adcov.com

fentermina a tarczycy

Jaka jest różnica między fenterminą & Phentramine?

Phentermine jest lek na receptę używane do utraty wagi. Phentramine to suplement sprzedawany jako "naturalny" wszystkie alternatywy dla fenterminą over-the-counter.

Fentermina HCI (Adipex-P)

Chlorowodorek fenterminy USP wytwarzane przez GATE Pharmaceuticals. Jest on sprzedawany pod nazwą Adipex-P. Lekarze przepisują to, aby pomóc utrata masy ciała u pacjentów otyłych (BMI> 30), którzy zmagają się z dietą i ćwiczeniami. Jego działanie polega na hamowaniu apetytu. Krewny amfetaminy, phentermine jest lekiem pobudzającym, który zwiększa metabolizm i podnosi ciśnienie krwi. To nie powinien być stosowany dłużej niż kilka tygodni.

Phentramine

Phentramine i Phentramine HCl tłumiące apetyt suplementy sprzedawane przez PGHP. Są mocno obrotu i powszechnie dostępne na zamówienie przez internet. Phentramine składa się z 20: 1 ekstraktu Hoodia, ekstrakt guarany, i zastrzeżonej mieszanki Cha de Bugre, żeń-szeń, Citrus aurantium i czarnym pieprzem. Hoodia jest soczyste, który jest używany do tłumienia apetytu przez rdzennych ludów pustyni Kalahari. Inne zioła w formule są łagodne środki pobudzające.

Phentramine HCl

Phentramine HCI jest bardzo różny wzór, składający się z fenyloetyloamina HCl (podobny do wzoru chemicznego fenterminą), a także szeregu innych stymulantów chemicznych, w tym 100 mg kofeiny.

Ostrzeżenie

Unikać narkotyki pobudzające, takie jak Phentermine HCl i Phentramine HCl, jeśli masz historii nadciśnienie, nadczynność tarczycy, jaskra, cukrzyca, nadużywanie narkotyków lub uzależnienia, lub jeśli niedawno inhibitory monoaminooksydazy.

Nigdy nie ma dwóch lub więcej leków stymulujących razem.

One działają?

Istnieje niewiele dowodów, że albo Fentermina lub Phentramine obowiązuje dla długoterminowej utraty wagi. Leki tłumiące apetyt stracić efekty po kilku tygodniach, a ciało staje się tolerancyjna wobec nich.

Co to jest Fentermine?

Fentermine jest powszechne błędy pisowni phentermine, wspólnego odchudzania narkotyków. Leki na receptę wiele wspólnego odchudzania zawierają phentermine, w tym adipex, Duromine i Ionamin i jest także dostępny w postaci ogólnej. Niektórzy pacjenci podejmują phentermine raz dziennie, albo krótko przed lub po śniadaniu, ale to może być również wykonane w mniejszych dawkach trzy razy dziennie, około pół godziny przed spożyciem posiłku.

Jak to działa?

Phentermine jest tłumiące apetyt, który działa podobnie do amfetaminy. To działa najlepiej w ludzi, którzy biorą go wraz ze zmianą diety i ćwiczeń, aby schudnąć.

Fen-Fen

Phentermine był jednym z dwóch leków w śmiertelnym diet pill nazwie Phen-Fen, co w połączeniu phentermine z fenfluraminy. Phentermine nigdy nie powinny być podejmowane w związku z fenfluraminę lub podobne leki, ponieważ może to spowodować nadciśnienie płucne, rzadki, ale być może zagrażające życiu choroby.

Skutki uboczne

Phentermine może powodować zawroty głowy, senność, nudności, wymioty, biegunka, zaparcia, drażliwość lub suchość w ustach. Gdy podjęte pod koniec dnia, niektórzy użytkownicy mogą doświadczyć problemy ze snem. Żaden z nich nie jest powodem do niepokoju. Jednak natychmiast powiadomić lekarza, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących: duszność, niewyjaśnione zwiększenie masy ciała, niezwykłe myśli lub zachowań, obrzęk, ból w klatce piersiowej, nieregularne bicie serca lub wysokim ciśnieniem krwi.

Ostrzeżenia

Ludzie z pewnymi schorzeniami nie powinni przyjmować phentermine. Obejmują one jaskry, niektóre choroby psychiczne, wysokie ciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy oraz niektóre rodzaje chorób serca. To również nie jest bezpieczne dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

Interakcje leków

Niektóre leki są znane interakcje ze skutecznością fenterminy lub może zwiększać ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych. Insulina, doustne leki na cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi leki i kilka rodzajów leków przeciwdepresyjnych nie należy przyjmować z phentermine.

Czy Fentermina wciągająca?

Phentermine, apetyt przepisywane osobom z masy ciała 30 lub więcej, zaleca się tylko do krótkotrwałego stosowania. Korpus tworzy się tolerancja leku w czasie, więc muszą być podejmowane w celu uzyskania tego samego efektu, który jest charakterystyczny dla substancji uzależniających (patrz odnośnik nr 1). Jego bezpieczeństwo w długotrwałym stosowaniu nie została określona.

Historia

Federal Drug Administration w 1959 roku zatwierdziła phentermine, tłumienia apetytu do utraty wagi. Phentermine to ogólna nazwa leku, również sprzedawane jako Adipex, Ionomin i Fastin. Phentermine można kupić tylko na receptę lekarza.

Nie należy mylić Phentermine z Fen-Phen, kombinacji fenfluraminę (Pondomin) i phentermine, który był popularny 1994/97 i usunięte z rynku ze względu na możliwość uszkodzenia zastawek serca.

Znaczenie

Phentermine jest zalecane w połączeniu z ćwiczeń i diety dla osób narażonych na choroby serca z powodu otyłości. Fentermina wpływa neuroprzekaźników, zmieniając chemikaliów w mózgu, w celu zmniejszenia impulsu do jedzenia. Zmniejszony apetyt sprawia diety łatwiejsze.

Badania wykazały, że u pacjentów otyłych biorący Phentermine stracili średnio 8 funtów więcej niż grupą stosującą placebo przez średni okres 13 tygodni.

Korzyści i Dawkowanie

Phentermine rozpoczyna pracę od razu. Średnia kwota redukcji masy ciała jest od 8 do 12 funtów miesięcznie. Jedna tabletka na dobę należy przyjmować rano, dwie godziny po śniadaniu na pusty żołądek. Tabletki fentermina są dostępne w dawkach od 8 mg. do 37,5 mg. Badani trwało 15-30 mg dziennie.

