adcov.com

czerwone policzki

Czerwone policzki u dzieci Podczas zimnie

Czerwone policzki u dzieci Podczas zimnie


Twarz kogokolwiek, w tym dziecka, może stać się czerwony, gdy narażone na działanie wiatru i zimna. Jednakże, jeśli policzki Twojego dziecka się bardzo czerwona, a nie tylko wtedy, gdy na zewnątrz jest zimno, może mieć chorobę zwaną chorobą policzek uderzył (rumień zakaźny.) Inna nazwa tej choroby to choroba piąta. To ma swoją nazwę, ponieważ jest to piąty wysypka w grupie wysypki, w tym gorączki szkarłat, odrze, różyczce i różyczka. Ten stan jest zaraźliwy.

Uderzył Cheek / piąta Choroba

Po policzkach Twojego dziecka są czerwone, jeśli ma on również gorączka i objawy podobne do lotu, w tym bóle i ból gardła, że ​​choroba może być uderzył w policzek. Wysypka pojawia się najpierw na policzkach Twojego dziecka, a następnie udaje się do jego kończyn i ciała po kilku dniach. Swędzi. Niektóre dzieci po prostu czerwone policzki i żaden z innych objawów.

Efekty

Stan może pojawić się miesiąc po pierwszym wybuchu. Jeśli Twoje dziecko jest rozgrzane lub jest w słońcu i są bardzo aktywne policzki może się intensywnie czerwono. To nie oznacza, infekcja zwrócone według Babycentre.co.uk. Zazwyczaj choroba uderzyła policzka jest łagodny, ale dla niemowląt, które talasemii, który jest zaburzeniem genetycznym krwi lub anemię sierpowatą może to być niebezpieczne. Warunki te powodują niedokrwistość i uderzył choroby policzek będzie anemii gorzej.

Trądzik różowaty

Ogniste czerwone policzki może również oznaczać, że Twoje dziecko ma objawy trądziku różowatego. Jeśli widzisz rozpraszania uderzeń na szczycie czerwonych policzkach, może on cierpieć na tym zapalną chorobą skóry. Jest jeszcze gorzej, jeśli dziecko je pikantne jedzenie jest aktywna fizycznie. Kiedy jest zimno, to może trądzik różowaty gorzej, jak można słoneczny.

Sucha skóra

Zimą skóra lub skóra twojego dziecka może być bardzo sucha, ponieważ jest niska wilgotność. To sprawia, że ​​skóra wyschnąć i swędzenia. Można go również wyłączyć skórę i policzki, czerwony. Kiedy sucha skóra robi się naprawdę źle, jak kabaretki mogą pojawić się pęknięcia, a Twoja skóra będzie się łuszcząca się, matowa i szorstka. Sucha skóra jest nazywany asteatosis lub suchość skóry. Gdy nie ma wystarczającej ilości wody (wilgoci) w warstwie corenum części skóry, suchość występuje. Olejki ochronne w skórze znikają i wody, które normalnie utrzymują skórę ucieka. Gdy skóra wysycha, kurczy się i wtedy pęka.

Jak leczyć czerwone policzki

Jak leczyć czerwone policzki


Choroby związane z czerwonymi policzkami są piątym na bazie wirusa choroby, znany również jako "klepnął policzki" i różowaty, co powoduje widoczne naczynia krwionośne, nierówności lub wypryski na twarzy, a czasem czerwonym, lobulated nosa. Antybiotyki często przynoszą ulgę i zmniejszyć stan zapalny. Czerwone policzki może być organizmu negatywna reakcja na zmiany w systemie, takich jak trądzik, reakcje alergiczne, oparzenia słoneczne, wahania hormonów, nadmiar złości i wysokie ciśnienie krwi. Istnieje kilka bardzo prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby oswoić się z zaczerwienienie do zdrowego różowego.

Instrukcje

1 Zachować twarz czyste płucząc ją co najmniej pięć razy dziennie. Higieny skóry jest kluczem do zmniejszenia zaczerwienienia spowodowane trądzikiem spowodowane przez nadmiar oleju ze skórą, i pomaga ochłodzić twarz jeśli masz reakcję na alergie lub zaburzenia równowagi hormonalnej w organizmie.

2. Pij dużo wody, aby utrzymać temperaturę ciała, niski i do nawadniania system. Co najmniej połowa z twoich napojów powinna być woda, cztery szklanki 8 uncji.

3 Medytuj lub trochę czasu na relaks. Daj sobie spokojny czas, aby słuchać swojego ciała. Jeśli pojawi się czerwony na twarzy często, może to być znak, że organizm reaguje na coś w sposób negatywny.

4 Trzymaj się z dala od gorących i pikantnych potraw. Jeśli twarz zwrócona jest na czerwono, masz mnóstwo ciepła w organizmie. Nie dodawać przyprawy do ognia. Wyeliminować spożycie alkoholu i kawy, które podnieść ciśnienie krwi.

5 Nałóż krem zawierający witaminę K na co dzień. Można również uzyskać witaminy K w diecie. Źródła witaminy K w diecie to szpinak, brukselka, chard, zielony groszek, kapusta włoska i musztarda zieleni. Witamina K pomaga skrzep krwi normalnie i zapobiega zwapnienie tętnic.

Wskazówki:

  • Zastosuj zielone przyciemniane makijaż, aby ukryć zaczerwienienie. Nawilżają twarz i zimnica na makijaż delikatnie miękką szczoteczką lub wilgotną gąbką kosmetyczną.
  • Zastosuj Aloe Vera żel do opalony obliczu ostygnie zaczerwienienie.

Jak Przykryć czerwone policzki

Jak Przykryć czerwone policzki


Jeśli cierpisz na czerwono, plamy skóry na policzkach, prawdopodobnie do czynienia z trądzikiem różowatym: wspólny zaburzenia skóry, która występuje na twarzy. Przyczyny choroby nie są znane. Czerwone policzki z tym związane mogą spowodować wiele osób cierpiących na stres społecznej i zawodowej z powodu skrępowania i wstydu. Chociaż nie wiadomo, lekarstwa na to, jeśli cierpią z powodu czerwonych policzkach można kontrolować i obejmują zaczerwienienie przy użyciu kilku metod domowych.

Instrukcje

1 Umyj twarz za pomocą oczyszczania produktu wyboru. Upewnij się, że produkt jest dla skóry wrażliwej, aby uniknąć suszenia i agresywnych środków chemicznych, które to może spowodować więcej zaczerwienienia. Przemyć twarz zimną wodą. Nie należy używać gorącej lub zimnej wody, ponieważ zarówno mógłby zaczerwienienie gorzej.

2 Osusz twarz się dokładnie z czystym ręcznikiem. Uniknąć dalszego podrażnienia skóry przez głaskanie i nie pocierając skórę.

3 Nawilża skórę za pomocą balsam specjalnie sformułować zmniejszyć zaczerwienienie. Można je znaleźć w lokalnym sklepie z artykułami piękno. Nałóż trochę nawilżyć do gąbki aplikatora i pocierać ją delikatnie, na twojej twarzy. Wilgoci ułatwi zastosowanie i połączenie makijaż.

