adcov.com

Detox wątroby sokiem jabłkowym

Jak Detox wątroby i Colon

Jeśli rozważasz program detox wątroby i jelita grubego, zacząć okrężnicy. Według dr Scott Olson holistyczne, wsparte okrężnicy jest związane z dolegliwościami takimi jak zmęczenie, trądzik, bóle pleców, zapalenie jelita grubego, drażliwość, a częste infekcje przeziębienie i grypę. Dodawanie oczyścić wątroby po tym może pomóc trawienie i poziom energii, a dwa programy detox dostosować się dobrze.

Instrukcje

1 Weź zalecanej ilości dwukropek sprzątający całym detox program, który zwykle trwa pięć dni do dwóch tygodni (patrz źródła). Pamiętaj, aby pić dużo wody destylowanej każdego dnia, aby zapewnić, że ciało wasze jest eliminacji toksyn.

2 Rozpocznij kolor wątroby po dwukropek czyścić jest zakończona. Pić 1 qt. organicznego niepasteryzowanego soku jabłkowego dziennie przez trzy dni. Unikaj alkoholu, tytoniu, wędliny i napoje gazowane w tym czasie. Wziąć witaminy, aby mieć pewność, że Twoje ciało nie staje się pozbawiona składników odżywczych.

3 Pić mieszankę 8 uncji oliwy z oliwek z sokiem z cytryny świeżo wyciśniętego. Możesz również dodać grejpfruta lub sok ananasowy, aby mikstura łatwiejszym.

4 Połóż się na prawym boku w pozycji embrionalnej, przez co najmniej pół godziny bezpośrednio po wypiciu oliwy z oliwek. Możesz czuć chęć pluć się żółci lub wymioty, ale to zazwyczaj przechodzą. Można wyeliminować kamieni żółciowych poprzez procedury.

5 Postępuj zgodnie z dietą oczyszczającą wątroby przez określony okres czasu po płukania wątroby. Generalnie, należy unikać czynników drażniących, takich jak alkohol, narkotyki i tytoń. Suplementy witaminowe, ale również jeść świeże owoce, warzywa i nieprzetworzone orzechy i nasiona. Wątroby rozwija się również na zdrowych dawkach tłuszczów omega 3. Unikaj żywności z konserwantami lub z nazw składników, których nie można wymówić.

Wskazówki:

 • Weź ziołowe środki przeczyszczające, ile potrzeba, aby zapewnić co najmniej jeden codzienne wypróżnienia podczas dwukropek czyścić. Można również wybrać, aby szybko i powinien przynajmniej uniknąć wzbogacony mąki, cukru, przetworzonej żywności i białek zwierzęcych.
 • Nie należy przyjmować leków na receptę podczas płukania wątroby, ze względu na niebezpieczeństwo, że nie zostaną wchłonięte w swoich zwykłych poziomach przez organizm. Skonsultować się z lekarza przed wprowadzeniem programu detox. Pić tylko wodę destylowaną podczas oczyścić.

Detox wątroby homeopatyczne

Według dr Sandra Cabot, homeopatyczny detox wątroby mogą poprawić funkcjonowanie wątroby i ogólnego stanu zdrowia. Wątroba spełnia funkcje życiowe, w tym syntezy białek, przechowywania glikogenu, rozkładu krwinek czerwonych i usuwanie toksyn. Według zwolenników detox wątroby jak Allison Biggar Natural News, regularne schematy myjące mogą służyć do eliminacji szkodliwych wolnych rodników z wątroby i poprawy stanu zdrowia. Istnieje kilka homeopatyczne strategie.

Płyn na czczo

Idź na ciekłym szybka jeden lub dwa dni, aby rozpocząć miesięcznego programu czyszczącego. Zgodnie z Mayo Clinic, ciecz post jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na rozpoczęcie reżimu detoksykacji wątroby. Allison Biggar Naturalnej Aktualności zaleca pobyt z dala od pokarmów stałych na krótki okres, aby dać wątrobie szansę odpocząć i oczyścić się. Gotowanie przynajmniej 64 płynu uncji wody dziennie w połączeniu z posiłkami płynnych składający się z całkowicie naturalnych soków owocowych i koktajli oraz zielonej herbaty. Według dr Sandra Cabot, witaminy i antyoksydanty zawarte w soku owocowym i zielonej herbaty może służyć do poprawy funkcji wątroby.

Owoce i warzywa

Śledzić fazy ciekłej na czczo z tygodnia zdrowego odżywiania. Podstawowe środki spożywcze powinny być jedzenia są owoce i warzywa. Zgodnie z Mayo Clinic, najlepsza dieta opiera się na surowych owoców i warzyw bogatych w witaminy, enzymy, błonnik i przeciwutleniacze sprzyjających oczyszczeniu i ogólnego stanu zdrowia. Jedz pokarmy, takie jak jabłka, kiwi, winogrona, gruszki, pomarańcze, brokuły, pory, czerwona sałata i szpinak.

Chudego białka i tłuszczu

Jedz zdrowe źródeł chudego białka i tłuszczu, aby dopełniają spożycie odżywcze ciągu swojej tygodniowej diety detoks. Dr Cabot zaleca spożywanie produktów bogatych w omega-3 kwasy tłuszczowe i chudego białka. Spróbuj ryby, takie jak sardynki, łosoś, tuńczyk i dorsz. Te produkty zawierają kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, selen i metioninę. Przygotuj jajka, świetnym źródłem białka i naturalne siarki, które poprawiają pracę wątroby. Jedz awokado, groch i soczewicę, które zawierają zdrowe kwasy tłuszczowe i argininę, składnik odżywczy, który ułatwia detoksykacji wątroby.

Rzeczy, których należy unikać

Wyeliminowanie niektórych pozycji z diety, aby poprawić stan zdrowia wątroby. Unikaj alkoholu i napojów na bazie cukru, takie jak soda i koktajli mlecznych. Przestań jeść czerwonego mięsa i produktów przetworzonych zawierających pestycydy, aspartam, sztucznych aromatów i konserwantów. Cięcia tego rodzaju produktów z diety pomoże zmniejszyć ilość toksyn wątroba musi odfiltrować ciała.

Porady dodatkowe

Zgodnie z Mayo Clinic, wystarczające badania naukowe na temat skuteczności diet detox nadal brakuje. Niektórzy mogą uznać, że prace detoksykacji za nimi, podczas gdy inne nie będzie takie same wyniki. Pełen zakres korzyści i zagrożeń związanych z schematów detox są jeszcze ustalone. Dźwiękowe nawyki żywieniowe i regularne ćwiczenia zawsze będzie najlepszym podejściem do zdrowego trybu życia i zachowaniem właściwej czynności wątroby.

Przyprawy To Detox wątroby

Wątroba jest najważniejszym organem w organizmie na filtrowanie i usuwanie substancji toksycznych. Wielu ludzi, wydawać pieniądze na drogie programy oczyszczania wątroby oparte na ziołowych formuł, które są rzekomo detox wątroby i utrzymać go w optymalnej formie. Jednak to, co wielu ludzi nie wie, że niektóre z najsilniejszych oczyszczenie wątroby i ziół chroniących można znaleźć się w Twojej szafie przypraw lub na półce w supermarkecie za ułamek kosztów tych ziołowych formuł.

