adcov.com

depresja niebezpieczenstwa

Lek stosowany w Wstrząsy i depresji

Wstrząsy i depresja zarówno zaburzenia, które mogą być obsługiwane z wykorzystaniem leków. Jednakże klas leków stosowanych w leczeniu depresji i drżenia nie same.

Przyczyna

Według FamilyDoctor.org, depresja może być spowodowana przez genetyczne, środowisko lub brakiem równowagi neuroprzekaźników. Wstrząsy mogą być dziedziczone lub może wynikać z choroby, takiej jak choroba Parkinsona lub stwardnienie rozsiane.

Leczenie

Olejki drgań, które mogą być dziedziczne są zwykle leczone propranolol leku, benzodiazepinowy lub leku. Drżenie z powodu choroby Parkinsona mogą być zarządzane z anty-cholinergiczne leków.

Rodzaje

Propranolol, który zmniejsza częstość rytmu serca jest przewidziany chorobami serca i benzodiazepiny są stosowane w leczeniu zaburzeń lękowych formy. Anty-cholinergiczne leki stosowane w leczeniu otępienia.

Leki przeciwdepresyjne

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, najbardziej popularny rodzaj leku przeciwdepresyjnego jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Skutki uboczne

Drżenie rąk i drżenie mięśni mogą być ewentualne skutki uboczne leków przeciwdepresyjnych, według FamilyDoctor.org. MindDisorders.com stwierdza, że ​​depresja może być skutkiem ubocznym propranolol.

Powolny metabolizm i depresji

Istnieje wiele pacjenci z wolnej przemianie materii, które są traktowane na depresję. Jeśli obawiają się o skutki uboczne niektórych leków przeciwdepresyjnych, które mogą powodować zwiększenie masy ciała, istnieją specyficzne leki mogą porozmawiać z psychiatrą o które rzeczywiście pomocy w utracie wagi, a także inne, które mogą wyniknąć dla przyrostu masy ciała.

SSRI

Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny lub leki z grupy SSRI, są leki przeciwdepresyjne, które pomagają zrównoważyć noradrenaliny chemikaliów i serotoniny w mózgu. Z wszystkich kategorii leków przeciwdepresyjnych, SSRI zwykle nie powoduje przyrostu masy ciała u pacjentów, szczególnie gdy podjęte na podstawie krótkoterminowych.

Prozac

Jednym z bardziej popularnych SSRI przepisanych przez psychiatrów w leczeniu depresji jest Prozac lub fluoksetyna; Pacjenci, którzy cierpią z powodu lęku panicznego, lęk lub zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD), może również przyjmować tego leku. Wśród skutków ubocznych Prozac są senność i wymiotów, a także możliwość utraty wagi.

Effexor

Effexor lub wenlafaksyna jest SSNRI lub serotoniny i noradrenaliny, inhibitor ponownego wychwytu. U pacjentów, u których zdiagnozowano dużej depresji i zaburzenia paniczne, oraz lęk są często stosowane tego leku, a także pacjentów, u których nie depresja ulepszono przez SSRI. Pomimo możliwości, że pacjenci Effexor może rozwijać wyższe poziomy cholesterolu, lek ten może również spowodować zmniejszenie apetytu i spadek masy ciała u niektórych pacjentów.

Bupropion

Wellbutrin --- również znana jego nazwa rodzajowa, bupropion --- jest podobna do grupy SSRI, ale zamiast wpływu noradrenaliny i serotoniny w mózgu, to równoważy dopaminę. Efektem ubocznym tego leku jest zahamowanie apetytu, jak utrwaleń ustne są zmniejszone podczas robienia bupropion. Chlorowodorek bupropionu jest również sprzedawany jako Zyban i przewidziana jest w tym wypadku, aby pomóc pacjentom rzucić palenie.

Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne

Ta kategoria leków przeciwdepresyjnych należy unikać u pacjentów, którzy mają już powolny metabolizm. Leki w tej kategorii --- tym amitryptylina, imipramina i doksepina --- pracy histaminy przez blokowanie receptorów alfa 1 i w mózgu, co prowadzi do stymulacji apetytu. Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne mogą spowolnić tempo przemiany materii i powodują głód węglowodanów, co prowadzi do potencjalnego zwiększenia masy ciała.

Remeron

Remeron --- znane w jego ogólnym kształcie jak mirtazapina --- oznacza tetracykliczny przeciwdepresyjnych, które mogą wywołać wzrost apetytu, powodując przyrost wagi. Senność jest również efektem ubocznym, co czasami prowadzi do bardziej siedzący tryb życia, który może spowolnić metabolizm.

Najlepsze Leczenie depresji maniakalnej

Najlepsze Leczenie depresji maniakalnej


Depresja maniakalna, znany również jako choroby afektywnej dwubiegunowej, to niszczące chorobą psychiczną, która powoduje ekstremalnych niestabilność nastroju, od depresji samobójczych euforii. Osoby dotknięte chorobą dwubiegunową nie są w stanie regulować swoje nastroje i może stać się samobójstwem. Jeśli ty lub ktoś kogo znasz ma chorobę dwubiegunową, najlepszą terapią jest kombinacja leków stabilizujących nastrój i terapii rozmowy.

Stabilizatory nastroju

Najbardziej skutecznym sposobem kontrolowania choroby maniakalno-jest w drodze do stabilizacji nastroju leków na receptę w połączeniu z innymi lekami. Marki uznane za skuteczne to Carbatrol, Tegretol, Zyprexa i Seroquel. Jednak nie wszystkie stabilizatory nastroju pracy dla wszystkich, a lekarz może przepisać leki na próbę, aby zobaczyć, które z nich najlepiej nadaje się do Twoich potrzeb. Znalezienie właściwej równowagi leków do leczenia pełne spektrum choroby afektywnej dwubiegunowej może być wyzwaniem, dlatego należy komunikować się z poinformować lekarza, jak to tylko możliwe, aż do uzyskania odpowiedniego zestawu.

Litu

Litu jest naturalnie występującym minerałem, który jest skuteczny w leczeniu depresji, problemów oraz impulsu sterowania, które towarzyszą zaburzenia dwubiegunowego. To było w użyciu od 1940 roku, i nie było wiele badań na przestrzeni lat potwierdzających jego skuteczność. Ponieważ dawki litu musi być starannie monitorowane w celu uniknięcia toksyczności, wiele osób z dwubiegunową chorobą wolą spróbować alternatywnych metod. Podjęte w małych dawkach wraz z stabilizatorami nastroju, mineralna może być pomocne w leczeniu nagłej złości i tendencje samobójcze, nie powodując toksyczności w organizmie, ale zalecana dawka dla większości pacjentów wynosi co najmniej 900 mg, stosowany sam. Osoby z zaburzeniami czynności wątroby lub nerek powinni unikać przyjmowania litu, jeśli jest to możliwe, a działania niepożądane mogą obejmować nudności, przyrost masy ciała, obrzęk, nadmierne pragnienie, legato mowy i dezorientacja. Przedawkowanie minerałów może być śmiertelne.

