adcov.com

co to jest progesteron

Co to jest progesteron?

Progesteron to hormon steroidowy, że jest cykliczny u kobiet i produkowane w największych ilościach przez jajniki. Jest to przydatne w regulacji wielu funkcji organizmu, a nawet oferuje ochronę przed osteoporozą.

Ciąża

Progesteron jest hormonem niezbędnym do poczęcia i ciąży. Działa w połączeniu z estrogenem do budowania macicy i tajemnice białka do odbioru i odżywiają zapłodnionego jajeczka.

Regulacja urodzeń

Progesteron jest stosowany sam lub z estrogenem do hormonalnej na podstawie kontroli urodzeń i twórczości obu blokowanie jajeczkowania lub stworzenie wrogiej środowisko dla plemników.

Klimakterium

U kobiet po menopauzie progesteron stosowany sam lub z estrogenem w zastępczej terapii hormonalnej. Jest to również przydatne w regulowaniu cykle miesiączkowe i przynosząc ulgę od objawów problematycznych w kobiet w okresie okołomenopauzalnym.

Miesiączka

Progesteron jest podstawowym hormonem odpowiedzialnym za cyklu miesiączkowego, gdyż powoduje zarówno w górę budynku i przelanie macicy.

Równowaga hormonalna

Naturalne lub syntetyczne progesteron jest często stosowany w celu doprowadzenia do równowagi hormonalnej i złagodzić wiele objawów dominacji estrogenów.

Zwiększenie Progesteron

Co to jest progesteron?

Progesteron jest hormonem, który jest wytwarzany w jajnikach w organizmie kobiety. To naturalnie wydzielane podczas drugiego tygodnia danego cyklu menstruacyjnego. Poziom progesteronu zacząć niskie (mniej niż 2 miligramów na mililitr krwi), ale gwałtownie wzrasta po owulacji więcej niż 5 miligramów na mililitr. U kobiet, które zaszły w ciążę, poziom progesteronu może strzelać jeszcze więcej. Pojawił się również debata na temat tego, czy spadek poziomu progesteronu jest niezbędne do pracy, aby rozpocząć.

Suplementacja progesteronu

Progesteron jest często trudno zwiększyć, ponieważ jeśli jest podawany doustnie, może on nie być absorbowane przez organizm, jeśli nie został "zmikronizowany" pierwszy. Mikronizacja jest procesem, w których progesteron zasadniczo składa się drobnych kryształów. Ten kryształy mogą być wykonane przez jednostkę, jeżeli są rozpuszczone w oleju. Istnieją również sposoby zwiększania progesteronu za pomocą wkładki dopochwowe lub doodbytnicze czopki. Wreszcie przędze zawierają związek znany jako diosgeniny. Diosgeniny jest steroid roślin, które mogą być przekształcone w laboratorium, z progesteronem. Chociaż uważa się, że jedzenie diosgeniny może zwiększyć poziom progesteronu, nie ma dowodów, że to prawda.

Skutki wzrostu progesteronu

Progesteron może być podawany kobietom, które doświadczają nieprawidłowe krwawienia z pochwy, zwłaszcza po menstruacji. To przyczynia się do utrzymania tkanki macicy, które, jeśli rozwija się nieprawidłowo lub jest nieobecny, spowoduje okres bezkrwawego następnie silnego krwawienia. Progesteron jest często powszechnie podawany kobietom otrzymujących zapłodnienia in vitro, ani do kobiet, które mają problemy z zajściem w ciążę. W tym przypadku progesteronu kremy, tabletki lub zastrzyki wysiłki w celu zwiększenia wzrostu macicy, co przyczyni się do umożliwienia ciąży "chwycić".

Jak korzystać z Progesteron krem ​​do obfitego krwawienia

Kobiety, które są wprowadzane okołomenopauzalnym, że ich cykle miesiączkowe przechodzą wiele zmian, w tym zmian w ilości krwawień. Wynika to z przesuwnego stanu hormonów. Kobiety, które doświadczają dominacji estrogenów w okresie okołomenopauzalnym mogą uznać, że ich macicy podszewka buduje bardziej gęsto podczas fazy folikularnej cyklu, w wyniku krwawienia w cięższych miesiączki. Stosując naturalny krem ​​progesteronu może pomóc zrównoważyć dominację estrogenów, który powoduje silne krwawienie. Może być również stosowany do leczenia krwawień związanych z endometriozą, stanem, w którym komórki śluzówki macicy, które normalnie wyściełające macicę rosną w innych dziedzinach, takich jak jajowody i jajniki.

Instrukcje

1 Rozpoczęcie stosowania bioidentical progesteronu krem po 10 dniach od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Jeśli leczeniu krwawienia z endometriozą, jest stosowanie kremu osiem dni po ostatniej miesiączki.

2 Zastosuj 4/1 łyżeczki. krem progesteronu do strefy dziennej, takich jak brzuch, ramię lub udo. Jeśli leczenie endometriozy jest progesteron, zwiększyć dawkę do 3/4 łyżeczki. Zmiana obszary często do pomocy wchłanianie.

3 Zatrzymaj stosowania kremu na ostatni dzień przed spodziewanym okresie. Odstąpienie od progesteronu przyniesie na miesiączki. Pierwszy dzień miesiączki jest uważany za Dzień 1 następnego cyklu.

Wskazówki:

  • Bioidentical progesteron jest chemicznie identyczne z progesteronem, który jest produkowany przez organizm; jest syntetyzowany z diosgeniny pochodzących z dzikich yam lub soi.
  • Chociaż można stosować krem ​​progesteronu w każdej porze dnia, stosuje się go w momencie, gdy będzie mniej aktywne fizycznie --- takich jak snem --- dla optymalnego wchłaniania.
  • Efektem ubocznym progesteronu kremu jest zmęczenie; jeśli to nastąpi, należy obniżyć dawkę aż zmęczenie znika.

Jakie są negatywy Biorąc Actives Breast?

Jakie są negatywy Biorąc Actives Breast?


W poszukiwaniu większych piersi wydaje się, że kobiety będą próbować czegokolwiek. Z ziołowych suplementów i pomp piersi do operacji i kremy, duże piersi wydają się odwoływać do wielu kobiet. Jednak nie wszystkie kobiety są skłonni poddać się operacji, aby osiągnąć rozmiar miseczki chcą. Procedura może być kosztowne i czas zwrotu jest zaangażowany. Zamiast tego, kremy i tabletki znane jako aktywnych piersi są wykorzystywane w nadziei na uzyskanie pełniejszego biustu.

Identyfikacja

Breast Actives to seria ziołowych suplementów skondensowane w jednej tabletce. Są one często składa się z korzenia mniszka lekarskiego, kozieradki, ostu, wodorosty, kopru, dzikiej rzeżuchy, Dong Quai i otręby owsiane. Producenci twierdzą, że piersią aktywnych zioła zawarte w ich pigułki przejść starannej selekcji, a następnie są mieszane ze sobą we właściwych ilościach, aby zapewnić, że powiększenie piersi będą skuteczne i nie powoduje skutków ubocznych dla tych, którzy je podejmują.

