adcov.com

guz na boku nogi

Jak Masaż Iliotibial zespół na nogi

Jak Masaż Iliotibial zespół na nogi


Problemy zespołu Iliotibial są najczęściej u biegaczy i innych sportowców. W większości przypadków, zespół iliotibial lub zespół IT, jest ciasno. Zespół IT może zacząć się ocierał o jeden z wystających kości po stronie kolana, w którym łączy. Może to powodować ból po stronie nogi z obszaru biodrowego do kolana z zespołu iliotibial staje zapalnym i miękkości. Można rozwiązać ten problem poprzez uczenie się, jak masować iliotibial zespół na nogach.

Instrukcje

1 Czy klient położył się na płaskiej powierzchni lub stole do masażu.

2 stosuje się smaru lub oleju masażu wzdłuż boku nogę z biodra do dołu po stronie kolana.

3 masaż wzdłuż boku nogi delikatnie z dłoni, aby przygotować mięśnie i więzadła w okolicy na głęboki masaż tkanek. Używaj delikatnych uderzeń porusza się w kierunku bioder.

4 Użyj pięty strony dać głęboki masaż tkanek do iliotibial zespołu. Przemieszczać się w kierunku bioder od podstawy po stronie kolana. Umieszczenie drugiej strony na wewnętrznej stronie kolana do wspierania nogę.

5 Skok w powolnym, firmy, ruch do góry, zabezpieczając swój łokieć na biodrze o wsparcie i dać dodatkową presję i głęboki masaż tkanek do strefy.

6 Naciśnij przycisk w środku zespołu IT, około połowy uda wzdłuż boku nogi, z kciukami. Łączyć tę technikę z powyższych kroków, aby pomóc uwolnić zespół IT.

Wskazówki:

 • Pamiętaj, aby obserwować klienta i zmniejszyć ciśnienie, jeśli zaczynają się napinać, jak ten pokonuje cel głęboki masaż tkanek.

Drug Leczenie Rwa kulszowa

Rwa kulszowa nie jest stanem, w i-na-sobie, ale zamiast tego jest termin, który odnosi się do objawów, które występują, gdy jest uszkodzony nerw kulszowy. Określenie to odnosi się do bólu, mrowienia, drętwienie, osłabienie lub ból występujący w jednej lub obu nóg przy uszkodzeniu nerwu kulszowego. Zabiegi obejmują leki przeciwbólowe w leczeniu z rwa kulszowa i fizykoterapii lub operacji w leczeniu przyczyny objawów.

Przyczyny rwy kulszowej

Nerwu kulszowego nerw jest usytuowany w tylnej części nogi. Zapewnia uczucie do kolana, podudzia, uda, i podeszwach stóp. Rwa kulszowa może być spowodowany przez uszkodzenie tej wzrokowego. Uszkodzenie może występować na skutek urazu, miednicy (w tym pęknięcie lub inne uszkodzenia miednicy), choroby zwyrodnieniowej dysku, nasunięty dysk, guz lub zwężenie kanału kręgowego.

Objawy rwy kulszowej

Objawy obejmują bóle, bóle, mrowienie, (w jednej lub obu nogach) oraz w niektórych skrajnych przypadkach, trudno przesuwając kolano lub nogę. Ból może być lokalny jednej nogi, lub z boku nogę, cielę, biodra lub stopy, albo też może rozciągać się obie nogi. Ból może być gorzej, gdy można siedzieć, stać, kaszlu, śmiechu, kichania, spacer lub zginać. Ból może również nasilić w nocy.

Leczenie

Rwa może rozwiązać się sam, bez leczenia, jeśli bazowy uszkodzenie nerwu kulszowego był niewielki, a jeśli objawy są niewielkie. Fizykoterapia może również pomóc rozwiązać przyczyny tego uszkodzenia nerwów, co doprowadzi do zaprzestania rwa kulszowa. Jednakże, jeśli przyczyną uszkodzenia nerwów jest znaczna lub trwałe, przyczyna musi być traktowane wyleczyć rwa kulszowa. Może to obejmować zastrzyki zmniejszyć stan zapalny wokół nerwu kulszowego lub chirurgiczne naprawy poślizgnął dyski lub legiony, które kładą nacisk na nerw. Ponieważ sama rwa kulszowa dotyczy objawów, a nie przyczyna, leczenie rwy kulszowej wymaga użycia leków przeciwbólowych lub sterydy, aby złagodzić ból.

Terapie lekowe

Zazwyczaj, leki stosowane w leczeniu kulszowej są lekami, które pomagają zarządzać bólu. Leki przeciwbólowe lub leki przeciwbólowe, są zazwyczaj pierwszy zabieg zalecany. Należą do nich bez recepty, w tym Acetaminophens (jak Tylenol) lub NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak aspiryna).

Ból przeszywający mogą wymagać bardziej ekstremalne formy przeciwbólowych. Te leki przeciwbólowe to karbamazepina, fenytoina lub trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne. Celem każdego z tych leków jest zmniejszenie bólu związanego z rwą kulszową, a nie do leczenia samej uszkodzeniu nerwu kulszowego.

Rokowanie

Generalnie, jeśli przyczyną uszkodzenia nerwu kulszowego jest prawidłowo diagnozowana i leczona, pełne odzyskanie jest prawdopodobne i rwa kulszowa zniknie. Jednakże, jeżeli przyczyna z rwą kulszową nie wyleczyć, rwą kulszową oraz może utrzymywać się pogorszyć.

Jakie zabiegi Czy Podiatra Użyj do Bunions?

Jakie zabiegi Czy Podiatra Użyj do Bunions?


Medyczna nazwa bunions palucha lub jest koślawego palucha abducto koślawego. Bunions pojawiają się jako guz z boku dużego palca; ten guz może faktycznie zmienić kościstą formalności stopy. Zamiast punktu prosty, duży palec u nogi pochyla się w stronę drugiego palca. Kształtu stopy i noszenia butów tłumu palców może spowodować bunions. Podiatrę może polecić jakieś zabiegi chirurgiczne lub nie chirurgiczne tej choroby.

Zmiana Your Shoes

Jeśli znajdziesz się często na sobie obcisłe buty dopasowane, to jest czas, aby je zmienić. Podiatrist zaleci nosić wygodne buty, które dają palcach mnóstwo miejsca. Jeśli musisz nosić buty sukienka do pracy, wybrać buty, które ma zaokrąglony lub kwadratowy palec. Buty z pointy palec dodatkowo pogorszyć bolący guz. Trampki są zalecane alternatywą dla butów, czy można je nosić w pracy.

Wyściółka i Tapping

Podiatrę może zalecić umieszczenie podkładki na obszarze swojego bolący guz. Niektóre chorób stóp będzie pad i przyklej swoje bunions dla Ciebie. Pomaga to utrzymać palce w miejscu, złagodzenia bólu związanego z bunions. To również pomaga utrzymać je w normalnej pozycji, więc palce nie dalej poruszać wewnątrz z czasem. Można znaleźć nóżki w lokalnej aptece lub z podiatry.

