adcov.com

dieta na zmniejszenie biustu

Dieta dla Zmniejszenie Cholesterol

Dieta na zmniejszenie cholesterolu jest znany jako serca zdrowej diety, według American Heart Association. Serce zdrowe diety dotyczy ograniczania szkodliwego cholesterolu LDL, lub który jest znany za przyczyną powstawania płytki nazębnej w ścianach tętnic. Dokonywanie właściwych wyborów żywieniowych jest równie ważne jak wyborze zdrowego sposobu gotowania serca.

Pokarmy Uwzględnij

Jedz omega-3 kwasy tłuszczowe. Zgodnie z Mayo Clinic, te kwasy tłuszczowe pomagają zwiększyć poziom dobrego cholesterolu (HDL), a także ograniczenia szkodliwych poziom cholesterolu. Pokarmy bogate w kwasy omega-3 należą ryb zimnowodnych takich jak śledź, makrela, pstrąg, sardynki, tuńczyk biały i łososia; siemię lniane; orzechy włoskie; oliwki i oliwa z oliwek. Powinieneś jeść ryby przynajmniej dwa razy w tygodniu przez maksimum korzyści zdrowotnych.

Jedz produkty pełnoziarniste. Pełnoziarniste zawierają rozpuszczalny błonnik, który pomaga usuwać szkodliwe cholesterolu z tętnic. Według USDA, pełnoziarniste zawierają owies i otręby owsiane, całe pszenicy, otręby pszenne, kiełki pszenicy, jęczmień, quinoa, pszenżyto, proso i brązowy ryż. Płatki owsiane, w szczególności, musi być zawarte w diecie na obniżenie cholesterolu, zarówno według American Heart Association i Mayo Clinic. Staraj się jeść 10 g rozpuszczalnego błonnika dziennie.

Jedz owoce i warzywa. Owoce i warzywa zawierają błonnik i przeciwutleniacze. Szczególnie przydatne do redukcji poziomu cholesterolu są owoce cytrusowe, jagody, brokuły i ciemne zielone warzywa, według USDA.

Spożywać zdrowe tłuszcze. Jedz pokarmy przyrządzane z jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych jako część swojej diety w celu zmniejszenia stężenia cholesterolu. Pokarmy zawierające te tłuszcze są na bazie roślin takich jak rzepak, słonecznik, orzeszki ziemne, oliwek i oleju roślinnego. Są one w postaci ciekłej. Mayo Clinic w szczególności zaleca, oliwa z oliwek ze względu na intensywne właściwości obniżające poziom cholesterolu.

Jedz białko o niskiej zawartości tłuszczu. Uzyskać z białka i niskiej zawartości tłuszczu odtłuszczonego nabiału, drób bez skóry, ryby, produkty sojowe i roślin strączkowych. Rośliny strączkowe zawierają odmiany fasoli, od czarnego, nerek, marynarki do Garbanzo i soczewicę.

Jedz pokarmy wzbogacone w sterole roślinne, takie jak produkty sojowe, margaryny, pieczywo, jogurt i koktajli owocowych.

Pokarmy Monitor

Unikaj tłuszczów trans. Tłuszcze trans, znajdują się w części uwodornionego oleju i tłuszczu. Tłuszcze te są utwardzone w temperaturze pokojowej. Zgodnie z Mayo Clinic i USDA, tłuszcze trans mogą zwiększyć swoje szkodliwe poziom cholesterolu. Pokarmy powszechnie zawierające tłuszcze trans to komercyjnie przygotowane wypieki, zapakowane, przygotowane pokarmy pokarmy i smażone potrawy.

Ograniczyć lub unikać tłuszczów nasyconych. Tłuszcze nasycone znajdują się w żywności pochodzenia zwierzęcego, takie jak oparte na czerwone mięso, podroby i całych tłustych produktów mlecznych. Tłuszcze te są również w wędlin (Bolonia, salami, pepperoni i kiełbasą), w opakowaniach jednostkowych i preparowanej żywności, wiele fast foodów i barów energii.

Wiedząc o zdrowych metod gotowania

Wybierz metodę gotowania zdrowego serca. Według American Heart Association, gotowanie na parze, kłusownictwo, pieczenia (bez nadmiernych olejów), gotowanie i grillowanie są zdrowsze sposoby wytwarzania żywności. Jeśli jedzenie i sposób gotowania nie jest wymienione w menu, poprosić o tej informacji, aby można było uniknąć niezdrowej przygotowań.

Dieta na zmniejszenie Niestrawność czasie ciąży

Chociaż zgaga związany z ciążą lub niestrawność jest niewygodne, zmiany diety może zmniejszyć częstość występowania i bólu związanego z, zgaga. Hormony ciążowe czasem zwiększyć prawdopodobieństwo niestrawności, ale wiedząc, które pokarmy, których należy unikać, jak, kiedy i ile jeść może pomóc uniknąć bólu związanego z niestrawności.

Przyczyny niestrawność

Można zauważyć wzrost zgagi w czasie ciąży, lub może być to zgaga po raz pierwszy. Według marcu Dimes, hormony podczas ciąży zrelaksować mięśnie przewodu pokarmowego, w tym zawór w przełyku tego kwasu bloki żołądka. Pod koniec ciąży, ponieważ może to pogorszyć macica naciska swoją rośnie na brzuchu. Może to spowodować żywności lub kwas z powrotem do przełyku, co powoduje zgagę.

Dieta na zmniejszenie Niestrawność

Według "Księgi lekarską" Strona główna zadośćuczynienie dla Kobiet ", kiedy i ile jesz może wpływać na stopień swojego niestrawność. Zastanów jedzenia pięć lub sześć małych posiłków dziennie, a większe posiłki pozostanie w żołądku dłużej, dając kwas będący szansę przedostaje powrotem do przełyku. Należy także unikać jedzenia i picia przez dwie do trzech godzin przed snem, tak, że twój żołądek będzie pusta, gdy leżysz.

Unikaj żywności, które powodują niestrawność, takie jak tłuste, kofeina, cebula, owoce cytrusowe, pomidory i czosnek. Ponadto, pikantne żywności dłużej do strawienia, więc mogą one powodować zgagę, jak również.

Oprócz jedzenia mniejszych posiłków, unikać picia zbyt dużo podczas posiłków. Zamiast pić między posiłkami.

Ponadto, pobyt w ramach zdrowego zakresie masy w czasie ciąży, jak nadwaga może umieścić dodatkową presję na brzuchu, co może zwiększyć swoje szanse na zgagę.

Wreszcie, należy unikać żucia z otwartymi ustami, jedzenie zbyt szybko i rozmowy podczas żucia, ponieważ może to doprowadzić do przełknięcia za dużo powietrza, co może doprowadzić do większej niestrawności.

Kiedy zgłosić się do lekarza

Choć niestrawność jest normalne w czasie ciąży, czasami może to być ciężkie i wymagają interwencji medycznej. Skontaktować się z lekarzem, jeśli zgaga wznowi wkrótce po swoje leki zobojętniające kwas solny słabnie, jeśli trzyma się w nocy, jeśli pluć krwią, trudności z połykaniem, mają czarne stolce lub schudnąć.

Ponadto, zgaga i bóle w klatce piersiowej może czuć podobnie, więc jeśli bóle w klatce piersiowej promieniuje również do ramion, szyi lub pleców, szukać pomocy natychmiast.

Dieta na zmniejszenie talii

Wielu Amerykanów jest niezadowolonych z ilości tłuszczu wokół swojej talii; Nawet ludzie, którzy nie mają nadwagę może stwierdzić, że każdy mały przyrost masy ciała wydaje się iść w prawo do ich brzuchach. Na szczęście, zmniejszenie talii po prostu oznacza, stosując rozsądne nawyki żywieniowe, aby schudnąć. Nie ma potrzeby, aby dodać poważne ograniczenia w diecie i nadal można słuchać ulubionych potraw i smakołyków. Przez wypełnienie na satysfakcjonujących i niższej kaloryczności żywności, będziesz ograniczyć dzienne spożycie kalorii i spalania tłuszczu, a wkrótce będziesz cieszyć mniejszą talię.

