adcov.com

czy sport może powodować luźne stolce

Czy Narodziny pigułek powodować poronienia?

Pigułki antykoncepcyjne są jedną z najbardziej popularnych metod antykoncepcji tam, bo mają pewność większą niż 99 procent dla zapobiegania ciąży w przypadku prawidłowego stosowania. Oczywiście, pigułki antykoncepcyjne mogą mieć również skutki uboczne i przeciwwskazania oraz jedną rzecz, że wiele kobiet, zastanawiam się, czy pigułki antykoncepcyjne mogą powodować poronienia.

Poronienie

Mimo tego, że nie jest to dobry pomysł, aby wziąć tabletki antykoncepcyjne po dowiedzieć się, że jesteś w ciąży, pigułki - nawet w dużych dawkach - nie może spowodować poronienie.

Nieporozumienia

Ponieważ duże dawki pigułek antykoncepcyjnych może czasem działać jako antykoncepcji awaryjnej, gdy podjęte w ciągu kilku dni od niezabezpieczonego stosunku, wielu ludzi błędnie myśli pigułki antykoncepcyjne mogą wywołać poronienie. Ale do czasu jesteś w stanie uzyskać pozytywny wynik z testu ciążowego domu, antykoncepcja awaryjna nie będzie miał żadnego wpływu.

Funkcja

Pigułki antykoncepcyjne zazwyczaj działa przez zapobieganie owulacji zachodzącym i czasem zapobiegania implantacji, i to osiągnąć poprzez zmianę poziomu hormonów w organizmie w celu naśladowania ciąży. Kiedy zaszła w ciążę, dodanie dodatkowych hormonów do ciała, to teoretycznie może mieć negatywne skutki uboczne, ale nie zakończy swoją ciążę.

Antykoncepcja awaryjna

Duże dawki pigułek antykoncepcyjnych używany jako antykoncepcji awaryjnej może zatrzymać owulację lub dokonać macicy niegościnne do implantacji, ale nie będzie to miało wpływu na już-wszczepionego zygoty. Jeśli miał seks bez zabezpieczenia w ciągu ostatnich dwóch lub trzech dni, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed użyciem dużych dawek pigułek antykoncepcyjnych jako antykoncepcji awaryjnej.

Teorie / Spekulacje

Szeroko relacjonowane 2008 badania stwierdził, że pigułki antykoncepcyjne mogą zwiększać ryzyko poronienia, powodując kobiety odebrać podobieństwa genetycznego z partnerów do siebie, ale to było spekulacji, a nie stałe znalezienie pracy. Nie badania wykazały wiarygodne dowody, że tabletki antykoncepcyjne zwiększają ryzyko poronienia, nawet w przyszłych ciążach po odstawieniu pigułek.

Ostrzeżenie

W przypadku zajścia w ciążę podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych, zatrzymać ich podjęcia. Musisz albo zorganizować zacząć opieki prenatalnej i kontynuować ciąży lub zajrzeć do opcji postępowania z niechcianej ciąży.

Czy Birth Control nasenne powodować depresję?

Czy Birth Control nasenne powodować depresję?


Niektóre kobiety biorą pigułki antykoncepcyjne i nie mają negatywnych skutków ubocznych; innych kobiet boryka się cały szereg problemów, w tym depresji. Czy doustne środki antykoncepcyjne rzeczywiście powodować depresję? Dla niektórych kobiet, odpowiedź brzmi "tak".

Statystyka

Monash University w Australii, pod kierownictwem prof Jayashri Kulkarni ze Szkoły Psychologii, Psychiatrii i Psychological Medicine Uniwersytetu (patrz Bibliografia 1), podjął badania, w których statystyki depresji wśród użytkowników antykoncepcyjnych i użytkowników nonbirth kontroli zostały zebrane i porównane. Wyniki wykazały wynik oceny depresji miało kobiet pigułka było 17,6 w porównaniu z 9,8 u kobiet, które nie biorą doustne środki antykoncepcyjne. Żadna z tych kobiet miała poprzednią historię kliniczną depresję i żaden nie był na antydepresyjnego leku w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie.

Więcej wyników

W badaniu przeprowadzonym przez Aphroditewomenshealth.com (patrz bibliografia), ponad połowa (57 procent) respondenci stwierdzili, że cierpi na wahania nastroju, a nawet więcej (63 procent), że był rozdrażniony, podczas gdy na pigułki. Ponadto, 65 procent mówi, że cierpiał na płacz wcięciami natomiast na pigułki, a 69 procent mówi, że czuł lęk i depresję, podczas przyjmowania doustnych środków antykoncepcyjnych.

Długotrwałe stosowanie leków

Według Myhealthcollection.com (patrz bibliografia), długotrwałe stosowanie leków, takich jak ciśnienie krwi, pigułki nasenne i, czasami, pigułki antykoncepcyjne mogą powodować depresję. Kobiety są dwa razy częściej niż mężczyźni doświadczają depresji, tak to ma się rozumieć, że żeńskie hormony mogą odgrywać rolę w depresji. Kiedy kobieta jest przyjmowanie doustnych środków antykoncepcyjnych, ona jest wprowadzenie sztucznych hormonów w jej systemie, który oszukać ciało, wierząc, że jest w ciąży. Osiąga się to poprzez hamowanie normalnego stanu płodności kobiety. Tabletka zawiera syntetyczny estrogen i progesteron, które są hormonami, według Organizedwisdom.com (patrz bibliografia). Możliwe jest to zmiany hormonalne mogą powodować depresję dla niektórych kobiet, szczególnie tych, którzy mogą mieć predyspozycje do tego.

Inne możliwe wyniki

Według Womenshealthspecialists.org (patrz Dodatkowe zasoby), niektórzy członkowie społeczności medycznej nie uznają, że pigułki antykoncepcyjne mogą powodować depresję u niektórych kobiet. Kontroli urodzeń pigułki mogą powodować bóle głowy, nerwowość, wahania nastroju, piersi torbiele i nieprawidłowe badanie cytologiczne, zauważa Womenshealthspecialists.org. Z drugiej strony, niektóre kobiety, którzy biorą pigułki nie mają problemów.

Depresji po fakcie

Niektóre kobiety stają w depresji po zgaśnie z pigułki antykoncepcyjnej.

Czy zwierzęta Łupież powodować alergie?

To może być przygnębiające, aby zaplanować i uzyskać zwierzaka tylko do stwierdzenia, że ​​masz alergię. Twoja skóra może swędzieć, a twoje oczy mogą podlewać. Niektóre osoby z alergią mogą nawet mieć trudności z oddychaniem i kaszel lub świszczący oddech. Czy łupież lub sierść zwierząt domowych, jak to jest również znane, sprawcy? Dowiedz się więcej o łupieżu zwierząt i alergii.

Zwierzęta Łupież

Zwierzęta łupież ma wiele przyczyn. Psy mogą rozwijać łupież czy ich skóra jest zbyt sucha, może dlatego, że nie są one wystarczająco dużo tłuszczu lub witamin w diecie. Mniej częste przyczyny to pasożyty lub grzyby. Z drugiej strony, łupieżem kota, powszechnie nazywany koci naskórek jest spowodowane przez stały pielęgnacji że Koty. Jak lizać swoje płaszcze i włosy, koty zostawić warstwę śliny na ich futra. Ślina wyschnie i płatki się, czasami do punktu, w którym właściciele kotów mogą rzeczywiście zobaczyć na ich płatki łupieżu meble lub ubrania. Jest to sierść, nie włosy lub futro rzeczywista, która powoduje alergie.