Niektóre z negatywnych skutków, które osoba może wystąpić z aktywnych piersi są reakcja alergiczna ziół zawartych w pigułkach i niekorzystny efekt mieszania ziół w czynnych piersi z przepisanych leków.

Funkcja

Breast Actives mają zwiększyć rozmiar kobiecego biustu. Zioła, że ​​tabletki zawierają uważa się zwiększyć naturalny poziom hormonów kobiety, stymulując tym samym wzrost piersi i zwiększenie rozmiaru piersi. Dokładniej, poziom estrogenu w organizmie kobiety mówi się zwiększyć podczas stosowania Breast Actives. Tabletki, jednak nie zawierają żadnej estrogenu; one mają być w całości wykonane z naturalnych ziół i bez chemikaliów.

Rozważania

Kobiety, które są w ciąży lub karmiącym nie może Breast Actives. Ponadto, pożądane wyniki nie może nastąpić najszybciej, jak to liczy użytkownika. Aktywne piersi może być wykonywane w sposób ciągły przez okres do sześciu miesięcy. Kobiety przyjmujące czynne piersi powinny unikać produktów zawierających kofeinę. Tabletki należy przyjmować w tym samym czasie każdego dnia, który może nie być możliwe w przypadku niektórych kobiet. Oprócz biorąc pigułki, kobiety szukające większy biust może również użyć kremu do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Teorie / Spekulacje

Podczas gdy aktywne piersi są uważane za naturalne i nie powinny powodować żadnych negatywnych skutków ubocznych, nie ma konkretnych dowodów na to, że kobiety nie doświadczyły negatywnych skutków ubocznych. W rzeczywistości, nie ma dowodów, że tabletki są bezpieczne do podjęcia, albo. Ponieważ nie ma dostępnych informacji dotyczących długoterminowych skutków ubocznych, biorąc aktywne piersi należy traktować ostrożnie. Jeśli istnieją jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy substancje czynne piersi są bezpieczne, lekarz powinien być konsultowany.

Ostrzeżenie

Chociaż to prawda, że ​​estrogen pobudza wzrost piersi, to również prawda, że ​​promuje wzrost tkanki w macicy. Jednym z głównych składników pigułek antykoncepcyjnych jest estrogen. Jednak kolejny głównym składnikiem pigułek antykoncepcyjnych jest progesteron. Ponieważ estrogeny stymulują wzrost tkanki, progesteron może być również zawarte w celu przeciwdziałania procesu wzrostu. Czynne piersi, z drugiej strony nie zawierają progesteron, co oznacza, że ​​podczas gdy estrogen jest promowanie wzrostu tkanek, nie ma nic, aby przeciwdziałać tego wzrostu, więc ryzyko raka jest coś, co powinno być brane pod uwagę.

Jak progesteronu pigułki działa?

Jak progesteronu pigułki działa?

Co to jest progesteron?

Progesteron jest naturalnym hormonem, który jest wydzielany głównie przez ciałka żółtego (w jajnikach), lecz także przez nadnercza w małych ilościach i w łożysku w czasie ciąży. Niski progesteron może powodować takie objawy, jak zaburzenia miesiączkowania, niepłodności lub zaburzeń czynności tarczycy wśród innych objawów.

Co Progesteron działa

Gdy działa prawidłowo, wydzielanie progesteronu zgęstnieje endometrium, umożliwiając implantację jaja. Jeżeli jajo nie będzie się zapłodnione, produkcja ustaje i wyściółka jest uwalniane razem z niezapłodnionego jaja. Ze względu na ten proces, kobiety, które mają niski progesteron ciążę i poronienia, lub mogą wystąpić problemy z implantacja występujące łącznie.

Jak progesteronu Tabletki działają

Pastylki leczenia progesteronem są stosowane do normalizacji niskich poziomów i może być naturalny lub syntetyczny. Zdrowe środowisko jest tworzony w łonie zwiększając niski poziom progesteronu do normy. Rozwój naczyń krwionośnych jest zwiększona, a grubsze okładziny uformowane. Jest to korzystne w regulowaniu nieprawidłowych cykli menstruacyjnych.

Progesteron w antykoncepcji

W większości pigułek antykoncepcyjnych, progesteron i estrogen w połączeniu z doustnie. Gdy poziom w surowicy progesteronu jest wysoki, środowisko w łonie już nie popiera implantacji, więc ciąża jest zabezpieczony. W ciągu jednego tygodnia cyklu miesiączkowego, pigułka może zostać podjęta, pozwalając poziom progesteronu spada. Grubość okładziny rzucić i miesiączka występuje.

Hormonalna terapia zastępcza

Progesteron zwykle ma naturalną równowagę z estrogenów podczas kobiety przed menopauzą lat. Podczas kobiecej scenie okołomenopauzalnym, równowaga ta zostaje zakłócona, kiedy poziom progesteronu spada. Ta nierównowaga może tworzyć takie objawy, jak niskie libido, mglisty myślenia, tkliwość piersi i depresja. Te objawy menopauzalne można leczyć poprzez dodanie układu progesteronem przywrócić równowagę.

Jakie są zabiegi dla nadprodukcja estrogenów?

Estrogen jest uważany żeński hormon, chociaż zarówno mężczyźni i kobiety produkują go. Jest produkowany w nadnerczach, jajniki i tkanka tłuszczowa i pomoce w funkcji rozrodczych kobiety. Licznik lub sprzeciw hormonu estrogenu jest progesteron. Wzrost progesteronu w organizmie zmniejsza poziom estrogenu i vice versa. Estrogen jest ważnym hormonem, ale nadprodukcja to może spowodować poważne problemy dla wielu kobiet.

Objawy nadprodukcja estrogenu

Kobiety w wieku przedmenopauzalnym może wystąpić poważne i częste cykle miesiączkowe w wyniku nadprodukcji estrogenów. PMS objawy, takie jak wzdęcia, wahania nastroju, migreny i bóle pleców są również objawy. To może prowadzić do poważniejszych problemów, takich jak rak piersi i torbiele jajników.

Leczenie hormonalne

Pigułki antykoncepcyjne są powszechnie stosowane w leczeniu nadprodukcję estrogenu. Tabletki zawierają hormonów, w tym progesteronu, że trick ciała do uwierzenia, że ​​jest w ciąży. Dlatego też, tabletki antykoncepcyjne również obniżyć poziom estrogenu, że ciało produkuje. Jest najczęstszym sposobem leczenia u młodszych kobiet z ciężkich i często czas.

Dla kobiet w okresie menopauzy, terapia hormonalna jest czasami stosowane w celu obniżenia poziomu estrogenów. To jest po prostu dając kobiecie odpowiedniej ilości progesteronu, że musi zrównoważyć produkcję estrogenów.

Krem do stosowania miejscowego zawierające progesteron może zmniejszyć poziom hormonów estrogenowych.

