adcov.com

guma ksantanowa skutki uboczne

Skutki uboczne celulozy Gum

Guma celulozy jest substancją powszechnie w wielu produktach gospodarstwa domowego, od niektórych pokarmów na żele do włosów i środki przeczyszczające. Guma celulozowa jest głównym składnikiem, który pomaga utrzymać określone właściwości, takie jak stabilizowanie produktów piekarniczych, zapewniając grubość w żelu lub pomagając w utrzymaniu dwie ciecze mieszalne. Co najważniejsze, guma celulozowa wykazano bezpieczne we wszystkich jego zastosowań.

Funkcja

Guma celulozowa jest substancja popularne ze względu na jej zdolność do zagęszczania, emulgowania i stabilizowania produktu. Guma celulozy jest hodowany od drzew i bawełny, a zatem łatwo odnawialna, obfite i tanie. W "Twinkie, dekonstrukcji," autor Steve Ettlinger zauważa, że ​​guma celulozy pochłania od 15 do 20 razy swoją wagę początkową, gdy łączy się z wodą. Jest również w stanie pomóc w stabilizacji produktów, takich jak ciasta i ciastka, poprawiając ogólną trwałość. Ponadto guma celulozy jest wielki mieszania dwóch substancji, które nie mogą ze sobą dobrze wymieszać przez siebie; Jest to szczególnie istotne w napojach i żeli.

Skutki uboczne

Guma celulozy nie ma żadnych znanych skutków ubocznych. Według Zooscape.com, ciało ludzkie nie jest w stanie usunąć żywicę celulozową, a więc przechodzi przez układ trawienny nie zapewniający wartość odżywczą. W tym przypadku, ale również przechodzi przez układ trawienny zapewniając żadnych ujemnych efektów ubocznych w organizmie.

Bezpieczeństwo

Ponieważ guma celulozowa przechodzi przez układ trawienny w ludzkiej nienaruszona i nie zapewnia negatywne skutki uboczne, mogą być uznane za całkowicie bezpieczne. Jeden z testamentów do aspektu bezpieczeństwa gumy celulozowej jest jej coraz bardziej popularne zastosowanie jako składnik w produktach spożywczych i napojów. Jest w stanie zapewnić niezbędne cechy do wielu produktów spożywczych i napojów bez szkody dla organizmu.

Zastosowania Żywność

Guma celulozowa jest stosowany w wielu dziedzinach przemysłu i zastosowania. Według Danisco.com, guma celulozy stosowany jest głównie w przemyśle spożywczym, w aplikacjach, takich jak mrożone ciasta, soki, skoncentrowanych napojów, zupy, sosy, lody, sery, przetworzonych owoców i emulsji przygotowania produktów mięsnych.

Pozaspożywczych

Według "zachowania zdrowia z odżywianiem" przez Elson M. Haas, guma celulozy i to jak metylocelulozy pochodne stosowane są w innych branżach nie związanych z jedzeniem i napojami. Guma celulozy jest stosowany w produktach kosmetycznych, takich jak żel do włosów, krem ​​do golenia, szampony i maski kosmetyczne, aw niektórych leków, takich jak środki przeczyszczające i leki zobojętniające sok żołądkowy.

Skutki uboczne nikotyny Gum

Nikotyna guma jest używany jako substytut ludzi, którzy próbują rzucić palenie. Nikotyna guma jest dostępny bez recepty, lub mogą być przepisane przez lekarza. Działania niepożądane związane z nikotyną dziąsła są zwykle łagodne, a niektóre się zdarzyć, gdy guma nie jest stosowany zgodnie z zaleceniami. Ciężkie działania niepożądane występują rzadko i są zwykle związane z reakcją alergiczną, bazowego stanu chorobowego lub przedawkowania nikotyny. Efekty uboczne i ryzyko powinno być omówione z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia nikotyny zastępczą.

Usta Problemy

Uczucie mrowienia w ustach jest nieszkodliwe i częstym skutkiem ubocznym gumy. Mrowienie występuje, gdy nowy kawałek gumy do żucia umieszcza się w ustach; Uczucie znikną jako element traci moc. Wrzody lub zaczerwienienie mogą występować w jamie ustnej, gdy guma jest trzymany w tym samym miejscu wielokrotnie. Jeśli wrzody pojawiają wykluczyć reakcji alergicznej skontaktować się z lekarzem.

Problemy Jaw

Jaw bolesność może wystąpić z używania nikotyny gumy. Dzieje się tak zwykle, gdy ludzie żują gumę stale zamiast "parkowanie" go na stronie jamy ustnej. Nikotyna guma nie jest zalecany dla osób z wcześniej istniejącymi problemami, takimi jak szczęk (TMJ stawu skroniowo).

Rozstrój żołądka

Zgaga, czkawka i rozstrój żołądka może wystąpić z używania nikotyny gumy. Te skutki uboczne są zwykle powodowane przez żucie gumę zbyt szybko po zakończeniu jednego lub połykaniu nadmiernie z gumy w ustach. Nadmierne połykanie może również spowodować odbijanie się nikotyny użytkowników gumy.

Ból głowy lub zawroty głowy

Lekkie bóle głowy, zawroty głowy i nerwowość mogą wystąpić podczas uruchamiania nikotynową terapię dziąseł. Objawy te zazwyczaj ustępują w czasie. Ale jeśli działania niepożądane lub są ciężkie, należy skonsultować się lekarzem natychmiast wykluczyć nikotyny przedawkowania.

Reakcje alergiczne

W rzadkich przypadkach mogą wystąpić reakcje alergiczne. Objawy reakcji alergicznej mogą obejmować obrzęk twarzy, języka, gardła lub warg. Pokrzywka lub trudności w oddychaniu i połykaniu mogą również wskazywać na reakcję alergiczną. W przypadku wystąpienia tych objawów, należy niezwłocznie skontaktować się osoby z lekarzem.

Przedawkowanie Objawy

Chociaż rzadko, nikotyna przedawkowanie może wystąpić, gdy osoba używa więcej gumy niż reżyserii, nadal palić gumę nikotynową podczas używania lub połknie gumę. Działania niepożądane, które mogą wskazywać na przedawkowanie to nieregularne bicie serca, bóle w klatce piersiowej, nudności, wymioty, dzwonienie w uszach, zaburzenia widzenia, zawroty głowy i drgawki ciężkim. Natychmiastowa pomoc medyczna należy szukać, gdy istnieje podejrzenie przedawkowania.

Guma ksantanowa Side Effects

Guma ksantanowa jest dodatek do żywności i jakości masowych medyczny tworzący. Produkt został odkryty w 1960 roku przez Departament Rolnictwa podczas badań biopolimerów. Działania niepożądane nie są ciężkie, kiedy jest stosowany prawidłowo według kierunków dawkowania.

Identyfikacja

Guma ksantanowa jest utworzony przez mieszaninę sfermentowanych cukier i niektóre bakterie. Jest to podobne do celulozy z dodatkowymi trisacharides. Otrzymany produkt jest żelem, który ma wygląd śluzowaty.

Zastosowania

Guma ksantanowa jest stosowana do wytwarzania leków, a także jako dodatek do żywności bezglutenowej. Tworzy środek przeczyszczający masowych typu stosowanego w leczeniu zaparć. W żywności stosuje się go jako środek zagęszczający i substytut tłuszczu, w celu wytworzenia pełnego uczucie. Guma ksantanowa obniża poziom glukozy we krwi i cholesterol u pacjentów z cukrzycą, w zależności WebMD.com.

Skutki uboczne

Skutki uboczne guma ksantanowa jest nadmierne wytwarzanie gazu i wzdęcia. Ekspozycja na proszek może powodować problemy z oddychaniem i płuc oraz objawy grypopodobne.

Ostrzeżenie

Nie stosować gumę do żucia, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące dziecko. To również nie jest zalecany u pacjentów z zapaleniem wyrostka robaczkowego, zwężenia jelit lub niedrożność jelit. Guma ksantanowa jest luzem przeczyszczający i wymaga pobierania dodatkowych składników wody w celu uniknięcia problemów.

