adcov.com

ergonomia stacji roboczej kurs

Korzyści z ergonomiczny komputer stacji roboczej

Korzyści z ergonomiczny komputer stacji roboczej

Ergonomiczne komputerowe stacje robocze są przeznaczone na rzecz użytkownika, a nie użytkownika zgodne ze stacji roboczej. Aspektów wpływających na ergonomię stanowiska pracy obejmują stoły, biurka, krzesła, ekrany komputera i rozmieszczenie mebli. Ergonomiczne projektowanie mogą obejmować regulacja wysokości stołu i krzesła, dodając blasku ekran na monitorze komputera i dostosowanie pozycji siedzącej. Ergonomiczne komputerowe stacje robocze oferuje użytkownikom wiele korzyści psychiczne, fizyczne i wydajności.

Zmniejszenie potencjału szkód

Wielu zadań wykonywanych w stanowiska komputerowego są powtarzalne, takich jak pisanie. Powtarzających się zadań może prowadzić do urazów, powszechnie zwany urazów stres (RPI), ze względu na powtarzające się ruchy wprowadzenie obciążenie stawów i inne fizyczne aspekty. Zgodnie z US Department of Labor urazów stres koszt pracodawcy ponad 13 mld zł w roszczeń pracowniczych. Ergonomiczne stanowiska pracy mają na celu zmniejszenie RPI wspierając powtarzające się ruchy. Na przykład klawiatura nadgarstek spoczywa są ergonomiczne funkcja, która zmniejsza obciążenie poprzez wspieranie nadgarstki podczas pisania.

Zwiększenie energii fizycznej

Ergonomiczne stanowiska pracy zmniejszenia dodatkowych ruchów i wsparcie fizyczne pozycjonowania i postawy. Użytkownicy przeznaczają mniej energii wykonywania codziennych zadań na stanowisku pracy. Jako taki ergonomia umożliwiają użytkownikom do oszczędzania energii fizycznej i czuć się bardziej energiczny niż Jeśli pracują w stacjach ergonomiczne. Przy projektowaniu ergonomicznych stacji roboczej do zwiększenia energii fizycznej, użytkowników powinny koncentrować się na funkcje, które zmniejszają ruchu, takich jak meble pozycji.

Zwiększenie produktywności

Ergonomiczne stanowiska pracy są zaprojektowane tak, aby ruchy bardziej efektywne i wygodne; pracowników a następnie zadań bardziej skutecznie i efektywnie, a tym samym zwiększenie produktywności. Washington State Department of Labor raporty spółek z ergonomiczne stanowiska pracy wykazały więcej niż 20% wzrost wydajności fizycznej i wzrost o 40 procent wydajności organizacyjnej. Zmniejsza absencję, które prowadzą do pozytywnych produktywności, odnotowano również jako korzyść ergonomii.

Właściwa postawa lub telewizor Rozmieszczenie stacji roboczej komputera

Właściwa postawa lub telewizor Rozmieszczenie stacji roboczej komputera


Spędzenia dnia z zgarbiony komputera może prowadzić do Achy szyi i ramion, zespół cieśni nadgarstka i wielu innych stanach bólowych. Miejsca do siedzenia, które promują prawidłowej postawy może pomóc złagodzić ten stres, zapewniając bardziej komfortowe środowisko pracy.

Neutralny Pozycjonowanie ciała

Administracja Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy (OSHA) zaleca stosowanie koncepcji neutralnego położenia ciała planując rozmieszczenie stacji roboczej wypoczynkową. O neutralnym pozycjonowania ciała, wszystkie stawy są wyrównane w naturalnym, wygodnym położeniu.

Head and Shoulders

Według zaleceń OSHA, głowa powinna być zgodna z tułowia, z brodą, równolegle do podłogi lub lekko zgięty do przodu głowy. Barki powinny być rozluźnione.

Tułów

Ramiona powinny móc swobodnie zwisać z boku, przy czym w pobliżu kolanek ciała, zagiętych pod kątem 90- lub 120 stopni. Twoje miejsce powinno być na tyle wysokie, aby dłonie, nadgarstki i przedramiona, tworząc prostą nad klawiaturą lub biurku. Siedząc prosto lub pochylony lekko do tyłu, podparcia lędźwiowego fotela powinien w pełni wspierać plecy.

Dolna część ciała

Siedzisko krzesła powinny w pełni wspierać swoich bioder i ud, utrzymując kolana na tej samej wysokości, co w biodrach. Stopy powinny być przed sobą na podłodze.

Rozważania

Nawet przy prawidłowej postawy, siedzi w tym samym miejscu przez dłuższy czas nie jest zdrowe. Upewnij się, że do zmiany pozycji przez cały dzień. OSHA zaleca również spaceru wokół okresowo i wykonywanie prostych odcinkach w okolicach stacji roboczej.

Ergonomia w Urzędzie 101

Ergonomia w Urzędzie 101


Ergonomia to nauka o dopasowanie pracy do pracownika. Stacje robocze są zaprojektowane optymalnie dla różnych typów nadwozia, warunki fizyczne i ograniczeń. W środowisku biurowym, ergonomiczna konstrukcja zazwyczaj koncentruje się na projektowaniu stacji roboczej, ale mogą również obejmować takie czynniki, jak ogólnego projektu biurowego i podnoszenia, przenoszenia oraz przechowywanie danych.

Krzesła

Biuro ergonomii zaczyna się od właściwego fotela. Krzesło ergonomiczne powinny być dostosowane do wysokości, która pozwala stopom być płasko na podłodze i mieć odpowiednią krzywiznę wspierania powrotem w prawidłowy sposób. Odpowiednio zaprojektowane i dostosowane ergonomiczne krzesło powinno umożliwić naturalne s-kształt kręgosłupa istnieć, siedząc w fotelu. Głowy i szyi użytkownika powinny być zgodne z tułowia i ramion złagodzone. Wygodny podłokietnik, szczególnie dla pracy komputera, jest kluczem. Użytkownik powinien być zachęcane do przełączania pozycje często w fotelu. Jeszcze siedzenia w jednej pozycji przez dłuższy okres czasu, nie jest ostatecznie zdrowe.

Biurko

Biurko powinno być tak ustalone, sam w sobie wszystkie elementy są w zasięgu ręki, w przeciwnym razie organizm będzie musiał rozciągnąć do osiągnięcia rzeczy, które mogą powodować utratę swojego kręgosłupa kształt litery S odpoczynku. W miejscu, gdzie nadgarstki i ramiona kontakt biuro krawędź biurka powinien być ścięty, więc nie ma siły kompresji ostrej krawędzi na ramieniu. Może to ograniczyć krążenie w ramionach i być czynnikiem ryzyka kontuzji długoterminowej.

Szczep oczu

Aby zminimalizować zmęczenie oczu, monitor musi być prawidłowo ustawione. Monitor należy umieścić w obszarze, który pozwala na minimalnym blasku. Aby osiągnąć mniejsze naprężenia mięśni oka, góra monitora powinna znajdować się tuż pod siedzibą poziomie oczu pracownika.

Nadgarstki

Nadgarstki powinny być tak proste, jak to możliwe podczas pisania. Zgięcia nadgarstka w górę lub w dół, przez długi okres czasu jest nazywana pozycja statyczna; w nadgarstku, to może osłabić mięśnie i spowodować obrażenia. Podkładka na nadgarstek przed klawiaturę obejmie nadgarstek w prostej pozycji podczas pisania. Biurko z półką na klawiaturę, która ślizga się na poziomie spoczywa fotel trzyma rękę i nadgarstek w linii podczas pisania.

Widziałem jak ustawić stację cięcia dla radialna

Widziałem jak ustawić stację cięcia dla radialna

Piła radialna jest podobne do piły tarczowe, który jest zawieszony na ruchomym ramieniu. Ramię jest w stanie dostosować do różnych stopni i skosy aby mieszanki ukośna cięć. Piła radialna może być cennym narzędziem w sklepie kiedy ustawić dla dokładnego cięcia za pomocą stacji cięcia. Do-it-yourself faktotum można zbudować stację Piła radialna dla jego sklep drewna przy użyciu narzędzi do obróbki drewna standardowych.

