adcov.com

finasteryd sustanon

Jak kontrolować wypadanie włosów spowodowane przez Sustanon

Jak kontrolować wypadanie włosów spowodowane przez Sustanon


Sustanonu steroid jest wykonane na czterech form testosteronu. Stosuje się je często w działalność mięśni budowlanych, takich jak kulturystyki jak również dla mężczyzn dotkniętych andropauzy. Jak w przypadku wielu sterydów, częstym skutkiem ubocznym Sustanon jest utrata włosów. Jeśli występują Sustanon-wypadanie włosów związane i chcesz zatrzymać straty i odrastają włosy, lekarz może przepisać lek o nazwie typu finasterydu. Wielu mężczyzn patrz odrost włosów w ciągu sześciu miesięcy, stosując finasteryd.

Instrukcje

1 wizyty u lekarza i omówić wypadanie włosów. Wspomnieć, że pacjent Sustanon i kwestie dotyczące utraty włosów. Lekarz może sprawdzić podstawowych warunków zdrowotnych, które mogą być przyczyną utraty włosów innych niż steroidu.

2 Omów możliwości leczenia z lekarzem. Związane steroidu łysienie często leczy się finasteryd, który jest nazwą rodzajową dla wielu leków leczenia utraty włosów.

3 Wykonaj jedną finasteryd pigułkę codziennie. Weź tę tabletkę z jedzeniem lub bez. Weź pigułkę, kiedy chcesz, ale musi to być zrobione w tym samym czasie każdego dnia.

4 Monitorowanie głowy dla zmian. To może trwać od sześciu do 12 miesięcy, aby zobaczyć wyniki z finasteryd. Jeśli nie zobaczyć wyniki po tym czasie, należy skonsultować się z lekarzem.

Wskazówki

  • Poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych leków. Zmniejszy to ryzyko wystąpienia interakcji z finasterydem. Nie należy przyjmować więcej niż zalecana finasteryd. Kobiety, zwłaszcza, gdy w ciąży, nie powinny trwać finasteryd i nie powinny dotykać pokruszonych tabletek finasteryd.

Jak kontrolować wypadanie włosów spowodowane Sustanon

Jak kontrolować wypadanie włosów spowodowane Sustanon

Sustanon jest sterydem, składa się na cztery formy testosteronu. Jest często używany do budowania mięśni działań, takich jak Kulturystyka, jak również mężczyzn doświadcza andropause. Podobnie jak wiele sterydów, pewien wspólny efekt uboczny Sustanon jest wypadanie włosów. Jeśli występują wypadanie włosów związane z Sustanon i chcą zatrzymać wypadanie i odrasta, lekarz może przepisać rodzaj leku o nazwie Finasteryd. Wielu mężczyzn Zobacz odrastanie włosów w ciągu sześciu miesięcy przy użyciu Finasteryd.

Instrukcje

• Wizyty u lekarza i omówienia wypadanie włosów. Wspomnieć, że są przy Sustanon i mam obawy o utratę włosów. Do lekarza sprawdzić podstawowe warunki zdrowotne, które mogą być przyczyną utraty włosów niż sterydów.

• Omówić możliwości leczenia z lekarzem. Wypadanie włosów związane z sterydów jest często traktowane z Finasteryd, który to ogólna nazwa dla wielu leków w leczeniu wypadania włosów.

• Przyjąć jedną pigułkę Finasteryd codziennie. Bierze tabletki z jedzeniem lub bez. Przyjmować tabletkę, gdy chcesz, ale muszą zostać podjęte w tym samym czasie każdego dnia.

• Monitorowanie skórę głowy do zmiany. To może trwać od 6 i 12 miesięcy, aby zobaczyć wyniki z Finasteryd. Jeśli nie widać wyników po tym czasie, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak wstrzykiwać Sustanon 250

Sustanon 250 jest lek do wstrzykiwania testosteronu dostępny na receptę. Schering-Plough, firma, która produkuje lek, ostrzega przed użyciem leków dla budowania ciała lub jakiegokolwiek innego nonprescribed użytku. Jeśli jesteś mężczyzną, który został przepisany Sustanon, aby zwiększyć poziom testosteronu, jednak trzeba wiedzieć, jak należy wstrzykiwać lek.

Instrukcje

1 Weź prysznic i umyć ciało wodą z mydłem. Bardzo czyste skóry jest ważna dla bezpiecznej iniekcji.

2 Przetrzyj obszar, na którym będzie można wstrzyknąć lek wacikiem nasączonym alkoholem. Najlepszym miejscem do wykonania wstrzyknięcia to górna zewnętrzny kwadrant pośladka. Boczna strona uda się drugi najlepszy punkt. Sastanon musi być wstrzykiwany w mięsień.

3 Przetrzyj górę fiolki z lekiem, które zostaną przygotowane z alkoholem. Wyjmij nową strzykawkę z opakowania, zdjąć nasadkę, wyciągnąć około 2 cc powietrza do niego, a następnie włóż ją do fiolki.

4 wstrzyknąć powietrze do fiolki. Następnie obrócić fiolkę do góry dnem i powoli wyciągnąć tyle leku do równego co najmniej 1/2 więcej cc, niż to, czego potrzebujesz, aby wprowadzić (kwoty są przewidziane). Stuknij stronę strzykawki, aby pęcherzyki powietrza na zewnątrz, a następnie wstrzyknąć dodatkowy lek do fiolki. Wyjąć igłę z fiolki.

5 Stuknij stronę strzykawki ponownie trzymając stronę igły strzykawki, aż wszystkie pęcherzyki powietrza przyjść do góry. Naciskać, aż pęcherzyki powietrza spadku lub dwa leki wychodzi.

6 Rozluźnij mięśnie w miejscu wstrzyknięcia i wprowadzić igłę szybko pod kątem 90 stopni do czyszczonej powierzchni. Wstrzyknąć lek powoli, potem szybko wyciągnąć igłę.

7 Przykryć miejsce wstrzyknięcia czystym wacikiem i taśmę na miejsce.

Wskazówki

  • Myj ręce przed i po dając sobie zastrzyk i nie pozwalają, aby dotykać igłą powierzchni. Wrzucać wszystkich odpadów, w tym igieł, bezpiecznie.
  • Zwrócić się do lekarza, aby zobaczyć, jak wstrzykiwać lek po raz pierwszy, jeśli nie jesteś pewny swoich możliwości zrobić to sam.

Jak zatrzymać Biorąc Finasteryd

Finasteryd jest lek na receptę stosowany głównie w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH). Finasteryd podaje się również pod marką Propecia do leczenia łysienie typu męskiego i utratę włosów. Zazwyczaj jest ona traktowana jako tabletki raz dziennie, z lub bez posiłku. Podczas Finasteryd nie pomaga kurczyć powiększenie gruczołu krokowego (BPH) wśród większości ludzi, którzy ją podejmują, proces jest powolny, a lek łagodzi objawy jedynie około jednej trzeciej mężczyzn, którzy je biorą.