Kwota dolotowego

Światowa Organizacja Zdrowia wymienia 15 gramów dziennie w bezpiecznej dawki maksymalnej guma ksantanowa. Pacjenci z cukrzycą powinny ograniczyć ich spożycie do 12 gramów dziennie.

Skutki uboczne Lipodrene

Skutki uboczne Lipodrene


Lipodrene jest uzupełnienie utrata masy ciała, który jest zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom schudnąć, zwiększyć poziomy energii i hamuje apetyt. Składniki czynne Lipodrene gumę arabską ekstrakt rigidula, Synephrine metyl, b-fenyloetyloaminę, N-metylo-b-fenyloetyloamina, r-beta-methylphenylethylamine, pheylethylamine HCl, Citrus aurantium, teobromina, wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt z Hoodia, ekstrakt nomame kasja, Naringen, Dihydroxybergamottin 5-metoksytryptaminy HCL, L-5-hydroksytryptofan, kofeina bezwodna i johimbina hcl. Produkt jest wytwarzany przez Hi-Tech Pharmaceuticals, która opiera się z Atlanta, Georgia. W lutym 2009 roku Jared R. pszenica, prezes i dyrektor generalny Hi-Tech Pharmaceuticals, został skazany na 50 miesięcy więzienia po tym jak okazało się, że Hi-Tech Pharmaceuticals podróbka była produkcja leków na receptę, a ich sprzedaż w Internecie.

Nudności

Korzystanie Lipodrene może powodować nudności u niektórych osób. Jest tak, ponieważ korpus musi około trzy do czterech dni, aby opracować tolerancji składników w Lipodrene. Nudności powinny być minimalne lub nie istnieje w ogóle, po początkowym okresie trzech do czterech dni potrzebną do rozwijania tolerancji. Jeśli nudności nadal po tym okresie, należy rozważyć badanie alternatywne opcje suplementów odchudzających.

Odwodnienie

Lipodrene może spowodować odwodnienie. Powoduje to tempo metabolizmu w organizmie wzrasta, co z kolei powoduje zwiększone wydalanie płynów poprzez oddawanie moczu i potu. Aby uniknąć odwodnienia biorąc Lipodrene, upewnij się, aby spożywać dużo płynów
(W szczególności wody). Być szczególnie uważny odwodnienia jeśli ćwiczysz lub regularnie wykonywać fizycznie wymagających zadań. Odwodnienie powoduje skurcze mięśni, co bardziej prawdopodobne, co może prowadzić do łez mięśni, skręcenia i uszkodzenia więzadeł.

Zaparcia

Zaparcia mogą wystąpić z Lipodrene użytku. To dlatego, że powoduje, że organizm do szybszego wydalania płynów, co może powodować brak dostępnych płynów do regularnego wypróżnienia. Aby uniknąć zaparć podczas korzystania Lipodrene, upewnij się, że
śledzić wysoki dieta i pić dużo płynów. Na ciężką lub w inny sposób uciążliwych zaparć, należy rozważyć użycie over-the-counter lekarstwo takie jako środek przeczyszczający lub kału zmiękczacza.

Powikłania snu

Stymulantów (kofeina w Lipodrene bezwodne, ekstrakt z zielonej herbaty i yohimbina) mogą powodować powikłania snu, takie jak bezsenność, aby wystąpić, to niektórzy użytkownicy. Aby uniknąć skutków ubocznych związanych ze snem, należy użyć Lipodrene wcześnie w dzień i nie ma go kilka godzin przed planowanym spać. Biorąc więcej Lipodrene niż sugerowane na etykiecie produktu powoduje, że prawdopodobieństwo wystąpienia tych skutków ubocznych rośnie.

Problemy sercowo-naczyniowe

Gdy używane, Lipodrene miejsca dodania stresu na układ krążenia, zwłaszcza serca. Jest tak dlatego, stymulanty Lipodrene powodować tętno i ciśnienie krwi wzrasta wzrasta. Te zmiany w częstości akcji serca i ciśnienia krwi powinny zapadać około dwóch godzin po zażyciu Lipodrene. Jednak te skutki uboczne mogą trwać dłużej, jeśli zbyt wiele Lipodrene podjęcia. Jeśli masz wcześniej istniejących warunków zdrowotnych wpływających na układ sercowo-naczyniowy, należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem Lipodrene.

Guma Nicorette Efekty uboczne nikotyny

Nicorette jest nikotyny guma przeznaczony do pomocy w programach rzucania palenia. Dostarcza nikotynę w strumieniu krwi, gdy guma jest żuta, aby ułatwić zarządzanie łaknienie. Dawka nikotyny może być stopniowo zmniejszana za pomocą nikotyny gumę, aby umożliwić palaczom rzucenie nałogu bez rozległych objawów odstawienia. Jednakże, pomimo pomyślnego stosowania jako środek rzucenia palenia, NICORETTE ma kilka potencjalnie niebezpiecznych efektów ubocznych.

Skutki uboczne

Najczęstsze działania niepożądane związane z Nicorette są bezsenność lub dziwne sny, biegunka, suchość w ustach, ból mięśni lub stawów, nerwowość lub niepokój, osłabienie, pocenie się lub podrażnienie jamy ustnej. Rzadkie, ale poważne działania niepożądane to problemy z oddychaniem, ucisk w klatce piersiowej lub walenie, które mogą być związane z poważnymi sercowo-naczyniowych działań niepożądanych, i obrzęk twarzy lub w jamie ustnej.

Nikotyna dziąseł i serca

Guma do żucia nikotyna może zwiększyć szybkość pracy serca i ciśnienia krwi, ale w stopniu większym niż palenie papierosów nie. W rzadkich przypadkach, zawał wykroczeniu jest związany z gumy do żucia nikotyny, jednak te przypadki mogą być zaostrzane przez wystąpienia choroby wieńcowej bazowego u pacjenta i / lub pacjent może być palenia dodatkowo gumę do żucia, powodując przedawkowania nikotyny.

Nikotyna dziąseł i jamy ustnej

Guma Nikotyna może powodować ból gardła u niektórych użytkowników. W przypadku pacjentów z astmą, nikotyna może spowodować lub zwiększyć ryzyko oskrzeli. Ból szczęki i / lub zaburzenia zębów jest również powszechny problem związany z zastosowaniem Nicorette nikotyny i innych żywic. Suchość w jamie ustnej występuje również u około 6 procent użytkowników Nicorette.

Problemy żołądkowe

Nikotyna guma powoduje problemów żołądkowych, w tym biegunka, nudności, wzdęcia i zapalenie jamy ustnej w około 6 procent chewers gumy. Hiccups są również często, jak również zwiększone wydzielanie śliny. Od 5 procent do 5,8 procent pacjentów również wystąpić zgagę spowodowaną przez Nicorette oraz inne gumy z nikotyną jako substancję czynną.

Problemy systemu nerwowego

Od 3 procent i 12 procent Nicorette lub gum nikotynowych chewers zgłosić zawroty głowy, przerwany sen, drażliwość i drżenie. Objawy te zazwyczaj przestaje w ciągu kilku dni, gdy pacjent przestaje żucie gumy.

Skutki uboczne leku Zyrtec

Zyrtec jest lekiem przeciwhistaminowym receptę, który jest używany w leczeniu objawów alergii, takich jak katar, kichanie i swędzenie, łzawienie oczu. Może on być również stosowany w leczeniu przewlekłej pokrzywki i swędzącą skórę. Zyrtec przyjmuje się raz dziennie, z posiłkiem lub bez. Jego nazwa rodzajowa jest chlorowodorek cetyryzyny.

Side Effects dla dorosłych

Dorosłych biorących Zyrtec może wystąpić senność, zmęczenie i suchość w ustach. Jeśli występuje suchość w ustach, spróbuj umieścić chip lodu w ustach lub żują gumę.

Dzieci Side Effects

Dzieci biorące Zyrtec może wystąpić bardziej poważne skutki uboczne, w tym ból brzucha, biegunka, bóle głowy, senność i ból gardła. Może to również prowadzić do kaszel, świszczący oddech i krwawienia z nosa.