Funkcja

Wątroba jest w niemal ciągłym stresie we współczesnym świecie. Chemikalia, alkohol, zanieczyszczenia, a nawet tłuszczowe pokarmy mogą spowodować stres w wątrobie, aw skrajnych przypadkach nawet doprowadzić do narastania wątroby tłuszczowych i uszkodzenie wątroby. Przyprawy, że Detox wątroby zawierają silne związki, które leczą uszkodzenia wątroby, zmniejszenie stresu oksydacyjnego i ochrony wątrobę z substancji toksycznych.

Kurkuma

Kurkuma jest żółte zioło, które jest jednym z podstawowych przypraw kuchni indyjskiej i jest obecny w niemal wszystkich curry. W badaniu opublikowanym w czasopiśmie Cancer Letters we wrześniu 1992 roku, naukowcy dali kurkumę do kaczych z uszkodzeniem wątroby spowodowanych przez toksyny. Okazało się, że kurkuma i kurkumina przeciwutleniacz - odizolowane od kurkumy - były w stanie odwrócić oba warunki stłuszczenie wątroby i martwicy wątroby (martwe komórki).

Czosnek

Prawie każdy zna ostry zapach czosnku i wiadomości na temat zdrowych korzyści dla serca i układu odpornościowego czosnku są szeroko nagłośnione. Ale czy wiesz, że czosnek jest również dobre dla wątroby? W badaniu opublikowanym w czasopiśmie Food and Chemical Toxicology w czerwcu 2001 roku, naukowcy dali olej czosnek szczurom trzy razy w tygodniu przez sześć tygodni. Badacze stwierdzili, że olej z czosnku jest zdolny do modulowania poziomu przeciwutleniaczy w wątrobie u szczurów, zwiększając jego aktywność przeciwutleniającą.

Goździki

Ostry zapach goździków jest często używany w napojach, takich jak grzane spiced cydru jabłkowego i jest ciepły przypomnieniem świątecznym. Ząbki Wykazano również, że w celu ochrony wątroby przed niekorzystnym wpływem alkoholu. W badaniu opublikowanym w Tanta Sciences Medical Journal w styczniu 2007 roku, naukowcy dali ekstrakt ząbek do myszy, które zostały również podane tyle etanolu powoduje toksyczność. Okazało się, że ekstrakt z goździków dogłębnie chronione przed uszkodzeniem wątroby wywołane alkoholem i podwyższony poziom antyoksydantów.

Potencjał

Wiele wątroby zabezpieczającej moc powyżej ziół ze względu na ich wysoki poziom właściwości przeciwutleniające. Ponieważ wiele wspólnego kuchenne zioła są antyoksydant bogaty, może być wiele innych wspólnych przyprawy w kuchni, które mogą pomóc chronić i Detox wątroby.

Ostrzeżenie

Ciężkie zaburzenia czynności wątroby powinni być leczeni przez lekarza, zamiast polegać na środki do domu.

Jak zrobić Homemade jabłkowym From Scratch

Jabłkowy uzupełnia szeroki wybór dań, od schabowe do pieczeni, i sprawia, że ​​piękny deser, jak również. Homemade jabłkowy jest znacznie bogatszy i heartier i daje możliwość eksperymentowania z różnymi składnikami. Wiedząc, jak zrobić domowej roboty jabłkowym od podstaw jest sposobem na wykorzystanie rodzimych jabłek i innych składników. Jest to także wspaniały dodatek do twojej następnej rodzinnego posiłku. Homemade jabłkowym mogą być podawane na ciepło lub na zimno.

Instrukcje

1 Dodać kawałki jabłka do garnka garnek. Włącz garnek na średnim ustawieniu.

2 Wlać sok jabłkowy, brandy, cynamonem i cukrem. Dokładnie wymieszać w celu rozproszenia składników.

3 Przykryć garnek i niech gotować na wolnym ogniu przez godzinę.

4 Zdejmij pokrywę i zmniejszyć ogień do minimum. Użyj masher ziemniaków rozbić na kawałki jabłka do odparowania cieczy. Te kawałki będą miękkie, odwracając jabłka w sosie podczas kawałki wymieszać z sokiem przyprawione.

5 Przykryć garnek i pozostawić na wolnym ogniu przez kolejne 30 minut. Wyłącz garnek i albo służyć świeże domowe jabłkowym gorąco lub ostudzić.

Wskazówki:

 • Homemade jabłkowym jest pyszne, gdy podawane na gorąco z bita śmietaną. To również dobrze z plasterkiem szynki w plastrach, gorącego.

Jak każdej fazie Detox wątroby

Jak każdej fazie Detox wątroby


Ludzkiej wątroby oczyszczające krwi w dwóch etapach. Faza I: Wytwarzanie substancji toksycznej, aby to rozpuszczalne w wodzie. Faza II: proces dodawania cząsteczki wody zakończenia procesu. Substancje rozpuszczalne w wodzie, mogą być wydalone przez nerki. Te dwie warstwy są ze sobą ściśle powiązane i muszą często te same substancje do utrzymania mechanizmu w odpowiednim kształcie, ale także różnice. Dokonywanie wątroby doskonałe urządzenie filtrujące jest w dużej mierze funkcją diety. Przyjazny wątroby pomaga systemy dieta detox wątroby działać prawidłowo.

Instrukcje

1 Jedz dużo kapusty, brukselki i pomarańczy dobrej fazy I detox. Faza I tworzy wolne rodniki w systemie; silny suplement witaminy B pomaga to ułatwić, jak również co najmniej 500 mg C. Należy unikać picia soku grejpfrutowego i cebulę w tej diecie; tworzą one związki chemiczne, które hamują Phase I detox. Ważne są również centralnie w Fazie I Detox witaminy B i C. Oliwa z oliwek jest również starożytna metoda detoksykacji tej fazy w wątrobie.

2 Unikaj alkoholu w ogóle. Choć alkohol wywołuje Phase I detox, po alkoholu są podzielone, wątroba ma do czynienia z toksycznych substancji produkuje się w procesie rozpadu. Woda jest centralnie ważne, aby wypłukać wątrobę i nerki. Pij dużo, przez cały dzień, zwłaszcza jeśli jesteś pijący kawę. Pomocne jest również wziąć mnóstwo suplementów oleju z ryb (2000 mg na dobę jest mnóstwo), aby utrzymać wątrobę zdrowe i naprawić wszystkie uszkodzone tkanki. Jest to ważne dla obu etapów procesu.