Leki przeciwdrgawkowe

Wielu z bardziej popularnych leków anty-napadowych również pracować również jako skutecznych regulatorów nastroju. Na przykład, Depakene i Depakote może pracować w połączeniu z innymi lekami do leczenia niektórych poważnych zmiany nastroju związane z zaburzeniem dwubiegunowym. Lamictal inny lek przeciwcierne Stwierdzono, że skuteczne w leczeniu depresji, manii.

Innych leków

Chociaż niektórzy lekarze znana przepisać leki przeciwdepresyjne w leczeniu depresji maniakalnej, praktyka jest dość kontrowersyjne. Nie tylko może przyczynić się do leków przeciwdepresyjnych skłonności samobójczych u niektórych pacjentów mogą nie być skuteczne w leczeniu depresji związanej z zaburzeniem dwubiegunowym, i może przyczyniać się do epizodów maniakalnych.
Inne leki, które mogą być przepisane na leczenie zaburzenia są leki przeciwpsychotyczne, takie jak Zyprexa, Risperdal i Seroquel.

Dyskusja Terapia

Sama terapia dyskusja nie jest skuteczną metodą leczenia osób z chorobą afektywną dwubiegunową, ale ze względu na napięcia i chaosu, które występują w wyniku wskazane jest, aby zapewnić pacjentowi, jak również rodzinę pacjenta, a okazję porozmawiać z terapeutą, jak część ogólnej leczeniu depresji maniakalnej. Terapeuta może doradzić lekarza u pacjenta żadnych objawów u pacjenta wystąpią myśli samobójcze. Ponadto jest w stanie komunikować się z kimś, wiedzę na temat choroby może pomóc pacjentowi w jego odzyskanie.

Jak rozpoznać, czy jesteś w depresji

Jak rozpoznać, czy jesteś w depresji


Jest różnica między byciem smutne i jest klinicznie depresji. Oto kilka pomysłów, aby sprawdzić, czy masz depresję.

Instrukcje

1 Jest różnica między byciem smutny i klinicznej depresji. Termin smutne dotyczy konkretnych sytuacji, gdzie można było oczekiwać, że czujesz się smutny. Na przykład, ktoś umiera, kłótni z partnerem, itp

2 drugiej strony, może doświadczyć depresji bez szczególnego stresowego. Może również pochodzić od stresora, ale uczucia skrajnego smutku kontynuować długo po tym, co byłoby uznane za oczekiwane. Na przykład, to jest normalne, aby czuć się smutna po ktoś umiera. Jeśli po 9 miesiącach, nie są w stanie wstać rano ,, płakać często, etc, to byłoby to uznać za depresję.

3 dodaje się objawy depresji klinicznej:
Utrzymujące się uczucie smutku
Trwałe uczucia niepokoju
Uczucia "odrętwienia" do uczuć i nastroju
Zmiana snu (zbyt dużo lub zbyt mało, lub trudności z zasypianiem lub utrzymaniem ciągłości snu)
Zmiany apetytu (mniej lub więcej apetytu
Utrata przyjemności i zainteresowania działalnością raz cieszył, w tym seks
Niepokój, drażliwość
Trudności z koncentracją, pobyt na zadania lub zakończeniu zadania
Trudność podejmowania decyzji
Trudności z pamięcią
Zmęczenie lub utrata energii
Poczucie winy, beznadziejne i bezwartościowe
Myśli o samobójstwie lub śmierci

4 Jeśli występują 3 lub więcej z wyżej ponad miesiąca do 3 miesięcy, to należy pamiętać, że można szukać profesjonalnej pomocy dla ocen.

5 Jeśli nadal nie ma pewności, poniżej są strony internetowe, które oferują darmowe online pokazy depresji.

6 Depresja może być leczona lekami i / lub terapii.

Umówić się na spotkanie z psychiatrą leków lub z terapeutą dla poradnictwa i terapii.

7 Terapia online może być również pomocne. Idź do www.onlinetherapyclinic.net aby uzyskać więcej informacji.

Wskazówki

  • Depresja może być wspomagane
  • Nie jesteś sam (19 milionów Amerykanów rocznie cierpi na depresję)
  • Dostępna jest pomoc dla Ciebie

Jak walczyć depresji z Dieta i ćwiczenia

Według informacji Public Broadcasting System, depresja jest dość powszechny problem, który dotyka każdego roku prawie 10 procent populacji Stanów Zjednoczonych. Mimo, że podczas gdy w środku depresji może się wydawać, że nie ma wyjścia, są kroki nie-medyczne, które można podjąć w celu zwalczania tej choroby. Dzięki zastosowaniu zmodyfikowanej diety i planu ćwiczeń regularnie, można aktywnie poprawić swój nastrój i znacząco zmniejszyć depresję.

Instrukcje

1 Postępuj zgodnie z dietą w stylu śródziemnomorskim, zużywa dużo owoców morza, orzechy, produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa, aby zażegnać depresji za pomocą środków dietetycznych. Zgodnie z października 2009 Artykuł z Science Daily, stosowanie diety śródziemnomorskiej jest związane ze zmniejszonym ryzykiem wystąpienia depresji. Jeść zrównoważonej diety w każdym posiłku, zawsze dążąc do spożywania przynajmniej jeden owoc, warzywo, jedno źródło białka (jedzenie owoców morza, co najmniej raz dziennie lub co drugi dzień), a źródło tłuszczów jednonienasyconych (np orzechy czy oliwa z oliwek) .

2 Weź udział w regularnych ćwiczeń o umiarkowanej intensywności co najmniej cztery lub pięć dni w tygodniu. Nie trzeba angażować się w zorganizowanych programów szkoleniowych; wystarczy, że wybierzesz się działalność, która może przyczynić się do zwiększenia heartrate i oddychanie. Przykładowe działania obejmują spacery, ogrodnictwo, kolarstwo, wykonując prace domowe i tym podobne. Zgodnie z Mayo Clinic, żadnej działalności, która pomaga Ci wysiąść kanapie może pomóc w depresji, więc dążyć do co najmniej 30 minut ćwiczeń dziennie.

3 pozostają zgodne z diety i ćwiczeń planów. Jeśli spaść przysłowiowy wagon z posiłkiem ściągawki lub utraty treningu, nie denerwuj się nad nim i pozwolić mu wymknąć się do rezygnacji z planu. Zamiast tego, po prostu wznowić swoją dietę z następnym posiłkiem lub treningiem na następny dzień. Podobnie, nie porzucają swoje nowo odkryte nawyki, gdy uważasz, że objawy depresji zaczynają zanikać. Trzymać się diety i regularnego wykonywania planu dalszego czerpania korzyści długo po znaleźć się wolny od depresji.

Objawy depresji u dzieci

Objawy depresji u dzieci


To naturalne, niektóre dzieci stają się nastrojowy, smutny, zły i poirytowany. Który jest częścią dorastania. Ale depresja u dzieci jest poważny i nie należy lekceważyć lub odrzucić. Depresja jest chorobą, która trwa przerywa życie człowieka. Według Amerykańskiej Akademii Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, pięć procent dzieci i młodzieży cierpi z powodu depresji. Rodzice i nauczyciele powinni być świadomi niektóre z objawów depresji u dzieci. Im szybciej się im pomóc, tym szybciej zaczną się czuć lepiej.