Niekorzystne zmiany

Ponieważ Fentermina jest stymulantem, może to spowodować problemy ze snem, nerwowość, drażliwość, nudności, ból głowy i suchość w ustach. Negatywne skutki zmniejszenia o dłuższym użyciu (patrz odniesienia 3).

Ostrzeżenia

Jak amfetamina, phentermine podnosi ciśnienie krwi i tętno. To nie powinien być przyjmowany z innymi lekami odchudzających lub używek (patrz odniesienia 3). Każdy z niedoczynnością tarczycy lub korzystających wymiana tarczycy nie powinni przyjmować leku.

Kobiety w ciąży i karmiących piersią nie powinny przyjmować Phentermine. Wycofanie może powodować drżenie, zmęczenie i depresję.

Z długotrwałego stosowania, może być uzależniające phentermine (patrz zasób 1).

Phentermine nie jest sprzedawany w Europie ze względu na możliwe powiązania z płuc i problemy z sercem.

Odstawienia Skutki fenterminą

Odstawienia Skutki fenterminą


Phentermine to lek, który jest zarówno w postaci tabletek i kapsułek, aby pomóc pacjentom schudnąć. Lekarze przepisują phentermine wraz z obniżonej kaloryczności diety i ćwiczenia, aby pomóc osobom, które mają problemy z utratą wagi z diety i ćwiczeń. Jest również przewidziane dla pacjentów, którzy są w grupie zwiększonego ryzyka medycznego ze względu na ich wagę i potrzebują silniejszych tłumiące. W związku z tym zwiększoną wytrzymałość istnieje możliwość wystąpienia objawów odstawienia w przypadku gdy stosuje się zatrzymał.

Historia

Phentermine została wprowadzona w 1959 roku jako lek pomóc hamować apetyt. 1990, fentermina połączono z innym lekiem, fenfluramina, staną się Fen-Phen, który sprzedawany jako leku przeciw otyłości. Połączone Fen-Phen i jeden z jego związków korzeniowych, fenfluraminy, zostały usunięte z rynku, gdy okazało się zastosowanie zaworów na uszkodzenie serca. Phentermine nie został usunięty z rynku i jest nadal w użyciu w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Jak to działa?

W najprostszych słowach, phentermine działa poprzez użytkownicy uważają, że są mniej głodny. Lek działa poprzez podniesienie ciśnienia krwi, aby stymulować układ nerwowy, a następnie do uwalniania neuroprzekaźników podwzgórze, które zmniejszają apetyt. Działa również na zewnątrz mózgu do uwolnienia adrenaliny do wywoływania komórek tłuszczowych do podziału zapasów tłuszczu w organizmie.

Skutki odstawienia

Fentermina jest wiadomo, że powodują objawy odstawienia, zwłaszcza gdy są stosowane w dużych dawkach przez dłuższy okres czasu. W większości przypadków działania te przyjmują formę depresji lub ciężkiego zmęczenia i występuje gwałtownie, gdy lek jest zatrzymany. W rzadkich przypadkach, uzależnienie może tworzyć i prowadzić do samoleczenia i coraz większych dawkach. Pacjenci, którzy czują lek już nie działa lub są zainteresowane są uzależnieni są instruowani, aby natychmiast przerwać stosowanie leku i skontaktować się z wykształceniem medycznym.

Ostrzeżenia

Osoby nie powinny brać phentermine jeśli mają alergię na wszelkich składników leku, wysokie ciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, choroby serca, jaskrę lub są w ciąży lub karmiących piersią. Phentermine nie powinny być podejmowane w przypadku każdego innego leku, suplementu diety lub produktu zobojętniania ziołowych. Użytkownicy powinni być ostrożni podczas jazdy, obsługi maszyn lub robi coś niebezpiecznego, który wymaga dodatkowej koncentracji ze względu na ryzyko natury pobudzające leku ukrywanie nadmierne zmęczenie.

Wnioski

Ze względu na wytrzymałość fenterminy, można przejść objawów odstawienia, jeśli jest używany, a następnie nagle zatrzymane. Lekarze mogą przepisywać niższe i niższe dawki powoli odzwyczaić użytkowników off leku w celu zmniejszenia tego zagrożenia.

Co to jest Fentermina HCL?

Więc, chcesz schudnąć, ale trzeba trochę pomóc. Rozważ użycie Phentermine HCL. Ludzie w każdym wieku korzystać z tego typu diet pill, aby schudnąć. Jednakże istnieją różne rodzaje produktów Fentermina HCL, a nie każdy jest dobrym kandydatem do tego rodzaju odchudzania leku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o więcej o nim i dowiedzieć się, czy to diet pill jest właśnie dla Ciebie.

Znaczenie

Phentermine HCL jest tłumiące apetyt zaprojektowany, aby zwiększyć swój poziom energii. W przypadku prawidłowego stosowania, Fentermina HCL może być bezpieczny i skuteczny sposób, aby rzucić funtów.

Funkcja

Od Fentermina HCL jest receptę diet pill, należy najpierw udać się do lekarza, zanim będzie można zacząć go używać. Lekarz najpierw musi wziąć pod uwagę kilka rzeczy, takich jak swojego wzrostu, wagi, stanu zdrowia i historii medycznej. Fentermina HCL się zwykle jeden raz dziennie (zwykle w nocy) i średnia dawka wynosi 30 mg na tabletki.

Skutki uboczne

Mimo, phentermine HCL jest skuteczny lek utrata masy ciała, istnieje kilka wspólnych skutków ubocznych. Według drugstore.com, najczęściej dla Phentermine HCL to nerwowość, zaparcia, suchość w ustach i nudności. Inne poważne działania niepożądane są niepokój, niewyraźne widzenie i wzrost ciśnienia krwi i tętna.

Ostrzeżenie

Unikaj korzystania Phentermine HCL, jeśli masz choroby serca, jaskrę, choroby tarczycy lub jeśli jesteś w ciąży. Także zastosować tylko utrata wagi leku przez krótki okres czasu (na przykład 6 do 12 tygodni). Ponadto, uważaj na stronach internetowych i aptek, które sprzedają Phentermine HCL bez recepty. Niektóre z nich sprzedają fałszywe tabletki odchudzające.

Rozważania

Aby osiągnąć pełne skutki Phentermine HCL, jeść zdrowe jedzenie i ćwiczenia na bieżąco. Lekarz może zaproponować odpowiedni plan diety i niektórych rodzajów aktywności fizycznej, takich jak chodzenie, bieganie, aerobik, pływanie czy gra w tenisa. Porozmawiaj z lekarzem na temat wszelkich problemów lub problemów, jakie mogą mieć podczas korzystania Phentermine HCL.

Jaka jest różnica między Adipex i fenterminą?

