adcov.com

gdy swędzi wgardle podczas snu

Co powoduje Ktoś chrapać podczas snu na boku?

Co powoduje Ktoś chrapać podczas snu na boku?


A tylko niektórzy ludzie chrapią, kiedy leży na plecach, inni doświadczają problemu, niezależnie od ich pozycji spania. Jeśli przyczyną chrapania jest wynikiem językiem blokuje gardło, bo leżysz na plecach, może być usunięte przez spanie na boku. Ale jeśli nadal chrapać, gdy strona spania, coś innego jest przyczyną problemu.

Struktura twarzy

Niektórzy ludzie chrapią ze względu na sposób ich rysy twarzy są strukturalnego, głównie nosa i gardła. Jeśli oczywiście mają wypaczony przegrody, która jest przestrzeń, przez którą przepływa powietrze w nosie, lub występują stany zapalne tkanek nosa ze względu na zimno lub alergii, jest bardziej prawdopodobne, chrapać, mimo spać na boku. Powiększone migdałki i migdałki mogą także przyczynić się do problemu chrapania. Choć kwestie nosa są trudniejsze do poprawienia, usunięcia swoich migdałków i migdałka gardłowego może wyjaśnić problem chrapania spowodowanego przez te funkcje.

Starzenie się

Kiedy wpadniesz w głęboki sen mięśnie naturalnie odpocząć, która sama w sobie może prowadzić do chrapania, jeśli twoje mięśnie stają się zbyt zrelaksowany. Jednak, jak dorosną, twój napięcie mięśni zaczyna się pogarszać naturalnie. Słabsze mięśnie gardła stać się bardziej zrelaksowany będą po wejściu w głębokie etapów snu. Powoduje to cięższe chrapania jak wiek, nawet jeśli wcześniej nie doświadczył problemów chrapanie.

Otyłość

Ci, którzy mają nadwagę, zwłaszcza tych, którzy mają więcej tkanki tłuszczowej wokół szyi, są również bardziej skłonni do chrapać, pomimo pozycji spania. Dodatkowy ciężar znaleźć na szyi można zawęzić dróg oddechowych, gdy mięśnie zrelaksować podczas snu. Zwężone przejścia spowoduje Ci chrapać jak powietrze wibruje tkanki, jak przechodzi przez. Spać na boku, ale może zmniejszyć skutki chrapania z powodu nadwagi.

Substancja Wykorzystanie

Ponieważ chrapanie spowodowane jest zwykle albo przez waszych cech anatomicznych lub ze względu na rozluźnienie mięśni, ma sens, że używanie niektórych substancji może zwiększyć chrapanie, nawet gdy śpi na boku. Na przykład, alkohol służy jako środek zwiotczający mięśnie. Picie napojów alkoholowych, szczególnie tuż przed snem, może dodatkowo rozluźnić mięśnie gardła, powodując chrapać. Palacz jest również bardziej narażone na chrapanie śpiących w każdej pozycji, ze względu na zwiększone rozluźnienie mięśni, a także zatorów spowodowanych przez palenie. Środki uspokajające mogą również przyczynić się do problemu chrapania.

Rozmowa podczas snu

Rozmowa podczas snu


Sypialnia ma być czas spokojnego wypoczynku i relaksu dla ciała i umysłu. Dla niektórych, chrapanie jest przewlekłą chorobą, która uniemożliwia spokojny sen. Dla innych, jego ostre napady snu mówić. Rozmowa podczas snu jest uważana zaburzenia snu, który wpływa na osoby w każdym wieku.

Somniloquy

Somniloquy jest terminem medycznym rozmowy podczas snu. Warunkiem jest rzadko traktowane jako powód do niepokoju, nawet jeśli nie jest to sklasyfikowane jako zaburzenia snu. Somniloquy jest zwykle wywołane przez stres lub choroby, która powoduje słabe cykle snu. Poświęcenie czasu na relaks przed snem i utrzymanie prawidłowych metod zdrowia uniemożliwia stan.

Objawy

Epizody snu rozmawia zakres od małych pomruków do długich rozmów. Dyskusje mogą być przypadkowe głupie słowa, pełne właściwe wolności lub wulgarnych wypowiedzi, ponieważ mózg jest w stanie relaksu podczas snu. W rzadkich przypadkach były znane krzyczeć podczas snu, budzi się wokół nich.

Grupa wiekowa

Jednym z najbardziej powszechnych grup wiekowych dotkniętych rozmowy snu są dzieci. Według WebMD, około 50 procent dzieci w wieku od trzech do 10 lat losowo prowadzić rozmowy w trakcie snu, podczas gdy 10 procent Dyskusja podczas snu częściej niż raz w tygodniu. Tylko około 5 procent dorosłych mówić przez sen.

Terroru snu

Agresywna forma rozmowy snu jest znany jako grozy snu lub zaburzenia zachowania podczas snu REM (RBD). RBD obejmuje gwałtowne epizody krzyczeć, krzyczeć i kopać podczas snu. Osoby nie przypominam sobie incydentów i są często w szoku, gdy opowiadał o ich zachowanie. Przyczyny są poważne stres RBD, niepokój, zaburzenia mózgu lub chorobę.

Działania wykonywane podczas snu Walking

Działania wykonywane podczas snu Walking


Zwykle, gdy ludzie śpią, a ich ciała wydzielają substancje chemiczne, które hamują ruch. Jednak od 1 do 2 procent ludzi cierpi Parasomnia, zjawisko, które obejmuje działania realizujące podczas snu, a które lekarze wciąż próbuje zrozumieć. Działania, które mają miejsce podczas stanu lunatycy może różnić się od nieszkodliwe do zagrażającego życiu.

Marzą Akcje nieporozumieniem

Ludzie często błędnie interpretują działania lunatyków jak działając na swoje marzenia. Podkłady tylko pomarzyć jeszcze podczas snu REM (Rapid Eye Movement), piąty etap cyklu snu - i we śnie zwykle odbywa się w ciągu pierwszej godziny lub dwóch zasypiając przed podkłady osiągnąć snu REM. Tak więc, istnieją inne procesy umysłowe bok od marzeń, które objawiają się jako działań Lunatycy wykonują.

Rutynowych czynności

Zazwyczaj działania Lunatycy "są związane z rutynowych czynności, które prowadzą z otwartymi oczami w pustym, stan szklisty. Działania te są zazwyczaj nieszkodliwe, takie jak robi porządki, jedzenie, pisanie kontroli ubieranie, rozbieranie, lub korzystając z toalety - ale również przypadki, wspinaczki lub jazdy z okien samochodów podczas snu. Nawet wtedy, gdy same zachowania są nieszkodliwe, jednak istnieje nieodłączne ryzyko obrażeń na skutek potknięcia, upadku, lub innych wpadek. Ostatecznie Lunatycy albo obudzić się nagle, zaskoczony i zmieszany, lub wrócić do łóżka i obudzić później albo z braku wiedzy o przeprowadzeniu czynności, lub z jakiegoś niejasnego poczucia tylko po marzył działań faktycznie wykonywane. Jeśli podkłady wędrować zbyt daleko od domu, może nawet wrócić do spania gdzie indziej.