Instrukcje

• Zbudować gabinetu, który dopasowuje szerokość tabeli Piła radialna. Gabinetu na wysokości powinien być 35-1/2 cala. Miejsce 3/4-cala kawałek sklejki na górze obudowy. Odejmować wysokości kółek, jeśli chcesz stacji roboczej za telefon. Również odejmować wysokości PIŁY RADIALNE z górnej części tabeli na dół zobaczył ramkę bez nogi. Przy 3/4-cala powlekanej sklejki działa najlepiej w gabinecie.

• Dołączyć Piła radialna do górnej części obudowy za pomocą nakrętki i śruby. Upewnij się, że to jest dostosowane do gabinetu na zewnętrznej krawędzi. Używać Wiertła do wiercenia otworów pod śruby przez sklejki.

• Zainstalować zestaw drzwi z przodu obudowy. Zapewni to miejsce dla próżni sklep, który może wyeliminować kurzu. Akumulatorowa działa najlepiej w przypadku instalowania drzwi.

• Cięcie dwa kawałki sklejki, które są głębokość szafy do 30 cali. Dołączone są do gabinetu przy użyciu zawias fortepian i śrub, które są równo z górnej części obudowy. Są wsporniki w paszy i rynienka tabel, które później zbudować. Tabela zobaczył i moc śrubokrętem prace dobrze pod kątem ten.

• Cięcie dwa więcej kawałków sklejki 3/4-cala te same wymiary w poprzednim kroku. Pomiaru 6 cali z boku i dolnych krawędzi i znak ołówkiem. Z krawędzią prostą połączyć dwa punkty, które zapewni cutline pozwalające śledzić przy użyciu piły tarczowe. Dołączyć te dwa kawałki z przodu obudowy za pomocą zawiasy drążkowe. Wkręcić zawiasy po stronie, które nie zostało wycięte na sklejki. Na górze sklejki powinny być Cala poniżej dolnej krawędzi tabeli wsparcie z poprzedniego kroku.

• Przymocować uchwyt 3-calowy "L" w górnej krawędzi naprzeciw zawias dwa kawałki sklejki tak, że nawet z góry. Nakrętki i śruby umożliwia zabezpieczyć go w miejscu. Miejsce nakrętki na śruby 2-cal przewóz około pół cala od góry. Umieścić śrubę przewozu przez góry uchwyt "L" i zabezpieczyć go w miejsce z podkładką i nakrętką. Zapewnia dostosowanie do poziomu obsługi tabel z górnej części obudowy. Para klucze działają dobrze dokręcić śruby.

• Zbudować dwa pola otwarte 36-calowy długo siedzieć na szczycie tabeli wsparcia. Wysokość pola musi być odległość od górnej części tabeli wsparcie do góry radialna widziałem tabeli. Szerokość będzie taki sam, jak wsparcie blatu. Dołącz do góry tabeli wsparcie z 1 1/2 cala wkręty do drewna.

• Cięcie dwa kawałki sklejki 3/4-cala 2 cale szeroki przez 36 cali długości. Wyciąć dwa więcej kawałków sklejki 3 cali szeroki przez 36 cali długości. Klej i paznokci jeden z każdego z dwóch sztuk razem Dokonywanie "L" w kształcie ogrodzenia. To dołączyć do górnej części pola otwarte na każdej stronie piły za pomocą wkręty do drewna. Wykorzystanie długie linijki aby wyrównać je z ogrodzenia radialna zobaczył.

Najlepsze Krzesła Wsparcie Powrót Zdrowia

Najlepsze Krzesła Wsparcie Powrót Zdrowia


Ból pleców, który dręczy wielu ludzi, często jest to wynikiem siedzi w krzesło cały dzień, który nie zapewnia odpowiedniego wsparcia. Przy wyborze krzesła dla domu lub biura, wybrać ten, który jest ergonomiczne. Ergonomia dotyczy prawej dopasowaniu rzeczy, które ludzie robią, środowiska, w którym żyją i pracy i jak zrobić je. Podczas korzystania z właściwą ergonomicznie krzesło, tworzenie mniej stresu na plecach i ciała. Jesteś bardziej komfortowe i lepiej. Z biegiem czasu, plecy nie boli tak bardzo - albo w ogóle.

Usytuowanie krzesła i siebie

Określić żądaną wysokość, że krzesło powinno być, w zależności od wysokości stacji roboczej lub biurku przy wyborze dobre krzesło do biura. Rodzaj wykonywanej pracy a czynnikiem wysokość do tej decyzji. Regulacja fotela według własnych proporcji fizycznych i musi uniknąć bólu pleców. Siedzieć tak blisko ciebie biurku, jak to możliwe, ale w wygodnej pozycji. Ramiona powinny być równoległe do goleni. Połóż ręce na powierzchni roboczej i sprawdzić, czy Twoje łokcie są pod kątem 90 stopni. Jeśli nie są, wyregulować fotel, albo pociągając go w górę lub opuszczania go. Należy również przesuń palce pod udzie na przedniej krawędzi krzesła. Jeśli można to zrobić z łatwością, to dobrze. Jeśli jest zbyt ciasne ciasne, użyj regulowany podnóżek, dzięki czemu można wesprzeć swoje nogi.

Czy to

Usiądź w fotelu i nacisnąć swój tyłek przed oparciu krzesła. Teraz staram się zdać zaciśniętą pięść między przodu fotela i za tyłu łydki. Jeśli nie jesteś w stanie to zrobić, twoje krzesło jest zbyt głęboka. Przynieś oparcie do przodu i używać niski powrotem poduszkę wsparcia lub poduszkę oparcie dla dolnej części pleców.

Swingseat Chair

Swingseat fotel zapewnia komfort i plecy. Automatycznie i nieprzerwanie dostosowuje podczas przenoszenia, w tym przejście od pełnego do przodu rozkładania pochylni lub pełnej wstecznej pochylenia bez Twojej dostosowując go. Krzesło robi to sama. Krzesło następująco ciała podczas przenoszenia i zapewnia wsparcie lędźwiowego i pleców. Krzesło posiada oparcie z regulacją napięcia.

X-Chair Zero Gravity Kanapa

Innym rodzajem krzesła, które mogą nie być odpowiednie w biurze, ale z pewnością będzie pracować w domu jest X-krzesło. Oferuje on szeroki zagłówek, podnóżek i pochyla. Możesz czerpać korzyści z zerowej grawitacji rozkładane kiedy siedzi na tym krześle. Zapewnia doskonałe podparcie lędźwiowe, które można dostosować do własnych preferencji. To krzesło pomaga także utrzymywać dobre postawy podczas relaksu. Kiedy siedzisz w fotelu X, kręgosłupa dekompresji. Dzięki temu Twoje dyski kręgosłupa na relaks i rozwijać, co eliminuje nacisk na sercu, a także poprawę krążenia.

Jak modyfikować sprzętu komputerowego dla zespół cieśni nadgarstka

Jak modyfikować sprzętu komputerowego dla zespół cieśni nadgarstka


Ergonomia odgrywać ważną rolę w zapobieganiu i kontroli zespół cieśni nadgarstka. Stanowisko pracy danej osoby jest często przyczyną bólu ręki, więc należy podjąć kroki w celu modyfikacji sprzętu komputerowego dla zespołu cieśni nadgarstka, nawet jeśli go nie masz. Oto kilka wskazówek, które uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Instrukcje

1 Kup nadgarstki na klawiaturze. Są długie kawałki pianki, które wspierają swoje ręce, gdy nie piszesz. To ważne, aby nie spocząć nadgarstka podczas pisania, ponieważ ciśnienie może uszkodzić ścięgna.

2 Poszukaj ergonomicznej myszy. Powtarzalny ruch kliknięcie i za pomocą kółka przewijania normalne często może przyczynić się do rozwoju zespołu cieśni nadgarstka. Ergonomiczna mysz pozwala kliknij poprzez przeniesienie całego ciężaru ręki i zmniejsza obciążenie na indeksie i środkowymi palcami.

3 Znajdź specjalną klawiaturę dzieloną aby wymusić prawidłowe ustawienie i pisać. Klawiatury te są rozdzielone w środku tak, że nadgarstki są utrzymywane prosto i dłonie użytkownika może osiągnąć tylko klawisze przeznaczone dla nich. Niektóre klawiatury mają również programowalne przyciski, które mogą być używane jako skróty do popularnych poleceń z naciśnięciem jednego przycisku.

