adcov.com

gleboki tkankowy masaż

Głęboko tkankowy masaż & efekty

Głęboko tkankowy masaż & efekty


Każdy, kto kiedykolwiek traktować siebie do całkowitego masażu ciała zna pozytywny wpływ ta forma leczenia ma na ciele. Jednak masaż nie jest "jeden rozmiar dla wszystkich" leczenia. W rzeczywistości, według Billa Naylor, licencjonowanego masażysty, "praca głęboko tkanki może oznaczać różne rzeczy dla różnych ludzi, ale ogólnie ten rodzaj nadwozia jest zorientowany w kierunku określonego celu, wymagających delikatnych rąk, które są prowadzone przez rozległą wiedzę mięśniowo-szkieletowych anatomii. "

Stres i napięcie Relief

"Ludzie, którzy wkrótce przewlekłych wzorców stresu i napięcia, które zostały wyrażone w bólu mięśni są idealnymi kandydatami do masażu tkanek głębokich", mówi Bill Naylor, LMT. Stosowanie głębokiego nacisku wzdłuż włókien mięśnia, stosując techniki długo głaskanie, zachęca do uwolnienia napięcia mięśni lub skurcze.

Ulgę w bólu

Podczas terapii głęboko masażu, terapeuta wywiera nacisk za pomocą palców, kostki, łokcie i przedramiona w bolesnej okolicy, co zwiększa przepływ krwi do tkanki. Zwiększony przepływ krwi sprzyja uwalnianiu toksyn, takich jak kwas mlekowy, który jest czynnikiem ból mięśni i ból.

Zakres ruchów poprawiła

Terapia głęboko tkanek ma również korzyści rozbijając blizny, które są wynikiem urazu lub zabiegu chirurgicznego. To pozwala na powrót do normalnego funkcjonowania organizmu oraz zwiększa zakres ruchu.

Nastrój npm

Badanie przeprowadzone w 2008 roku i opublikowane w Annals of Internal Medicine wykazały, że masaż zmniejszył ból i poprawić nastrój pacjentów cierpiących na raka. Bill Naylor, LMT, wymienia również podniesienie nastroju jako jeden z czterech największych zalet masażu głębokiego tkanek. Zdaniem Billa, "Dotyk doświadczonego masażysty może umożliwić klientowi usłyszeć szepty organizmu, zanim ma zacząć krzyczeć."

Głęboko tkankowy masaż dla Pain

Głęboko tkankowy masaż dla Pain


Głęboki masaż tkanek wykorzystuje zwiększony nacisk na ukierunkowanie części ciała, gdzie występuje napięcie mięśni. Ten rodzaj masażu zazwyczaj skupia się na konkretnych obszarach problemowych, takich jak ograniczony zakres ruchu, ból w dole pleców, bólu kulszowego, bóle mięśni itp Według Sports Injury Clinic, "masaże może utrzymać ciało ogólnie w lepszej kondycji, zapobiega urazom i utrata mobilności, leczyć i przywrócić mobilność do poszkodowanej tkanki mięśniowej, zwiększenie wydajności i rozszerzyć ogólną żywotność kariery sportowej. "

Funkcja

Głęboki masaż tkanek pomoże rozciągania mięśni, które staje się sztywna z intensywnego treningu i powtarzalnych ruchów. Masaż wspomaga przepływ krwi w całym organizmie. Kwas mlekowy, że buduje podczas ćwiczeń jest następnie usuwany z mięśni poprzez techniki tkanki głębokości. Masażystów cel obszary dyskomfortu, a także przeciwstawnych grup mięśniowych, które zrekompensować szkody. Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, "A badania 64 pacjentów z przewlekłym bólem szyi stwierdził, że masaż leczniczy jest bardziej korzystne niż książki samoopieki w zakresie poprawy funkcji i łagodzeniu objawów."

Rozważania

Licencjonowani masażystów mieli odpowiednie szkolenie tego typu intensywnego masażu. Kolejna kwalifikacja zwrócić uwagę przy wyborze terapeuty masażu jest sportowiec, który stał się masaż terapeuta. Sportowcy mogą doświadczyli podobnych skręcenia, szczepów lub obrażeń podczas własnego treningu. Ich dodatkową wiedzę jest korzystne w ich techniki masażu. Jeśli uda im się ustalić, jak ból nabyte, mogą skutecznie leczyć i zapobiegać w przyszłości.

Częstotliwość

Mięśnie potrzebują czasu, aby odzyskać od intensywności głębokie masaże tkanek. Zaleca się je w dowolnym miejscu z tygodnika na miesiąc, w zależności od preferencji klienta i budżetu. Amatorskie sportowcy korzystają z miesięcznych masaży, aby zapobiec urazom i zwiększyć wydajność mięśni, podczas gdy profesjonalni sportowcy wymagają częstszych masaże.

Wycena

Ceny głębokie masaże tkanek różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkasz i zakładu, w którym pracuje terapeuta masażu. Ceny spa uruchomić zazwyczaj na wyższym końcu, zwykle około sto dolarów za godzinę. Freelance masażystów zazwyczaj mają niższe stawki. Masażystów można znaleźć również w chiropraktyka biur. Szkoły masażu oferują zniżki na swoje usługi.

Ostrzeżenia

Pewne warunki są przeciwwskazane z głęboki masaż tkanek. Są to połamane kości, stłuczenia mięśni, otwarte rany, zapalenie stawów, zakażenia skóry i między innymi. Komunikować się otwarcie z masażysty o szkody i wysokości ciśnienia używanego. Niektóre dolegliwości typowe z tego masażu, jednak należy zachować ostrożność z bolesnych obszarów. Również, gdy głębokie masaże tkanek promować krążenie, mogą zostawić cię odwodnione. Spożywać dużo płynów przed i po masażu.

Jakie są korzyści z masażu dla narkolepsji?

Jakie są korzyści z masażu dla narkolepsji?


Narkolepsja to zaburzenie neurologiczne, które wpływa na zdolność mózgu do regulowania swój cykl sen-czuwanie. Narcoleptics doświadczyć oprzeć boty senności, które mogą spowodować, że nagle zasnąć. Inne kwestie wynikające z narkolepsji to nagłą utratę mięśni mimowolne i halucynacje lub paraliż, podczas zasypiania i przebudzenia. Leki na receptę mogą pomóc z objawami, ale nie ma lekarstwa na narkolepsję. Masażu w połączeniu z leczenia może pomóc w kontrolowaniu objawów narkolepsji.

Ulepszona uśpienia

Narkolepsja może uniemożliwić uzyskanie snu całonocny. Jedną z korzyści płynących z masażu jest to, że może to poprawić jakość nocnego snu. Masażu pomaga się zrelaksować i pomaga rozluźnić mięśnie. Jak można się zrelaksować, organizm uwalnia stres i napięcie zostało gospodarstwo w. Lepszy sen może pomóc zminimalizować problemy związane z narkolepsji dziennej. Masaż leczniczy jest sposobem, aby pomóc Ci lepiej spać bez użycia leków. Według Narodowego Instytutu Zaburzeń Neurologicznych i skok, utrzymując regularny harmonogram snu i unikanie alkoholu i kofeiny są kluczem do zarządzania narkolepsji. Masaż leczniczy może pomóc zwiększyć skuteczność aktualna rutynowe w nocy.

