adcov.com

co na alergie dla matki karmiącej

Odchudzanie dla matek karmiących

Odchudzanie dla matek karmiących


Karmienie piersią jest być może jedynym sposobem, można spalić kalorie po prostu siedzi nadal. Wydaje się nie myślenia, że ​​można osiągnąć szybciej i bardziej trwałą utratę wagi po ciąży, jeśli zdecydujesz się na pielęgniarkę. Jednak efekt końcowy zależy od własnego metabolizmu.

Kalorie

Pielęgniarstwo prawie na pewno zwiększają apetyt. Pozwól głód kierować swoje jedzenie. Jako zasada, jeść dodatkowe 300 do 500 kalorii dziennie, aby utrzymać odpowiednią podaż mleka.

Diety

Jeśli jesteś niespokojny o utratę wagi dziecka "," mieć pewność, że podczas diety pielęgniarstwa jest całkowicie dopuszczalne, tak długo, jak jesteś ostrożny, aby utrzymać odpowiednie odżywianie. Jakość swojej diety jako karmiącej matki jest ważniejsze niż ścisłym liczby zjadanych kalorii, choć Twój podaż wywierany jeśli ograniczyć spożycie zbyt poważnie.

Pić dużo płynów, uzupełnienie z multiwitamina, jeść zdrowe tłuszcze (szczególnie tych zawierających DHA), i wystarczająco dużo wapnia i witamin z grupy B w diecie.

Ramy czasowe

Niemowlęta zwiększenie spożycia mleka z wiekiem lite, aż żywność wprowadzona pomiędzy 4 i 6 miesięcy. W tym momencie, piją mniej kalorii, aż w końcu, są odstawiane od piersi od piersi.

Jeśli uzupełnić formułę, trzeba mniej kalorii, niż chcesz, jeśli były karmi wyłącznie. Mleko matki jest produkowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie dziecka. Dlatego też, jeśli uzupełnienie, spalisz mniej kalorii i może produkować mniej mleka w czasie.

Odstawieniu

Kiedy odzwyczaić dziecko, być uprzedzony, że może odzyskać część utraconej wagi poprzez karmienie piersią, zwłaszcza, jeśli nie dostosować swoje nawyki żywieniowe, aby zrekompensować spadek spalonych kalorii.

Z drugiej strony, niektóre matki podają, że ich ciała "powiesić na" do pozostałej masy od ciąży do odzwyczajania jest kompletny, w tym momencie są one w końcu w stanie rzucić te pozostałe kilka kilogramów.

Dla niektórych, stopniowy proces odzwyczajania oznacza rozszerzoną walkę z wzlotów i upadków w masie.

Rozważania

Korzyści zdrowotne dla dziecka z karmienia piersią są niepodważalne. Jeśli chodzi o własne zdrowie, wpływ jest mniej jasne, ale dla wielu, to wynik jest szybciej, a czasem bardziej trwałe odchudzanie.

Odżywianie dla matek karmiących

Prawidłowe odżywianie dla karmiącej matki jest dla niej ważne, aby zachować zdrowie podczas opieki nad dzieckiem. Ciało matki wykorzystuje wiele zasobów, aby zapewnić dla dziecka w czasie ciąży, jak i podczas karmienia piersią. Jeśli te zasoby nie są zastępowane, zdrowia matki może mieć wpływ.

Żywienie i niemowląt

Wbrew temu, co wielu ludzi myśli, jeśli masz mniej niż idealnej diety, to nie będzie miał dużo wpływ na karmienie piersią dziecka. Twoje ciało będzie zapewnić dziecku wszystko co niezbędne do prawidłowego zdrowia - nawet jeśli oznacza to, że twoje ciało będzie cierpieć z tego powodu.

Niektóre rzeczy, które można podjąć w organizmie znajdzie się do mleka kobiecego. Dlatego dobrze jest unikać rzeczy, takich jak alkohol, palenie tytoniu, kofeiny i wielu leków, w tym narkotyków, niektórych ziół i suplementów. Tak długo, jak kontynuować zdrowe nawyki, które były opracowane w trakcie ciąży, będziesz zdrowy i twoje ciało będzie dostarczyć wszystkie pożywne mleko potrzebuje Twoje dziecko.

Mity żywieniowe

Istnieje wiele opowieści starych żon o to, czego nie może jeść podczas karmienia piersią. Osób powie, z dala od żywności, do produkcji gazu, ponieważ będą one dokonać Gazowy dziecko też. Oni mówią, aby nie jeść pikantnych potraw, ponieważ będą one przeszkadzać dziecku. Chociaż od czasu do czasu dziecko jest wrażliwe na pewne rzeczy, to jest bardzo rzadkie.

W niektórych krajach, pikantne jedzenie jest normą. Ich dzieci dorastają dobrze. Żywność, która nie zgadza się z matką nie musi mieć wpływu na dziecko. Specjaliści laktacja zgadzają się, Matki karmiące powinny jeść to, co lubi. Nie zaszkodzi jej dziecko. (Reference 3)

Niektóre pokarmy, które matka pielęgniarstwa eats wpłynie na smak jej mleka matki. To jest rzeczywiście dobre. To pozwala jej dziecko doświadczać różnych smaków i czyni go bardziej prawdopodobne, aby je przyjąć, kiedy zaczyna jeść stałe pokarmy.