3 Upewnij się, że twoja dieta zawiera witaminę B6, olej lniany i żelaza. Są to kluczowe znaczenie dla fazy II detoksykacji. Ten drugi krok jest rzeczywiste wytwarzanie związków rozpuszczalnych w wodzie, które są następnie wysyłane do nerek. Unikaj aspiryny, ale suplementy cynku (zawsze z pełnym żołądkiem) i utrzymać wysokie spożycie białka. Główne chemiczne są tu aminokwasy, tauryna, cysteina i glyucine, które są indukowane przez tego rodzaju diety. Jeśli pacjent przyjmuje codziennie multiwitaminy, upewnij się, że zawiera magnez, bo to jest także ważnym minerałem dla tej fazy.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem.
 • Jest bardzo ważne, aby witaminy B dziennie zawierający wszystkie warianty. Witaminy z grupy B są ważniejsze niż jednego innego składnika w tym procesie. Niszczą wolne rodniki, odbudować uszkodzone tkanki i pobudzić wszystkie niezbędne środki chemiczne dla wszystkich fazach detoksykacji wątroby. Wątroba nie może dobrze funkcjonować bez wody i witaminy B.
 • Czosnek jest często wymieniany jako innej pomocy detox wątroby. Powinny być spożywane na surowo.
 • Kawa pomaga wywoływać Phase I detox ponieważ działa pobudzić nerki.
 • Weź szklankę pełną oliwy z oliwek dziennie. Wysokiej jakości (extra virgin) Oleje są bez smaku.
 • Niektórzy twierdzą, że małe dawki stężonego alkoholu (jak whisky) pobudzi wątrobę do działania do Fazy I detox. Niektóre odrzucić to twierdzenie. Ci, którzy go akceptują, że jeden strzał trzymać max na czczo jest to, co jest konieczne, aby umieścić wątrobę na "wysokich obrotach", aby oczyścić system.
 • Biorąc cynk na czczo będzie wywoływać wymiotów. Upewnij się, cynku jest zawsze brane na pełny żołądek.
 • Niektórzy ludzie (szczególnie starszych ludzi) nie może wziąć cynku z innymi witaminami. To powoduje niestrawność. Często mądrego do cynku w innym czasie niż inne suplementy.

Bio-Detox wątroby

Bio-Liver Detox jest ziołowe tabletki sformułowane detoksykacji wątroby. Możesz skorzystać z detoksykacji wątroby, jeśli angażują się w zachowania, które promuje uszkodzenia wątroby. Obejmuje takie działania, jak pijaństwa i długotrwałego narażenia na leki farmaceutyczne lub chemikaliów. Dodatkowo, dzienne spożycie zanieczyszczenia, które mogą wyniknąć z mieszkania w centrum miasta jest również toksyczny dla wątroby i tych, którzy żyją w społecznościach miejskich lub w pobliżu fabryk znajdzie detox wątroby korzystne, jak również.

Dlaczego Bio-Liver Detox ważne?

Oczyszczanie wątroby z Bio-Liver Detox jest ważne, ponieważ jest to największy organ odpowiedzialny za oczyszczanie organizmu. Kiedy wątroba funkcjonuje normalnie, usuwa toksyny i wysyła je na drodze do układ wydalniczy. Jeżeli wątroba staje się przepracowany, toksyny mogą budować i wątroba zaczyna awarii. Kiedy usterka, wątroby, toksyny pozostają w organizmie i nie może być usunięty. Odtruwa wątrobę może pomóc usunąć toksyny, dzięki czemu może funkcjonować normalnie.

Jakie są składniki Bio-Liver Detox?

Bio-Liver Detox zawiera mieszankę 18 składników. Większość z tych składników są ziołowe, ale jest kwas askorbinowy (witamina C) i minerały, jak również. Podstawowym składnikiem jest 600 mg Vitis vinifera nasion, który jest również znany jako nasiona winogron. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, właściwości lecznicze winogron były używane przez ponad 6000 lat. Vitis Vinifera jest znany wysoki w przeciwutleniacze i zmiatania wolnych rodników. Wolne rodniki mogą być odpowiedzialne za szkody w wątrobie i są spowodowane przez czynniki środowiskowe, takie jak zanieczyszczenie, promieniowanie ultrafioletowe i narkotyków.

Wtórne ziołowy w Bio-Liver Detox jest 300 mg równoważnika Tujony. Nie ma wiele informacji na temat tego składnika dostępnego inne niż Tujony, choć niekoniecznie equiv Tujony jest składnik aktywny w piołunu, co w napoju Absynt, a także w sage.
Na 125 mg, kwas askorbinowy jest w trzeciej na liście składników Bio-Liver Detox. Kwas askorbinowy jest witamina C i można je znaleźć w normalnych owoców i warzyw. Jest czasami stosowane jako naturalny środek konserwujący, które może lub nie może być przypadku Bio-Liver Detox.

Istnieje wiele sprawdzonych naukowo wątroba czyszczące dostępne, takie jak olej z kurkumy przez nowy rozdział lub Zdrowa wątroba Tonic nalewki przez Herb Pharm. Przed rozpoczęciem schematu detox skontaktować się z lekarzem.

Jak korzystać z jabłkowym jako zamiennik dla Egg Egg Allergy

Jak korzystać z jabłkowym jako zamiennik dla Egg Egg Allergy


Jaja są błonie pokarmy powodujące alergii, zwłaszcza u dzieci. Jedynym sposobem na uniknięcie objawów, takich jak wysypka, pokrzywka lub nawet anafilaksji, jest się całkowicie wyeliminować z diety jaja. Niektórzy ludzie również wybrać, aby wyeliminować z diety jajka przyczyn zdrowotnych lub etycznych. W pewnych receptur applesauce można stosować jako smaczną i tani zamiennik jaja.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy twój przepis jest odpowiedni do wymiany jaj. Jaj stosuje się w recepturach jako spoiwa, aby pomóc trzymać razem składników, jak środki spulchniające, aby wzrost żywnościowe oraz jako zagęstnik lub nawilżającego w celu poprawy tekstury recepturze. Jeśli występuje żaden środek wiążący, taki jak mąki, orzechów lub okruchy chleba w recepturze jaja mogą być stosowane jako spoiwa. Jabłkowym nie będzie odpowiedni zamiennik dla jaj, jeśli są one wykorzystywane jako spoiwo, ale często może zastąpić jaja w desery i słodkie wypieki.

2 Postępuj zgodnie z przepisem, jak zwykle, zatrzymując się, gdy przepis wymaga jaj.

3 Dodaj 1/4 szklanki jabłkowym dla każdego jaja przepis wymaga.

4 Dodać resztę składników i postępuj resztę receptury jak napisane.

Wskazówki:

 • Dodaj dodatkowe 1/2 łyżeczki. sody oczyszczonej do pieczywa, aby zachować je lekkie i puszyste.
 • Pod uwagę smak, który applesauce doda receptury i czy jest on zgodny z innymi smaków. Jednym z bananów lub 1/4 filiżanki drugiej puree owoce mogą być również stosowane jako zamiennik dla jednego jajka.
 • Zwykły jabłkowym zmieni smak przepis poniżej jabłkowym z dodatkiem cukru lub przypraw.
 • Podczas wyjmowania jaj z przepisu na osoby poważnie alergicznej, upewnij się, że wszystkie składniki są jajek. Majonez, marshmallows i pakowane lukier często zawierają jaja.

Jak korzystać z musem jabłkowym zamiast cukru w ​​Ciasteczka

Jak korzystać z musem jabłkowym zamiast cukru w ​​Ciasteczka


Jabłkowego jest zdrowa alternatywa cukru ciastka, nie tylko dlatego, że obniża ilość cukrów prostych, ale także w naturalny sposób zwiększa składniki odżywcze takie jak cynk, witaminy C, magnez i kwasu foliowego. Jabłkowym jest stosunkowo niskiej zawartości cukru tylko z 23g cukru na 1 szklankę, a biały cukier tabela zawiera 192 g w 1 szklance. Chociaż applesauce zawiera cukry, są cukry naturalne. Proste cukry, które pochodzą z białego cukru stołowego spowodować skok poziomu cukru we krwi i są przechowywane w tłuszczu w naszym ciele w przeciwieństwie do naturalnych cukrów, które rozkładają się wolniej i tworzą stopniowy wzrost cukru we krwi, co ułatwia nasze ciała spalić kalorie.