Ulepszona Muscle Tone

Masaż terapii i ćwiczeń wzmacnia słabe lub napięte mięśnie. Jak Twój dostać masaż, twoje mięśnie będą się zrelaksować i poprawi krążenie. Masaż leczniczy może nawet przyczynić się do poprawy napięcia mięśniowego. Ulepszona napięcie mięśni i siły mięśni może pomóc zwalczać utratę napięcia mięśni związanego z narkolepsji. Ulepszona cyrkulacja pomaga wszystkie swoje funkcje organizmu działają lepiej. Utrzymanie dobrej kondycji fizycznej mogą pomóc Ci lepiej spać i nie dopuścić do uszkodzenia mięśni podczas odcinków narkolepsji.

Łagodzi depresji i lęku

Masaż leczniczy może pomóc zmniejszyć uczucie depresji i lęku. Jak się zrelaksować podczas masażu stężenie lękowe obniży. Snu i poprawie cyrkulacji również odgrywać rolę w łagodzeniu depresji i lęku. Narkolepsja może być trudny warunek do czynienia i nie jest niczym niezwykłym dla narcoleptics czuć niepokój. Nie wiadomo, kiedy pojawi się odcinek może utworzyć stan ciągłego niepokoju. Depresja i lęk może mieć fizyczne skutki uboczne, jak również. Masażu jest jednym ze sposobów, aby pomóc złagodzić te uczucia nie opierając się na leki na receptę.

Jak korzystać z masaż w celu złagodzenia ból szyi

Jak korzystać z masaż w celu złagodzenia ból szyi


Masaż leczniczy jest popularnym sposobem radzenia sobie z bólem karku. Jak masaż jest nieinwazyjne podejście do radzenia sobie z bólem i dyskomfortem, może być bezpiecznie stosowany przez większość ludzi, niezależnie od ich wieku, ogólnego stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z masażu w celu złagodzenia bólu szyi.

Instrukcje

Masaż szyi w celu łagodzenia bólu

1 Recline na podłodze ręcznik zwinięty tuż pod łopatkami. Pozwoli to na szyję, aby rozciągnąć i kręgosłup, aby wydłużyć.

2 Poczekaj kilka minut, rozluźniające mięśnie.

3 Wstań i usiąść prosto na krześle.

4 Użyj oleju masażu. Do masażu karku i te, które mają złagodzić bóle głowy, ból, wybrać olej, który zawiera kapsaicynę, ponieważ nagrzewa się z użytkowania, zapewniając komfortowe uczucie w dotyku.

5 Użyj rąk zlokalizować mięsień trapezowy, która biegnie w dół od szyi oraz w górnej części ramienia. Jeśli próbujemy złagodzić ból po lewej stronie szyi, prawą ręką i odwrotnie.

6 Zacznij od góry i palcami ugniatać mięśnie na tyle mocno, że można czuć presję, bez odczuwania bólu.

7 masaże uzupełnić rozciąganie. Użyj światła odcinki, na przemian z atakami samodzielnego masażu aby uzyskać zwolnienie z bólu szyi. Do tego, przechylić głowę na bok i przytrzymaj tę pozycję przez kilka sekund, upewniając się, że można zachować ramiona rozluźnione.

8 przesunąć głowicę z drugiej strony i do góry i w dół do całkowitego rozciągnięcia.

9 Oceń swój poziom bólu. Jeśli nie występują wystarczająco ulgę podczas korzystania z gołymi rękami, rozważyć zakup narzędzie do masażu, który zapewnia zarówno ciepło lub wibracje ciała.

10 Znajdź partnera i na przemian masowania siebie.

Wskazówki

 • Jeśli masowanie kogoś innego, zacznij od pocierania mięśnie szyi zamiast wyrabiania. Przejść do bardziej intensywnych ruchów jako osoba wskazuje, że nie ma bólu.
 • Jeśli masowanie kogoś innego, należy być ostrożnym. Niektóre osoby są bardziej wrażliwe niż inne, i można ciągnąć mięśni lub uszczypnąć nerw, jeśli stosuje się zbyt dużego nacisku na niewłaściwym obszarze.
 • Należy zwrócić uwagę na obszary, które czują się słaby lub zbyt wrażliwa na dotyk. W przypadku wystąpienia bólu, że jest za mocne lub zlokalizowane, może wymagać profesjonalnej pomocy, aby upewnić się, że nie ma bardziej poważny problem.

Jak Oblicz masę Xenon

Jak Oblicz masę Xenon


Ksenon jest pierwiastek się w bardzo małych ilościach w atmosferze. Xenon jest członkiem rodziny szlacheckiej gazu, wraz z helu, neonu, radonu i innych. Xenon jest używany w wielu zastosowaniach optycznych, takich jak światła stroboskopowe, fotografowanie z lampą błyskową żarówek i laserów. Xenon ma masę atomową 131,293 i jest to liczba atomowa wynosi 54.

Instrukcje

1 Oblicz liczbę moli ksenonowe próbujesz zmierzyć. Jeśli pojawi się pytanie, do obliczania masy ksenonu na egzaminie, pojemność może być podawana jako część pytania. Mola gazu wynosi około 6,02214 x 10 ^ 23 cząsteczek substancji.

2 obliczyć masę molową ksenonu przy użyciu masy atomowej. Na szczęście, masa atomowa można przekształcić bezpośrednio do masy molowej, zastępując g jednostek atomowych. Dlatego ksenonu, o masie atomowej 131,293, posiada masę molową 131,293 g / mol.

3 pomnożyć liczbę moli razy masa cząsteczkowa ksenonu. Na przykład, jeśli okaże się, że masz 5 moli ksenonu, pomnożyć tę liczbę przez masy atomowej ksenonu - 131,293 g / mol. Otrzymaną masę równą 5 x 131,293 = 656,465 gramów.

Masaż dla Neck Pain Relief

Szyja jest wykonana z kręgów zaczyna się w górnej części tułowia, a kończąc na podstawy czaszki, a mięśnie w szyi wsparcia głowy i pomóc jej przejść. Szyja nie ma tak dużo ochrony, kręgosłupa, co podatne na ból i kontuzje.
Ból szyi występuje podczas uszkodzenia tkanek miękkich, zapalenia i infekcje, stres lub urazy z wypadków samochodowych sportowych. Na szczęście, istnieją różne masaże łagodzenia bólu szyi, które zmniejszają stan zapalny i obrzęk wywołane ostrego urazu.

