adcov.com

czyozna pozbuc sie enterobakter cloace

Jak leczyć wyciągnął mięsień uda

Jak leczyć wyciągnął mięsień uda


Mięśnie uda składa się z trzech różnych zestawów mięśni, w tym mięśnia czworogłowego, ścięgna i mięśni przywodziciela. Każdy z nich niektóre z najsilniejszych mięśni ciała. Naciągnięty mięsień uda występuje, gdy włókna mięśniowe są podarte lekko. Ponieważ mięśnie udowe są wykorzystywane w wielu rodzajach działalności, takich jak bieganie i skakanie, wyciągnął mięśni jest bardzo powszechne. Objawy Naciągnięty mięsień uda to ból w udzie i ewentualne siniaki. Chociaż wyciągnął mięśni uda jest nie poważne obrażenia, leczenie może pomóc promować gojenie i zmniejszyć dyskomfort.

Instrukcje

1 Daj mięśnia odpocząć. Nadal angażować się w te same, które spowodowały odkształcenia mogą spowodować dalsze szkody lub opóźnienia gojenia. Jeśli wyciągnął mięśni uda jest ciężka, można przyjąć, zatrzymać swoje nogi jak najwięcej. Podczas posiedzenia trzymać nogę na wzniesieniu, które mogą zmniejszyć obrzęk.

2 Użyj lodu. Gdy mięsień uda pociągnięciu może wystąpić opuchlizna. Stosując lodu w udo 15 minut kilka razy dziennie może zmniejszyć ból i obrzęk. Zawinąć okład z lodu w czystym ręcznikiem i umieścić go na części mięśnia uda, który jest ciągnięty. Należy unikać umieszczania lodu bezpośrednio na skórę, które mogą spowodować obrażenia. Lód jest zazwyczaj najbardziej skuteczne, jeżeli są stosowane dla pierwszego dnia lub dwóch dni po urazie.

3 Umieść mięsień uda w bandaż kompresji. To pomaga zmniejszyć obrzęk, który może przyczynić się do dyskomfortu. Chociaż bandaż musi być na tyle mocno, aby zmniejszyć obrzęk, co może również szczelne odcięcie przepływu. Jeśli czujesz, drętwienie lub mrowienie w mięsień uda, poluzować bandaż.

4 Take over-the-counter leki przeciwbólowe. Ból zaangażowane w większość odciąga mięśniach ud można zazwyczaj zmniejszona o ponad recepty leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen.

5 Poddaj fizykoterapii. Większość ciągnięte mięśnie ud uleczy w ciągu kilku tygodni i nie będzie wymagał dalszego leczenia. Jednak, jeśli masz poważne mięśni ciągnie lub mięśni wielokrotnie wyciągnął, lekarz może zalecić terapię fizyczną po większość bólu nie ma. Terapeuta może użyć lodu, wody, ciepła lub terapii, aby przyspieszyć gojenie. Terapeuta może również uczyć wzmocnienie i ćwiczenia rozciągające, aby zwiększyć zakres ruchu i zapobiec przyszłym naciągów.

Wskazówki

  • Należy pamiętać, że wiele ciągnięte mięśnie ud można zapobiegać poprzez rozgrzewkę przed zaangażowaniem się w różnego rodzaju aktywności fizycznej.
  • Jeśli ból nie ustąpi w ciągu kilku tygodni lub podwyżek, skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć poważniejsze warunki.

Objawy Naciągnięty mięsień

Objawy Naciągnięty mięsień


Wyciągnął mięśni dzieje się, gdy włókna mięśniowe i tkankach otaczających mięśni, która łączy się z włóknami, jest nadmiernie. Komórek mięśniowych to szkody. Ciągnięte mięśnie zdarzyć, jeśli mięsień nie został prawidłowo rozciągnięta przed wykonywaniem lub szczególności mięśni na napięcie. Są to objawy Naciągnięty mięsień.

Nagły ból

Od razu lub w ciągu kilku minut, będziesz czuć ostry ból w obszarze zagrożonym. Ten ból może poczuć się jak głęboki żądło.

Kłujący ból

Jeśli ciśnienie jest stosowane na tym terenie mogą wystąpić kłujący ból. Ból kłujący będą czuć się jak głęboki ból, który jest włączony i wyłącza.

Ograniczony ruch

Mięśni może mieć ograniczony ruch. Więcej chcesz przenieść mięśni, tym więcej ci powoduje ból, który pozwoli Ci mają ograniczoną mobilność.

Trudno Uczucie

Twoje mięśnie mogą czuć się mocno. Gdy chcesz przenieść swoje mięśnie, może czuć, że twardnieje w środku ciała. Kiedy uciskać palcami można również poczuć twardość na zewnątrz ciała.

Miejscowy obrzęk

W zależności od stopnia nasilenia Naciągnięty mięsień, może wystąpić miejscowy obrzęk. To jest, kiedy na tym terenie staje się opuchnięte.

Należy rozciągnąć Naciągnięty mięsień?

Ciągnięte mięśnie są rzeczywiście łzy w tkance mięśniowej, które wynikają z urazu lub skrajnego nadużywania. Istnieje wiele metod leczenia dla ciągniętych mięśni, w tym kompresji, lodu i odpoczynku. Ale rozciąga wyciągnął mięśni pomocne lub będzie bolało ją jeszcze bardziej?

Kiedy przestać

Nigdy nie powinno się rozciągnąć Naciągnięty mięsień do punktu bólu lub ryzykujesz ponownie raniąc go.

Unikaj nadmiernego rozciągnięcia

Nie należy nadmiernie ściągnięty mięśnie. Zbyt dużo rozciągania może retear poszkodowanym włókien mięśniowych.

Relaks Pulled Mięśnie

Delikatnie rozciągania Naciągnięty mięsień może odpocząć otaczające włókna mięśniowe, które mogą być mocno w odpowiedzi na uszkodzenia.

Inne terapie

Kombajny rozciąganie Naciągnięty mięsień z innymi terapiami, aby pomóc w procesie leczenia.

Gdy nie rozciągliwą

Jeśli ciągnąć mięśni jest ciężka, można zrobić więcej szkody rozciągając go więc najlepiej odpocząć i rozciągnąć mięśnie dopiero zaczyna się goić.