Wcześniej istniejących warunków

Należy poinformować lekarza, pełnej historii medycznej przed podjęciem Zyrtec. Jeśli występuje choroba nerek lub wątroby, prawdopodobnie będziesz potrzebować mniejszej dawki leku Zyrtec.

Skutki Zyrtec na nienarodzonego płodu jest nieznane. Należy natychmiast poinformować lekarza, jeśli pacjentka zajdzie w ciążę lub planuje zajść w ciążę. Zyrtec ma wejść do mleka matki, dlatego nie przejmuj się, jeśli karmisz piersią.

Interakcje

Niektóre produkty lub inne leki mogą wchodzić w interakcje z Zyrtec. Nie należy pić alkoholu lub wziąć nasenne i inne leki uspokajające, środki uspokajające, zwiotczające mięśnie, leki przeciwdepresyjne, narkotyczne leki przeciwbólowe lub duże dawki teofiliny. Należy poinformować lekarza o wszelkich leków i ponad-the-counter suplementów, które zażywasz.

Przedawkować

Zawsze należy zażywać lek zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wystąpienia ciężkich działań niepożądanych, należy porozmawiać z lekarzem o zmniejszeniu dawki lub zmiana na inny lek. Jeśli podejrzewasz, że masz przedawkował Zyrtec, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Głównym objawem przedawkowania jest ekstremalne Zyrtec senność. Dzieci mogą stać się rozdrażniony i niespokojny przed coraz senny.

Skutki uboczne Accutane dla mężczyzn

Skutki uboczne Accutane dla mężczyzn


Accutane jest doustne leki stosowane w leczeniu ciężkich trądzik guzkowy. To jest zwykle przepisywany gdy inne metody leczenia okazały się nieskuteczne. Accutane lub izotretynoina, podaje się w postaci kapsułek i jest zwykle podawana dwa razy dziennie przez 15 do 20 tygodni. Pacjenci są instruowani, aby wypić pełną szklankę wody z lekiem, i zaleca, że ​​wchłania się lepiej, jeśli przyjmować z jedzeniem. Są to działania niepożądane związane z lekiem, które dotyczą tylko kobiet, ale są też takie, które mogą występować w przypadku mężczyzn jak i kobiet.

Częste działania niepożądane

Biorąc Accutane, mogą wystąpić suche usta i usta, chrupiącą skórę, krwawienia z nosa, trochę obrzęk warg lub powiek, przerzedzenie włosów lub z rozstroju żołądka. Suchość w jamie ustnej może być zwolniony przez jedzenie kawałki lodu, guma do żucia bez cukru lub ssać bezcukrowe twarde cukierki. Jeśli którykolwiek z tych objawów utrzymują się lub nasilą się, należy skonsultować się z lekarzem.

Poważne działania niepożądane

Poważne działania niepożądane mogą obejmować mrowienia skóry, wrażliwość słońce, pleców, bóle stawów i mięśni, bolesne połykanie, zmiany nastroju, objawy zakażenia, takie jak gorączka lub ból gardła i łuszczenie skóry na dłoniach lub podeszwach stóp. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Jeśli występują bardzo poważne skutki uboczne, takie jak silny ból głowy, dzwonienie w uszach, zaburzenia widzenia, utrata, ból w klatce piersiowej, ciemne zabarwienie moczu, zażółcenie skóry i oczu, ciężka biegunka lub doodbytniczo słuchu krwawienia należy przerwać leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Reakcja alergiczna

Objawy ciężkiej reakcji alergicznej obejmują obrzęk, wysypka, świąd, problemy z oddychaniem i silnych zawrotów głowy. Jeśli którykolwiek z tych wystąpić należy natychmiast szukać pomocy medycznej. Przed rozpoczęciem stosowania tego leku należy poinformować lekarza, czy jesteś uczulony na soję lub orzeszki ziemne, czy masz jakieś inne alergie.

Interakcje

Biorąc Accutane innych leków może spowodować oddziaływanie leku. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych leków, w tym ponad-the-counter leków i suplementów. W szczególności Accutane może oddziaływać z tetracykliny, witamina A, leki przeciwdrgawkowe i kortykosteroidy.

Środki ostrożności

Nie należy oddawać krwi w czasie trwania Accutane i należy poczekać miesiąc po to został wycofany. Należy zachować ostrożność, aby uniknąć prześwietlenia na słońce, ponieważ Accutane może zwiększyć czułość. Możesz mieć problemy z noszenia soczewek kontaktowych podczas stosowania leku Accutane, a może również wystąpić problemy noktowizyjnych.

Skutki uboczne Kapake

Skutki uboczne Kapake


Kapake jest jednym z kilku nazw handlowych leków Co-codamol, który składa się z dwóch oddzielnych związków, paracetamol (znany w USA jako paracetamol) i fosforanu kodeiny. Powszechnie stosowane w leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu, gdy tylko podawanie paracetamolu jest nieskuteczne. Zarówno paracetamol i fosforan kodeiny skutki uboczne i fosforan kodeiny jest opioid, co oznacza że jest syntetyzowana z narkotycznego opium i ma szereg skutków ubocznych.

Działania niepożądane kodeiny fosforanu

Fosforan kodeiny jest opioid i ma liczne działania niepożądane związane z jego właściwościami opioidów. Najbardziej łagodny z nich to zawroty głowy lub uczucie zawroty głowy, wraz z sennością. Jeżeli te są doświadczeni, jedzenie małych ilości prostego jedzenia często może zwiększyć poziom energii. Jeśli uczucie senności, odpoczynek i unikanie eksploatacji pojazdów lub maszyn jest to dobry pomysł. Alkohol zazwyczaj pogarsza efektów opioidów. Inne skutki uboczne obejmują suchość w ustach, które może być leczone z cieczami i gumę do żucia i łagodnym wysypki. Może również występować zaparcia, które można leczyć z diety bogatej w błonnik i przez dobę ilość wody do picia.

Uzależnienie od kodeiny

Podobnie jak wszystkie opioidy, fosforan kodeiny niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Jako osoba bierze kodeinę, organizm może zbudować odporność, wymagając coraz większe dawki do podobnych skutków. Dodatkowo, może też stworzyć poczucie euforii, wraz z łagodzeniu bólu został przepisany w celu leczenia. To ostatecznie prowadzi do uzależnienia kodeina, co może mieć katastrofalne skutki, aż do śmierci włącznie. Wycofanie może również mieć własne nieprzyjemnych skutków ubocznych, w tym nudności, wymioty, pocenie się, ból mięśni i kości, bóle głowy i przewlekle katar.

Działania niepożądane paracetamolu

Paracetamol jest bardzo często używany jako lek na ból-przeciwbólowy over-the-counter, pracy przez zmniejszenie produkcji chemikaliów zwanych prostaglandyn w organizmie, co z kolei prowadzi do łagodnego tłumienia bólu i zmniejszenia gorączki. Niewielkie skutki uboczne stosowania paracetamolu występują takie jak łagodny ból brzucha i, w niektórych przypadkach (zwykle w połączeniu z alkoholem), krwawienia z żołądka. Regularne stosowanie dla dorosłych rzadko prowadzi do żadnych zauważalnych efektów ubocznych, czy zalecana dawka jest podjąć; Jednak długotrwałe stosowanie lub przedawkowanie może mieć negatywny wpływ na wątrobę.

Paracetamol i wątroby

Paracetamol jest nieco toksyczne wątroby, więc długotrwałe stosowanie w zalecanych dawkach może prowadzić do uszkodzenia wątroby i niewydolności wątroby. Jeśli wątroba jest inaczej zdrowe przed użyciem paracetamolu, istnieje bardzo niewielkie ryzyko toksyczności wątroby rozwija. To jest, gdy wątroba jest w złym stanie, lub paracetamol jest wykonane w wspólnie z alkoholem, że może nastąpić uszkodzenie wątroby. Jeśli zbyt wiele paracetamol jest wykonane w postaci dawki pojedynczej, może gromadzić się w wątrobie i powodować hepatotoksyczność oraz, w pewnych skrajnych przypadkach całkowite uszkodzenie wątroby.