4 Zastosuj korektor, który pasuje do odcienia skóry na twarzy za pomocą gąbki aplikatora. Unikaj używania palców, aby zastosować makijaż. Mogą stosować więcej olejów do twarzy, które mogłyby spowodować dalsze zaczerwienienie lub wyprysków. Wystarczy zastosować korektor do obszarów twarzy dotkniętych zaczerwienieniem. Zmieszać korektor dokładnie dopasować do odcienia skóry.

5 Użyj pędzla lekko pokryć całą twarz z proszku wykończenia. Wybierz kolor, który pasuje do odcienia skóry.

Wskazówki:

  • Przed objęciem źródło swojej zaczerwienienie skóry jest trądzik różowaty, skonsultować się z dermatologiem. On może pomóc ustalić źródło problemu skóry i doradzi Ci najlepiej, jak ją leczyć.
  • Nawet jeżeli źródło zaczerwienienia nie różowaty, sposób ten jest skuteczny sposób obejmuje zaczerwienienie dla innych powodów.
  • Są to czynniki środowiskowe i behawioralne, które mogą powodować czerwone policzki, aby stać się jeszcze gorzej. Unikaj gorących napojów, alkoholu, ostrych przypraw i ciepłe pokoje. Ponadto wiatr może CHAP policzki, co czyni je jeszcze gorzej.
  • Unikaj wszystkiego innego, co powoduje podrażnienie, takich jak ewentualne alergeny.

Jak zatrzymać czerwone policzki

Jak zatrzymać czerwone policzki


Stres, niepokój i zażenowanie może wywołać swoją twarz do spłukiwania mimowolnie. Warunek ten, znany również jako rumieniąc, dzieje się, gdy naczynia krwionośne w rozszerzają twarzy i doprowadzić krew do powierzchni. Niekontrolowane Rumieniec może mieć wpływ na poczucie własnej wartości i pewność siebie i będziesz z towarzyskich. Aby zapobiec obracaniu czerwone policzki i zmniejszenia rumieniąc się, że są rzeczy, które możesz zrobić, łącznie ze zmianą diety, sesje terapeutyczne, w biurze, a leczenie farmakologiczne.

Instrukcje

1 Poddaj się terapii poznawczo-behawioralnej do kontroli swój rumieniec. Terapia ta pomaga czuć, myśleć, i różnie reagują na sytuacje emocjonalne, które wywołują rumieniec. Terapia łagodzi swój lęk społeczny.

2 Praktyka techniki oddychania. Techniki oddychania pomóc złagodzić niepokój, który może spowodować rumieniąc. Wdychać przez nos przez cztery liczby i wstrzymaj oddech dla dwóch powodów. Zwolnij oddech przez usta przez sześć zarzutów. Wydech jak najwięcej powietrza, jak to możliwe. Weź oddech brzucha, więc żołądek przesuwa się w górę iw dół, na wdechu, na wydechu. Oddychaj aż niespokojne uczucia ustępują.

3 Zmierz swoje obawy stopniowo. Zapisz sytuacje się boisz, począwszy od tego, boisz się najbardziej. Rozpocznij w dolnej części listy, od najmniejszego strachu, i swój sposób pracy. Postaw się w tych przerażających sytuacjach i kiedy rumieniec, nie ukrywają go i powiedzieć sobie, że to jest OK. Z czasem spadnie twoja reakcja.

4 Weź lek mający pomóc kontrolować rumieniec. Zapytaj swojego lekarza o anty-lęk leki. Zapytaj o beta-blokerów, które są leki, które blokują adrenalinę, która powoduje można się rumienić i które zmniejszają ogólne objawy lęku.

5 Uwaga pokarmy, które powodują uderzenia gorąca, takich jak alkohol, pikantne żywności i nadmiaru kofeiny, i wybierz, kiedy można spożywać je uważnie. Jeśli już znajdują się w sytuacji wysokiego lękowych, takich jak potencjał spotkanie teściów, po raz pierwszy przy kolacji, dokonać wyboru menu z elementów, które znamy nie będzie powodować zaczerwienienie.

6 Poddaj laparoskopii w celu usunięcia lub wyciąć nerwy, które powodują ci się rumienić. Podczas gdy w znieczuleniu ogólnym, przyrząd wchodzi do klatki piersiowej poprzez nacięcie pod pachami i blokuje nerwy. Według lepszego zdrowia Kanał Australii, to operacja jest skuteczna 90 proc.

Pieczenie czerwone plamy na policzkach

Pieczenie czerwone plamy na policzkach


Istnieje kilka powodów, dla których osoba miałaby płonące czerwone plamy na policzkach. W większości przypadków, czerwone plamy są łatwo traktowany stan skóry. To jest zawsze najlepiej odwiedzić lekarza, aby wyeliminować potrzebę troski, lub jeśli stan będzie się utrzymywał.

Wysypka

Wysypka wystąpi w dowolnym miejscu ciała, w tym twarzy. Wysypki nastąpi z przyczyn, takich jak reakcji alergicznej na nowy produkt lub żywności, lub choroby. Recepty leki są dostępne w leczeniu wysypki, ale jeśli wysypka nie wyjaśni, to najlepiej odwiedzić lekarza.

Oparzenie słoneczne

Opalenizna jest przyczyną spalania czerwone policzki. Osoba może być opalony nie wiedząc o tym, jak oparzenie słoneczne bardzo szybko pojawią się szczególnie w jasną karnacją ludzi. Opalenizna jest łatwo leczyć z ponad-the-counter maści i płyny.

Trądzik różowaty

Trądzik różowaty jest częstym schorzeniem skóry charakteryzuje się wyglądem przypominające rumieniec na policzkach, zmienia się w cyklu bolesnych czerwone wypryski. Nie ma prawdziwej przyczyny lub lekarstwo na trądzik różowaty, ale warunek jest uleczalna. Do leczenia, to najlepiej udać się do lekarza.

Wysypki skórne u dzieci

Wysypki skórne u dzieci


Wysypki - reakcja skóry, która może przybierać różne formy - są regularne problemy u dzieci. Mogą mieć wiele przyczyn, w tym infekcje i alergie lub być reakcją na lek. Generalnie, pokrzywka, zakażenia wirusowe i świerzb powodować wysypki widoczne na całym ciele, gdy wysypka związane alergia-pokazuje tylko w jednym obszarze.

Pojawienie się wysypki skórne

Wysypka może mieć różne występy, od uli do zapalenia skóry lub "wyboista" i pimply wysypki. Mogą być koronkowy, wypukłe, płaskie, i może lub nie może zobaczyć, jak plamy.

