adcov.com

dzirawiec na zaburzenia ocd

Współwystępowanie Sezonowe zaburzenia afektywnego i OCD

Zaburzenie obsesyjno-kompulsywne (OCD) i sezonowe zaburzenia afektywne (SAD miliony) wpływ ludzi na całym świecie. Około pół miliona Amerykanów cierpi na SAD i zgodnie z kompulsywne Fundacji Obsessive, szacunkowo 1 na 50 osób w Stanach Zjednoczonych mają OCD. Zarówno niejawnych, jak zaburzenia nastroju, istnieje duży do nakładania przy diagnozowaniu tych istotnych schorzeń. Istotnych czynników jest występowanie i nasilenie objawów związanych jak wpłynąć na osoby typowy zdolność do funkcjonowania w ciągu dnia.

OCD Definicja i objawy

OCD jest zaburzenie lękowe charakteryzuje niekontrolowane i niechciane myśli w połączeniu z rytualnych kompulsji, lub powtarzających się aktów. Typowym przykładem tej choroby jest widoczne w rytuału mycia rąk. Obsesyjna myśl za powtarzające się mycie rąk może być "Jestem brudny" lub "Wszystkie te zarazki mnie zabije." Ten podkategorii zwane podkładkami. Inne rodzaje obsesyjno-kompulsyjnych podkategorii to warcaby (konieczność wielokrotnie sprawdzić, że światło jest wyłączone), liczników i aranżerów (wszystko musi być w określonej ilości lub być na swoim miejscu), wątpiących (ludzi, którzy dążą do doskonałości przez coś jak pisma) i hoarders (ludzie, którzy nie mogą rzucać się).

Każda kategoria zachowania obsesyjno-kompulsywne rytualną czynność ma do zwalczania niekontrolowanego myślenia. Podobny motyw w każdym z nich jest poczucie zagrożenia lub zagrożenie skażeniem, jeśli osoba nie angażują się w zachowania.

SAD Defintion i objawy

SAD jest zaburzenie depresyjne, które polega na nienormalnie obniżenie nastroju podczas zimowych miesięcy. Potoczna nazwa to "blues zimowych." Objawy SAD to uczucie dół, extreme wzrost lub utrata apetytu, bezsenność lub nadmierna senność i. Obserwuje wzór obniżenie nastroju rok po roku i znacząco wpływa na zdolność osoby do normalnego funkcjonowania przez całe dni.

Rewers sezonowe zaburzenia afektywne odbywa się w lecie; W tym okresie czasu zdiagnozowano osobnik może przeżyć podwyższony poziom lęku.

Kursy współwystępowanie

Nie ma dokładny odsetek, który odzwierciedla liczbę przypadków, w których występują OCD SAD razem. Badania na ten temat jest wciąż nowa, chociaż istnieją korelacje między objawami każdej choroby. Wiele osób również przejść nierozpoznana z SAD, ponieważ często jest odrzucona jako nie jest poważna choroba.

W 2000 roku "Diagnostic and Statistical Manuał of Mental Disorders (DSM IV-TR)" nie klasyfikuje SAD jako własnej choroby, a szczególnego rodzaju dużej depresji.

OCD Choroba afektywna sezonowa i

Chociaż nie ma żadnych kryteriów diagnostycznych, które specyficznie i pokrywania się OCD SAD, prawdopodobieństwo OCD wywołując objawy depresji istnieje. Podczas gdy osoby z rozpoznaniem OCD może być w stanie skutecznie zarządzać smutny nastrój w okresie letnim, to jest typowe dla większości ludzi, aby doświadczyć kąpieli w nastroju w czasie zimy. Osoba z OCD mogą doświadczyć tego, co niższe nastrój, potęguje poczucie wstydu czy zażenowania, może wywołać SAD.

Osoby będące objawów obydwa mogą być błędnie z zaburzeniem dwubiegunowym, który jest zaburzenie nastroju charakteryzuje się okresami manii (silnie podwyższona lub drażliwym nastrojem) następnie okresy ciężkiej depresji.

Terapia Światłem

Jedną z form leczenia zarówno SAD i OCD jest terapia światłem. Osoba będzie spędzić określoną ilość czasu pod lampą światła lub ciepła do zniesienia objawów depresyjnych i niższe niepokój. Badanie z "Biuletynu japońskiego Towarzystwa Neurochemistry", opublikowanym w 2006 roku stwierdzono, że terapia światłem był korzystny dla pacjentów z rozpoznaniem zarówno OCD i SAD.

Terapia światłem jest skuteczny w redukcji stresu i niepokoju, które są u podstaw OCD. Mniej stresu jednostka odczuwa i doświadczenia, tym mniej będzie musiał wykonywać rytuały związane z jego obsesyjnych myśli. Dla SAD, terapia światłem jest skuteczna, ponieważ światło powoduje uwalnianie serotoniny, neuroprzekaźnika, który jest powszechnie związane z nastroju.

Terapia poznawczo-behawioralna

Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) pomaga indywidualnego łączenia myśli do działania i może przekwalifikować osobę z rytualnych zachowań obserwowanych w OCD. CBT jest również skuteczny w leczeniu osób z SAD, ponieważ pomaga im podnieść ich nastrój poprzez zmianę sposobu myślenia w czasach ich doświadczają ich objawy.

Zaburzenia u dzieci OCD

Jako dzieci, wielu z nas zadbał, aby uniknąć wchodzenia na pęknięcia w chodnikach i pomiędzy płytkami podłogowymi. Dlaczego? Ponieważ - jak to się mówi - wejście na jeden złamie czyjeś plecy, zwykle nasze matki ". Wiedzieliśmy, że to tylko gra, ale dla dzieci z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywne (OCD), podobne procedury wydaje się konieczne w codziennym życiu i często przyczynia się do niepokoju, że stara się kontrolować. OCD jest zaburzenie lękowe, które powoduje, myśli obsesyjne i zachowania kompulsywne.

Objawy

Objawy dzieciństwa OCD to lęk i natrętne, niekontrolowane myśli. Obsesje z tym zaburzeniem to strach rzeczy lub zdarzeń, które są często bezpodstawne w rzeczywistości i zaabsorbowanie pozycji, numerami lub odpadów ciała. Według KidsHealth, obsesje może obejmować także religię, irytujące dźwięki i potrzebę porządku i symetrii. W kompulsji OCD są zachowania rytualne, które pomagają dziecku radzić sobie z lękiem i obsesyjnych myśli, że mogą one nasilić problem. Wspólna obsesja jest strach przed brudem lub bakterii, co prowadzi do kompulsywnego prysznica, mycia rąk lub prania ubrań.

Znaki

Zgodnie z zaburzeniami lękowymi Association of America, dzieci mogą próbować ukryć swoje kompulsywne zachowania, co utrudnia rodzicom zauważyć objawy. Znaki do obejrzenia za pomocą nauki obejmują trudności z koncentracją, spadek wyników w nauce i otworów w dokumentach domowych przed nadmiernym kasowania. W domu, dzieci mogą mieć suche, czerwone ręce z nadmiernego mycia lub mają zwiększoną ilość prania. Fundacja obsesyjno-kompulsywne zauważa, że ​​poranki i wieczory są zazwyczaj trudniejsze dla dziecka i że może ona ma napady złości, gdy rodzic próbuje zakłócić rytuał lub ustawia limity nierozsądnych zachowań.

Przyczyny i Rozpowszechnienie

Przyczyną zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych jest nieznany; Jednakże, może to być wynikiem zablokowanego serotoniny w mózgu. Zaburzenie to jest w rodzinach, więc nie ma możliwości genetycznych predyspozycji. Traumatyczne wydarzenia, takie jak utrata rodziców lub rodzeństwa, może przyczynić się do wystąpienia OCD. KidsHealth informuje, że około jeden procent amerykańskich dzieci doświadczyć tego zaburzenia, a to zwykle rozpoznawana od 7 do 12 lat.

Rozważania

Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne jest poważną chorobą, która wymaga interwencji terapeutycznej, jak środki dyscyplinarne dla nierozsądnego zachowania nie może rozwiązać podstawowy lęk. Dzieci z OCD są zwykle świadomi, że ich rytuały i myśli są nieprawidłowe, ale nie mogą ich kontrolować. Są one również bardziej narażone na inne zaburzenia psychiczne niż dzieci, które nie mają OCD. Gdy ta prowadzi do problemów identyfikacji z innymi dziećmi lub uczucie akceptowane, może spowodować izolację społeczną i niska samoocena.

Leczenie

Leczenie zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych ogół obejmuje kombinację leków i terapii. Inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny może pomóc z równowagi chemicznej i kontrolowaniu lęku. Terapia poznawczo-behawioralna rozwiązuje obsesyjne myśli, pomagając dziecku przezwyciężyć zachowań rytualnych. Terapia może zawierać delikatne i kontrolowane narażenie na przerażających elementów, takich jak brudne obiektu, aby pomóc dziecku pokonać irracjonalne procesy myślowe.

