adcov.com

cygaro moxa instrukcja

Jak leczyć bóle głowy z cygarami

Lecznicze właściwości akupunktury rozprzestrzeniły się daleko od swoich korzeni w starożytnym Wschodzie. Praktykowane na całym świecie jako alternatywna forma medycyny, akupunktura jest sztuką wkładania igieł w niektórych punktów nacisku ciała w celu łagodzenia bólu od prawie każda dolegliwość, z zaparciem na ekstremalne migreny. W parze z tym idzie leczenia praktyka stosowania cygaro Moxa w leczeniu bólów głowy i migreny. Teoria mówi, że ból jest spowodowany blokowaniem chi, dodatniej energii w całym ciele. Ciepło z cygarem Moxa może być stosowany jako samodzielnego leczenia, a może pomóc krążenie chi poprzez swoje ciało, aby złagodzić ból.

Instrukcje

1 nabyć cygaro Moxa ze sklepu zdrowia specjalności, akupunkturysty lub Internet.

2 Światło jeden koniec cygara Moxa z meczu lub lżejsze. Cygaro nie będzie ognia lub dymu, ale wzrośnie gorąco.

3 Trzymając cygaro Moxa powyżej skóry, nie więcej niż dwa cale. Skóra zacznie się rozgrzać i prawdopodobnie zmieni kolor na czerwony; gdy skóra jest czerwona przenieść na inny obszar.

4 Zastosuj cygaro do świątyń i czubku głowy. Inne obszary głowy, takie jak góry szczęki lub tyłu szyi, można traktować w zależności od rodzaju głowy.

5 Zgaś cygaro przez zanurzenie koniec lekko w czystej wodzie. Cygaro nie będzie wychodzić na własną rękę, więc upewnij się, że jest to całkowicie przed ustawieniem go.

Wskazówki:

 • Podczas cygaro Moxa jest uważany samoleczenie, nie próbować wykonywać akupunkturę na siebie lub kogoś innego, jeśli nie zostali przeszkoleni do tego.
 • Nigdy nie stosować cygaro Moxa na obszarach wrażliwych, takich jak oczu, ust lub narządów płciowych. Jeśli wystąpi ból lub pieczenie podczas korzystania z cygarem Moxa, przestać go używać i skonsultować się z ekspertem akupunktury lub lekarza.

Jak Wdech cygaro Bez Kaszel

Jak Wdech cygaro Bez Kaszel


Po pierwsze, nie jesteś naprawdę wdychania cygaro więc miej to na uwadze. Właściwie paląc cygaro polega sapiąc na nim delektować się smak i aromat tytoniu, a nie biorąc dymu do płuc. Jeśli zbliżył się prawidłowo, paląc cygaro nie powinno powodować kaszel. Istnieje kilka kroków, aby wykonać, aby w pełni doświadczyć palenia jakości cygara.

Instrukcje

1 Użyj dobry, ostry nóż do cygar czysta i nawet cięte do głowy cygara (koniec, że idzie się w ustach). Dwa najbardziej popularne są gilotynę do cięcia (dwa ostrza są ściśnięte) i stempel (Uderzenia dziurę w głowie cygara, które można łatwo usunąć). Jeśli używasz nóż gilotyny stylu, tylko odciąć samego czubka głowy. Należy pamiętać, że uderzenie może być łatwiejsze dla palacz początek cygaro w użyciu.

2 światła cygaro. Nigdy nie należy używać papierosa na bazie oleju lżejsze (czyli Zippo stylu), by zapalić cygaro, jak będzie to zepsuć smak. Zamiast używać butan zapalniczki lub dobry mecz staromodny. W przypadku korzystania z meczu, poczekać kilka sekund, aby siarki spalić przed użyciem go na cygara. Trzymając cygaro w dłoni (nie w ustach) i toast koniec cygara pozwalając płomień tańczyć do cygara, a nie dotykając go bezpośrednio do zapalniczki lub meczu. Po opiekania koniec delikatnie puff z cygarem podczas obracania go nad płomieniem, aż będzie równomiernie oświetlony

3 Puff na niego, ale w rzeczywistości nie wdychać, gdy jest równomiernie oświetlony cygar Weź dym do ust i nad językiem, aby go skosztować. Nigdy nie bierz dymu do płuc. Puff w ustach, smak smak i cios dym z ust. Puff raz na 30 do 60 sekund, aby uniknąć przegrzania cygaro. Palenia cygara należy podchodzić w sposób zrelaksowany, nie pospieszył, aby rozkoszować się smakiem.

4 Umieścić go na odpoczynek, gdy cygaro zaczyna się zmieniać smak i staje się cierpkie, które mogą się zdarzyć w dowolnym miejscu od połowy do trzech czwartych drogi w dół. Będziesz rzadko pali cygaro w dół do zespołu. Umieść cygaro w popielniczce i pozwolić mu wyjść na własną rękę w minutę lub dwie. Nigdy nie zgnieść go.

Jak palić cygaro

Jak palić cygaro


Cygara są bardzo miły sposób na relaks i spędzać czas z przyjaciółmi. Ważne jest, aby wiedzieć, jak przygotować i pali cygaro.

Instrukcje

1 Za pomocą frezu cygar lub ostrego noża jakiegoś ostrożnie odciąć grubszy koniec cygara. Nie trzeba wyciąć wiele z nich się - zwykle pół centymetra i tak wystarczy.

2 Przytrzymaj cygaro wzdłuż i przenieść oświetlone meczu lub lżejsze pod spodem podczas spin cygaro. To podgrzać cygaro i powodują więcej nawet wypalić podczas palić.

3 Korzystanie swoje mecze i lżejsze zapalić cygaro podczas delikatnie wdychać.

4 Po cygaro pali równo i konsekwentnie Twoja praca zostanie wykonana i można usiąść i cieszyć się dobrą dym.

Wskazówki:

 • Cygaro smakuje jeszcze lepiej, jeśli spodoba się dobrego piwa lub kieliszek wina.
 • Nie wdychać dym. Cygara dym nie jest przeznaczona do wdychania.
 • Nikotyna jest wciągająca. Palenie może być niebezpieczne dla zdrowia.