Instrukcje

Kroki

1 Umów się na spotkanie, aby usiąść i omówić alternatywy dla Finasteryd z lekarzem.

2 Zrób listę wszystkich obecnych warunkach, a co inne leki pacjent przyjmuje. Również sporządzić listę skutków ubocznych, które mogą być występujące i dlaczego chcesz zatrzymać kurs finasterydu.

3 Jeśli pacjent jest leczony na BPH, poproś lekarza o alfa-blokera terazosynę, który został pokazany skuteczne w leczeniu BPH.

4 Jeśli lekarz nadal zaleca Finasteryd, pamiętaj, że kilka działań niepożądanych (przede wszystkim utrata erekcji), nie są trwałe i że kontynuuje swój przebieg Finasteryd jest chyba lepiej niż operacja.

Wskazówki:

  • Jeśli pacjent przyjmuje Finasteryd nie przerywać bez uprzedniej konsultacji z lekarzem, i ważne jest, aby podjąć je w tym samym czasie każdego dnia.
  • Finasteryd tylko męskiej użycia, a działania uboczne obejmują niezdolność utrzymania erekcji (rzadko, jedynie w około 4% z mężczyzn), zmniejszenie popędu płciowego, ból jąder. Jeśli Finasteryd jest przepisywany na BPH, ważne jest, aby wiedzieć, że finasteryd będzie kontrolować stan pacjenta, ale nie jest to lekarstwo na to, i że może to być więcej niż sześć miesięcy przed rozpoczęciem się czuć lepiej. Nie należy przerywać przyjmowania Finasteryd bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Finasteryd Side Effects dla kobiet

Mężczyźni z męskiego łysienia są głównymi użytkownikami finasteryd, ponieważ może zapobiec dalszej utracie włosów i zwiększyć wzrost włosów. Dostępne pod markami takimi jak Propecia i Proscar, finasteryd jest czasami przepisywane dla kobiet zajmujących się objawów zespołu policystycznych jajników.

Identyfikacja

Klasyfikowany jako typu II, inhibitor 5-alfa-reduktazy, finasteryd hamuje enzym, który przekształca testosteron do dihydrotestosteronu (DHT), co zmniejsza poziomy DHT w skórze głowy. To może odwrócić wypadanie włosów z powodu łysienia typu męskiego.

Hirsutyzm

Badania nie wykazały, że finasteryd pomaga zmniejszyć kobiet-łysienia. Jednakże finasteride może zmniejszyć nadmiernego wzrostu włosów u kobiet (hirsutyzm), takie jak te z zespołem policystycznych jajników. Hirsutyzm obejmuje ciemny, gruboziarnisty włosy rosnące na twarzy, klatce piersiowej i plecach.

Ostrzeżenie

Kobiety, które mogą zajść w ciążę nie powinny stosować finasteryd, ponieważ może to spowodować nieprawidłowości w męskich narządów płciowych u płodów, takich jak rozwój żeńskich narządów płciowych. Te kobiety nie powinny nawet dotykać leku, ponieważ może być wchłaniany przez skórę.

Inne działania niepożądane

Inne działania niepożądane związane z finasterydu u kobiet to powiększenie piersi i tkliwość, i zwiększony popęd płciowy.

Reakcja alergiczna

W rzadkich przypadkach kobiety wystąpić reakcja alergiczna na finasteryd. Objawy to: wysypka lub pokrzywka, świąd, obrzęk i trudności w oddychaniu.

Jak korzystać Finasteryd

Dla wielu ludzi, utrzymując włosy jest ważnym aspektem ich wizualnej appeance. Finasteryd, zwie Propecia, może być przepisane przez lekarza w celu zmniejszenia utraty włosów i leczeniu łysienia typu męskiego. W badaniach klinicznych udowodniono, finasteryd zatrzymania utraty włosów jedynie w górnej części głowy. Ponadto, finasteryd wykazano poprawę zdrowia prostaty. Jeśli dławik znajduje się powiększony, finasteryd można zmniejszyć rozmiar obniżenie poziomu dihydrotestosteronu.

Instrukcje

1 Sprawdź ulotkę dołączoną do recepty otrzymasz od lekarza, który zawiera informacje na temat leków i ewentualnych skutków ubocznych, które mogą towarzyszyć produkt.

2 Wykonaj jedną kapsułkę Finasteride każdego dnia, a następnie podjąć pojedynczą dawkę każdego dnia w tym samym czasie albo z jedzeniem lub bez jedzenia.

3. Unikaj omijając dawkę finasterydu, ale jeśli nie, nie należy przyjmować dodatkowej tabletki.

4 Zakończ całą receptę, a następnie kontynuować w następnym miesiącu receptę bezpośrednio po zakończeniu ostatniego.

Wskazówki:

  • Przechowywać Finasteryd w suchym, chłodnym miejscu, aby zapewnić skuteczność.
  • Nie podawać dzieciom male Finasteryd, gdyż może to zahamować prawidłowy wzrost prostaty. Kobiety nie powinny przyjmować Finasteryd. Nie dotykaj Finasteryd jeśli kobieta w ciąży, ponieważ może to spowodować nieprawidłowe rozwój płodu płci męskiej.

Jak korzystać z Sustanon 250

Sustanon 250 jest sterydów na bazie oleju na celu zwiększenie siły i masy ciała. Sustanon 250 jest mieszanką czterech różnych estrów testosteronu, które są wstrzykiwane w mięśniach i powoli uwalniane do organizmu w czasie. Testosteron mieszanka zawiera 30 mg testosteronu, propionian testosteronu, 60 mg, 60 mg phenylprpionate testosteronu Isocaproate i 100 mg testosteronu kaprynianu. To jest nielegalne w USA do posiadania lub używania Sustanon 250 bez recepty od praktykującego lekarza. Lekarze często przepisują go do różnych uzasadnionych powodów medycznych, w tym raka i AIDS, zaburzeń wzrostu u dzieci, opóźnionego dojrzewania płciowego, niski poziom testosteronu u mężczyzn i zaburzeń tożsamości płciowej u kobiet do mężczyzn.

Instrukcje

1 Uzyskaj receptę na Sustanon 250 od lekarza. Recepta jest często stosowany dla całego przebiegu leczenia ustalonego przez lekarza.

Zakup Sustanon 250. 2 Uruchom i wykonaj wstrzyknięcie dawki przepisanej przez lekarza. Sustanon 250 jest wykonane w różnych dawkach w zależności od stanu zdrowia. Dla mężczyzn z niskim poziomem testosteronu, na przykład, leczenie może trwać dwóch do trzech miesięcy z 200 mg co 10 do 14 dni. Ponadto, leczenie zaburzenia tożsamości płciowej może trwać nawet przez 39 miesięcy, w dawce 250 mg raz na dwa tygodnie.