Paracetamol i Dzieci

Stosowanie paracetamolu u dzieci poniżej roku w wieku było związane z kilku warunków w późniejszym okresie życia, w tym ciężką astmą, przewlekle katar, czerwone, swędzące oczy i egzemy. Badania przeprowadzone w Instytucie Badań Medycznych w Nowej Zelandii wykazały, że nie było 46 procent zwiększone ryzyko rozwoju astmy u dzieci w wieku od 6 do 7 lat, jeśli miały one paracetamolu w pierwszym roku, jeśli życia. Podobne numery zostały zgłoszone do egzemy i przewlekłe zaczerwienienie oczu i katar. Ponadto, 22 procent z ciężką astmą dzieciństwa był związany z użyciem paracetamolu w pierwszym roku życia, a 38 procent z ciężką astmą dzieciństwa był związany ze stosowaniem leku w późniejszym dzieciństwie.

Długoterminowe skutki uboczne Benadryl

Długoterminowe skutki uboczne Benadryl


Benadryl (chlorowodorek difenhydraminy) to marka przeciwhistaminowy z antycholinergiczne (suszenie) i uspokajające efekty uboczne wyprodukowane przez McNeil Healthcare, oddział Johnson & Johnson. To jest przede wszystkim przepisywany zapewnić tymczasową pomoc sezonowych i wieloletnich objawów alergii, w tym wysypka, pokrzywka, katar, kichanie, swędzenie i łzawienie oczu, a także swędzenie nosa lub gardła. Dostępny do stosowania doustnego lub miejscowego, blokuje działanie histaminy w organizmie. Może być również stosowany do złagodzenia objawów przeziębienia, bezsenność, choroby lokomocyjnej i w leczeniu łagodnych przypadków choroby Parkinsona.

Historia

Difenhydramina, jeden z pierwszych znanych leków przeciwhistaminowych, został wynaleziony w 1943 roku przez dr George'a Rieveschl, byłego profesora Uniwersytetu Cincinnati. W 1946 roku stał się pierwszym FDA recepty leki przeciwhistaminowe. Choć marka Benadryl jest obecnie sprzedawany w Stanach Zjednoczonych przez Johnson & Johnson, wielu sprzedawców producenci generycznych pod własnymi markami, które są mniej kosztowne.

Identyfikacja

Głównym chlorowodorek składnik, difenhydraminę Benadryl jest, jest sprzedawany pod różnymi nazwami handlowymi, np, 40 Winks, Aler-Dryl, Banophen, Calm-Aid, Compoz Nocna Pomoc uśpienia Diphedryl, Diphen, Genahist, Hydramine, Nu-Med, Nytol kapletce , Quenalin, Scot-Tussin Allergy Relief Formula, Sen, Sleepinal, Sominex, Twilite, Unisom Sleepgels maksymalną wytrzymałość. Dodatkowo, dowolny lek na recepty z określeniem "PM" po jego nazwa wskazuje na obecność difenhydramina.

Częste działania niepożądane

Difenhydramina wiadomo, powoduje różne efekty uboczne, które nie wymagają lekarskiej. Większość z nich odejdzie, jak twoje ciało dostosowuje się do leków. Powiadom lekarza, jeśli którykolwiek z następujących objawów są ciężkie lub utrzymujące: uspokojenie, senność, zawroty głowy, zaburzenia koordynacji, zwiększenie zatorów w klatce piersiowej, suchość w jamie ustnej, nosa i gardła, ból głowy, osłabienie mięśni, pobudliwość, nerwowość, utrata apetytu, zaparcia, wymioty i nudności.

Suchość jamy ustnej, nosa i gardła może zwiększać ryzyko wystąpienia próchnicy zębów, choroby dziąseł i infekcje grzybicze. Używać bez cukru cukierki lub gumę lub ssać chipy lodu dla chwilowej ulgi, jeśli suchość nie ustępuje. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli trwa dłużej niż dwa tygodnie.

Poważne działania niepożądane

Są bardziej poważne skutki uboczne, które muszą być omówione z lekarzem prowadzącym, jeśli zostały biorąc Benadryl przez dłuższy okres czasu. Difenhydramina mogą powodować niskie ciśnienie krwi, kołatanie serca, przyspieszenie czynności serca, dezorientacja, nerwowość, drażliwość, zaburzenia widzenia, podwójne widzenie, bolesne i trudności z oddawaniem moczu i drżenie. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Długoterminowe skutki uboczne Benadryl na mózg

Starsi ludzie biorący produkty z difenhydraminą takich jak Benadryl może wzrastać ryzyko dla coginitive nerek, np, majaczenie, spowolnienie myślenia, choroba Alzheimera, itp Dr Malaz Boustani opublikował wyniki w internetowym wydaniu maja 2009 w '' Urzędowym interwencji klinicznych w starzenie '', które wskazują Benadryl jako cząsteczki, która blokuje neuroprzekaźnika acetylocholiny, przerwania normalnego funkcjonowania centralnego i obwodowego układu nerwowego. Dr Boustani również zauważyć, że skutki Benadryl kumulują się, więc tym bardziej można konsumować, więcej efekt ten będzie miał na układ nerwowy i poznania.

Zależność chemiczna

Pacjenci mogą łatwo uzależnić się od leków przeciwhistaminowych. Nie należy przyjmować więcej niż kilka tygodni, nie będąc pod opieką lekarza. Rezystancja jest zbudowany szybko, a więc nie są skuteczne, jeśli są przyjmowane regularnie przez dłuższe okresy czasu.

Ostrzeżenie

Od Benadryl kontroluje nudności i wymioty, może maskować objawy żołądkowo-jelitowe, zapalenie wyrostka robaczkowego lub problemy spowodowane przez innych przedawkuje leki. Upewnij się, że lekarz wie, że zostały biorąc Benadryl gdy próbuje zdiagnozować żadnego z tych warunków.

Podczas Benadryl łagodzi objawy różnych warunkach, to nie traktuje przyczyny objawów lub przyspieszyć proces odzyskiwania. Nie należy stosować leki przeciwhistaminowe więcej niż około dziesięć dni lub więcej niż dwa lub trzy razy w roku, bez konsultacji z lekarzem. Środki uspokajające, środki uspokajające i alkohol może nasilać senność, gdy podjęte w połączeniu z Benadryl. Należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych lub obsługiwania urządzeń mechanicznych podczas stosowania Benadryl. Benadryl wykazano szybko zbudować tolerancja na jego skuteczność sedacji z placebo, jak wyników po trzecim dniu dawkowania. Wreszcie, biorąc więcej niż zalecana dawka może spowodować uszkodzenie wątroby.

Skutki uboczne teanina Serene

Teanina Serene jest medycyna alternatywna produkowane i dystrybuowane przez Źródło Naturals. Wykonana jest z naturalnych składników, które są przeznaczone na relaks napięcie, spokój aktywność mózgu i łagodzą stres.

Skutki uboczne

Brak działania niepożądane teaniny Serene, ale zawsze zalecane jest, aby przedyskutować każdy i wszystkie dodatki z lekarzem przed ich podjęcia.

Składniki

Składniki teanina Serene wymienione na oficjalnej stronie Źródło Naturals są magnez, GABA, L-teanina, tauryna, wyciąg z Holy Basil liści, zmodyfikowany guma celulozy, koloidalny tlenek krzemu, sorbitol i kwas stearynowy.

Interakcje

Źródło Naturalne strona ostrzega: "Jeśli masz raka, porozmawiaj z lekarzem o teanina. Stosowanie suplementów L-teanina oraz chemioterapeutyków musi odbywać się pod nadzorem lekarza."

FDA

Teanina Serene nie została zatwierdzona przez Food and Drug Administration. Strona Źródło Naturalne mówi: "Oświadczenia w tej stronie nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Oferowane produkty nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie."

Wgląd

Istnieje bardzo niewiele badań dostępne udowodnić skuteczność i bezpieczeństwo teanina Serene. Skontaktować się z lekarzem w celu dalszego przedyskutowania tego lub jakiegokolwiek innego leku.