Wysypka bakteryjne i wirusowe

Wysypki, które pochodzą z kilku chorób dzieci należą do tej kategorii. Chociaż ospa pokazuje jeden specyficzny rodzaj wysypki, inne choroby nie muszą być uznane przez sam jej wygląd wysypki.
Bakteryjne lub wirusowe wysypki często - ale nie zawsze - rozpoczyna się w bagażniku, a następnie rozprzestrzenił się na kończynach. Większość wirusów są nieszkodliwe, ale zawsze należy zobaczyć pediatra, aby upewnić się.
Wysypka spowodowane przez ospę wietrzną zaczyna jako mały obszar zaczerwienienia z blistrze w centrum, które rozrywają się w końcu. Wysypka jest swędząca i zwykle pokazuje pierwszy w okolicy pachwiny, pachy lub skóry głowy.
Po kilku dniach choroby, odra również pochodzić z brązowej, wysypka na twarzy, który następnie rozprzestrzenia się do ciała.
Różowa wysypka na twarzy jest objawem różyczki. Wysypka następnie przenosi się do organizmu.
Szkarlatyna charakteryzuje szorstkiej wysypki, a jasne czerwone policzki są typowe Fifth Disease, zwany także "uderzył policzki" choroby.
Roseola infantum jest chorobą, która najczęściej występuje u dzieci młodszych niż dwuletnie. Jak gorączka postanawia, pojawia się wysypka charakteryzuje małe, różowe, płaskie lub lekko wypukłe zmiany.

Wysypki spowodowane przez alergie

Alergie mogą dotyczyć kilku części ciała, na przykład dróg oddechowych, jelit i układu nerwowego. Wysypki skórne w różnych postaciach to inny typowy wynik gdy ludzie reagują na pewne substancje wokół nich lub w środowisku.
Niektóre dzieci wykazują reakcje alergiczne na odzieży lub dodatków odzieżowych, artykułów gospodarstwa domowego, takich jak farby, woski, pasty, detergentów wraz z żywności, roślin, substancji chemicznych lub leków. Środowiska wyzwala alergia to kurz, pyłki lub pleśń.
Po dowiedzieć się, co powoduje, że Twoje dziecko alergicznie reagują, to najlepiej unikać kontaktu pomiędzy dzieckiem i produktu lub żywności lub wprowadzić zmiany w środowisku. Pozwoli to złagodzić objawy i zapobiec w przyszłości wysypki lub inne reakcje.

Wysypki u noworodków

Dzieci mogą cierpieć z powodu specyficznych form wysypki, wśród nich trądziku dziecięcym, pieluszkowe i Ciemieniucha.
Ciemieniucha charakteryzuje żółtego do czerwonego wyboista wysypka na skórze głowy. Może również pojawić się za uszami, pod pachami i na obszarze pieluchy.
W ciągu kilku pierwszych tygodni życia, wiele dzieci cierpi z powodu trądziku dziecięcego, zaburzenia, które zazwyczaj ustępuje samoistnie.
Istnieją różne formy pieluszkowe - od pleśniawki do zapalenia skóry. Najlepiej jest mieć pediatra spojrzeć i niech ustalić, jak się do tego leczenia.

Egzemy

Egzema - często na wewnętrznych łokciach i pod kolanami w niemowląt i małych dzieci - może być reakcja alergiczna lub może to być oznaką przewlekłego stanu.

Ukąszenia owadów

Twoje dziecko może pokazać kilka czerwonych nierówności spowodowanych od ukąszeń owadów. Są to na ogół nieszkodliwe i nie na własną rękę.

Wysypka ciepła

Pocenie się, ekstremalnych temperatur i noszenie ubrania, które są zbyt ciepło może powodować wysypkę ciepła w swoim dzieckiem. Malutkie, czerwone krosty lub guzki są typowym objawem. Ochłodzenia dziecko się lub wziąć z niej ubranie.

Homeopatyczne lekarstwo na uderzenia gorąca

Jak kobiety osiągną wiek około 50, zaczną ulegać menopauzy, to jest wtedy gdy kobieta zatrzymuje o jej cyklu menstruacyjnego. Istnieją różne objawy menopauzy, ale jeden z bardziej popularnych i nieprzyjemne objawy to uderzenia gorąca, dla których istnieją różne ziołowe i homeopatyczne.

Uderzenia gorąca i Homeopatia

Uderzenia gorąca jest, gdy kobieta czuje nagły przypływ ciepła do jej ciała, co powoduje dyskomfort i nadmierne pocenie się, i to zazwyczaj trwa nie dłużej niż 15 minut. Kiedy to się dzieje podczas snu, są one często nazywane "nocne poty". Najczęstszym stosowania terapii hormonalnej. Dla niektórych kobiet, hormonalna terapia zastępcza może powodować poważne komplikacje i może zwiększać ryzyko wystąpienia raka sutka.

Z kolei wiele kobiet zdecydować się na homeopatii, który wykorzystuje naturalne zioła zająć gorąca. Istnieje niewiele, jeśli w ogóle, szkodliwe efekty uboczne homeopatii ponieważ współpracuje z organizmu kobiety w celu złagodzenia objawów gorących flash. Jeśli zdecydujesz się korzystać z homeopatii, znaleźć certyfikowanego naturopathic lekarza, aby pomóc w leczeniu.

Lachesis

Jeśli zauważysz, że twoje uderzenia gorąca przebywania w głowie, i mają tendencję do występowania przed snem lub podczas snu, Lachesis może być dobrym homeopatycznym dla gorąca. Lachesis jest otrzymywany z jadu węża Bushmaster; ale nie progu, to nie jest "jad", lecz pochodna występujących w jadzie kilka chemikaliów. Niektóre działania niepożądane mogą obejmować kobiety uczucie "ryczałtu" w gardle po biorąc kapsułki Lachesis.

Sulfuricum acidum

Kobiety, które znaleźliśmy, które nie tylko są gorące, ale także doświadczyć nerwowość i uczucie ciśnieniowego do wykonywania swoich codziennych zadań, należy użyć sulfuricum Acidum homeopatyczny. Środek ten jest znany także jako kwas siarkowy. Według Judyth Reichenberg-Ullman naturopatyczną, biegłego lekarza, 80 procent kobiet zauważyć pozytywne skutki tego homeopatycznego i innych leków homeopatycznych.

Jod

Jod pochodzi z jodem i dobre leczenia dla kobiet, które mają bardzo wysokie metabolizm. Te kobiety czują się "reklamie", niespokojny i dość pospiesznie. Ich gorąca wydają się być na całym ciele i będzie miał czerwone policzki i nadmierne pocenie się. Jod jest zazwyczaj dość rzadkie homeopatycznych leczenia klimakterium, ale mogą być skutecznymi dla kobiet z wyżej opisanych objawów.

Objawy alergii alkoholu

Niektórzy ludzie picia piwa, wina i innych napojów alkoholowych może pojawić się zaczerwienienie twarzy, świąd, pokrzywka, a nawet nudności i wymioty. Mimo, że alergia na alkohol jest rzadko, może być uczulony na składniki piwa i wina, lub po prostu nie toleruje alkoholu. Osób pochodzenia azjatyckiego są bardziej narażone na brak substancji chemicznej, który rozkłada alkohol, i należy uważać, jak dużo piją.

Jak to występuje

Posiadające reakcję alergiczną na alkohol jest niczym niezwykłym, ale ludzie z astmą i tych z początków Azji są bardziej podatne na reakcje, które zwykle występują w ciągu kilku minut do godziny po spożyciu.
Niektóre pijących odczuwać swędzenie lub mrowienie w okolicach ust, a ich warg, języka lub gardła może puchnąć. W niektórych przypadkach, alkohol powoduje trudności w oddychaniu, wysypki i zawroty głowy.