3. Powstrzymaj się od zwiększenie spożycia Sustanon 250. Niektórzy sportowcy, jak kulturyści często nadużywają korzystania z Sustanon 250 w celu zwiększenia masy mięśniowej i siły przy dawkach w zakresie od 250 mg co dwa tygodnie do 1000 mg dziennie lub więcej. W takim przypadku może prowadzić do zwiększenia efektów ubocznych, takich jak zatrzymywanie płynów i przyrost tłuszczu.

Wskazówki:

  • Niebezpieczne skutki uboczne Sustanon 250 to wysokie ciśnienie krwi, zatrzymywanie wody, łysienie, zmniejszenie liczby plemników, raka wątroby, bezpłodność i inne. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia, czy Sustanon 250 pracuje dla swojej kondycji i dostosować odpowiednio.

Finasteryd Side Effects

Finasteryd, często sprzedawane pod markami Popecia i Proscar, to lek stosowany w leczeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH) u mężczyzn. Użytkownicy finasterydu może wystąpić szereg bocznych łagodne do poważnych skutków ubocznych na podstawie konkretnego pacjenta, wielkość dawki i innych czynników.

Identyfikacja

Finasteryd jest lekiem na receptę, które jest związane z leczeniem mężczyzn z powiększonym gruczołem krokowym. Według Drugs.com "Finasteryd zapobiega konwersji testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT) w korpusie. DHT jest zaangażowana w rozwój łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH)." Oprócz leczenia powiększenie gruczołu krokowego, Finasteryd jest również stosowany w leczeniu łysienia typu męskiego.

Mniej poważne skutki uboczne

Finasteryd użytkownicy zgłaszali żadnych częste działania niepożądane w wyniku leczenia. Finasteryd może spowodować, jednak następujące działania niepożądane: mniej łagodny obrzęk kończyn, zawroty głowy, osłabienie, katar, łagodnego podrażnienia skóry, bóle głowy, wysypka, ból jąder, obrzęk sutków, impotencja i zaburzenia wytrysku. Choć mniej poważne niż inne skutki uboczne, pogorszenie lub utrzymywanie się którykolwiek z powyższej listy może sygnalizować poważny stan. W takim przypadku należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

Poważne działania niepożądane

Według Drugs.com, Finasteryd może powodować wiele poważnych skutków ubocznych w rzadkich przypadkach, w tym brył, ból, tkliwość piersi, silny ból jąder i absolutorium sutek. Ostra reakcja alergiczna sygnalizowane ciężkiego podrażnienia skóry i obrzęk twarzy mogą również pojawić się w wyniku użytkowania. Natychmiast, jeśli którykolwiek z tych ciężkich działań niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem.

Korzystanie Finasteryd

Zawsze należy brać leki na receptę dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza przez nie zmiany rozmiaru dawki lub czasu stosowania. Finasteryd może być przyjmowany z jedzeniem lub bez, ale należy przyjmować z dużą szklanką (8 uncji) wody. Regularne stosowanie tego produktu jest niezbędne do jego skutki. Pamiętaj, aby przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od ciepła i wilgoci, zarówno.

Ostrzeżenie

Finasteryd nie powinny być brane przez kobiety lub dziecka. Leki nie powinny być obsługiwane przez kobiety lub dziecka, ponieważ może przenikać w głąb skóry. A kobiety w ciąży, które styka się z tego leku może być w niebezpieczeństwie szkodząc jej płód. Nie wolno przyjmować podwójnej dawki leku w celu zrekompensowania pominiętej dawki. Drugs.com zaleca przyjmowanie leku przez okres do 12 miesięcy przed zaprzestaniu stosowania.

Jak Cut Tablets finasteryd

Jak Cut Tablets finasteryd


Lekarze przepisują Finasteryd, znany również jako Proscar, u mężczyzn przez kilka warunków, w tym łysienia i powiększony, ale łagodnych gruczołów prostaty. Ta mała niebieska pigułka może być dość drogie w zależności od okresu ubezpieczenia. Aby lek bardziej dostępne, niektórzy lekarze przepisują tabletki dawki większe, instruowanie pacjenta do cięcia pigułki na połówki lub ćwiartki. Jednak, w przeciwieństwie do wielu pigułek, Finasteryd nie ma środkowego wcięcia dla łatwego rozdzielania. Biorąc pod uwagę niewielki rozmiar medycyny, zwykle 1 mg do 5 mg, bezpiecznie cięcia Finasteride tablet wymaga frezu pigułki i kilka prostych kroków.

Instrukcje

1 Uzyskaj przecinaka pigułki. Wszelkie główną sklepu lub ogólnie apteka sprzedaje noże pigułka w dziale farmacji. Rzeczywiste wzorów są różne, ale większość krajarki pigułkami przybliżeniu długości noża tektury, ale z ostrzem na wewnętrznej ramie.

2 Podnieś dźwignię frez pigułki i włóż Finasteride do jednego z tabletu rowków półkola znalezione wewnątrz ramy tnącej pigułki. Rowkowane obowiązuje zabezpieczy tablet podczas cięcia. Większość frezy pigułki mają wiele rowkowane szczeliny i może pomieścić do trzech lub czterech tabletek na raz, oszczędzając czas i energię.

3 Naciśnij ramię nóż pigułki w dół, aż ostrze spoczywa w środku tabletki Finasteride. Wykadruj niezbędne, aby dopasować środek tarczy z centrum pigułki.

4 Naciśnij dźwignię w dół mocno, aż usłyszysz dzielenie tabletki. Oddziel kolejne pigułki wewnątrz noża poprzez zastosowanie większego nacisku kciukiem i palcami, aż usłyszysz dźwięk dzielenia dla każdego pigułki.

5 Unieś dźwignię i umieścić oddzielone pigułki do oryginalnego butelki leku. Jeśli lekarz polecił, aby obniżyć Finasteryd na ćwiartki, wymienić połowę tabletki do noża pigułki i powtórzyć proces.

Wskazówki:

  • Demontaż Finasteryd jakieś miejsce, gdzie można łatwo zlokalizować luźne kawałki tabletek, takich jak jasny kuchennym stole lub blacie. Należy unikać trzymania lub cięcia pigułki, gdzie mogą być przypadkowo utraconych jak zlewu lub utylizacji śmieci.
  • Nigdy nie wydziela żadnego lekarstwa, chyba że jest to zalecane przez lekarza.