4 Zmień wysokość monitora, tak aby patrzeć na ekran, a nie w dół na niego. Musisz utrzymać szyję i plecy prosto, aby zapobiec różnego rodzaju urazów powtarzalne odkształcenia i zespół cieśni nadgarstka.

5 Sprzedam zewnętrzną klawiaturę i mysz, aby laptop używać łatwiejsze. Większość laptopów nie są ergonomicznie zaprojektowane, ale można zmienić ich ogólnych urządzeń peryferyjnych USB. Możesz również ustawić laptopa na stos książek do podniesienia ekranu do lepszego poziomu.

6. Zastanów się zestaw słuchawkowy telefonu uzupełnienie twoich zmodyfikowany sprzęt komputerowy. Pracowników biurowych, którzy szczyptę telefonu między uchem a ramieniem podczas korzystania z komputera znacznie zwiększają ryzyko cieśni nadgarstka i szyi urazów.

7 Zainstaluj oprogramowanie rozpoznawania głosu, aby uniknąć wpisywania przez cały dzień. Spójrz na system, który może być przeszkolony rozpoznać dziwactwa swojego głosu. Trzeba będzie przeznaczyć więcej czasu na montaż, bo nawet najlepsze oprogramowanie rozpoznawania głosu nadal produkuje błędy.

Wskazówki:

  • Można zrobić wiele rzeczy, aby zmodyfikować swój sprzęt komputerowy, aby zapobiec cieśni nadgarstka, ale minimalizując korzystanie z komputera jest to najlepszy sposób, aby uniknąć obrażeń. Staraj się unikać korzystania z komputera jeden dzień w tygodniu, aby dać ręce odpocząć.
  • Niektórzy pracodawcy zrobi ergonomiczną ocenę stacji roboczej, jeśli ich zapytać. Jest to tańsze dla nich modyfikacji sprzętu komputerowego niż płacić odszkodowania pracownika.

Jak uniknąć bólu pleców w pracy

Jak uniknąć bólu pleców w pracy


Jeśli chcesz, aby uniknąć bólu pleców w pracy, musisz upewnić się, że miejsce pracy praktyki dobra ergonomia. Ergonomia to nauka o projektowaniu sprzętu w pracy w celu dopasowania do pracownika. Dobre ergonomia zapobiega powrotem zmęczenie, co prowadzi do bólu pleców. Jeśli masz bóle pleców, a następnie spójrz na swojej stacji roboczej, aby zobaczyć, czy jest coś można zmienić, aby uniknąć bólu pleców.

Instrukcje

1 Kiedy siedzisz przy biurku przez dłuższy okres czasu i nie zmieniają pozycję, będzie powodować wzrost ciśnienia w jednym miejscu iz powrotem napięcia. Aby tego uniknąć poruszania się i zmiany pozycji. Następnie działa na postawy, siedząc przy biurku. Czy Twój monitor na wysokości oczu lub jest zbyt wysoki lub zbyt niski? Będzie to miało wpływ, czy nie trzeba się wysilać, szyi patrzeć w górę lub w dół, a to wpłynie na postawę górnej części pleców, jak również. Czy mysz blisko Ciebie lub masz dotrzeć z niego korzystać? Sięgając po mysz momencie nie powoduje problem, ale idącą w kółko przez cały dzień w końcu spowodować napięcie mięśni w swoich ramionach. Upewnij się, że krzesło można siedzieć cały dzień zapewnia dobre wsparcie dla pleców.

2 Upewnij się, że co twoje działania dzień w pracy uniknąć bólu pleców z występujących. Na przykład, nie squish telefonu między uchem a ramieniem, ponieważ będzie to szczep szyi i barku. Nie skręcać i wyginać, aby odebrać pliki, gdy siedzisz przy biurku. Zamiast wstać i kucać na ziemi, aby odebrać pliki. Nie nosić ciężkie pudła. Zamiast używać grzybka lub poprosić kogoś, aby pomóc.

3 co dwadzieścia minut wstać i rozciągnąć na kilka minut. Rozciąganie przyniesie krążenie do mięśni i rozładować napięcie, które uniemożliwi ból pleców. Znajdziesz tu film z odcinków zrobić za plecami, podczas gdy jesteś w pracy w dziale zasobów na podstawie niniejszego artykułu.

Zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy dla operatorów komputerowych

Zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy dla operatorów komputerowych


Zdrowie i bezpieczeństwo jest coraz większym problemem w erze informacyjnej. Operatorzy komputerowe są narażone na niebezpieczeństwa, które mogą powodować problemy zdrowotne. Administracja Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracy (OSHA) nie ustawiono wytyczne dla operatorów komputerowych, ale sekcja 5 () (1) Ustawy o BHP stanowi, że każdy pracodawca powinien dostarczyć każdy z jego pracowników zatrudnienia i miejsca pracy, które są wolne od uznanych zagrożenia powodujące może spowodować śmierć lub poważne szkody fizyczne do swoich pracowników. OSHA wspiera wysiłki w celu poprawy środowiska pracy operatorów komputerowych całej siły roboczej.

Obsługa komputera

Różne zawodów obejmują zastosowanie komputera. Podczas niektórych prac, które wymagają alternatywnych obowiązków pracujących przy komputerze i wykonujących zadania fizyczne, niektóre opisy stanowisk są specyficzne dla siedzi na stacji roboczej komputera przez dłuższy okres czasu wykonujących powtarzalne czynności pracy. Konfiguracja komputera stacji roboczej może mieć znaczący wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo. Jako operator komputera, może być narażone na zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego i zaburzenia widzenia.

Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe

Wykonywanie powtarzalnych zadań w czasie może powodować dyskomfort w palcach, dłoni, ramion, barków, pleców i nóg. Mrowienie, drętwienie, ból lub słabe krążenie może być objawy powtarzające się uszkodzenia szczepu (RSI). RSI jest zaburzenie wynikające z urazów układu mięśniowo-szkieletowego, takie jak zapalenie ścięgna i zespół cieśni nadgarstka (CTS). Zapalenie ścięgna, zapalenie ścięgien w całej dłoni, ramion i barków, jest powszechnie doświadczane przez operatorów komputerowych. Wyniki CTS z naciskiem na nerwy dłoni i nadgarstków, powodując pieczenie, ból i osłabienie.

Computer Vision Syndrome

Computer Vision Syndrome (CVS) może wynikać z powtarzających się ruchów gałek ocznych, które mogą powodować suchość oczu, bóle głowy i zmęczenie wzroku. Inne czynniki w określaniu CVS to słabe oświetlenie, słaba jakość obrazu i odblaski. Według American Association (AOA Optometric), badania pracowników komputerowe pokazują, że problemy z widzeniem oko i to najczęściej zgłaszane problemy związane ze zdrowiem zazwyczaj występujące w 70 do 75 procent pracowników komputerowych.

Ergonomia

Ergonomia jest stosowana praktyka, aby zmniejszyć stres i zwiększyć wydajność w środowisku pracy. Dla operatorów komputerowych, celem jest, aby umieścić swój ekwipunek stacji roboczej do potrzeb na wygodne i zapisać obszar stacji roboczej. Stale patrząc na monitor, jak twoje stopy skakać z fotela może spowodować znaczne napięcia w oczy, szyję, ramiona i plecy. Dobre praktyki ergonomiczne są ważne dla operatorów komputerowych pozostać wydajne i zdrowe.

Zapobiegania urazom

Kilka czynników należy wziąć pod uwagę przy organizowaniu na stacji roboczej, aby uniknąć ewentualnego narażenia na powtarzające się uszkodzenia szczepu i Computer Vision Syndrome. Twoja głowa, nadgarstki i ramiona powinny być proste i równolegle do podłogi. Łokcie powinny pozostać blisko ciała gięcia między 90 a 120 stopni ze stopami płasko na podłodze lub wspieranych przez podnóżku. Plecy powinny być wspierane z właściwego podparcia lędźwiowego. Ćwicz oczy przez walcowanie, miga i okresowo koncentrując je na dalekich obiektów na kilka sekund. Robić przerwy, aby rozciągnąć i poruszać się do utrzymania właściwej cyrkulacji i rozluźnić mięśnie.