Jak uzdrowić Naciągnięty mięsień

Ciągnięte mięśnie mogą wystąpić w okresie wykonywania nadmiernego wysiłku, również w trakcie aktywności fizycznej lub absorbowania uderzenia z zewnętrznego źródła. Istnieją trzy stopnie rozerwanych mięśni i wyciągnął mięśni jest najmniej poważny z tej trójki. W większości przypadków wyciągnął mięśni dotyczy tak mało jak 5 procent całego mięśnia oraz powoduje minimalne straty zakresu ruchu o obszarze, wraz ze stopniem bólu. Akronim Ricer może przypominać kogoś z właściwego leczenia dla pociągnięty lub napięte mięśnie.

Instrukcje

Jak uzdrowić Naciągnięty mięsień

1 Bądź mięśni rannych. Kiedy okazuje się, że nie wyciągnął lub napięte mięśnie, stop angażowanie się w działalność, która spowodowała to przed wykonaniem bardziej poważne szkody. Trzymać poszkodowanego regionu jako jeszcze, jak możesz, znajdując wsparcie z procy lub ortezy w razie potrzeby. Odpoczynku mięśni spowalnia przepływ krwi do obszaru.

2 Ice mięśni. Epoka przyniesie obrzęk w dół, pomóc w bólu i zmniejszania krwawienia w mięśniach. Zastosuj lodu, tak szybko jak to możliwe po kontuzji mięśnia. Zastosowanie pokruszonego lodu, który został umieszczony w plastikowej torbie. Należy unikać umieszczania lodu bezpośrednio na skórę; zawiń go w tłumiony ręcznik pierwszy. Opuścić lód na Naciągnięty mięsień przez 20 minut. Czy to co 2 godziny, gdy jesteś przebudzony przez pierwsze 2 dni.

3 Kompresja mięśni. Zastosuj bandaż kompresji, który jest zarówno szeroka i elastyczna do obszaru poszkodowanej. Przyczyni się to do mięśni i pomoc w redukcji krwawienia w pobliżu mięśnia i zapalenia. Użyj wystarczająco duży bandaż kompresji więc obszar poniżej urazu i powyżej niej jest objęty, jak również.

4 Elevate mięśni rannych. Utrzymując obszar, który został ranny powyżej poziomu swojego serca można zmniejszyć obrzęk i zmniejszyć ilość krwawienia.

5 Pobierz skierowanie do specjalisty, jeśli wyciągnął mięśni nie leczyć, czy też leczy się powoli i jest bardzo bolesne. Być może, że trzeba konkretne rodzaje fizykoterapii lepiej.

6 Omijać oddanie ciepła każdego rodzaju mięśnia na ciągniętych przez pierwsze 2 do 3 dni. Należy unikać korzystania z takich rzeczy jak lampy cieplne, kremy, sauny i masaże. Ciepła przyniesie tylko więcej obrzęk i ból w Naciągnięty mięsień.

Oznaki Naciągnięty mięsień

Najczęstszymi przyczynami naderwanym mięśniem są nieprawidłowo podnoszenia ciężkich przedmiotów, wykonywanie i podnoszenie ciężarów. Zakres ciężkości w ciągniętych mięśni jest duże. To może być coś z małego rozdarcia mięśnia prawie jest rozdarty na pół. Czasem może to być trudne do ustalenia, czy mięśnia jest wyciągnięta. Poniżej znajduje się pięć najczęstszych oznak Naciągnięty mięsień.

Ból mięśni

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć podczas ciągnięcia mięśni jest ból. W zależności od stopnia, może być tępy ból, ostry lub stałej, kłujący ból. Po dotknięciu mięśni, będzie czuć się jeszcze bardziej bolesne. Średniego ciągnięty mięśnia uczucie jest bardzo podobna do złej stłuczenie.

Osłabienie mięśni

Zauważalny jest spadek siły w Naciągnięty mięsień. To nie jest aż każda łza jest naprawiony, że mięśnie odzyska pełni sił. Cały proces będzie trwać od dwóch tygodni do dwóch miesięcy. W większości przypadków, wyciągnął mięśni niewielkie uszkodzenie, tak średni czas leczenia jest na dolnym końcu tej ramki czasowej.

Sztywność mięśni

Z ciągniętych mięśni, można zauważyć, Twój zakres ruchu jest ograniczony. Na przykład, jeśli ciągnąć mięśnie ramion, możesz nie być w stanie w pełni rozwinąć swoje ramię. Powodem tego jest to, że staje się tak napięty mięsień że tymczasowo traci część swej elastyczności. Symptom zazwyczaj trwa od jednego do sześciu tygodni, w zależności od nasilenia.

Mięśni obrzęk

Czy można zauważyć, czy nie, jest jakiś obrzęk, które idzie w parze z Naciągnięty mięsień. Szczep będzie produkować niewielkie obrzęki, że najprawdopodobniej nie będzie widoczna, jeśli nie są w pełni świadomi tego, co twoje ciało wygląda normalnie. Duże ilości obrzęk powinien być analizowany przez lekarza, ponieważ może to wskazywać na uraz, który ma długotrwałe skutki.

Posiniaczone skóry

Można zauważyć, zasinienie z poważnie Naciągnięty mięsień. Jednakże, jeśli naturalnie zmiażdży łatwo, możliwe jest bardzo niewielkie odkształcenia powodują siniaki. Często pojawia się jako siniec lekkim przebarwień na skórze, ale złe łza powoduje głęboki fioletowy siniak.

Naciągnięty mięsień łydki Leczenie

Istnieją dwa mięśnie podudzia, które składają się na łydkę. Brzuchatego jest większa górna mięsień łydki i mięsień płaszczkowaty jest mniejsza mięśni. Każda z tych mięśni jest podatny na nadmiernie rozciągnięte. Gdy to nastąpi, możliwe jest że włókna mięśniowe na rozdarcie, tworząc to, co jest znane również jako ciągnięty mięśni. Niezależnie od tego, który jest rozdarty mięsień lub co spowodowało szkody, kroki podjąć, aby traktować to są podobne.

Pierwsza Akcja

Gdy mięsień jest najpierw wyciągana na ważne jest stosowanie lodu łydki. Zmniejszy to ilość spęcznienia. Podnosząc nogę, może również pomóc zapobiec nadmiernej opuchlizny. Wilgotny ciepła może być stosowany po upływie 48 godzin lub naprzemiennie z lodem w celu przyspieszenia gojenia.