Reakcja immunologiczna

Uczulenie na jedzenie lub picie wyzwala układ odpornościowy. System błędnie identyfikuje pewną żywności lub jako składnik niebezpieczny, która pobudza komórki do pewnych przeciwciał immunoglobuliny E do walki winowajcę.

Rozważmy źródło

Być może trzeba będzie analizować inne składniki w napoju, aby znaleźć źródło. Jeden na 100 dorosłych ma alergię na siarczyny, składnik wina i winogron, który zapobiega przebarwienia. Jeśli jesteś uczulony, będziesz reagować świszczący oddech i ma zatkany lub cieknący nos. Około 5 procent wszystkich chorych na astmę może mieć reakcję alergiczną na alkohol.
Inne pokarmy z siarczynów m.in. suszone owoce, które nie rumiane, ocet, kilka rodzajów krewetek, przygotowanych w handlu produkty ziemniaczane, kiszona kapusta i ogórki.
Kilka win używać produkty rybne i piwo zawierają jęczmienia, pszenicy lub żyta.

Wypiekami na twarzy

Drinkers z niedoborem dehydrogenazy alkoholowej chemiczny, który rozpuszcza się alkohol, może uzyskać poważne zaczerwienienie. Mogą też się bardzo szybko pod wpływem alkoholu i doświadczenie nudności lub wymioty. W tym przypadku, czy masz rodzinę z problemem alkoholowym. Jeśli pochodzą z kraju azjatyckim, możesz mieć zaburzenia genetyczne, które nie pozwalają na wykonywanie dość tej substancji chemicznej.
Innych pijących, którzy się zaczerwieniona może przyjmować leki, takie jak niacyna lub wyprysk kremów. Metronidazol, syntetyczny lek przeciwbakteryjny traktuje pochwy, jelit i innych infekcji, może być winowajcą. Disulfiram, który jest stosowany do leczenia alkoholików, koliduje z metabolicznego rozkładu alkoholu i może powodować zaczerwienienie. Można analizować wszystkie leki i zioła, że ​​pacjent, aby wyizolować problem.
Osoby z trądzikiem różowatym stan skóry może również wylewać podczas picia. Jeśli masz bardzo czerwone policzki, ale skóra wokół oczu pozostaje blada, to rumieniec łatwo i masz tendencję, aby wyrwać się na dolnej powierzchni, może masz trądzik różowaty. Zwrócić się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w celu potwierdzenia diagnozy i leczenia go.

Ryzyko raka

Badania pokazują, że ludzie, którzy rozwijają się koloru podczas picia mogą mieć zwiększone ryzyko zachorowania na raka choroby przełyku i wątroby.
W nielicznych przypadkach, silny ból po wypiciu alkoholu może być objawem poważniejszej choroby, nowotwór zwany chłoniakiem Hodgkina. Jeśli masz nietypowe objawy po spożyciu alkoholu, udać się do lekarza.

Syndrom nadużywania alkoholu

Syndrom nadużywania alkoholu


Według National Institute on Alcohol Abuse i alkoholizm, nadużywanie alkoholu czy alkoholizm, jest przewlekłą chorobą, która dotyka około 17,6 mln dorosłych Amerykanów, i to nie dyskryminuje ze względu na rasę, płeć, klasę społeczną czy narodowość. Statystyki pokazują, że nadużywanie alkoholu jest najwyższy wśród osób od 18 do 29 lat, a najniższy wśród osób powyżej 65. Nadużywanie alkoholu jest niszczące nie tylko sprawcy, ale także jej rodziny i przyjaciół, jak również. Chociaż nie ma lekarstwa na alkoholizm, istnieje mnóstwo zabiegów.

Etapy

Zespół nadużywanie Acohol jest zwykle podzielony na trzy lub cztery etapy. Etap 1 charakterystyczny początek zachowań alkoholowych; picie podnosi od zachowań społecznych na drodze ucieczki, a tolerancja na wysokie stężenia alkoholu zaczyna budować. Etap 2 cechuje się rosnącą potrzebę alkoholu i picia podnosi po raz kolejny, tym razem z ucieczki do uzależnienia fizycznego. Przez Stage 3, alkoholik traci całkowity brak kontroli nad kiedy i gdzie spożywa alkohol. Zazwyczaj w tym momencie kariery i relacje zaczynają cierpieć jasne i dramatyczne skutki. Etap 4, często określane jako późno-lub schyłkową alkoholizmu, cechuje trwającego pijaństwa. W tym momencie wszystko jest spożywanie alkoholu i pobyt pijany przez długi okres czasu jest alkoholika głównym celem w życiu; nic innego nie ma znaczenia, ale alkohol.

Przyczyny

Jeszcze nie istnieje proste wytłumaczenie, dlaczego jedna osoba może mieć jeden kieliszek wina na relaks w godzinach wieczornych, a inny nie może mieć tej jednej szyby bez dalszego picia, dopóki nie sadze się. Jednakże, istnieje kilka czynników, które predysponują niektórych ludzi z alkoholizmem. Osób z rodzinną historią alkoholizmu są na większe ryzyko stania się alkoholikiem siebie. Alkoholizm jest często współistniejących z chorobą psychiczną; to znaczy, gdy jest diagnozowany jako posiadający lub predysponowany do choroby psychiczne, takie jak depresja, schizofrenia, ryzyko nadużywania alkoholu wzrasta. Inne czynniki, które wydają się przyczyniać się do alkoholizmu są presji, wysoki poziom stresu, większych zmian w życiu i niepokój.

Objawy

W miarę postępu choroby, objawy syndromu nadużycia alkoholu łatwiej rozpoznać. Typowe objawy nadużycia alkoholu obejmują picia na relaks lub ucieczki; niezdolność do kontrolowania picia; skupić się na zakupie lub gromadząc alkoholu; utrzymanie alkoholu ukrytego w dziwnych miejscach; pozwalając alkoholu mają pierwszeństwo przed rodziną, przyjaciółmi, dziećmi lub pracy; obraźliwych lub zachowania agresywne; zaciemnienia; zamieszanie i kłopoty prawne. Fizyczne objawy alkoholizmu może obejmować przekrwione oczy, czerwone policzki i nos, niewyraźną mowę, utrata masy ciała, bolesne lub rozstrój żołądka, drętwienie nóg i rąk i objawów odstawiennych, takich jak nudności, drżenie, zawroty głowy i drgawki, jeśli alkohol jest usuwany z systemu zbyt długo.

Efekty

Alkoholizm może mieć długoterminowe skutki dla zdrowia. Wspólne przewlekłej choroby alkoholowej sprawcy obejmują zapalenie wątroby lub marskość wątroby, niedobory żywieniowe, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, choroby serca, udar mózgu, problemy neurologiczne, nowotwory, powikłania cukrzycy, wad wrodzonych potomstwa i zaburzenia erekcji. Ponadto, alkoholizm wpływa negatywnie relacji osobistych i zawodowych. Zaniedbywanie dzieci i nadużycia i nadużycia fizyczne i emocjonalne są bardziej powszechne w domach, gdzie alkoholizm jest problemem.