Wymagania OSHA Ergonomiczna programu

Administracja Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracy USA (OSHA) definiuje ergonomię jako "nauki o montażu warunki w miejscu pracy i wymagań pracy do możliwości ludzi pracujących." Słaba konstrukcja w miejscu pracy zwiększa ryzyko chorób układu mięśniowo-szkieletowego (MSD) w pracy, które zawierają powtarzające się lub stresujące ruchu. OSHA określa wytyczne dla przemysłu drobiowego, spożywczych, domów opieki i stoczni dla pracodawców, aby zminimalizować MSD w swoich pracowników.

Zapewnienie wsparcia zarządzania

Jak każdy inny problem zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy, program, ergonomia potrzebuje wsparcia zarządzania. Pracodawcy zapewniają wsparcie, komunikując znaczenie bezpieczeństwa i zdrowia pracowników z pisemnym planem bezpieczeństwa. Zasoby, które obsługują ergonomia to maty podłogowe, regulowane stoły i stołki, odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej.

Zaangażowanie pracownika

Zaangażowanie pracownika pomaga pracodawcy stworzenie i utrzymanie obszerny program ergonomii. Pracodawcy powinni aktywnie poszukuje pracowników na wejście potrzebnych usprawnień ergonomicznych i oceny usprawnień. Pracodawcy muszą umożliwić pracownikom przedstawienia zaleceń bez strachu przed odwetem.

Zapewnić szkolenie

Pracodawcy powinni zapewnić ergonomię szkolenia dla pracowników, która zawiera procedury urazów i chorób, ergonomiczne zasady procesowe, raportowania, jak rozpoznać ergonomiczne czynniki ryzyka, właściwe wykorzystanie narzędzi i urządzeń bezpieczeństwa, odpowiednie techniki podnoszenia i jak rozpoznać objawy MSD. Przełożeni i menadżerowie powinni otrzymać dodatkowe szkolenie ergonomia rozpoznawania problemów i wprowadzenia odpowiednich zmian.

Identyfikacji problemów i wdrożenie rozwiązań

Pracodawcy powinni wstępny przegląd w miejscu pracy, aby zebrać dostępne informacje w celu identyfikacji potencjalnych problemów. Spójrz na stacjach roboczych, które wymagają powtarzalnych, stresujące lub niewygodnych ruchów i postawy. Przestrzegać pracowników na ich stanowiskach pracy i uzyskać porady od nich.

OSHA wymaga od pracodawców do zapisywania i zgłaszania wszystkich urazów przy pracy i chorób. Następnie należy je analizować te sprawozdania w celu ustalenia, czy konieczne są ulepszenia w miejscu pracy i wdrożenie konkretnych rozwiązań w oparciu o problemy stwierdzone. Przykłady obejmują modyfikację stacji roboczej, nowy sprzęt i zmiany praktyk pracy. Pracodawcy muszą także śledzić na raportach szkody, aby ustalić, czy zmiany są skuteczne.

Zasady bezpieczeństwa w Urzędzie

Zasady bezpieczeństwa w Urzędzie


Większość ludzi nawet nie myślę, że biuro jest szczególnie niebezpieczne dla środowiska i pracy w porównaniu z huty lub kopalni, to nie jest. Jednak nawet zwykłe biuro zawiera wiele potencjalnych zagrożeń. Po kilku, prostych zasad bezpieczeństwa może pomóc zachować każdy bezpieczne i wolne od obrażeń.

Zagrożenie upadkiem

Rozlana kawa na podłodze lub przewodu elektrycznego o krnąbrnego może spowodować poważne obrażenia poślizgu i upadku. Zetrzeć lub raport wycieki natychmiast. Umieść wycieraczki przed wejściami do wygrzewania się śledzony w deszczu lub śniegu. Podnieś luźne przedmioty na podłodze i zgłosić luźne wykładzina lub uszkodzone powierzchnie podłogowe. Przechowywać naw jasne i zabezpieczyć przewody elektryczne z dala od przejść. Upewnij się, że szuflady są całkowicie zamknięte po każdym użyciu. Noś stabilne buty z podeszwą antypoślizgową i zachować ostrożność podczas chodzenia po schodach.

Ergonomia

Należy zachować ostrożność podczas podnoszenia; nawet małe obciążenie może spowodować powrót i szkody szyi. Nie wolno skręcać podczas podnoszenia trzymaj obiektu blisko was i podnieść z nogami, a nie plecami. Umów się na stacji roboczej, aby dopasować się więc, że twoje ciało może utrzymać miłą, neutralne postawę. Dopasuj wysokość krzesła tak, aby twoje stopy mogą odpocząć płaska podłogę i ustawić monitor tak, że można spojrzeć na to bezpośrednio, bez odchylania głowy do góry lub w dół. Gdy na klawiaturze, aby nadgarstki powinny być proste. Zmieniać wykonywane w ciągu dnia i wziąć mini przerwy na odpoczynek oczu i mięśni. Weź możliwości wstać, chodzić i rozciągnąć.

Materiał bagażu

Stos materiałów starannie, tak, że obiekty nie mogą spaść na pracowników. Przechowywania ciężkich przedmiotów na niższych półkach i spróbować materiałów sklepowych wewnątrz szafek i plików. Przechowywać materiały na przejściach i przejazdach. Nigdy nie należy umieszczać materiały przed wyjść przeciwpożarowych, gaśnic oraz innych urządzeń awaryjnych. Materiały muszą być przechowywane co najmniej 18 cm od tryskaczy, gdyż może to wpływać na skuteczność tryskaczowej.

Zagrożenia elektryczne i przeciwpożarowe

Należy regularnie sprawdzać kable zasilające i odrzucić te, które są zużyte, mają odsłonięte przewody lub brakujących zębów. Użyj przedłużaczy, które są odpowiednie do przewidywanego obciążenia. Nie należy przeciążać listw zasilających i nigdy nie wolno podłączać listwę zasilania bezpośrednio do innej listwy zasilającej. To jest znany jako "łańcuchowym" i może prowadzić do niebezpiecznych przeciążonych obwodów. Przenośne grzejniki mogą stanowić poważne zagrożenie pożarowe. Grzejniki wykorzystanie przestrzeni, które zostały zatwierdzone do użytku komercyjnego i nigdy nie używać z przedłużacza.

Czynniki środowiskowe

Najbardziej prawdopodobne źródła kwestii jakości powietrza w pomieszczeniach jest słaba wentylacja, temperatura wewnętrzna (zbyt gorąca lub zimna) wilgotność względna (zbyt wysoki lub niski), a emisje z urządzeń biurowych. Wywołuje problemów z zarządzania budynkiem tak, że ocena jakości powietrza może być wypełniony i niezbędne korekty dokonane.

Procedury awaryjne

Zapoznaj się z planem awaryjnym organizacji. Dowiedz się procedurę swojej organizacji do obsługi urazów przy pracy i chorób. Identyfikowanie się z najbliższym wyjście awaryjne i alternatywne wyjście. Zarządzanie budynkami powinna przeprowadzić wiertło wypadek ewakuacji co najmniej raz w roku.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Ergonomiczne biuro

Biurowe ergonomiczne tak ważne jest bezpieczeństwo w miejscu pracy, które jest objęte ustawą w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w 1970 roku Ergonomiczna bezpieczeństwa obejmuje zaprojektowanie miejsca pracy i sprzęt, aby pasowały do ​​indywidualnego pracownika. Nie ma ustalonej prawidłowej postawy i rozmieszczenie stacji roboczej. Jednak istnieją podstawowe wytyczne, które ergonomiczne można poznać i przestrzegać, aby chronić się przed urazami w miejscu pracy podczas wykonywania zadań na komputerze.

Ergonomiczne Meble Set Up

Skuteczna meble ergonomiczne (krzesło, biurko i stacja robocza) można dostosować do indywidualnych potrzeb. Utrzymanie dobrej postawy jest niezbędna. Ergonomicznie mówiąc, krzesło powinno być ustawione na wysokości i odległości, na której można wygodnie dotrzeć do przedmiotów biurko. Kręgosłup powinien być wyprostowany. Sprzedam poduszkę podparcia lędźwiowego w razie potrzeby. Stopy powinny spoczywać płasko na podłodze; jeśli nie, trzeba podnóżek. Biurko musi być regulowany na wygodne półki monitora i półką na klawiaturę.