Reszta

Spróbuj jednak nie nadużywać mięśnia łydki, gdy jest uzdrowienie. Ruchy, które używają łydki obejmują popychanie się z (jak w chodzeniu) lub podnoszenie się na palcach. To może nie być konieczne, aby całkowicie odpocząć go (to zależy od stopnia pull), w rzeczywistości, jeśli można zwiększyć przepływ krwi do mięśnia łydki przez powolne spacery lub robi palec podnosi, można przyspieszyć gojenie. Jednak zawsze zatrzymać krótkiej działalności bólu.

Kompresja

Owijanie cielę w bandaż elastyczny zmniejszy ból i ochrony Naciągnięty mięsień od powstania szkody, podczas gdy uzdrawia. Nie owinąć mięsień łydki zbyt mocno. Poluzować, jeśli twoja noga staje się zimna i zdrętwiałe.

Rozciąganie

Wbrew temu, co może się wydawać, wyciągnął delikatnie rozciąganie mięśni łydki może faktycznie pomóc w procesie leczenia. Gdy niektóre włókna mięśniowe są podarte, inni mają zwiększone obciążenia. Włókien mięśniowych w łydki, które nie są podarte może stać się sztywny i przepracowany i ich rozciąganie może utrzymać je z coraz napięty lub rannych. Rozciągnąć łydki przez przechyla się na ścianie z jednej nogi przed drugą, pochylając się w kierunku przedniej nogi, aż poczujesz rozciąganie w tylnej nodze. Upewnij się, że odcinek jest delikatny i nie dotrzeć do punktu, że jest niewygodne.

Podkładki pod pięty i Puchary

Podkładki pod pięty lub kubki noszone w butach może zapobiec cielę od nadmiernego rozciągnięcia i może dać Torn mięśnie szansę uzdrowić. Klocki te można kupić w drogeriach i umieszczony w obcasie buta. Należy także nosić buty sportowe, ponieważ zapewniają one niewielki kawałek elewacji i amortyzację na własną rękę.

Leki

Leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen, może zmniejszać pęcznienie co zwiększa czas gojenia. Będzie również nudny ból Naciągnięty mięsień łydki. Upewnij się, że można tolerować takich leków przed ich podjęcia.

Medyczną

Jeśli Naciągnięty mięsień łydki nie poprawi lub jest bardzo bolesne, zasięgnąć uwagę lekarza, który może określić, czy uraz jest poważny i przepisać fizykoterapię, jeśli to konieczne.

Znaki i Objawy Naciągnięty mięsień w klatce piersiowej

Naciągnięty mięsień klatki piersiowej jest zazwyczaj wynikiem rygorystycznego treningu lub niewłaściwych technik podnoszenia. Ból może być bardzo łagodny do ekstremum. Ten artykuł pomoże Ci określić, czy masz Naciągnięty mięsień w klatce piersiowej, przechodząc przez najczęstszych objawów tego typu kontuzji.

Bolesność

Pierwszym znakiem Naciągnięty mięsień klatki piersiowej jest ból. Po dotknięciu mięśni, ból staje się większy. Uczucie może być porównywana z siniak. W bardziej poważnych rozdarcia mięśni, ból może być intensywne, nawet jeśli nie są dotykając go.

Usztywnienia

Sztywność jest zauważalny objaw Naciągnięty mięsień klatki piersiowej. Można zauważyć wpływ mięśnie będą bardziej spięty niż zwykle. Ponieważ niektóre mięśnie klatki piersiowej są używane, aby przenieść swoje ramiona, twój ruch ramienia będzie ograniczona do pewnego stopnia. Być może jest to najdłuższy objawem i może trwać ponad dwa tygodnie.

Obrzęk

Obrzęk wystąpi z najbardziej ciągniętych mięśni. Jeśli obciążenie jest niewielkie, obrzęk nie będą widoczne. Mocno napięte mięśnie będą miały widoczne oznaki obrzęk. W przypadku ciężkiego obrzęku, ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, nie będzie trwałe uszkodzenie mięśni.

Osłabienie

W procesie gojenia się mięśni słabsze niż normalnie. Podobnie jak w przypadku innych objawów gorsze uszkodzenie jest bardziej widoczne objawy będą. Podczas ściągania mięśni, to rzeczywiście mają kilka małych łzy w nim. To nie jest aż każda łza jest naprawiony, że będziesz miał pełne siły.

Siniaki

Zasinienie zazwyczaj występuje tylko w najbardziej poważnie ciągniętych mięśni. Siniak może pokazać się jako coś z lekkim przebarwień na skórze głęboki purpurowy kolor. Te pojawiają się zwykle w ciągu dwóch dni od początkowego napięcie mięśni.

Jak uzdrowić Naciągnięty mięsień szybko

Wyciągnął mięśni występuje wtedy, gdy włókno mięśniowe jest rozdarty. Ciągnięte mięśnie zazwyczaj występuje, gdy osoba nie prawidłowo rozgrzany przed treningiem, popycha lub przypadkowo zbyt mocno skręca w złą stronę. Dwa najczęściej ciągnięte mięśnie są z powrotem i ścięgno. Oto kilka porad, które pomogą uzdrowić Naciągnięty mięsień.

Instrukcje

1 Zastosuj lodu na Naciągnięty mięsień pomóc obrzęk i ból. Narodowy Instytut Zdrowia zaleca stosowanie lód co godzinę przez 10 do 15 minut w pierwszym dniu, potem co trzy do czterech godzin po tym.

2 Przełączanie pomiędzy terapii cieplnej i lodu Trzy dni po urazie.

3 Połóż Naciągnięty mięsień przez co najmniej jeden dzień. Unikać czynności, dopóki nie jest już bolesne, a następnie uruchomić z powrotem stopniowo.

4 przechowywać mięśni podwyższony jak to możliwe powyżej poziomu serca w celu zmniejszenia obrzęku.

Jak uzdrowić Naciągnięty mięsień szybciej

Wyciągnął mięśni może być bardzo nieprzyjemny. Może powodować bardzo silny ból, nawet gdy robi najmniejsze codzienne zadania. Czytaj, aby dowiedzieć się, jak leczyć Naciągnięty mięsień szybciej kontynuować.

