adcov.com

czopek glycerin

Jak Cut czopek

Jak Cut czopek


Całe czopki doodbytnicze wyglądać długich pigułki z jednego płaskiego końca i jeden owalnego, nieco pointy napiwków. Czasami lekarze zalecają, aby pacjenci - szczególnie niemowlęta, małe dzieci i małe dzieci - ma tylko połowę czopka na raz. Osoby dorosłe powinny wyciąć czopek na dawce pół i zapisać drugą połowę do następnej dawki. Trzymaj czopek w chłodnym miejscu, na przykład lodówki, aż będzie gotowy do cięcia go i administrowania go pacjentowi.

Instrukcje

1 Odpakować czopków z opakowania, gdy jest zapakowane, albo wyjąć z pojemnika.

2 Połóż czopek na pokładzie rozbioru. Trzymaj ją między kciukiem i palcem wskazującym jednej ręki.

3 Kawałek czopek wzdłużnie na środku, z nożem lub żyletką.

4 Umieść drugą połowę czopka w czystej folii lub umieścić go w pojemniku. Umieść go w chłodnym miejscu, aż będzie potrzebny.

Wskazówki

 • Zawsze myj ręce przed cięciem lub podawanie czopków.

Wskazówki dla Glycerin czopków

Wskazówki dla Glycerin czopków


Gliceryna czopki stosowane w leczeniu zaparć i również oczyścić jelita przed odbyt lub procedury jelit. Pracują powodując jelita trzymać więcej wody, która zmiękcza stolec i ułatwia wypróżnienia. Choć można wstawić Czopki się, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem tego lub jakiegokolwiek leku.

Środki ostrożności Przed rozpoczęciem użytkowania

Jeśli jesteś w ciąży, planuje ciążę lub w okresie karmienia piersią, należy zwrócić się do lekarza na temat zagrożeń i korzyści związanych z wykorzystaniem czopków, ponieważ nie wiadomo, czy są wydzielane do mleka matki. Ponadto, w przypadku przyjmowania jakichkolwiek receptę lub bez recepty leki, ziołowe preps, suplementów diety, masz jakieś alergie na leki, gliceryny, żywności lub innych substancji lub mają wyrostka robaczkowego lub krwawienie z odbytu, skonsultować się z lekarzem przed podjęciem czopki.

Wskazówki dotyczące korzystania z czopków

Według Drugs.com, jest wysoce zalecane, aby umyć ręce przed i po użyciu czopków. Jeśli czopek jest zbyt miękki w użyciu, można umieścić go w lodówce przez 15 minut, po czym można usunąć opakowanie, a następnie zwilżyć zimną wodą dla łatwiejszego wkładania.

Połóż się na boku i włóż koniec wyprostowanego do odbytu; wciskając całkowicie z palca. Po włożeniu do czopków, to zacznie się topić i nie powinno być niewiele do dyskomfortu, przytrzymując go w. Według Health.msn.com, ruch jelit odbywa się w ciągu 15 do 60 minut po użyciu.

W przypadku pominięcia dawki, należy jak najszybciej chyba, że ​​zbliża się czas przyjęcia następnej. Należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu. Chyba, że ​​lekarz nigdy nie używać dwie dawki w tym samym dniu.

Nie stosować dłużej niż tydzień, chyba że z zaleceniami lekarza, a jeśli nie masz wypróżnienia po godzinie użytkowania, wezwać lekarza.

Należy stosować się do instrukcji dozowania dokładnych dla dzieci oraz w przypadku wątpliwości, skonsultuj się z pediatrą.

Możliwe działania niepożądane

Możliwe skutki uboczne za pomocą czopków obejmują biegunkę, skurcze, gaz, podrażnienie odbytu, pieczenie i nudności. Natychmiast udać się do lekarza, jeśli masz trudności w oddychaniu, ucisk w klatce piersiowej, pokrzywka, wysypka lub obrzęk ust, twarzy, warg lub języka.

Czopki powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci, ale jeśli podejrzewasz, że czopek jest przyjmowany doustnie, należy natychmiast skontaktować się z lokalnym centrum zatruć.

Środki przeczyszczające należy stosować tylko do normalnego wypróżnienia uzyskuje ponieważ długotrwałe stosowanie może prowadzić do uzależnienia.

Czopek Leczenie hemoroidalnej

Hemoroidy są żylaki, które występują w okolicach odbytu i / lub odbytnicy. Żyły mogą puchnąć, powodując ból, świąd, krwawienie i podrażnienie w dotkniętych obszarach.
Czopki stanowią układ dostarczania leku, w których lek jest w postaci stałej, zwykle w kształcie małego pocisku. Po włożeniu do odpowiedniej jamie ciała, lek topi się z powodu zmiany temperatury ciała się cieczy i mogą być łatwo absorbowane przez otaczające tkanki. W przypadku hemoroidów, czopków są wkładane do odbytnicy. Czopki powinny być stosowane w leczeniu hemoroidów tylko wewnętrzne. Mimo, czopków zabiegi hemoroidalnej są dostępne bez recepty, czy to najlepiej skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Historia zabiegów Hemoroidy czopek

Hipokrates w 400 rpne napisał traktat w leczeniu hemoroidów. Sugeruje się w nim, że leczenie składające się z podjęciem "skorupę części ryb trzecia część Plumbago, bitumu, ałunu, trochę flos Aeris, galls, trochę śniedzi, że nalał niewielką ilość gotowanego miodu na nich, i tworzy podłużny czopek, zastosowanie do momentu ich usunięcia. " W średniowieczu lekarze używane gorący żelazny pręt do przyżegać hemoroidy i modlić się do św Fiacre, cierpiącego facet pali, który został wyleczony przez siedzi na skale. Nowoczesne zabiegi są o wiele bardziej komfortowe i bezpieczniejsze niż ich dawnych kolegów.

Korzyści Leczenia hemoroidalnej czopków

Dostępne bez recepty, czopki są niskie koszty opcją leczenia. Nie bolesne i łatwo sam pacjent. Zabiegi zwykle zapewnia szybką ulgę w bólu hemoroidy i obrzęk.

Wady do rozważenia

Czopki są bezużyteczne w leczeniu hemoroidów zewnętrznych. Inne bardziej poważne choroby mają podobne objawy hemoroidów, takie jak zapalna choroba jelita grubego i raka jelita grubego i odbytu. Samo leczenie może opóźnić potrzebnej pomocy medycznej. Mogą być niechlujny i wiele bielizna plam.

Rodzaje leków

Istnieją dwa rodzaje leków dostarczanych w postaci czopków do leczenia hemoroidów wewnętrzny: krem ​​lub skurcz naczyń krwionośnych. Nawilżające koją zatem zainicjowane hemoroidy łagodzi ból i krwawienie. Zwężające naczynia krwionośne zwężają przepływ krwi do żyły na tym terenie. Żyła staje się mniejsze i mniej bolesne.