Złość i rozdrażnienie

Zmiany nastroju są czymś wskaźnik jest źle. Albo wiązania się w gniewie lub ciągle płacze może być zarówno objawy depresji u dzieci.

Utrata zainteresowania

Kiedy dzieci przestać grać z ich ulubionych zabawek lub przestać grać w ogóle, chcesz wkroczyć i sprawdzić, czy to jest depresja.

Trwałe Sad lub Puste Uczucia

Dzieci będą się smutno na okazję. Ale jeśli tego smutku ostatnie kilka dni i jest tylko coraz gorzej, że jest coś większego od nastroju dzieje.

Zmiany Spanie i jedzenie

Jedzenie czy spanie więcej lub mniej niż zwykle jest objawem depresji w każdym wieku. Depresja może utrzymać dziecko w łóżku coraz częściej lub zachować je obudzić na dzień na raz.

Intensywne uczucie smutku i beznadziei

Dzieci nigdy nie powinny czuć się beznadziejna. To jest oznaką depresji u dziecka. Kiedy dzieci zaczynają rezygnację z siebie i świat wokół nich, musisz wziąć to poważnie.

Mówiąc o śmierci i myśli samobójcze

Myśli, pomysły i mówi o samobójstwie jest wielkim znakiem, że trzeba wiązać się z lekarzem. To nie jest to, że nie powinny być traktowane jako fazę; to jest poważne.

Ostrzeżenie

Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów u dziecka, kolegi dziecko lub uczeń w klasie, szukać natychmiastowej interwencji lekarza specjalisty. Chociaż Twój lekarz rodzinny może być początek, dobrym pomysłem jest znalezienie psychologa dziecięcego, który jest przeszkolony do wykonywania analizy psychologiczne.

Depresja Fakty dla dzieci

Depresja Fakty dla dzieci


Depresji nie jest ograniczony tylko do dorosłych. Według Amerykańskiej Akademii Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, do 5 procent dzieci doświadcza epizodu depresyjnego w pewnym momencie w czasie swojego dzieciństwa lub młodzieńczych lat. Ważne jest, aby rodzice i nauczyciele, aby zrozumieć, co objawy depresji wyglądać u dzieci i młodzieży, tak dziecko może uzyskać pomoc, której potrzebuje. Depresja może zakłócać zdolność dziecka do funkcjonować codziennie w szkole, jak iw domu. Dobrą wiadomością jest to depresja jest uleczalna.

Objawy depresji u dzieci

Depresja u dzieci może być często mylone z zaburzeniami w zachowaniu i trudności akademickich. Rodzice i nauczyciele często nie biorą pod uwagę jako przyczyny depresji, gdy dziecko lub nastolatek walczy. Depresji dzieci i młodzieży może być zbyt wrażliwy, drażliwy, skarży się na dolegliwości fizyczne lub mają niską samoocenę.

Przyczyny depresji u dzieci

Wiele czynników powoduje depresję u dzieci, w tym rodzinną historią depresji, przewlekłej choroby, nadużycia, urazu lub dużego stresu. Utrata bliskiej osoby lub innego dramatycznego zdarzenia życia może wywołać depresję u niektórych dzieci. Dzieci z jednego lub więcej czynników ryzyka dla depresji należy obserwować uważnie w leczeniu objawów wcześnie.

Reakcje fizyczne do depresji u dzieci

To jest wspólne dla każdego, kto cierpi na depresję objawy wyświetlania fizycznie. Szczególnie dzieci z depresją mają tendencję, aby pokazać ich wnętrzu uczucia depresji zewnętrznych oznak fizycznych. Fizyczne objawy depresji należą: bóle głowy, bóle brzucha i przewlekłe zmęczenie. Depresja powinny być uważane za przyczynę dolegliwości fizyczne, jeśli nie wynika przyczyną leczenia mogą być znalezione.

Leki stosowane w leczeniu depresji u dzieci

W przypadkach ciężkiej depresji u dzieci, leki antydepresyjne mogą być przepisane. Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny i są często przepisywane dla dzieci i mogą być skuteczne w leczeniu depresji; jednak są one znane przyczyny epizodów maniakalnych w dzieci, więc dzieci powinny być ściśle monitorowane podczas robienia ich. Depresja u dzieci jest na ogół spowodowane przez coś. Ważne jest, że dzieci widzą przygnębiony terapeuta pomóc ustalić pierwotną przyczynę objawów.

Alternatywnych metod leczenia depresji

Łagodną do umiarkowanej depresji u dzieci mogą być leczone bez stosowania leków antydepresyjnych w wielu przypadkach. Suplementy podjęte pod kierunkiem lekarza, może zminimalizować objawy depresji i zwiększenia energii. Depresji dzieci powinny być zachęcane do wykonywania trochę codziennie i spędzić tyle czasu, ile to możliwe w słońcu. Depresji nastolatków może być overscheduled i może trzeba wyciąć z powrotem na kilka działań. Ograniczające TV i gry wideo mogą zachęcać do depresji młodzieży rozwijać inne zainteresowania i spędzać czas z członkami rodziny i przyjaciółmi.

Depresja u małych dzieci

Depresja u małych dzieci


Według Centrum Kontroli Chorób (CDC), więcej niż jeden w 20 Amerykanów powyżej 12 roku życia są w depresji. Ale gdy małe dziecko wydaje smutne, to jest rzeczywiście możliwe, że jest w depresji? Być może tak. Ważne jest, że wszyscy rodzice są uzbrojeni w informacje na temat depresji u niemowląt i małych dzieci.

Może niemowląt dostać depresji?

Mimo, że dzieci nie mogą nam powiedzieć, jak się czuje, naukowcy twierdzą, że mogą one wykryć oznaki depresji u dzieci w wieku od szóstego miesiąca życia. Dr Jess Shatkin, dyrektor edukacji i szkoleń Child Study Center w New York University szacuje, około jeden na 40 dzieci cierpi na depresję.

Czynniki ryzyka

Lekarze uważają, że ryzyko niemowlę lub dziecko jest w depresji jest około trzy razy większa, jeśli on ma rodziców, którzy są w depresji. Dodatkowo, dzieci dorastające w stresujących warunkach są bardziej narażone na depresję.

Objawy

U niemowląt i małych dzieci, objawy depresji to brak interakcji z innymi, wpatrując lub odwróciła wzrok, brak reakcji, brak zainteresowania w ich środowisku, co można nazwać "smutny" wyraz twarzy, wyrażającej trochę emocji, spowolnienie ruchowe, problemy z podawaniem , problemy, drażliwość i trudności mocowania z rodziców lub opiekunów śpi.

Jednak nie każda depresja dziecko będzie wyświetlać takie objawy, i rzadko będą obecne wszystkie objawy. Ponadto, te objawy mogą również wskazywać na inne problemy fizyczne pediatra powinien badać.

