adcov.com

cytryna na swierzb

Jak korzystać z wody z cytryną dla Weight Loss

Woda z cytryną pomaga przyspieszyć utratę wagi. Picie wody z cytryną do utraty wagi jest także skuteczny sposób, aby pomóc wyeliminować toksyny, czysty odpad wewnętrznego i promować dodaje energii. Używać wody z cytryną do utraty wagi, należy wykonać czynności opisane poniżej.

Instrukcje

1 Gotowanie ciepłą szklankę wody z plasterkiem cytryny po przebudzeniu rano. Picie ciepłej wody z cytryną do utraty wagi rano pomaga powolny system trawienny, więc jest to świetny sposób na rozpoczęcie dnia po śpi całą noc. Zagotuj wodę w garnku lub w kuchence mikrofalowej. Przemyć pod cytryny i dodać plaster do wody. Wypić jak herbatę.

2 oczyścić organizm z cytryny do utraty wagi. Wiele diet oczyszczających użyć cytryny detox ciała. Dodawanie plasterek cytryny do wody pitnej w ciągu dnia. Jeśli to konieczne, umyć cytrynę rano i używać maszynce do mielenia całą cytrynę. Puree z cytryny umieścić w małym słoiku i dodać go do wody przez cały dzień. Pektyna w skórki z cytryny jest doskonałym źródłem błonnika, który pomaga zatrzymać ciało od szybkiego absorbowania cukru. Pektyna pomaga również wyeliminować łaknienie. Picie wody z całej cytryny do utraty wagi jest to doskonały sposób, aby przyspieszyć utratę wagi i detox ciała.

3 Mix przecier lub cytryny plasterek cytryny z herbaty i octu jabłkowego, aby zmaksymalizować utratę wagi. Jabłko ocet jabłkowy i cytrynowy pomóc ludziom schudnąć szybciej. Jedne z najlepszych herbat na utratę wagi z cytryną są zielona herbata i herbata oolong. Użyj 01:59 łyżeczki octu jabłkowego z herbatą raz lub dwa razy dziennie.

4 Upewnij się, pić dużo wody z cytryną do utraty wagi. Picie dużej ilości wody pomaga szybciej schudnąć.

Wskazówki

 • Przed rozpoczęciem programu odchudzania zawsze skontaktować się z lekarzem.

Wartość odżywcza z cytryną

Wartość odżywcza z cytryną


Cytryny może być wyśmienitą dodatek do wielu naczyń ale także odżywcze.

Tłuszczu i kalorii

Jeśli chodzi o tłuszcz i kalorie iść, cytryny są bardzo pożywne. Jedna cytryna ma około 20 kalorii, tłuszczu i 2 kalorie, głównie z naturalnych cukrów. Cytryna ma tłuszczu, tłuszczów nasyconych.

Witaminy i minerały

Cytryny zapewnić skuteczność pewnych witamin i minerałów. Twojej zalecanej dziennej ilości, jeden z cytryny zawiera 4% 4% wapnia, witaminy B6, żelaza, 3%, 2%, 2% magnezu, tiaminy i 1% każdego z następujących: witamina E, ryboflawina, niacyna i fosforu. Cytryny są prawdopodobnie najbardziej znany ze względu na zawartość witaminy C i jedna cytryna zapewnia aż o 90% dziennej wartości zalecane.

Białka i błonnika

Jednym z cytryny zapewnia 958 mg białka, co stanowi około 2% zalecanej dziennej wartości. Cytryny są doskonałym źródłem błonnika, zapewniając z jednej cytryny 3 g lub 12% swojej wartości dziennej.

Cholesterolu i sodu

Cytryny również cholesterolu lub sodu, więc są one doskonałym dodatkiem do niskiego cholesterolu lub diecie niskosodowej.

Cukier

Cytryny zawierają cukier naturalny, podobnie jak wszystkie owoce. Jednym z cytryny zawiera około 2 gramów cukru, a w obrębie dopuszczalnego zakresu.

Jakie są korzyści z ciepłą wodą i cytryną?

Jakie są korzyści z ciepłą wodą i cytryną?


Istnieje wiele korzyści, do mieszania ciepłej wody z sokiem z cytryny. Większość korzyści działać lepiej, kiedy oba składniki są oczyszczone i świeże. W niektórych przypadkach, wodę i sok ma być spożywana, a w innych przypadkach może być stosowana jako środek miejscowo.

Detox

Sok z cytryny oczyszcza z toksyn z organizmu. Po napić się ciepłej wody i cytryną rano, można rozpocząć, aby zobaczyć poprawę skóry.

Trawienie Problemy

Sok z cytryny po zmieszaniu z gorącą wodą może pomóc przeżyć wiele problemów trawienie takie jak zgaga, zespołu nadwrażliwości jelita grubego, zaparć i pasożytów. Łagodzi również czkawkę.

Zapobieganie infekcji

Ponieważ cytrynowy jest wysoka zawartość witaminy C jest często stosowany w celu zapobiegania chorobom, takim jak przeziębienie i grypę. Może również łagodzić powszechne symptoms.of przeziębienia i grypy, takich jak ból gardła i bóle głowy.

Krwawienie

Jeśli masz krwawienia z nosa, wyciskanie soku z cytryny na wacikiem i stosowania go w nozdrza przestanie krwawić. Jeśli masz zapalenie dziąseł, sok z cytryny wmasować w dziąsła z ciepłą wodą może zatrzymać krwawienie.

Włosy Polski

Sok z cytryny zmieszany z szamponem i spłukać dokładnie ciepłą wodą może zapewnić dodatkowy połysk dla osób z blond włosami.