Jak zrobić Moxa Memory Stick

Jak zrobić Moxa Memory Stick


Stosuje się w dziedzinie moxibustion sztyfty Moxa są rolki suszonych ziół przeznaczonych do spalenia przez różne punkty akupresury na ludzkim ciele. Moxibustion jest częścią tradycyjnej chińskiej medycynie i systemie jest starsza niż akupunktura, która jest praktyka stosowania igieł, aby stymulować punkty akupresury. Chociaż kije Moxa mogą być wykonane z wielu różnych ziół, najczęściej używany składnik jest bylicy, wełnisty i aromatyczne zioła, które rośnie na całym świecie i jest stosunkowo wygodne, aby uzyskać w sklepach zielarskich.

Instrukcje

1 Zdejmij bylicy z jego łodygi. Bylicy ma charakterystycznego smaku podobnym do bawełny lub wełny, a liście trzymać łodygi rośliny. Należy oddzielić od łodygi liścia przed wyrzuceniem z Moxi kije. Rzuć zioło między kciukiem i palcem wskazującym i niech luźne zioła zbierać na kartce papieru lub płyty poniżej.

2 Połóż arkusz kory morwy lub dużej bibułki. Mulberry kora można kupić w chińskich sklepach ziół i sprzedawców internetowych, które specjalizują się w dostawach dla akupunktury i lekarzy tradycyjnej medycyny chińskiej. Duże Rolling Papers dla ręcznie skręcanych papierosów są dostępne w sklepach dymu i przez wielu różnych dostawców internetowych.

3 miejsce luźne zioło w środku arkusza kory morwy lub dużym papierze toczenia. Nie powinno być o jeden cal grubości od jednego cala wysokiej linii luźnej zioła w środku pola kroczącego medium. Rzuć zioło się między palcami, aby zapakować szczelnie przed zwijanie zioło w ciasny kij. Lepki lizać krawędzi uszczelniającej papieru z kory morwy lub toczenia papierosów do uszczelniania, kiedy masz to zwinięte bardzo napięty i solidne.

4 Tajne kij Moxa na acupoint lub wzdłuż południka linii (energii) na organizm człowieka. Trzymając kij o cal z dala od miejsca, które chcesz stymulować. Ciepło z kijem palenie Moxa przynosi przepływ krwi do punktu i ziół - bylicy i morwy - każdy stymulować punkt z własnych uprawnień leczniczych.

Instrukcje Acetazolamide wstrzykiwań

Instrukcje Acetazolamide wstrzykiwań


Acetazolamide lub Diamox, to lek na receptę stosowany w przypadku niektórych rodzajów padaczki, nagromadzenie płynu lub jaskry. Lek nie jest podawany pacjentom, że są w ciąży lub karmi piersią dziecko, jak to może mieć negatywne skutki dla nienarodzonego dziecka. Według Drugs.com, pacjenci z chorobą nerek lub wątroby lub problemów z gruczołów nadnerczy problemów nie powinien brać leki.

Instrukcje

1 Czytaj na dokumentacji medycznej pacjenta. Szukać problemów zdrowotnych, takich jak choroby nerek lub wątroby. Należy zwrócić uwagę na leki pacjent obecnie przyjmuje. Według Drugs.com, Topamax, Xanax, Prozac AZOPT, Celexa i Lantus umiarkowanej do głównych interakcji z acetazolamidu.

2 Podać zastrzyk zgodnie z zaleceniami lekarza. Lek jest wstrzykiwany bezpośrednio do żyły, więc musi być podawany przez licencjonowanego zawodowych. Instrukcje receptę dadzą konkretną dawkę i linię czasu dla kolejnych wstrzyknięć.

3 Uważaj na działania niepożądane. Reakcje zwrócić uwagę na to zamieszanie, senność, reakcje alergiczne, takie jak pokrzywka lub obrzęk, dziwne siniaki lub krwawienia, drętwienie lub mrowienie w rękach i nogach, zaburzenia widzenia lub osłabienie. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych takich uli, wysypka, obrzęk lub trudności w oddychaniu, należy natychmiast wezwać pomoc medyczną dla pacjenta.

4 Pacjenci przyjmujący acetazolamide powinni unikać aspiryny ani żadnych leków zawierających aspirynę. Aspiryna mogą powodować krwawienie i w połączeniu z acetazolamid, ryzyko krwawienia jest zwiększona. Pacjenci powinni przyjmować aspiryny tylko wtedy, gdy lekarz wyrazi na to zgodę.

Instrukcje szyi rolki

Instrukcje szyi rolki


Ćwiczenia szyi może pomóc uwolnić się od stresu i zmniejszenie bólów głowy. Według "The Wall Street Journal", jeśli patrzeć na komputerze cały dzień, szyi i barków proste ćwiczenia mogą złagodzić niektóre dolegliwości. Należy zachować ostrożność podczas rozciągania mięśni ramion i szyi. Lepiej powoli działać poprzez ćwiczenia, aby zapobiec zmęczeniu.

Instrukcje

1 Zamknij oczy. Rozluźnij mięśnie twarzy i upewnić się, że ramiona są w dół.

2 Delikatnie i powoli, niech twoja głowa spadnie do przodu i do tyłu. Powtarzać trzy razy.

3 Odwróć głowę w lewo iz powrotem do centrum. Powtarzać trzy razy.

4 Obróć głowę w prawo iz powrotem do centrum. Powtarzać trzy razy.

5 zegnij głowę w prawo, jeśli chcesz, aby Twoje ucho dotknąć ramienia. Przywrócić do centrum. Powtarzać trzy razy.

6 zegnij głowę w lewo, jak, jeśli chcesz ucha dotknąć ramienia. Przywrócić do centrum. Powtarzać trzy razy.

7 Pochyl głowę w kierunku prawym uchu ponownie. Następnie rozwałkować brodą w dół i na klatce piersiowej do lewego ramienia. Rzuć podbródek do swojego prawego ramienia. Powtarzać trzy razy.

