adcov.com

fazy umierania

Fazy ​​żałoby

Fazy ​​żałoby


Dr Elisabeth Kubler-Ross pionierem badań dotyczących procesu żałoby i śmierci, i napisał "W śmierci i umierania" w 1969 roku Jej książka przełomowa pierwszy zidentyfikowano pięć etapów żałoby. Chociaż dr Kubler-Ross wymienia sekwencję dla faz żałobników, to nie miał być określonego porządku, ale jest typowy dla wielu osób pogrążonych w żałobie. Ludzie mogą przejść fazy. Fazy ​​te mogą obejmować nawet żalu postrzegane straty, takie jak odzyskiwanie uzależnienia, utraty kończyn i zaburzenia stresu pourazowego. Zrozumienie tych faz może lepiej przygotować tych, którzy mają do czynienia z cierpieniem, a także członków ich rodzin i systemu wsparcia, jak przejść przez proces.

.

Szok

Szok i akt zaprzeczenie jako mechanizm ochronny, aby pomóc ludziom stać się przyzwyczaić do myśli straty. Ludzie w tej fazie zastanawiać, czy mogą zrobić to przez każdy dzień. Natura jest umożliwienie osobą czas smutku przetwarzać aż rośnie w siłę.

Uraza

Zrozpaczone osoby często doświadczają gniewu po przejść przez zaprzeczenie. Przechodząc przez proces, uzdrowienie przyjdzie. Złość prawie zawsze będzie to okrąg osieroconych za rodziny i przyjaciół. Gniew obejmuje głęboki ból i osób w żałobie może mieć trudności z zaakceptowaniem komfort na tym etapie. Jednak złość pokazuje osoba minął odmowę.

Wyraża ubolewanie / Targowanie

Podczas tego etapu, człowiek stara się zrobić promocje z Bogiem. Może kwestionować własne działania lub rzeczy żałować powiedział lub zrobił dla zmarłego. Poczucie winy może przyczynić się do żalu. On po prostu chce życie sposób było kiedyś. Niektórzy ludzie targować z Bogiem lub badania alternatywnych metod leczenia.

Smutek

Smutek i depresja ustawić w po negocjacji. Ten etap wydaje się niekończąca, ale to nie jest związane z chorobą psychiczną, tylko typowej reakcji na straty. Część ta obejmuje wycofanie, smutek i walki z naciskiem na nawet najbardziej podstawowych zadań. Depresja często był nazywany gniew zwrócili się do wewnątrz. Członkowie rodziny mogą czuć się bezradni, ale powinien pamiętać, że jest to ostatni etap przed przyjęciem.

Akceptacja

Akceptacja stoi fakt, że ukochany znikają bezpowrotnie i przyjmując tę ​​nową rzeczywistość. To nie znaczy, że czuje, że wszystko jest w porządku, że osoba zmarła. Jednakże, ona zaczyna reinvolve się z byłymi działalności i może być prowadzenie nowych interesów, jak również. Proces ten może trwać dłużej dla niektórych niż inni, a człowiek musi mieć czas na pracę przez smutek.

Jakie są fazy żałoby po śmierci?

Jakie są fazy żałoby po śmierci?


Nie ma czasu na żałobę linii, ani nie smucić dowolne dwie osoby w ten sam sposób. Jednak istnieją uniwersalne fazy, które leżą u podstaw doświadczenia każdego człowieka z utratą, University of Rochester wyjaśnia. Nieważne, czy jesteś w żałobie po śmierci bliskiej osoby lub chcą wspierać zrozpaczonemu przyjacielowi, rozpoznaje fazy żałoby i zachęcać pozytywną drogę ku uzdrowieniu.

Szok

Początkowy szok utraty często rozpatrywane przez zaprzeczenie, drętwienia i izolacji, strona PsychCentral raporty. Bereaved może nielogicznie racjonalizacji lub uniknięcia fakty, że wydają się mniej realne dla krótkiego okresu czasu. Jest to naturalny ludzki mechanizm radzenia sobie wymyślił, aby uniknąć rzeczywistości, która jest zbyt surowa do gołego.

Złość

Strata dotyczy cierpienia, które jest często bardzo trudne do radzenia sobie z. Aby uniknąć bólu, intensywne emocje są odchylane i przekształcił się w gniew, stany PsychCentral. Bliskich, przedmiotów nieożywionych, obcy, zwierzęta lub zmarły kochał można stać się celem dla agresywnych emocji. Osierocona mogą doświadczyć uczucia urazy za to, że po ich porzuceniu lub bliskiej osoby zabrane. Chociaż w żałobie indywidualne przyznaje, że cele nie są logicznie do winy, żałoba naturalnie pobudza te emocje.

Targowanie

Ludzie często mają długą listę "jeśli onlys", kiedy czują, że są w stanie kontrolować przytłaczające wydarzenia. Ten sposób myślenia jest próba, aby odzyskać poczucie kontroli, nawet jeśli oznacza to uczucie odpowiedzialny za śmierć bliskiej osoby przez racjonalizację, że wynik można było zapobiec, że coś było zrobić inaczej. Osierocona może ulegać "magicznego myślenia" i patrzeć na Boga i istot duchowych w celu poprawy sytuacji, University of Rochester radzi.

Rozpacz

Tęsknota za zmarłego ukochanej jest naturalne. Nie będzie głębokie pragnienie zmarłego do powrotu, które mogą towarzyszyć napady płaczu, niepokój, splątanie, frustracji, a nawet szczęścia jeśli przyjemne wspomnienia utraconej ukochanej przyjść do głowy. Żałobnicy mogą przejść przez emocjonalny roller coaster. Niektóre koszmary doświadczenie, omamy, unikaniu lub przywiązanie do zmarłego czyjejś osobistej pozycji, wycofania, zmęczenie i utrata apetytu, według strony internetowej Hospicjum. Nie może być wina izolacji samego siebie od żyjących krewnych i znajomych, które można dodać do poczucia depresji. Pogrzebu i praktyczne otaczające straty może spowodować przesadny stres, że może czuć się uciążliwe.

Akceptacja

Okres odstąpienia spokojnej oznacza ruch w kierunku akceptacji, państw PsychCentral. Stan emocjonalny apatii i rozpaczy jest stopniowo wypierany przez pozytywnych wspomnień zmarłego. To jest korekcja fazy żałoby, gdzie zainteresowanie z dnia na dzień działalności powraca. Zasmucony może odzyskać poczucie normalności i przyjąć codzienne funkcjonowanie. Żałoby osoba może zawrzeć pokój i przenieść się akceptując rzeczywistość sytuacji, więc przejście na bardziej pozytywne i produktywne stanu rzeczy.