Instrukcje

1 Rozgrzej piekarnik do 375 stopni Celsjusza.

2 Wymieszać mąkę, cynamon, proszek do pieczenia, sól, orzechy włoskie, owsa i rodzynki razem w dużej misce.

3 wymieszać jabłkowym, jaja, olej roślinny i ekstrakt waniliowy w małej misce.

4. Stopniowo dodawać mokre składniki do suchych składników, mieszając łyżką. Mieszają się ze sobą całkowicie, dopóki nie istnieją pozostałe suche składniki.

5 Spray blasze z sprayu i około 2 cm od siebie łyżką ciasto na blasze.

6 Piecz ciasteczka w piekarniku przez około 10 minut i pozwolić im na nieco schłodzić przed wyjęciem ich z patelni i podaniem.

Jak Detox wątroby dla Wielkiej Circulation

Poprawia krążenie krwi w organizmie może zwiększyć ogólny stan zdrowia na wiele sposobów, od wspomagając trawienie i równoważenia poziomu cukru we krwi, aby pomóc utrzymać funtów off. Skutecznym sposobem na zwiększenie krążenia krwi jest detoksykacji wątroby pozbyć tego ważnego narządu toksyn, które mogą zapobiec jego robi swoje zadanie skutecznie. Detox wątroby bezpiecznie i naturalnie i poprawić krążenie krwi, lekarze doradzają dwóch kluczowych suplementów zdrowotnych. Przeczytaj poniższe czynności, aby rozpocząć.

Instrukcje

1 Skonsultuj się z służby zdrowia przed zakupem ostropestu i kwasu alfa-lipoid ekstrakt. Lekarz lub farmaceuta pomoże nakreślić ramy czasowe i dawki, który jest właśnie dla Ciebie. Następnie kupić butelkę każdego dodatku.

2 Zacznij przyjmować 3 tabletki Oset, mleka lub zalecanej dawki, trzy razy dziennie, najlepiej z jedzeniem. Kontynuować stosowanie tych dodatków na co dzień zgodnie z wyznaczonym harmonogramem medycznie.

3 Rozpocznij biorąc 1 tabletkę kwasu alfa liponowy co dzień, kiedy pierwszy raz obudzić się rano, przed spożywania jedzenia. Zachować po tej rutyny na czas poinformowany przez swojego lekarza.

Wskazówki:

 • Jeśli tabletki kwasu alfa-liponowego nie są dla ciebie, to naturalna substancja można również znaleźć w mięsie i zielone liściaste warzywa, takie jak szpinak. Pokarmy, które tworzą efekt podobny do suplementów mleka ostu to orzechy włoskie, awokado i szparagi. Upewnij się, że twoje pigułki się schować w suchym miejscu, zabezpieczone przed ekstremalnymi temperaturami, aby zapobiec suplementów z utratą skuteczności.
 • Nie zacząć brać te suplementy bez konsultacji z lekarzem, zwłaszcza jeśli są obecnie w ciąży lub przyjmujących leki na cukrzycę.

Witaminy Detox wątroby

Nadmierne spożycie alkoholu, nieodpowiednia dieta i ciągłe narażenie na działanie szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu może prowadzić do wszystkich toksycznych wątroby. Czyszczenie wątrobę pierwszy zaczyna się od oczyszczania diety. To idzie w parze z eliminacji substancji powodujących toksyczność i dodając kilka kluczowych witamin w diecie, które mogą być korzystne.

Znaczenie

Wątroba jest największa gruczołowy narządów w organizmie. Jest on odpowiedzialny za filtrowanie krwi szkodliwych substancji, podział glukozy i przechowywanie witamin i minerałów.

Funkcja

Funkcję wątroby oczyszczających witamin jest pomoc wątroby w detoksykacji wszystkich odpadów toksycznych, które są w nich przechowywane. To pozwala organizmowi lepiej wchłonąć składniki odżywcze i nadal sprawiają, że bardziej skuteczne w usuwaniu toksyn.

Rodzaje

Witamina C, witamina E, witaminy kompleksu B, metioninę, cholinę i cysteina są wspólne witaminy, które są znane, aby pomóc w zdrowej wątroby.

Rama czasowa

Ogólnie oczyszczające wątroby trwać od 7 do 30 dni. To zależy od siły detox, jak toksyczny jesteś i rozmiaru.

Identyfikacja

Korzeń mniszka, ostropest plamisty, korzeń lukrecji, nasiona kopru i korzeń łopianu są pewne zioła, które zostały wykorzystane do detox wątroby. Można je znaleźć w herbat i nalewek.

Expert Insight

Po zdrowej diety może mieć bardzo pozytywny wpływ na wątrobę. Jedz dużo owoców, warzywa, nasiona, orzechy i produkty pełnoziarniste i pić dużo wody.

Rośliny, które Detox wątroby

Dzisiaj wiele osób szuka sposobów, aby zachować swoje ciało zdrowe. Z wielu różnych substancji chemicznych, które wdychamy, jedzenia i picia, toksyczne chemikalia mogą gromadzić się w systemie i powodować problemy, szczególnie w wątrobie. Kiedy wątroba staje się toksyczny, może mieć wpływ na wiele innych narządów, takich jak pęcherzyka żółciowego i nie będzie dłużej wykonywać swoją rolę, jeśli w ogóle. Jednym ze sposobów, aby pomóc w utrzymaniu zdrowej wątroby jest jej detoksykacji. Istnieje wiele roślin, które są znane do detoksykacji wątroby, i można robić te zabiegi prawo w swoim własnym domu.

Cel wątroby

Wątroba jest system filtrowania dla organizmu. Jest narządem, który przetwarza wszystko, co zjadamy. Alkohol i leki to tylko niektóre z substancji, które przechodzą przez wątrobę do przetwarzania. Wątroba oczyszcza tych szkodliwych substancji chemicznych z organizmu, aby zapobiec toksyczności. Głównym jej celem jest jednak to, aby wytworzyć substancję o nazwie żółciowych. Żółć jest przechowywane w pęcherzyku żółciowym i pomocy w procesie podział lipidów i zamieniając je w łatwo wchłaniane produktów do jelita cienkiego.

Rośliny, które Detox wątrobę

Istnieje szereg roślin i ziół, które pomagają w detoksykacji wątroby. Korzeń cykorii organicznych już dawno zostały uznane jako oczyszczania i mycia detoksykacji wątroby. Zastosowanie korzeń cykorii dla oczyszczenia wątroby sięga starożytnego Egiptu. Został on uznany za naturalny sposób oczyścić krew, wątrobę i nerki. Stwierdzono, aby pomóc rozpuścić i usunąć kamienie żółciowe, a także traktować żółtaczka i powiększone wątroby.

Organic liści mniszka dla zdrowia wątroby

Wiadomo liści mniszka do pomocy w funkcji wątroby jest. Jeden z jego funkcji jest wspieranie wydalania żółci z wątroby, tak że nie tworzy się. Wydalanie żółci pomaga organizmowi przetworzyć żywność lepiej i metabolizmu tłuszczów. Proces ten pomaga organizmowi uzyskać jak największe korzyści z jesz. Wzmaga również odrzucanie toksyn. Ponieważ usuwanie toksyn przyczynia się do oczyszczania krwi, to ma pewne naprężenia przy wątroby.

