adcov.com

dysplazja korowa co to jest

Co to jest dysplazja korowa?

Co to jest dysplazja korowa?


Dysplazja korowa jest chorobą mózgu, wynikające z nieprawidłowego wczesnego rozwoju neuronów w korze mózgowej. Nieprawidłowe neuronów prowadzić w wielu objawów neurologicznych, które ujawniają się we wczesnym okresie życia. Jest wiodącą przyczyną epilepsji u dzieci. Diagnozowaniu i leczeniu napadów padaczkowych, które wynikają z istoty korowej dysplazji może być trudne, gdyż części mózgu wpływa na każdego osobnika są unikatowe.

Definicja

Dysplazja korowa występuje przy tworzeniu komórek mózgowych lub neuronów, w embrion lub płód nie uda się dotrzeć do części mózgu szarej, dla których są one genetycznie przeznaczonych. W rezultacie, te części kory brak odpowiednich połączeń nerwowych do prawidłowego funkcjonowania. Zaatakowane obszary korowe mogą być małe i określone lub może obejmować całe półkuli mózgu.

Przyczyny

Choć dokładne przyczyny dysplazji korowych nie zostały zidentyfikowane, duża ilość badań wskazuje, że stan może mieć silne podłoże genetyczne. Wiele dzieci, które rozwijają padaczki wynikających z dysplazji korowych mają w rodzinie problemy z padaczką; oprócz tych, z innymi członkami rodziny chorych na padaczkę napadów raczej doświadczyć w młodszym wieku.

Objawy

Powtarzających się napadów padaczkowych u niemowląt i bardzo małych dzieci jest najbardziej częstym objawem dysplazji korowej. Epilepsję aktywność mózgu wynikające z powierzchni kory dysplazją bardzo wcześnie w życiu dziecka dotkniętego od kory nieprawidłowości występują w macicy i są obecne w chwili urodzenia. Inne objawy neurologiczne, z którym będzie się różnić dotyczy części mózgu, choć inne typowe objawy to opóźnienie umysłowe; nadpobudliwe, często agresywne zachowanie; większa niż średnia głowy; i nieprawidłowe odruchy głębokie.

Diagnoza

Dysplazja korowe mogą być trudne do diagnozowania od zakażone części mózgu różnią się każdego osobnika. Po badaniu neurologiczne, takie jak skanowanie PET, skan CT i MRI przeprowadzono próby wykrycia nieprawidłowego części w korze mózgowej. Electroencephalograzm, który wykorzystuje elektrody na skórze głowy do monitorowania i rejestrowania aktywności mózgu jest również używane do wskazania położenia mózgu drgawki, z których pochodzą.

Leczenie

Traktowanie korowej dysplazja skupia się na leczeniu i kontrolowaniu drgawki, które wynikają z położenia i stosowane metody będą się zmieniać dla każdego pacjenta. Przeciwdrgawkowe leki są skuteczne w przypadku niektórych osób, podczas gdy inni mogą mieć takie poważne i unmanagable drgawki, chirurgiczne usunięcie nieprawidłowe część mózgu może być najbardziej skutecznym rozwiązaniem.

Co to jest Acetabular Dysplazja u osobnika?

Co to jest Acetabular Dysplazja u osobnika?


Dysplazja panewki jest jednym z kilku warunków powszechnie określa się zgodnie z warunkami parasolowych Dysplazja stawów biodrowych lub przemieszczone biodrowych. W szczególności, jest to stan, w którym człowiek rodzi się z panewki, która jest zbyt płytkie, aby funkcjonować poprawnie.

Występowanie

Dysplazja panewki jest diagnozowany u około 0.1percent populacji i jest znacznie bardziej powszechne u kobiet.

Objawy

Często pierwszym objawem dysplazji panewki słyszalne jest kliknięcie w stawie podczas ruchu; ten "clunk" -ing jest zauważalne również w sposób wspólny czuje podczas ruchu. Ból podczas aktywności jest kolejnym objawem, często powodujący zauważalny wiotki. Dysplazja panewki mogą spowodować nieznaczne różnice w długości jednej z nóg.

Leczenie nieoperacyjne

W zależności od ciężkości stanu, Acetabular dysplazja może być traktowane z fizykoterapii wzmocnić otaczające mięśnie, to schemat aktywności ograniczać aktywności fizycznej pacjenta, program kontroli wagi i wytrzymałości na receptę leki przeciwbólowe.

Leczenie chirurgiczne

W większości przypadków lekarze zalecają operację korekty stawu za nieprawidłowości. Istnieje kilka procedur chirurgicznych stosowanych w celu skorygowania tego warunku dependening na jej nasilenia i części wspólne gniazdo, które są zdeformowane.

Skutki długoterminowe

W populacji osób dorosłych, Acetabular dysplazja jest główną przyczyną choroby zwyrodnieniowej stawów w biodrze. Wczesne rozpoznanie i leczenie jest zalecane, aby zapobiec wrodzonej dysplazji stawu biodrowego z prowadzącą do warunków średnich.

Co to jest płaskonabłonkowy Dysplazja?

Co to jest płaskonabłonkowy Dysplazja?


Dysplazja jest termin, który odnosi się do rozwoju tkanki nieprawidłowej i może opisywać liczbę różnych warunkach. Płaskonabłonkowy, dysplazja, jednak odnosi się do nieprawidłowości w nabłonka płaskiego, nabłonek jako warstwę komórek linii wgłębienie lub powierzchniowe w organizmie, takich jak nabłonek macicy lub przełyku nabłonka, na przykład. Płaskonabłonkowego dysplazja komórka nie jest koniecznie nowotworowych chociaż może być prekursorem niektórych rodzajów raka.

Nabłonka płaskiego

Komórki nabłonkowe to komórki wyściełające wnękę lub zewnętrznej powierzchni ciała. Nabłonek może być sklasyfikowane według struktury i kształt komórek, które je komponować; nabłonka, na przykład, składa się z komórek, które są bardziej lub mniej cylindryczny lub w kształcie kolumny, zaś unilaminar opisano nabłonka, które są grubości pojedynczej komórki. Nabłonek płaski składa się z spłaszczonych komórek w kształcie łusek. Może to być proste, co oznacza, że ​​znajduje się unilaminar albo podzielone, w którym to przypadku jest złożony z wielu warstw komórek. Zewnętrzna warstwa skóry jest nabłonek wielowarstwowy płaski, a podszewka z pęcherzyków lub pęcherzyków w płucach jest prosta nabłonek płaski.

Dysplazja

Dysplazja jest szerokie pojęcie, które obejmuje rozwój tkanek nienormalnego - i stąd liczba nieprawidłowości rozwojowych. Dysplazja nabłonka płaskonabłonkowego jednak opisuje nieprawidłowości w komórkach nabłonka płaskiego - jak nabłonka szyjki macicy. Część szyjki, która rozciąga się do wnętrza pochwy jest wyłożona warstwowym nabłonka płaskiego, a szyjka macicy lub endocervix wyłożona jest prosty nabłonka.