Pet sierść Alergie

Możesz potwierdzić, że jesteś uczulony na sierść zwierząt domowych, odwiedzając alergologa. Prosty test Reakcja skóry powie, jak bardzo jesteście wrażliwi na sierść, a alergolog będzie mógł przepisać leczenie. Zabiegi obejmują strzały alergii, tabletki i kremy. Ona może zalecić, aby zabrać swoje zwierzę odwiedzić lekarza weterynarii sposobów na zmniejszenie łupieżu zwierząt domowych.
Trzymając jedną lub kilka pokoi bezpłatny zwierzę może pomóc złagodzić alergie. Jednakże, ponieważ naskórek ma tendencję do unoszenia się zwierzę w powietrzu, nawet ten etap może nie być wystarczająca. W przypadku ciężkich alergii, może nie mają innego wyboru, niż dać psa z dala. Jeśli podejrzewasz, że możesz mieć alergię domowych, starają się spędzić trochę czasu z przyjaciela zwierzaka lub dostać się sprawdzone, zanim się zwierzaka.

Leczenie Pet łupieżu

Lekarz weterynarii może pomóc ustalić przyczynę psa łupieżu. Regularna kąpiel i szczotkowanie może pomóc psa mieć zdrowsze skóry. Pamiętaj, aby stosować szampon przeciwłupieżowy specjalnie opracowany dla psów. Każde zwierzę powinno otrzymywać wyłącznie leczenia przypisanego do niego przez weterynarza. Produkty przeznaczone do jednego zwierzęcia może zaszkodzić innym. Płukania targi i szampony mogą pogorszyć łupież, ponieważ mają tendencję do suchej skóry Twojego zwierzęcia na zewnątrz. Ponieważ kot sierść jest spowodowany przez kota naturalnych nawyków pielęgnacyjnych, można tylko próbować ograniczyć dostęp Twojego kota do pomieszczeń mieszkalnych.

Czy szef Wszy Leczenie powodować wypadanie włosów?

Czy szef Wszy Leczenie powodować wypadanie włosów?


Zakażenie wszy jest częstym problemem dla rodzin z małymi dziećmi. Dostępne kilka różnych opcji leczenia. Podczas gdy każdy może powodować działania niepożądane, każda utrata włosów powodują jest bardzo niewielkie.

Wszy

Małe pasożytnicze owady, wszy zakazić swoich obszarów głowy i szyi. Przywiązują swoje jaja do włosów blisko skóry głowy i przetrwać przez gryzienie skóry i ssania krwi.

Zabiegi pestycydów

Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, wszy zakażenia można leczyć owadobójczych szamponów. Zabieg ten może powodować działania niepożądane, takie jak swędzenie lub spalenie skóry głowy.

Inne zabiegi

Alkohol benzylowy leczenie może usunąć płyn do zakażenia wszy. Może to spowodować powikłania, takie jak drętwienie skóry głowy, a także podrażnienia oczu, zgodnie z US Food and Drug Administration.

Czesanie wszy

Jedyną formą leczenia wszawicy, które mogą powodować utratę włosów jest czesanie drobne wszy z włosów. Jeśli używasz grzebień przeznaczony do zwalczania wszy na włosach, gdy jest sucho, to może wyciągnąć kilka swoich włosów, zgodnie z University of California.

Rozważania

Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dla wszy głowy leczenia ostrożnie. Jeśli nie, być może trzeba powtórzyć leczenie i rozczesywanie.

Czy guza okrężnicy powodować bóle pleców?

Czy guza okrężnicy powodować bóle pleców?


Guzy jelita grubego nie muszą być nowotworowe być niebezpieczne i powodować ból w dole pleców. Guzy nowotworowe, jednak może powodować bóle pleców z innego powodu niż nienowotworowych guzów jelita grubego. Zarówno stworzenie niebezpiecznych sytuacji medycznych, które wymagają uwagi.

Rodzaje

Guzy jelita grubego może być złośliwe (nowotworowe) lub łagodne (nie nowotworowych). Zarówno powolny przepływ materiału odpadowego przez formowanie węższy kanał w okrężnicy.

Łagodny

Łagodnych guzów w okrężnicy może powodować bóle pleców, jeśli rosną wystarczająco duże, aby zablokować ruch jelit. To samo jest prawdziwe w przypadku guzów złośliwych.

Ciężkie Blokada

Ból pleców występuje, gdy masa nagromadzonych odpadów rosną na tyle duża, aby naciskać na innych narządów i dziedzinach, w tym brzucha i dolnej części pleców.

Nowotwory złośliwe

Rak jelita grubego może rozprzestrzeniać się (przerzuty) do innych obszarów. Jeśli guz nowotworowy, istnieje potencjalna możliwość rozprzestrzeniania się raka kręgosłupa. Powoduje to ból pleców.

Znaczenie

Od czasu do czasu, tylko ludzie z zaawansowanym objawów raka jelita grubego mają jest ból pleców. Obejrzyj film MSNBC wymienione w obszarze odniesienia.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Wyeliminowanie przyczyny jest jedynym sposobem, aby wyeliminować ból pleców. Usunięcie guza lub leczenia raka jest najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów związanych z powrotem ból guza jelita grubego.

Czy Ortho Tri Cyclen powodować wahania nastroju?

Kobiety rozważające ustne opcje antykoncepcyjne mają więcej możliwości niż kiedykolwiek. Ortho Tri-Cyclen, poza swoją podstawową robi zadanie zabezpieczenia przed ciążą, mogą również w leczeniu trądziku. Mimo to leczenie ma korzyści z nowej generacji doustnych środków antykoncepcyjnych, nie jest dla każdego.

Wahania nastroju

Wśród innych skutków ubocznych, Ortho Tri-Cyclen może powodować wahania nastroju. To z pewnością nie jest przypisany do tej konkretnej marki pigułki antykoncepcyjnej.

Producenci Ortho Tri-Cyclen doradzić pacjentów doświadczających nastrój huśtawki mówić do swoich lekarzy. Objawy mogą być krótkotrwałe, jak twoje ciało dostosowuje się do zmian hormonalnych, które towarzyszą przyjmujących pigułki antykoncepcyjne, lub mogą być długotrwałe działanie niepożądane. Praca z poinformować lekarza jest najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu.

Depresja

Ortho Tri-Cyclen, jak większość pigułek antykoncepcyjnych, wykorzystuje estrogenów i progesteronu, aby zapobiec koncepcję. Te potężne hormony żeńskie mogą mieć silny emocjonalny wpływ. Wśród nich jest depresja.

Pacjenci, którzy stają się przygnębiony, kiedy zaczynają leczenie Ortho Tri-Cyclen lub w cyklu lub dwóch od rozpoczęcia leczenia, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny depresji. Jeśli tabletki są przyczyną może być konieczna zmiana antykoncepcyjne.

Inne Wybory i powikłania

Wiele kobiet wybrać Ortho Tri-Cylcen względu na jej pozytywny wpływ na trądzik. Podczas obróbki dwa w jednym aspekcie jest atrakcyjny leku, istnieje wiele innych leków i sposoby leczenia trądziku. Również Ortho Tri-Cylcen nie zastępuje potrzebę dobrej higieny i pielęgnacji skóry w ich rozwiązywania i zapobiegania trądziku.

Dodatkowo, Ortho Tri-Cyclen może tworzyć powikłań związanych z ciśnieniem krwi, skrzepy krwi, krwawienie z pochwy, migreny i więcej. To bardzo ważne, aby monitorować się do tych warunków, a także zmiany nastroju podczas rozpoczynających korzystanie z Ortho Tri-Cyclen.

Czy Cygara niepalących powodować bóle głowy?