Czy Ice Masaż

Możesz zrobić masaż lodem w domu, aby zmniejszyć ból szyi. Masaże tkanek i lód zdrętwiałe zmniejszyć obrzęk i stan zapalny, który wynikać z urazu. Możesz używać lodu z powrotem, duże kostki lodu lub zamrozić wodę w plastikowym kubku, a następnie natrzeć masy lodu w ruchu kołowego na bolesnej okolicy, pobyt z dala od kostnej części szyi. Wystarczy tylko masować obszar na około pięć minut trzy lub cztery razy dziennie, aby zmniejszyć stan zapalny, choć można użyć okład z lodu na dłużej --- 15 do 20 minut trzy lub cztery razy na dobę.
Upewnij się, że masz pod ręką ręcznik rozkoszować się wody spowodowane przez topnienie lodu.

Pobierz Masaż leczniczy

Umów się na sesję 30-lub 60-minutowy z licencjonowanego masażysty. Tych specjalistów pomóc złagodzić ból szyi masując mięśnie, ścięgna, wiązadła i tkanki miękkie, co powoduje zwiększenie zakresu ruchu po sesji.
Masażystów zazwyczaj korzystają olejki do masażu oprócz lodu i ciepła w celu maksymalizacji efektów. Skorzystać z masażu trzy razy w tygodniu aż do szyi ból ustępuje i nadal się masażom, co najmniej raz w tygodniu, jako środka zapobiegawczego.

Spróbuj Reflexology

Odwiedź licencjonowanego reflexologist, jak refleksologia łagodzi ból szyi spowodowanego stresem. Dr Nicole Nisly, szef Uniwersytetu Iowa szpitali i klinik współczesnej i Kliniki Medycyny Alternatywnej, mówi refleksologia łagodzi stres i napięcie, poprawia funkcje nerwowe i poprawia krążenie. Reflexologists znaleźć odcisków na dłoniach, stopach i płatki uszu, które odpowiadają określonej części ciała, a następnie delikatnie masaże nich. Możesz też kupić książki o refleksologii w celu łagodzenia bólu szyi w domu.

Narzędzia do masażu barku

Narzędzia do masażu barku


Codziennych czynności, takich jak siedzi przed komputerem i hunching nad kierownicą podczas jazdy prowadzą do napiętych, nieelastycznych mięśni w szyi i górnej części pleców, powodując ból barku. Według MassageTools.com, ból barku występuje, gdy "mięśnie klatki piersiowej i skrócenie umowy, powodując mięśnie w górnej części pleców, aby się nadmiernie." Na szczęście, istnieje wiele at-home na ramię narzędzia do masażu, które zapewniają relaks, ulgę w bólu i poprawę jakości życia.

Memory Stick

Stick przez wewnątrzkomórkowych, jest pokryta szczebli plastikowych, które pozwalają jej schodzenia iz powrotem na ból mięśni. Ten długi pręt z uchwytem z tworzywa sztucznego uchwyty na obu końcach jest w zmiennej długości, od 17 do 30 cali, z dłuższe wersje są idealne do masażu szyi i ramion. Memory Stick jest także w różnych napięć. Twardsze wersje są idealne do głębokiego masażu tkanek, według The-Stick.co.uk, podczas gdy bardziej elastyczne wersje są lepsze dla bardziej miękkiego masażu. Wymyślone i wyprodukowane w USA od 1991 roku, Memory Stick kosztuje wszędzie od 25 do 40 dolarów w cenach z 2010.

Backnobber II

O nieregularnym kształcie S, Backnobber II nie wymaga od użytkownika, aby osiągnąć za jego plecami do korzystania z narzędzia. To jeden rozmiar dla wszystkich masażer pomaga na stres i napięcia spowodowane przez urazy, stres fizyczny i przewlekłych chorób, takich jak zapalenie stawów i zapalenie kaletki, według MassageTools.com. Backnobber II jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących masaż w podróży. Specjalny mechanizm blokujący pozwala być demontowane, montażu łatwo do teczki standardowego rozmiaru lub torbę. Backnobber II jest tworzony przez nadciśnienie Spółki i kosztów między 29 i 40 dolarów.

Bongers

Bongers są nowoczesne podejście do tradycyjnego japońskiego narzędzia do masażu. Przeznaczony do uzyskania podobnego do masażu shiatsu, Bongers składają się z kulą kauczuku znajdującego się na końcu wałka metalowego z drewnianym uchwytem. Działanie sprężystych perkusja z napięcia w ramionach, poprawiając jednocześnie krążenie. Według Aktywny Forever.com, "wpływ penetracji zapewnia stymulujący fali uderzeniowej przez cały mięśni, łagodzi ucisk i ból niemal natychmiast." Bongers kosztować od 14 do 25 dolarów.

Thumper MiniPro 2 do masażu

Thumper MiniPro 2 Masażer zapewnia masaż profesjonalnej jakości dla szyi i ramion. Bieganie między 189 a 229 dolarów, Thumper nie wymaga od użytkownika, aby zastosować dodatkową presję. W podróży przez fale uderzających mięśnie z trzech dostępnych prędkości. Leżącego w pozycji embrionalnej pozwala użytkownikowi na dostęp do trudno dostępnych miejsc, jak dolnych ramion i górnej części pleców. Thumper MiniPro 2 waży trzy kilo i jest przeznaczony zarówno dla małych jak i dużych mięśni.

Tennis Ball

Piłka tenisowa jest tani mało znane narzędzie do masażu ramion, które można znaleźć niemal wszędzie. SaveYourself.ca zauważa, że ​​"celem masażu piłką tenisową jest uzyskanie zwolnienia poprzez zastosowanie tylko odpowiednią ilość ciśnienia:. Tyle, aby zrobić coś dobrego, ale nie na tyle, aby drażnić węzeł" Ustawienie piłki tenisowej od ściany lub podłogi i ramię, użytkownik może zidentyfikować punkty nacisku, łagodzi napięcie.

Jak dać masaż szyi i ramion

Jak dać masaż szyi i ramion


Masażu jest zawód, w którym rośnie szyi i barków masaże są powszechne. To proste, aby dowiedzieć się, jak dać masaż szyi i ramion. Wykonaj następujące kroki, aby sprawdzić, czy ci się to na tyle, aby wprowadzić zupełnie nowy zawód.

Instrukcje

1 Znajdź znajomego, który jest chętny do wymiany masaże z tobą. Umieść profesjonalny fotel do masażu w miejscu, gdzie można poruszać się po niej bez w innych mebli. Jeśli nie masz dostępu do krzesła do masażu, mają twój przyjaciel siedzieć w zwykłym, prostym tylnym fotelu.

2 z przyjacielem w fotelu do masażu, należy umieścić głowę na miękkim otworem. Jeśli używasz zwykłego krzesła, mieć twój przyjaciel siedzieć w fotelu.