Receptę lub over-the-Counter Leki

Jeśli odczuwasz ból w swoim bunions, podiatrę może przepisać leki. Leki przeciwbólowe, takie jak te z paracetamolem, może zmniejszyć ból czasowo. Podiatrę może również zalecić przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ-flammatories), takie jak ibuprofen lub naproksen, aby pomóc złagodzić ból i stan zapalny. Inne farmakoterapia może obejmować zastrzyki kortyzonu do strefy bolący guz. To może pomóc w leczeniu zapalenia kaletki sac (wypełnione płynem) na bolący guz.

Zmiana stylu życia

Podiatrę może poprosić, aby zmienić niektóre z codziennych czynności. Może to obejmować nie robi czynności, które wymagają do odstania przez długie okresy czasu. Jeśli masz pracę, która wymaga, że ​​być może trzeba będzie szukać pracy biurowej lub pozycji, która pozwala, aby usiąść. Należy również umieścić IcePack nad bolący guz kilka razy dziennie. To pomaga zmniejszyć stan zapalny i ból, i jest naturalną alternatywą dla przyjmowania leków lub kortyzon strzałów.

Chirurgia

Jeśli nie chirurgiczne zabiegi nie pomagają ból i dyskomfort, a następnie podiatrę zaproponuje operację. Podiatrę polecam chirurga stopy i kostki, dzięki czemu można omówić najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Istnieją różne metody chirurgii bolący guz, w tym usunięciu obrzęk tkanek wokół dużego stawu palca, prostowania duży palec u nogi przez usunięcie części kości, stałe połączenie kości dotkniętych stawów lub ujednolicaniu nogę. Inne operacja może obejmować usunięcie bolący guz całkowicie. Chirurg stopy i kostki określi rodzaj zabiegu w oparciu o stopę zniekształceń i poziomu aktywności.

Przyczyny i zabiegi z Bunions

Stopy są obszaru ciała na brzuchu, aby rannych, ponieważ są one położenie organu, który styka się z ziemią. Z biegiem czasu, noga może się rozwinąć guz na boku dużego palca, które puchną, zmieniają kolor na czerwony i stają się bardzo bolesne. To się nazywa bolący guz. W prawidłowej regulacji dużego palca u nogi, kości wskazuje wprost, ale kiedy jest bolący guz, duże punkty toe w stronę drugiego palca. Istnieje kilka przyczyn i metod leczenia bunions po ich rozwijania.

Dziedziczność

Jedną z głównych przyczyn rozwoju bolący guz jest dziedziczność. Gdy jest to przypadek, nie jest sam bolący guz, co odziedziczył, to jest wzorzec ruchu i konstrukcja mechaniczna kości w stopie, które są dziedziczone. To z kolei prowadzi do bunions.

Obuwie

Jeśli chodzi o bunions rozwijających się, kobiety są bardziej prawdopodobne, aby je zdobyć. Jednym z powodów, dlaczego ze względu na obuwie, których używają. Przykładem może być obcisłe buty sukienka, które są wąskie. Kiedy kobiety konsekwentnie nosić te, ich palce się nawał i zwrócili się do wewnątrz, co może ostatecznie doprowadzić do bolący guz. Ale ludzie mogą doświadczyć tego, czy noszą obcisłe buty robocze lub buty sukienka codziennie.

Moczyć

Kiedy bunions pierwszy rozwijać, popularna leczenie moczenia stóp w ciepłej wodzie co noc i noszenie odpowiedniego obuwia montażu. Moczenie stóp może zmiękczają skórę i łagodzą ból w krótkim okresie. Noszenie butów lepiej dopasowane i bardziej komfortowe może zmniejszyć stres na bunions w ciągu dnia. Należy unikać buty z ostrymi palcami i wysokie obcasy.

Podkładki

Sposób, aby dodać dodatkowe zabezpieczenie do bunions jest poprzez dodanie dopełnienie do nich. Nakładki na bunions są noszone na boku obuwiu bolący guz istnieje. Osłony te można kupić w aptece, czy można je od stóp lekarza.

Zastrzyki

W niektórych przypadkach, pęcherzyki bursa w złączu palców stanu zapalnego, co prowadzi do powstawania bolący guz. Worki są wypełnione Bursa płyn i pomagają stworzyć poduszkę między więzadeł, ścięgien i stawów. Kiedy bunions są spowodowane stanem zapalnym z worka bursa, iniekcje kortykosteroidów są stosowane jako leczenie.

Chirurgia

W ekstremalnych przypadkach, operacja może być wykonywana w celu skorygowania zniekształcenia i do łagodzenia bólu spowodowanego bolący guz. Odbywa się to zazwyczaj, gdy twoje codzienne czynności są utrudnione w wyniku bolący guz. Kiedy operacja jest wykonywana, kości zostanie zrestrukturyzowane, zmiany tkanek miękkich są poprawiane, a rzeczywista guz, który tworzy z kością zostanie usunięty.

Jak Spot Objawy Iliotibial zespołem Band (runnera kolana)

Jak Spot Objawy Iliotibial zespołem Band (runnera kolana)


Iliotibial zespół jest ścięgno, które łączy kolana do biodra. Biegnie wzdłuż zewnętrznej uda do kolana. Jeśli ten zespół staje się stan zapalny i ból, to się nazywa Iliotibial Band (IT Band) zespołu. Gdy zespół IT się blisko lub napięte, to ściera poza kolana, powodując dyskomfort. Ścięgno ma pomóc w stabilizacji kolana, a jeśli tak nie jest, to następnie spowodować kontuzji kolana. Czasami sytuacja ta jest określana jako "kolano biegacza", ale ludzie, którzy nie prowadzą doświadczyć też.

Co powoduje, że tak się stało? Nadużywanie lub nadmierna waga ćwiczenia łożyska, źle dopasowane buty do ćwiczeń, które nie obsługują nogi, działa na nierównym terenie, wykonując energicznie po długiej przerwie, zmiany chodu, różnice długości nóg, płaskostopie, a brak równowagi mięśni to tylko niektóre z przyczyny IT zespołem Band.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak rozpoznać ten stan.

Instrukcje

Ból 1 Uwaga po zewnętrznej stronie kolana. Czasami ludzie panikę i myślę, że może być możliwe na rozdarcie łąkotki lub kolana cap. A może uważasz, że napięte mięśnie. Skonsultować się z lekarzem w celu potwierdzenia diagnozy zespół zespół IT. Korzystnie, idź do lekarza ortopedę.

2 Doświadczenie trudności przy użyciu kolana podczas chodzenia w górę lub w dół po schodach. Często boli bardziej ustąpić niż iść w górę.

3 Zbadaj swoje kolano do pęcznienia. Nie będzie pewne wzdłuż boku kolana. Żyły mogą stać się bardziej widoczne niż to było przed, czy grupa małych żył w dowolnym miejscu na nodze może się obrzęk.

4 Spot, że spacer staje się bezwładne. Będzie czuć się jak coś ciągnie nogę wzdłuż. Będzie ból z tyłu czapki kolana i ciśnienia wszystko wzdłuż boku nogi aż do biodra.