Cygara, jak papierosy, może powodować bóle głowy przez palenie tytoniu i przez bierne palenie. Cygara są większe niż papierosy, co oznacza dużą ilość liści tytoniu w jednym cygara. W połączeniu z zewnętrznym pokryciem - wykonane z liści tytoniu lub innej owijki zawierające tytoń - pojedyncze cygara mogą czasami miała tyle tytoniu, jak paczki papierosów.

Znaleziono nikotyny w tytoniu pobudza aktywność naczyniową mózgu i układu nerwowego zwojowych w tylnej części gardła. Stymulacja tych obszarów przyczynia się do bólów głowy. Tych, którzy palą, a także cierpią z powodu bólów głowy - bóle głowy klastra, które wpływają na oczy lub świątynie - mogą zmniejszyć bóle głowy przez palenie mniej lub rzucenia.

Bierne palenie jest często spust bóle głowy. Alergie zapach dymu i czułość może powodować migreny w niektórych. Uważają, że ze względu na dużą ilość tytoniu zawartą w cygara, cygara już palić i tym samym wydziela więcej dymu. To sprawia, że ​​długotrwałe bóle głowy spust.

Czy Too Much wapnia powodować nadciśnienie?

Ciśnienie krwi jest definiowana jako siła wywierana na ścianach tętnic, jak krew przepływa przez twoje ciało. Odczyty ciśnienia krwi są dwa numery: ciśnienia skurczowego i rozkurczowego. Skurczowe ciśnienie jest mierzone, gdy sztuka jest pompowanie. Rozkurczowe ciśnienie jest mierzone pomiędzy uderzeniami serca, a krew wraca do serca.

Wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do zakrzepów plama, udaru mózgu, cukrzycy i zawału serca. Osoba może nie być świadomy wysokiego ciśnienia krwi aż do objawów występujących.

Istnieje wiele przyczyn wysokiego ciśnienia krwi, w tym genetyki, diety i otyłości. A spożycie wapnia w organizmie może również wpływać na ciśnienie krwi. Generalnie wapnia jest pomocny w zapobieganiu nadciśnienia tętniczego, ale istnieją pewne wyjątki od tych na wysokie ciśnienie krwi, lekiem.

Niskie ciśnienie krwi i wapnia

Najnowsze badania, prowadzone przez Lu Wang, MD, Ph.D., z Brigham and Women Hospital w Bostonie, a cytowane przez American Heart Association, wykazały, że ci, którzy mają niskie spożycie wapnia może być narażone na wysokie ciśnienie krwi. Wytyczne zawartość w diecie odniesienia wskazują, że dorośli spożywać 1000 mg wapnia na dobę. Dla osób dorosłych w wieku 50 lat i starszych, to dawka jest podniesiona do 1200 mg dziennie.

Związek między niskim wapnia i wysokiego ciśnienia krwi sugeruje, że te czasochłonne 8000 mg wapnia na dobę do 23 procent mniejszą szansę wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi niż osobników spożywających 400 mg wapnia lub mniej na dzień.

Wapń i wysokie ciśnienie krwi

Zbyt dużo wapnia nie powoduje wysokie ciśnienie krwi, a wręcz przeciwnie może być prawdą, a większe ilości wapnia mogą doprowadzić do obniżenia ciśnienia krwi.

Według American Heart Association, naukowcy uważają, że wysokie spożycie wapnia może zmniejszyć poziom hormonu i przeciwutleniające. Zatem wysokie spożycie wapnia może faktycznie zmniejszyć ilość wapnia, który przechodzi w komórkach krwi. Większa ilość tłuszczu jest metabolizowana wewnątrzkomórkowo i komórki generują mniej tłuszczach powodując naprężenia w tętnicach serca i ciśnienia krwi i dolnej.

Jednak, American Heart Association ostrzega, że ​​witamina D działa w parze z wapniem, a odpowiednie stężenie witaminy D są potrzebne dla metabolizmu i wchłaniania wapnia. Tak więc, podczas badania wykazują, że większa ilość produktu wapnia i mleka prowadzić do obniżenia ciśnienia krwi, badania przestrzegają, że wystarczająca witaminy D muszą być częścią dietą.

Wapń z mleka

American Heart Association poinformował, że kobiety, które spożywają więcej o niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowe produkty mleczne, i / lub których dieta bogata w wapń, były znacznie mniej narażone na wysokie ciśnienie krwi niż kobiety z niższym poziomem wapnia w diecie. Wyniki wykazały, że kobiety, które spożywały dwie lub więcej porcji odtłuszczonej mleka dziennie zmniejszyła ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego o 10 procent w porównaniu do kobiet, które piły mleko beztłuszczowe raz na miesiąc lub mniej.

Wapnia i ciśnienie krwi Leki

Chociaż wapnia może pomóc osobie w utrzymaniu niskiego ciśnienia krwi, tych leków na ciśnienie krwi, należy być bardzo ostrożnym, jedzenie zbyt dużo wapnia, a wapń może negatywnie interakcji z lekami ciśnienia krwi.

Tiazydowych leków moczopędnych, w tym chlorotiazyd, hydrochlorotiazyd i indapamid, są stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi. Spożywanie dużych ilości wapnia - ogólnie zdefiniowane jako 1500 miligramów lub więcej - w postaci żywności lub suplementów biorąc tiazydu może skutkować zespołem mleka alkalicznych. Mleko zespół alkalicznego niebezpiecznego spowodowane nadmiernie wysokim poziomem wapnia w ciele, co powoduje przesunięcie równowagi kwasowo-opartych na alklaine.

Blokery kanału wapniowego, w tym nifedypina, werapamil, diltiazem są również stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi. Wapń wziąć dożylnie może zmniejszać skuteczność tych leków. Jednak nie ma dowodów, że przyjmowanie doustnych preparatów wapnia lub jedzenia wapnia w pożywieniu zakłóca tego leku.

Suplementy wapnia lub nadmierne spożycie wapnia nie wydaje się wchodzić w interakcje z innymi lekami, wysokie ciśnienie krwi, ale pacjenci powinni nadal czeka z ich lekarzami, jeżeli zamierzają podjąć suplement wapnia, podczas gdy na nadciśnienie leki.

Źródłem wapnia

Wapń można znaleźć w żywności lub dodatków. Mleczarski jest doskonałym źródłem wapnia. Wiele produktów są również sok pomarańczowy wzbogacony wapniem. Wapń można znaleźć również w zielonych ziaren w tym kapusta, rzepa, gorczyca i Collard. Brokuły, konserwy z łososia, tofu z węglanu wapnia, i sardynki może być również dobrym źródłem wapnia.

Czy Nadmierne rogowacenie szyjki powodować raka?

Cytologiczne

Lekarze przeprowadzić badanie cytologiczne przez zeskrobanie komórek z szyjki macicy, lub dolnej części macicy podczas badania miednicy. Komórki są następnie wysyłane do laboratorium, gdzie zostały przygotowane do badania pod mikroskopem. Badanie cytologiczne są wykorzystywane w celu wykrycia nieprawidłowości szyjki macicy. Chociaż nie wszystkie nieprawidłowe komórki prowadzić do raka lub innych warunków przedrakowych, wszystko, co skłania podejrzenia powinny być oceniane. Wczesne wykrycie zmniejszył częstość występowania raka szyjki macicy, oszczędzając dziesiątki tysięcy życia kobiet. W związku z tym, pracownicy służby zdrowia nadal zaleca coroczne pokazy dla kobiet cytologicznego rozpoczynające się w wieku 18 lat.