Adipex-P jest szczególnie marka leku na receptę, który pomaga w utracie wagi, którego ogólna nazwa jest phentermine hydrochloride, powszechnie nazywane phentermine. Adipex jest najpopularniejszą marką phentermine w Stanach Zjednoczonych. Inne marki, Ionamin i Duromine, są również dostępne, a phentermine można również nabyć ogólnie.

Identyfikacja

Chlorowodorek phentermine jest stymulantem i tłumiące apetyt, który jest podobny do amfetaminy w skutkach. Zapobiega sygnały głodu dotarcie do mózgu, i zapewnia dodatkową energię. Lekarze przepisują go do osób, które są otyłe, a którzy mają również stanów powiązanych, takich jak wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub cukrzycy, która jest rosnące ryzyko danej osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi. Fentermina ma być stosowany w połączeniu z diety i programu ćwiczeń.

Rodzaje

Produkowane i dystrybuowane przez bramowe Pharmaceuticals od 1990 Adipex-P jest dostępny w tabletkach i kapsułkach. Dwa inne marki fenterminy zawierać żywicę, aby utworzyć kształt o powolnym uwalnianiu leku. Ionamin jest przez Celltech Pharmaceuticals, Inc., a Duromine jest wytwarzany przez INOVA Pharmaceuticals, i jest najczęściej stosowany w Australii i Nowej Zelandii.

Cechy

Ludzie mogą kupić generic phentermine na receptę, jak również. Składniki aktywne są chemicznie identyczne jak w Adipex, Ionamin i Duromine, podobnie jak zalecenia dotyczące dawkowania, bezpieczeństwa, siły, jakości i przeznaczone użytkowanie. Nie mogą być różne składniki nieaktywne. Generic phentermine jest produkowany przez Sandoz.

Znaczenie

Phentermine jest znacznie mniej kosztowne i bardziej powszechnie przepisywany niż Meridia i Xenical, dwóch innych ważnych leków, diety zatwierdzone przez Food and Drug Administration. Rachunki phentermine około połowa recept łaknienie w USA

Ostrzeżenie

Lek może powodować szybkie bicie serca, a także jest wciągająca, jeśli używany przez dłuższy terminie. Lekarze przepisują tylko phentermine do krótkotrwałego użytku, zazwyczaj od trzech do sześciu tygodni, aby dać osobie z nadwagą dobry start w znacznej utraty wagi. Efekty uboczne obejmują niepokój, drażliwość, niepokój, bóle głowy i bezsenność. Może powodować negatywne reakcje, jeśli osoba pije alkohol. Phentermine może obniżyć poziom cukru we krwi, więc ludzie przyjmujący insulinę lub inne leki obniżające poziom cukru we krwi może być konieczne dostosowanie ich dawkowania. Ludzie nie powinni przyjmować generic phentermine lub jakichkolwiek marek tego leku, jeśli mają miażdżycy, jaskry, choroby serca, nadczynność tarczycy, uczulenie na środki pobudzające lub historię alkoholu lub narkotyków. Phentermine współpracuje również z kilkoma innymi lekami, dlatego ważne jest, by ludzie mogli powiedzieć swoim lekarzom o wszelkich innych leków są obecnie przyjmujących.

Migreny są podłączone do tarczycy?

Migreny są podłączone do tarczycy?


Choroby tarczycy wpływa na wszystkich głównych funkcji ciała, jak hormony tarczycy pomagają regulować im. Gdy poziom hormonów tarczycy są wyłączone, możesz cierpieć skutki uboczne, które obejmują zwiększoną liczbę migreny.

Fakty

Migreny mogą występować częściej, a nawet nasilić, jeśli masz choroby tarczycy, według Ból głowy Expert, na stronie poświęconej leczeniu bólów głowy.

Przyczyna

Mając na choroby tarczycy nie bezpośrednio powodować migreny, bóle głowy Ekspert wyjaśnia. Natomiast nadmierne ilości lub brak hormonów tarczycy utrudnia leczeniu migreny.

Efekty

Nadczynność tarczycy lub nadczynność tarczycy, a niedoczynność tarczycy, znany również jako niedoczynność tarczycy, może migreny gorzej, zwłaszcza jeśli są bardziej podatne na nich zacząć.

Rodzaje hormonów

Kobiety są bardziej narażone na choroby tarczycy i intensywne migreny związane, ze względu na różne poziomy hormonów, zgodnie Ból głowy Expert.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Do lekarza na badania krwi w celu oceny, czy leczenie tarczycy wymaga regulacji. Prawidłowe leczenie powinno pomóc złagodzić intensywność migren.

O tarczycy

O tarczycy


Tarczycy małe narządów znajduje się w przedniej części szyjki, która funkcjonuje jako część układu hormonalnego. Składa się on z dwóch występów, które są umieszczone na każdej stronie tchawicy i jest podłączony za pomocą cienkiej warstwy tkanki zwanego przesmyk. Tarczycy jest odpowiedzialny za wydzielania hormonów, które są utworzone z jodkiem spożycia w diecie. Tarczyca składa się z dwóch rodzajów tkanek, komórek i pęcherzyków parafollicular. Komórki te produkują hormony, które regulują metabolizm i poziom wapnia i zwiększenie wykorzystania tlenu.

Funkcja

Dla osób, które doświadczają niedoczynność tarczycy, znaczenie funkcji tarczycy jest widoczne, gdy nie jest utrzymana metabolizm i przyrost masy ciała i spowolnienie występuje. Tarczyca produkuje hormony tyroksynę (T4) i trójjodotyroniny (T3). Te dwa hormony zwiększenie wykorzystania tlenu w narządach i tkankach, a następnie zwiększenie metabolizmu. Zwiększenie wykorzystania tlenu sprawia, że ​​komórki cięższej pracy, zwiększając poziom energii i wymagania metabolizmu z komórek. Hormony te odgrywają rolę w rozwoju, płodności i regulacji immunologicznej.

Jodek

Około 80% jodu zawarte w korpusie znajduje się w tarczycy. Jodek jest odżywczy otrzymujemy od żywności lub suplementy witaminy, które dostają się do krwiobiegu po spożyciu. Jest to ekstrahowane z krwi przez tarczycę i przekształcono jodu, w postaci użytecznej do wytwarzania hormonów. Jod jest związkiem wyjściowym do dwóch hormonów T4 i T3, które są wykorzystywane do przemiany materii.