Nierutynowych

W niezwykle rzadkich przypadkach, Lunatycy wykonywać czynności, które są drastycznie niezwykłego. Najbardziej kłopotliwy przypadki obejmowały Lunatycy popełnienie przestępstw i innych przestępstw w ich snu. W 2010 roku Szwed został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w jego stanie we śnie, z krwi poziom alkoholu 1,85 promila (prawie dziesięć razy Szwecji limitu prawna). W roku 1998, człowiek na Florydzie zagrożone swoje życie we śnie i obudził się po pas w stawie jeździł z aligatorów. W 1997 roku sąsiedzi świadkiem jak Scott Falater nożem swoją żonę 44 razy, a następnie utopił ją w swoim basenie. Podczas przesłuchania przez policję, twierdził, że nie pamięta takiego postępowania. Eksperci obrony zeznał, że miał historię lunatycy jako dziecko cierpiał na stres związany z biznesem i był w środku naprawy wadliwego pompy w basenie przed pójściem spać w nocy. Uważali, że gdyby próbował wznowić zadanie i został przerwany w jego stanie lunatycy, mógłby nieświadomie zareagował gwałtownie. Według badań przeprowadzonych przez American Academy of Neurology, około 19 procent lunatyków zgłosić obrażeń i 32 raportów procent gwałtownych wystąpień.

Akcje gdy obudzisz

Budząc Lunatycy, podczas gdy jesteś w środku akcji może być niebezpieczne, ponieważ mogą stać się irracjonalne i na tyle agresywny huśtawka, nieświadomie, a nie w pełni przebudzenia. Zamiast próby ich obudzić, należy je delikatnie kierować bezpiecznie z powrotem do łóżka.

Jak spalić więcej kalorii podczas snu

Pracujesz ciężko cały dzień na diecie, aby schudnąć, więc to ma sens tylko, aby dodać trochę więcej wysiłku w skutecznej utraty wagi poprzez spalanie większej ilości kalorii podczas snu. Wystarczającej ilości snu pomaga spalić więcej kalorii w nocy iw ciągu dnia. Istnieją również inne sposoby, aby zwiększyć utratę masy ciała podczas snu.

Spalić więcej kalorii podczas snu, wykonaj poniższe czynności.

Instrukcje

1 Aby spalić więcej kalorii podczas snu, zajmują podnoszenie ciężarów w ciągu dnia. Jeden funt mięśni spala średnio około 50 kalorii na jeden dzień i noc, a jeden funt spala tłuszcz tylko dziewięć kalorii. Uruchamiając program podnoszenia wagi i zwiększenie masy mięśniowej, będziesz mieć pewność, aby spalić więcej kalorii podczas snu.

2 spalić więcej kalorii w nocy, obracając się grzejnik. Nasze ciała zużywają więcej energii, aby utrzymać ciepło. Obracając się grzejnik w nocy, będzie podkręcenie tempa metabolizmu organizmu, który będzie spalić więcej kalorii, aby utrzymać ciepło.

3 unikać węglowodanów przez co najmniej sześć godzin przed snem. Gdy ciało jest mało węglowodanów, to zaczyna przy użyciu kalorii spalić tłuszcz na energię. Jeśli nie ma w systemie węglowodanów przed snem, twoje ciało będzie spalić więcej kalorii i spalić tłuszcz na energię.

4 picie zielonej herbaty przed snem, aby spalić więcej kalorii podczas snu. Zielona herbata zwiększa metabolizm, co pomaga ludziom spalić więcej kalorii.

5 uśpienia przez ponad siedem godzin, aby spalić więcej kalorii w nocy. Coraz więcej snu nie tylko pomoże spalić więcej kalorii w nocy, będzie to również pomóc utrzymać tempo metabolizmu wyższe w ciągu dnia płonącego jeszcze więcej kalorii.

6 Upewnij się, medytować i zrelaksować przed snem. Relaks powoduje spadek poziomu kortyzolu, który z kolei pomagają organizmowi spalić więcej kalorii.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem programu odchudzania i diety zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak schudnąć podczas snu z octem

Prawie każdy ma butelkę octu w kuchni. To nie tylko do sałatek; ocet oferuje wiele korzyści zdrowotnych, w tym utrata masy ciała. Mimo, że to działa na optymalnym potencjale, gdy podjęte w ciągu dnia, można również korzystać z niektórych prawo przed snem, kilka dni z rzędu, a to pomoże Ci schudnąć w okresie czasu. Działa to dlatego, ocet zmniejsza odpowiedź organizmu na insulinę, co prowadzi do utraty masy ciała.

Instrukcje

1 Mieszać miksturę ocet tuż przed pójściem do łóżka w nocy. Wymieszać dwie łyżeczki. ocet jabłkowy cydr lub regularne ocet w szklance wody oczyszczonej (około 16 uncji). Dodać trochę miodu do smaku, jeśli trzeba, i dokładnie wymieszać łyżką.

2 Gotowanie całą szklankę przed snem. Będzie tłumić apetyt, że noc i następnego dnia rano, a to pomoże metabolizmu podczas snu.

3 Powtórz to co noc przez około dwa tygodnie, i powinieneś zobaczyć różnicę w utracie wagi.

4 Kombajny ten schemat ze zdrowym planem diety, ćwiczeń i snu, jako wystarczające ilości snu w nocy pomaga promować utrata masy ciała, jak również.

Jak zatrzymać Reflux podczas snu

Refluks żołądkowo-przełykowy, powszechnie znany jako "refluksu kwasu", jest stanem charakteryzującym się ciekłej zawartości żołądka wrzącej powrotem do przełyku. Jako kwas przenosi się do przełyku, często powoduje uczucie pieczenia i uszkodzenie błony śluzowej przełyku. Refluks staje się gorsze, gdy ciało jest rozkładane, więc często powoduje problemy podczas snu. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby zatrzymać refluksu kwasu podczas snu.

Instrukcje

1 Zaczekaj co najmniej dwie do trzech godzin po jedzeniu, aby pójść do łóżka. Refluks jest najbardziej aktywny bezpośrednio po jedzeniu, a żołądek trawi pokarm. Unikaj żywności, które powodują kwasu refluks. Chociaż wyzwalacze zmieniać z każdą osobą, niektóre substancje są znane powodować refluks w większości ludzi: czekolada, mięta, alkoholu i kofeiny. Pikantne, tłuste i kwaśne pokarmy, znane są również w celu promowania kwasu refluks. Chociaż należy dążyć do wyeliminowania tych pokarmów z diety całkowicie, powinno się unikać jedzenia bezpośrednio przed snem.