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby wdech i wydech powoli przez ćwiczenia.
 • Utrzymać mięśnie twarzy zrelaksowany całym.
 • Nie obracać głowę w prawo, a następnie w lewo, aby rozciągnąć swoją szyję, ponieważ może to spowodować niektóre stawów szyi, by stać się stan zapalny.

Icy Hot Instrukcje

Icy Hot Instrukcje


Icy Hot to produkt, który ludzie używają na ból mięśni, zapalenie stawów i bóle pleców. Dwa główne składniki w większości produktów Icy Hot - mentol i salicylan metylu - przyczynić się do zmniejszenia stanu zapalnego i zwolnić uczucie ocieplenia do docelowych mięśni. Icy Hot Vapor Żele na przeziębienia składniki aktywne są kamfora, mentol i olejek eukaliptusowy.

Instrukcje

Icy Hot Łatki

1 Usuń papier ochronny z plastra (jak obieranie poparcie poza naklejkę), i umieścić go na tym terenie.

2 Pozostaw Icy Hot plaster na tym terenie do ośmiu godzin.

3 Ponowne stosowanie plastrów do trzech dni.

Icy Hot Rolka

4 Odwinąć odcinek zwoju lodowaty gorąco.

5 Odetnij Icy Hot rolki z nożyczkami do dowolnej długości pragnienie.

6 Usuń osłonkę z taśmy i umieścić ją na odpowiednim obszarze skóry.

7 Załóż pasek na okres do 8 godzin, ale nie należy używać więcej niż trzy paski w okresie 24-godzinnym.

Icy Hot Spray

8 Spray Icy Hot rozpylać bezpośrednio na skórę w obszarze dyskomfortu mięśni.

9 Pozwala sprayu do wyschnięcia.

10 Spray na tym terenie jeszcze raz, ale nie więcej niż trzy razy dziennie.

Icy Hot Gel

11 Zastosuj Icy Hot żel obficie na skórę w miejscu na bóle mięśni.

12 wmasować żel w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia.

13 Ponownie stosuje się żel do czterech razy dziennie w zależności od potrzeb.

Icy Hot Vapor Gel Zimna Relief

14 Wycisnąć obfitą ilość Icy Hot Vapor Gel na obszarze klatki piersiowej.

15 Masaż żelu w skórę pary z aplikatorem gąbki dostarczonej w opakowaniu.

16 Stosowanie żelu nie więcej niż trzy razy dziennie.

Wskazówki

 • 1) Icy Hot plastry są w różnych rozmiarach w zależności od tego, gdzie zamierzamy z nich korzystać. Mniejsze plamy można stosować na ramiona, nogi i obszarów szyi, podczas gdy większe poprawki są dobre na ból w dole pleców.
 • 2) Icy Hot rolka jest jak rolka taśmy, która sprawia, że ​​jest wygodny w użyciu, jeśli masz bóle w różnych obszarach. Rolki są dostępne w dwóch rozmiarach: dwa cale szerokości na 60 cm długości, lub trzech cali szerokości i 43 cm długości.
 • 3) Icy Hot sprayu oferuje wygodę ciągłym strumieniem do trudno dostępnych miejsc. Można rozpylać na skórę aż do trzech razy dziennie.
 • 4) Dla jeszcze większego zimna ulgi z Icy Hot Vapor Gel, obejmują obszar klatki piersiowej z ciepłą tkaniną po zastosowaniu żelu.
 • Za pomocą icy Gorący tylko na skórę. Salicylan metylu może spowodować zatrucie, jeśli stosowane wewnętrznie. Jeśli jest gorąco lodowych przypadkowego połknięcia, szukaj natychmiastowej pomocy medycznej.

Instrukcje Korzystanie z tabliczki Kukurydza ogrzewanie

Instrukcje Korzystanie z tabliczki Kukurydza ogrzewanie


Kukurydziane wypełnione podkładki grzewcze (czasem określane jako worki kukurydzy) są naturalną alternatywą do butelek wody i elektrycznych poduszek grzewczych. Z kukurydzy wypełnione grzejnego, nie ma niebezpieczeństwa wylania wody w łóżku lub z zasypianiem z konsoli ogrzewania w lewo na. Podkładki grzewcze kukurydza zgodne kształtu ciała i mogą być używane wielokrotnie. Mogą one być również wykorzystywane jako opakowania na zimno przy przechowywaniu w zamrażarce.

Instrukcje

1 Umieścić poduszki kukurydzy w kuchence mikrofalowej. (Umieścić go na szczycie papierowym ręcznikiem, jeśli płyta dolna z mikrofali nie jest idealnie czyste.) Umieść wkładkę w ręcznik przez pierwsze kilka razy jest microwaved, aby wchłonąć nadmiar wilgoci.

2 Zamknij drzwi mikrofalowej. Wybierz jeden minut ustawienie HIGH gotować na kuchence mikrofalowej i uruchomić kuchenkę mikrofalową.

3 Otwórz drzwi mikrofalowej po jednej minucie. Jeśli worek kukurydzy nie czują się wystarczająco gorące, umieścić go z powrotem w kuchence mikrofalowej i gotować przez trzydzieści sekund. Nie przegrzewać. Skrócić czas gotowania o połowę, jeśli za pomocą poduszki kukurydza w komercyjnych-klasie (1200 W lub więcej) kuchenki mikrofalowej.

4 Zdejmij poduszki z kuchenką mikrofalową, i zamknąć drzwi mikrofalowej.

5 Umieścić poduszki szczycie ból mięśni lub wszędzie tam, gdzie pożądana jest ciepła. Manipulowania czasem, aby zmienić worek ziaren kukurydzy, rozprowadzając ciepło wewnątrz.

6 podgrzewanie worek kukurydzy w urządzeniu mikrofalowym po ochłodzeniu, jeśli jest to konieczne. Powtarzać tak często jak jest to pożądane.

