adcov.com

dziecko białe rzęsy

Jak recesywne cechy dziedziczone?

Jak recesywne cechy dziedziczone?


Dominujący i recesywny są terminy stosowane w genetyce Mendla. Dominacja oznacza, że ​​stan lub działanie tego genu występuje jako cechy, takie jak kolor oczu lub włosów; lub warunek, taki jak ślepota. Jeśli osoba ma dwa geny dominujące, cecha pojawi się tej osoby i zawsze przekazać potomstwu. Jeśli osoba dziedziczy zarówno dominujący i recesywny gen dla tej samej cechy, dominujący zwycięży w jednostce, ale recesywny pozostaje i może być przekazywane potomstwu. Po dwóch recesywnych są przekazywane - po jednym z każdego z rodziców - cechę lub stan pojawia się w tym dziecko. Inne tryby transmisji, takich jak mitochondrialny i wieloczynnikowa, może również przekazać dziedziczonych cech z rodzica na dziecko.

Autosomalny

Autosomalne geny nie są determinujące płeć. Jeśli jedno z rodziców ma dwa dominujące geny brązowych oczach, a drugi ma zarówno dominujący gen brązowych oczu i recesywny gen niebieskich oczach, ich dziecko będzie miało brązowe oczy. Będą one jednak mieć jeden w czterech - lub 25 procent - szansę dziedziczenia recesywnego cechy dla niebieskich oczach. Dwa brązowe oczy rodzice mogą mieć dziecko biały, jeśli każdy z nich niesie gen recesywny - gen przechodzi i że od każdego z nich do dziecka.

X-linked

X-linked geny określają płeć. Każde dziecko dziedziczy jeden chromosom X-związane z każdym z rodziców: AN X od matki i albo X lub Y od ojca. Dwa Xs zrobić kobieta dziecko i X i Y, aby to mężczyzna. Ponieważ gen X-linked jest przeprowadzane wyłącznie na chromosomie X, X-cecha związana nie może przejść z ojca na syna, ponieważ cecha nie jest przenoszona przez chromosomu Y, który tworzy mężczyznę. To jest jednak przekazywane z ojca na wszystkich swoich córek, bo ma tylko jedno X, aby dać je i idzie z genów chromosomu X. Najbardziej znanym przykładem takiej cechy jest hemofilia - zwane także chorobą upustowy jest - w którym krew nie skrzepu odpowiednio; powoduje niekontrolowane krwawienie i ewentualną śmierć. Stan ten stał się znaczący politycznie, gdy przeszedł przez dzieci królowej Wiktorii w Anglii na kilka rodzin królewskich Europy i wpływ Romanowów, rządząca dom carskiej Rosji.

Mitochondrialnego

Zmiana (mutacja) mitochondrialnego DNA powoduje rzadkich schorzeń, takich jak Kearns-Sayre zespołem. DNA mitochondrialne jest dziedziczone tylko od matki. Wszystkie dzieci matki z warunku przenoszone mitochondriów może albo pokazać stan lub nosicielami genu dla niego. Jak poważnie wpływa na dziecko zależy od ilości mitochondrialnego materiału genetycznego normalne ile jest zmieniona.

Wieloczynnikowa

Wieloczynnikowa problemy genetyczne mogą być przekazywane genetycznie, ale są również zaangażowane czynniki środowiskowe. Aż jeden noworodka w 10 pojawi się choroba wieloczynnikową w pewnym momencie w jego życiu. Dobrym przykładem jest cukrzyca. Predyspozycje do cukrzycy jest genetyczna, ale to nie wystarczy, aby spowodować chorobę pojawiać. W identycznych bliźniaków, jeśli ktoś ma cukrzycę, około 50 procent inne nie. Wyzwalacz, który rozpoczyna proces chorobowy w ruchu mogą być nawyki; takich jak objadanie się lub brak ruchu. Wydaje się również, aby wystąpić częściej u osób rasy kaukaskiej, w zimnym klimacie. Może to być również wywołane przez wirus. Badania przyczyn środowiskowych jest w toku.

Jak wybrać Donor do inseminacji

Sztuczne zapłodnienie jest to procedura, w którym plemniki są bezpośrednio wtryskiwana przez kobiety szyjki macicy, a do jej macicy, aby poprawić swoje szanse na zajście w ciążę. Sperma może być to, że od męża, partnera, członka rodziny, przyjaciela lub anonimowego dawcy. Wybór dawcy spermy jest jedną z najtrudniejszych decyzji, kobieta będzie kiedykolwiek zrobić.

Instrukcje

1 Zdecyduj, jak również chcesz wiedzieć dawcy. Czy chcesz, aby ta osoba w życiu dziecka? Chcesz go poznać dziecko po odwraca 18? Czy raczej osoba jest zupełnie obcego? Zdecyduj, jaki poziom zaangażowania emocjonalnego chcesz z dawcy pierwszy. Wiele banków nasienia umożliwiają ich dawcy, aby umożliwić dzieciom, którzy zwracają 18 do kontaktu z nimi, albo pozostać anonimowy.

2 Sprawdź historię medyczną. Anonimowych dawców w bankach spermy są zobowiązane do przedstawienia historii medycznej. Spodziewaj się sam, jeśli zdecydujesz dawcy, który jest również przyjaciel lub członek rodziny. Spójrz na obecnych chorób potencjalnego dawcy i problemów zdrowotnych, jak również historię choroby ich rodziny. Prosimy zawęzić wyszukiwanie do osób zdrowych.

3 Rozważ wygląd (przejdź do kroku 4, jeśli wygląd nie dotyczą ciebie). Nie ma gwarancji na to, co geny się przekazywana z rodziców na dzieci, ale jeśli masz nadzieję na dziecko biały, będziesz miał większe szanse, jeśli wybierzesz niebieskich oczach dawcy. Wyszukiwanie w zdrowej listę potencjalnych dawców, aby znaleźć osoby, których właściwości fizyczne jesteś najbardziej zainteresowany.

4 Rozważmy poziom i interesy edukacji. Listy banki spermy te dane wraz z wyglądu i zdrowia fizycznego. Ponownie, nie ma gwarancji. Jednakże, jeśli jesteś muzykiem i chcesz dziecko, które może być jednym, jak również, wybierając inny muzyk będzie zwiększyć swoje szanse ponad wyborze księgowego.

Wskazówki:

 • Przed nawet szuka dawcy, spróbować napisać listę kontrolną idealnego dawcy. Użyj listy prowadzić swój proces decyzyjny.
 • Nie spiesz się przez ten proces. To ogromna decyzja.

Białaczka Objawy dziecko

Białaczka dziecko jest przerażające diagnoza dla każdego rodzica. Wiele razy objawy białaczki są widoczne dla rodziców na długo przed lekarz stawia diagnozę. Objawy te nie są pewni wskazanie białaczki, ale powinny być sprawdzone przez lekarza i patrzył uważnie.

Zmęczenie

Dzieci z białaczką anemię. Niedokrwistość może zrobić dziecko czuje słaby, zmęczony, zawroty głowy lub duszności.

Zakażenia

Białaczka wytwarza nieprawidłowe białe krwinki. Te nieprawidłowe komórki krwi nie zwalczają zakażenia i pozostawić dziecko podatne na infekcje więcej niż normalnie. Antybiotyki nie mogą pomóc w walce z infekcjami.

Łatwe krwawienie lub zasinienie

Brak płytek krwi może spowodować dziecko łatwo krwawią lub siniak. Dzieci mogą mieć częste krwawienie z nosa lub nadmierne krwawienie z małych kawałków.