Dieta

Kurczyć talii, zmniejszyć całkowitą zawartość tłuszczu w organizmie. Nie da się "spot-zmniejszenie" albo schudnąć tylko w obszarze brzucha, mówi Amerykańskiej Radzie Ćwiczeń (patrz Literatura: 1), ale o to, że góry po plan, aby schudnąć w brzuchu oznacza, że ​​będziesz nagrywać tłuszczu na całym ciele. Stracić 1 funt tłuszczu trzeba wydać 3500 kalorii więcej niż zużywają, według FamilyDoctor.org (patrz odnośnik 2), więc główny nacisk na zmniejszenie talii powinny być ogólnie zużywa mniej kalorii, a jednocześnie uczucie pełne i spełnione przez dzień. Aby to zrobić, trzeba codziennie podaż błonnika, białka i węglowodanów złożonych; Zdecydowana większość kalorii powinno pochodzić ze świeżych owoców i warzyw; pełnoziarniste, takie jak chleb, ryż, makaron i owies; chudy nabiał, jak mleko o obniżonej zawartości tłuszczu, jogurt i ser; i zdrowych białek, takich jak ziarna, orzechy, nasiona i drobiu. Desery i inne smakołyki są w porządku tak długo, jak są one sporadyczne i komponować tylko niewielką część swojego spożycia kalorii. Aby uniknąć zbyt głodny, które mogą sprawić, że bardziej prawdopodobne, aby wybrać tłuszczowych lub przetworzonej żywności, częściej jeść mniejsze posiłki i jeść trzy regularne posiłki z dwóch lub trzech przekąsek, jeśli preferowane. Ogranicz spożycie tłuszczów trans, które są często w smażonych, pieczonych towarów i pakowane, przetworzonej żywności; Badanie z Wake Forest University odkryli, że tłuszcze trans mogą zwiększyć pokłady tłuszczu w okolicy brzucha (patrz odniesienia 3).

Aktywność

Spalić więcej tłuszczu i przyspieszyć talii utratę wagi, dodać regularne ćwiczenia do swojej rutyny. Zajęcia aerobiku, które podnoszą tętno będzie spalić kalorie, a trening siłowy będzie dodać masy mięśniowej do ciała; więcej mięśni oznacza, twoje ciało będzie spalić więcej kalorii ogólnie mówi Amerykańskiej Radzie Ćwiczeń.

CDC Dieta na zmniejszenie cholesterolu

CDC diety w celu zmniejszenia stężenia cholesterolu (Centers for Disease Control and Prevention), opiera się na wytycznych określonych przez American Heart Association. Dieta dotyczy zmniejszając szkodliwe (LDL) nie swój korzystny poziom cholesterolu (HDL) cholesterolu. Znany jako dieta zdrowe serce, to dieta jest bogata w błonnik, przeciwutleniacze, zdrowych olejów i kwasów omega-3 kwasy tłuszczowe. Ogólnie zdrowa dieta może pomóc utrzymać normalny poziom cholesterolu. Ważne jest, aby wiedzieć, które pokarmy są korzystne, a które pokarmy są szkodliwe w osiągnięciu zdrowego poziomu cholesterolu.

Pobierz Kolor w diecie

Jeść różnorodne owoce i warzywa. Świeże produkty są doskonałym źródłem wielu składników mineralnych, witamin i innych substancji występujących w naturze, takie jak włókna, które mogą pomóc chronić od chorób przewlekłych, takich jak choroby serca. Wynika to z wytycznymi serca zdrowej diety, jak określone przez American Heart Association.

Mają główne danie wegetariańskie czarnej fasoli chili wykonane z białej cebuli i żółtej kukurydzy. Towarzyszyć to z ciemnym sałaty i pomarańczowe papryki. Kończąc deser czerwonego arbuza daje serca zdrowy sposób, aby zmniejszyć poziom cholesterolu, dodając różne.

Jedz pokarmy bogate w błonnik rozpuszczalny

Uzyskać wystarczająco rozpuszczalny błonnik. Według CDC i American Heart Association, rozpuszczalny błonnik może obniżyć poziom cholesterolu i szkodliwych powinny być zawarte w diecie, aby obniżyć poziom cholesterolu. Zamiast jeść pokarmy z białej mąki, wybierz pełnoziarnistych produktach. Zjeść miskę płatków owsianych na śniadanie gotowane z pewnymi plasterki świeżych owoców w nim zamiast białej mąki obwarzanek. Jedz fasolę zamiast wyższej tłuszczu wołowego.

Wybierz zdrowe serce Tłuszcze

Wybierz korzystnych tłuszczów. Państwa CDC zacząć jeść żywności z jednonienasyconych i / lub wielonienasyconych kwasów tłuszczowych w nich. Tłuszcze te są ciekłe w temperaturze pokojowej, są znane do zmniejszenia szkodliwych ilości cholesterolu. Oliwki i oliwa z oliwek są zalecane przez Mayo Clinic i CDC, ponieważ są bogate w antyoksydanty i kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe.

Ograniczenia szkodliwych tłuszczów

Przez ograniczenie lub unikanie, pokarmy, które zwiększają poziom złego cholesterolu można obniżyć poziom cholesterolu. Tłuszcze nasycone, tłuszcze trans i cholesterolu w diecie mają tendencję do podnoszenia poziomu cholesterolu we krwi i powinny być monitorowane w diecie, aby obniżyć poziom cholesterolu.

Tłuszcze nasycone w tłuszczach zwierzęcych i olejów, takich jak palmy i kokosa. Wybierz mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu, zamiast wersji o wysokiej zawartości tłuszczu. Zamiast gotowania z masłem, używać oliwy z oliwek. Jedz białko o niskiej zawartości tłuszczu, takich jak ryby zamiast czerwonego mięsa.

Tłuszcze trans mogą zwiększyć szkodliwego cholesterolu i zmniejszyć korzystny poziom cholesterolu. Tłuszcze trans są utwardzone w temperaturze pokojowej, a także częściowo uwodornione oleje roślinne oraz skracanie.

Cholesterolu w diecie znajduje się w żywności, które pochodzą ze źródeł zwierzęcych, takich jak żółtka jaj, mięsa i produktów mlecznych.

Użycie alkoholu monitora

Unikać lub ograniczyć alkohol. Alkohol zawiera puste kalorie, które mogą zwiększyć węglowodanów szkodliwych poziom cholesterolu. Alkoholu również powoduje zmniejszenie pomocny (HDL) cholesterolu oraz zwiększenie stężenia triglicerydów.

Dieta na zmniejszenie kwasowości

Nadmiar kwasu żołądkowego może powodować wiele problemów, takich jak niestrawność, zaburzenia trawienia i kwasu refluks. Zmniejszenie kwasowość w żołądku może być tak proste, jak zmiana diety i wymaga zmiany stylu życia na lepsze. Spróbuj nauki kilka wskazówek, jak udoskonalić swoją dietę w celu zmniejszenia kwasowości, które mogą powodować ból.

Unikać niektórych napojów

Nie pij niektórych napojów, które mogą być trudne na brzuchu, powodując wydzielanie więcej kwasu niż to konieczne. No. 1 napój w celu powstrzymania się od lub przynajmniej zredukować, jest alkohol. Alkohol niszczy błony śluzowej w żołądku, co prowadzi do produkcji więcej kwasu. Inne szkodliwe napoje są te, które zawierają kofeinę, która działa podobnie jak alkohol działa na błony śluzowej żołądka i gazowanych napojów gazowanych, które Bloat żołądek. Spróbuj i trzymać się wody, która jest delikatna i pomaga w trawieniu.

Trzymaj się niskiej zawartości tłuszczu

Unikaj żywności o wysokiej zawartości tłuszczu; są trudniejsze do żołądka do rozkładu i trawienia. Jest to szczególnie ważne, aby uniknąć fast food, który jest tradycyjnie na przetworzonych i wysokiej zawartości tłuszczu i smaru. Jeśli sobie na sporadyczne fast food, starać się utrzymać go w mniejszych porcjach.

Brak Kwaśne owoce

Unikać niektóre owoce. Są to owoce cytrusowe i pomidory, które zarówno mają kwaśny bazę, że zwiększenie kwasowości w żołądku. Staraj się jeść owoce, które są łatwiejsze w żołądku, takie jak banany, kiwi, jabłka, arbuza i gruszek.

Jedz węglowodany

Dostateczną ilość węglowodanów, a dokładnie węglowodany złożone. Można rozkoszować się więcej kwasu w żołądku, pomaga obniżyć poziom kwasowości. Złożone węglowodany zawierają żywności, takich jak pieczywo i makarony. Jednak, jak pieczywo i makarony są gotowi może prowadzić do większej kwasowości. Na przykład, jeśli robisz makaron, nie dodajemy sos pomidorowy kwaśne do niego; spróbuj trochę oliwy z oliwek lub masła zachować kwas w zatoce.

Ważne jest prep

Należy zwrócić uwagę na przygotowania we wszystkich gotowania, za pomocą zdrowsze środki. Na przykład, zamiast smażonego kurczaka, grill z odrobiną cytryny pieprz i bazylia, i zamiast hamburgery tłuszczu ciężki, spróbuj bardzo chudej wołowiny lub indyka hamburgery. Albo zamiast frytek i warzyw objętych masło, warzywa lub spróbuj parze z odrobiną sauteeing oliwy z oliwek i przyprawy.