Leczenie

Wiele opcji dostępnych rehabilitacji i odzysku, w tym indywidualne, grupy lub para terapii rodzinnej; intensywne leczenie ambulatoryjne; częściowe hospitalizacji i leczenia mieszkalnych. Lekarz lub lekarz zdrowia psychicznego należy skonsultować się przy wyborze programu. Pierwszy krok do odzyskiwania alkoholu jest detox alkoholu, lub "coraz trzeźwy." Nasilenie objawów odstawienia w trakcie detoksykacji będzie zależeć od ciężkości uzależnienia od alkoholu, i typowo trwa od jednego do pięciu dni, a czasami dokonuje się pod opieką medyczną do monitorowania problemów zdrowotnych wywołanych objawów odstawienia. Po detox, doradztwa, rehabilitacji i odzyskania zacząć.

O piątej chorobie

O piątej chorobie


Twoje dziecko przychodzi do domu ze szkoły z jasnym czerwona wysypka na twarzy. Wiedziałeś, że miał zimno, a teraz okazuje się, że to coś więcej niż przeziębienie. To jest choroba piąta. Czy on musiał zostać w domu, aż wysypka czyści? Czy są jakieś komplikacje, które powinieneś wiedzieć? Te pytania są ważne dla każdego rodzica nich zapytać, kiedy ich dziecko ma tę wspólną chorobę z dzieciństwa.

Historia

"Piąta choroba" to zabytkowy termin. Warunek, który charakteryzuje się wysypką i zazwyczaj pojawia się u dzieci, został klasycznie za jeden z pięciu chorób wieku dziecięcego, które towarzyszy wysypki. Wśród nich różyczkę, szkarlatynę, odrę, a choroba, która jest obecnie nieznany. Parovirus B19, które powodują zakażenia, została odkryta w ludzkiej krwi w środku 1970 roku. Przed tym czasie niewiele było wiadomo na temat przyczyny choroby piątej.

Identyfikacja

Choroba piąta jest czasem nazywany "Syndrom Cheek Slapped", a to dlatego, że wiele dzieci, które rozwijają się choroby mają jasne czerwone policzki, które wyglądają tak, jakby uderzył. Zwykle rozciąga się wysypką koronkowy na pozostałej części ciała, z wyjątkiem spodu stopy i dłonie. Przed rozwoju wysypka, osoby z chorobą piąty będzie miał typowe objawy przeziębienia, w tym katar, niska gorączka, bóle głowy i przekrwienie.

Rama czasowa

Okres inkubacji choroby wynosi 4 V do 21 dni. Oznacza to, że osoba może być zainfekowane przez kilka tygodni wykazując żadnych objawów. Zimno objawy pojawiają się po raz pierwszy, jak zwykle, jasne, a potem następuje czerwonych policzkach. Około 4 do 14 dni po czerwonych policzkach pojawiają się, wysypka ciało będzie się rozwijać. To może trwać do 3 tygodni wysypka ciała znikają. Jednostka jest zakaźna na samym początku cyklu, kiedy wykazującą objawy grypopodobne.

Rozważania

Osoby z chorobą piątej rzadko rozwijają żadnych komplikacji. Jednak choroba jest niebezpieczne dla dzieci w łonie matki. Dzieci, które są jeszcze w łonie matki, czy może stać się anemię narażone na Parovirus B19. Niewiele można zrobić, aby zapobiec ekspozycji jednak, że pacjenci nie są świadomi, że mają stan, aż już nie są zaraźliwe. Dzieci z osłabionym układem immunologicznym może stać się bardzo źle, gdy zainfekowany parovirus ponieważ spowalnia ciała produkcji czerwonych krwinek.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Niewiele można zrobić, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby piątej. Dzieci powinny być zachęcane do często myć ręce, zwłaszcza gdy mają objawy przeziębienia. Nie ma sensu izolowanie kogoś, kto ma piąty wysypka choroby, gdyż osoba ta nie jest zaraźliwa. Nie jest znane leczenie chorób piątego, ponieważ jest to spowodowane przez wirus. Dzieci, które mają gorączka lub objawy przeziębienia mogą być traktowane z ponad-the-counter leków.

Informacje o Merkury Zatrucie

Informacje o Merkury Zatrucie


Merkury znajduje się w suplementach i żywności, które spożywamy, a także w otaczającym powietrzu, wodzie i składowisk. Niebezpieczne poziomy zużycia rtęci może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych.

Ziołowe suplementy i Merkury Zatrucie

Według WebMD, niektóre internetowych ajurwedycznych leków, w tym suplementy ziołowe, stwierdzono, że mają niebezpiecznych ilości rtęci i innych metali w jego składników.

Ryby i Merkury

Poziom rtęci w niektórych ryb może być niebezpieczne dla zwykłego zużycia. Według WebMD, konserwy z tuńczyka ma najczęściej ekspozycję rtęci dla konsumentów ryb. Inne ryby zawierają rtęć wysokiej rekin, miecznik, makrela królewska i Płytecznik.

Rtęć w wypełnień dentystycznych

Wypełniacze zawierają typu rtęci, która ma inny związek chemiczny jak niebezpiecznej rtęci; Dlatego też, nie są trujące.

Objawy zatrucia Merkurego

Czerwone policzki i nos, utrata zębów, paznokci lub osłabienia mięśni i wysypka może być bardziej widoczne oznaki zatrucia rtęcią. Inne objawy mogą obejmować uczucie mrowienia, świąd, pieczenie, ból, zaburzenia czynności nerek, zaburzenia pamięci i bezsenność.

Powikłania zatrucia Merkurego

Nieleczone zatrucie rtęcią może prowadzić do poważnych uszkodzeń wątroby, nerek i jak i długoterminowym uszkodzeniem mózgu. Spożywanie dużej rtęci ładunkiem ryb w czasie ciąży może być bardzo szkodliwe dla płodu.

Zatrucie rtęcią leczenie

Chelatacji, proces wtryskiwania kwas etylenodiaminotetraoctowy do krwi, który następnie wiąże metale ciężkie i pomaga usunięcia ich z ciała, jest zazwyczaj stosowany do leczenia zatrucia rtęcią.

Leczenie na wirusowe zapalenie żołądka u dzieci

Wirus żołądka może dziecko nieszczęśliwy, i nie bez powodu. Dzieci z wirusami żołądka często rzucać swoje jedzenie, mają biegunkę, i narzekać na silne skurcze żołądka. Jeśli traktujesz wirusa żołądka dziecka poprawnie, jednak można zwiększyć prawdopodobieństwo, że będzie się tak szybko, jak to możliwe.

Uwodnienie

Daj dziecku roztworu doustnego nawadniania, gdy tylko rozpocznie się biegunkę lub wymioty. Ważne jest, aby utrzymać dziecko nawilżona. Nie zastąpi czystej wody lub innych płynów do rozwiązania nawadniania, jako że nie ma prawidłowej proporcji wody, soli i cukru. Jeśli Twoje dziecko jest słabe lub nadal wymioty, spróbuj dając rozwiązanie przez łyżkę zamiast z kubka. Jeśli Twoje dziecko ma trudności utrzymania czegoś w dół, uzupełniają rozwiązania z frytkami lodu. Jeżeli dotyczy, nadal karmić piersią lub butelką karmienia dziecka, jak zwykle.