Nadmierne rogowacenie Opisane

Przy suszeniu w komórkach skóry jest na wymaz szyjki macicy, Stwierdzenie to dalej nadmiernym rogowaceniem. Opisany jako grubą warstwą komórek, która przypomina nieczuły na powierzchni szyjki macicy lub pochwy, lekarz może zarządzić powtórzenie wymazu Pap w ciągu sześciu miesięcy, jeśli nadmierne rogowacenie jest obecny. Chociaż kobiety, której Badanie cytologiczne wykazuje nadmierne rogowacenie niekoniecznie musi być na zwiększone raka, lekarze często śledzić na ustaleniach. Czasami powierzchnia zagęszczonych komórek może ukryć uszkodzenie z widoku podczas rutynowego egzaminu ginekologicznej. Nadmierne rogowacenie może również zapobiec lekarza zdobycie odpowiedniej próbki komórek do badania cytologicznego.

Ryzyko raka

Jeśli powtórzyć rozmaz Pap podjęte sześć miesięcy później pokazuje, że nadmierne rogowacenie jest nadal obecny, Twój lekarz może zrobić jedną z dwóch opcji. On może zamówić kolejną cytologiczne raz w ciągu trzech do sześciu miesięcy lub wykonać badanie kolposkopowe, procedurę zastosowaną w celu ustalenia przyczyny nieprawidłowego badania cytologicznego. Chociaż wiele razy zmiany w komórkach szyjki macicy są wynikiem przewlekłego podrażnienia, infekcji pochwy lub użycie membrany, to zazwyczaj dobrze jest bliżej wygląd. Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem (IARC) zaleca colopscopy uznać każdej chwili lekarz zauważy coś nienormalnego o szyjki macicy, szczególnie jeśli występują inne czynniki ryzyka. Ponieważ nie może być związek między nadmiernym rogowaceniem i SIL (płaskonabłonkowego śródnabłonkowa uszkodzeń), stan znany poprzedzać raka szyjki macicy, może być wskazane bardziej wszechstronne obserwacji. Wszelkie nieprawidłowe zmiany w komórkach szyjki macicy może w końcu przekształcić się w raka. Procedura jest kolposkopowe bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut. Jasne światło na końcu mikroskopem zwanej kolposkop pozwala ginekolog zbadać szyjkę macicy i przyjrzeć się bliżej w komórkach nabłonkowych kobiecej dolnej dróg rodnych.

Jak połączyć sport i macierzyństwo

Jak połączyć sport i macierzyństwo


Macierzyństwo ma pewne podobieństwo do sportu. Oba wymagają wytrzymałości, koncentracji, sprawność i czasami prędkość. Kobiet Fundacje sportowe mówi sportowcy kobiety emanują zaufanie, wiedzą, jak być zespole i dowiedzieć się, jak skutecznie radzić sobie z presją i terminów. Athletic matki mogą również ustawić dobre przykłady dla swoich dzieci, zwłaszcza córki, przez włączenie ich do uprawiania sportu.

Instrukcje

1 Przejdź jogging z niemowląt i małych dzieci. Kilka firm produkuje wózki przeznaczone dla sportowców matek z najmłodszych. Moms się w kształt, a małe dzieci się świeżym powietrzem i podziwiać widoki. Niektóre wózki mają funkcje bezpieczeństwa, takie jak daszki UV i uprzęży.

2 Przejdź na stronę społeczności lokalne ośrodki rekreacyjne lub gimnazja z lig sportowych dla dorosłych i rodzin. Niektóre z nich takie atrakcje, jak mamusia i Me zajęcia jogi i rodzica / dziecka pływania dla matek niemowląt i małych dzieci.

3 Wykonaj ćwiczenie DVD z dziećmi. Niektóre ćwiczenia DVD są dla dzieci w wieku 3. Athletic DVD dla dzieci obejmują taniec, joga, pilates i Tae Bo. Istnieją również hip-hop i taniec trening Latin DVD, które używają muzyki pop, który przemawia do nastolatków i preteens.

4 Praca jako rodziny z gier wideo, takich jak Nintendo Wii, PlayStation i Xbox. Niektóre aktywne gry wideo od 2011 obręcze hula okładki, kręgle, tenis i taniec. Badanie przeprowadzone przez Amerykańską Radę na ćwiczenia znaleźć "Dance Dance Revolution" spalone kalorie i użytkowników zwiększyła ich kondycji.

5 Dołącz krajowe organizacje sportowe, które oferują członkostwa rodzinnych, takich jak Stany Zjednoczone Tenis Association (USTA) lub programu Professional Golf Association "Tour Club". W USTA członkostwa obejmują lekcje tenisa dla członków rodziny, rabaty podróży i obniżone stawki na sprzęt do tenisa.

Choroba Meniere'a może powodować nadciśnienie?

Czym jest choroba Meniere'a?

Choroba Meniere'a jest terminem używanym do opisania wewnętrzny stan słuchu, który składa się z ponownie pojawiła, spontanicznych epizodów tinnitus (dzwonienie lub szum w uchu, gdy nie ma hałasu na zewnątrz jest przyczyną), zawroty głowy (zawroty głowy), utrata słuchu i fonetycznej pełni ( uczucie ciśnienia w uchu). Wszystkie cztery z tych objawów muszą być obecne i testowanie musi wykluczyć wszystkie inne możliwe warunek pierwszy.

Przyczyna i lekarstwo

Przyczyną choroby Meniere'a jest nieznany i nie jest znane lekarstwo i nie ma nadziei na wyleczenie, jak dotąd. Ucho wewnętrzne objawy można czasami traktować zmniejszyć intensywność lub sporadycznie zapewnić czas remisji, ale niektórzy ludzie są całkowicie nie reaguje na te zabiegi, więc nie ma gwarancji, do zwolnienia. Choroba Meniere'a gorzej z czasem, ale to nie jest śmiertelne, a progresja każdego pacjenta jest zupełnie inna, nie ma więc przewidzieć, jak szybko objawy danej osoby pogorszy.

Czy Choroba Meniere'a powodować wysokie ciśnienie krwi?

Szybka odpowiedź brzmi: nie. Kiedy zostały przebadane na obecność choroby Meniere'a, lekarz poprosi o swojej historii medycznej, która obejmuje pytania dotyczące historii wysokim ciśnieniem krwi. Jest to głównie, aby wykluczyć inne przyczyny objawów, jak choroba Meniere'a jest określeniem tych czterech wewnętrznych objawów ucha, gdy nie ma innego wyjaśnienia można znaleźć. Choroba Meniere'a nie wpływa na ciśnienie tętnicze krwi; wszystkie objawy są związane z ucha wewnętrznego. Ciśnienie krwi może mieć wpływ stres życia z chorobą Meniere'a, ale sam warunek nie mają bezpośredniego wpływu na ciśnienie krwi. Innym podejściem do tego, że w chorobie Meniera czasami nazywane zespół Meniere'a (zespół jest tylko zbiór objawów), która jest bardziej dokładne nazwy.

Wnioski

Choroba Meniere'a nie powoduje wysokie ciśnienie krwi, gdyż nie powoduje nic. Jest określeniem określonej grupy ucha wewnętrznego objawy zawrotów głowy, szum w uszach (, fonetycznego pełni i utrata słuchu) w przypadku braku alternatywnego rozpoznanie tych objawów. Objawy mogą zwiększać ciśnienie krwi ze względu na stres życia z tych objawów, zwłaszcza jeśli zagadnienia ciśnienia krwi były już obecne w związku z genetyką lub złej kondycji fizycznej, ale sam nie ma wpływu na stan ciśnienia krwi bezpośrednio.

Czy istnieją zagrożenia związane z użyciem małej dawki Naltrexone?

Czy istnieją zagrożenia związane z użyciem małej dawki Naltrexone?