Diagnoza

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli objawy się utrzymywać przez co najmniej trzy miesiące, a nie fizyczne przyczyną ich można znaleźć, depresja może być podejrzewany. W tym momencie badania psychologiczne mogą być uzyskane.

Leczenie

Obszar depresji w dzieciństwie jest stosunkowo nowy obszar, a nie wszyscy pediatrzy rozpoznać. Jednak niektórzy eksperci na temat depresji, w tym autor i doradca Beth McHugh, powiedzieć: "to może być korzystne zarówno dla matki i dziecka, aby spędzić czas osobno dla części każdego tygodnia, tak że oba mogą korzystać z interakcji z innymi. W przypadku pozornie depresji niemowląt, takie podejście może mieć kluczowe znaczenie dla ich dalszego rozwoju społecznego i emocjonalnego. " Jest to szczególnie prawdziwe, gdy matka również w depresji.

Oprócz dając dzieci "przestrzeni", doradca będzie próbował wskazać powody każdy nie-chemiczny dziecko jest w depresji i spróbować je rozwiązać. Na przykład, jeśli matka jest w depresji, doradca będzie zachęcać ją do poszukiwania leczenia, lub jeśli nie jest to niezwykłe napięcie w gospodarstwie domowym, doradca będzie starał się pomóc rozwiązać go rodzina.

Leki przeciwdepresyjne nie są wykorzystywane dla niemowląt lub małych dzieci.

Leczenie depresji układu oddechowego u noworodków

Leczenie depresji układu oddechowego u noworodków


Wkrótce po niektóre dzieci rodzą się, wykazują kłopoty z oddychaniem. Jest to znane jako depresji oddechowej noworodków. Natychmiast po dostawie, pielęgniarki i lekarze będą monitorować i oceniać oddychanie noworodka problemów i niezwłocznie leczeniu wszelkich problemów, które mogą się pojawić.

Przyczyny

Czynniki, takie jak wczesne dostawy, nacisku na pępowinę, problemy z łożyskiem i wrodzonych wad może spowodować depresję oddechową u noworodków. Niektóre noworodki mają trudności z oddychaniem, jeśli matka nadano dużą dawkę znieczulenia podczas porodu.

Leki

Znieczulający stosowany podczas porodu może czasami powodować depresję oddechową u noworodka. Nalokson lek może być podawany do odwrócenia efektu.

Resuscytacja

Jeśli dziecko nie oddycha rozpocząć w ciągu dwóch minut od urodzenia, on musi zostać wskrzeszona. Proces ten polega na oczyszczeniu dróg oddechowych, pobudzając dziecko głaszcząc jego plecy, podawanie tlenu i odsysanie jego dróg oddechowych. Może trzeba intubacji (rurki tlenu włożona), jeśli nie wykazuje wysiłku oddychać samodzielnie.

Wentylacja

W krytycznych sytuacjach oddechowych, noworodka, konieczne może być wprowadzane do respiratora, takich jak ciągłe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych (CPAP) maszyny.

Temperatura ciała

Wszystkie noworodki, zwłaszcza tych z problemami układu oddechowego, należy utrzymywać ciepłe po porodzie, aby utrzymać stałą temperaturę ciała, ograniczenie dalszych komplikacji.

Czy Fentermina powodować depresję?

Istnieją przewidywania tego, czy lek fentermina, powszechnie stosowane jako środek wspomagający strat wagi w wielu dodatków, jest katalizatorem zwiększa depresji u niektórych osób. Phentermine został zatwierdzony do stosowania jako suplement diety przez Food and Drug Administration, i to jest powszechnie akceptowane jako bezpieczny lek w walce z otyłością. Pytanie jest, czy korzyści przeważają nad ryzykiem?

Historia

Fentermina jest powszechnie używany do utraty wagi u chorych cierpiących na otyłość łagodnym do umiarkowanego. Sprzedawany pod różnych nazw i występuje w postaci tabletki lub kapsułki. Fentermina uwalnia substancję chemiczną, która hamuje apetyt zwiększając stymulację układu nerwowego i może powodować zwiększenie częstości pracy serca wraz ze spadkiem apetytu. Stwierdzono związek między zastosowaniem fenterminą i depresji u niektórych osób, być może z powodu zakłóceń poziomu serotoniny w mózgu.

Rozważania

Serotonina jest regulatorem nastroju, który naturalnie występuje w organizmie. Gdy poziom serotoniny są chemicznie zmieniony, ponieważ są one z zastosowaniem dodatków dietetycznych, takich jak fentermina, występuje brak równowagi chemicznej, która może prowadzić do uczucia niepokoju lub depresji. Długoterminowego użytkowania phentermine, poziom serotoniny nie może powrócić do normalnego poziomu, zwiększając tym samym ryzyko depresji nieskończoność.

Korzyści

Osoby, które cierpią z powodu otyłości, mogą być narażeni na zwiększone ryzyko zawału serca, udaru mózgu i innych chorób zagrażających życiu. Z tego powodu, mogą czuć, że korzyści z podejmowania phentermine, w tym zmniejszenie apetytu i utrata masy ciała wzrosła, przeważają nad ryzykiem. Jest to indywidualny wybór, który należy omówić z lekarzem.

Zagrożenia

Biorąc Phentermine do utraty wagi, osoby te muszą pozostać w ścisłym kontakcie z lekarzem. W przypadku wystąpienia uczucia depresji lub lęku, użytkownik powinien niezwłocznie zaprzestać korzystania Phentermine i skontaktować się z lekarzem do dalszych opcji.

Potencjał

Food and Drug Administration (FDA), nadal badać fenterminę oraz monitorowania skutków ubocznych związanych z ich użycia.

Depresja Detox Diet

Detox dieta jest bez liku, a mówi się uruchomić ciało na agresywnego programu odchudzania przez "oczyszczanie wątroby" i skok uruchamiania systemu metabolicznego. W skrócie, uważa się dietę usunięcia chemikaliów i toksyn z krwi, aby tworzyć się z przyjmowaniem pokarmów śmieci. Ten "Detox" jest powiedziane, aby pomóc naszym funkcje organizmu lepiej. Depresja detox dieta jest powiedziane, aby poprawić nastrój.

Detox i depresja

Depresja jest chorobą i nie naukowo, że wskazują, że dieta pomoże choroby. Jednak, pomagając poprawić ciało i przywrócenie ciała może być tylko dobre dla Ciebie, dlatego u pacjentów z depresją może spróbować diety detox na polecenie lekarza jest.

Woda

Jak w każdej diecie detox ostrości diety depresja detox jest zużycie wody. Z ośmiu szklanek wody jest normą, diety detox sugerują, że ludzie podwoić tę kwotę i pić co najmniej 16 szklanek wody dziennie.