Cleanse Składniki cytryna

Cytryna oczyścić składa się z czterech składników. Istnieje kilka firm, które sprzedają produkt o nazwie Master Cleanse Kit. Instrukcje użytkowania, nie są skomplikowane i kieruje użytkownika do szybkiego czasie oczyścić z cytryny. Każdy składnik jest dostępny w lokalnym sklepie spożywczym.

Cytryny

Korzystne jest, aby zakupić cytryny zamiast soku cytrynowego lub ekstraktu. To gwarantuje, że otrzymujesz żadnych dodatkowych składników, tylko cytryny. Użyj pół cytryny, lub może zastąpić z wapna.

Syrop klonowy

Syrop klonowy (nie aromatyzowane odmiany) jest następny w przepisie. Sugestia jest użycie organicznego syropu klonowego (klasa B), ale nadaje się substytutem jest melasa lub z agawy. Jednakże, jeśli masz cukrzycę lub hipoglikemię, hiper /, to najlepszym wyborem jest melasa. Użyj dwie łyżki.

Pieprz cayenne

Papryka jest najbardziej znany ze swoich właściwości rozgrzewające, pomocnictwo w obiegu. Sugestia jest użycie niewielkiej szczyptę, 1/10 łyżeczki lub mniej. Zwiększyć tę każdym użyciu utrzymanie go przy dopuszczalnym poziomie. Nota mówi, że więcej BTU lepiej. Ostrożność należy stosować, jednak, ponieważ papryka ostra może powodować poważne spalanie żołądka.

Woda

Ostatni składnik jest czysta woda, 10-14 uncji Nie używać wody z kranu, ponieważ zawiera tak wiele substancji chemicznych. Filtrowane, oczyszczona woda jest zdrowsza.

Wskazówki

Połącz wszystkie składniki i pić. Ten przepis będzie jedną porcję. Cytryny może być spożywany czyścić kilka razy w ciągu dnia w ramach szybko. Sprawiają, że picie świeżego przed każdym. Używać tylko świeżych owoców, organiczny syrop klonowy i oczyszczoną wodę.

Cytryna Dieta z papryką

Cytryna Dieta z papryką


Dieta cytryna z papryką, inaczej znany jako Master Cleanse lub syrop klonowy diety, został stworzony przez Stanleya Burroughsa w 1941 roku jest szybka detoksykacja, które ma na celu usunięcie szkodliwych toksyn, które nagromadziły się w organizmie z rzeczy jak wdychając zanieczyszczone powietrza, jedzenia przetworzonej żywności lub picie skażonej wody. Oprócz odtruwa organizm, pomaga także dieta cytryna uczestnicy rzucić niechcianej wagi. Cytryna dieta może być stosowana w bardzo prosty sposób z prostych składników, które mogą być już znaleźć w kuchni.

Lemon Diet Recipe

Podstawą diety cytryny jest napój z 2 łyżki świeżo wyciśniętego soku z cytryny, 1/10 łyżki czerwonego pieprzu cayenne w proszku, 2 łyżki syropu klonowego organicznego, klasy B i 10 ml wody destylowanej. Możesz dodać więcej lub mniej syropu klonowego, ile potrzeba. Jednak ludzie, którzy mają nadwagę, powinni ograniczyć spożycie syropu klonowego, a ludzie, którzy mają niedowagę powinny zwiększyć spożycie syropu klonowego.

Na oczyszczenie, pić od sześciu do dwunastu szklanek mieszaniny cytryny dziennie. Nie należy jeść żywności lub podjąć żadnych witamin, podczas gdy na niego. Wraz z napojem cytrynowym, uczestnicy diety Master Cleanse powinni pić herbaty przeczyszczające przed snem i wypić szklankę słonej wody rano. Przeczyszczające herbata i woda sól pomoc ciało w pozbyciu się toksyn. Toksyny są usuwane z organizmu przez mocz i kał.

Lemoniada oczyścić zazwyczaj trwa do siedmiu dni. To jest w gestii uczestników jeśli chcemy przedłużyć oczyścić cytryny przez dłuższy okres czasu. Jednakże, nie zaleca się, aby oczyścić cytrynowy stosować zbyt długi okresu czasu, ponieważ nie ma w dostatecznym ilości kalorii lub substancji odżywczych do korpusu i może powodować poważne skutki uboczne, takie jak osłabienie i niedożywienie.

Środki ostrożności

Osoby, które nie powinny uczestniczyć w diecie cytryny są kobiety w ciąży, osoby starsze, małe dzieci, i ludzie, którzy mają podstawowych warunków zdrowotnych, takich jak cukrzyca lub osłabionym układem odpornościowym. Ludzie, którzy rozważają dzieje cytryny diety jest oczyszczenie powinny skonsultować z ich podstawowej opieki zdrowotnej w celu ustalenia, czy jest to właściwy wybór dla nich.

Dieta cytryna Melasa

Dieta cytryna Melasa


Najnowsze Hollywood tendencja odchudzania jest dieta Master Cleanse, dieta melasy lub cytryny. Ciecz dieta zachwala szybki spadek masy ciała, detoksykacja ciała i więcej energii w ciągu 10 dni; Lekarze ostrzegają przed konsekwencjami medycznych.

Dieta

Nie stały pokarm jest dozwolone na diecie - wszystko to można spożywać napój cytrynowy specjalny, równo ze słoną wodą oraz herbaty ziołowe przeczyszczające. Napój cytrynowy melasy (na porcję) składa się z 2 łyżki świeżo wyciśniętego soku z cytryny, 2 łyżki klasy-B syrop klonowy Blackstrap organiczny lub melasy, 1/10 łyżeczki pieprzu cayenne i 10 uncji wody filtrowanej.