Naltrekson została zatwierdzona przez Food and Drug Administration w 1998 roku w leczeniu uzależnienia od narkotyków. Niska dawka naltreksonu lub LDN, blokuje receptory opioidowe. Ze względu na jej zdolność do stymulowania układu odpornościowego, jednak również reklamowany jako użyteczne w leczeniu innych schorzeń, w tym chorób autoimmunologicznych, nowotworów i stwardnienie rozsiane. Bez względu na to, w jaki sposób należy stosować leku, dbać, ponieważ niesie pewne ryzyko.

Ryzykowne Side Effects

Zastosowanie stracić dawki naltreksonu może mieć wiele skutków ubocznych, w tym zaparcia, bawełny ustach, biegunka, bóle głowy, uderzenia gorąca, nudności i wymioty, zgodnie z National Library of Medicine. Może także powodować utratę apetytu, opóźniony wytrysk, obfite pocenie się i niekontrolowane pragnienie. Nawet bardziej ryzykowne działania niepożądane mogą obejmować ból w klatce piersiowej, zawroty głowy, zmęczenie, trudności w oddychaniu, obrzęk, bóle stawów i mięśni, wysypka, obrzęk węzłów chłonnych, drgawki i problemy z widzeniem.
Psychiczne działania niepożądane mogą obejmować zaburzenia myślenia, skrajne pobudzenie, niepokój, depresja, dezorientacja, omamy, koszmary, paranoja, niepokój i myśli samobójcze.
Medline Plus zaleca natychmiastowe awaryjne uwagę żadnych poważnych skutków ubocznych.

Główne zagrożenia

LDN nie powinien być stosowany u pacjentów z rozpoznaną niewydolnością wątroby lub zapalenie wątroby, według Drugs.com. Nawet w niewielkich dawkach, naltrekson może tworzyć, w wyniku hepatotoksycznością u pacjentów ze skłonnością do tej choroby. Każdy, z góry określonego warunku nerek może również wystąpić zwiększone upośledzenie.
Naltrekson nie jest zalecany do stosowania u kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Badania dotyczące wpływu leków na płód jest niewystarczająca. Podobnie, nie wiadomo, czy lek może powodować problemy dla karmiących dzieci.

Przeciwwskazania

Naltrekson nie powinien być przepisywany przez pacjentów otrzymujących leki opiatów dla celów terapeutycznych, ponieważ to blokuje receptory opioidowe i mieć minimalny lub żaden wpływ, według Drugs.com. Narkomani nie powinien kontynuować przyjmowanie opiatów biorąc LDN. Do tego może doprowadzić do przedawkowania, uszkodzenie ciała, śpiączki i śmierci.
LDN nie powinien być stosowany w połączeniu z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, tiorydazyny lub johimbina. Zrobione z NLPZ, naltrekson grozi podwyższenie aktywności enzymów wątrobowych. Zrobione z thioridzine może spowodować senność, dzięki czemu korzystanie z urządzeń niebezpiecznych. Gdy podjęte z johimbina, LDN może podnieść ciśnienie krwi i powodować impuls do wyścigu. Naltrekson może również zablokować leczniczego intencji przeciw biegunce i przeziębieniu.

Czy przewlekła depresja Znak raka piersi?

Duże lub przewlekłej depresji nie jest definitywna znakiem raka piersi. Zgodnie z Mayo Clinic, objawy raka piersi to dziwny guzek w piersi, krwawienia z brodawki lub dziwnych zmian skóry, wielkości lub kształtu piersi. Jednak wielu pacjentów z rakiem sutka będzie depresję, ale mogą być z powodu raka.

Liczby

Według National Cancer Institute, 25 procent wszystkich zdiagnozowano każdego rodzaju raka będą wywierać znaczny lub przewlekłego depresji. Ale Instytut nie wie, czy w depresji osoba dostaje raka piersi (lub inny typ nowotworu) więcej niż ktokolwiek bez depresji. Według Johna McManamy, autor "Living Well z depresją i choroby afektywnej dwubiegunowej," badania kliniczne próby, czy depresja może powodować raka były niejednoznaczne.

Spekulacja

Istnieje wiele anegdotycznych opowieści o kobiet uczucie depresji lub cierpiących na przewlekłą depresję, zanim otrzymał diagnozę raka piersi. Depresja może pogorszyć istniejące problemy zdrowotne, takie jak migreny lub bezsenność. Ponieważ depresja często sprawia, że ​​czujesz się tak zmęczony, cały czas, można zrobić biednych wyborów żywieniowych ani wyborów stylu życia, które mogą przyczynić się do zachorowania na raka piersi. Mimo, że nie jest definitywna związek między depresją a rakiem piersi, to może później okazać się istotnym czynnikiem.

Znaczenie

"Depresja i lęk u kobiet z rakiem piersi" (Caroline Burgess i inni, British Medical Journal, 2005) poinformował, że 50 procent kobiet we wczesnym stadium raka piersi miał również depresji i / lub lęku w roku, ponieważ powiedziano nam, że ma raka. Sugeruje to, że ktoś z rozpoznaniem raka piersi musi być także testowane na depresję i są zachęcani do utrzymywania kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, aby pomóc złagodzić objawy depresji w.

Troska

Zgodnie z 15 listopada 2009 r emisji, rak może wpłynąć na leczenie u osoby z wszelkiego rodzaju raka, w tym raka sutka. Depresja często pozostawia ludzi samobójcze lub uczucie, jeśli są skazani bez względu na to, co robią. Dokładnie tak, jak depresja wpływa na chorych na raka jest jeszcze jasne, ale wyraźnie ma wpływ pacjenta raka piersi w zły sposób. (Patrz Zasoby 3)

Nieporozumienie

Chorych na raka piersi często czują się tak, jakby muszą wyświetlać odważny twarz. Może to ich prawdziwe uczucia intensyfikacji, jak starają się ukryć je z fałszywą radością. Jest w stanie wyrazić swoje prawdziwe uczucia i coraz leczenia depresji, a także raka piersi może pomóc z odzysku.

Czy olej z wiesiołka i nasion konopi razem wzięte?

Czy olej z wiesiołka i nasion konopi razem wzięte?


Choć wiele osób uważa preparatów ziołowych bezpieczniejsze niż leki farmaceutyczne, lekarze zalecają badania lub rozmowy z lekarzem na temat możliwości wystąpienia interakcji z innymi substancjami. Niektóre zioła wpływają na organizm mocno. Podobnie jak w przypadku innych leków, osoba może wziąć za dużo zioła lub mix ziół, które nie powinny być podejmowane wspólnie, powodując problemy fizyczne.

Historia wiesiołka Olej

Aby kapsułek, że większość ludzi do warunków zdrowotnych, producenci zbierają olej z nasion rośliny wiesiołka. Roślina ta rośnie dziko w Ameryce Północnej, a wczesne podróżujący europejskie i południowoamerykańskie przyniósł wiesiołka do Anglii, Niemiec i obszarów, w Ameryce Południowej, jak również. Rdzenni Amerykanie jedli korzenie rośliny do leczenia zaburzeń przewodu pokarmowego i jej liście stosowane zewnętrznie w leczeniu zmian chorobowych na skórze.

Olej z wiesiołka Aktualne Zastosowania

Wiele z prądem olejem z wiesiołka wykorzystuje podobieństwa akcji z historycznych zastosowań Primrose zakładu wieczoru. Według źródeł, takich jak Narodowe Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, dokumenty badawcze biorąc olej wiesiołka zmniejsza swędzenie i obrzęk spowodowany przez różne choroby skóry. Ponadto, istnieją pewne dowody, że olej z wiesiołka zmniejsza tkliwość piersi, zwłaszcza gdy wynika z zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Olej ten zawiera również zdrowe typu kwasów tłuszczowych omega-6.

