adcov.com

gwałtowne odstawienie alkoholu

Gwałtowne Rages związku z nadużywaniem alkoholu

Wiele osób, które dokonały aktów przemocy są pod wpływem alkoholu, w tym większość tych, którzy popełniają przemocy domowej. Na skutek picia w chemii mózgu sprawia, że ​​osoby bardziej narażone na przemoc. Przemoc może przejawiać się jako długotrwałego gniewu. Ważne jest, aby uzyskać pomoc, zanim te epizody przemocy włączyć do urazu fizycznego lub więzienia czasu.

Częstość

Według The Marin Institute, przemoc i alkohol są ściśle powiązane. Dwie trzecie gwałtownych epizodów między partnerami intymnymi udział alkoholu. Kobiety z partnerami, którzy nadużywają alkoholu były 3,6 razy bardziej prawdopodobne jest ofiarą przemocy domowej. Narodowy Instytut na nadużywanie alkoholu i alkoholizm (NIAAA) stwierdził, że do 86 procent sprawców zabójstw pili w czasie ich zbrodni.

Związek między przemocą i alkoholem

Według raportu NIAAA, alkohol ma wpływ na chemię mózgu, które mogą prowadzić do przemocy. Alkohol osłabia części mózgu, które zwykle kontroluje gwałtownych impulsów i sprawia, że ​​pijący bardziej podatne do angażowania się w przemoc. Alkohol utrudnia również wyrok pijącego, co może powodować, żeby źle zinterpretować sygnały społeczne i złoszczą się bez powodu.

Gwałtowne Rages

Według Recovery man.com, gwałtowny gniew jest epizod długotrwałego przemocy i nadużyć. Mogą to być krzykiem, groźby przemocy, fizyczne przejawy gniewu i dąsać. Alkohol nie tylko zestaw tych szaleje, to może je przedłużyć.

Oczekiwanie przemocy

Raport mówi również o NIAAA alkoholu jest związane z przemocą, ale nie zawsze jest przyczyną wszystkich agresywnych zachowań. Osoba, która chce zaangażować się w aktu przemocy może pić dać mu odwagi, jakiej potrzebuje do popełnienia czynu. Ponadto uważają, że alkohol powoduje agresję i przemoc. Poidło może być bardziej agresywny po prostu z powodu tego przekonania.

Uzyskaj pomoc

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych jest podatne na gwałtowne po spożyciu alkoholu, porozmawiać z medycznym lub prawnej organu o uzyskanie pomocy. Piwosz może wprowadzić leczenie nadużywania alkoholu, aby uzyskać ich przemoc w ryzach. Pamiętaj, aby szukać pomocy, zanim połączenie alkoholu i przemocy prowadzi do niebezpiecznych sytuacji.

Znaki i objawy odstawienie alkoholu

Objawy odstawienia alkoholu może się wahać od łagodnego do ciężkiego. W zależności od stopnia uzależnienia od alkoholu, alkoholowe mogą wystąpić objawy, które są tak złe, człowiek czuje, że jest bliski śmierci i mogą wymagać hospitalizacji.

Co to jest alkoholizm?

Objawy odstawienia Alkoholizm to stopniowe objawy, które pojawiają się w osobę, która została pije za dużo i nagle przestaje pić. Alkoholizm jest, gdy ciało i umysł danej osoby rozwinąć uzależnienie od nadmiernego spożycia alkoholu, w czasie. Picie alkoholu zmienia równowagę niektórych substancji w mózgu. Alkohol rzeczywiście zwiększa poziomy dopaminy chemicznej w mózgu. Gdy dana osoba pije, kojarzy, że dobre wrażenie, że dopamina tworzy z alkoholem i chce wrócić do tego stanu poprzedniego szczęśliwym. Długotrwałe, nadmierne picie rzeczywiście zwiększyć lub nawet niszczą poziomów niektórych z tych substancji, a następnie ciało łaknie alkoholu, aby przywrócić dobre uczucia.

Ile jest zbyt dużo?

Ile jest zbyt dużo alkoholu? Nadmierne spożywanie alkoholu jest określona łącznie drinków tygodniowo, a łącznie drinków dziennie. Aby uznać alkoholik, człowiek musiałby spożywać więcej niż 15 drinków w ciągu jednego tygodnia. Należy również rozważyć alkoholik, człowiek musiałby spożywać więcej niż pięć napojów alkoholowych w ciągu jednego dnia. Dla kobiet, określenie picia alkoholu jest nieco niższa. Kobieta musiałby spożywać ośmiu drinków tygodniowo należy uznać alkoholikiem. Albo to, albo będzie musiała pić cztery napoje alkoholowe dziennie. Osoba jest również uważane za alkoholikiem kiedy pije zbyt dużo, który zakłóca jego życie.

Rama czasowa

Proces odstawienie alkoholu może potrwać kilka miesięcy, aby wystąpić, i alkoholu może być odczuwają skutki dla miesięcy po zaprzestaniu picia alkoholu. Proces detoksyfikacji lub zatrzymanie alkoholu i usunięcie alkoholu z organizmu, trwa tylko od czterech do siedmiu dni. Chociaż w niektórych przypadkach proces ten może potrwać kilka tygodni.

Łagodne objawy

Objawy odstawienia są różne dla każdej osoby, w zależności od ilości i długości czasu spędzonego picia. Łagodne objawy odstawienia alkoholu są następujące: alkoholu może wystąpić niepokój, drażliwość i nerwowość. Wycofanie alkoholu może mieć nagłe zmiany emocjonalne, gdzie zaskoczy na osobę bez powodu. Może on również być bardzo chwiejne i być bardzo nerwowa. Osoba doświadcza objawów odstawienia może mieć ból głowy, który jest pulsujący ból głowy ogólne.

Umiarkowane objawy

Objawy są umiarkowane, gdy alkoholik staje się przygnębiony. Ona może wystąpić ogólne zmęczenie, złe sny, a także mieć problemy funkcjonowania. On nie może być w stanie jasno myśleć i mieć problemy z koncentracją. Inne umiarkowane objawy odstawienia, w tym pocenie się na rękach i twarzy. Osoba może wystąpić nudności, wymioty i utrata apetytu. Alkoholu może mieć trudności ze snem, mają szybkie bicie serca i mieć drżenie rąk.

Ciężkie objawy

Ciężkie objawy odstawienia alkoholu mogą wymagać hospitalizacji. Pacjent może być podane środki uspokajające lub środki uspokajające, aby pomóc złagodzić ją przez ciężkich objawów. Do ciężkich objawów mogą obejmować gorączkę, drgawki i czarne out. Osoba ta może również wystąpić delirium tremens, które są stanem dezorientacji.

Teatment awaryjne

Objawy odstawienia może szczyt po 48 do 72 godzin, a mogą one trwać tydzień lub dłużej. Objawy, takie jak zmiany snu, gwałtowne zmiany nastroju i zmęczenie, ale może trwać od trzech do dwunastu miesięcy. Pomoc lekarska może być konieczna, gdy objawy stają się zagrożeniem dla życia. Gdy gorączka, napady delirium lub ciężkie splątanie zestawy, alkoholik należy do izby przyjęć lub inna osoba powinna zadzwonić pod numer 911 do leczenia w nagłych wypadkach.

Gwałtowne zachowanie u dzieci

Gwałtowne zachowanie u dzieci

Dzieci w wieku nawet przedszkola są zdolne do wyświetlania gwałtowne zachowanie, zgodnie z American Academy of dzieci i młodzieży. W zależności od poziomu zaawansowania rodzice mogą często nadzieję, to po prostu fazę, i niech kwestię pozostają nierozliczone. Zgodnie z American Academy of dzieci i młodzieży to byłoby błędem. Wszelkie gwałtowne zachowanie się dzieci powinny być rozpatrywane.

Co to jest brutalne zachowanie u dzieci?

Istnieje szeroki zakres za to, co jest uważane za "brutalne" zachowań u dzieci. Brutalne zachowanie może oznaczać wszystko, od wybuchu złości do morderstwa. Następujące czynności są uważane za brutalne zachowanie przez amerykańska Akademia dzieci i młodzieży i psycholog Michael G. Conner Oregon doradztwo: wybuchy emocjonalne, agresji fizycznej, walki, groźby szkody, mordercze myśli, za pomocą broni, okrucieństwa wobec zwierząt, ogień zniszczenia ustawienie, wandalizm i właściwość.