Skutki uboczne Zoloft i suchość w jamie ustnej

Skutki uboczne Zoloft i suchość w jamie ustnej


Czy leczonych na depresję? Jeśli tak, prawdopodobnie cierpisz z irytującego efektu ubocznego suchej lub bawełny ustach. Techniczna nazwa tego jest suchość w jamie ustnej, a czasem nawet masowe ilości wody nie mogą uspokoić nadmierne pragnienie. Oto kilka wskazówek, które pomogą ten irytujący efekt uboczny.

Funkcja

Zoloft jest lekiem przeciwdepresyjnym w kategorii selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny, znany jako SSRI. Zoloft jest stosowany w leczeniu depresji, zaburzenia lękowe, zespół stresu pourazowego i zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. To ma pewne skutki uboczne, takie jak senność, nudności, zmniejszenie popędu płciowego, osłabienie, zmiany apetytu i suchość w ustach.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Czy biorąc leki przeciwdepresyjne, takie jak Zoloft lub innego leku, który powoduje suchość w ustach lub bawełny, wykonaj następujące czynności:

Zminimalizować spożycie kofeiny, ograniczenie kawy, herbaty i napojów gazowanych.
Tytoń i alkohol wysusza usta, ich uniknąć ..
Pij dużo wody i napojów bez cukru, aby pobyt uwodniony. Dodaj cytrynę pomóc ugasić pragnienie. Ogranicz pikantne lub słone żywności; będą zwiększać swoje pragnienie.
Żuć gumę bez cukru lub bez cukru landrynki stymulowanie ślinę.
Spać z nawilżacza na w sypialni.

Rozważania

Następujące środki mogą pomóc w walce z suchość w ustach spowodowaną przez Zoloft lub anty depresyjne:

Płukać gardło Biotene, na bezalkoholowego płynu do płukania ust, które jest bardzo pomocne w walce z suchość w ustach.
Spróbuj Mouth Kote, fałszywy śliny, które można również znaleźć w aptece.
Oasis, inny płyn do płukania jamy ustnej dla bawełny, że jest w butelce kieszeni natryskowego rozmiar.
O smaku cytryny paluszki wymazu, glicerynę, które są często stosowane u pacjentów chemiczno dostępne są w swojej aptece.
Lemon twardych cukierków i frajerów są również pomocne dla ożywienia usta.
Cukierki miętowe i inne cukierki bez cukru pomogą utrzymać śliny płynące.

Ostrzeżenie

Jeśli te wskazówki nie działają w celu zmniejszenia swoich problemów suchości w jamie ustnej, jako skutek uboczny do Zoloft, skonsultować się z lekarzem, ponieważ dawkowanie może wymagać zmiany.

Jeśli pokazuje każdy z tych efektów ubocznych biorąc Zoloft, natychmiast skontaktować się z lekarzem: problemy napadów, drżenie, dreszcze, sztywność mięśni, równowagi lub koordynacji, zwiększone pobudzenie, splątanie, pocenie się lub szybkie bicie serca.

Expert Insight

Jeśli są męczące od zwykłej wody, spróbuj kilka napojów bez cukru mieszanki dodać do wody. Niektóre z nich nawet dodatkowe witaminy. Dodać kilka plasterków owoców lub nawet jeść więcej owoców. Owoce zawierają sporo soku, który będzie odświeżyć usta i smakowe.

Guma ksantanowa niebezpieczeństwa

Guma ksantanowa jest często używane w produktach takich jak leki i pastach do zębów i służy do stabilizacji i zagęścić niektórych pokarmów. Odbywa się poprzez mieszanie fermentacji cukrów z niektórych rodzajów bakterii i można obniżyć poziom cholesterolu i cukru we krwi u osób, które mają cukrzycy. Spożywanie do 15g guma ksantanowa każdego dnia jest uważany za bezpieczny, ale to było wiadomo, że powodują podrażnienia u niektórych osób.

Reakcje alergiczne

Guma ksantanowa niebezpieczeństwa

Bo bakterie aby guma ksantanowa zjada rośliny takie jak soja i kukurydza podczas procesu fermentacji, tych ludzi, którzy mają alergii na te rośliny powinny unikać jedzenia produktów z guma ksantanowa. Obecnie producenci nie są wymagane do listy Xanthomonas capestris bakterie, bakterie, używany do gumy, na produkt. Trudności w oddychaniu, zmianę rytmu serca lub wysypka może oznaczać reakcja alergiczna na gumy i niezwłocznie wezwać lekarza.

Problemy z oddychaniem

Wielu kucharzy domu zakup proszkowany guma ksantanowa do stosowania w domu. Jednak jeśli nie stosować ostrożnie, sypkim chmura mogą być tworzone po wylaniu, które mogą być następnie łatwo wdychane. U niektórych osób guma będzie gromadzą się w płucach, co utrudnia płuc, aby działać poprawnie. Może to spowodować niewydolność oddechowa. Inne działania niepożądane ekspozycji to podrażnienie gardła i nosa. WebMD zaleca obsługi sproszkowanej postaci guma ksantanowa delikatnie podczas dodawania go do pieczenia receptur lub innych czynności w kuchni. Jeśli wzrost problemów z oddychaniem, skontaktować się z lekarzem do pełnego badania.

Biegunka

Wśród jego wielu zastosowań guma ksantanowa jest stosowany jako środek przeczyszczający i u niektórych osób może spowodować biegunkę. Guma działa puchnąć jelita, powodując układ trawienny przejść stolcu przez ciało. U osób wrażliwych na środki przeczyszczające może to spowodować dodatek do działać zbyt dobrze i spowodować niekontrolowane ruchy jelit. Ma to zostały również znane powodować uczucie wzdęcia w żołądku i wzdęcia po spożyciu, według WebMD.

Specjalne warunki

Dużo jeszcze nie wiadomo na temat skutków guma ksantanowa. WebMD zaleca, że kobiety, które są w ciąży lub karmiących piersią należy unikać dużej ilości guma ksantanowa. Tych, którzy mają fecal zderzanie, zwężenie lub Niedrożność jelit, zapalenie wyrostka robaczkowego lub żołądka ból należy również unikać guma ze względu na jej efekt przeczyszczający. Guma ksantanowa uznaje bulk stanowiące środki przeczyszczające, co czyni go niebezpiecznym w tych okolicznościach. Mimo, że guma obniżyć poziom cukru we krwi w tych, którzy mają cukrzycy, dotyczą nadal pozostaje o jak to może wpłynąć osoby podczas zabiegu. Dla tych, którzy mają zaplanowane chirurgii WebMD sugeruje, przerwanie stosowania gum co najmniej dwa tygodnie przed aby uniknąć jakichkolwiek zakłóceń z kontroli cukru we krwi.

Skutki uboczne pierścienia kontroli urodzeń

Pierścień kontroli urodzeń jest mały, elastyczny pierścień, który kobieta wkłada do pochwy raz na miesiąc w celu zapobiegania ciąży. Pierścień jest sprzedawany pod nazwą Nuvaring i, podobnie jak pigułki antykoncepcyjne, zawiera hormony estrogen i progestagen. Mimo, że większość kobiet doświadcza niewiele, jeśli w ogóle, skutki uboczne, podczas gdy za pomocą pierścienia regulacji urodzeń, inni doświadczają zasadniczo te same efekty uboczne powodowane przez innych metod hormonalnych kombinacji.

Funkcja

Pierścień kontroli urodzeń działa uwalniając małe ilości hormonów, które są wchłaniane przez ściany pochwy. Hormony te zapobiegają owulacji przez oszukiwanie ciała do myślenia, że ​​jest w ciąży. Pierścień oferuje dwie zalety w stosunku do tradycyjnych metod kontroli urodzeń - niższy całkowity dawki hormonów, a po-miesięczne dozowanie. Ponieważ dawka hormonów jest niższe niż stosowane w tradycyjnych środków antykoncepcyjnych kombinacji, efekty uboczne są mniej powszechne w tej metodzie. Jednakże, ponieważ pierścieniowa musi być w pochwie w trzech na cztery tygodnie, czasami powodują skutki uboczne w wyniku umieszczenia pierścienia jest.