Wskazówki

 • Aby używać poduszki jako worek kukurydzy chłodzenia, wystarczy umieścić go w zamrażarce, aż zimno. Umieścić na szczycie ból mięśni jak potrzebne lub na czole do leczenia migrenowy ból głowy.
 • Korzystanie z dwóch worków kukurydzy powoduje torby zachować ciepło dłużej. Wystarczy umieścić jedna na drugiej lub obok siebie, jeśli są wykorzystywane do ogrzania łóżko chłodno.
 • Nie przesmażyć na poduszki. Może to spowodować oparzenia lub spalić zboże, a nawet pop go. Nie stosować podkładki grzewcze na kukurydzy niemowląt lub tych, którzy nie są w stanie wyczuć ciepło lub pieczenie.
 • Nie należy pozostawiać kuchenki mikrofalowej bez nadzoru podczas ogrzewania worek kukurydzy.

Instrukcje imitrex wtryskiwaczy

Instrukcje imitrex wtryskiwaczy


Imitrex jest przepisywany, lek do wstrzykiwania, które stosuje się w łagodzeniu migreny i związane z nią objawy, takie jak nudności, wymioty i wrażliwość na światło i dźwięk, poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych w głowie. Lek jest podawany przez zestaw STATdose System. Zestaw ten jest w szarej walizce i zawiera niebieski pakiet zawierający dwie kasety z ampułko-strzykawki Imitrex medycyny i STATdose Pióra używane do automatycznego wstrzykiwania leku imitrex z wkładu strzykawką.

Instrukcje

1 Podać lek imitrex jak tylko zaczyna się migrena.

2 Otwórz szary torba zestawu STATdose System. Zauważ, jak STATdose pióro jest na lewo i niebieski pojemnik z pakietu jest po prawej stronie. Wyjąć niebieski plecak i włóż kasetę z powrotem do walizki, aż wskoczy na miejsce. Zamknij pokrywę walizce.

3 Otwórz szarej walizki. Zdejmij uszczelkę próbę manipulacji z jednego pojemnika niebieskiego pojemnika opakowania i otworzyć pokrywę pojemnika.

4 Wyjmij STATdose długopis z lewej strony walizce, chwytając go od góry. Włóż pióro w otwartym części opakowania kasety. Obrócić pióro, aż nie może już włączyć, a następnie wyciągnąć z pióra prosto. STATdose pióro jest teraz ładowany z medycyny i gotowy do użycia.

5 Wprowadzić pióra STATdose albo w zewnętrzną część uda lub ramię. Przetrzeć miejsce wstrzyknięcia czyste wacikiem nasączonym alkoholem.

6 Prasa STATdose pióra do skóry, nacisnąć na znajdujący się na górze pióra niebieski i przytrzymać przycisk pióra do skóry przez 5 sekund. Po upływie 5 sekund usunąć pióro i powrotu zużytą strzykawkę do pustej stronie paczki naboju, popychając w dół STATdose pióra wewnątrz pojemnika opakowania i obracając ją w kierunku przeciwnym do pióra jest uwalniany z naboju strzykawki. Wyjmij STATdose pióro z opakowania kasety i zamknąć pokrywę.

7 Miejsce STATdose pióro mocno z powrotem do lewej strony futerale, aż zaskoczy. Zamknij torba pokrywę.

Wskazówki

 • Przed wstrzyknięciem Imitrex, sprawdź datę ważności na opakowaniu. Jeśli upłynął, wyrzucić zgodnie z instrukcją na opakowaniu.
 • Przechowywać szary torba w chłodnym, ciemnym miejscu, w którym dzieci lub zwierzęta nie mogą dotrzeć.
 • Imitrex może powodować działania niepożądane, takie jak ból w klatce piersiowej, drętwienie, mrowienie, wymioty, zawroty głowy i osłabienie. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy zaprzestać stosowania leku i skontaktować się z lekarzem.

Instrukcje Treximet

Instrukcje Treximet


Treximet skierowany migreny łącząc leki sumaptriptan i naproksen. Według Drugs.com sumatryptan łagodzi ból głowy przez zwężenie naczyń krwionośnych w okolicy mózgu, a naproksen jest niesteroidowym, leku przeciwzapalnego lub NSAID, to zmniejsza hormonów w organizmie odpowiedzialne za ból i zapalenie. Treximet powinny być podejmowane na pierwszym objawem migreny w celu złagodzenia objawów. Czy lekarz ocenia objawy migreny, aby ustalić, czy Treximet jest odpowiednie w stosunku do Ciebie.

Instrukcje

1 Dyskusja jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące Treximet z lekarzem lub farmaceutą przed zastosowaniem leku. Farmaceuta będzie również zapewnić Państwu podręczniku leków na Treximet na żądanie.

2 tabletkę Treximet połykać, popijając pełną szklanką wody w pierwszych objawów migreny. Nie łamać, miażdżyć ani żuć Treximet. Tabletki mogą być przyjmowane z jedzeniem lub bez jedzenia.

3 Weź drugą tabletkę Treximet co najmniej dwie godziny po pierwszym, jeśli objawy nie zniknąć całkowicie, lub znikają i wrócić. Nie należy przyjmować więcej niż dwie tabletki Treximet w okresie 24-godzinnym.

4 przed podjęciem więcej leków, jeśli objawy nie ustępują lub nasilają po zażyciu Treximet skontaktować się z lekarzem.

5 Sklep Treximet tabletek w temperaturze pokojowej z dala od źródeł ciepła i wilgoci. Wszystkie leki powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Wskazówki

 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią bóle głowy więcej niż pięć w ciągu 30 dni.
 • Skutki uboczne Treximet obejmują zwiększone ryzyko zakrzepów krwi, udaru mózgu i zawału serca. Omów te zagrożenia się z lekarzem przed podjęciem Treximet, zwłaszcza jeśli masz inne czynniki ryzyka tych chorób.
 • Należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich leków i schorzeń przed podjęciem Treximet unikać potencjalnie niebezpiecznych interakcji.
 • Unikaj innych przeciwbólowe NLPZ bólu podczas wykonywania Treximet.