Znaki ostrzegawcze

Rodzice, którzy widzieli ich dzieci wyświetlanie gwałtowne zachowanie, ale obawiają się, że to może stać się problemem, można oglądać na kilka możliwych objawów: intensywny gniew, krótkie temperamentem, częste lub ekstremalne drażliwość, impulsywność, obojętność na innych, uczucie łatwo zagrożonych, agresywny charakter, łóżko nawilżające i społecznej izolacji, spożywania alkoholu, zażywania narkotyków, utrwalania i fascynacji przemocą lub przedstawia destrukcyjne lub gwałtowne zachowanie za pomocą wyrażenia artystyczne i twórcze , posiadanie broni, gwałtowne wyrażeń lub instrukcji lub zachowań samobójczych lub myśli. Większość tych zachowań nie musi oznaczać że wyświetlanie zachowanie dziecka jest brutalne. Każdy z tych zachowań jest związana z gwałtowne zachowanie, zwłaszcza, gdy dziecko wyświetla połączenie lub wszystkie z powyższych zachowań.

Możliwe przyczyny

Tam jest nie szczególnych, określonych lub gwarantowana przyczyną gwałtownych zachowań u dzieci. Możliwe przyczyny to: narażenia na przemoc w rodzinie lub Wspólnoty, rodzina historia przemocy, narażenie na brutalnych gier wideo i filmów, korzystania z narkotykami i alkoholem, broni palnej jest obecny w domu, dostęp do broni, rodzice występują problemy małżeńskie, utrata bliskiej osoby, zaniedbania, ciężkie pozbawienia, uszkodzenia mózgu, uraz głowy lub nadużyć seksualnych. Nawet możliwe przyczyny nie są bezpośrednio związane doświadczające przemocy, ponieważ wiele dzieci doświadczają tych scenariuszy bez staje się gwałtowne. Dzieci w odpowiedzi powyżej możliwe przyczyny na różne sposoby. Niektóre opracowania, lęk, depresja i fobie i niektóre stają się przemocy.

Co zrobić, jeśli dziecko jest brutalne

Profesjonalnej pomocy psychologicznej jest najlepszym sposobem, aby obsługiwać sytuacji gdzie dziecko jest przedstawienie agresywnych zachowań. Psycholodzy i lekarze mogą zaproponować leki, i w zależności od wieku i stanu zdrowia dziecka, może to być pomocne rozwiązanie; ale sesje terapii może być nadal potrzebne dodanie lub alternatywę dla leków. Psychologów może pomóc w ustaleniu, dlaczego poszczególne dziecko przeżywa gwałtowny wzywa, a może pomóc dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić i zapobiec ich dziecko.

Możliwości zapobiegania

Istnieje wiele czynników, które mogą pomóc w zapobieganiu przemocy dzieciństwo. Większość tych technik zapobiegania polegać na rodziców lub opiekunów dziecka. Zgodnie z American Academy of dzieci i młodzieży "przemoc prowadzi do przemocy." W związku z tym najlepszym rozwiązaniem jest aby zminimalizować przemocy w życiu dziecka jak najwięcej. Zapobieganie może obejmować: mieszkających w sejf, dziecko przyjazny dzielnic, rodziców i rodziny członków radzenia sobie z problemami w zdrowy sposób, dziecko nadużycia zapobiegania, takie jak szkolenia i programy wsparcia, sex edukacja, interwencji i terapii w pierwszych oznak przemocy i agresji, nie trzyma broń w domu lub w pobliżu i ograniczenie i monitorowania brutalne gry wideo i oglądanie filmu.

Skutki Gwałtowna urbanizacja

Skutki Gwałtowna urbanizacja


Historycznie, urbanizacja stworzone możliwości pracy, które przyciąga ludzi z obszarów wiejskich do miast. Obecnie obszary wiejskie w USA są zurbanizowanych jako miasta rozwinąć, a globalne inwestycje w krajach rozwijających się porusza coraz więcej robotników na obszarach miejskich. Ale jednocześnie urbanizacja raz wystąpił na przestrzeni wieków, teraz dzieje się w ciągu kilku lat. Że szybkość powoduje niezliczone problemy dla ludzi i środowiska.

Stres na Zasobów Naturalnych

Populacja-Środowisko Research Network, projekt Międzynarodowej Unii Badań Naukowych Ludności i międzynarodowego programu Human Wymiary na globalnych zmian środowiskowych, informuje, że szybka urbanizacja powoduje erozję gleby, wylesianie, niszczenie wodnych oraz obszarów wodno-błotnych, natężenia ruchu i Zanieczyszczenie i zanieczyszczenia wody. Dużo ziemi jest konwertowany do celów mieszkalnych, co powoduje brak bezpieczeństwa żywnościowego. Globalne ocieplenie zwiększy się stopy gwałtowna urbanizacja, też, zgodnie z czerwca 2004 Georgia Institute of Technology komunikacie, że przytacza badania finansowanego przez NASA.

Ubóstwo

Po powodzi migrujących pracowników do miast głowy znalezienia pracy na rynku globalnym, płace pozostają na niskim poziomie. To prowadzi do statystycznie większą liczbę ubogich żyjących na obszarach miejskich. Są one nękane kwestii sanitarnych, głównie z powodu przepełnionych pomieszczeniach, a choroby zakaźne szerzyć wśród nich szybko. Biedni otrzymują również wykształcenie normom, a pieniądze, które kiedyś chodzili do szkół miejskich się rozprzestrzeniać bardziej cienko i szeroko, i doświadczają więcej głodu i niedożywienia. Oni również mają tendencję do życia pośród więcej zanieczyszczeń, gdyż "gałęzie przemysłu mają tendencję do skupiania się w odległych obszarach, gdzie przepisy są bardziej liberalne," mówi lutego 2010 artykuł w "The WIP".

Problemy zdrowotne

"WIP" donosi, że ryzyko związane z mobilnością wśród pracowników migrujących obejmują seksualnego i wyzysku, niebezpieczne warunki pracy i rozwiązanie sieci wsparcia społecznego. Dzieci, osoby starsze i kobiety w ciąży są najbardziej podatne na problemy zdrowotne, a dzieci w przepełnionych domach doświadczają nadmiernego hałasu i mało miejsca do rekreacji i pracy, która wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne. Oprócz przeżywa większe ryzyko chorób zakaźnych, szybko zurbanizowanymi się bardzo podatne na klęski żywiołowe i doświadczyć więcej ruchu, pieszych i wypadków przemysłowych.

Skażenie

Zanieczyszczone powietrze i woda stworzyć problemów zdrowotnych i środowiskowych dla mieszkańców miasta i pracowników. Miasta i powiaty walczą, aby rozwiązać problemy, takie jak jak usuwać przytłaczającej ilości odpadów. Toksyczne opary z zakładów przemysłowych do powietrza i strumienia wpływają rzek i strumieni; podobnie, zanieczyszczeń z pojazdów mechanicznych - w tym węglowodory, ozon i ołów - przyczyniają się do niskiej jakości wody i powietrza. Znalezienie nieskażonej wody pitnej staje się wyzwaniem.

Koszty finansowe

Koszty finansowe szybkiej urbanizacji miast i powiatów pozostaje wysoka. Podczas gdy rozwój obszarów miejskich ma pozytywne aspekty - ludzie dostają pracę i ogólnie zyskać wyższy standard życia niż mieli na obszarach wiejskich - wzrost, co dzieje się zbyt szybko "szczepy zdolność do świadczenia usług, takich jak energia, edukacji, opieki zdrowotnej , transport, usługi sanitarne i bezpieczeństwa fizycznego ", zgodnie z University of Michigan Global Programu Zmian. Rządy mają mniej pieniędzy na podstawowe programy konserwacji, a koszty wzrosną jeszcze bardziej, gdy rządy muszą walczyć wschodzących (lub-pojawiających się ponownie) chorób i zapłacić za zniszczenia spowodowane przez klęski żywiołowe. Miasta i powiaty dosłownie zapłacić miliony dolarów na nowe linie wody i kanalizacji, szkół i organów ścigania.

Ze względu na gwałtowne zmiany w poziomach fsh

Pęcherzyka stymulowanie hormone, znany również jako FSH, jest naturalnie występujących hormonów produkowanych przez przysadkę mózgową, niezbędne do płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. U kobiet FSH reguluje cykl menstruacyjny i jest częściowo odpowiedzialny za produkcję jaj; dla mężczyzn FSH kontroluje produkcję plemników. Poziom FSH zmieniają się naturalnie w zdrowej kobiety według ich cyklu miesięcznego, a FSH u zdrowych mężczyzn pozostaje na stałym poziomie. Gdy poziom FSH są niezwykle wysokie lub niskie, może oznaczać problemy zdrowotne lub problemy z płodnością dla obu płci. Istnieje kilka powodów, dla szybkich zmian w poziomach FSH, dla osoby zdrowe i niezdrowe.