Diecie powinni pić sok z cytryny kombinacji co najmniej sześć razy na dobę. Codziennie rano, dieta wymaga pić 1 litr wody zmieszanej z soli 2 łyżeczki do odświeżenia ciała. W nocy, herbaty ziołowe, takie jak mięta pieprzowa jest dozwolone.

Spadając Dieta

Melasa cytryna dieta zaleca się 10 do 40 dni. Potem ci mają stopniowo przejścia z powrotem do stałego pokarmu, począwszy soku, zupy z warzyw i owoców. Inne źródła białka są dodawane w następnym tygodniu, i trzeba mieć pewność, aby pić co najmniej 64 uncji wody na dobę.

Aby zapobiec schudła od palowania z powrotem, należy przestrzegać diety niskokalorycznej z dużą ilością ćwiczeń po zakończeniu szybko.

Ryzyko medyczne

Rzeczniczka Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne Melinda Johnson, RD, mówi o diecie: "Nie ma dowodów naukowych, że trzeba coś takiego lub innego programu detoksykacji, aby oczyścić ciało i pomóc schudnąć." Dodatkowo mówi minimalne kalorii w diecie zachęcić utraty beztłuszczowej masy ciała-a nie utratę tłuszczu. Wielu dietetyków również stają się wygłodniały, gdy zużywa tylko płyny i binge na wysokokaloryczne pokarmy potem niweczy wszystkie ich utraty wagi.

Mayo Clinic przypomina, że ​​trwały spadek masy ciała pochodzi z jedzenia i wykonywania planu można utrzymać przez resztę swojego życia - nie fix krótkoterminowe.

Jak oczyścić ciepłą wodą i cytryną

Jak oczyścić ciepłą wodą i cytryną


Woda z cytryną w nim jest kluczowym składnikiem wielu diet i programów przeznaczonych do czyszczenia i detoksykacji organizmu, w tym Master Cleanse. Woda cytrynowa mówi się podnieść poziom zasadowości organizmu, łagodzi problemy trawienne i pomaga wzmocnić układ odpornościowy. Pomaga także łagodzi objawy przeziębienia i grypy. Robi wszystkie te rzeczy podczas degustacji świeże i zdrowe.

Instrukcje

Ciepła woda z cytryną

1 Podgrzać szklankę wody, aż będzie letnie. Używać wody destylowanej lub zjonizowany, jeśli chcesz, aby w pełni alkaliczne działanie wody. Możesz również dodać krople do wody pH wraz z cytryny.

2 Rzuć cytryny wokół na ladzie kilka razy, aby zmiękczyć ją i zwiększyć przepływ soków. Pokroić cytrynę na pół i wyciśnij ją do wody. Nie rzucaj cytryny do wody i pozostawić go tam, ponieważ pestycydy z skórką cytryny może rozpuścić się w wodzie.

3 Dodaj pieprz cayenne do ciepłej wody z cytryny, jeśli chcesz dać smak trochę opuszcza. Spróbuj wody wapiennej do zmiany tempa od czasu do czasu.

4 pić wody z cytryny ze słomy, jeśli masz wątpliwości co do wpływu kwasowości cytryny "na zębach. Myć zęby po wypiciu ciepłego cytryny wody.

5 Rozpocznij każdy dzień z szklanką ciepłej wody, zamiast cytryny kofeiny, lepiej nawilżają i oczyścić organizm po nocy snu.

Master Cleanse i Lemoniada Dieta

6 Przygotuj Master Cleanse jedząc nic oprócz owoców i warzyw w pierwszym dniu, ale nic z soków owocowych i warzywnych na drugi dzień, i tylko sok pomarańczowy na trzeci dzień.

7 Weź przeczyszczające lub wykonać słona woda wylewać w nocy przed rozpoczęciem Lemoniada Dieta część Master Cleanse, i każdej nocy jesteś na Master Cleanse.

8 Juice Twoje cytryny, ręcznie lub za pomocą sokowirówki elektryczny.

9 kombajnu w szklance 2 łyżki. soku z cytryny, 2 łyżki. z syropu klonowego, szczypta pieprzu cayenne, i 8 uncji z ciepłą wodą. Wymieszać i natychmiast wypić.

Powtórz napojowi Lemonade co godzinę lub dwie. Zawsze należy używać świeżego soku z cytryny do każdego drinka. Pij dużo czystej wody pomiędzy swoimi cytrynowych soków.

10 Bądź na diecie Master Cleanse nie dłużej niż 10 dni. Dodaj jedzenia powoli, jak zluzować Master Cleanse i Lemonade Dieta, zaczynając od soku pomarańczowego, a następnie dodając domowej zupy z warzyw, owoców i warzyw, a następnie, w ciągu pięciu dni, aż twoje ciało jest gotowe ponownie jeść normalne jedzenie.

Wskazówki

 • Jasne żółte cytryny są ripest i zawierają najwięcej soku. Nie mikrofali cytryny próby zwiększenia przepływu soku lub ciepło napoju, a mikrofalami powoduje zmianę struktury komórkowej soku z cytryny. Nie przechowywać w lodówce swoje cytryny.

Cytryna & alkaliczne w Foods

Cytryna & alkaliczne w Foods


Mimo, cytryny są kwasowe, są one uważane za jakości żywności z uwagi na ich zasadowy alkalizującego wpływ na organizm podczas trawione.

Dlaczego Cytryny są alkaliczne żywności

Podobnie jak wszystkie żywności wysokiej alkalicznych, cytryny zostawić resztę popiołu alkaliczne po trawieniu. Ten popiół pomocnicze pozostałość w dostarczaniu krwi z więcej tlenu, co prowadzi do optymalnego funkcjonowania w organizmie.

Picie wody z cytryną jest sposobem, aby pomóc stworzyć więcej ciała alkaliczne.

