adcov.com

dzialanie prysznica parowego

Jak prysznic ze stomią

Stomia jest otwór w brzuchu, przez które odpady są usuwane z organizmu. Brak zakończenia nerwowe w stomii, więc nie przekazują ból lub uczucie. Pacjenci ze stomią nadają z systemem stomii (etui) do zbierania odpadów i utrzymania skóry wokół stomii tak zdrowe, jak to możliwe. Po operacji, lekarze instruktaż na opiekę stomii. Natrysku ze stomii jest prostym procesem.

Instrukcje

Prysznic

1 Zapoznaj się z jak zwykle twoja stomia pojawi. Prysznic jest optymalny czas, aby sprawdzić swoją stomię za zmiany lub nieprawidłowości. Stomii powinna być czerwona i wilgotna (podobny do wnętrza wargi); przetoki nie wszystkie mają ten sam kształt i występ, choć. Poznaj swój własny kształt i rozmiar tak, że jeśli zauważysz znaczące zmiany można powiadomić o tym lekarza.

2 Możesz prysznic z woreczka włączyć lub wyłączyć. Wybór należy do Ciebie. Jeśli woreczek na utrzymanie, prysznic jako normalne i po prostu wysuszyć na zewnątrz torebki po zakończeniu.

3 Jeśli prysznica z woreczka wyłączony, należy najpierw opróżnić woreczek stomijny. Następnie wyjąć zarówno barierę etui i stomia opłatek / skóry. Prysznic jak zwykle. Prysznic jest optymalny czas delikatnie umyć skórę wokół stomii. Woda nie wejdzie stomię lub spowodować szkody lub podrażnienie. Następnie delikatnie osuszyć skórę wokół stomii, a zastosowanie nowego wafla stomii lub bariera skóry do obszaru, a następnie nowej torebki.

Wskazówki

 • Jak stać się bardziej zaznajomieni z stomii, będziesz w stanie określić najbardziej nieaktywne razy, aby usunąć swój woreczek stomijny (albo do kąpieli lub do zmiany torebki). Dla niektórych osób, to pierwszą rzeczą, w godzinach porannych (przed jedzeniem).
 • Jeśli jesteś po prostu opróżniania torebkę pomiędzy zmianami, rozpocząć umieszczając papier toaletowy w toalecie, aby uniknąć rozpryskiwania, usiąść na toalecie i zrozumieć swój woreczek stomijny, trzymając oddolnie. Zwolnić zacisk i obróć ogon woreczka wewnątrz. Pinch mankiet swojego woreczka; mają otwarty koniec na misce ustępowej i uwalniania. Wrap papieru toaletowego wokół woreczka do pchania jej zawartość torebki. Następnie zawinąć papier toaletowy wokół palca przetrzeć wnętrze etui. Obróć ogon torebki z powrotem i ponownie zacisk.
 • Twój woreczek stomijny należy zmieniać dwa razy w tygodniu, aby zapobiec wyciekom i podrażnienie skóry wokół stomii.

Rodzaje Krzesła prysznic dostępne

Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, jeden z trzech dorosłych w wieku 65 lat ma spadek co roku. Spadki mogą prowadzić do poważnych obrażeń, takich jak złamania kości, uraz głowy, a nawet śmierci. Szanse spada wraz z wiekiem, co sprawia, osób w podeszłym wieku najbardziej zagrożone. Falls często zdarzają się w prysznicu, więc znać rodzaje krzeseł prysznicowych, które pomogą zmniejszyć ryzyko upadków.

Taboret pod prysznic

Taborety prysznicowe są opłacalnym sposobem, aby chronić swoją łazienkę dla bliskich, którzy są w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Według AgingCare.com, krzesła prysznicowe zapewniają stabilność i pomoc opiekunów uzyskać seniorów i spod prysznica bezpiecznie. Taborety prysznicowe są najtańszym rozwiązaniem przy zakupie krzesło prysznic. Taborety prysznicowe są bez pleców, mniej miejsca niż inne krzesła i wystarczająco małe, aby zmieścić się na mniejsze kabiny prysznicowe lub wanny. Często są one wykonane z twardego tworzywa sztucznego lub aluminium, aby umożliwić lekkie manewrowanie i się z kabiny prysznica.

Ławki prysznic

Ławki prysznicowe mogą być niestandardowe wbudowany w kabinie prysznicowej, lub można kupić przenośny prysznic ławki w sklepie zaopatrzenia medycznego. Przenośne ławki prysznicowe mają oparcia wsparcia i większą część wypoczynkową w porównaniu do stołka prysznicem, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla większych jednostek wielkości. Wiele ławki prysznicowe mają fotele wyściełane z wodoodpornych materiałów i przyssawek na dole nogawek, aby zapobiec ślizganiu. Ławki prysznicowe również regulacji wysokości, aby umożliwić łatwe przesyłanie z wózka inwalidzkiego. Ten rodzaj prysznicem krzesło pasuje najlepiej w średnich i dużych kombinacji prysznic / wanna.

Krzesła niestandardowy prysznic

Krzesła prysznicowe zwyczaj są różne, ponieważ łączą najlepsze z prysznicem i prysznic ławce stołka. Mają wspomagające oparcia i są w różnych rozmiarach. Krzesła prysznicowe zwyczaj pochodzą również wyposażony w ramionach dla lepszego wsparcia i równowagi. Niektóre modele mogą być na specjalne zamówienie z siedziskiem obrotowym, dzięki czemu osoba przesuwania fotela z boku na bok w celu łatwiejszego kąpieli. Drugs.com zaleca stosowanie krzesło prysznic antypoślizgowa zapobiegające upadkom powinno się zbyt słaby lub zmęczony, by kontynuować sytuację. Gumową dodaje się do dołu krzesła niestandardowy natryskowych zapobiegających ślizganiu. Krzesła niestandardowe można zamówić z kołami na dole, aby pomóc osobie poruszają się w strefie natrysku. Krzesła prysznicowe dopasowane najlepiej w dużych boksów, kabiny prysznicowe i wanny ponadnormatywnych.

Krzesła prysznicowe montowane

Krzesła prysznicowe montowane są bardziej trwałe alternatywą dla przenośnych krzesła. Zamontowane fotele zapewniają stabilną powierzchnię, bez konieczności remontu łazienki. Ten rodzaj prysznicem krzesło jest na stałe przykręcona do ściany i pasuje do ściany, gdy nie jest w użyciu. Niektórzy ludzie wolą używać krzesła prysznicowe montowane w domu i przenośnych krzeseł prysznicowych podczas podróży. Jest wiele rodzajów i stylów krzeseł prysznicowych dostępna, więc porozmawiaj z lekarzem w razie wątpliwości o jaki rodzaj najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Jak nie gipsie Wet biorąc prysznic

Jak nie gipsie Wet biorąc prysznic


Noszenie obsady wymaga pewnej korekty. Nie tylko musisz nauczyć się, jak wykonywać codzienne czynności z poszkodowaną kończynę unieruchomioną w gipsie, trzeba także nauczyć się równowagi z obsadą dodał wagi. Musisz dbać o obsadzie, też. Jeśli oprzeć się na gipsie lub umieścić zbyt dużo wagi na to, to może pęknąć. Jeśli obsada jest zbyt mokra, może wymagać wymiany.