2 Podnieś głowę łóżka, umieszczając łóżko stoi pod słupkami. To podnosi również głowę i ramiona podczas snu, utrzymując kwasu w żołądku, a nie pozwala mu podróżować przełyku. Ważne jest, aby podnieść głowę na łóżku, a nie tylko opierając głowę z poduszki. Często, gdy głowa jest podparta poduszkami, ciało jest po prostu pochylił się na szyi i tułowia jest jeszcze płaska, co pozwala na swobodne przemieszczanie się kwasu z żołądka. Jeśli nie możesz podnieść swoje łóżko, poduszki i miękkie używać kliny podtrzymać głowę i ramiona; tułów powinien być pod lekkim kątem.

3 Noś luźne ubrania. Obcisłe ubrania mogą ściskać brzuch, przesuwając się w kierunku kwasu gardła. Noś luźne koszulki i spodnie, które nie mają mocno w pasie. Kobiety powinny unikać stanika, który zwykle uścisków skrzynię szczelnie i może przesunąć w dół do żołądka podczas snu.

4 przyjmowania leków zobojętniających przed pójściem do łóżka. Środki zobojętniające kwas działają w celu zobojętnienia kwasu w żołądku pozostawiając żadnej pod chłodnicą zwrotną do przełyku. Minusem jest to, leki zobojętniające zazwyczaj pobyt w żołądku przez mniej niż godzinę, więc ulga dostarczają jest dość krótki - ale są dobrym rozwiązaniem, jeśli masz problemy z zasypianiem z powodu refluksu i potrzebują ulgę pozwalają zrobić ,

Co powoduje skurcze podczas snu?

Co powoduje skurcze podczas snu?


Skurcze, że zakłóca sen resztę może zmniejszyć swój poziom energii i rzucać swój nastrój z równowagi, a wpływając swoją pamięć i kreatywność. Skurcze snu nie wszystkie są takie same, lecz większość z nich może być leczona. Ważne jest, aby określić rodzaj drga Ci mają, w celu znalezienia rozwiązania. Zmiana leków lub powstrzymanie się od kofeiny lub spożycie alkoholu może okazać się udany dla niektórych osób. Ważne jest, aby odwiedzić z lekarzem.

Wstrząsy snu

Większość występuje w drżenie rąk, nóg i ramion. Występują one również w twarz, tułów, głowę i głos osoby śpiącej. Wstrząsy snu może być objawem zaburzeń neurologicznych. Najczęściej występują one u osób zdrowych bez żadnych innych znanych chorób. Wstrząsy mogą być spowodowane nadmiernym spożyciem alkoholu lub alkoholu wycofania. Wstrząsy snu może również w rodzinach i może być również spowodowane przez nadczynność warunkach tarczycy.

Drżenie samoistne jest jedną z ponad 20 rodzajów drżenia, zgodnie z Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Stroke Online. Wstrząsy mogą wystąpić w każdym wieku, ale początek jest najczęściej po 40. roku życia jest w większości realizowane głowy, ale język, głos, głowy, nóg i tułowia są również zaangażowane. Drżenie głowy może być interpretowane jako "tak-tak" lub "nie-nie" ruchu, zgodnie z NINDS Online.

Drżenie parkinsonowe jest opisany przez NINDS Online jako "pin-rolling", że efekty działania głównie ręce. Ten rodzaj drżenia może również wpływać na podbródek, usta, nogi i tułów.

Sen Drgawki kloniczne mięśni

Mioklonie snu odnosi się do nagłego mimowolne skurcze lub skurcze mięśnia lub grupy mięśni, zgodnie z Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Stroke Online. Czasami pojawiają się drgania Mioklonie samodzielnie lub w sekwencji wzorca. W niektórych przypadkach te skurcze zaczynają się w jednej części ciała i rozprzestrzeniać się na mięśniach na pozostałych obszarach, przy występujących w inny zdrowego osobnika. Ta forma drgania zazwyczaj pojawia się podczas początkowej fazy snu i mogą być objawem zaburzenia snu, takie jak zespół niespokojnych nóg.

Drgawki snu

Drgawki snu są mimowolne skurcze mięśni, które mogą trwać od 30 sekund do dwóch minut. Kiedy osoba ma drgawki snu, zauważysz, który broni lub nogi drżą, gorączka i zmiany w świadomości. Spożywanie alkoholu lub narkotyków może wywołać drgawki snu. Mogą sygnalizować przyczyn medycznych, w tym niski poziom cukru we krwi, epilepsji, choroby serca lub urazu głowy. Jeśli drgawki dalej, nie zatrzymując się, zasięgnąć porady lekarza.

Dystonia

Dystonia jest zaburzeniem, które powoduje drżenie ruch dystoniczne. Osoby w każdym wieku mogą cierpieć dystoniczne drżenie, które są bolesne pozycje i skręcania ruchy ciała, które są spowodowane przez mimowolne skurcze mięśni.

REM Behavior Disorder

Skurcze podczas snu REM, fazy snu, gdzie występuje szybki ruch oczu, może wskazywać REM zaburzenia zachowania, lub RBD. Normalny sen REM jest, gdy ciało jest bezwładne z paraliżu sennego, gdy mózg jest zajęty przetwarzania informacji. Ta faza snu jest również, gdzie występują najsilniejsze marzenia. Osoby z zaburzeniem zachowania gwałtownego REM doświadczenie skurcze i skurcze mięśni podczas etapów REM, zamiast zdrowego bezwładne sennego paraliżu. Osoby z tym zaburzeniem nie mają zdolności do zwiotczenia mięśni podczas snu REM. Skurcz mięśni i reagować, gdy działają w śnie.

Problemy z oddychaniem podczas snu

Problemy z oddychaniem podczas snu


Wzory oddech przeciętnego człowieka podczas snu wahać, a niektóre mogą nawet wystąpić podkłady sporadyczne okresy co najmniej 10 sekund, gdy nie oddechy są podejmowane. Jednak nieprawidłowości w oddychaniu, które zagraża ilość tlenu, który jest transportowany do organizmu człowieka lub zmniejsza ogólną jakość snu jest uważana za problem należy traktować poważnie. Bezdech senny jest przerwa w oddychaniu podczas snu, a jeśli nie jest leczone, może być zagrożeniem życia.

Bezdech senny: Przegląd

Bezdech senny charakteryzuje się powtarzającymi się mimowolnymi przerw w oddychaniu podczas snu. Niektóre przerwy w oddychaniu mogą trwać tylko 10 sekund, podczas gdy inne mogą trwać maksymalnie minutę. Wielu pacjentów bezdech senny wystąpić między 20 a 30 zdarzeń przerw w oddychaniu na godzinę. Niektóre osoby cierpiące na bezdech senny może zatrzymać oddech ponad 400 razy w jedną noc. Medycynie wyróżnia trzy rodzaje bezdechu sennego dorosłych.