Dostępne Czopek hemoroidalnej Leczenie

W zależności od preferencji istnieją różne rodzaje hemoroidy zabiegów czopków do wyboru. Recepty produktów (OTC) Hydrocortione jak Anusol czopków HC zawiera 1% hydrokortyzon. Hydrokortyzon jest steroid okazały się bardzo skuteczne w leczeniu hemoroidów wewnętrznych. Czopki są dostępne z więcej niż 1% hydrokortyzonem, ale tylko na receptę.
Produkty homeopatyczne, takie jak Avenoc hemoroidy czopki zawierają wszystkie naturalne składniki. Wśród aktywnych składników w tych produktach są kasztanowca, kamień korzeń i oczaru wirginijskiego. Niesteroidowe produkty OTC, takich jak przygotowanie H czopki są popularne i łatwo dostępne. Niektóre z tych aktywnych składników w ciągu czopków oporowego są masło kakaowe i fenylefryna HCI.

Obsługa urządzenia.

Stosowanie czopków nie jest wrażliwy. Należy zawsze postępować zgodnie z zaleceniami producenta dla konkretnego zakupionego produktu. W ogóle, po umyciu i wysuszeniu obszar odbytnicy, włożeniu szpiczasty koniec czopek delikatnie do odbytnicy palcem naciskać go w miejscu. To może wyskoczyć. Jeśli tak ostrożnie włóż czopek.

Zastosowania Lemon Glycerin Wymazy

Zastosowania Lemon Glycerin Wymazy


Pacjenci, którzy cierpią z powodu suchości w jamie ustnej mogą skorzystać z systemu wymazy cytryny gliceryny. Jednak nie zaleca się do stosowania przez dłuższy okres czasu.

Gliceryna wymazy cytryny są od dawna stosowane w medycynie, ale wielu lekarzy twierdzą, ich skuteczności i potencjalnej szkodliwości dla pacjenta.

John R. Ashford, Ph.D., CCC-SP powiedział: "wymazy gliceryny sam wydaje się zwilżyć usta, a nie ją oczyścić, ale dodatek cytryny może faktycznie działać do wysuszenia śluzówki sztucznego oddychania przeciwieństwem tego, co jest pożądane. "

Jak Lemon Gliceryna Wymazy Pracuj

Gliceryna działa w wymazy cytryny łagodzi suchość w jamie ustnej u pacjentów.

Gliceryna w wymazach z co stymuluje wytwarzanie śliny. Gliceryna występuje w wielu artykułów gospodarstwa domowego i uważa się wyciągnąć wilgoci na powierzchni skóry lub w tym przypadku, w jamie ustnej.

Oprócz gliceryna, aromat cytrynowy w wymazie pobudza kubki smakowe, aby pomóc w produkcji śliny. Aromat cytrynowy Uważa się, że jedną z przyczyn wysuszenie, pogarsza się przy użyciu okładzin.

Warunki korzystających z Lemon Glycerin Wymazy

Pacjenci, którzy korzystają z wykorzystaniem wymazów cytryny gliceryna to osób cierpiących na zaburzenia połykania, którzy są na tlen do respiratora, w znieczuleniu, zabiegi chirurgiczne, chemioterapię lub przy tych, którzy mają inny lek wywołane suchość w ustach.

Pomimo, że pacjenci mogą korzystać z wykorzystaniem wacików cytrynowy glicerynową, nie zaleca się do długotrwałego stosowania. Według American Dental Association "higienistki, korzystanie z wymazów gliceryny cytryny może spowodować odwapnienia zębów pacjenta.

Higiena jamy ustnej

Gliceryna wymazy cytrynowy można stosować jako tymczasowy Alternatywnie do higieny jamy ustnej, lecz ich stosowanie nie jest zalecane przez wielu pracowników służby zdrowia.

Gliceryna wymazy cytrynowy są często stosowane w szpitalach, jako alternatywa dla szczoteczki do zębów. Wymazy są stosowane do usuwania wydzieliny z jamy ustnej pacjenta, to uważa się, aby pomóc zatrzymać wzrost szkodliwych bakterii.

Jednakże, zgodnie z American Dental Association "higienistki, wymazy z cytryny gliceryna nie są skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej z ust pacjenta. Tablica, która nie jest usuwana z zębów pacjenta może w końcu się poluzować i podróżować do płuc pacjenta.

Wymazy Nie Długi szeroko stosowane

Gdy używany w niemal każdym otoczeniu opieki zdrowotnej, cytryna gliceryna są wymazy nie długo używany tyle ze względu na potencjalnie szkodliwe mogą mieć na pacjentów.

Jak się więcej informacji na temat szkodliwych skutków wymazów cytryny gliceryna, więcej opieki zdrowotnej decyduje się zaprzestać używania wymazów cytryny gliceryna.

Żywność zawierająca Glycerin

Żywność zawierająca Glycerin


Gliceryna lub glicerol jest słodka, lepka substancja, stosowana w wielu produktach spożywczych, kosmetyków, leków i środków smarnych. Generalnie, jest to uważane za szkodliwe dla ludzi i jest stosowany szeroko do słodzenia, zagęszczania i przechowywania żywności. Gliceryna i inne cukry rafinowane, były związane z zakażeniami drożdży. Jeśli są podatne na infekcje drożdżowe, zaleca się, aby uniknąć produktów zawierających glicerynę lub glicerol.

Lody

Wiele marek lodów stosowania śmietany gliceryny dodać słodyczy i stworzyć kremową konsystencję.

Przetworzonej żywności

Gliceryna jest często używany do ochrony i słodzenia potraw zapakowanych i puszkach.

Żywność niskowęglowodanowej

Reklamowane jako żywność niskowęglowodanowa często używają glicerynę do słodzenia, ponieważ technicznie nie węglowodanów. Cukier-alkohol, gliceryna wciąż zawiera tę samą liczbę kalorii na gram, jak regularne węglowodany, więc nie daj się nabrać na to.

Wyroby cukiernicze

Ponownie, gliceryna lub glicerol jest często stosowany do słodzenia wyrobów cukierniczych, w szczególności miękkie cukierki, takich jak polewy oraz nugaty, gdzie glicerynę pomagają również utworzyć żądaną teksturę kremową.

Ekstrakty i Flavorigs

Ekstrakty i aromaty do domu-gotowania zawierają glicerynę jej tekstury i słodyczy.

Suszone owoce

Suszone owoce, zwłaszcza w zbożach, często są moczone w glicerynie, aby zapobiec wysychaniu i dodania słodyczy.

