adcov.com

gnidy za uszami i lysienie

Naturalny sposób usunąć gnidy

Naturalny sposób usunąć gnidy


Gnidy są jaja z dorosłych wszy. Są one małe rozmiary, white twardą zewnętrzną powłokę. Usuwanie nit jest trudniejsze niż zabijanie rzeczywistą wszy jak gnidy są dołączone do włosów z "klejem" wszy dorosłych produkuje. Kluczem do usuwania gnid jest rozbić kleju. Chociaż istnieje kilka różnych leków, które usuwają nitów, to może być również wykonane z naturalnych produktów.

Instrukcje

1 Zastosuj majonez z temperaturze pokojowej, bez otwierania słoika, bezpośrednio do wszy zarażone skóry głowy i włosów. Rub majonez do korzeni, zwracając szczególną uwagę na linii włosów i za uszami.

2 Umieść czepek nad włosy i pozostawić na dwie godziny. Trzymaj ręcznik blisko, jak majonez, kiedy to pod wpływem ciepła rozgrzewa ciało, zacznie rozkładać. Może to powodować olej w majonezie wyciek na czepek.

3 Umyj majonez się regularne szampon do włosów. Nie umieszczaj klimatyzatora w włosy w tym czasie.

4 Peeling pełnej wytrzymałości ocet na włosy, a następnie spłukać ciepłą wodą. Większość nitów zmyje kiedy ocet spłukuje z włosów.

5 przeczesać włosy z gęstego grzebienia zęba. Ze względu na oleju w majonezie, grzebień łatwo przesuwać po włosach.

6 Znajdź wszystkie pozostałe gnid i wyciągnąć je z włosów. Powinny łatwo zsunąć włosy. Powtarzaj, aż włosy nit darmo.

7 Wyrzucić żadnych przedmiotów (czepek, ręczniki), które weszły w kontakt z zakażoną skórę głowy. Jeden w lewo na nit może prowadzić do zarażenia w ciągu kilku tygodni.

Wskazówki:

 • Umyć wszystkie elementy tkaniny w domu, które miały kontakt z zakażoną osobą.
 • Wiele drogeriach sprzedać "grzebienie", która nit usunąć NIT podczas czesania po włosach.

Jak zabić gnidy we włosach

Jak zabić gnidy we włosach


Szef jaja wszy, znany również jako nitów, dołączyć do włosa przy skórze głowy, powodując zaczerwienienie i świąd. Nitów, które są wielkości płatków łupieżu, są zazwyczaj pierwszą oznaką aktywnego wszy. Leczenie zabić gnid jest w postaci ponad-the-counter i przepisał wszy szamponów i nit grzebienie.

Instrukcje

1 Mokre włosy całkowicie pod prysznicem lub pod kran.

2 Zastosuj Obrót pozagiełdowy lub przepisanych wszy szampon i pocierać energicznie w skórę głowy i za uszami. Wszy szampony zawierają pyretrynę składników lub permetryny, która jest skuteczna w zabijaniu gnid. Powtórz szamponu aż gnid i wszy giną.

3 Rinse szampon wszy dokładnie ciepłą wodą. Należy unikać suszenia włosów ręcznikiem, ponieważ jest to tryb nadawania na wszy.

4 Za pomocą grzebienia nit podczas gdy włosy są mokre, aby fizycznie usunąć gnidy z włosów. Powtarzaj czesanie aż gnidy i wszy giną.

Wskazówki:

 • Zobacz dermatologa czy gnidy i wszy pozostają.
 • Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), unikać dodawania odżywka do włosów, od składników produktu stanowią barierę dla szampon wszy.

Jak zabić gnidy Naturalnie

Jak zabić gnidy Naturalnie


Zabiegi chemiczne i wszy NIT wiadomo, że zawierają pestycydów. Takie produkty mogą powodować problemy, ponieważ większość inwazje wszy występować u dzieci. Jeśli Twoje dziecko ma wszy, istnieją sposoby, aby pozbyć się tych denerwujących drobnych zakaźnych i owadów przy użyciu naturalnych produktów. Są tańsze i bezpieczniejsze alternatywy. Dla bardziej skutecznego leczenia, trzeba najpierw pozbyć się wszy, a następnie pracować nad usunięciem nitów później.

Instrukcje

1 Płaszcz dziecka włosy z substancji na bazie oleju, takich jak majonez, oliwa z oliwek lub wazeliny. Zastosowania niektórych substancji w obszarach poniżej szyi dziecka i za uszami.

2 Przykryj głowę dziecka z czepek. Upewnij się, że elastyczna krawędź czepek ciasno wokół głowy dziecka w celu zapobieżenia spływania oleju w jej oczy.

3 Zostaw włosy dziecka pokrytej czepek na dwie godziny, jeśli stosowane majonez; dłużej, nawet z dnia na dzień, jeśli użyto oliwy.

4 Szampon włosy dziecka dokładnie. Przemyć kilka razy oleje mogą być trudne do usunięcia.

5 Płaszcz dziecka włosy z octem, a następnie natychmiast spłukać ciepłą wodą. To jest do leczenia gnid. Ocet rozluźnia NIT jaja, dzięki czemu łatwiej wyciągnąć je później.

6 Untangle włosy dziecka z szerokim grzebieniem.

7 Oddziel dziecka włosy na sekcje. Korzystanie grzebień nit, rozpocznie się blisko skóry głowy, jak to możliwe i się w dół od długości włosów. Wypłukać w wodzie z mydłem grzebień po każdym skoku, aby zwolnić gnid.

8 Osusz włosy dziecka i sprawdzić skórę głowy do nitów. Jeśli znajdziesz pozostały gnidy, użyj grzebienia nit ciągnąć je.

Wskazówki:

 • Oliwa z oliwek, olej dziecko i wazelina może być pozostawiona na noc do włosów. Zostaw czepek na zbyt.
 • Jeśli zdecydujesz się używać wazeliny, może to być pomocne, aby płaszcz włosy w oleju niemowlęcym pierwszy. To pomoże usunąć wazeliny podczas etapu szamponu.
 • Jeśli używasz majonez, pozostawić na włosach dziecka przez maksymalnie dwie godziny. Majonez może rozwijać bakterie, jeśli nie na dłużej.