Inne żywności zasadowej

Inne alkaliczne żywności obejmują większość warzywa, niektóre owoce, niektóre nasiona, orzechy i ziarna, herbaty ziołowe, bulion warzywny i wodę. Alkaliczne żywności powinny się o 70 procent do 80 procent diety.

Kwasotwórczych Foods

Kwasotwórczych pokarmów, które powinny zawierać około 20 procent do 30 procent swojej diety, to mięsa, produktów mlecznych, alkoholu, cukru, białej mąki i tłuszczów nasyconych. Zbyt wiele kwaśne pokarmy powodują zaatakowanego systemu odpornościowego, przyspieszonego starzenia, raka i choroby.

Jak Oczyścić z Cayenne Pepper, woda, cytryna, i syrop klonowy

Jak Oczyścić z Cayenne Pepper, woda, cytryna, i syrop klonowy


Z pieprzu cayenne, wody, cytryny i syropu klonowego można oczyścić całkowicie system. Zwany także "panem oczyścić" ten program pomoże Ci natychmiast stracić znaczną wagę, ale nie pomoże Ci utrzymać ją. To również nie jest zdrowe (lub przyjemnie) na rozwiązanie długoterminowe. Z tego powodu najlepiej jest używać tego programu jako oczyszczenie systemu bez celu utraty wagi.

Kiedy ostrożnie stosowane mistrza czyścić jednak działa cuda dla ciała i umysłu.

Instrukcje

1 Dowiedz się, aby wymieszać.

Zmieszać te składniki razem:
2 łyżki świeżo wyciśnięty z cytryny (to jest około 1/2 cytryny)
2 łyżki organiczny syrop klonowy, klasa B (ciemniejsze, tym lepiej, nie dostaniesz podróbki.)
1/10 łyżeczki pieprzu cayenne, stopniowo zwiększać poprzez oczyszczenie.
Dziesięciu do czternastu uncji czystej wody

2 DRINK MIX I TYLKO TO WODY PODCZAS oczyścić MASTER.

Możesz dodać suplementy, ale nie należy dodawać żadnych innych środków spożywczych lub napoju. Odżywka zawiera niezbędne składniki odżywcze, aby nie poddawać się przez 10-14 dni. (Patrz poniższe wskazówki i ostrzeżenia.) To będzie powoli oczyścić i oczyścić system szczególnie jelita grubego.

3 wypić lewatywa słonej wody rano i ziołowe przeczyszczające TEA w nocy.

To pomoże przepłukać system i poprawić samopoczucie. Najprawdopodobniej na początku walki szybko, jak twoje ciało dostosowuje się do jego szybkiego państwa. Kiedy czujesz się gorzej, spróbuj bez wody morskiej soli jodowanej lewatywy. Dodaj dwa poziomu łyżeczki soli morskiej do 8 uncji z ciepłą wodą. Pić go całkowicie. Musisz zwolnić się dwa lub więcej razy po lewatywę.

4 puścić FAST powoli i ostrożnie.

Kiedy skończysz z pieprzu cayenne, syrop klonowy, cytryna i woda szybko trzeba złagodzić swój system z powrotem do jedzenia normalnych pokarmów. Start z rozcieńczonym sokiem pomarańczowym w małych ilościach pierwszy dzień. Następny krok do więcej soku pomarańczowego trochę mniej rozcieńczony i warzyw rosół wieczorem. Dodaj w warzywach następnego dnia. Dodaj owoce i warzywa organiczne tylko w porze lunchu następnego. Następnie zdrowym rozsądkiem złagodzenie ciała z powrotem do jedzenia. Jeśli coś pójdzie źle przechowywać go z diety na chwilę.

Wskazówki:

 • Realizować swoje oczyścić systemu w ścisłej komunikacji z dietetykiem, aby mieć pewność, że nie są uszkodzenia ciała.
 • Użyj oczyścić główną z przyjacielem lub partnerem, aby mieć wsparcie komunalnych.
 • Cukrzycy powinni realizować tylko to oczyścić ze specjalnymi modyfikacjami i tylko wtedy, gdy zatwierdzone przez licencjonowanego lekarza znającego sprawy.
 • Master Cleanse nie jest długoterminowe rozwiązanie diety lub odchudzania długoterminowe.

Jak leczyć Muscle Ache z miodem i cytryną Herbal

Homeopaci są stale reklamuje zalety różnych kuracji wszystkich naturalnych. Miód i cytryna są dwa z bardziej popularnych produktów zbieranych przez zainteresowanych w medycynie alternatywnej. Chociaż nie leczy bóle, ich użycie pomogły w przypadku bólu stawów i zapalenie stawów. Leczenia bólu mięśni z miodem i cytryną ziołowych jest proste i tanie rozwiązanie wspólnego problemu.

Instrukcje

1 Napełnić filiżankę kawy w kuchence mikrofalowej z wodą i umieścić je w kuchence mikrofalowej przez 60 sekund. Przetestuj ciepło wody, kiedy wychodzi i dodać więcej czasu, jeśli wolisz to cieplejsze.

2 Odmierzyć 2 łyżeczki świeżego soku z cytryny i dodać do filiżanki. Mieszać mieszaninę aż sok cytrynowy w połączeniu z wodą.

3 Dodaj łyżeczkę miodu i smak gotowego produktu. Ilość miodu dodać, zależy od osobistych preferencji. Możesz dodać zaledwie jedną łyżeczkę lub innej kwoty wolisz. Miód pomaga z bóle mięśni, ale także dodaje słodyczy do herbaty.

4 pić jedną filiżankę rano i jedną filiżankę, kiedy czujesz ból. Ci regularne bóle, takie jak bóle spowodowane zapaleniem stawów należy wypić filiżankę rano i kubek w nocy. Inni, jak wypicie filiżanki bezpośrednio przed snem, która im pomaga zasnąć łatwiej.