Instrukcje Ovidrel

Instrukcje Ovidrel


Ovidrel jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy EMD Serono (podział biofarmaceutycznej Merck KGaA, niemiecki na całym świecie firmy farmaceutycznej) do wstrzykiwania postaci ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) wytwarzanej za pomocą technologii rekombinacji DNA. To naturalnie występujących hormonów stosuje się w leczeniu bezpłodności. Pomaga jaja człowieka zakończeniu dojrzewania i stymuluje jajniki do ich uwolnienia. Wywołuje również wytwarzanie progesteronu, hormonu, który przygotowuje macicę do implantacji zapłodnionego jaja. U pacjentów poddawanych zabiegom płodnością wstrzyknąć Ovidrel podskórnie (bezpośrednio pod skórę) z ampułko-strzykawki.

Instrukcje

Przygotowanie

1 Wyjąć ampułko-strzykawkę z Ovidrel lodówki. Się ogrzać do temperatury pokojowej.

2 Umyj ręce w ciepłej wodzie z mydłem. Osusz je na czystej szmatki lub ręcznika papierowego ręcznika.

3 Trzymając strzykawkę z igłą skierowaną ku górze. Zdjąć korek. Pozostawić igłę sterylną: nie dotykaj go i niech się niczego dotykać.

4 Dotknij strzykawki aż pęcherzyki rosną do góry. Pamiętaj, aby trzymać strzykawkę z igłą skierowaną ku górze. Naciskać tłok delikatnie i powoli aż do uzyskania małych kropli ciecz zacznie się z końca igły.

5 Znajdź miejsce w dolnej części brzucha w pobliżu pępka, ale przynajmniej cala od hotelu. Usunąć wacikiem nasączonym alkoholem z opakowania. Czyścić wybrane miejsce wstrzyknięcia wacikiem. Niech alkohol wyparuje.

Wtrysk

6 Trzymając strzykawkę w jednej ręce z czubka palca wskazującego na koniec tłoka, kciuk z jednej strzykawki i reszta palców po drugiej stronie. Fałd skóry na swoim miejscu wstrzyknięcia i mocno przytrzymać.

7 Włożyć całą igłę w skórę z igłą skierowaną do góry pod kątem 45 do 90 stopni. Weź drugą ręką od miejsca wstrzyknięcia, a następnie naciskać tłok powoli i stopniowo, aż cały lek jest wstrzykiwany. Nie spiesz się.

8 Wyjąć igłę ze skóry, kiedy już cały lek wstrzykiwany. Nacisnąć miejsce wstrzyknięcia gazikiem. Umieszczać czyste gazika w miejscu wstrzyknięcia, jeżeli krwawienie dłużej niż kilka minut. Wytnij kawałek taśmy bandaż i przymocować gazę do brzucha.

9 Otwórz Państwa dyspozycji pojemnik na ostre i wyrzucić strzykawkę. (Twój jest pojemnik na ostre czerwone plastikowe pudełko lekarz dał Ci do dyspozycji igieł i innych ostrych odpadów medycznych.) Nie używać ponownie strzykawki lub pozwolić nikomu używać ani dotykać go. Raz to było używane, to już nie jest sterylna.

10 Postępuj zgodnie z instrukcjami innych lekarz dał ci za to, co zrobić, po wstrzyknięciu Ovidrel. Jeśli potrzebujesz dalszych kierunków skontaktować się z lekarzem.

Wskazówki

 • Jeśli nie wiesz jak podawać wstrzyknięcia, należy zwrócić się do lekarza lub innym pracownikom służby zdrowia w celu wykazania odpowiedniej techniki dla Ciebie.
 • Upewnij się, że rozumiesz i rozpoznaje żadnych skutków ubocznych ten lub inny lek. W przypadku wystąpienia dyskomfortu lub inne działania niepożądane, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
 • Producent określa takich procedur są używane tylko w USA

Nieodebrane antykoncepcyjne Instrukcje Pill

Nieodebrane antykoncepcyjne Instrukcje Pill


Chociaż nie w 100 procentach skuteczne, tabletki antykoncepcyjne są zaufane wybór w zapobieganiu ciąży. Pigułki antykoncepcyjne są małe tabletki podjęte przez usta codziennie o tej samej porze każdego dnia. Istnieją dwa główne rodzaje pigułek antykoncepcyjnych - pigułki kombinowane składające się z hormonów estrogenów i progesteronu, które zatrzymują rozwój i uwolnienie swojego jaj w jajnikach i progestagen tylko pigułki, które hamują owulację, zapobiegania spermy z dotarciem do jaj. Pigułki antykoncepcyjne należy przyjmować codziennie, ale jeśli przypadkowo przegap dzień, ważne jest, aby wiedzieć, co zrobić, aby zapobiec ciąży.

Instrukcje

1 Weź pigułkę, czego brakowało, gdy tylko sobie o tym przypomni. Jeśli brakowało dwie tabletki, pigułki wziąć zarówno nieodebranych tak szybko, jak to możliwe.

2 Weź swój bieżący dzień tabletkę i kontynuować przyjmowanie jeden dzień jeśli brakowało trzech lub więcej tabletek.

3 Weź na bieżący dzień tabletkę i kontynuować biorąc jeden dzień jeśli brakowało dwóch małych dawek (20 ug etynyloestradiolu) pigułki antykoncepcyjne.

4 używać prezerwatyw lub powstrzymania się od współżycia seksualnego, jeśli brakowało trzech lub więcej tabletek aż do pobrania pigułki antykoncepcyjne przez co najmniej siedem dni z rzędu.

Wskazówki

 • Weź pigułki antykoncepcyjnej w tym samym czasie każdego dnia; Pomaga to również pamiętać, aby go zabrać. Ustawić alarm, czy to pomaga pamiętać.
 • Pigułki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zawsze prezerwatyw podczas stosunku płciowego.

Safety 1st model Instrukcje 49501A

Model 49501A jest bezpieczeństwo jest termometr douszny. Ludzki bębenkowa dzieli to samo źródło krwi z podwzgórza, który jest częścią mózgu, które kontrolują temperaturę ciała. Bezpieczeństwo przede 49501A uzyskuje 36 odczytów w ciągu zaledwie trzech sekund ciepła podczerwieni wydzielane przez błonę bębenkową i otaczającą tkanką. Normalne temperatury może wynosić od 96,4 stopni Celsjusza do 100,4 stopni Celsjusza w zależności od wielkości, płci i wieku osoby. Skonsultować się z lekarzem, aby ustalić, w jakiej temperaturze powinno być zainteresowane do lub zdrowia dziecka.