Jak Cut Finasteryd tabletki

Jak Cut Finasteryd tabletki

Lekarze przepisują Finasteryd, znany również jako Proscar, do mężczyzn chorych na kilka warunków, w tym łysienie i rozszerzonej, ale łagodny, gruczoły prostaty. Ten mały niebieską pigułkę mogą być dość drogie, w zależności od ubezpieczenia. Aby lek bardziej dostępne, niektórzy lekarze przepisują większe dawki tabletek, instruowania pacjenta do pigułki pokroić na połówki lub ćwiartki. Jednak w przeciwieństwie do wielu pigułki, Finasteryd ma bez wcięcia środkowy ułatwia separację. Biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary medycyny, zazwyczaj 1 mg do 5 mg, bezpiecznie cięcia tabletki Finasteryd wymaga kuter pigułki i kilka prostych kroków.

Instrukcje

• Uzyskanie kuter pigułki. Żadnych poważnych sklep spożywczy lub ogólne chemik sprzeda pigułki Frezy w sekcji apteki. Rzeczywiste projekty różnią się, ale większość pigułki noże są około długość karton Cutter ale z ostrzem w środku kadru.

• Podnieść dźwignię kuter pigułki i wstawić jeden z pół koło rowki znaleziono wewnątrz pigułki frez ramy tabletu Finasteryd. Rowkowane pomieszczenia będą bezpieczne tabletki podczas cięcia. Większość tabletek wielu slotów rowkowane i może pomieścić maksymalnie trzy lub cztery tabletki naraz, oszczędność czasu i energii.

• Wcisnąć ramienia Cutter pigułka dół aż ostrze spoczywa w środku tabletki Finasteryd. Wprowadzić poprawki niezbędne do meczu centrum ostrze z centrum pigułki.

• Naciśnij dźwignię w dół mocno aż usłyszysz dzielenie tabletek. Oddziel wiele tabletek wewnątrz kuter stosując większe ciśnienie z kciukiem i palcami, aż usłyszysz dźwięku dla każdego pigułkę rozdzielający.

• Podnieść dźwignię i oddzielone pigułki w oryginalnej butelce medycyny. Jeśli Twój lekarz polecił ci wyciąć swoje Finasteryd w ćwiartki, wymienić pół tabletki na kuter pigułki i powtórzyć proces.

O Zabiegi Gruczoł krokowy

O Zabiegi Gruczoł krokowy


Prostaty część męskiego układu rozrodczego. Orzech wielkości (3 przez 4 cm) prostaty leży poniżej pęcherza moczowego i otacza cewkę moczową (rurkę prowadzenia moczu z pęcherza moczowego). Prostaty produkuje mleczny płyn zasadowy, który neutralizuje kwaśny płyn zawierający plemniki, zwiększenie ruchliwości plemników (ruch) i zmniejszenie kwasowości płynu pochwy, aby umożliwić sperma pływać w górę do szyjki macicy. Zaburzenia prostaty u mężczyzn powyżej 50 roku życia.

Zapalenie gruczołu krokowego

Zapalenie gruczołu krokowego jest zapalenie prostaty. Może to być wywołane przez zakażenia bakteryjne, takie jak E. coli i jest często związana z moczu infekcji lub chorób przenoszonych drogą płciową. Objawy to częste oddawanie moczu i pieczenie, drybling lub trudności inicjującą przepływ moczu i ból w całej okolicy narządów płciowych. Zgodnie z Mayo Clinic, ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego traktuje do czterech tygodni antybiotyków podczas przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego, a czasami wymaga już powtarzane traktowanie.

Niektórzy ludzie rozwija się przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego i / lub chroniczne związane ból w obrębie miednicy bez wyraźnego powodu i może otrzymać alfa-adrenolityki (Uroxatral, CARDURA), aby rozluźnić mięśnie nad otworem do pęcherza i niesteroidowych leków przeciwzapalnych (aspiryna, ibuprofen) dla ból. Niektórzy lekarze polecam masaż prostaty (z palcem w rękawiczce włożonej do odbytnicy), aby zmniejszyć tłok prostaty, ale skuteczność tej procedury nie jest jasne.

Łagodny rozrost stercza

Łagodny przerost gruczołu krokowego występuje często u mężczyzn powyżej 50. prostaty zwiększa się i spręża cewki moczowej i mogą naciskać na inne struktury, takie jak pęcherz. Objawy to spadek siły oddawania moczu, drybling i niezdolność opróżnienia pęcherza, powodując częstotliwości, pilności, a czasami ból w okolicy pęcherza i nietrzymania moczu. Komplikacje obejmują zakażenia pęcherza moczowego i / lub kamienie pęcherza moczowego.

Leczenie BPH obejmuje leki doustne, takie jak finasteryd zmniejszenia rozmiaru przerost prostaty, jeśli jest łagodny. Alfa-blokery (flomax, CARDURA) mogą zrelaksować mięśnie wystarczająco prostaty do łagodzenia kompresji cewki moczowej i umożliwić oddawanie moczu. Jeżeli trudności moczowych utrzymują się, a następnie leczenie chirurgiczne jest zazwyczaj konieczne. Procedura jest najczęstszą przezcewkowej resekcji gruczołu krokowego (wykonanej przez cewkę moczową), ale zawierają liczne inne procedury prostatektomii prostatektomii laserową, otwarty, igły chirurgicznej ablacji (za pomocą fal radiowych do wytwarzania ciepła do niszczenia tkanki gruczołu krokowego) i umieszczenie stentów metalowych (rury ), aby utrzymać cewkę otwarte.

Rak prostaty

Rak prostaty tendencję do rozwijania się na zewnątrz prostaty, tak że zwykle nie ma objawów we wczesnych etapach. Jak guz rośnie, objawy odzwierciedlać te BPH z trudności z oddawaniem moczu. Ból w dolnej części pleców zazwyczaj oznacza nowotwór rozprzestrzenił. Rak prostaty jest podawany przez androgeny (hormonów męskich) i podwyższonych poziomów antygenu specyficznego dla prostaty może pomóc określić wielkość guza.

Rak prostaty rozwija się powoli i nie może powodować poważne problemy u wszystkich ludzi, więc czasami, szczególnie osób starszych, lekarz może zalecić żadnego specjalnego traktowania oprócz monitorowania. Według National Cancer Institute, młodsi (50 do 60) może rozważyć leczenie ze względu na średnią długość życia. Zabiegi chirurgiczne obejmują radykalną prostatektomię z usunięciem prostaty i węzłów chłonnych. Większość mężczyzn wyboru procedury oszczędzania nerwów, ale mogą wystąpić zaburzenia erekcji i / lub impotencja. Jeśli nowotwór rozprzestrzenił, dalsze leczenie obejmuje teleradioterapię i androgenów (męski hormon) Terapia tłumienia. Jako alternatywę dla chirurgii i radioterapii, niektóre wybrać wszczepienia izotopów promieniotwórczych. Tych bardziej zaawansowanym rakiem może być połączenie leczenia.

Zapobieganie

Wszyscy ludzie powinni mieć ponad 50 regularnych rocznych badań ich prostaty i powinni być świadomi zmian wzorców oddawania moczu, które mogą wskazywać na powiększenie prostaty.