Instrukcje

1 Połóż mięśni tak szybko, jak go wyciągnąć. W zależności od stopnia nasilenia, może trzeba do pięciu dni odpoczynku. W większości przypadków, jeden do trzech dni to dużo czasu. Pamiętaj, aby nie spocząć na zbyt długo, ponieważ może to faktycznie spowolnić proces gojenia.

2 Zastosuj lodu natychmiast po ciągnąć mięśni. Lód jest ważne, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia stanu zapalnego. Zostawić worek lodu na mięśnie przez 10 minut i powtórzyć ten proces co godzinę. Jeśli zimno jest nie do zniesienia, można umieścić ręcznik między tobą a lodem.

3 Weź lek przeciwzapalny jak najszybciej. To zmniejsza ból, jak również zapalenia. Przyjmować jedną tabletkę co sześć godzin przez pierwsze dwa dni.

4 Trzymaj Naciągnięty mięsień podwyższone tak często, jak to możliwe. Na przykład, jeśli ciągnąć mięśni nóg, zawsze należy zachować to podparte na siedząco. Wysokość będzie doskonałym zmniejszenie ilości pęcznienia.

5 Owiń mięśni w bandaż elastyczny, jeśli to możliwe. To pomaga zmniejszyć stres mięśni. Obrzęk zostanie również zredukowane do minimum, jeśli wyciągnął mięśni szczelnie opakowane.

Znaki i Objawy Naciągnięty mięsień w ramieniu

Znaki i Objawy Naciągnięty mięsień w ramieniu


Każdy, kto bierze udział w ciężkiej pracy i wysiłku może opowiedzieć historię Naciągnięty mięsień w ramieniu. Zwykle rozpocznie jako ostry skurcz, ale może też rozwijać się powoli, dopóki nie obudzi się rano nie jest w stanie przesunąć ramię. Jeśli uważasz, że masz Naciągnięty mięsień w ramieniu, wiedząc, znaki, co oznacza ich lokalizacja, ryzyko i szybkość progresji pomogą złagodzić problem.

Objawy

Wspólne objawy odczuwalne można wyciągnąć mięśni w ramieniu mogą obejmować ból, tkliwość i obrzęk mięśnia. Niezdolność do poruszania ramieniem lub z powodu bólu mięśni i obrzęk jest kolejnym znakiem Naciągnięty mięsień. Innym objawem jest sztywność lub bardzo mocno uczucie w obszarze zagrożonym. Nagłe skurcze mogą występować również. Uczucie paraliżu - w której nie można przesunąć ramię, lub wystąpić mrowienie lub drętwienie - to kolejny znak.

Przyczyny

Oznaki lub objawy Naciągnięty mięsień często wynikają z dwóch rodzajów kontuzji ramienia. Pierwszym z nich jest nagłe urazy, takie jak skręcenia lub nagłego uderzenia. Drugą przyczyną jest nadmierne lub overextension mięśnia; Zwykle występuje od podnoszenie przedmiotów, które są poza swoim charakterze, zbyt szybko lub w sposób ciągły przez długie okresy czasu.

Typ

Te sygnały i objawy mogą się różnić w zależności od mięśni ciągnięta. Naramienny mięśnie znajdują się w okolicy barku i może wykazywać oznaki bólu podczas próby przenieść na ramię. Biceps są mięśnie tuż pod deltoids i zazwyczaj wykazują objawów bólu, gdy rozszerzenie rękę na wprost. Trójgłowego mięśnie są przeciwległe dwugłowy na spodzie ramienia. Mięśnie te mogą wykazywać oznaki pull kiedy zginać rękę w łokciu. Mięśnie brachioradialis tworzą grupę mięśni przedramienia. Często te mięśnie wykazują objawy, kiedy próbuje podnieść coś, zginanie nadgarstka lub obrażenia doświadczenie do łokcia lub nadgarstka.

Ramy czasowe

Ból z wyciągnął mięśni może być niemal natychmiastowe. W zależności od tego, jak mocno jest, gdy kontuzjowany mięsień, możesz zacząć odczuwać tępy, pulsujący ból, które buduje się w ciągu 24 godzin, lub ostry ból, który może pojawić się nagle. Chociaż ból pulsujący jest łatwiejsze do obsługi w pierwszym, to także przyczyna mięśnie stają się nieruchomo za długie okresy czasu. Ostre bóle są często spowodowane przez skurcze i może być łatwiejsze w obsłudze przez wiadomości lub pracy mięśni powoli. Skurcze często podejmują zaledwie godziny, aby wyeliminować.

Zagrożenia

Ignorując oznaki Naciągnięty mięsień może powodować wyniszczające skutki. Dalsze korzystanie z naderwanym mięśniem może spowodować trwałe uszkodzenie i częściowe do całkowitej utraty zdolności poruszania się. Utrata mięsień naramienny może spowodować niemożność podnoszenia ramienia. Utrata bicepsa lub tricep może spowodować, jesteś w stanie unieść przedmioty. Utrata brachioradialis może spowodować utratę wykorzystania kiści.

Co robić na Naciągnięty mięsień

Naciągnięty mięsień jest wykonywane do uszkodzenia mięśni w organizmie w wyniku jakiejś aktywności fizycznej. Jeśli nie prawidłowo rozgrzać przed angażowania się w aktywności fizycznej, lub jeśli nie są zazwyczaj aktywne fizycznie i zdecydujesz się rozpocząć angażowania się w aktywności fizycznej, można wyciągnąć mięśnie. Ból jest ostry i palenie, i może to zrobić pieszo lub siedzi trudne.

Leczenie początkowe

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, gdy czujesz ból z naderwanym mięśniem jest niezwłocznie podjąć odciążyć tym terenie. Oznacza to, że gdy poczujesz Naciągnięty mięsień można usiąść i odpocząć. Natychmiast zastosować lodu na tym terenie, aby pomóc kontrolować obrzęk. Podnosząc mięśni może również kontrolować obrzęk. Dodatkowe dodanie ciśnienia owijając obszar szczelnie bandaża sportowego lub lekarza za pomocą gazy. Reszta jest zalecane dopóki początkowy ostry ból zniknął.