5 Uwaga, jesteś bardziej zmęczony, niż można byłoby normalnie. Ból z boku nogi zostaną rozłożone w górnej części biodra do kolana i sprawi, że będziesz zmęczony. Będziesz pracować więcej do wykonywania codziennych rutynowych czynności i chcesz odpocząć więcej. W rzeczywistości, będziemy chcieli, aby po prostu leżeć.

Wskazówki

 • Jeśli czujesz się którykolwiek z tych objawów, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
 • Jeśli odczuwasz ból kolana, jak opisano powyżej, należy natychmiast usunąć źródło bólu, jeśli możesz.

Jak uzyskać tłuszczu na stronach

Jak uzyskać tłuszczu na stronach


Planowanie przyrost masy na bokach korpusu opiera się na kombinacji powodzenia i diety. Gdzie twoje ciało decyduje do przechowywania tłuszczu jest określany przez tle genetycznym, tak czy spożycie tłuszczu gromadzi w swoich stronach, nie jest całkowicie pod kontrolą. Jednakże, z kwasów tłuszczowych, ale pożywne diety i jakimś fizycznym przestoju, można przytyć.

Instrukcje

1 Jedz posiłki z równowagi białek, węglowodanów i tłuszczów. Użyj zdrowe tłuszcze w swojej kuchni, takie jak oliwa, olej słonecznikowy i orzechów. Około 70 procent swojej płyty powinny być wypełnione węglowodanów, takich jak ziemniaki i makarony. Węglowodany, że niewykorzystane jako źródła energii będą przechowywane w postaci tłuszczu na swoich stronach. Mężczyźni będą przechowywania tłuszczu wokół stronie brzucha i brzuch, ale kobiety mają tendencję do przechowywania tłuszczu na stronie nóg, bioder i talii.

2 Jedz wyższej kaloryczności przekąsek. Wybierz suszone owoce na świeże owoce, owoce suszone, bo jest bardziej skoncentrowany i zawiera większą ilość kalorii. Przekąska na orzechy tłuszczowych, takich jak orzechy włoskie i migdały.

3 picie małej ilości alkoholu przed posiłku. Alkohol pobudza apetyt, więc kieliszek wina lub piwo będzie przygotować się do dużego posiłku. Powstrzymania się, jeśli nie czują się komfortowo z używaniem alkoholu. Zamiast tego, należy unikać picia żadnych płynów wokół posiłków, a nadmiar cieczy daje uczucie sytości, uniemożliwiając tym samym kończąc swój posiłek.

4 Jedz obfite przekąskę przed snem. Kanapka z masłem orzechowym lub niektóre jogurt i owoce suszone są pożywne opcje nocnych gryząc. Kalorie z tych przekąsek będą przechowywane na ciebie stron, i gdzie indziej, podczas snu.

5 Należy unikać ciężkiego wysiłku fizycznego. Wyeliminuj wycieczki do siłowni lub tras rano podczas próby do pakowania na funty. Zamiast zastąpić te ćwiczenia z rozciąganiem i działania niskiego oddziaływania. Unikać, że cele działalności grupy mięśni po stronie ciała, takie jak ćwiczenia ab, które działają na mięśnie skośne i wyciągi z boku nogi.

Jak pozbyć się sakw

Wiele kobiet cierpi z powodu niepożądanego dodatkowego tłuszczu, że elektrody po stronie tylnego końca. Niestety, nikt nie stworzył magiczną pigułkę, aby natychmiast usunąć niechciane sakwy. Ponieważ nie ma magicznej pigułki, będziesz musiał pozbyć sakw staroświecki sposób. Oto najlepszy sposób na nie tylko to.

Instrukcje

1 Trzymaj się z dala od sztuczek. Istnieje wiele programów, które oferują szybkie sposoby, aby pozbyć się z sakw. Niestety, krótko po operacji, nie ma szybkie poprawki do sakw. Zajmuje nieprzerwanej pracy i sumiennego wysiłku.

2 Uważaj, co jesz. Siodłach są wynikiem nadmiaru tłuszczu. Jeśli dieta składa się z tłuszczu, tłuste hamburgery, ciasta i koktajle mleczne, nadszedł czas, aby zrobić kilka zmian w diecie. Nadszedł czas, aby dodać więcej owoców i warzyw do swojej diety. Wyciąć również z powrotem na nadmiar cukru i przetworzonych węglowodanów.

3 Instytut aerobik program ćwiczeń. Trwa co najmniej 20 minut ćwiczeń aerobowych, zanim ciało zacznie spalać tłuszcz. Jeśli chcesz pozbyć się tych sakw, musisz pracować na spalanie tłuszczu. Zacznij powoli. Jeśli nie możesz zrobić, 20 lub 30 minut ćwiczeń aerobowych w jednym czasie, to, co można i powoli zwiększać czas.

4 Rozpocznij program treningu siłowego do firmy się mięśnie w obszarze sakwy. Aerobik pomaga spalić tłuszcz, a trening siłowy działa w celu wzmocnienia mięśni. Od mięśni zajmuje mniej miejsca niż tłuszczu, więcej mięśni będzie obszar sakwa wydają się mniejsze. Czy ćwiczenia, takie jak przysiady, rozszerzeń biodrowych, rzuca i wyciągów z boku nogi.

5 Pij dużo wody. Z wszelkiego rodzaju masy / redukcji tłuszczu i programu ćwiczeń, należy zawsze pamiętać, aby pić odpowiednią ilość wody. Prawidłowe nawodnienie jest niezbędne dla sukcesu odchudzania. Woda pomaga wypłukać toksyny i pozwala organizmowi to, co musi zrobić, aby utrzymać program ćwiczeń.

Wskazówki

 • Pij dużo wody, aby wypełnić żołądek przed jedzeniem kolacji.
 • Nie pozbawiać się wszystkich smakołyków. Zabierz rzeczy z umiarem.

Jak zrobić rzepki Brace

Jak zrobić rzepki Brace


Liczba sportowców cierpi na zapalenie ścięgien rzepki, przewlekłe zapalenie więzadła rzepki. Znany również jako "kolana biegacza", warunek ten dotyczy biegaczy, rowerzystów, koszykarzy i sportowców w sporcie, gdzie kolano cierpi powtarzające siły z ziemi, gdy pochylił się. Rzepki ścięgno łączy się z podudzia i trzyma rzepkę w miejscu przez podłączenie do górnej nogi w kości udowej. Ścięgna rzepki występuje, gdy ścięgna rzepki w i porusza się z dala od nogi podczas skoków, ograniczające lub pedałowania. Orteza rzepki może pomóc złagodzić ten stan i zapobiegania pogorszeniu.

Instrukcje

Athletic Metoda Taśma

1 Usiądź w fotelu i zginać nogę w kolanie masz zamiar owinąć taśmą sportowe. Odciągnij pasek dziesięć calowy taśmy, ale nie wyciąć go z rolki. Owiń taśmę wokół całego obwodu nogi tuż pod kolanem.

2 Zwiększenie grubości rzepki klamry przekręcając taśmę kilka razy. Ułożyć warstwę skręconej taśmy wokół przedniej nogi, tuż pod kolanem. Stworzy to bufor, który utrzymuje więzadła rzepki z ruchu i obecnie z dala od nogi.

3 Owiń taśmę wokół całego obwodu nogi po raz drugi, kładąc go bezpośrednio na istniejącej warstwy taśmy. Pokrycie części skręconej taśmy trzymać go w miejscu.

4 Obróć kasetę ponownie kilka razy, aby dokonać innego grubą warstwą taśmy na przedniej nodze tuż poniżej rzepki. Owiń taśmę wokół całego obwodu nogi raz trzeci. Wyciągnij taśmę wokół z boku nogi, przeciąć taśmę, a następnie położyć go na istniejącej warstwy taśmy, aby zakończyć nawias.

Metoda bandaż elastyczny

5 Wyjmij metalowe klipsy w stosowanych mocujące bandaż elastyczny w rolce. Odwijać bandaż i rozciągnąć go z rąk, aby ocenić, jak wiele daje bandaż ma.

6 Umieść jeden koniec bandaż na górze więzadła rzepki, tuż poniżej rzepki. Rzuć bandaż elastyczny wokół kolana, dopóki nie jest owinięty wokół całego obwodu nogi bezpośrednio na sobie.

7 Pociągnij bandaż mocno tyle, że nie można wsunąć palcem pod nią, ale nie tak mocno, że powoduje ból lub zaczyna odciąć dopływ krwi.

8 Kontynuuj owijając bandaż elastyczny wokół kolana. Z każdej pełnej zawinięcia obwodu nogi, opuść bandaż 1/2 cala. Owiń go wokół siebie i opuść to w inny 1/2 cala.

9 Powtórz krok 4, dopóki nie skończy się bandażem. Podłącz wolny koniec bandaża do warstw bandaży już owinięty wokół kolana z klipsami. Jeśli bandaż nie pochodzą z klipsami, pociągnij owiniętą bandażem od nogi i wsuń luźny koniec pod i przez drugą stronę, tak owinięte warstwy bandaż przytrzymaj na luźny koniec.

Jak korzystać z paska ścięgna rzepki

Więzadła rzepki otacza rzepkę (rzepki) i łączy czworogłowy mięśnie na przedniej części uda z góry kość piszczelową (tibia). Ciśnienie w rzepki paska ścięgna zmniejsza przekrój ścięgno, tak że ciśnienie jest mniejsze stosowane. Ciśnienie przeciwdziała także zapalenie na jego punkcie wstawiania na kości piszczelowej. Ponadto, niektórzy dystrybutorzy twierdzą, że zespoły rzepki przeciwdziałać mistracking i drażniące z więzadła rzepki. (Mistracking jest najczęstszą przyczyną zapalenia ścięgna rzepki). Pattelar zespoły ścięgna również przejść przez nazwę "kolano skoczka paska", "zespołu kolana" i "cho-pat pasek na kolana."

Instrukcje

1 Noś zespół poniżej rzepki. Upewnij się, że pasek jest dystalnie (niedaleko) rzepki; powinna być powyżej najniższego punktu ścięgna. O podwójnym działaniu paska cho-PAT większy z dwóch pasm owija się wokół nóg powyżej rzepki.

2 Chronić część żelu silikonowego rurki gumowe lub z paskiem na ścięgna. Centrum część płasko na tylnej nogi. Utrzymywać zapięcie z boku nogę, w celu uniknięcia zakleszczenia się z tyłu kolan lub ścięgna z przodu.

3 Noś go przez cały dzień, gdy wywiera kolano, a nie tylko do ćwiczeń. Rannych ścięgna rzepki ponieść szkodę w ciągu dnia, szczególnie z ekscentrycznych skurczów chodzenia, a więc mogą korzystać ze wsparcia.

Wskazówki:

 • Aby zachować pasek z upadku, pasek powinien być na tyle szczelne, które odbędzie się w mięśniach łydki poniżej. To nie powinno być tak mocno, że krążenie jest odcięte; Jednakże, niektóre dystrybutorów twierdzą, że nie może ograniczać obrotu. Pod skórę do golenia lub zakup pasek z jakąś gumą na spodzie może pomóc przyczepność. Spójrz na linki do zdjęć poniżej zasoby, które demonstrują, jak nosić pasek.
 • Nie należy nosić opaskę kolana do łóżka. Nie nosić jeden czy żylaki przecina kolano. Ryzyko jest odcięcie obiegu lub tworząc skrzep.

Pokoje chirurgiczne Zespół cieśni kanału nadgarstka leki

Bolący guz może wystąpić w kilku miejscach na piechotę. Kiedy pojawiają się na duży palec u nogi, mają one wpływ na staw, przesuwając go z miejsca i powoduje toe pochylić w kierunku pozostałych palców. Ponieważ ta wspólna obsługuje wiele masy ciała, jeśli nie jest leczone może powodować silne bóle i może sprawić sobie buty do zniesienia. Wiele możliwości leczenia bunions istnieje --- chyba najprostszy obejmować alternatywy dla chirurgii.

Obuwie

Nosić odpowiednie obuwie. Wysokie obcasy i wąskie buty mogą powodować bolący guz, a dla tych z istniejących bunions, ból może być znacznie zmniejszona, wybierając lepsze obuwie. Znalezienie starą parę butów i cięcia dziurę w miejscu, gdzie bolący guz pociera to szybkie poprawki do domu nosić buty. Może to być możliwe do leczenia rozwijającej bolący guz z tymi metodami, eliminując potrzebę drastycznych środków.

Wkładki

Miejsce ortezy w butach. Wkładki do butów, znane również jako ortezy są pomocne w zmniejszeniu bólu, które towarzyszą bolący guz i można wyeliminować rozwijające wkładki bunions.These mogą nie być odpowiednie dla wszystkich butów, ale, ponieważ nie są do noszenia z określonych rodzajów butów.

Bunionase / Konsultacje medyczne

Zobacz podiatrist. Ważnym krokiem do leczenia bolący guz otrzymuje profesjonalną opinię. Podiatrist będzie zdiagnozować bolący guz badając nogę i zakres ruchu (ruch powierzchni) oszacowania. Ponadto, X-ray mogą być wykonywane w celu określenia stopnia sytuacji wykluczając innych przyczyn. Plan leczenia Bunionase może być opcja. Ten nowy opatentowany i testowany klinicznie plan leczenia jest zatwierdzony przez FDA i mogą być podawane zarówno ogólnego lekarza lub podiatry. Plan mówi się, łagodzenia bólu podczas leczenia źródło z bunions. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz "Zasoby".