Zbliżającej się owulacji

Poziom FSH kobiety szybko wzrasta tuż przed owulacją. To jest normalne i pożądane zmiany w FSH; to gwarantuje prawidłowej produkcji i uwolnienie komórki jajowej z jajnika. Według NaturalFertilityInfo.com normalny poziom FSH miesiączkujących kobiet podczas fazy folikularnej (przed owulacją) i fazy lutealnej (po owulacji) powinna wynosić od 5 do 20 jednostek międzynarodowych na litr lub IU/L. Podczas szczytu w połowie cyklu tuż przed owulacją poziomy FSH powinien kolec się między 30 a 50 IU/L.

Menopauza

Kolejna zmiana normalny poziom FSH kobiety występuje w okresie menopauzy. Gdy jajniki zatrzymania produkcji estrogenów w okresie menopauzy, FSH poziomy będzie wzrost i spadek nieprzewidywalny, czasami w szybkim tempie. Po menopauzie jednak, FSH będzie zwykle samoregulacji i Opinie Gości piszą nasi klienci po pobycie w stałej 50 IU/L lub wyższy poziom.

Niewydolność jajników lub jąder

Przedwczesne niewydolność jajników u kobiet lub pierwotną niewydolnością jąder u mężczyzn może powodować FSH na skok do wysokiego poziomu. Ta porażka i kolejnych zmian w FSH może być spowodowane szkody, takich jak zakażenie, uraz, radioterapii lub chemioterapii. Może być również spowodowane przez nadnerczy, tarczycy lub choroby autoimmunologiczne, lub guzów jajników lub jąder. Zespół policystycznych jajników również często wpływa na jajnikach i może spowodować szybki wzrost FSH.

Wadliwe działanie przysadki mózgowej

Wadliwe działanie przysadki mózgowej może spowodować gwałtowne zmiany w FSH. Uszkodzenia lub uraz przysadki spowodowane przez guzy lub procesy zapalne mózgu, na przykład, można szybko zmniejszyć produkcji FSH. Niski poziom FSH znacznie może kolidować z cyklu kobiety i mężczyzny zdolność do produkcji nasienia; w niektórych przypadkach może prowadzić do niepłodności u obu płci.

Styl życia ubogich

Biedny stylu życia, takich jak będąc niedowagę, palenie i narażenie na przewlekły stres, można szybko zmienić poziomy FSH i niekorzystnie wpływać na płodność. Te, które są więcej niż 15 procent pod ich ciężarem idealne ciało mają zbyt mało tkanki tłuszczowej; może to spowodować zaburzenia spadek estrogenów i FSH. Palenie może spowodować podniesienie poziomu FSH; przewlekły stres ma tendencję do obniżenia poziomu FSH.

Jak posługiwać się gwałtowne i agresywne dzieci w wieku przedszkolnym

Jak posługiwać się gwałtowne i agresywne dzieci w wieku przedszkolnym

Nawet małe dzieci można wyświetlić Nadmierna agresja tym złości, walki, gryzienie lub niszczenie mienia. Jeśli pracujesz w przedszkolu, może mieć dzieci w klasie, którzy są zbyt gwałtowne i agresywne. Gwałtowne zachowanie nigdy nie powinny być szczotkowane jako fazę. Zawsze Weź agresji w wieku przedszkolnym dziecko poważnie i nauczyć się zarządzać zachowanie dla bezpieczeństwa dziecka i jego koledzy.

Instrukcje

• Monitorować działania agresywne dziecko uważnie. Szukać podpowiedzi, co inicjuje zachowanie. Nadmiernego pobudzenia, wyczerpanie, frustracji, stres i mowy opóźniony rozwój może przyczynić. Przewidywania niestabilną sytuację, dzięki czemu można szybko interweniować.

• Powiedz dziecko przestanie jej zachowanie w najmniej oznak agresji. Zachowania spokoju i firmy, a nie podnosić głosu, gdy mówił do niej.

• Dać dziecku czas na 10 minut. Limit czasu należy rozpocząć po ona siedzi i ciche. Po timeout nie pozwalają jej wrócić do grupy, aż ona grał sam przez 15 minut.

• Jej przypominać, że ona musi zachowywać się w sposób, zanim znów dołączył do grupy. Młodsze dzieci odpowiedzieć na proste wyjaśnienia. Na przykład jeśli ona nieco kogoś, powiedz jej gryzienie jest źle i boli drugiej osoby.

• Zapytaj rodziców, jakie konsekwencje dla zachowania agresywne są nałożone w domu. Niech rodzice wiedzą, że są pomocne i chcesz zrobić to, co jest najlepsze dla dziecka. Współpracować, aby stosować te same środki dyscyplinarne w domu i w przedszkolu więc dziecko będzie wiedział czego się spodziewać.

Jak Przemoc w telewizji zachęca gwałtownie dzieci

Jak Przemoc w telewizji zachęca gwałtownie dzieci


Troska o zwiększonej przemocy w programach telewizyjnych i jego wpływ na dzieci jest gorącym tematem w pierwszej połowie 21 wieku. Wiele badań wskazuje na połączenie między zwykłym oglądania przemocy i zachowań agresywnych. Choć nie rozstrzygające, służą jako przypomnienie potencjalnego wpływu tego medium, szczególnie na młodzież.

Glamorizing Przemoc

Bohaterami programów popularnych dziecięcych zatrudniają szorstkich metod do osiągnięcia dobrych uczynków. Przemoc na tych pokazach jest zwykle przedstawiana w nierealne, a nawet humorystyczny sposób. Dzieci często idealizuje i naśladować ich bohaterów. Mogą myśleć, używając nachalny lub wrogie zachowanie, aby rozwiązać swoje problemy w życiu jest do przyjęcia.

Zwiększonych ilości

W próba utrzymania publiczności rozrywkę, niektórzy producenci telewizyjne podniosły wartość wstrząsów pracy z większą liczbą obrazów graficznych i sytuacji. Ludzkie koszty i konsekwencje tych niszczycielskich aktów są rzadko omawiane w żaden znaczący sposób. W rezultacie, młodzi widzowie mogą ostatecznie stać się niewrażliwe na przemocy, nawet identyfikacji ze sprawcą.

Tworzenie Lęk

Wygląda na przemoc nie tylko na fantazji i działań programów, ale również od programów informacyjnych i relacje sportowe. Dzieci, które wielokrotnie świadkami tego może zacząć widzieć świat jako niebezpieczne miejsce. Koszmary nocne, zaburzenia snu i obawy, że coś złego się z nimi może chwycić. Działających agresywnie wobec innych może wydawać się tak czuć potężny zamiast bać.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Rodzice odgrywają dużą rolę w ochronie i nauczania ich dzieci. Limity gdzie i ile telewizor jest bardziej interaktywne obserwował zachęcać czytania i działań, takich jak gry. Jeżeli są stosowane prawidłowo, Telewizja Rating System i V-Chip są skuteczne narzędzia do monitorowania. Mówiąc o różnicach między rzeczywistością a fantazją pomaga dzieciom zrozumieć ich świat lepszym. Z niniejszych wytycznych, są one wyposażone w podejmowaniu lepszych decyzji.

Oznaki nadużywania alkoholu

Ponad 20 procent wszystkich osób w Stanach Zjednoczonych podają, że jeden lub więcej członków ich rodzin lub znajomych ma problem z alkoholem. Znając objawy nadużycia alkoholu jest pierwszym krokiem do interwencji i odzysku.

Statystyki

Więcej niż 13 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych nadużywają alkoholu, z ponad 8 mln z nich to alkoholicy. Alkohol jest trzecią przyczyną leasing zapobiec śmierci w Stanach Zjednoczonych, z ponad 100 tysięcy zgonów rocznie.

Depresja

Osoby cierpiące z powodu nadużywania alkoholu wejdzie w stan depresji. Stan depresyjny często zbiegają się z okresami czasu, gdy osoba nie jest w stanie pić z powodu pewnego otoczeniu społecznym, jak będąc w pracy. Osób z chorobą alkoholową nagle rozweselić po kilka napojów alkoholowych.

Stan depresji może również prowadzić do nadużywania alkoholu. Niektórzy ludzie będą korzystać alkohol jako sposób puścić, jak się czują. Wiele razy ludzie będą depresyjne szczęśliwsi w sytuacjach towarzyskich i bardziej otwarty, gdy picie alkoholu. Czują, że ich życie towarzyskie poprawiła powodu alkoholu. Nadużywanie alkoholu jest obecny lub bezpośrednie, gdy następuje to uczucie poprawy umiejętności społecznych.