Utrata apetytu

Komórki białaczki powrotem w wątrobie i śledzionie, co powoduje ich pęcznienie. Obrzęk wątroby i śledziony może naciskać żołądka, powodując utratę apetytu.

Obrzęk węzłów chłonnych

Białaczka, który rozprzestrzenił się na węzły chłonne może spowodować ich pęcznienie. Obrzęk może być widoczne dla rodziców i lekarzy, zwłaszcza węzłów chłonnych zlokalizowanych na szyi i pod pachami.

Dlaczego moje dziecko Czy Clay Biały Stool?

Gliny lub blado białe stolce u dzieci wynikają z braku żółciowym w przewodzie pokarmowym. Wątroba wytwarza żółć, aby pomóc rozbić tłuszcz w strawionego pokarmu, a kolory żółciowych stołek brązowy. Zapalenie wątroby i niedrożności przewodu żółciowego żółć zapobiec przedostawaniu przewodu pokarmowego i powodować blade stolca u dzieci.

Przyczyny zapalenia

Choroby zakaźne, takie jak zapalenie wątroby lub marskość wątroby może podrażnić dziecka, zmniejszając produkcję żółci. Nadmierne spożycie niektórych chemikaliów może również uszkodzić wątrobę, wstrzymać produkcję żółci i spowodować blade stolce.

Przyczyny zatkania

Kamienie w przewodzie żółciowym i raka wątroby, dróg żółciowych i trzustki, może blokować żółci z wejściem układu trawiennego dziecka. Wyściółka przewodu żółciowego może również ograniczyć w czasie.

Dodatkowe objawy

Dziecko z bladymi stołki połączonych z gorączką, żółtaczka (pożółkły skóry i oczu), cola kolorze moczu, utrata masy ciała lub bóle brzucha zwykle cierpi z powodu problemu z wątroby, trzustki i dróg żółciowych.

Pale Taboret u niemowląt

Dzieci urodzone z zablokowaniem ich dróg żółciowych - stan zwany atrezji dróg żółciowych - będzie miał blade stolce, a także pożółkły skóry i utrata masy ciała. Objawy zazwyczaj pojawiają się w ciągu pierwszych sześciu tygodni życia.

Rozważania

Ze względu na wiele możliwych przyczyn blade stolce u dziecka, jak i poważnych powikłań, które mogą spowodować, ubiegających się o poradę do lekarza jest bardzo ważne. Testy mogą określić dokładną przyczynę i określić odpowiednie leczenie.

Nietolerancja białka mleka w małych dzieci

Nietolerancja białka mleka w małych dzieci


Podniecenie staje się nowym dominującym jest czasem w cieniu wybredny dziecka. Trochę Fussing to jedno, ale nadmierne płacz jest powodem do niepokoju dla większości rodziców. Kiedy płacze towarzyszą inne objawy, wyjazd do lekarza jest uzasadnione, aby ustalić, czy Twoje dziecko ma nietolerancję białka mleka, alergią na mleko krowie.

Tło

Mleko krowie jest podstawą do regularnego wzoru dziecka, ale niektóre dzieci nie mogą tolerować białka mleka. Ich układ odpornościowy reaguje walczyć go, powodując objawy alergii. Większość dzieci, które są uczulone na mleko krowie są również uczuleni na mleko kozie, a niektóre są nawet uczulenie na białko sojowe. Dzieci karmione piersią wydaje się mieć mniejsze ryzyko wystąpienia alergii na mleko. Przyczyny alergii na mleko, nie są w pełni zrozumiałe, ale wielu badaczy uważa, że ​​jest genetyczna. Niektóre dzieci wyrastają z alergii przez 5 lat, ale niektórzy nigdy nie wyrastają z tego.

Objawy

Objawy alergii na mleko może być realizowane przez 2 do 3 miesięcy wieku, zwykle o powolnym objawów. Luźne stolce, wymioty, odmowa jedzenia, wysypki skórne i podenerwowanie może wystąpić 7 do 10 dni po spożyciu. Objawy te występują również w innych warunkach, co czyni diagnozę potencjalnie trudne.

Objawy, takie jak wymioty, obrzęk, pokrzywka, krwawa biegunka lub świszczący oddech może pojawić się nagle. W rzadkich przypadkach może być więcej-ciężkie reakcje, które wpływają dziecka oddech, ciśnienie krwi lub skórę.

Diagnoza

Jeśli podejrzewasz alergię na mleko skontaktować się z lekarzem. Weźmie w rodzinie i przeprowadzić badanie przedmiotowe. Może on zlecić badania laboratoryjne, aby wykluczyć inne problemy zdrowotne, w tym stołku i badania krwi i badania skóry dla alergii na mleko. Do badania skóry mała ilość białka mleka jest wprowadzony w skórę za pomocą igły. Podniósł miejsce (bąbel) w miejscu wstrzyknięcia wskazuje możliwość wystąpienia alergii na mleko.

W teście prowokacji doustnej, dziecko zdjęty z mleka na tydzień. Mleko jest ponownie. Dziecko jest obserwowane od kilku godzin do reakcji.

Leczenie

Jeśli karmisz piersią, ograniczyć spożycie produktów mlecznych, jak białko mleka może przejść do mleka matki. Jeśli jesteś formuła karmienia, może być zaleca, aby przejść do formuły na bazie soi. Jeśli Twoje dziecko nie może tolerować tego, lekarz może zalecić hipoalergiczne formuły, w którym białka są w podziale. Większość dzieci tolerować intensywnej hydrolizie formułę. Metoda oparta aminokwas może być zalecane, jeśli hydrolizuje wzór nie pomaga.

Inne wzory

Użyj formuły zatwierdzone przez US Food and Drug Administration (FDA). Koza, ryż i mleko migdałowe nie są uważane za bezpieczne i nie są sugerowane do spożycia przez dzieci. Częściowo zhydrolizowane wzory są dostępne, ale nadal może powodować reakcje i nie są zalecane.

Po przejściu do nowej formuły, objawy powinny ustąpić w ciągu 2 do 4 tygodni. Zazwyczaj lekarz zaleci, aby kontynuować hipoalergiczne formuły, aż dziecko jest 1 roku życia. Wtedy stopniowo przywrócić mleka krowiego do jej diety.

Jak leczyć katar na dziecko

Jak leczyć katar na dziecko

Dziecko dostaje katar z wielu powodów, w tym przeziębienia, grypy, infekcje bakteryjne i alergie do Pet sierść, pyłki i kurz. Dziecko doświadcza także katar, kiedy ona jest ząbkowanie lub jest narażone na dym papierosowy. Według National Library of Medicine w USA Medical Encyclopedia MedlinePlus, wydzielina z nosa może być gruby lub odbarwione i zmieni kolor na żółty lub zielony po kilku dniach. Antybiotyki nie traktują przypadki katar; lekarze nie polecam tej formy leczenia schematu dla niemowląt i małych dzieci. Rodzice mogą traktować ich dziecka katar z prostych środków domu.

Instrukcje

1 Ssij się śluz. Rodzice mogą wykorzystywać respiratory nosa do zasysania nadmiaru śluz z jamy nosowej. Aby użyć pompki, rodzice muszą położyć swoje dzieci na plecach na wygodne poduszki. Zgniatać czujnika na aspirator i włożyć końcówkę do nosa dla niemowląt. Delikatnie zwolnić żarówki i wyciągnąć końcówkę. Umieścić śluz na tkanki, które będą wyrzucać. W zależności od częstotliwości katar, rodzice mogą mieć do kontynuacji tego procesu, co dwie godziny. Niemowlęta mogą się wybredny podczas procesu czyszczenia. Drogeriach i sklepach sprzedaje respiratory akcji w swoich korytarzach dostaw dziecko.