Instrukcje

Instrukcje

1 Owiń obsady w ręcznik frotte. Zakładka krawędzi podpaski pod obu końcach obsady. Ręcznik pomoże chronić obsady powinna się woda lub wilgoć dotrzeć.

2 Przykryć ręcznikiem z plastikowej torbie. Albo owinąć plastikową torbę wokół ręcznikiem lub rozciąć zabezpieczony koniec worka i wsunąć go z obsady.

3. Zabezpieczyć plastikową torbę owijając wodoodporną taśmę wokół górnej i dolnej części obsady. Można również użyć gumki do zabezpieczenia plastikową torbę.

4 Skieruj prysznica od obsady podczas brania prysznica. Jeśli nie można przesunąć głowicy prysznica, kąt twój rannych część od sprayu ciało.

5 Osusz się całkowicie (w tym włosy) Po zakończeniu prysznica.

6 Zapoznaj się z plastikową torbę i ręcznik off obsady.

7 Sprawdź obsady upewnić się, że jest suchy.

Wskazówki:

 • Jeśli obsada zamoknie, może być w stanie osuszyć materiał wewnątrz z suszarki. Umieścić suszarki na niskim poziomie i wdmuchuje powietrze z zewnątrz obsady.
 • Sprawdź plastikową torbę do otworów, jeśli używasz go więcej niż raz.
 • Możesz użyć worek chleba lub torby z jedzeniem dla małych odlewów. Worki na śmieci pracować dla dużych odlewów. Możesz też kupić pokrywę odlewu, który posiada paski samoprzylepne mocujące go w aptekach.
 • Jeśli możesz, zamiast kąpieli brać prysznic. W ten sposób można umieścić rannych części ciała i jego obsadzie poza wanną.
 • Niektóre opatrunki są całkowicie wodoodporne. Można kąpać się, a nawet popływać z nimi. Lekarz zadecyduje, czy wodoodporny obsada jest dla Ciebie najlepszy.
 • Jeśli obsada zamoczenia skóry pod nią może stać się rozdrażniony lub zakażony.
 • Jeśli obsada nie jest całkowicie wodoodporny, nie zanurzać w wodzie.
 • Jeśli umieścisz suszarki na wysokim ustawieniem podczas suszenia swoją obsadę, można poparzyć.

Co dzieje się podczas Tabela prysznic?

Co dzieje się podczas Tabela prysznic?


Ludzie szukają masaż dla wielu powodów. Wśród nich są uzdrowienia, relaks i odprężenie. Bez względu na powód, dla masażu Ostatecznym celem jest, aby czuć się lepiej i zrelaksowany. Tabela prysznic, czasami nazywane prysznic Vichy, można dodać do tego wypoczynku. Podczas prysznicem tabeli można zrelaksować się pod strumieniami ciepłej wody, podczas gdy ciało jest oczyszczone przez terapeutę.

Sekwencja

W zależności od zakładu, prysznic stół nastąpi przed lub po masażu. Przed masażem prysznic stół zapewnia, że ​​są całkowicie czyste i prawdopodobnie zwiększa doświadczenie dla terapeuty. Po masażu prysznic pomaga usunąć olejek do masażu ze skóry. Jest to szczególnie mile widziane w niektórych przypadkach, gdy stosowane są oleje mocno pachnące.

Comfort Level

Niezależnie od tego, przed lub po, prysznic stół zwykle odbywa się zupełnie nago. Z tego powodu należy zdecydować, czy są wygodne z tej nagości, czy nie przed wejściem na prysznic. Niektóre zakłady zapewni klientowi do dyspozycji bieliznę nosić podczas prysznica lub przynajmniej pokrycie genitalia ściereczką.

Mycie Powrót

Większość prysznice tabeli rozpocznie się z klientem twarzą w dół na stole. Stół przeznaczony jest do zamoczenia i ma kanalizacji na bokach. Terapeuta dostosowuje wody do odpowiedniej temperatury, zanim spoczywa na stole. Gdy klient jest zakryte na stole, klient jest mokra od szyi do podeszew stóp. Loofah lub ściereczkę stosuje się następnie do piany całą tylną stronę ciała. Włosy i głowa pozostają nietknięte. Gdy ponownie przepłukuje terapeuta poprosi klienta przewracać.

Turning Over

Jest w tym momencie, że pewien dyskomfort może zaprezentować się. Jeśli nie zostały dostarczone z jednorazowej bielizny i są całkowicie nagie nie ma sposobu, aby uniknąć narażania genitalia i piersi do terapeuty. Ta ekspozycja nie trwa długo, ale zdarza się, więc być na to przygotowany. Większość terapeutów obejmie genitalia ściereczką, a w przypadku piersi klient może zażądać, że są one objęte.

Mycie przedniej i Wnioski

Proces ten jest powtarzany, a przednia część ciała jest mokry się znów unika się głowy i twarzy. Klient jest ponownie umyć mydłem, a następnie spłukać. Po zakończeniu, terapeuta będzie opuścić pokój, gdy klient wysycha. Większość terapeutów pomoże klientowi w siedzi przed opuszczeniem pokoju.

Korzyści Odchudzanie prysznice parowe

Prysznice parowe mogą być bardzo korzystne dla utraty wagi i ogólnej detoksykacji. Gdy pocenie ciała z powodu pary z prysznicem lub sauny, dodatkowe płyny i toksyny są wydalane przez skórę. Tracisz głównie masy wody, dlatego ważne jest, aby pić płynów przed i po prysznic parowy. Wielu sportowców, jak korzystać z pryszniców parowych tuż przed imprezie sportowej, ponieważ jest to łatwy sposób, aby szybko schudnąć. Jest to ważne dla dżokejów i gimnastyków, którzy muszą utrzymać beztłuszczową masę.

Ważne Czynniki

Będziesz uzyskać jak największe korzyści z chloru prysznic parowy. Filtr chloru można znaleźć za 25 dolarów w lokalnym sklepie dla majsterkowiczów lub w Internecie. Jest to szczególnie ważne, jeśli cierpią z powodu astmy lub alergii, ponieważ wdychanie chloru jest szkodliwe dla płuc.

Stress Relief

Prysznice parowe również pomóc osobie schudnąć poprzez zmniejszenie stresu. Kiedy człowiek jest bardzo obciążony, a jej poziom kortyzolu są bardzo wysokie. Powoduje to, żeby zawsze być w stanie wysokiej gotowości, co czyni ją bardziej prawdopodobne, aby przybrać na wadze. Stres utrzymuje wagę na.