Leczenie trwa

Podgrzewać do obszaru dotkniętego przed wykonaniem jakichkolwiek działań, i powrót do aktywności fizycznej stopniowo. Rozciągać powoli przygotować się do jakiejkolwiek aktywności sportowej, a jeśli ból zaczyna ponownie pojawi, natychmiast zaprzestać rozciągania.

Nie za pomocą mięśni szkody przez dłuższy okres może osłabić mięśnie i powolne ożywienie. Gdy początkowy ból ustąpi, rozpocząć stopniowe ćwiczenia mające na celu wzmocnienie uszkodzonego obszaru.

Najważniejszą częścią trwającego leczenia Naciągnięty mięsień jest dostać się do lekarza i mieć ją przepisać leki na ból i doradzić, w jaki sposób odzyskać siły w uszkodzonym mięśniu. Niewłaściwie leczenia Naciągnięty mięsień może przedłużyć ilość czasu efekty są odczuwalne.

Zapobieganie

Profilaktyki Naciągnięty mięsień wymaga upewniając mięśnie są odpowiednio przygotowane do aktywności fizycznej, i wiedząc, kiedy jest czas na przerwę. Rozciągać powoli przed aktywnością fizyczną i zwrócić szczególną uwagę na obszary, które czują się mocniej niż inne. Jeśli jesteś skłonny do wysiłku i wyciągając mięśnie, skonsultować się fizykoterapeuty do określenia, które rozciąga się będzie najbardziej skuteczna.

Kiedy czujesz się zmęczony, to jest dobry pomysł, aby zatrzymać aktywność fizyczną. Pushing ciała poza punkt zmęczenia jest pewny sposób, aby szczep lub ciągnąć mięśni.

Środki zaradcze dla Naciągnięty mięsień

Istnieje wiele sposobów, aby ktoś wyciągnąć mięśnie. Wszystko co potrzebne jest do włókien mięśni do tego zamówienia lub rozciągać nagle zbyt utrzymać taką szkodę. Rzucanie piłki, grabienie liści lub przy niezręcznej upadku każdy może powodować zmęczenie lub łzy. Nawet podnoszenia lub przenoszenia ciężkich lub uciążliwe obiektu powoduje często kontuzji. Chociaż nie może być sposoby, aby zapobiec Naciągnięty mięsień, jak rozciąganie, klimatyzacja i znając swoje granice, tego typu kontuzji wciąż się dzieje, nawet najbardziej pasuje do nas, dzięki czemu środki zaradcze terapeutycznej ważną częścią leczenia.

Self-care środków zaradczych

Wszystkich środków dla Naciągnięty mięsień, lód jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych. Podczas ściągania mięśni, bez względu na ich wagę, lodu powierzchnię tak szybko, jak to możliwe. To zmniejszają obrzęk i zmniejsza ból. Jednakże lodu powinien być stosowany tylko przez 15 do 20 minut, co kilka godzin. Dłuższe odcinki czasu może faktycznie pogorszyć szczepu.

Jak lodowej Naciągnięty mięsień, podnieść obszar urazu, i starają się podnieść ją powyżej serca. Obrzęk zmniejsza, gdy kontuzjowany mięsień jest wyższa niż tego narządu.

Możesz również pomóc zmniejszyć obrzęk poprzez kompresję. Najprostszym i najbardziej skuteczna metoda kompresji jest zawinąć mięśni zanieczyszczoną z elastycznym bandażem. Zawsze zaczynaj od zewnątrz i pracować w, więc, jeśli już wyciągnął mięśni w przedramieniu, zaczynają bliżej nadgarstka i poruszać się w kierunku łokcia.

Teraz, że masz obrzęk pod kontrolą, unieruchomić Naciągnięty mięsień. Mankiety, szelki, temblaki i zawiesia ograniczyć ruch i zmniejszyć potencjał "ponownej kontuzji." Stamtąd, reszta obszaru poprzez ograniczenie stopnia i intensywności działań. To nie znaczy, należy przerwać wykonywanie lub szkolenia; wystarczy użyć umiarem i unikać tych rzeczy, które mogą dalej ciągnąć mięśni.

Oprócz tych środków, self-care przeciwbólowe i niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), takie jak aspiryna, paracetamol i ibuprofen, może zmniejszyć stan zapalny i zmniejszyć ból spowodowany ciągniętych mięśni.

Porady lekarza

Oczywiście, po prostu naprawienia Naciągnięty mięsień sam może nie wystarczyć w leczeniu obrażeń. Zalecane jest, aby skontaktować się z lekarzem rodziny do właściwej diagnozy. Choć może nie czuć się jak poważny szczepu, mogłeś rozdarty mięsień, co może wymagać zabiegu chirurgicznego, aby lepiej prawidłowego i usunięcia mięśnia luka.

Naciągnięty mięsień uda leczenie

Udo lub mięsień czworogłowy uda, to jeden z najpotężniejszych mięśni w organizmie, więc urazy tego mięśnia może być bardzo bolesne i wyniszczające. Jednakże, z należytą starannością, jednostka może odzyskać i powrócić do wcześniejszych działań bez ponownego obciążające lub ponownego raniąc okolicę. Sukces będzie zawierać plan naprawczy odpoczynek, ciepło i lód, i rozciąganie.

Reszta

W zależności od wagi ciała, najlepiej schemat leczenia może obejmować reszty. To może oznaczać czas całkowicie się od ćwiczeń czy uraz jest poważny, alternatywne ćwiczenia, które nie męczy udo do umiarkowanych obrażeń ciała lub obniżonej obciążenie dla drobnych urazów. Dla klasy jednego szczepu, będzie to zazwyczaj trwa trzy tygodnie odzyskać. Gatunek dwa szczepy mogą miesiąc do półtora miesiąca. Gatunek trzy szczepy mogą wymagać operacji, a zazwyczaj co najmniej trzy miesiące.

Ciepła i lodzie

Ciepło i lód, gdy stosowane prawidłowo, może pomóc w procesie odzysku, a także pomaga zapobiegać przyszłym urazom. Przed rozpoczęciem ćwiczeń, zastosować pakiet ciepła do obszaru dotkniętego przez 10 do 15 minut. To pomoże rozluźnić mięśnie, więc będzie rozciągać, a nie łzy. Po treningu, stosuje się lodu na powierzchni przez 10 do 15 minut, aby ograniczyć obrzęk i krwawienie wewnętrzne. Lód może także być stosowana co 2 do 3 godzin w ciągu dnia, przez 15 do 20 minut w tym samym czasie. Nie stosuje się ciepło lub lodu bezpośrednio na skórę. Zamiast umieścić ręcznik pomiędzy ciepła lub lodu i skóry.