2 Pobierz nawilżacza. Gdy poziom wilgotności w domu jest zbyt niska, to prowadzi do podrażnienia nosa i gardła. Nawilżacz leczy przeziębienia, alergii i chorób dróg oddechowych, w tym katar. Rodzice dodać destylowanej lub wody zdemineralizowanej do nawilżacza. Według MayoClinic.com, woda z kranu zawiera minerały, które sprzyjają rozwojowi bakterii w nawilżacze. Strona internetowa mówi też te minerały występują jako biały pył na meble.

Rodzice powinni rozmawiać z pediatrów swoich niemowląt, zwłaszcza jeśli dzieci cierpi na astmę lub zakażenia układu oddechowego. Pediatrzy są w stanie polecić marek nawilżaczy, które działają najlepiej w przypadku niektórych chorób. Rodzice muszą monitorować poziom wilgotności i utrzymuj maszyn w czystości, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii i pleśni.

3 Dodać soli spray do nosa nawadniania, aby zapobiec śluz budować. University of Michigan Health System zapewnia przepis na dokonanie w domu spray do nosa. Wymieszać 1/4 łyżeczki. koszernego lub wytrawiania soli, 1/4 łyżeczki. sody oczyszczonej i 8 uncji ciepłej wodzie destylowanej. Miesza się roztwór, aż składniki równomiernie rozdzielone. Dodać roztwór do ssania nosa z żarówką

Rodzice powinni puchar głowy ich niemowląt w dłoni rąk i pochylić się nad zlew lub umywalkę. Roztwór lekko ścisnąć do jednego nozdrza, aż wyjdzie z drugiej. Niektóre rozwiązania będą płynąć do gardeł niemowląt i powodować kaszel. Mieć ręcznik lub serwetkę gotowy do plucia. Powtarzaj ten proces, cztery do sześciu razy dziennie. Rodzice, którzy nie chcą, aby ich własne rozwiązanie może zakupić gotowe spraye w lokalnych aptekach. Według MedlinePlus, nie należy stosować żadnych aerozoli over-the-counter nosa więcej niż trzy dni na i trzy dni wolnego.

Co powoduje, że gaz w dziecko?

Normalne niemowlę może przekazać gazu do 23 razy dziennie, według WebMD. Podczas gazu normalnej, zdrowej części życia może być niepokojąca dla rodziców, gdy niemowlę zostaje zasmuceni dyskomfort lub ból to powoduje. Niemowlęta mogą się denerwować przez ich niezdolność do uwolnienia gazu, który powoduje ból i wzdęcia. W większości przypadków gazu są nieszkodliwe dla niemowląt, powodowane przez codzienną aktywność i jest łatwa do wyleczenia.

Płacz

Jednym z powodów niemowlęta są bardziej podatne na gaz niż dzieci starsze lub dorośli dlatego, że płaczą częściej, zgodnie z WebMD. Przyczyny płaczu niemowląt połykać powietrze, które mogą zostać uwięzione w swoich żołądkach jak gaz. Niemowlęta mogą się denerwować, ponieważ mają trudności uwolnienia gazu lub dlatego, że jest bolesne, co im się płakać jeszcze bardziej. Gaz może być również pogarsza kolka, w warunkach, w których niemowlę płacze pocieszyć przez długie okresy czasu, co pozwala na ich połknąć duże ilości powietrza.

Techniki karmienia

Pozycjonowanie niemowlę z brzuchu nad głową podczas karmienia może zwiększyć powstawania pęcherzyków gazu, ponieważ powietrze nie może oddzielić się od mleka. Typ butelki używasz może być również zwiększenie ilości powietrza twoje jaskółki dziecięce. Wybierz butelki z sutków wolno przepływu i torby, które zapaść jak dziecko wpada im pomóc dziecku uniknąć połykania nadmiaru powietrza. Może to również być pomocne, aby dać dziecku kilka minut po posiłku przed odbijanie jej, pozwalając czasu na powietrzu, aby ponownie, oddzielnie od mleka.

Trawienie

Niemowlęta naturalnie wytwarzają gazy jak trawić laktozę, białka i innych składników odżywczych we wzorze lub mlekiem matki, według ColicCalm.com. Zjedzonej przez matkę, gdy karmi piersią niemowląt może również bardziej podatne na gaz, taki jak warzywa krzyżowe kwaśnym warzyw i owoców. Niemowlęta mogą również wystąpić gazu z żywności są z nietolerancją, takich jak nabiał, soja i produkty z orzeszków ziemnych z diety matki. To może pomóc w celu zmniejszenia jej matka spożycie żywności, które podrażniają żołądek noworodka, podczas gdy ona jest karmienie piersią.

Zabiegi

Istnieją różne opcje leczenia dostępnymi dla gazu niemowląt. Naturalne środki zaradcze obejmują wodę problemem, który jest wykonany z ziołowych rozwiązanie koperkiem i innych ziół żołądkowych-kojący; pozwalając kilku minut na powietrzu, aby oddzielić od mleka w żołądku przed odbijanie swoje dziecko; i masuje plecy niemowlęcia lub żołądka w celu uwolnienia gazu. Simetikon niemowląt spada też można kupić bez recepty, aby złagodzić niemowląt objawy gazu.

Powodów Dziecko może nie przybrać na wadze

Powodów Dziecko może nie przybrać na wadze


Jeśli dziecko zjada odżywcze diety, będzie mógł wykonywać na swoich możliwości i uniknąć chorób, takich jak otyłość i cukrzyca. Niektóre dzieci, nawet tych, którzy jedzą zdrową dietę, nie przybierać na wadze w porównaniu do swoich rówieśników. Może być wiele powodów, a przyczyną zdecydowanie powinien być ustalony, ponieważ niedowaga może prowadzić lub być oznaką problemów zdrowotnych.

Pokarmowego / zaburzenia metaboliczne

W okresie niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa, żywienie dziecka jest przede wszystkim z mleka. Jeśli Twoje dziecko ma problemy z trawieniem lub pochłaniania niektórych składników odżywczych w mleku, takie jak białka i tłuszczu, może to być oznaką zaburzeń trawienia. Twoje dziecko może być nietolerancją laktozy lub alergię na niektórych środkach spożywczych. Waga dziecka może stagnacji lub zmniejszyć w zależności od tego, ile z tych pokarmów zje. Jeśli dokonasz zmian w diecie dziecka, ale znaleźć objawy pozostać, dziecko może mieć zaburzenia metaboliczne i powinny być kontrolowane przez lekarza.

Refluks żołądkowo-przełykowy

Refluks żołądkowo-przełykowy jest stan, w którym jedzenie cofa się do przełyku po jedzeniu, co powoduje twoje dziecko regurgitate. Według National Institute of Diabetes i przewodu i choroby nerek, stan zazwyczaj znika sam w wieku około jednego lub dwóch. Wzrost dziecka może zostać przerwane i może nie przybrać na wadze, jeśli jego stan jest poważny. Karmienie dziecka grubsze substancje, takie jak mleko z zbóż i utrzymanie go w pozycji pionowej w czasie karmienia może pomóc, a lekarz może także zalecić pokarmy bogate w kalorie i rura-karmienia.

Dietetyczne / Zagadnienia rodzicielska

Twoje dziecko po prostu nie może być coraz kalorii on potrzebuje; odmowa jedzenia, podenerwowanie i trudności w połykaniu niektórych pokarmów to tylko wierzchołek góry lodowej. Problemy psychiczne i społeczne mogą wpływać na nawyków żywieniowych dziecka. Zaburzenia zdrowia psychicznego rodzicielskiej lub nadużycia czy zaniedbania mogą prowadzić do zaniedbania, jeśli chodzi o karmienie dziecka. Aby uzyskać dziecko na wadze, zwiększyć jego spożycie kalorii, dodając ser, śmietanę lub masło do warzyw. Możesz też dać mu kalorii napoje mleczne wzbogacone.