Efekty

Najczęstsze działania niepożądane związane z pierścieniem antykoncepcyjnej zwiększa się wydzielina z pochwy, tkliwość piersi, nudności i wymioty oraz krwawienie lub "plam" między okresami. Te działania niepożądane zwykle ustępują po dwóch do trzech miesięcy użytkowania. Inne działania niepożądane, które występują u ludzi, którzy są za pomocą pierścienia do kontroli urodzeń obejmują przyrost masy ciała, depresja, obniżony popęd płciowy, podrażnienie pochwy i infekcje pochwy.

Korzyści

Kombinowane hormonalne metody antykoncepcyjne, w tym pierścienia antykoncepcyjnej, może powodować działania niepożądane, które są korzystne dla kobiety, która z nich korzysta. Są to zmniejsza ryzyko nienowotworowych narośli sutka, raka trzonu macicy, raka jajnika, ciążą pozamaciczną, choroby zapalne miednicy i anemii z niedoboru żelaza. Połączenie kontroli hormonalnej urodzenia może również poprawić trądzik, zmniejszenie objawów napięcia przedmiesiączkowego i łagodzenia suchości pochwy spowodowanej okołomenopauzalnym.

Znaczenie

Choć znaczna większość kobiet stosujących pierścień antykoncepcyjnej nie wystąpić poważne efekty uboczne, należy zdawać sobie sprawę z podwyższonym ryzykiem wystąpienia niektórych stanów chorobowych spowodowanych przez zastosowanie dowolnej kombinacji hormonalnej metody kontroli urodzeń. Zawał serca, udar mózgu, i niebezpieczne skrzepy krwi występują częściej u kobiet stosujących metody antykoncepcyjne zawierające estrogen. Rzadko, stosując hormonalną antykoncepcję może prowadzić do wysokiego ciśnienia krwi, kamieni żółciowych i zaburzenia czynności wątroby. Objawy problemu spowodowanego przez pierścień kontroli urodzeń obejmują silne bóle głowy, klatki piersiowej i ramion ból, osłabienie, omdlenia, bolesny obrzęk nóg, żółtaczka i trudności w poruszaniu się po jednej stronie ciała. Skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów.

Rozważania

Pierścień kontroli urodzeń jest podobny w działaniu do pigułek antykoncepcyjnych i nie powinny być podejmowane przez wszystkich, którzy nie mogą wziąć pigułkę. Ryzyko poważnych działań niepożądanych jest znacznie wyższe u kobiet, które ukończyły 35 lat, są bardzo nadwagą, dym, na cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi lub poziom cholesterolu lub wymagających długotrwałego leżenia w łóżku. Hormony wpływają na kobiece ciało inaczej. Niektóre kobiety uważają, że mają mniej skutków ubocznych przy stosowaniu metod antykoncepcyjnych, które mają wyższe lub niższe poziomy estrogenu lub progesteronu niż na ringu.

Skutki uboczne wystrzału kontroli urodzeń

Skutki uboczne strzał kontroli urodzeń są podobne do skutków ubocznych związanych z innych form kontroli urodzeń. Jednak jeden efekt uboczny mogą powodować zagrożenie dla kobiet, które mają historię osteoporozy w rodzinie. Należy omówić opcje antykoncepcyjnych z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy strzał kontroli urodzeń jest właśnie dla Ciebie.

Ramy czasowe

Strzał kontroli urodzeń jest w organizmie przez około 13 tygodni, a niektóre efekty uboczne mogą trwać tak długo. Inne działania niepożądane mogą pojawić się po kilka strzałów.

Utrata gęstości kości

Mogą wystąpić utraty gęstości kości, jeśli używasz strzał antykoncepcyjnej przez długi czas. Może to prowadzić do osłabienia kości i zwiększa szanse na złamania kości. Lekarz powinien sprawdzić swoją gęstość kości, jeśli jesteś na strzał kontroli urodzeń na rok lub dłużej.

Zmiany do miesiączki

Plamienia między miesiączkami, nieregularne okresy lub kompletnego braku miesiączki mogą wystąpić podczas gdy na strzał antykoncepcyjnej. Może także wystąpić krwawienie codziennie przy pierwszym uruchomieniu strzał, choć jest to rzadkie.

Wzdęcia i Weight Gain

Wzdęcia, przyrost masy ciała i zatrzymanie wody są efekty uboczne związane z wystrzału antykoncepcyjnej. Lekarz może przeglądać diety i spożycia soli w celu zmniejszenia nasilenia objawów niepożądanych.

Inne działania niepożądane

Inne skutki uboczne to zmiany nastroju, bóle głowy, tkliwość w miejscu strzał, wypadanie włosów lub niepożądany wzrost włosów, bóle brzucha, tkliwość piersi lub trądzik. Bardziej poważne, ale mniej częste działania niepożądane to zajęcie, obrzęki nóg lub zakrzepów blot.

Skutki uboczne różnych rodzajów kontroli urodzeń

Obecnie istnieje wiele opcji dla antykoncepcji, a każdy z nich ma swój własny ryzyko działań niepożądanych. Opcje obejmują tabletki, plastry, pierścienie hormonalne, które są wstawiane do pochwy, implanty umieszczone pod skórą w ramieniu i barierowych metod, takich jak condoms.The Najczęstszymi działaniami niepożądanymi są od antykoncepcji, która używa hormony progestagen wersję syntetycznego progesteronu i estrogenu. Efekty uboczne mogą obejmować depresja, zmiany nastroju, bóle głowy, tkliwość piersi, nudności lub krwawienia między miesiączkami.
Niektóre osoby są uczulone na lateks stosowanych do produkcji żeńskich i męskich prezerwatyw, powodując podrażnienia skóry. Inne mogą być uczuleni na plemnikobójczych stosowanych na własną rękę lub z prezerwatyw: podrażnienie skóry jest najczęstszym zarzutem.
Skonsultować się z lekarzem, aby pomóc określić, jaki rodzaj antykoncepcji jest dla Ciebie najlepszy.

Identyfikacja

Pigułki przez kobiety jest w kilku kompozycjach. Niektóre zawierają progestagen i estrogen, inni tylko jedno z tych dwóch hormonów.
Zgłaszanymi działaniami niepożądanymi są: depresja, bóle głowy, nudności, tkliwość piersi i krwawienie przełomowe, które występuje pomiędzy cykle miesiączkowe.
Macica jest cienką wykładzinę i można go łatwo przelana warstwy. Przejście do innego rodzaju pigułka może zmniejszać ten efekt. Niektóre kobiety mają okres bardzo lekki lub nieistniejący w zależności od rodzaju pigułki, których używają.
Plastry hormonalne, implanty i pierścienie zwolnić również hormony, a ich działania niepożądane są podobne do tych produkowanych przez pigułki.
Implanty mogą powodować podrażnienie skóry i może być konieczne do usunięcia w przypadku infekcji rozwija.

Efekty

Depresja i krwawienie przełomowe są skutki uboczne, że wiele kobiet najbardziej uciążliwy. Lekarze zalecają użyć innego rodzaju środków antykoncepcyjnych w celu zmniejszenia lub wyeliminowania depresji: za pomocą jednego, który ma więcej androgenów (testosteronu) syntetyczne komponenty mogą rozwiązać problem.
Niektórzy lekarze mogą przepisać leki przeciwdepresyjne, nawet do pacjenta, który woli pigułkę, ale ma depresję w wyniku.
Krwawienie przełomowe może być zmniejszona, jeżeli kobiety będą ich tabletki w tym samym czasie każdego dnia.