Obturacyjny bezdech senny

Obturacyjny bezdech senny występuje z powodu niedrożności dróg oddechowych człowieka podczas snu. Przeszkoda może być częściowa lub całkowita, i to często ze względu na związane z uśpienia, mimowolne rozluźnienie mięśni gardła, języka i podniebienia miękkiego. Osoba z obturacyjny bezdech senny może chrapać ciężko i doświadczenie często nieświadomych zmian od lekkiego do głębokiego snu w jednej sesji.

Centralny bezdech senny

Centralny bezdech senny jest mniej powszechne niż obturacyjny bezdech senny, ale mogą być równie problematyczne. W centralnym bezdechu sennego, mózg danej osoby sporadycznie i chwilowo nie prześle "oddychać" sygnały do ​​mięśni klatki piersiowej i przepony. Ktoś z centralnego bezdechu sennego może lub nie może chrapać i jest bardziej prawdopodobne, aby zdawać sobie sprawę z częstych przebudzeń w nocy, niż kogoś, kto ma bezdechu obturacyjnego. Centralny bezdech senny jest bardziej powszechne wśród osób w podeszłym wieku i często pozostaje niezauważone.

Mieszany bezdech senny

Mieszany bezdech senny jest doświadczane przez kogoś, kto ma połączenie centralnego i obturacyjnego bezdechu sennego. Ludzie, którzy mają mieszane bezdechu mogą chrapać ze względu na obturacyjny bezdech senny.

Chrapanie

Chrapanie jest rzeczywiście oznaką nieprawidłowego oddychania podczas snu. Dźwięk pochodzi z niedrożności dróg oddechowych, jednak może to być krótki. Chociaż nie wszyscy ludzie, którzy chrapią zawsze mieć bezdech senny, może w końcu rozwijać go. Chrapanie jest bardziej powszechne wśród osób starszych, mężczyzn i tych z nadwagą. Dodatkowo, mężczyźni są bardziej skłonni niż kobiety do rozwoju zaburzenia oddychania związane ze snem.

Objawy bezdech senny

Bezdech podczas snu charakteryzuje się jednym lub kombinacją następujących objawów: chrapanie; okresy, w których oddychanie przystanek sen i budzi się z "snort" podczas oddychania restartów; zasypianie podczas działań, takich jak prowadzenie pojazdów, rozmowy, lub pracy; i będąc bardzo senny w ciągu dnia. Ponieważ większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że chrapanie lub nieprawidłowe oddychanie podczas snu, ktoś inny, na przykład współmałżonka, jest często pierwszym dostrzegać znaki ostrzegawcze bezdechu sennego.

Leczenie

Ci, którzy podejrzewają, bezdech senny może przejść badania snu w czasie których ich oddech jest monitorowana w celu ustalenia ich oddychania. Jeżeli jest to uzasadnione, lekarz może przepisać lek w urządzenia do oddychania znany jako ciągłe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych (CPAP) urządzenia. Chociaż należy szukać profesjonalnej diagnozy i leczenia, jeśli masz bezdech senny, niektóre łagodne przypadki mogą być wspomagane z następujących środków ostrożności: zmniejszenie masy ciała, zaprzestanie palenia, nie biorą słuchowe lub leki snu, unikać alkoholu przed snem i spać na boku a nie plecami.

Co powoduje kwaśny zapach ciała podczas snu?

Zapach ciała

Każdy ma pewien rodzaj zapachu ciała, ale może to być spowodowane przez różne rzeczy w różnych momentach. Regularne zapach ciała, rodzaj, który jest związany z brakiem higieny, jest spowodowane przez nie czyszczenia pot od skóry (zwłaszcza obszary takie jak pachami) i pozwalając bakterie rosną w pocie. Zapach ciała ma również wpływ takie rzeczy jak zdrowie wątroby i nerki człowieka, ponieważ jeśli te organy nie działają w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, a te toksyny zostanie wydany przez potu, skóry i oddechu. Zapach ciała często rozwija się, gdy człowiek jest w stanie uśpienia, a procesy w celu usunięcia ciała nadal toksyny z układu.

Kwaśny zapach

Kwaśny zapach ciała może mieć wiele przyczyn. Kwaśny zapach jest związane z procesów, takich jak fermentacja i produktów mlecznych. Kiedy żywność dociera do żołądka, to w podziale w procesie zakwaszenie kwasem. Jak to nastąpi awaria, kwaśny zapach jest zwolniony (co często zdarza się w postaci kwaśnego odbijania). Po podstawowym rozbić żywności odbywa się, porusza się do jelit, gdzie ma miejsce dalsze zakwaszenie. Powoduje to narastanie toksyn w organizmie człowieka, i są toksyna musi być wyeliminowane. Może to nastąpić poprzez wysiłków nerek i wątroby, ale jak wspomniano powyżej tych toksyn może być wydany przez oddechu, skóry i potu, jak również.

Czas

Kwaśny zapach ciała pojawia się zwłaszcza, gdy jedzenie (zwłaszcza mlecznego) pozostaje zbyt długo w żołądku. Niektóre rzeczy, które mogą powodować żywność pozostać w żołądku zbyt długo to: przejadanie się, jedzenie surowej żywności, spożywanie zimnych napojów przed posiłkiem jest rzeczywiście jeść, jeść głównie tłuszczu, białka i skrobi, słabe trawienie, jedzenie późnych posiłków lub jedzenie tylko przed snem, i nadwagi. Istnieją jeszcze inne powody niż te, oczywiście. Jednakże każdy z tych względów w połączeniu z powolnym stanu ciała osoby podczas snu, mogą łatwo tworzyć kwaśny zapach, jak żywność pozostaje w żołądku i skóry najwyraźniej w celu uwolnienia toksyny z procesu trawienia chemicznego.

Jak poprawić swoją utraty wagi podczas snu

Twoje ciało spala kalorie w każdym czasie, jak to stale musi zachować rozrusza serce i swoje narządy wewnętrzne funkcjonowanie. Obejmuje to kiedy ćwiczenia, ale także, gdy siedzisz przy komputerze, oglądanie telewizji lub śpi. Istnieją pewne ćwiczenia i zmiany w stylu życia, które uczynią Twoje ciało spalić więcej kalorii podczas snu, które pomogą Ci stworzyć deficyt kalorii, stracić tłuszcz i zyskać mięśni.

Instrukcje

1. Porozmawiaj z osobistym trenerem na temat programu szkoleniowego odporność całego ciała. Odporność szkolenia zwiększy masę mięśniową (choć niekoniecznie ich wielkości, więc nie martw się o patrząc zbyt zgrywanie). Mięśni wymaga więcej kalorii do utrzymania niż tłuszcz nie, więc jeśli twoje ciało składa się z wielu mięśni można spalić więcej kalorii podczas snu.