Znaki

Próbki tkanek, które wykazują nienormalne cechy, gdy badane są pod mikroskopem dysplazje. Komórki mogą wydawać się chaotyczna jak żołnierze łamiąc szeregi; kształt i wielkość komórek mogą być nietypowe i jądra komórkowe mogą pojawiać nieprawidłowe. Badanie cytologiczne jest wspólna procedura diagnostyczna, która sprawdza, dysplazji szyjki macicy. Endoskopia może pomóc zidentyfikować płaskonabłonkowego dysplazji w przełyku, wśród innych warunkach.

Znaczenie

Dysplazja nie musi oznaczać, masz raka, ale może być prekursorem raka. Dysplazja nabłonkiem wielowarstwowym płaskim jest zazwyczaj klasyfikowane jako łagodną, ​​umiarkowaną lub ciężką dysplazją, gdzie ciężka dysplazja oznacza nieprawidłowe komórki rozciągają się aż przez nabłonek. Jeśli lekarz stwierdzi, masz płaskonabłonkowego dysplazji nabłonka przełyku - jak dysplazja lub dysplazji szyjki macicy - może ona nakazać dalsze testy lub zaplanować uzupełnieniami do monitorowania zmian.

Rozważania

Płaskonabłonkowy dysplazja jest najwcześniejszym etapem rozwoju w kierunku raka płaskonabłonkowego; nie musi to jednak oznaczać, że masz lub zachoruje na raka. Ryzyko, że łagodna dysplazja będzie nowotworowych jest niska, a łagodna dysplazja często rozwiązuje się bez dalszej interwencji. Wysokiej jakości lub ciężka dysplazja, z drugiej strony, jest nieco groźniejszy znak, czasami określany mianem raka in situ (CIS), stan, w którym nieprawidłowe komórki dzielą bez inwazji innych tkanek; ryzyko, że CIS będzie postępować dalej, aby stać się raka jest bardzo wysokie.

Co to jest dysplazja nabłonka płaskiego?

Co to jest dysplazja nabłonka płaskiego?

Dysplazja jest to termin, który odnosi się do rozwoju nieprawidłowych tkanek i może opisać szereg różnych warunków. Dysplazja nabłonka płaskiego, jednak odnosi się do nieprawidłowości w nabłonek, nabłonek jest warstwa komórek tej linii jamy lub powierzchni w organizmie, takich jak nabłonka szyjki macicy lub nabłonka przełyku np. Płaskonabłonkowy dysplazja nie jest koniecznie nowotworowych, chociaż może być prekursorem do niektórych rodzajów raka.

Nabłonek płaski

Komórki nabłonka są komórki nabłonka jamy lub zewnętrznej powierzchni ciała. Nabłonek mogą być klasyfikowane według ich struktury i kształtu komórek, które tworzą ich; nabłonka, na przykład, jest składa się z komórek, które są mniej lub bardziej cylindryczny lub w kształcie kolumny, podczas gdy unilaminar opisuje nabłonek, który jest pojedynczą komórkę grubości. Nabłonek płaski składa się z komórek spłaszczony kształt łuski. To może być proste, co oznacza, że jest unilaminar, lub stratyfikacji, w którym to przypadku składa się z wielu warstw komórek. Zewnętrzna warstwa skóry jest nabłonkiem płaskonabłonkowego, natomiast błony pęcherzyków płucnych lub pęcherzyków w płucach jest proste płaskonabłonkowego nabłonka.

Dysplazja

Dysplazja to szerokie pojęcie, które obejmuje tkanki zaburzenia rozwoju--i co za tym idzie szereg nieprawidłowości rozwojowych. Dysplazja nabłonka nabłonek, jednak opisuje nieprawidłowości w komórki nabłonka płaskiego nabłonka--jak nabłonka szyjki macicy. Część szyjki macicy, która rozciąga się do pochwy jest pokryte nabłonkiem płaskonabłonkowego, podczas gdy szyjki macicy lub endocervix jest wyłożona proste nabłonka.

Znaki

Próbki tkanek, które wykazują zaburzenia funkcji, gdy pod mikroskopem są dysplazji. Komórki mogą pojawić się chaotyczna jak żołnierze łamania szeregów; kształt i rozmiar komórki mogą być nietypowe i jąder komórkowych mogą pojawić się zaburzenia. Badanie cytologiczne jest wspólne procedury diagnostycznej, która sprawdza, czy dysplazji szyjki macicy. Endoskopia może pomóc w identyfikacji dysplazja nabłonka przełyku, wśród innych warunków.

Znaczenie

Dysplazja nie musi oznaczać masz raka, ale może być prekursorem raka. Dysplazja nabłonkiem płaskonabłonkowego jest ogólnie klasyfikowane jako łagodne, umiarkowaną lub ciężką dysplazją, gdzie ciężką dysplazją oznacza, że komórki nieprawidłowe rozszerzenie aż do nabłonka. Jeśli lekarz stwierdzi, że masz płaskonabłonkowego dysplazja nabłonka--jak dysplazja przełyku lub dysplazji szyjki macicy - ona może zlecić dalsze badania lub harmonogram konsekwencji monitorować wszelkie zmiany.

Względy

Dysplazja nabłonka płaskiego jest najwcześniejszym etapie progresji w kierunku raka płaskonabłonkowego; to nie koniecznie oznacza to jednak, że ma lub będzie rozwój raka. Ryzyko staną się tę łagodna dysplazja nowotworowych jest niska, i łagodna dysplazja często rozwiąże się bez dalszej ingerencji. Wysokiej jakości lub ciężkiej dysplazji, z drugiej strony, jest nieco bardziej złowieszczy znak i jest czasami określane jako rak in situ (sic), warunek gdzie nieprawidłowe komórki dzielą się bez inwazji innych tkanek; ryzyko, że CIS przejdzie dalej się raka jest dość wysoki.

Co to jest padaczki ogniskowej?

Co to jest padaczki ogniskowej?


Niewypały elektryczne w mózgu może powodować albo uogólniona padaczka lub ogniskowej padaczki, nazywany również padaczkę częściową. Uogólnionych zaangażować cały mózg i pełne ciało drgawki. Napadów ogniskowych rozpoczyna się od konkretnej części mózgu i wpływają na określonej części ciała lub głowy. Napady ogniskowe lub lokalne mogą powodować tylko ramię skurcze lub dziwny wizualny obraz lub nagłe zmiany nastroju. Padaczka ogniskowa może jednak prowadzić do napadów uogólnionych i stać się bardziej poważne.

Nasilenie

Padaczki ogniskowej może być także określany jako korowej dysplazji, w którym opisano wadę kory, zewnętrzną warstwę tkanki mózgowej, które mogą prowadzić do epilepsji u dzieci i młodzieży. Łagodne ogniskowej padaczki z dzieciństwa (BFEC) jest bardzo łagodne i zazwyczaj odchodzi od okresu dojrzewania. To jest najczęściej diagnozowane pomiędzy wieku pięciu i ośmiu lat. Jednakże centralny korowej dysplazja jest powszechną przyczyną lekoopornej epilepsji u dzieci i jest często przyczyną padaczki u dorosłych.

Przyczyny

Padaczki ogniskowej wrodzona, to znaczy występuje przy urodzeniu. W czasie rozwoju zarodka i płodu, neurony, nie może poruszać się do właściwego, peryferyjnego szarej mózgu, co wymaga bardzo specyficzną strukturę warstwową. Neurony mogą także stać się zbyt duże ("komórki balon") z przemieszczeniem się jądra i brak dendrytów i aksonów, aby wysłać odpowiednie sygnały. Science Daily wymienia najczęstsze przyczyny padaczki ogniskowej jak rozsiane kory skroniowej, wad rozwojowych, chorób naczyniowych, nowotworów, infekcji i urazów.

Objawy

Według Oxford Journals, bardziej poważne objawy padaczki ogniskowej zawierają dużą głowę, obniżone głębokie odruchy, regresję języka po wystąpieniu drgawek, nadpobudliwość, impulsywność, zachowania agresywne, upośledzenia umysłowego lub zaburzeń rozwojowych. Jeśli dziecko epilepsja spowodowało opóźnienia rozwojowe, a następnie fizykoterapii oraz inne działania naprawcze mogą być potrzebne w uzupełnieniu do leczenia napadów.

Tradycyjne leczenie

Czasami nie jest potrzebny do leczenia padaczki ogniskowej, zwłaszcza BFEC. Jeśli leczenie jest konieczne, to ma na celu, a mianowicie objawy napadów. Jeśli leki anty-zajęcia nie działa, stan można nazwać trudne do padaczki ogniskowej i lekarzy rozważy inne zabiegi. Operacja może być możliwe, w zależności od tego, gdzie znajduje się dysplazja korowa. Nieprawidłowości może być usunięty lub może być odłączony od reszty z mózgu.

Inne leczenie

Wyniki chirurgii w dobrej kontroli napadów u około 60 procent pacjentów. Inne środki mogą przynieść ulgę dla pozostałych 40 proc. "Oporny na leczenie padaczki ogniskowej," recenzja w New England Journal of Medicine, opisuje nowsze zabiegi, takie jak nóż gamma. Wszczepialnych urządzeń, które mogą wykryć atak i dostarczają małe porażenie prądem, żeby go zatrzymać, to opcja w przyszłych sprawach. Leczenie może doprowadzić do wyleczenia albo tylko zmniejszenie objawów.

Jakie są objawy dysplazji korowej?

Stan mózgu znane jako dysplazji korowej urodzenia jest wrodzony defekt, który wynika z nieprawidłowego rozwoju mózgu u płodu. Ponieważ dysplazja korowa nie zachowują się tak samo dla każdego dziecka, lekarz opracuje plan leczenia dostosowany w każdym przypadku. Aby zdiagnozować stan lekarze przeprowadzą badanie neurologiczne i używać badania obrazowe takie jak skanowanie i elektroencefalogramu MRI, CT.

Cechy

Wrodzony stan jest taki, który ma wpływ na dziecko, gdy jest jeszcze w macicy i pozostaje po urodzeniu. Dysplazja korowa jest jednym z takich warunków. W normalnym rozwoju mózgu, komórki mózgowe zwane neurony utworzyć w rdzeniu mózgu, a następnie migrować do zewnętrznych warstw mózgu warstwy rozwinąć się w późniejszym okresie ciąży. W przypadkach korowego dysplazji neurony nie może migrować do właściwego miejsca w czasie rozwoju, co powoduje pewien stopień odkształcenia warstwy mózgu. W pewnych przypadkach, warstwy nie w pełni rozwijać.

Efekty

Najczęstszym objawem dysplazji korowej jest napady padaczkowe. Napady zwykle powtarza się różnej częstotliwości i nasilenia, w zależności od dziecka. Jeśli drgawki dziecka są związane z dysplazją korowej, epizody rozpocznie wkrótce po urodzeniu dziecka. Jeśli napady rozpocząć w późniejszym okresie życia, potem epizody nie są od dysplazji korowej. Dzieci z dysplazją korowej mogą mieć również inne objawy, w tym nienormalnie duże głowy, powolne refleks w dowolnej części ciała i niezręczności podczas chodzenia. Mogą cierpieć na schorzenia psychiczne, w tym opóźnienia umysłowego lub nienormalnie agresywne lub spontaniczne zachowanie. Mogą trudno nauczyć się mówić.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Leczenie objawów dysplazji korowych jest uzależniona od nasilenia stanu i ogólnego stanu zdrowia fizycznego dziecka. W niektórych przypadkach dysplazji korowej dziecko może potrzebować przeciwnapadowe leki tylko pomóc przeciwdrgawkowych. W cięższych przypadkach, lekarze mogą określić najlepsze leczenie jest usunięcie uszkodzonych części mózgu. Usunięcie części mózgu jest niebezpieczna procedura, która oferuje nieprzewidywalne rezultaty. Lekarze będą uciekać się do operacji tylko wtedy, gdy są przekonani, nie ma innego leczenia dostępne.

Rozważania

W przeważającej części wystąpienie objawów dysplazji korowych jest przypadkowy. Lekarze nie są w stanie wskazać żadnego czynnika jeden ryzyka, które mogą potencjalnie zwiększyć szanse dziecko urodzi się z chorobą. W niektórych przypadkach może okazać się, że korowej dysplazja znajduje się w genetycznej poszczególnych członków rodziny, ale jeszcze nie istnieje określony związek pomiędzy genetyki i choroby.

Nieporozumienia

Podczas gdy niektóre z objawów dysplazji korowej mogą być podobne do epilepsji, nie są one tej samej choroby. Coritcal dysplazja jest potencjalną przyczyną padaczki, ale nie jest jedyną przyczyną. Wiele warunków może prowadzić do padaczki, w tym uszkodzenia mózgu w wyniku wypadku, alkoholizmu lub narkomanii. Padaczka nie jest koniecznie stan wrodzona - jak to może pojawić się w każdym momencie życia - podczas gdy, dysplazja korowa, gdy dziecko zaczyna ciągle się rozwija w łonie matki.

Jak leczyć dysplazję szyjki macicy

Jak leczyć dysplazję szyjki macicy


Dysplazja szyjki macicy jest określenie nieprawidłowego wzrostu komórek w szyjce macicy, zwykle powodowane przez choroby przenoszone drogą płciową, takich jak HPV. Komórki są wstępnie nowotworowych, ale nie są rak. Kilka anormalne komórki oznaczają łagodny stopnia stanu, który może rozwinąć się w zaawansowanym stadium z komórek rakowych na powierzchni szyjki. W tym artykule opisano opcje leczenia dysplazji szyjki macicy dostępne na różnym stanie.

Instrukcje

1 Uzyskaj od diagnozy do ginekologa nasilenia dysplazji szyjki macicy, ponieważ różne możliwości leczenia są bardziej odpowiednie dla różnych stopni stanu. Stosowaną metodą diagnostyki jest colposocpy egzamin.

2 Monitorowanie łagodną dysplazję szyjki macicy po kolejnej badanie cytologiczne co ​​trzy do sześciu miesięcy. W łagodnej formie może oczyścić się, ale jeszcze może się pogorszyć. Spójne Monitorowanie wykryją progresji tego stanu, tak, że odpowiednie leczenie może być podawany.

3 Zapytaj swojego lekarza o kriochirurgii dla średnio umiarkowaną dysplazją szyjki macicy. Zabieg ten łatwo i niedrogo niszczy komórki poprzez ich zamrażania. Ciekły azot podróży przez sondę dreszcze szyjki macicy tkanki do -20 stopni Celsjusza. Metoda ta nie może zniszczyć wszystkie nienormalne komórki, ponieważ głębokość może być tylko w przybliżeniu, tak więc lepiej nadaje się do łagodnych i umiarkowanych przypadków.

4 Poznaj opcje i electro-kauteryzacji pętli wycięcie na umiarkowaną dysplazją. Zarówno użyć energii, który działa przez małą sondę. Elektro-kauteryzacji zabija komórki, natomiast wycięcie pętlę usuwa komórki, tak, że mogą one być wysyłane do laboratorium w celu analizy.

5 Więcej informacji na temat parowania laserowej, leczenia dysplazji szyjki macicy, który oferuje szybszy czas regeneracji niż kriochirurgii. Procedura ta w biurze precyzyjnie kieruje mały promień światła do odpowiedniej lokalizacji i głębokości. Chociaż większość lekarzy zaleca tę procedurę state-of-the-art, nie wszystkie z nich własnego sprzętu, a zatem może wymagać wizyty w szpitalu droższe.

6 chirurgicznie usunąć stożek szyjki macicy, jeśli lekarz nie może zagwarantować, że nieprawidłowe komórki nie wzrosła w głębszych warstwach tkanki szyjki macicy. Laboratorium będzie analizować stożek do identyfikacji lub wykluczyć raka. Taki sposób leczenia jest rzadko i może przeszkadzać w ciążę.

7 Zaplanuj histerektomii, jeśli leczenie dysplazja szyjki macicy celem jest pełna likwidacja stanu i nie chcesz mieć dzieci w przyszłości.

Wskazówki

  • Brak leczenia dysplazji szyjki macicy, ponieważ leczy stan może zawsze powrócić.

Można zajść w ciążę z łagodnym dysplazji szyjki macicy?

Można zajść w ciążę z łagodnym dysplazji szyjki macicy?


Gdy podczas rutynowej cytologiczne nieprawidłowe komórki są wykrywane, może być z rozpoznaniem dysplazji szyjki macicy. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, 66 procent kobiet z dysplazją szyjki macicy rozwija się rak szyjki macicy w ciągu 10 lat. Kobiety z łagodnym dysplazji szyjki macicy może zajść w ciążę, ale ważne jest, aby wiedzieć, możliwe skutki uboczne i możliwości leczenia.

Identyfikacja

Dysplazja szyjki macicy jest wskazane, gdy plama PAP wykrywa obecności nieprawidłowych komórek w szyjce. Komórki te mogą być nowotworowa lub przed-nowotworowa. Mayo Clinic mówi które mogą przypadki dysplazji szyjki macicy są wynikiem na obecność wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i związane z aktywnością seksualną.

Ciąża i dysplazji szyjki macicy

Kobiety z łagodnym dysplazji szyjki macicy może zajść w ciążę, a często prowadzić normalne, zdrowe ciąży. Czasem jednak przypadki dysplazji szyjki macicy może przejść w czasie ciąży. Dysplazja szyjki macicy w celu monitorowania w czasie ciąży, pracownicy służby zdrowia korzystać badanie cytologiczne i kolposkopii. Podczas tej procedury, lekarz wykorzystuje tubus z soczewką powiększającą i monitoruje i analizuje zaburzenia wzrostu macicy. Ponadto, University of Maryland Medical Center mówi, że biopsja dalszego diagnozowania dysplazji szyjki macicy jest bezpieczne w czasie ciąży.

Skutki uboczne

Często kobiety z dysplazją szyjki macicy nie występują skutki uboczne. W czasie ciąży, objawy dysplazji szyjki macicy może się zwiększyć. Objawy obejmują brodawki narządów płciowych, nieprawidłowe krwawienia, upławy, plamienia po stosunku i ból pleców.

Zabiegi

Z łagodnym dysplazji szyjki macicy, leczenie jest zwykle odroczone do czasu po porodzie. Niskim stopniu dysplazji szyjki macicy lub łagodny może również wyjaśnić na własną rękę za pośrednictwem własnej odpowiedzi immunologicznej organizmu, więc leczenie może nie być w ogóle konieczne.

Ostrzeżenie

Leczenia dysplazji szyjki macicy z konizacji szyjki macicy może mieć negatywny wpływ na przyszłą płodność. Podczas procedury szyjki konizacja, małych, w kształcie stożka kawałek nieprawidłowej tkanki jest pobierana z szyjki macicy. Porozmawiaj z lekarzem, aby sprawdzić, czy korzyści wynikające z tej procedury przewyższają ewentualne ryzyko dotyczące przyszłej płodności.

Leczenie dysplazji szyjki macicy

Leczenie dysplazji szyjki macicy


Dysplazja szyjki macicy dotyczy kobiet od 25 do 35 lat i często jest bez objawów. Ponieważ nie ma objawów, ważne jest, że kobiety zaczynające się miesiączki mają roczny egzamin ginekologiczne. Bez leczenia dysplazji szyjki macicy może stać się raka inwazyjnego.

Przyczyny i zapobieganie

Przyczyną dysplazji szyjki macicy, nie zawsze jest jasny, ale może to być spowodowane zakażeniem HPV (wirus ludzkiego brodawczaka). HPV infekuje szyjkę macicy i powoduje nieprawidłowych komórek, które powinny być zauważone przez ginekologa przez wymazu.
Lekarze obawiają się również, że dysplazja szyjki macicy może być spowodowane są aktywne seksualnie przed 18 lat, porodu przed 16 lat, posiadanie wielu partnerów, innych chorób, które hamują układ odpornościowy, palenie i choroby takie jak poprzednie brodawki narządów płciowych.

Co to jest?

Według słownika Webstera, "śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy (CIN), znany również jako dysplazja szyjki macicy, jest potencjalnie przedrakowe transformacja i nieprawidłowy wzrost na szyjce macicy."

Różnych szczepów

Odmiany dysplazji może się różnić - co oznacza, że ​​leczenie to zależy od tego jak poważny szczep jest.
Szczepów niskiego ryzyka mogą być monitorowane poprzez badanie cytologiczne co cztery do sześciu miesięcy.
Szczepy wysokiego ryzyka wymaga biopsji, albo częściowego usunięcia lub całkowite usunięcie. To może potrwać kilka miesięcy leczenia.

Leczenie

Opcje usuwania nieprawidłowych komórek obejmują electrocauterization, kriochirurgii, lasera odparowanie i chirurgii.
Electrocauterization wykorzystuje energię elektryczną leczyć tkankę. Rozkłada się nieprawidłowych komórek i wykorzystuje ciepło, aby zatrzymać krwawienie.
Kriochirurgia używa podtlenku azotu do zamrożenia się nieprawidłowych komórek. Jest używany tylko do małych obszarów nieprawidłowych komórek i jest często uważane za nieodpowiednie dla kobiet z zaawansowanym dysplazji.
Odparowania laserowego jest znany jako laser CO2. Ten wykorzystuje światło podczerwone do ogrzania nieprawidłowy obszar.
Operacja jest ostatnia opcja, gdy nieprawidłowe komórki zajmują większą powierzchnię i są bardzo rozwinięte i potencjalnie nowotworowych. Operacja usuwa komórki, a także pozwala lekarzom biopsji pobranej tkanki.

Histerektomia

Histerektomia jest ostatnia opcja, gdy nieprawidłowe komórki przejęli i są uważane za nowotworowych. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się raka z, histerektomii, lub całkowite usunięcie macicy jest wykonywana.

Przyczyny dysplazję chorób piersi

Dysplazję chorób piersi jest chorobą, która może wynikać z czynników, takich jak styl życia kobiety lub zaburzenia równowagi hormonalnej. Choroba powoduje guzki w piersiach, a gdy to nie jest uważane za niebezpieczne lub zagrażające życiu, to nadal jest bardzo bolesne i bardzo niewygodne dla kobiet doświadcza objawów.

Identyfikacja

Fibrocystic choroba sutków jest stan nienowotworowy, który charakteryzuje się grudek występujących w piersi. Te guzki są w stanie poruszać się swobodnie w miękkiej tkanki piersi, a one powodować tkliwość, ból, a czasami wyciek z brodawki. Wrażliwość na ból i dyskomfort w czasie menstruacji zwiększa. Jest to bardzo powszechna, która dotyka około 1/3 z populacji kobiet w Stanach Zjednoczonych. To jest przede wszystkim u kobiet w ich rozrodczym lat, a nie zwiększyć szanse zarażenia raka piersi.

Efekty

Kobieta, która jest przed menopauzą przeżywa wahania hormonów w estrogenu i progesteronu w trakcie miesiączki i jej piersi zwiększy się wraz ze wzrostem produkcji hormonów. Kiedy miesiączka kończy, poziom hormonów wraca do normy i umowy piersi. Z biegiem czasu, to rozszerzanie i kurczenie się tkanki piersi może powodować gruczołów mlecznych w piersi puchnąć i zatrzymywania wody. Jest to jedna z przyczyn choroby dysplazji sutka.

Rodzaje

W niektórych przypadkach chorobą dysplazji sutka może być spowodowany przez dietę, która jest zbyt bogata w roztworze soli, nasyconych tłuszczów i nadmiernym spożywaniem kofeiny. Wszystko to powoduje zatrzymywanie wody w organizmie, co może współpracować ze zmianą hormonalnej podczas menstruacji, aby spowodować zatrzymanie wody w piersiach i powodować choroby dysplazji sutka.

Rozważania

Są to hormony bok od estrogenów i progesteronu, które mogą przyczynić się do wystąpienia chorobą dysplazji sutka. W czasie miesiączki, piersi, wpływa przez hormony, takie jak insulina, hormony tarczycy i oddziałujące na naczynia krwionośne i powodują piersi pęcznieć. Sposób ten jest podobny do tego, co dzieje się w macicy. Jednak macica jest w stanie wypłukać martwe komórki, kiedy miesiączka jest skończona. Piersi polegać na enzymy w celu rozkładu i wyeliminowania nadmiaru materiału komórkowego, a te enzymy nie nadąża za wytwarzania nadmiaru komórek w miesiącu, a następnie doprowadzi się tkanki bliznowatej, oraz choroby fibrocystic piersi może rozwijać.

Potencjał

W niektórych przypadkach stwierdzono, że wprowadzenie do układu syntezy estrogenu kobiety poprzez doustnych środków antykoncepcyjnych lub w inny sposób zwiększa ryzyko wystąpienia choroby dysplazję sutka.

Cleidocranial Zespół dysplazji

Zespół dysplazji Cleidocranial lub CLCD, jest wrodzona, która wpływa na stan zębów i kości, takie jak czaszki, żebra i obojczyki. Cleidocranial dysplazja jest sklasyfikowany jako rzadkiej choroby, a objawy zespołu są zwykle pierwsze widoczne u noworodków i dzieci. Ze względu na genetyczne pochodzenie, cleidocranial dysplazja może być przekazywana przez pokolenia.

Historia

Zespół Cleidocranial dysplazja została odkryta w 1892 roku przez dwóch naukowców o nazwie Marie i Stanton i był kiedyś znany jako cleidoc ranial dysostosis przed przemianowany na konferencji nomenklatury w 1969 Chociaż ten zespół jest bardzo rzadkie przypadki i objawy cleidocranial dysplazji nadal zgłaszane i literatura dokumentuje te reportings już w jeden tysięcy osiemset dziewięćdziesiąt siedem.

Przyczyny

Z powodu zespołu dysplazja cleidocranial jest zaburzeniem genetycznym, przyczyny mogą zazwyczaj być przypisane do mutacji w genach, takich jak gen runx2, który jest odpowiedzialny za wytwarzanie białka, które służy do prawidłowego rozwoju chrząstki i kości. Jednakże pomimo mutacji gen sprawcą wielu przypadkach zespołu dysplazji cleidocranial istnieją takie przypadki, w których nie mutacji w genie runx2 jest obecny, co oznacza, że ​​mutacja nie jest konieczne, zespół cleidocranial rozwoju w organizmie.

Identyfikacja

Zespół Cleidocranial Dysplazję powszechnie identyfikowaną niedorozwoju w wielu kości pacjenta. W wielu przypadkach, obojczyki są albo mocno niedopracowane lub nie z ciała całkowicie. Inne cechy fizyczne do zespołu dysplazji cleidocranial to nieproporcjonalne rysy twarzy, jak dużym czole i małej szczęki, szerokie kciuki, płaskie stopy i ogólny niski wzrost. Dentystyczne problemy, takie jak torbiele i zniekształconych zębów są również częste objawy zespołu Thel.

Efekty

Skutki wywołane zespołem dysplazji cleidocranial to negatywnie na gęstość kości i osteoporozy. Kości u osób, które zostały z rozpoznaniem zespołu dysplazji cleidocranial są bardziej podatne na złamania stają się słabe, a ze względu na obniżone ilości gęstości kości. Skolioza, małe średnice miednicy, ciągłe infekcje ucha i mowy utrudnienia są także wspólne działanie tego zespołu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Mimo, że objawy zespołu cleidocranial można traktować, na przykład doustne leczenie torbieli i naprawy niewyrównane zębów, nie ma lekarstwa dla samego zespołu. Inne możliwości leczenia objawów należą suplementacja wapnia i witaminy D dla zdrowia kości, poddawanych terapii mowy i za pomocą rurki tympanostomijnych na infekcje ucha.

Jak leczyć dysplazję piersi z Medycyny Naturalnej

Jak leczyć dysplazję piersi z Medycyny Naturalnej


Dysplazję chorób piersi jest częstym schorzeniem nie zagrażające, w którym piersi stają się nierówne i wrażliwa. Podczas fibrocystic piersi jest warunkiem łagodne, to jest z objawów bolesnych i nieprzyjemnych. Jeśli cierpisz z chorobą dysplazji sutka, prawdopodobnie usłyszał lekarz powiedzieć, że nie ma wiele można zrobić, ale istnieje wiele naturalnych leków, które mogą pomóc uporać się z choroby. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć dysplazję piersi z medycyny naturalnej.

Instrukcje

1 Weź codzienne suplementów oleju z wiesiołka, medycyna naturalna, która okazała się pomóc złagodzić bolesne objawy fibrocystic piersi. Zaleca się, aby przyjmować 3 g oleju z wiesiołka codziennie.