PSA

(PSA) specyficznego antygenu gruczołu krokowego można wskazać wzrost guza, ale stosując test rutynowo do przeszukiwania ludzi jest kontrowersyjne, jak wiele rzeczy może mieć wpływ na poziom PSA, a wysokie poziomy mogą skłonić do interwencji medycznej, kiedy nie ma raka. Test PSA jest zatwierdzonym przez FDA do stosowania dla kobiet powyżej 50 lat, a badania zapewnia monitorowanie w czasie leczenia.

Leczenie prostaty BPH

Leczenie prostaty BPH


Wraz ze śmiercią i podatków, mężczyźni, którzy mieszkają na wiek może dodać kolejny pewność w życiu - łagodny rozrost stercza (BPH). Definiowana jako powiększenia prostaty BPH jest nierakowych przerost komórek gruczołu krokowego. Często prowadzi do szerokiego zakresu objawów fizycznych, w tym problemów, kamienie pęcherza moczowego, nietrzymania moczu, oraz przewlekłej, postępującą chorobą może być zarządzana przez wiele różnych zabiegów.

Baczna

Pomimo swojej nazwy, Baczna nie oznacza po prostu czekać i nic nie robić o BPH. Zmiany stylu życia, w tym zmieniając ilości płynów, regularnej diecie i opróżnianie pęcherza, są czasem wystarczy, aby złagodzić objawy choroby. Pacjenci odroczyć leczenie, ale są regularnie monitorowane i traktowane powinny się pogarszać stan.

Zabiegi medyczne

Lek jest zwykle pierwsza opcja. Alfa-adrenolityki, takie jak doksazosyna, terazosyna, tamsulosyną i alfuzosyny zrelaksować prostaty. Skutki uboczne tych leków należą: zmęczenie, bóle głowy, uczucie zatkanego nosa i zawroty głowy.

Równie skuteczny jak alfa-blokery, finasteryd i dutasterydu zostały zatwierdzone do leczenia BPH w 1996 roku Finasteryd może spowodować utratę zaburzeń libido i erekcji w ciągu trzech do czterech procent pacjentów. Jednakże, okazało się być bardzo skuteczne w powstrzymania BPH oraz zmniejszając potrzebę operacji dół. Badanie o nazwie Prostate Cancer Prevention Trial wskazano, że finasteryd może nawet zapobiegać rakowi prostaty.

Zabiegi ziołowe

Ziołolecznictwo jest alternatywą leczenia suplementów ziołowych. Terapia jest nieuregulowana, drogie i niesprawdzone.

Niewielki odsetek pacjentów donoszą, że Saw Palmetto jest skuteczny w zarządzaniu objawów BPH. Chociaż dowód naukowy nie jest jeszcze w przygotowaniu, nie ma nic złego w próbach z tego naturalnego środka.

Leczenie chirurgiczne

Jeżeli objawy nasilają się i wpływa podczas normalnego działania leku jest pacjent, operacja powinna być uważana zdjąć nadmiar tkanki prostaty. Przezcewkowej resekcji gruczołu krokowego (TURP), często określane jako zabiegu Roto-Rooter, jest zabieg chirurgiczny do góry BHP. Mimo, że wyniki w niepłodności, inne skutki uboczne są minimalne.

Dla większych prostaty, otwarta prostatektomia jest czasami sugerowane. Cięcie jest wykonane przez brzuch, aby usunąć nadmiar tkanki prostaty. Problemy wytrysk i zaburzenia erekcji są częste działania niepożądane tej procedury.

Przezcewkowa electrovaporization prostaty (TUVP) ogrzewa i paruje przerost przy minimalnych skutkach ubocznych.

Prostatektomia laser łagodzi objawy moczowych przez gotowanie i odparowanie nadmiaru tkanki stercza. Wyniki są porównywalne do TURP.

Inne Chirurgia

Dla małych prostaty, zabiegi chirurgiczne zostały zaprojektowane do poprawy objawów bez usuwania wszystkich BPH. Przezcewkowa nacięcie prostaty (tuip), przezcewkowej termoterapia mikrofalowa (TUMT), przezcewkowej ablacji igły (tuńczyk) i wysokiej intensywności yltrasound (HIFU) są opcje, które należy uwzględnić. W krótkim okresie, nietrzymanie moczu, problemy wytrysk i zaburzenia seksualne mogą się spodziewać. Długoterminowe skutki nie zostały jeszcze w pełni zbadane.

Stenty

Stent prostaty jest to urządzenie mechaniczne, które pomaga problemów moczowych i problemy mikcji. Urządzenie siatki metalowej wprowadza się do cewki moczowej i prostaty, utrzymując otwarty kanał. Zwykle procedura ta jest ograniczona do osób w podeszłym wieku lub mężczyzn z dodatkowych poważnych schorzeń.

Powiększenie gruczołu krokowego leki

Powiększona prostata może prowadzić do trudności w oddawaniu moczu, zwiększona częstotliwość oddawania moczu, krew w moczu, lub zakażenia układu moczowego (ZUM). Podczas leczenia nie zawsze jest to konieczne, istnieje kilka opcji niechirurgiczne i chirurgiczne, gdy objawy są na tyle poważne.

Alfa-adrenolityki

Przede wszystkim stosuje się w leczeniu nadciśnienia, te rozluźniające mięśnie można leczyć różne symptomy związane oddawania moczu, związane z powiększeniem prostaty. Te stosowane m.in. terazosynę tamsulozynę, doksazosin i alfuzosyny.

Inhibitory enzymu

Związki te mogą rzeczywiście leczyć powiększenie gruczołu krokowego przez kurczenie się. Jeden z dwóch recept są używane, finasteryd lub dutasteride, ale tylko w przypadkach znacznego rozszerzenia.

Terapia mikrofalowa

Ten utwardzania obejmuje użycie anteny mikrofalowe, wkładany przez cewkę moczową i energii mikrofalowej do zniszczenia wewnętrznej części rozszerzonej prostaty. Procedura ta jest najbardziej skuteczne w umiarkowanych przypadków rozszerzenia.

Igła Ablacja

Zabieg ten wykorzystuje ciepło fal radiowych, podawanych przez cytoscope przechodzi przez cewki, do zniszczenia części rozszerzonej prostaty, który jest ograniczony przez cewkę moczową i powodując trudności oddawania moczu.

Leki chirurgiczne

Operacja jest rzadko i zarezerwowana dla najpoważniejszych przypadków. Opcje obejmują przezcewkowej resekcji (skrobanie nadmiar tkanki gruczołu krokowego), przezcewkowej nacięcie (cięcia w prostacie, że szerzej otworzyć cewki moczowej), chirurgii laserowej, aby zniszczyć nadmiar tkanki gruczołu krokowego i prostatektomii otwartej (usuwania wewnętrznej części gruczołu krokowego).