Leczenie poprzez zdrowy styl życia

Diety o niskiej włókna są związane z wysokimi poziomami estrogenu. Kobiety z tym problemem są zachęcani, aby zwiększyć spożycie błonnika. Zwiększenie aktywności aerobowe obniża poziom estrogenu produkowanego. Spożywanie diety bogatej w błonnik i tym regularne schematu ćwiczeń pomaga kontrolować wagę. Nadmiar tłuszczu powoduje również wytwarzanie estrogenu, więc jest jeszcze bardziej istotne, aby prowadzić zdrowy tryb życia.

Wykorzystuje do naturalnego progesteronu Cream

Naturalnie występujących hormonów wytwarzanych przez gruczoły nadnerczy i jajników, progesteron jest niezbędny dla wszystkich ssaków, w tym ludzi. Gdy podejrzewa się niedoborem progesteronu, użycie naturalnego progesteronu kremu może pomóc doprowadzić do stanu równowagi ciała. Po naturalne krem ​​progesteron stosowany, przechodzi się bezpośrednio do krwioobiegu dla transportu do miejsc, w których wymagana jest progesteron.

Rola progesteronu w Ciele

Ważne w utrzymaniu ciąży, progesteron działa w partnerstwie z estrogenem uregulować cykle miesiączkowe. Funkcje progesteronu, które mają wpływ obu płci w każdym wieku to rozwój aktywności mózgu, regulacji poziomu cukru we krwi i budowy zdrowych kości. Niedobór progesteronu może nasilać objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz dolegliwości menopauzy, a także zwiększa ryzyko osteoporozy.

Łagodzi objawy menopauzy

Według książki "Recepta na Nutritional Healing," niedobór progesteronu staje się coraz bardziej powszechna u kobiet, jak zbliżają się do menopauzy, ale może rozpocząć się już w wieku 35. Objawy niedoboru progesteronu to nocne poty, uderzenia gorąca, depresja i napięcia przedmiesiączkowego dyskomfort. Zastępując progesteronu w organizmie z naturalną śmietaną progesteronu, te wspólne objawy mogą być łagodzone.

Zwalczanie Dominacja estrogenów

U kobiet, dominacji estrogenu występuje najczęściej w okresie menopauzy; Jednak, jest także powszechne w kobiet, które doustne środki antykoncepcyjne, przez dłuższy okres czasu. Dominacja estrogenu zwiększa ryzyko wielu typach nowotworów, w tym raka endometrium. Objawy dominacji estrogenu obejmują energię opóźniającego, zatrzymanie płynów, wzdęcia i przyrost masy ciała.

Zmniejszenie bólu

Gdy stosuje się bezpośrednio do oparzeń, progesteron krem ​​może natychmiast łagodzi ból. Tych, którzy cierpią z powodu bólu stawów lub mające bóle miesiączkowe mogą znaleźć ich ból jest obniżona, gdy naturalny krem ​​progesteronu wciera się w obszarze zagrożonym.

Inne efekty

Innych niż zmniejszenie niepożądanych objawów, podczas wymiany utraconych progesteronu w organizmie z naturalną śmietaną progesteronu, można znaleźć, że ich wzrost energii fizycznej i psychicznej i mogą także czuć się spokojniejsza. Układ odpornościowy wzmocnieniu, jak również.

Ostrożności

Nie wszystkie kremy progesteronu są sobie równe. Jeśli krem ​​nie mają wystarczająco wysokiego poziomu progesteronu może być nieskuteczna. Według pracy opublikowanej w 1999 roku w American Journal of Obstetrics and Gynecology ", w celu osiągnięcia odpowiednich poziomów w surowicy przy użyciu kremu progesteronu, krem ​​powinien zawierać co najmniej 30 mg progesteronu na gram."

Sposoby na zmniejszenie testosteronu

Testosteron jest hormonów, które mają bezpośredni wpływ na rozwój seksualnego podczas dojrzewania. Kontroluje cechy uznawane za "męskie", w tym zwiększoną twarzy i ciała włosy, grubszej rozwoju mięśni, ciszej i tak dalej. Jedną z korzyści zwiększonej testosteronu jest to, że pomaga zwiększyć tempo, w jakim organizm spala tłuszcz. Dla niektórych osób, że świadczenie może nie przewyższają inne efekty testosteronu.

Powodów, aby zmniejszyć poziom testosteronu

Testosteron występuje w obu mężczyzn i kobiet, tylko w różnych proporcjach. Progesteron hormony, estrogeny i DHEA wszystkim pracy z testosteronu, aby zrównoważyć wiele funkcji w organizmie. Większość ludzi znaleźć wysoki poziom testosteronu jest pożądane, i że nie będą obniżyć poziom. Większość kobiet, z drugiej strony, nie chcą mieć zaburzenia równowagi hormonalnej, gdzie mają za dużo testosteronu. Wysoki poziom testosteronu może powodować trądzik, wypadanie włosów, obniżenie głosu, zmiany nastroju i nieprawidłowości miesiączkowania, w tym menorrhea (nadmiar krwawienia).

Jak diagnozować nadmiar testosteronu

Na początku menopauzy, kobiety często zaczynają odczuwać wzrost ciemniejsze włosy na brodzie i nieregularne lub obfite okresy. To nie zawsze sygnalizują wzrost testosteronu. Wielokrotnie poziomu progesteronu jest zmniejszona, co prowadzi do dominacji estrogenowej. Dominacja estrogenów może wystąpić u mężczyzn, jak i kobiet. U mężczyzn objawy będą jakby testosteron maleje: rosnące prostaty, słabsze erekcje, tłuszczu w jamie brzusznej, itp Kobiety zauważą objawy, takie jak przyrost masy ciała i drażliwość. Hormony mają wykonać delikatny balansowanie. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy, które sprawiają, że istnieje podejrzenie, że brak równowagi hormonalnej, zobaczyć Twój dostawca opieki zdrowotnej dla diagnozy, aby zobaczyć, jeśli masz nadmiar testosteronu lub estrogenu.

Sposoby obróbki

Jeśli zostały zdiagnozowane zbyt dużo testosteronu i chcesz pozbyć się objawów, najlepszym sposobem leczenia jest terapia hormonalna bio-identyczne (BHT). W ciągu ostatnich kilku lat, lekarze przepisane albo syntetyczne hormony lub hormony pochodzące od zwierząt. Hormony z obu źródeł może posiadać niepożądane efekty uboczne. Szukać lekarza, który przepisze hormonów bio-identyczne. Wiele z nich jest ze źródeł roślinnych, a organizm może syntetyzować im pomóc zrównoważyć układ hormonalny. Jeść produkty sojowe może obniżać poziom testosteronu, jak również. To nie znaczy, ludzie powinni unikać pokarmów sojowych. Badania pokazują, że podczas gdy fitoestrogeny, takie jak izoflawony sojowe mogą obniżać poziom testosteronu i przerostu prostaty pomóc, ale nie wpływają na czynność jąder. Innym sposobem, aby spróbować, związane z bio-identyczne terapii hormonalnej, jest progesteron krem. Możesz kupić ten bez recepty w aptekach i naturalnych produktów spożywczych sklepach. Należy sprawdzić etykietę, na poziomie 20 miligramów na dawkę USP progesteronu.