Jak Popraw Bunions

Bunions jest odchylenie złącza big-toe, które powoduje ból podczas chodzenia i tworzy duży guz na boku stopy, według autorów "The Good Foot Book". Wbrew powszechnemu przekonaniu, bunions nie są spowodowane wyłącznie przez noszenie źle dopasowanych butów, ale były już związane z genetyką. Chociaż tymczasowe leczenie bunions to over-the-counter leki przeciwbólowe lub zastrzyki sterydowe, jedynym sposobem, aby poprawić bolący guz jest mieć zabiegu chirurgicznego następnie na sobie buty, które uniemożliwiają nieprawidłowe pronacji, które zapobiegają tworzeniu się bunions przyszłości.

Instrukcje

1 Weź leki, gdy wystąpi ból. Niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen, zmniejszają zapalenie stawów wywołane podrażnieniem z ciasnych butów. Należy pamiętać jednak, że tylko leki przeciwzapalne, w leczeniu stanów zapalnych, a nie przyczyny swojego bolący guz.

2 Zastosuj zimny kompres lub lodzie, aby zmniejszyć ból i stan zapalny. Nie stosuje się zimny kompres bezpośrednio na skórę, gdyż może to powodować podrażnienie skóry. Zawiń go w ręcznik lub szmatkę pierwszy. Jeśli bolący guz powoduje wysoki poziom bólu, pobyt z dala od stopy, aż ból ustępuje.

3 Użyj wkładki do butów, gdy jesteś na nogach. Wkładki do butów może zapobiec nietypowy ruch podczas chodzenia i zmniejsza ryzyko dalszego uszkodzenie bolący guz, zgodnie z Mayo Clinic.

4 Noś wygodne buty. Twoje buty powinny być luźne, aby uniknąć ocierania na bolący guz. Unikać obcasy wyższe niż 2 cm, ponieważ mogą one zmusić stopy do nienormalnie pronuj. Zgodnie z Mayo Clinic, Twoje buty powinny mieć szeroki i głęboki nosek, aby uniknąć podrażnienia bolący guz. Można także zastosować podkładkę bolący guz na bolący guz w celu stworzenia bariery pomiędzy buta i stopy. Należy nadal nosić wygodne buty, nawet jeśli zdecydujesz się na operację dla usunięcia bolący guz w celu zapobieżenia w przyszłości powstawaniu Zespół cieśni kanału nadgarstka.

5 poddać się operacji. Zabieg chirurgiczny można poprawić połączenie big-toe usuwając bolący guz. Opcje chirurgiczny wahają się od po prostu usuwając guz do łączenia ze sobą stawów bunions, aby zapobiec tworzeniu się w przyszłości. Chirurg może także poprawić swój bolący guz, usuwając część swojej kości, aby wyprostować palec, zgodnie z Mayo Clinic.

Jak owinąć stopy na powięzi podeszwy

Jak owinąć stopy na powięzi podeszwy


Jeden leczenie zapalenia powięzi podeszwy jest owijanie stopy. Rozlane zapalenie powięzi podeszwy jest często winę za ból pięty. Wynika to z pogrubieniem powięzi podeszwy, która biegnie od pięty do przodu stopy. Może to być również spowodowane przez wysokie lub niskie łuków. Ból z powięzi podeszwy jest zazwyczaj gorzej, gdy pierwsze kroki rano. Inne zabiegi obejmują zastosowanie lodu, rozciąganie, szczególnie zanim wstanie z łóżka, nocnych szyny, ortezy i ibuprofen na ból i stan zapalny. Jeśli wszystkie te metody zawiodą, masz możliwość operacji.

Instrukcje

1 Rozpocznij z czystą, suchą stopą, aby upewnić się, że taśma będzie trzymać się skóry. Począwszy od podstawy swojego palucha, owinąć pasek taśmy wzdłuż boku nogi, przy pięcie i się z drugiej strony do swojego małego palca u nogi.

2 Zastosuj kawałek rozruchu taśmy od podstawy swojego małego palca i całej dolnej części nogi na pięcie się po przeciwnej stronie. Taśma powinna pokrywać pierwszy kawałek. Powtórz z dużego palca u dołu po przeciwnej stronie pięty. Powinieneś teraz przekroczyły taśmę na spodzie stopy.

3 Owiń taśmę dwukrotnie wokół górnej i dolnej części stopy, tuż pod kulą stopy. Wzmocni górną część przekreślonego taśmy.

4 Wypełnić za pomocą krótkich kawałków taśmy na pokrycie otwarte przestrzenie na dole. Upewnij się, że taśma jest gładka na całym zapobiec pęcherze.

5 Koniec z paskami na całym spodzie stopy, z boku na bok, aby go zabezpieczyć. Po zakończeniu, tylko przód stopy i palce są narażone.

Wskazówki:

 • Połóż stopę jak najwięcej. Suplementy siarczanu glukozaminy może pomóc. Aby uzyskać najlepsze wyniki, połączyć taping z innych zabiegów.
 • Nie zostawiaj taśmy na na cały dzień. Najlepiej jest, aby owinąć się rano i usunąć ją na koniec dnia.

Jak korzystać Tektura chronić kostkę

Jak korzystać Tektura chronić kostkę


Tektura jest często używane przez ratownictwa medycznego jako formowalnego szyny do ochrony kończyn poszkodowanych, takich jak kostek, ramion, barków i nóg. Formowalny szyna jest szyną, które mogą być formowane w różne kształty, aby wspierać dziwnie ukształtowanych kończyn. Przykładem tego może być kostka. Wiele uszkodzenia kostki wymagają obsługi z każdego boku nogę i pod piętą, aby zapobiec dalszemu uszkodzeniu. Karton można łatwo formować wokół nogi w celu ochrony rannych kostkę, aż ostateczne opieka jest dostępna.

Instrukcje

1 Sprawdź kostkę, szukając oczywistych deformacji, obrzęk, wystające kości lub krwawienie. Deformacja oczywiste będzie każde nietypowe zmiany w wyglądzie nóg, takie jak skręcanie, skrócenie lub przesunięcia.

2 obejmuje żadnych krwawień sterylnym gazikiem i zastosować lekki nacisk. Wystające kości powinny być pokryte wilgotną sterylną gazą.

3 Podnieś poszkodowanej staw, delikatnie wsparcie pięty stóp z jednej strony. Dodatkowy nośnik może być podana przez umieszczenie jednej strony dalej na nogi z tyłu kolan. Nie należy naciskać na kostki. Tylko przeszkoleni specjaliści powinni próbować manipulować kończynę.

4 Przesuń kartonu pod nogi. Jeśli nie masz żadnych wolnych rąk, poprosić kogoś, aby pomóc. Każdy rodzaj kartonu jest dopuszczony do stosowania. Personel medyczny awaryjne użyć kartonu z obszarów wyściełane i wstępnie zagięte.

5 Ustaw kostkę na górze kartonu delikatnie. Złożyć tektury tak, że otacza poszkodowanej staw po obu stronach.

6 wypełnić puste przestrzenie, lub przestrzenie między kartonu i nogi, przy rolkach gazy, poduszki, walcowanej na odzież lub dowolnego innego typu materiału, który może wypełnić przestrzeń bez wywierania nadmiernego nacisku na nogę.