Historia nasion konopi

Ludzie spożywane nasiona konopi na całym świecie przez kilka tysiącleci. Istnieją dowody, że ludzie spożywane konopi w starożytnych Chinach, jak również inne obszary świata. Popularna metoda spożycia przez średniowiecznych Europejczyków składał się z co masło konopi przez rozdrabniania nasion konopi. Konopie popadł w niełaskę jako żywności w Stanach Zjednoczonych, gdy jego używanie i uprawa stała się zakazana na początku 20 wieku. Konopie cieszył odrodzenie jako żywności na przełomie 21 wieku, a jego popularność wciąż rośnie.

Konopie siewne Aktualne Zastosowania

Dziś wiele placówek ochrony zdrowia i naturalne dietetycy zobaczyć nasiona konopi jako jedno z najlepszych źródeł żywienia osoba może jeść. Często nazywany "karma", nasiona konopi zawierają trzy niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe niezbędne dla diety istoty ludzkiej (omega-3, -6s i -9s). Jedzenie nasion konopi również daje 10 podstawowych aminokwasów, białek i zdrową dawkę błonnika, wszystko od niezmodyfikowanej źródła roślinnego, który nie zawiera tłuszczów nasyconych, kwasów tłuszczowych trans lub wysokie dawki cholesterolu występujące w białkach zwierzęcych.

Potencjalne skutki negatywne

Większość badaczy uważa zarówno olej z wiesiołka i nasion konopi stosunkowo bezpieczny i łagodny. Jednakże każdy ma potencjał do powodowania ujemnych skutków ubocznych przy podjęte w wysokich dawkach lub przez osoby o wrażliwości. Olej z wiesiołka może powodować niestrawność, luźne stolce lub bóle głowy, a lekarze ostrzegają przed biorąc go wraz z grupy leków zwanych fenotiazyny (stosowane w leczeniu schizofrenii) lub leki, które rozrzedzają krew lub działać jako antykoagulanty.

Nasiona konopi nosić podobne ostrzeżenia jak również mogą powodować luźne stolce, jeżeli jest spożywany w dużych ilościach i nie powinny być mieszane z leków przeciwzakrzepowych, ponieważ hamują płytek.

Ponieważ oba produkty spowodować te same rodzaje działań niepożądanych, przy użyciu olej z wiesiołka i konopi nasiona razem, należy zachować ostrożność i skonsultować się z lekarza, aby upewnić się zużywają bezpiecznych dawek.

Skutki Sport na Emotional Zdrowia

Skutki Sport na Emotional Zdrowia


Czy grasz w gry wewnątrz lub na zewnątrz, udział w zajęciach sportowych zapewnia wiele korzyści. Energiczne ćwiczenia fizyczne z takich działań jak piłka nożna czy tenis pomaga zapobiegać różnym chorobom. Czując dopasowanie może pomóc czuć się dobrze emocjonalnie. Nawet te gry, które nie obejmują wiele ćwiczeń fizycznych odgrywają ważną rolę w budowaniu postaci. Jednak postawa jest ważna. Jeśli twoje serce nie jest w nim, sport może mieć katastrofalny wpływ na emocjonalne zdrowie.

Depresja i lęk

Wysiłek fizyczny sprzyja produkcji endorfin. Te białka działają na mózg w celu zmniejszenia odczuwania bólu. Zgodnie z Mayo Clinic, aktywność fizyczna hamuje uwalnianie substancji chemicznych przez układ odpornościowy, które mogą nasilić depresję. Utrzymuje on także wysoka temperatura ciała, a to pomaga uspokoić Cię.

Ćwiczenia promuje również zdrowy sen i służy jako rozrywkę, która utrzymuje umysł od zmartwień. Naukowcy z Uniwersytetu w Bristolu i Cardiff University odkryli, że ludzie, którzy kiedyś wolny czas na działalność ciężkie intensywności, takich jak piłka nożna czy biegania były mniej podatne na depresję niż te, które były mniej aktywne.

Zaufanie

Zwiększona sprawność fizyczna i umiejętność zwiększa zaufanie. Sport zapewnia również możliwość ustalenia celów i osiągania ich. Według Marianne Engle, Ph.D., klinicznych adiunkt w New York University Child Study Center, sport pozwala dzieciom rozwijać zdolności przywódcze, krytycznego myślenia, samodyscypliny, zaufanie i szacunek dla innych.

Zwiększony niepokój

Wyniki w sporcie działa jako motywacja dla niektórych sportowców, podczas gdy dla innych, powoduje stres i niepokój. Oczekiwania widzów dodać do tremy, że może doświadczyć zawodowym sportowcem przed i podczas imprezy. Ponadto, dla niektórych osób, wygrywając i przegrywając w sporcie to się liczy, i mogą stać się zbyt konkurencyjny.

Agresja

Istnieje debata na temat tego, czy sport wyzwala agresję wśród graczy i widzów, lub jeśli po prostu zapewnia im możliwość zwolnienia ich naturalną agresję.

O Kamienie pęcherzyka żółciowego

O Kamienie pęcherzyka żółciowego


Mając kamienie woreczka żółciowego może powodować żadnych objawów lub być bardzo bolesne. Może to być trudne do diagnozowania, ponieważ typowe objawy podobne do tych z innych warunkach. Ponieważ nie może być żadnych objawów, często są one tylko podczas rutynowych badań kontrolnych odkryto. Czasami trzeba się na leczenie, oraz w innych przypadkach nie.

Identyfikacja

Żółciowe stanowią w pęcherzyku żółciowym, który jest mały woreczek znajduje się pod wątroby. Głównym celem pęcherzyka jest do przechowywania i żółcią (gęstej cieczy, która przyczynia się tłuszcze procesu ciała), która jest wytwarzana w wątrobie. Kiedy organizm trawi jedzenie, żółć przedostaje się do jelita cienkiego. Kamienie żółciowe powstają, gdy substancje takie jak sole cholesterolu lub wapnia, które są normalnie w żółci stają się twarde i krystalizować. Te twarde, kandyzowane substancje tworzą kamienie żółciowe. Kamienie woreczka żółciowego mogą również tworzyć, gdy pęcherzyk żółciowy nie opróżnić prawidłowo. Kamienie pęcherzyka żółciowego mogą być tak małe jak ziarenko piasku, lub mogą być rozmiar golf-ball. Można rozwijać tylko jedną lub setki. Można je rozwiązać na własną rękę lub zagrażać życiu.

Objawy

Wiele osób z kamieniami pęcherzyka żółciowego ma żadnych objawów i nie wymagają leczenia. Jeśli pojawią się objawy, może to odczuć podobnych do niestrawności. Mogą wystąpić nudności, wymioty, ból brzucha i gazu, który jest stały lub przychodzi w tryska. Objawy te mogą być przesadzone po zjedzeniu żywności o wysokiej zawartości tłuszczu. Ból nagły i stały może nastąpić w prawym górnym lub środkowej części brzucha. Ból może pojawić się w nocy lub w ciągu kilku godzin po jedzeniu. Objawy mogą trwać pół godziny lub kilku godzin. Niektórzy pacjenci również wystąpić ból, który promieniuje z okolicy brzucha i na ramieniu lub plecach. Kiedy ten ból ustępuje, może wystąpić łagodny ból brzucha na dzień lub dwa. W cięższych przypadkach, gdy kamienie woreczka żółciowego utknąć w szyjce pęcherzyka żółciowego, wynik jest bardziej silny ból towarzyszy gorączka. W najcięższych przypadkach, kamienie woreczka żółciowego może powodować zatory. Może to powodować objawy żółtaczki, stolce w kolorze gliny i gorączka, a jeśli nie jest leczone, Twój stan może być śmiertelne. Kamienie woreczka żółciowego, które powodują zatory mogą również prowadzić do zapalenia trzustki i mogą zwiększyć ryzyko zachorowania na raka pęcherzyka żółciowego.