Jak za pomocą hormonów żeńskich Mężczyzna Hair Loss

Jak za pomocą hormonów żeńskich Mężczyzna Hair Loss


Łysienie typu męskiego uznano za naturalną częścią starzenia się mężczyzn. Mężczyźni i kobiety doświadczają obniżony poziom hormonów steroidowych w ich wieku. Hormony sterydowe obejmują estrogen, testosteron i progesteron. Są one obecne w obu płci, tylko w różnym stopniu. Często zdarza się, że hormony nie zmniejsza się nawet kursy i estrogenów staje się dominujący. Kiedy tak się dzieje u mężczyzn, objawy to powiększenie gruczołu krokowego i przedwczesnego wypadania włosów. Progesteron według JohnLeeMD.com, może zrównoważyć dominację estrogenów i zatrzymać wypadanie włosów spowodowane przez niego.

Instrukcje

1 Kup rurki lub słoik kremu progesteronu od ciebie aptece lub sklepie spożywczym zdrowia. Wiele marek są również dostępne online. Upewnij się, że jest USP (Farmakopei Stanów Zjednoczonych) zgodny. Jeżeli tak jest, progesteron składnik będzie miał litery USP obok niego.

2 Użyj wacikiem do miarka niewielką ilość kremu do łyżeczki środka jedną czwartą. Regularna dawka wynosi jedną czwartą do jednej pół łyżeczki, ale należy zacząć od mniejszej kwoty, na co najmniej miesiąc, aby upewnić się tolerować to i zobaczyć, czy mniejsze dawki dostaje wyniki. Kiedy widzieli, co wygląda na to odpowiednia dawka, nie trzeba już łyżkę pomiarową.

3 Rub krem do miękkiej części skóry ciała. Zalecane lokalizacje obejmują ramię wewnętrzne, wewnętrzną część uda, na mosznie, podbrzusza i klatki piersiowej. Przemian w dziesiątkę aplikacji każdego dnia, aby uniknąć zbyt wrażliwe skóry staje do śmietany.

4 i umyć ręce po pracy.

5 Zastosowanie progesteronu dziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty i uniknąć dalszego braku równowagi hormonalnej. Próby zastosowania go w tym samym czasie każdego dnia, aby utrzymać nawet poziom w organizmie.

6 Sprawdź wyniki obserwując ilość włosów na grzebieniu w lewo lub w drenażu prysznicem. Pełniejszy wygląd włosów może nie być oczywiste na kilka miesięcy ze względu na tempo wzrostu. Najlepszym sposobem, aby ocenić, czy twoje włosy są przerzedzone jest zmierzyć, ile jest utracone.

Wskazówki

  • Zwrócić się do lekarza na badania, aby sprawdzić, czy hormon dominacji estrogenów jest powodem do utraty włosów. Jeśli nie, możesz skonsultować się z nim co do innych możliwych przyczyn.
  • Dieta bogata w cukry rafinowane i dodatków do żywności może przyczynić się do dominacji estrogenu, zgodnie WhatCausesBaldness.net, pracownika służby zdrowia recenzja stronie.
  • Jeśli włosy wypadają w okrągłych plastrów lub w zastraszającym tempie, skonsultować się z lekarzem. Może to wskazywać na problem zdrowia, która potrzebuje jego uwagi.

Wpływ progesteronu na zarodku

Wpływ progesteronu na zarodku


Pierwsze osiem tygodni ciąży należą do najbardziej tajemnicze, gdyż wiele kobiet nie jest jeszcze świadoma, że ​​oni pojmowali. Hormonalne szybko się zmienia i zarodek zaczyna Cudownym wzrost w rozwoju mózgu i rdzenia kręgowego. Hormon najbardziej odpowiedzialni za wszystkich tych zmian i wzrostu nazywany jest progesteron.

Co to jest progesteron?

Progesteron jest hormonem, wytwarzany w gruczołach nadnerczy, jajniki i - w ciąży - w łożysku. Reguluje cykl miesięczny kobiety, a także pobudza popęd seksualny.

Co to jest Embryo?

Zarodka jest zdefiniowany jako zapłodnionego jaja, która jest mniejsza niż 8 tygodni. Po ośmiu tygodniach nazywa płodem.

Progesteron i Ciąża

Progesteron jest znany jako "hormon ciąży", ponieważ nie odgrywa tak dużej roli w tym procesie, z powodu wysokiego poziomu przygotowania macicy do zarodka do niskiego poziomu umożliwiające zapłodnione jaja pozbywanie sucho endometrium menstruacji.

Progesteron hamuje również układ odpornościowy matki, tak że jej organizm nie odrzuci zapłodnionego jajeczka, hamuje skurcze macicy do utrzymania zarodka w miejscu, zagęszcza śluz wtyku szyjki macicy w celu ochrony przed zakażeniem i hamuje matkę z produkcji mleka, kiedy jest ciąży.

Początek pracy było związane ze spadkiem stężenia progesteronu, choć nie zostało to udowodnione klinicznie.

Progesteron i zarodków

Główna rola progesteronu w ciągu pierwszych ośmiu tygodni ciąży jest utrzymanie zarodek przymocowany do ściany macicy podczas jego rozwoju.

Kremy do naturalnego progesteronu może być używany do tego procesu. Nieoficjalne dane sugerują, że stosowanie kremu naturalnego progesteronu zapobiega również rozstępy i pomocy w zmniejszeniu depresji poporodowej. Kremy te nie wykazały żadnych niepożądanych efektów na rozwijający się embrion.

Syntetyczny progesteron i zarodków

Syntetyczne progesteronu - zwane progestageny - mają szkodliwe skutki uboczne, więc nie powinny być stosowane w ciąży. Według raportu z 1993 Lekarski Desk Reference, octan medroksyprogesteronu progestagen (sprzedawany jako Provera) może przyczynić się do wad serca i kończyn jeśli zostanie podjęta w ciągu pierwszych czterech miesięcy ciąży.

Jakie są efekty progesteronu dotyczące ciąży?

Co to jest progesteron?

Progesteron jest naturalnie występujących hormonów steroidowych wytwarzane przez organizm u samców i samic. Ilość wytwarzanej przez ciało człowieka, jest za minimalne lub mieć żadnych istotnych konsekwencji, lecz w kobiet przyczynia się do aktywnego regulowania cyklu miesiączkowego. Dr Frederick R. Jelovsek, z Zasobu Zdrowia Kobiet, zauważa, że ​​progesteron jest wydzielany naturalnie "w drugim dwóch tygodniach cyklu miesiączkowego owulacja kobiet w wieku reprodukcyjnym." Syntetyczne wersje progesteronu są spożywane w pigułki antykoncepcyjne i może być używany w celu regulacji miesiączki. Progesteron ma dodatkowych zastosowań terapeutycznych, jak również. Progesteron jest tworzony z poziomem cholesterolu w organizmie i jest ewentualnie przekształcony innych hormonów, takich jak testosteron i estrogen. Terapia Progesteron jest czasami używane do leczenia takich chorób jak depresja, stres, uderzenia gorąca, zespół napięcia przedmiesiączkowego, wzdęcia, chroniczne zmęczenie, bóle głowy i migreny, bóle kręgosłupa, alergie, problemy z hormonalnej terapii zastępczej, objawy dominacji estrogenu, bezpłodności, wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie) i zapalenie stawów. Wiele z nich uważa się, że objawy zaburzenia równowagi hormonalnej w organizmie.