Pociąg w odstępach 2 do cardio pracy. To jest, gdy ciężko pracować przez krótki okres (sprint, jazda na rowerze pod górę, itp), a następnie zwolnić na krótki okres, a następnie powtórzyć, dopóki nie pracuje się na około 20 minut. Krótkoterminowe, wysokiej intensywności charakter tego ćwiczenia pomogą przyspieszyć swój metabolizm.

3 Pomnóż aktualnej masy ciała przez 11, a następnie spożywają że wiele kalorii dziennie. Jeśli zużywają mniej niż ten twój metabolizm spowolni i nie spalić tyle kalorii podczas snu, jak będzie wprowadzenie organizmu w stan głodu.

4 Jedz bogate w błonnik śniadanie każdego ranka. Powodem tego jest, ponieważ twój metabolizm zwalnia podczas snu ze względu na długi okres czasu między posiłkami i dolnej poziomie aktywności. Jeść śniadanie będzie rev swój metabolizm się ponownie i będzie utrzymać tę prędkość przez cały dzień i do następnej nocy.

5 Jedz chude białko w każdym posiłku. Białko jest trudniejsze dla organizmu do przetwarzania niż węglowodanów i tłuszczów]], więc będzie spalić kalorie po prostu trawienie go. Co więcej, będzie to manewrowania, że ​​białko z mięśni, jeśli są w programie treningu siłowego, który jeszcze bardziej przyspieszyć swój metabolizm i pomóc schudnąć podczas snu.

Co powoduje, że Oxygen desaturacji podczas snu?

Co powoduje, że Oxygen desaturacji podczas snu?


Głośno, przedłużona chrapanie przerywane westchnienia i przerw w oddychaniu mogą sygnalizować stan zwany bezdech senny. To przyczyna i skutek może być wynikiem niedrożności dróg oddechowych w wyniku spadku poziomu tlenu podczas snu. Jednakże jest kilka powodów, poza bezdech senny, które mogą powodować obniżenie poziomu tlenu we krwi.

Definicja

Każdorazowe zatrzymanie oddychania, ilość tlenu w Twoich kropli krwi. Twoje serce musi ciężej pracować, aby zrekompensować. Twoje wzrasta ciśnienie krwi i rytm serca, może się szybciej, wolniej lub nieregularne. Jak poziom tlenu w dalszym ciągu spadać, przepony i klatki piersiowej mięśnie stają się stymulowane do umowy, tak aby powietrze dostało się do płuc. Krótko obudzić, czasami z początku podjąć ogromny oddech zasypianiem ponownie organizm wykryje odpowiedniego poziomu tlenu. Ten wzór powtarza się wiele razy w ciągu nocy.

Obturacyjny bezdech senny

Obturacyjny bezdech senny jest wspólne, i zasadniczo powoduje przerwanie oddechu ponieważ w drogach oddechowych jest zablokowany, ponieważ zazwyczaj nie ma zbyt wiele tkanek miękkich otaczających gardło i górne drogi oddechowe. Jesteś zwykle nieświadomi tego problemu; po wszystkim, śpisz. Zwykle jest twój partner, który pozwala wiedzieć, że jest problem. To, w połączeniu z głośnym chrapanie, senność w ciągu dnia, budząc się suchość w jamie ustnej i bóle głowy, to wszystkie objawy bezdechu sennego, z wynikowym desaturacji tlenu. Otyłość jest częstą przyczyną tego stanu.

Centralny bezdech senny

W centralnym bezdechu sennego, twój dróg oddechowych pozostaje otwarty, ale z powodów jak-jeszcze-niejasnych mózg nie wysyła wiadomość lub sygnał nerwowy do przepony i mięśni klatki piersiowej, że nadszedł czas, aby oddychać. Twój oddech przestaje czasowo jak poziom tlenu w swoich kropli krwi, co powoduje, aby się obudzić i wziąć głęboki oddech. Jak z obturacyjny bezdech senny, proces ten może wystąpić kilka razy w nocy.

Stan i narkotykami indukowane desaturacji tlenu

Znieczulające będzie tłumić napęd oddechowy; to na kolei spowoduje spadek wysycenia tlenem w swoim, dlatego otrzymasz dodatkowy tlen, podczas gdy pod znieczuleniem. Podczas znieczulenia zrozumiałe powoduje ten efekt, biorąc leki przeciwdepresyjne, barbiturany i środki uspokajające - zwłaszcza w nadmiarze - blokuje napęd oddechowy. Jak wziąć mniej i więcej płytkich oddechów, oddychać w mniej tlenu, co powoduje desaturacji tlenu. Inne przyczyny to choroby serca, choroby płuc, uszkodzenia pnia mózgu lub guza, zaburzenia zakaźne, takie jak zapalenie mózgu, niedożywienie, śpiączka, upojenia alkoholowego i zatrucia.

Jak Ease ból w dole pleców podczas snu

W takim czy innym czasie, większość z nas doświadcza pewnego rodzaju ból w dole pleców. Przyczyn jest wiele i ból mogą być bardzo skrajne. Niektórzy ludzie doświadczają bólu pleców podczas snu, ale czuję się dobrze na resztę czasu. Ten artykuł pokaże Ci jak pomóc wyeliminować ból pleców podczas odpoczynku.

Instrukcje

1 spać na boku z poduszką między kolanami. Kolana powinny być lekko ugięte. Eksperymentować z różnych rozmiarów poduszki i zdecydować, który z nich wyniki w większości komfort dla Ciebie. To ma odciążyć dolną tyłu i pozwala na prawidłowe umieszczenie biodrowego.

2 snu na plecach z poduszką pod kolanami. Podnoszenie kolan nieznacznie zwiększy także plecy lekko i zajmie odciążyć dolną część pleców.

3 Gdy śpi na plecach, również spróbuj spać z poduszką pod część pleców i pośladków. Nie chcesz poduszkę, która jest zbyt duża tutaj.

4. Unikaj spania na brzuchu. Żołądek spania zbyt dużego nacisku na szyi i można umieścić z powrotem w niewygodnej pozycji zgiętej. Zbyt wiele lat będzie to w przyszłości na pewno spowodować ból pleców.

5 dobre ćwiczenie możesz zrobić po przebudzeniu jest położyć się na plecach i powoli ciągnąć kolana do klatki piersiowej. Alternatywne kolana i zrobić kilka zestawów pięciu. To daje plecach dobry odcinek przed wypadnięciem z łóżka.

6 Upewnij się, że spanie na twardym materacu. Miękkie lub obwisłe materace przyczyni się do bólu pleców.

Wskazówki:

  • Eksperymentować z różnymi poduszkami wielkości i określić, który jest najbardziej wygodne dla Ciebie.