Inne rośliny, które Detox wątrobę

Nasion ostropestu jest inna roślina, która jest uznawana za pomoc uzdrowienie do wątroby. Badania wykazały, że nasiona ostropestu może pomóc w regeneracji nowej tkanki wątroby jeśli została uszkodzona. Pomaga to także zwiększyć produkcję żółci, co pomaga w procesie trawienia. Liść mięty pieprzowej organiczna znana jest również, aby pomóc bardziej efektywnego czynności wątroby, jak również organicznych kurkuma. Kurkuma organiczny pomaga usunąć toksyny z krwi, więc wątroba nie musi tak ciężko pracować.

Rozważania z planem Liver Detox

Mimo, że te produkty są naturalne i najbardziej roszczenie nie powoduje żadnych skutków ubocznych, to zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem schemacie detox wątroby. Lekarz powinien znać swoje plany i co masz zamiar podjąć. Jest to szczególnie ważne, jeśli pacjent przyjmuje obecnie jakiekolwiek leki wątroby. Czasami, a nawet naturalne produkty ziołowe mogą wchodzić w interakcje z przepisanych leków.

Jabłkowym jako substytutu ropy naftowej

Jabłkowym jako substytutu ropy naftowej


Dieta nie musi oznaczać brakuje na swoje ulubione wypieki, ale to może wymagać przeróbek niektórych swoich ulubionych przepisów kulinarnych, aby były zdrowsze dla dnia na dzień radości. Jabłkowego może być łatwo zastąpiony przez masła lub oleju, w celu zmniejszenia zawartości tłuszczu do receptury.

Zastosowania

Jabłkowym jest popularny zamiennik oleju w przepisy na babeczki, naleśniki i szybkich pieczywa. Dzięki wysokiej zawartości wody i naturalnie łagodnym smaku, przyczyni się do utrzymania receptur wilgotne i tkliwości bez zakłócania smaku. Pieczenia 911 sugeruje, dodając 4/1 łyżeczki. sody oczyszczonej zrównoważyć kwasowość jabłkowym, a warto dodać dodatkowe ekstrakt aromatu lub innych przypraw, aby zrekompensować, ponieważ jedna rola tłuszczu jest do podkreślenia smaku. Pamiętaj, aby patrzeć na niesłodzonego jabłkowym zachować swój przepis z załadunkiem z cukrem - przecież olej nie dodawać żadnych słodyczy, więc zastąpienie nie musi albo. Podczas przygotowań, wymieszać z musem jabłkowym z płynnych składników i postępować jak zwykle.

Zmiany tekstury

Przy wymianie oleju z musem jabłkowym, musisz zdecydować, ile oryginalnej fakturze chcesz zachować. Wycinanie wszystkie tłuszczu może prowadzić do żucia dobra super coś, pieczone, dla niektórych może pracować receptur cookies, ale nie tak dobrze dla innych. Aby utrzymać podatność na żucie do minimum, jedynie wymieszać recepturę tyle ile potrzeba do mieszania składników, a następnie zatrzymać, ponieważ overmixing prowadzi do ciągliwości. Aby jeszcze bardziej zminimalizować zmiany w produkcie końcowym, wymienić tylko część oleju - na przykład wymienić 1 szklanka oleju z 3/4 szklanki oleju jabłkowym i 1/4 szklanki.

Jabłkowym Nie Zaproszeni

Istnieją sytuacje, w których zastąpienie tłuszczu z jabłkowym nie będą działać, ale większość z tych przepisów wymagają masła. Strupy ciasto i niektóre wyroby cukiernicze, na przykład zależeć od stałego tłuszczu ich kruchych warstw. Od ciasta i babeczki są bardziej delikatne niż babeczek lub chleba, zastępując olej z jabłkowym może spowodować produktu więcej jak bułkę lub chleb, ponieważ spowoduje to recepty być nieco trudniejsze. W niektórych przypadkach, umiar jest lepsze niż zmiana planu przepis - zwłaszcza gdy tkliwość lub łuszczenie jest najważniejsze.

Porównanie odżywcza

Ponieważ olej zawiera około 11 g tłuszczu na łyżkę i 218 g tłuszczu na kubek, to często jedna z pierwszych składników, aby przejść gdy dieta niskotłuszczowa jest śledzony. Jabłkowy ma zero tłuszczu na kubek, a sprawia, że ​​wielkie zmiany, ponieważ jego smak jest łagodny i nie będzie kolidować z już składników stosowanych. Mimo, że niektóre inne przeciery owocowe mogą być wykorzystane do zastąpienia oleju, Uniwersytet Iowa proponuje zastosowanie ich w pikantne, aromatyczne wypieki, gdzie wyjątkowy smak owoców podkreślą zamiast rozpraszać.

Jak Zastąpić jabłkowym ropy w Cupcakes

Jak Zastąpić jabłkowym ropy w Cupcakes

Jeśli jesteś zainteresowany dokonywanie zdrowych wyborów, jabłkowy może pomóc podczas pieczenia swoje ulubione smakołyki. Cupcakes się zdrowsze, zastępując jabłkowym dla oleju w każdym przepisie. Jabłkowym jest beztłuszczowe, bogata w błonnik, niski poziom cholesterolu i sodu, a bogate w witaminę C. Z tylko 50 kalorii w 4 uncji, jabłkowy jest znacznie zdrowsze wybór podczas pieczenia babeczek. Jabłkowy może być również używany do bułeczki, pieczywo, lub ciasta. W większości receptur, możesz wymienić olej na jabłkowym w proporcji 1-do-1. Trochę poeksperymentować i sprawdzić, który wskaźnik smakuje lepiej dla Ciebie. W większości przypadków nie będzie zauważalna zmiana w smaku z posypką.

Instrukcje

1 Przygotuj przepis babeczka jak zwykle. Wymieszać wszystkie składniki razem, pomijając oleju wymaganego na liście receptury.

2 odmierzoną ilość jabłkowym w ilości potrzebnej do oleju w przepisie ciastko. Każdy przepis Cupcake jest inny, więc kwota ta będzie określona dla receptury wybrałeś użyć.

3. Złożyć jabłkowym do składników dla swoich cupcakes. O ile nie według instrukcji w recepturze, wymieszać składniki razem z mikserem, aby zapewnić, że są dobrze się połączą.

4 Wlać do miski ciastko i piec do czasu, wymienionych w przepisie. Korzystanie jabłkowym nie powinny zmienić czas gotowania. Jak w regularnych receptur Cupcake, wykałaczka wyjdzie czysty po włożeniu do cupcake wskazując ciastko jest wykonywana.

Wskazówki:

 • Na wilgotnych babeczek, użyj połowę wymaganej ilości oleju i uzupełnić drugą połowę z musem jabłkowym.
 • Niektóre przepisy będą lepiej z różnymi ilościami jabłkowym, więc nie bój się eksperymentować, aby znaleźć kwotę, która najlepiej pasuje do Twojej ulubionej receptury.
 • Jabłkowy można również zastępować masła lub margaryny.
 • Od 1 szklanka musu jabłkowego ma całkowitą liczbę węglowodanów 24 g na kubek, trzeba wziąć to pod uwagę, jeśli gotowanie dla chorych na cukrzycę, którzy muszą monitorować ich łączne węglowodanów do równowagi cukru i insuliny. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie całkowitego spożycia węglowodanów dla diabetyków.
 • O niskiej zawartości tłuszczu, nie oznacza, niskokaloryczne. W zależności od innych składników receptury twoje babeczki nadal może zawierać znaczną ilość kalorii.