Metabolizm Booster

Pary mogą zwiększyć metabolizm. Gdy metabolizm jest powolny, spalamy kalorie znacznie wolniej i mają tendencję do przybierania na wadze szybciej. Gdy metabolizm jest wysoka, mamy tendencję do spalić kalorie szybciej i przybierać na wadze wolniej. Robienie prysznice parowe często może przyczynić się do zwiększenia naturalny proces funkcji metabolicznych.

Relaks mięśni

Prysznice parowe również pomóc zrelaksować mięśnie, co jest bardzo pomocne dla ludzi, którzy cierpią z powodu zapalenia stawów lub innych warunków, które obejmują mięśnie i więzadła. Kiedy mięśnie są zdrowe, człowiek czuje się lepiej, które mogą pośrednio prowadzić do zwiększenia utraty wagi.

Inne korzyści parowa prysznic

Pryszniców pomocy pary w celu uwolnienia toksyny z wewnątrz tkanek ciała. Proces ten powoduje, że organizm do zwiększenia produkcji przeciwciał. Przeciwciała się do zwalczania zakażenia i choroby, dlatego prysznice parowe są stosowane jako leczenie raka i innych chorób.

Prysznice parowe pomóc także do pomocy na układ oddechowy. Parowa pomaga usunąć nadmiar śluzu i pomaga naturalny proces oczyszczania organizmu. Prysznice parowe przyczyni się do poprawy funkcji limfy, co pomaga w zapobieganiu raka.

Jak chronić się Stoma Podczas prysznic

Życie z stomii, chirurgicznie stworzony otwór, który może zastąpić funkcje jelit, dróg moczowych lub z oddychaniem po usunięciu ważnych organów, wymaga wielu zmian w stylu życia. Jako takie, pacjenci mogą być niechętnie prysznicem po urostomii lub kolostomii gabinetach lub tracheotomii. Nawet więc, regularne prysznica jest niezbędne do higieny osobistej. To także psychiczne sposób, aby powrócić do normalności po operacji. Chyba, że ​​lekarz mówi inaczej, ludzie z stomii może rozpocząć ponownie, kiedy tylko prysznica są fizycznie w stanie. Stomii, szczególnie u pacjentów chorych tracheotomii, należy wziąć kilka środków ostrożności podczas kąpieli.

Instrukcje

1 Tarcza stomię tchawicy z pokrywą dostępnego z lekarzem, suchą szmatką lub śliniaczek dziecka, zapinana na plastikowy stroną na zewnątrz. To pozwala oddychać, zapobiegając przedostawaniu się wody do stomii i przechodząc bezpośrednio do płuc. Stomas z procedurami kolostomii i urostomii nie trzeba ekranowania podczas prysznicem.

2 Trzymaj spray prysznic lub wąż na piersi ze stomią tchawicy w celu ograniczenia ekspozycji na wodę. Prysznic do zwykłej preferencji z urostomii lub kolostomii stomii.

3 Z urostomii i kolostomii stomii, określić, czy chcesz wziąć prysznic z lub bez worka zbiórki odpadów. Oba są do przyjęcia, ale możesz czuć się bardziej komfortowo prysznica z etui w pierwszych tygodniach po zabiegu, jak można się przyzwyczaić do funkcji stomii jest. Gdy jesteś gotowy, aby wziąć prysznic bez woreczka, może chcesz zdobyć pas pochłaniającą stomijnego do noszenia po kąpieli, aby zapobiec wydostawaniu się odpadów podczas etui jest wyłączony.

4 Oczyść urostomii lub kolostomii stomii z ciepłą wodą i miękką ściereczką podczas brania prysznica. Delikatnie ciśnieniowego stoma zaczyna krwawienia, co jest normalne, ze względu na drobnych naczyniach krwionośnych. Ze względu na ryzyko wystąpienia wody lub mydła w płucach, nie czyścić stomię tchawicy, podczas gdy pod prysznicem.

5 Użyj łagodnego mydła, które nie pozostawia podczas brania prysznica. Mydła nawilżające lub oleiste może pozostawać na skórze i zakłócać przyczepność Kolekcja etui odpadami jest. Mocno perfumowane mydła i produkty do kąpieli może drażnić skórę wokół stomii.

6 Pat stomia delikatnie wysuszyć ręcznikiem po kąpieli. Nie stosuje się żadnych talku lub chusteczki czyszczące do stomii, jak też, że może zakłócać zdolności adhezyjnych Kolekcja etui odpadami jest.

Wskazówki:

 • Monitorowanie wzorców odpadów z urostomii lub kolostomii stomii. Ostatecznie może być w stanie do czasu swoje prysznice kiedy najrzadziej na wytwarzanie odpadów.
 • Pomimo konieczności ochrony stomię tchawicy, ciepłe prysznice też są korzystne, ponieważ są one źródłem dodatkowej wilgotności.
 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli stomia krwawi nadmiernie lub pozostaje podrażniona przez dłuższy okres czasu.

Jak chronić Wyprysk Podczas prysznic

Woda jest jednym z najgorszych rzeczy, do stosowania na skórę, która jest obecnie w aktywnej wyprysk wybuchu. Woda i wyprysk po prostu prowadzić do gorszego wybuchu. W celu utrzymania ciała w czystości i zapobiec pogarszaniu się wypryski, należy utrzymywać wodę z dala.

Instrukcje

1 Zastosuj wazeliny na tym terenie. obszary ciała, które są obecnie wybuchł z wypryskiem należy lathered wazeliną.

2 mają osłony partnerskich rany. Twój partner będzie mógł dodać drugą warstwę ochrony poprzez umieszczenie folia na obszarze zagrożonym i zabezpieczenia z wodoodpornej taśmy na wszystkich stronach.

3 prysznic ciało. Prysznic jest idealnym wyborem dla osoby cierpiącej na egzemę. Moczenia w wodzie może prowadzić do dalszych wyprysków.

4 Usuń folia i duże kępy wazeliną. Podczas gdy skóra nie będzie bolało przez pozostałą wazeliną, kępy może spaść lub plamić niektóre tkaniny. Korzystanie stary miękki ręcznik, usunąć większe grudki ropy.

Jak zrobić żel pod prysznic

Jak zrobić żel pod prysznic


Jest to dość proste, aby dowiedzieć się, jak tworzyć własne nawilżenie, rewitalizujący żel pod prysznic, a nawet dostosować go z ulubionym zapachem. W rzeczywistości, tworząc swój własny żel pod prysznic jest prosty, niedrogi sposób, aby poddać się zapachem chcesz za każdym razem wziąć prysznic. Przelewa się do słoika dekoracyjny, to sprawia, że ​​unikalny, spersonalizowany prezent dla przyjaciół i rodziny. Tworzyć własne żel pod prysznic jest również świetny sposób, aby korzystać z kosmetycznych i leczniczych zalet ziół, takich jak Aloe Vera. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak zrobić żel pod prysznic z żelem z aloesu:

Instrukcje

1 Zmierz się wody do garnka i podgrzać do nieco ponad temperaturze pokojowej. Nie ma to być gorąca. Wlej ciepłą wodę do miski ceramiczne.