Odżywianie dla Moms

Karmienia piersią jest opodatkowanie na swoim ciele, więc zapewnienie sobie wystarczająco dużo kalorii pomoże utrzymać się pobudzony i stanie nadążyć z wymogami nowego dziecka. Gdy karmisz piersią, można spalić więcej kalorii, że gdy organizm nie wspiera inne życie. Może trzeba 1800 do 2200 kalorii dziennie lub więcej, gdy jesteś pielęgniarstwa. Śledź swój żołądek. Jeśli poczujesz głód, zjedz. Dokonywanie zdrowych wyborów będzie upewnić się, że czuje się świetnie, zapewniając wystarczającą ilość mleka i, w większości przypadków, gdy tracisz, że dodatkowy ciężar dziecka.

Rozważając pożywienie dla karmiącej matki, ważne jest również zawierać wystarczające do picia. Jeśli nie dostać wystarczającej ilości płynów w organizmie, może się odwodnić. Dla większości kobiet, sześć do ośmiu szklanek wody lub innego zdrowego napoju, konieczne jest, aby pobyt uwodniony podczas pielęgniarstwa. Trzymaj szklankę wody w pobliżu, gdy jesteś pielęgniarstwa, ponieważ będzie prawdopodobnie stać się spragniony, gdy Twoje dziecko karmi. Pić, kiedy czujesz pragnienie i powinieneś dostać dużo płynów, dla siebie i swojego dziecka. (Odnośnik 4)

Spożywać dietę, która jest dobrze wyważony i zawiera wiele świeżych, zdrowych produktów spożywczych. Powinno to obejmować co najmniej trzy porcję produktów mlecznych, pięć porcji owoców i warzyw, 03:57 porcji białka i pięć porcji pełnego ziarna. (Odnośnik 5)

Herbal Detox dla kobiet karmiących piersią

Herbal Detox dla kobiet karmiących piersią


Detoxing to proces próbuje wyeliminować szkodliwe substancje z organizmu. Narkomani muszą detox narkotyków z ich systemu, zanim będą mogły leczyć swoje uzależnienie. Inne z niezdrowej diety spróbuje oczyścić toksyn żywności z ich ciał, a wiele osób szukać sposobów eliminacji toksyn środowiskowych. Detoksykacja może być bardziej skomplikowane w okresie karmienia piersią, ponieważ post nigdy nie jest dobry pomysł dla karmiącej matki. Zioła są jedną z opcji, a są takie, które są bardziej skuteczne i bezpieczniejsze niż inne.

Dieta i zioła

Zawsze utrzymać zdrową dietę, kiedy karmi, w tym w procesie detoksykacji. Pamiętaj, że Twoje dziecko może dostać tylko składniki odżywcze, które dostarczają do niej, więc jeśli nie trzymać się dobrze odżywione, Twoje dziecko będzie cierpieć odżywczo. Dla ogólnej eliminacji toksyn, zielarz Susan Weed zaleca mniszek lekarski jako skuteczny tonik wątroby. Mniszek działa najlepiej, gdy podjęta bezpośrednio przed posiłkami. Weed zaleca również napar z pokrzywy jako doskonały tonik nerek, które mogą być spożywane w małych lub dużych ilościach bez żadnych skutków ujemnych dla matki lub dziecka. Żywokost i liść maliny, koniczyna czerwona, pokrzywa i lucerna są zalecane do wspierania produkcji mleka. Nasiona kopru ekologiczne jest inny skuteczny Detoxing zioło podczas pielęgniarstwa, według Encyklopedii Bartrama Herbal Medicine.

Uważaj na Zobowiązania

Zielarze ogólnie zaleca ograniczenie spożycia ziół do jednego lub dwóch zabiegów na raz, podczas gdy pielęgniarskiej, i zachęcają do konsultacji z lekarzem przed rozpoczęciem takiej działalności. Overindulgence w ziołach nie mogą wpływać na ciebie, ale podczas karmienia może być przytłaczające i szkodliwe dla dziecka. Susan Weed zaleca pobyt z dala od obu ostropestu i złotej pieczęci podczas karmienia.

Colon Cleanser Strona główna zadośćuczynienie dla matek karmiących

Wiele osób widziało korzyści z zaangażowania w program oczyszczania jelita grubego w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia. Matki karmiące muszą zachować szczególną ostrożność w wyborze programu oczyszczania jelita grubego. Restrykcyjne diety i surowe pości nie są bezpieczne, podczas gdy ciało pracuje, aby mleko dla dziecka, a jeśli chodzi o zioła i leki, ryzyko dla dziecka musi być sprawą nadrzędną.

Czego unikać

Nowe matki czasami wystąpić zaparcia. Jeśli jesteś już dbanie o siebie poprzez uzyskanie dużo odpoczynku, jedzenia zdrowej żywności i czystej wody pitnej, może chcesz spróbować zestawu oczyszczania jelita grubego lub programu, aby pomóc wnętrzności razem i być może stracić trochę na wadze wywiera swój wpływ odpadów.

Chociaż nie każda substancja łykać wiatry w mleku, wiele zrobić, więc należy zachować ostrożność. Wiele produktów zawiera trudnych do mycia środków przeczyszczających Senna i cascara. Chociaż Amerykańska Akademia Pediatrii stwierdza, te wydają się nie mieć wpływu na dziecko opieki, zgodnie z kellymom.com innych specjalistów piersią odradzam tych ziół, ponieważ mogą one powodować biegunkę u dziecka piersią. Dobrze jest też, aby zaważyć na ostrożności z ziół takich jak skrzypu i ostropestu, które są wykorzystywane w niektórych produktów oczyszczania jelita grubego i aktywnie działają na wątrobę i nerki.