Jak wydłużyć fazy lutealnej

Jak wydłużyć fazy lutealnej


Fazy ​​lutealnej jest czas w trakcie cyklu miesiączkowego kobiety między owulacji i miesiączki. Przeciętny faza trwa od 10 do 17 dni lutealnej. Jeśli kobiety fazy lutealnej trwa mniej niż 10 dni, to jest klasyfikowany jako wady fazy lutealnej. To jest problem, ponieważ jeśli kobieta fazy lutealnej jest zbyt krótki, macicy rozkłada przed zapłodnione jajo jest w stanie wszczepić na ścianie macicy. Jest możliwe, aby wydłużyć działanie tej fazy przy użyciu kilku różnych metod.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy Twoje problemy z płodnością są rzeczywiście spowodowane przez wady fazy lutealnej. Lekarz może sprawdzić swój poziom progesteronu, co jest główną przyczyną choroby. Test ten powinien być przeprowadzony około siedem dni obok owulacji.

2 Wykres płodności. Zachować wykres swoimi cyklami płodności za pomocą różnych czynników, w tym temperatury, codziennego wiedzieć kiedy owulacja.

3 Porozmawiaj z lekarzem na temat leczenia, aby wydłużyć swoje fazy lutealnej na lepszą szansę udanego ciąży.

4 Weź witaminy B6 na dobę. Można bezpiecznie przyjąć 50 mg do 200 mg na dzień. Start z niższej dawki i zwiększać ją co miesiąc. Biorąc witaminy B6 codziennie przez miesiąc pomoże wydłużyć swój fazy lutealnej.

5 Sprzedam progesteronu śmietany i używać go dwa razy dziennie. Użyj 1/4 do 1/2 łyżeczki. i alternatywne lokalizacje każdego dnia. Może być stosowany na klatce piersiowej, szyi, ramienia wewnętrznego i wewnętrzną część uda. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy używać go z datą jajeczkować do 10. tygodnia ciąży lub menstruacji.

6 uzyskać receptę od lekarza. Ostatnia próba kobiety zwykle zrobić to próbować Clomid, to doustny lek znany, aby pomóc kobietom mającym problemy z płodnością. Czas należy pobrać, zależy od zaleceń lekarza.

Ustalające Krótkie fazy lutealnej Ze względu na karmienie piersią

Ustalające Krótkie fazy lutealnej Ze względu na karmienie piersią


Jeśli próbujesz zajść w ciążę i karmiących piersią, płodność może być problem. Karmienie piersią zwiększa prolaktyny i innych hormonów, które hamują owulację. Jak karmienie piersią wpływa na płodność kobiety różni się od osoby do osoby.

Znaczenie

Według Judith Lauwers i Anna Swisher, współautorami "doradzanie dla matek karmiących," długość niepłodności jest związane z częstotliwością, odstępach czasu, nocnych karmień i braku suplementacji żywności. Kiedy powraca owulacji krótkie fazy lutealnej - może wystąpić - przedział czasowy 10 dni lub mniej między owulacji i miesiączki.

Nocne Odstawienie

Czas między nocnych karmień powinna być około sześć godzin i odbywa się często, gdy rodzice i dzieci mogą się komunikować.

Rozproszenia

Jeśli Twoje starsze dziecko karmi piersią, gdy znudzony, rozrywki mogą być pomocne. Czytanie książek, granie w gry i przekąsce są zakłócone, aby pomóc wydłużyć czas między breastfeedings.

Wprowadzenie żywności

Zacznij wprowadzenie zdrowej żywności do karmienia dziecka. Unikaj żywności wysokiego ryzyka alergii i po porady dotyczące bezpieczeństwa żywności. Mleko matki nadal oferuje najlepsze odżywianie dla dziecka poza rok.

Rozważania

Odstawieniu zwiększyć płodność powinna odbywać się stopniowo, aby pomóc złagodzić przejście. Wypróbuj jedną propozycję na raz; jeśli nie powróci płodność, dodać kolejny. Porozmawiaj z konsultantem laktacji, jeśli masz dodatkowe obawy.

Jakie są różne fazy ciśnienie krwi?

Jakie są różne fazy ciśnienie krwi?


W 1905 roku, rosyjski chirurg nazwie Nicolai Korotkowa opisano nową metodę określania ciśnienia krwi. (Zobacz też: 1.) metodą Korotkowa polegała na podzieleniu procesu podejmowania ciśnienie krwi w pięciu fazach dźwięku, które mogłyby zostać wykorzystane do dokładnie określić, gdzie poziom przepływu krwi pacjenta było w trakcie procesu.

Phase One

Podczas pierwszej fazy, ciśnienie w mankiecie nadmuchuje obok ciśnienia skurczowego i zapobiega wypływowi krwi przez tętnicę. University College London Zakład Fizyki Medycznej i Bioinżynierii zauważa, że ​​w rezultacie "nie słychać dźwięki powyżej ciśnienia skurczowego. W miejscu, gdzie ciśnienie w mankiecie jest równe ciśnienie skurczowe, ostry dźwięk stukanie jest słyszalny." (Zobacz też: 2.)

Faza druga

Jak przepływ krwi do tętnicy ramiennej wzrasta, dźwięk swishing lub szmer słychać. Jeżeli mankiet jest opróżniony zbyt wolno, może wystąpić osłuchowe luka, która charakteryzuje się kilku sekundach ciszy. Prowadzi to czasem do misreadings w poziomach ciśnienia krwi.

Faza trzecia

Zwiększa przepływ krwi do tętnicy i solidny stukanie lub dźwięk uderzając występuje.

Faza czwarta

Fazę cztery charakteryzuje szumu miażdżące i dmuchanie. University College London Zakład Fizyki Medycznej i Bioinżynierii komentuje, że "niektórzy lekarze zdecydują się nagrać ten punkt jako ciśnienie rozkurczowe." (Zobacz też: 2.)

Faza Pięć

Piąty etap ciśnienia krwi charakteryzuje ciszy co obniża ciśnienie i mankiet ciśnienie krwi wraca do normy.

Jak wybrać Foods dla Fazy Dieta South Beach

Fazy ​​Dieta South Beach to okres najbardziej restrykcyjne. Musisz zmienić się sposób myślenia o dobrych i złych tłuszczów i węglowodanów. Dieta South Beach jest zdrowa dieta, która pozwala jeść tyle, ile trzeba, aby zaspokoić głód. Opiera się na indeksie glikemicznym, nie jest uważane za prawdziwe diecie niskowęglowodanowej.

Instrukcje

1 Przeczytaj o podstawie do South Beach Diet albo w oryginalnej książce lub na stronie South Beach Diet. Ważne jest, aby zrozumieć przyczyny rodzajów żywności w diecie i co sprawia, że ​​każda zdrowa dieta wybór.