3 Rozpocznij masuje dolną okolicę barku. Sprawiają, że palce i dłonie rąk wcierać w ramionach ruchem okrężnym.

4 Użyj łokcie zrobić kolisty ruch masażu w ramionach. Zastosuj wzorzec przeszukiwania z kciukami i łokciach.

5 Uruchom masaż szyi przez ugniatanie mięśni w kierunku ramion. Przesuń palcami ruchem okrężnym i lekko przesunąć w górę z każdym okręgu. Przejście od podstawy czaszki się szyjki. Powrócić w drugim kierunku, z wykorzystaniem tych samych wniosków.

6 Powtórz te ruchy w różnych kierunkach, aż zakończeniu masażu i objęło cały obszar szyi i ramion.

Jak dać masaż szwedzki na barkach

Jak dać masaż szwedzki na barkach


Ramiona i szyja są 2 z najbardziej intensywnych repozytoriów dla napięcie mięśni i napięcia. Robi masaż szwedzki na ramionach jest skutecznym sposobem, aby złagodzić ból ramion i szyi, aby odpocząć i zacząć resztę ciała. Wykonaj następujące kroki, aby dać masaż szwedzki na ramionach.

Instrukcje

1 Umieścić kroplę oleju masażu na ręce, a następnie natrzeć dłonie do ogrzania oleju i ręce.

2 Zacznij klient masażu leżącego twarzą w dół na łóżku lub stół do masażu. Postawić otwartą dłoń na plecach osoby ramieniu. Przesuń rękę wzdłuż mięśnia w kierunku szyi, przesuwając całe ciało, aby wykonać ruch. Przynieś swoją rękę z powrotem w ten sam sposób. Kontynuuj ten ruch wstecz i do przodu, a następnie przełączyć się na innym ramieniu.

3 Przesuń w dół do łopatki z otwartej dłoni. Rub w dół, aż dojdziesz do dołu łopatki. Włóż drugą rękę na szczycie barku jak Twoja pierwsza ręka sięga dna. Powtarzaj ruch na tym torze, aby masować ramię całkowicie.

4 Przynieś swój kciuk do masażu, aby dodać dodatkowy punkt ciśnieniem do wszystkich typów ruchu zrobiłeś w masażu szwedzkiego. Rozpocząć przy ciśnieniu stosunkowo lekkiego i stopniowo zwiększać, tak pracujesz węzłów z mięśni.

5 miejsce stałego ciśnienia na węzłach, dopóki nie poczujesz, że relaks. Jeżeli osoba otrzymująca masaż ma trudności z bólu, a potem zacznij z niższym ciśnieniem i zwiększyć presję na węzeł powoli, aż można użyć nacisku konieczne do rozwiązania węzeł.

Jak dać masaż całego ciała

Masaż całego ciała to rarytas, który można wykonać za przyjaciela, współmałżonka lub bliskiej osoby. Tylko z lekkim kontakcie i prostych uderzeń, można się zrelaksować i ukoić napięte, napięte mięśnie. Masaż całego ciała jest również skutecznym sposobem na zmniejszenie stresu i krążenie.

Instrukcje

1, mają osoby leżą na plecach, na stole do masażu lub na podłodze. Połóż poduszkę pod głową i kolanami. Rozpocząć na szczycie głowy i masować ich głowy, stosując zdecydowane okrężne ruchy palcami.

2 Umieścić olej lub balsam na ręce i masować górne mięśnie pleców, kładąc ręce pod górnej części pleców i delikatnie ugniatanie i rozciągnięcie mięśni. Obróć głowę na bok i masować jedną stronę szyi, następnie delikatnie obrócić go na drugą stronę i masażu.

3 Masaż dłoni i ramienia po jednej stronie ciała. Wykorzystaj swoje kciuki, naciskając bardzo mocno masować dłonie, kiedy. Użyj długie gładkie pociągnięcia za pomocą palców i dłoni masować ramiona, od nadgarstka do ramienia, a następnie wykonaj na drugą stronę.

4 Przesuń w dół i masażu stóp i nóg. Stopy wziąć nasz ciężar przez cały dzień, więc należy używać silnego nacisku kciuka na łuki i kulki stóp. Użyj tego samego ruchu na nogi, które zostało użyte na broni, poruszając od kostki na szczyty uda.

5 Włącz osobę nad i masować plecy nogi, w ten sam sposób, co robiłeś przodu nogi. Używać długo gładkie pociągnięcia od kostki do pośladków. Możesz masować gluteul mięśnie, jeśli dana osoba nie ma nic przeciwko, ale pytaj przed dotknięciem powierzchni pośladków.

6 Masaż pleców, zaczynając od wielkich mięśni bezpośrednio obok kręgosłupa. Przenieść do mięśni między łopatkami, a następnie mięśnie szyi ponownie.

7 Zakończ masaż lekkim łaskotki od szczytu ramienia, aż do stóp. To jest ładny, kojący sposób na zakończenie masażu.

Wskazówki

 • Sprawdzić z osobą często i zapytać, czy chcą mniej lub bardziej ciśnienie.
 • Użyć balsamu lub korzystnie masaż lub dziecka olej, na całe ciało z wyjątkiem głowy.

Na temat różnych rodzajów masaży FootStopy są najbardziej przepracowany części naszego ciała. Ponoszą one cały ciężar naszego dnia wagi po dniu. Często otaczają je w restrykcyjny biegu takie jak skarpetki i tenisówki lub pończochy i wysokie obcasy. Pod koniec długiego dnia, nasze stopy zasługują na trochę szczególnego traktowania wielu sposobów oni byli dla nas dobry. Masaż stóp jest najlepszym sposobem, aby zrelaksować umysł i mięśnie i ożywić swoje nogi. Ale od czego zacząć? Masaż stóp jest czymś więcej niż tylko tarcie zmęczone stopy. Istnieje kilka rodzajów masażu stóp, a na pewno znajdziesz taki, który przyniesie nowe życie z powrotem na nogi.

Historia

Masaż stóp jest już tak długo, jak ludzie mają. Kiedy mięśnie są obolałe, pierwszym skojarzeniem jest ich trzeć. Ponad 5000 lat, Chińczycy używali masaż stóp jako technika uzdrawiania. W 1900, masaż stóp, który zaangażowany nacisk na reflex punktów stał nowoczesny refleksologia stóp.

Typ

Jednym z typów masażu stopy oparte jest na refleksoterapii. To jest również często nazywane chiński masaż stóp. W tego typu masażu stóp, masażu koncentruje się na pewnych punktów nacisku. Te punkty ciśnienia odnoszą się do przepływu energii między nimi i innych części ciała. Jak ciśnienie masażu jest umieszczone na tych świateł punktów, energia nie jest już zablokowane, ale może płynąć swobodnie i złagodzić te części ciała z bólu, choroby i choroby. Chiński masaż stóp jest tak wiele o innych częściach ciała, jak to jest stopy.
Tajski masaż stóp jest podobny do Chińczyków tym, że zwraca uwagę na reflex punktów na stopie. W tajskiego masażu stóp, kija, a nie ręce, jest często używany do stymulowania tych punktów i zwolnić przepływ energii.
Ręka z masowania stóp to nie tylko tarcie ruchów. Korzystanie z rąk w masażu stóp obejmuje ciśnienie oraz otarcia. Tarcie jest często używany do ogrzania stóp i pobudza krążenie. Ciśnienie jest często stosowany w masażu stóp za pomocą kciuki, pięścią lub kostki ręki. Ciśnienie działa na mięśnie napięte i obcisłe przynieść ulgę ścięgien i mięśni stopy.

