adcov.com

grzybica podudzi jak ją leczyc

Jak naturalnie leczyć Jock Itch (grzybica podudzi)

Grzybica goleni, powszechnie znany jako grzybicę jest zakażenie pasożytem grzyba na skórze. Grzybicę goleni najczęściej dotyka mężczyzn, ale w rzeczywistości może mieć wpływ na kobiety, jak również. Kiedy pacjent ma Jock Itch, zwykle w górnej części uda i groind cierpi na obrzęk czerwona wysypka, która swędzi. Poniżej znajduje się kilka naturalnych środków, które mogą być wykorzystane, aby pomóc leczyć Jock Itch.

Instrukcje

1 Najważniejszą rzeczą do zrobienia jest, aby uniknąć noszenia ciasnych ubrań montażu. Obcisłe ubrania doprowadzić do przegrzania w okolicy pachwiny, który sprawia, że ​​łatwiej Jock swędzenie utrzymują.

2 Upewnij się, że do wyschnięcia okolicy pachwiny dokładnie po wszelkich wanną lub prysznicem.

3 Zastosuj Tea Tree Oil bezpośrednio do obszaru dotkniętego obszaru po wysuszeniu po kąpieli. Zastosuj razy Tea Tree Oil 1-2 dziennie.

4 Zastosuj Oregano Oil bezpośrednio do obszaru dotkniętego 1-2 razy dziennie. Przełączać się między aplikacjami Tea Tree Oil.

Jak walczyć grzybicę

Jock grzybica jest zakażenie grzybicze, które uderza nastoletnich chłopców i mężczyzn, powodując swędzenie i czerwone, niejednolity wysypka w pachwinie lub okolicy odbytu. Spowodowane przez grzyba grzybica podudzi, może być wywołane przez stosowanie odzieży, który jest zbyt ciasny lub wilgotnych warunkach w pachwinie. Over-the-counter i leki na receptę mogą być pomocne w leczeniu grzybicę. Wykonywanie kilku prostych zmian w rutynowych uwodzenie może pomóc zapewnić, że nie rozwijają się kolejne infekcje.

Instrukcje

Leczenie

1 Użyj over-the-counter kremy przeciwgrzybicze, spraye i maści na dotkniętych obszarach, aby usunąć infekcję. Produkty są dostępne w przeciwgrzybicze drogeriach bez recepty.

2 Zastosuj suszenia proszku lub proszku przeciwgrzybicze do genitaliów po prysznic lub kąpiel. Korzystanie proszek pomoże utrzymać pachwinie i okolicy narządów płciowych suche i sprawiają, że nieprzyjazne środowisko dla grzybów. Jeśli częste infekcje są problemem, stosowania proszku na codzień może być dobry pomysł.

3 wizyty u lekarza, jeśli masz częste infekcje, zakażenie, które nie zniknął po dwóch tygodniach leczenia w domu lub ciężkiego zakażenia. Lekarz może przepisać mocniejsze niż produkty przeciwgrzybicze dostępne bez recepty.

4 Zapytaj swojego lekarza o receptę doustne leki przeciwgrzybicze, jeśli inne leki nie pomagają. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent przyjmuje inne leki, jak doustne leki mogą zakłócać niektóre.

5 Postępuj zgodnie z lekarzem, jeśli twój stan nie poprawia się lub jeśli występują bóle. Zarysowania wysypka może prowadzić do wtórnego zakażenia bakteryjnego, które wymagają podjęcia antybiotyków oprócz przeciwgrzybiczego leku.

Zapobieganie

6 Wysusz całkowicie po kąpieli. Grzyb rozwija się w wilgotnych warunkach, co ważne, aby zwrócić szczególną uwagę na fałdy skóry i innych obszarów, które nie mogą być całkowicie sucha po szybkim przejściu z ręcznikiem.

7 Wybierz luźne ubranie. Cierne szczelne odzieży może wystarczyć, aby rozpocząć infekcji. Jeśli częste infekcje są problemem, za noszenie bokserki zamiast majtek.

8 Wash sportowiec kibice po ich nosić, aby zabić wszelkie pozostałe grzyby. Noszenia czystą bieliznę codziennie może również hamować wzrost grzyba.

9 Unikaj dzielenia się ubrania z innymi ludźmi. Zgodnie z Medline Plus, Jock grzybica może rozprzestrzeniać poprzez dzielenie niemytego odzieży lub thorugh bezpośredni kontakt z osobą zakażoną skóra do skóry.

10 fałdy skórne i suche obszary spoconej skóry przez cały dzień. Carry proszek z ciebie, jeśli masz tendencję do potu ciężko, i zastosować w razie potrzeby, aby utrzymać skórę w stanie suchym.

Wskazówki:

  • Leczenia grzybicy stóp szybko. Ten sam grzyb, który powoduje również grzybica wywołuje grzybicę, a grzyby mogą podróżować do pachwiny, jeśli infekcja stopa nie zostanie rozwiązany natychmiast.

Rodzaje Grzybica

Zakażenie skóry powszechnie nazywane grzybicy nie jest spowodowane przez robaki w ogóle. Zawdzięcza swoją nazwę od uszkodzenia obecnego na ludzką skórę w wyniku tego zakażenia w kształcie pierścienia. Jest to spowodowane przez dermatofity grzyba, który infekuje zwierzęcia, a następnie jest przesyłana do istot ludzkich. To raczej do ciemnych, ciepłych i wilgotnych części ciała. Choroby grzybicy są z kilku rodzajów.

Grzybica Barbae

Grzybica barbae lub swędzenie fryzjera, jest zakażenie grzybicze, które wpływa na brodatych części twarzy i szyi, a znajduje się tylko u dorosłych samców. Zakażenie jest z trzech rodzajów. Może on pojawić się w umiarkowanie powierzchowny sposób. Wtedy nie jest stan zapalny, który wpływa tylko na szyi i podbródka, oszczędzając górną wargę. Istnieje również circinate rodzaju, który ma tendencję do rozprzestrzeniania się na obszary, nienaruszone. Włosy stają się matowe, luźne i kruche w wyniku. W tego typu choroby grzybicy, leczenie jest w większości ograniczone do podawania doustnego leku przeciwgrzybiczego. Zazwyczaj warunek zostanie rozwiązany w ciągu kilku tygodni. W niektórych przypadkach leczenie antybiotykami może również być konieczne.

Grzybica skóry gładkiej

Tinea corporis jest chorobą skóry, która dotyka głównie dzieci, chociaż może pojawić się u osób w każdym wieku. Występuje on u osób, których skóra jest często spowodowane poceniem mokre. Zakażenia są również możliwe od kabiny prysznicowe, łazienki i obszarów wokół basenów, ponieważ takie miejsca są zwykle wilgotne i mokre. Zakażenie produkuje czerwone i łuszczące się wysypki.

Pierwszym krokiem leczenia jest, aby zachować czyste i suchą skórę. Przeciwgrzybicze kremy lub płyny mogą skutecznie leczyć tę chorobę. Jeśli okaże przewlekłe, skonsultować się z lekarzem, który może przepisać silniejsze leki. Jeśli wystąpi wtórna infekcja bakteryjna, antybiotyki też może być ustalona.