Jak korzystać Vegetable Glycerin na czczo

Jak korzystać Vegetable Glycerin na czczo


Nieświeży oddech jest negatywna konsekwencja postu. Kiedy don i rsquo; t jeść, gruczoły ślinowe nie produkują tak dużo śliny. Tak więc, ślina nie jest w stanie prawidłowo wypłukać bakterie powodujące nieprzyjemny zapach z jamy ustnej i języka. Jednym ze sposobów, aby temu zaradzić jest do mycia zębów, dziąseł i języka z pasty do zębów na bazie gliceryny warzyw. Warzywno-gliceryna ma naturalne właściwości antybakteryjne. Zakupić go w zdrowej żywności lub naturalnego sklepie naprawczego.

Instrukcje

1 Mix 5 łyżeczki sody oczyszczonej z & frac14; łyżeczki soli.

2 Dodać 5 łyżeczek gliceryny warzyw i 10 kropli olejku miętowego. Mieszać do połączenia wszystkich składników.

3 Zanurzyć szczoteczkę do pasty do zębów na bazie gliceryny warzyw na pokrywanie końce wszystkich włosków.

4 Pędzel język z pasty do zębów, aby usunąć bakterie powodujące nieświeży. Pędzla dziąseł, zębów i podniebienia.

5 wypluć resztki pasty do zębów.

6 wypłukać usta wodą.

7 Powtórz ten proces w razie potrzeby podczas szybko.

Wskazówki

 • Pamiętaj, żeby kupić jedzenie warzyw glicerynę o czystości i olejków eterycznych.

Definicje Glycerin & butylenoglikolu

Definicje Glycerin & butylenoglikolu


Coraz częściej ludzie chcą wiedzieć, co dokładnie są slathering na skórze każdego dnia lub połknięcie z ich jedzenie. Dodatki do żywności, barwniki i sztuczne aromaty nie brzmią zdrowe - ale nie wszystkie są równie niebezpieczne, albo. Gliceryna i glikol butylenu są zarówno substancje, które dają jedzenie lub kosmetyki kremowy lub gładkie tekstury i pomocy żywnościowej lub skórę, pozostanie nawilżona. Mają one jednak różne składy chemiczne i są klasyfikowane w różny sposób przez US Food and Drug Administration.

Gliceryna: Definicja

US Department of Agriculture określa glicerynę jako dowolny oczyszczony produkt handlowy, który składa się z co najmniej 95 procent gliceryny, związku chemicznego znanego również jako 1,2,3-propanotriolu. Cząsteczki glicerynę trzy atomy węgla i tworzą podstawę strukturalną kwasów tłuszczowych.

(Należy pamiętać, że choć gliceryna i gliceryna - z "e" - nie są dokładnie takie same, terminy są często używane zamiennie Technicznie, glicerynę. - Bez "e" - musi być prawie czysty glicerol, a gliceryna jest nazwa handlowa dla każdego produktu, który jest "przede wszystkim", glicerol).

Gliceryna jest produkowany na skalę przemysłową, gdy oleje roślinne (zwłaszcza olej kokosowy i olej z ziaren palmowych) i tłuszcze zwierzęce są włączone do mydeł i innych produktów; Gliceryna jest wytwarzany w ramach procesu. Niektóre firmy również gliceryny syntetycznej, co stanowi jedną czwartą rynku gliceryny USA.

Gliceryna: Zastosowania

Gliceryna jest częstym składnikiem kosmetyków, pasty do zębów, leki, smarów i innych produktów higieny osobistej, ponieważ jest środek pochłaniający wilgoć, co oznacza, że ​​pomaga utrzymać wilgoć skóry i jest częstym elementem przetwarzania w różnych gałęziach przemysłu.

Gliceryna: Bezpieczeństwo

Gliceryna jest uważany przyjazne dla środowiska, a US Food and Drug Administration (FDA) klasyfikuje glicerynę jako przyprawa do żywności (nie dodatek), że jest "ogólnie uznane za bezpieczne" i dlatego może być stosowany bez ograniczeń ilościowych. Jednakże, syntetyczne gliceryna jest regulowany.

Butylenu Glycol: Definicja i Zastosowań

Butylenowy Glikol jest związek chemiczny znany także jako 1,3-butanodiolu. Jak gliceryna, glikol butylenowy (BG) jest środek pochłaniający wilgoć, chemiczny, który pomaga skórze (lub innych substancji) zatrzymywania wilgoci. Jest to również środek zwiększający rozpuszczalność, co oznacza, że ​​umożliwia innych substancji (takich jak tłuszcz) więcej rozpuszczalnych w wodzie. Jak gliceryna, jest częstym składnikiem kosmetyków.

Jest również częstym składnikiem pożywienia. FDA klasyfikuje BG jako regulowany dodatek do żywności, które jest używane "w naturalne i syntetyczne substancje zapachowe" i w "produkcja osłonek do kiełbas jako pomocniczym i pomocy do przetwarzania".

Butylenu Glycol: Bezpieczeństwo

Jako składnika kosmetyków, uważa się niemal całkowicie bezpieczne w stężeniu 0,5 procent lub mniej. Liczne badania wykazały, BG być całkowicie bezpieczny nawet przy spożywane w małych ilościach. Nawet jeśli dieta zwierzęcia składa się głównie z BG, skutki szkodliwe są niewielkie.

BG często dostaje złą reputację, gdyż jest mylone z inne glikole są bardziej niebezpieczne. Glikol etylenowy, sprzedawane często jako samochód przeciw zamarzaniu, jest wysoce toksyczny. Glikol propylenowy jest toksyczny po spożyciu w dużych dawkach, i podrażnienia skóry. BG, natomiast nie posiada żadnej z tych cech.

Jak kupić Glycerin

Gliceryna jest bezbarwną cieczą, który jest kosmetycznie użyteczne w leczeniu suchej skóry, leczenia blizn i zmiękczania zgrubienia (wśród wielu innych).
Z tego powodu, gliceryna jest częstym składnikiem domowych mydła i szampony dla ludzi, jak i zwierząt. Ten artykuł omówi kilka typowych miejsc na zakup gliceryny do użytku osobistego oraz możliwość opłacalnego zakupu glicerynę luzem.

Instrukcje

1 W zależności od potrzeb, znalezienie gliceryna może być tak proste, jak podróż w dół do lokalnej aptece. W aptece, gliceryna sprzedawana jest zwykle tylko w małych ilościach (od 2,5 do 5 uncji) w cenach od $ 5 do 10 dolarów. Dla wielu osobistych zastosowań może to być wystarczająca ilość gliceryny. Jednakże, w niektórych przypadkach, takich jak produkcja domowe mydła lub szamponu, większe i bardziej opłacalne ilość gliceryny mogą być pożądane. W takim przypadku, będziemy chcieli zbadać, gdzie kupić glicerynę luzem.

2 Jednym z najszybszych sposobów zlokalizować glicerynę luzem jest wyszukiwanie w Google "gliceryny przez galon." Będzie to przynieść kilka firm chętnych do wysyłki glicerynę luzem bezpośrednio do domu w konkurencyjnych cenach (około 30 dolarów za galon). Ale należy pamiętać, że ceny te nie obejmują wysyłkę i płyny są ciężkie: Można spodziewać się zapłacić ponad $ 15 do ma galon (około 10 funtów) gliceryny kraju wysłane do Ciebie.