2 Wlać koncentrat szamponu, a następnie wymieszać w wodzie, aż będzie całkowicie wymieszane. Wymieszać w żelu z aloesu i jabłko zapach. Dodaj sól i trochę kolorystykę.

3 Składniki wymieszać dokładnie aż dobrze mieszane. Żel będzie mieć gęstą konsystencję, która jak należy.

4 Wlać dobrze mieszane żel pod prysznic na dekoracyjny słoik, butelka lub inny pojemnik do wyboru. Pusta butelka szampon jest dobrym wyborem do użytku osobistego. Twój domowy żel pod prysznic będzie trwać do 6 miesięcy.

5 zmoczyć gąbkę, puf kąpieli lub mycia szmatkę i umieścić niewielką ilość żelu pod prysznic na nim. Spienić go, stosuje się go do mokrej skóry, umyć i spłukać. Stosować codziennie w razie potrzeby. Ten przepis pozostawia skórę miękka i rozpieszczona. Może nawet rywalizować sklepu zakupionych żel pod prysznic!

Wskazówki:

 • Możesz zastąpić koncentrat szamponu z bezzapachowa szampon i jeszcze jeden łyżeczki soli.
 • Korzystanie z wody z kranu będzie twój żel pod prysznic pochmurno; przy użyciu wody destylowanej jest lepszym rozwiązaniem.
 • Eksperymentuj z różnymi zapachami, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny zapach. Wymieszać i dopasować zapachy lub korzystać z jednego zapachu.
 • Owiń słoik lub butelkę Ciebie żel pod prysznic w pięknym papieru do pakowania lub w torbie prezent i dać ją jako indywidualną, wyjątkowy prezent.

Jak zainstalować Bary bezpieczeństwa w prysznic

Badania opublikowane przez Journal of American Geriatric Society stwierdziła, że ​​kąpiel stanowi poważne ryzyko dla dorosłych, którzy są w wieku 60 i więcej lat. Znaczna liczba seniorów zgłaszane przy użyciu niebezpiecznych technik podczas wchodzenia i wychodzenia z prysznicem, zwiększając tym samym ryzyko upadków i ewentualnych złamań kości. Jednak wiele z tych urazów można uniknąć poprzez zainstalowanie prętów bezpieczeństwa w okolicy prysznica, aby pomóc utrzymać równowagę osoby na mokrych powierzchniach. Poręcze są stosunkowo niedrogie i łatwe do zainstalowania.

Instrukcje

1 Użyj bateryjnie stud finder zlokalizować stadniny za ścianą prysznicem. Umieścić urządzenie na ścianie i przesuń go w kierunku poziomym w całej płytki lub prysznicem z włókna szklanego obudowy. Gdy świeci się, oznaczyć miejsce z nr 2 ołówkiem. Inne szpilki za ścianą powinna znajdować się co 16 lub 24 cm w każdym kierunku.

2 Zmierz ścianę od podstawy prysznicem up. Oznaczyć wysokość, w którym chcesz zainstalować pasek chwycić, zwykle około 36 cm od dołu. Będziemy chcieli, aby zamontować pasek chwycić do ściany poziomo lub pod kątem 45 stopni. Poręcze mogą być montowane także w pionie.

3 Gości miejsce, w którym chcesz rozpocząć wiercenie przekręcając ostre narzędzie AWL aż pozostawia niewielki ślad na powierzchni płytki.

4 Wywiercić otwory w płytce przy użyciu szkła lub węglika wiertła płytki. Wielkość świdra powinna być nieco większa niż wielkość śrub mocujących. Korzystanie z 1/4-cala wiertła jest zalecane. Wiercić się powoli, stopniowo zwiększając prędkość i ciśnienie, tak aby wiertło nie zsunąć znak. Zastosuj równomierny nacisk, aby zapobiec pękaniu płytek jak wszystkie działają.

5 Przełącz na wiertła drewna około 1/16 cala węższe niż rozmiar śrub mocujących po wiercić przez płytki i są gotowe do wywiercić dziurę w stadninie. Jeżeli wiertło przechodzi zbyt szybko, bez większego oporu, to prawdopodobnie brakowało stud.

6 przed zamontowaniem bar chwycić na bocznej ścianie kabiny prysznica Przykryć otwory silikonem uszczelniać. Ten uszczelnia wokół śrub i utrzymuje wodę z przecieka przez otwory do za ścianą. Daj czas uszczelniać do wyschnięcia przed bieżącą wodą pod prysznicem.

7 Zainstaluj pasek w pozycji poziomej, aby dać lepszą dźwignię. Montaż dodatkowego paska chwycić na ścianie sitka jest zawsze dobrym pomysłem. Pasek ten powinien wynosić co najmniej 12 cm długości i umieszcza się w położeniu ukośnym tak, że jest łatwy do osiągnięcia.

8 Należy stosować śruby ze stali nierdzewnej 2-calowe zamontować poręcze do ściany, jak stal lub chromowanych śrub ostatecznie rdzy. Dokręcić śruby powoli do płytek oraz stadnina tyle. Śruby powinny przejść stadniny drewna przez około 1 cala. Umieść pokrywę na wspornikach montażowych raz śruby są dokręcone.

Wskazówki:

 • Pasek grab montowane na ścianie bocznej strefie prysznicem powinna wynosić minimum 24 cm długości, w celu zapewnienia odpowiedniego wsparcia. Niektóre dystansu zlokalizować stadniny stadniny przez wykrywanie obecności paznokci w drewnie. Możesz także spróbować znaleźć drewno, stukając w ścianę młotkiem, miękkie twarzy podczas słuchania do pustych przestrzeni między słupkami. Poręcze Badanie wytrzymałości na rutynowy. Niektóre bary bezpieczeństwa wyposażone są w podkładki gumowe rękojeści, aby umożliwić stabilniejszy uchwyt.
 • Należy pamiętać, że podczas gdy pasek grab oferuje silne wsparcie jeśli jest poprawnie zainstalowane, nie ma osoby ponoszą cały ciężar ciała.

Przyczyny Czarnej gromadzeniu na prysznic

Przyczyny Czarnej gromadzeniu na prysznic


Czarny nagromadzenie na prysznica może być wynikiem wielu różnych przyczyn. W ostatnich latach pojawiły się doniesienia, że ​​głowica prysznicowa nagromadzenie może prowadzić do problemów zdrowotnych, jak cząstki stają się w powietrzu i wdychane po prysznic jest prowadzony. Przynajmniej, czyszczenie prysznica może prowadzić do poprawy przepływu wody, i po prostu może poprawić swoje zdrowie w tym procesie.

Złóż kopalin

Minerały, takie jak wapń i wapno może zbierać wewnątrz poszczególnych otworów głowy prysznicem. Podczas gdy niektóre dowody złóż staje się biały, niektóre z nich mogą również pojawić się czarniawy-szary. Obszary z twardej wody są bardziej podatne na złóż. Starsze rury wykonane z blachy ocynkowanej lub miedzi może również opuścić ciemne osady jak rury korodują naturalnie w czasie.

Gruzy

Według strony internetowej Rury ściekowe i sanitarny, rurociągi miejskie mogą przenosić osady i zanieczyszczenia przez małą dróg wodnych do prysznica, pozostawiając nieestetyczne gromadzeniu i zmniejszenie przepływu wody.

Pleśń

Pleśń rozwija się w wilgotnych miejscach o niskim cyrkulacji powietrza lub wentylacji. Nawet jeśli łazienka jest odpowietrznik, wentylator, lub okno, krople wody mogą pozostawać w pułapce prysznica i umożliwić pleśni rośnie.

Pleśń

Pleśń może rosnąć na rzadko używane prysznice (takie jak te w łazience dla gości). Ponieważ niektóre formy jest bardzo niebezpieczne dla ludzi, ważne jest, aby mieć profesjonalny adres żadnych problemów formy.

Bakterie i zarazki

Prysznic, który wykazuje slimy, ciemnozielone lub czarne gromadzeniu może zawierać alvium Mycobacterium (M-alvium), zalążek, który jest związany z chorobami płuc, według profesora Normana Pace i innych naukowców z University of Colorado w Boulder. M-alvium jest ściśle związane z zarodka, który wywołuje gruźlicę. Maltophilia bakterii Stenotrophomonas mogą żyć w głowice prysznicowe i prowadzić do narastania.

Co to jest masaż prysznic?

Co to jest masaż prysznic?


Produkty do masażu prysznic są opracowane dla relaksu podczas kąpieli pod prysznicem. Głowice masujące mają różne typy poziomów masażu. Ustawienia mogą być dostosowane do różnych poziomów ciśnienia wody, jak woda jest przesyłana za pośrednictwem głowic prysznicowych. To zapewnia relaksujący masaż na ciało.

Głowice prysznicowe

Wysokociśnieniowe głowice prysznicowe do masażu produkcji silnego masażu ciała ciśnienie.

Panele masaż prysznic

Produkujemy panele masażu prysznic niskiego wysokiego ciśnienia wody do masażu całego ciała. Panele są sprzedawane z 05:55 ustawień odrzutowych. Ustawienia Jet są kontrole, które zapewniają siłę nacisku do masażu wodnego.

Ustawienia

Masaż głowice prysznicowe i panele prysznicowe mają masaż settings.These wiele ustawień można dostosować do poszczególnych upodobań. Ustawienia obejmują wysokie ciśnienie, niskie masaż masaż, masaż Trinkle ciśnienia i pulsujące masaż.

Gdzie kupić i jak zainstalować

Produkty te można kupić w każdym sklepie dla majsterkowiczów.

Korzyści z prysznicem z hydromasażem

Korzyści zdrowotne wynikające z zastosowania prysznicem masaż może obejmować złagodzenie stresu i łagodzi bóle mięśni.

Różne typy Krzesła prysznic dostępne

Różne typy Krzesła prysznic dostępne


Krzesła prysznicowe są ważną częścią niepełnosprawnej lub starszej osoby codziennej rutyny. Mają one na celu pomoc osobom niepełnosprawnym, umożliwiając im prysznic siedząc zamiast stojącego. Krzesła prysznicowe umożliwić osobom niepełnosprawnym z niektórych wziąć prysznic z małym lub bez pomocy opiekunów, zapewniając tym samym większe poczucie niezależności. Wiele stylów krzeseł prysznicowych wykonanych z tworzyw sztucznych, a zarówno drewna są dostępne. Krzesła prysznicowe może wahać się od podstawowego stołku na zamówienie nowych modeli, które dostosowane do potrzeb danej osoby.

Taboret pod prysznic

Taborety prysznicowe są najczęstszym typem prysznicem krześle. Są to niedrogi sposób, aby stworzyć stabilność dla osób niepełnosprawnych. Wpisują się one łatwe do wąskich wanny lub nawet kabiny prysznicowe. Stołki pochodzą z lub bez pleców. Nogi stolcu zazwyczaj mają antypoślizgowe gumowe końcówki dodatkowej stabilności. Ich mniejsze rozmiary często ułatwia ich transport i przechowywanie.

Ławki prysznic

Ławki prysznic są w wielu różnych stylach. Prysznic ławki może przyjść bez lub z tyłu, a może nawet być montowane do ściany na prysznic bardziej trwałego rozwiązania. Ławki prysznicowe mogą być wykonane z wytrzymałego trwałego tworzywa sztucznego lub drewna tekowego z przeciwpoślizgowe porad lub przyssawek dla stabilności. Ławki są zazwyczaj większe i może pomieścić większych jednostek. Niektóre ławki również są w składany modele dla ułatwienia przenoszenia i przechowywania, gdy nie jest w użyciu.

Ławki transferowe

Ława transferu jest ogólnie wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ławki transferowe wystawać poza krawędź wanny, aby umożliwić łatwe przesyłanie do iz wanny. Ławki transferowe mają zwykle wbudowany w szynę, a niektóre modele oferują transferu ławki kombinacji wraz z otworem komoda.

Krzesła kołowe

Kołowe krzesła prysznicowe są przeznaczone do stosowania z pomocy udzielanej przez opiekuna. Są one wykonane z materiałów całkowicie wodoodporne. Krzesła kołowe pozwala użytkownikom być wywieziony do prysznicem. Oferują one również do tyłu i podłokietnik dla komfortu i stabilności. Ten rodzaj krzesła okazuje najbardziej korzystne dla osób przykuty do wózka inwalidzkiego.

Zawieszane Krzesła prysznicowe

Aby uzyskać trwałe rozwiązanie, krzesła prysznicowe i ławki mogą być instalowane w prysznicem, pozwalając użytkownikom możliwość kandydowania podczas brania prysznica ale oferuje możliwość stabilnego siedzenia, gdy są potrzebne. Są one wykonane z tworzywa sztucznego lub drewna tekowego ciężkich i może być wykonane na zamówienie z przeznaczeniem użytkowników. Modele narożne są również opcja.

Jak prysznic gontem

Jak prysznic gontem


Półpasiec jest spowodowane przez wirus ospy wietrznej i półpaśca. Ten wirus jest odpowiedzialny za wybuch ospy wietrznej. W rzeczywistości, człowiek nie może wyrwać się z gontów, jeśli nie pierwszy zakontraktowane ospę wietrzną. Półpasiec jest bardzo bolesne i zazwyczaj pojawia się jako wysypka, która wygląda jak małe pęcherze na skórze. Te pęcherze ostatecznie złamać i formularzy strupy. Półpasiec nie jest zaraźliwy, więc prysznica nie będzie rozprzestrzeniać się wysypka. Istnieje kilka rzeczy, każdy z nas może zrobić, aby mniej bolesne od prysznica odparzeniom.