Nie przejadać

Upewnij się, trzymać się z małych, częstych posiłków, zamiast jeść trzy duże te dni. Gdy żołądek jest przeciążony z żywnością, musi produkować więcej kwasu żołądkowego do przetwarzania wszystko. Staraj się jeść mniejsze posiłki sześć razy dziennie, że zostawię was zadowolony, ale nie nadęty stanu zgagi i bólu.

Odłóż papierosy

Unikaj nikotyny, duży przyczynia do zwiększenia kwasu żołądkowego. Palenie osłabia błonę śluzową żołądka, powodując kwas zwiększoną i zrelaksowany przełyku, który pozwala na wystąpienia refluksu kwasu.

Dieta na zmniejszenie wypadania włosów u kobiet

Włosów pochodzi od skóry, która jest warstwą skóry pod naskórkiem (warstwa powierzchniowa). Łysienie (łysienie), lub nadmiernej utraty włosów, jest znacznie bardziej rozpowszechnione wśród mężczyzn niż kobiet. Wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn mogą być spowodowane przez starzenie, czynniki dziedziczne, brak równowagi hormonalnej, problemy metaboliczne, stres i zaburzenia tarczycy. Leki, takie jak te, które stosuje się do leczenia raka, może również powodować utratę włosów. Jednakże, wypadanie włosów, zwłaszcza u kobiet, jest często połączone z niewystarczającą diety. Tak, jedzenie dobrze zbilansowanej diety może przyczynić się do zmniejszenia utraty włosów u kobiet (patrz odniesienia 3).

Białko

Białko jest niezbędne dla wzrostu włosów. Białko występuje jako główny składnik wszystkich komórek w organizmie. Dostarcza on energię i jest wymagana do produkcji enzymów, hormonów, tkanek i przeciwciał. Kiedy białko jest spożywane są konwertowane do aminokwasów, budulec wszystkich białek. Cysteina, arginina, metionina, cystyna i lizyna są aminokwasy, które mają największy wpływ na wzrost włosów. Aminokwasy te zagęścić i budować każdą włosa. Największymi źródłami białka są ryby, soja, chude mięso, drób, jaja, produkty mleczne, ziarna, orzechy i nasiona (patrz odnośnik 1).

Biotyna

Zużywają wiele produktów bogatych w biotynę, która należy do rodziny witaminy B, lub wziąć go w postaci suplementu. Twoje ciało wymaga biotynę, aby utrzymać zdrową skórę i włosy. Biotyna pomaga produkować kwasy tłuszczowe i wzrost komórek pomoc. Odgrywa również kluczową rolę w metabolizmie białek, węglowodanów i tłuszczów; i asymilacji innych B-kompleks witamin. Kilka dobrych źródeł żywności biotyny to brązowy ryż, groszek zielony, całe ziarna, drożdże piwne, owies, nasiona słonecznika, soi i soczewicy. Według Recepta na Nutritional Healing, podjąć, w formie dodatku, 50 mg, kapsułki trzy razy dziennie na braki związane z utratą włosów (patrz odnośnik 1).

Węglowodany

Węglowodany są konieczne dla energetyki i budowy tkanek, w tym włosy. Węglowodany zawierają również szeroki wachlarz witamin z grupy B, które są niezbędne dla wzrostu włosów. Wybieraj produkty bogate w węglowodany złożone, takie jak produkty pełnoziarniste, fasola, warzywa i groch (patrz odniesienia 1).

Staraj się unikać węglowodanów, które są wyrafinowane; niektóre przykłady obejmują przetworzonej żywności, takich jak desery, napoje, cukier i słodycze. Rafinowane węglowodany oferują minimalne, o ile w ogóle, wartość odżywczą. W rzeczywistości, zgodnie z Łysienie stronie Projektu Kobiet, nadmierna cukru mogą tworzyć braku równowagi hormonalnej, które mogą zachęcać do utraty włosów (patrz odniesienia 4).

W szczególności, istnieje silne powiązanie między męskich hormonów androgenowych lub testosteron, i poziomów insuliny. Gdy twoja dieta zawiera zbyt wiele rafinowanych węglowodanów, poziom insuliny w górę w reakcji na zwiększone spożycie cukru. Wraz ze wzrostem poziomu insuliny, tak jak hormony androgenów (testosteronu) i androgeny są odpowiedzialne za wypadanie włosów (patrz odniesienia 4).

Suplementy

Aby rozwiązać niedobory żywieniowe związane z wypadaniem włosów, University of Maryland Medical Center sugerują następujące suplementy: Take 01:59 kapsułki lub 1 łyżka. oleju rybnego dziennie, aby pomóc zmniejszyć zapalenie ciała; wziąć na 500 do 1000 mg, kapsułki witaminy C, dwa razy dziennie, o wsparcie antyoksydantów; wziąć na 500 do 1000 mg, kapsułki dziennie za wypadanie włosów; lub podjąć jeden multiwitaminy dziennie, że zawiera witaminy A, E, C, witaminy B-kompleks, i minerały, takie jak cynk, selen, wapń, magnez i śladowych (patrz odnośnik 3).

Dieta na zmniejszenie Powiększyć Prostate

Dieta na zmniejszenie Powiększyć Prostate


W wieku 60 lat, około 80 procent mężczyzn będzie miał problemy z prostatą. Prostaty małe gruczołu poniżej przepony, która jest częścią układu rozrodczego. Czasami prostaty mogą rosnąć zbyt duży i naciśnij na cewkę moczową, powodując problemy z moczem. Właściwa dieta jest niezbędna do zmniejszenia powiększenie gruczołu krokowego i utrzymanie jej wielkość powinna być.

Ryby

Ryby, zwłaszcza łosoś, makrela i pstrąg, które są bogate w Omega-3 olej, są dobre dla prostaty. Olej omega-3 zapobiega wzrostowi guzów nowotworowych, w tym w nowotworach prostaty, przerostu prostaty, które mogą być objawem. Pomaga on również choroby układu sercowo-naczyniowego i poprawia funkcję mózgu i układu odpornościowego. Nie oznacza to tłuszcz jest dobra w diecie prostaty redukujący. Żywność o wysokiej zawartości tłuszczu, gdzie tłuszczu pochodzi z innych źródeł, takich jak czerwone mięso powinno się unikać.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa nie tylko zapewniają dobre odżywianie, aby pomóc ciała stawiać się w równowadze, to utrzymać się regularne i zmniejsza nacisk na prostatę. Faworyzować warzywa liściaste, takie jak szpinak, jarmuż i cykorii. Pomidory, arbuz i grejpfrut zawiera likopen, który może pomóc prostatę. Niektóre ostatnie badania umieścić, że wątpliwości, że same badania, że ​​nadal popiera spożywanie pomidorów pomaga zapobiegać raka prostaty, ale powodem tego jest wciąż badane.

Fasoli i orzechów

Orzechy są bogate w tłuszcz, ale są jednym z wyjątków od reguły o niskiej zawartości tłuszczu, ryby. Fasola i soczewica stwierdzono również, aby pomóc prostatę i też dostarczyć białka. Jedno z badań wykazało, że jedzenie 30,7 g lub więcej orzechów, soczewicy i fasoli dziennie obniża się ryzyko zachorowania na raka prostaty o 30 procent (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10578485?dopt=Abstract).

Napoje

Jednym z napojów należy unikać, ponieważ rozpala prostaty jest kawa, ale zielona herbata jest dozwolone i może stać się substytutem. Zielona herbata jest znana z silnych przeciwutleniaczy, które mogą pomóc zachować zdrowie. Choć generalnie alkohol należy unikać, niektóre badania mówią, że z powodu flawonoidów zawiera, czerwone wino szkło lub każdego dnia będzie rzeczywiście pomóc prostatę.

Rzeczy, których należy unikać

Generalnie dieta zminimalizować niczego, co mogłoby rozpalić prostaty obejmują unikanie kawy, ostrych przypraw, produktów mlecznych, czerwonego mięsa i alkoholu. W zależności od tego, jak organizm reaguje na to, że możesz być w stanie jeść ani pić niewielkie ilości od czasu do czasu, ale więcej można oprzeć się pokusie jakiegoś rano joe lub hamburgera, łatwiej będzie się zmniejszać swoją prostatę.

Dieta na zmniejszenie estrogenów raka piersi

Rak piersi rozwija się w środowisku bogatym w estrogenu, dlatego wiele schematy leczenia wykorzystują SERM (selektywne modulatory receptora estrogenowego), które zapobiegają przyłączaniu cząsteczki estrogenu do tkanek piersi. Poza wykorzystaniem tradycyjnych metod, takich jak ta, przyjęcie diety anty-estrogenu może pomóc zmniejszyć poziom estrogenów, pomagając w walce z rakiem piersi.