Wczesny rozwój płodu

W najwcześniejszym stadium ciąży (tygodnie 1 i 2), progesteron pomaga przygotować i zagęścić wyściółki macicy do ewentualnego implantacji jaja. Progesteron pozostaje ważne przez cały okres ciąży aż do momentu porodu. Progesteron jest wydzielany przez pęcherzyka że wydany jajo, ciałko żółte, aż do około dziesiątego tygodnia ciąży, kiedy łożysko przejmuje odpowiedzialność. Nieudane ciąże czasami występuje, gdy ciałko żółte nie odpowiednio wczesnego wspomagania rozwoju płodu z odpowiedniego poziomu progesteronu.

Progesteron w czasie ciąży

Przez pozostałą część ciąży, progesteron nadal odgrywa bardzo ważną rolę. Nadal pomóc wyściółka macicy rozwija i pomaga zwalczać szkodliwe komórki, które mogą spowodować szkody dla płodu. Odgrywa także rolę w rozwoju tkanki piersi i tamę laktację dopiero po urodzeniu dziecka. Progesteron pomaga utrzymać umieszczenie dziecka przez utrzymywanie macicy kurczeniu. Kiedy zbliża się koniec ciąży, poziom progesteronu spadnie znacząco, nie zapobieganie skurcze od miejsce. To jest, gdy praca zazwyczaj zaczyna. W całym okresie ciąży, zwiększone poziomy progesteronu może powodować działania niepożądane, zaparcia, zgaga, bóle zatok, choroby, zaburzenia widzenia i ewentualnie zakażenia nerek.

Poziom progesteronu u mężczyzn

Progesteron jest hormonem powszechnie uważany w związku z kobiet. Wiele osób dziwi się, że organy męskie wytwarzają również progesteron i potrzebują pewnych poziomów to, aby być zdrowym. W rzeczywistości, w zarodków tkankowej, które staną się albo prostaty lub macica jest identyczna. To jest progesteron, testosteron nie, które ostatecznie mogą być odpowiedzialne za wzrost i raka prostaty w późniejszym życiu człowieka.

Normalne poziomy

Normalne poziomy progesteronu dla ludzi wahają się od 15 do 100 pg / ml. "Pg / ml" oznacza pikogramów na mililitr, z pikogram jest jedna milionowa grama. U kobiet przed menopauzą normalny poziom progesteronu są o 75 do 270 pg / ml.

Ssaki i Progesteron

Progesteron znajduje się w obu płci męskiej i żeńskiej we wszystkich organach ssaków.

Produkcja

U mężczyzn, progesteron jest wytwarzany w nadnerczach i jądrach. Ciało wykorzystuje następnie progesteronu do testosteronu.

Progesteron i powiększenie gruczołu krokowego

Suplementacja progesteronu jest uważana przez niektórych lekarzy i naukowców, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na powiększenie gruczołu krokowego u mężczyzn powyżej 50.

Prostata Zdrowie

Badania przeprowadzone w Nanjing Medical College, Uniwersytetu w Mediolanie, Uniwersytet Turkun, Montreal General Hospital i innych obiektów wszyscy wskazują, że odpowiednie stężenie progesteronu są niezbędne dla zdrowej prostaty i może pomóc uniknąć łagodnego przerostu gruczołu krokowego (prostaty) i powiększone raka prostaty.

Niedobór progesteronu w czasie ciąży

Ciąża jest bardzo ekscytujące i potencjalnie denerwujący czas. W celu skorzystania z tego okresu w swoim życiu, jak to tylko możliwe, należy upewnić się, że Ty i Twoje dziecko jest tak zdrowe, jak to możliwe. Jednym z krytycznych czynników sukcesu ciąży jest progesteron, żeński hormon. Wiele kobiet doświadcza niedoboru progesteronu w czasie ciąży, a może także poważnie odbić się na zdrowiu i Twojego dziecka. W skrajnych przypadkach może nawet przerwania ciąży.

Funkcja

Progesteron jest hormonem żeńskim, który pobudza produkcję innych hormonów i utrzymuje stan ciąży. Bez progesteronu, twoje ciało będzie w końcu przerwać ciążę. Stymuluje to owulację i odgrywa rolę pożądania seksualnego. W okresie ciąży, należy dodatkowo progesteron, ponieważ organizm potrzebuje go stale w większych ilościach, a nie okresowo. W rezultacie, wiele kobiet brakować tego hormonu jeśli polegać wyłącznie na swoich ciał do wytworzenia odpowiedniej ilości progesteronu.

Znaczenie

Niedobór progesteronu jest poważny problem z kilku powodów. Jeśli jesteś naturalnie niedobór progesteronu, to prawdopodobnie będziesz mieć trudności z zajściem w ciążę, ponieważ hormon ten sprawia, że ​​twoje ciało otwarci na zajście w ciążę. Ponadto, jeśli nie zajść w ciążę, możesz mieć problemy z utrzymaniem ciąży. Powtarzające się poronienia samoistne, naturalne mogą również powodować swoje ciało, aby przerwać ciążę zazwyczaj nawet jeśli nie jest mało progesteronu.

Rama czasowa

Kiedy zajść w ciążę, masz już dość wysoki poziom progesteronu w organizmie, ponieważ hormon właśnie stymuluje organizm do poczęcia. Jednakże, w celu utrzymania ciąży, należy również utrzymanie tego poziomu progesteronu przez 9 miesięcy. Większość lekarzy zaleca, aby uruchomić dodatek progesteronu począwszy dni po owulacji, co sprawi, że tak podatne na ciąży, jak to możliwe, a następnie kontynuować ją przez następne 2 miesiące, podczas gdy twoje ciało dostosowuje się do stanu ciąży. Po tych dwóch miesiącach będzie stopniowo dojść przy progesteronu, tak aby twoje ciało nadal utrzymuje właściwy poziom na własną rękę.

Nieporozumienia

Wiele osób uważa, że ​​kobiece ciała, które są naturalnie "zaprogramowane" do porodu, po prostu dostosować się do ciąży i produkować wszystkie hormony, witaminy i składniki odżywcze, że matka dziecka i potrzeba. Jednak w rzeczywistości ciąża nie jest naturalny stan kobiety. W wyniku tego, korpus nie jest koniecznie będzie szybko i natychmiast reagować wszystkich nowych potrzeb. Dlatego monitorowanie i uzupełnienie progesteronu jest tak ważne, szczególnie w początkowym okresie ciąży.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Najlepszym sposobem, aby zapobiec niedobór progesteronu jest ściśle współpracować z położnika regulować poziom progesteronu. Zazwyczaj odbywa się to za pomocą naturalnych suplementów, takich jak progesteron pochodzący z tkanki łożyska. Po pierwszych 2 miesięcy od suplementów, stopniowo łagodnieją suplementów, przy założeniu, że twoje ciało nadal do odpowiednich poziomów progesteronu na własną rękę.