Grzybica capitis

Capitis grzybica skóry głowy występuje w związku z zakażeniem grzybiczym i powoduje utratę włosów w plastry. To najczęściej dotyka dzieci, ale może pojawić się u osób dorosłych, zbyt. Grzyb preferuje obszary wilgotnych i mokrych. Zakażenie łatwo zakaźnych poprzez bezpośredni kontakt lub za pomocą osobą zakażoną w odzieży, obuwie, ręczniki lub grzebienie. Zwierzęta są również możliwe nosicielami grzybów. Leczenie składa się z doustnych leków przeciwgrzybiczych. Stosując szampon klinicznego jest również pomocne. Nie próbuj samoleczenia; lepiej jest najpierw skonsultować się z lekarzem.

Grzybica podudzi

Grzybicę goleni jest również znany jako jock swędzenia, jak to ma miejsce w pachwinie mężczyzn. Zakażenie powoduje swędzenie i łuszczenie się wokół krocza i odbytu towarzyszy uczucie pieczenia. Skóra ma tendencję do łuszczy się, nie zdziera ani zgryzienia. W leczeniu, płyn przeciwgrzybiczy jest stosowany w i wokół częściami. W ciężkich przypadkach doustny lek przeciwgrzybiczy może być również konieczne.

Pedes Grzybica

Pedes grzybica lub grzybica, wpływa na ludzkie nogi. U niektórych osób, grzyb atakuje także paznokcie. Kręcącego się mokre obszary jak kabiny prysznicowe i basenów jest pewny sposób, aby złapać pedes grzybica. Swędzenie, pieczenie i skalowanie skóry towarzyszy wysypki są objawy zakażenia. W leczeniu, można użyć over-the-counter leki jak przeciwgrzybiczego kremu, płynu lub proszku. Skonsultować się z lekarzem, jeśli stan będzie się utrzymywał.

Przewlekłe infekcje skóry Grzybica

Przewlekła grzybica skóry jest grzyb. Jest odporny form infekcji grzybicy i jest trudne do wyleczenia, gdy przyczyną chorób nie jest znane.

Co to jest przewlekła Grzybica?

Przewlekłe grzybicy jest spowodowane przez mikroskopowe grzyba. To jest z tej samej rodziny zakażeń jak grzybica (grzybicy stóp), swędzenie (Jock-grzybica podudzi) i kandydozy (łupież pstry).

Przewlekłe Grzybica

W przypadku grzybicy jest leczone, lub zakażenie jest głęboka, może stać się przewlekłe. Na tym etapie, to jest trudny do leczenia, jeśli nie zostanie wykryta przyczyny.

Jak jest przewlekła Grzybica umowna?

Przewlekła grzybica jest zaraźliwa i może przenosić się z człowieka na człowieka lub zwierzęcia na człowieka. Warunkiem rozprzestrzenia się na różne sposoby, w tym dzielenie się przedmioty osobiste, takie jak ubrania, mając fizyczny kontakt ze zwierzętami, takich jak koty czy psy lub o wybuchu wyprysk, że został zainfekowany przez grzyby.

Jakie są objawy?

Zainfekowany obszar rozprzestrzenia się powoli na zewnątrz, tworząc lekko podniesiony, jasny czerwony pierścień krąży jaśniejszy obszar czerwony łuszcząca się, swędzenie. To staje się większy, jeśli leczona, i mogą występować w wielu miejscach na ciele.

Leczenie

W leczeniu grzybicy, start za pomocą over-the-counter krem ​​anty-grzybicze. Grzybicy powinien zacząć się poprawiać, i powinien wyjaśnić w ciągu dwóch do czterech tygodni. Jeśli nie ma poprawy, należy skonsultować się z lekarzem dla bardziej agresywnego leczenia.

Leczenie Zwierzęta

Zwierzęta mogą mieć infekcję lub być nosicielami infekcji. Jeśli zwierzę jest pozostawione bez leczenia nadal będzie ponownie zarazić osoby w domu. Aby przerwać cykl, wziąć zwierzę do weterynarza na leczenie.

Grzybica Leczenie wtórnej

Grzybica jest zakażeniem skóry spowodowanych przez grzyba. To może mieć wpływ na skórę ciała (Grzybica skóry gładkiej), głowy (grzybica capitis), obszar pachwiny (grzybica podudzi) lub stopy (grzybicy stóp). Leczenie grzybicy (wtórna do grzybicy) waha się pomiędzy podtypami, ale różnice są subtelne.

Umyć Scabs Dzienny

Dokładnie kąpieli z mydłem i wody dziennie, aby usunąć strupy i skorupę. To jest skuteczne dla wszystkich podtypów grzybica.

Zastosuj Miejscowe przeciwgrzybiczne

Leczenia grzybicy stóp, podudzi i Corporis z aktualnych przeciwgrzybiczne. Mikonazol, klotrimazol, ketokonazol, terbinafina, cyklopiroks i tolnaftat są skuteczne środki przeciwgrzybicze. Każde z nich mogą być stosowane do małych zmian. Leczenie miejscowe jest jednak nieefektywny w przypadku zmian w skórze głowy.

Traktuj z ustnej Leki

Zmiany chorobowe skóry głowy należy traktować doustnego leku przeciwgrzybiczego w dodatku do kąpieli. Doustne leki, takie jak gryzeofulwina, terbinafiny i itrakonazolu są skuteczne w leczeniu wszystkich podtypów grzybica, i są przewidziane do łagodnych do ciężkich przypadkach.

Prania Odzież

Wszystko, co miało kontakt z zakażoną skórą, takich jak ręczniki, prześcieradła, koszule, spodnie, czapki / kapelusze i skarpetki należy wyprać. Umyć gorącą wodą i środkiem grzybobójczym.

Dezynfekcji Publicznie miejsc i rzeczy wieloosobowe

Dokładnie czyste prysznice publiczne i garderoby. Dezynfekcji ławki, podłogi, biurko i zapaśnicze maty ze środkiem grzybobójczym, takich jak krezol.

Stadiów rozwojowych Grzybica

Stadiów rozwojowych Grzybica

Wprowadzenie

Czy kiedykolwiek cierpiał na grzybicę stóp? Co grzybica jock? Wtedy miałem grzybicy. Grzybica jest zakażeniem skóry spowodowane przez grzybicę grzyba. Pomimo swojej nazwy, to nie ma nic wspólnego z robakami. Nazwa pochodzi od wysypka w kształcie pierścienia, który pojawia się na skórze.

Grzybica jest chorobą zakaźną i przepuszcza przez bezpośredni kontakt z zainfekowanym obszarze. Mogą one obejmować skórę zakażonych ludzi lub zwierząt, prysznic i podłogi szatni, grzebienie i niemytego odzieży lub ręczników i zainfekowanej glebie. Grzybica lubi ciepłe, wilgotne powierzchnie, takie jak skóry, włosów i paznokci, a może łóżka są w kilku rodzajach, w zależności od obszaru ciała dotyczy.

Grzybica capitis

Ten rodzaj wpływa na skórę głowy lub brody, a czasami pozostawia łysiny. Czarna kropka różnorodność zaczyna jako małe poprawki i rozwija zaczerwienienie, ale nie swędzenie, jak robi się większy. Włosy zrywa u podstawy głowy i cząstki, które budują się w mieszku wyglądać jak czarne kropki. Szary typu plaster zacznie również jako małe poprawki, ale rozprzestrzenia się i zatrzymuje się w kilku etapach. Zaczerwienienie i łuszczenie występuje, a włosy ma matowy wygląd, gdy urywa się tuż nad głowy.