2 Wyszukiwanie online dla żywności o niskim indeksie glikemicznym. Można znaleźć wiele różnych stron internetowych z glikemią wykresów, które pomogą wyszukiwanie. Jak diecie niskowęglowodanowej, indeks glikemiczny jest kluczem do South Beach Diet.

3 Dodać własną listę żywności. Pamiętaj, aby pokarmy, które lubisz jeść, jak również te, które są otwarte na próby. Weź listę ze sobą do sklepu.

4 Wybierz chude mięso, takie jak polędwica wołowa, pierś z kurczaka i indyka, polędwiczki wieprzowe lub owoców morza. Dla wegetarian, używać niskie tofu na bazie tłuszczu, sojowe substytuty mięsa, naturalne masło orzechowe lub orzechy sojowe, aby uzyskać białka na dzień.

5 Wybierz zdrowe tłuszcze, takie jak oliwa z oliwek i olej rzepakowy. Są częścią zdrowej diety South Beach, ale wzywa ich wykorzystania, ponieważ ich serca zdrowych korzyści.

6 Kup beztłuszczowe mleko i niskotłuszczowe lub beztłuszczowe jogurty dla wybranych opcji mlecznych. Niskotłuszczowe lub beztłuszczowe ser jest również opcja.

7 Załaduj koszyka spożywczego z tak wielu warzyw, jak można stanąć. Zielone, liściaste są najlepszym wyborem. Trzymaj się z dala od marchew, kukurydza, buraki i wszystkich odmian ziemniaka.

Wskazówki

  • Unikać chleb, owoce i soki owocowe, mięso i nabiał wysokiej zawartości tłuszczu, bogate w skrobię, takie jak ryż i płatki owsiane, słodyczy i napojów alkoholowych. W tej fazie, to czuje się bardziej jak w diecie niskowęglowodanowej; Jednakże ograniczenia zmniejszyć trochę w fazie drugiej.
  • Ograniczyć kofeinę do jednego lub dwóch 8 uncji porcji dziennie.
  • Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek nowego planu diety lub ćwiczeń, zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jakie są fazy diety South Beach?

Dieta South Beach różni się od wielu innych planów, ponieważ nie ograniczają diecie od jedzenia. To tylko przekształca nawyki żywieniowe na czystych, naturalnych produktów spożywczych i pokazuje uczestnikom, jak dokonać zmian w stylu życia.

Zasady

Dieta South Beach nie skupia się na cięcia kalorii i wyborów ograniczających, lecz podkreśla, czyste jedzenie z wyboru produktów bogatych, takich jak witaminy, chude mięso i złożonych węglowodanów.

Faza 1: Wyeliminowanie Cravings oraz rozpoczęciu odchudzania

W ciągu pierwszych dwóch tygodni, celem fazy 1 jest wyeliminowanie wszystkich skrobi w celu łaknienie osłabić cukru i przyspieszenia utraty masy ciała. Diecie może jeść dużo chudego mięsa, warzyw o wysokiej zawartości włókna i niskiej zawartości tłuszczu sery w tej fazie.

Faza 2: Schudnąć Stale

Faza 2 faza jest idealna dla dietetyków, którzy chcą po prostu zrzucić kilka kilogramów, lub nie walczyć z potężnymi pragnienia. Podczas tej fazy, diecie może spożywać zdrowe jedzenie jedli w fazie 1 i dodać w złożonych węglowodanów, takich całego ziarna chleba i makaronów, słodkie ziemniaki i owoce. Podczas tego etapu, utrata masy ciała może być stopniowe, i dietetyków pozostają tam aż do momentu osiągnięcia idealnej wagi.

Faza 3: Utrzymanie dla Życia

W fazie podtrzymującej, dietetyków stosowanie zasad pierwszych 2 fazach i mogą odpusty z umiarem. Nauczyli się, jak zrobić zmiany stylu życia i może wykonać plan.

Styl życia

Z South Beach, diecie może jeść różnorodne potrawy, więc nigdy nie są pozbawieni i nie czuć głodu, ale muszą ćwiczyć zdrowszego jedzenia na planie sukcesem.

Pokarmy dozwolone na fazy 1 South Beach Diet

Istnieje wiele smakołyków dozwolony w fazie 1 z South Beach Diet. Jedynym ograniczeniem jest to węglowodany. Faza 1 trwa dwa tygodnie i jest najpoważniejszą faza diety. Ogólnie rzecz biorąc, należy się spodziewać, aby stracić do 12 funtów w tej fazie.

Wołowina

Kiedy po South Beach Diet, wyboru chude kawałki wołowiny, jak polędwica, polędwica, górnym rundzie lub rundy oka.

Warzywa

Zaleca się, że jesz 4 1/2 szklanki warzyw dziennie w fazie 1. Zalecane warzywa zawierają kalafior, kapusta chińska, rzodkiewka i cukinia.

Owoce morza

Podczas fazy 1, można cieszyć się wszelkiego rodzaju owoców morza, takie jak homary, kraby, małże i krewetki.

Jaja

Ciesz jedzenia całych jaj w każdej chwili w czasie pierwszej fazy South Beach Diet, chyba że lekarz nie zaleca jeść jajka. Stosowanie zamienników jaj lub tylko białka jaj jest również dozwolone.

Ser

Wybierz z niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowych serów, takich jak amerykański, cheddar, mozzarella i ricotta.

Orzechy

Kiedy po South Beach Diet, zaleca się, że masz tylko jedną porcję orzechów każdego dnia: migdały, orzeszki ziemne, orzechy pinii lub orzechów włoskich są sugerowane.

Przyprawy

Zaleca się używanie przypraw oszczędnie. Jednak minimalne wykorzystanie gorącym sosem, salsą, sosem sojowym i sosem stek są dozwolone.

Jak długo mogę zostać na fazy 1 South Beach?

Rozszerzenie Faza 1

Chociaż Faza 1 jest przeznaczona tylko do ostatniego przez pierwsze dwa tygodnie, jeśli masz dużo wagi do stracenia lub nadal ma apetyt po okresie dwóch tygodni, to jest dopuszczalne, aby pozostać na fazie 1 na okres do jednego miesiąca. Możesz wrócić do fazy 1 później w razie potrzeby.

Skutki uboczne

Rozszerzenie Faza 1 diety South Beach może obniżyć swój metabolizm i spowodować diety jo-jo. Faza 1 ma pomóc złagodzić apetyt, a większość z utraty wagi nastąpi w etapach 2 i 3. Kobiety, które są opieki i dzieci należy pominąć etap 1 w całości.