Pokarmy

Jeśli Twoje dziecko może utrzymać się żywność i jest głodny, daj mdłe żywności. Dobrymi przykładami są błyskawiczne płatki owsiane, makaron, ryż, ziemniaki, krakersy, i zupę. Jeśli Twoje dziecko jest w stanie zjeść więcej skomplikowanych potraw, przenieść się do mięsa, jogurt, owoce i warzywa. Unikaj żywności z dużą ilością cukru, a także smażone lub ostrymi potrawami.

Reszta

Upewnij się, że Twoje dziecko jest coraz dużo odpoczynku. Nawet po wymioty i biegunka przystanków, niech ciało dziecka będzie twoim przewodnikiem. Jeśli twoje dziecko czuje się dobrze, pozwalają aktywność światła. Po wymioty i biegunka nie są już problemy, odczekać co najmniej 24 godziny przed zezwoleniem dziecku, aby wznowić normalne procedury.

Temperatura

Weź temperaturę dziecka po przebudzeniu, przed snem, a co najmniej raz na cztery godziny pomiędzy. Bądź czujny na oznaki wysokiej temperaturze, takich jak czerwone policzki, czoło, ciepłe lub ciężkiego wyczerpania.

Kiedy udać się do lekarza

Jeżeli wymioty lub biegunka trwa dłużej niż 24 godziny, należy skontaktować się z lekarzem, aby dotknąć bazy. Jeśli gorączka jest bardzo wysoka, należy skontaktować się z lekarzem, jak również. Rozważy swoje dziecko na pogotowie w jednej z następujących sytuacji: objawy Twojego dziecka się znacznie gorzej, pojawia się krew w biegunką lub wymiotami, dziecko wykazuje oznaki odwodnienia, dziecko przestaje oddawaniu moczu, lub temperatura dziecka nadal rośnie.

Dlaczego moja twarz się to, gdy mogę pić alkohol?

Dlaczego moja twarz się to, gdy mogę pić alkohol?


Alkohol może włączyć policzki czerwone kiedy pić. Czerwone policzki może, że będziesz wyglądać jak po spożyciu więcej niż faktycznie mają.

Cechy

Jeśli masz twarzy reakcję na alkohol, policzki może wypłukać z blady czerwony do bardzo intensywnej czerwieni.

Efekty

Alkohol sprawia, że ​​naczynia krwionośne w rozszerzają skóry. Nie tylko może policzki stają się czerwone, ale pijących może mieć czerwony nos, jak również.

Rozważania

Wybór rodzaju alkoholu i siły napoju może mieć czerwone policzki bardziej lub mniej widoczne. Niektórzy ludzie są mniej tolerancyjni od alkoholu i bardziej podatne na czerwonych policzkach.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Jedzenie wraz z alkoholu może pomóc zmniejszyć problem. Ograniczenie ilości alkoholu można konsumować może pomóc. Dowiedz się osobistych limitów, jeżeli reakcja przeszkadza. Unikaj alkoholu, jeśli uznają to problematyczna część picia.

Rama czasowa

Ludzie różnie reagują i w różnym tempie do spożycia alkoholu. Dla niektórych, zaczerwienienie może wystąpić natychmiast po spożyciu pierwszego drinka. Inni mogą trwać dłużej, aby pokazać czerwone policzki jeśli nie w ogóle. Nie każdy reaguje w ten sposób.

Suche wysypki skórne u niemowląt

Suche wysypki skórne u niemowląt


Wysypki są powszechne u dzieci, i prawie nigdy nie wymagają opieki lekarza w nagłych wypadkach. Suche wysypki często towarzyszy gorączka lub podenerwowanie i są często spowodowane przez choroby nieszkodliwych wirusów. Wysypki, takie jak te zwykle ustępują samoistnie w ciągu kilku dni. Nawracające wysypki, jednak powinny być postrzegane przez pediatrę. Jeśli wysypka towarzyszą trudności w oddychaniu, gardła lub uporczywe wymioty zwężenie, wziąć dziecko na pogotowie do natychmiastowej oceny.

Wyprysk

Wyprysk jest uważana za wynik alergii i dziedziczności. Wydaje się, suchą, łuszczącą się wysypką, która może trwać przez kilka dni. Podczas mniej poważnych przypadkach, egzema pojawia się jako białe skóry suchej, jak i podczas zaostrzeń skóra może być czerwone, podrażnione i łuszczenie. Wyprysk często występuje na wewnętrznej kolana i łokcie u niemowląt, ale mogą pojawić się plamy prawie dowolnym miejscu na ciele. Niektóre przypadki egzemy są tymczasowe, a niektóre mogą być okresowe. Wyprysk jest często traktowane z 1 procent hydrokortyzonu krem, który jest dostępny bez recepty. Dla powtarzających się przypadkach skonsultować się z pediatrą na leczenie.

Pokrzywka

Ule są czerwone pręgi, które mogą spontanicznie pojawiające się na niemowlę. Często pojawiają się na tułowiu i zazwyczaj trwać od kilku minut do kilku godzin. Dokładna przyczyna nie jest znana uli, ale ula ogniska są często powiązane z alergiami. Benadryl jest powszechnie stosowane leczenie uli, ale to najlepiej skonsultować się z pediatrą przed udzieleniem jakiejkolwiek formie leków niemowlęciu.

Zakażenia grzybicze

Zakażenia grzybicze mogą pojawić się w dowolnym miejscu na ciele, i zwykle wymagają recepty przeciwgrzybicze leki do leczenia. Grzybica lub Grzybica jest sucha wysypka spowodowana przez zakażenie grzybicze. Wysypka pojawia się jako okrągłe, płaskie podrażnień skóry, które mają różowe lub czerwone łuszczące pierścienie z jasnego kręgu w środku. Grzybica jest chorobą zakaźną, więc należy ćwiczyć zwiększone mycia rąk i trzymać małe dzieci oddzielone.

Warunki wirusowe

Wysypki spowodowane przez infekcje wirusowe są zazwyczaj powszechne i nieszkodliwe. Choroba piąta, powodują gorączkę, jasne czerwone policzki i wysypka koronkowy na kończyn i tułowia. Choroba piąta jest rozprzestrzeniać się za pośrednictwem cząstek wilgoci, które są wdychane przez osoby zakażonej. Leczenie chorób wirusowych jest zwykle oparta na łagodzeniu objawów. Ospa wietrzna powoduje małe swędzące pręgi na całym ciele, i trwa kilka dni do tygodnia. Warunek ten, jak większość chorób wirusowych, jest wysoce zaraźliwa, więc ćwiczyć częste mycie rąk i osobne małe dzieci.

Poważne Suche Wysypki

Poważne suche wysypki są rzadkie, a wysypka jest zwykle objawem poważniejszej choroby. Wybroczynowe lub plamiczą wysypki często są czerwone lub purpurowe, a może być bardzo niebezpieczne. Jeżeli wysypka nie znika po naciśnięciu na chwilę na, to jest to znak, należy zasięgnąć porady lekarza. Aby przeprowadzić ten test, umieść szklankę na skórę dziecka i prasy. Jeżeli wysypka nie rozjaśnić, może to być poważna wysypka. Choroby związane z tego rodzaju wysypki obejmują infekcji meningokokowej, ciężkie zakażenie, a nawet białaczki.