Vs proscar Propecia

Istnieją tysiące leków na rynku, i jest to łatwe, aby je mylić. Prawie zawsze mają skomplikowane nazwy, a co gorsza, niektóre z tych skomplikowanych nazw brzmi bardzo podobne do siebie. Dla niewprawnego ucha Propecia i Proscar może być łatwo mylone z sobą. W rzeczywistości są one sam lek. Ale nadal istnieją pewne różnice powinieneś być świadomy, jeśli szukasz w użyciu jednego z tych leków.

Proscar

Zgodnie z wiekiem mężczyzn, ich testosteron jest przekształcany w DHT, który jest bezpośrednio zaangażowany w rozwój łagodnego rozrostu gruczołu krokowego lub BHP. Proscar jest przepisywany kurczyć prostaty w celu zmniejszenia różnych problemów oddawania moczu, które pochodzą z BHP, dzięki czemu operacja niepotrzebna.

Propecia

DHT powoduje nie tylko prostaty, aby powiększyć, ale też główną przyczyną utraty włosów. Propecia działa poprzez hamowanie powstawania DHT na skórę głowy zapobiegając łysienia typu męskiego.

Podobieństwa

Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, Proscar i Propecia jak zrobić to samo. Hamują konwersję testosteronu do DHT. DHT okazuje się być głównym winowajcą zarówno dla powiększonej prostaty, jak i łysienia typu męskiego. Nie powinno zaskoczyć to, aby dowiedzieć się, że są one w rzeczywistości, dokładnie ten sam lek: finasteryd.

Różnice

Chociaż są one same leki, nie są one takie same dawki. Proscar jest 5 mg dawkę dziennie, przy czym Propecia tylko dawka 1 mg. Inna różnica jest to, że główny Propecia jest tylko markowy lek i rzadko objęte planami ubezpieczeniowymi. Proscar jest dostępny w ogólne, co znacznie bardziej przystępne, i więcej niż prawdopodobne, pokryte przez ubezpieczenie.

Porozmawiaj z lekarzem

Tak więc ostatnie pytanie pozostaje: "Czy mogę zapytać mojego lekarza o przepisanie mi generic Proscar (finasteryd), zamiast płacić za Propecia?" Absolutnie. Lekarze stosują różne leki o różnych celów przez cały czas. Ale trzeba być uczciwym wobec lekarza i porozmawiać z nią o tym, co trzeba i dlaczego jest to potrzebne.

Alternatywy dla operacji prostaty

Istnieje kilka alternatyw dla operacji prostaty, które mogą poprawić ogólny stan zdrowia, a także łagodzi niektóre objawy. Należy skonsultować się z lekarzem najlepsze możliwości alternatywnego leczenia. Alternatywne metody leczenia w chirurgii gruczołu krokowego są spersonalizowane do swoich objawów, a także preferencji.

Naturalne alternatywy

Naturopatyczne alternatywy dla operacji prostaty obejmują odżywianie medycyny klinicznej, medycyny botanicznej psychologiczne, lek homeopatyczny i naturopathic praktyki. Zdrowie zaczyna się od wewnątrz, która zaczyna się od diety i nawyków żywieniowych. Alternatywy dla operacji prostaty może być stosowany w połączeniu z innymi zaleceniami lekarza. Żywienie kliniczne jest plan, który obejmuje różne zdrowej żywności, suplementów diety, naturalne higieny i post. To jest indywidualnie zaprojektowany przez lekarza w zależności od stanu prostaty.
Lek botanicznego stosowanie roślin jako źródło gojenia. Ponieważ nie istnieje jedna substancja organiczna, która może leczyć objawy problemów z prostatą, ważne jest, aby twoje naturopatyczne lekarzy do przepisywania, co jest najlepsze w leczeniu objawów. Ta forma leczenia jest minimalne skutki uboczne i można traktować szeroki zakres objawów raka prostaty.
Medycyna psychologiczne mogą wpływać swój stan emocjonalny w pozytywnym kierunku. Teoria medycyny psychologicznej jest to, że utrzymanie zdrowej równowagi stanu psychicznego i emocjonalnego przyczynia się do zdrowia fizycznego.

Inwazyjnych procedur i leków

Leki mogą być stosowane jako alternatywa dla operacji prostaty. Leki takie jak Terazo, HYTRIN, tamsulosyną, Cardura lub doksazosyny zawiera bloker alfa, który rozluźnia mięśnie pęcherza i pomaga poprawić przepływ moczu. Dutasteryd, Avodart, Finasteryd lub Proscar są leki, które spowalniają tempo wzrostu, a także zmniejszać, prostatę. Te leki są znane jako inhibitory 5-alfa-reduktazy.
Termo jest alternatywą dla operacji prostaty, ponieważ zmniejsza prostaty poprzez wysłanie energii mikrofalowej przez cewnik. To jest w warunkach ambulatoryjnych, ale to trwa od sześciu do ośmiu tygodni, aby zobaczyć wyniki. Terapia światłem lasera zielony PVP tworzy przejście przez cewkę moczową przy użyciu energii laserowej w parę tkanek. Jest to w warunkach ambulatoryjnych, który pozwala na przepływ moczu swobodniej. Istnieje niewiele efektów ubocznych, i cewnik jest wymagana tylko przez noc. Przezcewkowej resekcji gruczołu krokowego (TURP) usuwa część tkanki gruczołu krokowego, który jest blokowany. Ta procedura wymaga cewnika przez dwa dni w szpitalu.

Jakie są niebezpieczeństwa finasterydu testosteronu?

Jakie są niebezpieczeństwa finasterydu testosteronu?


Finasteryd, do obrotu pod nazwą firmową Proscar jest lek sprzedawany do leczenia łagodnego przerostu prostaty. Lek ten ma na celu zmniejszenie ryzyka zatrzymywania moczu i zwiększenia szans u pacjenta z odzysku nie chirurgiczne. Pod nazwą Propecia, lek stosuje się również w leczeniu łysienia typu męskiego. Lek ma jakieś działanie na poziom testosteronu, jednak i może powodować nieprzyjemne i niebezpieczne skutki uboczne.

Funkcji seksualnych

Finasteryd obróbka prowadzi do wzrostu stężenia testosteronu w krwi, męski hormon wpływa funkcji seksualnych i libido. Mężczyzn przyjmujących ten lek powinien być świadomy, że mogą cierpieć na impotencję i zmniejszenie libido, zaburzenia wytrysku i zaburzenia funkcji seksualnych. Objawy te same w sobie nie są niebezpieczne, ale słaba sprawność seksualna może położyć się cieniem na istniejących relacjach i przyczynić się do depresji i zaburzeń nastroju.