Bottom Line

Według dr Agatstona, "Tak długo, jak to dzieje się powoli i są wygodne na South Beach Diet Faza 1, dopuszcza się go przedłużyć." Jednak, jak mówi większość ludzi powinna przejść po dwóch tygodniach.

Ścieżka w detoksykacji wątroby Fazy 2

Wątroba jest najważniejszym organem w organizmie, jeśli chodzi o usuwanie toksyn z organizmu. Produkuje także czerwone krwinki, które przenoszą tlen do reszty ciała. Wątroba jest podstawowym zadaniem jest detoksykacji substancji szkodliwych do podejmowania takich jak tłuszczu, alkoholu i kofeiny i przekształcić je w mniej szkodliwymi substancjami, które mogą być wydalane z moczem lub żółcią. Faza druga detoksykacji wątroby, zwane również szlak koniugacji, jest przedłużeniem fazy jednego i jest ostatnim krokiem w procesie detoksykacji wątroby jest.

Twoja wątroba ciężko pracuje dla Ciebie

Wątroba jest zdolny do detoksykacji substancji poprzez reakcje chemiczne przekształcanie substancji szkodliwych do mniej szkodliwych substancji, aż mogą być one wydzielane. Jeśli masz niezdrowe wątroby z powodu nadmiernego spożycia alkoholu, złej diety, a nawet za dużo kofeiny, będziesz miał wiele dni nudności, ból brzucha, biegunka, a nawet niedożywienie.

Istnieją dwa etapy detoksykacji wątroby. Jedna faza proces detoksykacji występuje, gdy substancja toksyczna wchodzi wątrobę. Wątroba neutralizuje lub przekształca substancję toksyczną wykorzystując utlenianie, redukcja i hydroliza. Jeśli wątroba jest przeciążona z substancjami toksycznymi, wolne rodniki, które są produkowane przez wątrobę może zniszczyć komórki wątroby.

W rzeczywistości, toksyczne przeciążenie w dowolnej fazie detoksykacji wątroby może powodować wiele skutków ubocznych, które są trudne do zdiagnozowania, nawet przez gastroenterologa. Pacjent może być w porządku jeden dzień, a potem następny chory z objawami podobnymi do grypy lub wirusa żołądka, pozostawiając go się zastanawiać, co on spożywane w ciągu ostatnich kilku dni, która substancja spowodowała reakcję. W niektórych przypadkach pacjent lub lekarz nie może początkowo rozważyć problem z wątrobą, aż inne diagnostyka są badane.

Faza druga wątroby detoksykacji; Kicking Out złe rzeczy

W fazie drugiej detoksykacji wątroby, komórki wątroby dodać substancje takie jak cysteina, glicyna lub cząsteczki siarki do toksycznej substancji do dalszej neutralizacji substancji. Proces ten obraca szkodliwych substancji do rozpuszczalnej w wodzie substancji, które można łatwo wydalane przez ciało.

Sześć ścieżek są dwie fazy sprzęgania glutationu, aminokwasu koniugacji, metylację, zasiarczenie, acetylacji i glukuronidacji. W celu wykonania tych ścieżek, komórki wątroby wymaga aminokwasy zawierające siarkę, takie jak tauryna i cysteiny. Inne potrzebne substancje obejmują glicynę, glutaminę, cholina i inozytol.

Aby uniknąć przeciążenia wątroby, jeść naturalnych produktów spożywczych ze wszystkich czterech grup żywności --- powstrzymanie się od spożywania zbyt wielu szkodliwych substancji przez długi okres czasu --- podczas odbierania żywienia w postaci witaminy B12, E i C, jak również mnóstwo wapnia. Strona odżywcza w MyPyramid.Org ma rząd informacji na temat żywności, które należy jeść iw jakich ilościach.

Jakie są Fazy Drug Development?

Jakie są Fazy Drug Development?


Proces stosowanie nowego leku poprzez odkrycia i rozwoju, i dostarczania go na rynek jest długotrwałe, kosztowne i intensywne badania przedsięwzięcia wysokiego ryzyka, w których awaria unosi się w każdym miejscu w obrębie procesu. W Stanach Zjednoczonych proces szacuje się, że 10-15 lat w cenie, która wzrosła z 800 milionów $ w roku 2000 do ponad 1,3 miliardy dolarów w 2006 roku jeden lek jest wprowadzone na rynek na każde 5000-10000 związków pokazywanych podczas wykrywania. Trzydzieści jeden narkotyki i biologiczne zostały zatwierdzone w 2008 roku, gdy było 2900 związków w rozwoju na początku 2009 roku.

Odkrycie faz:

Z identyfikacją niezaspokojonych potrzeb medycznych, proces rozpoczyna się od identyfikacji i walidacji docelowej cząsteczki w organizmie. Związki przesiewa się, a związek ołowiu jest zoptymalizowana pod względem skuteczności w stosunku do tarczy.

Przedkliniczne Faza:

Związek ołowiu przechodzi szczegółowe testy toksykologii w badaniach laboratoryjnych i zwierząt, aby ustalić, czy powinien on przejść na badania na ludziach. (3-6 lat)

IND Składanie:

Na zakończenie badań przedklinicznych danych badania złożony jako nowego leku badanego Submission (IND) z FDA (Food and Drug Administration) w Stanach Zjednoczonych (lub porównywalnych agencji w innych krajach). Zatwierdzenie FDA zezwala na nowy lek, aby kontynuować do ludzkich prób.

Badaniach klinicznych fazy I-III:

Badania u ludzi zaczynają z I fazy badań klinicznych, w których prowadzone są badania, zwykle 20-100 zdrowych ochotników, aby określić, jak dobrze kandydat na lek jest tolerowany. (Bezpieczeństwo). (6 mos -. 1 rok)

Faza II "proof of concept" prób przenieść się 100-500 pacjentów ochotników w celu określenia skuteczności i optymalnej dawki, i do dalszych badań bezpieczeństwa leku. (1 rok)

W fazie III, rozszerzone testy do weryfikacji skuteczności i monitorowanie zdarzeń niepożądanych w długotrwałym stosowaniu leku jest prowadzona w 1,000-5,000 pacjentów wolontariuszy. (1 - 4 lat)

NDA Składanie i FDA Zatwierdzenie Recenzja

Na zakończenie III fazy, Drug Company zbiera i analizuje wszystkie dane, które generowane podczas procesu i przedstawia swoje wnioski do US FDA w New Drug Application (NDA). Ta agencja rządowa opinie przedłożone informacje i sprawia, że ​​określenie, czy lek został sprawdzony bezpieczny i skuteczny marketing w USA (6 mos. - 2 lata)

Faza IV:

FDA czasami wymagają firmę do prowadzenia dodatkowych "badań po wprowadzeniu" do monitorowania długoterminowego bezpieczeństwa lub do generowania danych w określonej grupie pacjentów (np osoby starsze). Koszt jednego badania mogą być 20- $ 30.000.000 dolarów. Badania te mogą być wykorzystane do złożenia miejski NDA poszukuje wykorzystanie medycyny dodatkowych wskazań chorobowych.