Grzybica skóry gładkiej

Ten rodzaj grzybicy jest bardzo swędzące i występuje na górnej warstwie skóry na twarzy, rąk lub nóg, tułowia. Zaczyna się jak wysypka, a następnie tworzy okrągłe rany, które mogą być czerwone, płaskie lub wypukłe i mogą mieć małe pęcherzyki lub guzki. W czasie, centra wyjaśnić, pozostawiając pierścień.

Grzybica podudzi

Powszechnie znany jako grzybica jock, to grzybica infekuje pachwinę, a czasami pośladki lub uda wewnętrzne. Częściej u mężczyzn, wysypka, która pojawia się dobrze zdefiniowane i łuszcząca się, powodując uczucie pieczenia i łuszczenia, pękania lub łuszczenia się skóry. Z czasem może rozwinąć pęcherze i uzyskać większe. Może rozprzestrzeniać się drogą płciową lub wspólnego korzystania z zanieczyszczonej odzieży lub ręczników.

Grzybicy stóp

Czasami nazywany grzybicę stóp, grzybicy zaraża w tym między palcami, ale może również zainfekować stopę. Zwykle zaczyna się od skalowania między palcami, a później mogą rozwijać małe pęcherze wypełnione płynem. Ponieważ grzybica lubi najbardziej środowisko, grzybica jest bardziej powszechne w czasie upałów, kiedy na sobie ciężkie buty lub podczas pocenia.

Ryzyko i Leczenie Grzybica

Chociaż grzybicy może mieć wpływ na ludzi w każdym wieku, jest bardziej powszechne u dzieci, ludzi, których skóra, skóry głowy, czy paznokcie są stale wilgotne, osoby z osłabionym układem odpornościowym (cukrzyca, HIV lub AIDS) lub osób, które mają już wypryski. Nieleczone infekcje grzybicy może rozprzestrzeniać i spowodować trwałe blizny.

Niektóre zakażenia wyjaśnić na własną rękę, ale trzymając skórę i paznokcie suche i czyste pomoże. Niektóre kremy przeciwgrzybicze są dostępne bez recepty (Tinactin, Micatin i Lotrimin), ale bardziej agresywne antybiotyk może być potrzebne do uporczywe infekcje. Większość zajmuje około miesiąca, zanim infekcja całkowicie znika.

Grzybica vs. Glisty

Choć ich nazwy brzmią znajomo, grzybicy i glisty są dwa zupełnie różne problemy zdrowotne, które często mają wpływ na ludzi na całym świecie. Zrozumienie różnic między grzybicy i glisty może pomóc zminimalizować ryzyko wystąpienia obu typów zaburzeń.

Fakty

Grzybica jest zakażenie grzybicze, które ma wpływ na zewnętrzną warstwę skóry. Robaki obłe to pasożyty, które infekują ludzkiego ciała i zwykle żyją w jelitach.

Rodzaje

Według MedlinePlus, dwa popularne rodzaje grzybicy są grzybicę (grzybica podudzi) i grzybica (grzybicy stóp). Nicienie, które obejmują najczęściej zakażają ludzi, owsiki i Tęgoryjce Włosogłówki.

Objawy

Najczęstsze objawy grzybicy to swędzenie, łuszcząca lub okrągłe płaty skóry, które czasami wyciek płynu. Objawy zakażenia obejmują poważne glisty ból brzucha i biegunka, zgodnie z University of Maryland Medical Center.

Leczenie

Często można pozbyć się infekcji grzybicy z ponad-the-counter i recepty przeciwgrzybicze śmietaną. Jednak lekarze zwykle leczeniu zakażeń glisty z doustnych leków przeciwko robakom, jak albendazolu lub mebendazolu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Utrzymanie skóry w czystości, regularnie umyciu włosów i noszenie sandałów na basenach publicznych są kluczowe kroki, które pomogą zapobiec infekcji grzybicy. Możesz pomóc zapobiec infekcji nicieni przez regularne mycie rąk (zwłaszcza po skorzystaniu z toalety) i utrzymując swoje dzieci z dala od odchodów zwierzęcych.

Jak leczyć Kobieta Jock Itch

Jock swędzenie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet może być denerwujące i frustrujące warunkiem, że jest często trudne do wyeliminowania. Według dermatechrx.com, jest najczęściej znaleźć wśród mężczyzn, ale kobiety są również podatne na grzyba, który jest związany z rodziną lub z tineas grzybicy. Zdarza się najczęściej w warunkach, w których powierzchnia narządów nie jest dozwolone, aby oddychać i rozwija wysypki spowodowane gorącym, wilgotnym środowisku, które zachęca do wzrostu grzybów. To także zaraźliwa i może być przekazana w siłowniach i środowisk sportowych w których może istnieć bezpośredni kontakt z osobami, które posiadają grzyb grzybica.

Instrukcje

1 Bądź ostrożny, gdy umieszczenie stóp w bieliźnie lub odzieży, jeśli ubiera się w środowisku siłowni, basenu sportowego, gdzie grzybica lub grzyb może być kwitnącej w szatni lub na prysznic piętrze. Nosić kapcie wziąć prysznic i nie chodzić boso. Możesz przekazać grzyba z nóg waszych na genitaliach, pozwalając stopom dotknąć bieliznę.

2. Zawsze należy wziąć prysznic po treningu, aby uniknąć gromadzenia się potu, które mogą doprowadzić do rozwoju grzybów. Używaj antybakteryjnego mydła zniechęcić wzrost grzybów, jak również. Użyj ręcznik i suche obszary narządów płciowych przed założeniem ubrania dokładnie.

3 Upewnij się, wargi sromowe i okolice pochwy i odbytu są całkowicie suche. Wysuszyć narządów płciowych obszar chłodnego powietrza w celu wyeliminowania resztek wilgoci. Nie drapać. Dotykać tak mało jak to możliwe, aby uniknąć rozprzestrzeniania się do innych części ciała. Pomoże to, aby zniechęcić infekcji bakteryjnych, jak również.

4 Nosić bawełnianą bieliznę, która pozwala obszar narządów oddychać. Nie do zatrzymania ciepła w okolicy narządów płciowych z nie oddychających tkanin, takich jak lycra. Zmiana bielizny często zniechęcić gromadzeniu wilgoci. Użyj lekki proszek w swoim bieliznę zniechęcić wilgoci. Użyj mini klocki i często zmieniać, aby zmniejszyć gromadzenie się wilgoci.

5 zmyć ciepłą wodą i używać wybielacza, kiedy można zabijać żadnego wzrostu grzybów. Spray własne podłogi łazienki, prysznice, toalety i inne powierzchnie z wybielaczem zabić istniejącego grzybica grzyby.

6 Soak pościel w gorącej wodzie i wybielacz lub mydłem antybakteryjnym. Myć codziennie, aby co kilka dni, aby zatrzymać wzrost grzybów. Nie udostępniaj żadnych osobistych przedmiotów, które mogą wykonywać grzyba grzybica takich jak ręczniki czy ubrania na celu osłabienie przekazywania i ponownego zakażenia.

7 Zastosuj krem przeciwgrzybiczny do obszaru zapowietrzonego zabić istniejącego grzyba i wyeliminowania dalszego wzrostu. Kremy przeciwgrzybicze można kupić bez recepty w większości sklepów z narkotykami. Beauty-fitness-guide.com również zaleca traktowanie pod paznokciami z Listerine zniechęcić rozprzestrzenianiu grzyba przez zarysowaniem.

8 Mitamins.com stwierdza, że zarówno oregano i czosnek mają środki przeciw grzybicze, które mogą pomóc w eliminacji grzybica jock. Tout również zarówno selen i witaminę C jako pomocne dla funkcji systemu odpornościowego. Weź multiwitaminy, aby zapewnić, że dostajesz tyle tych witamin i obejmują produktów, które zawierają oregano i czosnek, aby pomóc w leczeniu choroby.

Jak Uwolnić Świąd Pod Obsada

Zwyczaj obsada służy do unieruchomienia złamanej kości podczas gotowych szyna nie pasuje. Zwyczaj obsada zawiera kilka warstw bawełny ochrony zranionej powierzchni, to odlew gipsowy lub włókna szklanego. Utrzymanie obsady czyste i suche pomoże zmniejszyć zagrożenie swojej pod-obsady swędzenie i zachować plastik z coraz rozmoczony i przesunięcie obecnie kształt. Jeśli trafisz go, istnieją sposoby, aby łagodzą swędzenie pod gipsie.

Instrukcje

1 Have Benadryl przydatne w przypadku świądu ramach swojej obsadzie. Biorąc to over-the-counter leki mogą pomóc złagodzić swędzenie.

2 Włącz suszarkę do włosów w chłodnym otoczeniu. Skieruj suszarkę do włosów w dół, tak aby obsada chłodne powietrze przepływa do obsady. Jeśli trzymasz suszarkę przeszkolony w obsadzie przez jakiś czas może złagodzić swędzenie.

3 wstrząsnąć talk wokół krawędzi obsady i użyć suszarki do włosów cios go pod powierzchnią odlewu; talk pomoże zmniejszyć swędzenie. Lub użyć aerozolu grzybica-ulga jak Castblast że w zasadzie robi to samo.

Wskazówki:

  • Oprzeć się pokusie, aby trzymać coś pod obsadą spróbować zarysować swędzenie. Takie postępowanie może spowodować uszkodzenie skóry lub uszkodzenie obsady, rujnując jego niestandardowe dopasowanie. Jeśli swędzenie jest naprawdę nie do zniesienia, należy skontaktować się z lekarzem o konieczności wymiany lub przekształcone odlewane lub zapytać o innych potencjalnych środków.

Informacje na temat grzybicy leczenia dzieci

Informacje na temat grzybicy leczenia dzieci


Grzybica jest chorobą skóry, oznaczone przez czerwone, łuszczące się plamy w kształcie pierścienia i jest spowodowane przez różne rodzaje grzybów, które preferują ciepłe klimaty. Pomimo nazwy, nie ma związane z grzybicy robaki. Dzieci, które mają kontakt ze zwierzętami i inne dzieci z tym warunkiem można go zaciągać. Dzieci, które są niedożywione lub mają słabą osłabionym układem odpornościowym higieny lub są szczególnie zagrożone.

Rodzaje

Istnieje wiele rodzajów grzybicy, znane również jako grzybicę, które mogą mieć wpływ na dzieci. Grzybicy stóp lub grzybica, jest powszechne wśród nastoletnich mężczyzn i czasami dotyka dzieci przed okresem dojrzewania. Grzybica podudzi, lub krocza swędzenie, jest powszechne wśród dzieci płci męskiej, choć rzadkie wśród dziewcząt. Grzybica capitis lub grzybicy skóry głowy jest szczególnie zaraźliwa odmiana infekcji, które jest powszechne wśród dzieci w wieku od 2 do 10. grzybica unguium infekuje paznokcie rąk lub stóp i jest bardziej powszechne u młodzieży. Grzybica Corporis lub grzybicy ciała, może wpływać zarówno dzieci jak i dorosłych.

Objawy

Zakażenia grzybicy często towarzyszy swędzenie czerwonych zmian. Uszkodzenia najczęściej obecne w uniesionej strukturze pierścieniowej, które są oczywiste w kierunku do środka. W zależności od położenia wysypki i rodzaju grzyba przeciwciała, zmiany mogą spowodować wypadanie włosów, wysypki i pęcherzy.

Diagnoza

Wiele infekcje skóry wyglądają podobnie, więc ważne jest, aby mieć wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia zbadanie obszaru zapowietrzonego do prawidłowej diagnostyki. Diagnoza jest zwykle określona przez badanie fizykalne wraz szczegółowego wywiadu lekarskiego. W razie potrzeby, służby zdrowia mogą zażądać laboratorium pracować skóry zgarniania, aby sprawdzić zakażenie grzybicze.

Rozważania

Prawdopodobieństwo zakażenia grzybicy powrót jest wysoka, ponieważ te grzyby, które powodują epidemie mogą żyć przez długi czas na skórze. Różne rodzaje grzybów grzybicy odpowiedzi na różne rodzaje terapii i tym leczenie może trzeba powtarzać się skuteczne.

Leczenie

Służby zdrowia określi odpowiednie leczenie dla swojego dziecka na podstawie wielu czynników, w tym rodzaju zakażenia, lokalizacji zakażenia, historii medycznej dziecka, w tym ich zdolność do tolerowania niektórych leków i preferencji rodziców. Leczenie zazwyczaj obejmować doustne leki przeciwgrzybicze lub miejscowo maści lub szampony.

Co powoduje Grzyb w Ciele?

Grzyby są wszędzie w otoczeniu. Są one ważne w ekosystemie, w którym przeprowadza się cenną funkcję rozkładu martwej materii organicznej. Mimo, że wiele chorób roślin są spowodowane przez grzyby, z pewnymi wyjątkami, poważne zakażenie grzybicze ludzi jest stosunkowo rzadkie. Tylko kilka gatunków jest przystosowany do przeżycia ludzkiego gospodarza.

Grzyby i systemu immunologicznego

Mimo, że jesteśmy narażeni na potencjalnie niebezpiecznych grzybów prawie codziennie, zwykle są one utrzymywane w ryzach przez układ odpornościowy. Niektórym grzybom są również częścią normalnej flory bakteryjnej, które występują w i na ludziach. Łagodne infekcje skóry są powszechne i rzadko zagrażające życiu. Bardziej poważne infekcje grzybicze (grzybice) może wystąpić u osób, przy normalnej flory wymknąć się spod kontroli, albo grzybów znaleźć drogę do ciała albo przez płuca lub poprzez przerwę w skórze. Szansa poważnego zakażenia jest znacznie wzrosła, gdy normalne funkcjonowanie odpornościowy jest osłabiony.