Choroba i leki

Choroba może przynieść na spadek apetytu u dziecka, które może powstrzymać go od tycia. Grypa żołądkowa, infekcje górnych dróg oddechowych i zakażenia dróg moczowych mogą prowadzić do utraty apetytu i utrata masy ciała. Niektóre leki mogą również utrzymać dzieci z przybraniem na wadze. Według babycareadvice.com leki do wrzenia pod chłodnicą zwrotną, kolki, gazu i infekcje mogą zmniejszenia apetytu dziecka, jeśli są brane przez dłuższy okres czasu.

Jak stracić Dziecko Waga Dzień po dniu

Jak stracić Dziecko Waga Dzień po dniu


Kiedy wychodzi z ciążą i porodem, biorąc na siebie zadanie zmniejszenie masy ciała dziecka może być trudne. Ilość masy, że nosisz zależy prawdopodobnie na genetyce i ile waga Ci zdobyte w czasie ciąży. Kluczową sprawą w tym czasie jest dziecko i własne zdrowie i odzysku. Skupić się na niewielkie zmiany stracić waga dziecka dzień po dniu. Nawet nie próbuj diety lub ćwiczeń, aż Twój sześć tygodni po porodzie powołania. Jest to szczególnie ważne, jeśli karmisz piersią.

Instrukcje

1 Upewnij się, aby mieć szybki smoothie na śniadanie. Ten jest idealny dla młodych matek, gdyż są przenośne. Złóż je z mleka migdałowego, jagód i bananów. Dodaj szpinak lub inne warzywko dla podbicia odżywczej. Dostosować go do swoich upodobań. Wrzucić składniki w blenderze i wyborny koktajl.

2 Dodaj dobre tłuszcze w diecie. Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, jak tłuszczu jest większa ilość kalorii niż białka i węglowodany. Jest to klucz do wyboru dobre tłuszcze, takie jak olej z oliwek i awokado. Skropić oliwą z oliwek na warzywa lub mięso pomoże zachować pełną dłużej, co może zapobiec jedzenia niezdrowych przekąsek.

3 Weź 01:59 szybkich spacerów dziennie. Gdy dziecko staje się starsze, zwiększyć czas i długość spacerów. Zacząć od spaceru wokół bloku z dzieckiem w wózku. Zwiększyć do chodzenia 30 do 60 minut dziennie. Podzielić go na dwa spacery, aby to więcej czasu wydajny.

4 podnosić ciężary. Trening siłowy tworzy mięśnie, które przyspieszają metabolizm. Jak może być trudno dostać się do siłowni, trochę hantle i podnosić ciężary w domu. Kupić hantle od 5 do 25 kg., W zależności od poziomu sprawności fizycznej. Czy waga ćwiczenia szkoleniowe, takie jak loki biceps i barku i prasy.

5 nadmiar cukru z diety. Unikaj jedzenia cukierków i sody pitnej. Zawierają pustych kalorii, które nie są korzystne dla zdrowia lub talii.

Wskazówki

 • Czas odzyskiwania będzie dłuższy, jeśli miał cesarskiego cięcia.

Pamiętając o dziecko, które umarło

Pamiętając o dziecko, które umarło


Kiedy umiera dziecko, jest o wiele więcej pytań niż odpowiedzi. W tym czasie z czasem przeważającej smutek, wsparcie od innych, zapewnia środek komfortu osieroconych rodziców i członków rodziny. Chociaż nie można zabrać ból i stratę, można uczcić pamięć dziecka zmarłego na kilka sposobów, które pokazują swoje obawy.

Zapal świecę

Współczującego Znajomi (TCF), organizacja powołana w celu wspierania rodziców, którzy stracili dziecko, sponsoruje coroczne uroczystości oświetlenia świeca na całym świecie. O 7 wieczorem czasu lokalnego, można łączyć się z innymi na całym świecie, aby pamiętać zmarłego dziecka, bez względu na wiek dziecka. Na stronie internetowej grupy można znaleźć usługi lokalne, które witamy tych z każdej wiary, aby przyłączyć się do innych. W 2010 roku, poinformował, że 530 TCF usługi uczestniczył wraz z usługami w kraju w 15 innych krajach.

Wspomnienia pisane

Napisz specjalny wiersz na cześć dziecka, lub użyć jednego takiego jak "Modlitwa po śmierci dziecka" (patrz źródła). Możesz wpisać go, wydrukować i oprawić go. Możesz wybrać, aby uwzględnić go w przemyślany karty. Napisz notatkę z serca o tym, co dziecko rozumie ciebie. Uniknąć w dobrej wierze, ale oklepanych zwrotów, takich jak "On jest w lepszym miejscu" lub "Bóg musiał potrzebne innego anioła." Podczas znaczy dobrze, proste, "Przykro mi z powodu twojej straty i będę myślał o tobie" szczerze czci jego pamięć.

Wesprzyj nas

Wesprzyj nas w pamięci dziecka. Jeśli dziecko zmarł z powodu choroby, dać się znaleźć lekarstwo na białaczkę lub niewydolność nerek lub bez względu na przyczynę śmierci. Sprawdź u członka rodziny lub bliskiego przyjaciela, aby potwierdzić, że rodzice dziecka będą wdzięczni za gest. Można również oddać do domu rodziców wiary. Możesz posadzić drzewo w pamięci chidl jako innej opcji.

Tworzenie Scrapbook

Jeśli były szczególnie blisko dziecka, stworzyć notatniku go uhonorować. Znajdź jak najwięcej zdjęć, jak można zorganizować je w sekcjach. Jeśli masz setki zdjęć, nie czujesz, że potrzebujesz, aby włączyć je wszystkie w notatniku, choć. Wykonywanie kopii wszelkich zdjęć, które szczególnie lubią i dają ci do rodziców dziecka. Spisać swoje wspomnienia dziecka i opisać jego cechy szczególne. Zapytaj innych członków rodziny lub znajomych, aby przyczynić się swoimi przemyśleniami, jak również.

Jak karmić dziecko mało witaminy E

Jak karmić dziecko mało witaminy E


Jeśli nawyki żywieniowe Twojego dziecka są błędne, ponieważ wiele dzieci są, to może być wyzwaniem karmić jej tyle witaminy E. Używaj tych pomysłów, aby upewnić się, że dziecko dostaje mnóstwo.

Instrukcje

1 Posypać z kiełków pszenicy do owsianki dziecka lub na zimno zbóż. Każda łyżka ma 2 mg witaminy E.

2 wypadania jagody do swojej cieście naleśnikowym. Pół szklanki jagód ma 1,5 mg witaminy E.

3 Fix kolejny PB & J! Masło orzechowe oferuje 1 mg witaminy E na łyżkę.

4 Dodaj nasiona słonecznika do muffin i szybki chleb receptur. Jedna czwarta filiżanka ma 7,5 mg.

5 Crunch na jak migdały, orzechy nerkowca, laskowe i nasion dyni na przekąski. Orzechy mają około 7 mg witaminy E na 1/4 kubka.

6 Mash słodkie ziemniaki do gładkich puree. Każdy słodki ziemniak ma 5mg.

7 Dine na łososia parze brokuły na stronie. Trzy uncje łososia (o wielkości talii kart) zawiera 1,3 mg i 1/2 filiżanki brokułów ma prawie 1 mg witaminy E.