5 Dodać miód i cytryny ziołowe mieszanki, jak tylko poczujesz ból mięśni nadchodzi. Szybciej można pić herbatę, szybciej zauważysz rezultaty.

Wskazówki:

 • Spróbuj większej partii i utrzymanie go w lodówce. Kiedy czujesz ból mięśni, wszystko co musisz zrobić, to umieścić nowy służąc w kuchence mikrofalowej i podgrzać.
 • Jeśli bóle nadal przez tydzień, do lekarza. Może to być oznaką problemu, który jest gorzej niż myślałem.

Gorąca woda i cytryna na zaparcia

Gorąca woda i cytryna na zaparcia


Zaparcie jest jedną z najczęstszych i najbardziej problematycznych chorób układu pokarmowego. Zaparcia mogą być spowodowane nieodpowiednim błonnika pokarmowego, nieodpowiednie spożycie wody lub podstawowych warunków, takich jak zespół jelita drażliwego. Leczeniu zaparcia można osiągnąć poprzez zastosowanie gorącej wody cytrynowym podawane doustnie lub doodbytniczo w postaci wlewu.

Podawanie doustne

Pić jedną filiżankę ciepłej wody każdego dnia z cytryny. Cytryny są bogate w kwas cytrynowy, który pomaga stymulować trawienie i wyeliminować lat tworzenie się toksycznych substancji w okrężnicy. Wyciśnij sok z dwóch cytryn w szkle 8 uncji wody. Podgrzania wody w kubku cytrynowy w mikrofali przez jedną minutę. Łyk wody z cytryny powoli pomóc znieść kwaśny smak cytryny.

Doodbytniczo

Z użyciem gorącego soku z cytryny doodbytniczo w postaci wlewu pomaga wyeliminować tworzenie się utwardzonej kału i toksyn w okrężnicy. Użyj sok z dwóch dużych cytryn w połączeniu z ciepła do ciepłej wody, aby wypełnić 2-kwarta lewatywy torbę. Smarować końcówkę aplikatora enema z rozpuszczalnego w wodzie środka poślizgowego, takiego jak żel lub Astroglide KY. Włóż końcówkę do odbytnicy dostarczyć z cytryny i wody rozwiązanie. Zachowaj rozwiązanie do pięciu minut przed wydaleniem rozwiązanie i fekalia w komodę.

Złagodzić

Picie ciepłej wody zmiękcza stolec z cytryny, który stał się utwardzone i trudne do przejścia z powodu niedostatecznego nawilżenia. Picie wody pierwsze ciepłe cytryny z samego rana śniadania pomaga zmiękczyć stolec z posiłków spożywanych na dzień przed. Cytryna wody pitnej ciepłe pierwszą rzeczą, rano ze śniadaniem także pomaga zapewnić prawidłowe trawienie, tak aby odpady wytwarzane od śniadania można łatwo przechodzi przez układ pokarmowy po wszystkie składniki odżywcze są wchłaniane z pożywienia zjadł na śniadanie.

Substancja wypełniająca

Dodanie luzem do stolca zapobiega stolec staje suszy w okrężnicy i odbytnicy przed wypróżnienia. Cytryny są doskonałym źródłem błonnika pokarmowego. Błonnik znaleźć w cytryny wody wraz z samej wody sprzyja zwiększenia objętości stolca, który porusza się na stołek wzdłuż przewodu pokarmowego oraz z organizmu przez odbyt podczas wypróżnienia.

Rozważania

Picie ciepłej wody z cytryny jest naturalnym lekarstwem na zaparcia. Naturalne środki zaradcze na zaparcia mogą być bardziej korzystne dla systemu niż trudnych przeczyszczających chemicznych, które tylko zwalnia zaparcia, podczas gdy ciepłe cytryny wody reguluje system zapobiegający zaparciom. Ciepło cytrynowy woda zaparcia mogą być również korzystne dla kobiet cierpiących na zaparcia podczas ciąży, ze względu na brak efektów ubocznych środków przeczyszczających chemicznych, takich jak bisakodyl, gliceryna i fosforany sodu.

Jak leczyć oparzenia słoneczne z cytryną

Najlepsze środki są często spotykane w przyrodzie. Jeśli traktujesz oparzenia słoneczne z cytryną, używasz naturalne, organiczne leczenia, które jest tanie do wykonania. Kwas w cytryny zapewnia naturalny środek dezynfekujący, aby pomóc uzdrowić skórę. Witamina C zmniejsza reakcję organizmu na oparzenia słoneczne, co pomaga złagodzić objawy.

Instrukcje

1 Wlać dwie szklanki wody do dużej miski. Wycisnąć sok z trzech cytryn do miski. Jest OK, jeśli wycisnąć nasion wraz z nim.

2 Zanurz czystą gąbkę lub ściereczkę w roztworze. Załamują go na tyle, że nie kapie.

3 Dab gąbkę lub ściereczkę na swoich spalonych obszarów. Powinien on pomóc schłodzić oparzenie słoneczne.

4 Połóż się i odpocząć w chłodnym pomieszczeniu na chwilę. Zmniejszy to krążenie i ciepło ciała, dzięki czemu Twoja skóra czuje chłodniej.

5 Zadzwoń do lekarza, jeśli objawy oparzenia słoneczne stają się ciężkie. Do ciężkich objawów należą gorączka pęcherzy, nudności lub prądem.

Wskazówki:

 • Świeżo obrane liście aloesu stosowany bezpośrednio na oparzenia słoneczne jest również skutecznym naturalnym środkiem antyseptycznym leczenie oparzenia słoneczne.
 • Jeśli jesteś twardy-up na gotówkę lub nie może go do sklepu, użyć trochę sody zamiast cytryny lub dodać pół szklanki sody do ciepłej wody do kąpieli i moczyć.

