera hydrokortyzon, lek stosowany w celu zmniejszenia stanu zapalnego. Lek jest w dwóch formach: kremów i czopków. Przed zastosowaniem leku należy dokładnie oczyścić obszar analny. Nałożyć ilość bilon wielkości kremu na hemoroidy. Uważnie śledzić leki kierunki, aby zmniejszyć możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Czopki wymagają włożenia ich do odbytnicy. Postępuj zgodnie ze wskazówkami pakietów dla odpowiedniej dawce. W przypadku wystąpienia krwawienia z odbytnicy, ból lub osłabienie mięśni lub zwiększone pocenie się, zaprzestać używania i skontaktować się z lekarzem.

Higiena i dieta

Hemoroidy, które są zaognione może pogorszyć, gdy suchy papier toaletowy wciera przeciwko strefie. Aby zmniejszyć podrażnienie, przejście z papieru toaletowego suchym na mokry, jednorazowych chusteczek. Jedz więcej błonnika znaleźć w pełnoziarnistego pieczywa i makaronu, aby zmniejszyć wysiłek przy wypróżnień, a potem dokładnie czyste, aby zapobiec swędzenie.

Co to są hemoroidy?

Hemoroidy, nazywane również pali, to stan charakteryzuje opuchnięte żyły w pobliżu odbytu i odbytnicy w dolnych regionach osób. Wywierania zwiększonego ciśnienia, i napięte ruchy jelit możliwe przyczyny powodujące hemoroidy. Jak na Mayo Clinic, hemoroidy są jedną z najczęstszych dolegliwości, z prawie każdy cierpi z nich na jakimś etapie swojego życia. Na szczęście, wiele silnych metod leczenia są obecnie dostępne do leczenia stanu całkowicie.

Objawy

Według badań Mayo Clinic, krwawienie podczas wypróżnienia, swędzenie uczucie pobliżu okolicy odbytu, bardzo silny ból i dyskomfort, zapalenie w pobliżu odbytu, i wyciek kału to tylko niektóre z typowych objawów, które są na ogół związane z hemoroidami.

Przyczyny i czynniki ryzyka

Przewlekłe zaparcia lub biegunki, stosunek analny, otyłość, ciąża, napięte i bolesne wypróżnienia to tylko niektóre z możliwych przyczyn hemoroidów.

Komplikacje

Powikłania związane z hemoroidów są dość rzadkie; Jednakże, w pewnych przypadkach zaawansowanych, hemoroidy mogą powodować anemii. Nadmierna utrata krwi z powodu hemoroidów mogą czasami powodować zmęczenie i zmęczenie i ostatecznie doprowadzić do anemii.

Metody leczenia

Chirurgia, podwiązanie gumką, skleroterapia, i krzepnięcia (technika laserowa) są jednymi z najczęstszych metod leczenia, które są powszechnie stosowane do leczenia hemoroidów. Hemoroidektomia jest procedura, w której zewnętrzne chusteczki hemoroidy są usuwane przy miejscowym znieczuleniu jak wymaga minimalnej bólu. Ligacji gumką inny powszechnie stosowane metody, w której zewnętrzne chusteczki hemoroidy związane są z dwóch lub trzech pasm kauczukowych w celu odcięcia przepływu krwi, co w końcu prowadzi do ich więdnięcie się. Skleroterapia dotyczy wstrzyknięcie roztworu chemicznego dożylnie, przyśpieszające i więdnięcie kurczenie się tkanek hemoroidalnych. Metoda koagulacji wykorzystuje ciepło wraz z promieniowaniem podczerwonym do uszkodzenia tkanek hemoroidów, powodując ich kurczyć i odpada ostatecznie.

Diagnoza

Rozwój hemoroidów zewnętrznych jest bardzo łatwo wykryć, po prostu patrząc jednak hemoroidy wewnętrzne nie są wykrywane i zdiagnozowano, że łatwo. Aby wykryć wewnętrzne hemoroidy, lekarze zazwyczaj włóż palec do odbytu jednostki, a w niektórych przypadkach także użyć instrumentów medycznych, takich jak anoscope w celu prawidłowego zdiagnozowania choroby.