Znaczenie

W przypadku antykoncepcji być skuteczne, muszą być stosowane w sposób ciągły. Kobiety, które stosują pigułkę musi wziąć to na co dzień w większości preparatów. (Na ogół kobiety biorą pigułki przez trzy tygodnie, które zawierają estrogen lub progestagen, i jeden tydzień jest pigułka, aby zwyczaj zawsze pigułkę codziennie nadrukiem.)
W przypadku kobiet, które wykorzystują inną formę antykoncepcji, czy efekty uboczne zbyt nieprzyjemne i wpływać na zdolność do pracy i grupy funkcyjnej, to jest oczywiste, że inna opcja antykoncepcję należy rozważyć.
Na przykład implanty ramię ma trzy miesiące w czasie i wymienić. Jeśli kobieta rozwija się ciężka reakcja na niego i implanty się zarazić, to już nie jest realną opcją dla niej.

Rozważania

Każda kobieta musi określić, co jest najbardziej praktyczne formą antykoncepcji dla niej.
Kobiety w zaangażowanego, monogamicznym związku, które zostały przetestowane z partnerami w zakresie chorób przenoszonych drogą płciową mogą być w stanie polegać na nonbarrier metod antykoncepcji, takie jak pigułki lub hormonalnych pierścieni lub poprawek.
Kobiety, które mają więcej niż jednego partnera seksualnego może rozważyć zawsze stosując metody mechaniczne, takie jak prezerwatywy mężczyzn i kobiet, aby zapobiec przenoszeniu się wirusa HIV, AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową.
Prezerwatywy są jedyną formą antykoncepcji, która zapewni taką ochronę.

Ostrzeżenie

Zgodnie z planowanymi Parenthood połączenie pigułka może powodować poważne efekty uboczne. Są to udar mózgu, zawał serca i krzepnięcie krwi w sercu, mózgu, płucach i nogach. W niektórych przypadkach, kobiety mogą rozwijać wysokie ciśnienie krwi, kamieni żółciowych, guzów wątroby lub żółtaczka.
Się do lekarza przy pierwszych oznakach jakichkolwiek nietypowych objawów niepożądanych.

Skutki uboczne Maxalt

Maxalt jest marką dla leków rizatryptan benzoesan, stosowane w leczeniu migreny. Rozprowadzane przez Merck and Co, Maxalt nie zapobiega atakom migreny, ale może skrócić czas ich trwania. Możliwe są liczne skutki uboczne.

Większość Częste

W poprzedzających zatwierdzenie badań klinicznych Maxalt, jak to zostało opisane przez eMedTV, najczęstszymi działaniami niepożądanymi były zawroty głowy, senność, zmęczenie, osłabienie i nudności. Występowały one w zakresie od 5 do 9 procent uczestników.

Inne częste działania

Innym stosunkowo częstym działaniem niepożądanym jest nieprawidłowe czucie skórne, takie jak pieczenie, kłucie lub mrowienie. Niektórzy ludzie również wystąpić suchość w ustach, lub szyi, szczęki i gardła ból.

Układu krążenia Obawy

Osób z czynnikami ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego mogą wystąpić objawy kardiologiczne podczas robienia Maxalt, i do 3 procent uczestników w niektórych badaniach klinicznych, o których mowa powyżej doświadczonego ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku lub ciśnienia. Rzadko, osoby z tych czynników ryzyka opracowali nieregularne bicie serca, lub wystąpił atak serca lub udar mózgu, biorąc Maxalt.

Poważne działania niepożądane

Inne rzadkie, ale poważne działania niepożądane to krwawa biegunka, duszność, nagłe silne bóle brzucha i wylew.

Zespół serotoninowy

Osoby biorące niektóre leki przeciwdepresyjne mogą nie być w stanie przyjąć Maxalt, ponieważ kombinacja zwiększa ryzyko wystąpienia poważnej stan zwany zespół serotoniny. Objawy to: splątanie, biegunka, trudności z chodzeniem, omdlenia, gorączka, halucynacje, zwiększone pocenie się, skurcze mięśni i szybkie bicie serca.

Skutki uboczne Migravent

Skutki uboczne Migravent


Migravent jest suplement diety, która służy do zmniejszenia intensywności i częstotliwości ataku migreny. Tak jak w przypadku jakiegokolwiek leku lub dodatku, istnieje ryzyko wystąpienia ujemnych skutków ubocznych podczas przyjmowania Migravent. Lekarz powinien być konsultowany przed zatrudnieniem tego suplementu w leczeniu migreny.

Skutki uboczne

Istnieje szereg ujemnych efektów ubocznych, które związane były z Migravent użycia. Niektóre z tych działań niepożądanych, które mogą występować podczas stosowania Migravent są zaburzenia żołądkowo-jelitowe i odbijanie. Osoby biorące Migravent mogą również zauważyć przebarwienia w moczu. Generalnie nie powinno być problemem, jeśli którykolwiek z tych objawów pojawiają. Biorąc Migravent z innymi lekami lub suplementami nie powinny prowadzić do spadku efektywności i nie powinny nasilać lub zwiększyć prawdopodobieństwo doświadczania negatywnych skutków ubocznych.

Migreny

Mayo Clinic definiuje migreny jako "przewlekłe bóle głowy, które mogą powodować znaczne bólu przez wiele godzin lub nawet dni. Objawy mogą być tak poważne, że wszystko, co można myśleć o jest znalezienie ciemne, ciche miejsce do leżenia." Błyski światła, mrowienie w rękach i nogach i martwego pola są czuciowe objawy ostrzegawcze, które mogą poprzedzać migreny. Nudności, wyjątkową wrażliwość na światło i dźwięk, a także wymioty często towarzyszą migrenie.

Ostrzeżenia

Niektóre osoby mogą mieć reakcję alergiczną na tym dodatku. Objawy reakcji alergicznej obejmują nudności, uporczywy ból brzucha, wymioty lub żółtaczka. Stosowanie tego dodatku powinno zostać wstrzymane i lekarz lub farmaceuta powinien natychmiast skontaktować się, jeśli objawy reakcji alergicznej pojawiają. Dodatek ten nie jest zalecany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 i kobiet, które są w ciąży lub karmiące bez zgody lekarza.

Fakty

Producenci Migravent twierdzą, że ich produkt wykorzystuje najskuteczniejszych naturalnych składników w profilaktyce migreny. Składniki Migravent atakować mechanizmy, które mogą prowadzić do ataków migreny. Migravent jest dostępny w ciemnych fioletowych tabletek i należy przyjmować z jedzeniem.

Cechy

Migravent zawiera ekstrakt butterbur, ryboflawinę, magnezu i koenzym Q10, przy czym wszystkie są znane z zapobiegania i łatwość objawy migreny. Wyciąg Lepiężnik zawiera petasin i isopetasin które, według producenta, "zmniejszyć skurcze naczyń krwionośnych w mózgu i hamować produkcję leukotriens, związków, które powodują zapalenie naczyń krwionośnych." Migravent wykorzystuje magnez, ponieważ niedobory magnezu są znane może wywołać migreny.

Skutki uboczne Depo Provera Po

Depo Provera jest metodą kontroli urodzeń, która jest dostarczana przez iniekcję. Skutki wniesienia ostatniego trzy miesiące w tym czasie można podjąć kolejną szansę kontynuować antykoncepcję korzyści. Po zatrzymaniu zastrzyki Depo Provera mając jednak, czy to dlatego, że jesteś gotowy na dziecko lub z innych powodów, są pewne skutki uboczne, które występują po odstawieniu Depo Provera. Są one zwykle krótkotrwałe, ale niektóre z nich mogą być trudniejsze do odwrócenia.

Normalne wznowienie cyklu miesiączkowego

Po odstawieniu Depo Provera, może trwać do 14 tygodni przed rozpoczęciem posiadające normalne okresy. W tym czasie może być lżejsze lub cięższe okresy, lub możesz pominąć jedną lub więcej okresów. Jeśli pominąć okresy, możesz skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia, aby upewnić się, że nie jesteś w ciąży lub, że coś jeszcze nie jest przyczyną można przegapić okresy.