7 miejsce w górnej taśmy tektury, przechodząc z jednego boku na drugi w górnej części nogi, aby zabezpieczyć kartonu na miejscu.

Wskazówki:

 • Szukajcie ostateczne lekarskiej opieki za jakiekolwiek urazy, które wymagają rozpadając.

Jak podłączyć kanalizacyjne Torby

Jak podłączyć kanalizacyjne Torby


Cewnik Foleya służy do odprowadzania moczu z pęcherza moczowego. Jest on zwykle stosowany po operacji, jak również dla pacjentów, które dotyczą pewnych warunkach medycznych lub procedur. Urządzenie to składa się z cienkiej rurki skierowanej do pęcherza przez lekarza. Koniec cewnika wpływa do worka drenażowego zwykle zamocowany do boku nogę pacjenta. Odłączenie worka należy opróżnić moczu. Szczególną ostrożność należy zachować przy ponownym podłączeniu worka drenażowego, aby uniknąć infekcji pęcherza moczowego lub organu.

Instrukcje

1 umyć ręce ciepłą wodą i mydłem przez co najmniej 20 sekund. Całkowitego wyschnięcia.

2 Oczyścić końcówkę cewnika, który wchodzi przewód drenażowy złącza worków.

3 Oczyścić złącze worka odwadniających za pomocą waciki nasączone alkoholem.

4 Chwyć palcami do mocowania rurki, a następnie podłączyć cewnik do rury drenażowej. Zwolnij palce.

5 Bezpieczne połączenie z taśmy.

6 Ponownie dokładnie umyć ręce i suche.

O chirurgii stawu biodrowego

Większość ludzi, którzy wybierają się do operacji wymiany stawu biodrowego mają zrobić, bo ma ciężką chorobę zwyrodnieniową stawów w stawie biodrowym. Warunek ten powoduje bardzo silny ból, gdy poszczególne próby robić takie rzeczy, jak wspinać się zestaw schodów lub wstać z pozycji siedzącej. Operacji wymiany stawu biodrowego jest również niezbędne dla tych, którzy mieli biodrowych obrażenia lub inne choroby, które osadziły pogorszenie stawu biodrowego. Większość hip gabinety zamienne są wykonywane na ludzi w wieku powyżej 60 lat, ale nie są rzadkością w przypadku młodszych pacjentów.

Przygotowanie

Osoby, które zdecydują się na operacji wymiany stawu biodrowego spotka się ze swoim chirurgiem oraz przed operacją. Historia choroby zostaną omówione, jak będzie wszelkie rodzaje leków osoba może brać. Rentgenowskie biodra będą zamawiane, a specjalny zestaw będzie potrzebny, chirurg będzie mógł mieć precyzyjne pomiary. Pozwoli to jej wykonanie operacji i utrzymywać nogi w tej stronie taką samą długość, jak to miało miejsce przed zabiegiem. Spotkanie z anestezjologiem odbędzie się, aby omówić ten aspekt operacji, a w wielu przypadkach osoba będzie miała trochę jego krwi sporządzone i przechowywane z dala tygodni wcześniej do stosowania podczas zabiegu, jeśli jest to konieczne.

Funkcje

Rzeczywista jest sztuczny staw biodrowy wykonane z różnych materiałów. Chirurg będzie wyglądać w danej sytuacji i zdecydować, który z nich jest najlepszy dla pacjenta, z czynników, takich jak wiek osoby, poziomu aktywności i ogólny stan zdrowia będzie w decyzji. Tytanu i stali nierdzewnych są powszechnie stosowane w implantach biodrowych. Protezy te często są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest zarówno długotrwałe i odporność na zużycie. Stawu biodrowego jest przeznaczony nie korodują i są wykonane z materiałów, które nie reagują niekorzystnie ze ludzkiego ciała. Sztuczny staw ma urządzenie kulowym i gniazda na jednym końcu, który pasuje do stawu biodrowego i długą "łodygą" w drugiej, która wchodzi w górnej części kości udowej.

Operacja

To trwa średnio od 2 do 3 godzin do zakończenia operacji wymiany stawu biodrowego. Pacjent będzie w znieczuleniu cały czas i nic nie czuć. Chirurg nacięcie w boku nogi, odsłaniając stawu biodrowego. Chorobie lub uszkodzeniu tkanki kostnej jest usuwana, a chirurg stosuje się specjalne narzędzie do cięcia końca kości udowej tak, że część trzonu sztucznego stawu biodrowego będzie pasować dokładnie do niego. Część miednicy, gdzie hip przywiązuje jest następnie przygotowany tak, że część ball-and-socket protezy pasuje do niego właśnie. W niektórych przypadkach konieczne jest acrylic cement do łączenia protezy kości; ustawia się około 15 minut i bardzo silny. Inni pacjenci mogą mieć implant, który został zaprojektowany, aby umożliwić rzeczywisty wzrost tkanki kości do niego stopniowo, dzięki czemu konieczność cementowania niepotrzebne. Po stawu biodrowego jest właściwie włożona, nacięcia będą zamknięte i drenażu wprowadzić - z dużym bandaż stosowane na obszarze.

Ostrzeżenie

Istnieje ryzyko, z każdej operacji, a wymiana stawu biodrowego nie jest wyjątkiem. Skrzepy krwi w nogach mogą rozwijać, ponieważ pacjentka będzie nieaktywny po operacji. Oznacza to, leki rozrzedzające krew będą wykorzystywane i urządzenia uciskowe znajdują się na nogach, które pomagają utrzymać przepływ krwi normalne, gdy osoba, regeneruje. Zakażenie jest zawsze możliwe i konieczne będą antybiotyki, jeżeli jest to przypadek. Zwichnięcie stawu biodrowego nowego należy unikać, ponieważ czegoś tak często jak przejście swoich nóg lub wygięcie więcej niż 90 stopni może spowodować w tym względzie. Pełne instrukcje zostaną wydane w celu zapewnienia, to nie nastąpi. W niektórych przypadkach, jedna noga będzie wiatr się nieco krótszy lub dłuższy, niż inne, mimo podjętych środków ostrożności i pomiarów wykorzystywane. Może się to zdarzyć, gdy otaczające mięśnie biodra stają się osłabione, ale może być ustalona poprzez wzmocnienie ćwiczenia w wielu przypadkach.

Expert Insight

Kiedy pacjent budzi się, znajdzie, że w większości przypadków, że miał cewnik umieścić w celu umożliwienia mu oddawać mocz bez trudności. Cel ten zostanie usunięty w ciągu kilku dni. Będzie miał dostęp do uśmierzania bólu, który jest automatycznie pompowanej do organizmu przez rurkę dożylnym kiedy czuje taką potrzebę. Ludzie, którzy mieli operacji wymiany stawu biodrowego, będą zachęcane do wstać z łóżka następnego dnia i po niej chodzić. Jest jak dotąd najbardziej bolesnej aspekcie tej całej procedury i może być stosowane powoli przy pomocy personelu szpitalnego. Kule, chodziki lub trzciny będą potrzebne, aby dostać się w dniach po operacji, a większość ludzi ze szpitala i powrót do domu w ciągu tygodnia od zabiegu. Fizjoterapeuci będą rozmawiać z pacjentem i pokazać mu ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie i przyspieszy regenerację.