8 Smak trochę kremowy guacamole z pieczonymi chipsami tortilla. Awokado ma od 2 do 4 mg.

9 pomocą witaminy E oleje bogate gotowania. Rzepakowy, olej słonecznikowy, kukurydziany, sojowy i słonecznikowy ma 6 do 8 mg witaminy E za łyżkę.

Wskazówki

 • Zalecane diety Świadczenia (RDA) dla witaminy E, w miligramach (mg), są: niemowlęta 0 do 6 miesięcy, 3 mg; niemowlęta w wieku 6 do 12 miesięcy, 4 mg; Dzieci 1 do 3, 6 mg; Dzieci od 4 do 10, 7 mg.
 • Witamina E jest przeciwutleniacz; chroni organizm przed szkodliwymi wolnymi rodnikami. Jest ona związana z zapobieganiem rakowi, zwyrodnienia plamki żółtej i choroby serca.
 • Witamina E jest jednym z wielu wypadkach ziaren rafinacji. W przypadku pszenicy miele się do białej mąki, prawie wszystkie witaminy E jest pominięty. Cała pszenica, brązowy ryż i inne produkty pełnoziarniste są znacznie lepsze źródła E niż ich rafinowanych odpowiedników.
 • Jeśli Twoje dziecko odmawia kiełki pszenicy, nie martw się. Jeden posiłek nie będzie złamać lub dobrej diety. Tylko służyć dużo witaminy E-pokarmy bogate i spojrzeć na spożycie dziecka przez trzy do pięciu dni.
 • Poczekaj, aż dziecko wynosi co najmniej 1 rok przed wprowadzeniem pokruszone orzechy. To pomaga zapobiec alergii.
 • Orzechy i masło orzechowe można zadławienia zagrożenie dla małych dzieci. Zastanów czekając dzieci są 3 lub 4 zanim zaoferuje je.

Porady na temat Dziecko Terapeutów

Porady na temat Dziecko Terapeutów


Jeśli Twoje dziecko wydaje się smutne, wycofane, zły, lub doświadczyła traumy, konieczne jest, aby umówić się na wizytę u psychologa dziecięcego lub terapeuty. Wybór odpowiedniego dorosłych rozmawiać z dzieckiem, szczególnie samotnie, może być denerwujący. To może być trudne, aby umieścić swoje zaufanie do drugiej osoby, jeśli chodzi o swoje dziecko. Twoje dziecko może być w stanie porozmawiać z terapeutą o rzeczach może czuć się nieswojo na myśli z tobą sam.

Kto powinien zobaczyć terapeuta dziecka?

Dzieci, które zostały niedawno przeniesione, miał śmierć w rodzinie, doświadczony lub oglądany jakiś rodzaj gwałtownego urazu, mają rozwiedzeni lub w separacji rodziców, nie chcę iść do szkoły, mają problemy behawioralne, wydają się smutne lub depresji, zostały wycofane i wygrane 't zabawy z innymi dziećmi, lub wydaje się, że coś im przeszkadza, że ​​nie będzie rozmawiać o są dobrymi kandydatami do zobaczyć terapeuta dzieci. Oczywiście, istnieje wiele innych powodów, rodzic będzie zdecydować się na dziecko do terapeuty. Nie ma powodu, jest zbyt mały lub zbyt głupie - jeśli dziecko wydaje się Państwu z jakiegokolwiek powodu, biorąc go do terapeuty dziecka jest dobry pomysł.

Jak wybrać terapeutę dziećmi

Zadzwoń lub odwiedź lekarza opieki podstawowej do zaleceń terapeuty dziecka, który mieszka niedaleko Ciebie i poświadczeń, którym ufasz. Poprosić o CV lub referencje zanim zabrać dziecko by go zobaczyć. Psycholodzy licencjonowani są wymagane w Stanach Zjednoczonych, aby mieć doktorat lub Psy.D doktoranckich, więc określić, czy terapeuta ma tych poświadczeń. Psychologiczne pracowników socjalnych będzie miał przyrostek "LCSW" po ich nazwie, która wymaga, aby terapeuta magistra lub stopień doktora w pracy socjalnej. Albo jest dopuszczalny poziom dla terapeuty dziecka - unikać doradców lub terapeutów bez stopnia, lub którzy nazywają siebie "trenera". Zawsze odwiedzić terapeutę się z wyprzedzeniem, aby się czuć na terapeutę, a następnie zabrać ze sobą dziecko, aby zobaczyć, jak reaguje. Jeśli Twoje dziecko wydaje się nieśmiały wokół terapeuty na początku, to jest OK. Jeśli w końcu nagrzewa się i jest w stanie porozmawiać z terapeutą, może to być dobry człowiek na dziecko, aby zobaczyć. Zaufaj intuicji - jeśli dziecko wydaje niepotrzebnie nieśmiały lub zdenerwowany wokół terapeuty, należy wybrać inny terapeuta dziecko będzie zazębiać się z.

Co powiedzieć terapeuta dziećmi

Zanim Twoje dziecko spotyka się z terapeutą, wyjaśniają wszelkie sytuacje lub wydarzenia w życiu dziecka, które mogą być denerwujące go. Powiedz, dlaczego terapeuta obawia się o swoje dziecko i wyjaśnić, co masz nadzieję uzyskać z sesji. Jeśli lekarz wydaje wycofane lub defensywny, możesz wybrać innego Pocieszyciela, aby spotkać się ze swoim dzieckiem. Chociaż może to być straszne, ważne jest to, że dziecko spotyka sam na sam z terapeutą. Są rzeczy, dziecko może powiedzieć przed terapeutą sam, że może on być niewygodny mówiąc przed tobą. Ważne jest, że Twoje dziecko ma z kim rozmawiać o tych sprawach z.

Białe Badania morfologii krwi dla dzieci

Białe Badania morfologii krwi dla dzieci


A białe badania morfologii krwi mogą być sortowane według pediatry dziecka jako część normalnego sprawdzanie pediatrii. Biały badanie morfologii krwi może być również zlecone przez lekarza, jeśli jest zaniepokojony dziecko cierpi z powodu infekcji, choroby lub reakcji alergicznej.

Co to jest

Białych krwinek jest badanie krwi dziecka, aby ocenić, jak wiele białych krwinek obecnych w jej pełną morfologię krwi. Białe krwinki są komórki, które atakują i usuwają bakterie, infekcje i wirusy z organizmu.

Znaczenie

Niska liczba białych krwinek może zobaczyć lekarza, jeśli dziecko jest narażone na ryzyko zakażenia lub jeśli już cierpi na zakażenie, wirus lub choroba. Zbyt wiele lub zbyt mało białych krwinek może mieć wpływ na układ odpornościowy dziecka. Jeśli Twoje dziecko nie czuł zmęczenia lub zostały nieprawidłowo zasinienie łatwo, biały Badanie morfologii krwi lekarz może pomóc zrozumieć, dlaczego.

Jak próbek pobranych

Badanie morfologii krwi biały zostanie podjęta przez lekarza. Pielęgniarka pobrać krew z żyły dziecka. Dla niemowląt, krew może być pobierana z pięty nogą. Dla dzieci igła zostanie włożona do wnętrza stawu łokciowego lub górnej strony. Krew jest cofnięta i zebrano w fiolki lub strzykawki.

Hrabia zdrowy Krew dla Dzieci

Zdrowych postać białych krwinek wynosi od 3,000 do 10,000 krwinek białych na mikrolitr, ale dokładny zakres jest zależny od wieku i płci dziecka. Dowolna liczba, która się powyżej lub poniżej zakresu zdrowego można uznać za problem, a lekarz może chcesz uruchomić dodatkowe testy na dziecko.