Tyroksyny (T4) i Trijodotyronina (T3)

T4 jest głównym związkiem hormon wytwarzany przez gruczoł tarczycy. Kontroluje metabolizm i nieprawidłowe poziomy stworzenia warunków, takich jak nadczynność tarczycy i niedoczynności tarczycy. Organizm potrzebuje zdrowej równowagi tego hormonu do utrzymania regularnego metabolizmu. T4 przekształca T3, który jest bardziej aktywny biologicznie hormonu się w krwiobiegu. Ponieważ te dwa hormony krążą we krwi, wiążą się one z receptorami w komórkach hormony i zwiększenie zużycia tlenu i metabolizm.

Tyreotropiny

Tyreotropinę (TSH), hormon jest ważne regulacyjny wytwarzane przez gruczoł przysadki. Hormon ten jest odpowiedzialny za pobieranie jodku w tarczycy. Gdy stężenie T4 krążące w organizmie maleje, przysadki uznaje brak równowagi i produkuje tyreotropiny. Hormonu zwiększa spożycie jodku z tarczycy do utrzymania lub zwiększenia metabolizmu.

Tyreotropiny hormonu uwalniającego

Hormon uwalniający tyreotropinę (TRH) stanowi początek kaskadowego zdarzenia, które sterują tarczycy. TRH jest wytwarzany z podwzgórzem. Gdy poziom thryotropin są zmniejszone, podwzgórze zwiększa produkcję TRH, co z kolei zwiększa funkcję tyreotropinę i tarczycy.

Jak działa rozszerzonej tarczycy wpływa na płodność?

Podczas tarczycy jest rzadko traktowane jako zaangażowanie w koncepcji, produkuje hormony, które regulują praktycznie każdą część ciała. Nieprawidłowe wytwarzanie hormonu może mieć znaczący wpływ na owulację i zdolność do zajścia w ciążę.

Zaburzenia tarczycy

Powiększona tarczyca może być objawem niedoczynności lub nadczynności tarczycy albo. Niedoczynność tarczycy występuje, gdy organizm wytwarza zbyt mało hormonów; nadczynność tarczycy występuje wtedy, gdy zbyt wiele hormonów są wykonane. Oba warunki mogą powodować bezpłodność.

Owulacja

Stan tarczycy zazwyczaj wpływa na płodność poprzez zapobieganie owulacji. Często dzieje się to dlatego, torbiele na jajnikach tworzą lub ponieważ organizm produkuje prolaktyny, hormonu, zazwyczaj występuje w czasie ciąży i porodu, zgodnie z Columbia University Medical Center.

Ciąża

Zaburzenia czynności tarczycy mogą również zwiększać ryzyko poronienia, obumarcia płodu i przedwczesnego porodu, zgodnie z Columbia University i tarczycy-Info.com.

Rozważania

Czasami problemy tarczycy powoduje zatrzymanie miesiączki, ale wiele kobiet nadal miesiączkować, nie wiedząc, że nigdy nie owulacji. Nawet jeśli masz regularne okresy trzeba udać się do lekarza, czy tarczyca jest wyraźnie opuchnięta.

Leczenie

Powiększenie tarczycy i jego przyczyna może być zazwyczaj traktowane z obu leków lub operacji do regulacji hormonów i pomóc wyobrazić.

Co to jest anaplastyczny tarczycy?

Anaplastyczny tarczycy jest rzadką formą raka tarczycy. Jest najrzadszych i najbardziej śmiertelnych wszystkich typach raka tarczycy, występująca jako mniej niż 1,5 procent wszystkich przypadków raka tarczycy. Wiadomo również anaplastycznego raka tarczycy. Jest to jeden z trzech rodzajów raka, które rozpoczynają się w samej tarczycy.

Objawy

Objawy anaplastycznego raka tarczycy są zwykle bardzo ogólnikowe we wczesnych etapach. Jeśli wykryty wcześnie, jedynym objawem może być bezbolesne powiększenie tarczycy. Później objawy mogą obejmować kaszel, krwioplucie (odkrztuszanie krwi), chrypka lub trudności w połykaniu. W późniejszych etapach, pacjent może skarżyć się na rozszerzającej masy karku. Może być także powiększona, ale nie bolesne, węzły chłonne w obszarze szyjki macicy.

Charakterystyka

Anaplastyczny rak tarczycy jest rzadko u młodych osób. Jej początek jest zwykle u osób w wieku od 60 lub starszych. Anaplastyczny tarczycy występuje dwa razy częściej u mężczyzn niż u kobiet, to nie. Jego rokowanie jest bardzo słaba, tylko o pięć procent osób żyjących dłużej niż 5 lat po ich rozpoznano, a większość ludzi ulegając choroby w ciągu roku od zachorowania. Rozprzestrzenia (przerzuty) szybko do otaczających tkanek, a zwłaszcza w tchawicy i płuc. To może również rozprzestrzeniać się szybko do kości.

Leczenie

Pierwszy wybór leczenia jakiegokolwiek raka tarczycy jest chirurgiczne usunięcie gruczołu tarczowego. Wymaga to pacjentowi wziąć tarczycowy hormon zastępczego resztę ich życia. W zależności od stopnia i obszar (y) z przerzutami onkolog zdecydować, czy napromienianie lub chemioterapia będzie korzystne dla pacjenta. Radioterapia dla samego raka tarczycy to nie pomaga, bo tarczyca nie odbędzie się na jod potrzebne w radioterapii. Najczęściej leczenie koncentruje się na środkach paliatywnej, w celu promocji komfortu i godności w trakcie progresji choroby.

Rokowanie

Ze względu na szybki początek działania i rozprzestrzenienia anaplastyczny rak tarczycy jest prawie zawsze śmiertelne. Śmierć występuje zwykle z powodu uduszenia lub niedrożności górnych dróg oddechowych. Pacjent może wymagać tracheotomii w celu ułatwienia oddychania z powodu zaangażowania konstrukcji szyjki. Istnieje wiele bieżące projekty badawcze obejmujące leczenie i mam nadzieję, że to możliwe wyleczenie anaplastyczny rak tarczycy, ale nie poczyniono postępy na bieżąco.

Leki

Istnieje kilka leków stosowanych w chemioterapii jest testowany, które pokazują, obiecujących oznak wydłużenia szybkie rozprzestrzenianie się choroby na miejmy nadzieję przedłużyć życie pacjenta. Leki te są nadal w fazie eksperymentalnej i będzie zależeć od wyników i badanie przez Food and Drug Administration, czy będą one kiedykolwiek być stosowane do leczenia.

Jak Śledź tarczycy Dieta

Jak Śledź tarczycy Dieta


Dieta tarczycy, utworzony przez Mary Shomon, opiera się na założeniu, że wiele osób wykazuje problemów wagę ze względu na problemy z tarczycą nierozpoznaną. Osoby z niedoczynnością często przyrost masy ciała, ponieważ na stan. Przez następujące tarczycy dieta, można zwiększyć swój metabolizm i rozpocząć spada nadwagi.