Normalna Flora grzybów

Grzyby Candida albicans jest normalny mieszkaniec ludzkiego pochwowego. Może rosnąć z kontrolą w pewnych okolicznościach. Grzyb dzieli środowisko z bakterii, i nie powinno być zdrowa równowaga między nimi. Jeżeli "ekosystemu" jest zaburzony w taki sposób, by ułatwić wzrost drożdży można prowadzić do infekcji. Może się to zdarzyć, gdy pH jest zbyt niskie (wzrost kwasowości), lub gdy antybiotyki zmniejszają populację pożytecznych bakterii. Infekcje drożdży Candida może również wynikać z niewłaściwej higieny, wewnętrzne uszkodzenia, transmisji seksualnej lub gdy układ odpornościowy jest osłabiony przez leki, HIV lub innej choroby. Infekcje Candida jamy ustnej lub skóry, powszechnie u niemowląt i dorosłych z niedoborem odporności.
Mallassezia to kolejny drożdży zwykle znaleźć rośnie nieszkodliwie na skórze. To może powodować infekcje, które pojawiają się jako swędząca wysypka.

Dermatofity

Dermatofity są grzyby, które mają specjalne pozwalające na dostosowanie kolonizują skórę, włosy i paznokcie ludzi (i innych zwierząt). Grzyby te dobrze w ciepłym, wilgotnym środowisku często w bezpośredniej bliskości ciała i posiadają enzymy zdolne do trawienia specyficznych białek w skórę, włosy i paznokcie.
Powierzchowne (nie głęboko, przejmującej) zakażenia przez grzyby skórne nazywane ziarniaki i wyznaczony przez część ciała dotkniętego.
• Grzybica Corporis (ogólne zakażenie skóry, zwany także grzybicy)
• łupież pstry (górna skóry ciała)
• grzybica podudzi (skóra z pachwin i wewnętrznej stronie ud)
• Grzybica capitis (skóra głowy i włosy głowa)
• grzybicy stóp (stopy, znany jako grzybica))
• Grzybica unguium (paznokcie)
• Grzybica barbae (broda)
Chyba że układ odpornościowy jest zagrożona, te infekcje grzybicze nie są zagrażające życiu.

Zakażenia płuc

Infekcje płuc wynikać z wdychania zarodników grzybów z powietrza. Zarodniki tchnął w każdego dnia, bez szkody, ale jeśli nie ma choroby podstawowej lub słaba odpowiedź immunologiczna, zarodniki mogą kiełkować, pozwalając grzyb do kolonizacji płuc. Zakażenie może pozostać zlokalizowane w płucach i powodują podklinicznych lub nawet żadnych objawów. W normalnym przyjmującego, grzybicze infekcje płuc są często automatycznego czyszczenia.
W przypadku niedoboru odporności, zakażeń może rozprzestrzeniać się z płuc do innych części ciała się choroby rozsiane. Te głębokie grzybice mogą być trudne do wyleczenia i wymagają często długiego okresu leczenia. Pacjenci po transplantacji jest szczególnym ryzykiem zakażenia przez Aspergillus początek w płucach, a następnie rozpowszechnianie. Podatność ta jest konsekwencją immunosupresyjne leki podawane przed, jak i podczas operacji i regeneracji.

Implantacja traumatyczne

Komórki grzyba mogą być wszczepiane do organizmu podczas grzyby występują na obiekt, który przebija skórę. To może zdarzyć się podczas pracy lub odtworzenie na zewnątrz, lub podczas imprezy, w których skóra jest uszkodzony lub rozdartym i styka się z materiałów organicznych (jak może się zdarzyć w wypadku motocyklowym). Zakażenie może pozostać zlokalizowane w obszarze zakażenia i odpowiedzi na leczenie, lub infekcja może rozprzestrzeniać. Jak jest prawdą w każdym przypadku rozsianej choroby grzybiczej, czy narządów wewnętrznych, kości lub mózgu się zarazić, rokowanie nie jest dobre.

Objawy Grzyb Jock Itch

Jock grzybica jest wspólną nazwą dla grzybicę skóry w okolicy pachwiny. Jest brzydki i niewygodne, ale nie niebezpieczne. Region pachwina jest często wilgotne i ciepłe, zapewniając idealne środowisko dla rozwoju grzybów.

Grzybica podudzi

Nazwa kliniczna grzybica jock jest grzybicę goleni. Zakażenie jest wywoływane przez grzyby grzybiczych, które mają zdolność do życia ludzkiej skóry.

Początkowe objawy

Pierwsze wskazanie problemu jest często nieprzyjemne otarcia na ubrania na pachwinie i wewnętrznej stronie ud. Towarzyszy łagodnym pieczenie.

Wysypka

Grzybicę goleni objawia się widocznym czerwona wysypka w pachwinie i na wewnętrznej stronie ud. Wysypka zazwyczaj ponad poziom powierzchni skóry.

Swędzenie

Jak sama nazwa sugeruje, jest zazwyczaj swędząca wysypka, ale drapanie go nie zwalnia swędzenie. Mycie wodą z mydłem może czasowo złagodzić objawy.

Leczenie

Jock grzybica jest zazwyczaj usuwane w ciągu kilku dni do tygodnia przez miejscowo kremy przeciwgrzybicze. Kremy zawierające tolnaftat lub mikonazol, klotrimazol należy stosować przez tydzień po wysypka znika, aby zapobiec nawrotom.

Epidemia drugie Objawy opryszczki

Wirus opryszczki jest łatwo zamówienia. Raz wewnątrz ciała, to pozostanie na zawsze. Wiele osób z opryszczką zdiagnozowano po początkowym wybuchu, z powodu objawów, których doświadczają. Jednakże, jeśli nie ściśle strzeżony, wirus może się gwałtownie. W zależności od typu wirusa zostały umownej, objawy będą zwykle różnić. Herpes simplex virus 1 jest znany jako "opryszczki ustnej", ponieważ wpływa do ust i twarzy. Typ 2 określa się jako "opryszczki narządów płciowych", ponieważ ma wpływ na ten obszar korpusu. Dowiedz się, jak rozpoznać objawy opryszczki drugi epidemii na początku może pomóc utrzymać je pod kontrolą.

Opryszczka

Na wirus herpes simplex 1 (HSV-1), drugi najczęściej objawem są ogniska opryszczka opryszczka wokół ust i warg. Takie małe pęcherzyki mogą być nieco bolesne i może trwać kilka tygodni. Będą skorupa się i tworzą strup przed zniknięciem. Podczas aktywnego wybuchu, można przenieść wirusa typu 1, więc powinno się unikać działań, takich jak całowanie i udostępnianie napojów.

Brodawki narządów płciowych

Małe, czerwone, bolesne guzki podobne do opryszczka pojawi się na i wokół narządów płciowych w czasie drugiego i kolejnych ognisk z wirusem opryszczki typu 2. Te małe brodawki mogą tworzyć na penisa, pochwy i odbytu, i są często mylone z ukąszeniami owadów, grzybicę. Jak typ 1, typ 2 jest zaraźliwy, kiedy objawy są obecne. Dlatego też, należy powstrzymać się od jakiejkolwiek aktywności seksualnej lub udostępnianie odzież w tym czasie.

Świąd

Świąd jest zazwyczaj wstępem do wybuchu opryszczki. Uczucie zazwyczaj zaczyna jeden lub dwa dni przed pęcherze zaczynają się tworzyć. Czasami zaczynają obróbce obejmującej kremy i maści leczniczych można ograniczyć "ataku wirusa i zmniejszyć objawy, gdy się one pojawią.