Korzyści

Korzyści z masażu stóp są bardziej liczne niż różnych typów. Jedną z głównych korzyści jest poprawa krążenia. Masaż stóp pobudza krążenie krwi i przepływ limfy systemu, który pomaga nieść szkodliwych odpadów i toksyn z organizmu. Poprawa krążenia obniża także ciśnienie krwi.
Korzyści doświadczane przez każdego, kto doświadcza masaż stóp jest odpoczynek. Jest głównym technika łagodzi stres. Liczne badania medyczne pokazują, że zmniejszył się poziom stresu poprawić ogólną kondycję ciała i umysłu.

Czynniki ryzyka

Nie może być czynniki ryzyka związane z masażu stóp. Podstawowe reflex lub ciśnieniowe punkty na nogach odpowiadają innych częściach naszego ciała. Na przykład, niektóre obszary stóp, gdy masował, stymulowania narządów płciowych i może czasami powodować skurcze w żeńskiej. Jeśli daje masaż stóp do kobiety w ciąży, istnieją pewne obszary stóp trzeba być ostrożnym, aby nie masować, a może umieścić ją w pracy.
Masaż stymuluje układ krążenia, więc jeśli ktoś ma do czynienia z nadmiernego krwawienia z rany, nawet w innej części ciała niż ten jest masowane, należy zwrócić szczególną uwagę.

Expert Insight

Ze względu na wiele subtelnych szczegółów, które muszą być uwzględnione w momencie otrzymania masaż stóp, ważne jest, aby udać się do licencjonowanego masażysty. Nawet jeśli długo robić własne masaże stóp, należy najpierw skonsultować się z profesjonalnym i zwrócić uwagę na techniki masażu i rodzajów masażu.

Jak dać TMJ Masaż

Jak dać TMJ Masaż


Stawu skroniowo-żuchwowego (TMJ) jest silna wspólna, który znajduje się w przedniej części obu uszach, gdzie czaszki i żuchwa artykułuje. Zawiera włóknistą łąkotki, która pomaga w łagodzeniu się ruch stawu i trochę silnej grupy mięśni, które są odpowiedzialne za stabilność i ogólnego ruchu - są temporalis, żwaczy, boczne i przyśrodkowe skrzydłowe, znanych jako mięśnie żucia. Stawu skroniowo-żuchwowego jest jednym z najczęściej używane stawu ciała; odgrywa bardzo ważną rolę w ruchu na usta, gdy jemy lub żuć, mówić i wykonywać mimiki. Bruksizm jest uważana za jedną z głównych przyczyn bólu w TMJ. To odnosi się do godzin nieświadomego szlifowania zębów spowodowanych przez nadmierne kurczenie mięśni żucia. Zazwyczaj jest to widoczne, gdy człowiek jest w stanie uśpienia i oznaczenie naprężenia. Przedłużone Piaskarki zęby doprowadzi do bólu i ograniczonej zakresu ruchu stawu, wraz z silne bóle głowy i bolesnych kliknięć lub wyskakuje jak wspólne jest przesuwany. Aby przywrócić zakres ruchu i zmniejszyć dolegliwości bólowe, TMJ masaż jest najlepszą metodą jest; etapy są przedstawione w sposób następujący.

Instrukcje

1 Poproś klienta, aby kłamać podatny (na brzuchu) na stole do masażu. Ustawić się na czele łóżku do masażu i umieścić wystarczającą ilość oleju masażu na najwyższym mięśni górnej części pleców (górny czworoboczny). Masować górną czworoboczny na minutę, aby poprawić krążenie i promować rozluźnienia mięśni tej okolicy aż do szyi i do mięśni TMJ.

2 Za pomocą palców Twoich rąk do masażu obu stronach szyi tuż poniżej tyłu uszy. Wykonać delikatny masaż kolisty wzdłuż tego obszaru na trzy minuty.

3 Kontynuuj wykonując koliste ruchy ręką, jak poruszać im się aż do górnej części szyi, tuż poniżej podstawy czaszki. Teraz przestaje ruch kołowy i umieść Twoje rozkazy wzdłuż podstawy kości potylicznej (dolnej części znajduje się z tyłu głowy). Masować wokół tego obszaru poprzez przesuwanie każdego z palców, jak przy naciskaniu klawiszy fortepianowych, stosując stopniowe zwiększanie presji. Czy ten ruch przez trzy do czterech minut.

4 Powiedz swojemu klientowi rozluźnić mięśnie szczęki, jak ustawić obie ręce obok uszu. Teraz połóż palce lekko z przodu obszaru poniżej płatków uszu masować mięśnie żucia. Czy ruchy okrężne gładkie ręką wzdłuż tego obszaru i kontynuować ruch w górę po bokach uszu, aż do kości skroniowej. Czy ten ruch przez pięć do siedmiu minut.

5 poinstruować klienta leżeć w pozycji leżącej (na plecach) na stole do masażu. Zwrócić się do klienta, aby otworzyć szeroko usta, a następnie umieścić swój lewy kciuk na jej brodzie wspierać i stabilizować jej dolną szczękę. Korzystanie z palców prawej ręki, nie kolisty masaż wokół mięśni żucia na prawej części twarzy, wzdłuż boków podbródek, usta i policzki, przeniósł się do prawej kości skroniowej. Czy ten ruch przez pięć do siedmiu minut, po czym przeprowadzić taką samą procedurę po lewej stronie. Zmniejszyć czas trwania masażu do czterech minut, jeśli robisz to w chorym.

6 Zastosuj kompresję wzdłuż punktów spustowych mięśni, jeśli klient skarży się na ból w określonym obszarze. Punkty spustowe są miejscem, gdzie bardzo ostry ból jest zlokalizowany. Jak masować wzdłuż mięśni żucia i klient skarży się na ból w określonym miejscu, zatrzymać się na powierzchni, a tym samym punkt wyzwalania zrobić niedokrwiennej kompresji. Umieść końcówkę palcami lub środkowy palec nad punktu wyzwalania i zastosować stały stopniową kompresję około 10 sekund lub do maksymalnego progu bólu w swoim kliencie, a następnie szybko release.Ischemic kompresji punktów spustowych pomaga poprawić krążenie wokół, że bolesne miejsce. Jak stopniowo kompresji, pozwalasz krwi gromadzić wokół sprężonym. I szybkim zwolnieniu ucisku, będzie przypływ krwi wzdłuż arterii tego obszaru, co jest korzystne w łagodzeniu bólu i dyskomfortu. Jeśli klient ma wysoką tolerancję na ból, można zwiększyć kompresję do 20 sekund. Ale należy uważać, aby nie wyjść poza próg klientów.