Instrukcje

1 Wybierz tarczycy dieta, która jest właśnie dla Ciebie. Free-Form Plan, Plan Carb-Sensitive Sensitive i kalorii-Plan są 3 plany nakreślone w książce tarczycy Dieta.

2 Jedz 6 małych posiłków dziennie. Osób cierpiących na tarczycy nie powinno się jeść 3 ciężkie posiłki dziennie. Posiłki powinny być rozciągnięte w ciągu dnia i składa się z sześciu mini posiłków.

3 Kontrola wielkości porcji. Ważną częścią tarczycy Dieta jest, aby wiedzieć, jak do pomiaru wielkości porcji. Musisz dowiedzieć się, jak w oko jedzenie i powiedzieć, czy jest zatwierdzona kwota.

4 Dołącz węglowodanów w diecie. Jedna z najlepszych części tarczycy dieta jest, że wyznawcy, mogą mieć węglowodany złożone w ich posiłki. Węglowodany dodać do zrównoważonej diety.

5 Pij dużo wody. A po tarczycy dieta, zaleca się, aby pić co leas 6 do 8 szklanek wody dziennie.

Wskazówki

  • Jeśli podejrzewasz, że możesz cierpieć z problemem tarczycy, skonsultować się z lekarzem. Może trzeba leki do leczenia choroby.
  • Książka tarczycy Dieta zawiera plany żywieniowe, jedzenie, przepisy kulinarne list i arkuszy. Istnieje również sekcja zasobów, które można znaleźć strony internetowe i grupy wsparcia dla dietetyków.

Choroby tarczycy i niacyna

Niacyna jest inna nazwa witaminy B3. Po wzdłuż innych witamin niacyna mogą być skuteczne w leczeniu chorób tarczycy.

B-kompleks witamin

Niacyna, wraz tiaminy, ryboflawiny i kwasu pantotenowego, jest witamina B-kompleks. Witaminy te pracują z miedzi, aby utrzymać równowagę tarczycy w ryzach. Niacyna jest kluczowym witaminy, które jest ważne dla metabolizmu miedzi, co jest konieczne, aby zażegnać nadczynność tarczycy (nadczynność tarczycy).

Przeciwutleniacz

Niacyna jest również przeciwutleniaczem, co oznacza, że ​​ma zdolność do neutralizacji wolnych rodników i zachować je od uszkodzenia ciała. Niacyna jest przeciwutleniaczem, który jest niezbędny do utrzymania wystarczającej ilości hormonu tarczycy. Sama choroba tarczycy może również spowodować niedobór antyoksydantów.

Dawkowanie

Według "tarczycy rozwiązanie: rewolucyjny ciała i umysłu Programu Odzyskanie emocjonalnego i fizycznego" przez dr Ridha AREM, optymalny poziom dzienny suplement niacyny jest 15 do 20 mg. Kwota ta jest korzystna, a jednocześnie unika się sklejały.

Żywność

Niektóre pokarmy, które są bogate w niacynę są słodkie ziemniaki, pomidory, pieczarki i szparagi. Soczewica i kapusta są również bogate w niacynę.

Rozważania

Niacyna należy w równych ilościach, jak inne witaminy B-kompleks, aby być skuteczne. Czasami niacyna może stworzyć nieszkodliwe całego ciała efekt płukania.

Nadczynnością tarczycy u dzieci objawy

Nadczynnością tarczycy u dzieci objawy


Nadczynność tarczycy (lub choroba Graves) u dzieci są spowodowane przez nadmierne ilości tyroksyny hormonu tarczycy (T4) w krwiobiegu. Objawy, które pojawiają się u dzieci mają duży wpływ na ich życie.

Historia

Nadczynność tarczycy jest częstym zjawiskiem u dzieci. Wpływa tylko 1 na 5000 dzieci, zwykle w wieku pomiędzy 11 a 15 (J Clin Endocrinol Metab 1987 czerwiec; 64 (6):. 1241-5).

Rodzaje

Nadczynność tarczycy w noworodka może być śmiertelne i choroby u starszych dzieci może mieć niepokojące objawy i skutki.

Cechy

Objawy nadczynności tarczycy u dzieci może obejmować niepokój, biegunka, zaczerwieniona, wilgotną skórę, szybkie bicie serca, wysokie ciśnienie krwi, drżenie rąk i słabe masy ciała.

Identyfikacja

Badanie krwi można zrobić, aby potwierdzić diagnozę nadczynności tarczycy.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Leczenie dzieci z nadczynnością tarczycy mogą obejmować leki, usunięcie części lub całości tarczycy i monitorowania długoterminowego w przypadku objawów powrotu.

Ostrzeżenie

Ponieważ istnieje możliwość nadczynności tarczycy lub choroby Gravesa do powrotu, to jest ważne dla dotkniętej poziomy tarczycy dziecka i objawy być regularnie monitorowane.

Celem Armour hormonów tarczycy w leczeniu cieśni nadgarstka

Celem Armour hormonów tarczycy w leczeniu cieśni nadgarstka


Choć wiele przypadków zespołu cieśni nadgarstka są ze względu na czynniki w miejscu pracy, takich jak pisanie bez przerwy przez zbyt wiele godzin, może to być objawem niedoczynności tarczycy. Gdy niedoczynność tarczycy jest przyczyną zespołu cieśni nadgarstka, użycie pancerza tarczycy powinny pomóc złagodzić zarówno niedoczynność tarczycy i zespół cieśni nadgarstka.

Niedoczynność tarczycy

Tarczycy znajduje się w przedniej części gardła, poniżej krtani. Hormony wytwarzane przez gruczoł jest istotne w rozwoju komórek całym organizmie i komórki te zużywają energię oraz tlen. Gdy tarczyca nie produkuje wystarczającej ilości hormonów tarczycy, zwanego niedoczynność tarczycy, powoduje wiele objawów, w tym przewlekłe zmęczenie, bóle głowy i mięśni, takie jak warunki zespołem cieśni nadgarstka. Nieleczony może prowadzić do depresji, choroby serca i zaburzeniami psychicznym i behawioralnym. Pancerz tarczycy stosuje się do leczenia niedoczynności tarczycy.

Zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka jest chorobą zapalną dłoni i nadgarstka, które powoduje ból, osłabienie. Cieśni nadgarstka jest kanał przepływowy znajduje się na spodzie tej dłoni. Nerw zwany nerw przechodzi kanale nadgarstka. Podczas zespół cieśni nadgarstka, zespół cieśni tunelu pęcznieje, naciskając na nerw. Jeśli jest to spowodowane przez tarczycy, ważne jest, aby traktować schorzenie, często pancerza tarczycy, ale jest również ważne, aby bezpośrednio leczenia zespołu cieśni nadgarstka. Jest to zwykle wykonywane przez odpoczynku ręce (czasem nawet umieszczenie ich w szyn) i dając zastrzyki steroidowe.

Armour tarczycy

Armour tarczycy leczenie niedoczynności tarczycy. To nie jest leczenie zespołu cieśni nadgarstka. Niedoczynność tarczycy jest traktowany przez zastąpienie brakującego hormonu tarczycy w organizmie. Wiele hormonów zastępczych, takich jak liotrix i Tg są syntetyczne. Pancerz tarczycy wysuszona i sproszkowana hormonu tarczycy i nie jest syntetyzowany. Kiedy pancerz tarczycy stosuje się w leczeniu zespołu cieśni nadgarstka, to jest rzeczywiście stosowany w leczeniu podstawowej niedoczynność tarczycy. Leczenie pancerza tarczycy jest również nazywany tarczycy hormonalnej terapii zastępczej.

Odzysku

Hormony tarczycy zastępczy zwiększenie naturalnie niskie poziomy hormonu tarczycy. Nie traktuje się przyczyną niskiego poziomu hormonu. Z tego powodu, jest możliwe, pacjent może potrzebować pancerza tarczycy przez resztę życia. Jednakże, jeśli niedoczynność tarczycy spowodowała również zespół cieśni nadgarstka, leczenia substytucyjnego hormonami tarczycy i leczenie dla zespołu cieśni nadgarstka powinna to objaw niedoczynności odejść.

Rozważania

Jak najszybciej skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z objawów zespołu cieśni nadgarstka lub niedoczynność tarczycy. Ponadto, ponieważ zbroja tarczycy faktycznie nie traktować zespół cieśni nadgarstka, nie należy przerywać przyjmowania leku po objawów zespołu cieśni nadgarstka poszły.

Korelacja z chorobą tarczycy i choroba zwyrodnieniowa dysku

Korelacja z chorobą tarczycy i choroba zwyrodnieniowa dysku


Choroby tarczycy mogą powodować problemy z całego ciała. Jedna z części ciała, które nie są generalnie uważane przy omawianiu choroby tarczycy tyłu. Choroba zwyrodnieniowa płyta, która jest spowodowana przez proces starzenia może być zwiększona przez chorobę tarczycy, która powoduje, że funkcje organizmu spowolnienie, a zatem sprawia żadnych problemów obejmujących ból gorsze.

Definicje

Niedoczynność tarczycy jest terminem medycznym na niedoczynność tarczycy. Niedoczynność tarczycy, który nie daje wystarczającej ilości hormonu tarczycy. Że brak przedstawienia wystarczającej ilości hormonów może powodować liczne problemy. Według MayoClinic.com, jeden z takich problemów jest ból stawów, bóle mięśni i inne problemy związane z bólem ramion i bioder. Chorobą zwyrodnieniową dysku powoduje również ból i nieaktywne tarczycy może być ewentualnie co ból gorzej.

Funkcja

Tarczyca reguluje wiele funkcji organizmu. Choroby tarczycy mogą powodować niedoczynność tarczycy jest. Oznacza to, że te części ciała, które opierają się na tarczycy cierpi. Jedną z takich dziedzin jest mięśni i stawów ciała. Z chorobą zwyrodnieniową dysku, tarcze z tyłu w czasie zacząć nosić jako coś oczywistego, jak zauważono w Spine-Zdrowia. Proces ten może powodować bóle stawów i pleców. Jak stwierdzono w MayoClinic.com te same objawy mogą pochodzić z niedoczynnością tarczycy.

Efekty

Skutki choroby zwyrodnieniowej dysku i choroby tarczycy mogą być takie same. Zarówno może produkować ten sam rodzaj bólu w plecach i ramionach. Jak stwierdzono w Spine-Zdrowia, nie wszystkie choroby zwyrodnieniowe dysku powoduje ból. U niektórych osób w ich wieku, krążki degenerują, ale nie ma bólu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Ameryki tarczycy Związek wskazuje, że niedoczynność tarczycy mogą być wykryte za pomocą prostego testu krwi i mogą być traktowane hormonów tarczycy zastępczych, które utwardzają się całkowicie problemu. Ponieważ choroba tarczycy mogą być łatwo wykryte i leczone, należy rozważyć jako opcja przed leczenia choroby zwyrodnieniowej dysku.

Identyfikacja

Identyfikacji, czy choroby tarczycy spowodowało to bóle pleców i ramion jest ważne, ponieważ leczenie choroby zwyrodnieniowej dysku może zawierać operację. Ważne jest, aby wyeliminować wszelkie inne potencjalne przyczyny bólu przed odwołaniem się do poważniejszych środków.

Jakie są oznaki i objawy niedoczynność tarczycy u dzieci?

Jakie są oznaki i objawy niedoczynność tarczycy u dzieci?


Tarczyca jest organem odpowiedzialnym za produkcję hormonów, które regulują procesy metaboliczne i chemiczne, takie jak wzrost i rozwój, pisze Robyn Koumourou, autor książki o niedoczynność tarczycy. Czasami, tarczyca nie działa prawidłowo i jest albo nadczynność i wytwarza zbyt dużo hormonu (nadczynność tarczycy) lub jest niedoczynność i nie wytwarza wystarczającej ilości hormonów (niedoczynność tarczycy). Ważne jest, aby rozpoznać objawy niedoczynności tarczycy i szukać pomocy medycznej dla diagnostyki i leczenia, ponieważ choroba znacząco wpływa na wzrost i rozwój dziecka.

Znaki i objawy ogólne

Osób (w tym dzieci), którzy mają niedoczynność tarczycy może wystąpić zmęczenie, ospałość, zaparcia, przyrost masy ciała, wrażliwość na zimno, ochrypłym głosem, osłabienie mięśni, obrzęki na twarzy i zmiany skóry, włosów i paznokci, zgodnie z Mayo Clinic.

Osób cierpiących na niedoczynność tarczycy z każdej grupy wiekowej mogą wystąpić następujące objawy ogólne, ale dzieci i młodzież mogą mieć dodatkowe objawy, że dorośli nie mają. (Odnośniki 3 i 4)

Przejściowa niedoczynność tarczycy

Niektóre dzieci mogą mieć przejściowe (tymczasowe) niedoczynność tarczycy, które stwarzają nieprawidłowe stężenia hormonów tarczycy, kiedy rodzą. Jednakże ten poziom nieregularny hormonu tarczycy wraca do normalnej po przechodzi kilka godzin; raz hormony stabilizacji, dziecko nie będzie musiało być leczonych przewlekle, według Szpitalu Dziecięcym w Bostonie.