Instrukcje

1 Dostosuj prysznica tak, że pozwala na mniejszą presję. Im wyższe ciśnienie, tym twardsza woda uderzy skórę. To boli w miejscu gdzie masz półpasiec.

2 Zastosuj patch lidokainy do dotkniętego obszaru około godzinę przed podjęciem prysznic. Według pacjentów Wielkiej Brytanii, lidokaina działa zatrzymać nerw może wysyłać żadnych sygnałów bólu do mózgu. W ten sposób, można wziąć prysznic bez odczuwania bólu.

3 Włącz prysznicem i uczynić wodę jako cool, jak można go znieść. Zgodnie z Mayo Clinic, zimna woda rzeczywiście czuje się dobrze na półpasiec.

4 Zastosuj balsam Calamine do gontów po prysznicem. Prysznica może wyschnąć gontów, co spowoduje nadmierne swędzenie. Trochę balsamu calamine ukoi swędzenie. Nie chcesz, aby zarysować ponieważ powoduje ból.

Wskazówki:

 • Półpasiec może potrwać kilka tygodni, aby wyjaśnić. Oznacza to, że nie można uniknąć pod prysznicem, aż odcinek nie ma.
 • Noś luźnej odzieży bawełnianej po prysznicem. Ciasne ubranie będzie ocierać gontów i powodować ból.
 • Jeśli masz półpasiec na twarzy, nie umieścić swoją twarz na drodze wody prysznicem. Raczej szklanki ręce zbierać wodę i cicho powitalny wody na twarzy.

Co to jest prysznic Tabela na masaż Parlor?

Co to jest prysznic Tabela na masaż Parlor?


Tabela prysznic, zwany także prysznic Vichy, to seria głowic pryszniców, które przyczepiają się do rozszerzonym pasku metalu. Bar jest zawieszone nad wodoodpornym stole do masażu, a prysznic jest zazwyczaj oferowane jako składnik hydroterapii podczas leczenia ciała w salonie masażu lub spa.

Historia

Prysznic Vichy pochodzi z francuskiego miasta o tej samej nazwie, gdzie hydroterapia jest powszechnie praktykowane. Dziś zabiegi Vichy oferowane są w spa na całym świecie.

Korzyści

Oprócz rzekomych korzyści lecznicze wody, prysznice tabeli są idealne do zabiegów, takich jak bałagan zarośla ciała lub okłady z błota, w którym klient jest zazwyczaj wymagane przerwać leczenie i spłukać produktów.

Rodzaje

Sam stół różni się nieco od zwykłej stole do masażu; otwory odpływowe są dodawane, a opcjonalna osłona powitalny jest dla korzyści masażu terapeuty. Odłączany ręczny prysznic może być również uwzględnione.

Rozważania

Prywatność jest utrzymywana przez strategicznie umieszczonych nad ciałem ręczniki zamiast arkuszy, jak w zwykłym masażu. Jednorazowe bielizna może być noszony podczas leczenia prysznicem stół.

Zabawa Fakt

Głowice prysznicowe niektórych prysznice tabeli przeznaczone są do dostosowania się organizmu czakry (centra energetyczne postrzegane wzdłuż kręgosłupa), a mówi się, stymulować detoksykacji rozliczeń i energii pola aury lub ciała.

Jak usunąć bakterie prysznic

Jak usunąć bakterie prysznic


Bakterie mogą być głowa prysznic czai się tuż nad tobą każdego ranka, jak podnieść swoją twarz, aby cieszyć się "wymywania" poprzedniego dnia i sen nocy. Zamiast tego może być wdychanie niebezpiecznych drobnoustrojów oportunistycznych "," zgodnie z właśnie opublikowanym badaniu w Proceedings of National Academy of Sciences.

Bakterie, zwłaszcza gruźlicy mikro nie bakterie, które mogą powodować zakażenia dróg oddechowych, występuje w ilości większej niż sto razy, że z wody w tle. Rośnie szybko w filmie szlamu, który gromadzi się na wielu głowic pryszniców.

Chociaż zdrowi ludzie nie muszą obawiać się, osoby z osłabionym układem odpornościowym z dowolnego źródła należy zachować ostrożność, wykonując następujące kroki.

Instrukcje

1 Ustaw temperature wody do 60 stopni Celsjusza i 140 stopni Farenheita.

Pomoże to wyeliminować pewnego rodzaju mikro bakterii znanych prowadzić do choroby legioniści.

2 RUN PURE ciepłej wody na kilka minut, przez prysznic.

Raz w miesiącu lub tak, uruchomić wyłącznie ciepłej wody przez prysznica do płukania i eliminacji (na ciepło) gromadzenie mikro bakterii.

3 Wyjmij natryskowe i oczyścić.

Choć wielu ekspertów nie sugeruje to, to jest tylko zdrowy rozsądek. Jeśli biofilm zbiera na prysznica, co oznacza, że ​​nie jest śliski reszta nie. Nigdzie indziej "śliski pozostałość" zbiera szybko czyste. Dlaczego nie wyczyścić głowicę prysznicową, że natryski wodne na twojej twarzy? Wystarczy obrócić przeciw prysznic, gdzie przywiązuje się do rury prysznica. Oczyścić z mycia na bazie chloru lub rozcieńczony wodą i przepłukać bardzo chlorox dokładnie. Zamontować i prysznic z bezpieczeństwem.

4 Wymień natryskowe co kilka lat.

Naprawdę, głowice prysznicowe nie są tak drogie. Tylko iść kupić nowy (najlepiej z filtrem metalu) i pozbyć się starego, które narosło mikroby. Oczyszczanie z chloru zapobiega gromadzeniu się ogromny, ale w końcu stary prysznic głowa po prostu rosną bakterie powrotem.

Wskazówki:

 • Pamiętaj, aby w pełni przepłukać prysznica przed zastąpieniem go usunąć wszystkie agresywnych środków czyszczących.
 • Użyj taśmy hydraulik owinięty wokół wątku w celu powstrzymania wycieku na prysznica.

Jak zachować ileostomią Wafer sucha podczas prysznica

Jak zachować ileostomią Wafer sucha podczas prysznica


Ileostomia nie pozwala na odpady opuścić organizmu przez otwór lub sztuczną przetokę, i do toreb, które mogą być opróżniane lub wyrzucone. Urządzenie ileostomii składa się z płytki, torby i uchwytu. Ileostomii wafla tworzy uszczelnienie wokół stomii, a przyłącza się do woreczka, gdy zawartość osłony. Wafle, które stają się często schodzą na mokro, co powoduje, że zawartość worka wysypał. Za pomocą plastikowego worka jest dobrym sposobem, aby mieć suche ileostomia wafla podczas prysznicem.

Instrukcje

1 Znajdź worek, który jest wystarczająco duży, aby zmieścić się wokół płytki. Potwierdzają dobre dopasowanie przez umieszczenie otwartego końca worka z tworzywa sztucznego wokół skóry otaczającej płytki ileostomii. Jeśli torba wygodnie obejmuje obszar skóry wokół płytki, bez dotykania płytki, to odpowiedniego rozmiaru. Upewnij się, że nie ma torby plastikowe otwory, aby zapobiec wyciekowi wody do worka.

2 Przygotowanie skóry wokół płytki. Użyj podkładki prep skóry, małe klocki, które zawierają substancję podobną do żelu, który pozwala na łatwiejsze rzeczy trzymać się skóry, aby przygotować powierzchnię skóry, która otacza się opłatkiem ileostomii. Otwórz panel prep skóry i delikatnie przetrzeć skórę wokół opłatkiem z podkładką. Pozostawić żel do wyschnięcia. Pomoże to kij taśmy na skórę i zapobiega wyciekom.

3 Zamontuj plastikową torbę. Użyj taśmy medycznej dołączyć plastikową torbę do skóry otaczającej opłatkiem. Taśma z jednej strony torby na skórę w czasie poczynając od dołu i obróbki. Całkowicie torbę taśmy wokół powierzchni skóry otaczającej opłatkiem. Może potrwać kilka pasków z taśmą dla każdej strony, aby zapewnić, że nie będzie wyciekać do wody z worka.

4 Sprawdź plastikową torbę, aby upewnić się, że jest bezpieczny. Delikatnie pociągnąć na końcu torby, patrząc otworów lub szczelin wzdłuż każdej krawędzi worka. Jeśli otwory lub szczeliny są widoczne użyć dodatkowych taśmy medycznej, aby zamknąć otwory. Zamknąć wszystkich luk następnie ponownie sprawdzić torbę.

5 Zdejmij plastikową torebkę po prysznic jest kompletny. Rozpoczyna się na wierzchu torebki i delikatnie taśmy medycznej z dala od skóry. Kontynuuj usuwanie taśmy medycznej, aż dojdzie się. Zdejmij plastikową torebkę ze skóry i pozbyć się worka. Torby plastikowe mogą być ponownie wykorzystane, jeśli dozwolone jest całkowicie sucha, a wszystkie kawałki medyczne klejone są usuwane.

Wskazówki

 • Wodoodporna taśma medyczna działa najlepiej, jeśli jest dostępna.
 • Nigdy nie zaklejać plastikową torbę do wafla.
 • Jeśli wkładka prep skóra styka się z płytki może powodować wafel stać się lepka i może się worek z tworzywa sztucznego przylega do płytki, a nie na skórę.
 • Nie wolno używać wilgotnej torby.

Jak zachować pełną Arm Bandaż sucha podczas prysznica

Jak zachować pełną Arm Bandaż sucha podczas prysznica


O zwichnięcie lub złamanie kości jest wystarczająco trudne, nie martwiąc się o utrzymanie bandaże suche. Lekarze chcą ramię nieruchome i nie będzie chciał osłonić ponownie, jeśli w ogóle możliwe. Dlatego ważne jest, aby utrzymać opatrunek suchy przez cały czas. Jeśli woda dostanie się bandaż, będzie kształtować materiał i zapach. Będzie ona również powodować podrażnienia skóry pod obsadą. Następujące proste kroki w domu zapewnia, że ​​bandaże pozostaną suche i ramię sprawny.

Instrukcje

1 Włóż obandażowaną rękę w worku na śmieci. Powinno to obejmować całkowicie.

2 Począwszy od strony zaczynają zawijania bandaż kompresji wokół ramienia nad worku na śmieci. Przykryć ramię całkowicie, aż do ramienia.

3 Bezpieczne koniec bandaża uciskowego, z taśmą klejącą. Owijaniu wokół górnej części bandaża uciskowego na ramieniu. Upewnij się, że worek na śmieci jest całkowicie pokryte i uszczelka taśma jest wodoszczelne.

Wskazówki:

 • Zawiń włosy w ręcznik po prysznic tak, że nie kapie na bandaże.
 • Ktoś pomóc owinąć bandaż bandaż kompresji wokół razie potrzeby.
 • Uważaj, aby nie zawinąć bandaż kompresji zbyt ciasne lub będzie ograniczać przepływ krwi do ramienia.

Lista prysznic awaryjny

Lista prysznic awaryjny


W 1970 roku Kongres uchwalił ustawę w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy. Celem ustawy jest ochrona pracowników z coraz rannych w pracy. Rozporządzenie wydane przez prysznic awaryjny jest OSHA 29 CFR 1910,151. Wymaga to, że odpowiednie urządzenia do szybkiego zraszanie ciała lub płukania oczu być dostarczone w obszarze roboczym do użytku na wypadek awarii, kiedy człowiek może być narażony na szkody materiałów korozyjnych.

ANSI Z358.1

OSHA nie zdefiniowano żadnych norm awaryjnego przemywania oczu i prysznic, a nie za pomocą dobrowolnego standardu z American National Standards Institute. Standard ten, zwany ANSI Z358.1 pierwotnie napisany w 1980 roku i został zmieniony dwa razy. Najnowszy standard w 1998 roku wyszła Obejmuje instalacji, wydajność, utrzymanie i korzystanie z awaryjnego przemywania oczu i prysznice.

Standard ANSI i kontrolna

ANSI wymaga:

Że do mycia oczu i prysznic awaryjny nie jest czas chodzenia dłużej niż 10 sekund spacerem od zagrożenia.

Sprzęt jest na tym samym piętrze co zagrożenia (brak schodów).

Nie jest jasne, ścieżka między zagrożenia i wyposażenia awaryjnego. Ścieżka być możliwie najprostsza.

W obszarach wysoce niebezpiecznych (laboratorium, na przykład), a do mycia prysznic awaryjny oko być tuż obok zagrożenia.

Znaki medialne być umieszczone na lub w pobliżu stacji w dobrze oświetlonym obszarze, i że sama stacja jest dobrze oświetlone.

Bardzo widoczne znaki umieszczone przy lub w pobliżu dworca i okolicy być dobrze oświetlone

Prysznic i do mycia oczu steruje się bardzo widoczne i łatwe w użyciu. Począwszy prysznic lub umyć oko być jedną ręką. Gdy zawór jest otwarty, powinien pozostać w ten sposób, aż ręcznie wyłączyć. Stacja może pracować w sposób ciągły przez piętnaście minut w wodzie w temperaturze pomiędzy 80 a 95 stopni C.

Dysze wodne mają ochronę z osłon, które otwierają się automatycznie.