Co Spróbuj

Najbezpieczniejsze i najbardziej skutecznym sposobem oczyszczania i detoksykacji systemu jest zmiana diety. Unikaj cukru białego, wysoko przetworzonej żywności i napojów i żywności z sztucznych słodzików. Aby oczyścić jelita grubego, budować dietę wokół warzyw i owoców - co najmniej 75 procent jesz powinny być na bazie roślin - chude białko zwierzęce, produkty mleczne i bogate w błonnik produkty pełnoziarniste. Pij co najmniej 64 uncji przefiltrowanego lub codziennie wodą destylowaną. Podczas karmienia piersią nie powinno się szybko; jednak można pić zupy warzywne i soki w jednym posiłku każdego dnia, aby dać odpocząć przewodu pokarmowego. Nie idź głodny.

Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny w owoce, warzywa i ziarna pochłaniają wodę pić i luzem się w jelicie. Luzem prosi przewodu pokarmowego aby dostać się do pracy na eliminacji. Błonnik nierozpuszczalny przeszukuje swoje ściany jelit do czyszczenia jakichkolwiek śluzowej gromadzeniu. Działania te łączą się pomóc organizmowi wchłonąć więcej składników odżywczych ze spożywanych pokarmów.

Jeśli jesteś naprawdę twardy czas eliminując i poszły na kilka dni bez wypróżnienia, można zastosować środek przeczyszczający magnezu oparte. Badania opublikowane 01 czerwca 2002 w "Lancet" przez D. Altmana i wsp. stwierdzono, że dożylne siarczanu magnezu (soli Epsom) w leczeniu stanu przedrzucawkowego jest skuteczna i nie szkodzi dla matki lub dziecka. Jest to przypadek, spożycie magnezu w zalecanych dawkach w celach przeczyszczających powinno stanowią niewielkie zagrożenie. Amerykańska Akademia Pediatrii wymienia siarczanem magnezu jako środek przeczyszczający niskiego ryzyka dla matek karmiących. Tlenek magnezu i wodorotlenek magnezu (mleko magnezji) nie zostały zweryfikowane przez AAP.

Witaminy dla kobiet karmiących piersią

Kobiety muszą podjąć niektórych witamin podczas ciąży i laktacji. Prenatalnych witamin podczas ciąży składają się na niedobory żywieniowe w diecie matki, a witaminy dla karmiących (lub karmienia piersią) zapewnia wystarczającą ilość substancji odżywczych dla matki i mleko dla dziecka dieta. Najpierw zrobić matek decyzji żywienia dla dzieci ma wiele do czynienia z jak są one karmione od urodzenia, więc jest to równie ważne, że matki brać witaminy, podczas ciąży i w okresie laktacji.

Jeden dzień: kobiety w ciąży

A jeden dzień kobiet prenatalna witaminy dostarczają składników odżywczych dla kobiet w ciąży, którzy już są w ciąży i kobiet, które już rodziły i karmiących są. Dodatek ten można brać całej każdym etapie bez konieczności zmiany lub nowe witamin. Tych witamin są specjalnie opracowane więcej kwasu foliowego i żelaza potrzebne do samowystarczalności żywieniowych w matki i dzieci, a także kwasów tłuszczowych Omega-3 EPA i DHA do wspierania rozwoju mózgu i oczu dla niemowląt i małych dzieci.

nu mama odżywianie: codziennego karmienia piersią multiwitamina

Zaprojektowany przez Institute of Medicine, ta multiwitamina jest specjalnie opracowane dla matek karmiących piersią. nu odżywianie mama mówi, że karmienie piersią jest czas, aby przejść z prenatalnych witamin do jednego który dostarcza składniki odżywcze dla kobiet ciało potrzeby i w okresie laktacji. Ponieważ nowe moms najprawdopodobniej doświadczenia wyższy poziom stresu ze względu na bardziej zajęty harmonogramy wniesiona przez dodanie nowych, nu mama żywienia zapewnia, że ich karmienie piersią multiwitaminy również pomoc matki ze zmęczenia i stresu.

Edukacja: Więcej mleka specjalna mieszanka kapsułki

Więcej niż tylko dostarczanie matki z niezbędnych składników odżywczych, podczas karmienia piersią, edukacja jest więcej mleka specjalne mieszanki kapsułki są sformułowane w celu pobudzenia tkanki piersi zwiększające piersi mleko. Wykonane z wszystkich naturalnych składników, kapsuły jest bez alkoholu, jest w kapsułkach wegetariańskie i jest mieszane z ziół takich jak koza na rue wiadomo, zwiększa wydzielanie mleka piersi.

Najlepsze przekąski dla matek karmiących

Najlepsze przekąski dla matek karmiących


Oprócz specjalnych środków spożywczych reklamowany w celu zwiększenia produkcji mleka, matki karmiące nie muszą przestrzegać żadnych szczególnych schematu odżywiania podczas karmienia piersią. Ich ciała będzie produkować wysokiej jakości mleka, bez względu na to, co matka może jeść. Niemniej jednak, w przypadku opieki, upewnij się, że spożycie kalorii jest wystarczające, aby sprostać wymaganiom energetycznym żywienia niemowląt (2,500-2,800 kalorii dziennie), i to pokarmy bogate w składniki odżywcze, aby zachować zdrowie.