Ergonomiczna Stacja ustawianie komputerowe

Klawiatury, urządzenia wskazujące, monitory i powierzchnie robocze odgrywają kluczową rolę w biurze ergonomiczne bezpieczeństwa. Gdy klawisze umieszczone są albo zbyt wysoka lub zbyt niska, może dojść do obrażeń. Opracowanie neutralną pozycję ciała. Według Administracji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (OSHA), jest to związane z utrzymaniem prostej i równej nadgarstek postawę. Dobre pozycjonowanie nadgarstka nie polega konieczności nadgarstki zginać dół lub w górę, ani włączyć się do każdej strony. Użyj klawiszy na nadgarstek lub ergonomiczną klawiaturę. Obniżenie lub podniesienie klawiatura może pomóc. Dla dobrej ergonomii, łokcie wygodnie powiesić u boku twojego ciała, podczas gdy na tej samej wysokości co klawiatura. Wprowadzenia niewielkich korekt w swoim krześle, tacy klawiatury i biurka, aby pomieścić to.

Ergonomiczne urządzenia wskazujące muszą mieć wymiary i kształt w zależności od przydatności w celu uniknięcia zaburzeń dyskomfort i postawy. Konfigurowanie myszy ergonomiczne tacę obok tacy klawiatury lub skorzystać z dotykowego urządzenia pad wskazującego zamiast myszy.

Monitory muszą znajdować się w odległości i wysokości, który jest wygodny dla Ciebie. Monitor powinien być zgodny z biurka, klawiatury i krzesła dla uzyskania optymalnych rezultatów. Monitor powinien być na poziomie lub poniżej poziomu oczu, zgodnie z OSHA. Upewnij się, że jest co najmniej 20 cm od oczu. Wydruku nie powinna męczy oczu. Twoja głowa i tułów powinny być proste, według Safecomputing.com.

Ergonomia Telefon wiązać za pomocą telefonu głośników lub zestawu słuchawkowego zestawu głośnomówiącego, jeśli używasz telefonu często podczas pracy. Umieść telefon w odległości bezpiecznej dostaną się unikać wysiłku swoje ramię, bark lub szyję, kiedy dojdziesz do niego.

Miejsce pracy Konfiguracja

Biurowe ergonomiczne bezpieczeństwa z udziałem środowiska stacji roboczej obejmuje trzy obszary zainteresowania dla użytkownika, zgodnie z Safecomputingtips.com. Te trzy obszary są oświetlenie, odblaski i wentylacja.

Miejsca pracy powinny być tak zaprojektowane, aby ograniczyć olśnienie od górnego oświetlenia, okien i lampy biurkowe. Firmy biurowe, takie jak Office Depot, sprzedać antyodblaskowy ekran monitora. Poziom oświetlenia na ekranie monitora jest ważne, a także pozycjonowanie monitora. Monitor powinien być na poziomie lub poniżej poziomu oczu, zgodnie z OSHA.

Ergonomia Wentylacja obejmować umieszczenie biurka dala od otworów wentylacyjnych, unikając przeciągów. Powietrza na danym obszarze w miejscu pracy powinno być dobrze rozpowszechnione. Wilgotność względna powietrza powinna wynosić od 30 do 60 procent. Ponadto, upewnij się, że komputer nie emituje zanieczyszczeń powietrza wentylacji, takich jak dyfuzor chemikaliów, lotnych związków organicznych i cząsteczek ozonu. Umieść nowe komputery w dobrze wentylowanym pomieszczeniu z "wietrzyć" przed ich użyciem.

OSHA Wytyczne robocze ergonomiczne

Mimo, że za pomocą komputera może nie wyglądać wysiłku fizycznego, może podjąć opłat na ciało użytkownika. Utrzymanie pozycji siedzącej i wykonywania powtarzalnych czynności niezbędne do korzystania z komputera przez długi okres czasu może prowadzić do urazów, które naruszyć dobre zdrowie i jakość życia pracownika. Wytyczne z OSHA (Bezpieczeństwa i Administracji Zdrowia) etapów wstępnych, które można podjąć w celu poprawy ergonomii i biura, w wyniku, zapobieganie urazom związane stacji roboczych, komputerów.

Funkcja

OSHA wprowadził wytyczne dotyczące ergonomii stanowisk komputerowych w celu zmniejszenia częstości występowania zaburzeń mięśniowo-szkieletowych związanych z pracą, takich jak zespół cieśni nadgarstka i barku ścięgna. Zaburzenia te stanowią największy problem, szkody oraz choroby związane z pracy, w Stanach Zjednoczonych, kosztuje firmy ponad 15 miliardów dolarów rocznie w odszkodowań i pozostawiając wielu pracowników na stałe lub czasowo wyłączona. Wytyczne ergonomia OSHA mają na celu podniesienie świadomości tych problemów, a także często proste i tanie postawy, stacji roboczych i środowiskowych zmian, które mogą je zażegnać niebezpieczeństwo.

Postawa

Normy OSHA przedstawić najlepszy sposób konfiguracji na stacji roboczej, aby utrzymać neutralną pozycję ciała, która OSHA definiuje jako "wygodnej pozycji roboczej, w których stawy są naturalnie wyrównany." Na przykład, zorganizować stanowisko pracy, tak, że siedzisz z rąk, nadgarstki i przedramiona prosto, w kolejce i mniej więcej równolegle do podłogi, aby zmniejszyć stres fizyczny i napięcia. Zmień swoją postawę pracy często w ciągu dnia, dostosowując krzesło, rozciąganie lub spacery.

Elementy dla stacji roboczych

OSHA określa również prawidłowe rozmieszczenie komponentów komputera i akcesoriów do stacji roboczej pozwala na wygodnym położeniu roboczym. Na przykład, monitor 20 do 40 cm od oczu, aby uniknąć niewygodnych pozycji, które może zmniejszyć szyję, plecy i oczy. Użyj podkładki pod mysz z nadgarstka lub na podparciu dłoni, aby utrzymać neutralną pozycję nadgarstka. Podobne istnieją odpowiednie standardy ergonomii klawiatur, udokumentować uchwyty, biurka, krzesła i telefon.

Środowisko pracy

Według OSHA, tuż środowisko pracy oświetlenie, wentylacja i wilgotność zwiększa komfort użytkowania i produktywność i uniknąć obrażeń. Użyj rolety lub zasłony okienne do zmniejszenia odblasków i jasne światło wokół ekranu, aby uniknąć zmęczenia oczu i wspierać neutralną postawę ciała. Dodaj oświetlenie zadania do oświetlania powierzchni pisania i czytania. Ponadto, należy unikać umieszczania w biurko i krzesła bezpośrednio powyżej lub poniżej otworów wentylacyjnych, aby zwiększyć komfort i zapobiega zbyt suche oczy.

Ostrzeżenie

Małe problemy związane z niewłaściwym ergonomii stanowisk pracy może prowadzić do ciężkich obrażeń ciała, zwłaszcza jeśli pracownicy ignorują lub nie uda się oznaki wczesnego ostrzegania. Dowiedz się o objawach, które mogą wskazywać na zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego związanych Workstation i kroki, które można podjąć, aby zapobiec ich w pierwszej kolejności. Jeśli nie zaczynają mieć dyskomfort, które mogą być związane z komputera stacji roboczej, nie czekaj; starać się o ocenę medyczną.

Standardy ergonomii dla stanowiska komputerowego

Standardy ergonomii dla stanowiska komputerowego

Ergonomia są często pomijane, ale są jednym z najważniejszych aspektów pracy komputera. Bureau of Labor Statistics raporty że słaba ergonomia przyczyniły się do 29 procent wszystkich urazów pracy w 2007 roku. Standardy ergonomii dla komputerowe stacje robocze są więcej niż tylko odpowiedni sprzęt; obejmują one również lepiej ruchy ciała.

Identyfikacja

Ergonomia jest polem nauki zdrowia, że znajdzie sposób odpowiadają środowisku lokalnym uczynić ludzi bardziej komfortowe, zgodnie z Centers for Disease Control and Prevention. Standardy ergonomii dla stanowiska komputerowego stanowią wytyczne do zmniejszenia stresu na organizm, który często pochodzi z siedząc i patrząc na komputerze przez dłuższy czas.

Typy

Ergonomii pracy komputera mają normy w zakresie regulacji i rozmieszczenie sprzętu komputerowego i ćwiczenia i rozciąga się, że jeden należy okresowo wykonywać, dział higieny i bezpieczeństwa. Ćwiczenia są bezpłatne i tak są najbardziej normy dla urządzeń, ale aby osiągnąć najbardziej ergonomicznie standardowy komputer stacji roboczej specjalne ergonomiczne sprzętu mogą być potrzebne, takie jak fotel z regulacją wysokości.