Niezgodność OSHA

Nieprzestrzeganie przepisów OSHA może skutkować stromych grzywny. ANSI dla pryszniców ratunkowych jest uznawane jako zgodne z przepisami OSHA. Spółka może używać standardu ANSI jako lista kontrolna, aby upewnić się, że jest w pełni zgodne.

To także dobry pomysł, aby upewnić się, że urządzenie działa prawidłowo awaryjne wykonując rutynowe kontrole okresowe. Zapiski z nich w przypadku OSHA prosi, aby je zobaczyć.

Gdzie kupić filtr do wody na prysznic

Filtr wody w prysznicu może usunąć materiały, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Istnieje kilka różnych marek i modeli dostępnych filtrów. Przy odrobinie wiedzy i badań, zakupy na filtr prysznic będzie łatwe.

Co robi

Jeśli woda pochodzi z zakładu uzdatniania wody, to prawdopodobnie zawiera chlor, który jest niezdrowe. Według ShowerFilterStore.com, wchłonąć więcej chloru z prysznica niż z wody pitnej, ponieważ może wprowadzić organizm poprzez swoje porów i płuc. Chlor może pozbawić skórę olejów naturalnych, co powoduje suchość, swędzenie i przedwczesnemu starzeniu się. Dlatego filtr wody pomoże poprawić swoją skórę, a Twoje włosy będą mniej suche i mają mniej łupieżu. Pomaga także tych, z kolorowym włosy zachowują kolor dłużej.

W domach, które wykorzystują oraz wody, filtry usunięcia siarkowodoru i zapach z nim związane.

Ponadto, filtr wody do prysznica usuwa rdzę, brud, osady i ślady metali ciężkich w wodzie. Filtr również sprawi, że łatwiej utrzymać prysznic czyste poprzez zrównoważenie poziomu pH, zapobiegając gromadzeniu skalę.

Zakup filtra

Spójrz na stronach internetowych, które specjalizują się w filtracji wody. Miejsca, które sprzedają filtry często mają informacje na temat filtracji wody i recenzje produktów. Duże sprzedawców online, takich jak Amazon.com, sprzedajemy również produkty filtracji prysznic, a ze względu na ich program partnerski, takie miejsca jak AllWaterPurification.com zapewnić kupić Amazon linków wraz z ich opinii.

Uważaj na znanych producentów, takich jak Aquasana i Culligan, z których oba mają sklepy internetowe. Strona posiada również Culligan lokalizator sprzedawcy, dzięki czemu można znaleźć najbliższy sklep, który sprzedaje swoje produkty.

Sklepy budowlane, takie jak większe detalistów Ace i prawdziwą wartość, może zaopatrzyć filtry prysznic. Ace nie dodawać wszystkich swoich produktów w Internecie. Jeśli lokalny sklep nie posiada filtr w magazynie, może być w stanie zamówić - skontaktuj się z przedstawicielem klienta. Strona ma prawdziwą wartość w filtracji głowy środków na prysznic, ale nie robi kontrole w sklepach.

Lowe, Home Depot i Bed Bath and Beyond również przewożenia produktów filtracyjnych. Strony internetowe Lowe i Home Depot ułatwiają sprawdzenie, czy produkt chcesz jest w sklepie w pobliżu. Możesz przeprowadzić wyszukiwanie Kod pocztowy poszczególnych produktów w Lowe. Jeśli najbliższego sklepu nie ma elementu, może być w stanie zamówić go w Internecie i to wysłane do sklepu w pobliżu. Lista The Home Depot strony produktów, które elementy są dostępne tylko w Internecie, a które rzeczy są w sklepach. Bed Bath and Beyond nie sprzedaje wiele produktów w katalogu on-line w sklepach, ale firma nie dysponuje przechowywania zapasów czek na swojej stronie internetowej.

Jak Prysznice parowe działa?

Pryszniców parowych zostały przedstawione w celu zapewnienia wielu różnych korzyści. Dla wielu użytkowników, po treningu z prysznicem pary zmniejsza wytwarzanie kwasu mlekowego, związek chemiczny, który opuszcza mięśni, ból po gromadzi się w tkance mięśniowej. Typowo, kwas mlekowy czasochłonne rozkładają więc może być usuwane z organizmu, ale prysznice wspomagają cyrkulację pary i pomagają płukania kwasu mlekowego z organizmu przed może narastać w tkance mięśniowej. Gdy występuje nagromadzenie, często kwas mlekowy musi być podzielona przez bezpośrednie głęboki masaż tkanek.

Prysznice parowe może również zwiększyć elastyczność mięśni. Prysznice parowe mogą wspomóc oddychanie, które zostały zmniejszone z powodu przeciążenia lub zapalnego z przeziębienia i alergie. Prysznice parowe mogą również pomóc ciało rzucić trujące toksyny i spalić kalorie. Prysznice parowe mogą również promować utrata masy ciała i zmniejsza cellulit.

Porady zdrowotne

Zaleca się, aby korpus mógł wrócić do normalnej temperatury po treningu przed stosując łaźnię parową. Obfite ilości wody powinny być spożywane przed sesją w prysznic parowy, aby uniknąć odwodnienia z utraconych płynów. Typowa sesja powinna trwać 20 minut. Istnieje ryzyko odwodnienia z długotrwałego narażenia.

Korzyści

Terapia z wykorzystaniem pary prysznic parowy ma wiele zalet. Terapia pary mogą wspomóc ulgę od objawów przeziębienia, astma, zapalenie oskrzeli, wirusów, bóle głowy i alergie. Prysznic parowy podnosi temperaturę ciała, co może dać impuls układ odpornościowy w walce od patogenów. Prysznice parowe mają pozytywne korzyści dla obiegu bez negatywnego wpływu na ciśnienie krwi. Prysznice parowe są pomoc dla uwolnienia stresu i relaks.

Cechy estetyczne

Dostępne dla mieszkalnych i łaźniach parowych prysznice wiele opcji. Aromaterapia została włączona jako popularnej funkcji, a użytkownicy mogą dodawać eukaliptusa lub olejek lawendowy do doświadczenia łaźni parowej. Oprawy ciepła, wody i odporne głośniki radiowe i odtwarzacz CD, zaparowanie lustra, i ławki, które koncentrują się na komfort wszystko może dodać do doświadczenia łaźni parowej. Wiele prysznice parowe zazwyczaj 1 do 2 średnie galonów na minutę zużycia wody i są bardziej energooszczędne.

Prysznice parowe są teraz dostępne do użytku w domu i oferują wiele występujących w komercyjnych prysznice parowe i łaźnie parowe cech. Są także bardziej energooszczędny, a niektóre modele posiadają jacuzzi wanny z dysz wodnych i powietrznych. Panele komputerowe oferują Sterowanie jednym przyciskiem różnych cech łaźni parowej, w tym temperatury, zegar oraz radio.