Jak pić litr wody z cytryną Na Dzień

Jak pić litr wody z cytryną Na Dzień


Picie wody jest ważne dla dobrego zdrowia. Obsługuje takie funkcje jak stawy smarowych, uzdrowienie mięśnie i pomaga w trawieniu. W przeglądarce musi być od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie, lub więcej, jeśli są bardzo aktywne, ponieważ aktywne ludzie tracą więcej wody niż osiadłych ludzi zrobić. Według Narodowego Instytutu Zdrowia, najbardziej zdrowy sposób, aby osiągnąć swoje wymagania spożycie płynów jest picie czystej wody. Przejście od innych napojów może być trudne, jednak, szczególnie jeśli spędziłem lata popijając słodkie lub napojów gazowanych.

Instrukcje

1 Wytnij cytryny na pół, w połowie drogi między zgrubień na obu końcach. Kontynuować cięcie każdy kawałek cytryny na pół w pionie, aż kawałki są wystarczająco małe, aby zmieścić się przez szyję swojej butelki z wodą. Przechowywać kawałki cytryny w zip-seal plastikowej torbie w celu zachowania ich wilgotność. Jeśli będziesz w podróży przez cały dzień, spakować kilka kawałków cytryny, aby zabrać ze sobą. Umieść je w izolowanej drugie śniadanie lub lunch w torbie razem z zimnym opakowanie, aby utrzymać ich świeżość.

2. Podzielić 1 litr wody pomiędzy dwoma butelki pół litra. Mniejsze butelki pomagają śledzić spożycie wody, ale wyeliminowanie niedogodności konieczności posiadania butelki 1-litrowy przez cały dzień. Przechowywać w lodówce, jedna butelka i weź drugi z wami, jeśli będzie pójściem do pracy lub jeśli będziesz się z domu na dobre części dnia.

3 Włóż jedną z cytryną kawałki do chłodzonej butelką wody na kilka godzin przed picia z nim i wstrząsać okresowo. Dodatkowy czas pozwala pulp cytrynowy w celu zmiękczenia i zawiesić w wodzie.

4 Napełnij butelki do połowy i zamrozić je na noc. Wyjąć butelki z zamrażarki rano i przed dodaniem kawałek cytryny do każdego wypełnić pozostałą przestrzeń w butelkach z kranu lub wody filtrowanej. Podstawa lodu w butelce pomaga utrzymać wodę zimną i atrakcyjne przez cały dzień.

5 Użyj rutynowe zadanie, jako przypomnienie, aby pić w ciągu dnia. Na przykład, wziąć kilka łykami wody za każdym razem, z powrotem do biurka po użyciu kopiarki lub faksu urządzenie podczas pracy. Trzymaj butelkę wody widocznym na biurko stanowi przypomnienie.

6 Wymienić kawałek cytryny w wodzie kilka razy dziennie. Utrzymanie wody aromatyczne i pikantny zachęci Cię do utrzymania picia.

Wskazówki:

 • Przechowuj wodę w szeroko ustami plastikowych butelek, dzięki czemu można z łatwością wymienić klin cytryny i dodać więcej wody, jeśli jest to konieczne.
 • Trzymaj wody świeże przez uzupełnianie każdą butelkę na początku lub na końcu każdego dnia.

Jak długo cytryna drzewo ostatnio?

Jak długo cytryna drzewo ostatnio?

Drzewa cytrynowe są energiczne, gęsta i dość kolczasty wysokie krzewy lub małe drzewa. Drzewa rosną zazwyczaj między 10 a 20 metrów wysokości. Większość drzewek rozpoczyna owocowanie w ciągu dwóch do pięciu lat sadzenia. Po około 20-25 lat będzie spadek produkcji owoców. W związku z tym życie gospodarcze większość komercyjnych działań cytryną jest między 15 i 25 lat. Cytryn dobrze utrzymane w sprzyjających warunkach i klimat może 30 lat przed wyświetleniem oznak życia. Pomimo spadku produkcji owoców lemon tree może przetrwać i nadal przynosić owoce regularnie przez ponad 50 lat.

Klimat

Drzew cytrusowych są uprawiane w klimatach subtropikalnych i tropikalnych na świecie. Jednak Najlepsza jakość owoców jest produkowany w subtropikalny klimat. Drzewa cytrynowe są drugie tylko do lipy pod względem podatności na zimnie. Idealna dzienna temperatura owoców wzrostu są między 25 i 30 stopni Celsjusza. Jednak to niskie temperatury, które najczęściej ograniczają zakres uprawy roślin. Wszelkie kwiaty lub cytryny na drzewa zostaną uszkodzone, gdy temperatura osiągnie 31F lub niższym. Drzewa zacznie tracić liście, gdy temperatury hit 24F i poważne uszkodzenie drewna będzie występować w 20F.

Warunki uprawy

Drzewa cytrynowe wymaga pełnego słońca do produkcji owoców zgodne. Unikaj umieszczania ich w ciągu 25 stóp innych drzew, budynków lub innych struktur wysoki, produkującego odcień. Drzewa cytrynowe będzie się rozwijać w różnych dobrze odsączone gleby, ale wolą głębokich gleb o pH 5,5 i 6.5. Są one również dość wrażliwe na wysokie stężenia boru, chlorku sodu i węglan sodu. Starannie zarządzać nawadniania. Cytryn reaguje na nawadnianie podczas kwitnienia, ale moczenie ich liści, kwiatów i owoców będzie zachęcać zarażenia chorobą.

