adcov.com

czym zagotowac wode źarówká

Czym jest Woda alkaliczna?

Czym jest Woda alkaliczna?


Woda alkaliczna, jak sama nazwa wskazuje, ma zasadowe pH zamiast typowej neutralne pH dla wody. Marketingu twierdzą, woda alkaliczna może zwiększyć swoją energię, spowolnić proces starzenia i nawilżają lepiej niż standardowe wody. Badania naukowe na poparcie tych szczególnych roszczeń brakuje, ale istnieją pewne okoliczności, gdy picie wody alkalicznej mogą korzystać ci. Badania wskazują, woda alkaliczna może korzystać osoby z refluksu kwasu.

O pH i jak jest woda alkaliczna Wykonane

Kwasowość lub zasadowość Twojego wody określa jego pH. Skala pH jest od zera do 14, a 7,0 jest neutralna. Pomiar wartości poniżej 7 jest kwaśny - niższe pH, bardziej kwasowe - i co powyżej 7 jest zasadowy, a silne substancje alkaliczne o pH 14. Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska nie monitoruje się pH wody, a Agencja zaleca publicznych systemów wodociągowych utrzymać pH 6,5 do 8,5. Aby wodę alkaliczną producenci stosują urządzenia zwanego jonizator, co powoduje zmianę składu chemicznego wody, co alkalicznych oraz mniej kwaśny.

Nie jest konieczne dla większości ludzi

Marketingu twierdzą, że zwykła woda jest kwaśna, a nie wysoce alkaliczna, i to jest to kwasowość marketingu twierdzą, jest złe dla Ciebie. Jeśli nie masz nerek lub choroby układu oddechowego, jednak organizm utrzymuje właściwą równowagę pH wszystko na własną rękę, zgodnie z Cleveland Clinic. Na przykład, wydychając dwutlenek węgla podczas oddychania uniemożliwia krwi staje się zbyt kwaśna. Zbyt dużo zasadowość nie jest dobra rzecz, albo. W czasie, wysokie pH, mogą zakłócać normalnej trawienia, gdyż niektóre aspekty trawienia wymagają kwaśnego środowiska.

Zasiłek potencjał Acid Reflux

Wstępne dane sugerują, że woda alkaliczna może zaoferować pewne korzyści dla osób z kwaśnym refluksem. Refluks występuje, gdy zawartość żołądka - w tym enzymów i kwasu żołądkowego - płynie do tyłu do przełyku. Powoduje to, że enzymy trawienne z żołądka, takich jak pepsyna, aby wejść w kontakt z delikatnych tkankach tchawicy i spowodować ich uszkodzenie. W badaniu probówce, naukowcy odkryli, że woda alkaliczna, w odróżnieniu od standardowej wody, zobojętnia pepsyny i pomógł bufor kwasowość. Badanie zostało opublikowane w numerze z lipca 2012 "Annals of Otologia, Rynologia i Laryngologii".

Pokój Badań

PH wody pitnej, ponieważ odnosi się do zdrowia ludzkiego nie jest szeroko badany przedmiot, pozostawiając pole do badań w zakresie potencjalnych korzyści płynących z wody alkalicznej dla osób pewnych warunków zdrowotnych. Badania zwierząt, opublikowana w lutym 2014 stwierdzono, że pH wody głęboki wpływ na szybkość, z jaką cukrzycy typu 1 progresję myszy zakwaszona woda spowodowane wysoki poziom cukru we krwi u 1-samic myszy cukrzycowych w stosunku do wody o pH obojętnym. Autorzy tych badań zaproponowano, że pH wodnych wpływ bakterii jelitowych, co zmieniło odpowiedź immunologiczną u myszy z cukrzycą typu 1, co przyczynia się do ich chorób. Jeśli to jest powielany u człowieka, to sugeruje, że woda alkalicznych może spowolnić postęp cukrzycy typu 1. Brak badań człowieka do daty wykazały tego świadczenia, jednak.

Leczenie enzymów roślin brodawki

Leczenie enzymów roślin brodawki


Choć brzydki i wysoce zakaźną, brodawki trochę czasu, aby uzdrawiać. Istnieje kilka over-the-counter środków zaradczych; Jednakże naturalne enzymy roślinne mogą być również skuteczne w leczeniu brodawek. Wiedząc, które rośliny mają korzystne enzymy, jak i kiedy należy skontaktować się z lekarzem, mogą pomóc określić, czy leczenie enzym roślina jest właśnie dla Ciebie.

Identyfikacja

Tough, cielisty guzki na skórze, brodawki są spowodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego. Większość brodawek są nieszkodliwe i zwykle pojawiają się na swoich rękach i stopach, ale mogą pojawić się wszędzie. Brodawki mogą różnić się wyglądem. Niektóre z nich mogą być podniesiona, gładka, podczas gdy inne mogą być nawet czerwonawo lub czarny wygląd.

Przyczyny

Według "Księgi Lekarzy Strona główna zadośćuczynienie dla Kobiet", brodawki są zaraźliwe. Na przykład, jeśli wybierzesz brodawkę na nodze, są szanse, można też dostać jeden na dłoni. Choć nie tak często, brodawki mogą być również przekazywane z rąk do kontaktu ręcznego.

Spowodowany przez inny szczep ludzkiego wirusa brodawczaka, brodawki płciowe są zwykle przepuszcza narządów kontaktu.

Roślin enzymy do brodawki

Enzymy roślinne mogą być szczególnie pomocne w leczeniu brodawek. Zastosuj dandelion lateksu --- substancję że wypływający z dandelions --- do obszaru () raz na dobę przez pięć do siedmiu dni. Fig zawierać ficyna, enzym wykorzystywany w leczeniu brodawek. Inne kultury, które używają figi leczniczą użyć białego mleka, że ​​wypływający z rys traktować swoje brodawki.

Medycyna chińska wykorzystuje soi w leczeniu brodawek. W jednym badaniu u pacjentów leczono ich wszystkich brodawek po czym doprowadza wodę gotowany, zwykłe żółte kiełki sojowe przez trzy dni. Te kiełki nie zawierał żadnych przypraw i soli.

Ponadto, zgodnie z Matką Naturą, online naturalnym miejscu środków zaradczych, wierzby zawiera kwas salicylowy, który został zatwierdzony przez Food and Drug Administration do usuwania brodawek. Kwas salicylowy można znaleźć w wielu over-the-counter zabiegi na brodawki, czy można skleić mokry kawałek wewnętrznej kory wierzby na obszarze zagrożonym.

Inne sposoby leczenia brodawki

Oprócz enzymów roślinnych, witaminy może także pomóc w walce z brodawki. Dowody wskazują, że witamina pomaga budować system odpornościowy i walczy brodawki. Znajdź suplementów witaminy A w naturalnie słodkich lub groszek, marchew, zielone warzywa liściaste i squash.

Przechowywać brodawki suche zmniejszyć ich szanse na rozprzestrzenia się na inne części ciała. Wirus brodawek rozwija się w wilgotnym środowisku.

Rozważania

Choć enzymy roślinne i inne środki do domu może być pomocne w brodawki walki, skontaktuj się z dermatologiem, jeśli masz brodawki na twarzy, jak tkanka może być zbyt delikatne do wspólnych środków enzymatycznych. Ponadto, kobiety powinny skonsultować się z lekarzem na brodawki na nogach, a do golenia zwiększa prawdopodobieństwo, że brodawka rozprzestrzeni.