Drżenie i drżenie

Jeśli osoba, która wydaje się mieć drżące ręce - dreszcze - nagle wyleczyć po napoju alkoholowego, może być uzależnione od alkoholu. Wytrząsanie i drgania są często objawy odstawienia spowodowanych gdy osoba nie miała alkoholu przez dłuższy okres czasu. Dzieje się tak często, gdy jego normalny picia procedura jest uszkodzony.

Drażliwość

Osób uzależnionych od alkoholu w dalszym ciągu będzie się bardziej drażliwy, jak mija więcej czasu od ich ostatniego drinka. Drażliwość, gdy jej zwykle czas zbliża się do picia, a ona jest z niepokojem czeka na chwilę, jest to pewny znak, nadużywania alkoholu. Alkoholu może nawet stać się zły i prawdopodobnie gwałtowna, jeśli nie jest w stanie pić przez dłuższy czas.

Przechowywanie alkoholu w dziwnych miejscach

Jeśli znajdziesz butelkę alkoholu w obcym miejscu, na przykład w samochodzie, na werandzie lub pod umywalką, osoba jest na ryzyko nadużywania alkoholu. Jak jego uzależnienie rośnie w siłę, alkoholik zacznie się ukrywać alkoholu w miejscach nieoczekiwanych. Paranoja związana z kimś dowiedzieć zazwyczaj powoduje, że osoby, aby znaleźć nieoczekiwane przechowywanie w celu utrzymania jego tajemnicę.

Utrata pamięci

Ludzie, którzy stają się uzależnieni od alkoholu, uzależnienia i paszy regularnie często mają zamroczenia i utraty pamięci. W ogólnej rozmowie z przyjaciółmi, alkoholik będzie potknąć na odpowiedź, kiedy jest pytanie, co robiła i gdzie była na pewnej nocy w tygodniu.

Obronności

Jeśli ukochana osoba staje się defensywny, a może nawet zły, o jego użyciu alkoholu lub praktyki, jeśli go przesłuchać, może on być nadużywanie alkoholu. Jako defensywny lub wymówek, dlaczego pije to najwyższej znakiem nadużywania alkoholu i często jest najlepszym nakaz interwencji.

Nadużywanie alkoholu Objawy przewlekłych

Nadużywanie alkoholu Objawy przewlekłych


Mayo Clinic zdefiniowanie alkoholizmu jako choroby przewlekłej charakteryzującej się psychicznego, emocjonalnego i fizycznego uzależnienia od alkoholu. W przeciwieństwie do ludzi, którzy po prostu piją społecznie lub kieliszek wina wieczorem z kolacji, alkoholik jest całkowicie skupiony na picie w każdym czasie. Według o alkoholizmie informacji, alkoholizm ma cztery etapy, każdy bardziej destrukcyjny niż poprzedni pod względem uszkodzenia fizycznego, psychicznego i społecznego oraz nasilenia objawów. Przewlekłe nadużywanie alkoholu jest czwarty etap alkoholizmu.

Obsesja

Jeśli są przewlekłe alkoholu sprawca, myśli, kiedy będzie mieć swój następny drinka zajmie umysł i dyktować swoje działania. Twoim głównym problemem będzie to, czy masz wystarczająco dużo, aby trwać przez alkohol wieczorem lub w weekend. Może się okazać, że zaczniesz pić wcześnie rano, po prostu czuć się "normalnie" i nadal pić w ciągu dnia, aby utrzymać to uczucie. Współmałżonka, rodziny, przyjaciół, dzieci i praca zajmie miejsce z tyłu do alkoholu, a może utracić udział w działaniach kiedyś cieszył, bo wolisz pić. Państwo będzie w rzeczywistości, mają bardzo mało zastosowanie dla rzeczy, które ludzie uważają za istotne zdrowe: jedzenie, wodę, kariera, schronienie i działania człowieka.

Utrata kontroli

Jeśli cierpisz na przewlekłe nadużywanie alkoholu, można zauważyć, że kontrola kiedyś miał nad swoim życiem pogarsza się, i mimo, że może być w pełni świadomi tego, poczujesz się niezdolny do niczego z tym zrobić. Chociaż można powiedzieć sobie, że będzie tylko jeden napój, nie są w stanie zatrzymać po uruchomieniu. Pomimo faktu, że zdajesz sobie sprawę - i czuję się winny - że twoja rodzina, przyjaciele i kariera cierpi, nadal czują się bezsilni, aby przestać pić. Możesz nawet zacząć tracić kontrolę nad swoim centrum moralnego, działając w sposób, który normalnie nie będzie, jak jazda po pijanemu, miejsce walki, kradnie pieniądze na alkohol lub oszukiwanie współmałżonka.

Skryty

Do czasu, kiedy są przewlekłe alkoholu sprawca, to prawdopodobnie nie jest dużo tajemnicy przed rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Mogą one, w pewnym momencie, aby zarzut, aby uzyskać pomoc. Ze względu na to i prawdopodobne wstyd i poczucie winy związane z alkoholizmem, możesz spróbować "zejść do podziemia", starając się zachować pitnej ukryte. Będziesz pić sam. Możesz próbować ukryć alkohol w dziwnych miejscach w domu, biurze czy nawet samochodu. Może znaleźć się zakupem alkoholu z różnych miejsc, tak, że nikt nie zauważy, jak wiele można kupić, lub może nawet zacząć go shoplift.

Zmiany psychiczne

Alkohol ma bezpośredni wpływ na umysł i ciało, tak naturalnie, przewlekłe nadużywanie przyniesie poważne zaburzenia nastroju i zmiany osobowości. Możesz się łatwo pobudzone lub zły na innych, czasem nawet bijąc gwałtownie, lub może nagle zacząć płakać lub się nadmiernie emocjonalne lub sentymentalny. Możesz również dowiedzieć się, że jesteś ciągle boi lub lęk bez wyraźnego powodu. Można nawet poczuć psychozy alkoholowej w postaci omamów wzrokowych i słuchowych.

Objawy fizyczne

Alkohol może siać spustoszenie na zdrowie fizyczne. Do czasu, kiedy stały się przewlekłe sprawca, można już zrobić uszkodzenie serca lub wątroby. Inne objawy fizyczne przewlekłego nadużywania alkoholu są zawroty głowy, zaburzenia równowagi, utrata masy ciała, zaczerwienienie lub popękanych naczynek na twarzy, zapalenie błony śluzowej żołądka (bolesne lub rozstrój żołądka), drętwienie rąk i nóg i zaciemnienia. Ponadto, jeśli nie jesteś w stanie się napić, gdy zajdzie taka potrzeba, zaczniesz odczuwać objawy odstawienia, w tym nudności, drżenie, pocenie się, niepokój, drażliwość, aw ciężkich przypadkach drgawki.

Leczenie przedawkowania alkoholu

Przedawkowanie alkoholu występuje zazwyczaj w przypadkach pijaństwa - spożywanie 5 lub więcej drinków jeden za drugim - czy biorąc inaczej więcej alkoholu niż organizm może bezpiecznie procesu. Jeśli jesteś bardzo szczęśliwy, to po prostu sprawiają, że gwałtownie chory. Poważniejsze przypadki przedawkowania alkoholu może powodować drgawki, obniżenie temperatury ciała, utratę przytomności, a nawet śmierć. Zadzwoń pod numer 911 lub bezpośrednio skontaktować się z lekarzem po wykryciu przypadku alkoholu przedawkowania. Profesjonaliści mogą traktować warunek bezpiecznie i odpowiedzialnie.

Przestać pić

Problem nie może być rozwiązany dopóki pacjent przestaje przyjmować alkoholu w jego organizmie. Jeśli podejrzewasz, że przypadek przedawkowania alkoholu lub są świadomi pacjenta pijaństwa, przerwał mu natychmiast. Trzymać go, aż jego organizm miał czas na przetwarzanie wszystko. To trwa średnią osoba jedną godzinę do przetwarzania alkoholu w jednej butelce piwa, lampce wina lub strzał z twardego alkoholu. Upewnij się, że pacjent jest monitorowany i nie ma żadnych dodatkowych alkoholu w tym czasie.

Oddychanie

Najważniejszym krokiem w leczeniu przedawkowania alkoholu jest monitorowanie oddechu pacjenta i upewnić się, że pozostaje na stałym poziomie. Wierzcie lub nie, wymioty mogą być rzeczywiście dobra rzecz z przedawkowania alkoholu - pozbywa się nadmiaru alkoholu, zanim organizm ma czas, aby go wchłonąć. Jednakże, jeśli pacjent jest nieprzytomny, może zadławić się wymiocinami. Zawsze należy upewnić się, że drogi oddechowe pacjenta są jasne i że nie istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Trzymaj go na siedząco. Zostań z nim przez cały czas, aby upewnić się, że jest bezpieczny.