Produkcji owoców

Zbiorów razy dla cytryn wahają się od czterech do 12 miesięcy po kwitnienia, w zależności od odmiany, klimatu i warunków uprawy. Drzewa cytrynowe przyniesie o 18,1 kg. z owoców drzewa podczas pierwszych kilku lat produkcji. Przy czwartym piątego roku kwota ta będzie ponad dwukrotnie do około 45,4 kg. z owoców rocznie na jednego drzewa. Produkcji owoców ustabilizuje się w ósmym roku. Oczekiwać pełnego uprawiane, starsze drzewa do produkcji około 100 do 200 kg. owoców w roku.

Tempo wzrostu

Kwota rocznego wzrostu drzewa cytrynowe dużej mierze zależy od podkładki, klimat, opieki, gleby i odstępy między drzewa. Niezależnie od tych czynników spodziewa się wzrostu dość minimalnym pierwszym roku po posadzeniu. Drzewa cytrynowe należy znacznie zwiększyć wysokości i średnicy przez kolejne 4 lata. Średnica pnia można rozwinąć 0,8-5 centymetrów rocznie, podczas gdy korzenie mogą przedłużyć jak 0.2 cala dziennie. W tym okresie drzew może rosną pionowo jak 10 centymetrów rocznie. Ten wzrost zwykle spowalnia do 4 cali lub mniej rocznie po terminie zapadalności. Zazwyczaj drzewa są uważane za pełny rozmiar na 10 do 14 lat.

Można tworzyć drzewo Bonsai cytryna Cypress?

Można tworzyć drzewo Bonsai cytryna Cypress?

Cyprys cytryny lub cyprys Monterey, jest wiecznie zielone drzewo iglaste z kursu intensywnego wzrostu. Osiągnięcia wysokości do 100 metrów w środowisku naturalnym, cyprys cytryny rozwija naturalny kształt stożka. Jego pierzaste liście, giętkie jeszcze mocne pnia i zapach cytryny światła zrobić cytryny cyprys wspólny wybór dla bonsai.

Klimat

Bonsai cytryna cyprys rozwija się w klimacie Umiarkowanie chłodny i wymaga pełnego, bezpośredniego światła słonecznego. Ten słońce miłości cyprys woli iły kwaśne, piaszczysta, ale to tolerują dobrze przepuszczalne, lekko alkalicznego odczynu gleby.

Rozwój

Pień i gałęzie Cypress cytryny rozwijać z naturalne zniekształcenia. W rezultacie cytryny cyprys bonsai wymaga tylko niewielki, jeśli jakikolwiek, okablowanie do opracowania kształt i charakter. Nadal drewno to cyprys jest dość wszechstronny i reaguje dobrze do procesu instalacji.

Nawadnianie

Chociaż bonsai cytryna cyprys jest nieco odpornych na suszę, powinny być nawadniana głęboko i regularnie. Bonsai powinno być nawadniana tak, że woda dociera do najgłębszych korzeni cyprys. Powinien być również dozwolone do wyschnięcia lekko między irrigations aby zapobiec overwatering i gnicie.

Cytryna drzewo wygląda martwy po mróz

Cytryna drzewo wygląda martwy po mróz

Drzewa cytrynowe nie są odporne na zimno i wytrzyma zamrażać szkody, jeśli pozostanie niezabezpieczona w mróz. Przy ocenie stopnia uszkodzenia mróz, trzeba czekać aż do wiosny powiedzieć, jeśli drzewo jest naprawdę żyje.

Objawy

Po mróz pędy i gałęzie na drzewo cytrynowe można szukać zmarłych. Liście więdną i brązowieją lub spaść drzewem. Podczas gdy te objawy uważasz, że Twoje drzewo cytryna jest martwy od mrozu szkody, która nie jest koniecznie w przypadku.

Diagnoza

Kiedy nadchodzi wiosna, czekać wobec zobaczyć jeśli ty drzewa zaczynają rosnąć. Gałęzie, które zostały zabite w mróz nie rosną, ale niektóre gałęzie mogą być żywy i wyślą do nowych pędów. Jeśli ty drzewo zaczyna się rozwijać, ale stawia się liści, które są całkowicie różne od typowych liści, całe drzewo umarł z wyjątkiem podkładek.

Działania

Jeśli całe drzewo jest martwy z wyjątkiem podkładki, jest nie wiele można zrobić inne niż zakup nowego drzewa cytrynowe. Jeśli tylko części drzewa są martwe, można je usunąć przez odcinając je u nasady. Drzewa rosną powoli, ale wciąż jest żywy.

Mixy napój wódka cytryna

Mixy napój wódka cytryna

Klasyczne połączenie cytryny i wódka przyjechał razem w cytryny podawać wódkę. Wódka cytryna może służyć jako substytut regularnego wódki w klasyczne koktajle, strzały i Martini. Może być również połączone z aromaty owoców i innych alkoholi do napojów z dodatkowy impuls cytrusowy aromat.

Długo koktajle

Wódka cytryna miesza się dobrze z prawie żadnych soków owocowych. Napoje z cytryny wódki może zawierać soki takie jak ananas, Żurawina, wapno, pomarańczowy lub grejpfrutowy z odrobiną soda lub wody gazowanej. Można dodać syropy jak grenadina i innych likierów jak owoce aromatyzowane wódki zrobić kombinacje owoców żurawiny lub maliny cytryna. Wódka cytryna będzie również powiązać z napojów pikantnych i ostry jak krwawa Mary.

Zdjęcia

Prosto kieliszek wódki cytryny może być smaczne, ale strzelanka, w której można budować na cytrusowy aromat już w wódka cytryna. Wódka cytryna może podnieść shooter kropla cytryny klasyczne na nowy poziom cytrusowych lub można dodać plusk innego likier pomarańczowy lub melona. Strzelców przegryzły innych likierów tej pary z wódka cytryna jak rum kokosowy, Cointreau, gin.