Piersi

Według RxList, znaczna liczba ludzi doświadczyć powiększenie tkanki piersi podczas korzystania finasteryd. Zmiany w poziomie hormonów mogą powodować zaburzenia wzrostu i 0,4 procent mężczyzn leczonych lekiem cierpiał na wzrost piersi w pierwszym roku, w porównaniu do 0,1 procent mężczyzn nie stosujących lek. Liczba ta wzrosła do 1,8 procent w roku dwóch do cztery, w porównaniu do 1,1 procent w grupie kontrolnej. Mężczyźni mogą również wystąpić bolesność i tkliwość piersi w tkance piersi. Niewielka liczba mężczyzn - czterech pacjentów z około 1500 - zgłoszone zachorowania na raka piersi w stosunku do terapii.

Ciśnienie krwi

Zmiany hormonalne spowodowane przez finasteryd leczenia może również powodować problemy z przepływem krwi. Może to przyczynić się do trudności erekcji wielu mężczyzn ma. Może to również prowadzić do hipotonii ortostatycznej - niskie ciśnienie krwi, które występuje, gdy osoba przenosi się z jednego miejsca do drugiego. Mężczyźni, którzy cierpią na ten efekt uboczny może odczuwać zawroty głowy lub omdlenia. W rzadkich przypadkach, niskie ciśnienie krwi może spowodować niebezpieczny upadek.

Zabiegi Choroba jajników policystycznych

Zespół policystycznych jajników (PCOS) jest stanem, w którym kobieta ma wiele torbiele (SOO wypełnione płynem) na jej jajniki. PCOS jest najczęstszym powodem żeńskiej niepłodności. Kobiety z PCOS często mają nieregularne lub nieobecne miesiączki. Niektóre objawy to przerzedzenie włosów; przyrost masy ciała; trądzik; wysoki poziom cholesterolu; wysokie ciśnienie krwi; i hirsutyzm (HER-Suh-tiz-um, lub nadmiar ciała włosy). Wiele kobiet z PCOS rozwinie cukrzycę typu 2, a kobiety z PCOS mają większe ryzyko zawału serca i raka endometrium. Nie ma lekarstwa na PCOS, ale są dostępne metody leczenia.

Zabiegi

Kobiet z PCOS, którzy nie starają się zajść w ciążę, może wziąć tabletki antykoncepcyjne. Pigułka może pomóc w regulacji poziomu hormonów, a może złagodzić trądzik spowodowanego PCOS, reguluje cykl menstruacyjny i zmniejszyć nadmierne owłosienie. Pastylki zawierające tylko progesteron może regulować miesiączki i zmniejsza ryzyko wystąpienia raka endometrium, ale nie w leczeniu nadmiernego owłosienia i trądziku. Objawy powrócą po odstawieniu pigułki, według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej.

Czasami lekarze przepisują metforminę (Glucophage®), który jest lekiem na cukrzycę, u kobiet z PCOS. Niektóre kobiety, które biorą doświadczenie metforminy mniej niechcianych wzrost włosów i metformina może pomóc niektóre kobiety z PCOS stracić zbędne kilogramy i poprawić ich poziom cholesterolu. Metformina może również spowodować powrót owulacji u niektórych kobiet z PCOS, według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej.

Dla kobiet z PCOS, które chcą zajść w ciążę, lekarze mogą przepisać leki na płodność, które stymulują owulację, takie jak cytrynian klomifenu (Clomid®, Serophene®). Leki te mogą być stosowane same lub razem z metforminą. Leki stymulujące owulację zwiększa ryzyko ciąży mnogiej. Lekarze mogą także gonadotropiny (GOE-nad-OH-troe-Pins), które są hormony wydzielane przez przysadkę mózgową, które wpływają na funkcjonowanie jajników. Gonadotropiny są droższe niż klomifenu, mają większe ryzyko ciąży mnogiej niż klomifenu i musi być podawany. Niektóre kobiety z PCOS, które chcą zajść w ciążę wybrać zapłodnienie in vitro (IVF), które mogą być skuteczne, ale jest bardzo drogie na około 12.400 dolarów na leczenie, według Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

Istnieje kilka opcji dla kobiet z PCOS, którzy cierpią z powodu niechcianego wzrostu włosów, jak zbędnego owłosienia twarzy. Vaniqa® krem ​​może zmniejszyć twarzy i włosów dla niektórych kobiet. Spironolakton (Speer-na-oh-lak-tonu) (Aldactone®) lub Finasteryd (Propecia®) są leki znane jako anty-androgenów, a może zmniejszyć niepożądany wzrost włosów ze względu na "męskich" hormonów u kobiet z PCOS i zmniejszyć wypadanie włosów wywołane przez androgeny. Kobiety, które są w ciąży lub zamierzają zajść w ciążę powinny poinformować swojego lekarza przed podjęciem Aldactone®, a kobiety nie powinny karmić piersią podczas przyjmowania Aldactone®. Kobiety, które są lub mogą stać się w ciąży nie powinny przyjmować lub uchwyt Propecia®. Niektóre kobiety z PCOS mają zbędne owłosienie usunięte z zabiegów laserowych lub elektrolizy.

"Wiercenie jajnika" jest laparoskopowym, który jest stosowany do zwiększenia płodności niektórych kobiet z PCOS, które nie reagowały na leki na płodność. Chirurg wykonuje nakłucie jajnika o małej igły i przesyła ładunek elektryczny w jajniku niszczyć małe części jajnika oraz niższych poziomów androgenu. Efekty są tymczasowe i nie ma ryzyka powstawania blizn jajnika, według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej.

Lekarze zalecają zdrowy tryb życia dla kobiet z PCOS. Kobiet z PCOS, które cierpią na otyłość może poprawić ich poziom hormonów i zwiększyć ich płodność poprzez osiągnięcie zdrowej wagi. Regularne ćwiczenia i zdrowa dieta może zmniejszyć ryzyko cukrzycy typu 2. Ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem na temat opcji służących do zarządzania PCOS, i zdecydować, jakie zabiegi są dla Ciebie.

Metody Kurczenie prostaty

Prostata jest niewielki gruczoł położony poniżej pęcherza moczowego mężczyzny. Powiększenie gruczołu krokowego, że idzie odznaczone może prowadzić do kamieni z pęcherza moczowego, nietrzymanie moczu, zakażenia dróg moczowych i nerek lub uszkodzenia pęcherza moczowego. Najbardziej skuteczną drogą w leczeniu powiększenie prostaty w zależności od stanu i objawów.

Leki

Alfa blokerem leków jest skutecznym sposobem, aby zmniejszyć prostatę. Food and Drug Administration (FDA) zatwierdziła leczenie obejmuje terazosynę (Hytrin), doksazosyny (Cardura), tamsulosyna (flomax) i alfuzosyny (Uroxatral). Leki te działają na relaks mięśni pęcherza, który sprawia, że ​​oddawanie moczu łatwiejsze. Blokery alfa działają szybko, aby złagodzić objawy częste oddawanie moczu oraz zmniejszenie wielkości gruczołu krokowego.
FDA zatwierdziła dwa enzymu (5) inhibitory alfa reduktazy, finasteryd (Proscar) i Dutasteride (Avodart). Leki te działają na kurczyć prostaty i zapewnienia pomocy oddawanie moczu. Zaczniesz mieć ulgę od objawów w ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia tego leku.