Zaburzenia jedzenia Arkusz

Wprowadzenie

Zaburzenia odżywiania są coraz powszechniejsze wraz nawet dzieci w pierwszych klasach trzecich mających do zaburzeń odżywiania. Chociaż zaburzenia odżywiania u dorosłych, młodzieży i dzieci obu płci, większość tych, którzy cierpią z powodu tych chorób są nastoletnie dziewczęta. Zaburzenia odżywiania wynikają z troski o jak wyglądasz, co jest szczególnie ważne w okresie dojrzewania. Zaburzenia odżywiania można zapobiec, jeśli rodzice i przyjaciele rozpoznać objawy. Nieleczone zaburzenia odżywiania spowodować zarówno problemy psychiczne i fizyczne. W skrajnych przypadkach, zaburzenia odżywiania mogą prowadzić do śmierci. Ale są sposoby leczenia tych zaburzeń.

Rodzaje zaburzeń odżywiania

Istnieją trzy główne rodzaje zaburzeń odżywiania. Wszystko obejmować negatywne uczucia żywności, żywienia i wyglądu. Osoby z zaburzeniami odżywiania mają zniekształcony obraz, jak wyglądają, i różni się od tego, jak inni widzą je. Anoreksja jest poważną chorobą, w której osoba głoduje sama stać się cienka. Zwykle jest dramatyczny spadek masy ciała. Z anoreksją, osoby ledwo zjada wszystko. Ona może pościć, diety czy ćwiczenia aerobowe nadmiernie się utrzymać wagę off.
Bulimia jest zaburzeniem obejmującym niepohamowany apetyt, a następnie oczyszczenie. Aby usunąć jedzenie zjedzone, osoba wywołuje wymioty przez wystających palców lub przedmiotów w dół gardła. Lub osoba bierze środki przeczyszczające często. Bulimics mają obsesję na punkcie wagi, choć nigdy nie tracą na wadze tyle ile anorektyczek. Bulimics często normalnej wadze. Niektóre są nawet z lekką nadwagą, ale, jak anorektyczek, są obsesję na punkcie własnego ciała.
Niepohamowany apetyt na jedzenie jest zbyt dużo żywności podczas stresującej chwili. Podczas niezdrowego podejścia do życia, to zaburzenie zwykle nie prowadzą do rodzajów problemów zdrowotnych anoreksji i bulimics mają.

Przyczyny zaburzeń odżywiania

Naukowcy nie wiedzą, co dokładnie powoduje, że osoby mają zaburzenia jedzenia. Według dzieci Zdrowie, "kombinacji genetycznych, psychologicznych, społecznych i czynników rodzinnych, uczestniczy." Innym czynnikiem, dla dzieci może być lekkoatletyka. Tych, którzy są zaangażowani w basenie, gimnastyka, taniec, gdzie ścieżki lub mniej ubrania noszone mogą być bardziej podatne na zaburzenia odżywiania. Niektórzy badacze uważają, że obrazy medialne w filmach reklamowych i teledysk dają fałszywy obraz tego, co jest i określa atrakcyjność tych obrazów jako idealny sposób na wygląd, który jest możliwy do osiągnięcia. Inne problemy, takie jak OCD (zaburzenia obsesyjno-kompulsywne) i lęku może być również obecne u osób z zaburzeniami jedzenia.

Leczenie

Po zaburzenia jedzenia jest uznane lub podejrzewa, badania lekarskie są potrzebne do właściwej diagnozy. Z dziećmi, rodzic lub opiekun musi porozmawiać z dzieckiem i przekonać ją, że ma problem, bez presji i bez winy. Leczenie zaburzeń odżywiania jest podobny zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jeśli osoba jest poważnie niedożywionych, nadzór medyczny jest potrzebne, by osoby zdrowe ponownie. Potrzebna jest również dietetyk uczyć osoby o żywności i właściwy sposób jeść, aby utrzymać zdrowie. Ludzie są również nauczyć, jak zdobyć i schudnąć bezpiecznie. Terapia z doradcą przeszkolony w zaburzenia jedzenia jest najważniejsze dla emocjonalnego uzdrowienia. Człowiek musi zrozumieć, jak ona opracowana negatywny obraz siebie i dążyć do posiadania więcej poczucia własnej wartości i pozytywne uczucia jej ciała. Proces ten wymaga czasu. Są to obiekty mieszkalne dla zaburzeń odżywiania, ale większość ludzi traktuje się w warunkach ambulatoryjnych.

Zapobieganie

Zaburzenia odżywiania można zapobiec, jeśli rodzice pomagają dzieciom czuć się dobrze o sobie i pomóc im mają wysoki poziom poczucia własnej wartości. Zwracając uwagę na nawyki żywieniowe dziecka i uczy ją o prawidłowe odżywianie jest również pomocne. Jeśli zaburzenia odżywiania działa w rodzinie, to rodzic musi być świadomy oznak i objawów zaburzeń odżywiania. Wiele dzieci i młodzieży udało się ukryć swoje zaburzenia odżywiania, więc oni wyrosnąć na dorosłych z zaburzeniami odżywiania.

Czy NLP Help OCD?

Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, znany również jako OCD, charakteryzuje się myśli i niekontrolowanych czynności. Mogą one różnić się od ciągle wyciągając włosy, aby obsesja czystości, ciągle martwić się o drzwi są zamknięte. To strasznie frustrujące, że powoduje zaburzenia osoba iść w kółko tych samych przymusów w kółko. Neurolingwistyczne programowanie, czy NLP okazał się odwrócić podstawowych wzorców myślowych, które tworzą tego zaburzenia.

Objawy OCD

Większość ludzi, którzy mają myśli, że OCD stale powstające i nie odejdzie bez względu na to, jak bardzo chcą im. Istnieje stała potrzeba wykonywania określonej czynności w kółko. Mogą one nadmiernie martwić o zarazki, choroby lub bezpieczeństwa. Może to objawiać stałej mycia rąk lub sprzątanie domu. Mogą Wielokrotnie sprawdzić rzeczy, takie jak drzwi, aby upewnić się, że jest zamknięty, z powodu przewlekłego strachu i wątpliwości, które mogą pochodzić nawet jeśli po prostu zamknął drzwi dwie minuty temu. Nie może być powtarzany ruch, takich jak miga oczy, dotykając lub przesuwając nogi głowę.

Czym jest NLP

NLP jest oparty na języku leczenie alternatywne, które ponownie kształci ludzie się bardziej świadomym i kontroli ich myśli i zachowań w celu zmiany psychiczne i emocjonalne wzorce. Lekarz NLP wykorzystuje specyficzne sposoby mówienia do pomocy osobę wprowadzić te zmiany.

Mieć kontrolę nad swoim umysłem Zamiast kontrolowana przez IT

Ludzie z OCD są kontrolowane przez ich umysłach, które czynią je przejmować i trzeba zrobić zadanie złagodzić obawy. Problemem jest to, że nie czują się lepiej, kiedy mają zrobić zadanie, więc muszą zrobić to ponownie i ponownie. NLP oferuje strategii rozwiązywania tych rujnujących myśli tak, że człowiek może sobie z nimi poradzić, gdy się pojawią, a nawet stać się całkowicie wolne od nich. NLP daje człowiekowi nowy sposób myślenia i odczuwania na nieprzytomnego, głębokim poziomie.

NLP i hipnoza będzie naprawdę wyleczyć OCD?

Choć jest nieprofesjonalne kiedykolwiek zagwarantować lekarstwo, NLP pomogło miliony ludzi zmieniają się niechcianych wzorców i skutecznie pomogła wielu ludziom w ich OCD. NLP może pomóc przekwalifikować umysł, przełamać schematy i czują się bardziej pozytywnie nastawieni do życia. NLP jest o pomaganiu ludziom przejąć kontrolę nad swoim życiem.

Jak długo potrwa do leczenia OCD z NLP?

Średni czas potrzebny do leczenia OCD z NOP jest 03:57 godzinnej sesji. Oczywiście każdy człowiek jest inny, więc wyniki mogą się różnić. Niektórzy ludzie stają się wolne od OCD w mniejszej liczbie sesji, a niektóre trzeba bardziej skomplikowane przypadki. I są ludzie, którzy mogą pragną kilka dodatkowych sesji uporządkować kwestie związane dla podstawowych i maksymalnej dobrobytu.