Fazy ​​choroby Perthesa

Choroba Perthesa lub choroba Legga Calve Perthesa jest zaburzeniem medycznym, który powoduje, że powierzchnia kuli kości udowej w celu słabnąć z powodu niewystarczającego zaopatrzenia w krew. Fazy ​​choroby Perthesa powodować pogorszenie stanu.

Kuśtykający

Według amerykańskiego National Library of Medicine, kulejąc jest zwykle pierwszym objawem choroby Perthesa. Choroba zaczyna się bez bólu.

Inne objawy

U pacjentów z chorobą Perthesa mogą rozwijać trwałe pachwinie lub ból uda, ich górne mięśnie ud może słabnąć, a dotknięte hip mogą się sztywny.

Deformacja stawu biodrowego

Osoby z chorobą Perthesa w końcu rozwinąć widoczną deformację stawu biodrowego, które powoduje jedną nogę pojawiać krótszy od drugiej nogi.

Zapalenie kości i stawów

Osoby z chorobą Perthesa mają zwiększone ryzyko rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego w zagrożonym jako dorosły.

Czynniki ryzyka

Dzieci z chorobą Perthesa są bardziej narażone na rozwój normalnego stawu biodrowego, jeśli otrzymują leczenie przed ukończeniem 6. Dzieci, które rozpoczynają leczenie po 6 roku życia mają zwiększone prawdopodobieństwo trwałej deformacji stawu biodrowego oraz choroby zwyrodnieniowej stawów.

Leczenie

Lekarze mogą przepisywać leki przeciwzapalne w celu łagodzenia bólu i terapii fizycznej, aby zachować kość udową wewnątrz panewki. Lekarz może chirurgicznie skorygować stawu biodrowego pacjenta w przypadkach, gdy inne metody leczenia nie udało.

Jak określić swoje fazy lutealnej

Jak określić swoje fazy lutealnej


Faza lutealna jest częścią cyklu miesiączkowego, która zaczyna się i kończy owulacji ostatnie dni przed rozpoczęciem miesiączki. Według książki "Przejęcie płodność" Toni Weschler, MPH, fazy lutealnej jest zazwyczaj 12 do 16 dni długi; jeśli trwa krócej niż 10 dni, zdolność kobiety do zajścia w ciążę może być osłabiona. Określania fazy lutealnej może być wykonana przez regularne wykresów cyklu miesiączkowego, przy użyciu testu owulacji przewidywań lub badań diagnostycznych.

Instrukcje

1 Dowiedz się, jak do wykresu swój cykl menstruacyjny notując pierwszy dzień każdego okresu, w kalendarzu, codziennie oceny swoich śluzu szyjkowego i biorąc prawidłowe ciało podstawowej (przebudzeniu) temperaturę codziennie rano. Ten rodzaj chowu zapisu jest znany jako sposób świadomości płodności (FAM), a czasami, jako metody objawowo.

2 Określić czas owulacji przez wykresów wskazać początek fazy lutealnej. Jajeczkowanie nie zawsze występują w 14 dniu cyklu miesiączkowego, który średnio 28 dni, ale może wynosić od 24 do 36 dni. O dzień po owulacji, Twój przebudzeniu temperatura ciała wzrasta o jeden stopień z powodu gwałtownego wzrostu progesteronu, i że wskazuje fazy lutealnej jest w toku.

3 Obserwować i zmiany w ilości i konsystencji śluzu wokół swojej pochwy określić przejście do fazy lutealnej. W dniach około owulacji śluz szyjki macicy wasze będą mokre o konsystencji podobnej do białek. Jak zaczyna się i fazy lutealnej wzrasta progesteronu podczas estrogenów spada, śluzu szyjkowego wysycha szybko, czasem w ciągu zaledwie kilku godzin.

4 Policz dni po swoim wzrostem temperatury i swoimi szyjki macicy płyn zmniejsza się aż do następnego rozpoczęcia okresu. W przypadku ustalenia, że ​​owulacji mogą się stało w dniu 12 cyklu, a następnie 14 dni przekazać przed rozpoczęciem miesiączki, Twój fazy lutealnej to dwa tygodni. Dzień 1 jest pierwszym dniem następnego okresu.

5 Sprzedam zestaw do owulacji przewidywań i instrukcje postępuj ostrożnie. Zestaw owulacji predyktorem wykorzystuje badanie moczu w celu określenia gwałtowny wzrost kobiecych hormonów luteinizującego do 48 godzin przed jajko jest uwalniany w czasie owulacji. Przewidywanie owulacji daje punkt wyjścia do fazy lutealnej.

6 udać się do lekarza, jeśli spróbujesz metody świadomości płodności lub pakietu przewidywań owulacji do określenia fazy lutealnej, a wyniki te prowadzą do przekonania, że w fazie lutealnej krótki (zwany również wady fazy lutealnej) zakłóca zdolność do zajść w ciążę. Testy diagnostyczne są dostępne do dalszego określić długość fazy lutealnej.

Wskazówki:

  • Nazywany również fazę progestagennej, co ma miejsce, gdy faza lutealna hormon progesteron jest uwalniany z ciałka żółtego, który jest pęcherzyk spłaszczonego jaja pozostały po opuszczeniu jajnika i zagęszcza macicy do implantacji zarodka możliwy.
  • Niektóre kobiety wykres swoje cykle miesiączkowe, aby zidentyfikować najbardziej płodne dni; Wiedza ta może zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę lub mogą być stosowane jako postaci naturalnej kontroli urodzeń.
  • Podstawowej temperatury ciała (BBT) termometry można kupić w większości sklepów z narkotykami.

Kurcze Podczas fazy lutealnej

Kurcze Podczas fazy lutealnej


Lutealnej fazie cyklu miesiączkowego faza napięcia przedmiesiączkowego. Faza lutealna zaczyna się w dzień owulacji, który może wynosić od siódmego dnia do 22 dnia cyklu kobiecego. Niektóre kobiety doświadczają skurcze w tej fazie i może to być zupełnie normalne, zgodnie z Mayo Clinic.

Definicja

Mayo Clinic opisuje skurcze podczas cyklu miesiączkowego jako "tępy, pulsujący ból lub skurcze w dolnej części brzucha." Ból może promieniować również w dolnej pleców i ud. Większość kobiet doświadcza tego typu skurcze w pewnym momencie w ich cyklu.