Estrogen i Żywności

Rozumiem, że wiele jesz regularnie wspierać produkcję nadmiaru estrogenu. Substancje chemiczne stosowane jako dodatki do żywności często zawierają xenoestrogens, które są związkami wywołane przez człowieka, które naśladują działanie estrogenów w organizmie, wzmacniając jego działanie. Według dr Jana K. Williams, Ph.D., ekspert paleolitu żywienia, pojemniki plastikowe ogrzewania (co), gdy w kuchence mikrofalowej żywność może również zwolnić xenoestrogens do posiłku. Tak więc problem jest nie tylko to, co jesz, ale jak się go jeść.

Dieta anty-estrogen

Spożywać dietę jako naturalne i wolne od hormonów, jak to możliwe, aby w naturalny sposób obniżyć poziom estrogenu. Oznacza to spożywanie diety bogatej w naturalnych produktów spożywczych, takich jak trawa ekologicznej karmione wołowiny i kurczaka, schwytanych na wolności owoce morza, owoce i warzywa, ekologicznych i innych elementów naturalnych, takich jak fasola, orzechy i nasiona. Uniknąć jakiegokolwiek spożycia przetworzonej żywności, alkoholu, słodkich pozycji, lub rafinowany mąki patrząc obniżyć poziom estrogenu.

Aby zachować równowagę podczas diety na dietę anty-estrogenów, każdy posiłek powinien zawierać owoce, warzywa, chude źródła białka i naturalne źródło zdrowych tłuszczów nienasyconych, takich jak migdałów lub oliwy z oliwek. Dodatkowo, wykorzystać moc warzyw krzyżowych, takich jak brokuły i kalafior, a związki te są bogate w substancję zwaną Diindolylmethane (DIM), które w naturalny sposób obniża estrogen. Co najmniej dwóch porcji dziennie warzyw krzyżowych powinno być podstawą w swoim estrogenów obniżenie diety.

Dieta na zmniejszenie wydzielania kwasów i gazu

Dieta na zmniejszenie wydzielania kwasów i gazu


Refluks i gaz są coraz częściej powodowane przez żołądek produkuje zbyt dużo kwasu, niż przez kwasy w jedzeniu. W związku z tym, zmiana diety, aby zmniejszyć kwasu i gazu nie może być tak proste, jak to wydaje.

Kwasów i zasad

Przeciwieństwa kwaśnych pokarmów pokarmy są alkaliczne. Pokarmy oznaczone jako kwaśne stymulować produkcję kwasów żołądkowych, które mogą prowadzić do zgagi i gazu. Wspólne są kwaśne pokarmy czekolada i smażone jedzenie, natomiast herbatki ziołowe i warzywa, takie jak ogórek są alkaliczne.

Nieporozumień

Ludzie często myślą, że mleko pomoże kwasu refluks, ale mleko może rzeczywiście zachęcić żołądek do nadprodukcji kwasów. Innym powszechnym przekonanie, że owoce cytrusowe mogą zwiększyć kwasów żołądkowych, ale owoce cytrusowe są rzeczywiście uważane za żywność alkaliczne.

Czynniki żywieniowe nie-

Chociaż dieta jest ważnym elementem w redukcji kwasu i gazu nie jest całe rozwiązanie. Duża porcja może przyczynić się do refluksu kwasu, jak puszka jedzenia zbyt szybko. Innym skutecznym sposobem zapobiegania zgaga jest trzymać głowę podwyższone w czasie snu.

Dieta na zmniejszenie Bile Reflux

Żółć refluksowa jest stanem, który powoduje, że żółć kopii zapasowej do przełyku. Refluks powoduje zapasową kwasów żołądkowych do przełyku i jest znacznie bardziej powszechne. Żółć jest płynem trawienny, że wątroba wytwarza i przechowuje pęcherzyka żółciowego. Stan zwykle wymaga leków i leczenia od lekarza, ale po kilka wskazówek diety może pomóc zmniejszyć częstość występowania choroby.

Zachowaj Żywność Journal

Specyficzna dieta nie pomoże żółci refluks, ale niektóre pokarmy powodują objawy pojawiają się częściej. Pokarmy, które powodują problemy są różne dla każdego z niektórych wspólnych wyzwalacze, które są zauważone częściej niż inne żywności.

Prowadź dziennik żywności, które dokumentuje każdy kęs jedzenia można konsumować, aby określić, które pokarmy spowodować problemy. Może to zająć trochę czasu, aby znaleźć swój żywności spust, ale to jest najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, jak zaplanować swoją dietę.

Należy zwrócić uwagę na objawy po spożyciu czekolady, kofeiny, ostrych przypraw i owoców cytrusowych. Te wydają się powodować więcej problemów dla ludzi cierpiących na refluks żółciowy i kwasu refluks.

Wyciąć tłuszcz

Tłustych może zmniejszyć ilość czasu, przetwarzania żywności w żołądku. Jedzenie żywności wysokiej zawartości tłuszczu przyczynia się wiele do wielu problemów zdrowotnych, w tym zaburzeń trawiennych, takich jak refluks żółciowy. Ograniczenie tych produktów, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia objawów refluksu żółciowego.

Dobrze zbilansowana dieta musi zawierać jakiś zdrowy tłuszcz. Upewnij się, że to zdrowe tłuszcze takie jak oliwa z oliwek i rzepakowy. Tłuszcze z orzechów i tłustych ryb są bardzo zdrowe dla dobrze zrównoważonej diety. Trzymaj się z dala od tłuszczów trans, które występują w wielu przetworzonych produktów spożywczych. Czytaj etykiety składników lub częściowo uwodorniony olej utwardzonego oleju. Są to tłuszcze trans i może powodować żółciowe objawów refluksu.

Jedz mniejsze posiłki

Mniejszych posiłków może zmniejszyć objawy refluksu żółciowego, jak również. Podzielić się posiłkiem na sześć małych posiłków zamiast trzech większych. Duże posiłki presję na odźwiernika, który jest pomiędzy żołądka i jelita cienkiego. Zawór nie zamyka się prawidłowo w wielu przypadkach refluksu żółciowego żółć pozwalających żołądka z powrotem do żołądka. Kiedy większe posiłek zjedzone, zawór i zwieracza odźwiernika pomiędzy częścią żołądka oraz przełyku i pod ciśnieniem trochę płynu może być ponownie przemyto do przełyku.

Nie jeść posiłki zbyt blisko snem. Najlepiej jest, aby pozostawać w pozycji wyprostowanej przez kilka godzin po spożyciu posiłku.

Dieta na zmniejszenie Porady masa ciała w żołądku

Dieta na zmniejszenie Porady masa ciała w żołądku


Catch-22 jest to, że miejsce zmniejszając obszar brzucha nie działa, ale waga żołądek jest niebezpieczne. Według cvshealthresources.com, duży brzuch oznacza większe ryzyko chorób serca, cukrzycy, a nawet raka. Wykonanie 100 przysiadów nie będzie Ci płaski brzuch. Połączenie zdrowej diety, zgodne układu krążenia ćwiczenia, wystarczająca ilość snu i stres styl życia będzie nisko. Jedzenia niektórych pokarmów, unikając innych, zmniejsza masę ciała w żołądku.

Zdobądź tyle płynów

Według prevention.com, wystarczająco dużo płynów od swoich napojów i żywności może zapobiec wzdęcia. Ta witryna sugeruje standardowe osiem szklanek wody dziennie i spożywanie żywności o dużej zawartości wody, takich jak melony. Według shapemagazine.com, melony mają dodatkową zaletę wysokiej potasu, aby utrzymać poziom sodu w ryzach i brzuszki płaskiej.

Eat Right Tłuszcze

Cynthia Sass, autor Flat Belly Diet, zaleca jeść dużo żywności z jednonienasyconych kwasów tłuszczowych. Są to produkty spożywcze, takie jak orzechy i awokado. Na stronie internetowej prevention.com jest, polecam ich cały makaron ziarna i zdrowe jajka i kanapki z serem. Dieta bogata w rośliny strączkowe i oliwy z oliwek zawiera zdrowe tłuszcze.

Oglądaj Zamienniki cukru

Nawet naturalne zamienniki cukru takie jak ksylitol może nie być dobre dla obszaru brzucha. Jeśli organizm nie wchłania ich dobrze, może wystąpić wzdęcia i biegunka, według shapemagazine.com. Niewielkie ilości prawdziwego cukru może być lepsze niż sztuczne lub naturalne zamienniki cukru.