Jak radzić sobie z ukochaną osobą Z zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) jest częstym zaburzeniem lękowym, które dotyka milionów ludzi na całym świecie. Warunek ten, znany również jako OCD, wiąże myśli obsesyjne i czynności przymusowe, że czuje, że nie ma żadnej kontroli, mimo że zna obsesji i kompulsji nie są racjonalne. Mając OCD może być przerażające, frustrujące, zwłaszcza jeśli jest to na tyle poważne, że obsesji i kompulsji zaczną ingerować w codziennym życiu cierpiącego. Może być również trudne żyć z kimś z OCD, ponieważ objawy choroby mogą z pewnością wpływa na Ciebie. Na szczęście, można dowiedzieć się, jak radzić sobie z kochał na z zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Instrukcje

1 ustawy, tak jakby nie zauważył zachowania kompulsywne. To pomoże ukochanej czuć mniej skrępowany o jej stanie i pomóc jej poradzić sobie z nim lepiej.

2 Unikaj używania słów lub wykonując żadnych działań, które znasz będzie wyruszył kompulsywne reakcje, jeśli w twojej ukochanej obecności. Tak jak to jest za niegrzeczne zjeść ciastko przed kimś, kto jest na diecie, to również niegrzeczny nic robić wokół swojej ukochanej, który na pewno sprawi, że jego objawy gorzej.

3. Powstrzymaj się od co ułatwia dla ukochanej osoby do wykonywania czynności przymusowe, ale czy tak subtelnie. Na przykład, jeśli twój ukochany ma przymus mycia rąk dziesięć razy z rzędu, przesuń mydła lub ręcznik wystarczająco daleko poza jego zasięgiem (zanim dojdzie do zlewu), tak że trudno jest dostać się do. To będzie stopniowo zniechęcić przymusów.

4 Wyjaśnić sytuację do innych członków rodziny, zwłaszcza dzieci. Inni członkowie rodziny mogą nie wiedzieć o OCD i nie rozumiem twojej ukochanej pozoru dziwaczne zachowanie. Powiem im, co OCD jest i co robi osobie pomoże im bardziej współczujący wokół ukochanej osoby.

5 Monitor bliskiego dla jakichkolwiek efektów ubocznych leków. Osoba, biorąc leki na OCD nie zawsze będą świadomi skutków ubocznych, jak się pojawiają, i będzie na tobie polegać dostrzec takie skutki, tak, że lekarz może być notyfikowane. Większość efektów ubocznych może być skorygowana poprzez zmianę z lekiem.

Wskazówki:

 • Nie mów ukochanej tylko zatrzymać jego kompulsywne działania i nie złość się na niego, kiedy jego kompulsji powodować stres dla Ciebie. To nie pomoże mu poradzić sobie z chorobą, a on nie może kontrolować, co robi. Berating go za jego stan jest jak berating sparaliżowany do bycia na wózku inwalidzkim. To sprawi tylko, że czuł się gorzej o sobie i swojej kondycji.

Jak zidentyfikować Objawy OCD u dzieci

Większość dzieci i młodzieży mają ogólne obawy, ale są tacy, którzy cana € ™ t przestać martwić się, bez względu na to, jak bardzo chcą i starają się. Ta stała niepokojące prowadzi do pewnych powtarzających się zachowań i przeszkadza dziecku prowadzenie normalnego życia. Oto lista niektórych objawów, które pomogą Ci określić, czy Twoje dziecko może mieć OCD.

Instrukcje

OCD

1 Zrozumieć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. OCD jest zaburzenie lękowe, gdzie mózg utknie na jednym zadaniu lub myśli, co powoduje, że dziecko czuje, że jeśli ISNA € ™ t zakończona, coś złego lub zagrażające życiu się stanie. Dziecko łagodzi ten niepokój, wypełniając zadania lub myśli w kółko, aż lęk został zneutralizowany. OCD jest często diagnozowana u dzieci w wieku od siedmiu do 12 lat dziecko może być zażenowany swoim zachowaniem i starają się ukryć przed rodziną i przyjaciółmi.

2 Zrozumieć obsesje i przymusów. Obsesje są powtarzane impulsy lub myśli, które powodują niepokój lub ratowania życia dziecka. Aby zneutralizować lęk, dziecko będzie albo ignorować myśli lub wymienić je na inne działania, lub przymusu. Przykładem jest to, że dziecko umył ręce, ale jest nadal zaniepokojony jest brud na nich. Dziecko nadal będzie ponownie umyć ręce w kółko, aż czuje się, że są czyste (lęk jest neutralizowany przez powtarzane zachowania). W niektórych młodszych dzieci, zachowanie będzie występować bez obsesyjnych myślach poprzedzających go.

3 Postaraj się zrozumieć obsesje. Niektóre obsesje może obejmować żywność. Dziecko może czuć się tak, jakby tylko ona może jeść niektórych pokarmów i nic więcej. Dziecko może mieć również strach przed zarazkami, brud, zanieczyszczenia lub choroby lub mają potrzebę posiadania rzeczy, symetryczne, w celu i precyzyjna. Dziecko może mieć obsesję na punkcie liczb szczęśliwych i nieszczęśliwych. To tylko kilka z wielu obsesji dziecko z OCD mogą mieć.

4 Zrozumieć przymusów. Grooming rytuały obejmują szczotkowanie zębów, prysznica i mycia rąk. Powtarzające się rytuały obejmują spłukiwania toalety w kółko; sprawdzanie aby upewnić urządzenie jest wyłączone; o konieczność przejścia przez przestrzenie w szczególny sposób; lub wchodzących i wychodzących z drzwi. Dziecko może mieć rytuałów liczenia (czyli o wiele mówić w kółko) lub czyszczenia rytuałów związanych z jego domu (czyli sedes należy przetrzeć za każdym razem przed siadając na nim). Dziecko może gromadzić i zbierać rzeczy lub porządek i zorganizować przedmiotów.

5 uznając, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Trudno jest rozpoznać, czy dziecko ma OCD Are ponieważ będzie on tłumić myśli, dopóki nie cana € ™ t być zawarte dłużej. Twoje dziecko może poprosić, aby zaangażować się w rytuały z nim. Jeśli dona € ™ t zaangażować się w rytuał, dziecko może rzucać furia, wykazują oznaki niepokoju lub wykazują innych trudnych zachowań. Można szukać pewnych znaków, które mogłyby powiedzieć, czy dziecko cierpi na OCD. Obejmują one, lecz nie są ograniczone do wysokiego, niewyjaśnionym rachunków; surowe, spierzchnięte ręce (z powodu ciągłego mycia); niezwykle wysokie użycie mydła lub ręczniki papierowe; godziny bezproduktywnego czasu spędzonego odrabiania lekcji; Dramatyczny wzrost prania; lub ciągłym strachu, że coś złego stanie się z dzieckiem lub członka rodziny.

6 Zobacz lekarza. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko może mieć OCD, dona € ™ t wahaj się odwiedzić się z lekarzem. Istnieje zabiegów, w tym terapii behawioralnej oraz leków. Dziecko cana € ™ t kontrolować swoje myśli, więc, jako rodzic, trzeba interweniować. Stale przypominać dziecku, jak bardzo go kocham i jak szczególne jest !. Ty i Twoje dziecko przez to przejść! Dona € ™ t poddawaj się!

Wskazówki:

 • Pamiętaj, OCD nie jest czymś dziecko może zatrzymać się na własną rękę, bez względu na to, jak bardzo chce. Jest to zaburzenie, a dziecko nie ma nad nim kontroli.
 • Jeśli dziecko wykazuje zachowaniami charakterystykę OCD, dona € ™ t makiety lub umieścić dziecko w dół. Pomóc dziecku przez to i szukać profesjonalnej pomocy dla swojego dziecka!

Jak dbać o kogoś bliskiego z OCD

Jak dbać o kogoś bliskiego z OCD


Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) jest jednym z najczęstszych zaburzeń nerwicowych. Około 2 procent ludzi na świecie cierpi na nią. OCD jest frustrujące zarówno dla pacjenta, jak i bliskich ze względu na rozłączenie psychicznego między cierpiącego i tych, wokół niego, którzy nie mogą zrozumieć pewne zachowania.

Instrukcje

Wiedzieć Jak dbać o kogoś bliskiego z OCD

1 Bądź wyrozumiały. Twoi jeden z OCD wie, że wykonuje ona kompulsywnych rytuały nie są racjonalne. Niemniej jednak, że prawdopodobnie czuje się bezsilny, aby zatrzymać się. Będąc szorstki lub niecierpliwy z nią w zakresie te rytuały zakłóci tylko ukochaną osobą i zwiększyć jej frustrację.

2 Unikaj próbuje zatrzymać rytuały OCD. Ukochanej z OCD wykonuje swoje kompulsywne rytuały w celu zmniejszenia niepokoju z obsesji. Jeśli spróbujesz, aby go zatrzymać, może to spowodować ekstremalne emocjonalne.