Wrodzona niedoczynność tarczycy

Inną chorobą, która może mieć wpływ na noworodki jest wrodzona niedoczynność tarczycy. Początkowe objawy dziecka z tą chorobą są apetyt, zaparcia, obniżenie temperatury ciała, wolne tętno, żółtaczka, zwiększona senność i zmniejszenie płacze, pisze Koumourou.

Dodatkowe objawy wrodzonej niedoczynności tarczycy, które rozwijają się po kilku tygodniach od urodzenia to słaby wzrost i rozwój, zachrypnięty płacz, przepuklinę pępkową (marynarki wystaje), sucha skóra i włosy, powoli refleks i powiększony język, według Koumourou i Szpitala Dziecięcego w Bostonie. Jeśli dziecko nie jest traktowane przez to punkt, niestety, istnieje duża szansa, że ​​już doznał trwałego uszkodzenia mózgu.

Niedoczynność tarczycy u dzieci i młodzieży

Ponieważ niedoczynność tarczycy rozwija się powoli u dzieci i młodzieży, lekarze mogą mieć wyzwanie czas diagnozowania choroby. Bez względu na to, niektóre objawy mogą prowadzić do lekarza w celu rozważenia niedoczynność tarczycy jako potencjalny problem u dzieci; na przykład, spadek tempa wzrostu, Rażąco krótkie kończyny i opóźnienia w rozwoju stomatologii, jak stwierdzono w Szpitalu Dziecięcym w Bostonie.

Powolny wzrost (wysokość) i opóźnienia wzrostu seksualne (dojrzewania) oraz objawów ogólnych niedoczynności tarczycy, takie jak zmęczenie, brak energii, wrażliwość na zimno, przyrost masy ciała i zaparcia cechą młodzieży z niedoczynnością tarczycy. Według Koumourou, a guzkowym lub obrzęk szyjki powodu tarczycy jest stan zapalny, mogą pojawiać. Ponadto, guzek (bryła) może rozwijać się w tarczycy, choroby tarczycy, potwierdzając, że jest obecny, zgodnie Szpitala Dziecięcego w Colorado.

Najlepsze lekarstwo na problemy dzieci z tarczycy

Najlepsze lekarstwo na problemy dzieci z tarczycy


Produkcji hormonów tarczycy wpływa na większość procesów metabolicznych w organizmie twojego niemowlęcia. Potencjalne problemy związane z tarczycą to powiększony gruczoł - lub wole - do bardziej poważnych problemów, takich jak nieprawidłowe produkcji hormonów tarczycy. Różne leki mogą pomóc niemowlę z problemem tarczycy - przed dozowania każdy chociaż skonsultować się z lekarzem.

Lewotyroksyny

Wrodzona niedoczynność tarczycy może wynikać z tarczycy pod produkujących hormony ciała niemowlęcia potrzebuje. Lek jest dobrze lewotyroksyny, syntetyczną formą T4 hormonu tarczycy, które należy zwrócić poziomy T4 swojej niemowlęcia do normalnego zakresu.

Armour tarczycy

Innym lekiem dla niemowląt z niedoczynnością tarczycy jest Armour tarczycy. Sprawdzeniu właściwej dawki dla dzieci. Jego skutki uboczne to dyskomfort w ciepłe dni, częste wypróżnienia i utrata masy ciała.

Cytomel

Trzeci lek, który może pomóc jest Cytomel. Ponownie sprawdzić etykietę na odpowiednich dawkach dla niemowlęcia. Oprócz leczenia niedoczynność tarczycy i wole, Cytomel może poprawić poziom energii niemowlęcia i funkcjonowania psychicznego. Działania niepożądane to nerwowość, kołatanie serca i ewentualnej bezsenność.

Problemy dzieci i tarczycy

Problemy dzieci i tarczycy


Rodzice są zazwyczaj w szoku, aby odkryć, że ich dziecko ma problemy z tarczycą. Zaburzenia czynności tarczycy u dzieci są często nieuchwytne, subtelne lub ukrytych objawów. Wrodzona niedoczynność tarczycy jest najczęstszym problemem tarczycy u dzieci i tarczycy występuje wtedy, gdy stan dziecka nie wytwarza wystarczającej ilości hormonów tarczycy na jego ciele. Departament Stanu Texas Health Services twierdzi, że jedna na 4000 dzieci rodzi się z problemami tarczycy, takich jak niedoczynność tarczycy.

Przyczyny

Najczęstszą przyczyną problemów tarczycy u noworodków jest niewłaściwy rozwój gruczołu tarczowego podczas wczesnej ciąży, gdy tarczycy rozwija się u podstawy mózgu i ma się przemieszczać w kierunku dolnej części szyi. Tarczycy nie może przesunąć się w odpowiedniej pozycji w trakcie ciąży, które z kolei mogą opuszczają sekcję tarczycy. W innych przypadkach może nie być obecny na wszystkich tarczycy.
Mniej powszechne przyczyny problemów z tarczycą jest brak stymulacji w przysadce lub niezdolność tarczycy do produkcji hormonów tarczycy

Objawy

dzieci, które mają problemy z tarczycą mogą mieć objawy jak żółtaczka lub zażółcenie skóry lub bladość lub poplamiona skóry, które jest bardzo widoczne, gdy dziecko jest rozebrany. Problemy z tarczycą mogą powodować dzieci, aby nie być zainteresowany w jedzeniu; mogą zasnąć podczas karmienia. Dzieci z problemami tarczycy mogą cierpieć z ubogich przyrost masy ciała i powolnego wzrostu, i będzie miał słabe krążenie, z wyraźnie zimne dłonie i stopy, niskie ciśnienie krwi i powolne tętno. Według Texas Department of State usług zdrowotnych, dzieci z problemami tarczycy może wydawać się spokojny, czuję bezwładne lub dyskietki, gdy podniósł, sen na długi czas i być obojętnym na ich środowisko.

Testowanie

Każdy noworodek jest badany na zaburzenia czynności tarczycy w ciągu kilku dni po urodzeniu. Sposób testowania obejmuje pobranie próbki krwi od pięty dziecka, który następnie przesyła się do oceny laboratoryjnej w celu określenia poziomu hormonu tarczycy (T4) i TSH we krwi dziecka.