Błędna diagnoza,

Epidemii opryszczki objawy często występujące w okolicy narządów płciowych może się mylić w wielu innych warunkach. Są to drożdże Jock swędzenie lub ukąszenia owadów. Ważne jest, aby dowiedzieć się różnicę pomiędzy narządów płciowych i innych przyczyn małych pęcherzy w celu ich skutecznego leczenia.

Zapobieganie

Przyszłych epidemii objawy można kontrolować przyjmując leki na receptę zaprojektowany, aby utrzymać wirusa w szachu. Obniżając poziom stresu i promowania silny układ odpornościowy również pomagają organizmowi zwalczyć wirusa i utrzymania go w stanie uśpienia.

Co Grzyb powoduje swędzenie zaczerwienienie skóry?

Grzyb infekcje skóry może być czasem trudne do zdiagnozowania. Czasami infekcje grzyba przypominają zapalenie skóry lub innych chorób skóry. Jednakże, istnieje szeroki wachlarz grzybów, które powodują swędzenie, zaczerwienienie skóry na ciele.

Grzybicy stóp

Grzybicy stóp, grzybica, grzyb jest powszechne znaleźć na nogi i jest spowodowana przez stale wilgotnych stóp lub noszenia butów. Objawy grzybicy to pieczenie i swędzenie, i suche, czerwone plamki znajdują się między palcami.

Grzybica podudzi

Grzybicę goleni jest grzyb, który rośnie wokół pachwiny. Z powodu ciepła i wilgoci i słabe krążenie, grzybicę goleni powoduje zaczerwienienie i łuszczenie i łuszczenia się wokół wewnętrznych ud i pachwin.

Grzybica Corpora

Grzybicy, znany również jako grzybicę korpusów nie jest pasożytniczą worm ale grzyb skóry. Grzyb powoduje podwyższoną, czerwony okrągły wzór otoczony pierścieniem swędzenie, łuszcząca się i rośnie jako grzyb, pierścień staje się większy.

Kandydoza

Kandydoza powoduje brązowo-czerwone, łuszczące się plamy, które pojawiają się pod biustem, wokół ust, pachy, i odbytnicy. Kandydoza jest także ten sam rodzaj grzybów, które powodują drożdżycy pochwy u kobiet.

Ostrzeżenie

Jeśli u pacjenta wystąpią następujące objawy, należy natychmiast skonsultować się z lekarza. Niektóre recepty leki mogą pomóc złagodzić objawy, ale większość infekcji grzyba skóry muszą być traktowane z leków na receptę.

Aromaterapia dla Jock Itch Cure

Wielu ludzi, zwłaszcza tych zaangażowanych w działania sportowe, miał grzybicę. Jock grzybica jest grzyb, który może spowodować swędzącą wysypkę, która może skalować się i powodować ból. Jedną z głównych przyczyn grzybica jock nosi ciasnej bielizny i / lub dżinsy. Na szczęście, natura oferuje naturalnych środków w leczeniu tego grzyba w przeciwieństwie do płacenia za drogie kremy, które mogą powodować reakcje nerwowe. Pamiętać, pewne zmiany w stylu życia muszą być realizowane oprócz olejków eterycznych i aromaterapii, aby usunąć grzybicę.

Olejki eteryczne

Istnieje kilka olejków eterycznych, które są konieczne do usunięcia, grzybicę. Wilgoć jest głównym czynnikiem, który utrzymuje grzyb kwitnie. Tłustej powierzchni utrzymuje grzyba pod kontrolą może więc być usunięty. Popularna formuła podana przez Valerie Ann Worwood w swojej książce The Complete Book of olejków eterycznych i aromaterapii następująco: Rozpuścić dwie krople albo lawendy, drzewa herbacianego, cyprysu i paczuli w misce z wodą. Zmyć i dobrze wysuszyć. Rozważ użycie suszarki do włosów na średnim ustawieniu, aby zapewnić obszar jest sucha. Po wyschnięciu powierzchnia jest, dodać dwie krople jednej z czterech wymienionych olejów do jednej łyżeczki oleju roślinnego i stosować rano i wieczorem. Z drzewa herbacianego, lawendowy, cyprys, paczula są świetne oleje grzybica jock jak są antyseptyczne i przeciwgrzybicze.

Zapraszamy do korzystania z rumianku lub rozmarynu jako zapach na stres. Stres może, na wiele sposobów, powodować choroby rośnie, ponieważ stres osłabia układ odpornościowy. Ponadto należy wziąć pod uwagę rodzaj używanego mydła codziennie, aby utrzymać skórę w czystości. Mydła komercyjne zawierają detergenty, które mogą zaszkodzić tym terenie. Spróbuj znaleźć wszystkie 100 procentach naturalne mydła. Lawenda mydło jest wielki, ponieważ korzyści lecznicze lawendy jest.

Inne porady

Teraz, gdy wiesz, że olejki eteryczne w leczeniu grzybicę z, istnieje kilka szczegółów do zapamiętania. Nie noś ciasnej bielizny, podczas gdy organizm walczy grzyba. Spróbuj na sobie bokserki, aby umożliwić przepływ powietrza w tym obszarze. Powstrzymać się od nadmiernie pocenie. Jeśli nie masz wyboru, zmienić bieliznę i utrzymania powierzchni często czyszczone. Możesz brać kąpiele lub prysznice więcej niż zwykle, jak poddać się tej gojenie. Do powstrzymania się od środków zapobiegawczych udostępniania ręczniki i pranie odzieży. Wreszcie, można dodać proszku dla niemowląt lub proszków przeciwgrzybicze do obszaru codziennie, aby utrzymać suchym miejscu.

Masaż japoński narzędzia

Masaż japoński narzędzia

Masaż narzędzia, jak firma dłonie masażystki, stymulują punkty nacisku, które złagodzić stres ciała. Termin japoński masaż shiatsu, pochodzi od japońskiego słowa "shi" i "atsu" sens "nacisku palca." Podobne do chińskich akupresury, shiatsu traktuje problemy psychiczne i fizyczne i bolesne obszarów na ciele dzięki zastosowaniu miękkich, silne punktów ciśnienia-ciśnienia. Masaż narzędzia są dostępne w leczeniu ciała z lub bez lekarza.

Magonote lub z powrotem zdrapany

Masaż japoński narzędzia

W języku japońskim powrót zdrapany nazywa się magonote lub ręki wnuka. Backscratchers stymulacji punktów ciśnienia i łagodzenia stresu w organizmie, gdy użytkownik rysy drewniane narzędzie do masażu pleców, nogi i głowy. Niektóre z powrotem scratchers funkcji małe guzki lub poruszonych punktów, które stymulują nerwy zapewnić przenikliwy masażu nawet przez ubranie.

Bongers

Tradycyjne narzędzia japońskie, bongers są długi, drewniany podudzie jak narzędzia z tkaniny lub gumy kończy się piłka używana do rozpadu napięcie mięśni. Kiedy masażystka uderza bonger cicho na osoby z powrotem, ciśnienie i natychmiastową ulgę pobudzają krążenie.

Ręka rolki

Masaż japoński narzędzia

Ręka rolki są po prostu wykonane drewniane narzędzia z relaksującego masażu możliwości. Dostępne w różnych rozmiarach, kształtach, długości i wzory prążkowane, strony rolki stymulują meridian (Akupresura) punkty na ciele, aby pomóc złagodzić stres i pomoc w leczeniu. Stymulacja jest stała i kojący, a narzędzie jest tani kupić lub zrobić.