Nieprawidłowe wyniki

Niski poziom białych krwinek testu oznacza, że ​​Twoje dziecko ma zmniejszoną liczbę komórek choroby i zakażenia walcząc w jego krwi. To może prowadzić do zwiększonej lub przypadek zakażenia wirusem. Wysoka liczba białych krwinek pokazuje, że Twoje dziecko ma zbyt wiele komórek do walki z chorobą w jego krwi. Wzrost w dużej liczby białych krwinek może oznaczać, że dziecko walczy infekcji, choroby lub wirusa.

Co zrobić, jeśli dziecko w klasie ma wszy

Co zrobić, jeśli dziecko w klasie ma wszy


Wszy są małe, bezskrzydłe owady, które żyją wśród ludzkich włosów i żywią się krwią głowy. Wszy nie może wskoczyć lub latać; Zamiast tego, czołgać się z jednego zakażonego głowy na drugą.

Identyfikacji wszy

Dorosłych w otoczeniu klasie powinni pamiętać żadnego spójnego zarysowania głowy. Drażliwość z powodu braku snu mogą być również objawem zakażenia, ponieważ wszy są najbardziej aktywne w nocy. Raz pojawiły się te objawy, dorośli powinni sprawdzić skórę głowy dziecka do jaj wszy, zwanych gnid lub wszy dorosłych. Gnidy są maleńkie białe plamki, które przywiązują do trzonu włosa, w pobliżu głowy. Dorosłych wszy są w przybliżeniu wielkość nasion sezamu i szybko czołgać się na skórze głowy.

Leczenie

Gdy dziecko zdiagnozowano wszy, powinien być odesłany do domu, aby rozpocząć leczenie. Zabieg ten obejmuje mycie zainfekowane odzież i pościelą w gorącej wodzie, stosując pediculicide (lek wszy) na skórę głowy i czesanie żadnych gnid z grzebieniem drobnych zębach.

Zasady szkolne

Wiele państw przyjęło politykę bez nitów, zakazujące dzieciom z klasy do momentu wznowienia nie gnidy są widoczne na głowie. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, jednak nie polecam tej polityki, decydując się na uczniów, aby powrócić do klasy po rozpoczęciu leczenia, stwierdzając, że, mimo wszy są uciążliwe, nie rozprzestrzeniać choroby.

Zapobieganie

Mimo, że kontakt z głową do głowy to najprostszy sposób wszy głowy rozłożone, mogą również indeksować na czapki, szaliki i szczotki do włosów. Dzieci Nie zaleca się udostępnić te elementy z kolegami z klasy.

Jakie są najlepsze przekąski karmić dziecko, które jest niedowaga?

Jakie są najlepsze przekąski karmić dziecko, które jest niedowaga?


Jedzenie wzory małych dzieci mogą być nieprzewidywalne i niekonsekwentny. Mogą jeść wszystko na swoim talerzu podczas śniadania i nie chcą jeść w czasie kolacji. Jeśli twój maluch jest niedowaga może być z powodu niewłaściwego odżywiania lub niezrównoważonej diety. Czynniki dziedziczne i genetyczne mogą być również winne. Aby uzyskać malucha do nadwagi, nie musisz się do zwiększenia wielkości porcji, które zjada, po prostu trzeba dostosować pokarmów, które go karmić.

Wysokokaloryczne, żywności o wysokiej zawartości tłuszczu

Monitorować swoje dziecko, aby zobaczyć, które pokarmy lubi i skupić się na wzmacnianie tych produktów z masła, ser, pół na pół, ser, margaryna, olej i majonez. Dodaj sosem zanurzenie lub pad masła do swoich warzyw wyboru. Umieścić jego chleb masłem miękkie masło i dodać do swoich puree. Makarony pełnoziarniste i kremowe zupy mogą być dania dekorować tartym serem dodać więcej kalorii. Daj maluch mleko i Mleko produkty mleczne zamiast alternatyw niskotłuszczowych.

Owoce i warzywa

Obsługiwać owoce dzieci, które są bogate w kalorie, takie jak awokado, banany, mango i papai. Suszone owoce, takie jak morele, rodzynki i craisins są również dobre opcje. Jeśli twoje dziecko nie lubi jedzenia owoców, dać mu trochę lody lub jogurt grecki i wymieszać owoce do niego.

Pokarmy bogate w białko

Sprawdź, paluszków z kurczaka i paluszki rybne dla swojego dziecka i wykorzystać grubą warstwę cienkiej panierce. Służyć posiłek z ulubionym sosem zanurzenie dziecka. Na przekąski można służyć deli plasterków wędlin, serów ciąg lub kurczakiem wykonane z majonezem. Jajecznica, gotowane w maśle, są dobrym źródłem białka i można wymieszać z serem i szynka, indyk w nich. Dzieci mogą także klopsiki wykonane z indyka parterze lub wołowiny. Podawać sos z mięsa w miarę możliwości.

Skrobiowych

Naleśniki, francuskie tosty, babeczki, paluszki, bułeczki i makaron są wszystkie skrobie, które mogą być wykorzystane do zwiększenia masy ciała dziecka. Dodaj syrop do naleśników i góry francuskie tosty z Twojego dziecka ulubioną polewą. Pasta może być przygotowana w oliwie z oliwek lub masła. Sprawdzić pełnoziarnistych, produktów bogatych w błonnik, ponieważ mają one często więcej kalorii niż ich przetworzone alternatyw. To brązowy ryż i pełnoziarniste pieczywo i makarony.

Efekty roztoczy na dziecko

Efekty roztoczy na dziecko


Roztocza są niemal mikroskopijne wspólne szkodniki domowe, które żyją w dywany, ubrania i materace. Mayo Clinic mówi, że alergie roztoczy to reakcja systemu immunologicznego białka roztoczy kurzu. Jednak niektóre dzieci mogą być również uczuleni na kurz roztocza, jak również. Jeśli dziecko ma alergię na roztocza, są zazwyczaj również uczuleni na pyłki, pleśń i innych substancji drażniących. Roztocza są powszechne alergeny, a dzieci z rodzicami, którzy mają alergie są bardziej narażone na samych alergii.

Oczy czerwone, swędzące

Roztocza mogą powodować niemowląt mieć czerwone, swędzące oczy. To nigdy nie jest przyjemne dla małego dziecka, a jeśli problem nie ustąpi może wskazywać, że dziecko jest uczulone na więcej niż tylko roztocza. Krople do oczu dla dziecka znaleziono w lokalnej aptece może pomóc uspokoić podrażnione oczy. Twoje dziecko może również wyświetlać inne objawy alergii, jak również, w tym kichanie i katar.

Oczyść swój dom i często zabójca roztoczy kurzu sprayu Spray do dywanów do utrzymania roztocza dala. Dywany próżniowe i wstawcie materac niemowląt z roztoczy kurzu odpornych wykładzin. Te można znaleźć w Internecie lub w niektórych sklepach. Alergia Konsumentów Przegląd WWW zaleca mycie dziecka pościel w gorącej wodzie powyżej 140 stopni i przy użyciu oczyszczacze powietrza HEPA w przedszkolu dziecka.

Astma

Według witryny astmy i alergii informacyjnego, roztocza mogą powodować astmę u niemowląt i dzieci. Astma jest zwykle spowodowane przez alergię, w wyniku sapanie i trudności w oddychaniu. Astma spowodowana alergią na roztocza kurzu zmieni wraz z porami roku, poprawy, gdy jest zimno i sucho i pochodni, gdy pogoda w cieplejsze zestawy.