Ostrzeżenie

Leczenie progesteronem, jak w przypadku innych terapii hormonalnej, musi być bardzo dokładnie monitorowane i kontrolowane. Terapia hormonalna jakiegokolwiek rodzaju wpływa myślenia i funkcje organizmu bezpośrednio, więc trzeba uważnie obserwować, jak się czujesz psychicznie, jak i fizycznie. Prowadź dziennik, jak się czujesz i jak organizm reaguje na dodatek, aby upewnić się, że hormony i ciąża pozostają żywe i zrównoważone.

Informacje o Arbonne Cream hormonu

Arbonne jest firmą zdrowia i urody z linii produktów o nazwie Natural Balance Krem do rąk. Centralnym składnikiem w tych kremów jest progesteron, hormon, który pomaga równowagi estrogenów.

Cechy

Arbonne produkuje dwa naturalne równoważenia Kremy: Prolief, prosty krem ​​progesteronu i PhytoProlief, który zawiera dodatkowe wyciągi fitoestrogeny roślinne.

Funkcja

Kremy hormonalne zawierające progesteron i / lub fitoestrogeny uważa, aby pomóc złagodzić objawy menopauzy i PMS.

Korzyści

PhytoProlief zawiera czarny Cohosh, lukrecja, lucerny i koniczyny czerwonej; składniki te zostały wymienione w artykule z 2008 Prevention.com na skutecznych naturalnych środków do objawów menopauzy.

Stosowanie

Jedynie niewielka ilość Arbonne hormonu krem ​​należy stosować codziennie, i zastosowanie powinno obracać różnych obszarów ciała, w celu uzyskania najlepszej skuteczności.

Ostrzeżenie

Kremy hormonalne zawierające progesteron nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży lub karmiących piersią.

Porady Weight Loss Menopauza

Wiele kobiet po prostu zachwycony, gdy wchodzi w menopauzę. Oni są zadowoleni, że nie muszą już radzić sobie z PMS i miesiączki. Jednakże jeden z nie tak przyjemnych efektów ubocznych menopauzy może być przyrost masy ciała.

Przyrost masy ciała jest większe prawdopodobieństwo,

Menopauza ma tendencję do przybierania na wadze kobiety według Bodylogicmd.com. W rzeczywistości, przyrost masy ciała może rozpocząć podczas okresu okołomenopauzalnego, która może trwać kilka lat. Kobieta może zyskać funta lat w każdym roku okołomenopauzalnego. Jeśli się menopauzy z powodu wycięcia macicy, może przybrać na wadze szybciej. Ten przyrost masy ciała jest wynikiem hormonu męskiego androgenu, że kobiety posiadają. Po menopauzie kobieta przybiera na wadze, to najprawdopodobniej będzie w brzuchu i nie być równomiernie rozmieszczone, jak to było, kiedy była młodsza. Inny hormon, który przyczynia się do zwiększenia masy ciała jest progesteron, który zmniejsza, kiedy kobieta staje się menopauzy. Brak wyników progesteronu w retencji wody i wzdęcia. Ponadto, jak estrogen zmniejsza się w organizmie kobiety może również szybka ten przyrost wagi. Ciało wciąż potrzebuje estrogenów, dlatego stara się znaleźć nowe źródło i robi: Komórki tłuszczowe zawierają estrogen, więc twoje ciało zaczyna do konwersji kalorii w tłuszcz, aby zwiększyć produkcję estrogenów.

Nie łatwe, ale zrób stanie

Teraz, gdy wiesz, dlaczego zdobyliśmy masę można przystąpić do jej stracić, jeśli to twoje pragnienie. Nie ma żadnej magicznej kuli, która rozwiąże ten problem. Utrata wagi po menopauzie może nie być łatwe, ale koncepcja jest prosta, zgodnie z Mayo Clinic. Ogranicz kalorii, które spożywamy. Z wiekiem nasz metabolizm zwalnia, co oznacza, że ​​nie możemy jeść tyle, ile kiedyś zrobiliśmy nie ponosząc konsekwencji. Mayo Clinic zauważa, że ​​kobieta potrzebuje około menopauzalnym 200 mniej kalorii dziennie, aby utrzymać swoją wagę i powinny ograniczyć spożycie kalorii jej jeszcze więcej, niż, że jeśli ona rzeczywiście chce spadać kilka kilogramów. Nie stracić na wadze zbyt szybko, ponieważ organizm reaguje na to poprzez oszczędzanie energii, które sprawiają, że jeszcze trudniej stracić kolejnych kilogramów.

Przesuń Więcej, mniej jeść

Podnieś swój codziennej aktywności fizycznej, a nie tylko tak można schudnąć, ale aby zapobiec wystąpieniu osteoporozy (porowatych kości), które mogą plaga po menopauzie. Obejmują szkolenia siłowym (podnoszenie ciężarów) w rutynowych ćwiczeń, dzięki czemu można utrzymać silne, zdrowe kości i osiągnąć więcej beztłuszczowej masy mięśniowej i mniej tkanki tłuszczowej. Oczy: mniej aktywny jesteś, więcej wagi masz zamiar zdobyć i mniej zdolne będziesz w stanie go stracić.

Unikać niektórych pozycji

Aby uniknąć wody przyrost wagi i wzdęcia, unikać picia zbyt dużej ilości alkoholu i kofeiny, a także unikać palenia, ponieważ według Epigee.org, działania te mogą prowadzić do retencji wody i tym icky wzdęcia uczucie, że wszyscy nienawiści.

Trzymaj się z dala od dużej zawartości energii

Stopmenopauseweightgain.com zaleca menopauzie trzeba zatrzymać się z dala od tego, co uważa się za dużej zawartości energii, które zawierają sporo kalorii w bardzo małej części, takich jak napoje, lody, frytki i, oczywiście, czekolada. Spróbuj zmniejszyć porcje wszystkiego, co jesz. Głód nie jest droga; moderowania.

Mdłości i Menopauza

Mdłości i Menopauza


Menopauza jest zazwyczaj rozpoczyna się po kobieta nie miała miesiączki przez co najmniej 12 kolejnych miesięcy. Jest to normalna konsekwencja starzenia się i rozpoczyna się zwykle u kobiet między połowie lat 40. i połowie lat 50., chociaż może się zacząć znacznie wcześniej lub później. Chociaż zazwyczaj nie uważa się za konsekwencję menopauzy, nudności może być problemem podczas okresu prowadzącego do menopauzy, znany jako okołomenopauzalnym.

Objawy

Lista objawów może może towarzyszyć okołomenopauzalnym się menopauzę jest szeroki i może obejmować nieregularne bicie serca, uderzenia gorąca, nocne poty, drażliwość, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, szum w uszach, wahania nastroju i nudności wśród wielu innych. Uważa się, że wiele z tych objawów, w tym nudności, jest przyczyną przez naturalne wyczerpanie hormonów, estrogenów.