Odwodnienie

Alkohol może odwodnić organizm, co stwarza obawy o zdrowie własnych. Szpitale mogą podawać dożylnie płyny w celu utrzymania ciała nawodniony, ale jeśli pacjent jest przytomny i jest w stanie podjąć płynów, można podać mu wodę do picia lub lodu ssać. Niech połknąć powoli i stopniowo, aby uniknąć ryzyka zadławienia, i upewnij się, ktoś trzeźwy jest z nim w każdej chwili, podczas gdy on ponownie nawilża.

Ciepło

Przedawkowanie alkoholu obniża temperaturę ciała, co może być bardzo niebezpieczne w niskich temperaturach atmosferycznych. Istnieje niebezpieczeństwo hipotermii, jeśli pacjent pozostaje w otwartym, a nawet w bezpiecznych warunkach, nie może być ryzyko. Trzymaj ciepło owijając go w płaszczach lub koce. Monitorowanie jego temperatury ciała.

Niebezpieczeństwa

W przypadkach przedawkowania alkoholu, niektóre tradycyjne metody pracy z kaca może być odwrotny do zamierzonego. W szczególności, "odsypia" może być niebezpieczne, ponieważ pacjent może stracić przytomność, podczas gdy on śpi. Zachować osoby obudzić w każdej chwili i jak to możliwe, aż powiadomienie alkohol starła.

Definiują nadużywanie alkoholu lub Problem Pijący

Definiują nadużywanie alkoholu lub Problem Pijący


Alkoholizm jest poważnym, wyniszczające choroby, które dosłownie niszczy życie. Problem pijących to te, których nadużywanie alkoholu ma negatywny wpływ na ich życie, powodując negatywne kwestie w większości lub wszystkich dziedzinach życia. Charakter nadużywania alkoholu często oznacza, że ​​nie są podstawowe nierozwiązane kwestie dręczące pijącego problemu.

Temperament

Problem pijących często są zaprzeczeniem ich problemów, w wyniku czego mogą być bardzo uparty i wybuchowy o temat ich picia, nawet na trzeźwo. Zazwyczaj łagodnych problemem alkoholowym może również stać się szybkie do gniewu bardzo mało prowokacji, w zależności od poziomu stresu sytuacji. W najgorszych scenariuszy, problemem alkoholowym mogą być bardzo gwałtowne i praktycznie niekontrolowane piją do punktu zaniku czuwania (zdolnego do działania fizycznego z mało do bez świadomości psychicznej lub hamowanie).

Życie praca

Mimo, że oba typy są osoby nadużywające alkoholu, jedna z głównych różnic między pijący problemu i funkcjonującego alkoholika jest częste były na jej niezdolność do utrzymania zobowiązań zawodowych, w tym regularnego uczęszczania i jakości pracy. W rezultacie, z problemem alkoholowym są znane dryfować od pracy do pracy ze względu na brak ostrości, a nawet wypowiedzenia. Ale wiele z problemem alkoholowym są inteligentni i pełni w stanie utrzymać się pracy po ich konfrontacji ich problem i szukać pomocy odpowiednio.

Częstotliwość

Nadużywanie alkoholu wykracza poza picia społecznego, co jest kontrolowane picie alkoholu towarzyskich, które nie odbywa się wyłącznie w celu binging lub szczególnie zatrucia. Chociaż czyjeś dokładny poziom alkoholu we krwi zależy od czynników takich jak waga, płeć, tkanki tłuszczowej i wysokości, problemem alkoholowym rzadko są w stanie zrobić to za pośrednictwem jednego dnia bez kilku (zwykle więcej niż pięć) napoje, co prowadzi do zatrucia prawnej. Bo tolerancja wzrasta tym bardziej napoje, częstotliwości, z jaką pijący problem będzie chłonąć będzie zbyt.

Rodzina i związki

Problemem alkoholowym często mają problemy z utrzymaniem bliskie więzi z rodziną i przyjaciółmi. Może to być wynikiem utajonej wstydu o ich nadużywania alkoholu, lub prostego unikania wszelkich okazji do bliskiej osoby, aby zobaczyć, jak źle ich uzależnienie stało. Kontynuował nadużywanie alkoholu może nawet spowodować pijącego problemu, aby ukraść pieniądze i inne cenne rzeczy od przyjaciół i krewnych w celu zaspokojenia ich uzależnienia. W wielu przypadkach problemem alkoholowym podlegać interwencji przez członków rodziny i uzależnień zawodowej, choć niektórzy członkowie rodziny faktycznie pogorszyć problem aktywnie umożliwiając nadużywanie alkoholu pijący za.

Wpływ na zdrowie

Zarówno długoterminowe i krótkoterminowe nadużywanie alkoholu może objawiać się w zdrowiu pijącego problemu. Krótkoterminowe działania niepożądane mogą obejmować odwodnienie, nudności, zatrucie alkoholem i czasowa utrata funkcji silnika (zaciemnienia). Długoterminowe skutki picia problemowego może zawierać marskość wątroby, znaczny przyrost masy ciała lub straty, ciężka depresja i spadek ogólnego stanu zdrowia jamy ustnej.

Ostrzeżenie

Nadużywanie alkoholu nie tylko wpływać na samopoczucie pijącego problemu, ale inni wokół nich stawia w niebezpieczeństwie. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli pijący problemem jest skłonność do gwałtownych wybuchów, czy prowadzenie pojazdów lub obsługiwanie innego ciężkiego sprzętu po pijanemu. Jeśli podejrzewasz, że sam lub ktoś kogo znasz, że jest pijący problem, proszę nie czekać na tragedię, aby wystąpić przed podjęciem działań. Porozmawiaj z lekarzem lub zdrowia psychicznego, lub zwrócić się o pomoc przez AA lub grupy wsparcia Al-Anon / Alateen (patrz Zasoby dla niektórych linków).

Wycofanie alkoholu i opiatów

Alkohol zawiera szereg parzonego destylowanej i fermentowanych napojów, które są szeroko dostępne do użytku publicznego. Opiaty obejmują leki takie jak morfina, heroina, kodeina i metadonu, z których większość jest albo dostępne tylko przez lub nielegalne recepty. Oba rodzaje substancji oferują ryzyko uzależnienia, w których użytkownik pragnie spożycie i cierpi na objawy odstawienia, jeżeli nie otrzyma jego lekiem z wyboru. Pacjenci próbują kopać ich zwyczaj muszą być starannie monitorowane w celu utrzymania w ryzach te objawy.

Jak one działają

Zarówno alkoholu i opiaty dokonać zmian chemicznych w mózgu w czasie. Opioidy połączenia receptorów opiatów w mózgu, a alkohol podnosi poziomy dopaminy. W obu przypadkach, zmiana powoduje, że korpus fizycznie uzależnionych od leków, w celu umożliwienia działania. Kopanie staje się więcej niż przedmiot woli; objawy odstawienia są często tak silne, że potrzeba leku przytłacza nawet najlepsze intencje.

Objawy odstawienia alkoholu

Objawy odstawienia alkoholu może być zadziwiająco silny, zwłaszcza w przypadku późnego stadium alkoholików którzy pitnej przez długi okres czasu. Mogą to wymioty, drżenie, nerwowość, bezsenność, obfite pocenie się i dreszcze ciała. W najgorszych przypadkach, wycofanie może obejmować drgawki, konwulsje i halucynacje fizyczne. Zwykle pojawiają się w ciągu 12 godzin od ostatniego drinka indywidualnej konsumpcji.

Alkohol Wycofanie Leczenie

Wycofanie alkoholu zazwyczaj wymaga dokładnego monitorowania czynności życiowych, wraz z płynów IV i podobnych składników odżywczych. Wielu lekarzy zaleca środki uspokajające podczas okresów karencji, aby utrzymać objawy emocjonalne w ryzach. W poważniejszych przypadkach, lek przeciwpsychotyczny może kontrolować halucynacje, ale zazwyczaj podaje się jedynie w warunkach szpitalnych.

Objawy odstawienia opiatów

Odstawienia zaczyna od kilku godzin do jednego dnia, gdy pacjent przestaje przyjmować lek. Początkowe objawy są stosunkowo łagodne, choć rosną coraz bardziej surowe, jak wycofanie się nadal. Wczesne objawy mogą obejmować nadmierne pocenie się, drżenie, problemów ze snem, bóle niskiej jakości i emocjonalny niepokój. Jako objawy rosną gorzej, dotyczą one bardziej poważne bóle i skurcze, biegunka, nudności, wymioty, drgawki, dreszcze i gwałtowne wahania nastroju. Objawy wydają się być silniejsze w przypadku heroiny i podobnych opiatów niż łagodniejszych leków takich jak kodeina.