Jak płaczą Bez People Wiedząc

Płakać publicznie, może być kłopotliwe. Ludzie są mniej prawdopodobne, aby podjąć to, co mówisz poważnie, mogą one przestać słuchać wszystkich razem i może zacząć myśleć o tobie jako zbyt emocjonalne. Ale płacz może być trudne do kontrolowania. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby płakać publicznie, nie pozwalając inni ludzie wiedzą.

Instrukcje

1 Bądź cicho jak to możliwe. Wakacyjne szloch uciec absolutnie pozwala wszyscy wiedzą, co robisz. Pinch siebie, umieścić pięścią w usta, co trzeba zrobić żadnego hałasu.

2 Spróbuj znaleźć prywatne miejsce. Nic nie daje się więcej niż łzy spływały twarzy. Znajdź pustą salę konferencyjną, łazienka stoisko lub szafę aż dostaniesz się pod kontrolą.

3. Spójrz w górę. To pomaga kontrolować łzy i pomaga uzyskać uwagi od Ciebie. Możesz również machać rękami przed twarzą i udawać, że czujesz się gorąco.

4 Deal z uszkodzenia twarzy. Nie wiele osób płakać bez uzyskania czerwone policzki, nos i błyszczące przekrwione oczy. Płacząc, delikatnie zimnica na łzy chusteczką. Unikać wycierania, jak będzie tego dokonać policzki bardziej czerwone. Wydmuchać nos delikatnie, aby zapobiec zaczerwienienie. Następnie umyj twarz i wziąć kilka głębokich oddechów. Jeśli to możliwe, zastosowanie kropli do oczu, aby ukryć swoje przekrwione oczy.

5 Smile i oferują smutny śmiech, czy ktoś zauważy płaczesz. Pomaga uspokoić innych emocje nie są poza kontrolą i nie będzie płakać na bardzo długo.

6 Dowiedzieć się inny sposób na radzenie sobie z emocjami. Wiele kobiet płakać z różnych powodów, z których tylko jedna jest smutek. Jeśli jesteś zły, daj do gniewu, a nie trochę płakała. Jeśli czujesz się przytłoczony, odpocząć i znaleźć prywatne miejsce do krzyku przez pięć sekund. Jeśli czujesz się chory, uznają go i zabrać chore dni.

Trądzik różowaty i trądzik w nastolatkami

Szesnaście milionów Amerykanów, w tym młodzieży, cierpią na trądzik różowaty, zgodnie z National Rosacea Society. Trądzik różowaty to choroba nie bliznowacenie skóry sprawia, że ​​czerwone skóry.

Cechy

Objawy trądziku różowatego u nastolatków to pieczenie i kłucie, zaczerwienienie twarzy, spójnego pryszcze, czerwone policzki, ale fajne pogrubienie skóry i linie naczyń krwionośnych. Objawy te mogą być minimalne do ciężkiego i różnią się od przypadku do przypadku.

Nieporozumienia

Nastolatków, którzy cierpią na trądzik różowaty są często błędnie z trądziku pospolitego. Choć dwa mogą współistnieć, trądzik różowaty powinny być traktowane oddzielnie i różne terapie. Różowaty występuje głównie na twarzy, ale można je znaleźć w całym organizmie, w wielu poprawek.

Kontrola

Jedynym sposobem leczenia trądziku różowatego jest poprzez kontrolowanie choroby skóry. To jest nauczanie pacjenta jak uniknąć flare-ups. Unikaj skrajnych zmian temperatury i wysychaniu skóry. Nie podrażnia skóry z loofahs i utrzymać się nawilżona. Łupież może również powodować trądzik różowaty, więc używać szamponów, które walczą z tym problemem skóry, jak również.

Jak zmniejszyć Czerwony, różowe policzki-trądzik różowaty

Jak zmniejszyć Czerwony, różowe policzki-trądzik różowaty


Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry (forma zapalenia skóry), która może dotknąć każdego w każdym wieku. Trądzik różowaty powoduje, że skóra na twarzy się czerwienić (rumieniec) i niektóre osoby z tym zaburzeniem skóry opracuje małe wypełnione ropą guzki na skórze. Nieleczony trądzik różowaty dostaje tylko najgorsze. Chociaż nie ma lekarstwa na trądzik różowaty - trądzik różowaty może być zarządzane i łatwo wyleczyć. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby uspokoić i złagodzić ten żenujący stan.

Instrukcje

1 Chroń swoją twarz z elementów za pomocą balsam, który chroni skórę przed windburn. Wybierz krem, który ma wbudowany środek przeciwzapalny jak lukrecja, aby zmniejszyć zaczerwienienie. Można również stosować olej lniany nawilżają i łagodzą zaczerwienienie skóry.

2 Zmniejszenie spożycia alkoholu. Spożycie zbyt dużej ilości czerwonego wina może spowodować policzki stać się nadmiernie zaczerwieniona ze względu na poziom siarczynów czerwone wino zawiera. Jeśli musisz mieć napój alkoholowy, trzymać się z wolna siarczynu wino lub wódkę lub gin spróbować, które nie zawiera składników, które mogłyby promowania różowaty flair-up.

3 Wyciąć kofeinę i spróbować ziołowych herbat zielonych jako alternatywa. Zielona herbata działa, aby zmniejszyć zaczerwienienie i stan zapalny.

4 Unikaj żywności, które są ostre, jak mogą oni coraz bardziej zaczerwieniona skóra po ich spożyciu. Trzymać się diety i unikać łagodnej przyprawy curry, jak i chipotle.

Zaburzenia skóry czerwone

Zaburzenia skóry czerwone


Czerwone przebarwienia skóry może być efektem ciąży, alergii, niektórych leków lub objawem poważniejszej choroby. Jeśli zauważysz, Twoja skóra ma czerwone przebarwienia, wycieczka do lekarza jest w porządku.

Przyczyny

Dermatolog może rozpoznać czerwone przebarwienia skóry jako objaw trądzik różowaty, trądzik, brak równowagi hormonalnej, egzema lub różnych wysypki. Jeśli zaczerwienienie skóry jest świąd i / lub suche, może to być warunek sezonowe (czyli związane pogoda).

Trądzik różowaty

Różowaty, który obejmuje zapalenie skóry na powierzchni, na ogół wpływa na powierzchnię policzków; jednak, gdy przenosi się do nosa, to się nazywa Rhinophyma. Trądzik różowaty może być spotęgowane przez niektóre pokarmy, a także alkoholu.

Trądzik

Zapalny trądzik może powodować zaczerwienienie skóry, ponieważ - w przeciwieństwie do nie-zapalnej, która składa się z zaskórników i i whiteheads - charakteryzuje się krosty, grudki, guzki i torbiele. Jak imię, trądzik zapalny może dać skórze zapalenie lub czerwony wygląd.

Zaburzenia równowagi hormonalnej

Brak równowagi hormonalnej może być winowajcą czerwonego przebarwienia skóry. Brak równowagi hormonalnej może powodować trądzik (np, że nastolatków), a także innego rodzaju problemy skórne. Zaburzenia hormonalne mogą powodować nadmierny wzrost kobiet włosy twarzy, co może powodować porów blokada, wrastających włosków i nierówności - prowadzi do czerwonej skóry.