3 Jeśli chcesz, aby znaleźć alternatywę dla lokalnego masowe kupowanie glicerynę, spróbuj wyszukać na żółtych stronach sklepów rzemieślniczych, sklepach pieczenia lub sklepach stodoła zwierząt. Sklepy rzemieślnicze czasami nosić gliceryna dla osób zainteresowanych w tworzeniu własnego mydła ciała i piekarze komercyjnych używać glicerynę w recepturach jako środek konserwujący lub utrzymać żywność przed wysychaniem. Właściciele koni często kupują duże ilości gliceryny do szamponu lub koni pielęgnacji kopyt.

Wskazówki:

 • Przy okazji, kupując glicerynę (szczególnie w dużych ilościach), poszukaj "USP (United States Parmacopoeia) klasy" lub "produktu spożywczego". To gwarantuje, że dostajesz produkt wysokiej jakości, który jest bezpieczny do stosowania kosmetyku.
 • Najbardziej gliceryna pochodzi od tłuszczów zwierzęcych, ale w 100% pochodzenia roślinnego gliceryna dostępne w dużych ilościach w nieco większej kosztu również.

Jak zrobić, stopić idealna wlać Soap Glycerin luzem

Jeśli próbujesz do większych partii luzem mydła, może być bardziej kosztowne, aby używać mydła klasy oleje, które są wykorzystywane w produkcji mydła zimno proces. Jedna alternatywa jest do tworzenia partii luzem stopić i wlać mydło, która używa gliceryna. Nie tylko są łatwe do tworzenia Mydła glicerynowe, ale nie należy używać żrące składniki, takie jak ługu i nie wymagają tygodni leczyć przed ich użyciem.

Instrukcje

• Miejsce Mydła glicerynowe podstawy do garnka.

• Ciepło bazy na średnim ogniu, aż topi się.

• Dodać 2 łyżki olejku do bazy i mieszać mieszaninę dobrze. Można wybrać jakieś zapach, który wolisz.

• Wlać mydło do formy indywidualnych mydło.

• Zezwalaj na mydła do ostygnie, które można zabrać do sześciu godzin.

• Pop mydła z formy i używać.

Środki zaradcze hemoroidalnej

Hemoroidy są opuchnięte, bolesne żył, które mogą znajdować się wewnątrz lub na zewnątrz w zależności od nasilenia. Zazwyczaj są one wywołane przez zaparcia, który wysiłku przy wypróżnieniu, a także występować w czasie ciąży. Niektóre objawy to świąd, obrzęk i podrażnienie. Jeśli hemoroidy jest ciężka, należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania pomocy profesjonalnej. Hemoroidów o niskiej lub łagodnym dyskomfortem wiele over-the-counter kremy i czopki, które są skuteczne w łagodzeniu objawów.

Hemoroidalnej Kremy i czopki

Choć nieco niechlujny, kremy hemoroidalnej zawierające hydrokortyzon są skuteczne w łagodzeniu swędzenie i obrzęk. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy dokładnie oczyścić skażone miejsce i zastosować kwotę bilon wielkości kremu do okolicy trzy do czterech razy dziennie, aż hemoroidy ustępuje. Jeśli krem ​​powoduje dyskomfort, należy oczyścić powierzchnię i natychmiast skontaktować się z lekarzem. Hemoroidalnej czopki działają tak samo dobrze i są łatwiejsze w użyciu niż kremy. Po wypróżnieniu i gruntownego czyszczenia, wyjąć czopek z opakowania i włóż ją do odbytu. Czopki powinny być wstawione trzy do czterech razy dziennie, aż objawy ustępują.

Ciepłej wody i lodu Pakiety

Moczenie w ciepłej wodzie można zmniejszyć objawy spęcznionej hemoroidów po zakończeniu kilku razy dziennie. Przyłożenie lodu bezpośrednio na hemoroidy mogą również zmniejszyć obrzęk. Aby złagodzić ból, weź aspirynę lub Tylenol.

Skonsultować się z lekarzem

Zgodnie z Mayo Clinic, lekarz może wykorzystać pasmo sporów gumową. Ta procedura obejmuje umieszczenie gumki wokół podstawy wewnętrznego hemoroidy w celu odcięcia przepływu. Hemoroidy odpadnie w ciągu dwóch do czterech dni po procedury. Te gumki może być niewygodne, a jeśli występuje krwawienie skontaktować się z lekarzem.

Opcje kontroli urodzeń bez hormonów

Opcje kontroli urodzeń bez hormonów


Opcje antykoncepcyjne zawierające hormony mogą powodować nudności, wymioty, skrzepy krwi, wahania nastroju i zmniejszonego popędu płciowego. Z tych powodów ważne jest dla kobiet, aby zrozumieć wszystkie ich możliwości kontroli urodzeń. Podczas gdy większość opcji antykoncepcyjne bez hormonów nie są tak skuteczne jak metody hormonalne, często jest to możliwe do osiągnięcia podobnych rezultatów, wykorzystując kilka niehormonalne opcje antykoncepcyjne na raz.

Metody barierowe

Opcje antykoncepcyjne barierowe obejmuje męskich i żeńskich prezerwatyw, przepony i szyjki macicy czapki. Te niehormonalne opcje antykoncepcyjne działają poprzez zapobieganie przedostawaniu się plemników do szyjki macicy. Awaryjność w zakresie od 10 do 15 procent.

Rytm

Sposób naturalny rytm i planowanie rodziny działa poprzez wykresów kobiety owulacji i praktykowania abstynencji podczas kobiety najbardziej płodnym czasie. FDA szacuje awaryjność metody rytmu w 20 proc.

Wycofanie

Wycofanie jest metoda wycofaniu penisa z pochwy przed wytryskiem. Zapobiega to znacznie plemników przed dotarciem do szyjki.

Sterylizacja

Chirurgiczna sterylizacja zapobiega ciąży przez chirurgicznego cięcia nasieniowodu mężczyzn i jajowodów kobiet. Jest to bardzo skuteczna opcja kontroli urodzeń powoduje mniej niż jeden procent awaryjność.

Spermicide

Plemnikobójczy jest krem, pianka, żel lub czopek, który działa bakteriobójczo plemników w pochwie. Wskaźnik awaryjności spermicide jest bardzo wysoki 20 do 50 procent.

Jak korzystać Anusol

Anusol jest typu over-the-counter leki stosowane do sterowania swędzenie i dyskomfortu spowodowanego warunkami odbytnicy, takie jak hemoroidy. Składnik aktywny Anusol 's jest hydrokortyzon i jest dostępny jako miejscowe maści lub czopków doodbytniczych. Jeśli objawy nasilą się lub nie odejdzie po użyciu Anusol na tydzień, należy skontaktować się z lekarzem na temat alternatywnych metod leczenia.