Leczenie karencji opiatów

W wielu przypadkach odstawienia opioidów, lekarz przypisze metadon tępych objawy. Metadon pozostaje w organizmie dłużej niż inne opioidy i objawy odstawienia są łagodniejsze, ale pacjent musi być wciąż monitorowane przez lekarzy. Inne leki na odstawienia obejmują klonidyna (co zmniejsza intensywność objawów) i buprenorfiny (co skraca czas detoksykacji).

Witaminy i suplementy dla odzyskiwania alkoholu

Witaminy i suplementy dla odzyskiwania alkoholu


Odzyskiwanie alkoholu jest generalnie traktowane jako psychologicznego materii, a badania wykazały, odżywianie odgrywa istotną rolę. Według Joan Matthews Larson, Ph.D., dyrektor wykonawczy naprawy Centrum Zdrowia, złe nawyki żywieniowe i związane z alkoholem niedobory witamin nie tylko wpływa własnego zdrowia ponad wszystko, ale utrudniają proces odzyskiwania, jak również.

Witaminy rozpuszczalne w wodzie

Ciężki alkoholu utrudnia wchłanianie niektórych witamin rozpuszczalnych w wodzie. Niedobory kilka witamin z grupy B, takie jak tiamina, ryboflawina i kwasu foliowego może prowadzić do anemii, uszkodzenia nerwów, złe wchłanianie, i poważne zaburzenia mózgu. Niektóre z tych warunków może zostać odwrócona z suplementacji witaminy B, ale tylko wtedy, gdy dana osoba przestanie pić.

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach

Ze względu na uszkodzenie wątroby spowodowanej nadmiernym spożywaniem alkoholu, zdolność organizmu do wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach takich jak witamina A, E, C, K jest znacznie zmniejszone. Również dlatego, że pijących uzyskać wiele z ich spożycia z alkoholem, mają znacznie większą szansę zachorowania na te i inne braki, niż w populacji ogólnej. Rozpuszczalnych w tłuszczach witamin może szkodzić braki noktowizor, utrudnia gojenie się ran i zmniejsza naturalne mechanizmy obronne organizmu przed chorobami.

Minerały

Niedobory mineralne są powszechne wśród alkoholików. Brak cynku, wapnia, żelaza, magnezu, występuje z powodu problemów absorpcji wraz ze wzrostem oddawania moczu, wymioty i złe nawyki żywieniowe. Braki te mogą powodować problemy, takie jak choroby kości, ślepota i zmian skórnych. Dlatego zrównoważenie tych braków jest ważną częścią odzyskiwania alkoholu.

Białka i tłuszcze

Według dr Larson, braki w niektórych białek i tłuszczów może nasilać łaknienie alkoholu. W historii ABC News, Larson informuje zwiększenie spożycia żywności wysokiej białka, takich jak ryby, kurczak i jaja zmniejsza apetyt na skrobi znalezionych w napojach alkoholowych. Ona również zaleca kwasy tłuszczowe, takie jak te znajdujące się w oleju z oliwek, jogurt, ser, w celu ułatwienia napraw neurologicznym.

Węglowodanów złożonych

Wymiana rafinowanych węglowodanów złożonych węglowodanów, które uwalniają się stopniowo, a nie gwałtownie, może również pomóc ograniczyć apetyt alkoholowe, według dr Larson.

Wpływ alkoholu na Teenage Mózgu

Problem nadużywania alkoholu wśród nastolatków wzrasta w ciągu ostatnich 20 lat. Pomimo badań z wyszczególnieniem wpływu alkoholu na młodego mózgu, picie jest nadal ulubionym zajęciem wielu nastolatków. Jednak jej skutki są zarówno krótko- jak i długoterminowe w przyrodzie.

Pamięć i uczenie się

Raport z Duke University Medical Center twierdzi, że po kilku drinkach, wpływ alkoholu na mózg to nastoletni utraty pamięci i upośledzenie funkcji poznawczych umiejętności uczenia się.

Wyniki w nauce

Wpływ alkoholu na nastoletniego mózgu pojawiają się w złych wyników testów i niższych klas w szkole ze względu na zaburzenia funkcji poznawczych.

Sen

Jeśli chodzi o sen, alkohol ma odwrotny wpływ na nastolatków, jak również od osób dorosłych. Zamiast relaksujące i uspokajające działanie ich, alkohol w rzeczywistości wywołuje bezsenność u młodzieży.

Zaburzenia emocjonalne

Badanie przeprowadzone przez American Medical Association twierdzi, że nastolatek picie prowadzi do problemów emocjonalnych, takich jak depresja i myśli samobójcze.

Problemy społeczne

Oprócz zaburzeń emocjonalnych, wpływ alkoholu na nastoletniego mózgu obejmują wzrost problemów społecznych, takich jak gwałtowne tendencje.

Suw

American Medical Association informuje, że nastolatki pijące zwiększają ryzyko o uderzeń w młodszym wieku.

Umiejętności silnikowe

Wpływ alkoholu na mózg w nastoletniego wyniku zmniejszenia zdolności motorycznych, co powoduje spowolniony czas reakcji i zwiększa szanse na zranienie. Teenage picia jest znany prowadzić do wypadków samochodowych i śmierci.

Gwałtowny Zachowanie Z dwubiegunowa

Gwałtowny Zachowanie Z dwubiegunowa


Większość osób cierpiących na choroby afektywnej dwubiegunowej nigdy nie dopuszczają się aktów przemocy. Mimo to, istnieje pozytywna korelacja pomiędzy chorobą dwubiegunową i przemocy, ale to nie znaczy, że sama choroba jest czynnikiem przyczynowym gwałtownych działań we wszystkich popełnianych przez ludzi cierpiących na choroby.

Identyfikacja

Zaburzenie dwubiegunowe jest zaburzeniem nastroju charakteryzuje regularnych zmiany nastroju od manii (podwyższony nastrój) do depresji. Częstość występowania i nasilenie tych cykli nastroju różni się od osoby do osoby. Choroba często pozostaje nierozpoznana przez wiele lat. Diagnoza jest rozdzielany na dwubiegunowym I, II i cyclothemia dwubiegunowej. Bipolar I charakteryzuje poważne wahania nastroju, bipolar II brakiem jakichkolwiek pełnowymiarową epizodów maniakalnych i cyclothemia przez mniejszych zmian w nastroju w czasie. Osoba z zaburzeniem dwubiegunowym może przesunąć się wśród trzech kategorii w całym swoim życiu.

Wpływ

Według wywiadu ABC News z dr Igor Galnyker z Beth Israel Medical Center, zaburzenie dwubiegunowe jest skorelowane ze zwiększoną skłonnością do agresji. Gdy dwubiegunowe indywidualnie przeżywa epizod manii, on jest bardziej prawdopodobne, aby stać się agresywne i brutalne wobec innych, zwłaszcza jeśli jest on także pod wpływem narkotyków lub alkoholu i nie bierze leków zalecanych w leczeniu zaburzenia. Podczas gdy on jest w stanie depresji, jego ryzyko samobójstwa wzrasta.

Zapobieganie

Najlepszym sposobem leczenia choroby afektywnej dwubiegunowej jest kombinacja leków i regularnej terapii rozmowy. Stabilizatory nastroju są najczęściej przepisywanym rodzaj leku na chorobę afektywną dwubiegunową, ale w wielu przypadkach leki przeciwpsychotyczne, przeciwdepresyjne i innych leków do leczenia skutków ubocznych, które są przewidziane także. To trwa tygodni od rozpoczęcia leczenia dla organizmu do dostosowania się do leków i do nich staje się skuteczne. Hospitalizacja może być lub może nie być konieczne, w zależności od nasilenia zmian nastroju, ale jeśli pacjent staje się brutalne, możliwe jest, że będzie ona wbrew swojej woli na podstawie odpowiednich przepisów stanowych, jak ona będzie wykazały, że jest oczywiste zagrożenie dla siebie i inne.

Rozważania

Osoby z chorobą afektywną dwubiegunową i skłonności wobec przemocy są znacznie trudniejsze do skutecznego leczenia. Wiele szpitali psychiatrycznych nie przyjąć pacjentów gwałtowne, potencjalnie ograniczając możliwości leczenia. Podczas leczenia może utrudniło agresji, nie może całkowicie zapobiec przemocy, jak choroba dwubiegunowa nie jest bezpośrednią przyczyną agresywnych zachowań. Pomimo tego, stabilizatory nastroju w szczególności może pomóc utrzymać regularny wzorzec zachowania.