Detox wątroby i pęcherzyka żółciowego

Wątroby i pęcherzyka żółciowego razem przetwarzać wiele toksycznych substancji zjadamy i powiązać je z żółcią, które jest następnie wydalany przez jelita. Jeśli wątroba jest przeciążona z substancji toksycznych lub nawet tłuszczu, warunki takie jak stłuszczenie wątroby i zwłóknienie wątroby może się rozwijać. Zadaniem pęcherzyka żółciowego i wątroby detox jest zarówno dać wątroby i pęcherzyka żółciowego odpocząć od tłustych i stosowanie substancji chemicznych i naturalnych, takich jak soki, herbaty i ziół, aby oczyścić i odwrócić każdy z negatywnymi skutkami współczesnego życia, w tym ważne systemu.

Dieta

Ponieważ cholesterol i tłuszcze są przetwarzane przez wątrobę, należy jeść o niskiej zawartości tłuszczu, bogate świeżych owoców i warzyw dieta podczas odtruwania wątroby i pęcherzyka żółciowego. Trzymaj się z dala od alkoholu, żywności konserwowanej i innych substancji, które mogą być dodawane substancje chemiczne, takie jak sztucznych barwników lub aromatów. Gotowane na parze warzywa, takie jak kalafior i brokuły są idealne dla wątroby jak karczoch, który zawiera unikalne związki, które znajdują się w większości członków rodziny i może ostu stanie chronić wątrobę przed substancjami toksycznymi. W rzeczywistości, badania opublikowane w czasopiśmie "Phytomedicine" w 2002 roku wykazały, że ekstrakt z liści karczocha był w stanie stymulować produkcję żółci i przepływ żółci u szczurów.

Soków

Różne zwolennicy Detoxing wątroby głosić zalety różnych soków na funkcję wątroby i pęcherzyka żółciowego. Jednakże, wyjątkowa związki w owocach cytrusowych stwierdzono, mają bardzo specyficzny i silny wpływ na zdolność wątroby do funkcjonowania w obecności substancji toksycznych. W badaniu opublikowanym w czasopiśmie "nowotworzenia" w lutym 2004 roku japońscy naukowcy odkryli, że podawanie soku grejpfrutowego szczurom zmniejszone uszkodzenie wątroby spowodowane przez aflatoksyny o 65 procent w stosunku do szczurów, które nie zostały podane soku grejpfrutowego. Aflatoksyny są wspólne substancji toksycznych, które są wytwarzane przez mikroskopijnych grzybów, które mogą zakażać ziarno, orzechy, oleje roślinne i wiele innych typowych środków spożywczych, o których wiadomo uszkodzenie DNA komórek wątroby i może powodować mutacje. Szczury, które zostały podane soku grejpfrutowego, wykazały hamowanie efektu aflatoksyn na ich wątroby. Sok spożywane detoksykacji wątroby powinny być świeże, korzystnie po prostu ściśnięte i nie pasteryzuje się lub przetwarzane w dowolny sposób.

Zioła

Istnieje wiele ziół, które były używane tradycyjnie dla wątroby i pęcherzyka żółciowego oczyszcza i istnieje wiele dostępnych wzorów, które łączą niektóre z tych ziół do wytworzenia produktu detox. Jednym z najczęściej stosowanych wzorów oczyszczania wątroby w Japonii i Chinach nazywa Sho-Saiko-lub Xiao Chai Hu Tang i składa się z Bupleurum, lukrecja, żeń-szenia, Jujube, Pinellia bulwy, imbiru i korzenia tarczycy bajkalskiej. Badania opublikowane w "Journal of etnofarmakologia" w lutym 2005 roku przez zespół chińskich naukowców, okazało się, że Sho-Saiko-by był w stanie stłumić niektóre z czynników odpowiedzialnych za żółciowych mięśniaków kanałów a także zwiększyć czynniki odpowiedzialne za zabijanie guza komórki. Sho-Saiko-to można znaleźć w wielu sklepach ze zdrową żywnością i chińskich sklepów zielarskich, jak i on-line.

Jak Naturalnie Detox wątroby i nerek

Obok układu limfatycznego, nerki i wątroba są dwie z najważniejszych organów ciała, jeśli chodzi o usuwanie toksyn i produktów odpadowych, które podróżują przez naszych komórek. Nerki i wątroby odfiltrować toksyn we krwi, dzięki czemu całe ciało się ostatecznie toksyna-free. W idealnym świecie, który jest, jak to działa. Ponieważ nasz organizm codziennie stykają się z toksyn, od żywności, stres, pestycydy i środowisko, te ultra ważne narządy są pod stałym atakiem. Poniższe porady - być powtarzane przez pięć dni - na kilka świetnych sposobów na detoks wątrobę i nerki.

Instrukcje

1 Pij cztery 8 uncji szklanki czystego soku jabłkowego dziennie. Sok jabłkowy jest wspaniały środek czyszczący do wątroby.

2 Unikaj tłuszczów zwierzęcych i czerwonego mięsa. Spożywać żadnych tłuszczów nasyconych. Obejmuje produkty pełnotłuste mleczne, smażonych potraw, margaryna, napoje bezalkoholowe i olejów handlowych (rzepak, kukurydza i słonecznik).

3. Pamiętaj, aby pić osiem do 10 8 uncji szklanki wody destylowanej pary dzień. Woda przepływa przez nerki i wątrobę konsekwentnie, to pomaga te narządy w wypłukując toksyn gromadzących się.

4 Wykonaj lewatywa kawy. Czy to tylko raz w ciągu pięciu dni. Jest to ważny krok, ponieważ kawa organiczna aktywuje enzymy w krwi, które usuwają wolne rodniki (elektrofile). Kawa przez lewatywę stymuluje także enzymy i powoduje naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ żółci. Przenoszenie żółci, lub czyszczenie jelita grubego jest to jedyny sposób, że nerki mogą usunąć swoje zapisane toksyn. Może to nastąpić tylko poprzez lewatywy kawy. Spożywanie kawy doustnie nie daje ten sam efekt. Zobacz poniższy link do kroków, jak wykonać lewatywę poprawnie.

5 Pij dużo surowych owoców i warzyw organicznych poprzez oczyszczenie. Słyszeliśmy to dużo, ale za mało, naprawdę zrozumieć głębokie znaczenie uzyskania surowej żywności do organizmu. Stanowią one żywe enzymy, które nie występują w gotowanych potraw, które są ważne w procesie oczyszczania.

Wskazówki:

 • Tak trzymać, a po pięciu dniach, można zauważyć wzrost przepływu żółci, co jest gwarantowane znakiem jesteś detoxing wątrobę i nerki.
 • Pamiętaj, aby spożywać żywności ekologicznej na tym oczyścić. Wiele toksyn jesteś eliminując z wątroby i nerek pochodzi od pestycydów zużyte, które były obecne w tradycyjnie uprawianych owoców i warzyw.

Efekty uboczne Detox wątroby

Fad diety przychodzą i odchodzą, jeden, który przykleja się wokół jest detoksykacji. Detoksykacji ciała jest wycinanie niezdrowych części diety i zastąpienie go pewnych pokarmów, aby usunąć cały nadmiar, szkodliwych odpadów z organizmu. Wiele gwiazd użyć go, aby szybko schudnąć, inni używają go do rozpoczęcia nowego życia z całych, zdrowa żywność. Jednym rodzajem popularnego detoksykacji jest detoksykacji wątroby. Jednakże, istnieje duże ryzyko, z każdego rodzaju Detoxing, zwłaszcza w wątrobie.