Objawy

Standardy ergonomii zapobiec wielu urazów stres spowodowany przez niewygodne komputer działa środowisko i wykonujących te same funkcje w kółko, zgodnie z American Federation of State, powiatu i gminy pracownicy. Pewne oznaki pogorszenia ergonomii są słabe lub mrowienie rąk, problemy z kręgosłupem, zapalenie stawów i zmęczenie oczu.

Normy dla urządzeń

Monitory powinny posiadać nie brud i smugi i siedzieć około dwóch metrów, bezpośrednio przed użytkownika, więc nie trzeba skręcić na szyi, aby zobaczyć na ekranie, podział pracy i bezpieczeństwa sanitarnego. Przełączać się między siedzącej i stojącej, lub spróbować różnych siedzącej pozycji; siedzi to faktycznie stresujące akcji. Większość urazów stres stacji roboczej komputera są od słabej pozycji klawiatury i myszy. Klawiatury należy położyć wystarczająco blisko, aby organizm tak broni można odpocząć i broni nie trzeba "dotrzeć" do klawiatury lub myszki.

Ergonomiczne ćwiczenia

Użyj jako dużo naturalnego światła słonecznego i Mrugać oczami lub ziewać do produkcji wody do smarowania oczu, raporty podział pracy i bezpieczeństwa sanitarnego. Na zmęczenie oczu zamknąć powieki i przenieść oczy w górę iw dół a potem w lewo prawo. Aby złagodzić stres na rękach, usiąść, rozluźnić ramiona i następnie wstrząsać je w dół. Odcinku nadgarstek wyciągając rękę do tyłu do 20 sekund, a następnie następnie przesyła do 20 sekund.

Komputer Powiązane pleców i ramion

Komputer Powiązane pleców i ramion


Komputery są koniecznością w dzisiejszym świecie do pracy i wypoczynku. Ponieważ coraz więcej osób spędza długie godziny przed komputerem, niektóre problemy zdrowotne stały się powszechne. Niewłaściwą postawę podczas siedzenia, za pomocą myszki na wydłużone godziny pracy i ciągłym użyciu klawiatury może spowodować rąk, ramion, barku, szyi i problemy z kręgosłupem. Ludzie, którzy spędzają długie godziny pracy na komputerach mogą korzystać z odpowiedniego biurko i krzesło i stosując właściwą postawę, aby zmniejszyć ryzyko urazów różnych części ciała, takich jak plecy i ramiona, według American Academy of Surgeons ortopedyczne.

Przyczyny

Ból w plecach i ramionach pojawia się przede wszystkim ze względu na załamanie na plecach jak dzień postępuje i zmęczenie w zestawy. Ze względu na załamanie, ciało nabiera C-kształt. To dziwne postawa obciąża mięśni i ścięgien, co prowadzi do bólów w plecach i ramionach.

Objawy

Objawy pleców i barków powodu nadużywania lub nieprawidłowego pozycjonowania może zachodzić w pewnym okresie czasu. Te bóle mogą się zdarzyć w ramionach i plecach, znany również jako postawy zmęczenia, lub nie może być stały ból w obrębie tkanek miękkich, takich jak firmy ścięgien i mięśni, zwanych również powtarzające się uszkodzenia szczepu.

Zapobieganie

Biorąc regularne przerwy co godzinę, można zapobiec plecy i ramiona z coraz sztywny. Regulowany fotel, który zapewnia wsparcie lędźwiowej części pleców jest wskazane. Siedząc, opieraj stopy na podłodze lub użyć podnóżka.

Dostosuj wysokość krzesła, jeśli twoje stopy nie sięgają podłogi. Możesz także użyć krzesło z regulowanymi podłokietnikami, która oferuje wsparcie dla przedramion i utrzymuje łokcie blisko do pasa. Utrzymanie klawiatury i monitora na odpowiedniej wysokości może zapobiec zmęczeniu na ramionach i plecach. Jeśli biuro jest 1 do 2 cali powyżej ud, wysokość klawiatury jest właśnie dla komfortowego użytkowania; utrzymując górną część ekranu na poziomie oczu jest prawidłowa wysokość monitora.

Jeśli krzesło jest umieszczony blisko do stacji roboczej, nie trzeba się rozciągać, aby dotrzeć do klawiatury i myszy. Zapobiega wysklepiania i napięcia mięśni. Siedząc wygodnie i odpoczynku do oparcia, organizm nie osunąć lub pochylić się do przodu.

Kiedy odczuwasz ból w szyi i ramion na boku, że używasz myszki, to prawdopodobnie ze względu na położenie ramienia przy użyciu myszki. Zazwyczaj, kiedy mięśnie odczuwać zmęczenie, zaczynają boleć.

Ćwiczenia rozciągające

Istnieje kilka ćwiczenia rozciągające, które można zrobić w ciągu dnia, aby zapobiec powrotem i ból barku z powodu występujących dłuższego korzystania z komputera.

Możesz wstać i rozprostować ramiona nad głową, aby złagodzić dyskomfort w plecach i ramionach. Jeśli wykonywane co godzinę, może on zapobiec ból pleców i ramion.

Złagodzić ból w ramionach, popychając je w kierunku uszu. Utrzymać pozycję przez kilka sekund, zanim pozwoli ramiona, aby powrócić do swojej normalnej pozycji.

Możesz też wstać i połóż dłonie na biodrach. Rozciągnąć kręgosłup mógł jej powrócić do normalnego krzywizny i złagodzić obciążenie pleców.

Jak leczyć ból oczu

Jak leczyć ból oczu


Każdy dostaje je od czasu do czasu - zmęczenia, ból oczu. Ale to, co można zrobić, aby twoje oczy czuję się lepiej, gdy natychmiastowe snu nie jest rozwiązaniem? Oto kilka pomysłów, aby dać oczom bardzo potrzebne przerwę.

Instrukcje

Zbadać stacji roboczej

1 Sprawdź, czy komputer ustawiony. Czy monitor ustawić do prawidłowego przeglądania, około dwa metry od oczu? Nie trzeba patrzeć w górę, aby zobaczyć na ekranie? W górnej części monitora nie powinna być wyższa niż poziom oczu.

2 Uchwyty na papier powiesić na dokumentach, które trzeba zobaczyć podczas pisania. Uchwyt na papier powinien być na tej samej wysokości i odległości, co monitor. Zapobiega to niewygodne zadzierając szyi, jak starasz się wpisać.

3 Sprawdzić blasku wpadającego przez pobliskiego okna, które mogą być przyczyną Twojej ból oczu. Posiadanie słoneczny okno w biurze jest definitywna profit, ale być może trzeba ponownie skonfigurować tak, aby urząd okno jest jasny z boku stacji roboczej, a nie z przodu lub z tyłu.

4 Trzymaj biura oświetlenie samej jasności, jak na ekranie komputera.

5 robić przerwy w komputerze lub innej pracy co około 20 minut. Jeśli zapomnisz, ustawić czas, aby pamiętać. Spróbuj tego 20/20/20 końcówki, aby zmniejszyć zmęczenie oczu: co 20 minut, spójrz 20 metrów na 20 sekund.

Inne Rozbrajające Spojrzenie pomocy

6 Daj swoim oczom odpocząć od kontaktów. Jeśli podrażnienie oczu, a ty nosisz soczewki kontaktowe, wiesz, co zrobić: wziąć je. Nosić okulary na dzień lub tak, i zobaczyć, czy twoje oczy czuję się lepiej następnego dnia.

7 Spróbuj naturalnych łez, które można kupić bez recepty w aptece. Produkty te odbędą się zaczerwienienie i zatrzymać swędzenie.

8 Przekop swojej kosmetyczce. Byle cień do oczu tusz do rzęs lub tam, że może spowodować podrażnienie, a nawet zakażenie w twoich oczach? Upewnij się wyrzucić stary makijaż, bez względu na to, jak bardzo kochasz odcień.

9 Spróbuj trochę zielonej herbaty (na swoim Peepers). Zastosuj ciepłe torebki herbaty do oczu, aby pomóc złagodzić podrażnienia.