Martini

Twist owocowy i słodkie Martini mogą być wykonane z cytryny wódki. Sok pomarańczowy, Triple Sec i obręcz cukru zrobić cytrusowych inspirowane martini. Kolorowe Martini osiągane są z kolorowych likierów jak Hyptonic, który jest składnikiem niebieski martini soda cytryny i odrobiną soku z żurawiny.

Koktajl miksery

Wlać i służyć koktajle mogą być wykonane z mieszanki napojów i wódka cytryna. Wódka cytryna pary dobrze rezygnować koktajl miksery jak mieszanka martini oraz dynamiczność. Można także wódkę z kropli cytryny lub kosmopolitycznego koktajlu miksera. Cytryna wódka pary oraz z gorzkie pomarańczowy lub żurawinowy i podawać wody jak pomarańczowy lub hibiskusa wody z kwiatu sam i potrzebuje żadne inne składniki zrobić smaczny.

Ile wody czy cytryna drzewo potrzeba?

Drzewa cytrynowe normalnie rosną od 20 do 30 metrów, w zależności od odmiany. Owoc rozmiary wahają się od 2 3/4 do 4 3/4 cali średnicy. Bardzo wrażliwe na zimno, cytryna drzewo nie tolerują mrozu i mróz można łatwo uszkodzić drzewa.

Sadzenia wymagania

Zasadź drzewo cytryna na tej samej wysokości, które zostały obsadzone w swojej tabeli przedszkola. Upewnij się, że Unia pączek u podstawy pnia drzewa jest położony 1 do 2 cali powyżej powierzchni gleby. Pączek Unii, która jest w kontakcie z wilgotną glebą podczas podlewania występuje rozpocznie się łatwo gnije.

Względy

Należy wziąć pod uwagę budowy glinianym pierścień wokół cytryny nowo posadzone drzewa. Zrobić pierścień 3 cali i 2 metrów średnicy. Wypełnienia pierścienia glinianym wodą i pozostawić do wchłonięcia na glebę wokół drzewa cytrynowe. Woda cytryna drzewo co dwa dni na pierwsze dwa tygodnie po posadzeniu drzewo cytrynowe.

Ostrzeżenie

Moczyć glebę wokół drzewa cytryny co 7-10 dni, według strony internetowej Texas A & M University. Zachować wszystkie chwasty i trawnik od podstawy drzewa cytrynowe, więc nie konkurują z drzewa bardzo potrzebnych składników odżywczych i wody.

Cytryna korzyści dla wzrostu włosów

Naturalne środki zaradcze często traktują włosy bardziej delikatnie niż ¿r±cych chemikaliów w włosów nowoczesne produkty. Cytryna zapewnia wiele korzyści dla skóry, włosów i układu pokarmowego i jest bogaty w witaminę C i kwas cytrynowy. Dlaczego nie używać moc cytryny do pomocy z porost włosów? Należy uważać, aby spłukać włosy, jak cytryny może rozjaśnić włosy, lub nawet włączyć to pomarańczowy, jeśli wystawiać włosów na działanie promieni słonecznych podczas leczenia cytryny.

Usunąć łupież

Mycie włosów z lekko kwaśnych produktów, takich jak sok z cytryny pomaga złuszczają skórę głowy do zapobiega łupieżowi. Inne środki do domu to zmieszanie równych części cytryna sok i wody i godzinnego moczenia w mieszaninie pędzla. To pozwala na regularne głowy leczenie.

Reguluje przepływ krwi do skóry głowy

Sok z cytryny do nacierania na włosy pomaga stymulować przepływ krwi. To pomaga regulować gruczołów i prowadzi do wzrostu włosów odrastania i produkuje olej, pozostawiając włosy miękkie i błyszczące.

Wypadanie włosów walki

Stosowanie cytryny wody do głowy pomaga walczyć wypadanie włosów łysienie łysienie spowodowane zwiększenie zdrowia skóry głowy. Wspólne środki do domu to kruszenie nasiona cytryny i pieprzu na pastę lub zmieszanie równych części cytryny i ocet. Stosuje się albo mieszaniny do głowy przez 10 minut, następnie spłukać.

Jak zamrozić idealna zachowania cytryn

Jak zamrozić idealna zachowania cytryn

Cytryny są idealnie komponują się z szklankę zimnej wody lodowej. Lato to najlepszy czas na zakup cytryny, ponieważ są one świeże z grove, i naprawdę można skosztować tego słodkiego jeszcze kwaśny smak. Jak wielu innych produkcji elementów, cytryny, które są nabywane poza sezonem brak zdecydowanego smaku, że świeżych cytryn. Na szczęście cytryn łatwo są mrożone i zachowane dzięki czemu można korzystać z ich jasne, świeży smak miesięcy po można zamrozić.

Instrukcje

• Cięcie cytryny do wielkości porcji klinów lub plasterki. Nie próbuj zamrożenia całej cytryny, chyba że są po prostu za pomocą soku; w przeciwnym razie masy wewnątrz cytryny zamieni bzdurny podczas procesu rozmrażania.

• Miejsce cytryną klinów do pieczenia lub blachę, tak oni są nie dotykając. Jeśli one touch będzie zamrażać razem i nie będzie w stanie wyciągnąć plasterek cytryny tylko jeden.

• Transfer blachę do zamrażalnika i zostawić je tam przez trzy do czterech godzin, lub dopóki nie są one całkowicie zamrożone. Długość tego procesu zależy od grubości plasterki lub klinów.

• Usunąć cytryny z zamrażarki i umieścić je w torby zapinana na zamek. Zostawić je w zamrażarce, dopóki nie są gotowe do korzystania z nich; następnie odmrożenie cytryny klina lub plasterek pozwalając odwilż na płytce w lodówce.