Rozciąganie

Jak uda leczy szkody, ważne jest, aby rozciągnąć mięśnie, aby pomóc nowe ścięgnami dostosowanie stary, aby zwiększyć siłę mięśni. Jedno z najlepszych odcinków ud pociągnąć za stopę powrotem zginanie kolana, w kierunku tylnego końca. Przytrzymaj ten odcinek przez co najmniej 10 sekund i powtórz dwa razy z każdej nogi. Jak uda poprawia, to dynamiczne odcinki. Jeden taki odcinek ma stanąć prostopadle do ściany za pomocą jednej ręki usztywnienia przed nim. Huśtawka wewnątrz nogę do przodu i do góry, a następnie do tyłu i się jak wahadło. Zacznij delikatnie i stopniowo zwiększać odcinek.

Jak zwolnić Naciągnięty mięsień

Wyciągnął mięśni, znane również jako mięsień lub rozdarty napięcie mięśni, występuje wtedy, gdy włókna mięśniowe są wyrywane. Ciągnięte mięśnie mogą występować wszystkie całym organizmie, w praktycznie dowolnym mięśni. Na szczęście, ciągnięte mięśnie odzyskać dość łatwo. Oni potrzebują opieki, aby zapewnić szybkie i całkowite wyleczenie. Przy odrobinie staranności można skutecznie złagodzić Naciągnięty mięsień i przyspieszyć proces gojenia.

Instrukcje

1 Rest. Staraj się unikać korzystania z Naciągnięty mięsień jak najwięcej. Nie uczestniczą w sportowych, ćwiczeń lub aktywności energicznie, aż wyciągnął mięśni uzdrowił. Jeśli ci się to nie odpoczynek, można spowodować dalsze szkody dla mięśni.

2 Ice wyciągnął mięśni. Zastosuj okład z lodu, lód lub owinąć w ręcznik i trzymać go na mięśniu luka. Pomoże to zmniejszyć obrzęk i ból. Zastosuj lodu na 15-minutowych odstępach w czasie.

3 brać leki przeciwzapalne. Leki, takie jak ibuprofen i paracetamol zmniejszy obrzęk i łagodzą ból. Unikaj aspiryny, gdyż zachęca do krwawienia, które mogą pogorszyć swój Naciągnięty mięsień.

4 Owiń mięśni. Wykorzystać elastyczne bandaż owinąć wyciągnął mięśni. Spowoduje to dodanie wsparcia, zapobiegając dalszemu rozrywaniu. Upewnij się, że bandaż nie jest zbyt napięty. Chcesz zachować krążenie krwi do mięśnia swobodnie.

5 Masaż okolicę. Pomoce Masaż pomaga w obiegu, krew i składniki odżywcze istotne, aby dotrzeć do rannych mięśni. Użyj światła umiarkowanym ciśnieniem, delikatnie pocierać mięśnie.

6 Wykorzystanie ciepła. Po pierwszych 24 godzinach, można zacząć używać ciepła do łagodzenia Naciągnięty mięsień. Moczyć w gorącej wannie lub zastosowanie elementu grzejnego do obszaru. Ciepła pomoże rozluźnić mięśnie i wspomagają proces gojenia. Zastosowanie ciepła w 15-minutowych odstępach.

Wskazówki

  • Po pierwszych 24 godzinach, można zacząć delikatnie rozciągnąć mięśnie.
  • Skontaktować się z lekarzem, jeśli wyciągnął mięśni nie poprawi się w ciągu trzech do pięciu dni.

Objawy Naciągnięty mięsień wokół serca

Mięśnie klatki piersiowej ma kilka które działają w poprzek. Biegną w górę, w dół i dookoła w kierunku łopatki. Mięśnie klatki piersiowej prowadzony przed serca, a każdy z tych mięśni podlegają zagrożeniami. Jak poważny jest uraz może zależeć od tego, jak uraz się. Najwięcej razy, są sygnały, że rannych mięśni daje poinformować, że został ranny. A czasami, gdy jest kontuzjowany mięsień klatki piersiowej, może masz na myśli masz kłopoty, a nie serce ból mięśni.

Mięśnie wokół serca

Nazwa mięśni wokół serca są pierś. Są głównym piersiowy, małoletni piersiowego i Pecz. W piersiowego większego mięśnie większość mięśni. Wentylator one na piersi; i dla kobiet, leżą pod piersią. Nieletni piersiowego uruchomić tylko pod kierunkach. Mięśnie te pochodzą z połowy żeber. PEC rozpoczyna się mostka w środku klatki piersiowej i dołączyć do stawów barkowych. Każdy z tych mięśni w jakiejś formie obejmuje serca. Wszystkie są w bliskiej odległości od centrum, a może być mylone z bólem serca, jeśli ulegniesz wypadkowi.

Objawy Naciągnięty mięsień wokół serca

Objawy wyciągnął mięśni w okolicy serca są jak każdy inny mięsień, z tym, że ze względu na to, gdzie jest ból, niektórzy mylnie ból, jak problemy z sercem. Nie może być strzelanie ból, przeszywający ból, uczucie ciepła w okolicy, czułości i ucisku w klatce piersiowej, a może nawet zobaczyć jakiś obrzęk. Ból może promieniować wzdłuż mięśni do innych obszarów, takich jak owijanie wokół do tyłu łopatki lub kości.

Teorie Ciągnięcie klatki piersiowej mięśnie wokół serca

Z technicznego punktu widzenia, ponieważ, jak mięśnie znajduje się w klatce piersiowej, nie mogą być wyciągane jak inne mięśnie ciała. Oni mogą; jednak się napięte, co daje szczelne uczucie w klatce piersiowej i może naśladować wyciągnął uczucie mięśni. Czy można fizycznie oderwać mięśni. Łza mięśni ściany klatki piersiowej jest typowy dla kogoś, kto pracuje obecnie z wagi ciężkiej. Ciężarowców, którzy wyciskaniu wagi ciężkiej są najczęściej ludzie szczep lub oderwać mięśni klatki piersiowej.