Wyprysk

Wyprysk przewlekły, świąd skóry, który prowadzi do stanu zapalnego skóry, pozostawiając red wygląd. Lekarze nie są pewni, co dokładnie powoduje wypryski, które zwykle występuje u dzieci i przenosi na do dorosłości, ale wierzą, że to ma coś wspólnego z układem odpornościowym.

Alergie / Wysypki

Wysypka może pojawić się na skórze w wyniku reakcji alergicznej na różnych miejscach. Dlaczego wysypki może być objawem reakcji na zanieczyszczenia, do czyszczenia gospodarstwa domowego, żywność lub leki alergia, pyłki roślin, lub wielu innych powodów.

Gminy, które wykorzystują dla Robaki czerwone Oczyszczania Ścieków

Gminy, które wykorzystują dla Robaki czerwone Oczyszczania Ścieków


Praktyka stosowania robaki i mikroorganizmy do recyklingu odpadów organicznych w glebie składników nawozów i nazywa wermikompostowania. Najpowszechniej używanym typem robaków jest czerwony ślimak (Eisenia foetida). Proces jest bardzo efektywny w obróbce ścieków i przetwarzania ścieków. Wiele gmin i miast są teraz eksperymentować z pomysłem, a niektóre z nich już wdrożony pełne programy samo.

Petersburg, Floryda

To miasto całkowicie przetwarza wszystkie jego ścieków i żaden nie jest odprowadzane do jezior i rzek. Większość ścieków jest ponownie przy użyciu technologii czerwonego robaka i redystrybuowane do wykorzystania przez mieszkańców miasta. Miasto posiada dwa systemy dystrybucji wody; jeden dla wody i innego do picia dla ścieków pochodzących z recyklingu. Studia wykonalności muszą jeszcze udowodnić, czy jest bezpieczny recyklingu wody do picia bezpośrednio. Są inne sposoby, przez które może być leczone, aby pomóc to bezpieczne do picia. Są to ultra filtracji i obróbki chemicznej.

Equaris Port, Minnesota

To niewielkie miasteczko położone jest na Equaris Lake, 20 mil na południe od St Cloud, Minnesota. Mieszkańcy przyjęli wykorzystanie wermikompostowania traktować swoje ścieki. Większość domów tutaj są na małych partii, które nie mogą spełniać surowe przepisy septycznych za państwo. System działa poprzez gromadzenie odpadów stałych w dużym zbiorniku kompostowania odrębnym od ścieków, a następnie pozwalając czerwone robaki do występowania w nich do produkcji kompostu.

Orange County, Kalifornia

Władze Orange County również wprowadzenie wiele wysiłku w recyklingu, jak wiele ich ścieków, jak to możliwe. Oni mają do czynienia z dodatkowym problemem wtargnięciem wody morskiej do swoich zasobów wody pitnej. Dlatego zawracanie ścieków jest bardzo ważne, aby tu mieszkańców. Niektóre z recyklingu wody służy do utworzenia bariery dla przecieków wody morskiej za pomocą bezpośredniego wstrzyknięcia. Woda z odzysku jest niezbędne w utrzymaniu ilości świeżej wody wystarczy dla wszystkich mieszkańców.

Wirginia

Virginia ma rekultywacji zakład wody, który wykorzystuje wermikompostowania w ramach oczyszczania ścieków i recyklingu ścieków planu. Proces jest tak wydajny, że recyklingu ścieków jest obecnie zrekultywowane i stanowi część zaopatrzenia w wodę w okolicy. Zakład recyklingu odprowadza wodę zawraca się do rzeki Bull Run 20 mil w górę rzeki od spożycia wodociągowej, tak aby dodać do ilości wody dostępnej dla mieszkańców.

Czerwone plamy spowodowane przez rozszerzenia wątroby

Czerwone plamy spowodowane przez rozszerzenia wątroby


Powiększenie wątroby stan zwany wątroby, może być wywoływane przez wiele różnych stanów, jak wątroba jest związany z wielu funkcji organizmu, i zwykle wskazuje na chorobę wątroby. W wielu przypadkach może nie być świadomy, że masz powiększoną wątrobę, aż dostawca opieki zdrowotnej odkrywa go podczas badania lub testu. W innych przypadkach, czerwone plamy zwane naczyniaki mogą pojawić się na swoim ciele, które przewróci cię na to, że coś jest nie tak.

Naczyniaki

Naczyniak jest łagodny przerost skóry, który składa się z małych, promieniujących naczyń krwionośnych. Naczyniaki mogą różnić się wielkością i pojawiają się w dowolnym miejscu na ciele, choć najczęściej pojawiają się na tułowiu, rękach i nogach. Większość naczyniaki występują nieznanych powodów, ale wiele z nich może wskazywać na uszkodzenie wątroby. Podczas naczyniaki same w sobie nie są niebezpieczne, mogą one wskazywać na towarzyszącą chorobą, która wymaga pomocy lekarskiej.

Leczenie naczyniaków

Naczyniaki zwykle nie wymaga leczenia, chyba że są one krwawienia lub powodując dyskomfort lub ból. Naczyniaków można leczyć za pomocą ciekłego azotu lub terapia laserowa. Ciekły azot jest zimny gaz, który jest stosowany bezpośrednio do naczyniaków, które wymagają usunięcia, a terapia laserowa wykorzystuje wiązkę skoncentrowanego światła się kurczyć i zniszczyć przerost komórek skóry i naczyń krwionośnych, które zostały utworzone na naczyniaki. Oba rodzaje obróbki mogą spowodować dyskomfort w miejscu obróbki, ale oferują dobre wyniki kosmetyczne. Naczyniaków czasami powtarzać po leczeniu, szczególnie gdy stan bazowe, które są ich przyczyną nie jest rozwiązany.

Inne objawy wątroby Rozszerzenia

Objawy powiększenia wątroby żółtaczkę, stan, który powoduje, że skóra żółknie wskutek nadmiernej ilości bilirubiny we krwi, jak również ból, dyskomfort i poczucie sytości około wątroby i brzucha. Powiększenie wątroby, ponieważ często wskazuje choroby wątroby może również wystąpić dodatkowe objawy, takie jak ciemny mocz, jasne stolce, łatwe krwawienie, powiększonej śledziony i pęcherzyka żółciowego, płyn w jamie brzusznej lub nieprawidłowo wysokie ciśnienie krwi w żyle, które pompuje krew do wątroby .

Powiększenie wątroby przyczyny

Nadużywanie alkoholu jest częstą przyczyną powiększeniem wątroby. Stłuszczenia wątroby, raka wątroby, zapalenie wątroby, białaczki i inne zaburzenia krwi, można również zwiększyć wielkość wątroby. Mononukleozę jest zakażenie, które mogą powodować powiększenie wątroby i hemochromatoza, stan, który prowadzi do korpusu absorpcyjnego i przechowywania nadmiaru ilości żelaza, może również zwiększać rozmiar wątroby, a w niektórych przypadkach nawet powodować uszkodzenia wątroby.

Środki ostrożności

Jeśli wykryje naczyniaki na ciele, należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Naczyniaki są nieszkodliwe narośla, ale mogą wskazywać powiększenie wątroby lub innego schorzenie, które wymaga pomocy medycznej.