3 Zachęcaj bliskiego zobaczyć terapeuta dla opieki psychicznej. Psychologowie, którzy wykonują terapię rozmów są szczególnie przydatne do pacjenta z OCD. Ta forma leczenia nie wykazano poprawę objawów OCD w licznych studiów.

4 Zabierz ukochaną osobę do psychiatry na odpowiednie leki. OCD może być często traktowane w ten sposób. Psychiatra będzie na bieżąco o aktualnych leków na OCD i może przepisać, co jest najlepsze.

5 Podaj zachętę. Przezwyciężenie OCD jest trudne i ukochaną osobą mogą wystąpić komplikacje po drodze. Bądź jej doping drużyny i niech wie, że można jej zrobić.

Wskazówki:

 • Zachęcaj bliskiego przystąpienia do grupy wsparcia OCD. Są bezcenne zasoby dla osób cierpiących na OCD. Typowy OCD pacjent często starają się ukryć swój stan z zażenowaniem, a może skończyć się uczucie bardzo samotnie. Grupa wsparcia pozwoli mu zobaczyć, że nie jest sam.
 • Znajdź grupę wsparcia OCD przez psychiatrę lub dołączyć do grupy on-line w Support4hope.com (patrz źródła poniżej).
 • Pobierz ukochanej egzemplarz książki "Wolność od zaburzenia obsesyjno-kompulsywne: Osobisty Program Odzyskiwania Życie z niepewności" Jonathana Grayson (patrz źródła poniżej). Książka ta opowiada szczegółowo o tym, jak dbać o siebie, jeśli masz OCD i przedstawia odpowiednie kroki podjąć, aby wyzdrowieć.

Jak zdiagnozować OCD

Jak zdiagnozować OCD


Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) to stan psychiczny, który dotyka około 2 procent ludności świata. OCD charakteryzuje się częstym wtargnięciem niepożądanych, niepokojących myśli i rytuałów fizycznych, które są wykonywane, aby złagodzić niepokój o myśli produkowane. Istnieje kilka wskaźnik objawów, które mogą pomóc zdiagnozować OCD.

Instrukcje

Wiedzieć Jak zdiagnozować OCD

1 rozróżnić między myślami irracjonalnych i prosty obaw. Obsesyjne myśli u osób z OCD często do czynienia z rzeczy, większość z nas nigdy nie myśleć zbyt wiele o. Myśli takie jak zastanawiałem się, czy są gejami czy oni naprawdę wierzą w Boga są wspólne obsesje. Proste zmartwieniem jest to racjonalne i może być obawa o czyjeś zdrowie lub czy osoba dostanie "A" na nadchodzące testu.

2 Sprawdź, czy pacjent uświadamia sobie swoje obsesje i przymusów są irracjonalne. Co do zasady, większość pacjentów OCD zawsze wiedzieć, że te rzeczy są nieracjonalne i są wytworem ich własnych umysłach. Jednak czują się bezsilni, aby zatrzymać obsesji i kompulsji dzieje.

3. Uważaj na powtarzalnych zachowań. Ludzie z OCD zwykle rytuały czują muszą wykonać w kółko. Niektóre z nich są bardziej powszechne mycia rąk do rąk kilka razy z rzędu, dotykania obiektu pewną liczbę razy, kiedy obiekt jest napotykanych przy pewnej liczby etapów z jednej lokalizacji do drugiej.

4 Odkryj, czy pacjent czuje niepokój, jeśli rytuały nie są wykonywane. Cechą OCD jest uczucie intensywnego dyskomfortu lub stresu, jeśli rytuał jest ignorowany.

5 Sprawdzaj jakości pacjenta życia. Jeśli myśli i rytuałów danego pacjenta ingerować w jego codziennej działalności na tyle, aby negatywnie wpłynąć na jego przyjemności życia, to jest prawdopodobne, OCD właściwej diagnozy.

Wskazówki:

 • Niechciane myśli w OCD są znane jako "obsesji", podczas gdy fizyczne rytuały są "przymus" (bo czuje się zmuszony do wykonywania tych rytuałów).
 • Kompulsji nie muszą być obecne w celu zdiagnozowania OCD. Niewielki odsetek osób cierpiących na OCD doświadczyć tylko obsesje.
 • Bo wiedzą swoje obsesje i kompulsji nie są racjonalne, wiele osób cierpiących na OCD niechętnie mówić o swoim stanie i zadają sobie wiele trudu, aby ukryć przed innymi.
 • OCD może przejawiać się w każdej chwili, ale najczęściej pojawia się podczas nastolatków lub 20s danej osoby.
 • Nie próbować wymusić pacjenta OCD nagle zatrzymać swoje rytuały. Może to spowodować ich intensywne cierpienie. Stopniowo zachęcając ich puścić rytuałów poprzez intensywnej psychoterapii jest najlepszym sposobem podejścia do problemu.

Jakie są objawy Childhood OCD?

Jakie są objawy Childhood OCD?


Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) dotyka milionów ludzi, w tym dzieci. Dzieci, które cierpią z powodu doświadczenia OCD powtarzające rytuały i myśli. Te myśli są niepożądane, ale dzieci cierpiących na tę chorobę nie może ich kontrolować, według Instytutu Rozwoju Dziecka. Czują się ekstremalną chęć wykonywania pewnych rytuałów, w celu uniknięcia tych myśli od tego wydarzenia. Ukończenie ich rytuały zapewni tymczasowego zwolnienia z niepokoju dla nich. Dla dzieci cierpiących na OCD, może to katastrofalne. Dzieci często czują potrzebę, aby dopasować się lub być jak inne dzieci wokół nich. Dlatego, mają tendencję do ukrywania swoich obsesji z najbliższymi z obawy przed odrzuceniem i dlatego może to być miesiące lub nawet lata, zanim dziecko jest prawidłowo zdiagnozowanych, zgodnie z Resource Center na Florydzie OCD.

Obsesja Symetria

Dzieci, które cierpią z powodu OCD często obsesję na punkcie symetrii. Rzeczy, które nie są w ścisłej symetrii może spowodować dzieci z OCD skrajnego niepokoju, według KidsHealth z Nemours. Dzieci, które cierpią z powodu OCD często poczucie paniki, jeśli coś jest nie na miejscu. Niektóre dzieci mogą robić takie rzeczy jak buty, wiązania i retying aby upewnić się, że Shoestrings wyglądać jeszcze.

Obsesja na punkcie liczb

Obsesja na punkcie liczb jest wspólne z OCD, a dzieci mogą doświadczyć to na kilka różnych sposobów, w zależności od Resource Center na Florydzie OCD. Niektóre dzieci mogą czuć potrzebę liczyć na ten sam numer za każdym razem liczyć, inni mogą czuć potrzebę wykonania zadania określoną liczbę razy. Na przykład, dziecko może włączyć i wyłączyć światło, trzy razy za każdym razem, gdy to robi. Dzieci mogą mieć "bezpieczne" i "niebezpieczne" numerów, jak również.

Sprawdzanie kompulsji

Sprawdzanie kompulsji są częstym objawem dla dzieci z OCD. Sprawdzanie rytuały często wynikają z potrzeby ochrony swoich bliskich, zgodnie z Resource Center na Florydzie OCD. Strach, że coś się z nimi jest tak przytłaczający, że mogą sprawdzić takie rzeczy jak czas drzwi lub okna, aby upewnić się, że wielu są zamknięte i zabezpieczone. Niektóre dzieci będą również sprawdzić i ponownie sprawdzić rzeczy takie jak odpowiedzi do testów, ponieważ mają potrzebę, aby upewnić się, że odpowiedzi są dobre czy są wypełnione prawidłowo. Często robią to do tego stopnia, nie wykonaniu zadania.

Strach Brud i zarazki

Lęk przed zanieczyszczeniem jest jednym z najbardziej typowych objawów OCD u dzieci, zgodnie z Resource Center of Florida OCD. Strach przed brudem i zarazkami mogą spowodować bardzo nadmiernych rytuały mycia. Niektóre dzieci mycia częściej lub nieprawidłowych okres czasu, podczas gdy inne mogą prać w tym samym modelu. Dzieci, które mają skrajny lęk przed brudem i zarazkami często uniknąć rzeczy normalne dzieci kochasz robić, jak pójście na plac zabaw.

Nadwrażliwość

Z dzieci, które cierpią z OCD, Nadwrażliwość może nastąpić w różny sposób, Resource Center na Florydzie OCD mówi. Większość dzieci cierpiących z powodu tej choroby może być w stanie nosić niektórych ubrania. Rzeczy takie jak szwy mogą je niepokoić. Niektóre dzieci mogą robić rzeczy, jak nie nienormalne nosić skarpetki, chyba, że ​​są wewnątrz na zewnątrz. Inne dzieci mogą reagować na niektóre pokarmy. Często ich zmysł dotyku jest nadmiernie wrażliwa, a może chcą dotykać i czuć rzeczy, które czują się dobrze do nich wielokrotnie.