Jak spalić tłuszcz podczas snu

Twój organizm spala tłuszcz podczas snu nie ważne jak dopasowanie lub nienadające jesteś. To dlatego, że organizm potrzebuje energii, aby uruchomić podstawowe funkcje organizmu, takie jak oddychanie, pompowanie swoje serce i inne działania mimowolne. Można zwiększyć ilość tłuszczu organizm spala podczas snu, choć, wykonując odpowiednie ćwiczenia i jedzenia prawo żywności w ciągu dnia. Pozwoli to zwiększyć swój metabolizm i twoje ciało spalić więcej tłuszczu, podczas gdy robisz inne czynności, takie jak czytanie, spacery, a nawet spanie.

Instrukcje

1 Interwał pociągu na dni nieparzyste. Jest to trening układu krążenia, takich jak bieganie, pływanie, lub boksu wykonywane na krótkich sesjach około 20 minut. Sesje te są podzielone na krótszych odstępach 30 sekund do jednej minuty, w którym pracujesz tak ciężko, jak to tylko możliwe w tych przedziałach, a następnie pracować mniej trudne dla nieco dłuższy przedział. Po uruchomieniu, twoje okresy pracy powinien być w połowie tak długo jak Twoje przerwami na odpoczynek - na przykład 30 sekund do 1 minuty - ale okresy odpoczynku powinny stopniowo zmniejszać się w czasie, dopóki nie są tej samej długości jak Twoje odstępach czasu pracy. Oznacza to, że będziesz w stanie zmieścić więcej okresów pracy w sesji 20 minut.

2 Siła pociąg w dni, które nie przedział pociągu. Jest to oparte na odporność (podnoszenie ciężarów ćwiczeń), które wykorzystuje wysokie ciężary i ruchy, które są złożone ruchy, które używają całych grup mięśniowych, a nie poszczególne mięśnie. Według MSNBC Zdrowia, to szkolenie jest podobny do treningu interwałowego w to, że jest nisko okres, wysokiej intensywności, który przyspiesza metabolizm.

3 przekąskowy na zdrowej żywności z węglowodanów złożonych i białka. Przykłady obejmują tuńczyka w wodzie na wieloziarnistego krakersy i marchew zanurzone w maśle orzechowym. Według MSN Health te pokarmy utrzymać poziom cukru we krwi na stałym poziomie, a nie wahania między wzloty i upadki, która utrzymuje swój metabolizm od przechowywania żywności w postaci tłuszczu, gdy jesteś naprawdę głodny.

4 Zmniejsz rozmiar posiłków tak, że jesz co kilka godzin, ale nie jeść bardzo dużo na raz. Jeśli "szok" organizm z dużą ilością jedzenia, organizm zrekompensuje poprzez spowolnienie metabolizmu, powoli przetwarzania żywności można umieścić w nim, a nie szybko przetwarza ją przed przeniesieniem się na swoich zapasów tłuszczu.

5 Jedz chude białko na lunch. To jest trudne dla organizmu do strawienia, a twój metabolizm będzie zatem przyspieszyć, jak to działa, aby to zrobić.

6 Jedz śniadanie każdego dnia. Według ThatsFit.com ta utrzymuje swoje ciało przejdzie w stan głodu i przechowywania żywności w tłuszczu. Jeśli nie jeść śniadania, staniesz się bardzo głodny w późnym rankiem lub w czasie lunchu, a organizm będzie starał się zrekompensować poprzez przechowywanie go dużo na kolejny okres głodu.

Jak uzyskać lepsze zachowaniem podczas snu

Jak uzyskać lepsze zachowaniem podczas snu


Pobyt późno może wydawać się dobrym pomysłem, gdy pracuje nad projektem lub pisanie pracy, ale twoje ciało i umysł cierpi nazajutrz powodu wyrzucony harmonogram snu. Choć powszechnie uważa się, rada z 8 godzin snu w nocy nie ma zastosowania do wszystkich, organizm potrzebuje co najmniej siedem godzin odpoczynku na dobę, aby utrzymać poziom energii i zapobiec opieszałość. Oprócz coraz spać na czas, co się zużywa i środowisko snu może mieć wpływ na jakość wypoczynku, ponieważ może przerwać cykle snu i zmniejszenie Oferują robione.

Instrukcje

1 Ogranicz spożycie kofeiny. Kofeina trzyma alert w ciągu dnia, i wpływa na centralny układ nerwowy do maksymalnie ośmiu godzin po wypiciu. Nie pij kofeiny osiem godzin przed swoim snem, gdyż może to uniemożliwić odpływam w sen.

2 Otwórz okno w nocy. Chłodne powietrze w pokoju wywołuje sen, jak twoje ciało naturalnie czuje się zmęczony, gdy temperatura otoczenia spadnie poniżej 65 stopni.

3 Noś zatyczki do uszu, aby zagłuszyć hałas. Trąbić samochody, trzaskanie drzwiami i na zewnątrz odgłosy są częścią życia w obszarach miejskich, ale zatyczki do uszu tłumią dźwięk i są zwykle wygodne podczas snu. Alternatywnie, korzystanie z białym maszyny hałasu stworzyć delikatne brzęczenie, które blokuje nieprzyjemne dźwięki podczas odpoczynku może okazać się pomocne.

4 Utrzymanie spójnego harmonogramu snu. Idź do łóżka i obudzić się w tym samym czasie każdego dnia, zwłaszcza w weekendy, gdy śpi w może być kuszące. Twoje ciało będzie naturalnie spadać w tym samym czasie co wieczór, po tygodniu lub dwóch snem w przybliżeniu ten sam czas co noc.

5 Przeczytaj książkę przed snem. Łatwy odczyt przygotowuje umysł do wypoczynku, i jest lepiej spać niż oglądanie telewizji. Telewizor może wydawać się łatwy sposób zasnąć, ale jakość snu jest zmniejszona z powodu telewizora stymulujący wpływ na umysł.

6. Unikaj alkoholu i nikotyny przed snem. Podobny do kofeiny, alkoholu i nikotyny pobudzają ciało i może zakłócać sen.

Ograniczenie jedzenia lub picia 7 przed snem. Zbyt dużo wody lub żywności przed snem powoduje można się obudzić, aby skorzystać z łazienki.

Jak zapobiec zgrzytanie zębami w nocy, podczas snu

Podczas gdy większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że ich zęby zmielić w nocy, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby uniknąć szlifowania zębów w nocy, podczas snu. Szlifowania zębów wpływa nie tylko sen i sen innych, ale także wpływa na zdrowie.

Ten artykuł będzie przejść przez kilka kroków, które pomogą Ci uniknąć zgrzytanie zębami w nocy.