7 Poproś klienta, aby otworzyć usta normalnie. Umieść oba kciuki na podbródku i poinstruować klienta, aby zamknąć usta. Gdy usiłuje zamknąć usta, stosuje się odpowiednią ilość odporności na brodzie, aby zapobiec zamknięciu jamy ustnej. Posiadać odporność na około 30 sekund i uwalniania. Powtórz ten sposób dwa razy.

8 powiadomić klienta, aby zamknąć usta i relaks. Z kciuki nadal zatruta nad brodą, polecić ją wziąć głęboki oddech (wdech) przez nos i wydech. Podczas wydechu, jednocześnie otworzyć usta tak szeroko, jak to możliwe, przy użyciu obu kciuków - wykonać pasywny odcinek mięśni żucia. Powtórz ten sposób dwa razy.

Wskazówki

 • Jak można naciskać, gdy robi niedokrwienny ucisk punktów spustowych, należy zwrócić się do klienta, nieustannie, jeśli ciśnienie ubiegasz jest dopuszczalne, czy nie. Pamiętaj, że robisz to, aby zmniejszyć jej cierpienie, a nie co gorzej.
 • Po zwolnieniu palców, jak to zrobić niedokrwiennej kompresji, sprawiają, że szybkie wprowadzenie do bardziej efektywnego wyniku. Z szybkiego uwalniania wyciągnięcie ręki, tętnicze szybko biec na obszarze punktu wyzwalania, który pomoże złagodzić ból.
 • Doradzić klientowi, aby powstrzymać się od jedzenia twardych pokarmów i gumy do żucia; działania te powinny być unikane, aby rozluźnić mięśnie TMJ i promować szybszy proces gojenia.
 • Złożyć gorące wilgotne pakiet przez około 25 minut po okolicy stawów skroniowo-żuchwowych - inny sposób na zmniejszenie bólu.

Jak dać masaż ramion

Dając masaż ramion może pomóc strona otrzymująca zrelaksować, jak również mają tendencję do bólu mięśni. To może być zmysłowe doświadczenie. Jednakże, w większości przypadków, sposób ten jest pomoc drugiej osoby łagodzenia ich napięcia. Jest to szczególnie ważne dla ludzi, którzy pracują z rękami cały dzień podnoszenia ciężkich skrzynek lub dla ludzi, którzy siedzą za biurkiem. W kilku prostych krokach, będziesz mógł dać skuteczny masaż ramion.

Instrukcje

1 Ustal pozycję siedzącą. To powinno być w pozycji pionowej. Niski powrotem krzesło lub kanapa może działać dobrze.

2 Uruchom masaż na szyi. Należy stosować obie ręce. Zabierz swoje palce i wywierania nacisku na każdej stronie szyi. Następnie przejść do wewnątrz okrężnymi ruchami, aż palce obu rąk są wzruszające. Upewnij się, że stosuje się ciśnienie, ale nie należy nacisnąć tyle trudno mieć odbiornik płakać z bólu.

3 Przesuń w dół w kierunku podstawy szyi. Nadal w ruchu kołowego z tylko wyciągnięcie ręki. Po osiągnięciu podstawy szyi, przenieść na zewnątrz, aż twoje palce są na bokach po raz kolejny.

4 masować ramiona obok. Palcami w chwytając ruchu. Należy to zrobić z obu rąk. Pamiętaj, aby masować tylko mięsień barku, a nie na tarczy. Kontynuuj, aby przejść z powrotem i czwarty na całym obszarze mięśni.

5 Powtórz kroki od 1 do 5, dopóki nie są całkowicie zrelaksowany i ich mięśnie są luźne.

Wskazówki

 • Czas potrzebny do uzyskania pomyślnego masażu zależy od mięśni i strony odbierającej. Jeżeli mają dość ważne jest, aby zatrzymać natychmiast. Jeśli mięśnie są nadal napięte, nadal masować ramiona, chyba że poprosi, aby zatrzymać.
 • Istnieje kilka punktów ciśnienia w okolicy szyi i barku. Pamiętaj, aby nacisnąć mocno, ale nie twarde. Można zranić odbiornik.

Jak dać wspaniały masaż

Jak dać wspaniały masaż


Daj relaksujący masaż z tych prostych krokach.

Instrukcje

1 Utwórz relaksujące otoczenie. Wyłącz jasne światła. Unikaj głośnych dźwięków. Wyłącz telewizor i zamknąć drzwi. Możesz grać bardzo miękkie muzyki, lub po prostu cieszyć się ciszą.

2 Wybierz swój ulubiony olejek. Wlać niewielką ilość oleju na dłoni i pocierać ręce ogrzać olej. Nie wlewać olej bezpośrednio na plecach partnera.

3 Trzymaj kresek gładka i równa. Należy unikać gwałtownych ruchów. Poproś swojego partnera, aby wskazać obszary, które mogą wymagać szczególnej uwagi.

4 Po zakończeniu masażu, zachęcić partnera do znieruchomiał i odpocząć chwilę. Utrzymywał się w tej chwili!

Jak masaż Your Girlfriend

Masaż może być doskonałym sposobem, aby złagodzić swoją dziewczynę, gdy ona jest zestresowany i pomóc złagodzić jej napięcie. Może to być zmysłowy, romantyczny moment dla Ciebie i Twojej dziewczyny. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby to doświadczenie jednego twoją dziewczyną (i potencjalnie jesteś) bardzo przyjemne jeden. Oto jak masować swoją dziewczynę.

Instrukcje

1 Ustaw odpowiedni nastrój do masażu. Włączyć światła nisko i zapalić kilka świec zapachowych. Masuje swoją dziewczynę nie musi być zupełnie banalnie wydarzenie, choć. Można pozwolić, żeby obejrzeć swój ulubiony program telewizyjny lub "chic Flick", podczas gdy dajesz jej masa.

2 Chwyć swoją dziewczynę ulubione płyny i / lub oleje do jej masaż. To coś więcej niż po prostu sprawić by czuć się dobrze. Korzystanie oleje i płyny masaż może łatwiej dla Ciebie, może lepiej pomóc rozładować napięcie twojej dziewczyny i nawilżają jej skórę.

3 Rozpocznij powoli pocierając balsamu i olejów do tyłu twojej dziewczyny. Jak delikatnie lub szorstki zrobić to będzie oparte na woli Twoja dziewczyna. Masaż przy ramionach do łagodzenia wszelkich węzłów może ona mieć w tej dziedzinie. Użyj kciuki głównie pocierać ją pleców. Gdy masuje tej części pleców, umieść kciuk razem w pobliżu kręgosłupa i pocieraj od kręgosłupa. Udawać, że Twoje kciuki są wycieraczki na ciężarówkę. To jak należy masować tę część pleców twojej dziewczyny.