Jedz Fiber

Całe ziarna chleba i płatków owsianych utrzymać pokarmowego w ruchu systemu i może zapobiec wzdęcia, według shapemagazine.com. Ezechiel jest kiełkującego chleb pełnoziarnisty, że oferuje również mnóstwo białka. Według Matta Bean, Zdrowie mężczyzn starszy redaktor, dodatkowe białko jest inny sposób, aby zminimalizować tłuszczu z brzucha.

Jedz Racjonalnie

Utrzymanie brzuch pod kontrolą jest zmiana stylu życia, który nie stanie się magicznie. Jedzenie dobrze na chwilę, a następnie wykosztować nie jest dla ciebie dobre. W rzeczywistości, na-i-off diety powoduje przyrost masy ciała. Utrzymanie dobrze zbilansowanej diety z wyborów ze zdrową żywnością, takich jak owoce, warzywa i chudego białka.

Program Dieta na zmniejszenie Fat Belly

Książka bestsellerowej zachwala zalety jedzenia zmodyfikowanej diety śródziemnomorskiej, ale niektórzy lekarze i dietetycy ostrzegają, że badania musi jeszcze udowodnić, że jedzenie jednonienasycone kwasy tłuszczowe, lub MUFAs, przyspieszy proces diety. Badania wykazały, że wyeliminowanie tłuszczu z brzucha może skorzystać swoje serce, obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszają ciśnienie krwi, ale "najlepsza dieta" debata trwa.

Stracić brzuch

Czy jedzenie zmodyfikowanej wersji diety śródziemnomorskiej, w tym oliwy z oliwek, awokado i migdałów, daje bardziej płaski brzuch i zwiększyć swoje zdrowie serca? To zależy od tego, kogo zapytać.
W swojej książce "Flat Belly Diet!" Liz i Cynthia Sass Vaccariello, dietetyk, polecam 1600 kalorii dziennie diety dla kobiet, 400 kalorii na posiłek, a jedzenie co 4 godziny.
Opublikowane w 2008 roku przez Rodale Press, która drukuje również magazyn Prevention, książka spędził co najmniej 12 tygodni na liście bestsellerów New York Times.
Magiczna kula?
Sass i Vaccariello utrzymują, że jednonienasycone kwasy tłuszczowe, lub MUFAs, znalezione w niektórych olejach - orzechy, takie jak migdały, pekan, orzechy włoskie i orzechy brazylijskie i Florida and Hass awokado - pomoże Ci pozbyć się wielkiego brzucha, co prowadzi do układu sercowo-naczyniowego choroba.
"Najnowsze badania pokazują, że te diety gwiazdy może nawet kierować tłuszcz gdzie jest najtrudniej stracić --- w brzuchu!" powiedział na stronie internetowej książki. Zalecają oni, że jeden z tych gwiazd w każdym posiłku.

To uczucie pełności

Aby przejść rozpocząć dietę, autorzy zalecają wyeliminowanie soli, która sprawia, że ​​zatrzymują wodę i jedzenie gotowane warzywa. Surowe warzywa mogą rozwijać swój przewód pokarmowy z dodatkową objętość, dzięki czemu czujesz się nadęty.
Nawet guma do żucia może czujesz się nadęty, twierdzą. "Prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy z tego, ale kiedy żuć gumy, połykania powietrza. Wszystko to powietrze zostanie uwięzione w przewodzie pokarmowym i powoduje ciśnienie, wzdęcia i ekspansję brzucha."
Mniejsze porcje niesłodzone, suszone owoce i owoce konserwowane w naturalnym soku pomoże także dietetyków, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe.
Trening siłowy jest zalecane, ponieważ większość kobiet stracić pół kilograma mięśni rocznie, począwszy od ich 30s. Mięśnie spalić tłuszcz i zwiększyć swój metabolizm.

Niebezpieczeństwa Fat Belly

Lekarze mówią, że najbardziej niebezpieczne tłuszczu z brzucha jest to, czego nie widać: trzewnej tkanki tłuszczowej, w głębi brzucha. W dużych ilościach, może powodować różne problemy zdrowotne.
"Aż połowa całej populacji ma zbyt dużo tłuszczu wewnętrznego, choć wielu z nich nie wie," powiedział dr David L. Katz, profesor nadzwyczajny Adiunkt Zdrowia Publicznego w Yale University School of Medicine.
Nie musisz być nadwagą mają zbyt dużo tłuszczu wewnętrznego.
Utrata masy ciała może zmniejszyć tłuszczu z brzucha, twierdzą naukowcy. Kiedy magazyn Zapobieganie testowane jego płaski brzuch uczestników diety, oni rzucają średnio 8,4 kg i prawie 2 cm od ich żołądków w ciągu kilku tygodni. Naukowcy Yale badania MRI również pokazać, że program skierowany tłuszczu w jamie brzusznej, zmniejszając ją o 33 proc.
W MRI okazało się, że plan obniża również poziom cholesterolu, ciśnienie krwi, zapalenie i oporność na insulinę, Katz powiedział.

Nie Miracle Cure

Dr Ed Zimney jednak zaprzecza, że ​​ktoś musi kupić 31,95 dolarów książkę, aby dowiedzieć się, jak przycinać tłuszczu z brzucha.
MUFA diety, Zimney napisał, jest wersja diety śródziemnomorskiej, która jest znana do zaoferowania korzyści zdrowotne.
"Nie ma panaceum na tłuszczu z brzucha," Zimney powiedział. "Complex, ograniczone diety wymagające liczenia kalorii i MUFAs w każdym posiłku są skazane na niepowodzenie. Jedz trochę mniej, wykonywać trochę więcej. Obniżyć spożycie tłuszczu i zastąpić niektóre lub wiele, z waszych złych tłuszczów z MUFAs. Ale zrobić stopniowo, zrób to rozsądnie, zrób to na dłuższą metę. "
On zaleca czytanie Michael Pollan "In Defense of Food". Doradztwo Pollan jest? "Jedz. Nie za dużo. Mostly roślin."
"Kiedy mówi jedzenie" Zimney powiedział, "że to świeże jedzenie, nie wysoko przetworzone, wysokiej zawartości tłuszczu, cukier uprzemysłowionych jedzenie."

Przepisy wymienione

Faktycznie, brzuch płaski diecie nie liczyć kalorii, napisał dr Kathleen M. Zelman na WebMD.
"Zamiast tego wybierz z listy 28 wymiennych śniadania mix-and-match, obiady, kolacje i przekąskę opakowaniach. List żywności o wielkości porcji i kalorii umożliwiają elastyczność w tworzeniu pakietów i przekąsek może być używany zawsze, gdy jej potrzebujesz najbardziej."
Książka Zapobieganie zapewnia 80 receptur z analizy składników odżywczych kalorii, białka, węglowodanów, tłuszczu ogółem, tłuszczów nasyconych, cholesterolu, sodu i błonnika.

Zdrowy styl życia

Podczas odchudzania, jest bardziej prawdopodobne, aby zmniejszyć go z talii, niezależnie od planu, napisał dr Michael Jensen, Mayo Clinic otyłość badacz i endokrynolog. Plan płaski brzuch promuje styl życia, zdrowego odżywiania, kontroli wagi, redukcji stresu i wysiłku, które mogą w dalszym ciągu poza jej 32 dni.
Dla ludzi, którzy opuszczaj posiłków lub nie jeść śniadania, dieta może pomóc zmienić złe nawyki, Jensen powiedział.
Podczas utraty tłuszczu z brzucha jest ważna dla zdrowia - nadwaga nie zwiększa ryzyko chorób sercowo-naczyniowych i innych więcej niż dodatkowy ciężar na biodrach i udach - badania naukowe brakuje w diecie, które koncentrują się na tłuszczu z brzucha, Jensen powiedział.
"Jest tak wiele zmiennych związanych z utratą masy ciała, że ​​jest zbyt wcześnie, aby powiązać brzuch tłuszczu z określonego pokarmu lub diety," powiedział Jensen.
"Nauka za planem rozruchowe związane ze stresem, gumy do żucia, dużych surowych pokarmów, picia napojów gazowanych, alkoholu, kawy, herbaty, soków owocowych i kwaśnych jest czysta spekulacja, a nie w oparciu o badania naukowe", napisał Christine Rosenbloom, dietetyk. "Nie ma wystarczających dowodów naukowych połączyć brak snu, stres, lub MUFAs do redukcji tłuszczu z brzucha."

Oglądaj Tłuszcze

Dodając zdrowe tłuszcze, Rosenbloom powiedział, może diety łatwiejsze i dostarczają ważnych składników odżywczych, takich jak witaminy rozpuszczalne w tłuszczach.
Dietetyków, ostrzegła, trzeba uważać, ile nakrętek i guacamole, które są tłuszcze o wysokiej kaloryczności, jedzą. Zbyt dużo jedzenia może sabotować swoją dietę, powiedziała.

Więcej informacji na temat diety, odwiedź www.flatbellydietplan.com.