Instrukcje

1 Włącz termometr, naciskając przycisk "ON / OFF". Poczekaj, aż termometr emituje krótki sygnał dźwiękowy, a na wyświetlaczu kasuje przed kontynuowaniem.

2 Pociągnij ucho delikatnie do tyłu i do góry. Jeśli Twoje dziecko jest jeden lub młodszy pociągnąć ucho prosto delikatnie.

3 Włóż końcówkę do kanału słuchowego, aż poczujesz opór.

4 Naciśnij przycisk "Start" znajduje się na szczycie termometru. Poczekaj na termometrze emitować długi sygnał dźwiękowy. Wyjmij termometr z ucha i odczytać wyświetlacz LCD.

5 Oczyść końcówkę termometru wacikiem nasączonym alkoholem po każdym użyciu.

Instrukcje monitor Medtronic Carelink

Medtronic CareLink Monitor to urządzenie, które służy do przesyłania danych z implantowanego urządzenia serca człowieka, takie jak defibrylator, do zdalnej lokalizacji, więc lekarz może je monitorować. Ten transfer danych odbywa się za pomocą standardowych linii telefonicznych i jest umieszczony w klinice lub szpitalu przez Internet. Główną zaletą tego układu jest to, że oferuje on umożliwia lekarzowi prawidłowej oceny stanu pacjenta, w każdym momencie.

Noszenie monitora

Dane, które muszą być przesyłane do lekarza z defibrylatorem przeprowadza się za pomocą przenośnego urządzenia ręcznego, który jest podłączony do defibrylatora i umieszczono na skrzyni. Musisz nosić monitor Medtronic w każdym czasie, zgodnie z zaleceniami lekarza. Nosić luźne ubrania, które nie zostanie w sposób monitora i upewnić się, że monitor pozostaje sucha. Monitor powinien być okresowo sprawdzane, aby upewnić się, że jest nadal włączony, działa prawidłowo i gromadzenia danych.

Instrukcja użytkowania

Każdy pacjent otrzyma czas lub czasy, kiedy muszą korzystać w celu umożliwienia Medtronic zgłosić wyniki. W wyznaczonym czasie, monitor musi być połączone do standardowej linii telefonicznej w Stanach Zjednoczonych, za pośrednictwem gniazda na monitorze. Gdy monitor jest powiązane, należy nacisnąć przycisk "Start" na monitorze. Antenowy, który pochodzi z zestawu powinien być otwarty w tym czasie tak, że wystaje z monitorem. Rozpocznie się proces przesyłania danych z monitora. Proces ten może trwać od trzech do 12 minut.

Korzystanie z systemu

Klinika otrzymuje te dane ze zdalnej lokalizacji, wybierając wcześniej ustaloną bezpłatny numer. Wyjmij antenę z całym monitorze w momencie wybierania rozpoczyna. Transmisja danych zazwyczaj trwa tylko trzy minuty, ale w zależności od obciążenia danych, może trwać do tak długo, jak jedna godzina. Podczas rozmowy, jesteś zazwyczaj na telefon z kliniki i lekarza, który odczytuje dane i przekazują Ciebie. W razie potrzeby, Twój kardiolog może zaplanować natychmiastową wizytę za wszelkie nieprawidłowości w objawach lub może poprosić o ponownie przesyłać dane. Medtronic CareLink monitora ma na celu umożliwienie "na żywo" oraz zdalnego połączenia z pacjentem. Taki sam proces może być również przeprowadzane podczas podróży.

Instrukcja instalacji dla wyciągu Mobility Scooter

Instrukcja instalacji dla wyciągu Mobility Scooter


Skutery są sposobem dla osób doświadczających trudności z poruszaniem się do podróży na krótkich dystansach z łatwością. Zbudowane z trzech kół, są napędzane elektrycznie i sterowany z przepustnicy na kierownicy. O ile są one odpowiednie dla krótkich odcinkach, na dłuższą drogę trzeba transportować je stosując większą pojazdu. Giełda udostępniła kilka wyciągów narciarskich, z których każdy pozwala użytkownikowi na dołączenie jej skuter do samochodu i trzymać go w miejscu podczas transportu.

Instrukcje

1 Ustaw windy za pojazdem instalowanego go. Wyrównaj słupek zaczepu z haka pojazdu.

2 Usuń śrubę z adaptera zaczepu i przesuń zasilacz do odbiornika zaczepu pojazdu. Dokręcić śrubę i dodać nakrętkę, aby zablokować zaczep na miejscu.

3 Podłącz przewód zasilający od wyciągu do wiązki przewodów pojazdu.

4 Unieś podnośnik do pozycji pionowej i dopasuj ją do adaptera zaczepu. Obróć windą na i zasilania windy w dół. Pozwoli to podnieść słupek zaczepu do adaptera zaczepu. Dopasuj otwory na śruby. Włożyć śruby w otwory i dokręcić je.

5 Ustaw podstawkę na krawędzi koła poprzez usunięcie śruby z boku i dostosowanie go do ziemi. Wymienić śruby po zakończeniu regulacji.

6 zasilania windy w dół, tak że spoczywa na ziemi. Napęd skuter na nim tak, że tylne koła spoczywa na kołysce koła. Aktywuj stopę dociskający tak, że rozprawia się z podnóżka na suwak. Ustawić stopę dociskający odkręcając górne i dolne nakrętki zabezpieczające i pozwalając długość gwintu zmienić. Upewnij się, skuter jest bezpieczny przed jego transporcie.

Instrukcje dla pacjenta Nadanie HCG Strzelać

HCG, znany również jako ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej jest hormonem podawane pacjentom w trakcie leczenia na płodność do indukcji owulacji. Zastrzyki HCG może być również stosowany u pacjentów, którzy w następstwie diety hCG. Biorąc strzał hCG powinno być wykonywane pod nadzorem lekarza lub personelu medycznego.