Potencjał

Regularne leczenie i lekarstwa rozmowa może nie wystarczyć, aby zapobiec powtórzeniu się agresywnych zachowań u osoby z chorobą dwubiegunową. Terapii celowanych, takie jak zarządzanie gniewu i innych podobnych zabiegów mają większą szansę na sukces. Pełna zgodność z leczenia przez dłuższy okres czasu jest najlepszym sposobem, aby zarządzać objawy choroby afektywnej dwubiegunowej.

Fakty na temat szkodliwości alkoholu

Fakty na temat szkodliwości alkoholu


Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), alkohol powoduje 2,5 miliona zgonów rocznie. Istnieje bezpośredni związek między spożyciem alkoholu i 60 różnych rodzajów chorób i urazów. Nawet w małych ilościach, piwo, wino i likier mają bezpośrednie negatywne skutki dla ciała i umysłu. Efekty te stają się bardziej niebezpieczne, jak picie alkoholu staje się coraz częstsze.

Uszkodzenie wątroby

Gdy alkohol jest spożywany idzie bezpośrednio do krwiobiegu, a w ciągu kilku minut, że jedzie do każdego narządu w organizmie, w tym mózgu, serca, wątroby, płuc i nerek. Więcej alkoholu spożywane większy wpływ na tych narządów.

Wątroba jest szczególnie podatne na uszkodzenia związane z alkoholem. To praca wątroby usunąć toksyny jak alkohol z organizmu. Wątroba może przetwarzać tylko tyle alkoholu, i nadmiar powoduje nierównowagę w organizmie. Według Fundacji wątroby (ALF amerykańskiej), trzy typowe dolegliwości są związane z nadmiernym spożyciem alkoholu. Są to stłuszczenie wątroby, zapalenie wątroby i marskość. Najpoważniejsza z nich jest marskość wątroby; ALF szacuje, że 10 do 20 procent alkoholików rozwijać ten nieodwracalny stan, który może prowadzić do niewydolności wątroby.

Zaburzenie Wyrok i zachowanie

Alkohol to środek uspokajający i spowalnia aktywność mózgu. Nawet krótkotrwałe alkoholu, w tym tylko jednego drinka, może opóźnić czas reakcji, pogarszać wzrok, mowę inwektywy, osłabienie mięśni i powodują utratę pamięci. Czynniki te sprawiają, działania, takie jak jazda szczególnie niebezpieczne.

Mimo, że alkohol obniża funkcje mózgu, często pobudza ludzi do działania na zewnątrz, czasem gwałtowne i agresywne sposoby. Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) informuje, że 35 procent ofiar aktów przemocy stwierdził, że ich napastnicy byli pod wpływem alkoholu.

Nałóg

Jednym z najbardziej niebezpiecznych wpływem alkoholu jest uzależnienie. Nadmierne spożycie alkoholu i stała stawia ciało na ryzyko i może wpłynąć na pracę, rodzinę i życie społeczne. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, alkoholizm zmniejsza żywotność przez 10 do 12 lat w wyniku uszkodzenia organu, urazów i wypadków.

Psychlogical Skutki nadużywania alkoholu

Psychlogical Skutki nadużywania alkoholu


Gdy alkohol jest nadużywany często powoduje poważne psychiczne i fizyczne skutki uboczne, a nawet śmierć. Ponieważ alkohol jest psychoaktywną, wpływa na mózg, powodując problemy psychologiczne we właściwych warunkach. Psychologiczne skutki nadużywania alkoholu mogą pojawić się podczas korzystania z substancji, z długotrwałego nadużywania lub wypłat.

Utrata pamięci

Alkohol ma zdolność wpływania na wspomnienia użytkowników w co najmniej dwa sposoby. Nadmierne spożywanie alkoholu może prowadzić do utraty przytomności. Zaciemnienia wystąpić, gdy ludzie czasowo stracić zdolność do tworzenia długotrwałych wspomnień. Mózg przestaje konwersji pamięci krótkotrwałej do pamięci długotrwałej. Powoduje to w okresach czasu świadomy, które nie mogą być brane pod uwagę przez użytkownika.
Ludzie nie muszą blackout z używaniem alkoholu przez to wpłynąć na ich krótki termin do długotrwałej konwersji pamięci. Fragmenty wspomnień powstałych pod wpływem alkoholu, nie może stać się długoterminowe wspomnienia, w przeciwieństwie do całych okresów wspomnień znikają, jak w dostawie energii elektrycznej.

Depresja

Żaden inny stan psychiczny jest bardziej widoczne wśród alkoholików niż depresja. Krótkotrwałe i długotrwałe nadużywanie alkoholu może nasilać lub wywoływać depresję. Przewlekłe picie alkoholu może również sprawić, że ludzie wydają się w depresji. Niektóre z tych działań ubocznych, takich jak alkohol, brak zainteresowania i brak apetytu, również objawy depresji. Ludzie cierpiący na depresję może nawet "samodzielne leczenie" lub leczyć się z alkoholu w celu złagodzenia objawów, dzięki czemu gorsza.

Halucynacje

Ludzie, którzy są przewlekle nadużywających alkoholu przejść wypłat, gdy nagle zaprzestać używania alkoholu. Halucynacje są jednym z objawów wycofania alkoholu. Ludzie przeżywają wycofania alkoholu może zobaczyć lub usłyszeć rzeczy, których nie ma. Te halucynacje mogą być niepokojące i mogą towarzyszyć objawy fizyczne, takie jak drgawki.

Delirium tremens

Delirium tremens jest skrajne wycofanie alkoholu z zaznaczonymi zmianami funkcji umysłowych. Ludzie, którzy cierpią z powodu delirium tremens podczas odstawienia alkoholu może wystąpić depresja, nagłe zmiany nastroju, omamy, lęk i intensywne zaburzenia psychiczne. Lekarzy uważa tę formę odstawienia alkoholu awaryjne i zwykle powoduje hospitalizacji.

Wahania nastroju

Ludzie, którzy nadużywają alkoholu, są skłonne do irracjonalnych wahania nastroju. Mogą mieć nagłe i intensywne wybuchy gniewu. Mogą nawet być gwałtowne. Po drugiej stronie tej psychologiczny efekt nadużywania alkoholu jest nagły smutek lub radość. Niektórzy porównują wahania nastroju alkoholików na wahania nastroju osób z chorobą dwubiegunową. Mogą one być bardzo szczęśliwy jednej chwili i zły czy smutny obok.

Jak testować dla konsumpcji alkoholu

Spożywanie alkoholu jest powszechne w naszym dziś bardziej niż kiedykolwiek społeczeństwa; zgodnie z Medline Plus, usługi Biblioteki Narodowej Medycznej USA, "prawie 17,6 mln dorosłych w Stanach Zjednoczonych są alkoholikami lub masz problemy z alkoholem." Równie niepokojący jest fakt, że "Ponad 18% Amerykanów doświadczenie nadużywanie alkoholu lub uzależnienie od alkoholu w pewnym momencie swojego życia", zgodnie z National Institute on Alcohol Abuse Alkoholizm i Analiz. Alkohol może powodować komplikacje zdrowotne, gdy nie są używane w sposób odpowiedzialny. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby sprawdzić do spożycia alkoholu dość łatwo, od osobowych do testów centrów medycznych.

Instrukcje

1 Wykonaj prosty test Alkomat przetestować zawartość alkoholu we krwi. Alkomaty funkcję, analizując ilość alkoholu w organizmie i są łatwe w użyciu; wszystko, co musisz zrobić, to cios w urządzeniu i będzie stanowić odczyt zawartości alkoholu we krwi pacjenta. Alkomaty można kupić w kilku sklepach internetowych, takich jak Breathalyzers.net i są na ogół bardzo dokładne i wiarygodne.

2 Test zatrucia za pomocą testu trzeźwości pola. Testy te na ogół składają się z kilku prostych zadań, które nie mogą być łatwo wykonywane pod wpływem środków odurzających, takich jak balansowanie na jednej nodze i skacze do przodu. Wadą tych testów jest to, że nie są one niezawodna. Możesz kupić te z FieldSobrietyTests.org i wielu innych stron internetowych.

3 Badanie próbki krwi badanej osoby w centrum medycznego lub szpitala. Badania krwi należy zrobić, gdy obiekt znajduje się pod wpływem alkoholu i są drogie, ale są bardzo dokładne i wiarygodne. Aby umówić się na badanie krwi, skontaktuj się z lokalnym centrum medyczne.