Instrukcje

1 Zakup Anusol od lokalnej aptece. Większość ludzi będzie korzystać z miejscowego krem ​​zamiast czopka chyba, że ​​inaczej przez lekarza. Krem do stosowania miejscowego, nie powinny być umieszczone wewnątrz odbytnicy.

2 Oczyść swój odbyt wodą z mydłem przed użyciem Anusol. Wysuszyć powierzchnię przed użyciem Anusol dokładnie. Twoje ręce powinny być czyste i suche, a przed aplikacją.

3 Weź obfitą ilość olejku i umieść go na palec. Zastosowanie leku w równej warstwie na zagrożonym obszarze odbytnicy. Niektóre rodzaje Anusol zawierać korek dozujący, które można wstawić na bazie odbytu w celu zastosowania leczenia. Umyć ręce po zakończeniu stosowania Anusol.

4 Powtórz wykorzystanie Anusol przez cały dzień. Jak pojawią się objawy, można zastosować więcej Anusol, ale producent zaleca nie przekraczać pięciu dawek dziennie.

Wskazówki

 • Możesz użyć Anusol jako czopek, jeśli lekarz stwierdzi, jest to najlepszy przebieg leczenia. Wstawić, zwilżyć czopków z niewielką ilością wody i schodzenia go do odbytnicy palcem podczas leżenia. Pozostawić czopek w przynajmniej godzinę, w celu zapewnienia czasu leku do absorpcji w ciele.

Leczenia zaburzeń erekcji

Leczenia zaburzeń erekcji


Zaburzenia erekcji pojawia się, gdy nie można osiągnąć lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Podczas stymulacji seksualnej, nerwy uwalniają substancję chemiczną, która powoduje, że w celu rozszerzenia tętnic prącia, umożliwiając w tkance gąbczastej erekcji penisa w celu wypełnienia krwią, w wyniku montażu, który powinien trwać do czasu orgazmu i ejakulacji. Dysfunkcja erekcji może być spowodowane zaburzeniami krążenia (takich jak nadciśnienie, miażdżyca i cukrzyca), zaburzenia nerwów na chorobę neurologiczną lub urazu, obniżenie poziomu testosteronu, stres lub nadużywania substancji.

Zmiany w stylu życia

Zaburzenia erekcji mogą być wspomagane przez zmniejszenie stresu i zmęczenia, i ograniczenie lub zaprzestanie wykorzystywania alkoholu, tytoniu i narkotyków. Alkohol wpływa ujemnie na centralny system nerwowy i może zaburzać działanie nerwów. Palenie zwęża tętnice i może zwiększyć zaburzenia krążenia. Narkotyki, takie jak heroina, kokaina i marihuana, może powodować zaburzenia erekcji i impotencji poprzez utratę nerwów i / lub obrotu.

Jeśli pacjent przyjmuje leki, które powodują zaburzenia erekcji, takie jak niektóre serca i ciśnienia krwi leków i leków przeciwdepresyjnych, należy omówić z lekarzem możliwość zmiany na inne leki.

Leki

Może trzeba otrzymać testosteronu, aby zwiększyć poziom hormonów w celu osiągnięcia erekcji. Leki doustne, takie jak Viagra Levitry i Cialis, powodują rozluźnienie mięśni gładkich, co prowadzi tętnice w prąciu w celu rozszerzenia wystarczy do erekcji. Viagra czy Levitra jest zazwyczaj około godziny przed stosunkiem seksualnym, ale Cialis może być przyjęta do 36 godzin przed stosunkiem lub w dawce podtrzymującej. Te leki nie rozwiążą zaburzenia erekcji dla wszystkich ludzi i może powodować zaczerwienienie twarzy.

Leki prącia

Zgodnie z Mayo Clinic, prostaglandyny E (alprostadil), sam lub w połączeniu z papavarine lub fentolamina jest podawany do penisa w celu zwiększenia przepływu krwi. Można wstrzykiwać lek bezpośrednio do tkanki erekcji, przy użyciu strzykawki i bardzo małe igły. Montaż powinien nastąpić w ciągu 20 minut i trwa około 60 minut. Inną możliwością jest, aby wstawić mały czopek (osad leku) bezpośrednio do cewki moczowej za pomocą specjalnego aplikatora. Obie procedury są niewygodne.

Urządzenie próżniowe

Cylindrycznym urządzeniem zaciskowym próżni dopasowane do penisa i ręczna pompa czerpie krwi do prącia. Następnie wsuń pierścień gumowy dół do podstawy penisa do utrzymania erekcji i zdjąć cylinder. Według Urologii kanał, należy pompować 2:59 minut na osiągnięcie erekcji, i można opuścić ring w miejscu przez około pół godziny. Tylko część penisa poza O-ring pozostaje wyprostowany i O-ring może kolidować z wytryskiem. Pozostawienie go w miejscu przez dłuższy okres czasu może spowodować uszkodzenie układu krążenia.

Chirurgia

Lekarz może wszczepić półsztywne pręty ciągliwego do penisa. Pręty utrzymać stałą erekcji, ale mogą zginać się pręty penisa blisko ciała. Inną możliwością jest pompowany implant z cylindrów w penisa, zawór pompy i zwalniania moszny i stałego zbiornik soli (sól wody) w dolnej części brzucha. Możesz czuć pompę i naciśnij je przynieść sól fizjologiczną do cylindrów do osiągnięcia erekcji i później nacisnąć zawór spustowy, aby przenieść roztwór soli z powrotem do zbiornika.

Jeśli zablokowanie tętnicy, może być kandydatem do operacji pomostowania, w której żyła z innej części ciała jest szczepiony na miejsce do przewozu krwi wokół obszaru zablokowanych do penisa.

Wewnętrzne Hemoroidy Leczenie główna

Hemoroidy wewnętrzne to nie zabawa. Poza tym jest kłopotliwe i bolesne, mogą one prowadzić do zakrzepów krwi, jeśli nie jest leczone. I, w przeciwieństwie do hemoroidów zewnętrznych, mogą być trudniejsze do leczenia ze względu na ich lokalizację. Na szczęście, leczenie w domu zrobić pracę. W większości przypadków, procedury medyczne można uniknąć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat wewnętrznego leczenia domowego hemoroidy.

Sitz Wanny

Kąpieli Sitz jest standardowe leczenie hemoroidów, czy wewnętrzne lub zewnętrzne. Siedzieć w wannie wypełnionej kilka cali z ciepłą wodą, a następnie narysować kolana do klatki piersiowej. Ciepłej wody pomaga zmniejszyć obrzęk. To także poprawia przepływ krwi w obszarze, który może pomóc hemoroidy leczyć. Wanny należy przez około 15 do 20 minut, dwa do trzech razy dziennie.