Estrogen

Żeński hormon estrogen, uważa się, że jest odpowiedzialny za tłuszczu depozytów, które chronią narządy rozrodcze kobiece w latach rozrodczym. Jak potrzeba takiej ochrony maleje wraz z wiekiem, a produkcja estrogenu zmniejsza, wynikające z tego zmiany biochemiczne w organizmie kobiety może spowodować uczucie nudności.

Progesteron

Inny hormon, który przechodzi przez zmieniających się poziomów w okresie okołomenopauzalnym i menopauzy jest progesteron w. Ten hormon konieczne do zrównoważenia poziomu cukru i elektrolitów. Przyczynia się również do regulacji ciśnienia krwi. Wahania stężenia progesteronu w systemie kobiety mogą powodować nudności.

Zmęczenie

Jednym z bardziej typowych objawów menopauzy i klimakterium jest skrajne zmęczenie. Menopause zmęczenia wywołanego może spowodować zawroty wytwarzającej nieparzystą rodzaju choroby lokomocyjnej, co prowadzi do nudności. Zmęczenie wywołane przez inne objawy menopauzy, takie jak bezsenność i nocne poty, może również przyczynić się do mdłości.

Leczenie

Zmęczenia wywołanego nudności relief często można uzyskać po prostu leży jeszcze w ciemnym pomieszczeniu przez krótki okres czasu. Hormonalne wywołane nudności można leczyć przy zastosowaniu naturalnego kremu progesteronu. Jeśli nudności stać się bardziej niż uciążliwe i przeszkadza w normalnym życiu, kobieta powinna skonsultować się z lekarzem dla właściwego leczenia.

Wpływ progesteronu na Epilepsy Drgawki

Padaczka jest stanem neurologicznym, który powoduje drgawki. Napady mogą być kłopotliwe, uciążliwe i przerażające. Kobiety, które mają epilepsję problem pogarsza się wysokim poziomem estrogenów w różnych częściach cyklu miesiączkowego, które mogą wywołać jeszcze więcej napadów. Na szczęście istnieje wiele leków do zwalczania napadów. I zgodnie z Epilepsy Foundation i dr Martha J. Morrell, stosowania progesteronu, w szczególności, wykazały sukces w zmniejszeniu ilości napadów kobiety w wieku rozrodczym muszą.

Co to jest padaczka?

Padaczka to zaburzenie ośrodkowego układu nerwowego, który powoduje drgawki. Drgawki mogą wystąpić ze względu na niski poziom cukru we krwi, odstawienia alkoholu lub nawet jako efekt uboczny niektórych leków. Ale kiedy się zdarzyć z powodu uszkodzenia mózgu, cecha rodziny lub bez znanej przyczyny, padaczka jest oficjalna diagnoza.

Co to jest progesteron?

Progesteron jest hormonem naturalnie wydzielany że owulacji kobiety produkują w drugim dwa tygodnie ich cyklu menstruacyjnego. Jest on przechowywany w tkance tłuszczowej, stwierdzono w nadnerczach, w czasie ciąży, jest również syntetyzowany przez łożysko. Jego celem jest utrzymanie w ryzach estrogen, zbudować i utrzymać strukturę kości, spowalniają proces trawienia, promować apetyt i przechowywanie tłuszczu, tkanki piersi i dojrzałe i przygotowanie piersi do produkcji mleka.

Progesteron jest również stosowany do różnych celów medycznych. Znajduje się w pigułki antykoncepcyjne, a także mogą być stosowane do wywołania okresy, reguluje nieregularne cykle miesiączkowe i zapewnić hormonalnej terapii zastępczej dla kobiet w okresie menopauzy. A ponieważ progesteron utrzymuje w ryzach poziom estrogenów i może działać jako środek uspokajający, często jest idealnym kandydatem do stosowania w zmniejszając napady padaczkowe.

Napady progesteronem malejące

Napady kobiety często mają więcej napadów w późnych fazach pęcherzykowym i owulacji ich miesiączki, gdy poziom estrogenów jest podwyższony. Kobiety, które są podatne na napady padaczkowe również powinni wiedzieć, że wzorce napadowe może zmieniać się w czasie dojrzewania i ponownie w okresie menopauzy, z powodu fluktuacji stężenia estrogenów i progesteronu.

Progesteron podaje się często z padaczką kobiet w celu zmniejszenia poziomu estrogenu i stateczny aktywności mózgu. Dawka jest zwykle wysoka, aby utrzymać niski poziom estrogenu i niestety pewne skutki uboczne, które go wraz z takiej wysokiej dawki.

Skutki uboczne

Zbyt dużo progesteron może powodować senność, depresja, mniejszą libido oraz wzrost poziomu insuliny, ze spadkiem wrażliwości na insulinę. Ponadto, zbyt dużo progesteron może wspierać przyrost masy ciała, ponieważ jeden z tych naturalnych funkcji hormonu jest spowolnienie procesu trawienia i promowania magazynowania tłuszczu w organizmie.

Rozważania

Jeśli cierpisz na epilepsję, rozważyć ustanowienie rekordu swoich cykli menstruacyjnych i napadów. Jeśli możesz, śledzenie podstawowej temperatury ciała, jak również, aby można lepiej określić dzień owulacji. Jeśli jesteś jak wielu z padaczką kobiet, można zauważyć, że są podatne na wzrost napadów podczas owulacji, i znowu pod koniec fazy folikularnej cyklu miesiączkowego.
Jeśli Twoje dane wskazują, że są w rzeczywistości liczby napadów padaczkowych w ciągu tych fazach cyklu miesiączkowego, porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat możliwości w trakcie terapii hormonalnej progesteronu.

Objawy neurologiczne spowodowane przez Menopauza

Menopauza powoduje kobietom przejść nie tylko przez zmiany fizyczne, ale również zmian neurologicznych. Objawy emocjonalne i psychiczne są częste, gdy taka zmiana połowie życia, a mogą one utrudnić życie, jeśli nie rozumieć.

Identyfikacja

Hormony, które regulują kobiecy cykl menstruacyjny jest progesteron i estrogen. Jak menopauzy podejść, jajniki uczynić mniej tych hormonów, które powodują zmiany w organizmie, w tym zmian w układzie nerwowym.

Funkcje

Objawy neurologiczne związane z menopauzą są zmęczenie, zwiększenie masy ciała, bezsenność, bóle głowy, utrata pamięci i zmiany osobowości.

Wpływ

Zmiany hormonalne mogą zmienić kobiecy nastrój i pamięć. Dlatego też, gdy poziom estrogenów zmienia się podczas menopauzy, zmian neurologicznych są typowe. Zaniki pamięci są wspólne dla kobiet w okresie menopauzy, jak są wahania nastroju.

Inne wyzwalacze

Objawy neurologiczne, takie jak bezsenność i zmęczenie może być spowodowane innym fizycznych objawów menopauzy. Nocne poty mogą powodować kobieta obudzić i mają trudności spada z powrotem w sen, utrzymując ją przez całą noc i złożenie jej zmęczony następnego dnia.