Dieta na zmniejszenie LDL

Dieta na zmniejszenie LDL


Obniżenie ilości lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) i "złego" cholesterolu w diecie jest jednym z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby zachować zdrowie. Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie serca i zmniejsza ryzyko cukrzycy, jedzenie diety o niskiej zawartości tłuszczów trans i cukrów jest najlepszym sposobem, aby rozpocząć.

Błonnik rozpuszczalny

Jedz dieta bogata w rozpuszczalne żywności włókien. Przykłady obejmują płatki owsiane lub inne pełnoziarniste, jęczmień, jabłka, gruszki, śliwki, psyllium i fasola. Rozpuszczalnego błonnika w tych produktach pomoże zmniejszyć wchłanianie cholesterolu w swoim przewodzie pokarmowym. Według informacji z Mayo Clinic, jedzenie 1 g lub więcej dni rozpuszczalnego błonnika zmniejsza poziom LDL.

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe

Zjedz garść orzechów włoskich, orzechów laskowych, orzeszki ziemne, orzechy pekan, sosnowe, pistacje i migdały codziennie. Food and Drug Administration zaleca 1,5 uncji dzień z tych orzechów, aby zmniejszyć ryzyko chorób serca. Ponieważ orzechy są również bogate w kalorie, ale należy unikać jedzenia więcej niż kilka dni, a więcej niż ta kwota może przyczynić się do przyrostu masy ciała - kolejny czynnik ryzyka w chorobach serca i wysoki poziom cholesterolu.

Omega-3 kwasy tłuszczowe

Jedz co najmniej dwóch porcji tłustych ryb tygodniowo. Według lekarzy w Mayo Clinic, jedzenie ryb tłuszczowe zmniejsza poziom cholesterolu LDL i przyczyniają się do zdrowia serca poprzez obniżenie ciśnienia krwi i pomaga zapobiegać powstawaniu zakrzepów krwi. Piec lub grill swoje ryby w oliwie z oliwek, aby zmaksymalizować potencjalne korzyści. Inne źródła Omega-3 kwasy tłuszczowe obejmują kapsułki oleju z ryb, mielone siemię lniane i olej rzepakowy.

Przeciwutleniacze

Jedz pokarmy bogate w przeciwutleniacze. Jeden z najlepszych źródeł przeciwutleniacza jest oliwa z oliwek. Food and Drug Administration zaleca co najmniej 2 łyżki. oliwy z oliwek dziennie, aby pomóc obniżyć poziom cholesterolu LDL. Oliwa z oliwek, która jest minimalnie przetworzone, mogą mieć nawet więcej przeciwutleniaczy niż zwykłej oliwy z oliwek, a może dostarczyć więcej korzyści niż zwykłej oliwy z oliwek. Użyć oliwy z oliwek do saute świeże warzywa lub utwórz sałatek lub marynaty z oliwą z oliwek i świeżymi ziołami.

Zalecana dieta na zmniejszenie masy ciała i poziom cholesterolu

Według American Heart Association, podwyższony poziom cholesterolu, można umieścić na większe ryzyko rozwoju dowolną liczbę chorobami serca, w tym zarówno zawału serca i udaru mózgu. Podwyższony poziom cholesterolu często idą w parze z podwyższonym wagi, więc idealnym rozwiązaniem jest dieta, która pozwoli zrzucić kilka kilogramów, poprawiając jednocześnie swój profil cholesterolu. Na szczęście dla dietetyków cierpiących na to schorzenie, American Heart Association ma dieta i odżywianie porady, aby zapewnić podejście zdrowego serca do spadku poziomu cholesterolu i masę jednocześnie.

AHA Dieta

Śledzić, diety o niskiej zawartości tłuszczu, sodu, ogranicza, z naciskiem na spożycie pokarmów roślinnych, aby schudnąć, poprawiając jednocześnie poziom cholesterolu. Według American Heart Association, należy starać się ograniczyć spożycie tłuszczów nasyconych i trans, podczas gdy coraz większą część kalorii tłuszczu z serca, zdrowe tłuszcze nienasycone. Nienasycone tłuszcze mogą pomóc, aby pozytywnie wpływać na poziom cholesterolu poprzez promowanie wzrost HDL ("dobrego" cholesterolu) wraz z pomagając zachować czujesz pełny z posiłków, zmniejszając prawdopodobieństwo, że będziesz oszukiwać na diecie z czystego głodu. Poza celem spożywać więcej dobrych tłuszczów, należy również starać się jeść owoce morza, co najmniej dwa razy w tygodniu, aby zwiększyć spożycie tłuszczów omega-3, specjalny rodzaj tłuszczu, który może pomóc w normalizacji poziomu cholesterolu, podczas gdy pomaga schudnąć. Jeśli chodzi o węglowodany, Twoim celem powinno być, aby jeść tyle żywności składniki odżywcze z roślin, zbóż i warzyw, jak to możliwe, jednocześnie minimalizując spożycie składników odżywczych, takich jak węglowodany ubogich i cukrów rafinowanych mąk. Co najmniej połowa diety powinna składać się z ziaren, owoców i warzyw, więc wypełnij swój talerz się przy każdym posiłku, aby zapewnić osiągnięcie tego poziomu konsumpcji. Cel liczyć sodu i cholesterolu w diecie, jak również, patrząc jeść mniej niż 2,300mg sodu dziennie i pod 300 mg cholesterolu.

Diety Porady

Prowadź dziennik żywności, które pomogą Ci śledzić swoje całkowite spożycie kalorii, cholesterolu i spożycie sodu podczas diety to pierwszy początek podejścia. Zapisz żywności konsumować wraz z liczbą kalorii i ilości cholesterolu i sodu zawartych w żywności. Choć może się to wydawać nudne, właściwie o wizualny zapis żywności można konsumować w ciągu dnia może pomóc zrozumieć, jak zdrowe (lub w inny sposób) aktualna dieta jest. Może także pomóc powstrzymać niepohamowany apetyt, bo wiedząc, że trzeba będzie uwzględnić każdy gram, że idzie w ustach może pomóc odwieść Cię od jedzenia wyłącznie z nudów.

Dieta na zmniejszenie stężenia kwasu moczowego

Chociaż ma śladów kwasu moczowego w organizmie, nie jest niebezpieczny, wysokie poziomy substancji może powodować bóle stawów i dna moczanowa i nieleczone prowadzić do uszkodzenia nerek. Zazwyczaj, kwas moczowy jest wypłukiwane z organizmu przez nerki, więc jeśli te organy nie działają prawidłowo to może prowadzić do innych chorób.

Jedzenie Eliminacja

Jeśli cierpisz z powodu wysokiego poziomu kwasu moczowego w organizmie, należy ograniczyć lub wyeliminować z diety pokarmy, które zawierają puryn, jak rozpadają się w procesie przemiany materii, a to kluczowe składniki powstawania kwasu moczowego. Unikaj mięs, takich jak wołowiny i wieprzowiny, a także owoce morza, grochu i fasoli, i zdecydować się na kurczaka lub indyka zamiast.
Należy również unikać lub ograniczyć spożycie pokarmów zawierających drożdże, w tym chleba, pieczywa i piwa i napojów zawierających kofeinę.

Kwas moczowy Redukcje

Na szczęście są produkty żywnościowe i napoje można cieszyć, że pomoże obniżyć poziom kwasu moczowego. Po pierwsze, pić dużo wody, a także innych płynów, takich jak soki z owoców i warzyw, mleka i zup, aby pomóc umyć kwasu moczowego z systemu. Jeśli występują bóle stawów w wyniku wysokiego poziomu kwasu moczowego wypić sok z cytryny lub czarnej wiśni.
Oprócz tych płynów, nasiona dyni i siemienia lnianego są zarówno wykazano, aby pomóc obniżyć poziom kwasu moczowego w organizmie.

Niskie sodu Dieta na zmniejszenie obrzęku

Obrzęk, co jest widoczne najczęściej w kończynach dolnych, obrzęk spowodowany przez nagromadzenie płynu według MedlinePlus. Nagromadzenie się płynu może być powodowane przez szerokim zakresie warunków, w tym oparzenia słoneczne, ciążą, wątroby lub nerek, zastoinową niewydolność serca, zatorów w układ limfatyczny lub niektóre leki. Obrzęk może być również spowodowane przez wysoki poziom spożycia sodu i często mogą być odwrócone lub złagodzone przez ograniczania spożycia sodu ostro.