Podgrzewaną wodą szyi i ramion masażu

Masaż japoński narzędzia

Masażery do szyi drgania Shiatsu jak reszta lub owinąć wygodnie na szyi i oferują wspaniałe masaże wibracyjne, które złagodzić napięcie sztywny kark i ramiona. Sterowania pozwala użytkownikowi wybrać częstotliwość i intensywność masażu i kontrolować ciepło. Ciepło rozluźnia mięśnie i wykonuje pracę, która będzie wykonywać masażystka.

Przygody pomysły na gry RPG Apokalipsa Zombie

Przygody pomysły na gry RPG Apokalipsa Zombie

Apokalipsa zombie sprawia, że wstrząsający tło dla fabularna gra przygodowa. Czy grasz gry zombie specyficzne jak "Wszystkie ciała musi być zjedzone" z klasycznego horroru gry jak Chaosium w "Zew Cthulhu" z Eden Studios, graczy cieszyć się napięcie walczy o przetrwanie przeciwko shambling hordy trupy.

Oblężenie

Jedna z opowieści klasyczne zombie jest Oblężenie. Ostateczne zombie filmów takich jak "Dawn of the Dead" i "Night of the Living Dead" centrum oblężeń, z ocalałych ludzi zaszył się w środowisku z ograniczonych zasobów podczas nieumarłych wędrować poza. Scenariusz oparty na Oblężenie Centralna lokalizacja szczegółowo opisać i pozwalają graczom improwizować obrony dla niego. Grać się napięcie sytuacji: klasyczne zombie siege opowieści opierają się na napięcie do pit znaków przed sobą.

Ucieczka

Inny scenariusz klasyczne zombie jest ucieczka. Filmy takie jak "Land of the Dead" i "Zombieland" umieścić swoich bohaterów na długich podróży przez terytorium zombie, chcąc osiągnąć cel. Na przygodę w oparciu o model ucieczki zwracać szczególną uwagę na ruch i terenu. Zmusić graczy do podejmowania trudnych decyzji, takich jak czy zostawić rannych towarzyszy za z obawy, że oni mogą spowolnić partii. Jeśli Twoja gra używa pojazdu zasady, należy wziąć pod uwagę dając znaki specjalne pojazdu. Należy również rozważyć, zrujnowanie to spektakularnie.

Conspiracy Thriller

Każda Apokalipsa zombie ma zacząć gdzieś, a Twoje jest nie inaczej. Conspiracy thriller zombie przygoda wysyła bohaterów gracza w poszukiwaniu źródła zakażenia grzybicą, nawet jak zombie plague rozprzestrzenia się za pośrednictwem społeczeństwa. Antagonistów w przygodę jak ten obejmuje nie tylko zombie się, ale złowrogie korporacji, agencji rządowych, szaman lub Szalony naukowiec odpowiedzialny za tworzenie zombie. Wyzwania w conspiracy thriller scenariusz należy centrum wokół stealth i infiltracji.

Bitwa pod

Czasami nic nie zrobi ale gore nasączone slugfest przeciwko fali po fali grasujące zombie. Aby tego typu scenariusz interesujące, zmieniać poziom mocy i umiejętności swoim antagonistów zombie i zestaw Bitwa w pewnego rodzaju characterful ustawienie takich jak park rozrywki lub platformie wiertniczej. Tego typu scenariusz jest akcją zabawy, ale nie za dobrą podstawę do długoterminowej kampanii, ponieważ jeśli robisz to prawy wszystkie znaki są narażone na śmierć.

Pionierski projekt pomysły

W 1700 i 1800 roku było częścią codziennego życia dla pionierów do budowy domów z sod, Berety z stary sukienka i mosty z liny. Dzisiejszych nowoczesnych technologii sprawia, że nas bierze za pewnik potu i pracy, że udał się do życia w czasie przed wynalazki jak nowoczesny piekarnik gotowania lub samochodu. Oto kilka pomysłów pionierski projekt dla tych, którzy mają grzybica żyć jak pierwszych osadników.

Zbudować most

Mosty były integralną częścią ile osadnicy byli w stanie biegach rzek i wąwozy. Jako ludzi, którzy pierwotnie nawigacja tych regionów wielu osadników miała polegać na ich własny know-how i most tworzenia wiedzy. Istnieje wiele mostów, które mogą być wykonane przez każdego, kto pragnie stworzyć sposób przejść z jednego punktu do drugiego. Mosty z pionierskich czasów przykłady: małpa, mosty, pojedynczej blokady mostów, jeden podkład mosty, rysować mosty, mostów wiszących, tarcie mostów i mostu Troop 185.

Zbudować katapulty

Katapulty były jednym z najwcześniejszych wynalazków do walki i obrony, trwającej od czasów starożytnych w czasach bardziej współczesnych. Wielu żołnierzy harcerza w latach ' 60 i ' 70-tych pozwoliłoby katapulty jak również projekt. Rodzaje katapulty, które są dobre przykłady pionierskich projektów są katapulty dwie osoby, 10 oddziałów katapulty i katapulty Balista. Wzory stają się bardziej złożone przez cały rok, ale zamiarem Katapulta jest taki sam, niezależnie od tego kiedy to było robione--miotać obiektu szybko za pośrednictwem powietrza na zamierzony cel.

Starym stylu gotowania i pieczenia

Po stronie prostsze i łatwiejsze pionierski projekt pomysły są wykonane od podstaw do pieczenia i gotowania. W erze pionier kuchenki i Piece były bardzo nowy wynalazek i w większości nie stać się częścią wielu kobiet pionier kuchnie. Pionierskie osadników gotowane posiłki wiele nad kominkiem, konserwowane owoce coraz częściej i tych mężczyzn i kobiet również wiele towarów wyśmienitych, takich jak ser i masło pienił ręcznie. Dławiący wołowiny zachwycający był również powszechnie wykonane, jak było gotowanie kukurydziana, pieczywo i inne posiłki na ognisku.

Do szycia

Pionierskich projektów nie tylko włączyła budowy domów i pieczenia posiłki od podstaw. One również udział projekty szycia uzależnianie odzież, czepki, dywany, zasłony i inne domowe pościel. Istnieją różne przewodniki online, które nauczy ktoś szyć maski autentyczne prerii. Wzory ubrań dla piesków inspired sukienki są również dostępne w wielu książkach lub na niektórych stronach internetowych. Wiele z tych tworów używać prostych cross-stitch, biorąc pod uwagę, że maszyny do szycia nie zostały opatentowane do 1830 roku.

Jak rozpoznać grzybicę

Jak rozpoznać grzybicę


Wiele ludzi cierpi z powodu różnych wysypki codziennym. Każdy wysypka jest wyjątkowy w sposób okazuje się, objawów, i jej leczenia. Ten artykuł będzie koncentrować się na wspólnej wysypki nazwie grzybica, która jest często określane jako grzybicy.

Instrukcje

Jak rozpoznać grzybicę (aka Grzybica)

1 Dowiedz się podstawowe informacje na temat grzybicy. Grzybica, powszechnie zwany grzybica jest zakażeniem grzybiczym, które mogą występować w dowolnym miejscu na skórze. W przeciwieństwie do jego nazwa, grzybicy nie jest spowodowany przez robaka. Grzybica charakteryzuje się podniesionym do brązowo czerwonawy lub wyboistej skrawku skóry, które mogą być lżejsze w centrum, co daje wygląd "pierścienia". Jak rośnie, rozprzestrzenia się w kręgu, pozostawiając normalny wygląd skóry w środku.