4 Za pomocą obu rąk pocierać ręką twojej dziewczyny. Zrób to delikatnie, jak mięśnie w ramieniu może być wrażliwy. Umieść jedną rękę na przedniej części ramienia i drugą ręką na plecach ramieniu i delikatnie ścisnąć za podstawowy masażu. Gdy dojdziesz do dłoni, umieścić cztery palce z tyłu ręce i kciukiem na jej dłoni. Delikatnie pocierać jej dłoń z kciukiem w ruchu kołowym. Następnie wziąć wszystkie pięć palców i otaczać jeden z jej palców. Zaczynając od dolnej części palca, należy delikatnie skok do czubka palca. Zrób to dla wszystkich czterech palców i kciuka. Po zakończeniu z jednej strony, przejść do drugiego ramienia i powtórzyć.

5 Rozpocznij masując jedną z nóg Twoja dziewczyna. Traktować palce w taki sam sposób, że zrobił palce. Pamiętaj, że możesz być bardziej delikatne z nóg swoją dziewczynę, jeśli ona jest drażliwy. Nie zapomnij umieścić dodatkowy balsam na nogach. Stopy są często częścią ciała najbardziej suche dla nikogo.

6 masuj aż nogi twojej dziewczyny do jej uda. Należy pocierać jej nogi w taki sam sposób jak ty ręce. Skoro otarcia nogi, jednak należy wycisnąć trochę trudniej. Mięśnie w nogach, mimo wszystko, są silniejsze niż ramiona. Wystarczy wycisnąć zarówno przód i tył nóg. Rub balsam na nogach, jeśli chcesz, jeśli pyta lub jeśli czujesz potrzebuje jej skóra być nawilżona.

Jak urządzić pokój do masażu

Integralną częścią o gabinet masażu jest wystrój. Chcesz pokoju, aby mieć kojący, uspokajający wpływ na osoby w pokoju. Dając poczucie, że pokój jest dość proste zadanie. Oto jak urządzić gabinet masażu.

Instrukcje

1 Farba pokój w nudnym kolorze, aby nadać mu zrelaksowany nastrój. Jasny czerwony, żółty i pomarańczowy są wszystkie kolory należy unikać podczas malowania pokoju masażu. Robin jajko niebieski lub nawet odcienie szarości są dobre pomysły na ścianach swojego pokoju masażu. Co może być "nudne" kolory dla innych pokoi są całkiem nadaje się do gabinetu masażu.

2 Umieść kolorowe światła w pokoju. Światła te mogą zarówno dodać więcej kolorów i jasności w pomieszczeniu przy zachowaniu kojące poczucie, że pokój potrzebuje. Różowe lub niebieskie światła może być uwzględnione podczas dekorowania pokoju masażu. Jakie kolory do wyboru będzie zależeć od kolorów ścian gabinetu masażu. Nie zapomnij umieścić odcieni na tych świateł, choć, jak nie chcesz, gabinet masażu, aby być zbyt jasny.

Roślin 3 Put, kwiaty lub potpourri w pokoju. Jest także znany fakt, że różne zapachy mogą łagodzić ludzi. Jeśli zdecydujesz się kwiaty lub rośliny, pamiętaj, że nie powinny one być zbyt duże. W rzeczywistości, te elementy powinny stać się niczym więcej niż obiekty w tle w Twoim gabinecie masażu. W zależności od wielkości pomieszczenia, miskę potpourri może być lepszym rozwiązaniem.

4 Nagrywanie świece w pokoju masażu. To może być najbardziej banalne wskazówka dekorowanie na masaż. Jest powód, dlaczego tak jest. Świece tylko ludzie czują się bardziej zrelaksowany. Czy Twoje pachnące świeczki palić w pokoju lub nie może być ustalona przez nastrój próbujesz ustawić w pokoju. Ponadto, jeśli masz kwiaty i potpourri w pokoju, świece bezzapachowe prawdopodobnie będzie droga.

5 Umieść działa fontanna w pokoju masażu. Istnieje wiele różnych rodzajów fontann wewnętrznych do wyboru na podstawie ogólnej tematyki pokoju masażu. Ważne jest także, aby wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia do masażu przy wyborze fontanny kryty. Idź do lokalnego sklepu rzemiosła zobaczyć wiele fontann wewnętrznych.

6 Włóż mały odtwarzacz muzyki stereo lub w pokoju. Nie chcesz mieć duże głośniki w pokoju masażu. Proste dwa stereo odtwarzacz muzyki będzie idealny na gabinet masażu. Pamiętaj, aby odtwarzać muzykę kojące, takie jak smooth jazz w gabinecie masażu.

Jak zrobić masaż sportowy dla szczepów ścięgna udowego

Ścięgno i ciągnie szczepy mogą być bardzo bolesne. Po sprawdzane przez lekarza, masaż sportowy często może pomóc w odzyskiwaniu przez co pomaga zmniejszyć napięcie i stan zapalny w obrębie mięśni uderzeniu obszarze. Masa sportowe mogą przyczynić się do zmniejszenia występowania tkanki bliznowatej tworzący w obszarze ścięgna oraz. Techniki udział w sesji masażu są stosunkowo proste i można go stosować z łatwością.

Instrukcje

1 Zastosuj tylko tyle oleju w ręce, aby umożliwić jeszcze płaszcz, ale nie tak bardzo, jak zrobić ręce zbyt śliska, aby uchwyt. Stosując ruch do góry, zaczynają się w strefie nieco powyżej tylnego obszaru kolan i suwu do góry wzdłuż ścięgna, aż do osiągnięcia górnej części odkształconej powierzchni. Upewnij się, że są twarde, ale kresek nie światło. Działania w górę działa z kierunkiem przepływu krwi, co jest, co chcesz stymulować. To działanie pomoże zrelaksować pacjenta i przygotowanie ścięgno dla bardziej agresywnych technik masażu. Kontynuować głaskania przez pięć do dziesięciu minut, w zależności od ciężkości danego szczepu.

2 Za pomocą palców obu rąk, aby powoli ugniatać mięśnie w sposób podobny do wyrabiania ciasta. Palcami jednej ręki, przenieść mięśni ku sobie, podczas przemieszczania drugiej części mięśnia Odległość między palcami drugiej ręki. Naprzemiennie z przodu, z dala od trzech do ruchów Rive minut, uważając, aby poruszać się w górę iw dół ścięgno podkolanowe. Podczas tej fazy, należy użyć większą presję niż z głaskanie.

3 wykonać, co jest znane jako technika odpędzania. Wiąże się to z zastosowaniem ciśnienia bezpośrednio na głębsze mięśnia przy użyciu kciuka i palców. Trzymaj ciśnienie przynajmniej licząc do dziesięciu, a następnie zwolnić i dalej wzdłuż linii ścięgno podkolanowe. To jest w celu identyfikacji węzłów w mięśniach i naciskać, aby wygładzić je węzły. Zastosuj co najmniej trzy rundy tego procesu, a następnie na przemian z zarysem działań głaskanie w drugim etapie. Kontynuować przez pięć do dziesięciu minut.