Czopki

Wierzcie lub nie, niektóre z najlepszych zabiegów wewnętrznych hemoroidy nie są dostępne w medycynie nawy, ale raczej w spożywczego nawy. Czosnek sprawia, że ​​bardzo skuteczne hemoroidy czopek. Prostu oderwać ząbek i wstawić do odbytnicy, raz do trzech razy dziennie. Jeśli to możliwe, należy włożyć i zostawić na noc do maksymalnej skuteczności. Kawałki surowego ziemniaka mogą być stosowane. Wystarczy wyciąć małe, o kształcie stożka kawałek i włóż ją do odbytu, na tych samych instrukcji jak do czosnku. Pamiętaj, jeśli hemoroidy jest wypadnięcie, należy wsunąć go z powrotem przed włożeniem czopek, dla maksymalnej skuteczności.

Dodatkowe wskazówki

Użyć zmiękczacza stolca. Hemoroidy wewnętrzne nie będą miały szansy na wyleczenie, jeśli stał się zbyt trudne. Ponadto, zwiększa się z włókien, aby zmniejszyć ryzyko, że będzie można szczep w stolcu, która zachowa hemoroidów wewnętrznych z ran. Można to zrobić poprzez dodanie dużo całych ziaren i warzyw w diecie, lub dodanie dodatek psyllium. Upewnij się, pić dużo wody, aby utrzymuje jelita funkcjonują regularnie. Wreszcie spróbować pocierając trochę wazeliny tylko wewnątrz odbytu, aby pomóc zmniejszyć podrażnienia hemoroidy podczas wypróżnień.

Opieki po chirurgii przedniego / Tylny pęcherza

Operacja pęcherza przednia / tylna, zwana również przednią lub tylną colporrhaphy, jest zabiegiem wykonywanym na kobiety, których ściany pochwy jest rozdarty. Jeżeli procedura jest przednia operacja pęcherza, obszar pomiędzy pęcherzem a pochwy operowany, podczas gdy w przypadku chirurgii tylnej poduszki, naprawiane miejsce pomiędzy pęcherzem i odbytnicy.

Chirurgia

Operacja może być konieczny, ponieważ w niektórych kobiet ściany pochwy staje się słaba i ślizga się albo pęcherza lub odbytnicy. Słabość ta jest zwykle spowodowane przez takie czynniki, jak ćwiczenia, porodu, wiek, wysokiej aktywności fizycznej i genetyki. Najbardziej zauważalną objawem tego problemu jest trudność w oddawaniu moczu lub stolca. Operacja polega na dokręceniu ściany pochwy. Część ściany pochwy jest odcięta lub szwy i materiał z tworzywa sztucznego może być umieszczony pomiędzy pęcherzem i pochwy.

Po Opieki Chirurgii

Ci są zwykle przez trzy dni w szpitalu po operacji. Pierwszego dnia, będzie pomógł usiąść. Podczas pierwszych trzech dni, ciśnienie krwi jest monitorowane w regularnych odstępach czasu. Inne objawy czynności życiowych, takich jak oddychanie i puls są podejmowane często. Zwracając się do wykonywania i po bokach nogi zaleca się pierwszego dnia. Zapewnienie przepływu krwi w organizmie jest bardzo ważne, jako że może zapobiec powikłań pooperacyjnych. Można spożywać wody w łykami od pierwszego dnia. Gdy są zdolne do picia stałych poziomów płynu, swoje zastrzyki IV mogą być usunięte.

Inne Pielęgnacja

Po zabiegu, aby upewnić się, że ściany pochwy pozostaje mocno, lekarz może przepisać krem ​​estrogenu lub zastosowanie urządzenia zwanego czopek. Rzucenie palenia jest również istotne, ponieważ może opóźnić ożywienie. Również muszą być bardzo ostrożni, aby podjąć kroki w celu zapobiegania zakażeniu. Musisz zdać stolce i gazu regularnie natychmiast po zabiegu. Trzymając w stolcu lub gazu może spowodować dalsze ból lub infekcje. To nie rozpocząć opróżnianie jelit regularnie, począwszy od następnego dnia po zabiegu, pielęgniarka poda środek przeczyszczający. Kontrola bólu jest kolejnym ważnym aspektem opieki pooperacyjnej. Leki pomagają, ale techniki relaksacyjne, takie jak słuchanie muzyki może być również ważne.
Po powrocie do domu, jeśli masz pewne objawy, należy je natychmiast zgłosić się do lekarza. Są to wzrost temperatury, trudności lub ból podczas oddawania moczu, krwawienie z pochwy, obrzęk nóg, ból w klatce piersiowej lub duszność. Tampony i douching, podnoszenia ciężarów i stosunki seksualne są najlepiej unikać.

Jakie są zabiegi na zaparcia u dzieci?

Jakie są zabiegi na zaparcia u dzieci?


Zaparcie nie jest niczym niezwykłym problemem dla dzieci, aby, jak ich ciała wciąż się rozwija, a ich żołądki czasami reagują niekorzystnie na żywności, zwłaszcza żywności, nie są one wykorzystywane do. Chociaż należy skonsultować się z lekarzem, jeśli problem jest cykliczne lub częste, sporadyczne zaparcia u dzieci mogą łatwo być traktowane w domu. Środki bez recepty są dostępne, a wielu jest delikatne i naturalne dla komfortu dziecka i spokoju rodziców umysłu.

Co powoduje zaparcia

Kiedy dzieci nie mają wystarczającej ilości błonnika w diecie, ale szybko się odwodnić. Inną przyczyną zaparć jest zbyt wiele produktów mlecznych lub mało wody, która powoduje także odwodnienie. Kiedy dzieci nie dostać wystarczająco jasne cieczy, nie ma wystarczającej ilości wody w organizmie, aby utrzymać swoje stołki miękkie, więc stają się zaparcia.

Pokarmy, które pomagają zmniejszyć Zaparcia

Dodawanie czystych płynów jest pierwszym krokiem do zmniejszenia zaparcia. Woda stanowi najlepszy wybór, ale Soki zawierające niewiele cukru, są również przydatne. Unikać wszystkiego, co z kofeiną, ponieważ pomaga to spowodować odwodnienie. Surowe owoce i warzywa są szczególnie dobre dla włóknistych i łagodzi zaparcia. Bogate w błonnik chleb, otręby i pełnoziarniste również pomóc złagodzić zaparcia.

Pokarmy, których należy unikać

Usuń wszystkie produkty mleczne z diety dziecka, dopóki on lub ona ma wypróżnienia. Mleczarski jest jednym z najgorszych żywności zaparcie dziecka. Wszystko z kofeiną, takie jak soda lub czekolady, powinno się unikać.