Jak usunąć wszy gnidy

Jak usunąć wszy gnidy


Gnidy są jaja wszy i może wykluje i przekształcić się w pełnowartościowy przypadku wszy, jeśli nie są one usuwane, zanim wykluje. Zazwyczaj są one jasne, biały, brązowy lub czarny i nie można łatwo usunąć z włosów. Jeśli prowadzisz mocno palcem wskazującym i kciukiem w dół kosmyk włosów i substancja nie zostanie usunięty, może to być nitów. Niektóre typowe objawy swędzenie, zwłaszcza nad uszami i na karku, i zaczerwienienie z powodu nadmiernego drapania. Nitów może być trudne, aby zobaczyć na blond włosy i może wymagać lupy. Czy nitów nie zostały usunięte będą właz jednego do dwóch tygodni i rozwijają się w dorosłe wszy. Usuwanie nitów może być trudne i wymaga pewnych środków proaktywnych.

Instrukcje

1 dotyczy pojedynczej otrzymujących leczenie, aby uniknąć poplamienia odzieży i złapać wszystkie gnidy, które wpadły się podczas leczenia Użyj nad leczenia, takich jak licznik-200, Pronto, RID lub Nix. Leki na receptę to Ovide i lindan. Są one podawane pod nadzorem lekarzy. Traktuj wszystkich w domu, nawet jeśli nie są one objawami. Wszy są bardzo zaraźliwe.

2. Grzebień do włosów w jednej ósmej do sekcji czwartą cala, gdy lek jest na włosy przy użyciu grzebienia bliskich zębów, takich jak grzebień ogona szczura lub grzebieniem pcheł. Trzymaj pod ręką papierowych ręczników do wycierania dzianiny z grzebienia. Okresowo przetrzeć gnid się by usunąć je z grzebienia i nadal przeczesują poszczególnych odcinków, aż cała głowa jest zakończona. Traktuj włosy raz w tygodniu przez trzy tygodnie, aby mieć pewność, że zostały wyeliminowane wszystkie gnidy i żywych wszy.

3 próżniowe wszystkie obszary dywanu lub tkaniny pokryte meble. Umyć wszystkie ubrania i pościel w domu i samochodzie. Szampon i dywanów oraz tapicerki. Spryskać powierzchnię sprayem, która zabija wszy takie jak Spray Pronto Plus bytowe.

4. Wyrzuć wszystkie szczotki, spinki do włosów, grzebienie, spinki lub hairbands, które mogły mieć kontakt z zakażonym osoby głowy, aby uniknąć ponownego zakażenia. Umyć wszystkie pluszaki w gorącej wodzie.

5 Zastanów naturalnych lekarstw, takich jak pokrycie głowy w majonezu, oliwką dla dzieci lub wazeliną i obejmujące głowę plastikowym kapturkiem na 24 godziny. Zdejmij pokrywę i przeczesać sekcji po sekcji jak stwierdzono powyżej, aby usunąć gnidy. Śledź z płukania octu, aby usunąć wszy. Leczenie powinno być podawane dwa razy na tydzień przez trzy tygodnie, w celu zapewnienia usunięcia.

6 Skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia i po pierwsze leczenie otrzymania porady i recepty w razie potrzeby. Sprawdź włosy co dwa dni, próżnię i przemyć pościel codziennie przez trzy tygodnie do być pewien, że nie jest ponowne zakażenie.

Jak stwierdzić, czy gnidy nie żyją po obróbce

Jak stwierdzić, czy gnidy nie żyją po obróbce


Pozbycie się gnid może być czasochłonne i proces frustrujące. Są one stosowane jako stosunkowo proste pozbyć stosując zabiegi szamponu. Niestety, gnidy i wszy zbudowaliśmy odporność na te produkty, więc nie są one zawsze zabici. Aby upewnić się, że nie dostaniesz ponownego zakażenia, ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie gnidy są martwe po leczeniu. To trwa tylko jeden nit i dojrzewać, aby położyć więcej jaj ponownie rozpocząć cały proces, więc należy sprawdzić po każdym zabiegu.

Instrukcje

1 Upewnij się, że to, czego szukasz, jest w rzeczywistości nitów. Jest to często mylą łupież lub kawałki puchu na zakażenia. Użyj szkła powiększającego, aby zbadać głowę. Nitów są owalne i powinny być przyklejone do włosów bardzo mocno.

2 Spójrz w prawej części włosów. Wszy wolą na karku i wokół uszu, aby rozpocząć wyszukiwanie tam. Nitów znajdują się zwykle na jednym włosa, około ćwierć cala, z dala od skóry głowy. Jeżeli nie znaleziono dorosłych wszy i gnid znajdują się niżej na włosy, oznacza to, że zakażenia jest najprawdopodobniej na.

3 Sprawdź kolor gnid znaleźć. Jeśli są one białe, oznacza to, że są albo wykluły lub martwy. Jeśli są w kolorze kawy, oznacza to, że są wciąż żywe.

4 Upewnij się, że porażenie jest całkowicie zniknęły za pomocą elektrycznego grzebienia nit. Dostępne w większości sklepów z narkotykami, grzebień elektryczny sygnał dźwiękowy, gdy zetknie się z nit i elektryzuje go natychmiast. W ten sposób możesz być pewien, że zabiłeś każdy jeden.

Wskazówki

 • Czesanie włosów z gęstego grzebienia wszy jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby pozbyć się zakażenia, ale muszą być wykonywane regularnie na to, aby działać poprawnie.
 • Aby zapobiec ponownemu zarażeniu, zachować długie włosy związane z tyłu.
 • Umyć grzebień wszy w amoniaku między zastosowań, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wszy.

Przyczyny wypadania włosów za uszami

Utrata włosów może spowodować, aby czuć się zakłopotany i świadomy siebie o swój wygląd, szczególnie jeśli zdarza się nagle. Wypadanie włosów może wystąpić w dowolnym miejscu na ciele, że włosy zwykle rośnie, choć może być bardziej widoczne na skórze głowy i twarzy. Zgodnie z Mayo Clinic i National Library of Medicine, przyczyny wypadania włosów za uszy to czynniki stylu życia i infekcji.