Jak uzyskać Taśma klejąca medyczne Wyłączony

Jak uzyskać Taśma klejąca medyczne Wyłączony


Po medycznej w nagłych wypadkach, może znaleźć się podłączony do urządzenia, które wymaga użycia taśmy medycznej. Mimo, że działa bardzo dobrze na utrzymanie przewodów i IVS w miejscu, usuwając je, kiedy jesteś gotowy, aby wrócić do domu może być prawdziwy ból - gra słów! Wiedząc, co używać do usuwania taśmy medycznej i jej podstawowy lepkie pozostałości można zachować się swobodnie, gdy przychodzi czas, aby wziąć wszystko to resztki taśmy off.

Instrukcje

Usuwanie taśmy medyczne

1 Moczenie części ciała z taśmy medycznej będzie stopniowo powodować kleju usunąć się ze skóry. Okresowo sprawdzić taśmę lekko ciągnąc go, gdy jest moczenie lub pod bieżącą wodą. Z biegiem czasu, klej rozluźnić i taśmy zejdzie bezboleśnie.

2 Tarcie taśmę z oliwką dla dzieci (olej roślinny działa również) spowoduje, taśmy i jej pozostałości do lekko rozluźnić. Zastosuj olej wacikiem lub bezpośrednio na taśmie i kleju, pocierając ją aż taśmy i kleju ściera tuż. To jest dobre, jeśli nie jest dostępne źródło wody do moczenia.

3 Za pomocą medyczną usuwania kleju będzie usunąć taśmę i jej klej powodu mieszanki rozpuszczalników, które on zawiera. Spedytor musi nasycić taśmę i klej do około 10 do 15 minut, po czym zmyć wodą z mydłem.

Jak szybko z Ciepła Woda cytrynowa

Szybko cytrynowy woda jest również znany jako oczyścić głównego. Nie było zastrzeżeń, że cytryna woda szybko może obniżać ciśnienie krwi, stabilizują cukrzycy, jasne skazy skóry i oczywiście schudnąć. Początek oczyścić, jednak nie jest czymś, co należy lekceważyć. Chociaż składniki są proste i łatwe w montażu, trwa planowanie, silne pragnienie i determinację psychicznego trzymać z nim, zwłaszcza jeśli jesteś nowy post. Oto sposób, aby oczyścić swoje ciało z ciepłym poście cytryny wody.

Instrukcje

1 Sprawdź się z lekarzem przed rozpoczęciem ciepłej wody FAST cytryny. Nie kontynuować jeśli jesteś w ciąży lub karmiące. Mimo, że na pewno jest bezpieczny i wiele osób korzysta z tego oczyścić, aby zmniejszyć objawy istniejących schorzeń, to najlepiej, aby zaważyć na ostrożności przed rozpoczęciem szybko by się iść do przodu z lekarzem.

2 Ściśnij około pół cytryny, 2 łyżeczki. syrop klonowy i szczypta pieprzu cayenne w proszku (około 1/10 łyżeczki.) do 10 uncji szklanka ciepłej wody filtrowanej. Dokładnie wymieszać i wypić.

3 Powtórz ten proces kilka razy dziennie. Należy spożywać co najmniej sześć 10 uncji kieliszki z cytryny, syropu i mieszaniny cayenne w ciągu dnia. Upewnij się, że do miejsca zużycia cieczy równomiernie przez cały dzień, ponieważ będzie on jedynym źródłem odżywiania, podczas gdy na ciepłym cytryny wody szybko. Można jednak pić tyle wody, ile chcesz.

4 Utrzymanie szybko na ciepłą wodę z cytryny przez minimum 10 dni. Niektórzy ludzie, którzy mają doświadczenie z tego typu fast pozostanie na niej przez 30 dni. Jednak, jeśli jest to twój pierwszy raz, 10 dni wystarczy, aby zobaczyć znaczną poprawę zdrowia i zmniejszenie masy ciała.

5 Koniec szybko powoli. W dniu 11, nie zaleca się go do lokalnej restauracji i jeść wszystko, co widzisz. Że cofnie wszystkie zostały wykonane w ciągu ostatnich 10 dni, a system trawienny nie jest gotowy do takich dużych ilości żywności. W pierwszym dniu po szybkim, zużywają dużo płynu, takich jak soki wody. Na drugi dzień po cytryny wody szybko, wprowadzić ciepłe buliony. Czekać aż do trzeciego dnia przed wprowadzeniem owoców, warzyw i sałatek. Upewnij się, aby go światło i pozwalają organizm przyzwyczaja.

Wskazówki

  • Jeśli jest to twój pierwszy raz, to najlepiej wziąć kilka dni wolnego od zwykłej napięty harmonogram w ciągu pierwszych kilku dni szybko.

Czym są okulary progresywne Eye?

Czym są okulary progresywne Eye?


Okulary są częstym rozwiązaniem dla osób, które cierpią z powodu problemów z dalekowzroczności lub krótkowzroczności. Okulary powinny być zmieniane, gdy problemy ze wzrokiem zaczynają obejmować potrzebę korekt w różnych odległościach. Dwuogniskowych lub trójogniskowe są wspólne rozwiązanie. Niektórzy ludzie nie lubią bifokalną wygląd. Mogą zdecydować się nosić dwa zestawy okularów, jeden dla blisko i jeden dla daleko. Lepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uniknąć tradycyjny wygląd bifokalną ma polegać na soczewek progresywnych, które stanowią bardziej wyrafinowany wygląd przy jednoczesnym korygowaniu wielu problemów ze wzrokiem.

Czym są soczewki progresywne?

Soczewki progresywne wykonywać tę samą pracę dwuogniskowych lub trójogniskowe. Szczególną jakość soczewek progresywnych jest to, że nie ma linii w obiektyw, więc nie wyglądają jak tradycyjne dwuogniskowych. Dwuogniskowe jest dosłownie dwie soczewki razem. Soczewki progresywne są pojedyncze soczewki, które mają do 20 punktów kontaktowych. Użytkownik może po prostu przenieść oczy, aż obiekt stanie się ostry. Soczewki zapewniają bardziej naturalny korygowanie problemów widzenia, ponieważ nie są dwa różne soczewki. Soczewki progresywne stopniowo przejścia z korekty do odległych obiektów pośrednich na odległość lub do komputera, a następnie w pobliżu obiektów obiektów. Jest nakładania pomiędzy strefami tak, że korekta pojawi się jaśniej z subtelnie ruch oczu.

Korzyści z soczewek progresywnych

Soczewki progresywne mają wiele zalet w stosunku do tradycyjnych dwuogniskowych lub trójogniskowe. Te soczewki wieloogniskowe zapewnić przejście od dalekich obiektów do w pobliżu obiektów łatwiejsze. Okulary nie muszą być regulowane, aby wyświetlić różne obiekty. Użytkownik po prostu przegląda góry soczewki skupić się na odległych obiektów, wygląda prosto, aby skupić się na ekranach komputerów i innych przedmiotów średniego zasięgu, a potem patrzy w dół przez dno soczewki do czytania książek łatwiej.

Dostosowanie się do soczewek jest łatwe. Soczewki są zbudowane według niestandardowych pomiarów, które są pobierane z oka i pola widzenia. Soczewki są ustawione idealnie dostosować się, w jaki sposób użytkownik postrzega świat. W przeciwieństwie do okularów dwuogniskowych lub trójogniskowe nie ma doświadczenia z "skoku obrazu". To doświadczenie obrazu ruchomego z powodu przesunięcia obiektywu. Pomysł jest podobny do tego, jak pojawiają się ryby w nieco innej pozycji, niż są w rzeczywistości z powodu patrząc przez wodę.

Jakie soczewki są dobre dla Postępowego Okulary

Każdy obiektyw może pracować teraz z powodu ulepszeń technologicznych. Jednak pewne względy muszą być brane przed zakupem soczewek, w tym podstawowego zastosowania czas spędzony przez komputer, czytanie lub oglądanie odległych obiektów. Ocena ta jest wykonywana przez pierwotnego operatora ochrony oczu. Rzeczywiste soczewki są wybrane przez pacjenta po konsultacji z lekarzem. Soczewki mogą być wybrane być stylowe. Nawet małe obiektywy mogą wygodnie pozwalają na wystarczająco dużej strefy odczytu, aby zapobiec dyskomfort wizualny lub szczepy na oczy. Można stosować dowolny materiał lub konfiguracja opcji. Soczewek może być wykonana z poliwęglanu, fotochromowe, tworzywa sztucznego, szkła lub materiałów o wysokim współczynniku.

Przyzwyczajenie się do soczewek progresywnych

Soczewki progresywne wymagają krótki okres dostosowawczy. Przejście do nowych obiektywów może potrwać kilka chwil przez kilka dni, w zależności od stopnia nasilenia krótkowzroczności i dalekowzroczności. Ponadto, stosowanie widzenia obwodowego wymaga pewnych zmian, jak również. Soczewki progresywne pozwalają widzowi spojrzeć w przyszłość łatwo, ale nie jest to region wzdłuż dolnej zewnętrznej części soczewki, które nie funkcjonować skupić się na obiekcie znajdującym się. Szybkie zmiany widzenia peryferyjnego spowodować zamazany obraz. Okulary nie ustawić ostrości obiektu, więc czuje się tak, jakby żadne okulary są w ogóle stosowane. Istnieje rodzaj mylić uczucie spowodowane tym. Niektórzy ludzie mogą wymagać, aby zmienić swoje nawyki oglądania w celu przezwyciężenia tego niewyraźne, uczucie "pływać". Małe zmiany, takie jak obracanie głowicy lekko się obiekt lepiej może być konieczne. Jak oko jest przeszkolony w użyciu soczewki te fizyczne dostosowania się mniej ważne.

Ćwiczenie Woda dla niepełnosprawnych

Woda ćwiczenia terapii, znany również jako terapia wodnym lub terapii basenie, jest powszechnie stosowane, aby pomóc osobom z ulgi w bólu, do pracy i wzmocnienie mięśni i pomóc osobom, które nie są w stanie wykonywać ćwiczeń lądowych (stojąc ćwiczenia) ze względu na niepełnosprawnych . Leczenie wodą jest szczególnie przydatna dla osób, które mają cukrzycę, osteoporozę, lub łzy mięśni lub szczepów. Ćwiczenia w wodzie są bardziej kojące i fizycznie przyjmując do osób mających trudności fizyczne, które pragną wypracować i zachować zdrowie.

Korzyści wody

Kilka ważnych korzyści sprawiają Ćwiczenia w wodzie prawdopodobny wybór dla osób obciążonych niepełnosprawnością fizyczną. Na początek, nie ma pływalność. Pływalności pomaga utrzymać ciężar jednostki będąc zanurzony w wodzie. Przeciwdziała grawitacji i pomaga utrzymać osobę na powierzchni, poprawy ogólnej równowagi i siły. Ponadto, woda zapewnia lekkie tarcie, które wzmacnia i warunki obrażeń.

Ćwiczenia w wodzie zostały zaprojektowane tak, aby umieścić minimalny ciężar i nacisk na kręgosłup i mięśnie. Ból jest wspólnym mianownikiem terapii wodnej ze względu na inne czynniki, które występują w trakcie wykonywania, na przykład jako przyjemnego dźwięku wody, wody i wibracje na ciepło wodą.

Podstawy

Istnieje wiele podstawowych technik ćwiczeń wody, ale należy pamiętać, że ćwiczenia powinny być dostosowane do poziomu zdrowia i niepełnosprawności danej osoby. Niektóre ćwiczenia mogą być wykonywane w płytkich basenach lub przy użyciu zaawansowanych technicznie podwodne bieżnie i inne wyposażenie.

Ćwiczenia w wodzie

Oto proste ćwiczenia wodne, które mogą być zmienione w celu zwiększenia stopnia trudności, jak potrzeby dopasować.

Kolano do klatki piersiowej - Aby rozpocząć, ćwicząca kładzie rękę na brzegu basenu. Następnie, przy użyciu jej drugą rękę, robi odcinki nóg, które rozciągają się w dolnej części pleców, mięśnie pośladków, bioder, mięsień czworogłowy uda i ścięgna, podnosząc nogę w ruchu w górę w kierunku klatki piersiowej.

Basen walking - chodząc po basenie w wodzie o głębokości klatki piersiowej pomaga poprawić siłę mięśni, a szczególnie działa na mięśnie nóg. To ćwiczenie można zwiększyć, włączając wagi lekkiej.

Noga podnosi - Aby przeprowadzić to ćwiczenie, jedna noga jest rozciągnięta na zewnątrz z drugiej nogi za nim i lekko wygięty. Jednej strony jest umieszczony na boku basenu na nośniku. To ćwiczenie pomaga wzmocnić i rozciągnąć plecy, mięśnie nóg i bioder.

Super-man ciała odcinek - obie ręce są umieszczone z boku basenu, przy czym pozostałe części korpusu wyciągniętą w wodzie. Na przykład, do ćwiczeń należy założyć, że jest w pozycji "Superman" latającej. On może kopać nieco wyciagnac stawy i mięśnie, lub po prostu odpocząć w tej pozycji. To ćwiczenie pomaga w wyciągając wszystkie części ciała.

Woda alkaliczna Mity

Woda alkaliczna Mity


Kilka firm promowanie stosowania "specjalne wody" o nazwie woda alkaliczna, które twierdzą, że może zapobiegać chorobom i poprawy warunków chorobowych. Jednak twierdzenia wody alkalicznej nie są obsługiwane przez FDA. Woda ta może być zakupione butelkowane przez te firmy, ale zwykle są one dążenie do sprzedaży kosztownych maszyn, które produkują tę wodę. Roszczenia, które są wykorzystywane do promowania wody alkalicznej są zazwyczaj mity.

Historia

Woda jonizowana jest chemicznie tak samo jak to, co jest powszechnie określane jako wody alkalicznej. Woda jonizującego zaczął praktykowane w 1950 roku w Japonii, przy czym woda jest testowany na zwierzętach i roślinach dla jego korzyści. Woda nadal rozwijane i testowane przez japońskich uniwersytetów, stopniowo testowane na ludziach z odkryciem, że prawdopodobnie zmniejsza objawy spowodowane przez wiele chorób. Jednostki zwane jonizatory wody stały się dostępne w sprzedaży w 1958 roku został zatwierdzony jonizatory wody jako urządzenie medyczne w 1966 roku przez Ministerstwo Zdrowia i Rehabilitacji w Japonii. Badania, które mają wspierać roszczeń, że woda alkaliczna jest korzystne mieli niewiele do ekspozycji w branży medycznej. Informacje specyficzne badanie jest trudne do znalezienia.

O wodzie

Woda alkaliczna został awansowany do zdrowia przez niektórych spółek, a mówi się, równowagę pH w organizmie i pomaga w utrzymaniu optymalnego zdrowia. Ich teoria głosi, że wartość pH organizmu powinny być naturalnie bardziej zasadowe niż kwaśne, a ciało może podkreślić się w celu osiągnięcia pożądanego poziomu to alkaliczności. Zwiększona kwasowość może powodować zmniejszoną energii, bóle mięśni, a nawet przyrost masy ciała. Promotory alkalicznej wodzie często zalecają przełączania między zakresie zasadowości wodnych, w zależności od zastosowania wody.

Zakresy zasadowość

Woda alkaliczna wynosi zwykle od 7,5 do 9,5 pH. Różne zakresy wody sugeruje się w zależności od celu i aktywności, woda będzie zastosowanie. Przestrzegać zalecanego zużycia, różne rodzaje wody są zwykle zalecane dla celów gotowania, do picia i do mycia. Zwykle wymaga kupowania drogiego urządzenia, jak tylko kupno butelki wody alkalicznej będzie w końcu jest droższe. Ponieważ woda alkaliczna jest promowany być stosowany dłużej niż tylko do picia, należy go używać do wszystkiego, w tym mycia zębów, aby uzyskać pełne korzyści, zgodnie z dystrybutorów maszyn i wody.

Funkcyjne / Mity

Promotorzy wody zjonizowanej zastrzeżeniu, że bakterie najlepiej rośnie w organizmie w niższych poziomach pH, ​​więc zwiększenie pH zniechęci rozwój bakterii i powolne lub uniemożliwić proces chorobowy. Dowód, że picie wody alkalicznej w celu utrzymania określonego równowagę pH w celu poprawy stanu zdrowia nie było wystarczające, i nie jest zatwierdzony przez FDA lub zalecane przez większość lekarzy. Według dr Mirkin, profesora Georgetown University, Washington DC, roszczenia wykorzystywane do promowania wody alkalicznej nie może być prawda, jak ciało składa się z wielu kwaśnych substancji cielesnych i kwasowości i zasadowości nie mogą być zmieniane przez cokolwiek, którą spożywają. Alternatywne lekarze medycyny mogą promować lub sugerują, że to woda, ale pamiętaj, medycyna alternatywna jest ich utrzymanie i medycyny ziołowej i najbardziej medycyny alternatywnej inne wyniki będą się różnić i nie są sprawdzone. Podjęcie decyzji do picia wody alkalicznej jest więcej inwestycji niż potrzeby zdrowia lub korzyści dla zdrowia, a w wyniku picia może być niepewna.

Rozważania

Istnieją pewne czynniki, które powinny być podjęte w przypadku oferowania wody alkalicznej do rodziny. To nie jest zalecany dla dzieci do picia. Choć jasne powodem nie jest to zalecane, nie jest podana, większość firm, które czynią te maszyny nie polecam tej wody dla dzieci i nie powinny być używane do mieszania formuły. Nie jest zalecane, aż dziecko się maluch, jedzenie różnorodne całej żywności. Do stosowania w ciąży, jak podaje się optymalny choć należy podchodzić z ostrożnością, ponieważ nie ma wiele informacji dostępne wsparcie ten temat. Jeśli czujesz się jak woda alkaliczna jest dobra decyzja dla Ciebie, porozmawiaj ze swoim lekarzem rodzinnym i uzyskać jego wziąć na nim. To będzie drogie decyzji, które powinny być dobrze zbadane i przemyślane, jak wielu lekarzy zgadza się, że jest to tylko kolejny napompowany zdrowia sztuczka.

DIY Woda alkaliczna

DIY Woda alkaliczna


Zalety wody alkalicznej są bardzo sporne w Stanach Zjednoczonych, a większość studia przypadków medycznych chwaląc zalety pochodzić spoza kraju. Jednak amerykański zyskał kilka alkaliczne zwolenników wodnych. W Mayo Clinic Dietetyk Katarzyna Zeratsky wskazuje w swoim Q & A on-line, choć badania nie zweryfikował większość alkalicznych roszczeń wodne, ostatnie badania sugerują, że może to spowolnić utratę masy kostnej. Wszystkie debaty na bok, najlepiej i najmniej kontrowersyjne zaletą wody alkalicznej jest, jak łatwo można zrobić to w zaciszu własnego domu, za pomocą jednego wspólnego składnik gospodarstwa domowego.

Instrukcje

1 Wypełnij 2-kwarta (1/2 galona) słoik z obu kranu lub wody butelkowanej, aż prawie pełny. Nie przepełniać słoik jak trzeba wstrząsnąć zawartość później.

2 Dodać 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej i delikatnie wymieszać.

3 Pokrywa Przykręcić mocno i wstrząsnąć, aż zawartość są dokładnie wymieszane.

4. Sprawdzić pH wody przez zanurzenie paska testowego do wody i porównanie jej z kluczem na opakowaniu pasków pH. Jeśli pH wody jest między 8,5 a 9,0, po czym gotowe.

5 Jeśli nie jest, dodać proszek do pieczenia w odstępach 1/4-łyżeczka, ile potrzeba, aby osiągnąć pożądany 8,5 do 9,0 pH.

Wskazówki:

  • Aby woda czysta i zasadowej w tym samym czasie, rozważyć zakup jonizator wody. Maszyny te podłączyć do kranu i zdać regularne wody z kranu przez zestaw elektrod, oddzielających kwaśne lub alkaliczne wody.

Strona główna zadośćuczynienie za wodę na kolana

Termin "woda w kolano" odnosi się do nieregularnych ilości płynu, które zbudowane wokół stawu kolanowego. To może być spowodowane przez wiele rzeczy, takich jak więzadła łez, ciężkiego urazu stawu kolanowego, nad wykorzystaniem stawu kolanowego lub złamanych kości. Inne winowajcy może zawierać do zasadniczej choroby lub stanu, takich jak dna moczanowa, torbiele, guzy pseudo dna moczanowa, zakażenia, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów, zapalenie lub rzepki. Istnieje kilka sposobów, które można leczyć objawy wody w kolanie w zaciszu własnego domu z wykorzystaniem środków wykonane osobiście.

Woda stawu kolanowego

Woda kolanowego składa się z płynem, takim jak kryształy, krew, bakterii kwasu moczowego lub dwuwodnego pirofosforanu wapnia. Przypadłość może być naprawdę bolesne i ludzie, którzy mają często objawy doświadczenia, takie jak obrzęk, stan zapalny ograniczonej zdolności poruszania się, sztywność stawu kolanowego i zasinienie wokół kolana. Jeśli woda w kolanie spowodowany był czymś nieznanym, innym niż ciężkiego urazu lub złamanej kości lub z nadużywania stawu kolanowego, należy udać się do lekarza, aby mogły one przeprowadzić testy na płyn do określenia tego, co przyczyną obrzęku jest , Lekarz może używać testów jak X-ray do ustalenia, że ​​nie są łamane kości lub stawów, nie jest obecny, MRI może być wykonywane w celu określenia, które nie więzadła, ścięgna i chrząstki jest rozdarta. Lekarz może również wyodrębnić płynu z kolana do określenia, co to jest wykonane z, aby wykluczyć dnę moczanową lub pseudo dna. Badania krwi mogą być również podjęte w celu wykluczenia innych przyczyn wody kolana.

Środki zaradcze

Woda stawu kolanowego można leczyć przy użyciu skrótu RICE - powszechnie praktykowane urazów związanych ze sportem, jak w prosty sposób do zapamiętania, jak dbać o obrzękniętych stawów. "R" oznacza resztę, czyli powinna pozostać poza chorobą stawem, aby umożliwić jej leczyć się i zapobiec dalszym szkodom dla niego. "I" oznacza lodzie. Należy stosować lód kolano, aby zmniejszyć ból, obrzęk i stan zapalny. Lód powinien być stosowany przez około 15 do 20 minut, co dwa do czterech godzin tak długo, jak obrzęk występuje. Litera "C" oznacza kompres. Kompres należy stosować wokół stawu kolanowego, aby zapobiec przypadkowemu przenoszenia, w celu zapewnienia stabilności. Należy użyć kompres, który jest wykonany z materiałów oddychających. Litera "E" oznacza Elevate. Przechowywać staw kolanowy podwyższone powyżej serca, aby utrzymać obrzęk w dół i zmniejszyć płynu narastaniu. Inne środki, które mogą pomóc zmniejszyć ból związany z wodą kolana korzysta ponad uśmierzających ból licznik leki, takie jak Tylenol, Advil lub Motrin.

Użyj zapobiegania, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na wody stawu kolanowego. Zapobieganie może być wykonane po prostu przez budowanie otaczających mięśnie kolana u nogi w celu wsparcia kolana, tak że nie ma trwać przez cały napięcia. Utrata masy ciała jest kolejnym sposobem, aby zapobiec zapalenie stawu kolanowego. Jeśli zmniejszyć wagę niż kolana nie jest w tyle szczepu, jak to jest, gdy ma wspierać wiele wagi nośnej.

Leczenie raka Woda alkaliczna

Alternatywnych metod leczenia raka są zróżnicowane zarówno pod względem składu i wartości naukowej, ale jeśli chodzi o bicie na raka, nie ma sensu w stroniąc potencjalnie użyteczne narzędzie stricte, ponieważ nie zdobył poparcia ogółu społeczności naukowej. Alkalicznej obróbki wody jest jeden taki sposób celowo ograniczenia rozprzestrzeniania się nowotworów.

Rak

Rak jest nieprawidłowy wzrost komórek w organizmie, a przy czym wymieniona w odniesieniu do punktu wyjścia. Na przykład, rakiem, który powstaje w okrężnicy jeszcze dalej raka jelita grubego, niezależnie od tego, jak daleko udało się rozprzestrzeniać. Ponieważ komórki nowotworowe dzielą się szybciej niż w przypadku zwykłych, komórki raka ostatecznie dominować organizmu, co prowadzi do zahamowania biologicznie koniecznych procesów, i ostatecznie utratę życia.

Konwencjonalne leczenie raka

Chirurgia, radioterapia i chemioterapia są najczęstsze formy ogólnie przyjętych metod leczenia raka. Podczas gdy metody są oddzielne, cel jest ten sam; w celu usunięcia wszystkich komórek rakowych w organizmie. Operacja polega na operacji usunięcia tkanki nowotworowej z organizmu, chemioterapia obejmuje stosując niskopienne poziomy niebezpiecznych substancji do komórek nowotworowych jad i radioterapia polega na zastosowaniu miejscowe stosowanie materiałów promieniotwórczych do niszczenia tkanki nowotworowej.

Uzdatniania Wody alkaliczne

Według cancertutor.org strony zużycie zalkalizowanego wody może przyczynić się do spowalniania rozprzestrzeniania się nowotworu w różnych sposobów. Po pierwsze, alkalizuje wodę rzekomo usuwa wolne rodniki z organizmu. Po drugie, strona wnosi rak nie mogą przetrwać w środowisku zasadowym. Wreszcie, zużycie wody alkalicznej rzekomo leczy nowotwory, umożliwiając dodatkowe tlenu wiążą się do komórek nowotworowych, spowolnienia wzrostu lub zabijania ich wprost.

Expert Insight

Nie ma wartości naukowej do tych roszczeń. Prezentacja na Światowym Kongresie w 2004 roku na biologii in vitro przeprowadzone przez japońskich naukowców z Uniwersytetu Kyusyu, stwierdził, że elektrolizie-zmniejszona (alkaliczne) woda może być przydatne w zapobieganiu lub leczeniu raka. Inne badanie przeprowadzone na Wonju College of Medicine na Uniwersytecie Yonsei w Korei, ustalono, że woda alkaliczna ma działanie przeciwnowotworowe na istniejących komórek rakowych.

Rozważania

Można tworzyć własne wody alkalicznej w domu z zakupem maszyny woda jonizującego. Mimo, że te maszyny są stosunkowo drogie, to może być warte kosztów w celu uzupełnienia istniejącego planu leczenia raka z zużycia wody zjonizowanej do potencjalnie pomóc raka pokonać. Choć z pewnością nie należy rezygnować z tradycyjnych metod leczenia raka, aby realizować wyłącznie reżim alkalicznej wody, łącząc tradycyjne metody z zużycia wody alkalicznej może być skuteczna droga do podjęcia.

Czy Ozon Woda Bezpieczne?

Czy Ozon Woda Bezpieczne?


Wody ozon lub ozonated woda jest zdatna do picia. Ozon jest stosowany jako podstawowy środek dezynfekujący w oczyszczalniach wody na całym świecie.

Co to jest ozon?

Ozon jest niestabilny cząsteczki z trzema atomami tlenu (O3), przy czym okres półtrwania wynosi mniej niż 30 minut.

Ozon jako środek dezynfekujący

Rozpuszczone akty ozonu jako utleniacza w super-wody, zabijając organizmy żyjące w wodzie i utleniających rozpuszczonych minerałów z wody.

Wytwarzania ozonu

Ozon jest zwykle dokonywane przez przepuszczanie tlenu przez korony elektrycznego. Część tlenu (O2) jest podzielona w koronie i tymczasowo reform jak ozon (O3).

Krótki okres półtrwania oznacza brak rezydualna

Ponieważ ozon rozpada powrotem do tlenu w krótkim okresie, nie przechowuje lub transportu. Godzinach od jest wytwarzana praktycznie bez ozonu pozostaje.

Możesz kupić ozonową wodą?

Jedynym praktycznym sposobem na wody zawierające ozon, aby pić to pić ozonowanej wody w ciągu kilku minut od ozonu produkowane.

Generatory ozonu główna

Generatory ozonu komercyjne są dostępne do domu. Jeśli używasz jednego, zastosować się do procedur bezpieczeństwa i funkcjonowania systemu jako wytwarzania ozonu i obsługi tlenu może być niebezpieczne.

Różnica między normalnym i Woda alkaliczna

Różnica między normalnym i Woda alkaliczna


Alternatywne metody leczenia mają już od dawna przed rozpoczęciem tradycyjnej medycyny naukowej, a wiele z tych metod utrzymują się nadal. Alternatywą tendencja zdrowia okazało się, że zachęca konsumentów do picia wody alkalicznej, zamiast zwykłej wody. Chociaż powodzenie takiego leczenia jest przedmiotem dyskusji, istnieją pewne różnice pomiędzy regularnym i wody alkalicznej na której zwolennicy zasady alkalicznej oświadczenia zdrowotne wody.

"Normalny" Woda

Jedyna różnica pomiędzy "normalnym" z wodą i wodę alkaliczną pH, pomiary czy czymś jest zasadowy, kwaśny lub obojętny. Absolutnie czysta woda nie jest ani podstawowy, ani kwaśne; że ma wartość pH 7, w środku skali pH. Wszystko wyższa jest kwaśna, a cokolwiek niższa jest podstawowe. Jest to bardzo trudne do wytwarzania i dostarczania czystej wody na dużą skalę. Większość ludzi wody pić jest blisko neutralne, ale może być lekko zasadowego lub kwasowego, w zależności od pochodzenia wody oraz substancji w wodzie. Większość "normalnych" wody mają poziom pH między 6,5 a 8,5.

Woda alkaliczna

Najbardziej istotną różnicą pomiędzy wodę alkalicznych i zwykłej wody jest to, że woda jest bardziej zasadowy podstawowy niż większość zwykłej wody o pH 9,5 do 11. Chociaż nie można zazwyczaj kupić wodę alkaliczną w sklepie, istnieje szereg firm że tworzenie produktów oznaczało zwiększenie zasadowości wody, w tym filtrów i dodatków wodnych.

Zdrowotnych

Zdrowy człowiek ma bardzo lekko zasadowym pH krwi pomiędzy 7,35 a 7,45. Niektóre alternatywne zwolennicy zdrowia twierdzą, że picie wody alkalicznej jest rzeczywiście dobre dla Ciebie, ponieważ pomaga licznik jakichkolwiek kwaśnych pokarmów może jadłeś i utrzymuje pH krwi na zdrowym poziomie. Inne szczególne zdrowotne reklamowany przez alkalicznych zwolenników wodnych, że woda alkaliczna może zwiększyć energię, poprawić gojenie, zwiększa zdolność do ćwiczeń, w zapobieganiu raka i zwiększa gęstość kości.

Wsparcie

Wielu konsumentów i członków społeczności naukowej pozostają sceptycznie alkalicznych roszczeń wodnych. Organizm ludzki jest zdolny do zachowania zasadowość krwi, bez tego rodzaju wody, a wiele osób lament niejasne i często mylące wnioski złożone przez firmy próbują sprzedawać produktów przeznaczonych do tworzenia wody alkalicznej. Mimo to, niektórzy naukowcy są akredytowane pamiętać, że picie wody alkalicznej nie może cię zranić, i nie mogą być pewne ważności oświadczeń zdrowotnych, takich jak zwiększenie wytrzymałości kości i lepszych poziomów pH krwi ze względu na tych, którzy piją wodę alkaliczną.

Korzyści zdrowotne wynikające z wodą ozonowaną

Ozonowanej wody wodne formy, które zostały utlenione przez rozpuszczenie go w ozon. Jest to proces, który jest powszechnie stosowany jako tani środek do uzdatniania wody, jako alternatywę dla tradycyjnego leczenia chloru. Ozonated wodą oferuje szereg innych korzyści dla zdrowia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych pozytywnych efektów.

Detoksykacji krwi

Ozonowanej wody Stwierdzono konwersji odpadów i toksyny wodnej i dwutlenku węgla, po czym są one łatwe do usunięcia z organizmu. Jest to szczególnie istotne w neutralizowaniu szkodliwych skutków toksyny, takie jak te związane z rakiem.

Grzybica

Woda, która została ozonated przez co najmniej 10 minut, stwierdzono, że są skuteczne w leczeniu zakażeń grzybiczych, takich jak grzybica, ringworms i grzybów paznokcia.

Przeciwbakteryjny

Ozonated woda ma właściwości antybakteryjne, które są przydatne do czyszczenia naczyń gospodarstwa domowego, takich jak kubki, naczynia i sztućce, aby zabić bakterie i inne patogeny powodujące choroby.

Cardiovascular Health

Wody ozon stosowany w tulei zębów, likwiduje nieświeży oddech i problemy z tym samym zmniejszając gum komplikacji serca, które pochodzą z ust.

Pielęgnacja skóry

Ozonated wody jest łagodny, ale skuteczny środek czyszczący do skóry i jest szczególnie pomocne w leczeniu trądziku, zaskórniki i pryszcze.

W jaki sposób woda szybko oczyścić organizm?

W jaki sposób woda szybko oczyścić organizm?

Czym jest Szybki wody?

Szybko woda jest, gdy osoba zużywa nic oprócz wody dla wybranej ilości czasu. To jest często używany, aby oczyścić organizm z toksyn, które zostały wprowadzone do organizmu przez jedzenie przetworzonej żywności, picie alkoholu, palenie papierosów, zażywanie narkotyków lub zanieczyszczenia.

To była również stosowana jako metoda czystek religijnych przez Jezusa i psychicznego Mahatmy Gandhiego.

Funkcja Water Postu

Poprzez czczo organizm nie biorąc w nowych toksyn. Ciało bierze tylko w wodzie, więc przechowywane toksyny mają czas, aby być wypłukiwane.

Naturalne Eliminacja w wodzie Postu

You organizm wykorzystuje wodę naturalnie przemywać toksyny, które zostały przefiltrowane przez nerki i wątrobę. Toksyny są prowadzone w wodzie i na zewnątrz ciała poprzez pocenie się i oddawanie moczu.

Trawienne Zalety Wodnej Postu

Pozwalając organizmowi trawić nic oprócz wody, organizm ma czas naprawy wyściółki śluzowej układu pokarmowego, który wspomaga w filtrowanie toksyn z organizmu.

Co jeszcze Walory zanieczyszczoną wodą?

Co jeszcze Walory zanieczyszczoną wodą?


Woda musi być wolne od zanieczyszczeń, które powodują zanieczyszczenia, co czyni wodę niezdatną do spożycia przez ludzi. Według National Center for Biotechnology Information, nieczyste woda zawiera zbutwiałe resztki substancji roślinnej, zwierzęcej, ludzkich odchodów i minerały nieorganiczne, które zanieczyszczają wodę. Nieczyste woda jest źródłem wielu śmiertelnych chorób takich jak tyfus, cholera i biegunka; Dlatego też konieczne jest sprawdzenie wody dla zanieczyszczeń.

Atrybuty fizyczne

Zanieczyszczoną wodą można odróżnić od czystej wody przez obserwowanie wyglądu. Gdy warstwa 1 cal zanieczyszczonej wody umieszcza się w naczyniu białej porcelany, pokazuje wyraźną kolor światła. Zanieczyszczony woda ma nieprzyjemny zapach i smak ze względu na obecność w glebie, pleśni, bakterii i zarodników rdzy Zanieczyszczające czystość wody.

Zanieczyszczenia organiczne

Zanieczyszczenia organiczne z toksycznych substancji chemicznych, nawozów i gleby z gruntów rolnych, pyłu odpadowego z flory i fauny oraz odchodów z ludzi nieczystych wody, gdy rzeki są zanieczyszczone tych zanieczyszczeń organicznych. Nieczyste woda zawiera dużą ilość zanieczyszczeń organicznych, które zagrażają ludzkiej egzystencji. Zanieczyszczenia organiczne w zanieczyszczonej wodzie są większe niż 1 część wagowa w 100000 częściach wody.

Zanieczyszczenia nieorganiczne

Kilka szkodliwe zanieczyszczenia nieorganiczne zanieczyszczają czystości wody pitnej. Fluorek sodu i chloru są szkodliwe chemikalia nieorganiczne, które sprawiają, nieczyste wody. Fluorek sodu jest obecny w pestycydach, a chlor jest stosowany w miejskich systemach do filtracji wody. Jeśli suchej materii nieorganicznej jest większa niż 3 części wagowych w 100000 częściach wody i chloru jest większa niż 1 część wagowa w 100000 częściach wody, po czym woda zostaje zanieczyszczony.

Przyczyną problemów zdrowotnych

Nieczyste wody jest główną przyczyną problemów zdrowotnych, które twierdzą, życie dzieci, dorosłych i osób starszych na całym świecie. To powoduje problemy zdrowotne w przewodzie pokarmowym, w tym tyfus, cholera i biegunka. Regularne spożywanie zanieczyszczonej wody zawierającej chlor niszczy pożytecznych bakterii w jelitach, obok ograniczania metabolizm jodu w organizmie. Nieczyste wody powoduje również utratę włosów i alergie skóry.

Najbezpieczniejsze Woda butelkowana

Najbezpieczniejsze Woda butelkowana


Słyszałeś wody w plastikowych butelkach jest niebezpieczne? Długa lista problemów zdrowotnych jest często wymieniany, na raka, aby wczesnym początku dojrzewania. Czy plotki prawda? Oto, co musisz wiedzieć.

W czym problem?

Bisfenolu A (BPA) jest stosowany w wielu butelek z tworzywa sztucznego, a badania pokazują, śladowe ilości BPA wypłukuje się w wodzie w nich.

Czy to jest toksyczny?

W badaniach na zwierzętach BPA może być połączony z pewnych typów nowotworów i słabej rozwoju mózgu u dzieci. W niektórych badaniach na zwierzętach, dojrzewania pojawiły się także szybciej i przyrost masy ciała nastąpiła

Czy nie?

Nie istnieją badania BPA, i wielu naukowców (w tym tych z National Institutes of Health) uważa, obok badania BPA była wadliwa.

Co BPA jest woda butelkowana Darmowe?

Twardych tworzyw sztucznych prawie zawsze zawierają BPA, i każdy z tworzywa sztucznego oznaczone # 3 lub 6 symbolem recyklingu zawiera substancję chemiczną. Butelki oznaczone nr 7 może lub nie może zawierać BPA. (Nr 7 jest "złapać wszystkich", który obejmuje produkty mieszania tworzyw sztucznych nie-BPA razem.) Ponadto, woda z puszki (i żywności) prawie zawsze mają wkładkę BPA. Zatem szukać w pojemniku z różną liczbą recyklingu.

Woda pudełkowanych

Napoje w puszkach (jak woda) są IceBox również BPA darmo i lepiej dla środowiska.

Dlaczego woda jest ważne Recykling

Dlaczego woda jest ważne Recykling


Uzdatniania wody jest sposobem wydajnie przy użyciu wody, przy czym woda jest ponownie wykorzystywane przez niektóre metody. Filtracji, uzdatniania chemicznego, struktury kanałów, odzyskać system, szare systemy wodne i wiele innych są wszystkie metody recyklingu wody. Zastosowana metoda jest zależna od indywidualnego przypadku, w tym położeniu, zamierzonego zastosowania i wielkości.

Odpowiedniej podaży alkoholu

Większość wody używanej do spożycia przez ludzi pochodzi z obu powierzchni źródeł wody, (jezior i rzek) lub wody gruntowe, (wody w warstwie wodonośnej). Kilka osób się wodę z lodowatym topienia lub odwróconej osmozy. Tylko 2,5 procent wody ziemi jest świeże (nie słony) i, że 70 procent jest zablokowana się jak lód. W rezultacie, dostarczanie wody pitnej jest ograniczone tylko do 0,75 procent wszystkich wody ziemi. Bardzo ważne jest, by efektywnie zarządzać odrobinę wody ziemi i recykling jest jednym z najważniejszych środków zapewnienia jej bezpieczeństwa.

Zdrowie

Większość chorób jest spowodowana spożyciem zanieczyszczonej wody pitnej. Robaki, bakterie i uczelni w kale źródeł wody powodują choroby i śmierci na całym świecie. Całkowita liczba zgonów przypisywanych chorób przenoszonych przez wodę jest większe niż ze wszystkich wojen prowadzonych na ziemi. Obecnie śmiertelność jest zdumiewające jedna osoba co kilka sekund, wszystkie związane z piciem skażonej wody. Odpowiednie metody leczenia i recyklingu wody filtr wody, zabijając bakterie i usuwanie kału mater odpowiedzialne za rozprzestrzeniania się choroby.

Zapobieganie odpadów

W Stanach gwarantowanej, przeciętny Amerykanin używa 80 do 100 litrów wody dziennie. Dobowe zapotrzebowanie na wodę wynosi około minimalna 13 galonów / osoba; poniżej tego, pojawiają się problemy zdrowotne. Wiele regionów Chin, Indii i krajów rozwijających się ma dostęp tylko do niewielkiej części wody Amerykanów za oczywiste. Recykling ogranicza ilość wody zmarnowany, ponieważ wykorzystuje się ponownie.

Produkcja rolna

W wielu miejscach woda jest odnawialnym źródłem energii: wody deszczowej ładuje warstwy wodonośnej. Jednakże, w wielu miejscach, pada mniejsza niż tempo, w którym stosuje się wodę. Na przykład, części zbiornik wód podziemnych Ogallala (jeden z największych zasobów wodnych w Stanach Zjednoczonych), zostały sporządzone w dół do punktu, gdzie jest obecnie ekonomicznie niewykonalne, aby go pompować. Jednak Ogallala Warstwa wodonośna ma kluczowe znaczenie (w przypadku gdy nie została zdziesiątkowana) do nawodnień rolniczych w całym jego obszarze 174 tysięcy kilometrów kwadratowych. Jego woda jest wykorzystywana do produkcji duży procent całej żywności na Ziemi. Tworzenie skutecznych środków recyklingu może spowolnić dalszy remis w dół z wielu warstw wodonośnych i zwiększyć prawdopodobieństwo kontynuacji produkcji roślinnej.

Ochrona ekosystemu

Po służy woda, ścieki wytwarzane zawiera wiele składników odżywczych, w tym zanieczyszczenia, bakterie i trucizn. Odpady ludzkie i produkty rolne, takie jak nawozy znaleźć drogę do oceanów i działać jako składniki odżywcze. Tezy składniki odżywcze żywności dla glonów się, często powodując "zakwity glonów." Po wyczerpaniu się składniki odżywcze, glony umierają i ulegają rozkładowi. Proces rozkładu powoduje wyczerpywanie tlenu; To z kolei powoduje, że ekosystemy do katastrofy. Masywne ryby zabija i korale wybielanie może spowodować, oraz wpływ kontynuuje się do łańcucha pokarmowego. Metody recyklingu filtr i oczyszczania ścieków przed powrotem do ekosystemu, zmniejszając w ten sposób szkodliwych skutków i ewentualnie zapobiegania katastrofom ekologicznym wielu spodziewanych.

Środowisko

Przedsiębiorcy z butelki na wodę

Przedsiębiorcy z butelki na wodę


Każdy wie, że picie dużej ilości wody prowadzi do poprawy zdrowia, lepszego napięcia skóry i bardziej młodzieńczy wygląd. Picie wody w miejsce cukru ładunkiem napojów bezalkoholowych mogą również pomóc ludziom rzucić niechcianych kilogramów. Z dzisiejszym zabieganym stylu życia, większość ludzi chce być w stanie pić wodę w ruchu i zachować go przy sobie cały czas. Dla tych, którzy piją w podróży, są trzy opcje: zakup wodę mineralną w butelkach jednorazowych, wypełniające wielokrotnego użytku butelka wody lub uzależnionych od fontanny do picia. Podczas picia fontanny nadal istnieją, nie są one wszechobecne i są często łamane lub niehigieniczne. Zakup wody butelkowanej jest nieco bardziej wygodne niż opierając się na fontanny, ale może to być kosztowne i butelki z tworzyw sztucznych, z których większość się wyrzucone, a nie z recyklingu, są szkodliwe dla środowiska. Najlepszym rozwiązaniem dla nawilżania w podróży wykorzystuje uzupełnialny butelkę wody.

Zdrowsze

Woda z kranu może być tak czyste jak woda kupić w sklepach. Jeśli jakość wody dotyczą wody wodociągowej może być uruchamiany przez filtr, na przykład Jako BRITA lub PUR, po czym wylewa się do wielokrotnego użycia butelki. Niektóre tworzywa sztuczne zawierają szkodliwe substancje chemiczne, które mogą wymywania do wody. Oprócz wody jest sama zdrowsze, wielokrotnego użytku BPA tworzyw sztucznych, aluminium lub stali nierdzewnej butelka wody eliminuje zagrożenie rakotwórcze w wodzie pitnej.

Przyjazny dla środowiska

Miliony plastikowych butelek i słoików są wyrzucane każdego roku. W rzeczywistości, plastikowe butelki są jednym z wiodących źródeł zanieczyszczeń na plaże. Korzystanie jeden wielokrotnego użytku butelka wody eliminuje setki lub nawet tysiące plastikowych butelek z wypełniania składowiska lub likwidacji na plażach.

Tani

Butelkowanej wody, nawet zakupionych w masie, jest drogie. W 2006 roku, szacuje się, że 100 miliardy dolarów wydano na butelkowanej wody tylko w Stanach Zjednoczonych. Koszt butelkowanej wody jest oparta na samej wodzie - co jest bardzo drogie - w plastikowych butelkach i opakowaniach. Napełnianie butelki wielokrotnego użytku z kranu lub nawet przefiltrowanej wody jest ułamek kosztów.

Wygoda

Oprócz dodatkowych wydatków, zakup wody butelkowanej jest niewygodne. Gdy zostanie zakupiony w masie, musi być transportowane z magazynu i prowadzi do domu. Zakup wody w locie wymaga zatrzymania w sklepie. Uzupełnianie butelkę wody jest tak proste jak znalezienie najbliższego kranu.

Cóż Woda i zęby

Cóż Woda i zęby


Większość amerykańskich domów uzyskać ich wody pitnej z wodociągów publicznych, ale jest wielu, którzy nadal korzystać oraz wody jako podstawowego źródła wody pitnej. Cóż woda zawiera minerały pochodzenia miejscowego, gdzie się znajduje, w tym siarki, żelaza, magnezu i miedzi, między innymi. Fluor jest składnikiem niezbędnym dla zdrowia zębów i jest częstym dodatkiem do publicznej wody pitnej. Większość dobrze woda zawiera pewną fluoru, ale niektóre zawiera zbyt wiele. Niewłaściwy poziom fluoru w studni może przyczynić się do problemów z zębami.

Historia

Fluor jest dodatek do wody US od ponad 60 lat. Zostało to zapisane jako przyczynę zmniejszenia o 20 procent do 40 procent w próchnicę. Zalecane ilości fluorku w dostawach wody wynosi od 0,7 do 1,2 miligrama na litr (mg / l).

Fluor Niedobór

Niektóre studnia jest fluorek niewystarczające. Testy wody może ustalić, jak dużych fluorku w wodzie w sposób naturalny. Pasty do zębów i płukanek zawierających fluor mogą pomóc nadrobić różnicę. Dzieci, które są szczególnie wrażliwe na niedostateczną fluoru, mogą brać suplementy, aby pomóc zwiększyć ich spożycie fluorek korzystnych poziomach.

Łagodny Nadmierne Fluor

Nadto fluorku w wodzie oraz, co wpływa nawet 4 procent próbą oraz wody jest zdefiniowana jako zawartość fluorku wody większej niż 2 mg / l, co może spowodować uszkodzenie zębów i mogą posiadać inne zagrożenia dla zdrowia. Dzieci w wieku 8 lat powinien być ostrożny pitnej oraz wody, która zawiera więcej niż 1,2 mg / l. Cóż woda zawierająca od 1,2 do 2 mg / l jest bezpieczne dla starszych dzieci i dorosłych.

Danger Zone

Woda z poziomu fluoru powyżej 2 mg / l, ale mniej niż 4 mg / l, nie powinny być źródłem wody pitnej dla dzieci w wieku do lat 8. To jest OK, dla starszych dzieci i osób dorosłych, ale może warto rozważyć inny źródło wody pitnej dla domowników. Fluorek poziomy ponad 4 mg / l nie są bezpieczne dla wszystkich, a wszyscy członkowie rodziny powinni korzystać z alternatywnych źródeł wody pitnej lub zainstalować urządzenie do usuwania fluorków.

Wpływ

Nadmiar poziomy fluoru powodują flu- szkliwa zębów, przy czym stopień uszkodzenia wzrasta wraz z ilością fluorku w wodzie. Emalia uszkodzenia fluorozy wynosi wszędzie od barwienia i plamienia zębów do istotnego odbarwienia i wżery szkliwa zębów, co może prowadzić do rozdrabniania i peeling. Według Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC) i Agencji Ochrony Środowiska, nadal długoterminowego narażenia na nadmierne ilości fluoru w wodzie pitnej może prowadzić do fluorozy kości. Warunek ten jest bolesny i może powodować osłabienie, tkliwość kości i złamania.

Nosa nawadniania słoną wodą

Nosa nawadniania słoną wodą


Kiedy twoje zatoki są gorące i zatłoczone, można spróbować wszystkiego, aby uzyskać ulgę. Na szczęście, jeden z najstarszych tradycyjnych rozwiązań do zatok i usunięcie bakterii, substancji drażniących i gruzu z nosa jest również jednym z najlepszych. Wykonywanie nosa nawadniania słoną wodą jest leczenie dolegliwości ze strony zatok na setki lat w Indiach, i można łatwo dostosować procedury do wykorzystania w swoim własnym domu.

Instrukcje

1 Rozpuścić 1/8 do 1/2 łyżeczki czystego, uniodized soli kuchennej na 8 uncji ciepłej wody w małej misce. Woda powinna być o tej samej temperaturze jak temperatura ciała, czy blisko 98 stopni Celsjusza. Wymieszać dokładnie.

2 Użyj czystego żarówki strzykawkę do sporządzania niektórych z roztworu soli, aby wypełnić żarówkę.

3 Pochyl głowę do przodu i pochylić się tak daleko, jak można nad umywalką. Warto również umieścić ręcznik na ramiona w celu ochrony odzieży od wszelkich bezpańskich krople, które mogą dostać się na mokro.

4 Umieścić końcówkę strzykawki w nos, przesuwając go w około 1/4 cala, lub o szerokości palca. Przechylić strzykawkę tak, aby otwór był skierowany w górę w kierunku ucha, na tej samej stronie, co nozdrza jesteś płukania.

5 Ściśnij żarówki powoli zwolnić roztworu soli. Poczujesz to wpisz nosowych i spuścić do zatok. Niektóre rozwiązania powinny pochodzić z nozdrza z żarówką w środku, a niektóre z nich mogą podróżować przez zatok i wyjdzie drugą dziurkę lub usta.

6 Powtórz ten proces jeszcze raz na tej samej nozdrza, a następnie zmienić strony. Należy przepłukać dwukrotnie z każdej strony, w sumie czterech wypiekami.