Leczenie

Jeśli dziecko zdiagnozowano problemy z tarczycą, pediatra skieruje Cię do endokrynologa dziecięcego, który specjalizuje się w leczeniu dzieci na problemy z tarczycą. Leczenie niemowląt mających problemy z tarczycą zazwyczaj obejmuje codzienne dawki tabletki wymiany syntetycznych hormonów tarczycy, określane także jako lewotyroksyny sodowej lub L-tyroksyny, który działa tak samo jak hormon tarczycy wytwarzanej przez gruczoł tarczycy.

Rozważania

Dzieci z problemami tarczycy będzie musiał wziąć leki zastępcze hormonu tarczycy przez resztę ich życia. Zastąpienie hormonu tarczycy jest niezbędne w ciągu pierwszych dwóch lat życia dla prawidłowego rozwoju mózgu. Hormonalnej tarczycy również upewnić się, że funkcje organizmu dziecka nadal działać na zwykłych zasadach.

Nieporozumień

Departament Stanu Texas Health Services twierdzi, że problemy tarczycy u dzieci "są trwałe, a więc jest to warunek, że nie będą w końcu wyrosnąć." Chociaż tarczycy problemy są trwałe, dzieci z problemami tarczycy, którzy nadal tarczycy hormonalnej terapii zastępczej przez całe życie, są w stanie rozwijać się i prowadzić normalne życie.

Niedoczynności tarczycy u niemowląt

Niedoczynności tarczycy u niemowląt


Wiele dzieci z niedoczynnością tarczycy pokazać kilka lub żadnych objawów. Departament Stanu Texas Health Services szacuje, że jeden na 4000 dzieci rodzi się z niedoczynnością tarczycy. Wrodzona niedoczynność tarczycy występuje wtedy, gdy dziecka nie wytwarza wystarczającej ilości hormonów tarczycy, aby wspierać jego potrzeby.

Przyczyny

Chociaż nie ma określonego wzoru dziedziczenia, dzieci, które mają niedoczynność tarczycy mają tendencję do członków rodziny, którzy mają również stan.

Najczęstszą przyczyną tarczycy u noworodków jest niewłaściwy rozwój tarczycy podczas wczesnej ciąży. W tym czasie, tarczycy niemowlęcia rozwija się u podstawy mózgu, przesuwać się w kierunku dolnej części szyi. Problemy powstają, gdy tarczycy nie przesuwa się w odpowiednie położenie, co może powodować tylko część tarczycy pozostać; w innych przypadkach, może nie być obecny tarczycy.

Objawy

Według Texas Department of Health Services, państwa objawy, że dziecko może mieć niedoczynność tarczycy obejmują skórę, że jest blady lub poplamiona, zwłaszcza gdy jest ona rozebrana, lub ona może mieć żółtaczkę, który tworzy żółty odcień na skórze. Twoje dziecko może być obojętny w jedzeniu i mają problemy senność w ciągu kanałów. Zaparcia i gazu mogą również powodować problemy dla dzieci z niedoczynnością tarczycy. Dzieci, które mają problemy z niedoczynnością tarczycy, które przeoczone są bardziej prawdopodobne, że słaby rozwój, wzrost i przyrost masy ciała. Niedoczynnością tarczycy będzie również powodować problemy dziecka mają niskie ciśnienie krwi, tętno powolne i słabe krążenie, często wynika z zimnych rąk i stóp. Twoje dziecko może wydawać się spokojny, obojętny w środowisku wokół niej. Ona może spać przez długie okresy czasu, trzeba się obudzić do karmienia i może być wiotki lub dyskietki, gdy podniósł.

Testowanie

Twój noworodek będzie testowany na problemy z tarczycą w kilka dni po urodzeniu. Technik pobrać próbkę krwi od pięcie i wysłać go do laboratorium w celu sprawdzenia poziomu hormonów tarczycy (T4) i TSH (hormonu stymulującego tarczycę) w krwi dziecka.

Leczenie

Endokrynologa dziecięcego będzie traktować swoje dziecko, jeśli ona ma niedoczynność tarczycy. Dzieci otrzymują dzienne dawki hormonów zastępczych lewotyroksyny sodowej L-tyroksyny lub syntetycznego hormonu tarczycy,.

Rozważania

Dzieci, które cierpią z powodu niedoczynności tarczycy, trzeba będzie przyjmować codziennie tabletek hormon tarczycy zamienne do końca ich życia. Ten hormon wymiana jest szczególnie ważne dla prawidłowego rozwoju mózgu podczas dwóch pierwszych lat wzrostu i rozwoju i konieczne dla wszystkich normalnych funkcji organizmu.

Nieporozumień

Według Texas Department of State usług zdrowotnych, wszystkie przyczyny problemów niedoczynności tarczycy u dzieci są trwałe i nie są warunki, dziecko będzie rosnąć z. Jeśli dziecko otrzymuje natychmiastowego leczenia i trwa przez całe życie tarczycy hormonalnej terapii zastępczej, będzie prowadzić normalne życie.

Informacje na temat badań tarczycy u dzieci

Informacje na temat badań tarczycy u dzieci


Badania tarczycy powszechnie stosuje się w testach przesiewowych noworodków wykonanych w szpitalu po urodzeniu. Są one również powszechnie zawarte w dwutygodniowym dzieckiem przeglądy. Kontrole badań tarczycy, czy dziecko jest na tyle z produkcją hormonów tarczycy, T4.

Badania na niedoczynność tarczycy

Test niedoczynności powszechnie wykonywane na nowo narodzonych niemowląt, a także w badaniach z PKU, a także jest przeprowadzane w dwóch tygodni. Niedoczynność tarczycy powoduje normalny równowagi reakcji chemicznych w organizmie, które mają być zmienione.

Co robi test środka?

Testy pomiaru ilości tyroksyny hormonu tarczycy, znany również jako T4, jak również poziom hormonu tyreotropowego, znany również jako TSH.

Co oznaczają wyniki T4 oznacza?

Jeśli poziom T4 jest niższa niż normalny normalny zakres, który jest na ogół od 0,6 do 1,2 dla niemowląt, to znaczy, że dławik dziecka tarczycy nie daje wystarczającej T4.

Co oznaczają wyniki TSH oznacza?

Jeśli TSH jest wysoka, oznacza to, że przysadka wytwarza wiele TSH próby pobudzenia tarczycę do wytwarzania większej hormonu.

Diagnoza

Jeśli Twoje dziecko ma niski poziom T4 oraz wysoki poziom TSH, oznacza to, że twoje dziecko ma niedoczynność tarczycy, i muszą być traktowane z lekami codziennie do zastąpienia brakujących hormonów tarczycy.