Łysienie androgenowe

Kobiety mogą wystąpić łysienie androgenowe (kobiet łysienie) wzdłuż boków i czubku głowy, które mogą powodować wypadanie włosów za uszami.

Chemia

Korzystanie z zabiegów chemicznych na włosy, takie jak farby do włosów lub relaxers może powodować przerzedzenie włosów lub włosów Twojej straty, w tym za uszami.

Ciągnięcie

Jeśli zazwyczaj ciągnąć ani skręcać włosy, może wystąpić utrata włosów za uszy, nie zdając sobie robisz szkody.

Grzybica

Utrata włosów za uszy mogą być spowodowane grzybicy skóry, która jest grzybów, które mogą rozwijać się na skórze głowy i w postaci kolistego wysypki.

Choroby skóry głowy

Choroby skóry głowy, takie jak wyprysk, łuszczyca i liszaj płaski może spowodować chwilową utratę włosów w dowolnym miejscu na skórze głowy i za uszami.

Stylizacja

Na sobie włosy w stylach, które powoduje poważne trakcji, takich jak warkocze lub ogonów wieprzowych może powodować wypadanie włosów za uszami.

Skutki Noszenie Czapki aby nie złapać gnidy

Skutki Noszenie Czapki aby nie złapać gnidy


Gnidy i wszy głowy oni wylęgają się, są głównym problemem zdrowotnym, zwłaszcza wśród tych, którzy pracują z dziećmi w wieku do lat 12. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o bicie na kapelusz czapka lub innego zachować paskudne małe buggers się , pomyśl jeszcze raz. Musisz zrobić więcej, aby uniknąć porażenia.

Kapelusze i Gnidy

Gnidy są jaja wszy głowowej. Wyglądają jak małe brązowe, żółte lub brązowych kropek. Samice wszy stosować substancje cementowe, aby dołączyć jaja z ludzkimi włosami, a jaja same nie mogą być usunięte przy zastosowaniu standardowych szamponów. Wszy mogą żyć na czapki i inne czapki, dlatego KidsHealth.org zaleca ludzie unikają dzielenia nakrycia głowy.

Zalety

Chociaż wszy może przetrwać wewnątrz czapki, ubrany w czapkę pośrednio mogą uniemożliwić uzyskanie gnid. Kapelusz nie zapewnia dużo bariery, ale jeśli nie jesteś przyzwyczajony do w kapeluszu, mając coś na głowie może przypomnieć, uważać, aby uniknąć głowy-to-Head kontaktu z innymi. Podobnie jak wiązanie ciąg wokół palca pomaga zapamiętać coś, o kapelusz na głowie może przypominać używać odpowiednich środków ostrożności.

Rozważania

Wystarczy sobie czapka nie wystarcza do utrzymania nitów dala. Jeśli niech ktoś nosić czapeczkę, można odebrać wszy od samego kapelusza. Czapki są wykonane z przędzy lub przędzy ma podobną teksturę ludzkich włosów. To sprawia, że ​​łatwo wesz dołączyć jaja do czapka. Jeśli czapka została zużyta przez kogoś podejrzewasz ma gnid, czy można zobaczyć charakterystyczne punkty, umyć go w gorącej wodzie z mydłem lub wymienić.

Pozbyć Nits

Jeśli nie uda się podnieść przypadek wszawicy, trzeba podjąć działania, aby pozbyć się pasożytów. Używaj szamponu przeznaczonego do zabijania wszy, a następnie przeczesać włosy grzebieniem wszy pozbyć się jakichkolwiek wszy, które byłyby wylęgają się więcej wszy, jak zaleca FamilyDoctor.org. Być może trzeba będzie powtórzyć leczenie.

Jak dostać wszy gnidy z włosów

Jak dostać wszy gnidy z włosów


Wszy skakać od jednej osoby do drugiej i można złapać powszechnie w szkołach i od nikogo zakażonych wszy. Wszy składają jaja, zwane gnidy, które leżały uśpione na tydzień przed wylęgowych. Podczas leczenia, wszy i gnidy będzie nadal rosnąć i tworzyć nieczystego, swędzenie skóry głowy na środowisko.

Instrukcje

1 Przykryj włosy całkowicie olejem. Wielu woli olej z drzewa herbacianego, wierząc, że wszy i gnidy lubię zapach, ale z oliwek lub olej rzepakowy będzie działać tak samo. Skoncentruj olej specjalnie u nasady włosów. Podobne środki obejmują pokrycie włosów z wazeliną, majonez lub octu, pozwalając mu siedzieć przez 15 do 30 minut, a następnie mycie go.

2 Korzystanie z funkcji ", grzebień nit" rozdział o drobnych zębach lub wyłączyć włosy i przeczesać włosy, zaczynając od nasady włosów. Grzebień powinien drapać się gnidy i wszy, które zostały poluzowane przez olej. Przetrzyj grzebień się na wilgotną szmatką lub do zlewu wypełnionego wszy tak, że po prostu nie wrócić do włosów. Kontynuuj przez czesanie włosów. Możesz wybrać, aby zrobić to kilka razy w jednym posiedzeniu przed myciem olej z włosów.

3 Korzystanie nit grzebienie i albo olej, majonez i ocet regularnie podstawą metody pomogą zatrzymać rozprzestrzenianie nitów, az czasem i konsekwentne stosowanie będzie walki przeciwko inwazji wszy sama.

4 Sprawdź dokładnie na wszy i gnid. Inne obszary ciała, które zawierają włosy powinny być namoczone, a przeszukana z nit grzebienia lub całkowicie odcięty, aż plaga wszy została wyeliminowana, jak w przypadku z włosami pod pachami. Sprawdź i przeczesać brwi, a także, jak mogą żywić gnid.