Jak pozbyć się roztoczy i innych substancji drażniących pomoże dziecku łatwiej oddychać, ale jeśli Twoje dziecko cierpi z ciężką astmą, mogą potrzebować leków, jak również. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli dziecko rozwija się astma z jakiegokolwiek powodu.

Kaszel

Mayo Clinic kategoryzuje kaszel jako objaw alergii na roztocza kurzu. Jeśli zauważysz niemowlę kaszle dużo, a on nie ma zimna, może on cierpieć na alergie roztoczy kurzu. Ten kaszel może spowodować, żeby obudzić się częściej w nocy i może on również płakać z ucisku i bólu w klatce piersiowej. Stopień nasilenia zależy od tego jak złe alergia jest. Niektóre niemowlęta mogą mieć tylko nieznaczne alergii i cierpieć z jednym lub dwoma łagodnych objawów, podczas gdy inne dzieci cierpią z poważnymi formach wszystkich objawów.

Dobre źródła białka metabolizmu żywności, które zwiększają

Pokarmy, które mają wysoką zawartość białka może pomóc poprawić obecne tempo przemiany materii tak, że będziesz bardziej efektywnie spalać kalorie. Jeśli twój metabolizm jest obecnie kształt z powodu zaniedbania lub słabe nawyki żywieniowe, można rozpocząć spożywanie doskonałe źródła żywności wysokiej białka do usunięcia problemu. Istnieje wiele wysokobiałkowych źródeł żywności do wyboru, dzięki czemu można łatwo zróżnicować spożycie białka.

Dlaczego białka są dobre dla ciebie

Żywność o wysokiej zawartości białka mają ważne aminokwasy, które organizm potrzebuje do prawidłowego wzrostu; białka wpływa na wzrost narządów, skóry, włosów, paznokci i mięśni. Uzyskanie odpowiedniej ilości białka może poprawić ogólny stan zdrowia, ale brak niezbędnych białek lub nadmiar białek może mieć negatywny wpływ na organizm. Kiedy jeść zbyt wiele białka, ketony można gromadzić w systemie, tym samym zmuszając wątrobę i nerki do pracy w godzinach nadliczbowych do filtrowania systemu.

Będziemy chcieli, aby zintegrować co najmniej jedno źródło żywności wysokiej białka w każdym posiłku w ciągu dnia, jak również wszystkich przekąsek można konsumować. Dzięki integracji dobre źródło białka w każdym posiłku, będzie w stanie sprostać wymaganiom swojego ciała i poziom energii poprawi znacznie. Ponadto, ponieważ zajmuje znacznie więcej kalorii do strawienia żywności wysokiej białka, można będzie korzystać 25 procent więcej energii, żeby spalić żywności można konsumować.

Ile Spożywać

Zdaniem Izby Żywności i Żywienia z Instytutu Medycyny, dziecko powinno mieć spożycie białka, które jest równoważne z 5 procent do 30 procent ich całkowitego spożycia kalorii. Dorosłych powinna mieć 35 procent ich kalorii obejmującej białka. Białka mogą pochodzić z różnych naturalnych produktów spożywczych, a niektórzy sportowcy wybierają suplementów białkowych dla dodatkowej energii podczas treningu siłowego. Musisz określić niezbędne odżywcze w celu określenia liczby gramów białka, której potrzebujesz.

Skorzystać z kalkulatora kalorii, aby dowiedzieć się odpowiednią kalorii dla kogoś twojego wieku, wzrostu i wagi. Pomnożyć spożycia kalorii o 0,35 dostać procent kalorii, które spożywamy, które powinny składać się z białek. Po Twojej sumie, podzielić ją przez cztery, ponieważ każdy gram białka jest odpowiednikiem czterech kalorii. Na przykład, jeśli okaże się, że należy spożywać 2000 kalorii dziennie, 35 procent swoich kalorii równa się 700 kalorii. Łącznie 700, podzielona przez 4, wynosi 175 g białka, które należy spożywać codziennie do osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia.

Fasola

Wszystkich odmian fasoli są fantastyczne źródło białka; fava fasoli zawiera po prostu więcej niż osiem gramów naturalnych białek w każdej filiżance zużywanej; fasola, albo gotowane lub surowe, mają 3,67 g białka na filiżankę; świeże fasola lima, gdy surowe, ma 10,67 g białka na kielich i jeden kubek z fasoli Mung zawiera surowych 3.13 g białka na kubek. Ziarna są również doskonałym źródłem żywności, ponieważ są niskie w kaloryczności, są witaminy wzbogacone są tłuszczu i są doskonałym źródłem błonnika, zbyt. Jedzenie co najmniej jedną porcję fasoli zwiększy spożycie białka i dodatkowo poprawić swoje zdrowie.

Nasiona i orzechy

Chcesz przekąskę, która jest bardzo bogata w białko? Zacznij spożywanie nasion i orzechów zamiast słodyczy. Na przykład całe pojedyncze kubek migdałów zawiera 30,4 g białka; jeden kubek z całego nerkowca zawiera 20,16 g białka; i jedna filiżanka posiekanych orzechów włoskich zawiera więcej niż 29 gramów białka na porcję. Flaxseeds zaoferować 30,22 g białka na kubek i ziarna słonecznika mają 32,79 g białka na każdy kubek zużytą. Możesz dodać orzechy i nasiona do różnych produktów spożywczych dla dodatkowego smaku i łatwo zwiększyć wartości białka.

Mięsa i innych alternatyw białkowe

Oczywiście, jaja są popularnym źródłem białka. Jaja, gdy albo jajecznica lub na twardo oferują najwięcej białka; jajecznica ma 24,40 g białka na szklankę, jaja na twardo i ma 6,29 g białka na jajka. Trzy uncje pieczoną wieprzowiną dostarczy Ci 21,5 g białka i ryb, takich jak plamiak i karpia są również ładowane z białka. Pojedynczy filet z plamiaka ma więcej niż 36 gramów białka na porcję, i filet z karpia ma więcej niż 38 gramów niezbędnych białek. Istnieje wiele pokarmów wysokobiałkowych, aby spożywać w celu dywersyfikacji diety i dostać wszystkie białka trzeba zwiększyć swój metabolizm szybko.

Najszybszy sposób, aby stracić Dziecko Waga

Ciąża jest opodatkowanie na ciele: rosnące dziecko powoduje choroby rano, pragnienie wszystkich rzeczy tłuste i fobię ćwiczeń fizycznych, ponieważ odnosi się do zdrowia dziecka. (Gratulacje) ze wszystkich tych czynników ostatecznie usunięte po pracy, teraz jest drugi dysk część: utraty wagi dziecka.

Wymień Nursing Bra biustonosz sportowy z

Aby schudnąć szybko, ruch jest koniecznością --- szczególnie cardio. Zwiedzanie jest miła forma ćwiczeń, jak tai chi. Ani działania, jednak spadek funtów szybko. Jeśli szukasz szybkich wyników, wybierz wysokiej wpływ treningu cardio jak kickboxing (jak Twój rosnące dziecko nie miesiącami) lub pracuje. Dla liczby spalonych kalorii poprzez wspólne działania, patrz Zasoby poniżej.

Spójność z ćwiczeń jest równie ważne jak rodzaj ćwiczeń. Staraj się wykonywać trzy do czterech dni w tygodniu. Wyjaśnij to priorytet swojego męża lub partnera, więc może on opieki nad dzieckiem w okresie czasu treningu. Lub zakupić kickboxing DVD i poćwiczyć w domu. Podczas gdy wszystkie matki mają trudności z dostaniem "Alone" czas, to w końcu twoja praca, aby zapewnić można dostać w niektórych ćwiczeń.