10 Zobacz okulisty jeśli ból oczu utrzymują. Twoja wizja może się zmienić i ból oczu może być również objawem zaburzenia widzenia.

11 Harmonogram roczny egzamin oczu. Twoje oczy są zbyt ważne, aby pozostawić przypadkowi.

Znaki Computer Vision Syndrome

Jak iść głębiej w 21 wieku, korzystanie z komputerów na pewnym poziomie do prawie każdego zadania i dla ogromnej ilości rozrywki spowodowało to, co jest znane jako "syndrom widzenia komputerowego." Jako osoby korzystają z komputerów, mogą one mieć ekran umieszczony w miejscu, które może być szkodliwe dla oczu. Może to powodować zespół widzenia komputerowego, który jest terminem szerokim kilku różnych problemów wizyjnych.

Suche oczy

Chociaż nie ma rzeczywistego znana przyczyna suchych oczu występują, zgodnie z amerykańskim Optometric Association, istnieje wiele potencjalnych przyczyn. Jednym z nich może być użytkownik patrząc na ekranie próbuje czytać drobny druk lub wydatki zbyt dużo czasu koncentruje się na działalności na ekranie komputera. Suche oczy mogą również wynikać z spędzać czas w pomieszczeniach, które są zbyt ciemne lub patrząc na ekrany, które mają dużą ilość odblasków.

Wizja niewyraźne Zamknij

Amerykański Optometric Association stwierdza również, że Nierozpoznane problemy wzrokowe mogą być przyczyną niewyraźne ścisłej wizji dla osób, które spędzają dużo czasu patrząc na komputerach. Wizja zespołu komputer często wydobywa problemy z bliska wizji, które mogą powodować niewyraźne ścisłej wizji. Koncentrując się na próby, aby zobaczyć rzeczy z bliska może również skutkować podwójnym widzeniem.

Nadwrażliwość

Według American Optometric Association, rozmieszczenie stacji roboczej może spowodować objaw nadwrażliwości. Syndrom widzenia komputerowego jest często wynikiem pracy na stanowiskach pracy, które nie są odpowiednio oświetlone. Pracuje stale w słabo oświetlonym miejscu, wpatrując się w jasno oświetlonym monitora, może spowodować oczu mających problemy regulacyjne na działanie promieni słonecznych lub innego oświetlenia i zrobić osoby bardzo wrażliwe na światło.

Bóle głowy

Innym problemem, który może pojawić się jako część zespołu wizyjnego komputer jest ból głowy. Może pochodzić z różnych powodów, według dr Natalio J. Izquierdo i dr Williama Townsend z eMedicine. Ból głowy może być wynikiem napięcie mięśni patrząc na ekranie komputera, który jest umieszczony zbyt wysoko i w miejscu naturalnej linii wzroku. Ponadto, osoby, które mają problemy ze wzrokiem albo nierozpoznana lub problemy ze wzrokiem, które muszą być dostosowane z nowej recepty mogą mieć bóle głowy w wyniku patrząc na ekranie komputera przez dłuższy okres czasu.

Zmęczenie

Zmęczenie jest kolejnym objawem syndromu widzenia komputerowego, według Izquierdo i Townsend. Patrząc na ekranie komputera z nieleczonych problemami wzroku może prowadzić do oka i ogólnego zmęczenia. Ponadto, mrużąc oczy, aby zobaczyć małe litery na ekranie komputera może prowadzić do problemów z syndromem widzenia komputerowego. Ogólnie zmęczenie z pracy zbyt długo przy komputerze i koncentracji bez mrugnięcia okiem, w połączeniu ze słabym oświetleniem, może spowodować problemy ze wzrokiem.

Naturalne sposoby, aby utrzymać się Awake

Naturalne sposoby, aby utrzymać się Awake


Sen jest naturalnie powtarzające stan nieświadomości; przy czym aktywność czuciowych jest znacznie zmniejszona, co jest dobrowolne działanie fizyczne prawie we wszystkich mięśni. To odmładza i rewitalizuje ciało i umysł, a jest to niezbędne do prawidłowego funkcjonowania jako człowiek. Długie okresy bez przyczyny snu letargu, zmniejszenie zdolności poznawcze i fizycznego - w skrajnych przypadkach - może powodować halucynacje, a nawet być niebezpieczne dla zdrowia psychicznego i fizycznego.

Herbaty i Witaminy

Różne herbaty i naturalne suplementy witaminowe są sprzedawane jako świetnych sposobów, aby nie zasnąć; i wiele z nich jest uważany za zdrowsze i za naturalną alternatywę dla tradycyjnych silnie napoje gazowane. Herbata z żeń-szenia, zielonej herbaty i ziołowych suplementów można wszystko znaleźć w naturalnych sklepów zdrowia - a wielu będzie specjalnie na potrzeby ciała i umysłu odmładzania. Zapewnienie organizmowi posiada wszystkie niezbędne minerały, których potrzebuje, aby działać energicznie, jest również ważna.

Powietrza

Jakość powietrza, które ma w ma wpływ na utrzymanie się obudzisz. Oczywiście organizm potrzebuje tlenu do funkcji - i mniej go masz - bardziej senny poczujesz. Upewnij się, że jesteś w pokoju ma dobrą wentylację. Otworzyć okna lub drzwi, albo skorzystać z klimatyzacji, aby utrzymać powietrze w obiegu. Filtry powietrza poprawy jakości powietrza. Spróbuj przejść na energiczny spacer na zewnątrz, aby wdychać świeże powietrze, a nawet ćwiczenia oddechowe przy biurku może pomóc zasnąć. Wdech i wydech głęboko rysować w tyle tlenu, jak to możliwe w celu dotlenienie komórek mózgu.

Dieta

Zdrowa dobrze zbilansowana dieta jest ważnym czynnikiem życia, które pomogą Ci zasnąć łatwiej. Za dużo cukru i alkoholu nie jest dobre dla pobytu wpisu. Złożone węglowodany są dobre dla zwiększenia energii; więc żywności, takich jak płatki owsiane i całego ziarna chleba są idealne. Banany, jabłka i inne owoce są również dobre; jak ważna jest picie dużej ilości wody, aby utrzymać organizm nawodniony. Odwodnienie prowadzi do senności.

Ćwiczenie

Jednym z najlepszych sposobów, aby nie zasnąć, to zaangażować się w jakąś lekką do umiarkowanej aktywności fizycznej. Nie tylko jest sprawny daje więcej energii na zasadzie z dnia na dzień; ale lekki trening będzie się przepływ krwi i zwiększa dopływ tlenu do mózgu. Ciężkie lub trudne ćwiczenie powoduje zmęczenie i senność. Jeśli są stacjonarne przy biurku lub stacji roboczej, wstać i poruszać się tak często, aby uzyskać krwi krążącej. Jest nieruchomy może umieścić swoje mięśnie w stan spoczynku i twój mózg może obserwować - tak ruszać się regularnie.

Ciągnie za iliopsoas Muscle

Ciągnie za iliopsoas Muscle


Bardziej znany jako zginaczy biodra, twoje iliopsoas przebiega od kręgosłupa, w poprzek miednicy, do swojej kości udowej. Ten mięsień ma dwie sekcje -The iliacus i lędźwiowego - i jest odpowiedzialny za zginanie biodra i obracając kręgosłup. Jeśli robi się ciasno, to wpływa na ruch. Robi kilka prostych odcinkach może pomóc zmniejszyć sztywność.

Podstawy rozciągania

Gdy iliopsoas czuje mocno, musi być wydłużony. Napięty iliopsoas ciągnie część pleców do przodu iw dół, co zwiększa nacisk na kręgosłup. Aby ustalić, czy masz napięty iliopsoas, położyć na podłodze do góry. Sprawdź, czy możesz trzymać wciśnięty w podłogę uda, podczas gdy również nacisnąć dolną część pleców do podłogi. Będziesz musiał używać mięśni brzucha wykonać ten ruch. Jeśli nie można dotykać dolnej części pleców do podłogi, a następnie może być napięty iliopsoas.

Leżąc Stretch

Aby rozciągnąć iliopsoas leżąc na podłodze, leżą zmierzyć się z nogami wyciągniętymi prosto. Przynieś swoje prawe kolano do klatki piersiowej tak, jakbyś przytulając ją. Trzymaj lewą nogę i część pleców, dotykając podłogi. Nogi dotykając podłogi jest jeden, który chcesz skupić się na, ponieważ jest wykonanie odcinka. Utrzymaj tę pozycję przez 30 sekund, 15 sekund, relaksu, a następnie powtórzyć cztery razy. Powtórz na lewej nodze. Wykonaj to ćwiczenie dwa razy dziennie.