Gromadzeniu Restauracje

Jest to typowe dla dzieci z OCD do zbierania rzeczy lub gromadzić przedmioty. Dużo czasu, mają obawy, że coś złego się stanie, jeśli pozbyć się czegoś, co posiadasz, i dlatego mają tendencję, aby wszystko, według KidsHealth. Dziecko często również ukryć ten objaw rodziców z obawy, że będą rzucać niektóre z jego rzeczy dalej.

Jak rozmawiać z dziećmi o Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

Dzieci mogą rozwijać się zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) równie łatwo, jak dorosłych. W rzeczywistości, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne znana jest oczywisty u dzieci w wieku od czterech lub pięciu. Chociaż zaburzenia obsesyjno-kompulsywne występuje najczęściej u młodych dorosłych, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z objawów OCD, więc można powiedzieć, czy dziecko może mieć. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko może mieć OCD, uzyskać określoną diagnozę od lekarza, a następnie porozmawiać z nią o zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, a co oznacza dla niej.

Instrukcje

1. Porozmawiaj z dzieckiem w radosnym, pocieszające środowiska, więc dziecko nie czuje się przytłoczony i przerażony. Siedzi na zewnątrz w słoneczny miejscu lub w pomieszczeniu wypełnionym ulubionych zabawek dziecka to idealne lokalizacje.

2 Powiedz dziecku, że nie jest jedyną osobą na świecie, która cierpi na OCD i wiele innych dzieci mają go też. Zapewniam ją, że to nie ma jej szalony lub dziwne lub w jakikolwiek inny sposób i że to jest w porządku, że ma ten warunek. Opowiedz jej o OCD jest tylko częścią tego, kim ona jest, jak o niebieskie oczy i brązowe włosy.

3 Niech Twoje dziecko wie, że wybór, aby powiedzieć jej przyjaciół o jej stan jest jej i tylko jej. Czy jej objawy są oczywiste, czy nie, ona nie winni nikomu wyjaśnić jej działania. Jednak jeśli chce się wyjaśnić jej stan do jej przyjaciół, że jest w porządku.

4 Powiedz dziecku, że istnieją możliwości leczenia dostępne, takie jak leki i terapii poznawczej. Dyskusja na temat zalet i wad różnych terapii z dzieckiem i dyskutować razem, co zabiegi może ona realizować.

5 Przygotuj się przed rozmową. Przeczytaj na OCD, jej objawów, leczenia i rokowania, tak, że jesteś gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania Twoje dziecko może mieć w stanie.

Wskazówki:

 • Niektóre wspólnoty mają grupy wsparcia dla dzieci z OCD. Grupy te są pomocne, ponieważ pozwalają dzieciom, aby zobaczyć, że inne dzieci mają go też, co wykracza daleko w kierunku co każde dziecko czuje się lepiej o kondycję. Porozmawiaj z lekarzem pediatrą lub psychiatry, aby dowiedzieć się czy są jakieś grupy wsparcia w Twoim obszarze.
 • Jeśli Twoje dziecko chce, zorganizować, aby porozmawiać z jej klasy o OCD. To może być dobry pomysł, jeśli objawy Twojego dziecka są oczywiste, tak, że inne dzieci będą wiedzieć, dziwne zachowanie dziecka nie jest czymś, potrafi kontrolować, ale to nie czyni jej inny i że nie jest to coś, inne dzieci mogą złapać ,

Jak rozpoznać objawy OCD u dziecka

Jak rozpoznać objawy OCD u dziecka


Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) manifestuje poprzez wielokrotne obsesji lub kompulsji, które ostatecznie osłabić zdolność osoby do funkcjonowania. Chociaż wiele osób kojarzy OCD z dorosłymi, może przedstawić w dzieci.

Instrukcje

1 Sprawdzić rytualnych wzorców w zachowaniach Twojego dziecka, takich jak wielokrotnego mycia rąk, pielęgnacja i mycie zębów. Wspólne rytuały obejmują również surowe reżimy do wychodzenia z domu, odrabiania lekcji, spać lub czyszczenia.

2 Uważaj na trwałe troski o zbieranie przedmiotów, takich jak skały. Niektóre dzieci zbieranie przedmiotów, a następnie wielokrotnie liczyć je lub wyrównać je w rzędzie.

3. Zwracaj uwagę na unikanie zachowań. Dzieci z OCD mogą ominąć konkretne rzeczy, takie jak określony numer lub konkretnej ulicy. Dzieci również unikać rzeczy lub ludzi postrzeganych jako nieczyste.

4 Zbadaj potrzeby dziecka do symetrii w środowisku. Dzieci z OCD czasami wymagają ubrania być symetryczne lub może chcą meble w swoim pokoju, aby być symetryczne.

5 Sprawdź pracy szkoły dla swojego dziecka lub nadmiernych wymazywania out krzyżowych. Niektóre dzieci chodzą na ich piśmie wielokrotnie, dopóki nie pojawi się dziura w stronie.

6 Przestrzegać ilości czasu dziecko angażuje się w zachowania troski. OCD jest diagnozowana, gdy zachowania są powtarzane i długoterminowe.

7. Zastanów się, czy nie było żadnych zmian na środowisko, w tym rozpoczęcie nowej szkoły lub śmierć bliskiej osoby. Takie odcinki mogą spowodować wystąpienie OCD.

Wskazówki:

 • Czerwony i spierzchnięte ręce mogą być objawem nadmiernego mycia. Możesz również zobaczyć wzrost rachunków za wodę.

Zaburzenia cyklu snu w podeszłym wieku

Zaburzenia cyklu snu w podeszłym wieku


Zaburzenia cyklu snu u osób starszych może być wynikiem naturalnych zmian rytmów okołodobowych, andropauzy (męskiej menopauzy) i menopauzy, choroby, choroby Alzheimera, lęku lub depresji i spożyciu niektórych leków. Jakość snu może być wzmocniona poprzez prowadzenie zdrowego stylu życia i unikanie złych nawyków snu, które zakłócają normalne wzorce snu.

Rytmy dobowe

Każda osoba posiada wewnętrzny 24-godzinny zegar biologiczny, zwany rytm dobowy. Te dobowe i nocne rytmy są wewnętrzne i nie są dotknięte przez bodźce zewnętrzne, z wyjątkiem sztucznego lub naturalnego światła. Nasze rytmów dobowych są kontrolowane przez regionie podwzgórza mózgu zwany jąder nadskrzyżowaniowe (SCN). SCN jest "główny zegar", który reguluje nasze snu.

Mamy też "lokalne zegary" w ramach naszych tkanek i narządów ciała, które są kontrolowane przez naszych genów. Naukowcy uważają, że SCN, lub "zegara głównego," jest odpowiedzialny za synchronizację "lokalne zegary" w organach ciała i tym starzenie może zakłócić ten naturalny proces.

Według Davida N. Neubauer, MD, z Johns Hopkins zaburzenia snu Center w Baltimore, "osoby starsze mają zwykle opóźniony początek snu, snu, fragmentaryczne poranną przebudzenie i skrócony czas snu etapach 3 i 4."

Seniorzy mogą zrekompensować te trudności ze snem przez utrzymywanie zdrowej masy ciała, ćwiczenia, unikanie używek przed snem i unikanie dziennych drzemek i późne harmonogramy "nocnym Markiem", które mają tendencję do zakłócenia snu. Naturalne światło słoneczne powinny być podjęte w godzinach porannych i jasne światło unikać przed snem, od rytmów dobowych w dużym stopniu zależą od światła-ciemności sygnały.

Zaburzenia cyklu sen w "Change of Life".

Spadek hormonów płciowych może wpływać na rytm snu obu płci. Według psychobiologist, Monica Levy Andersen, "zmniejszenie wydajności i liczby epizodów snu REM ... zaobserwowano u starszych mężczyzn snu związane są z mniejszymi stężeniami krążącego testosteronu".

Kobiety po menopauzie, które często oddawać mocz w nocy, mogą cierpieć z powodu wysiłkowego nietrzymania moczu. Ściany pochwy jest mniej elastyczna z powodu obniżenia poziomu estrogenu i mogą nie być w stanie obsługiwać cewki moczowej i pęcherza moczowego.

Częste oddawanie moczu jest powszechne u starszych mężczyzn z powiększonym gruczołem krokowym.

Czynniki fizyczne i psychologiczne

Dwa typowe dolegliwości, które wpływają na sen w podeszłym wieku są zespół niespokojnych nóg i obturacyjny bezdech senny.