Wodne Ćwiczenia dla choroby zwyrodnieniowej stawów

Choroba zwyrodnieniowa stawów dotyka ludzi starszych, których stawy utraciły chrząstki przez lata użytkowania. Chrząstka jest miękka substancja znajduje się w okolicach połączeń, aby zapobiec tarciu kości razem. Choroba zwyrodnieniowa może chodzić, gięcie, podnoszenia lub siedzi bardzo bolesne. Wykonania pokazane w celu zmniejszenia bólu i zmniejszenie konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego. Ćwiczenia wodne są najlepsze dla tych, którzy nie mogą wykonywać na ziemi z powodu silnego bólu kości i stawów.

Korzyści z ćwiczeń wodnych

Aquatic ćwiczenie pozwala ci z bolesnej choroby zwyrodnieniowej możliwość sygnał i wzmocnić mięśnie, nie powodując dalszego bólu i dyskomfortu. Podczas wykonywania tych ćwiczeń w wodzie, uczestnicy uzyskać korzyści z pływalności. Oznacza to, że woda pomaga wspierać organizm a jednocześnie odciążyć stawy. Ćwiczeń, które mogą być bolesne, aby zakończyć się na lądzie mniej bolesne dla zakończenia w wodzie.

Ręce i Ćwiczenia Arm

Choroba zwyrodnieniowa stawów może mieć wpływ kilka wspólnych obszarów. Wykonanie serii ćwiczeń wodnych dla rąk, ramion, nóg, bioder, nóg i kostek pomaga zmniejszyć ból i zwiększa mobilność z dnia na dzień. Proste ćwiczenia rąk i ramion, to kręgi nadgarstka zakręty i okręgi loki palcami kciuk.

Zanurz swoje ciało w wodzie do ramion i szyi. Zacznij z kręgów ramion. Podnieś ręce i wyprostuj je przed tobą. Upewnij się, że ramiona są pod wodą. Dodać kółeczka (wewnątrz lub na zewnątrz) w wodzie i powoli zwiększać ich rozmiar. Zmień kierunek i powtórz.

Przytrzymaj jedną ręką przed sobą podczas wykonywania zakrętów nadgarstka. Zegnij nadgarstek w dół, a następnie zginać się. Powtórz co najmniej 10 razy, a następnie powtórz ćwiczenie przy użyciu innego nadgarstek.

Kompletne loki palcami przytrzymując jedną rękę w przód i zamykania palców w dłoni. Powtórz co najmniej 10 razy i powtórz ćwiczenie z wykorzystaniem drugiej strony.

Loki Thumb pomóc złagodzić ból stawów kciuka. Trzymaj rękę przed siebie i powoli, aby okręgi kciukiem. Powtarzamy ćwiczenie z drugim kciukiem.

Ćwiczenia nóg i bioder

Zanurz swoje ciało w wodzie co najmniej do pasa lub wyższej. Aby wykonać swing nogi, połóż jedną rękę na brzegu basenu o wsparcie, jak podnieść drugą nogę. Trzymaj nogę przed sobą co najmniej pięć sekund. Huśtawka z powrotem tą samą nogę i powtórz. Zmień strony i powtórz ćwiczenie.

Wyciąg z boku nogi pomaga stawów w biodrach i porywaczy biodrowych. Połączenia te mogą być bardzo bolesne, gdy idzie. Trzymać krawędź basenu z jednej strony do zwiększenia salda. Podnieś jedną nogę do boku i powracać powoli. Powtórz ćwiczenie z wykorzystaniem drugą nogę. Spróbuj wykonać co najmniej pięć powtórzeń z każdej nogi.

Spacer wokół basenu tak jak zwykle, przez co najmniej 10 minut. Swing ręce do osiągnięcia pełnego zakresu ruchu.

Ćwiczenia kostki i palce

Koła i loki kostki toe odciążyć w kostki i reszta stopy. Usiądź na krok basen do wykonywania tych ćwiczeń. Zegnij lewe kolano, a następnie wyprostować. Upewnij się, kolana, nogi i stopy są zanurzone w wodzie. Najedź kostkę i stopę, aby małe okręgi. Trzymaj kolana, tak prosto, jak to możliwe. Powtórz ćwiczenie z prawą kostkę.

Pozostać w pozycji siedzącej, aby wykonać loki toe. Curl palec i obecnie co najmniej 10 razy. Powtórz ćwiczenie na drugą nogę.

Jak zrobić ćwiczenia na ramię boczne Raise Physical Therapy

Jak zrobić ćwiczenia na ramię boczne Raise Physical Therapy


Problemy w barku często utrudniają podnieść rękę do wykonania prostych zadań. Uraz, zapalenie stawów, "zamrożone zespół ramię" i inne problemy zdrowotne mogą powodować problemy z ramieniem. Fizykoterapia ćwiczenia jest nieinwazyjną podejście do leczenia bólu i zwiększenie mobilności. Wykonaj ćwiczenie strona Podbij poprawić ramię.

Instrukcje

Podstawowe ćwiczenia Podnieś boczne

1. Stań prosto z łokcie prosto i ręce wyciągały się do swoich stron.

2 Chronić zaangażowanych ramię prosto jak podnieść go do zawyżone pasa. Twoje palce wskaże prosto i dłoni będzie skierowana w dół.

3 Kontynuuj, aby przesunąć ramię w górę, z ręką w tym samym miejscu, aż ramię rozciąga się prosto nad głową.

4 Odwrotny proces przynieść ramię z powrotem do siebie. Utrzymuj ramię, dłoń i palce w tej samej pozycji.

5 Opuść ramię z nad głową, aż ciągnie na zewnątrz z zawyżone pasa.

6 Przesuń rękę w dół, aż do dłoni dotknie boku nogi.

7 Spróbuj wykonać jedno powtórzenie co 4 sekundy.

Wariacja na boku narast ćwiczenia

8 Zakup system koła pasowego, które przywiązuje do nogi krzesła oporu (patrz źródła poniżej).

9 Usiądź na krześle i przytrzymaj pasek koła pasowego w ręce swojej zaangażowanej ramieniu. Twoja ręka będzie przedłużyć prosto w dół, jak to miało miejsce, gdy wykonywane poprzedni boczny podwyżkę.

10 Zostaw ramię przedłużone prosto jak podnieść rękę na zewnątrz na boku i do góry nad głową.

11 Przesuń rękę prosto w dół do siebie, aż twoja ręka dotknie nogi.

Wskazówki:

 • Przed próbą tego ćwiczenia należy skontaktować się z lekarzem lub fizycznej terapeuta.
 • Zakończyć ćwiczenie, jeśli powoduje ból lub swoich wzrost bólu.