2 Określ, która część ciała jest zainfekowany z wysypką. Ponieważ infekcje grzybicze są nazwane w części ciała one zakażać, ważne jest określenie, które obszary zainfekowane. Tinea corporis jest grzybicze zakażenia skóry na ciele. ("Corporis" jest łacińskie słowo ciałem.) Jeśli masz tego zakażenia, można zobaczyć małe, czerwone plamy, które rosną do dużych pierścieni prawie wszędzie na swoich ramion, nóg i klatki piersiowej.

3 Zbadaj swoje nogi. Grzybicy stóp jest zazwyczaj nazywany "grzybica". ("Pedis" jest łacińskie słowo na piechotę.) Wilgotna skóra między palcami jest idealne miejsce dla grzyb rośnie. Skóra może stać się swędząca i czerwone, z białym, mokrej powierzchni. Infekcja może rozprzestrzeniać się na paznokcie. (To się nazywa grzybica unguium - "unguium" pochodzi od łacińskiego słowa paznokci.) Powoduje, że tu paznokcie, aby stać się gęsty i kruchy. To może również rozprzestrzeniać się do rąk i paznokci.

4. Zastanów się, że może być grzybica, jeśli masz swędzenie w pachwinie. Gdy grzyb rośnie w wilgotnym, ciepłym obszarze pachwiny, wysypka nazywa grzybicę goleni. ("Podudzi" pochodzi z łaciny na nogi.) Wspólna nazwa dla tej infekcji jest "Jock grzybica." Grzybica cruris zazwyczaj występuje u mężczyzn, zwłaszcza jeśli często nosić sprzęt gimnastyczny.

5 Podjęcie działań, jeśli twoja głowa wielokrotnie swędzi. Grzybica capitis, która nazywa się "grzybicy", powoduje swędzenie, czerwone obszary, zwykle na głowie. ("Capitis" pochodzi z łaciny na głowie.) Włosy zniszczone, pozostawiając łysiny. Ta infekcja grzybica jest najczęściej u dzieci.

6 Spójrzcie na zagrożonym obszarze skóry ponownie i sprawdzić, czy spełniają one charakterystyczne objawy grzybicy. Najbardziej znanym objawem grzybicy u ludzi, jest pojawienie się jednego lub więcej czerwonych podniesiony swędzące plamy z określonych krawędziach. Plastry te są często słabsza w środku, z na wygląd pierścienia ze zwiększoną pigmentację. Jeśli zainfekowany obszar obejmuje powierzchnię skóry głowy lub brody, następnie łysiny mogą stać się widoczne. Powierzchnia zmian może stać się swędzenie na czas. Jeśli występują takie objawy, jest duża szansa, że ​​masz grzybicę.

7 Zadzwoń umówić z lekarzy lub dermatologa, aby uzyskać diagnozę, aby uzyskać oficjalną diagnozę i leczenie.

Wskazówki:

  • Dokładnie osuszyć stopy po użyciu szatnię lub prysznic publicznego.
  • Unikaj chodzenia boso w miejscach publicznych. Podczas kąpieli w miejscach publicznych nosić "japonki", sandały lub buty do wody.
  • Udać się do lekarza jak najszybciej, jeśli masz wysypkę, która może być grzybica lub uporczywi wysypka, że ​​nie jasne na jego własne lub na leczeniu licznika.

Jak rozpoznać grzybicę u dzieci

Jak rozpoznać grzybicę u dzieci


Pomimo konotacji nazwy, grzybicy jest rzeczywiście zakażenia grzybicze skóry. U dzieci najczęściej występuje na skórze głowy, brzucha lub pleców, chociaż może również znaleźć się na nogach i w okolicy pachwiny. Kiedy w tych obszarach, to jest znane jako "stopa atlety" lub "grzybica jock". Bardzo rozpoznawalny okrągły, łuszcząca czerwony plaster jest bardzo swędząca, bardzo zaraźliwa i stosunkowo prosta do zdiagnozowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak do diagnozowania grzybicy u dzieci.

Instrukcje

Diagnozowanie grzybicy

1 Sprawdzić charakterystycznej wysypki w kształcie pierścienia na skórę swoich dzieci. Rozpocznie się w małym, patch łuszcząca, które, jak uszkodzenie zaczyna leczyć, będzie wyglądać byków oczu z zdrowej skóry kółkiem czerwonym, swędzenie i stan zapalny skóry.

2 bada wszelkie swędzące plamy na skórze głowy dziecka, patrząc zwłaszcza na ból, który jest mały pryszcz-jak wygląd. Jak się infekcji dochodzi do włosów w obszarze zagrożonym często wypadają.

3 Expose omawianych obszarów na światło ultrafioletowe. Często zakażenie grzybicy będzie świecić pod promienie ultrafioletowe.

4 Przynieś swoje dzieci do lekarza, aby spojrzał na teren i hodowane. Istnieje wiele chorób skóry, takich jak egzema i rodzaje łupieżu rosea, które często mogą być mylone z grzybicy, więc ważne jest, aby zdiagnozować zakażenie skóry dziecka prawidłowo.

5 Sprawdź swoje zwierzęta, jeśli podejrzewasz, że ktoś z rodziny ma grzybicy. Zakażenie może być transmitowany do psy i koty. Jeśli dzieci są blisko swoich zwierząt, nie jest prawdopodobne, że oni też zostaną naruszone.

Leczeniu grzybicy

6 Upewnij się u lekarza, że infekcja jest, rzeczywiście, grzybicy, przed rozpoczęciem każdego typu leczenia.

7 Określ, z pomocą lekarza, czy zakażenie skóry głowy i paznokci należy traktować z doustnym lekiem anty-grzybicze.

8 Zastosuj krem anty-grzybicze miejscowo do zakażeń występujących na skórze, inne niż skóry głowy.

9 Szampon do włosów z siarczek selenu zawierający szampon.

10 Jedz pokarmy bogate w beta-karoten, takie jak marchew, jak beta-karoten pomaga utrzymać skórę i paznokcie zdrowe.

Zapobieganie Grzybica

11 Unikać kontaktu z ludźmi lub zwierzętami znanych mieć infekcję grzybicy, i uniknąć dzielenia przeciek dachu lub sprzętu sportowego. Wszelkie ubrania, które mogły być w kontakcie należy umyć mydłem grzybobójczego.

12 Osusz się tak dokładnie, jak to możliwe, po kąpieli, pozwalając skórze całkowicie wyschnąć przed założeniem ubrania luźne. Jeśli jesteś w ciepłym, wilgotnym środowisku, takim jak szatni, za wysuszeniu skóry z suszarką do włosów po ręcznikowe off.

13 Nosić skarpetki przed innymi ubrania, jeśli masz grzybicę stóp, aby uniknąć rozprzestrzeniania się grzyba do innych obszarów ciała.

Wskazówki

  • Wielu rodziców rozpocząć leczenie grzybicy z miejscowych sterydów, które mogą zmieniać wygląd wysypki. Upewnij się, że jesteś w stanie opisać początkowe wysypka się z pediatrą.