Instrukcje

1 Unikaj napojów alkoholowych. Po wpływem alkoholu, szlifowanie zębów może zostać powiększony.

2 Stop nadmierne lub nawykowe zgrzytanie zębami i zaciskając zęby w ciągu dnia. Dodatkowe zgrzytanie zębami czynności sprawi, że mięśnie szczęki bardziej przyzwyczajeni do szlifowania, co zwiększa prawdopodobieństwa, szlifowanie.

3 Użyj ciepły ręcznik lub wziąć ciepłą kąpiel, aby rozluźnić mięśnie przed snem. To może pomóc zrelaksować mięśnie szczęki, co z kolei zmniejsza prawdopodobieństwa, za zgrzytanie zębami podczas snu.

4 Nosić osłonę zębów jako bariera między zębami, aby zminimalizować i zapobiec zgrzytanie zębami podczas snu.

5 Zmniejszenie stresu. Spróbuj ćwiczeń. Szlifowania zębów i nacisk na mięśnie może być wynikiem stresu. Przez zmniejszenie stresu i nauki na relaks, można zminimalizować jeden aspekt, który może wywoływać zgrzytanie zębami w nocy.

Detox podczas snu

Proces detoksykacji ciała po prostu oznacza pozbawienie się toksyn i odpadów w organizmie. Możesz uzyskać toksyn przez co jeść, pić i oddychać wśród innych sposobów lub można uzyskać toksyn z trawienie pokarmu. Gdy żywność jest trawiona go tworzy toksyn. Nasz organizm naturalnie oczyszczające się, ale nie tak szybko, jak możemy dodać toksyn.

Naszywki

Plastry Detox są noszone na podeszwach stóp w nocy podczas snu. Plamy te mogą pomóc organizmowi usunąć toksyny, które śmiertelnie zbudowaliśmy w organizmie. Plastry są łatwe w użyciu. Wystarczy oczyścić podeszwy stóp, aby pozbyć je żadnych odpadów.

Każdej nocy przed snem należy zastosować dwa nowe czyste plastry jeden na podeszwie każdej stopy. Kolor plastra rano jest wskaźnikiem, jak dużo toksyny został usunięty z organizmu w ciągu nocy. Ciemniejszy kolor oznacza, ponownie należy użyć łatki nadal to robić, aż do usunięcia plamy i kolor jest tylko lekko się w ogóle nie zmienił.

Dieta

Istnieje duża różnorodność dostępnych diet detox dzisiaj. Czczo przez krótki czas jest sposób, że większość z tych diet rozpocząć się wyłączony. Po okresie postu byś niż trzymać się diety surowych warzyw, owoców i wody. Większość z tych diet wymaga się do tego schematu dla siedmiu do 10 dni, aby doświadczyć optymalnych wyników.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest po prostu w Detoxing obserwując to, co jesz i pozwalając organizmowi naturalnie detoksykacji się. Twoje ciało jest zrobić ten proces i to robi skuteczną pracę, jeśli nie wprowadzając więcej toksyn niż normalnie powinno.

Wyniki

Niektórzy ludzie twierdzą, że czują się "lżejsza" po detoksykacji. Inne twierdzą, że czują się bardziej w zgodzie z ich organów i funkcji i działań bardziej świadomych wyrobisk. Chociaż nie ma dowodów naukowych, że każda z tych rozwiązań nie działa żaden z nich są niebezpieczne i może tylko pomóc, aby uzyskać zdrowsze.

Jak zatrzymać Drooling podczas snu

Jak zatrzymać Drooling podczas snu


możliwe jest, aby zatrzymać ślinotok podczas snu. Środki zaradcze dla tego warunku może wahać się od modyfikacji zachowania się do leczenia stanu chorobowego bazowego, takiego jak alergia lub nienormalnym zatokowego.

Instrukcje

1 Oddychaj przez nos. Większość ludzi ślinić podczas snu, ponieważ mają tendencję do oddychania przez ich usta. Podczas snu, gdy jesteś nieprzytomny i nieświadomy, nie mają taką samą kontrolę nad funkcjami ciała i emisji, jak to zrobić w czasie swoich jawie. Dla ludzi, którzy oddychają przez ich usta, to jest normalne, ślina zacząć pracować drogę w dół i na zewnątrz za pośrednictwem częściowo otwartej jamie ustnej. Gdy oddychamy przez nos, usta i zamknięte, Twoja ślina pozostaną w jamie ustnej.

Jeśli kanały nosowe są ograniczone, wizyta w lokalnym alergologa lub ucha, nosa i gardła, lekarz może być mądry krok, aby zapewnić, że Twój nosa jasne. Nie tylko to by Ci ślinotok podczas snu, będzie wycięte na podatność na przeziębienia i inne choroby układu oddechowego.

2 Odwiedź alergologa lub ucha, nosa i gardła lekarza w celu ustalenia, czy zatok i / lub nosa problemy uniemożliwiają oddychanie przez nos. Jeśli kanały nosowe są przewlekle stan zapalny, a po prostu oddychać na ustach ze względu na konieczność, wycieczka do odpowiedniego lekarza można zrobić cuda, aby folie termokurczliwe swoich nosa i / lub łagodzenia dusznych zatok, które pozwolą Ci łatwo oddychać i wysiłku przez nos. ,

3 Przyzwyczaj się do spania na plecach. Kiedy śpisz na plecach, jest praktycznie niemożliwe, aby ślinić podczas snu. Nawet z otwartymi ustami w tej pozycji, twoje wydzieliny śliny pozostać ograniczone do wnętrza z ust, dokładnie tam, gdzie ich miejsce. Tak więc, eksperyment z leżącej na plecach zaraz po się do łóżka na noc. Nawet jeśli wolisz spać na swoich stronach, lub na brzuchu, począwszy twój sen nocy, podczas gdy na plecach zrobi wiele, aby uniemożliwić ślinotok podczas snu. A jeśli budzisz się w środku nocy i znaleźć się na boku lub brzuchu, natychmiast wrócić do leżącej na plecach. Z biegiem czasu, miejmy nadzieję, że twoje ciało będzie się przyzwyczaić do tej pozycji i rozpocząć pozostać w tej pozycji.

Jak Renew Your Skin podczas snu

Jak Renew Your Skin podczas snu


Nasza skóra jest naszą jedyną ochroną przed światem zewnętrznym. Jest wystawiać na bakterie, chemikaliów i ultra brutalnych promieni od słońca. Wszystkie te ekspozycje codziennie dodaje się, bo z tych ekspozycji nasza skóra jest w podziale i takich, należy odnowić. Jak gotowanie, są wzory na odnowienie naszej skóry i wiele dermatologa i cosmotology przedsiębiorstw przyjdzie i dają różne "wzory", które można odnowić naszą skórę, ale jak nasza skóra może odnawiać naszą skórę, podczas gdy śpimy? Oto kilka wskazówek, an Jak odnowić skórę podczas snu.