5 utrzymania w czystości. Wysterylizować wszystkie grzebienie po zastosowania w filiżance gorącej wody zmieszanej z jedną czwartą filiżanki octu lub alkoholem. Ciągłe mycie ubrania, pościel i koce, a także zgodne odkurzanie dywanów, kanap i krzeseł pomóc zniszczyć wszy i nit kolonie, które osadzone się do dywanów i mebli. Niektórzy stwierdzili, że leczenie dywany dla pcheł pomogła w zabijaniu wszy, jak również.

Najlepsza Medycyna usunąć wszy gnidy z włosów

Najlepsza Medycyna usunąć wszy gnidy z włosów


Każdy, kto kiedykolwiek miał dziecko lub ukochaną osobą zaatakowanych przez wszy wie, jak trudne może być do usuwania szkodników. Te uparte nitów przylgnąć do pasm włosów, a błędy dorosłych, ryż wielkości na pozór nie odejdzie i można skakać z człowieka na człowieka. Czasami oczywiste środki nie wydają się działać. Oto kilka wypróbowanych sposobów Odwszenie włosy.

Wszy są powszechne

Jeśli masz poniżej 13 lat, dziewczyna i nie stanowi afro-karaibskiej lub czarnym pochodzenia, szanse jako jeden z 12 milionów Amerykanów leczonych wszy ssania krwi co roku są znacznie większe. Mieszkają na skórę głowy i chłonąć krew, ale wszy nie rozprzestrzeniają lub nosić infekcje chorób. Mimo to, że cię swędzieć i skakać dookoła, i są zagrożeniem dla zdrowia i głowy. Muszą one zostać zabite, a ich jaja usunąć z grzebieniem nit.

Leków

Niektóre wszy stają się odporne na niektóre produkty na bazie pestycydów powszechnie występujących na półkach drogerii. Ale z wielu szkół ustanawiających "nit" polityk nie, rodzice potrzebują silnego leku.
Istnieje kilka roślinnego zabójcy wszy zawierające naturalne oleje - w tym drzewa herbacianego, anyż, kokos i olejów neem - których wiele rodzic referencje promiennie poprzeć jako bezpieczne i skuteczne, choć mało, jeśli w ogóle. niezależne badania w celu potwierdzenia tych roszczeń.

Nitów

Nawet po tym, jak dorośli są martwe wszy, gnidy wydają się pozostać, i wiele dzieci może nie kontroli głowy w szkole pielęgniarki. Co najmniej jeden z produktów ropopochodnych, LiceKiller, oferuje Nit Glue Disolver, które faktycznie rozpuszcza trzymać gnid "na włosach. Prawdopodobnie najważniejszym krokiem w usuwaniu gnid jest nit grzebień, grzebień, którego specjalny zęby są bardzo blisko siebie. Po użyciu trzystopniowy sposób LiceKiller jest - wszy zabójcę, szampon i odżywka - nit grzebień powinien być stosowany do usuwania każdy ostatni nit.

Jak Heal wysypka za uszami

Tytuł może brzmieć trochę obrzydliwe, ale odkryłem, że więcej niż kilka osób cierpi na bolesne i / lub krwawienie chrupiący wysypka za uszami. To wygląda jak coś w rodzaju egzemy lub łuszczycy. To wydaje się być bardziej powszechne u dzieci może. To naprawdę proste, aby pozbyć się ... przynajmniej ten pracował dla nas!

Instrukcje

1 Oczyść powierzchnię co najmniej dwa razy dziennie z ciepłą szmatką mycia. Nie trzeć mocno, jeśli nie można spowodować wysypkę krwawić i być bardzo bolesne. Po prostu pozwól ciepłej wody moczyć go w czystości.

2 Niech całkowitego wyschnięcia. Jest to ważny krok! Możesz albo niech wyschnięcia lub wytrzeć do sucha czystą szmatką. Wilgoć będzie wspierać rozwój bakterii.

3 Zastosuj Cortizone 10 do obszaru zapowietrzonego. To, co kiedyś, ale Cortaid lub coś podobnego może działać tak samo dobrze. Zastosowano ją dwa razy dziennie, ale można to zrobić do 3 lub 4 razy na dobę. Kontynuuj, aż wysypka jest uzdrowiony.

Jak zabić wszy i gnidy

Jak zabić wszy i gnidy


Wszy są małe bezskrzydłe owady, które żywią się ludzką krew kilka razy dziennie. Wszy jaja lub gnidy są zazwyczaj znajduje się blisko powierzchni skóry, jak i na włosach. Nitów wyglądać żółtych, brązowych lub brunatnych kropek i są często mylone z łupieżem. Dorosłych i dziecka wszy nie są większe niż nasiona sezamu i szaro-białego do jasnobrązowego koloru. Wszy są bardzo zaraźliwe i powodować podrażnienie skóry, które obejmuje swędzenie, małe czerwone guzki i rany od drapania. Na szczęście, podejmowanie działań, aby zabić wszy i gnid usunie infekcję.

Instrukcje

Traktując osobę

1 Zdejmij ubranie zakażonej osoby. Zastosuj pediculicide za jego instrukcjami. Poinstruować osobę umieścić na czystej odzieży.

2 Grzebień wszy i gnid z włosów za pomocą grzebienia nit. Przedzielić włosy i starannie przeczesać włosy od nasady do wierzchołka. Powtórz czesanie co dwa do trzech dni.

3 Zastosuj ponownie pediculicide ciągu siedmiu do 10 dni od początkowego leczenia. Użyj grzebienia nit, aby usunąć wszy i gnid po zastosowaniu leku i co dwa do trzy kolejne dni.

4 Sprawdź osoba włosy co dwa do trzech dni na wszy i gnid. Wykonać testy na dwu do trzech tygodni, aż wszystkie wszy i gnid nie ma.

Traktując Home

5 Umieścić odzież zainfekowanego osoby, pościel i wszelkie inne tkaniny dotknął w ciągu dwóch dni przed zdiagnozowano w pralce. Umyj elementy w bardzo gorącej wodzie i wysuszyć na dużym ogniu przez minimum 20 minut.