4 Wykonaj test włosów drodze próbki od pacjenta włosów na głowie i zbadaniu go w centrum medycznym; każdy włos musi być co najmniej cala potrzebne są długie i liczne włosy, aby uzyskać prawidłowe wyniki. Badanie włosów nie musi być zrobione, gdy obiekt znajduje się pod wpływem alkoholu oraz dostarcza informacji na temat ostatniego picia alkoholu. Tak więc, są one optymalne do długotrwałego badania. Jednak, podobnie jak badania krwi, badania włosów jest drogie i niepraktyczne.

5 Wykonaj badanie moczu na obiekcie w centrum medycznym. Badania moczu są wygodne, szybkie, niedrogie i dokładne, ale uważaj, bo temat może przemycić próbkę "czyste" moczu oszukać test.

6 Badanie śliny badanej osoby w centrum medycznym. Badania śliny, jak badania moczu, są szybkie, dokładne i stosunkowo niedrogie, ale w przeciwieństwie do badania moczu, trudno oszukać, ponieważ ślina jest pobierana bezpośrednio z ust osoby.

Wskazówki:

  • Bądź ostrożny, gdy próbuje zmusić nietrzeźwego temat przystąpienia do testu spożycie alkoholu, bo nie może być w stanie kontrolować siebie i mogą gwałtownie reagować.

Oznaki, że jesteś dating człowieka gwałtownego

Oznaki, że jesteś dating człowieka gwałtownego

Choć istnieje nie test, aby dowiedzieć się, którzy staną się przemocy, istnieją pewne oznaki szukać wobec ustalić jeśli człowiek, który jesteś dating ma skłonność do nadużywania. Nie wszystkich mężczyzn, którzy wykazują się przemocy, ale te cechy często uniemożliwiają nadużycia w relacji. Dodatkowo mężczyźni, którzy mają historię przemocy w rodzinie, lub nadużywania narkotyków lub alkoholu, mają większą szansę stać się obraźliwy.

Wczesne objawy

Wiele, ale nie wszystkie, brutalnych stosunków rozpocząć bajkowy początek. Człowiek może zapłacić stałej uwagi i czujesz, że masz centrum jego świata. Szczęśliwy początek relacji nie musi oznaczać, że co będzie skręcić na gorsze. Bardziej złowieszcze znaki, takie jak utrzymujące się gniewu nad ostatnich relacji lub nagłe nastrojów może wskazywać gwałtowne tendencje. Dodatkowo, wielokrotnie uderzając lub rzucanie obiektów może wskazywać na problemy radzenia sobie z gniewem.

Leczenie innych

Mówi się, że można powiedzieć, jakiego rodzaju mąż mężczyzna będzie przy okazji, że on traktuje jego matka. Chociaż to może lub nie może być prawda, można uzyskać lepsze zrozumienie człowieka temperament obserwując, jak traktuje innych ludzi. Jeśli staje się zły na ludzi banalne rzeczy i vocalises ten gniew w poniżające lub grożąc sposób, może mieć problem gniew. Bądź ostrożny, jeśli inni wyrazić strachu i niepewności wokół niego.

Zazdrość i zaborczość

Najbardziej agresywni mężczyźni pragną kontroli w związku i to często jawi się jako zaborczości i zazdrości. Człowiek może stać się podejrzliwy w stosunku do czasu spędzić z przyjaciółmi lub pytanie gdzie byłeś. On może nawet próbować uniemożliwić miejsc lub kontaktując się z innymi ludźmi. To często zaczyna się przez poniżające swoje interesy lub przyjaciół i może zakończyć się w fizycznie uniemożliwia kontakt z innymi.

Wyzwiska

Przemoc w związku zaczyna się zwykle jako wyzwiska. Jeśli twój partner ma różne poglądy na temat roli kobiety powinny grać w relacji i próbuje bagatelizować ci lub sprawi, że poczujesz nieodpowiednie ze względu na płeć, to nadużycie. Gwałtowne człowiek może również powiedzieć, że nie może znaleźć nikogo "lepszy" od niego i winić Ciebie lub innych za swoje błędy. Jeśli człowiek czuje się jak on traci jego kontroli nad tobą, on może stają się groźne i używać twój strach do odzyskania kontroli.

Pomoc

Gdy objawy przemocy manifestować się w rzeczywiste nadużyć, fizyczny lub emocjonalny, człowiek może przeprasza i obiecuje że to się nigdy nie powtórzy. Niestety gdy człowiek pokazuje brutalne lub obraźliwe zachowanie jeszcze raz, rzadko są przechowywane te obietnice. Jeśli jesteś w takim związku, istnieją zasoby ułatwiające pozostawienie sytuacji i ochronę przed szkody. Jeśli czujesz się zagrożony lub mylić, weź sobie z sytuacji spokojnie i możliwie szybko i skontaktować się z National Domestic Violence Hotline w 1-800-799-SAFE (7233). Jeśli człowiek nadużył ci lub sprawia, że zagrożenia wobec Ciebie lub innych, zadzwonić pod numer 911 lub udać się do najbliższego posterunku policji.

Jakie są skutki fizjologiczne używania alkoholu przez młodzież?

Jakie są skutki fizjologiczne używania alkoholu przez młodzież?

Wielu nastolatków myśleć picie alkoholu jest nieszkodliwe rytuał przejścia, ale może mieć głęboki wpływ na ich psychicznego programu outlook. Badania pokazują, że działania niepożądane to samobójstwo, depresja i zachowanie delikwenta, z nadużywania alkoholu negatywny wpływ szkoły i życia rodzinnego, według dziewiąte sprawozdanie specjalne do Kongresu USA na alkoholu i zdrowia z sekretarz zdrowia i opieki społecznej. Nie tylko wpływa młodzieńczych lat, ale nastolatków, którzy nadużywają alkoholu mają większe prawdopodobieństwo problemów nadal w dorosłość.

Częstość występowania nastolatek picie

Nastolatek picie to zjawisko z potencjalnie poważne konsekwencje. 2005 "Monitoring the Future" badania wykazały, że trzy czwarte 12 równiarki, ponad dwie trzecie 10 równiarki i dwa w co pięć równiarki ósmy pili alkohol. Pomimo ryzyka i pełnoletni 21 prawie 80 procent uczniów szkół średnich próbowali alkoholu, zgodnie z National Center na uzależnienie i uzależnień. Problem jest bardziej złożony niż nastolatków eksperymentuje z kilka piwa lub kieliszek wina.

Nastolatek alkoholu Ustawia scenę dla przyszłych problemów

Nie tylko czy nastolatków pije alkohol, oni również mają tendencję do birbantka picia, spożywanie napojów cztery w jednym czasie, raport "Monitorowanie przyszłości" znalezione. Nadmierne spożywanie alkoholu jest niebezpieczne i może prowadzić do śmierci ze względu na dużą ilość alkoholu spożywanego w krótkim okresie czasu. Starszych nastolatków pić, mają więcej problemów. Dzieci, którzy piją alkohol przez siódmej klasy mają większe szanse na problemy akademickich, uzależnień i zachowanie delikwenta w gimnazjach i szkołach, zgodnie z 10-letnie badanie prospektywne problemy zdrowia publicznego związane z początku picia.

Nastolatków, którzy piją nie wypadły dobrze w szkole

Eksperci medyczni martwić się o wpływ alkoholu na mózgi nastolatków wciąż rośnie. Ponieważ ich mózgi są nadal się rozwija, nie jest jasne, jak alkohol wpływa długoterminowej pamięci i uczenia się umiejętności nastolatków, którzy nadużywają alkoholu, zgodnie z nieletnich pitnej raportu przez Narodowy Instytut nadużywania alkoholu i alkoholizmu. To, co jest znane, jest jednak, że robi dobrze w szkole stanowi szczególne wyzwanie dla nastolatek alkoholu użytkowników. Ogólnie rzecz biorąc, nastolatek pijących ocena gorzej niż nie picia nastolatków na słownictwo, wizualne przestrzenne i testy pamięci, według 2003 American Medical Association sprawozdanie, "Nieletnich pijących na większe ryzyko uszkodzenia mózgu." Są one również bardziej prawdopodobne, aby wykonać słabo w szkole.

Problemy nastolatków alkoholu użytkowników nadal jako osoby dorosłe

Badania pokazują, że nastolatków, którzy nadużywają alkoholu też mają problemy w życiu dorosłym. Mają większe ryzyko staje się alkoholików i wyższą skłonność aktywności seksualnej ryzykowne, zgodnie z National Institute on nadużywania alkoholu i alkoholizmu. Ich problemy nie kończą; zatrudnienia trudności i karnych oraz gwałtowne zachowanie śledzić użytkowników nastolatek alkoholu w dorosłość, zgodnie z 10-letniego studium problemów zdrowia publicznego związane z początku picia.