Utrata wapnia

Depo Provera powoduje utratę wapnia w kościach. Ryzyko to zwiększa się dłuższy pobyt na Depo Provera. Ponadto, możliwe jest, że wapń, co zostało utracone, nie mogą być całkowicie wymienione. Z tego powodu, że jest obecnie zaleca się, aby nie Depo Provera być stosowany dłużej niż dwa lata, chyba że zastosowanie innej metody antykoncepcyjnej jest po prostu nie nadaje się dla Ciebie.

Zwiększone ryzyko osteoporozy

Utrata wapnia może prowadzić do osteoporozy, stanu, w którym kości stają się mniej. W wyniku tego, że kości są bardziej podatne na złamania kości, zwłaszcza te, które noszą ciężar, takie jak biodra i uda kości.

Jak wspomniano powyżej, będzie chciał przerywać Depo Provera po upływie dwóch lat, jeśli w ogóle możliwe. W międzyczasie, może chcesz porozmawiać z lekarzem o użyciu preparatów wapnia w celu zmniejszenia ryzyka utraty masy kostnej i osteoporozy.

Opóźnione Płodność

Po zatrzymaniu otrzymaniu zastrzyku Depo Provera, istnieje możliwość, że płodność będzie opóźnione. Może to potrwać od 10 do 18 miesięcy, zanim są w stanie pojąć. Czas, że uzywasz Depo Provera nie ma wpływu na jak długo to potrwa, aby stać się ponownie płodne.

Weight Gain

Efektem ubocznym Depo Provera podczas przyjmowania strzał jest przyrost masy ciała. Często wiele z tej masy nie znikają po zaprzestaniu stosowania leku Depo Provera. Stracisz część masy można zdobyty, około trzech kilogramów w ciągu dwóch lat, po włączeniu do formy antykoncepcji, która nie ma w nim hormony. Jednak po przełączeniu z Depo Provera do jakiejkolwiek formy kontroli urodzeń, która ma w niej hormonów, będzie nadal przybierać na wadze, a nawet, że waga może już utracone.

Skutki uboczne Yasminelle Pill

Skutki uboczne Yasminelle Pill


Yasminelle jest doustny środek antykoncepcyjny o niskiej dawce estradiolu, syntetycznego estrogenu i drospirenonu, progesteronu syntetycznego. Drospirenon jest bliżej do naturalnego progesteronu niż syntetycznych progesteronami stosowanych w innych pigułek antykoncepcyjnych.

Od Yasminelle używa bardzo niską dawkę hormonów, są mniej narażone na rozwój efektów ubocznych niż można, jeśli biorąc silniejsze tabletki antykoncepcyjne. Mimo to, efekty uboczne są możliwe, zwłaszcza w ciągu pierwszych kilku miesięcy po rozpoczęciu tabletki.

Początkowe objawy

Yasminelle działa poprzez poziom hormonów podobne do tego, co będą w czasie ciąży, co zapobiega owulacji i zmiany w macicy. Niestety, może to powodować bolesność piersi, zmiany nastroju, bóle głowy, plamienia i nudności. Objawy te zazwyczaj ustępują w ciągu trzech miesięcy, jak twoje ciało dostosowuje się do hormonów.

Choroby układu sercowo-naczyniowego

Biorąc dodatkowego estrogen daje na większe ryzyko krzepnięcia, co może prowadzić do zawału serca i udaru mózgu. Ponieważ Yasminelle ma bardzo niską dawkę estradiolu jest bezpieczniejszy niż tabletki o wyższej wartości. Mimo to, jeśli jesteś palaczem w wieku powyżej 35 lat lub w przeszłości chorób układu krążenia, powinieneś poważnie rozważyć użycie innej formy antykoncepcji.

Rak

Zgodnie z Mayo Clinic, biorąc drospirenon i estradiol zwiększa ryzyko zachorowania na raka pęcherza moczowego i białaczkę. Badania na temat związku między pigułki antykoncepcyjne i raka piersi nie są jednoznaczne, ale ważne jest, aby regularnie wykonywanych badań mammograficznych i wykonać auto-miesięcznych badań, gdy jesteś na Yasminelle. Zgłaszać wszelkie podejrzane guzki lub bezpośrednio rozładować się do lekarza.

Nadciśnienie

Przyjmowania doustnych środków antykoncepcyjnych zwiększa ryzyko rozwoju nadciśnienia. Mieć ciśnienie krwi regularnie sprawdzane podczas przyjmowania Yasminelle, aby upewnić się, że przebywa w zdrowym zakresie. Jeśli już masz wysokie ciśnienie krwi, Yasminelle może nie być dla Ciebie. Porozmawiaj z lekarzem na temat alternatywnych form antykoncepcji.

Poważne skutki uboczne

Jeśli wziąć Yasminelle lub jakiegokolwiek innego rodzaju pigułki antykoncepcyjne, są pewne skutki uboczne, które trzeba zwrócić uwagę. Używać skrótu "boli", aby je zapamiętać: ból brzucha, ból w klatce piersiowej, bóle głowy, problemy z oczami i silne bóle nóg. Łagodne skurcze i sporadyczne bóle głowy nie są powodem do niepokoju, ale w przypadku wystąpienia ciężkich objawów należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Skutki uboczne Idąc Off pigułek antykoncepcyjnych

Pigułki antykoncepcyjne są codziennie leki brane przez kobiety w celu zapobiegania ciąży. Wykorzystując siłę hormonów, takich jak estrogen i progestagen, tabletki antykoncepcyjne działają poprzez zapobieganie owulacji. Przed przerwać stosowanie pigułek antykoncepcyjnych, ważne jest, aby wiedzieć, jakie skutki uboczne mogą wystąpić.

Trądzik

Składniki hormonalne pigułki antykoncepcyjne pomagają kontrolować skóry tłustej. Skóra może być podatne na skazy podczas stosowania antykoncepcyjnych. Jednak zaprzestania użytkowania pigułki mogą powodować wysypki skórne i trądzik. Jest to spowodowane zwiększeniem produkcji ropy skóry po poziomy hormonów są zmniejszone.

Zmiany miesiączkowy

Brakuje cykle miesiączki lub epizody krwawień przełom może nastąpić po zatrzymaniu pigułki. Efekty te są wynikiem cykli menstruacyjnych dostosowujących się do obniżenia poziomu hormonów. Cykle mogą powrócić do wzorców sprzed antykoncepcyjne pigułki jest po zatrzymaniu. Okres regulacji miesiączki waha wśród kobiet. W rzeczywistości, może to potrwać kobiety wszędzie od sześciu miesięcy do roku, dla normalnych okresów i owulacji, aby wznowić.

Niskie libido

Niektóre kobiety mogą zauważyć zwiększone libido podczas stosowania pigułek antykoncepcyjnych. Zmniejszyła popęd płciowy jest inny możliwy efekt uboczny zatrzymanie pigułki z powodu obniżenia poziomu hormonów, które regulują popęd płciowy. Czas trwania tych efektów jest zmienna, co nie ma wpływu na wszystkie kobiety.

Depresja

Depresja jest najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym po schodzili pigułek antykoncepcyjnych. Zmiana hormonów wprowadzane do ciała powoduje zwiększony poziom lęku. Kobiety narzekają też się łatwo pokonać emocji, zwiększenie poczucia nieszczęścia, i drażliwość. Efekty te różnią się u kobiet, to nie ma wpływu na ostateczną długość.

Przyrost masy ciała

Niektóre kobiety zauważyć przyrost masy ciała po zaczynają pigułki. Po jednym ustaje przy antykoncepcyjny, jednak masa ta nie musi się zgubić. Kobiet zgłosiło zyskuje dodatkowe znaczenie ze względu na wahania hormonalne. Inni stracili na wadze lub zauważyłem żadnych zmian po odstawieniu pigułki. W związku z tym, ten efekt uboczny nie została równomiernie raportują.

Rozważania

Nie wszystkie kobiety doświadczają skutków ubocznych po zaprzestaniu używania pigułki antykoncepcyjnej. Czas trwania i ostrość przez giełdowych Efekty boczne 'różnią się u kobiet, w zależności od rodzaju stosowanego środka antykoncepcyjnego. Skonsultować się z lekarzem w przypadku występowania ciężkich przypadków dyskomfort po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych.