adcov.com

czy z migreną mogę jechać na pogotowie

Kiedy jechać na pogotowie na migrenę?

Wspólne badanie Narodowej Fundacji ból głowy i Towarzystwa Opieki Pilne Ameryki wskazuje, że są zazwyczaj lepiej iść do centrum Urgent Care lub kontaktując się z lekarzem, niż dzieje się na pogotowie do migreny, ale istnieje kilka znaki niebezpieczeństwo które uzasadniają leczenie doraźne.

Migrena czy nie?

Migrenowy ból głowy zazwyczaj składa się z pulsującym lub pulsującym bólu po jednej stronie głowy, wraz światło i dobrej czułości i nudności według Narodowa Fundacja głowy. Jeden na pięciu chorych doświadczyć aury przed samym bólem głowy, z objawami takimi jak zaburzenia widzenia, dziwnych zapachów i mrowienie twarzy lub ramion. Bardziej niepokojące objawy aury to upośledzenie poznawcze i trudności z mówieniem.

Jeśli już zdiagnozowano migreny, i udać się do izby przyjęć lub pilnej opieki obiektu, pojawi się pytanie, jaki jest twój plan leczenia jest i czy po niej. Czy nie, i to nie udało, albo nie, odpowiedzieć szczerze otrzymywać skuteczne leczenie.

Opcje

Według Krajowej Fundacji ból głowy, należy przejść bezpośrednio do najbliższej izby przyjęć, jeżeli:
? Masz silny ból głowy po jednej stronie głowy, że przyszedł na szybko i obejmuje objawy neurologiczne, takie jak drętwienie, osłabienie lub objawów takich jak oczu opadających powiek.
? Masz intensywny ból głowy dołączonej na po urazie głowy lub uraz.
? Występują trudności w oddychaniu.

Należy odwiedzić centrum pilnej pomocy, jeśli:
? Twój ustalonego planu leczenia nie przewiduje ulgę.
? Twój ból głowy trwa już od 72 godzin.
? Ból jest gorszy niż jakikolwiek inny migreny kiedykolwiek miałem.
? Twój ból głowy towarzyszy nowych objawów.

Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli:
? Nie możesz lub nie chcesz stosować się do zalecanej plan leczenia migreny.
? Migreny są coraz gorsze, czy już stopniowo zamiast nagle.
? Trzeba było iść na pogotowie lub pilnej opieki placówki.

Koszt

Ważne jest również, aby pamiętać, że koszty danego leczenia wzrasta, gdy znajduje się w szybszym tempie urządzenia. Leczenie w izbie przyjęć jest bardzo drogie, a jednocześnie nie można odmówić leczenia, ceną mogą powodować ból głowy własnych. Wizyta w zakładzie opieki pilny jest zazwyczaj droższe niż wizytę u lekarza (w zależności od zakresu ochrony zdrowia), ale znacznie tańsze niż wizyta w izbie, a często powodują szybsze leczenie. Łączenie się z lekarzem w celu uzyskania porady lub powołania krótkim wyprzedzeniem jest często najbardziej opłacalny wybór, jeśli jest ona dostępna.

Jak leczyć Cat Bites i Kiedy jechać na pogotowie

Jak leczyć Cat Bites i Kiedy jechać na pogotowie


Około 80 procent kotów ukąszenia mogą powodować zakażenia, zgodnie z Louisiana State University School Weterynarii. Wysokie tempo infekcji ponieważ kombinacji naturalnej zawartości bakterii kociego śliny oraz trudność czyszczenia ran po ugryzieniach prawidłowo. Na ogół można leczyć w domu, kot gryzie, jeśli jednak podjąć natychmiastowe działania. Mimo to, należy wiedzieć, kiedy odwiedzić pogotowie bite kota, ponieważ mogą one doprowadzić do trwałego uszkodzenia stawów, jeśli infekcja trafia do kości.

Instrukcje

1 Wash kot gryzie z antybakteryjnym mydłem i ciepłą wodą natychmiast po występuje zgryz. Szorować powierzchnię od dwóch do trzech minut i spłukać go pod ciepłą bieżącą wodą, przez kolejne dwie minuty. To może spowodować ból w głębokich ukąszenia, ale ważne jest to, aby walczyć, aby zapewnić przez tyle bakterii przemywa się, jak to możliwe.

2 Przetrzyj obszar ukąszenia z antyseptyczne wytrzeć do rozłożenia resztek bakterie pozostawione na powierzchni skóry.

3 Przykryć kęs z antybiotykiem maści i umieścić bandaż nad nim.

4 Sprawdź na ukąszenia po 10 do 12 godzin. Jeśli zaczerwienienie, obrzęk lub ból jest nadal obecny, wizyta na pogotowie jest w porządku.

Czy mimo to mogę zajść w ciążę o wysokim poziomie FSH?

Jeśli pacjent został poinformowany przez lekarza o płodności, że poziom FSH są wysokie, możesz zdobyć poczucie, że nie jest to dobra wiadomość. Niestety, to prawda: jeśli masz wysoki poziom FSH, prawdopodobieństwo poczęcia dziecka swoje własne jaja jest niski. Duża ilość FSH wskazuje, że rezerwy jajnikowej - liczba jaj pozostawionych jajników - jest niski, i że twoje pozostałe jajka są złej jakości. Jednak pomimo niskich kursów, niektóre kobiety z wysokim poziomem FSH są w stanie zajść w ciążę.

Co to jest FSH?

W ciągu pierwszych kilku dni od cyklu menstruacyjnego, przysadka mózgowa (niewielki obszar w mózgu) uwalnia hormon zwany hormon folikulotropowy (FSH). Hormon ten stymuluje jajniki do dojrzewania komórki jajowej. Gdy jajko zostało wybrane i proces dojrzewania rozpoczął, jajniki wysłać do innego hormonu przysadki mózgowej, aby zatrzymać zwalniając FSH. Gdy rezerwa jajników kobiety jest niski, jajniki często nie reagują na FSH. Przysadka mózgowa to zwiększa swoją produkcję FSH, mając nadzieję pobudzić dojrzewanie. To dlatego niektóre kobiety, zwłaszcza te w wieku ponad 38 lat, mają wysoki poziom FSH.

Test FSH rezerwatu jajnika

Możesz mieć swój poziom FSH (a tym samym swój jajników poziom rezerw) oceniony przez prostego badania krwi. Generalnie, lekarz będzie można zrobić test na drugim lub trzecim dniu cyklu miesiączkowego, aby określić, jaki poziom Twój FSH jest w tym dniu. Stężenie FSH będzie następnie porównuje się z liczbą odniesienia. Ogólnie rzecz biorąc, kobiety z poziomu FSH z dnia 9 uważa się za normalne rezerwy jajników, tych z poziomu 9 do 25 Uważa się, że rezerwy borderline, a ktoś zabicie ponad 25 jest uważany za słabą rezerwę. Jednak różnią się od numerów podstawowe laboratorium do laboratorium, więc należy potwierdzić odpowiednie poziomy bazowe FSH w laboratorium, gdzie badanie przeprowadzono. Należy również pamiętać, że podczas gdy FSH może zmienić numery od testu do testu, jest to generalnie, że rezerwy jajnikowej jest tylko tak dobry, jak twój najgorszy wynik.

FSH i technologia wspomaganego rozrodu

Jeśli okaże się, że wysokie poziomy FSH, w zależności od wieku i innych warunków reprodukcyjnych, lekarz może chcesz rozpocząć się na agresywnych metod leczenia bezpłodności, tak szybko jak to możliwe. Jednak nawet agresywne leczenie niepłodności nie pomoże najwięcej kobiet z wysokim poziomem FSH ciążę. To dlatego, że kluczowym składnikiem większości rozwiniętych leczenia bezpłodności wykorzystuje zwiększoną ilość FSH do stymulowania dojrzewania jaj. Jak kobiety z wysokim poziomem FSH już nadmiar FSH w ich systemie, dodając zwykle nie pomaga, chociaż w kilku przypadkach, że można. Ponadto, kobiety z wysokim poziomem FSH, które nie mieszczą się w ciąży często poronienia, ponieważ ich jaja były złej jakości. Większość kobiet z wysokim poziomem FSH miał powodzenie wspomaganego rozrodu, jeśli używać jaj darczyńców.

Terapie alternatywne i FSH

Chociaż nie ma oficjalnych badań pokazujące, że FSH można obniżyć dzięki terapii alternatywnych, takich jak zmiany w diecie lub akupunktury, jest znaczna niepotwierdzone dowody, które sugerują, że takie terapie mogą zrobić różnicę. Dr Randine Lewis Krajowego Stowarzyszenia niepłodności (RESOLVE), uważa, że ​​kobiety mogą obniżyć FSH i poprawy ich jakości poprzez surowe jajko zmian w diecie i szczególnego rodzaju system akupunktury (patrz, na przykład, rozwiąż link do zasobów).

Grupy Wsparcia

Jeśli masz wysoki poziom FSH i chce zajść w ciążę z własnych jaj, dołącz do społeczności online support na bieżąco z najnowszych metod leczenia i porozmawiać z innymi stojących mniejsze zdjecie Podobne przeszkody. Zobacz poniżej Zasoby dla odpowiednich linków.

Chorób, które mogą powodować migreny

Chorób, które mogą powodować migreny


Zgodnie z Mayo Clinic, siedemnaście procent kobiet i sześć procent mężczyzn doświadczenie migreny. Migreny może trwać od czterech do siedemdziesiąt dwa godzin powodując nudności, wymioty i ciężką nadwrażliwość na światło i hałas. Migreny mogą być wywołane przez żywność, zmiany hormonalne, stres, leki, lub istniejącej choroby. Jest to trudne do leczenia pacjentów z współistniejącymi warunkach, ponieważ niektóre leki mogą wywoływać objawy innych warunkach. Ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem na temat wszystkich chorób, więc leczenie może być skuteczne.

Znaczenie

Padaczka jest warunkiem, który powoduje skurcze mięśniowe po grupy komórek nerwowych w mózgu wyładowania w tym samym czasie. Osoby z padaczką są bardziej skłonni mieć migreny niż osoby bez tej choroby. Obie migreny i udział padaczka wspólne cechy nadpobudliwości w mózgu i układu nerwowego. Migreny i padaczka udostępnić również wspólne zaburzenia serotoniny, który przekazuje sygnały nerwowe. Jasne światło i hałas może wywołać napad padaczkowy oraz migreny. Leki muszą pracować dla obu warunkach lub leki wyruszy drugi warunek. Divalproex (Depakote) jest lekiem, który pomaga padaczki i migreny.

Efekty

Inną chorobą połączony migreny jest zjawiskiem Raynauda, ​​który jest spastyczne stan wpływa małych naczyń krwionośnych w palców i dłoni. Zimno, stres i sytuacje emocjonalne powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, odcinając obieg. Migreny są bardziej powszechne u osób z choroba Raynauda. Badania wskazują na bezpośredni związek między migrenami i objaw Raynauda, ​​ponieważ osoby cierpiące na migreny mają większą wrażliwość na zmiany, czy fizycznych lub emocjonalnych. Leki na migrenę mogą nasilać objaw Raynauda przynosząc na ataki. Biofeedback jest skuteczny u pacjentów, którzy muszą nauczyć się rozpoznawać sygnały w ich ciała i unikać sytuacji, które wprowadzają w obu warunkach.

Teorie / Spekulacje

Nie może być związek między ludzi z depresją i migrenami. Według psychologii Dzisiaj ludzie z depresją są bardziej narażone na migreny. Prawdą jest również to, że osoby cierpiące na migrenę są bardziej narażone na depresję. Migreny są również często u osób cierpiących z powodu choroby afektywnej dwubiegunowej. Badania wykazują związek między serotoniny, depresja, i migreny.

Rodzaje

Cukrzyca, choroba serca, choroba drażliwego jelita grubego, choroba Crohna i reumatoidalne zapalenie stawów są wszystkie choroby związane z migreny. Ze względu na te choroby są wspólne, może być przypadek, że pacjent ma jedno i drugie. Badania pokazują jednak, że choroby te mogą przynieść na migreny.

Ostrzeżenie

Ponieważ badania są niejednoznaczne, trudno jest powiedzieć, czy choroba bezpośrednio powoduje migreny. Niektóre choroby są powszechne, a zatem człowiek może mieć chorobę i migrenowe bóle głowy bez związku. Głównym problemem dla lekarzy jest leczenie choroby i migreny. Na przykład, osoby z chorobami serca nie może wziąć większość leków na migrenę, a niektóre leki mogą przynieść na migrenę.

Migrena i Sinus Relief

Migrenowe bóle głowy i zatok są często mylone ze sobą. Jednakże, te dwa dolegliwości wynikają z różnych źródeł. Niektóre leczenia może być stosowane do obydwu typów bólu głowy, lecz niektóre leki i środki zapobiegawcze różnić, w zależności od tego, czy jest migrena lub ból zatoki podobne.

Sinus Ból głowy

Bóle zatok mogą obejmować objawy: gorączka, tkliwość i obrzęk twarzy, ból gardła i ogólne poczucie zmęczenia. Ten typ bólu głowy spowodowany przez zimno lub grypa i alergie, z których wszystkie powodują nosa do spęcznieniu i stały się tłoczne. Leczyć ból głowy zatokowy leków przeciwhistaminowych takich jak Claritin lub Benadryl i spraye Decongestant lub kartach doustnych. Odwiedzić lekarza, jeśli masz częste bóle zatok. Lekarz może przepisać steryd do nosa, jeśli objawy nie ustępują i można sprawdzić na bardziej poważnych problemów, które wymagają dalszej diagnostyki. Bóle zatok walki ze zmianami w stylu życia, takich jak przy użyciu nawilżacza, przy użyciu spray do nosa soli dziennie i wykonywania rolek szyi i rozciąga się do zwiększenia obiegu. Dodaj do swojej diety suplementy z bromelaina i Quercetin lub probiotyków. Eukaliptus, Sinupret, Diabelski Pazur i Kora wierzby są zioła, które zostały znalezione w celu odciążenia zatokowego. Leczenie homeopatyczne, chiropraktyka i akupunktury oferują alternatywną ulgę, jak również.

Migrenowy ból głowy

Migrenowy ból głowy ma objawy nudności, nadwrażliwość na światło, hałas i ruch, wrażenie pulsowania w głowie i zmęczenie. Migrenowe bóle wynikające z powiększonymi naczyń krwionośnych w głowicy, które mają wpływ na otaczające nerwy. Nerwy wyrzucania substancji chemicznych, które powodują dalsze stany zapalne, co z kolei powoduje ból i uwalnianie kilku chemicznych. Zatem migrenowe bóle głowy są trudne do zwalczania. Bóle migrenowe są często reakcji stresu dla ciała i są związane z powodu bólów głowy. Niektóre z najłatwiejszych współpracowników pomocowe są sen, lód lub gorące okłady, bez recepty, takich jak Advil lub Tylenol, a w niektórych przypadkach spożywania kofeiny. Pamiętaj, aby udać się do lekarza, jeśli objawy nie ustępują. Lekarz może przepisać leki sporyszu lub tryptanu które działają przez zwężenie naczyń krwionośnych. Akupunktura jest alternatywą leczenia migreny.

Porady

Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli podstawowe doradcy ulgi nie działają lub ból głowy pojawia się regularnie, bo to może być wynikiem poważnego problemu zdrowotnego. Przeczytaj wszystkie instrukcje i etykiety ostrzegawcze przed przyjmowaniem na leki dostępne bez recepty lub innych środków zaradczych. Zapobieganie jest kluczem do walki z bólem głowy; zdrowe odżywianie, wystarczająco dużo snu i ćwiczenia i dbanie o swoje samopoczucie psychiczne jest konieczne, aby zmniejszyć skutki migreny i bóle zatok.

Migrena Detox

Migrena Detox


Mayo Clinic określa migreny jako "przewlekłe bóle głowy, które mogą powodować znaczne ból przez wiele godzin lub nawet dni." Jeśli cierpisz na migreny, masz świadomość, że ten ból może być wyniszczające. Wiele migreny są tak poważne, że poszkodowany nie może normalnie funkcjonować, a większość spróbować znaleźć ciemne, ciche miejsce do odzyskania.

Czy mam migrenę?

Mayo Clinic wyjaśnia, że ​​migrena może być "poprzedza lub towarzyszy sensoryczne objawów ostrzegawczych lub znaków (aury), takich jak błyski światła, martwym lub mrowienie w rękach lub nogach. Migrena często towarzyszą nudności, wymioty i ekstremalna wrażliwość na światło i dźwięk ".

Mieć świadomość, że ciężki ból głowy niekoniecznie jest migrena, i może być w związku z innego problemu, takiego jak zapalenie zatok lub innego, ewentualnie bardziej niebezpieczny przyczyny. Jeśli występują poważne bóle głowy i nie wcześniej zdiagnozowano migreny, skontaktuj się z lekarzem.

Unikać Migrena wyzwalaczy Gdy Możliwe

Istnieje ugruntowane zachowania lub pokarmy, które powodują migreny. Pokarmy zawierają czekolady, czerwonego wina (konkretnie siarczyny), zawierają one w wieku sery, soja, MSG i orzechy. Częstym problemem zachowania może wywoływać migreny, że jest brak snu lub zakłócenie lub nagła zmiana w cyklu snu. Zmiany atmosferyczne, takie jak nagła zmiana wzorców pogodowych --- deszczowe jeden dzień, wietrzne i suche obok --- może również powodować migreny. Migreny u kobiet może być również spowodowane zmianami hormonalnymi.

Detox?

Zmiana co jesz może pomóc uniknąć migreny wywołanej żywności. Zacznij od usunięcia żywności wymienionych powyżej. Dokładniejsze detox wymagają, aby usunąć z diety wszystko oprócz owoców, warzyw, oliwy z oliwek i przypraw do kilku dni do tygodnia. Niestety, jak ciało oczyszczające, uwolnione toksyny mogą wywoływać bez migreny. Powoli dodać z powrotem jeden jedzenie dzień i zobaczyć, jak twoje ciało reaguje na każdym dodaniu. Rozpocznij dodając całej żywności, takich jak produkty pełnoziarniste, jajka czy kurczaka. Unikać przetworzonej żywności, dopóki nie zostanie określony pokarm wyzwalania.

Kofeina

Kofeina jest stosowany w wielu metod leczenia migreny, ale wycofanie kofeiny może powodować bóle głowy. Jeśli spożywać kofeiny, utrzymać zużycie zgodne uniknąć wypłaty. Jeśli możesz, wyeliminować go z diety i używać go tylko --- lub leki, które zawierają go --- gdy zalecane przez lekarza.

Pogotowie Płatność Zasady w Pensylwanii Medicare

Pogotowie Płatność Zasady w Pensylwanii Medicare


Odcinek Medicare, że płaci za ambulatoryjnych znajduje w części B: Korzyści. Medicare pokrywa tylko ograniczone usługi pogotowia ratunkowego, co oznacza, że ​​Medicare płaci tylko wtedy, gdy transport w "innego pojazdu będzie stanowić zagrożenie dla zdrowia." Rozszyfrowanie zasady płatności karetka Pensylwania dla Medicare może być mylące, ponieważ wszystkie żargon prawny stosowany.

Pojazdów i załóg Regulamin

Każdy pojazd używany jako karetki pogotowia muszą być zaprojektowane i wyposażone w odpowiedzi na wezwanie pomocy medycznej. Jeśli korzystasz z pojazdu, takich jak transportu wózek van, musi być oznaczone jako takie i według tych samych zasad.

Każdy pojazd musi być zgodne z prawem stanowym i lokalnym, a także posiadać ważne prawo jako awaryjnego pojazdu transportu medycznego.

Nagie minimalne wymagania to nosze, pościel, awaryjnego wyposażenia medycznego, narzędzi tlenu, światła i syreny ostrzegawcze i radiotelefon głosową lub telefon bezprzewodowy. Jeśli te nie są spełnione minima, Medicare nie zaprzeczy usługi i płatności.

Lokalizacja

Medicare pomoże tylko zapłacić za najbliższego zakładu, które mogą zapewnić poziom ochrony wymagany przez pacjenta. Jeśli pacjent wybiera siłownia dalej, płatność zostanie w oparciu o ile by to kosztowało, aby udać się do najbliższej placówki.

Oznacza to, że jeśli obiekt nie jest najbliżej pierwszy wybór, ale jest na poziomie opieki potrzebne, Medicare będzie pobierać opłaty za każdy kilometr odpowiednio napędzany aby przejść do preferowanej placówki.

Generalnie, Medicare nie płaci za transport karetką do gabinetu lekarza.

Pogotowie powietrza

Ambulanse powietrzne, znany również jako ambulanse śmigłowców, są zatwierdzane tylko w najcięższych sytuacjach. Będziesz odpowiedzialny za różnica, czy karetka grunty mogły być wykorzystywane bez poważnego zagrożenia dla swojego życia i / lub zdrowia.

Śmierć

Medicare nie płaci, jeśli pacjent jest zgon, zanim karetka jest tzw.

Jeśli pacjent jest uznany za zmarłego po pogotowie nazywa i przed lub po pogotowie przybywa, Medicare będą płacić za podstawowe wsparcie życia bez przebieg fakturowania.

Jeśli pacjent jest uznany za zmarłego po załadowaniu do karetki, Medicare z przepisami, niezależnie od tego, czy informacje zostały podane w trakcie lub po transporcie, będzie płacić tak, jakby pacjent nie umarł. Właściwego "dead on arrival" (DOA) Ogłoszenie musi być wykonane przez osobę upoważnioną zgodnie z prawem państwa.

Ceny bazowe

Medicare płaci stawkę bazową dla transportu, który obejmuje dostaw i usług świadczonych. Oddzielna opłata jest dla przebiegu.

Płatność z kieszeni

Będziesz odpowiedzialny płacić 20 procent wszelkich Medicare zatwierdzonych kwot naliczonych.

Musisz także zapłacić roczną odliczeniu, od roku 2010, od 155 dolarów w celu pokrycia pogotowie ratunkowe i dostaw przed Medicare zacznie wypłacać.

Ważne informacje

Rzeczywiste kwoty należy zapłacić mogą być wyższe, jeśli lekarz, służby zdrowia lub dostawcą medycznych nie akceptuje ambulatoryjną zadanie. Skontaktuj się z dostawcą Medicare, aby zobaczyć czy jest to przypadek.

Czym jest migrena optyczna?Migrenowy ból głowy jest intensywnie bolesne ból głowy spowodowany zapaleniem tętnicy skroniowej. Nerwy, które otaczają tętnicę są rozciągnięte przez obrzęk, który powoduje, że wydzielają związki chemiczne, które powodują ból, podrażnienie i dalsze obrzęk tętnicy. Migreny optyczne są unikalny rodzaj migreny, które wpływa na wizję.

Przyczyna

Obrzęk naczyń krwionośnych mózgu, które wynika z chemiczne uwalniane w trakcie rozpoczęcia procesu migreny wpływ na przepływ krwi w różnych obszarach mózgu. Gdy przepływ krwi w korze wzrokowej lub płata potylicznego, wpływa, osobnik może przeżyć migreny optycznego.

Objawy

Mogą wystąpić symptomy migreny optycznego lub bez bólu głowy i może być podobny do aurą doświadczonego przed ból głowy migrenowy. Jasne plamy, linie zygzakowate i migające światła są wszystkie potencjalne symptomy migreny optycznego. Może również wystąpić martwych punktów, a może nawet zamknąć całe pole jednostki widzenia.

Zabiegi medyczne

Niesteroidowe leki przeciwzapalne, określane również jako NLPZ, powszechnie stosowane w leczeniu bólu migrenowego niewielki. Niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen i naproksen, może być skuteczne, lecz nie mogą być stosowane przez długi okres czasu ze względu na ich skutki uboczne. Kombinacje aspiryna, kofeina i paracetamol są sprzedawane jako leki over-the-counter, migreny, a także może złagodzić umiarkowany ból. Ciężkie i przewlekłe migreny, jednak są często traktowane z tryptanów. Tryptany są leki, które kurczą się naczynia krwionośne, które usuwa przyczynę migreny.

Alternatywne metody leczenia

Istnieje wiele alternatywnych metod leczenia dla ludzi, którzy mają migreny optycznych. Oprócz leków, optyczne cierpiących na migrenę mogą znaleźć ulgę poprzez unikanie światła i odpoczynku cicho. Akupunktura i fizjoterapia są oba okazały się mieć zastosowanie w łagodzeniu migreny optycznych w niektórych ludzi. Lawenda jest ziołowy, które stosuje się również do leczenia migreny optycznych z pewnym powodzeniem.

Wyzwalacze

Migreny optyczne mogą być wprawiane w ruch przez praktycznie wszystko, w zależności od osoby. Osób cierpiących na migreny może określić wyzwalacze, które odnoszą się do nich poprzez prowadzenie dziennika. To może pomóc im zrozumieć, jakie działania, żywności lub nawyki snu może przyczynić się do wystąpienia objawów. Spust na migreny wspólne optyczne jest stymulacja wzrokowa, takie jak migające światła i ekranów komputerowych.

Migrena Medycyna Side Effects

Leki na migrenę są na receptę i bez recepty leki ukierunkowane na leczeniu przykrych objawów migrenowy ból głowy. Leki przeciw migrenie mogą być stosowane w leczeniu i wyeliminować objawy bólu głowy migrenowy lub zapobiec występowaniu symptomów.

Objawy migreny

Wiele osób, które cierpią objawy migreny doświadczenie związane przed bólem głowy migrena faktycznie zaczyna. Takie objawy to nudności, zawroty głowy, wymioty, nadwrażliwość na światło i dźwięk, pulsujący w małym obszarze głowy i objawów, że wiele opisać jako uczucie drętwienia wokół zatok, które powodują zaburzenia widzenia i rozmazania. Niektórzy chorzy nie doznają żadnych objawów, ale natychmiast zacznie doświadczać wszystkie bolesne objawy migrenowy ból głowy na raz.

Leki na migrenę

Istnieje wiele leków na receptę dla migreny bóle głowy i kilka leków bez recepty. Tylenol, Excedrin i Advil oferują własne marki bez recepty leki na migrenę mają na celu pomóc w obecnych objawów migreny ból głowy. Istnieje receptę dawki wytrzymałości acetaminofenu, kofeiny i ibuprofens do stosowania w leczeniu migreny, jak również. Leki na receptę dla migreny obejmują takie leki markowe jak Imitrex, Treximet, Topamax, Maxalt i Relpax między innymi.

Recepta Migrena Medycyna Side Effects

Nudności, rozstrój żołądka, wrzody żołądka i są częste działania niepożądane leków na receptę migreny. Inne skutki uboczne leków na receptę migreny, które powinny być natychmiast zgłaszane do opieki zdrowotnej dostawcą obejmuje: mrowienie lub zdrętwienie twarzy, zawroty głowy i problemy z chodzeniem, skrajne wyczerpanie, nieregularne lub szybkie bicie serca, uczucie ciężkości lub ciśnienia w klatce piersiowej i napady, Wśród innych działań niepożądanych. Te działania niepożądane są wspólne dla wszystkich leków na receptę migreny.

Migrena bez recepty Medycyna Side Effects

Najczęstsze skutki uboczne leków bez recepty migreny, które nie muszą być zgłaszane, jeśli nie utrzymują się lub stają się gorsze są kontynuacją ból głowy, nudności, wymioty, biegunka, oddawanie moczu niepokoi i problemy ze snem. Skutki uboczne leków bez recepty, które powinny być na migrenę zgłaszane do lekarza jak najszybciej, to problemy z oddychaniem, ból i kłopoty z przełykaniem, zmęczenie, gorączka, wysypki skórne, przebarwienia oczu i ból gardła.

Rozważania

Zarówno na receptę i bez recepty, leki przeciwmigrenowe mieć możliwość wystąpienia niekorzystnych działań niepożądanych, jeżeli są stosowane w połączeniu z określonymi innymi lekami. Konsultacji z lekarzem o swoich lekach i możliwych interakcji z lekami na migrenę wcześniej może pomóc znaleźć szybszą ulgę, gdy zaczyna ból głowy migrena.

Jakie są przyczyny Sinus Migrena?

Bóle zatok i migreny są często mylone ze względu na podobne objawy ciśnieniem twarzy i intensywnego pulsowania w głowicy, która jest często zlokalizowane na jednej stronie. Błędnej diagnozy obu warunkach zwykle powoduje migreny są traktowane jako bóle zatok.

Znaczenie

Bóle zatok nosa są spowodowane przez zatory wynikające z alergii lub wirusa zatkania zatok, podczas migreny są wyzwalane przez emocjonalne, zaburzenia równowagi hormonalnej, wrażliwości chemicznych i mutacje genów dziedzicznych.

Funkcja

Infekcje zatok, które powodują bóle głowy wynikające z zapalenia i ciśnienia z powodu nadmiaru płynów. Migreny fizycznie wynikają z obrzęku wskutek rozszerzania naczyń krwionośnych, schorzeń neurologicznych lub podwichnięcia kręgów.

Identyfikacja

Bóle zatok towarzyszy katar, wydzielina, zapalenie ucha i zatory, a migreny produkować objawy aury, powodując lekkie i wrażliwość na dźwięki, nudności, wymioty, zawroty głowy, dezorientację i chwilowy paraliż.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Zatokowe bóle głowy reaguje na antybiotyki i leki przeciwhistaminowe w ciągu 24 do 48 godzin, w przeciwieństwie do migreny, które występują cyklicznie w całym życiu człowieka, wymagając beta-blokery, leki przeciwdepresyjne, terapii hormonalnej i leków przeciwzapalnych.

Nieporozumień

Mylące, "Sinus migrena" mogły być błędnie użył do opisania podwójny warunek, bóle zatok i migrena, potencjalnie spowodowane przez przypadkowego bólu, miesiączki, brak snu i stres podczas infekcji zatok.

Znaki i objawy okulistyczne Migrena

Znaki i objawy okulistyczne Migrena


Okulistyczne migreny są często określane jako "migreny oko" i to dość powszechne zjawisko. Odróżnić od regularnych migreny przez akompaniamencie zaburzenia widzenia, tego typu migreny są często bezbolesne. Najczęściej występuje u młodych mężczyzn, uznając objawy i oznaki na migreny ocznej mogą pomóc i twój okulista odkryć potencjalne problemy z wizją.

Miejsca wizualne

Zaburzenia widzenia są najczęstszym objawem migreny ocznej. Zaburzenia te wahają się od czarnych plam w całej swojej linii wzroku do zig-zagging linie w Twoich oczach. Możesz również zobaczyć jasne, migające światła w martwym punkcie, który może następnie rozwijać i przenieść do centralnego pola widzenia. Może również wystąpić podwójne widzenie. Te zaburzenia widzenia są znakiem rozpoznawczym większości oczu, migreny i są stosowane do diagnozowania tych odmian ból głowy.

Częściowa ślepota

Innym objawem migreny ocznej jest częściowa ślepota. Generalnie jest to ograniczone do jednego oka i może składać się z martwym, zwiększonego całkowitego rozmycia lub czasowej utraty wzroku.

Ból głowy

Ból głowy ból jest rzeczywiście znacznie mniej częstym objawem migreny ocznej, choć ma wpływ niektórych chorych. Jednak ból głowy w okulistycznych migreny koncentruje się na okolice oczu i zazwyczaj ustępuje po leżenia w ciemnym pomieszczeniu przez 10 do 40 minut. Należy zauważyć, że część głowy migrenowy tego typu zazwyczaj rozpoczyna się po przerwaniu wizyjnego.

Zawroty głowy / zawroty głowy

Ekstremalne okulistyczne migreny może powodować zawroty głowy i zawroty głowy u niektórych chorych. Podczas gdy większość okulistyczne migreny rozwiązać się z małym lub żadnym interwencji medycznej, obecność więcej objawów takich jak ekstremalne zawroty głowy, zawroty głowy i nudności może dyktować potrzebę widzieć okulisty.

Ostrzeżenie

Okulistyczne cierpiących na migrenę mogą rozważyć powstrzymanie się od prowadzenia pojazdów - lub jakąkolwiek działalność, która opiera się na wzroku - w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów na migreny ocznej.

Migrena i choroba Meniere'a

Migrena i choroba Meniere'a


W 1861 roku, zaburzenia ucha wewnętrznego, co powoduje zawroty głowy, szum w uszach, ucha i wahania ciśnienia utraty słuchu, został opisany przez francuskiego lekarza Prospera Meniere'a. Stan ten jest obecnie znany jako choroba Meniere'a.

Identyfikacja

Chorobę Meniere'a przyczyną jest znany i nie ma ostateczny testu, w którym do diagnozowania Meniere'a. Pacjenci z Raport Meniere'a doświadcza nudności i wymioty, ale najczęściej jako konsekwencja zawroty głowy objawem. Niektóre raport zapomnienie lub utrata pamięci, dezorientacja lub dezorientacja. Choroba Meniere'a składa się z objawów epizodycznych, co oznacza, pacjenci będą doświadczać epizodów, kiedy objawy nasilają się, a czasy, kiedy nie ma żadnych objawów w ogóle. Ataki Meniere'a są uważane za silne odcinki.

Objawy

Zwykle atakują Meniere'a jest poprzedzone pełności w uchu. Zmiany szumy uszne (dzwonienie w uszach) lub wahania w rozprawie mogą być również doświadczenie tuż przed atakiem. Odcinek woli Meniere'a zazwyczaj zawierają poważne zawroty głowy, utrata równowagi, nudności i / lub wymioty.

Migreny

Migreny są okresowe ataki na jednej lub obu stronach głowicy, czasem towarzyszą nudności, wymioty, nadwrażliwość na światło, czułość dźwięku, zaburzenia widzenia i inne objawy. Migrena nie zawsze są umiejscowione bóle głowy i może być lub może nie być poprzedzone aury.

Objawy migreny

Migrena mogą obejmować objawy umiarkowanego do silnego bólu głowy pulsujący, który najbardziej powszechnie spotykane na jednej stronie głowy. Ból jest zwykle usytuowany w pobliżu oku chorym na głowicy i może pogarszać się z aktywnością fizyczną. Migreny mogą powodować wrażliwość na światło i dźwięk, a może powodować wyniszczające ból który wpływa codziennych czynności. Nie ma lekarstwa na migreny, ale zabiegi są dostępne.

Połączenie Meniere'a i migrena

Prawie 13 procent dorosłej populacji Stanów Zjednoczonych cierpi na migreny, z największą częstością występowania u kobiet w wieku rozrodczym. Migreny są często błędnie przez chorych jak bóle zatok, a tym samym nie jest leczone.

Według Reploeg, Goebel i Radke, "W małym badaniu osób z chorobą Meniere'a, występowanie migreny było o 50 procent, w porównaniu z postacią około 25 procent w populacji nie-Meniere'a."

Jak się dowiedzieć, czy infekcja bakteryjna jest zaraźliwy

Jak się dowiedzieć, czy infekcja bakteryjna jest zaraźliwy


Bakterie to jednokomórkowe organizmy, które dążą w całym naszym środowisku. Wiele z nich jest jako, na przykład te, które pomagają oczyszczania ścieków i które są używane w produkcji chemikaliów, takich jak antybiotyki, przy pomocy których je kontrolować. Bakterie są obecne w drożdżach używamy do chleba i jogurt, którego używamy, aby pomóc naszym przewody pokarmowe działać lepiej. Mniej niż jeden procent bakterii są zakaźne, ale mogą one powodować problemy, gdy atakują systemy naszego ciała ", a nasze systemy zacząć produkować przeciwciała do walki z nimi. Żywych bakterii przez podział komórek i jest szybkość i charakter procesu, jak również system, który jest zakażony pomocą określa, czy infekcja bakteryjna mogą być przekazywane z jednej osoby na drugą.

Instrukcje

1 Sprawdź, w jaki sposób rozpoczyna się infekcja. Niektóre infekcje bakteryjne, takie jak zapalenie dziąseł i chorób przyzębia nie są zaraźliwe. Rozłożone powoli i ich aktywność jest mocno przytwierdzony do obszaru, w tym przypadku zębów. Dosłownie muszą być pokrojone i ociera dala wyeliminować zakażenie. Ta infekcja bakteryjna jest spowodowana nie przez transmisji z człowieka na człowieka, lecz istniejących, oportunistycznych bakterii i czynników środowiskowych, takich jak dentystyczne zła higiena, palenie tytoniu i czynników genetycznych.

2 Dowiedz się, co wpływa na układ bakterie. Bakterie, które znajduje się w układzie oddechowym, na przykład paciorkowce jest obecny w wydychanym powietrzu i plwociny. Bakterie, które znajduje się w układzie odpornościowym, takie jak to, które powoduje trąd nie jest szczególnie przenoszony, ponieważ stan skóry jest wynikiem obrony organizmu przeciwko infekcji nie objawu samego zakażenia. Strep jest jednym z najpowszechniejszych zakażeń bakteryjnych ze względu na jego szybkie tempo wzrostu i zdolności do transmutują do odmian odpornych na choroby. Mycobacterium leprae, przyczyną trądu powoduje, że układ odpornościowy do kompensat reakcje układu nerwowego i skóry, które powodują zewnętrznym objawy zakażenia, objawy, które nie mają nic wspólnego z transmisją stanu.

3 Określ, czy choroba jest zakażenie pierwotne, jak gronkowce czy jest rzeczywiście wynikiem wtórnego zakażenia bakteryjnego, jak Legioneloza lub legionistów choroby, która jest faktycznie zapalenie płuc w wyniku infekcji bakterii legonnella. Gronkowiec jest agresywny hodowca, który może znajdować się na skórze i jest łatwo przenoszony z jednej osoby na drugą przez dotyk lub w środowiskach, takich jak baseny. Legonella drugiej strony rośnie tylko w określonych warunkach, takich jak systemy ogrzewania i chłodzenia oraz płuc. Nie jest łatwo przekazywane pomiędzy ludzi.

4 Dowiedz się, jak szybko choroba postępuje. Niektóre bakterie rosną bardzo szybko. Jeśli znajdą zagrożone środowisko naturalne i są destrukcyjne, wyniki mogą być katastrofalne. Yersinia pestis, bakterie zwane dżumy, atakuje węzły chłonne i, w ciągu 24 godzin, do zakażenia może rozwinąć plag posocznicowa i płucna, w wyniku śmierci. Ogniska zarazy nie wracked Azji i Europie od 14 wieku. Dochodzenie z chorób znanych jako zarazy i bakterii wywołujących je stanowiły podstawę do nauki bakteriologii i badania higieny i immunologii.

5 Sprawdź ze swoim lekarzem, aby dowiedzieć się, czy i kiedy infekcja bakteryjna jest zaraźliwa. Czerwony, plamy lub plam na skórze w ustach albo w gardle może być wirusa lub może być Strep. Swędzenie, wrażliwość i bolesność może wskazywać na "drożdże" infekcji. Wymioty, biegunka lub nudności może wskazywać bakterii jak salmonella lub e. coli jest w pracy. Lekarz może powiedzieć, czy są one zaraźliwe, kiedy i na jak długo.

Wskazówki

  • Szukaj "bakterie", "zakaźnych infekcji" lub nazwę konkretnej bakterii, aby dowiedzieć się więcej na temat zakażeń bakteryjnych.
  • Lekarz jest najlepszą osobą do konsultacji, jeśli uważasz, że masz infekcję bakteryjną. W przeciwieństwie do zakażenia wirusowe, infekcje bakteryjne nie odejdę z odpoczynku i dużo płynów - po prostu gorzej. Antybiotyki są potrzebne, aby je leczyć.
  • Nigdy nie próbuj leczyć zakażenia bakteryjne siebie. Nawet jeśli to nie jest zaraźliwa infekcja, wyniki mogą być, co najmniej, nieprzyjemny i, co najgorsze, śmiertelne.

Czy HPV kiedykolwiek odejść?

HPV lub ludzki wirus brodawczaka, jest chorobą przenoszoną drogą płciową, która wpływa na powierzchni narządów płciowych u mężczyzn i kobiet. Często nie ma objawów i może prowadzić do innych problemów zdrowotnych. Nie ma leczenia, aby go wyleczyć, ale czasem odchodzi na własną rękę.

O HPV

HPV jest wirusem z około 40 różnych szczepów. Człowiek może odzyskać od jednego szczepu i dostać inny szczep. W niektórych przypadkach, po prostu odchodzi HPV bez osoby, wiedząc, że miał.

HPV oraz brodawki narządów płciowych

HPV może prowadzić do narządów płciowych. To jest inny niż opryszczka, ale powinna być traktowana przez lekarza.

HPV i raka szyjki macicy

W niektórych przypadkach okazuje wirusa szyjki normalnych komórek do komórek nieprawidłowych. Te nieprawidłowe komórki nowotworowe mogą się nieleczone lub wirus nie opuszczają w jej własny korpus.

HPV i płodności

Płodność nie jest naruszona, gdy HPV opuszcza ciało na własną rękę, ponieważ nieprawidłowe komórki w końcu staną się normalne komórki ponownie. Jeśli HPV doprowadziła do innych problemów zdrowotnych, lekarz może udzielać porad co do tego, czy nie może być powikłania.

Testy na HPV

Lekarz może wykonać badanie HPV dla kobiet. To jest oddzielny test z rozmazem Pap. Mężczyźni nie mogą być testowane na HPV.

Leczenie i zapobieganie

Sam HPV nie mogą być traktowane. To albo odchodzi albo prowadzi do innych problemów. Istnieje szczepionki HPV, ale jest obecnie tylko za bezpieczne dla kobiet w wieku od 9 do 26 lat.

Mężczyźni i Alkoholizm

Mężczyźni i Alkoholizm


Ponad 17 procent mężczyzn zmierzy się uzależnienie od alkoholu w ich życiu, zgodnie z Centers for Disease Control. To jest, w porównaniu z tylko osiem procent mężczyzn. Mężczyźni, którzy piją więcej niż dwa napoje alkoholowe dziennie lub więcej niż pięć drinków przy jednej okazji while pijaństwa są na ryzyko uzależnienia od alkoholu. Alkoholizmu u mężczyzn mogą prowadzić do raka, udar, uszkodzenia i śmierć reprodukcyjnego. Inne konsekwencje alkoholizmu wynikają z braku hamowania, agresji i wypadkach drogowych (patrz odniesienia 1).

Definicja alkoholizmu

Mężczyźni, którzy spożywają więcej niż dwa drinki dziennie lub więcej niż pięć drinków przy jednej okazji while upijania jest zagrożonych alkoholizmem, według Centrum Kontroli Chorób. Jednak nie każdy, kto nadużywa alkoholu jest uzależnionych od alkoholu. Alkoholizm jest zdefiniowana jako intensywne i stałej pragnienia alkoholu, zaabsorbowanie z alkoholem, o wyjątkowo wysokiej tolerancji na alkohol i pozbawione zdolności zatrzymania picia alkoholu, gdy człowiek zaczyna. Wycofanie fizycznej w postaci potrząsanie lub nudności również wystąpić, jeśli próby alkoholowych do powstrzymania się od alkoholu.

Czynniki genetyczne

Mężczyźni, którzy mają w rodzinie alkoholizmu mają wyższą częstość występowania alkoholizmu niż mężczyźni, którzy nie, zgodnie z National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism. Mówi się, że geny stanowią 50 procent przyczynę alkoholizmu i DNA zmian uważa się także przyczynić się do choroby. Podczas gdy mężczyźni są bardziej skłonni do nadużywania alkoholu jeśli istnieje historia rodziny, predyspozycje do alkoholizmu, nie oznacza, że ​​jest to nieuniknione. Alkoholizm może być również spowodowane przez czynniki środowiskowe, takie jak niestabilność w obrębie własnej rodziny. Społeczno-gospodarcze warunki, w jakich żyje człowiek może również przyczynić się do alkoholizmu (patrz odnośnik 2).

Choroba psychiczna

Mężczyźni, którzy cierpią z powodu zaburzeń psychicznych, takich jak lęk i depresja są również bardziej narażone na uzależnienie od alkoholu. Współwystępowanie lub obecność więcej niż jednej choroby psychicznej, jest także dobrym wskaźnikiem problemów z alkoholem, zgodnie z opublikowanym przez Narodowy Instytut Zdrowia. Zaburzenie stresu pourazowego, zaburzenie paniki i zaburzenie dwubiegunowe są również przykłady zaburzeń psychicznych, które mogą przyczynić się do alkoholu. Współwystępowanie stanowi istotny problem dla psychologów i specjalistów terapii uzależnień, ponieważ jedna choroba może maskować inne. Pacjenci współistniejące mogą być bardzo trudne do leczenia (patrz odniesienia 3).

Skutki fizyczne

Mężczyźni alkoholowe mogą ponieść z ekstremalnych skutków fizycznych w wyniku choroby. Choroby układu krążenia, choroby wątroby, zwłaszcza alkoholowe zapalenie wątroby i marskość wątroby i udaru mózgu są wspólne fizyczne skutki alkoholizmu. Częstość występowania raka jest również potencjalne zagrożenie dla zdrowia z alkoholizmu, z rakiem jamy ustnej i przełyku jest powszechnych form raka u pacjentów alkoholowych (patrz odniesienia 4).

Konsekwencje społeczne alkoholu w ludzi

Ponieważ nadużywanie alkoholu może powodować hamowanie, akty agresji są częste u ludzi, którzy nadużywają alkoholu. Przemoc domowa jest częstym aktem agresji przez ludzi, którzy nadużywają alkoholu, a szacuje się, że 1/2 mężczyzn, którzy angażują się w przemocy domowej wobec swoich partnerów mają problemy z uzależnieniem. Mężczyźni alkoholowe są bardziej prawdopodobne, aby angażować się w ryzykowne zachowania seksualne, które mogą potencjalnie prowadzić do choroby stylu życia. Alkoholizm podnosi również częstość występowania przemocy wobec dzieci. Wypadki samochodowe związane z alkoholem są również konsekwencją społecznego alkoholizmu. W Stanach Zjednoczonych, 32 osób umiera dziennie z powodu kierowców osłabiona alkoholem (patrz odniesienia 5).

Czy Począwszy Prenatal Witaminy Bo Okres się spóźnić?

Względów Twój Okres Might Be Późnym

Począwszy prenatalnych witamin nie może spowodować, że okres, za późno. Prenatalnych witamin są po prostu przygotowanie składników odżywczych, które są korzystne w okresie ciąży, a nie ma dla nich sposób wpływa na cykl menstruacyjny. Jeśli okres jest późno, albo jesteś w ciąży lub po prostu o nietypowej cyklu miesiączkowego w tym miesiącu. Większość kobiet ma czasu do czasu nienormalnie długi lub krótki cykl miesiączkowy, ale jeśli masz nieprawidłowych cykli jako raczej regułą niż wyjątkiem, to warto wspomnieć, do lekarza.

Jak prenatalna Witaminy Pracuj

Prenatalnych witamin nie może spowodować, że okres, za późno, ale może zwiększyć swój stan odżywienia i pomagają organizmowi przygotować się do ciąży. Jeśli zaczął brać prenatalnych witamin przed zajściem w ciążę, dokonałeś mądre posunięcie. Najważniejszym składnikiem w swoim prenatalnych witamin jest składnikiem odżywczym o nazwie kwas foliowy. Uzyskanie odpowiedniej dawki kwasu foliowego (takie jak przy prenatalnych witaminy) w miesiącach przed zajściem w ciążę może drastycznie zmniejszyć ryzyko, że dziecko będzie dotknięte wadami cewy nerwowej, kiedy wykonujesz w ciążę. Prenatalnych witamin będzie także poprawić poziom jodu, żelaza, cynku i innych ważnych witamin i minerałów, które pomogą Ci mieć zdrową ciążę.

Co prenatalna Witaminy Nie Czy

Choć mogą one z pewnością pomoże, prenatalnych witamin również nie są panaceum lub licencji do prowadzenia niezdrowych zachowań w czasie ciąży. Nie będą przeciwdziałać negatywnym skutkom ubocznym palenia w czasie ciąży, na przykład. Ważne jest również, aby upewnić się, wybrać odpowiedni prenatalnych witaminy. Wiele witamin nie są dobrze uregulowane i sprawozdań z badań konsumentów wykazały, że kwas foliowy w wielu over-the-counter marek właściwie nie rozpuszczają, więc należy skontaktować się z lekarzem przed wyborem prenatalnych witaminy, aby wybrać najlepszy dla Twojego dziecka.

Czy Dwukropek Czyścić Bezpieczny dla Wyobrażenia?

Czy Dwukropek Czyścić Bezpieczny dla Wyobrażenia?


Ponieważ okrężnicy oczyszcza podobno promowania ogólnego stanu zdrowia, robi można potencjalnie pomóc począć dziecko. Nie należy zrobić dwukropek czyścić po jesteś już w ciąży, jednak. Skutki dwukropek czyścić może imitować bóle porodowe i spowodować przedwczesny poród, a niektóre składniki oczyszczają mogą być szkodliwe dla rozwijającego się płodu.

Znaczenie

Dwukropek czyścić odbywa się za pomocą usuwania lat ubitym kału w okrężnicy, który jest często twierdził, jako rdzeń wielu różnych dolegliwości medycznych, w tym miesiączkowego nieprawidłowości i niepłodności.

Rodzaje

Większość oczyszcza jelita grubego poprzez przyjęcie ziołowych suplementów - kilka, które zawierają substancje wypełniające w błonnik i środki czyszczące, a niektóre ziołowe środki przeczyszczające, które obejmują. Możesz też zrobić płukanie okrężnicy, co wiąże się z lekarzem wsunąć rurkę do odbytu, która tryska woda i siły zużyty.

Rama czasowa

Robi okrężnicy nawadniania zajmuje tylko około godziny. Można zrobić ustną dwukropek czyścić, który trwa zaledwie pięciu dni lub nawet 30 dni. Dłuższe oczyszcza są przeznaczone dla osób z poważnymi chorobami.

Efekty

Prawdopodobnie będziesz musiał częstsze wypróżnienia podczas dwukropek czyścić, a mogą wystąpić skurcze brzucha.

Korzyści

Nie ma żadnych badań naukowych przeprowadzonych na korzyści oczyszczania jelita grubego. Zwolennicy twierdzą, że procedura pomaga w dolegliwościach zdrowotnych, w tym zgaga, otyłość, problemy skórne i niepłodności.

Rozważania

Jeśli nie jesteś już w ciąży, robi dwukropek czyścić jest mało prawdopodobne, aby skrzywdzić swoje szanse na poczęcie dziecka, a może po prostu pomóc. Upewnij się, aby skonsultować się z lekarzem specjalistą przed wykonaniem dwukropek czyścić. Nadal jeść żywności wysokiej włókna, które promują prawidłowości, czy jesteś w ciąży czy nie - prenatalnych witamin zalecanych przed zapłodnieniem może prowadzić do zaparć.

Czy Pchły na żywo Ludzi?

Czy Pchły na żywo Ludzi?


Jeśli kiedykolwiek miał psa, jesteś prawdopodobnie zna tych maleńkich pasożytów zwanych pchły. Co może nie wiedzieć, jest jednak to, czy pchły mogą żyć na ludzi. Czytaj więcej dowiedzieć się wszystkiego o ludzkiej nieuchwytny pcheł.

Historia

W 16 wieku, zakażenie od Pulex drażniące lub ludzkiego pcheł, było dość powszechne z powodu złej higieny. Niezależnie od klasy, praktycznie każdy, kto mieszkał w tym okresie od czasu do czasu miał pcheł epidemii. Robak bogaci często kołnierze futrzane w wysiłku pułapkę małe owady, a inne złożone z kości słoniowej lub bambusa pułapki między swoich arkuszy w celu uniknięcia ukąszeń w godzinach nocnych. Na szczęście, dzięki naszych nowoczesnych standardów higieny, pchła ludzka jest rzadko dziś.

Identyfikacja

Większość ludzi ma trochę trudności diagnozowania inwazji pcheł. Kiedy ugryźć, enzymy zawarte w ślinie pcheł prowadzi do intensywnego świądu i sporadyczne wysypki. Niektóre osoby mogą mieć nawet reakcje alergiczne na ukąszenia pcheł, co nie dziwi, zwiększa ich uczucie swędzenia oraz ich potencjał do wysypki. Na szczęście jednak, dzisiejsi pchły zazwyczaj wolą krew z innych gatunków ciepłokrwistych, takich jak psy, koty i świnie.

Efekty

Chociaż ludzka pchła jest rzadko spotykane dzisiaj, kiedy jego obecność była wspólna, gatunek był przyczyną wielu poważnych chorób. Choć ludzka pchła nie była głównym źródłem epidemii dżumy, która nawiedziła Europejczyków w średniowieczu gatunki rzeczywiście może przenosić chorobę śmiertelną. Ponadto są one także zdolne do rozprzestrzeniania dur mysi, tasiemce i tularemię. Choć nie tak zabójczy jak dżumy, choroby te mogą powodować wiele nieprzyjemnych objawów, takich jak bóle głowy, utrata apetytu, nudności i gorączka.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Dzisiaj, pchła ludzka jest najczęściej u osób, które często mają kontaktu ze świniami. Jeśli się zarazić pchłami, istnieje obecnie wiele produktów do usuwania pcheł dostępne. Oprócz wykorzystywania takich leków, jest również ważne, aby zapobiec przyszłych infestacją. Najlepszym sposobem na to jest poprzez czyszczenie wszystkich obszarów domu, traktując swoje zwierzęta i dokładnie mycie wszystkich pościel. Jeśli problem pcheł jest ciężka, należy skontaktować się z profesjonalną exterminator o pomoc.

Ostrzeżenie

Mimo ulotności ludzkich gatunków pcheł, niemniej jednak ważne jest, aby podjąć odpowiednie środki w celu uniknięcia infekcji. Kobieta pchły ssać więcej niż 15 razy swoją wagę w krwi każdego dnia. Z biegiem czasu, że kwota utraty krwi mogą rosnąć bardzo dotkliwe. Kobieta pchły leżał około 25 do 50 jaj dziennie, a wiele z tych jaj wylęgają i rozwijać się jeszcze bardziej kobiecych pcheł, które również żywią się krwi. Pchły człowieka są zwykle widoczne w czasie gorących, wilgotnych miesiącach letnich. Oni również mają tendencję do obijać innych zwierząt i żywią się nimi. Jednak, ponieważ wolą krew ludzi, będą one przenieść się do człowieka przyjmującego jeśli stanie się dostępny. Na szczęście, jak na dzisiejsze standardy higieniczne zmniejszenia obecności ludzkich pcheł i są szanse, że nigdy nie będzie musiał cierpieć przez infekcję.

Czy Tribulus Praca w kobiet?

Czy Tribulus Praca w kobiet?


Korzystanie z Tribulus ziołowym sięga starożytnych Indii, kiedy herb został uznany za jej właściwości afrodyzjaku. Wyniki badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Airlangga w Indonezji i Pharmaceutical Research Institute w Sofii, Bułgaria pokazać szeroką gamę efektów, zarówno na mężczyzn, jak i kobiet. (Ref 2) Mężczyźni przede wszystkim wziąć zioła pomóc z libido i zaburzenia erekcji. U kobiet, jednak lek może pomóc w taki sposób, w odniesieniu do równowagi hormonalnej. Kobiety mogą korzystać z Tribulus, podobnie jak mężczyźni, ale mogą je wykorzystywać do różnych powodów.

Tribulus dla kobiet

Według dr Michael Elstein, autor książki Odwieczny Zdrowia, tribulus nie ma wpływu na testosteron u kobiet. Zamiast tego, działa na estradiolu (hormonu płciowego dominującego hormonu u kobiet, reprezentujących estrogen). Ze względu na jego wpływ na równowagę hormonalną, może być stosowany w leczeniu objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca. Inne objawy związane z zespołem przedmiesiączkowym mogą być złagodzone. Zmęczenie, bezsenności i depresja może być zmniejszona. Działa również na libido damskie, jak jej afrodyzjaku rozszerzyć do obu płci. Wzrost Tribulus i pomaga w regulacji cyklu jajeczkowania u kobiet, a także z tego powodu, że jest uważane za zioło, który pomaga w płodności.

Tribulus dla kobiet i obu płci

Dr Elstein zauważa, że ​​Tribulus wykazano zwiększenie libido, a także poprawić siłę, częstotliwość i czas trwania erekcji. Promuje ona również spermatogenezy (proces dojrzewania plemników), zwiększający wytrzymałość i wytrzymałość. Można uznać, że jako lek płodność plemników i zwiększa jej jakość. W obu płci, Tribulus może być stosowany w leczeniu bólów głowy, swędzenie oczu, nerwowość i słaby wzrok. Wzrost neuronów i receptorów hormonalnych syntazy tlenku azotu (w obszarach, które są związane z zachowaniem seksualnym i pragnienie) w pracy mózgu jako afrodyzjak. U mężczyzn testosteron tribulus zwiększa znacząco. Stwierdzono, aby obniżyć poziom cholesterolu i poprawy budowy mięśni. W rzeczywistości weightlifters lubią to ze względu na brak efektów ubocznych steroidów anabolicznych.

Czy muszę płacić co-Pay w czasie wizyty?

Czy muszę płacić co-Pay w czasie wizyty?


Pacjenci z ubezpieczenia medycznego, którzy wymagają leczenia przez lekarza może mieć początkowo out-of-pocket odpowiedzialności. Koszt i rodzaj tej odpowiedzialności zależy od lokalizacji wizyty, ale w ogóle, najbardziej ubezpieczeni pacjenci muszą płacić przed opłaceniem podczas wizyty u lekarza.

Rodzaje odpowiedzialności

Pacjenci ze zwykłym ubezpieczeniem komercyjnym ogół mają bezpośredni odpowiedzialności za co płaci, współfinansowanych ubezpieczeń i ubezpieczeniowych odliczeniami. Te dwa ostatnie rodzaje odpowiedzialności rozliczane są zwykle do pacjenta po opieki jest dostarczany, choć większość szpitali wymagają płatności w całości dużych odliczeniami do planowych zabiegów. Jednak współpraca wynagrodzenie jest wypłacane przed opłaceniem; to zazwyczaj małe koszty - na przykład 20 dolarów za wizytę rutynowej lekarskim lub 50 dolarów za wizyty w nagłych wypadkach - ale należy zwrócić na usługi czas dostawy.

EMTALA

Prawo federalne, Leczenie i Pracy Ustawa ratownictwo medyczne, zabrania szpitali z zadawać pytania dotyczące płatności lub ubezpieczenia, aż po pacjent został oceniony przez lekarza. Dopiero po obejrzeniu lekarza w nagłych wypadkach rejestratorem szpitala odwiedzić chorego do zbierania danych demograficznych i ubezpieczenia i zebrać zastosowanie co płaci. We wszystkich innych sytuacjach, osoba może zostać poproszony o jego zdolności do spłaty w czasie, gdy sprawdza się w biurze, szpitalu lub klinice.

Nie gotówką?

Mimo, że większość urzędów i szpitali lekarza akceptuje szeroką gamę metod płatności, czasami pacjent po prostu nie może sobie pozwolić nawet małe co-pay. Chociaż co-pay kolekcji oczekuje się w momencie korzystania z usługi, biura jakiegoś lekarza i większość szpitali może być skłonny do obciążyć pacjenta, a nie otrzymania zapłaty w czasie służby. Zadzwoń do dostawcy, aby zapytać, czy co-pay mogą być rozliczone przed przybyciem - może być łatwiej dokonać uzgodnień finansowych przez telefon niż próbować ustawić coś się po przyjeździe.

Ubezpieczenia Rząd i własnym płatna

Niektóre ubezpieczenia, jak Medicare, nie ocenia co płaci. Wymóg współpracy wynagrodzenie dotyczy zwykle tylko pokrycia komercyjnego jak organizacje utrzymania zdrowia lub preferowanych organizacji świadczeniodawców.

Pacjenci bez ubezpieczenia nie ma co-pay; zamiast płacić otrzymywania faktur za cały kosztów opieki. Faktura jest płatna na ogół w ciągu 30 dni, choć większość szpitali są gotowi negocjować rabaty dla szybkich planów płatności lub płatności dla dużych sald.