Przyczyny

Przyczyny korpus tworzy kamienie pęcherzyka żółciowego nie jest jeszcze dobrze poznany. Jednakże, w większości przypadków, tworzenie się pęcherza żółciowego kamień wynikiem nagromadzeniem cholesterolu, które jest rozpuszczone. Może to nastąpić, jeśli twoja dieta jest bogata w cholesterol. Występują one również w przypadku pęcherzyka żółciowego nie opróżnić prawidłowo. To może zdarzyć się w czasie ciąży lub jeśli masz nieregularne nawyki żywieniowe, takie jak jedzenie zbyt mało tłuszczu lub będzie długie okresy bez jedzenia. Gdy organizm nie ma wystarczającej ilości żywności do strawienia, skurcze mięśni spadek pęcherzyka żółciowego. Kiedy mięśnie pęcherzyka żółciowego nie są w pełni zamawiającym, woreczek żółciowy nie może całkowicie opróżnić. Kamienie woreczka żółciowego są najczęściej u osób z nadwagą, kobiet, osób z niedokrwistością sierpowatą i każdego, kto doświadczył szybką utratą masy ciała. Niektóre leki mogą również powodować kamienie woreczka żółciowego.

Leczenie

Jeśli kamienie woreczka żółciowego nie są przyczyną objawów lub blokad, może być wymagane leczenie. Jeśli istnieją objawy, może lekarz uzna, czekać go najpierw sprawdzić, czy sytuacja sprowadza się. Jeśli masz bardziej poważne objawy, a następnie usunięcie kamieni przez zabiegiem może być konieczne. Może to obejmować laparoskopowej operacji lub operacjach na otwartym. Chirurgia laparoskopowa wykorzystuje zakres ołówek-cienki, który zawiera jasne i kamery na jego końcu. Chirurg robi małe nacięcie brzucha w celu wstawienia zakresu i inne małe nacięcia brzucha usuwania kamieni. Ten rodzaj operacji jest korzystne, ponieważ małe nacięcia oznacza mniejszy ból i krótszy czas odtwarzania dla pacjenta. Odzyskiwania może trwać zaledwie kilka dni. W przypadku chirurgii otwartej, większa nacięcie brzucha. Opcja ta jest stosowana w bardziej ostrych przypadkach, kiedy ściany pęcherzyka żółciowego są grube i twarde, w przypadku zakażenia lub w przypadku nadmiernej tkanki bliznowatej. Z otwartej operacji, pacjent może wymagać pobytu w szpitalu do tygodnia, a następnie istnieje kilka więcej tygodni ożywienia w domu.

Zapobieganie

Kamienie woreczka żółciowego nie można całkowicie zapobiec. Można jednak podjąć pewne kroki, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na nich. Utrzymanie prawidłowej wagi ciała lub utratę nadwagi jest pierwszy krok. Cel stracić nie więcej niż 2 funtów tygodniowo. Jo-jo i traci lub zyskuje duże ilości masy narazić Cię na większe ryzyko. Trzymaj się z dala od diety zderzeniowych i nie upuścić swoje dzienne spożycie kalorii na wszelkie niższe niż 800 kalorii dziennie. Regularne ćwiczenia pomagają zachować wszystkie mięśnie silne i organizm działa w szczytowej formie. Zmniejszyć ilość tłuszczu zwierzęcego i smażonych potraw, a jeść więcej niskotłuszczowe i bogate w błonnik pokarmy, takie jak świeże owoce i warzywa oraz produkty pełnoziarniste.

Jakie są przyczyny choroby Alzheimera moczu?

Nietrzymanie moczu jest objawem choroby Alzheimera i może być nieprzyjemny dla pacjenta. Bardzo ważne jest, aby określić przyczynę kału lub nietrzymania moczu.

Dieta

Dieta może czasem powodować moczu lub stolca u osoby z chorobą Alzheimera. Zrównoważona dieta jest niezbędna w utrzymaniu zdrowych jelit. Nasze ciała czasem stają się bardziej wrażliwe na pewne pokarmy, jak się starzejemy. Monitorowanie diety na kilka dni, aby zobaczyć, czy dana żywność powoduje nietrzymanie moczu.

Wpływ psychicznego

Alzheimer często zmienia stan i zachowanie emocjonalne, wpływając na sposób, w jaki nasz organizm reagowania. Kału często występuje w chorobach, które obejmują splątanie, manii i depresji.

Choroba

Kału może także być częścią podstawowego stanu medycznego, w tym osłabienie mięśni, urazu operacyjnego, biegunki, zaburzeń jelitowych i chorób lub zaburzeń układu nerwowego.

Medyczną

Jeśli istnieją inne problemy, takie jak ból w odbytnicy, krwawienie, biegunka, zmiany kału lub niewyjaśniona utrata masy ciała, należy natychmiast szukać pomocy medycznej.

Porady

Upewnij się, że pacjent Alzheimera wie, gdzie jest łazienka i dać mu dużo czasu, aby opróżnić pęcherz lub jelita. Wspierać, a nie krytyczne.

Jak grać w baseball z rozrusznikiem serca

Jeśli miałeś problemy z sercem i przeszli przez traumy o chirurgicznie wszczepionego rozrusznika serca, każdy sport czy aktywność może powodować niepokój. Chcesz wziąć udział i uczestniczyć we wszystkim, co możesz, ale nie chcą narażać się na niebezpieczeństwo niepotrzebnie. Jeśli kochasz baseball i chcą grać, masz problem. Jeśli zostaniesz trafiony z piłką w lub wokół obszaru serca, może to być katastrofalne. Jednak nie musisz przestać grać, bo są urządzenia ochronne dostępne.

Instrukcje

1 Umieść na koszulce, który ma tuleję ochronną lub kieszeń z przodu klatki piersiowej (patrz Referencje poniżej dla przykładu). Koszulka musi także mieć podłoże z pianki w celu ochrony obszaru klatki piersiowej i serca. Ten otwór w koszulce znajdzie swój ochraniacz serca / klatki piersiowej. Sobie ochraniacz serca / klatki piersiowej pozwala chronić się lub odpowiedzialnie chronić swoje dziecko, który ma rozrusznik serca i pozwala mu uczestniczyć w baseball.

2 Włóż osłonę serca / klatki piersiowej do tulei. Ochraniacz serca / klatki piersiowej jest silna tarcza z tworzywa sztucznego polipropylenu, który jest przeznaczony do zajęcia twardego hitem i rozproszyć energię z uderzenia z dala od centrum.

3 Uwaga, ochraniacz serca / klatki piersiowej jest praktycznie niewidoczne podczas noszenia pod jednolitej koszuli. Wyściełane Koszulka jest w zasadzie płaska, a więc jest obrońcą serca / klatki piersiowej. Pozwoli to osoba do gry bez wstydu czy skrępowania.

4 Idź i grać w gry z ufnością, kiedy sobie osłonę serca / klatki piersiowej. Robisz wszystko, aby chronić siebie, a urządzenie zapewnia dużą ochronę. Jednakże, nie ma gwarancji, że nie będzie lekko obrażenia klatki piersiowej i serca podczas noszenia sprzętu. To również sprawa dla każdego, kto gra w grę - w tym tych, którzy nie rozruszników serca.

Wskazówki

  • Natomiast obrońcą serca / klatki piersiowej będzie oferować swoje serce dodatkową ochronę, nie producent gwarantuje bezpieczeństwo, jeśli zostaniesz trafiony w klatkę piersiową.