Ograniczyć rafinowane cukry, sól i tłuszcze nasycone

Podczas gdy większość żywności znaleziono w supermarkecie dzisiaj spowodować jakiś toksyn nagromadzonych w organizmie, te, które zawierają soli, tłuszczów nasyconych i cukru rafinowanego są uważane za najgorsze. Dietetyków sugerują, że dieta detoksykacji działa najskuteczniej, gdy te produkty są usunięte z diety. Cukier "wyże" i "" dołki "mogą być spowodowane spożyciem cukru rafinowanego, więc usuwanie tego z diety może pomóc kontrolować wahania nastroju.

Lemon Detox

Detox dieta dieta jest krótkotrwałe i cytryna dieta detox, choć zdrowy i bezpieczny, nie na dłuższą metę, to powiedział, aby pomóc rozpocząć detox chorych na depresję. Ta dieta składa się z mnóstwem cytryny zmieszanego z wodą i trochę pieprzu i "syrop drzew ekologicznych", czyli mieszaniny z palmowych i klonowych syropów. Sok z cytryny pomaga w Detoxing ciała i pieprz i woda skok rozpocząć metabolizm.

Lemon Detox Zalety

Lemon detox syrop mikstura jest wykonany z naturalnych cukrów, które zawierają tylko 70 kalorii na szkle. To pomaga zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na energię, a także hamuje te napady głodu. Mieszanki cukrów naturalnych pomóc metabolizm nadal regularnie stopy i brak wzloty i upadki w poziomu cukru pomaga kontrolować nastrój. Syrop jest również cynku i wapnia, które są niezbędne do działania biochemiczne w organizmie.

Raw Food Detox

Surowej żywności detox jest zdrowsza forma depresji detox. Składa się z surowych owoców i warzyw, w połączeniu z zielonej lemoniady napoju dieta tworzy dobre połączenie produktów, które może być kontynuowana przez dłuższy okres czasu, że większość Detox diety.

Depresja Detox

Depresja detox nie jest odrębną i specjalna dieta. Raczej detox diety, które pomagają regulować metabolizm i uruchomić go na drodze do zrównoważonego systemu biochemicznego, oczyszczanie organizmu z toksyn i chemikaliów, które mogą zakłócać sygnały mózgu i układu nerwowego, są nazywane depresja detox diet. Nie mogą one być "naukowo skuteczna", ale nie pomagają regulować wahania nastroju u pacjentów z depresją i innymi zaburzeniami powiązanymi pomagając regulować odpływ energii.

Vs egzogennych Endogenne Depresja

Vs egzogennych  Endogenne Depresja


Egzogenna depresja (znany również jako sytuacyjnej lub reaktywnej depresji) występuje wtedy, gdy zdarzenie zewnętrzne, takie jak utrata pracy, rozwód lub śmierć bliskiej osoby, powoduje objawy depresyjne. Depresję endogenną (lub depresji organicznych) powstaje wewnątrz dzięki chemii mózgu.

Czas trwania

Egzogenna depresja jest krótkotrwała reakcja na sytuację zewnętrzną, podczas gdy depresja endogenna jest przewlekły stan i ewentualnie całe życie.

Rozważania

Osobnik może cierpieć z obu egzogennych i endogennych depresji, w tym samym czasie. W rzeczywistości różnica może być bardzo użyteczny przy leczeniu depresji. Lekarze są teraz bardziej skłonni, aby wyświetlić przyczynę depresji jako połączenie kilku czynników, w tym genetycznej, ochrony środowiska, doświadczeń i chemii mózgu.

Objawy

Objawy egzogennych i endogennych depresji są takie same i mogą obejmować stały smutek, beznadziejność, apatia, poczucie winy lub bezwartościowości, zmęczenie, bezsenność lub nadmierna spania i myśli samobójcze.

Leczenie

Egzogennej i endogennej depresji są traktowane podobnie. Leczenie zwykle obejmuje pewne połączenie psychoterapii ("terapii rozmowy") i leków przeciwdepresyjnych.

Ostrzeżenia

Depresja jest poważnym stanem chorobowym. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych jest cierpi na objawy depresji, należy skonsultować się z lekarzem.

Co powoduje Flesh Depresja z ręki?

Te palce są jedną z najbardziej powołać na środki centralnego układu nerwowego. Używamy naszych palców wykryć ciepło i na zimno, czuć różne tekstury i dostarczyć nam informacji sensorycznej na wszystko, od uścisku dłoni na filiżankę kawy. Jak ludzie używają swoich palców w życiu z dnia na dzień, jest jeszcze wiele tajemnic dotyczących ich konstrukcji i funkcji. Czasami ciałem w zakończeniach palców może zostać wciśnięty z różnych powodów. i istnieje kilka możliwości, jak do dlaczego to nastąpi. W normalnych warunkach, naciskając miniaturę do palca może spowodować tymczasowe depresja jak krew pod powierzchnią skóry przenosi się z drogi, jak ciśnienie z miniaturką popycha komórki skóry do środka. Depresja następnie napełnia ponownie krew przepływa z powrotem do strefy i wypycha komórek skóry z powrotem do ich normalnego położenia. Istnieje kilka innych przyczyn depresji długoterminowego ciało.

Przegląd

Przegląd

Te palce są jedną z najbardziej powołać na środki centralnego układu nerwowego. Używamy naszych palców wykryć ciepło i na zimno, czuć różne tekstury i dostarczyć nam informacji sensorycznej na wszystko, od uścisku dłoni na filiżankę kawy. Jak ludzie używają swoich palców w życiu z dnia na dzień, jest jeszcze wiele tajemnic dotyczących ich konstrukcji i funkcji. Czasami ciałem w zakończeniach palców może zostać wciśnięty z różnych powodów. i istnieje kilka możliwości, jak do dlaczego to nastąpi. W normalnych warunkach, naciskając miniaturę do palca może spowodować tymczasowe depresja jak krew pod powierzchnią skóry przenosi się z drogi, jak ciśnienie z miniaturką popycha komórki skóry do środka. Depresja następnie napełnia ponownie krew przepływa z powrotem do strefy i wypycha komórek skóry z powrotem do ich normalnego położenia. Istnieje kilka innych przyczyn depresji długoterminowego ciało.

Obrzęk limfatyczny

Skrajne wcięcie palca może być objawem obrzęku, który jest akumulacja płynu limfatycznego w danym obszarze ciała. Jest to najczęściej w ramionach i nogach, ale może się zdarzyć w innych częściach ciała, jak również. To może pojawić się, gdy naczynia limfatyczne, mające na celu utrzymanie tego płynu przepływającego przez ciało są uszkodzone i nie działa prawidłowo lub jeśli brakuje lub statki utrudnione. W tych warunkach, ilość płynu w obszarze przekracza zdolność organizmu do jej transportu i płyn wycieka do otaczających tkanek, powodując obrzęk. Płyn bogaty w białka i może spowodować, że tkanki w celu utwardzenia. Więcej płynu nadal budować i strapionych część ciała staje się bardzo podatne na zakażenia bakteryjne. Jeśli dotyczy dłoni lub palców, wczesnym objawem etap 1 obrzęk limfatyczny będzie, jeśli stworzył depresji w palca (takie jak za pomocą miniatury) i depresja nie zniknie. Jako stan przechodzi w etapie 2, to zwiększenie obrzęki, gdzie nie byłoby wcięcia uformowane nawet przy zastosowaniu ciśnienia jak tkanka jest bardziej "gąbczaste" jakości.