Przygotowanie wstrzyknięcia

Zastrzyki HCG stosowane do wyzwalania owulacji może być wstrzykiwany podskórnie (tuż pod skórą) lub domięśniowo (do tkanki mięśniowej). Dawkowanie będzie określane przez lekarza nadzorującego indukcji owulacji. Lekarz lub medycznego zapewni pacjentowi instrukcjami podawania iniekcji, w tym czasie do administrowania leku do przyczyniania się do celów terapeutycznych. Wtryskiwanie może fabrycznie napełniony lekiem lub pacjent może wymagać zmieszać lek i napełnić strzykawkę do odpowiedniego dawkowania.

Rozpocząć od montażu niezbędne wyposażenie w oparciu instrukcjami udzielonymi przez lekarza. Zbierz strzykawkę, żadnych leków, do pojemnika na odpady, klocki alkoholu i waciki. Umyć ręce wodą z mydłem. Usunąć wszelkie opakowania z igieł i leków. Wytrzeć szczyty wszelkich fiolek leków z alkoholem przetrzeć. Do leków, które nie są wstępnie wypełnione strzykawki zasysania powietrza do strzykawki przed wprowadzeniem igły we fiolce. Remis wystarczająco dużo powietrza, tak aby poziom mecze dawki leków potrzebne. Umieścić igłę do fiolki z lekiem i naciskać na strzykawkę, aby usunąć powietrze do fiolki. Odwrócić fiolkę z igłą w środku do góry nogami i wyciągnij na strzykawce do wycofania właściwą ilość leku, zgodnie z instrukcją lekarza. Zmiana igły z igłą koniecznej do wstrzyknięcia i delikatnie dotknij boku strzykawki wprowadzają żadnych pęcherzyków na powierzchni igły.

Strzał podawania HCG

Czyßciç pn u pacjenta, gdzie hCG będzie wstrzykiwany z alkoholem wycierania i igłę pod odpowiednim kątem w stosunku do skóry. Naciśnięcie tłoczka do wstrzykiwania leków, a następnie wycofuje igłę. Przetrzeć alkoholem i umieścić wacik miejsce wstrzyknięcia z niewielkim ciśnieniem, aby zatrzymać krwawienie. Wrzucać igieł w pojemniku na ostre przedmioty.

Instrukcja wtryskowe do pacjenta HCG

Instrukcja wtryskowe do pacjenta HCG


HCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) jest lek podany przez siebie wstrzykiwań dla kobiet poddanych indukcji owulacji. HCG może być stosowany do wytwarzania na takich procedurach jak IUI (wewnątrz macicy zapłodnienie in vitro) i (zapłodnienie in vitro). Pasek jest niezbędne przy podawaniu zastrzyku, aby zapewnić owulacji może być kontrolowana przez lekarza. Lekarz przepisując lek dostarczy szczegółowe instrukcje na temat czasu.

Przygotowanie do wstrzykiwań

Zebrać niezbędne materiały do ​​podawania zastrzyku HCG: lekarstwa, strzykawki, igły, gaziki nasączone alkoholem, tkanki i pojemnik utylizować zużyte igły. Dokładnie przeczytać instrukcje podane przez lekarza prowadzącego, jak również instrukcje, które pochodzą z leków. HCG są w zmieszanej, strzykawka, lub może muszą być zmieszane w domu. W wyznaczonym czasie do wstrzykiwań, należy umyć ręce wodą i mydłem przed rozpoczęciem iniekcji.

Mieszanie HCG

Usunąć kapsle z tworzyw sztucznych lub z leków i strzykawki, leki i wytrzeć górę butelki z alkoholem przetrzeć. Przymocować igłę do strzykawki i odciągnąć tłok, napełniania powietrzem, aż pojawi się prawidłowa dawka na końcu tłoka. Zdjąć nasadkę z igły i wprowadzić igłę do fiolki zawierającej płynny lek. Wcisnąć tłok. Odwrócić fiolkę do góry dnem i nabrać 1 cc płynu do strzykawki. Umieścić fiolkę z prawej strony i wyciągnąć igłę. Wstrzyknąć roztwór do fiolki zawierającej proszek i toczyć fiolkę do łączenia. Odwrócić fiolkę z lekiem do góry nogami i wycofania leku do strzykawki. Zdjąć igłę i wymienić na nową igłą. Zdjąć nasadkę z nową igłą.

Podawaniu zastrzyku

Trzymając strzykawkę z igłą skierowaną do góry i delikatnie dotknij strony, aby przejść wszystkie pęcherzyki powietrza do igły. Wybrać miejsce wstrzyknięcia do administrowania i ściśnij skórę dłoni. Przetrzeć powierzchnię wacikiem nasączonym alkoholem. Trzymać igłę pod kątem 90 stopni od miejsca wstrzyknięcia. Włożyć całą igłę i nacisnąć tłok, aby wstrzyknąć lek. Wyjąć igłę i przetrzeć obszar wacikiem nasączonym alkoholem. Trzymaj chusteczkę nad obszarem z lekkim naciskiem, aby zatrzymać krwawienie. Umieścić igły, strzykawki i inne akcesoria w pojemniku do dysponowania nimi, zgodnie z instrukcją z lekarzem lub farmaceutą.

Instrukcja Clearblue monitor

Instrukcja Clearblue monitor


Clearblue Łatwy Fertility Monitor jest zastrzeżony urządzenie ma pomóc kobietom, które próbują począć dziecko. Korzystanie z systemu gromadzenia moczu oraz urządzenia do mierzenia poziomu hormonów w moczu kobiety nad trakcie miesiąca, ona może dowiedzieć się, kiedy ona jest najbardziej płodna, a więc najprawdopodobniej w ciążę. Urządzenie jest łatwe w użyciu, ale wymaga kobiecie przeprowadzić badanie moczu tak często jak wymaga systemu.