Zespół niespokojnych nóg jest opisany jako niewygodnej brzęczenie lub "Crawly" uczucie w nogach, co powoduje cierpiącego chce zmienić pozycję.

Gdy gardła lub dróg oddechowych relaksuje podczas snu, może to prowadzić do płytkiej lub nieregularnego oddychania. Nazywany jest bezdech senny i może prowadzić do choroby serca i udaru.

Lęk i depresja może prowadzić do ruminative myśli przed snem lub w nocy. Gonitwa myśli może być sporadyczne występowanie lub wskazywać na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, lub OCD.

Zgodnie z Mayo Clinic, "choroba Alzheimera może odwrócić cykl sen-czuwanie osoby, powodując senność dziennego i nocnego, niepokój."

Osoby, które są pozbawione sleep powodu fizycznych dolegliwości lub zaburzenia nastroju powinny być rozpoznane i traktowano przez lekarza.

Lek

Należy unikać leków, które wywołują bezsenność. Częściowa lista zawiera Zoloft (chlorowodorek sertralina) i Prozac (fluoksetyna), leki przeciwdrgawkowe, amfetaminy, leki obkurczające błonę śluzową i niektóre leki ciśnienie krwi.

Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne z medytacją

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) jest częstym schorzeniem, że niepokój związany powoduje myśli obsesyjne i kompulsywne działania na cierpiącego. Miliony ludzi na całym świecie mają ten warunek, od łagodnych obsesji tylko pełnowymiarową kompulsji, które mają godzin, aby wykonać każdego dnia. Nowoczesna Medical Science pokazuje jak zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne mogą być traktowane lekiem. Jednak leczenie jest drogie i nie dla wszystkich. Sprawdzone, skuteczne metody alternatywne, które są szeroko stosowane w leczeniu zaburzenia obsesyjno-kompulsywne jest medytacja.

Instrukcje

1 Odstawić do czasu, aby praktykować medytację dwa razy dziennie przez 20 minut w każdej sesji. Praktykujących medytację dwa razy dziennie jest ważne na początku, aby pomóc utrzymać spokojny nastrój przez cały dzień, co jest niezbędne w leczeniu OCD. Później, jak to lepiej w mediacji i objawy zaczną ustępować, można ćwiczyć tylko raz dziennie.

2 Znajdź ciche, prywatne miejsce do praktyki medytacji. Idealna lokalizacja jest z dala od obszarów o dużej aktywności, takich jak kuchnia, z dala od źródeł zakłóceń, takich jak place zabaw na świeżym powietrzu. Zamknął drzwi do pokoju medytacji, gdy idziesz i niech będzie wiadomo, że nie będą przeszkadzać, gdy jesteś tam.

3 Wybierz wygodne miejsce dla medytacji. Istotne jest, aby nie być rozproszony przez napinając mięśnie pleców, więc trzeba usiąść z dobrym podparciem lędźwiowym. Fotelik powinien być wystarczający, aby być wygodne, miękkie, a jednocześnie na tyle mocny, aby nie zasnąć podczas medytacji.

4 Oczyść umysł z wszystkich myśli z wyjątkiem jednego słowa lub obrazu. To słowo lub obraz powinny być proste i kojące dla Ciebie, i należy skupić się na tym wyłącznie podczas sesji medytacyjnej. Jeśli znajdziesz swój umysł wędrówki, delikatnie ją z powrotem na swoim centrum ostrości.

5 Oddychaj głęboko i naturalnie podczas medytacji. Twój brzuch powinien wzrosnąć podczas wdechu i opadania podczas wydechu. Nie zmuszaj swój oddech, tylko niech to się z własnej woli.

6 Śpiewaj mantrę, jeśli masz problemy z koncentracją w milczeniu. Wypowiadając swoje ostrości słowo w kółko w niskim, monotonnym głosem, lub po prostu śpiewanie losowo samogłoski pomaga niektórzy ludzie utrzymać ostrość podczas medytacji. To nie jest to niezbędny krok w medytacji, ale jest tam do wykorzystania, jeśli znajdziesz to potrzebne. Upewnij się, że czujesz się głowy wibruje, gdy śpiewasz, dla maksymalnej skuteczności.

Wskazówki:

 • Medytacja transcendentalna (TM) jest złotym standardem nowoczesnych technik medytacyjnych. Wymyślona przez Maharishi Mahesh Yogi w 1960 i opowiada o czasie przez The Beatles, TM okazał się obniżyć ciśnienie krwi, zwiększa odporność i zmniejszyć lęk i stres. Jednakże, jest to drogie, aby dowiedzieć się, zazwyczaj kosztuje ponad 1000 dolarów w większości obszarów kraju. Nadal można traktować OCD z innych, tańszych technik medytacyjnych.

ADHD i OCD podwójną diagnozą

Przypadek dwóch chorób psychicznych jest trudne do wyleczenia choroby, gdy jest tylko jeden znany. Wchłanianie w myśli i działalności niezdrowych trwa aż lekarz stwierdzi pełną przyczyny. Lekarze podejmują decyzje leczenia dla pacjentów z nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, które dotyczą trudności w życiu. Po pełnym warunek jest zdiagnozowana, dbając o zaburzenia, które przeszkadza w życiu codziennym, relacjach i osiągnięć jest skuteczna.

Dwa Diagnozy

ADHD i OCD są różne rodzaje zaburzeń: zaburzenia zachowania i zaburzenia psychiczne. Podręcznik diagnostyczny DSM-IV opisuje ADHD jako nieuwagi, impulsywności i nadpobudliwości. Istnieją trzy podtypy: przeważnie nieuważny, głównie nadpobudliwe, impulsywne i łącznie. OCD jest obsesja niewłaściwych myśli i przymus do angażowania się w zachowania, które łagodzą niepokój spowodowany obsesją. OCD występuje z głównie nieuważnych i połączonych podtypów ADHD.

One Life Stan

Pacjent z zaburzeniami psychicznymi, która obejmuje zarówno ADHD i OCD przeżywa jeden utratę życia. Odwrócenie uwagi od ważnych zobowiązań i starań i powiązanego nieodpowiednie zachowanie osłabić typowe życie. Jej życie zostaje przerwane, a może się niepokojące, przez niewystarczającej uwagi do ważnych osób i zobowiązań i zakłóceniami w korzystnych zachowań. Relacje z rodziną i przyjaciółmi, a może stać się dysfunkcjonalne mogą wystąpić błędy w pracy, w edukacji. Choć wyniki te choroby występują z każdej choroby, w połączeniu wynik jest większa utrata wartości.

Podwójną diagnozą

Pacjent jest zdiagnozowany jeden rodzaj zaburzeń gdy zaburzenie stanowi stan pierwotny. Warunkiem podstawowym powoduje objawy, które mogą pogorszyć stan pacjenta. Jeśli dwa typy zaburzeń powodować objawy, które mogą pogorszyć stan pacjenta, podwójna diagnoza jest słuszna. Wśród pacjentów, u których zdiagnozowano ADHD lub OCD, oba typy występują w 10 do 50 procent pacjentów. ADHD i OCD jest diagnozowana, gdy lekarz musi liczyć składki od każdej choroby na szkodzące niespokojnego zachowania i niepokój, aby opisać całą sytuację.

OCD Niepokój

Pacjenci z ADHD często doświadczają lęku. Jednak nawet lęk pacjent uważa niepożądane nie jest objawem tego typu. Niepokój, który upośledza pacjenta powodując obsesja jest objawem OCD. OCD jest diagnozowana u pacjentów z ADHD z tego pierwotnego lęku. Zaprzątać myśli, że pacjent ma niespokojne obawy. Życie jest zaniepokojony ogólnym strachu przed strasznym wypadku lub martwić się o sytuacji życiowej. Lęk doświadczany przez pacjentów z ADHD, które jest wtórne lęk pojawia się, ponieważ pacjent jest zaniepokojony wydajności w działalności społecznej z rodziną, spełnienia w ważnych codziennych aktywnosci lub sukces w szkole lub w pracy. Lęk jest wynikiem nieuwagi, impulsywne zachowania lub niewłaściwego nadmiernej aktywności.

ADHD Niepokój

Pacjentów OCD często niespokojna. Wiercić i stymulacji są dwa zachowania, które zmniejszają niepokój udział w obsesję. Gdy zachowuje się niewłaściwie, OCD pacjent jest nieuważny. Zazwyczaj pacjent z ADHD podtypu fidgets lub w połączeniu w ramach kroków nadpobudliwość. ADHD rozpoznaje się u pacjentów OCD do tego osobnego niepokój. Zachowania wynikające z nawyku nadmiernej aktywności są niewłaściwe dla pacjenta. Ten niepokój nie zmniejsza niepokój.

Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne zabiegi ERP

Zapobieganie i leczenie ekspozycji odpowiedzi (ERP) jest szeroko stosowany w leczeniu wielu lękowe oparte neurotyczne warunki. Okazało się szczególnie skuteczne w leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych. W ERP, pacjent jest wielokrotnie narażona na jego lęków, będąc pozbawiona możliwości uczestniczenia w jakichkolwiek zachowań bezpieczeństwa (kompulsji), które normalnie by złagodzić niepokój pacjenta w zakresie ekspozycji na te obawy. Jest to bezpieczne leczenie, które może być normalnie odbywa się poprzez kontakt telefoniczny z terapeutą (charakter obróbki sprawia, że ​​kontakt twarzą w twarz niepotrzebne). Jeśli chcesz leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) z ERP, istnieje kilka prostych kroków, powinieneś nauczyć.

Instrukcje

1 Traktuj swoje obsesji i kompulsji jeden na raz. Próbując pokonać kombinacji / przymus więcej niż jeden obsesję na raz jest trudne i często szkodliwe.

2 Expose się do strachu. Jeśli ta opuszcza światło na kiedy wychodzisz z domu, a następnie zrobić. Jeśli strach jest wzmocnienie na chodniku trzask, a potem po niej. Zróbcie wszystko, cokolwiek to jest, że boją się robi.

3 powstrzymać się od wykonywania kompulsywne działanie, które zwykle pomaga radzić sobie z lękiem wystąpić przed narażeniem na swoich lęków. Będzie to trudne do zrobienia, jak cała psychika będzie informacją, do zaangażowania się w zachowaniu bezpieczeństwa. Jeśli potrzebujesz terapeuty rozmawiać Cię przez niego, należy pamiętać, że jest na telefonie pierwsze kilka razy można to zrobić. Być może trzeba mieć przyjaciela pod ręką, aby utrzymać się z wykonywania swojego przymus.

4 Ćwicz to unikanie przymus na stałe. Kiedy już raz uniknął przymus, nie angażują się w nią ponownie, nawet jeśli terapeuta nie jest w telefonie. Angażowanie się w nią ponownie przedłuży tylko leczenie. Ostatecznie, twoje uczucia niepokoju z nie wykonaniem przymus zniknie, ale może to potrwać kilka tygodni lub miesięcy, aby się stało.

5 Przyjazd z terapeutą albo osobiście lub przez telefon każdym momencie wyeliminowania przymus. Idź na których jesteś w toku, co przymus chcesz pracować na następny i jak się czujesz o swoich postępach.

Wskazówki:

 • Być może trzeba zrobić uspokajający krótkoterminowy podczas uprawiania zabiegi ERP do zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Dla niektórych ludzi, narażenie na ich obsesyjnych lęków, bez korzystania z angażowania się w ich kompulsji jest zbyt wiele dla nich do obsługi i potrzebują pomocy przy pierwszym uruchomieniu zabiegi ERP. Biorąc uspokajający niskich dawek kilku pierwszych tygodni leczenia może mieć ogromne korzyści w uzyskaniu przez szorstkie łaty na początku.

Jak zidentyfikować Objawy OCD

Jak zidentyfikować Objawy OCD


Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD), zaburzenia lękowe to, że dotyka wiele osób. Podczas gdy niektóre programy telewizyjne i filmy lekceważą objawów OCD, ludzie, którzy walczą z objawami OCD znaleźć swoje problemy za coś, ale zabawne. Łatwo jest zidentyfikować objawy OCD, ponieważ rzeczy, które ludzie z OCD zrobić to tak różne od sposobu, w jaki większość ludzi interakcji ze światem. Choć wiele osób ma dziwactwa, objawy OCD są znacznie poważniejsze niż tylko dziwactw. Objawy OCD może być trudne do zarządzania i, w skrajnych przypadkach może nawet przejąć życie człowieka. Oto, jak rozpoznać objawy OCD.

Instrukcje

1 Zrozum, co OCD jest. OCD jest zaburzenie lękowe. Niepokój buduje w osobie i jest zwolniony tylko przez wykonanie pewnych rytuałów, takich jak mycie rąk dokładnie trzy razy. Jeśli osoba ta nie zakończeniu rytuału, będzie doświadczać bardzo silny lęk, aw skrajnych przypadkach może nawet epizod psychotyczny. Możesz łatwo zidentyfikować objawy OCD, gdy wiesz, czego szukać.

2 Uwaga, jeśli pewne rzeczy muszą być stale wykonywane w określony sposób. Choć wiele osób ma silne preferencje dotyczące "właściwy sposób" lub "złej drodze" do zrobienia czegoś, osoby z objawami OCD są znacznie bardziej sztywne. Na przykład, osoba z objawami OCD może wymagać łazienka czyszczenia w określonej kolejności, jak pierwszy z WC, umywalka, drugi, a potem w wannie. Jeśli ktoś sprząta łazienkę w innej kolejności, osoba z objawami OCD będzie czyścić łazienkę ponownie w "prawo" tak, mimo że pokój jest już czyste.

3. Zwróć uwagę na powtórzenia. Wiele osób z objawami OCD musi wykonać pewne zadania na określoną liczbę razy, jak sprawdzanie, że rygiel jest zablokowany dokładnie trzy razy. Osoba nie może spocząć, dopóki nie sprawdziłem rygiel dokładnie trzy razy.

4 Obserwuj reakcję na nie wykonaniu rytuału. Możesz łatwo zidentyfikować osobę z objawami OCD, jeśli osoba staje się bardzo wzburzony, nie jest w stanie wykonać rytuał, takich jak mycie rąk trzy razy lub czyszczenia łazienki w określonej kolejności.

5 Wykrywanie jeśli osoba skarby poszczególne obiekty. Objawy niektórych osób z OCD objawiają się przez gromadzić pewnych elementów, takich jak kobiety, niosąc około 30 piór w torebce lub człowieka oszczędzania każdy paragon że nigdy nie otrzymał w okresie ostatnich 20 lat. Jeśli spróbować zmniejszyć liczbę obiektów (takich jak sugeruje, że wszystkie wpływy, które mają ponad 10 lat wyrzucenia), to osoba będzie bardzo pobudzony.

6 Rozpoznaj podstawowy lęk. OCD jest napędzany przez niepokój, więc osoba z objawami OCD jest bardzo prawdopodobne, być niespokojny człowiek, który doświadcza chwilową ulgę, wykonując rytuały, które pracują dla niego. Łatwiej jest zidentyfikować objawy OCD przy pierwszym zidentyfikować podstawowy lęk, który jest jazdy zachowanie.

Wskazówki:

 • Dobry terapeuta może zidentyfikować objawy OCD i pomóc osobie leczyć z podstawowej niepokoju, który jest jazdy objawów OCD.
 • Nie należy próbować ingerować w rytuałach na osobę OCD. Rytuały radzą sobie mechanizmy, które pomagają zarządzać jej podstawowej osoba niepokój. Jeśli usuniesz rytuały, osoba staje się bardzo niespokojny, aw niektórych przypadkach może nawet epizod psychotyczny.

Jak sprawdzić, czy masz OCD

OCD lub zaburzenia obsesyjno-kompulsywne dotyka milionów ludzi na całym świecie. Wielu ludzi, nawet całe życie żyć z OCD nie zdaje sobie sprawy, że mają go. Objawy OCD są łatwo rozpoznawalne, bez konieczności przystąpienia do testu OCD lub odwiedzić lekarza. Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne jest niepożądana obecność obsesji i kompulsji. Działania takie jak powtarzalne kompulsywne mycie rąk lub mające coś zrobić w określony sposób lub ile razy może być wyraźne oznaki masz OCD.

Instrukcje

1 Więc skąd wiesz, czy jesteś OCD? Zacznij od zrozumienia objawów OCD. OCD może prezentować się w wielu różnych postaciach. OCD obsesyjne myśli są w głowie, podczas gdy działania OCD są nawyki fizyczne lub repitions. Mam wymienione świetny artykuł na dole strony w sekcji zasobów, które wymienia i omawia różne objawy OCD.

2 Wykonaj test OCD online. Oto wielki Online Autotest klinicznej dla OCD i zaburzenia lękowe. Teraz te testy online są tylko proste metody badań przesiewowych i nie powinny być stosowane do diagnozowania poważne zaburzenia metalu. Będą one jednak dać wyobrażenie o wzorcach zachowań i związane z kimś, kto ma zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Tylko wykwalifikowany pracownik służby zdrowia psychicznego mogą oficjalnie zdiagnozowanie OCD.