Woda i zmarszczek

Pozostawiając palce mokre przez dłuższy czas może spowodować liczne zagłębienia się w zasięgu ręki, jak skóra tymczasowo zmarszczki. Zjawisko to jest jeszcze w pełni zrozumiane, ale uważa się, że naskórek palca (zewnętrznej warstwy mięsa) rozszerza się, jak to odbywa się w wodzie. Ponieważ jest szczelnie przymocowana do warstwy skóry pod nią, zmarszczki aby pomieścić jego podwyższonym powierzchni. Sam Naskórek zawiera warstwę i górna część jest wykonana z martwych komórek keratynowych, który jest najbardziej wrażliwy na wodę zanurzania. Powodem marszczenie-zjawiska występuje niemal wyłącznie w rękach i stopach jest, ponieważ te obszary są te z najbardziej keratyny komórki. Inna teoria na palca depresji poprzez marszczenia dotyczy zwężenie naczyń krwionośnych zwanych skurcz naczyń. Gdy ręce są zanurzone w wodzie włókna nerwowe wywołać kurczenie naczyń krwionośnych i organów kłębka w ręce, które regulują rozpoczęcia temperatury ciała utratę objętości, co pociąga skórę dalej i wytwarza zmarszczek i koniuszek palca depresji.

Żywność dla Anti depresja, żywienia i odchudzania

Według informacji strony medycznej Medlineplus.gov, jedna z teoretycznie przyczyn depresji polega na występowaniu zaburzeń równowagi chemicznej w mózgu. Chociaż na pewno depresja może być traktowane przez leki, skutki uboczne wielu popularnych leków przeciwdepresyjnych u niektórych osób zobacz leki w ostateczności. Jednym popularną alternatywą dla leczenia depresji wymaga zmiany diety, które mogą zaoferować ulgę od depresji wraz z korzyści utrata masy ciała, jak również.

Teoria przeciw depresji

Zrozumieć badania za jednym podejściem diety przed zastosowaniem diety w celu ograniczenia depresji. Według badań opublikowanych w Archives of General Psychiatry w październiku 2009 roku, osoby, które wyznają diety w stylu śródziemnomorskim mają znacznie niższe ryzyko rozwoju zaburzeń depresyjnych. Oprócz tego, po dietę śródziemnomorską może przyczynić się do pobudzenia znaczną utratę masy ciała, wzmocnienie obrazu siebie w procesie.

Dieta śródziemnomorska

Spożywać dietę, która jest bogata w owoce, warzywa, owoce morza, produkty pełnoziarniste i zdrowe tłuszcze do naśladowania podstawowe podejścia śródziemnomorskiej. Zgodnie z Mayo Clinic, oprócz tego, że korzyści walki depresja, dieta śródziemnomorska jest również sposób zdrowe serce z jedzenia, które mogą wzmocnić swoją odporność na choroby serca. Podczas gdy na diecie, próbują zminimalizować spożycie czerwonego mięsa, trzymanie się szczuplejsze źródeł białka, takich jak owoce morza, kurczak, i indyka. Każdy posiłek można zjeść na ogół powinien składać się z chudego źródła białka (jedzenia owoców morza, co najmniej dwa razy w tygodniu), owoców, warzyw, całe ziarna i zdrowego źródła tłuszczu. Zdrowe źródła tłuszczu to olej rzepakowy, oliwa z oliwek, i wszystkie rodzaje orzechów. Ponadto, należy rozważyć dodanie w omega-3 dodatku kwasu tłuszczowego omega-3 w tłuszcze Wykazano, że właściwości przeciw-depresyjnych, zgodnie z informacjami pochodzącymi z Mayo Clinic. Trzy do pięciu gramów dziennie oleju z ryb powinno załatwić sprawę.

Jak schudnąć podczas leczenia depresji

Jest to możliwe dla osób cierpiących na ciężką depresję, których stan wpływa około 8 procent populacji amerykańskiej dorosłych, utratę wagi podczas leczenia tej choroby. Jeśli cierpisz na depresję, twoim priorytetem powinno być w leczeniu tej choroby i martwić się o utratę wagi później. Niemniej jednak, za zgodą lekarza, może dieta, podczas gdy w tym samym czasie leczenia depresji. Pewne produkty spożywcze mogą również pomóc depresji zwiększając serotoniny, który jest neurotransmiterem uważa się odgrywać ważną rolę w biochemii depresji.

Instrukcje

1 Podnieś poziom serotoniny. Porozmawiaj z lekarzem na temat stosowania leków przeciwdepresyjnych. Urzędowy Consulting i Psychologii Klinicznej przeprowadzili 2005 badań, które uznał, że "brak serotoniny, która jest zwykle nieodłączną depresji prowadzi również osoby do spożywania nadmiernych ilości pokarmów bogatych w węglowodany, w celu uregulowania swoich poziom serotoniny." Przyjmujących leki przeciwdepresyjne (sprzyjające zwiększaniu serotoniny w mózgu) oraz ćwiczenia (co również pomaga zwiększyć serotoniny) może pomóc w swoje szanse na utratę wagi podczas leczenia depresji w tym samym czasie.

2 Jeśli to możliwe, należy unikać leków, które mogą powodować zwiększenie masy ciała. Dr Robert Danoff, DO, MS, wyjaśnił w artykule przyczyniając się do MSN Health and Fitness, że niektóre leki mają potencjał powodując przyrost masy ciała. Niektóre leki powodują przyrost masy ciała w krótkim okresie (sześć miesięcy lub mniej) lub w dłuższej perspektywie (sześć miesięcy lub więcej). Danoff powiedział, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, takie jak amitryptylina i doksepinę może powodować zwiększenie masy ciała. Antdepressants jak nefazodon, wenlafaksyny i duloksetyny mogą spowodować wzrost o 7 procent masy ciała z długotrwałego stosowania. Alternatywnie, bupropion jest mało prawdopodobne, aby powodować przyrost masy ciała, a może rzeczywiście spowodować utratę wagi u niektórych.

3 Eat zdrowej, zbilansowanej diety. Wiele produktów spożywczych znane są w celu złagodzenia objawów depresji. Październik 2009 problem z General Psychiatry poinformował, że badanie przeprowadzone przez hiszpańskich naukowców przetestował diety śródziemnomorskiej na osoby z depresją. Stwierdzili oni, że depresja obniżono w 30 procentach z uczestników.

Dieta śródziemnomorska jest oparta na wysokim stosunku jednonienasyconych tłuszczów do tłuszczów nasyconych, umiarkowanego spożycia alkoholu i produktów mlecznych, niskie spożycie mięsa i wysokie spożycie owoców i roślin strączkowych, orzechów, zbóż, warzyw i ryb.