Rodzaje

Istnieją różne formy detoksykacji, a to obejmuje czczo wody, na czczo sok, jedzenie, czystkami minimalną trzęsienie, oczyścić detoksykacji jonowej i ziołowe.

Korzyści

Wiele osób na diecie detoksykacji znaleźć czują się dobrze, schudnąć z redukcji spożycia żywności, wzrosła energię jak ciało uwalnia się od toksyn i wyraźniejszego widzenia.

Rozważania

Detoksykacja wątroby dieta jest trudno zostać z i utrzymać wagę off. Dieta jest bardzo restrykcyjna, co można lub nie można mieć. Drastyczna utrata wagi pochodzi z utratą masy mięśniowej i wody. Czczo powoduje również spowolnienie metabolizmu. Detox diet należy stosować tylko przez krótki okres czasu z powodu wstrząsających skutków ubocznych. Głównym skutkiem ubocznym tej diety jest to sprawia, że ​​ludzie szalony. Kiedy ludzie się mocno zaangażowany w diecie często paniki o chemikaliach, które otaczają je w swoim życiu. Gdy na diecie detoksykacji wątroby należy spożywać wystarczająco dużo białka i błonnika z ziarna, mleko, jogurt, chude mięso i jaja.

Ostrzeżenia

Detoxing może spowodować odwodnienie. Ludzie ograniczają ich diety do skrajności, w tym ujęcia wody. Może także powodować zaburzenia równowagi mineralnych i problemy układu pokarmowego. Kiedy ludzie są zaczepione na diecie, często może prowadzić do innych zaburzeń odżywiania, takich jak anoreksja.

Efekty

Wielu dietetyków znaleźć mają bóle głowy, bóle mięśni, zmiany nastroju, bezsenność, osłabienie i zawroty głowy w pierwszych dniach diety. Wszystkie te efekty uboczne są ze zmiany w diecie. Po wycofaniu z rzeczy, takich jak kofeina zacząć, organizm reaguje inaczej na każdą osobę. Kluczem do sukcesu jest powoli zluzować rzeczy, nie iść zimno indyka. Diecie się także, że są one pełne lęku i jest niespokojny. Mogą również wystąpić zaparcia. Poprawi się w czasie, ale należy pamiętać o diecie spożywają wystarczająco dużo błonnika i co najmniej dwa litry wody dziennie.

Holistic Detox wątroby i płuc

Płuc i wątroby są bardzo ważne dla zdrowia ogólnego. Wiele osób zwraca się do zabiegów holistycznych i alternatywnych w celu osiągnięcia lepszego zdrowia. Z rosnących kosztów opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych i słabej gospodarki, ludzie nie mogą sobie pozwolić na tradycyjne zabiegi jak kiedyś, więc holistyczne zabiegi, które są uznawane za zdrowsze i delikatniejsze od systemu, wydają się być idealne .

Co to jest Detox?

Detoksykujący środki rozliczeniowe toksyny i negatywne (szkodliwe) przedmioty z ciała. Detoksykacja może obejmować suplementów lub witaminy, picia płynów, na czczo, lub jedzenia niektórych pokarmów. Która forma detoksykacji wybierzesz zależy od Twoich preferencji indywidualnej, jak i to, co staramy się osiągnąć.

Detoksykacji potencjalnie wypłukać toksyny w organizmie. Oczyszczania jelita grubego jest jednym ze sposobów, aby to zrobić i jest jednym z bardziej popularnych metod reklamowanych przez media dzisiaj. Zioła i hydroterapia może być używany do oczyszczenia jelita grubego. Hydroterapii jest stosowanie wody w okrężnicy. Proces ten pomaga przywrócić normalne funkcje jelit.

Możesz także zmienić swoją dietę, eliminując wyrafinowane mąki, cukry, kofeinę i alkohol. Ziołowe zestawy do oczyszczania mogą być również stosowane. Siemię lniane jest powszechnym składnikiem znaleźć w zestawach ziół oczyszczających. Takie zestawy można umieścić razem w domu lub można kupić w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.

Detoxing płuc

Zioła i przyprawy mogą być potężnym detoksykacji dla płuc. Pietruszka jest dobre dla detoksykujący płuc. Jest często używany w palacza czyścić po palacz został zamknięty. Pietruszka ma silną reakcją na działanie czynników rakotwórczych występujących na dym tytoniowy. Regularnie spożywać pietruszki (lub z posiłkami) do świadczeń oczyszczające.

Rozmaryn jest następny ziołowe stosowane do oczyszczania płuc. Pachnie jak sosny i ma igieł liści. Niektórzy uważają, że może zapobiegać rakowi płuc. Rozmarynu może być dodany do zup, dań z warzyw, oraz ryżu.

Inne zioła użyteczne do detoksykacji ogólnie obejmują pokrzywy, który jest bogaty w witaminy, C, D i K, i może pomóc usunąć z płuc. Red główne może być stosowane do infekcji gardła i można je stosować w celu usunięcia z obu wątroby i płuc blokady.

Detoksykacji wątroby

Kurkuma jest stosowany w medycynie holistycznej wieków do detoksykacji wątroby. Jest to często stosowane na początku programu detoksykacji. Oregano jest również dobre dla wątroby, ponieważ jest naturalnym przeciwutleniaczem.

Łopian może być używany do detoksykacji chłonnych i wątroby i jest uważany za środek czyszczący krew. Jest znana w celu poprawy funkcji nerek i regulować poziom cukru we krwi.

Z Owoców Detox wątroby

Z Owoców Detox wątroby


Dzisiaj można zobaczyć wiele zastrzeżeń o tym, jak dieta składająca się głównie z owoców pomoże Ci schudnąć i rzucić centymetrów talii. Jednak wiele z tych artykułów niestety nie wspomnieć o ważnych korzyści dla zdrowia, że ​​owoce mogą mieć dla organizmu. Owoce zawiera duże ilości witaminy C i są bogate w enzymy i ładowane z przeciwutleniaczami, z których wszystkie pomaga zachować zdrowie ciała, w tym w wątrobie.

Owoce i wątroby

Owoce są dobrym źródłem błonnika i naturalny sposób eliminuje toksyny w organizmie. Przy dziennej ekspozycji na zanieczyszczenia środowiska i substancji chemicznych w naszym żywności i wody, ważne jest, aby oczyścić układ z toksyn. Dr Sandra Cabot, który specjalizuje się w oczyszczanie wątroby, mówi, że najlepszym sposobem, aby pozbyć się toksyn w organizmie jest o detoksykacji wątroby. Czyste wątroby jest niezbędna dla przywrócenia zdrowych komórek i regenerację organizmu. Dr Cabot, że dobre nawyki żywieniowe poprawy funkcji wątroby i może umożliwiać uzyskanie korzyści zdrowotne.

Kilka owoców mogą korzystać wątrobę pomagając budować nowe komórki krwi i eliminuje bakterie i organizm z odpadów szkodliwych. Dieta powinna składać się z ekologicznych owoców i dużą ilością wody filtrowanej. Pijąc 67 uncji płynnej dzień, mówi dr Cabot, można zmniejszyć objawy toksycznego przeciążenia.