Żywność zawierająca DHA

Wiele składników odżywczych, które były ważne dla matek do podjęcia w czasie ciąży są również ważne, aby uwzględnić w diecie matek karmiących. Kwasu dokozaheksaenowego (DHA), kwas tłuszczowy omega-3 jest wymagane dla optymalnej niemowlęcia oka, mózgu i rozwoju układu nerwowego. Ponieważ dziecko nie może produkować DHA na własną rękę, musi uzyskać od matki przez łożysko i podczas karmienia piersią. Matki karmiące mogą brać suplementy DHA, aby zapewnić dziecko otrzymuje odpowiednie ilości lub mogą jeść pokarmy bogate w DHA, takich jak tłuste ryby takie jak łosoś, śledź, i DHA wzbogacanej żywności, takich jak jaja, pieczywo i zboża.

Pokarmy bogate w wapń i witaminę D

Matki karmiące potrzebują około 1200 do 1600 mg wapnia dziennie, co prawdopodobnie będzie wymagało dodatkowej suplementacji wraz z żywnością bogatą w wapń. Te produkty mogą zawierać produkty mleczne, ciemne zielone warzywa, brokuły, orzechy laskowe i migdały. Innym ważnym składnikiem odżywczym matki karmiące powinny być czujni o to witamina D. Niedobór tego hormonu (nie jest to technicznie witaminy) jest bardziej powszechne w czasach nowożytnych danego stylu życia miejskiego o ograniczonej ekspozycji na słońce. Witamina D pomaga organizmowi bardziej efektywne przyswajanie wapnia. Żółtko jaja jest naturalnym źródłem witaminy D, ale Witamina D może być również w ryby, masło, mleko sojowe i ufortyfikowany soku pomarańczowego.

Pokarmy bogate w kwas foliowy

Witaminę B9, inaczej znany jako kwas foliowy, jest niezbędne w czasie ciąży w rozwoju układu nerwowego dziecka. Nadal jest krytyczny dla dziecka pielęgniarstwo uzyskanie tego składnika z mleka matki, więc matki karmiące powinny kontynuować przyjmowanie ich prenatalnych witamin, jak również jeść żywności, takich jak szparagi, kapusta, kukurydza i ciecierzycy. Wiele produktów spożywczych, takich jak całego ziarna chleba i soku pomarańczowego są również wzmocnione w kwas foliowy.

Spożywcze zawierające witaminy A

Wymagania dla matek karmiących Witamina A wzrośnie z 1000 do około 1300 mg dziennie. Dobre źródła witaminy A to zielone warzywa, takie jak szpinak, Boćwina, marchew, masło i ryby. Jako dodatkowy bonus, zielonych liściastych również dostarczyć żelaza, witaminy C i wapnia.

Jedzenie zawierające cynk

Obie matki w ciąży i karmiące potrzebują około 15 do 20 miligramów dziennie cynku w diecie. Źródła cynku są jaja, mąka, owies.

Prezentów ślubnych dla matki panny młodej

Prezentów ślubnych dla matki panny młodej

Wszystkie emocje z planowanie ślubu małych sprawach często dostać zaniedbane. Nikomu nigdy nie zapomnę jest szczere prezent dla matki panny młodej. Choć stosunkowo nowy zwyczaj, oferując prezent dla matki panny młodej symbolizuje, że choć jest początek nowej rodziny, więzi między matką i córką będzie nadal.

Sentymentalny

Album fotograficzny oferujący wyjątkowe chwile dzielone między panny młodej i jej matka zapewnia specjalny prezent dla kobiety, która może czuć, że straciła jej małą dziewczynką. Szkynki z pozłacaniem są również wspaniałe Kolekcje, że panna młoda może wypełnić z indywidualną sztuk biżuterii dla jej matki. Łzy lachrymatory butelki, pochodzący z epoki wiktoriańskiej, są używane do zbierania łzy podczas sentymentalne okazje. Ten unikalny przewozu emocje i podziw komunikuje się uczucia, które kilka innych darów można jako symboliczne przypomnienie miłości między matką i córką.

Indywidualne

Prezent prawdziwie spersonalizowane pokazuje matki panny młodej, że starannie uznaje ona córką przygotowuje się do jej nowe życie. Wyborne wina szklanki, wazony kryształowe bud i matka córka wiersze są pożyteczne przypomnienia że więź między panny młodej i jej matka są wieczne. Spersonalizowane chusteczki niech matka panny młodej, wiem że to jest całkowicie dopuszczalne płakać w święto młodej nowy rozdział w życiu.

Niecodzienny

Kiedy panna młoda i jej matka akcji zabawy poczucie humoru, dziwaczne prezenty są wspaniały sposób, aby rozjaśnić nastroju. Tote torby, odznaki, kubki i koszulki zapowiedź matki panny młodej ważną rolę w życiu panny młodej. Ręcznie malowane wina szklanki opatrzonym terminem "Queen to B." na pewno zdobyć kilka śmieje się z recepcji Goście. Karykatura artystów uchwycić zabawne strony ludzi i może przynieść ulgę delikatny komedia na wszelkie prewedding stres, który może istnieć między matką i córką.

Wers

Istnieje przepis stwierdzający, że matka panny młodej prezent musi być coś, które odbyło się w rękach. Specjalny wiersz lub wiersz przeczytać podczas ceremonii, piosenka, która posiada znaczenie zarówno matka i córka lub nawet matka córka taniec podczas przyjmowania dodaje pewien osobisty Dotknąć do okazji. Z filmowania ślubu więcej popularny niż kiedykolwiek, specjalne dotyku jak ten może służyć jako wiecznie cenionych prezent.