Terapia mikrofalowa

Terapia mikrofalowa, zwany także przezcewkowej terapia mikrofalowa (TUMT), działa, aby zmniejszyć rozmiar rozszerzonej prostaty przy użyciu ciepła energii mikrofalowej. Cewnik jest włożony do końcówki penisa. Cewnik zawiera antenę mikrofalową, który jest dostarczany do zniszczenia powiększenie komórek. Miejscowe środki znieczulające są stosowane w celu zmniejszenia uczucia bólu. Po zakończeniu tej procedury może potrwać kilka tygodni przed rozpoczęciem, aby zobaczyć wyniki.

Metody naturalne

Saw Palmetto jest wielki herb, który pomaga zmniejszyć stan zapalny i poszerzenie w gruczole krokowym. Zioło to jest również znany z hamowania hormonów, które są odpowiedzialne za powiększenie prostaty. Pygeum africanum to zioło uprawiane w Afryce, które można zamówienie on-line, aby zmniejszyć swoją prostatę i zmniejszyć stan zapalny.
Cynk jest minerałem, który działa siłą reakcji układu odpornościowego, jak również promować wzrost komórek zdrowych i regulować normalne śmierci komórki. Działa również kurczyć prostaty i zmniejszyć stan zapalny. Take 50 do 100 mg cynku jako dzienna dodatku do obkurczenia prostaty.
Badania Harvard pokazuje że ludzie, którzy spożywają średnio 10 pomidorów tygodniowo to 50 procent mniej narażone na rozwój agresywnego raka prostaty. Badanie pokazuje, że barwnik odpowiedzialny za kolor czerwony z pomidorów, likopen, jest to, co zmniejsza ryzyko zachorowania na raka. Likopen jest najpotężniejszą postacią karotenu. To jest 10 razy silniejszy w przeciwutleniacze niż beta-karoten.

Wspólne Rodzaje sterydach

Istnieją trzy główne rodzaje hormonów: sterydy anaboliczne, androgenne i korowo. Sterydy anaboliczne i androgenne są "wytwarzane syntetycznie warianty naturalnie występującego męskiego hormonu testosteronu," zgodnie z National Institute on Drug Abuse. Steroidy korowo naśladować grupę kortyzolu hormonów, które występują naturalnie w organizmie.

Sterydy anaboliczne

Steroidy anaboliczne, są powszechnie stosowane do budowy masy mięśni i zmniejszyć zawartość tłuszczu w organizmie. Leki te są pochodną chemiczną naturalnie występującej męskiego hormonu testosteronu.

Popularne Sterydy anaboliczne

Najpopularniejsze sterydy anaboliczne są DECA, Sustanon, Winstrol i Dianabol tabletki.

Androgennych

Androgennych rozwijać cechy męskie drugorzędne, takie jak pogłębienie głosu. Zgrubienie tkanek układu nonreproductive, takich jak kości, krtani i strun głosowych, występuje również. Spadek tłuszczowej widać z sterydów androgennych też.

Popularne androgenne sterydy

Równowaga, Anadrol i Oxandrin są wspólne androgenne.

Korowo Sterydy

Sterydy korowo są sterydy, które imitują działanie hormonów podobne do kortyzonu w organizmie. Hormony te pomagają stanu zapalnego. Steroidy korowo różnią się od sterydów androgennych i są one stosowane w leczeniu chorób ustrojowych.

Wspólne Cortico Sterydy

Wspólne sterydy korowo są prednizolon, hydrokortyzon i Triamcinolone.

Leki na zespół policystycznych jajników

Zespół policystycznych jajników, jest najczęstszą chorobą hormonu u kobiet w wieku rozrodczym. Techniki chirurgiczne i zmiany stylu życia może pomóc złagodzić niektóre z objawów tego zaburzenia jest. Leki na zespół policystycznych jajników są również opcją leczenia.

Fakty

Zespół policystycznych jajników jest zaburzeniem hormonu doświadczają kobiety w wieku rozrodczym. Objawy to zaburzenia wzrostu włosów, przyrost masy ciała i trądzik. Kobieta z PCOS może również wystąpić zaburzenia miesiączkowania. Jej okresy mogą być rzadkie lub mogą być długotrwałe i ciężkie. Kobiet z zespołem policystycznych jajników często mają problemy z zajściem w ciążę ze względu na trudności z owulacją. Leki stosowane w leczeniu PCOS zazwyczaj koncentruje się na leczeniu jej objawów i pozwala kobiecie mieć dzieci.

Birth Control

Dla kobiety z zespołem policystycznych jajników, który nie chce zajść w ciążę, niskie dawki leków kontroli urodzeń, która łączy estrogenów i progesteronu może leczyć niektóre objawy jej choroby. Pigułki antykoncepcyjne regulacji i normalizacji miesiączki. Mogą pomóc, aby usunąć trądzik. Pomaga również zmniejszyć nienormalnie wysokich poziomów hormonów męskich, które może zmniejszyć wzrost włosów. Oferują one również ochronę przed rakiem endrometrial.

Metformina

Metformina jest lek stosowany w leczeniu cukrzycy typu 2. To może być również korzystne dla kobiety z PCOS. Pomaga to zmniejszyć jej poziom testosteronu, co zmniejsza wzrost włosów. Może ona również pomóc w utracie wagi. To Wykazano również zachęcić owulacji, aby rozpocząć i kontynuować regularny harmonogram. FDA nie zatwierdził do stosowania metforminy w leczeniu PCOS.

Stymulacja owulacji

Dla kobiety z zespołem policystycznych jajników, który chce mieć dzieci, płodności leków, który stymuluje owulację może być pomocna, zwłaszcza w połączeniu z metforminą. Cytrynian klomifenu jest lek, który wywołuje owulację i jest to zwykle pierwszy wybór od lekarza do leczenia. Jeśli to nie działa, wtedy lekarz może spróbować leków zwanych gonadotropinami. Z tych leków płodności, istnieje zwiększone prawdopodobieństwo, że kobieta będzie w ciąży z bliźniętami lub trojaczki.

Powodujących zaburzenia androgenów

Leki znane jako anty-androgenów może pomóc kobiecie z zespołem policystycznych jajników, usuwając trądzik i zatrzymanie nieprawidłowego wzrostu włosów. Spironolakton i finasteryd zarówno praca blokować androgen męskiego hormonu, który powoduje nadmierne włosy, albo cienkie lub przestają rosnąć. Leki te są często łączone z pigułek antykoncepcyjnych. Kobieta, która pragnie zajść w ciążę nie powinny brać ani jednego, ponieważ mogą one powodować wady wrodzone.