Rzemiosło projektów za pomocą plastikowych pojemników

Rzemiosło projektów za pomocą plastikowych pojemników

Plastikowe pojemniki mogą być wykorzystywane do wielu różnych rzeczy i może być malowane i urządzone aby dopasować każdy obszar w lub na zewnątrz domu. Czy jako wakacje tematyczne rzemiosło, lub po prostu sposób, aby niektóre piękny wystrój, niektóre jednostki twórcze projekty wykorzystując plastikowe pojemniki pozwala przekształcić tego kosza skarb.

Konewka

Zrobić z konewka kwiaty z stary galon dzbanki mleka. Odciąć część szyi Krótki butelki z galon dzbanek używając nożem zębatym. Po przeciwnej stronie uchwytu, wyciąć mały otwór o kilka centymetrów od góry, aby wylać wodę. Malować dzbanek z farby w sprayu lub akrylowa farba lateksowa, jednak chcesz. Następnie można napełnić go wodą i wylać wodę przez dziurę, którą już wyciąć.

Donice

Innym pomysłem jest włączyć do małych doniczek plastikowych butelek i dzbanki. Jeśli masz herb ogród lub małe sadzonki zaczynają te małe pojemniki mogą być doskonały ich składowania. Cięcia górnej połowie z tworzywa sztucznego 2 litrowa butelka i malować na zewnątrz dole, połowa, lub pozostawić go wyczyścić więc widać gleby. Za galon dzbanki odciąć górną połowę i roślin jeden lub kilka różnych rodzajów kwiatów lub roślin w szeroką bazę. Znowu akrylowe lateksowe lub farby w sprayu, zarówno najlepiej malowania tworzyw sztucznych.

Moneta banków

Aby bank monety z plastikowych butelek. Malowanie butelek i pokrywy do swoich potrzeb, a następnie wyciąć szczelinę wystarczająco duże, aby monety w górnej części butelki. Zdjąć pokrywkę i wylać monet, które chcesz w gotówce lub użyć. Możesz także papier-mache butelki nadaj kształt grube, skleić cztery cylindry krótkie pianki z boku nogi, spray paint to różowy i ozdobić go z świński nos, oczy i uszy dla klasycznych skarbonka.

Wazony

Używać starych plastikowych pojemników jako wazony w domu jak również. Odciąć górę i farby, a następnie po prostu napełnić wodą i dodać swoje kwiaty. Można również użyć szeroki galon dzbanki dla pływających kwiatów. Użyj innego pojemników z tworzyw sztucznych jest ich malować meczu wystroju i używać ich jako dekoracyjne centrepieces do przechowywania rzeczy.

Jack-O-Lampion

Za to bezpieczna alternatywa dla rzeźbienia dyni mieć dzieci zrobić jack-o Lampion z tworzyw sztucznych galon dzbanki służyć jako zabawy Halloween aktywności. Malować dzbanki pomarańczowy, akrylowa farba lateksowa, malować powieki zielone lub brązowe, a następnie niech dzieci używać innych kolorów farby do twarzy jack-o latarnia na dzbanek naprzeciwko uchwyt. Miejsce dzbanki na patio lub na parapety, aby udekorować swój dom na święta.

Jak upiec schab 2 lb

Jak upiec schab 2 lb

Wieprzowina pochodzi z mięsa młodych świń. Istnieją różne kawałki mięsa wieprzowego, łącznie z barku, boku, nogi i schab. Obszarze schab jest między łopatki i na początku nogi. Pieczony schab w piecu na prosty posiłek.

Instrukcje

• Przygotowanie przyprawowy. 1/4 szklanki oliwy z oliwek umieścić w misce. Dodać 1/4 łyżeczki soli i 1/4 łyżeczki pieprzu i dokładnie wymieszać.

• Rozgrzej piekarnik do 177 stopni Celsjusza. Miejsce na schab w brytfanny.

• Szczotka schab z przypraw. Upewnij się, że obejmuje cały schab. Za pomocą pędzla fastrygowanie.

• Miejsce na schab w piecu. Gotować, aż temperatura wewnętrzna jest 71.1 stopni Celsjusza, według Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA). USDA Państwa czasu gotowania jest między 20 a 30 minut za funt.

Jak zrobić zgrywanie Jean szorty

Jak zrobić zgrywanie Jean szorty

Gdy Twoje stare dżinsy RIP w kolanach lub niewyrównane obszycia, nadal można wycisnąć trochę więcej życia je zamieniając je w spodenki; w rzeczywistości, tym bardziej beat-up i noszone są twoje dżinsy szorty lepiej zrobią. Zgrywanie, postrzępiony jean szorty dodać "przewagę" swój wygląd i są cięte szafa classic lato. Są one proste do wykonania i wyglądać lepiej, tym bardziej możesz umyć i nosić je.

Instrukcje

• Spróbuj na twoje dżinsy wylot przed lustrem. Oznaczyć długości chcesz, szorty z ołówka na przednie nogi. Zdjąć dżinsy i umieścić je na twardej powierzchni.

• Wykorzystanie taśma pomiarowa do zapewnienia linii na froncie Jeans jest proste i dostosować, jeśli konieczne. Zmierzyć z góry na pasek do linii, które po prostu zwrócił. Zapisz ten pomiar długości. Przenieść do przeciwnej nogi i użyć taśmy pomiarowej do pomiaru od góry w pasie się w nogę. Znak w pomiary długości i narysuj poziomą linię prostą całej przedniej nogi na ten znak.

• Rozcinacz dziurek, Rozpruwacz umożliwia zrobić małe nacięcia wzdłuż linii na froncie każdej nogi jean. Poke Rozcinacz dziurek, Rozpruwacz poprzez górną warstwę Dżins wzdłuż linii ołówka. Zrobić wystarczająco duże, aby trzymać palec przez to nacięcie.

• Trzymać palec w nacięcie na jednej nodze Jeans i zgrać tkaniny na linii poziomej, zwrócił się. Ziarna materiału będzie prosto łzy w dżinsy, ale ponieważ ten kończyć wyniknąć jest postrzępiony, postrzępionych krawędzi, nie martw się, jeśli łza jest niedoskonały. Nadal, rozerwanie wzdłuż całego przodu nad na szwie Jeans.

• Przeciąć szwie starannie z nożyczkami. Bo szwie jest kilka warstw tkaniny, to jest prawie niemożliwe, aby oderwać. Wyciąć tylko poprzez szew boczny, a następnie kontynuować przedzieranie się przez cały tył boku nogi do przeciwnej szew boczny.

• Przeciwnej stronie szew wyciąć nożyczkami i nadal łzawienie dookoła nogi aż do punktu wyjścia. Uchylenie dolnej części nogi jean. Powtórz czynności dla przeciwnej nogi jean.

• Dodawanie jakichkolwiek dodatkowych łzy, może chcesz poprzez małe nacięcie z Rozcinacz dziurek, Rozpruwacz i łzawienie. Zawsze Uruchom poprzez małe łzy, jak one wzrost wielkości z mycia. Metoda ta działa dobrze dla dodatkowych łzawienie w nogi lub siedzenia Jeans.