2 Poprawa diety, jako niskotłuszczowe, bogate w błonnik dieta jest najlepszym lekarstwem dla natury fibrocystic piersi. Dieta okazuje się jedno z największych czynników w tym stanie, jak kobiety z wyższymi diecie tłuszczowej mają więcej estrogenów w swoich organach, promowanie początku i bolesnych objawów dysplazji sutka. Zaleca się, aby zastąpić mięso i produkty mleczne z ryb, odtłuszczonego nabiału i produktów sojowych.

3 Zwiększ ilość witaminy E w organizmie, biorąc suplementy witaminy E. Badania pokazują, że kobiety, które biorą od 400 do 600 jm witaminy E dziennie zobaczyć znaczne zmniejszenie dolegliwości bólowych po trzech miesiącach.

4 Zmniejsz tkliwość piersi, szczególnie wokół okresie z Vitex (chasteberry), w medycynie naturalnej stosowany w leczeniu wielu warunków specyficznych dla kobiet. Dodaj 40 kropli Vitex do szklanki wody i pić co rano.

5 Zastosuj gorący kompres oleju rycynowego do składania ofert w piersi, aby pomóc złagodzić objawy fibrocystic piersi. Moczyć czystą ściereczkę w oleju tłoczonego na zimno rącznikowy i umieścić ręcznik na piersi. Przykryć ręcznikiem kawałkiem folią i ustawić ciepłe poduszki na górze. Pozostawić kompres do pracy przez co najmniej 30 minut i powtórzyć tak często, jak to konieczne, aby złagodzić objawy.

Dysplazja Definicja

Terminologii medycznej odnosi się do konkretnego procesu na podstawie greckiego i łacińskiego, z którego pochodzi to słowo. Dysplazja, która pochodzi z greckich słów oznaczających "złe tworzenie lub kształt" to nieprawidłowości w komórkach tkanek, które mają wpływ na wzrost, rozwój i funkcjonowanie.

Dysplazja

Dysplazja odnosi się konkretnie do zmutowanych komórek zniekształcone, że jak dojrzała w tkance. Zazwyczaj oznacza to, że nie jest nadmiernie duża liczba niedojrzałych komórek rozrastających się zwykle do obszarów zajmowanych przez dojrzałe komórki.

Dysplazja charakteryzuje się w większości przypadków nierównomiernie których wielkość komórek nieprawidłowo ukształtowane komórek hyperchromatism (skłonność komórek nowotworowych do barwienia ciemno, gdy badany) a liczbę komórek dzielących się, które jest większe niż normalnie.

Dysplazja szyjki macicy

Nienormalny wymaz szyjki macicy nie jest skuteczny w wykrywaniu dysplazji szyjki macicy, który jest pojawienie się nieprawidłowego działania komórek na powierzchni szyjki macicy. Chociaż sama dysplazja szyjki macicy nie jest wskaźnikiem złego stanu zdrowia, to uważa się zwykle za stan przedrakowy i powinny być monitorowane i omówione z lekarzem.

Dysplazja włóknista

Dysplazja włóknista jest określona przez Mayo Clinic, jak zaburzenia, w których rozwija się tkanki włóknistej w miejsce kości u niemowląt. Jako tkankę rozszerza się kości może spowodować deformację i jest bardziej podatna na złamania. Przypadki dysplazji włóknistej może przejść niezauważony przez wiele lat, aż do bólu lub wada staje się problemem.

Rozważania

Dysplazja, albo włókniste lub szyjki macicy, jest oznaką poważnych problemów zdrowotnych, a wszelkie dowody dysplazji należy omówić z wykwalifikowanego specjalisty zdrowia. Leczenie i zapobiegawcze działania można podjąć, w tym w sprawie dysplazji regularnego testowania dalszych powikłań i łagodzenia objawów z lekami.

Dysplazja stawów biodrowych u psów

Dysplazję stawu biodrowego u psów wyniszczające zaburzenie genetyczne, które mogą prowadzić do licznych powikłań zdrowotnych w wyniku rozwoju zapalenia stawu z wiekiem. Uszkodzenia chrząstki stawu biodrowego może prowadzić do dysplazji stawów biodrowych. Trudno jest przewidzieć, jak dużo pies wpłynie dysplazji stawu biodrowego, a każdy pies, który ma stan powinny być dokładnie monitorowane.

Jak leczyć Dysplazja stawów biodrowych u ludzi

Większość ludzi nie słyszało o dysplazji stawu biodrowego u zwierząt jednak może wystąpić u ludzi, jak również. Dysplazja stawów biodrowych to stan, w którym nie jest całkowicie hip w gnieździe. To może być częściowo lub całkowicie przemieszczone. Dysplazja stawów biodrowych jest zwykle obecny przy porodzie. To może być bolesne. Rodzaj leczenia zależy od wieku pacjenta i stopnia choroby.

Instrukcje

1 Wear uprząż Pavlika. Jest to specjalny rodzaj uprzęży, która trzyma nogi w odpowiedniej pozycji, aby umożliwić hip wrócić do gniazda bioder i trzymać go w miejscu. Wiązka może być sądzony przed takimi jak inne zabiegi chirurgii gotowe. Musi być noszony przez co najmniej sześć tygodni.

2 Rozważmy nawias. Specjalna klamra klamra nazywa Hewson można nosić zamiast uprzęży. Klamra może być bardziej wygodne i pozwalają więcej ruchu. Może to być szczególnie przydatne, jeśli jest noszony przez starszego dziecka, które uczy się siedzieć-up. Szelki mogą być zwykle usunięte do kąpieli.

3 Postępuj zgodnie z zaleceniem lekarzy dotyczące dziecka, ile godzin dziennie klamra lub uprząż musi być noszony. Mając urządzenie wyłączyć zbyt często może zmniejszyć jego skuteczność.

4 Czy trakcji umieszczone. Trakcji nie jest zwykle stosowany u niemowląt lub małych dzieci. Może on być potrzebny w starszej osoby, która nigdy nie otrzymał leczenia dysplazji stawów biodrowych. Mięśnie mogły się mocno i trakcji może pomóc rozciągnąć mięśnie, ile potrzeba.

5 poddać się operacji. Jeśli wiązka przewodów lub klamra nie traktować operację dysplazji może być wymagane. Zabieg polega na ustawieniu w gnieździe hip hip i obsada zwykle musi być noszone podczas gojenia po zabiegu odbywa.

Wskazówki:

  • Pamiętaj, to może być najlepszy w leczeniu dysplazji stawu biodrowego, gdy dziecko jest młody, przed ich nauki chodzenia.

Dysplazja stawów biodrowych u ludzi

Dysplazja stawów biodrowych u ludzi


Dysplazja stawów biodrowych u ludzi jest stan kości, który wpływa na panewki i kości udowej. Psy są najczęściej dotknięte tą chorobą; jednak, dysplazja stawu biodrowego dotyka również ludzi, zwłaszcza dzieci i kobiet. Według eMedicine, strony internetowej, która obejmuje zagadnienia medyczne, 80 procent osób, które cierpią z powodu dysplazji dorosłych to kobiety i jednego na 1000 noworodków rodzi się z dysplazją stawu biodrowego.