Sodu jest wszędzie

Jeśli uważasz, że obrzęk może być skierowana tylko biorąc solniczka ze stołu, pomyśl jeszcze raz. Chociaż ten krok na pewno pomoże, to zajmie dużo więcej drastycznych środków w celu doprowadzenia dzienne spożycie sodu do znacznie niższych poziomów. Zalecanego dziennego spożycia (RDA) jest 2400 mg sodu, co jest tylko odcień bardziej niż ilość sodu znalazł tylko łyżeczką soli. I skutecznie zmniejszają obrzęki, trzeba obniżyć spożycie sodu nawet więcej.

Należy pamiętać, że sód jest obecny w ogromnej liczbie jesz i cofać, musisz zapoznać się z żywności, które są najwyższe w zawartości sodu, dzięki czemu można ich uniknąć. Dla przetworzonej żywności, etykiety odżywiania są doskonałym przewodnikiem do zawartości sodu w jednej porcji. Jednak dla innych pokarmów trzeba zrobić trochę śledztwo na własną rękę. Na przykład, może być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że 3,5 uncji pieczone szynki, typowej części, pakuje walloping 1300 do 1500 mg sodu, a 7-calowy naleśnik zawiera mniej więcej 430 mg sodu, według strony internetowej Cleveland Clinic.

Wytyczne

Jeśli szukasz niskiej sodu w diecie w celu zmniejszenia obrzęku, University of California, San Francisco Medical Center ma pewne wytyczne powinny być pomocne. Unikać wędzone, peklowane, solone lub konserwowane mięso, takie jak boczek, szynka i wędliny; konserwy przystawek, takich jak chili i ravioli; orzechy solone; i zamrożono panierowane mięso, takie jak te znajdujące się burritos. Zamiast jeść świeże lub mrożonej wołowiny, jagnięciny, wieprzowiny, drobiu lub ryb; jaja; suszona fasola i groch; niskie sodu, masło orzechowe; i niska sodu konserwy rybne. Unikać maślankę, regularne i przetworzone sery i twarogi, a zamiast ograniczyć spożycie produktów mlecznych na mleko, jogurt, lody, mleko sery lodu, niskie sodu, twarogiem i serem ricotta.

Ciesz się świeże i mrożone owoce i warzywa, a także niskie sodu warzywa w puszkach, ale omijać regularnych warzyw w puszkach, oliwki, ogórki, kiszona kapusta, warzywa z boczkiem lub szynką dodał, pakowane mieszanki ziemniaczane i komercyjnie przygotowany makaron i sos pomidorowy. W dziedzinie pieczywa, ziaren i zbóż, unikać pieczywa z solonych szczyty; herbatniki, gofry i naleśnik mieszanki; i pizzy, solone krakersy i grzankami. Dopuszczalne żywności w tej kategorii należy większość gotowych do spożycia zbóż (ale sprawdź etykiety); babeczki; solone popcorn, precle i płatki kukurydziane; niskie sodu i krakersy Paluszki; mąka i kukurydziane tortille; ryż i makaron i przygotowane bez dodatku soli w kuchni.

Uniknąć większości regularnych puszkach zupy, buliony i bulionów, decydując się zamiast na niskich wersjach sodowych lub domowe zupy bez dodatku soli. Również z dala od solonego masła lub margaryny, a także butelkowane sosy sałatkowe.

Naturalne sposoby na zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi

Wysokie ciśnienie krwi jest poważnym problemem zdrowotnym, ponieważ może to zwiększyć ryzyko chorób serca lub udaru mózgu. Wielu ludzi może cierpieć z powodu wysokiego ciśnienia krwi, nie znając go, ponieważ nie występują żadne objawy. Jeśli lekarz określił poziom ciśnienia krwi, jak zbyt wysoka, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby obniżyć ciśnienie krwi w sposób naturalny. Poprzez utrzymanie zdrowej diety i ćwiczeń i działań relaksacyjnych pracy w dniu, można znacznie zmniejszyć poziom ciśnienia krwi, z lub bez leków.

Zdrowe odżywianie

Zdrowej diety może pomóc w utrzymaniu prawidłowego poziomu ciśnienia krwi. Jeśli chcesz, aby zmniejszyć ciśnienie krwi, wybrać żywności, które są niskiej zawartości sodu, a bogate w potas, magnez i wapń. Najlepsza dieta na zmniejszenie ciśnienia tętniczego podkreśla, owoce, warzywa, nabiał i produkty pełnoziarniste. Unikaj tłustych i ograniczyć spożycie sodu do 1500 mg dziennie lub mniej.

Należy również ograniczyć spożycie alkoholu. Mężczyźni, którzy są w wieku powyżej 65 lat i kobiety powinny ograniczyć napoje alkoholowe do jednego lub mniej dziennie, a mężczyźni w wieku poniżej 65 lat powinny spożywać do dwóch napojów alkoholowych dziennie. Należy również zakończyć jak najszybciej palenie.

Niektóre suplementy mogą również przyczynić się do obniżenia wysokiego ciśnienia krwi. Należy włączyć je do swojej diety jako produktów spożywczych, ale można również wybrać się je w formie tabletek suplementów. Porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek schematu uzupełnienie. Suplementy, które mogą pomóc z wysokim ciśnieniem krwi to kakao (w czekoladzie), omega-3 kwasy tłuszczowe (znajdujące się w rybach), czosnek i olej z wątroby dorsza.

Ćwiczenie

Jeśli masz nadwagę, można obniżyć ciśnienie krwi, tracąc nawet tylko kilka kilogramów. Idąc z wykonywania rutynowych pomoże również zmniejszyć ciśnienie krwi. Postaraj się, aby 30 minut dziennie aktywności fizycznej w celu utrzymania poziomu ciśnienia krwi.

Stres i Relaks

Ludzie, którzy doświadczają dużo stresu mają zwiększone ryzyko wysokiego ciśnienia krwi. Spróbuj zmniejszyć poziom stresu poprzez poświęcenie czasu na ćwiczenia lub uczestniczyć w działalności, które lubisz, jak realizuje się hobby lub wyjście z przyjaciółmi.
Dostać dużo snu każdej nocy, i praktykować ćwiczenia relaksacyjne, takie jak medytacja czy głębokie oddychanie. Ćwiczenia jogi lub pilates może być również relaksujące. Możesz także poświęcić trochę czasu na co dzień czytanie lub spacer.

Zdrowa dieta i plan treningowy na nadciśnienie

Nadciśnienie lub wysokie ciśnienie krwi jest zgodne podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi do ponad 140 skurczowego lub 90 rozkurczowego czy obu. Według American Heart Association, jeden na trzech dorosłych w Stanach Zjednoczonych ma nadciśnienie tętnicze, a wielu nie zdaje sobie sprawy, że robią. Jest to określane jako "cichego zabójcy", ponieważ jest ważnym czynnikiem ryzyka w chorobach układu krążenia. Jednak nadciśnienie jest łatwo wykrywane i zazwyczaj kontrolowane. Pierwsza linia leczenia skupia się na modyfikacji stylu życia. Są to diety modyfikacji; zwiększenie aktywności fizycznej, czy siedzący tryb życia; zmniejszenie masy ciała, jeśli nadwaga; i zmiany zachowań.

Dieta

Utrata masy ciała jest najbardziej skutecznym sposobem obniżenia ciśnienia krwi. Redukcja wagi ułatwia obniżone ciśnienie krwi, nawet jeśli jest to tylko 10 funtów lub 15 funtów strat. Skupić swoją dietę na zmniejszenie całkowitej odżywcze osiągnąć i utrzymać optymalną wagę. Unikaj pokarmów bogatych w tłuszcz i cholesterol, takich jak smażone żywności i tych zawierających sera, masła i czerwonego mięsa. Zwiększyć spożycie pokarmów bogatych w błonnik, takich jak owoce, warzywa i zboża pełnoziarniste. Upewnij się także, że masz prawidłowe śniadanie i spróbować sprawdzić się z wypasu przekąski przez cały dzień, jak to naprawdę dodaje do kalorii.
Ograniczenie sodowy jest również znany z obniżenia ciśnienia krwi. Poziom ograniczenia sodu powinien być określony przez stan. Ogranicz spożycie pieczywa, żywności w puszkach i żywności konserwowanej, gdyż większość naszego sodu pochodzi z produktów, które są przetwarzane i produkowane. Drugim głównym źródłem sodu jest sól kuchenna (chlorek sodu), która zawiera około 40 procent sodu. Spróbuj zastępując smak soli, dodając przyprawy, sok z cytryny lub octu.
Odpowiednie potasu dotyczy także kontroli ciśnienia tętniczego, głównie przez jego równowagi elektrolitowej sodem. Jedz owoce, takie jak banany i warzyw dla potasu. Zwiększenie spożycia produktów mlecznych niskotłuszczowych wapnia i magnezu. Trzymać się diety bogatej w owoce, warzywa, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i żywności o niskiej zawartości sodu, znany również jako DASH (Dietary Approaches to Stop nadciśnienia tętniczego) diety dla najlepszych rezultatów.