Lista kontrolna dla matka pana młodego

Rola matki pana młodego mogą być czasami mylące, zwłaszcza, że przeniesienie z tradycyjnych ról rodziców panny młodej i pana młodego. Z więcej pary płacenia za własnego wesela lub posiadanie obu zestawów rodziców Podziel obciążeń finansowych, role rodziców są mniej dokładny niż przed. Jednak niektóre standardowe obowiązki matka młodego pozostają.

Spotkanie rodziców

To jest wspólne uprzejmości dla matka pana młodego, aby wywołać rodzice panny młodej, wkrótce potem ogłoszono zaręczyny i zaprosić ich na kolację lub drinka z okazji zaślubin zbliżającym się ich dzieci. To daje rodzicom szansę spełnienia, jeśli się tego nie uczyniły. To również daje szansę Zapraszamy rodziców panny młodej do swojej rodziny i wyrazić radość o nadchodzącym weselem.

Na liście Gości

Przed utworzeniem listy Gości, ważne jest, aby omówić z młodego ślub budżetu i co oczekuje się dać, jeśli żadnych pomocy finansowej. Po dyskusji swoje zobowiązania finansowego, dowiedzieć się, jak wiele osób możesz zaprosić. Ważne jest, aby zapewnić dokładne opinie listy wraz z nazwami i adresami, i to jest twój obowiązek pomagać okazaniem znaleźć miejsca na pobyt podczas trwania uroczystości ślubnej.

Sukienka

Zalecane jest, że sklep dla sukni 4-6 miesięcy przed datą ślubu. Skonsultować się z panny młodej i jej matka, co kolor sukni powinno być. Należy nie odpowiadają bridesmaids lub matka panny młodej, ale raczej uzupełnia kolory ślub.

Prysznice i strony

Pamiętaj uczestniczyć w suknie ślubne prysznic, a także stronom engagment, panieńskie lub innych zdarzeń, które są zaproszeni do. Jest to również szacunku do kupić prezent dla panny młodej, gdy uczestniczy w te strony i pomóc z wszelkich dodatkowych planowania, których może ona potrzebować.

RSVPs

Jeżeli narzeczeni nie są obsługi zaproszenia, sami, wtedy to do Ciebie, aby upewnić się, że śledzenie RSVPs zaproszeni goście. Skontaktuj się z tych, którzy nie wrócili RSVP, trzy do czterech tygodni przed ślubem.

Próbny obiad

Jest zwyczajem, aby rodzice pana młodego planu i zastęp próbny obiad. Może to być tak proste, jak podwórku grill lub jako formalnej jako dobrą kolację w restauracji. Planowania należy rozpocząć sześć miesięcy przed ślubem, a obiad zazwyczaj odbywa się po próbie dzień przed ślubem. Są także odpowiedzialne za udział w próbie, więc wiesz, jaka będzie Twoja rola podczas ceremonii ślubnej. Rodzice również należy podziękować wszystkim za przybycie i dać mały toast dla panny młodej i pana młodego na próbny obiad.

Ślub

Podczas ślubu, muszą spełniać wszystkie obowiązki, które zostały wyznaczone do Ciebie w nocy na próbie. Obowiązki te mogą obejmować chodził do ołtarza przed ceremonią, oświetlenie rodziny świecy lub czytanie fragmentu podczas ceremonii. Jest to również obowiązek być obecny na wszystkich zdjęcia rodzinne, czy są podejmowane przed lub po ceremonii.

Recepcja

Podczas przyjęcia to zwyczajowo dla rodziców pana młodego, aby stanąć w kolejce odbieranie za panny młodej i pana młodego. Użytkownik może zostać poproszony, aby dać mowy lub podzielić się taniec matka syn. Po odbiór może zaoferować pomoc z niczego, para może potrzebować, takie jak sprzątanie lub transportu prezenty. Po dzień się skończy, Twoim jedynym obowiązkiem jest wobec cieszyć się twój syn i synowa nowe.

Czy to bezpieczne do podjęcia Levaquin dla matek karmiących?

Czy to bezpieczne do podjęcia Levaquin dla matek karmiących?


Levaquin jest silnym antybiotykiem leków najczęściej stosowanych w leczeniu zakażeń dróg moczowych. Śladowe ilości Levaquin w mleku matki może mieć negatywny wpływ na dziecko piersią, ale te zagrożenia są mało prawdopodobne, jeśli lek jest przyjmowany zgodnie z zaleceniami lekarza.

Nieznanych czynników

Brak badań potwierdziły ilość Levaquin wydalanego w ludzkim mleku matki. Jednak eksperci laktacja jak dr Jack Newman pamiętać, że leki na ogół przechodzą do mleka matki w bardzo małych dawkach i jest mało prawdopodobne, aby mieć wpływ na karmione dziecko.

Ryzyko teoretyczne

W teorii, że małe ilości Levaquin w mleku matki może zaszkodzić wspólnemu rozwojowi dziecka. Ryzyko to jest najpoważniejszy, gdy matka Levaquin trwa przez dłuższy okres czasu.

Ramy czasowe

Lekarze zazwyczaj przepisują Levaquin tylko przez krótki okres czasu (od 3 do 7 dni). Ten okres jest prawdopodobnie zbyt krótki, aby negatywnie wpłynąć na rozwój dziecka.

Alternatywy

Niektórzy lekarze mogą polecić naturopatyczne ekstrakty owocowe jak żurawiny lub borówki, które mogą leczenia infekcji dróg moczowych z mniejszą liczbą skutków ubocznych dla matki nursng.