4 Zakończ sesję z powtórzeniem głaskanie światła zastosowanego w kroku 1. To pomoże uspokoić mięśnie i pomoc w relaksacji.

Jak zrobić masaż sportowy dla szczepu pachwiny

Szczepy pachwiny i ciągnie są powszechne w wielu różnych zajęciach sportowych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry pomysł, aby rozpocząć podawanie leczenie jak najszybciej. Masaż sportowy jest wspaniałym sposobem, aby pomóc zminimalizować ból związany z chorobą, a także pomóc sportowiec odzyskać. Główne korzyści to pomóc złagodzić napięcie spowodowane przez wszelkiego rodzaju ciągnięcia lub szczepu, a także propagowanie zdrowego przepływ krwi, a tym samym wywołać naturalnego uzdrawiania.

Instrukcje

1 Niewielką ilość oleju do rąk i delikatnie skoku obszar pomiędzy tylną częścią kolana, i w górnej części ścięgna. Nie stosować dużo ciśnienia w tym punkcie. Pomysł polega na skoku w ruchu w górę, który ogrzeje powierzchnię i przygotować mięśnie do bardziej agresywnej masażu. Zakończyć każdy ruch do góry, wysuwając ręce się na zewnątrz nogi, bez stosowania ciśnienia, a następnie odtworzyć. Kontynuuj to aż do dziesięciu minut

2 Zacznij ugniatać mięśnie. Za pomocą obu rąk do tej czynności, poprzez przesuwanie części mięśnia do siebie palcami jednej ręki, podczas przemieszczania drugiej części w kierunku przeciwnym palcami drugiej dłoni. Ukończ jedną rundę, a następnie odwrócić proces. Powtórz ruch w górę i dół, mięśni przez około pięć minut.

3 Użyj kciuki do wywierania nacisku na jak najwięcej mięśni, jak to możliwe. Chodzi o to, aby zlokalizować obszar ciśnienia szczepu i delikatnie wygładzić ją. Przytrzymaj licząc do dziesięciu, a następnie zwolnić. Powtórz 04:56 rund, a następnie przełączać się ten ruch z działaniem ugniatania w punkcie 2.

4 Adres żadnych konkretnych węzłów znajdujących się w obszarze ogólnym szczepu, uciskać z kciuki do zachęcania wygładzające działanie. Kontynuuj więcej akcji wyrabiania rozproszony działania ugniatania na pięć do dziesięciu minut.

Wskazówki

 • Zawsze wziąć repliki na wysokości ciśnienia stosuje się od poszkodowanego. Jeśli działanie powoduje wiele bólu, z powrotem i spróbować lekkiego głaskania, aż poziom ból cofa się nieco, a następnie powrócić do stosowania ciśnienia za pomocą trochę mniej siły.
 • Lżejsze sesje masażu może być stosowany codziennie. Jednak sesje bardziej agresywne mogą wymagać "odpoczynek" dzień w okresie pomiędzy sesjami, aby skorzystać pacjenta.
 • Jeśli wydaje się, że pęknięcia i łzy w mięśniach, skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek rodzaju działalności masażu.

Jak znaleźć punkty nacisku na masaż ramion i dłoni

Jak znaleźć punkty nacisku na masaż ramion i dłoni


Korzystanie masaż dłoni i ramion, aby uwolnić się od stresu i napięcia jest wspaniała technika, że ​​można używać na innych lub siebie. By prawidłowo używając punktów nacisku i rozciągania mięśni, można utworzyć relaks całego ciała.

Instrukcje

1 Zacznij od chwytając rękę klienta zarówno od Ciebie. Krzywe palce pod jego dłońmi. Użyj jak najwięcej siły, jak to wygodne dla klienta i delikatnie rozciągnąć rękę na zewnątrz, podczas gdy kciukiem mocno masować wierzch dłoni.

2 Rub grzbietu dłoni, zaczyna się od kości i rozciąganie każdy palec. Masować punkt ciśnienia między kciukiem a palcami.

3 Włącz dłonią i mocno masować dłoń. Na swój sposób pracy do masowania punktów nacisku na klocki znajdujących się pod palcami i kciukiem pad.

4 Chwyć oburącz za nadgarstek i naciągnąć go delikatnie. Szarpać ręce od siebie, aby rozciągnąć mięśnie.

5 Kciukiem pocierać wewnętrzną-ramię twojego klienta kolistymi ruchami. Zastosowanie dużej siły, ponieważ jest wygodne dla klienta, jak poruszać się w górę iw dół. Należy zwrócić szczególną uwagę na punkty nacisku u podstawy nadgarstka.

6 Zrób pięść i umieść go w dłoni klienta. Powoli, ale stanowczo pchnąć swój pierwszy się rękę i ramię. W dalszym ciągu w dół tylną ramienia, ale zatrzymuje się na nadgarstku.

Jak wykonać Głęboki Masaż Manipulation

Jak wykonać Głęboki Masaż Manipulation


Głęboki masaż manipulacji służy do przywracania prawidłowej równowagi do ciała człowieka. Ciśnienie firma stosuje się do ból mięśni umożliwia przywrócenie fizycznego i psychicznego.

Instrukcje

1 Zastosuj olejek do masażu na grupy mięśni potrzebuje manipulacji. Podczas wykonywania masażu tkanek głębokich, tylko te obszary zainteresowania są traktowane.

2 Korzystanie z szybkich, energicznych uderzeń palcami, mocno uciskaj konkretnych mięśni.

3 siły nierównowagi ciała i zanieczyszczeń w kierunku wątroby być stosowane jako energię, lub w kierunku nerki być usunięty. Stres prowadzi do sztywnych i ból mięśni, które powodują zaburzenia chemiczne. Głęboka penetracja ból mięśni zapewnia ulgę w bólu i napięcia, nawet Achy stóp.

4 Odkryj poziomu klienta bólu. Głębokie manipulacji mięśni powoduje pewien dyskomfort, ale ulga jest warte bólu. Dla maksymalnych rezultatów, masować obszar mięśni przeszłości punktu dyskomfortu.

5 Uruchom masaż powoli i delikatnie, pracy do maksymalnego ciśnienia. Korzystać z pełnej strony pięty i palców, w zależności od tego, co obszar masz masowania. Na najgłębszym manipulacji mięśni, używać kciuków.

Wskazówki

 • Bądź cierpliwy z klientami podczas wykonywania głęboki masaż wysyłki. Jeśli wydają się niechętnie na początku, wycofać trochę i dać im czas na dostosowanie. Po kilku sesjach będą rozwijać zaufanie i doświadczenie masaż przyniesie lepsze rezultaty.
 • Nie wolno kontynuować głębokie manipulacji po osiągnięciu progu bólu klienta. Każdy klient jest inny i wymaga unikalnego procesu obróbki.