Ćwiczenie

Aktywny styl życia jest niezbędna dla zdrowego życia. Jest to tym bardziej ważne, aby uzyskać jakąś formę ćwiczenia, jeśli masz nadciśnienie. Może to obniżyć ciśnienie skurczowe średnio od 5 do 10 mm słupa rtęci. To trwa około dwóch do trzech miesięcy regularnych ćwiczeń oznaki obniżenie ciśnienia krwi.
Najlepszy trening do kontroli nadciśnienia tętniczego jest aerobik. Jeśli zwiększa tętno i oddech, jest aerobik. 30-minutowy energiczny spacer lub uruchomić codziennie jest dobry plan treningu.
Nie trzeba nawet trafić na siłowni, aby ćwiczenia codziennie. Wystarczy zaparkować samochód dalej, więc można chodzić więcej. Unikać wind i schodów ruchomych. Dostać się do zmiany kanałów, zamiast za pomocą pilota TV. Kosić trawnik i pomocy w domu częściej. Kluczem samopoczucie, że tak długo, jak wykonywać swoje ciśnienie krwi pozostanie pod kontrolą.

Co to jest Dowód Idiota Dieta?

Idiot Proof Diet obiecuje zmniejszenie masy ciała o 11 kg. w dziewięciu dni, a oparty jest na książce autorów Neris Thomas i Indie rycerza. Diecie może postępować zgodnie z wytycznymi krok po kroku w książce, lub dołączyć do społeczności online, aby nadążyć z każdej fazy diety. Sama dieta składa się z 10 "zasad" i zachęca diecie jeść więcej kalorii w niektóre dni diety, aby zwiększyć swój metabolizm.

Znaczenie

Autorzy Idiot Proof Diet stracił łącznie 140 funtów razem wykonując ten plan diety, i twierdzą, że udało im się schudnąć z niewielkim wysiłkiem. Wiele z zasad Idiot Proof Diet są zdroworozsądkowe wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania. Stosując się do ograniczonego, cukru, o niskiej i wysokiej białka diety węglowodanów umiarkowanym okazała się być skutecznym sposobem, aby schudnąć, i dietetyków nie trzeba kupować specjalnych produktów spożywczych, aby trzymać się z tego planu.

Funkcja

Wiodące zasady Idiot Proof Diet zachęcić diecie, aby ograniczyć ogólne spożycie kalorii i jeść tylko wysokiej jakości, pożywne. Posiłki są oddalone od siebie tak, że ciało może bardziej efektywnie spalać kalorie; diecie muszą trzymać się określonych zasad przez każdego z trzech etapów, a książka jest zorganizowana z poradami na okres dwunastu tygodni.

Cechy

Idiot Proof Dieta ma być cykliczny; diecie muszą przestrzegać diety dokładnie przez jedenaście dni, a może wtedy wykonać trzy "wolne dni" przed ponownym rozpoczęciem cyklu 11-dniowym. To pomaga przywrócić tempo przemiany materii w sposób ciągły w plan odchudzania Dieter, tak, że nigdy nie uderzył plateau. Autorzy The Idiot Proof Diet uwierzyć, że jest to ta sama metoda stosowana przez profesjonalnych kulturystów i sportowców, którzy muszą schudnąć między porami roku; jedzenia zróżnicowaną ilość kalorii zapewnia, że ​​metabolizm nie zwalnia i w dalszym ciągu, podczas gdy utrata wagi w diecie.

Kluczowe punkty

Idiot Proof Dieta opiera się na dziesięciu podstawowych zasadach. Są to: węglowodany rowerowe i posiłki wysokobiałkowe w całym cyklu 11-dniowego; jeść cztery posiłki, 2,5 godziny od siebie; przygotowywania posiłków w domu; obracanie różnych posiłków w ciągu dnia; unikanie przypraw, które mają zbędne kalorie; przestać jeść, gdy uczucie pełnego; picie napojów niskokalorycznych; picie co najmniej 8 do 10 10 uncji szklanek wody dziennie, aby przyspieszyć utratę wagi; chodzenie co najmniej 45 do 60 minut dziennie; cukrów redukujących w diecie.

Rozważania

Dieta nie eliminuje grup żywności, ale nie wymaga diecie do wyboru chude mięso, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i zmniejszyć nadmiar kalorii. Nawet na "off" dzień diety, diecie są zachęcani do wyboru zdrowej żywności i ograniczyć przejadanie lub binging. Ta dieta nie została zaakceptowana lub zatwierdzona przez jakichkolwiek lekarzy lub środowiska medycznego, ale została sformułowana przez dwóch mężczyzn, którzy osiągnęli wyniki z własnym planem.

Choroba refluksowa Dieta

Wiele osób cierpi z powodu choroby refluksowej kwasu. Objawy to zgaga i spójnych bóle w klatce piersiowej po spożyciu żywności. Jeden z najlepszych i najbardziej efektywnych sposobów rozwiązywania tej choroby --- bez stałych zużycia tabletek --- jest przejść na dietę choroby refluksowej. Dieta udowodniono zmniejszenie objawów choroby i jest zwykle korzystny dla ciała w ogólności. Jest to bardzo podobne do każdej diety do całkowitej utraty masy ciała, ale jej głównym celem jest zmniejszenie bólu i zgaga związanego z chorobą refluksu kwasem.

Podstawy

Po pierwsze, dowiedzieć się, jakie rodzaje żywności daje kwasu refluks. Są to przede wszystkim tłuszczowych żywności, tłustej żywności i żywności, które są ostre. Tłuszczowych i tłustej żywności należy generalnie unikać wszystkich, ale cięcia te z diety będzie w szczególności przyczynić się do zmniejszenia kwasu refluks. Niektóre warzywa i owoce powinny być wycięte z diety, szczególnie jeśli daje gaz. To nie znaczy, że należy unikać wszystkich warzyw, ale raczej zdecydować, które z nich daje zwłaszcza problemów.

Napoje alkoholowe są innego rodzaju napoju, który należy wyciąć swojego spożycia. Według "zgaga i refluks dla opornych," alkohol sprawia, kwasu refluks gorzej, ponieważ rozluźnia mięśnie przełyku i pozwala więcej kwasu, aby wejść. Rodzaj diecie przygotować całkowicie zależy od rodzaju żywności sprawić kłopoty lub nasilają objawy refluksu kwasu. Po dowiedzieć się, co przeszkadza i co można poradzić, można zaplanować swoją dietę odpowiednio.

Zmiana ilości spożywanych pokarmów, a także harmonogram posiłków może pomóc uregulować swój kwasu refluks. Cel jeść częste małe posiłki w ciągu dnia, ale unikać jedzenia późno w nocy. Jedną z zasad jest to, że nie należy jeść po 6 pm

Odpowiednie przekąski

Świeże owoce, takie jak jabłka, suszone jabłka, banany i sok jabłkowy są pomocne w łagodzeniu kwasu refluks. Zastanów picia różne soki zamiast gazowanych napojów gazowanych, ponieważ napoje gazowane tylko pogorszyć objawy refluksu. Pomidory są owoce, które powinny być ściśle monitorowane, gdyż mogą one wnieść refluks gorzej dla niektórych ludzi.

Warzywa, takie jak marchew, brokuły, groszek, zielona fasola i pieczone ziemniaki są podstawowe produkty spożywcze należy uwzględnić w diecie refluksowej. Jeśli gotować każdy z tych pokarmów, upewnij się, że gotować je w oliwie z oliwek lub rzepakowy, jak inne oleje tłuszczowe pogorszy kwasu refluks.

Spróbuj to wystarczająco dużo mięsa w diecie; mięs, takich jak Londyn podpiec, stek, mielonej wołowiny, które jest dodatkową chude, i ryb bez dodatku tłuszczów są doskonałe produkty, które mogą sprawić niesamowity posiłek, a także zachować kwasu refluks pod kontrolą.

Dairy jeden z cięższych składników pokarmowych do zakupu, gdyż często trudno jest uzyskać właściwą. Dla kwasu refluks, jest zdrowa kupić kozi ser, ponieważ ma niską zawartość tłuszczu, a także ser sojowy - naprawdę nie produktów mlecznych - bo to rozluźnia mięśnie brzucha.

Uważaj na ziarna i deserów. Jedz wieloziarniste lub pełnoziarniste pieczywo, płatki owsiane i otręby i płatki zbożowe. Co do deserów i słodyczy, zachować je w pobliżu beztłuszczowej. Oto wskazówka - czerwone lukrecji i żelki są często dobrym wyborem.

Bycie ostrożnym codziennej diecie pomoże utrzymać dobry stan zdrowia ogólnie, i pomóc złagodzić zgaga i refluks ból.