Rozważania

Jeżeli matka zdecyduje się przerwać karmienie piersią podczas przyjmowania Levaquin, może ona powrócić do karmienia piersią po jej zakończeniu leczenia. Konsultantów laktacyjnych może zalecić, że "pump and dump", aby utrzymać stały dopływ mleka.

Przeziębienie dla matek karmiących

Karmiących matek trzeba rozważyć wszystko, co umieścić w swoich ciałach, ponieważ może być przekazywane do swojego dziecka poprzez ich mlekiem. Tak więc, gdy mama opieki zachoruje, musi być ostrożny w tym, co ona bierze i jak ona traktuje jej dolegliwości, tak aby nie zaszkodzić dziecku. Karmiących matek może mieć niektóre leki, ale wiele matek również użyć metody naturalne i ziołowe do czynienia z zimna.

Gorączka

Leczeniu gorączki z krytym Advil lub Tylenol. Oba zostały zatwierdzone przez American Association of Pediatrics jako bezpieczne dla matek karmiących piersią.

Kaszel

Dla kaszlu związanego z zimna, powinna wziąć Vicks, ROBITUSSIN lub Benylin. Jednak musi ona nadal obserwować niezwykłą senność u dziecka, gdyż może to być znak, że lek jest zbyt silny dla dziecka, a tym samym należy natychmiast przerwać. Leki o zawartości alkoholu powyżej 20 procent, nie powinny być podejmowane na wszystkich.

Ból gardła

Tylko ssać Vicks, ładne lub Cepacol pastylek, ponieważ zawierają mentol i benzokainę. Gardło pastylki do ssania zawierające fenol nie są bezpieczne dla matek karmiących piersią, aby konsumować. Płukać gardło octu jabłkowego i wody kilka razy dziennie. Również pić mocną czarną herbatę, gdyż łagodzi gardła, a jednocześnie promowanie gojenie.

Przekrwienie

Zatłoczenie dróg nosowych, głowy lub klatki piersiowej mogą być traktowane w sposób naturalny wszystkie zwykle z dużą ilością pary. Spędzić kilka godzin dziennie (podzielone na sesje krótsze 20- do 30-minutowych) z głową w gorącym prysznicem oddychania w pary. Lub użyć nawilżacza i siedzieć i wdychać pary cztery do sześciu razy dziennie.

Na szybko wyczyszczenie nosa, roztwór soli fizjologicznej do nosa spray działa dobrze. Jeśli chcesz włączyć się do leków, aby pomóc złagodzić przekrwienie, Dimetapp i Sudafed są bezpieczne. Niektórzy ludzie przysięgają również umieszczając kilka kropli olejku eukaliptusowego na chusteczkę i przytrzymanie go przez nos oddychać go na kilka minut, co jakiś czas, aż przeciążenie czyści.

Ogólny

Dbanie o siebie jest pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić lepiej. Oznacza to, picie dużych ilości wody, uzyskanie dodatkowego snu i zużywających duże dawki witaminy C.

Pomysłów na prezent emerytury dla matki

Pomysłów na prezent emerytury dla matki

Emerytury to wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto umieścić wiele godzin ciężkiej pracy i poświęcenia w ciągu kariery. Dla matki emerytury jest wyjątkowy ze względu na długie godziny, którą spędziła od jej dzieci do ich obsługi. Teraz ona będzie cieszyć się jej złote lata z jej rodziny. Z okazji przejścia na emeryturę matka, wybrać odpowiedni prezent, który odzwierciedla jej osobowość.

Spersonalizowane prezenty

Spersonalizowane prezenty przypomni odbiorcy wszystkie lata ciężkiej pracy i poświęcenia. Wazony grawerowane i szkła są gustowne dla odchodzących na emeryturę matek. Srebrna ramka wyryte inicjały lub daty doręczenia obraz jej współpracowników matki jest inny prezent spersonalizowane. Grawerowane wisiorek, zegarek lub bransoletki są inne opcje dla odchodzących na emeryturę matek.

Zabawne prezenty

Matka z poczuciem humoru będzie cieszyć się darem, który odzwierciedla jej osobowość. Gag prezenty, koszulki i akcesoria z "z górki" dowcipy lub emeryturę survival Kit działa dobrze dla tych, którzy lubią śmieszne prezenty. Emeryturę żart książki, "Praca do bani" lizak i emeryturę płacz ręcznik są inne prezenty żart na emeryturę. Jednakże jeśli wybierzesz tani gag prezent, warto uzupełnić to prawdziwy dar, zbyt.

Ekstrawaganckie prezenty

Emeryturę matki, która była prezes, szef firmy, lub po prostu naprawdę ciężko pracownik zasługuje na ekstrawaganckie prezent. Jeden w swoim rodzaju biżuterii, sztuka pracy lub bilety do opery lub teatru będzie działać. Voucher lot wszędzie w świecie lub luksus podróżowania pakiet dla matki i jej rodziny są wielkie dary dla podróżnych. Dla matki, która ma wszystko bilet na Virgin Galactic, które czartery loty w kosmos, byłoby ekstrawaganckie. Kolejny prezent fantasy będzie luksusowy samochód wybór matki.

Koszy upominkowych

Koszy upominkowych są dobre dla matek, które mają szczególne zainteresowania czy hobby. Można wypełnić duży kosz z różnych przedmiotów z jednego tematu. Matek, którzy korzystają z jedzenia i gotowania cieszyć się kosz znakomite potrawy i wina. Twardy wobec znaleźć przyprawy, naczynia do gotowania garnki też będzie działać. Matek, którzy lubią kosmetyków powinien otrzymać kosz spa z mleczka, kremy do twarzy i szlafrok z kapciami. Emeryturę matek, którzy korzystają z czytania jak koszyk New York Times najlepiej sprzedających niektórych subskrypcji czasopisma i książki światło.