6 Uszczelka nie wszystkie pozycje zmywalnych w szczelnym, plastikowym woreczku. Zostaw elementy w torbie przez dwa tygodnie. Alternatywnie, suche, czyste pozycje, że nie można prać w pralce. Odkurzać podłogi i meble w domu.

7 Zanurz plastrów zainfekowanego osoby, szczotki i inne przybory do włosów w alkoholu. Pozostawić elementy moczyć przez godzinę.

Wskazówki:

 • Kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny stosować pediculicide.

Jak wiedzieć, kiedy nie żyją wszy Gnidy

Wszy są małe pasożytnicze owady. Możesz dowiedzieć się, masz wszy, gdy ciągle drapać skórę głowy, lub jeśli czujesz, jeśli skóra głowy jest przeszukiwania. Starając się dostrzec, czy nit (jaja kobiecego wesz) zawiera jeszcze niedojrzały wesz może być trudne. Jeśli gnidy są martwe, jaja nie zawierają już żywych wszy. Może to być pomocne, aby udać się do lekarza, aby dowiedzieć się, czy nitów widać zawierają żywych wszy.

Instrukcje

Blisko Egzamin

1 Korzystanie z gęstego grzebienia, takie jak grzebień wszy, wziąć część włosów i powoli czesać się od skóry głowy. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, gnidy są najbardziej prawdopodobne, aby znaleźć przymocowane do trzonu włosa po jednej stronie, w ciągu jednej czwartej do połowy cala podstawy. Wszelkie jaja widać dalej się włosa nie może już się wykluł.

2 Za pomocą lupy, poszukaj nitów, które są białawy kolor i wyglądają jak małe, podpuchnięte ziaren ryżu. Jaja, które nie zawierają żywych wszy będą białe.

3 Aby określić, czy jajko zawiera embrion wszy, poszukaj nit, który ma wygląd w kolorze kawy. Nitów, które właśnie zostały zawarte pojawiają żółtawy lub szary.

4 Możesz powiedzieć, czy nit jest martwy podczas próby, aby go usunąć. Żywe gnidy są trudne do usunięcia, gdyż są one przyklejone do powierzchni swojego trzonu włosa.

5 Czy znajdziesz żywych lub martwych gnid, ważne jest, aby usunąć je z ręki lub grzebieniem. Pamiętaj, aby traktować inwazji, aby uniemożliwić innym zakażeniem.

Badanie lekarza

6 Przygotuj skórę głowy badane przez lekarza. Poinformować lekarza, jeśli objawy zaczęły więc może określić zakres swojej wszy i czy wszy są nadal aktywne.

7 Zapytaj swojego lekarza, aby użyć czarnego światła do identyfikacji gnid. Szkło powiększające dołączony do światła pomoże jej łatwiej zlokalizować gnid. Według pediatry dr Greene, żywe gnidy wszy będzie świecić, a martwe gnidy lub puste osłonki jaj nie będzie.

8 Czy lekarz leczyć głowę jeśli znaleziono żadnych nitów. To jest ważne, aby zapobiec gnid od wylęgu.

Wskazówki:

 • Jeśli masz inwazji wszy, rozpocząć leczenie jak najszybciej.
 • Zdejmij gnid lub wszy na żywo z obu paznokciem lub gęstego grzebienia. Wyrzuć nit lub wesz na tkanki lub uruchamiając grzebień pod ciepłą wodą.
 • Usuń wszystkie gnidy, które są natychmiast się blisko skóry głowy.
 • Unikać head-to-head kontaktu z innymi ludźmi. To jest jak wszy zazwyczaj przenoszą się z osoby na osobę.

Wszy Leczenie zabija wszy i gnidy Bez Picking

Zabiegi wszy są dostępne over-the-counter lub na receptę. Jeśli wszy, jeden z tych zabiegów jest zalecane w celu zabicia wszy oraz gnid więc można je łatwo usunąć. Nitów trzymać się włosa i są bardzo trudne do uzyskania z włosów, jeśli po prostu spróbować je usunąć, wybierając je.

Permetryna

Permetryna jest aktywnym składnikiem w ponad-the-counter leków, takich jak wszy pozbyć i Nix. Permethrin jest dostępny jako szampon lub krem ​​do płukania do stosowania na włosy, a do stosowania na płyn do ciała, w celu zabicia wszy oraz gnid. Zastosuj produkt zgodnie z zaleceniami na etykiecie. To zazwyczaj wymaga zastosowania płukania creme na wilgotne włosy i pozwolić pracować produkt na 10 minut przed spłukaniem. Permetryna szampon należy stosować na suche włosy. Płaszcz dokładnie włosy z szamponem; pozostawić na 10 minut, a następnie spłukać. Creme płukania i szampon aplikacje muszą być powtarzane w ciągu siedmiu dni. Zastosuj balsam permetryna czyścić suchą skórę. Obejmować wszystkie obszary skóry całkowicie, pozostawić na co najmniej osiem godzin, a następnie zmyć. Balsam do ciała powinny być skuteczne po jednej aplikacji.

Malation

Malation jest leczenie recepta na zabijaniu wszy. Jest sprzedawany pod marką Ovide. Zastosuj Ovide na suche włosy. Zastosuj wystarczy zwilżyć włosy aż do skóry głowy. Pozostawić do wyschnięcia na leki włosy. Po ośmiu do 12 godzin, wypłukać lek z dala i szampon włosy. Drugi wniosek nie powinny być wymagane, ale w razie potrzeby, można ponownie zastosować Ovide po siedmiu dniach.

Lindan

Lindan jest używany wtedy, gdy inne metody leczenia zawiodły. Istnieje potencjał do poważnych skutków ubocznych, takich jak drgawki przy stosowaniu tego leku, więc nie jest lekiem z wyboru do zabijania wszy i gnid. Lindan należy zastosować do wysuszenia skóry. Mokra skóra przyspiesza absorpcję leku i może być szkodliwe. Pokrycie skóry z szyi do dołu nogi z lindanu i pozwolić mu pracować przez osiem do 12 godzin. Umyć leków off w ciągu dwunastu godzin od aplikacji, ponieważ pozostawienie go na dłużej może powodować drgawki. Lindan powinien być użyty tylko raz.