Opis

Dysplazja stawów biodrowych jest deformacji lub wychylenia przegubu biodrowego. W normalnym stawu biodrowego kości udowej pasuje bezpośrednio do gniazda w obrębie miednicy, ułatwiając połączenie znieść stres od wagi i ćwiczeń. W przypadku dysplazji stawu biodrowego femur nie pasuje dokładnie do gniazda miednicy. Pasuje luźno, a wszelkie działania, takie jak regularne spacery, może spowodować, że otaczająca kości nosić lub łza. Może to powodować ból, kulejąc i ostatecznie deformacji, jeśli warunek nie jest leczona.

Przyczyny

Dysplazja stawów biodrowych jest dziedziczna, co oznacza, że ​​jest przekazywana przez geny członków rodziny. Tak, to jest bardziej prawdopodobne, jeśli nie są członkami rodziny, którzy mają go. Ponadto, u niemowląt chrząstki kości biodrowej jest miękka i giętka, a to może spowodować kości biodrowej do poślizgu na miejscu.

Objawy

Generalnie, dysplazja stawu biodrowego występuje w młodym wieku, a większość objawów są zauważył kiedyś dziecko zacznie raczkować i chodzić. Niektóre objawy, które można zauważyć u dzieci i dorosłych są sztywność, ból w okolicy biodra, klik w biodrze lub kulejąc.

Diagnoza

Promienie X są stosowane w celu określenia, czy są jakieś nieprawidłowości występujące w stawie biodrowym, jeśli jest uszkodzenie biodra i jak rozległe uszkodzenia. Ponadto, lekarz może poruszać nogami w różnych pozycjach, aby słuchać odgłosów biodrowych i przeglądać żadnych problemów z zakresu ruchu w okolicy bioder.

Leczenie

Leczenie dysplazji stawu biodrowego w zależności od wieku i stopnia uszkodzenia obecnej. Operacja jest opcja leczenia dysplazji stawu biodrowego u dorosłych. Dysplazja jeśli nie jest przewlekły, to w niektórych przypadkach może być przekształcony kości udowej w celu dopasowania bezpiecznie z powrotem do stawu biodrowego. W ciężkich przypadkach, wymiana stawu biodrowego może być konieczne. Dla niemowląt, uprząż lub nogi klamra jest powszechnie stosowany. Uprząż posiada nogi w pozycji, która zapobiega ślizganiu się hip następuje wzrost. Lekarze zwykle polecam szelki noszenia w pełnym wymiarze czasu dla co najmniej 6 do 12 tygodni, a następnie zużyte w niepełnym wymiarze godzin przez 4 do 6 tygodni po biodra są stabilizowane.

Mylar Dysplazja

Mylar Dysplazja


Mylar dysplazja, znany także jako zespół mielodysplastyczny, jest jednym z kilku zespołów, które pada pod nazwą koc "białaczka", który jest rak tkanek związanych z krwi w organizmie, w tym leukocytów krwi i szpiku kostnym. Istnieje wiele metod leczenia, które są skuteczne, jeżeli choroba jest szybko złapać.

Definicja

Zespoły mielodysplastyczne jest rzeczywiście nazwa nadana wielu schorzeń, w którym szpik kostny, z różnych powodów, nie są w stanie produkować wystarczającej ilości zdrowych komórek krwi. Według specjalistów badań rak św Judy w Memphis, Tennessee, to wyraźnie występuje, gdy tworzone przez komórki krwi w szpiku kostnym nie dojrzeć do czerwonych i białych krwinek lub płytek krwi, co prowadzi do wtórnego zakażenia i niedokrwistość.

Czynniki ryzyka

Mylar dysplazja jest najbardziej powszechne w białych mężczyzn w wieku 60 i starszych. Jest ona związana z poprzedniego leczenia raka, palenie tytoniu i narażeniem metali ciężkich.

Objawy

Czasami występują żadne objawy dla mylaru prezentujące dysplazji. Najłatwiej jest rozpoznawane w codziennej pracy krwi; jednak istnieją pewne objawy, które mogą przejść niezauważone i powinny być zgłaszane do lekarza. Są to duszność, zmęczenie lub osłabienie, widoczne oznaki niedokrwistości, nadmiernego siniaki lub krwawienia oraz nawracające stany podgorączkowe lub infekcji.

Leczenie

Leczenie zazwyczaj rozpoczyna się od transfuzji krwi, aby wzmocnić organizm i uzupełnienia zdrowych komórek krwi, które zostały utracone. W większości przypadków stosuje się chemioterapię w celu wyeliminowania komórek nowotworowych z krwiobiegu.

Rokowanie

Rokowanie i zachorowalność znacznie różnić w zależności od wieku w momencie pojawienia się, ogólnego stanu zdrowia, postęp choroby w etapie wykrywania i leczenia. Omawiając rokowania powinny być w gestii pacjenta i lekarza.

Czynniki ryzyka dysplazji szyjki macicy

Dysplazja szyjki macicy jest przedrakowym schorzeniu, w którym nieprawidłowe komórki rozwijają się na powierzchni szyjki macicy kobiety. Istnieje wiele czynników ryzyka, które zwiększają ryzyko wystąpienia dysplazji szyjki macicy. Oto niektóre z nich.

Zakażenie HPV

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest jednym z głównych czynników ryzyka, dysplazji szyjki macicy. Według Zdrowia Kobiet kanału (patrz pierwsza wzmianka) więcej niż 80 procent wszystkich kobiet, które cierpią z powodu dysplazji szyjki macicy ma HPV.

Wysokiego ryzyka Zachowanie seksualne

Wysokiego ryzyka, zachowania seksualnego, takie jak mające wiele partnerów lub niezabezpieczony sex, jest związana z większą częstość dysplazji szyjki macicy.

Palenie papierosów

Dwie substancje chemiczne, które są produkowane z palenia papierosów, a mianowicie nikotyny i kotyniny, może spowodować zmiany w tkance szyjki macicy, co może być przyczyną tego stanu.

Zakażenie wirusem HIV

Kobiety, które zaraziły się wirusem HIV mają wyższe ryzyko rozwoju dysplazji szyjki macicy. Jest tak, że obniżoną odpornością są mniej zdolne do walki z wirusem HPV, który znany jest, że przyczyną tego stanu.

Antykoncepcja długoterminowa Wykorzystanie

Kobiety, które stosują doustne środki antykoncepcyjne dłużej niż pięć lat są na większe ryzyko rozwoju dysplazji szyjki macicy.

Alternatywne Leczenie dysplazji szyjki macicy

Dysplazja szyjki macicy nie jest warunkiem nowotworowych, ale stan przedrakowy, który jest identyfikowany gdy masz rozmaz Pap. Jeżeli rozmaz PAP wynika, że ​​istnieją nieprawidłowe komórki w szyjce macicy, dysplazja szyjki macicy trzeba; warunek ten jest czasem związane z pojawieniem się brodawek narządów płciowych, nagle nieprawidłowe krwawienia z macicy, upławy, bóle krzyża, i plamienia po stosunku. Istnieje kilka alternatywnych metod leczenia można użyć, aby uzyskać stan pod kontrolą.