Jak uzyskać pomoc z wynajem idealna Karma dla matki z dziećmi idealna nie dochodów

Jak uzyskać pomoc z wynajem idealna Karma dla matki z dziećmi idealna nie dochodów

Samotne matki mogą znaleźć się pilnie potrzebują pomocy, zwłaszcza, jeśli ich dzieci są młodzi. Koszty opieki dziennej można często spożywają większość wynagrodzenia samotna matka, pozostawiając tylko kilka dolarów po lewej stronie nad domowe rachunki i jedzenie. O brak pracy w ogóle może faktycznie pomoc samotnym matkom kwalifikować się do programów, które mogą pomóc im w podejmowaniu wynajem płatności, jak również zapewnić im wystarczającą ilość żywności, aby wyżywić rodzinę.

Instrukcje

• Założyć WIC--kobiety, dzieci i niemowląt programu. Organizacja ta znajduje we wszystkich 50 stanach i zapewnia matek w ciąży i matek z dziećmi w wieku do lat 5 z bony za darmo mleko, ser, masło orzechowe, jaj, zbóż i wiele więcej. WIC zapewni nawet matki z formuły, jeśli nie są one karmienie piersią.

• Zastosowanie tymczasowej pomocy dla potrzebujących rodzin (TANF) w lokalnym biurze Social Services. TANF stanowi miesięczne stypendium kasy dla rodzin o niskich dochodach, jak również pojedynczymi moms, którzy mają w ogóle żadnego dochodu. Te pieniądze może służyć do zapłaty czynszu. Podczas gdy jesteś w biurze usług socjalnych, można również zastosować kartki żywnościowe i pomóc rachunki poprzez programy pomocy energii. Często jest to wszystko w jednej aplikacji.

• Znaleźć bank żywności w pobliżu Ciebie i zatrzymuje się w ich w godzinach pracy na wniosek żywności. Niektóre banki żywności tylko dystrybucji żywności raz na miesiąc, a inne są otwarte raz w tygodniu. Można użyć banku żywności, nawet jeżeli zostały zatwierdzone dla bonów żywnościowych. Jeden program może nie spełniają potrzeby całej rodziny, więc najlepiej jest wykorzystać zarówno.

• Zarejestruj się na pomoc w wynajęciu samochodu. Wiele powiatów mają lista oczekujących na pomoc w wynajęciu samochodu, ale im szybciej dostać swoje nazwisko na liście, tym szybciej można rozpocząć przyjmowanie pomocy. W zależności od Twojej gminie mogą uzyskać pomoc dla niektórych lub wszystkich z czynszu.

Kontakt • kościoły w danym obszarze, aby zobaczyć, jeśli byliby chętni do pomocy. Kościoły mają życzliwości fundusz ustanowiony w celu pomocy osobom i rodzinom potrzebującym. Najprawdopodobniej nie będzie comiesięczny czek, ale może być w stanie uzyskać pomoc z miesiąc czy dwa czynszu. Może to pomóc fali ciebie aż kopać inne programy. Kościół może również mieć żywności spiżarni.

Zagrożenia dla matki z łożysko przodujące

Zagrożenia dla matki z łożysko przodujące


Łożysko przodujące to powikłanie, które może pojawić się w drugiej połowie ciąży, gdy łożysko, które jest organem, który działa z pępowiny karmić dziecko w łonie matki, całkowicie lub częściowo pokrywa szyjkę macicy, a nie przeniósł się do górnej części rosnąca macica. Jak dziecko rośnie i jak szyjka macicy zaczyna się otwierać w przygotowaniu do porodu, nacisk na łożysko nisko, może powodować znaczne krwawienie zagrażające życiu. Zgodnie z Medline Plus, łożysko przodujące wpływa tylko jeden na 200 urodzeń, i jest zwykle odkryte przed matki i dziecka są w niebezpieczeństwie.

Ryzyko krwawienia

Kobiety z łożysko przodujące zazwyczaj zauważyć bezbolesne krwawienia z pochwy pod koniec drugiego trymestru lub początek trzeciego trymestru. Krew będzie jasnoczerwony, a krwawienie może być ciężkie lub lekkie, zatrzymywania i uruchamiania spontanicznie w ciągu dni. Niektóre kobiety odczuwają skurcze, które towarzyszą krwawienia, a inni nie krwawią w ogóle od łożysko przodujące, aż rozpocznie pracy. Jeśli krwawienie jest ciężka, pracy może rozpocząć się w ciągu kilku dni. Oprócz zwiększonego ryzyka infekcji lub skrzepy krwi, ciężkie krwawienie może spowodować, że matka, aby przejść do wstrząsu lub umiera z krwotoku.

Przedwczesny Ryzyko dostawy

Cesarskie cięcia są zalecane dla matek z rozpoznaną łożysko przodujące dać położnik większą kontrolę urodzin. Reszta łóżko lub hospitalizacji może być wskazane, aby spróbować zapobiec dostawa przed ciąży +36 tydzień ", ale cięcie cesarskie może być konieczne w nagłych wypadkach, jeśli wcześniej krwawienie z łożysko przodujące nie mogą być kontrolowane lub zatrzymany. Łożysko przodujące może również powodować łożysko zbyt szybko, aby odłączyć się od ściany macicy podczas porodu, co zwiększa krwawienia i kompromisów niemowlęcia ukrwienie. Dostarczane wcześnie dziecko wymaga specjalistycznej opieki zwykle z powodu przedwczesnego rozwoju płuc i innych powikłań. Matki utrata krwi z powodu operacji i łożysko przodujące może wymagać transfuzji krwi. Zakażenie jest znaczącym problemem.