Instrukcje

1 Twój pierwszy krok w odnawiające skórę jest oczyszczenie. W jaki sposób można to zrobić? Ci każdego wieczoru przed pójściem do łóżka należy umyć twarz. Większość z nas stosuje kosmetyki na naszej skórze w ciągu dnia, produkty te rozkładają się na kombinacji substancji chemicznych, wolnych rodników i bakterii, które mogą uszkodzić skórę. Także wtedy, gdy myjemy twarz jesteśmy zmywając zatykaniu porów brudów (czy z wanną lub nie).

2 Ze względu na ultra brutalnych promieni, bakteriami i powtarzanych ruchów mięśni sprawia, że bardzo trudne dla skóry do naprawy się w nocy, (dlatego jego bardzo ważne, aby umyć twarz przed tobą do łóżka w nocy). Dlatego też recomemded przez wiele dermatalogist że stosowanie kremów, który zawiera retinoidy, która pochodzi od witaminy A do naprawy kolagen; jeśli używasz krem ​​zawierający retinoidy powinno być używane w nocy.

3 Każdej nocy, wraz z powyższych etapów, zastosować balsam do skóry. Powodem jest Twoja skóra się odwadnia podczas snu, nawet jeśli twój picia dużą ilością wody w ciągu dnia. Przy wyborze, najlepiej jest wybrać odpowiedni krem. W celu zwiększenia ochrony wygląd organizmu na produkty z przeciwutleniaczami i bogaty w kwasy tłuszczowe. Nie trzeba będzie zastosować balsam, jeśli produkt wybrać z kroku drugiego powyżej, produkty, które będą naprawy kolagenu, zawiera nawilżające składniki.

Wskazówki:

  • Spójrz na kremy, które zawierają naturalne składniki przeciwzapalne. Przykładami są, ogórek i przeciwutleniacze.
  • Należy również spojrzeć na krem ​​z kofeiną i witaminą K.
  • Należy unikać stosowania produktów do pielęgnacji skóry, które Bleach skórę. Produkty te są bardzo szkodliwe dla skóry

Jak chronić usta zamknięte podczas snu

Jak chronić usta zamknięte podczas snu


Jeśli kiedykolwiek obudził się na suchość w ustach i gardle, winowajcą może być spanie z otwartymi ustami. Zgodnie z otwartymi ustami podczas snu mogą prowadzić różnego rodzaju problemów. Poza tym jamy ustnej i gardła suchość i podrażnienia, śpi z otwartymi ustami również może przyczynić się do nieświeżego oddechu i choroby dziąseł, ponieważ pozycja pozwala więcej bakterii rośnie w ustach. Jeśli spać z otwartymi ustami, jesteś bardziej prawdopodobne chrapać, co może być obciążające dla innych w domu. Istnieją strategie, które można wykorzystać, aby pomóc utrzymać usta zamknięte podczas snu.

Instrukcje

1 Połóż się na boku lub brzuchu, gdy śpisz. Powrót podkłady są bardziej prawdopodobne, aby otworzyć usta podczas snu.

2 Umieścić pasek nosa przez most nosa. Paski nosa używać klejący ciągnąć swoje kanały nosowe otworzyć szerzej. Ta poprawa nosa oddychanie może to mniej prawdopodobne, że trzeba oddychać przez usta.

3 Za pomocą soli fizjologicznej do nosa spray i nawilżacz do odblokowują zatkany nos. Pętaczyna solanka aerozolu do jednego nozdrza, w czasie. Soli w sprayu może pomóc w zmniejszeniu obrzęku swoich kanałów nosowych. Nawilżacze również może przyczynić się do zmniejszenia zatłoczenia, co ułatwia oddychanie przez nos.

4 Nosić osłonę jamy ustnej przedsionkowego. To urządzenie zmieści się na ustach i pomaga uniemożliwić spanie z otwartymi ustami lub chrapanie.

5 Nosić pasek podbródka. Paski Chin zwykle dopasować wokół głowy i zabezpieczyć szczęki tak, że zamknął usta podczas snu pozostaje. Nie należy używać pasek podbródka, chyba że masz co najmniej jeden kanał nosowy, który jest całkowicie otwarty.

Jak stop ślinotok podczas snu

Jak stop ślinotok podczas snu

jest to możliwe, aby zatrzymać ślinotok podczas snu. Środki zaradcze dla tego warunku może wahać się od zmiany zachowania w leczeniu schorzenie medyczne, alergii lub nieprawidłowe zatok.

Instrukcje

• Oddychać przez nos. Większość ludzi bzdurzyć podczas snu, ponieważ mają tendencję do oddychać przez usta. Podczas snu gdy jesteś nieprzytomny i nieświadomy, nie musisz sam kontroluje funkcje organizmu i emisji jak podczas jawie. Dla ludzi, którzy oddychać przez usta to jest normalne dla śliny, aby rozpocząć pracę jego sposób włóczęga przez częściowo otwarte usta. Gdy oddychamy przez nos i usta zamknięte, ślina pozostanie w ustach. Jeśli twój nosa są ograniczone, wizyty w lokalnym alergologa lub ucha, nosa i gardła lekarz może być mądry krok do zapewnienia, aby zachować nosowych jasne. Nie tylko będzie to Cię od ślinotok podczas snu, to będzie zmniejszyć podatność na przeziębienia i inne choroby układu oddechowego.

• Wizyta alergologa lub ucha, nosa i gardła doctor, aby ustalić, czy zatok nosa problemy i/lub uniemożliwić oddychanie przez nos. Jeśli nosowych są przewlekle zapalenie, i po prostu oddychasz z twoich ust ze względu na konieczność, wyjazd do odpowiedniego lekarza można czynić cuda kurczyć się nosowych i/lub łagodzenia niedrożność zatok, które pozwoli Ci swobodnie oddychać przez nos łatwo i bez wysiłku. .

• Przyzwyczaić do spania na plecach. Podczas snu na plecach, to jest praktycznie niemożliwe do ślinić się podczas snu. Nawet z otwartymi ustami w tej pozycji śliny wydzielin zatrzymać ogranicza się do wnętrza jamy ustnej, dokładnie gdzie one należą. Tak eksperymentować z leżącego na plecach od razu po dostaniu się w łóżku na noc. Nawet jeśli wolisz spać na swoje strony, lub na brzuchu, początek sen na plecach zrobi wiele, aby zapobiec ślinotok podczas snu. I jeśli obudzić w środku nocy i znaleźć się na Twojej stronie lub żołądka, natychmiast przełączyć z powrotem do leżącego na plecach. Z biegiem czasu mamy nadzieję, że Twoje ciało będzie przyzwyczaić się do tej pozycji i zacząć pozostanie w tej pozycji.