Leczenie wyciągnął mięśni wokół serca

Leczenie ciągniętych mięśni klatki piersiowej w okolicy serca jest prosta. Trzeba będzie zrezygnować z wysiłku fizycznego. Jeśli uraz się podczas pracy, trzeba będzie odpoczywać mięśnie klatki piersiowej na chwilę przez nie używane. Będziemy chcieli, aby lód szkody od razu; lód pomoże obrzęk, stan zapalny i ból. Środki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen lub Motrin pomoże ból, jak również, wraz z zapaleniem. Jeśli ból nie lepiej, należy zgłosić się do lekarza, aby upewnić się, że robisz to, co powinno się dbać o kontuzji.

Zapobieganie naciągnięcia mięśni wokół serca

Zapobiegania urazom mięśni w okolicy serca nie oznacza overstraining te mięśnie. To nie oznacza, przesuwając je poza ich możliwości i spodziewaliśmy się zbyt wiele z nich. Ponad wysiłku mięśni klatki piersiowej czasami nie da się uniknąć i można doznać obrażeń. Wystarczy podnoszenia ciężkich pole może wywołać zmęczenie mięśni klatki piersiowej, a nawet je oderwać. Szczepy mięśni w klatce piersiowej może być dość bolesne, a ponieważ objawy i ból może naśladować choroby serca, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy jest to uszkodzenie mięśni lub choroby serca związane, należy skontaktować się z lekarzem.

Najlepsze leczenie dla Naciągnięty mięsień

Ciągnięte mięśnie mogą być bardzo bolesne i obezwładniający. Aby dostać się w działania szybciej, użyj kombinacji odpoczynku, leków i terapii zimno lub gorąco. Dbanie o siebie w początkowej fazie często skrócić proces gojenia. Na silny ból do lekarza, aby upewnić się, że nie jest to coś poważniejszego.

Reszta

Gdy mięsień jest ciągnięty lub napięte został uszkodzony na poziomie komórkowym. Naprawy tego uszkodzenia wymaga czasu, z czasu, w zależności od stopnia uszkodzenia. Ciężkie ciągnie lub szczepy mogą potrwać kilka tygodni, aby uzdrawiać. Korzystanie kontuzjowanego mięśnia podczas procesu gojenia służy tylko do przetarcia lub zniszczyć wysiłki naprawcze organizmu. To jest dobry pomysł na odpoczynek mięśni jak najwięcej podczas procesu gojenia, aby umożliwić ciało do naprawy mięśni z zewnątrz zakłóceń. Nadal opierać go na dzień lub dwa po mięśni przestaje boli, a następnie wprowadzić go ponownie do pracy stopniowo, aby umożliwić naprawę mięśni, aby dostosować się do pracy.

Leki

Naciągnięty mięsień może być bolesne i często są nabrzmiałe. Kilka rodzajów leków może pomóc z tymi objawami. W ciężkich odmian powinieneś zobaczyć się z lekarzem, który może zalecić stosowanie leku na pozagiełdowym produktów lub przepisać leki. Stosowanie niesteroidowych przeciwzapalnych zmniejsza ból zapalny i dolną. Zapalenie może utrudnić ciało do naprawy się jako obszary przepływu krwi jest zagrożone przez ponad zawyżone komórek. Większość niesteroidowe, takie jak ibuprofen, są dostępne bez recepty.

Zwiotczające mięśnie i leki przeciwbólowe mogą być również przydatne podczas procesu gojenia. Zwiotczające mięśnie będą nie tylko to, rozluźnić mięśnie, które zachęca przepływ krwi do obszaru dotkniętego. Ten rodzaj leczenia może powodować senność, więc przeczytać ostrzeżenia i przestrzegać środków. Leki przeciwbólowe, takie jak tramadol, nie pomoże z obrzękiem lub zrelaksować mięśnie, ale pomoże złagodzić niektóre z bólu podejmowania proces gojenia bardziej znośne.

Lodu lub ciepła

Zastosowanie terapii lodowej, gdy występuje początkowy uraz i terapii cieplnej kilka dni później może być pomocne. Stosując lodu na powierzchni przez 20 minut, kilka razy dziennie, może zwiększyć przepływ krwi, zmniejszenie bólu i zapalenia, niższe prędkości ran. Terapia lodu można użyć wiele razy dziennie jako osoba ma czas tak długo, jak to jest w okresie 20 minut; dłużej i zimno może rozpocząć uszkodzenia tkanki zamiast pomagać. Terapia ciepła może pomóc przełamać wszelkie pozostałe uszkodzone komórki i zwiększa przepływ krwi.

Naciągnięty mięsień Relief

Naciągnięty mięsień Relief


Ciągnięte mięśnie są bolesne i mogą wynikać z nadużywania, wysiłku lub po prostu obracając w niewłaściwy sposób w zwykłych, codziennych czynności. Szarpana ból mięśni może być zmniejszone na wiele sposobów, w zależności od szybkości mogą, leczenia i ile ból.

Lód

Jeśli jesteś w stanie natychmiast leczyć Naciągnięty mięsień, opakowanie lodów jest droga. Lód pomoże zmniejszyć zarówno obrzęk i ból. Jeśli paczka nie jest przydatny lód, zawsze możesz skorzystać z bardzo zimne, mokre ręczniki, kostki lodu owinięte w myjki, a nawet opakowania mrożonych warzyw. Jeżeli paczka wyboru jest zbyt zimno i niewygodnie, umieścić cienką ściereczkę między nim a skórą.

Ciepła

Ciepła najlepiej nadaje się do dalszego zwolnienia z naderwanym mięśniem, ale nie od razu po to się dzieje. Ciepła pracuje do pomocy krążenie i rozluźnić mięśnie, aby uniknąć skurcze i sztywność. Kojące ciepłą kąpiel, zwłaszcza jeden w parze z soli Epsom, pomoże złagodzić ból, podobnie jak ciepły prysznic. Wilgotne ciepło z gorącym ręcznikiem moczyć również rade. Podgrzać ręcznik w gorącej wodzie, gdy zaczyna chłodzić. Wystarczy upewnić się, że temperatura nie jest na tyle gorące, aby spalić skórę. Podkładki grzewcze są inną opcję, choć wilgotne ciepło będzie bardziej korzystne niż na suchym.