Czynniki żywieniowe

Twoim celem będzie zrównoważenie hormonów w celu zwiększenia odporności i działanie systemu podczas korzystania z preparatów ziołowych dla dysplazji szyjki macicy. Dokładne przyczyny stanu nie są określone, ale coraz ciała w najzdrowszy stan może poprawić swoje szanse radzenia sobie z chorobą. Spożycie żywności powinna składać się z pokarmów niskotluszczowe, warzywa, owoce, orzechy, rośliny strączkowe oraz produkty pełnoziarniste. Należy wyeliminować spożycie cukrów, smażonych potraw, alkoholu i kofeiny. Mleko i mięso będą również musiały być ograniczone, aby uniknąć narażenia na sztuczne estrogeny. Możesz jeść więcej produktów sojowych, aby zrównoważyć estrogenów w systemie, jak również. Wreszcie, będziemy chcieli, aby spożywać więcej pomidorów; pomidory mają w nich likopen, który pomoże zabezpieczyć się przed coraz dysplazji.

Black Cohosh

Black Cohosh to zioło używane do przywrócenia równowagi hormonów i promowanie naturalnego gojenia się narządów rozrodczych. Zioło jest stosowany do leczenia skurczów menstruacyjnych i objawów związanych z menopauzą. Zioło to zawiera kwasy isoferulic które oferują działanie przeciwzapalne i fitoestrogeny, które pomagają w równoważenia hormonów. Zioło to może być spożywany w dawce czterdziestu ośmiu miligramów dziennie przywrócenia równowagi hormonów i wspomagania gojenia.

Łopian

Łopian jest herb, który jest uważany za krwi oczyszczacz wszystkim przeznaczenia, ponieważ pomaga wypłukać ciało niechcianych toksyn. Zioło to zachęca również prawidłowe funkcjonowanie immunologiczny i pomaga pozbyć się ciała zatrzymanej wody poprzez zwiększenie wydalania moczu. Łopian ma także przeciwutleniacze, właściwości antybakteryjne i środki przeciwzapalne. Można spożywać rzepakowy jako kapsułka trzy razy dziennie w dawce 1:59 gramów każda dawki. Możesz też zrobić herbatę z ziół przez warzenie sześć gramów zioła w gorącej wodzie przez dziesięć minut: herbata może być spożywany trzy razy dziennie.

Red Clover

Koniczyna czerwona jest tradycyjnie używany do przywrócenia równowagi hormonów; zawiera izoflawony, które pomogą zrównoważyć poziom estrogenów w organizmie. Koniczyna Udowodniono również utrudniać tworzenie się komórek nowotworowych. Zioło to może być wykonane do parzenia herbaty przez dwie łyżeczki suszonych kwiatów koniczyny czerwonej w gorącej wodzie przez 30 minut. Możesz pić trzy filiżanki dziennie, aby przywrócić poziom estrogenów.

Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski został zidentyfikowany jako rodzaj adaptogenne; Oznacza to, że zioło jest użyte do odtworzenia naturalnej równowagi ciała, w tym stanów hormonalnych. Zioło to korzyści układu odpornościowego, ponieważ zawiera system odpornościowy wzmacniający pienienie eleutherosides i polisacharydy. Suszony korzeń tego zioła mogą być warzone w herbacie; można spożywać od 500 do 3000 mg w postaci kapsułek lub herbaty każdego dnia przywrócenia równowagi hormonów w celu zwiększenia odporności i funkcjonowania systemu.

Jak leczyć dysplazję chorób piersi Naturalnie

Dysplazję chorób piersi jest warunek, że wiele kobiet cierpi z powodu, na szczęście istnieją sposoby, aby leczyć dysplazję chorób piersi w sposób naturalny. Kobiety, które cierpią z powodu tej choroby, bolesne doświadczenia, lumpy, a nawet torbielowate piersi, zwłaszcza w czasach ich okresy. Poniżej kilka skutecznych sposobów leczenia dysplazję chorób piersi naturalnie

Instrukcje

1 Najważniejszą rzeczą do zrobienia, aby zapobiec ból, jeśli masz dysplazję chorób piersi, to aby uniknąć wysokiej zawartości tłuszczu diety. Wysokie diety tłuszczu podnieść poziom estrogenów w organizmie, co powoduje tworzenie się tkanki płynnej i komórkowej w piersiach. Powoduje to nierówne i bolesne piersi.

2 produkty sojowe pomaga zrównoważyć nadmiar estrogenów w organizmie, więc staram się dodać wiele produktów sojowych w diecie, lub wziąć go w formie dodatkowego. Pozbycie się nadmiaru estrogenu może pomóc chorobą dysplazji sutka.

3 jodu pomaga blokować estrogenu przyklejaniu się do receptorów w piersi. Jod występuje w wielu warzywach, takich jak morskie wodorosty i wakame. Kelp może być podjęta w formie dodatkowego, jak również.

4 Błonnik pomaga usunąć nadmiar estrogenów z organizmu, więc upewnij się, aby uzyskać zalecenia dotyczące błonnika, na samym minimum. Większość Amerykanów dostać mniej niż połowę kwoty włókna są naprawdę potrzebne.

Znaki i objawy raka jajnika i dysplazji szyjki macicy zaawansowane

Znaki i objawy raka jajnika i dysplazji szyjki macicy zaawansowane


Nieprawidłowy wzrost komórek na dysplazję szyjki macicy nazywa. US National Library of Medicine i National Institutes of Health ostrzegają, że, podczas gdy dysplazja szyjki macicy nie jest rak, to stan przedrakowy. Rak jajnika jest dokładnie to, co brzmi jak: rak, który rozpoczyna się w jajnikach kobiecych. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, rak jajnika jest przyczyną większej liczby zgonów niż jakikolwiek inny rak, który dotyka narządów płciowych kobiet. Dysplazja szyjki macicy zwykle nie ma objawów, ale są objawy raka jajnika, że ​​kobiety powinny wiedzieć.

Nietypowe Menstural Cycles lub krwawienie

US National Library of Medicine i National Institutes of Health przytoczyć nieprawidłowe cykle miesiączkowe jako jeden z objawów raka jajnika. Kobiet z rakiem jajnika może wystąpić krwawienie między miesiączkami, po stosunku lub po menopauzie, zgodnie z Mayo Clinic. Absolutorium to krwawa, brzydko pachnie i jest wodnisty jest również jednym z objawów raka jajnika.

Dysplazja szyjki macicy jest zazwyczaj bezobjawowo, a nieprawidłowe krwawienie - także po stosunku - może być jedno wskazanie stanu. University of Maryland Medical Center ostrzega, że ​​nieprawidłowe krwawienie jest wyznacznikiem wielu różnych warunkach, nie tylko dysplazja szyjki macicy.

Ból brzucha lub miednicy

Kobiet z rakiem szyjki macicy, mogą wystąpić bóle brzucha lub miednicy. Ból brzucha lub miednicy, jak objawy raka szyjki macicy występują między swoich bioder i pod brzuch, zgodnie z CDC. Obejmuje to ból podczas stosunku, wzdęcia, nieprawidłowe lub posiadające pełną zgaga lub bóle brzucha. US National Library of Medicine i National Institutes of Health wspomnieć dodatkowych, niespecyficzne objawy raka jajnika szukać: gaz, niejasne dyskomfort, niestrawność, nudności i utrata apetytu.

Zmęczenie

Wraz z innymi objawami, odczuwa zmęczenie dłużej niż dwa tygodnie jest wskazanie, że należy udać się do lekarza, ponieważ jest to jeden z objawów raka jajnika. CDC ostrzega, że ​​kobiety z rakiem jajnika może czuć się zmęczony cały czas.