Nitów

Po zabiciu wszy i gnid, możesz usunąć je z nit grzebienia, że ​​pochodzi z używanego produktu. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, może pomóc usunąć gnidy łatwiejsze, jeśli stosuje się detergent do mycia naczyń lub oliwa z oliwek do włosów lub grzebień pierwszy pomóc gnid mniej lepki. Doradzamy również przy użyciu metalu finetooth zaczesuje, a nie zwykły plastikowy nit grzebienia.

Jak usunąć gnidy i jaja z włosów

Jak usunąć gnidy i jaja z włosów


Niewiele rzeczy jest straszniej niż wiedząc, że maleńkie pasożyty roamingu swobodnie we włosach, ciesząc się ciepło i wysoką wilgotność skóry głowy. Niestety, praktykowanie higieny i mycia włosów codziennie nie chroni od wszy. Wszy są rozproszone poprzez bezpośredni kontakt z kimś, kto jest zainfekowany lub za pomocą osoby zakażonej kapelusz, grzebień lub szczotka. Chociaż wszy jaja (znane również jako nitów) są zasadniczo przyklejony do włosów, istnieje kilka sposobów, aby się ich pozbyć.

Instrukcje

1 Użyj over-the-counter wszy głowy szampon do zabić wszy dorosłych. Jeśli over-the-counter szampony są nieskuteczne, należy zwrócić się do lekarza o receptę wytrzymałości wszy głowy szamponem. Należy usunąć dorosłe wszy, bo dorośli będą nadal leżał gnidy we włosach.

2 Usiądź w dobrze oświetlonym miejscu, które umożliwia nitów do być łatwo widoczne. Połóż ręcznik wokół ramion. Poproś znajomego, aby przeszukiwać swojej świeżo szamponem włosy.

3 Usuń wszelkie splątania z włosów z dużą zębów dyspozycji grzebienia.

4 Grzebień przez małe części włosów przy użyciu metalowej drobnych zębów wszy grzebień. Zęby grzebienia powinien być sztywny i mieć wąskie szczeliny między nimi. Metalowy grzebień zmiażdży gnidy jak włosy czesane przez.

5 Poszukaj nitów podczas gdy powoli czesanie każdą sekcję włosów od korzeni do końca. Gnidy są o wielkości maku. Gnidy są żółtawe, jasnobrązowy lub tan w kolorze. Po wykluły, pozostawiają białą lub jasną powłokę tyle. W przeciwieństwie do łupieżu, nie można przesuwać się.

6 Wyjmij gnid lub gruzu z grzebienia z ręcznikiem papierowym. Zanurzyć grzebień w wodzie z mydłem. Sprawdź, grzebień jest czysty.

7 Kontynuuj przeszukiwać każdej sekcji włosów co najmniej trzy razy. Zwrócić szczególną uwagę na włosy, które znajduje się z tyłu szyi, wokół uszu i tylnej części główki.

8 Kontynuuj przeszukiwać małych odcinkach włosów, przypinanie się odcinki, które zostały już czesane z pinami bobby lub małe spinki do włosów.

9 Powtarzaj ten proces, aż każda część włosów została przeszukana.

Jak długo wszy Gnidy Live?

Nitów vs. Wszy

Entomologowie zgadzam się na rzeczywistej definicji "gnid". Niektóre źródła podają, nitów w rzeczywistości nie są żywe, ale są puste skorupy jaj pozostawione po luku wszy ludzkiej głowy. Inne odnoszą się do wszystkich jaj jako nitów i odróżnić stan jaja jako albo "na żywo" lub "wykluły". Są to żółto-brązowy i biały, gdy na żywo po wesz jest wykluły. Puste gnidy są zwykle dalej się włosa niż niewyklutych jaj, które są dołączone w pobliżu korzeni. Są one przymocowane klejem substancji podobnej do ludzkiego włosa i nie mogą być napowietrzane lub zmywane, lecz muszą być usunięte ręcznie.

Cykl życia wszy

Wszy są małe owady, które żyją od 40 do 50 dni i przechodzą przez trzy etapy w cyklu życia. W fazie jaj, samice louse stanowi jajo i betonów go do wału włosach użytkownika. W 10 dni do dwóch tygodni, jaj wylęgają małe, prawie niewidoczne nimfy. Podczas stadium nimfy, wszy nie można odtworzyć. Etap ten trwa około 12 dni przed wesz osiąga stadium dorosłe.

Wszy głowy dorosłych:

Po osiągnięciu etapu dorosłych, wszy Mate. Dorosła samica wszy stanowi czterech do 10 jaj codziennie, rozpoczęcie cyklu i kolejne pokolenie całego. Dorosłych kobiet żyje około 28 dni i może złożyć do 88 jaj ponad jego żywotności. Wszy żyć na krwi z ludzkiego gospodarza i zmienić na ciemniejszy kolor po karmieniu.

Jak odkręcić gnidy z włosów

Jak odkręcić gnidy z włosów


Gnidy są jaja wszy. Wszy są pasożytami, które zarażają ciało i żyją na krwi gospodarza. Wszy są łatwo rozprzestrzenia się w bliskim kontakcie, więc są bardzo zaraźliwe. Ten problem jest powszechny w szkołach, miejscach pracy i domach, ale są obszary, w których rozprzestrzenianie wszy. Chociaż istnieje owadobójcze szampony, które zabijają wszy i gnidy we włosy i skórę głowy, produkty te są toksyczne. Lepszym rozwiązaniem jest fizycznie usunąć i poluzować gnid z włosów.

Instrukcje

1 Wlać 3 łyżki wszy szampon do miski. Szampon posiada środki owadobójcze, które zabijają gnidy i wszy.

2 Umieść głowę pod kran zlew lub stanąć pod prysznica. Włączeniu ciepłej wody do całkowitego zwilżenia włosów.

3 Grzebień przez mokre włosy z grzebienia metalowy nit. Nit grzebienie grzebienie są małe zębów, które usuwają gnid z włosów i skóry głowy. Nitów przypominają pąki na wierzby cipki, miękkie wyglądające i rundę.