Znaczenie

Kilka normalne procesy żeńskiego układu rozrodczego może spowodować skurcz podczas fazy lutealnej. Według WebMD, jednego pierwszego dnia fazy lutealnej, kurcze może wystąpić z powodu owulacji, uwolnienie komórki jajowej z jajnika. Kurcze może również wystąpić w ciągu kilku ostatnich dni fazy lutealnej prowadzącej do menstruacji, lub uwolnienie endometrium, zagęszczonej macicy podszewki.

Rozważania

Nadmierne skurcze bardzo bolesne skurcze lub może wskazywać na bardziej poważny problem z żeńskich narządów rozrodczych. W niektórych przypadkach skurczów może wskazywać endometriozy, mięśniaków macicy lub nowotwór nowotworowych, gruczolistość, zwężenie szyjki lub zapalenie narządów miednicy mniejszej (PID). Mayo Clinic zaleca wizyty u lekarza w celu zdiagnozowania i leczenia tych problemów.

Fazy ​​cyklu miesiączkowego

Jajnika cyklu

Cykl rozpoczyna się jajnika fazie pęcherzykowej. W fazie pęcherzykowej, która zaczyna się w tym samym dniu miesiączki robi, jaj zaczyna się rozwijać i dojrzewać wewnątrz pęcherzyka, znany również jako kokonu. Ta faza trwa do owulacji występuje, w czasie których można wprowadzić fazy lutealnej.
Owulacja występuje około czternastego dnia cyklu miesiączkowego całego, który obejmuje wszystkie cykle i fazy. Gwałtowny wzrost hormonu luteinizującego lub LH w stanie tuż przed jaj jest uwalniana z jajnika.
Po owulacji pochodzi fazy lutealnej. W tym czasie, ciałko żółte (po łacinie "żółtego ciała") wypełnia przestrzeń w jajniku, gdzie dojrzałe jajo znajduje się przed premierą w owulacji. Faza lutealna potrwa do pierwszego dnia miesiączki.

Cykl macicy

W tym samym czasie cyklu odbywa jajnika, macicy, cykl jest występującym. Cykl ten składa się z etapu proliferacyjnej i fazę sekrecyjną.
Zaczyna się faza proliferacji, gdy czas się kończy, i trwa do owulacji występuje ponownie. Wyściółka macicy rośnie i gęstnieje w tym czasie, w ramach przygotowań do implantacji zapłodnionego jaja. Jeśli to implantacja zapłodnionej komórki jajowej zdarza się, ciąża wystąpi.
Twoja macica zaczyna wydzielających białka po fazie owulacji i trwa nadal, aż zaczyna swój czas. Białka te pochodzą z gruczołów w macicy i, ponownie, przygotowują macicę do zapłodnionego jaja zostać wszczepiona.
Jeśli implantacji zapłodnionego jaja nie występuje, śluzówki macicy, co jest inne słowo na macicy, zacznie się rozkładać. Białka nie będą wydzielane z gruczołów, a wyściółka rozpocznie się oderwać od ścian macicy. Jak się robi tak, że przechodzi z ciała i masz okres, również nazywany miesiączki.

Miesiączka

Miesiączkowanie zwykle trwa gdziekolwiek od trzech do pięciu dni, chociaż może być dłuższy niektórych kobiet i krótsze innych. W zależności od ilości macicy podszewki, który został utworzony, okres ten może być ciężki lub lekki.
Wiele czynników może powodować zmiany w macicy, w tym za pomocą środków antykoncepcyjnych, które mogą spowodować lżejsze, krótsze okresy lub inne problemy zdrowotne, takie jak endometrioza, co może powodować bardzo ciężkie, bolesne miesiączki.

Jak leczyć zaburzenia fazy snu zaawansowane

Jak leczyć zaburzenia fazy snu zaawansowane


Zaawansowane zaburzenia fazy snu jest zaburzenie rytmu dobowego powoduje, że osoba staje się senny dużo wcześniej w ciągu dnia niż normalnie, a także powoduje jej obudzić wcześnie - nawet gdyby zasnęła późnym wieczorem. Z tym zaburzenia snu sama jest normalne; to jest po prostu, że czas jest wyłączony.

Instrukcje

1 Trzymaj zdrowe nawyki ogólnej. Unikaj używania kofeiny i nikotyny, aby nie zasnąć, a zwracając się do powstrzymania się od alkoholu lub narkotyków, aby zatrzymać śpi dłużej rano.

2 Bieg ku kończąc dzień wcześniej przez pracę tylko wczesne zmiany, unikając wieczorem lub późnym harmonogramy pracy noc. Działania, które trwają do wieczora może uczynić go bardziej trudne do leczenia zaawansowanego zaburzenia fazy snu.

3 Ćwiczenia w odpowiednim czasie, nie mniej niż 2 godziny przed snem, a wcześniej w ciągu dnia, tym lepiej. Każda czynność męczący wieczorem może utrudniać zasypianie.

4 Przesuń snem w ciągu dnia stopniowo, przez okres kilku tygodni lub nawet miesięcy. Planuje iść do łóżka 15 do 20 minut później co tydzień lub więcej, przesuwając snem później tylko po aklimatyzować się do nowego czasu.

5 Zaplanuj snem w tym samym czasie każdej nocy i wstawać w tym samym czasie każdego ranka codziennie, również w weekendy, po przybyciu na snem Twoim zdaniem jest właśnie dla Ciebie. Również powinny przerywać drzemki w ciągu dnia w celu leczenia zaawansowanego zaburzenia fazy snu.

6 Omów korzyści z jasnym światłem terapii z lekarzem. Ekspozycja na jasne światło może ustawić zegar wewnętrzny, który określa ilość snu jest potrzebna i kiedy śpisz. Narazić się na świetle wczesnym wieczorem w celu skorygowania swojego zaburzenia snu.

7 Sprawdź, czy biorąc melatoninę rano pomoże sprawę zaawansowanych zaburzeń fazy snu, po dokonaniu niezbędnych zmian w zachowaniu. Lekarz może ocenić, czy leczenie będzie odpowiedni dla Ciebie.

Wskazówki:

  • Ponieważ sam sen jest normalne, niektóre osoby z zaawansowaną funkcją zaburzenia fazy snu pomyślnie bez leczenia. Generalnie jednak, należy zwrócić leczenia, jeśli nie chcesz, aby zasnąć, jak na początku dnia, jak to zrobić.