Stały Stretch

Może pamiętasz palców dotyka klasy szkoły podstawowej z siłowni. Ten prosty odcinek jest standardowym ćwiczeniem dla kierowania iliopsoas. Aby prawidłowo rozciągnąć iliopsoas, czy dotknięcia palców z prostymi nogami, ale nie pozwól, aby kolana hyperextend. Wykonaj ten odcinek powoli, bez odbijania. Nawet jeśli nie możesz osiągnąć swoje palce, nadal rozciągając iliopsoas. Rozciągnąć w dół, aż poczujesz pełny odcinek z tyłu górnej części nóg. Przestań, zanim poczujesz ból. Zamiast natychmiast rośnie z powrotem po osiągnięciu palce, przytrzymaj ten odcinek w ciągu 15 sekund. Powtórzyć pięciokrotnie i wykonać co najmniej dwa razy dziennie.

Porady i Rozważania

Wszystkie iliopsoas odcinki wpływ swój kręgosłup, który jest ważną częścią twojego ciała. Skonsultuj się z lekarzem przed wykonaniem wszelkich ćwiczeń, które dotyczą tego obszaru. Siedząc przez dłuższy czas może być źródłem skróconą iliopsoas. Skrócenie czasu posiedzenia, za pomocą stacji roboczej na stojąco lub unikanie siedzących maszyn wagi i rowery do ćwiczeń, może również pomóc złagodzić napięty iliopsoas.

Jak Oczyścić Z Hematyt

Hematyt to kamień półszlachetny, który oferuje wiele właściwości lecznicze dla tych, którzy je zachować. Mówi się, aby pomóc sobie i ziemi uwalniania energii nerwowy. Hematyt jest rudy żelaza i mieszanka tlenku żelaza i znajduje na całym świecie w wielu różnych ustawień geologicznych. Hematyt jest często używany w alternatywnych praktyk medycyny, jak opisano na stronach internetowych, takich jak Controverscial.com, aby oczyścić swoją energię i poprawić stan zdrowia i pamięci. Istnieje wiele sposobów można korzystać hematyt, aby oczyścić się.

Instrukcje

1 Noś bransoletkę lub wisiorek, który zawiera kamień hematytu. Kontakt ze skórą jest jednym z najszybszych sposobów, aby uzyskać korzyści gojenia z kamienia. Lekarze wierzą, że mogą pomóc funkcji nerek i serca lepiej i pomaga oczyścić krew stymulując eliminację toksyn. Noś hematyt biżuterię, gdy jesteś pod wielkim stresem lub wchodząc w wysokich spotkań ciśnienia lub sąd odjazdu, by utrzymać swoją uwagę i energię.

Jeśli nie masz żadnej biżuterii z kamienia lub nie chce go nosić, można umieścić kamień hematytu w kieszeni i trzymaj go przeżyć czasy chaosu.

2 Umieść kamień hematyt pobliżu stacji roboczej i łóżku. Pomoże to utrzymać koncentrację i wspomaga równowagę podczas pracy lub snu. Może też dać odwagę robić rzeczy, które są w inny sposób boi się zrobić takie jak do czynienia z klientami lub złagodzić konflikty pracy koszmary.

3 regularnie Oczyść kamień z nie jodowanej soli morskiej, w celu przywrócenia i naładować jego drgań charakter, pomaga utrzymać swoje kamień właściwości lecznicze. Oczyścić kamienia przez wylanie soli do ceramicznego w pojemniku i wprowadzanie kamienia w niej przez 24 godzin.

Wskazówki:

  • Mimo, że jest powszechnie akceptowane przez świat medycyny alternatywnej, że hematyt może pomóc tym, niedokrwistość, choroby krwi i dolegliwości nerek, nie jest substytutem dla właściwej oceny lekarskiej i leczenia. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem na temat poważnych lub potencjalnie poważnych schorzeń.

Protokoły Stroke perfuzji CT niedokrwienne

Protokoły Stroke perfuzji CT niedokrwienne


Udary mózgu są jednym z trzech wielkich zabójców w Ameryce, siedzi tylko za choroby serca i raka. Szybko i dokładnie identyfikacji krwotoczny i udary niedokrwienne jest niezwykle ważne w opiece nad pacjentem. Skany CT perfuzji są szczególnie użyteczne w tej dziedzinie. Te badania dokument przepływ krwi do mózgu, gdy wykonywane odpowiednio mogą być ratowania życia ofiarom udarze.

Ustanowienie i rozpoczęcie IV Płyny dostęp

Proces rozpoczyna się umieszczenie igły 18-gauge IV do żyły zgięcia łokciowego w prawej ręce. Jeśli nie można uzyskać prawa ręka, jest używana lewa ręka. Używając prawego ramienia unika napełniania lewej żyły ramienno stężonym środka kontrastowego. 1,5 ml / kg / h wlew soli fizjologicznej jest uruchamiany, zgodnie z protokołem określonym przez dr Wade Smith i jego zespół z Wydziału Neurologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco.

Rutynowa Noncontrast szef CT

Przed umieszczeniem pacjenta w skanerze CT 64-slice, jej głowa jest pochylona do przodu. Następnie noncontrast CT głowy z sąsiadujących plastry o grubości 5 mm uzyskuje. Noncontrast CT jest szczególnie przydatne do identyfikacji udarów krwotocznych.

Angiografia tomografia komputerowa mózgu i szyi

110ml o jodowych środków kontrastowych jest poprzez IV obwodowym z prędkością 4 ml / s. Po 20 sekundach, po czym ponownie skanowane pacjent jest z ustawieniami na "boisku 3: 1, sekcja grubość 1,25 mm, 120 kV, 170 mas", zgodnie z protokołem dr Smith i jego zespołu.

Image Acquisition perfuzji TK

Po noncontrast CT głowy i CTA są wykonywane, dynamiczne badanie perfuzji CT uzyskano. 40 ml niejonowego środka kontrastowego podaje się z szybkością 4 ml / s, a następnie przez 9 sekund zwłoki. Pacjent jest następnie ponownie skanowany w sumie 40-60 sekund. Ustawienia skanera dla tego protokołu to "pole widzenia, 25cm; 120kV; 30-60mA; matryca, 512x512;" jak określone przez dr Heidi Roberts, radioterapeuta z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco, i jej zespół. Technika tabeli przełączanie może być użyte dla tego skanowania. Dwa oddzielne lokalizacje anatomiczne grubości 2 cm, każdy podzielony na obszary 1-cm, mogą być jednocześnie zobrazowane, ze skanerem "odwrotne" tam iz powrotem pomiędzy tymi dwoma obszarami. Technika ta pozwala na dwa widoki zwykle na terytorium tętnicy środkowej mózgu. Preferowane lokalizacje obejmują obszar podstawowej Insula / zwoje i semiovale Centrum i głęboki biały sprawę.

Analiza zdjęć na stacji roboczej

Wszystkie obrazy są przesyłane do stacji roboczej. CTA prognozy Maksymalna intensywność znany również jako obrazy MIP i map perfuzji mózgu są generowane. Obrazy te są następnie dodawane do archiwizacji obrazu i system komunikacyjny (PACS) do analizy przez radiologa. Badania perfuzji są dokładnie badane pod kątem przepływu krwi w mózgu (CBF), mózgowej objętości krwi (CBV), a średni czas przejścia (MTT), lub czas potrzebny na przepływ krwi przez tkanki. Nieprawidłowe CBF jest pomocne do identyfikacji centralną część zawale, który jest zwykle trwale uszkodzony, natomiast pomoc CBV i MTT zlokalizować uszkodzony ale potencjalnie żywej tkanki.

Specjalne Wykorzystanie Studiów perfuzji

Penumbra jest określeniem podczas CBV lub MTT nieprawidłowość jest większa niż nienormalności CBF. Ta rozbieżność wskazuje, że może być zawał tkanki w wartości oszczędności. Badania perfuzji CT zostały zatem wykorzystane do interwencji medycznej (czyli farmakoterapia) trombolityczne nawet poza zalecanym przedziale czasowym do leczenia udaru mózgu.