4 zeskrobywania nit comb do boku pojemnika tak wpaść gnid szamponu wszy. Jest to najlepszy sposób na zabicie gnidy po odkręceniu i wyjęciu z włosami.

5 Powtórz kroki od 1 do 4, co cztery dni, aby usunąć nowe gnidy, które pojawiają się.

6 Kontynuuj ten proces usuwania przez co najmniej dwa tygodnie, aby pewne wszystkie gnidy nie ma.

Wskazówki:

 • Podczas gdy niektórzy ludzie używają pincety, aby rozluźnić gnidy, to czasochłonny proces. Nit grzebienie pracować znacznie szybciej.

Jak usunąć gnidy Distilled Ocet z Białego

Gnidy są wszy jaja. Są to małe, owalne, białe jaja, które przywiązują do włosów, zwykle w cala głowy. Chociaż wszy szampony zabija dorosłe wszy, wszelkie ocalałe nitów mogą wykluć w ciągu tygodnia lub dwóch i doprowadzić do ponownego zakażenia. Usuwanie każdy nit z dobrym metalowy grzebień wszy jest istotnym elementem leczenia wszy. Od nitów przymocować do włosów z substancją podobną do cementu, czesanie sam może przegapić kilka gnid. Dodatek octu destylowanej do leczenia może pomóc rozpuścić więź gnid "do trzonu włosa.

Instrukcje

1 Umyj włosy szamponem wszy leczenia zaleconego przez lekarza lub farmaceuty. Wypłukać szampon dokładnie i wysusz włosy ręcznikiem w celu usunięcia nadmiaru wilgoci.

2. Czy osoby zakażonej do tyłu nad zlewem lub wanną. Trzymaj ręcznik nad ich oczu, by ich chronić. Wlać 01:59 szklanki octu destylowanej na włosy, żeby go nasycić.

3 Wyciśnij nadmiar wilgoci delikatnie i owinąć głowę człowieka w ręcznik. Pozostawić na około jedną godzinę.

4 Zdejmij ręcznik. Szampon do włosów z regularnym szamponem. Użyj odżywki, aby ułatwić czesać przez sploty. Opłukać i ręcznik nadmiar wilgoci.

5 przeczesać włosy, gdy jeszcze wilgotne pomocą grzebienia metalu wszy. Pracować na jednym małym punkcie w czasie, grzebień ciągnie się od skóry głowy przez końce włosów.

6 Zbadaj włosy jak przejść, aby zapewnić nie ma nitów. Bezpieczne sekcje, jak zakończyć je z spinki do włosów, aby utrzymać go z drogi, jak przeszukiwać innych sekcji.

7 na grzebień przetrzeć wilgotną papierowym ręcznikiem i spłukać go wielokrotnie w celu usunięcia gnid przywiązanie do zębów podczas pracy. Wrzucać ręczników papierowych w odkrytym naczyniu po czesanie.

8 Sprawdź włosy codziennie więcej nitów. Powtórzyć zabieg siedem dni później, aby zapewnić wszystkie wszy są tępione i wszystkie gnidy są usuwane. Kontynuuj sprawdzanie włosy codziennie przez kolejny tydzień. Powtórzyć zabieg, jeśli dalsze gnidy są widoczne.

Najprostszym sposobem, aby usunąć gnidy

Najprostszym sposobem, aby usunąć gnidy


Nitów, inaczej znane jako wszy lub wszawicy capitis, to małe szare pasożytnicze owady, które żyją w skórze głowy. Gryźć ich skórę i żywią się krwią gospodarza, powodując poważne swędzenie skóry głowy. Nit zarażenia są częstym problemem z dzieci w wieku szkolnym, jak można je łatwo przenosić z jednego dziecka do drugiego. Istnieje kilka sposobów, aby usunąć gnidy, jak poprzez stosowanie środków naturalnych i ziołowych do włosów. Ten prosty, ale skuteczny, technika wykorzystuje over-the-counter nit grzebień szampon i drobnych zębach, aby pozbyć się gnid.

Instrukcje

1 detangle włosy przez czesanie przez niego ze szczotką do włosów.

2 Zastosuj szampon nit do korzeni włosów i umyć go przez. Pozostawić na odpowiednią ilością czasu, w sposób określony w instrukcji tego wyrobu.

3 dokładnie przepłukać włosy świeżej wodzie, aż wszystkie ślady szamponu są usuwane. Natrzeć dużą plamę odżywka do włosów, zapewniając, że obejmuje cały wał. Pomoże to nit grzebień do schodzenia przez włosy.

4 część włosów na sekcje i zabezpieczyć z spinki do włosów. Grzebień każdą sekcję włosów od nasady do wierzchołka za pomocą drobnych zębach nit grzebień. Upewnij się, że usunięcie wszystkich maleńkich białych jaj, jak szampon nit nie może zabić je. Powtarzaj proces, dopóki nie czesane przez wszystkie sekcje.

5 spienić włosy z normalnym szamponem i spłukać czystą wodą.

6 Umyć wszystkie ubrania, pościel i ręczniki, aby zmniejszyć ryzyko ponownego zakażenia.

Jak odkręcić wszy gnidy i jajka

Wszy to pasożyty, które żerują na krwi. Zgodnie z Mayo Clinic, wszy są bardzo częste zakażenia. To ważne, aby szybko leczyć zakażenia wszy jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się owadów do innych. W trakcie leczenia, należy podjąć środki zapobiegawcze, takie jak mycie pościel, aby zapewnić, że nie dostaniesz ponownie zainfekowany. Istnieją różne sposoby nietoksyczne, które można stosować, aby pozbyć się wszy nitów lub jaj. Jednakże, jeśli te metody nie działają, trzeba być przepisane leki od lekarza do zwalczenia infekcji.

Instrukcje

Mydło do mycia naczyń

1 Sprzedam grzebień wszy, który ma metalowe zęby. Tego rodzaju grzebienia jest przeznaczone do usuwania nitów, ponieważ zęby grzebienia są ściśle ze sobą i tworzy się twardszy teksturę.