3 Skonsultuj się z lokalnym psychologa lub psychiatry, który ma doświadczenie, jeśli chodzi o leczeniu i diagnostyce OCD. Wykwalifikowany psycholog będzie w stanie ocenić kombinacji czynników składkowych i objawy, które są często związane z zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Z Cognitive Therapy

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) kiedyś uważane wyłącznie problem psychologiczny, prawdopodobnie spowodowane przez nierozwiązanych problemów z dzieciństwa lub z powodu zbyt dużego stresu. Z powodu tego, leczenie poznawczych, znany również jako terapia talk był podstawowym środkiem do leczenia go przez dziesiątki lat. (Uznano problem duchowy w średniowieczu, jednak i był traktowany przez egzorcyzm!) Dzisiaj, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne jest zwykle traktowane jako zaburzenie neurologiczne, które jest spowodowane przez brak równowagi chemicznej i może być traktowane z lekami. Jednak terapia poznawcza wciąż daje dobre wyniki w większości przypadków zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Instrukcje

1 Znajdź psychologa, kto praktykuje terapię poznawczą na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Wszystkie psychologowie praktykować jakąś formę terapii poznawczej, jak każdy rodzaj rozmowy terapii poznawczo jest uważany. Jednak terapia poznawcza dla OCD jest bardzo specyficzna technika, że ​​tylko niektórzy psychologowie ćwiczyć.

2 Wear gumką wokół nadgarstka. Za każdym razem, gdy doświadczamy obsesyjne myśli, przystawki gumki na tyle mocno, że kłuje. Będzie to przypomnienie dla ciebie być świadomi swoich obsesyjnych myśli. Gdy jesteś ich świadomy, jesteś uprawniony do ich kontroli.

3 Praktyka świadomego unikania swoich kompulsji. Mniej je wykonać, mniej zawieszone będą mieli na Ciebie. Zacznij powoli, odmawiając wykonywania 01:59 przymusów dzień, bez względu na to, jak wiele lęku wystąpić później. Kiedy można uniknąć tych przymusów, bez lęku, zaczynają unikać niewiele więcej, dopóki nie są już przeszłością.

4 Trzymaj przyjaciela lub terapeuta pobliżu pierwszych kilka razy uniknąć wykonywania kompulsywne działanie. Zachęcam do wykonywania działań w celu złagodzenia niepokoju mogą być przytłaczające, zwłaszcza jeśli coś boi złego stanie się z tobą lub kimś, kogo kochasz, jeśli nie wykona przymus. Posiadanie partnera pod ręką, aby ułatwić Ci przez najgorsze, aż lęk ustępuje jest bezcenne.

5 Porozmawiaj ze swoim terapeutą na temat niepokojów swoje obsesje powodują. Powiedz jej to, czego boją się stanie, jeśli nie wykonują przymusów związanych z obsesji. Gdy pojawi się to wszystko w tak otwarty, że pozwala zobaczyć, jak twoje działania nie mają podstaw w rzeczywistości i może być kontrolowany.

Wskazówki:

 • Większość psychiatrów dziś polecam podwójną schematu terapii poznawczej i psychotropowych w leczeniu zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Połączenie tych dwóch metod leczenia okazał się najbardziej skutecznym sposobem leczenia takiego stanu, w większości współczesnych badaniach klinicznych.

Jak uniknąć powikłań Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

Miliony ludzi na całym świecie żyje z zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD). Ten stan powoduje oparte niepokój się, że osoby cierpiące na obsesyjne myśli, który powtórzył, że nie można kontrolować, a te myśli są zazwyczaj nieprzyjemne. Zaburzenie powoduje również przymusów, które są działania fizyczne czuje musi wykonywać, aby utrzymać złych rzeczy dzieje się nią lub jej bliskich. Choć może się wydawać, na zewnątrz, że zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne to tylko irytujące, to rzeczywiście może powodować nieprzyjemne skutki uboczne psychologiczne nieleczone. Oto, jak ich uniknąć.

Instrukcje

1 Wynoś się tak często, jak to możliwe, a wokół przyjaciół w sytuacjach społecznych. Mając na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne często prowadzi do powikłań, takich jak izolacja społeczna, ze względu na skrępowania na objawów. Izolacja ta może następnie prowadzić do depresji. Zmusić się do około przyjaciółmi co najmniej dwa razy w tygodniu, aby uniknąć nieprzyjemnych efektów ubocznych.

2. Weź udział w hobby kilka razy w tygodniu. Hobby to rozprasza i może zabrać swoje myśli od objawów. Nawet jeśli nie można ignorować objawy całkowicie, angażując się w swoje ulubione hobby nadal będzie pomóc czuć normalne i bardziej zrelaksowany. Relaks może pomóc uniknąć powikłań, takich jak nasilenie objawów.

3 Pobierz mnóstwo ćwiczeń. Ćwiczenie zwiększa poziom serotoniny w mózgu. Serotonina jest budujące nastrój chemiczny, który występuje naturalnie w mózgu i więcej to masz, tym mniej objawów OCD i związane z nią działania niepożądane (takie jak depresja i lęk) będziesz miał. Energiczny ćwiczenia przez co najmniej pół godziny, cztery razy w tygodniu jest wystarczające.

4 Go o swojej codziennej działalności, jak gdyby nie miał żadnych objawów OCD. Możesz zmusić się, z powodu wstydu nad swoimi objawami, ale niezbędne do utworzenia zwyczaj wychodzić na codzienne sprawunki w celu uniknięcia rozwijającą agorophobia (strach przed wyjściem z domu), jako efekt uboczny OCD.

5 Zdobądź przynajmniej 7 godzin snu każdej nocy (8 jest lepiej), w celu uniknięcia są podatne na depresję i lęk, że może przyjść ze zmęczenia. Wiele osób z OCD mają problemy ze snem, ponieważ nie mogą wyłączyć ich umysły odpowiednio. Leki mogą pomóc w tym, podobnie jak gorąca kąpiel lub szklanka rumianku przed snem.

Wskazówki:

 • Jeśli nie jesteś w stanie uniknąć komplikacji z OCD na początku, lub jeśli już je masz, leczenia OCD sam jest często wystarczy, aby wyeliminować skutki uboczne. Jeśli traktował OCD i nadal mają skutki uboczne, należy powiadomić lekarza, ponieważ może być konieczne dodatkowe leki w celu rozwiązania problemów.

Jak zidentyfikować Objawy Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) może pojawić się w niemal każdym wieku w życiu. Choć najczęściej wiek zachorowania jest od 15 do 25, każdy z małych dzieci do osób starszych może rozwijać ten destrukcyjne zaburzenia lękowe. Objawy wahają się od łagodnego do ciężkiego i może składać się tylko z obsesji i kompulsji, tylko jak. Ponieważ może to spowodować poważne stres i zakłócać codziennego życia, ważne jest, aby traktować go jak najszybciej. Jednak najpierw musi być w stanie zidentyfikować oznaki zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Instrukcje

1 Uważaj na działania powtarzalnych. Jeśli znajdziesz się mycie rąk w kółko lub dotykając klamki pewną liczbę razy przed zamknięciem drzwi i nie może kontrolować te działania, być może cierpi z przymusu, które są klasycznym objawem OCD.

2 Identyfikacja obsesje. Są to myśli, że nie poddawać się przez głowę bez Twojej zgody, zazwyczaj skupia się na jednym temacie. Obsesje mają tendencję do centrum wokół tematów religijnych lub seksualnych, ale może być dowolny temat po prostu nie może wyjść z głowy.

3. Zwracaj uwagę na to, jak obsesje czujesz. Typowe obsesje OCD tendencję do powodowania poszkodowany wiele niepokoju, często prowadzące do kompulsji jako sposób na pozbycie się lęku lub odwrócenia go.

4 Zadaj sobie pytanie, czy Twoje obsesje i przymusów są racjonalne. Prawie wszystkie osoby cierpiące na OCD znać ich objawy nie są racjonalne, ale czują się bezradni, aby je zatrzymać. Jest to duża część tego, co sprawia, że ​​OCD tak frustrujące dla tych, którzy cierpią z niego.

5 Określić uczucia ulgi po wykonaniu przymusów. Od kompulsji często zawór spustowy do niepokojów produkowanych przez obsesje, większość ludzi, którzy cierpią z powodu OCD znaleźć są wielką ulgę, kiedy zakończeniu wykonywania podobnych przymusów.

6 Obserwować, jak długo można spędzić każdy dzień na wykonujących kompulsji. Wszelkie kompulsji, które zajmują więcej niż 10 minut na dzień, aby wykonać może świadczyć o OCD.

Wskazówki:

 • Jeśli ty lub twój ukochany ma niejasne objawy, które mogą lub nie mogą być objawy zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych i nie można powiedzieć na pewno, umówić się na spotkanie z psychiatrą. Podczas regularnych lekarz rodzinny może być w stanie poinformować, czy objawy są objawy zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, tylko psychiatra ma konkretne, specjalistyczne szkolenia potrzebne do diagnozy wskazać na niejasne sprawy.