Rozważmy Raw Diet

Aby nadać tempa utraty masy ciała, surowa dieta może być dobrym wyborem. Uwaga: Dokładne planowanie i badania przed rozpoczęciem tej diety jest zalecane, ponieważ jest konsultacji dietetyka. Młodych matek, którzy muszą zapewnić witarianie wszystkie poziomy żywieniowe są spełnione podczas karmienia ich noworodka. Podczas przechodzenia do tej diety, suplementy i inne nadzoru z lekarzem, aby sprawdzić poziom składników odżywczych.

Surowe foodism jest dieta, która może rzucić funtów szybko, ponieważ obejmuje spożycie surowych owoców, warzyw, orzechów, nasion i kiełków. Dieta nie zawiera przetworzonej żywności ani żywności wymagającej piekarnik, kuchenkę mikrofalową lub kuchenką. Ogranicza chleb, ciasta, frytki, mięso i nabiał --- wszystkie sprawców przyrostu masy ciała (ale również dobrym źródłem żelaza, białka i witamin z grupy B). Korzyści z surowej diety są przedstawione w książce "12 kroków do surowej żywności": jasne skóry, poprawa nastroju, mniej wystąpienia choroby i szybkiego odchudzania.

Zacznij Craving Zdrowe Jedzenie

Jeśli nie chcesz, aby przejść do surowego diecie, znaleźć sposoby, aby niezdrowe zachcianki zarówno smaczniejsze i zdrowsze. Na przykład, przejdź zamawiania pizzy poprzez własne zamiast --- wykorzystać całe ciasto pszenne i minimalne ilości sera i top z warzywami zamiast kiełbasy lub pepperoni. Nie uciekać od wszystkich tłuszczów: Jackie Keller opisuje w swojej książce "ciało po Baby", że matki powinny jeść zdrowe serce i tłuszcze bogate w przeciwutleniacze, takie jak ciemna czekolada (jeden lub dwa małe kwadraty dziennie), orzechy i awokado.

Jeśli masz czas wolny od pracy, aby spędzić z dzieckiem, a następnie objąć ten czas, aby dowiedzieć się kilku zdrowych przepisów. Dodać kilka nowych sałatki, eksperymentować z zup na bazie bulionu i technik pracy na cięcia w tłuszczach, takich jak gotowanie na parze i pieczenia zamiast smażenia.

Rozpatrzenie

Przechowywać celów odchudzania realistyczne. Książka "Eating wyczekująco" podnosi sprawiedliwego punkt: Minęło dziewięć miesięcy zyskać na wadze, a autorzy raportu biorąc równie dużo czasu, aby stracić na wadze.

Jak Naturalnie stracić Dziecko Waga

Wiele kobiet, które po ich mieć dziecko, nie tracą cały ciężar zdobyte w czasie ciąży. Wiele kobiet boryka się z tym dodatkowy ciężar, szukając szybkiego powrotu do ich rozmiaru sprzed ciąży. Posiadanie dziecka oznacza mniej wolnego czasu poświęcić na treningi, tworząc nowy zestaw przeszkód, aby osiągnąć cele odchudzania. Utrata masy ciała dziecka w sposób naturalny jest o wiele bardziej proste, kiedy kobiety to dziecko w ich rutyny, a nie stara się dopasować inną aktywność w swoich harmonogramach.

Instrukcje

1 karmić piersią swoje dziecko. Lekarze szacują, że karmienie piersią spala dodatkowe 600 do 800 kalorii dziennie. Ten dodatkowy palić pomaga ogromnie z utratą wagi. Pamiętaj, aby jeść 500 dodatkowych kalorii dziennie, aby upewnić się, że dziecko dostaje wszystko odżywiania ona potrzebuje.

2 Idź na spacer. Zamiast pozostając stłoczonych wewnątrz, weź dziecko na zewnątrz w wózku. Take it easy w pierwszym, idąc powoli na krótkich dystansach. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, iść trochę dalej następnym razem. Nie przesadzaj, i pamiętaj, aby cieszyć się świeżym powietrzem.

3 Zaangażuj dziecko w treningi. Dla zwiększenia trudności w treningu wytrzymałości dodanie ciężar dziecka. Przytrzymaj go (ostrożnie!) Podczas wypadów do wzmocnienia nóg. Aby wzmocnić i ton ramiona, położyć się na plecach i wsuń dziecko, trzymając go w powietrzu powyżej piersi. Zabawa dla niego, i dla dodatkowych tonowania swoich ramionach.

4 Pomyśl zdrowe. Unikaj wysokokalorycznych i żywności o wysokiej zawartości tłuszczu. Przestrzegać zdrowej, zbilansowanej diety planu, z dużą ilością białka z chudych kawałków mięsa, plus zbóż, owoców i warzyw.

5 zdrzemnąć. Brak snu prowadzi do niskiego poziomu energii. Aby zrekompensować, większość ludzi dotrzeć do cukru i wysokiej wysokokalorycznych przekąsek na szybki rush energii. Ponieważ te produkty nie zwiększy energię na długo, staje się cykliczne do jedzenia niezdrowej żywności. Uzyskanie jak najwięcej spać, jak to możliwe zapobiega ekstremalne spadki energii, które prowadzą do ciągłych niezdrowe pragnienia i przekąski.

Wskazówki

 • Zawsze należy przestrzegać zaleceń lekarza.
 • Nie należy wykonywać, dopóki lekarz go zatwierdzi.

Jak zrobić dziecko przyrost masy

Jak zrobić dziecko przyrost masy


W dzisiejszych czasach wielu rodziców są zaniepokojeni ich dzieci z nadwagą. Może być również tak niepokojące, aby mieć dziecko, które ma niedowagę i ma trudności zyskuje funtów. Jeśli jesteś rodzicem niedowagi dziecka, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc im przytyć i zachować zdrowie.

Instrukcje

Dieta

1 Dodaj białko i zdrowe tłuszcze do jedzenia dziecka. Chude mięso, produkty sojowe, orzechy i orzechów Butters, pełne mleko i awokado są wszystkie zdrowe i wysokie dodatki kalorii do diety dziecka.

2 Podaj tablicę przekąski. Częste podjadanie na rzeczy takie jak masło orzechowe i krakersy, kostki sera i okazjonalnych ciasteczka mają zawartość kalorii, aby pomóc dziecku przytyć.

3 napoje graniczne podczas posiłku, ponieważ dziecko może wypełnić się zbyt szybko, jeśli pije zbyt dużo wody lub soku z jej kolację.

Styl życia

4 Wizyta pediatry dziecka. Niektóre dzieci cierpią na alergie, które uniemożliwiają im prawidłowe odżywianie absorbujące za ich żywność. Lekarz może zdiagnozować alergię i wykluczyć inne dolegliwości, które mogą uniemożliwiać dziecku tycia.

5 Prowadź dziennik żywności i zobaczyć to z lekarzem. Śledzenia żywności spożycie dziecka na tydzień lub dwa, dzięki czemu można sprawdzić, czy jest on rzeczywiście tyle jedzenia lub jeśli jego kłopoty przybiera na wadze może mieć inną przyczynę.

6 Rozpocznij swoje dziecko na reżim treningowy. Skupić się na siłę out pracy, takich jak szkolenia jogi i pilates, które mogą pomóc w budowaniu masy mięśniowej.

7 Wytrwaj. Bądź cierpliwy i pracy z dzieckiem, aby dowiedzieć się, co będzie najlepsze dla niej.

Wskazówki

 • Należy unikać korzystania z fast foodów do pakowania na funty. Chociaż duża kaloryczność napoje gazowane, słodycze i chipsy wydaje się szybki sposób nabrać swoje dzieci, mają niewiele do wartości nutrional i może powodować dalsze problemy zdrowotne.