2 Dokładnie zgasić włosy w mydła do mycia naczyń. Lepiej jest używać mydła, które zawierają środek odtłuszczający, ponieważ te rodzaje mydeł może pomóc rozpuścić materiał, który pomaga nit dołączyć się do włosa. Użyj więcej mydła wokół głowy i niech mydło pozostać na skórze głowy przez co najmniej 10 minut.

3 Delikatnie pociągnij grzebień wszy we włosach, zaczynając od głowy i swój sposób pracy w dół trzonu włosów. Zanurzyć w gorącej wodzie grzebień, i powtórzyć proces przenoszenia grzebień od skóry głowy po włosach.

4 Jeśli usuwania gnid z włosów dziecka, identyfikacji nit przez jego owalny kształt i szaro na białawy kolor. Jak jesteś czesanie przez Twojego dziecka włosy, można usunąć nit palcami i wytrzeć nit na papierowym ręczniku.

5 Kiedy już czesane przez włosy, umyć włosy ciepłą wodą, aby spłukać mydło z włosów. Moczyć swój grzebień w occie i ciepłej wody, aby zniszczyć wszystkie gnidy pozostawionych na grzebieniu. Trzeba powtórzyć proces soaping i czesanie włosów co cztery dni do dwóch tygodni.

Ocet i woda

6 Użyj leczenie ocet i wodę. Możesz użyć tej metody po wykonaniu leczenia Nix lub Rid, które są ponad-the-counter produkty szampon do usuwania wszy. Przed użyciem roztwór octu i wody na głowy Postępuj zgodnie z instrukcjami metod szamponu.

7 Użyj trzy filiżanki octu i trzy szklanki wody, aby zrobić ocet i wodę rozwiązanie. Całkowicie nasycić włosy i owiń włosy w ręcznik. Według Washington County w "Przewodnik do wszy leczenie i zapobieganie" należy moczyć włosy w roztworze na 60 minut, a nie mniej niż 30 minut.

8 rozwiązanie z umyć włosy. Zacząć czesać włosy grzebieniem wszy, usuwając wszystkie gnidy jak iść.

Wazelina

9 Płaszcz skórę głowy grubą warstwą wazeliny. Zabierz swoje włosy i pali go pod czepek. Ta metoda jest bałagan, więc możesz owinąć ręcznikiem wokół ramion przed aplikacją.

10 Zostaw wazelinę we włosach przez kilka godzin. Jeśli masz złe inwazji, można spać z wazeliną w Twoim noc włosów. Pamiętaj, aby położyć ręcznik na łóżku przed pójściem do łóżka, jeśli śpisz z wazeliną we włosach.

11 Używaj mydła do mycia naczyń w celu usunięcia galaretkę z włosów. Olej dziecko może pomóc, ale może to zrobić włosy tłuste i trudniejsze do szampon zarówno wazelinę i olej z włosów.

12 Gdy już szamponem włosy, rozpocząć proces czesania gnidy z włosów. Możesz skorzystać z tej metody, jak często, jak to konieczne.

Wskazówki:

 • Kiedy wizytą na wszy, regularnie myć pościel.
 • Umyć pościel i pluszaki w najgorętszym możliwym ustawieniu. Wysuszyć pościel w najgorętszej ustawienie przez co najmniej 20 minut, aby zabić gnidy.
 • Prać przedmiotów, które nie mogą w inny sposób być myte.
 • Dla zabawek, które nie mogą być myte, umieścić elementy w zamykanej plastikowej torebce przez ponad 48 godzin.
 • Jeśli masz wszy, nie zawsze dzielić produktów do włosów, takich jak szczotki do włosów z innymi.
 • Nie udostępniaj ręczniki lub ubrania z innymi.
 • Jeśli żadna z nietoksycznych sposobów nie tyle zabić wszy, trzeba zobaczyć lekarz przepisywać silniejsze leki na zabicie gnidy i wszy.

Jak korzystać z Mayo uzyskać wszy jaja i Gnidy Out

Jak korzystać z Mayo uzyskać wszy jaja i Gnidy Out


Odkrywają, że Ty lub Twoje dziecko ma wszy mogą być niepokojące, co najmniej. Proces pozbywania się wszy i gnidy może być równie stresujące. Większość produktów wszy komercyjne zawierają silne substancje chemiczne i środki owadobójcze. Możesz być niechętne do korzystania z tych produktów chemicznych z ładunkiem na temat swoich dzieci i siebie, ze względu na potencjalne szkody, jakie stwarzają. Alternatywne terapie, określane mianem suffocants, może być stosowany do zabijania wszy oraz gnid dlatego nie mogą dalej namnażać.

Instrukcje

1 Smooth majonez wszystko nad głową, pracy majonez nad włosów z końcami do korzeni. Dodaj więcej majonez dokładnie płaszcz obszar główny oraz skórę głowy.

2 Umieść plastikowy czepek na głowie i podwinąć włosy do nasadki. Zostaw czepek na osiem godzin, aby utrzymać majonez na skórę głowy, więc może zabić wszy i jaja.

3 Wyjmij czepek i wyrzucić. Umyj włosy szamponem z normalnego do usunięcia majonez i jego towarzyszący wazeliniarstwo.

4 Grzebień włosy od korzenia wałów na końcach w celu usunięcia gnid. Szamponu może wypłukać martwe wszy, ale gnidy są przymocowane do trzonu włosa z substancją podobną do kleju. Drobnych zębów, grzebień do usuwania nit skutecznie usuwa jaja po dusi je z majonezem.

Wskazówki:

 • Umyć zmywalne takie elementy, jak pościel, zasłony i obicia w możliwie najgorętszej wodzie zabić wszy i gnid.
 • Umieść elementy nie nadające się do prania w szczelnym worku na śmieci. Zostaw je w torbie na śmieci przez dwa tygodnie do zabijania wszy i gnid. Próżnia wszystko się pozbyć martwych wszy przed wznowić elementy.
 • Unikaj dzielenia się czapki, grzebienie i szczotki, gdy ktoś ma wszy. Naucz dzieci, aby zrobić to samo w szkole, aby uniknąć wszy coraz.