4 Dołącz plan ćwiczeń wraz z dietą. Chociaż leki i leczenie są najczęściej stosowane w leczeniu depresji, ćwiczenia będą czynić cuda na twojej psychice, a także pomoże Ci schudnąć. Penny McCullagh psycholog dr opisana w 1990 roku metaanalizie - Podsumowanie 80 badań - że ćwiczenia pomagają zmniejszyć depresję, zarówno w perspektywie krótko-i długoterminowej. Uczestnicy, którzy skorzystali na najdłuższy okres czasu w trakcie każdej sesji doświadczony najlepsze wyniki.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem nowego programu diety zawsze skonsultować się z lekarzem.
  • Nie dać sobie diagnozę; zawsze najpierw szukać profesjonalnej pomocy.

Jak kontrolować Depresja podczas odchudzania

Depresja jest wspólna wpływa na przyrost masy ciała; Jednakże, może być również towarzyszy utrata wagi. Utrata wagi to długi proces, który zajmuje dużo cierpliwości, poświęcenia i całkowitej zmiany stylu życia. Kiedy osoba nie traci pożądaną ilość masy, obniżenie może obserwować. Istnieje wiele różnych kroków zapobiegawczych, które mogą być podjęte w celu zapewnienia, że ​​depresja nie towarzyszy zmniejszenie masy ciała.

Instrukcje

1 Spożywać szerokie ilości węglowodanów przez cały czas trwania programu ćwiczeń i diety. Według Anniecollins.com, węglowodany pomagają zwiększyć poziom serotoniny (chemicznych mózgu, który kontroluje nastrój). To może przyjść w postaci owsa, pieczywo pełnoziarniste, makarony, ryż i fasola.

2 Ustaw krótkoterminowych i osiągalne cele dla utraty wagi. Wyznaczaniu celów, które są prawie niemożliwe do osiągnięcia będzie jedynie opóźnić utratę masy ciała i może powodować depresję z poczuciem porażki. Ustawianie realistyczne cele, że poczujesz się bardziej zmotywowani, a zatem będzie kontrolować depresję podczas odchudzania.

3 Zaprojektuj plan diety, który skutecznie pozbyć się środków spożywczych szkodliwych dla utraty wagi. Nie należy jednak zaprojektować dietę, która wymaga, aby być "doskonały". Mając jeden zły dzień jedzenia lub po prostu jeść źle żywności może zostawić cię poczucie winy i depresji. Zakładając, że będziesz popełniać błędy jest rzeczą dobrą, jak nikt nie jest doskonały.

4 Sobie sprawę, że utrata wagi jest podróż, a to trwa dostatecznie dużą ilość czasu. Nie stresuj po zły tydzień diety lub zły tydzień ćwiczeń. Może to opóźnić utratę masy ciała; Jednak to nie znaczy, że należy zamknąć. W dłuższej perspektywie, do diety i ćwiczeń, jeśli prawidłowo, zapewnia, utrata masy ciała i pomóc dostać się do tej pożądanej wagi.

5 zasięgnąć porady lekarskiej od miejscowego lekarza, jeśli depresja jest ciężka i pozostaje po kilku próbach, by go stłumić. Pomogą one dać właściwe rozwiązanie dla radzenia sobie z depresją i może przepisać lek przeciwdepresyjny.

Wskazówki

  • Uzyskać regularne ilość snu, a brak snu może być następnie depresja i przyrost masy ciała.
  • Nie jesteś sam. Prosić o wsparcie ze swoimi bliskimi przyjaciółmi i rodziną.
  • Jeśli po zasięgnięciu porady lekarza lekarz przepisze lek przeciwdepresyjny, upewnij się, że jeden z boku wpływa na liście nie jest przyrost masy ciała.

Jak obsługiwać Klimakterium Depresja

Jak obsługiwać Klimakterium Depresja


Depresja Menopauza może być problemem, jeśli jesteś w wieku menopauzy i zaczyna czuć się na stałe. Każdy dostaje się teraz i to jest normalne. Jednakże, jeśli nie daj się i jesteś nieszczęśliwy codziennie czas na podjęcie działań. To nie jest czas, aby ukryć lub pobyt w zaprzeczeniu tego będzie tylko gorsza.

Instrukcje

1 Jeśli uważasz, że masz menopauzy depresji nie ma być podejmowana pochopnie. Nie słuchaj ludzi, którzy mówią ci, że jesteś po prostu hormonalne. Choć może to być prawdą, że jesteś hormonalne, może być również to, że cierpisz na depresję. Tak, wahania hormonów może być czynnikiem depresji; Z drugiej strony, styl życia mogą stanowić część tego problemu zbyt.

Dlatego należy najpierw spróbować na zmianę stylu życia, zanim skończy się do psychiatry. Jeśli nie dbać o swojego umysłu, ciała i ducha, to możesz wnieść depresji na siebie, więc to nie może być hormony. Bez wątpienia najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, aby wyeliminować złe nawyki po jednym na raz.

2 wiekiem złe nawyki, jakie mieliśmy od lat są dużo trudniejsze od nas. Mając na uwadze, kiedy byliśmy młodsi ciało wróci szybko, nie jest to już prawdą w wieku menopauzy. Dlatego potrzebne jest wiele razy zmieniają się zachować zdrowe ciało i umysł.

W rezultacie może się okazać, że nie masz depresji menopauzy po wszystkim. Ale zamiast tego, lata przemocy na ciele i umyśle zebrały swoje żniwo!

3 Po pierwsze, sprawdź swoją wagę; jesteś powyżej lub poniżej wagi? Następnie sprawdź swoją dietę; masz zdrowe odżywianie? Następnie bierzesz ćwiczymy? Czy jesteś wypoczęty? Co stres i niepokój? Ile alkoholu lub narkotyków nie spożywać? Czy palisz papierosy? Czy jesteś pracoholikiem? Są to obszary, które trzeba przeanalizować i dokonać zmian.

Jeśli jesteś z równowagi na szczycie brak równowagi hormonalnej, co myślisz jest stanie? Jeśli jednak dokonać zmian w stylu życia i są nadal w depresji może naprawdę masz depresję menopauzy następnie przejść do kroku 4.

4 Rozumiem, że po dokonaniu zmiany stylu życia, to zajmie czasu ciała, aby dostosować, więc uzbroić się w cierpliwość i dać mu szansę na pracę. Następnie jeśli nadal czujesz się i każdego dnia wydaje gorzej niż ostatnio, to jest czas, aby przejść do przodu.

Następnym krokiem jest umówić się z psychiatrą / terapeutą, który może dostać się do dołu depresji. Najprawdopodobniej będą one przepisać anty-depressent leków, które mogą być potrzebne w krótkim czasie. Jednakże, jest to zawsze najlepiej wysiąść z nich jak najszybciej, ponieważ wszystkie one mają złe skutki uboczne.

Wreszcie, depresja Menopauza może być spowodowane przez hormony, więc mają hormony badane. W rezultacie, hormonalna terapia zastępcza może być odpowiedzią. Pamiętaj, że wszystkie leki mają skutki uboczne, dlatego naturalne jest lepsze.