Over-the-counter środków zaradczych

Większość over-the-counter środki na zaparcia u dzieci są dodatki włókniste, takie jak Metamucil i Citrucel. Mogą być dodane do soku lub wibracji (1/2 łyżki. Powinna być wystarczająco skuteczna w przypadku większości dzieci). Mleko z Magnesia i Senokot są również bardzo skuteczne, ale są trochę mniej łagodny niż Metamucil i Citrucel. Użyj 1 łyżeczka. mleka Magnezji lub 1 łyżeczka. z Senokot.

Kiedy udać się do lekarza

Jeśli Twoje dziecko cierpi na zaparcia na dłużej niż tydzień lub więcej niż dwa razy w miesiącu, powinien on skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się nie ma bazowego, poważny problem. Jeśli Twoje dziecko nie zareagował na zmianę diety lub over-the-counter środków, lekarz może przepisać środki przeczyszczające, takie jak MiraLax® lub laktulozy. W skrajnych przypadkach, lekarz może zalecić lewatywę lub czopek do czyszczenia wszelkie blokady z jelit Twojego dziecka.

Jak Uwolnić niemowląt Zaparcia

Jak Uwolnić niemowląt Zaparcia


Ruchy małym dzieckiem za jelit są wcale przewidywalne. Nowe dzieci często mają kilka stolce dziennie, podczas gdy starsze niemowlęta karmione piersią mogą przejść trzy do czterech dni bez pooping. Sprawę komplikuje fakt, wiele małych dzieci chrząknięcie i włączyć czerwony na twarzy podczas przechodzenia stolca bez zaparcia. Będziesz wiedzieć dziecka zaparcia, choć, gdy stolce są twarde i suche. Stają się bardziej rzadkie niż jest typowe dla Twojego malucha, a dziecko może płakać, gdy ich przejściu. Jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko jest zaparcie, rozpocząć leczenie od razu.

Instrukcje

Dla małych dzieci mniej niż 6 miesięcy

1 Daj dziecku od 2 do 3 uncji wody raz lub dwa razy na dobę lub zwiększyć do karmienia piersią. Prawdziwe zaparcie jest często spowodowana brakiem płynów.

2 Zmiana formuły dziecka. Niektóre preparaty powodować zaparcia bardziej niż inne. Twój pediatra może zalecić inną formułę.

3 Dodać 1 do 2 łyżeczki syrop kukurydziany butelki o wzorze lub mleku, dwa lub trzy razy dziennie. Zacznij od najmniejszej dawki i zwiększyć, jeśli to konieczne, aż ruchy dziecka jelit zmiękczyć. Nie stosować miód, który może spowodować zatrucie jadem kiełbasianym u niemowląt i małych dzieci.

4 Przerwać syrop kukurydziany, jeśli nie rozwiązać zaparcia w ciągu trzech lub czterech dni. Spróbować proszku włókien, która jest produktem na recepty dostępne w farmacji. Daj pół do 2 łyżeczki, dwa do trzech razy dziennie.

5 Użyj czopek glicerynowy dla niemowląt, czy proszek z włókien nie działa. Umieścić dziecko na brzuszku i delikatnie włożyć czopek do odbytnicy, według wskazówek na opakowaniu. Trzymać go w miejscu przez 10 do 15 sekund. Wypróżnienia zwykle występuje niemal natychmiast.

Dla małych dzieci w wieku 6 miesięcy i starszych

6 Daj dziecku od 2 do 3 uncji wody raz lub dwa razy na dobę lub zwiększyć do karmienia piersią. Prawdziwe zaparcie jest często spowodowana brakiem płynów. Oferta rozcieńczone soki owocowe, takie jak suszona śliwka i soku gruszkowego. Soki te mają działanie przeczyszczające, które zazwyczaj rozwiązuje ten problem.

7 Zmiana formuły dziecka. Niektóre preparaty powodować zaparcia bardziej niż inne. Twój pediatra może zalecić inną formułę. Wyciąć płatki ryżowe, które mogą być zaparcia, na kilka dni. Spróbuj owsa zamiast.

8 Oferta dla dzieci pokarmy bogate w błonnik, takie jak napięte gruszek, jabłek, śliwek i zielonych warzywach liściastych. Unikać banany, gotowane marchewki, ser i produkty mleczne, które mogą nasilać zaparcia.

9 Dodać 1 do 2 łyżeczki syrop kukurydziany butelki o wzorze lub mleku, dwa lub trzy razy dziennie. Zacznij od najmniejszej dawki i zwiększyć, jeśli to konieczne, aż ruchy dziecka jelit zmiękczyć. Nie stosować miód, który może spowodować zatrucie jadem kiełbasianym u niemowląt i małych dzieci.

10 Przerwać syrop kukurydziany, jeśli nie rozwiązać zaparcia w ciągu trzech lub czterech dni. Spróbować proszku włókien, która jest produktem na recepty dostępne w farmacji. Daj pół do 2 łyżeczki, dwa do trzech razy dziennie.

11 Użyj czopek glicerynowy dla niemowląt, czy proszek z włókien nie działa. Umieścić dziecko na brzuszku i delikatnie włożyć czopek do odbytnicy, według wskazówek na opakowaniu. Trzymać go w miejscu przez 10 do 15 sekund. Wypróżnienia zwykle występuje niemal natychmiast.

Wskazówki

 • Rzadkie wypróżnienia u niemowląt karmionych piersią nie są zwykle problemem, jeśli dziecko nie ma innych objawów. Jeśli dziecko jest szczęśliwe, rośnie i ma dobry apetyt, rzadkie wypróżnienia są prawdopodobnie jej normalny wzór.
 • Ciepłe kąpiele i delikatny masaż brzucha może również pomóc złagodzić zaparcia.
 • Skontaktuj się z pediatrą na jeden z następujących objawów:
 • Twoje dziecko przeżywa silny ból.
 • Dziecko odmawia pielęgniarka lub wziąć butelkę.
 • Zauważysz objawy odwodnienia, takie jak blada, wilgotna skóra i suchych oczu i ust.
 • Widzisz krew w stolcu.
 • Dziecko karmione piersią nie miała wypróżnienia w ciągu 10 dni, pomimo leczenia (trzy dni dla karmionego dziecka).
 • Twoja intuicja mówi, że coś jest nie w porządku.

Mesalazyna Side Effects

Nazywany także mesalamina mesalazyna jest czopek receptę doodbytniczego stosuje się do leczenia choroby zapalnej jelit. Pomimo skuteczności, mesalazyna stwarza ryzyko działań niepożądanych u niektórych pacjentów.

Rodzaje częste działania niepożądane

Najczęstsze skutki uboczne mesalazynę obejmować zawroty głowy, ból odbytu, gorączka, wysypka, trądzik i zapalenie jelita grubego.

Opis: Wypadanie włosów

Mniej niż 1 procent pacjentów, którzy korzystają Mesalazyna napotkać pewne wypadanie włosów lub zwiększoną ilość utraty włosów z powodu normalnego czesania i szczotkowania. To nie prowadzi do łysiny i zatrzymuje się, gdy leczenie mesalazynę kończy.