Jak obliczyć fazy lutealnej

Jak obliczyć fazy lutealnej


Faza lutealna to część cyklu miesiączkowego, które występuje po owulacji aż do rozpoczęcia następnego okresu. Faza ta jest rodzaj preparatu do jaj, które mogą lub nie mogą stać się zapłodnione podczas owulacji. Jeżeli faza lutealna nie trwa wystarczająco długo, kobieta może mieć obniżoną płodność, jak jajko nie może być w stanie zaszczepić się w błonie śluzowej macicy. Może to prowadzić do pomyłki zapłodnionej komórki jajowej.

Instrukcje

Regularne cykle

1 Zaznacz pierwszy dzień ostatniej miesiączki w kalendarzu.

2 Hrabia przodu 14 dni od dnia, w którym oznaczone. Powinno to zbliżenie czas owulacji na podstawie typowego cyklu 28-dniowego.

3. Zastanów się 14 i 15 dni cyklu, ponieważ czas, który najprawdopodobniej jest owulacja. Niektóre kobiety mogą powiedzieć, że są one owulacji przez zauważając miednicy ból w tych dniach.

4 Hrabia przodu 13 do 15 dni po owulacji do oszacowania cyklu lutealnej.

Nieregularne cykle

5 Śledzenie cyklu miesiączkowego przez kilka miesięcy, aby określić długość przeciętnego cyklu. Dla niektórych kobiet może być krótszy (20 do 25 dni), podczas gdy dla innych może być dłuższy (29 do 40 dni).

6 Użyj podstawową termometr ciała w ciągu miesiąca do wykresu temperaturę. Możesz kupić te termometry z większości aptek. Należy zmierzyć temperaturę tę samą godzinę, to najlepiej przed wstać z łóżka. Prowadzi ewidencję swojej temperatury każdego dnia.

7 Uwaga wzorce dotyczące temperatury ciała. Większość kobiet nieznacznie wzrasta temperatura ciała (około 0,4 stopni) tuż po owulacji.

8 Szacujemy fazy lutealnej jako czas pomiędzy swoim skoku temperatury, a pierwszego dnia następnego okresu.

Fazy ​​cyklu życia

Fazy ​​cyklu życia


Cykl życia człowieka składa się z kilku faz, zwanych również etapy. Etapy te są określane przez pewne etapy w rozwoju fizycznym i psychicznym. Niektórzy psycholodzy łączą etapy na grupy, listy inni je oddzielnie. Ogólnie rzecz biorąc, wszyscy zgadzają się, że początkowe fazy rozwoju człowieka jest poczęcie, narodziny i dzieciństwo. Następnie postępuje cykl życia i kończy się śmiercią.

Poczęcie, narodziny i Dzieciństwa

Czas pomiędzy koncepcją i porodu jest również określana jako faza prenatalnej. To jest często pomijane z listy etapach cyklu życia. Jednakże, jest to ważna faza rozwoju fizycznego. Narodziny dzieje się dziewięć miesięcy po poczęciu. Niemowlęctwa trwa do 18 miesiąca życia. W okresie niemowlęcym, dziecko przechodzi poważne zmiany fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Według psycholog Erik Erikson, poprzez dzieciństwie, dziecko uczy się zaufania z czułą opieką matki, dotyk, pozytywnej komunikacji i stymulacji wzrokowej.

Wczesna

Ten etap trwa od 18 miesięcy do lat trzech. W tym czasie dziecko staje się bardziej niezależna od zaczynają chodzić, mówić i jeść na własną rękę. Idzie przez etap uczenia się być niezależne, odróżniania dobra od zła. Ta faza rozwojowa jest ważne, ponieważ dziecko nabywa poczucie godności, czy ona się powiedzie. Niezastosowanie się do wykonania zadania może powodować poczucie braku wartości, wstydu i zwątpienia. Zachęta i pewność są ważne, a także bliskie stosunki z obojgiem rodziców.

Późne dzieciństwo

Ten etap jest od trzech do pięciu lat. Podczas tej fazy, dzieci rosną i zaczynają kopiować dorosłych, głównie rodziców. Cieszą się rolę gra i odkrywania świata wokół. Pytają: "dlaczego?" dużo, bo są ciekawi, jak to wszystko działa. Najbliższe relacje z rodzicami i bliskich krewnych.

Wiek szkolny

Od sześciu do 12 lat, dzieci stają się częścią zupełnie nowego środowiska. Rozpoczęciem szkoły i uczyć się, tworzyć i odkryć wiele nowych rzeczy. Zaczynają się zaprzyjaźnić się z rówieśnikami. Ten etap jest, kiedy dzieci mogą zacząć czuć się gorsze i niewystarczające w stosunku do swoich kolegów. Rodzice nie są już jedynymi autorytetami w ich życiu. Znajomi i nauczyciele rywalizować je jako organ podstawowej.

Adolescencja

Faza dojrzewania odbywa się między 12 a 18 rokiem życia. Faza ta jest prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych etapów życia. To jest, kiedy nastolatek odkrywa swoją tożsamość - gdzie należy się w tym świecie, co chce zrobić ze swoim życiem. Podczas tej fazy, nastolatki najbliższych relacji z przyjaciółmi. Rodzice i nauczyciele tracą status autorytetów.

Dorosłości

Młodych dorosłych odbywa się między 18 a 35 rokiem życia. Ta faza jest wtedy, gdy młodzi ludzie szukają towarzystwa i miłości. Tworzą rodziny i bliskich przyjaźni. Najważniejsze relacje z małżonkiem i przyjaciółmi.

Wiek dojrzały

Ten etap trwa najdłużej, od 35 do 65. Dorosłość jest ważne, ponieważ dzieci wychodzić z domu, a rodzice zostają sami. Relacje, priorytety i cele zmian. Ten etap może przynieść na tzw kryzys wieku średniego. Praca staje się coraz bardziej istotne, ponieważ nie ma dzieci wychowywać. W tej fazie dorośli stają się bardziej zaangażowani w społeczności. Rodzina, przyjaciele i relacje w miejscu pracy są ważne.

Późnej dorosłości

Ten etap trwa od 65 aż do śmierci. W okresie późnej dorosłości, ludzie patrzą wstecz i analizować swoje życie, zadośćuczynić i zrobić to, czego nie zrobili. Niektórzy mogą czuć się zadowoleni z życia, inni mogą czuć rozpacz czy żal.

Co to jest Aresztowanie aktywnej fazy?

Co to jest Aresztowanie aktywnej fazy?


Pracy zwykle dzieje się powoli dla kobiety w czasie, co nazywa się "ukryta" fazę. Po rozszerzenie osiągnie 4 cm, zmiany pracy do "aktywnego" fazie pracy zasadniczo czyli jest szybsza (w tym skurcze) w oczekiwaniu na narodziny dziecka. Aresztowanie tej aktywnej fazy Oznacza pracy zatrzymał się, które normalnie nie powinny się zdarzyć.