Znaki i objawów depresji: nadnerczy awarii

Znaki i objawów depresji: nadnerczy awarii


Objawy depresji są często podobne do tych z niewydolnością nadnerczy. Niewydolność nadnerczy, określane również jako choroba Addisona, jest rzadko hormonalne lub hormonalnego, zaburzenia u około jednej osoby na 100000 stwierdza Związek sieci przysadki. Kiedy człowiek doświadcza tego warunku, istnieje wiele objawów, i dlatego, że objawy te są niekiedy bardzo podobne do objawów depresji, może to prowadzić do niewydolności nadnerczy jest mylone z depresją, zgodnie z HGH Talk.

Zmęczenie i osłabienie

Pacjenci z niewydolnością nadnerczy może odczuwać zmęczenie i osłabienie. Niewydolność nadnerczy jest spowodowany przez brak równowagi w hormonów, tak, jak zmniejszyć poziom hormonów, człowiek staje się zmęczony i słaby. Kortyzolu wytworzonego w gruczołach nadnerczowych także pomaga w utrzymaniu poziomu cukru we krwi i ciśnienie krwi, więc gdy nadnercza nie kwestie związane ciśnienia krwi, cukru we krwi i może powodować te dwa objawów, w zależności od Związku sieci mózgowej.

Zgodnie z Mayo Clinic, zmęczenie i osłabienie są również typowe objawy depresji. To może sprawić, że trudno powiedzieć, czy depresja lub niewydolność kory nadnerczy, co pacjent cierpi.

Hipoglikemii i niedociśnienie

Hipoglikemia to stan, w którym osoba ma niski poziom cukru we krwi i niedociśnienie to stan, w którym osoba ma niskie ciśnienie krwi. Według Stowarzyszenia Network przysadka, kortyzol produkowany przez nadnercza jest odpowiedzialny za pomoc skutki równowagi na insulinę i ciśnienie krwi. Gdy nadnercza są w zaniku, nie można skutecznie wykonać te dwa zadania, w wyniku niskiego ciśnienia krwi i niski poziom cukru we krwi.

Pokarmowego Zagadnienia

Istnieje szereg problemów trawiennych, które mogą wystąpić przy niewydolności nadnerczy. Zgodnie z Cleveland Clinic, mogą obejmować utratę apetytu, biegunka, nudności, zaparcia, bóle brzucha i wymioty. Mayo Clinic, że utrata apetytu jest również objawem depresji.

Inne objawy

Osoby z niewydolnością nadnerczy mogą wystąpić inne objawy, które są czasami doświadczanych przez osoby z depresją. Objawy niewydolności nadnerczy to utrata masy ciała, ciemnienie skóry, słone głodu, pustki w głowie lub zawroty głowy podczas wstawania, ból stawów i ból mięśni, zgodnie z Cleveland Clinic. Niektóre z tych objawów, jak niewyjaśniona utrata masy ciała, bóle stawów i bóle mięśni, są również typowe objawy depresji, zgodnie z Mayo Clinic.

Dlaczego Otyłość powoduje depresję

Otyłość i depresja są silnie ze sobą powiązane, choć wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że istnieje więcej niż jeden powód. Otyłość ma wiele zagrożeń dla zdrowia, a depresja jest jeden, którego nie można przeoczyć.

Jaki jest związek?

Odnotowano pewne debata nad tym, czy depresja powoduje otyłości lub otyłość powoduje depresję. To jest "jajko czy kura" argument za nimi są bardzo związane. Wiele razy, gdy wciśnięty otyła osoba była porażka wagi, depresja znika także.

Psychologiczny

Jedną z przyczyn otyłości powoduje depresja psychiczna. Otyli ludzie wydają się być bardzo świadomy siebie ich wygląd, i że przelewa się do niskiej samooceny, nerwowość mówić do ludzi "piękne", a także otwiera drzwi dla nieuczciwej badania siebie.

Społeczne

Presja społeczna na pewno odgrywają rolę u osób otyłych jest nieszczęśliwa. Jeśli osoba jest nieśmiały albo boi się towarzysko, że samotność będzie powodować depresję. Że brak pewności siebie będzie, aby jeszcze mocniej się towarzysko, a błędne koło trwa.

Hormony

A osoby hormonów zmienia się, gdy w rzeczywistości są one otyłe. Ciało ciężko pracuje, aby utrzymać równowagę, ale u osób otyłych, że równowaga zostanie zapukał krzywo i organizm produkuje więcej kortyzolu, hormonu stresu, który zwiększa stres i wzywa do ciała do przechowywania więcej tłuszczu. Ten brak równowagi hormonalnej jest głównym powodem otyłości powoduje depresję, i dlatego może być tak trudne dla osoby otyłe, aby wyciągnąć z tych przyzwyczajeń.

Biologiczny

Istnieje wiele przyczyn biologicznych poza hormonów, które pomagają wyjaśnić, dlaczego otyłość powoduje depresję. Dodatkowy ciężar powoduje nacisk na kości, mięśni i stawów. Prowadzi to do większej liczby urazów lub po prostu bardziej "ból". To prowadzi do zmęczenia i bólu, które także przyczyniają się do depresji.

Społeczne

Wreszcie, istnieje wiele powodów społeczne, że otyłość może powodować depresję. Istnieje tyranami, którzy śmieją się z grubych ludzi i "Beautiful" chudych ludzi, którzy będą drwić osoba otyła. Istnieje ogromna presja społeczna, aby być cienka, a gdy osoba otyła jest bombardowany z tych obrazów, może skończyć się ich przygnębiające.

Efekty głowy i depresja uboczne Lizynopryl

Lizynopril leki ciśnienie krwi, które jest czasami stosowane w leczeniu niewydolności serca i zwiększyć szanse przeżycia po ataku serca. Lizynopryl rozluźnia naczynia krwionośne danej osoby, z kolei obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Oprócz podejmowania Lizynopryl, wielu lekarzy doradza swoim pacjentom, aby zacząć jeść zdrowszej diety i zacząć schematu ćwiczeń, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi i zwiększa zdrowie serca.

Bóle głowy

Niektórzy ludzie biorący Lizynopryl doświadczenia bóle głowy w wyniku leków, ale to nie jest oznaka potencjalnego problemu i nie muszą być zgłaszane do lekarza.

Depresja

Według badań, w jaki Lizynopryl dotyka ludzi, mniej niż 1 procent użytkowników wystąpienie depresji. Jeśli pojawią się objawy depresji, w tym zmiany nastroju, niepokój i poczucie beznadziejności, skontaktować się z lekarzem.

Ciężkie zawroty głowy

Uporczywe zawroty głowy i zawroty głowy są niekiedy zgłaszane przez pacjentów przyjmujących Lisinopril.

Interakcje leków

Lizynoprylu znane zakłócać skuteczności niektórych leków, włączając litu, popularnej leczeniu depresji maniakalnej.

Inne działania niepożądane

Inne skutki uboczne lizynopryl to kaszel, biegunka i zmęczenie.