Zagrożenia

Rzadko, u pacjentów rozwijają niedobór płytek krwi i białych krwinek, po zrobieniu Mesalazyna przez kilka miesięcy. Te braki krwi powodować łagodne zasinienie lub krwawienie i zwiększoną częstość występowania zakażeń bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, odpowiednio.

Ostrzeżenie

Jest możliwe, aby mieć potencjalnie poważne wrażliwość na mesalazyny, powodując poważne skurcze brzucha lub bóle głowy, krwawe biegunki i wysypki skórne. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, należy zgłosić się do lekarza.

Rozważania

Ponieważ nie ma jeszcze wystarczających dowodów, że mesalazyna nie ma niepożądanych skutków dla płodu, lekarze zwykle nie przepisują lek dla kobiet w ciąży. Jeśli masz historię dysfunkcji nerek lub choroby, jesteś w grupie zwiększonego ryzyka wystąpienia skutków ubocznych z mesalazyny lub przeżywa nagłą niewydolność nerek.

Strona główna zadośćuczynienie, aby zabić drożdże

Infekcje grzybicze są powodowane przez grzyby z grupy drożdży Candida albicans. Te małe organizmy naturalnie żyją w naszej pokarmowego i dróg płciowych. Przerost drożdży prowadzi do wysypki, infekcji pochwy i pleśniawki. Poprzez utrzymanie kwaśnego środowiska w organizmie, są w stanie zapobiec lub zmniejszyć te infekcje. Wypróbować niektóre z tych środków domu, aby dodać zdrowe bakterie do krwiobiegu, wspierać swój układ odpornościowy i zabić drożdże.

Dieta

Cukier, przetworzona żywność, alkohol wyrafinowane mąki i wszystko promowania wzrostu drożdży. Kontrolować poziom Candida jedzących jajka, ryby, kurczak, szpinak, pomidory, awokado, rośliny strączkowe, groch i pełnoziarniste. Powstrzymują się od jedzenia wszelkich produktów mlecznych. Nabiał tłumi układ odpornościowy i tworzy idealne środowisko dla drożdży. Jedz jogurt bez cukru, aby uzyskać zdrowe bakterie acidophilus. Lactobacillus acidophilus jest w stanie przywrócić równowagę organizmu i odeprzeć grzybów. Można także wziąć acidophilus w kapsułkach, ale pamiętaj, aby utrzymać butelkę w lodówce.

Czosnek

Czosnek ma liczne właściwości walcząc z drożdży. Według autora Tori Hudson ND, który napisał "Encyklopedii damska Medycyny Naturalnej," czosnek jest jednym z najlepszych ziół do podjęcia przez drożdże. Staraj się przygotowywać posiłki z dużą ilością czosnku lub czosnek brać dwie kapsułki trzy razy dziennie. Możesz także użyć czosnku jako wodny czopka, jeśli masz zapalenie pochwy. Zrobić małe otwory w czosnku i krawat ciąg przez otwory jak tampon. Włóż do pochwy przez 15 minut dziennie.

Inne Strona główna zadośćuczynienie

Olej z drzewa herbacianego jest wykorzystywany w leczeniu wielu zakażeń grzybiczych. Wymieszać trzy krople oleju z 2 łyżki. oleju roślinnego i wcierać w skórę lub użyć olejek z drzewa herbacianego bezpośrednio na wysypki drożdży. Możesz dokonać przeciwgrzybicze czopek przez zmieszanie pięciu kropel olejku z drzewa herbacianego, pięć kropli olejku czosnkowym, pięć kropli oleju tui, jedną kapsułkę witaminy A i 1 łyżeczka. masło kakaowe. Zastosuj się do tamponu, włóż tampon noc i wziąć go w godzinach porannych. Wykonaj kroki opisane powyżej siedmiu dni.

Sok żurawinowy pomaga również w zapobieganiu bakterii przywiązanie do ścian dróg moczowych i może przyczynić się do łagodzenia drożdże. Wypić szklankę soku niesłodzonego dni lub brać kapsułki żurawina.

Anucort Side Effects

Anucort jest czopek hydrokortyzonu stosowane do zmniejszenia stanu zapalnego spowodowanego hemoroidów i pęcznienia w obszarze odbytnicy. Lek ten jest również stosowany w leczeniu wrzodziejącego zapalenia okrężnicy, zapalenia odbytnicy lub odbytu i innych warunków odbytu i regionu doodbytniczego. Podobnie jak w przypadku większości czopków są szereg skutków ubocznych związanych z jego stosowaniem.

Częste działania niepożądane

Jak wspomniano, istnieją pewne skutki uboczne związane z zastosowaniem leku. Niektóre działania niepożądane to łagodny ból lub pieczenie w okolicy odbytu, zmiany cykli menstruacyjnych, trądzik, zwiększone pocenie się oraz zwiększenie wzrostu twarzy i ciała, włosów. Podczas gdy są one uważane za najczęstsze działania niepożądane związane ze stosowaniem Anucort, tylko one dotyczą niewielkiej liczby użytkowników.

Poważne skutki uboczne

Niestety, istnieje również wiele poważnych efektów ubocznych związanych ze stosowaniem Anucort. Efekty uboczne obejmują duszność, osłabienie mięśni, zapalenie kostek i stóp, szybki przyrost masy ciała, silny ból i pieczenie odbytu, krwawienie z odbytu, nagły ból głowy, silny ból brzucha i napady padaczkowe. Te działania niepożądane są również rzadkie i nie wpływają na dużą ilość użytkowników.

Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa

Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występuje niewydolność serca, wrzody żołądka, jeśli w ostatnim czasie miał kolostomii lub ileostomii, choroby nerek, wysokie ciśnienie krwi, gruźlicy lub miastenię. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych warunków, może nie być w stanie korzystać Anucort lub innego rodzaju hydrokortyzonu krem.

Wykorzystanie

Zawsze należy stosować ten lek dokładnie tak, jak to zostało przepisane przez lekarza, a nie w ilościach, które przekraczają instrukcji dozowania napisane na etykiecie. Nie bierz Anucort przez usta, ponieważ ma tylko do spożycia przez odbyt. Do administrowania, wyjąć czopek z opakowania i włóż go powoli do odbytu. Spróbuj opróżnić jelita i pęcherz przed wprowadzeniem do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia któregokolwiek z wyżej wymienionych objawów, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Jeśli przedawkowanie Anucort podejrzewa, skontaktuj się z lokalnym ośrodkiem zatruć i przejść bezpośrednio do najbliższej izby przyjęć.

Anucort rozumie jak tylko czopka doodbytniczego i nigdy nie powinny być wykorzystywane do żadnych innych celów medycznych, chyba że jest to wyraźnie zalecone przez lekarza.