Instrukcje

1 Włącz monitor i ustawić przycisk "M" od pierwszego dnia miesiączki. Mówi to monitorować cykl już się rozpoczął i zaczyna pasek okno sześć godzin testów. To okno pojawi się w tym samym czasie każdego dnia, więc upewnij się rozpocząć monitorowanie w dogodnej porze dnia, kiedy będzie można wykonać badanie moczu, jeśli jest to konieczne. Wyłącz monitor.

2 Włącz monitor każdego dnia w pewnym momencie w trakcie okna testowania sześć godzin. Przez pierwsze pięć dni, będzie można zobaczyć "m" wyświetlany. Numer każdego dnia zmienia się na wskazanie, które dzień cyklu jesteś. Wyłączyć monitor każdego dnia po zakończeniu korzystania z niego.

3 Wykonaj badanie moczu na dzień, że monitor wskazuje. Usuń kij testową z opakowania. Trzymając koniec próbkowania kijem testowym skierowanym w dół w strumieniu moczu przez trzy sekundy. Najlepszy czas do przeprowadzenia badania jest tuż po przebudzeniu, ponieważ to jest, gdy mocz posiada najcięższy stężenia hormonów.

4 Trzymaj kij testową skierowane w dół podczas zdjąć nasadkę uchwytu i umieścić go na mokrym końcu kija testowej. Włóż kij do gniazda testowego Test trzymać monitora.

5 Zaczekaj, aż symbol testu trzymać na oknie monitora miga przez około pięć minut. W tym czasie, monitor jest zebranie informacji z kijem testowej. Gdy symbol przestanie migać, wyjmij laskę testowy z glukometru i wyrzucić go.

6 Przeczytaj swój status płodności na następne 24 godzin na monitorze. Monitor wyświetla swój status za pomocą systemu pasków. Jeden bar oznacza niską płodność, dwa słupki wskazują wysoką płodność, a trzy paski pokazują szczyt płodności. Jesteś najprawdopodobniej w ciążę w dniach szczytu płodności, choć można sobie wyobrazić w dniach niskiej lub wysokiej płodności. Pod koniec cyklu, m symbol na ekranie zacznie migać. Oznacza to, że cykl dobiega końca. Jeśli Twój okres nie rozpocznie w tym samym czasie robi to co miesiąc, należy wykonać test ciążowy.

Wskazówki

 • Innym sposobem, aby wykonać badanie moczu jest zebrać próbkę moczu do czystego, suchego pojemnika. Trzymając koniec próbkowania drążka kontroli w zbiorniku z moczem w ciągu 15 sekund. Przejdź do kroku 3 procedury.

Instrukcje Digital termometr douszny dla dziecka

Instrukcje Digital termometr douszny dla dziecka

Cyfrowe termometry douszne są bardzo popularne wśród rodziców, na podstawie temperatury malucha. Zwane także termometry do ucha, są one uważane za mniej dokładne niż standardowe cyfrowe termometry doustne lub doodbytnicze. Z pewnym praktyce jednak, a kiedy używany tylko na dzieci starszych niż 3 miesiące, termometry uszu może dać rodzic dobry pomysł temperatury dziecka. Cyfrowe termometry uszne są powszechnie stosowane w starszych niemowląt, małych dzieci i dorosłych w nagłych zakładach opieki, ze względu na łatwość obsługi. Są one uważane za bardziej wygodne dla tych pacjentów.

Instrukcje

1 Włączyć termometr cyfrowy słuchowego, zgodnie z instrukcjami producenta. Jeśli to konieczne, lub zalecane przez producenta, czyszczenia i dezynfekcji termometru.

2 Umieścić końcówkę termometru delikatnie do dziecka ucha aż sonda podczerwieni jest umieszczona całkowicie w uchu. Bądź ostrożny, aby zastosować większą presję, niż jest to konieczne, umieszczając sondę do kanału słuchowego, aby uniknąć poważnych obrażeń. Śledź specyfikacji producenta dla dokładnego umieszczenia sondy i głębokości kanału słuchowego.

3 Naciśnij przycisk "Czytaj", "Temp" lub innego rodzaju sondy przycisk aktywujący na termometrze, wymienione w instrukcji.

4 Trzymaj sondę w kanale słuchowym, gdy odczytuje temperaturę dziecka. Poczekaj na termometr wskazuje, że odczyt został nagrany. Ten krok może się różnić między produktami.

5 Wyjmij termometr z ucha dziecka. Zapisz temperaturę czytanie z wyświetlaczem cyfrowym termometrem. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie, należy zapoznać się instrukcją obsługi.

Wskazówki

 • Według strony internetowej MayoClinic.com, należy skontaktować się z lekarzem, jeśli 3-miesięczny lub starsze dziecko ma gorączkę nawet do 102 stopni Celsjusza. Zadzwoń, jeśli jest ospały, niewygodne lub gorączka nie odpowiada na ponad-the-counter leków i trwa dłużej niż 24 godziny.
 • Zawsze należy przestrzegać ostrzeżeń i zaleceń producenta termometr, aby uniknąć zagrożenia dla zdrowia lub uszkodzenie ciała dziecka.

Ryby MOX i anginy

Ryby MOX i anginy


Fish MOX jest typ leku ryb. Fakt, że jest to możliwe, chociaż potencjalnie niebezpieczne, do leczenia stanów, takich jak anginy u ludzi z lekami zwierząt może wydawać się atrakcyjny dla niektórych, ale nie jest do tego lekkomyślne.

Ryby MOX

Ryby MOX to marka antybiotyku amoksycylina wykonane dla ryb. Amoksycylina walczy zakażeń wywołanych przez bakterie.

Anginy

Anginy jest zakażenie bakteryjne. Podobnie jak wszystkie zakażeń bakteryjnych można zwalczać antybiotykami. Amoksycylina jest jedną z opcji leczenia.

Ostrzeżenie

Niektóre osoby używać antybiotyków ryb lub innych weterynarię, aby zaoszczędzić pieniądze. Jednakże, samo diagnozowania i leczenia choroby nie jest wskazane. W połączeniu z lekami nie zatwierdzony do spożycia przez ludzi, szukasz w bardzo ryzykownej sytuacji. Należy zawsze skonsultować się z licencjonowanym lekarzem i używać prawidłowo przepisanych leków.