Zapobieganie / rozwiązania

Zdrowa dieta i dużo ruchu to główne sposoby radzenia sobie z neurologicznych objawów menopauzy. Pomagają kontrolować wagę i zachować układ odpornościowy kobiety silne, aby zapobiec objawy jak zmęczenie i rozdrażnienie.

Przyczyny biologiczne Niepokoju

Neuroprzekaźniki

Istnieją cztery główne przyczyny biologiczne do niepokoju. Jeden z najczęściej jest nierównowaga neurotransmiterów w mózgu. To może brain bardziej wrażliwe na uczucia obciążenia, w wyniku zaburzeń lękowych. W tych przypadkach, mózg przeciążenia chemikaliów powodujących stresowych, takich jak odczucia, takie jak adrenalina lub epinefryna i zbyt mało substancji chemicznych, które wywołują uczucie zrelaksowany, takie jak serotonina. Substancje chemiczne lub neuroprzekaźników, które powodują stres obezwładnić chemikalia, które uniemożliwiają stresu.

Kondycjonowanie

Inną biologiczną przyczyną niepokoju, związane z brakiem równowagi neuroprzekaźników, jest klimatyzacja. Jeśli osoba przechodzi przez dłuższy stresowej, że jest większe prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń lękowych. Jej mózg przyzwyczaja się do wzrostu adrenaliny i zaczyna produkować dodatkowych kwot na własną rękę, bez stresujących bodźców tam sprowokować uczucia. Ten problem związany jest z walki lub ucieczki odpowiedzi; po długim okresie ekspozycji na sytuacje stresowe, organizm zaczyna tworzyć walki lub odpowiedź lotu, kiedy nie ma obecne zagrożenie.

Jest to często bywa w przypadku osób, które były zaangażowane w wojny, klęsk żywiołowych, nadużycia lub innych sytuacjach bardzo stresujących (częściowo wynikające z zespołu stresu pourazowego). Jednak może również wynikać z problemów z relacji międzyludzkich, trudności w pracy lub z próby znalezienia zatrudnienia lub prawie żadnej innej sytuacji, która prowadzi do dłuższych ilości stresu.

Hormony

Hormony mogą również prowadzić do warunków lękowe. Ten biologiczny przyczyną niepokoju jest najczęściej u kobiet, i wyjaśnia, dlaczego kobiety częściej niż mężczyźni cierpią z powodu zaburzeń lękowych. Podczas ekstremalnych zmian w poziomie hormonów kobiecych, takich jak po urodzeniu dziecka, menopauzą lub rozruch lub zatrzymanie hormonalnej antykoncepcji, kobieta może rozwinąć się zaburzenia lękowe. Hormon, który przyczynia się do zdolności kobiety do obsługi stresu i niepokoju jest progesteron. Podczas dni prowadzące do okresu kobiety, zaraz po urodzeniu oraz w początkowych etapach menopauzy, poziom progesteronu w organizmie kobiety spada, pozostawiając jej mniej w stanie radzić sobie ze stresem i znacznie bardziej narażone na wysoki poziom lęku. Po pewnym okresie czasu, stężenie progesteronu ponownie wzrośnie i doświadcza mniej uczucia niepokoju. Jednak u niektórych kobiet, spadek ten rozciąga się i może prowadzić do depresji poporodowej (po ciąży) lub zaburzeń lękowych.

Genetyka

Inną biologiczną przyczyną niepokoju jest genetyka. Jeśli jednostki mama, tata, rodzeństwo lub innych bliskich względnych cierpi na wysoki poziom lęku, że osoba jest na zwiększone ryzyko wystąpienia zaburzeń lękowych. Mimo, że część ta może być wyuczone zachowanie, ze dziecko widząc matkę często reagują na sytuacje stresowe, w pewien sposób, jest również widoczne w podłoże genetyczne zaburzenia równowagi neuroprzekaźników. Nierówności, które powodują zaburzenia lękowe mogą być przekazywane z jednego członka rodziny do następnego.

Bioidentical Hormonalna terapia dla Weight Loss

Utrata wagi nie jest łatwe do zrobienia, w najlepszym wypadku, ale jeżeli Twój organizm pracuje na ciebie, bo z braku równowagi hormonalnej, w jaki sposób można wygrać? Na szczęście środowisko lekarskie zrozumiał potrzebę bioidentical terapii hormonalnej. Tradycyjny hormonalna terapia zastępcza polegała na syntetycznych hormonów lub hormonów pochodzenia zwierzęcego. Te nie zawsze są dobrze przyswajane w ciele ludzkim, a nawet mogą powodować problemy.

Potrzeba Saldo

Nasze ciała są przeznaczone do pracy w delikatnej równowadze. Jeśli masz niedobór lub nadmiar jednego hormonu, inne hormony nie będą mogli wnieść swój wkład do dobrobytu. Jeśli masz dużo trudności utraty wagi, może chcesz zapytać się z lekarzem, aby sprawdzić za kilka hormonów, aby sprawdzić, czy masz zaburzenia równowagi.

Twoja tarczyca produkuje hormony zwane najczęściej T3 i T4. Wpływają one, w jaki sposób metabolizowania kalorii można konsumować. Jeśli jesteś mało tych hormonów, lekarz może je przepisać lub można znaleźć ponad-the-counter produktów, które zawierają Wiórki (liofilizowanych) tarczycy.

Testosteron jest hormonem, który jest obecny u samców i samic. Chociaż jest to zwykle związane z przyczyną cechy męskie, testosteron pomaga bardziej efektywnie spalać tłuszcz swoje ciała i zapobiega odkładanie tłuszczu w jamie brzusznej. Mężczyźni i kobiety mogą cierpieć z powodu stanu zwanego estrogenów dominacji, ponieważ z wiekiem. Poziom testosteronu i poziom progesteronu może zmniejszać, pozostawiając estrogen jest hormonem dominującym w tej grupie. Kiedy tak się dzieje, może wystąpić mnóstwo nieprzyjemnych objawów, w tym zwiększenie masy ciała i zmęczenie. Mężczyźni mogą dostać receptę na testosteron z lekarzem. Kobiety są często przepisywane progestagen, który jest progesteronu syntetycznego. Bezpieczniejsze, i jeden, który nie wymaga recepty, jest progesteron krem. To jest sformułowany ze źródeł roślinnych, a organizm syntetyzuje go jak własnego progesteronu. Upewnij się, że masz produkt, który zawiera co najmniej 20 mg USP progesteronu na dawkę. Mężczyźni i kobiety mogą korzystać z progesteronu, ponieważ pomaga organizmowi zdecydujesz się skorzystać z tłuszczu na energię.

Pregnenolonu jest hormonem, że zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą korzystać z. Jest wykonana z cholesterolu, a to jest prekursorem innych hormonów steroidowych: estrogen, testosteron, DHEA i progesteronu. Pomaga uwolnić się od stresu, podnosi swój nastrój, poprawia pamięć i funkcjonowanie mózgu i zwiększa poziom testosteronu, który poprawia przemianę materii. Suplementacja Pregnenolonu powinny być wykonywane tylko pod nadzorem lekarza ze względu na jego moc.