Sugestie dotyczące tego, co jeść, z ciekłym Sejmu

Istnieje wiele powodów, dla których osoba może zdecydować się rozpocząć dietę płynną. Utrata masy ciała jest częstym powodem, a także bóle zębów lub szczęki urazy. Niezależnie od powodu płynnej diety, istnieją sposoby, aby zachować zdrowie i spełniać cele żywieniowe w tym czasie.

Soków

Dietetyczne wytyczne USDA zaleca, że ​​ludzie zużywają 2,5 szklanki warzyw i owoców dwóch filiżanek dziennie. Wykorzystując sokowirówki, podczas gdy na diecie płynnej to świetny sposób, aby upewnić się, że wszystkie wymagania witaminowe i mineralne są spełnione. Istnieje wiele z sokowirówki domowych obecnie na rynku, które pozwalają na całych owoców i warzyw do juiced z małą lub bez pracy prep. Wiele z tych maszyn są jeszcze zdolne do wyciskania soku zielone warzywa liściaste, takie jak szpinak czy kapusta.

Ci, którzy warować na myśl o picia soku z kapusty lub szpinaku powinny rozważyć soków te warzywa wraz z jabłek, winogron lub innych owoców, aby dodać słodyczy i dodatkowego smaku soku warzywnego.

Białko

Czysto płynne diety będą często brakuje białka. Zgodnie z USDA, kobiety w wieku od 19 do 30 powinien być czasochłonne przynajmniej 46 gramów białka na dzień. Mężczyźni i osoby z aktywnego stylu życia wymaga nawet więcej białka. Te potrzeby żywieniowe mogą być spełnione przez mleka spożywczego, mleka sojowego lub mleka migdałowego, podczas gdy na diecie płynnej. Dostępne na rynku proszków białka są również dobrym sposobem na łatwe zwiększenie spożycia białka. Proszki te są dostępne w wielu różnych smaków, a nawet mogą być powitalny traktować za ograniczonego do jednostki ciekły pokarm.

Światłowód

Największy problem z płynnych diet jest brak błonnika. Niedostateczne spożycie błonnika może powodować zaparcia, twarde stolce, wzdęcia i ogólny dyskomfort. --- Proszek suplementy, takie jak włókna, Benefiber Metamucil lub włókna Sure --- można mieszać do soków owocowych i warzywnych, koktajli proteinowych, kawy, herbaty lub innego napoju. Dodatki te pomogą utrzymać osobę regularne i zminimalizować dyskomfort. Inną opcją jest, aby dodać dwie łyżki nasion lnu zimno bielony do białka wstrząsnąć. Len nasiona daje 4 g błonnika na każde dwie łyżki. Kupując nasiona lnu oznaczone jako zimny bielony będzie upewnić się, że kupujesz mielone nasiona lnu. Nasiona te mają silne środki zapachowe ze względu na kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które one zawierają. Są to te same tłuszcze znalezione w łososia i suplementów oleju rybnego. Podczas picia nasion lnu, należy je w silnie aromatyzowane napoje i użyć mieszarki do mieszania się drganiom oraz w celu zminimalizowania nieznacznie nieprzyjemny smak.

Działania niepożądane dotyczące długotrwałego stosowania preparatu CYMBALTA

Cymbalta lek jest dostępny tylko przez receptę i stosowane w leczeniu depresji. Jest on również stosowany do leczenia zespołu lęku uogólnionego, jak również innych stanów psychicznych. Cymbalta jest klasyfikowany jako lek przeciwdepresyjny i działa poprzez wpływ na substancje chemiczne w mózgu, które powodują depresję. Cymbalta jest przepisywany w leczeniu fibromialgii. Skutki uboczne CYMBALTA obejmują duszność, nierówne bicie serca, nudności i wymioty, a może utrzymywać się przez kilka godzin, dni, tygodni lub nawet dłużej. Ważne jest, aby omówić wszelkie efekty wystąpić z lekarzem, ponieważ może być konieczne dostosowanie dawki preparatu CYMBALTA.

Dawkowanie

Ważne jest, aby podjąć Cymbalta jak to było przewidziane. Nie wolno zmieniać lub pominięcia dawki leku. Jeśli zapomni się przyjąć CYMBALTA, należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jeśli następnej zaplanowanej dawki zostało w ciągu czterech godzin, a następnie opuścić pominiętą dawkę i przyjąć tylko regularne dawki. Nie podwoić tego leku, ponieważ może to spowodować CYMBALTA przedawkowania. Objawy przedawkowania to szybki Cymbalta bicie serca, nudności lub wymioty, zawroty głowy, omdlenia, lub poczucie mylić lub mieszać. Biegunka jest objawem Cymbalta przedawkowania.

Historia medyczna

Przed podjęciem CYMBALTA, należy dzielić się z lekarzem swojej pełny profil medycznej i historii. Bardzo ważne jest, że lekarz wie, jakie warunki można było leczonych w przeszłości, tak, że może on określić, czy CYMBALTA może powodować długotrwałe skutki lub oddziaływać w jakikolwiek sposób z twoich innych problemów medycznych. Cymbalta nie powinny być podejmowane, jeśli masz historii jaskry. Należy poinformować lekarza, jeśli masz choroby wątroby lub nerek, lub w przeszłości napadów drgawek, padaczki lub dowolnego rodzaju przed podjęciem CYMBALTA. Lekarz powinien mieć świadomość, jeśli występują choroby krwi lub gdy krew nie krzepnie prawidłowo lub jeśli zostały zdiagnozowane lub leczone w chorobie afektywnej dwubiegunowej.

Długoterminowe skutki uboczne: Ciężka

Cymbalta wiąże się z pewnymi skutkami ubocznymi, które są uważane za poważne i wymagają natychmiastowej pomocy medycznej. Szukają pomocy w nagłych wypadkach, jeśli wystąpią silne bóle żołądka, lub zażółcenie skóry i oczu (żółtaczka). Również skonsultować się z lekarzem natychmiast, jeśli doświadczają nudności lub trudności w oddawaniu moczu towarzyszy ciemniejszy niż zwykle zabarwienie w moczu. Ważne jest również, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli stolce są czarne lub krwawe, jeśli masz trudności z koncentracją lub doświadczenie nierówne bicie serca lub kołatania serca, zacząć halucynacje lub mieć silne bóle głowy. Mogą również wystąpić trudności w oddychaniu i sztywność mięśni lub bóle mięśni w wyniku podjęcia CYMBALTA.

Efekty uboczne: Łagodne do umiarkowanego

Niektóre działania niepożądane CYMBALTA są mniej nasilone i może trwać kilka dni, tygodni lub nawet dłużej. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią CYMBALTA podobnych skutków ubocznych, które obejmują zawroty głowy, uczucie senności, zaparcia, wzdęcia, gazy lub rozmyte widzenie lub suchość w ustach. Inne działania niepożądane CYMBALTA to trudności w zasypianiu, bóle mięśni lub wahania w swojej masie (zysk lub strata). Cymbalta może również spowodować, aby mieć zmniejszone zainteresowanie aktywnością seksualną, lub mogą wystąpić impotencji lub trudności osiągnięcie punktu kulminacyjnego w wyniku tego leku.

Ostrzeżenie

Ważne jest, aby nie brać CYMBALTA podczas przyjmowania leku o nazwie typu tiorydazyny (znany jako marki Mellaril). Nie należy CYMBALTA ciągu dwóch tygodni od podjęcia inhibitorem lek IMAO. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych leków przed rozpoczęciem CYMBALTA. Nie należy pić napojów alkoholowych podczas stosowania leku CYMBALTA, jak alkohol może wchodzić w interakcje z CYMBALTA powodować długoterminowe uszkodzenia wątroby. Nie używaj ciężkich maszyn lub prowadzenia pojazdów mechanicznych, biorąc CYMBALTA, dopóki nie są pewni, jak to wpłynie na ciebie.