Granaty są doskonałym przeciwutleniaczem i udowodniono, aby obniżyć poziom cholesterolu LDL, który może zatykać wątrobę. Granaty zwiększa przepływ krwi pomaga wątroby lepiej, bo około trzech litrów krwi, która przepływa przez wątrobę co minutę.

Antyoksydanty

Przeciwutleniacze pomóc w usuwaniu toksyn w wątrobie. Dobre owoce są źródłem przeciwutleniaczy acai jagody, jeżyny, granaty, jagody, żurawiny, grejpfrut, winogrona, pomarańcze, papaje i czereśnie, zwłaszcza czarne wiśnie.

Światłowód

Włókno pochłania nadmiar żółci i poprawia zdrowe bakterie pomóc walki z niepożądanymi bakteriami w wątrobie. Owoce, które mają dużo błonnika są banany, daktyle, figi, kiwi, jabłka, cytryny, pomarańcze, brzoskwinie i gruszki.

Potasu

Potas pomaga kwas i system równowagi alkalicznej i przesyła sygnały elektryczne do komórek, co jest niezbędne dla zdrowego wątroby. Dobrym źródłem są owoce banany, daktyle, awokado, suszone morele, suszone jabłka, suszone figi, miszpelnik, mango, nektarynki, banan banany, rodzynki, arbuzy, suszone brzoskwinie i suszone gruszki.

Witamina

Według Narodowego Instytutu Zdrowia, witamina pomaga podziału komórek i wzrostu komórek i zwalcza infekcje i bakterie, pomagając organizmowi w tworzeniu białych krwinek. Owoce z tym zawierają witaminę A są cantaloupes, mango, brzoskwinie, papaja, morele, Jeżyny, japoński persimmons, suszonymi śliwkami i arbuz.

Witamina C

Witamina C pomaga w przyswajaniu żelaza i utrzymuje naczynia krwionośne i tkankę łączną, mówi, Narodowy Instytut Zdrowia. Można znaleźć witaminę C w melonów Casaba, grejpfruty, kiwi, cytryny, limonki, pomarańcze, melony, mango, spadzi prądów, a zwłaszcza Acerola wiśni.

Enzymy

Narodowy Instytut Zdrowia twierdzi, że enzymy pomagają przekształcić skrobie, cukry i białka w substancji ciała mogą korzystać. Owoce, które zawierają enzymy są mango, banany, papaje, awokado, kiwi i ananasa.

Wapń

Według Narodowego Instytutu Zdrowia, wszystkie komórki potrzebują wapnia do pracy. Wapń pomaga nerwy wysyłają sygnały i zapobiega krzepnięciu krwi. Dobrym źródłem wapnia są owoce pomarańcze, suszone figi, rabarbar, owoce mieszańców malin i śliwek.

Detox wątroby i nerek

Wątroby i nerek są dwa organy filtracyjne w korpusie, a każda usuwania odpadów i zanieczyszczeń z ciała. Wątroba filtruje trucizn i innych szkodliwych substancji, podczas gdy główną funkcją nerek jest czyszczenia krwi. Oba te narządy, są bardzo ważne dla ogólnego zdrowia organizmu. Człowiek może żyć bez śledziony lub dodatku, ale jeśli obie nerki lub wątroby stają się poważnie osłabiona, przeszczep może być potrzebna. Utrzymanie wątrobę i nerki w czystości pomaga te organy wykonywać swoją pracę bardziej efektywnie. Detoksykujący jest jednym ze sposobów, aby zachować te narządy czyste.

Pij wodę

Picie wody wypłukuje wszystkie narządy w organizmie, w tym w wątrobie i nerkach. Każdego dnia należy pić co najmniej 64 uncji płynu, według ekspertów. Płyny mogą być woda, herbatki ziołowe, soki warzywne i owocowe soki. Wszelkie zdrowe płyny są dobre na oczyszczenie wątroby i nerek. Staraj się ograniczyć spożycie kofeiny lub picia alkoholu podczas detox. Płyny również do rozcieńczania toksyny, lub trucizn w organizmie i utrzymania ciała uwodniony i działa wygładzanie. Woda pitna jest jednym z najlepszych sposobów na detoksykację wątroby i nerek.

Ćwiczenia do Detox

Ćwiczenia pomagają zarówno wątrobę i nerki. Z ćwiczeń spalić tłuszcz. Poprzez wykonywanie, także zmniejszyć szanse na stłuszczenie wątroby, które może prowadzić do chorób. Wykonując zmniejsza również ilość substancji tłuszczowych we krwi, że nerki odfiltrować. Większość substancji toksycznych w ciele są przechowywane w tkankach tłuszczowych. Spalanie tłuszczu usuwa duże ilości toksyn. Ćwiczenia aerobowe to najszybszy sposób, aby spalić tłuszcz. Chodzenie, bieganie, pływanie, wioślarstwo i tańczy wszystko dostać kołatania serca i mięśnie w ruchu spalić tłuszcz. Wszelkie ćwiczenia, które buduje potu pomaga w detoksykacji organizmu. Pocenie usuwanie toksyn i odpadów przez porach.

Weź Zioła

Leki ziołowe są często wykorzystywane do detoksykacji i oczyszczania się organizmu. Oset mleko jest jednym z najlepszych ziół czyszczenia wątroby. Kurkuma, korzeń łopianu i mniszka lekarskiego, jak dobre zioła na wątrobę. Uva Ursi jest prawdopodobnie najbardziej zalecane zioło na nerki. Algi, pietruszka, imbir, jagody jałowca i ziół jako dobre dla nerek, jak również. Większość ziół na wątrobę i nerki są dostępne jako suplementy i / lub herbaty. Można kupić je w Internecie lub w sklepach ze zdrową żywnością.

O oczyszczający Detox wątroby

Detox oczyszczanie wątroby czy jest sposób na usunięcie szkodliwych materiałów z wątroby więc może działać bardziej efektywnie. Sama wątroba jest system filtracji, który usuwa i filtruje trucizn i toksyn, które gromadzą się w organizmie z żywności, wody i powietrza. Odtruwającej wątroby sprzyja zdrowiu całego ciała.

Płyny

Najprostszym sposobem, aby oczyścić wątrobę jest codziennie pić więcej wody. Ciecze pomóc w celu wypłukania resztek wewnętrzną ze wszystkich komórek i tkanek organizmu, a także pomagają w rozcieńczania toksyny.

Szybko

Podczas postu, organizm wykorzystuje energię o uzdrowienie i czyszczenia wszystkich narządów, w tym wątroby. Bez jedzenia w systemie, ciało nie musi korzystać z energii do trawienia pokarmu.

Zdrowa żywność

Jedzenie zdrowszej żywności jest to świetny sposób na detox ciała, tak wątroba ma mniej pracy. Żywności ekologicznej mają mniej środków chemicznych, które mogą być szkodliwe dla organizmu i że wątroba musi usunąć.

Zioła

Istnieje kilka ziół, które są popularne w oczyszczeniu wątroby. Ostropest jest najbardziej znanym ludowym. Inne przydatne zioła korzeń łopianu i mniszka lekarskiego.

Ćwiczenie

Wątroba przetwarza tłuszcze. Toksyny są przeważnie przechowuje się w komórkach tłuszczowych. Aerobik spala tłuszcz, więc nie są mniej szkodliwe substancje, że wątroba musi odfiltrować.