Klasyfikacja

Nie powinno być rozszerzenie szyjki macicy między 1,2 i 1,5 cm na godzinę. Jeśli pójdziesz do aktywnej pracy i to dzieje się wolniej, niż tego, uważa się, aresztowanie swojej aktywnej fazy pracy.

Rodzaje

Są całkowite i częściowe aresztowania aktywnej fazy. Częściowe zatrzymanie oznacza pracy po prostu spadła poniżej oczekiwanej stopy, ale to będzie prawdopodobnie odebrać z powrotem. Kompletne zatrzymanie oznacza doszło dwie godziny bez postępu pracy.

Przyczyny

Dwie przyczyny stanowią największą część aresztowań: nieodpowiednich skurczów lub wewnętrzną barierę pracy. Skurcze są uważane za błędne, jeśli odstęp pomiędzy nimi jest dłuższy niż cztery minuty, lub jeśli nie dłużej niż 30 sekund. Problemy wewnętrzne mogą zawierać niewłaściwe feto-miednicy część (miednica nie jest na tyle duże, aby dziecko przez), płodu ułożenia (główka dziecka nie jest w dobrym miejscu wewnątrz ciała matki) lub asynclitism (główka dziecka jest pod kątem niebezpiecznie ).

Zabiegi

Problemy ze skurczami można pomóc poprzez stymulowanie macicy przy użyciu dostarczonego oksytocyny dożylnie. Problemy wewnętrzne są oczywiście bardziej złożony i trwa dłużej, aby rozwiązać. Zazwyczaj dziecko nadal może być wydana, choć może mieć przyjść wolniej z pomocą lekarza.

C-sekcje

Jeśli dziecko nie może być dostarczony przez macicy, a następnie C-sekcja będzie konieczne. Lekarze zwykle starają się sprawdzić, czy mogą rozwiązać wewnętrzne problemy, ale jeśli to jest zbyt niebezpieczne dla matki lub dziecka, zwrócą się do cesarskiego cięcia.

Fazy ​​Handling Grief

Fazy ​​Handling Grief


Istnieje pięć etapów obsługi żalu, zaprzeczania i izolacji, gniewu, negocjacje, depresja i akceptacji, niekoniecznie w tej kolejności. Każdy człowiek zmaga się przez fazy przechodzi w swoim własnym tempie. Nie ustalono limity są dostępne dla etapów; żal, smutek i obsługi, przybierać różne formy i różne okresy czasu dla każdej osoby. Same etapy są jednak uniwersalne i doświadczane przez ludzi ze wszystkich stylów życia i w każdej kulturze.

Zaprzeczenie i izolacja

Zazwyczaj pierwszą reakcją na smutek, albo wynikające ze śmierci lub wiadomość o śmiertelnej choroby, przyjmuje formę odmowy; nie wierząc ktoś rzeczywiście umarł, na przykład w przypadkach niewykorzystanej ciała w utonięcia lub pożaru. W przypadku choroby, odmowa przenosi się z wierząc twardo lekarze nie mają racji i postępuje do intensywnych badań, patrząc na kuracji i wyjątków. Podczas tej fazy procesu żalu, osoby często odstąpić od rodziny, przyjaciół i społeczeństwa w ogóle. Śmierci lub choroby, staje się ich jedynym celem.

Gniew

Podczas fazy zaprzeczania i izolacji, gniew pęcherzyki tuż pod powierzchnią, czekając na wybuch. Kierunek gniewu może być sami, osoba zmarła lub źle, inni członkowie rodziny, lekarzy lub Bóg. Nawet jeśli w niektórych wgłębieniu ich umysłu, osoba w żałobie wie gniew nie pomoże i że nie jest niczyją winą, że nie mają kontroli nad tym uczuciem. Praca przez gniew, mówiąc do lekarza i prosi ją, by wyjaśnić przyczynę śmierci lub choroby jeszcze raz, często przyspiesza fazę gniew. Pozwala zamartwioną osobę w twarz obiektu czołowo.

Targowanie

Targowanie się z Bogiem lub Sile Wyższej, oferując poświęceń, aby zmienić sytuację, jest powszechne. "Jeśli tylko sprowadzić go z powrotem, lub leczyć go, będę rzucić palenie, dać więcej pieniędzy na cele charytatywne, wróć do miejsca kultu" i mnóstwo innych rzeczy, osoba postrzega jako żetony żałoby negocjacji, aby uzyskać pożądany rezultat , W fazie przetargowej, niektórzy ludzie starają się odzyskać to, co stracił, remarrying niemal natychmiast. Dobrze jest mieć dwu- do -Trzy lata po wyniszczającej utraty dokonywać żadnych ważnych decyzji życiowych, w tym remarrying lub sprzedaży domu rodzinnego.

Depresja

Po rzeczywistość sytuacji zestawy, rozpoczyna się faza depresji. Choć niektóre z gniewu może pozostać, poczucie odrętwienia często towarzyszy fazy depresji. Najbardziej niebezpiecznym etapem depresji, osoba w żałobie potrzebuje kogoś do ich monitorowania, ostrzegania o możliwości wystąpienia myśli samobójczych. Dłuższy związek z osobą zmarłego lub złego, już ten etap będzie trwał. W skrajnych przypadkach, partnerzy nawet chciał się na śmierć po stracie małżonka. Seniorzy zmarło z przyczyn naturalnych, bez historii choroby, w ciągu roku od śmierci swojego partnera. W tej sytuacji, zapewnić, że osoba pozostaje zajęty i pomóc mu spróbować znaleźć nowe znaczenie dla jego życia; na przykład opieki nad wnukami lub wolontariat w szpitalu. Inną formą depresji ma formę nadmiernego niepokoju na koszty pogrzebu, pochówku lub kogoś bliskiego umiera. Jeśli depresja staje się ciężka, szukać profesjonalnej pomocy w cierpieniu doradztwa.

Akceptacja

W fazie odbioru, wszystkie inne odczucia mogą być obecne, ale stępieniu do spokojnego szum. Rzeczywistość przedstawia się i akceptacja sytuacji ma miejsce. Ta faza może zawierać fazę wycofania gdy osoba w żałobie dojdzie do porozumienia z rzeczywistością. Niektórzy ludzie nigdy nie ominąć ten etap na tyle do przodu ze swoim życiem. Tych, które poruszają się na ogół mają zaangażować się z innymi ludźmi i działalności. To nie znaczy, że uczucie smutku lub straty zniknęły, tylko, że uczucia nie spożywać każdy ich myśli.