Inne

Jeśli nadal potrzebujesz dodatkowej ulgi, można spróbować innych metod, aby złagodzić ból. Odwiedź drogerii lub zdrowia sklep spożywczy jakiegoś kremu arniki, który jest homeopatycznym wykonane z roślin Arnica Montana. Ponieważ ten konkretny krem ​​jest całkowicie naturalny i łatwo wchłania się przez skórę, jest to bezpieczne i przyjazny sposób łagodzący. Możesz również sprawdzić szereg innych kremów i maści na rynku, takich jak Bengay. Innym jako wskazówka jest wziąć aspirynę lub łagodny lek przeciwbólowy, który na pewno będzie stępić agonii.

Mięsień gruszkowaty Zespół & Rozciąga

Zespół występuje, gdy mięsień gruszkowaty lub nadużywane szczelny piriformis mięśni, który mieszka w głębi pośladków, drażni nerw kulszowy, powodując ból w dolnej części pleców, pośladków i ud. Pomoce piriformis mięśni w zewnętrznie obracanie stawu biodrowego. Rozciąganie może poprawić bólu piriformis, ale niewłaściwe rozciąganie może również powodować zespół mięśni piriformis.

Objawy

Objawy zespołu mięśni piriformis to brak elastyczności w obszarze zagrożonym, a także drętwienie, mrowienie i osłabienie.

Przyczyny

Zespół mięsień gruszkowaty mogą być spowodowane przez nadużywanie od rowerze lub bieganie, albo może wystąpić z nadmiernego rozciągnięcia mięśni piriformis.

Zapobieganie

Odpowiednio rozciągając mięśnie piriformis przed inne działania fizyczne mogą zapobiec zespół piriformis. Pobyt aktywny jest również ważnym środkiem zapobiegawczym, ponieważ siedzący tryb życia stworzyć większe zagrożenie dla zespołu.

Korzyści

Odcinki piriformis może zmniejszyć ból w nodze i dolnej części pleców, ból w przyszłości zapobiec piriformis i poprawy mobilności.

Rodzaje

Wiele piriformis odcinki są równoważne odcinkach jogi. Joga dla konkretne odcinki piriformis mięśni zespołem Trójkąt Pose to Revolved (Parivrtta Trikonasana), Gołąb (eka pada rajakapotasana) i dla dzieci.

Jak stwierdzić, czy mięsień łydki jest pęknięta

Pęknięcie mięśni pojawia się, gdy mięśnie umieszcza w zbyt duże obciążenie, a łez wskutek obciążenia. Łzy są często częściowo, jednak w ciężkich przypadkach może pęknąć mięsień w całości. Zerwanie mięśni jest bardzo bolesne urazy i jeden, który musi być traktowany przez lekarza, aby zapewnić, że leczy prawidłowo. Pierwszym krokiem w uzyskaniu właściwego leczenia jest ustalenie, czy rzeczywiście jest pęknięcie.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy ból, podczas gdy mięsień łydki jest statyczny. Pęknięcie jest bardzo bolesne urazy i często powodować bolesność w okolicy, nawet w spoczynku.

2 Zapytaj, czy poszkodowana osoba może umieścić na wadze na łydki. Częściowe pęknięcie łydki powoduje łagodny ból, gdy waga znajduje się na niej i poważne pęknięcie prowadzi do ostrego bólu.

3 Spróbuj rozciągnąć rannych cielę łagodnie. Łagodny ból jest oznaką potencjalnej szczepu, podczas gdy ostry ból od rozstępów prawdopodobnie oznacza, osoba ta pękła nogę.

4 Zbadać zewnątrz mięśni łydki. Często w pełni pęknięcia, uszkodzenie będzie na zewnątrz widoczne. Sprawdź rannych cielę przed jednostki nieuszkodzonego łydki, i pamiętać, żadnych drastycznych różnic w kształcie mięśni.

5 Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli dana osoba nie wykazuje żadnych potencjalnych oznak pęknięcia wymienionych powyżej. Badanie lekarskie jest wymagane zarówno w celu potwierdzenia szkody oraz w celu zapewnienia właściwego leczenia kontuzji.

Jak stwierdzić, czy ja oderwał mięsień łydki

Poszarpane mięśnie jest zawodnikiem, często cierpiał przez sportowców w okresach skrajnego wysiłku. Gdy mięsień jest proszony zbyt włókna mięśnia mogą oderwać częściowo lub całkowicie, powodując bardzo bólu. Właściwa konserwacja i badania w czasie bezpośrednio po urazie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia, że ​​poszkodowana otrzyma indywidualne traktowanie, aby umożliwić właściwe ich szkoda, aby w pełni wyleczyć, tak, że może działać na pełnych obrotach w przyszłości.

Instrukcje

1 Sprawdź rannych cielę na objawy obrzęku. Rozdarty cielę często puchną bardzo szybko.

2 Uwaga: wszelkie przebarwienia w obszarze poszkodowanej. Zrywana, może często prowadzić do krwawienia pod skórą, co może prowadzić do czerwonego odbarwienie lub stłuczenie.

3 Zapytaj jeśli osoba doświadcza bólu, podczas gdy mięsień jest w spoczynku. Rozdarty cielę może być bardzo bolesne, nawet jeśli nie waga jest umieścić na nodze.

4 Zapytaj, czy indywidualnie przeżywa ostry ból podczas próby użycia mięśni po urazie. Nie próbuj na siłę fizyczną położyć większy nacisk na nogi po ich rannych i off nogi.

5 Zadaj indywidualnych i żadnych innych wokół w chwili szkody, jeśli usłyszeli pop. Rozdzieranie można wytworzyć sygnał dźwiękowy, kiedy występuje, co może być słyszalne, gdy zdarza się, w warunkach względnej ciszy.

6 lodzie zranionego obszaru zmniejszenie obrzęku, a także do znieczulenia obszaru lekko w celu zminimalizowania bólu.

7 Zapoznaj się z jednostki do lekarza w celu dokładnego zbadania i leczenia, jeśli wykazują oznaki w krokach od 1 do 5, lub jeżeli nie są w stanie poruszać się o własnych mięśni, znakiem całkowitego rozdarcia.