Łożyska przyrośniętego Ryzyka

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia ciąży, łożysko przyrośnięte występuje w wysokości do 10 procent kobiet, które łożysko przodujące. Rozpoznano tylko jedna na 2500 kobiet w ciąży, łożysko przyrośniętego występuje, gdy łożysko imbeds się tak głęboko w ścianie macicy że nie spontanicznie uwalniać po urodzeniu. Wysiłki, aby ręcznie odłączyć łożysko może spowodować zagrażające życiu krwawienia, które mogą być zatrzymane tylko przez histerektomii awaryjnego.

Dieta dla matek karmiących

Dieta dla matek karmiących


Zdrowe odżywianie nie zatrzyma się, gdy dziecko się rodzi. To ważne dla karmiących matek, aby kontynuować zdrową dietę po swoje dzieci przyjeżdżają --- po wszystkim, co jesz idzie prosto do mleka kobiecego i do brzucha dziecka. Podejmowania mądrych wyborów dla karmienia piersią diety będzie Ty i Twoje dziecko korzysta.

Żywności do jedzenia

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety karmiące piersią powinno nastąpić zgodnie z zdrowej diety są następnie w czasie ciąży.

Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) zaleca, karmiące się co najmniej 1000 mg wapnia każdego dnia podczas karmienia piersią. Dobrym źródłem wapnia są mleko i przetwory mleczne, a także brokuły, łosoś, jarmuż i tofu.

Białko jest również ważnym składnikiem odżywczym dla zdrowia i produkcji mleka, więc kobiety w ciąży powinny uzyskać dużo chudego mięsa, jaj, masła orzechowego i tofu.

Karmiących matek również potrzebują dużo całych ziaren, takich jak całego ziarna chleba i ryżu brązowego.

AAP mówi, że węglowodany złożone są jednym z najważniejszych elementów zdrowego karmienia diety. Warzywa, takie jak brokuły i kalafior, i owoców, takich jak jabłka i jagody, mają złożone węglowodany i zdrowe witaminy.

Jeden zaskakujący dodatek do diety mamą opieki jest tłuszcz. Ponieważ organizm potrzebuje tłuszczu, aby pomóc w produkcji mleka, AAP zaleca karmiących piersią dostać 04:57 porcji tłuszczu dziennie, w sumie 1 uncji tłuszczu.

Pokarmy, których należy unikać

Zwracać uwagę na sygnały Twojego dziecka wiedzieć, które pokarmy należy unikać.

Każde dziecko jest inne. Niektóre dzieci nie mają problemu z mama jeść ostrych przypraw; inni mogą dostać gazowy z najmniejszą woń czosnku. Jeśli dziecko dostaje problemy żołądkowe po Jadłem konkretny posiłek, cut, że żywność z diety na chwilę.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry pomysł na pielęgniarstwo moms unikać alkoholu i tytoniu, a także wszelkich potraw z nadmiernych ilości cukru i kofeiny.

Fakty i Rozwiązania dla matki na dziecko transmisji HIV

Fakty i Rozwiązania dla matki na dziecko transmisji HIV


Znany również jako okołoporodowej transmisji HIV pozytywne matki mogą zarazić swoje dzieci z chorobą w czasie ciąży, porodu, dostawy lub karmienia piersią. Kwestia jest istotna jeden, jak Centrum Kontroli i Prewencji Chorób poinformował, że w 2005 roku, 6051 osób w 33 stanach, że żyli z wirusem HIV, że zamówienia okołoporodowego.

Statystyki

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób mówi również, że w roku 2005 w 33 państwach, 142 dzieci w wieku do lat 13, które zostały zakażone okołoporodowego HIV rozpoznano HIV / AIDS. Również w badaniu, naukowcy przyjrzeli genetycznego osoby zakażonej. Około 66 procent osób żyjących z HIV / AIDS, z powodu infekcji okołoporodowej były czarne, a około 20 procent stanowili Hiszpanie lub Latynosi. Ważne jest, aby pamiętać, że wyniki te stanowią tylko ludzi z 33 państw, którzy zdecydowali się wziąć udział.

Badania na obecność wirusa HIV

Podczas gdy dorośli są badane na obecność wirusa HIV poprzez analizę ich przeciwciał, proces ten nie działa dla niemowląt. Od dzieci zachowują przeciwciała od matki, aż do ich 18 miesięcy dzieci z matek zakażonych HIV może przetestować pozytywnie się HIV, nawet jeśli nie mają one choroby. W związku z tym przeciwciała nie były rozpatrywane i testowane są niemowlęta bezpośrednio HIV, aż do osiągnięcia 18 miesięcy. Po tym, że przejść przez tą samą procedurą, jak dorosłych.

Tworzenie świadomości

Część zapobiegania problem jest mieć świadomość, że problem istnieje. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, 25 procent osób z HIV nie wiedzą, że są zakażone i 25 procent kobiet z HIV przekaże chorobę ich dziecka. Aby pracować nad rozwiązaniem, wszystkie kobiety w ciąży powinny być badane na obecność wirusa HIV, więc jeśli mają choroby, można podjąć środki ostrożności w celu wczesnego zapobiegania przenoszeniu do dziecka.

Leki antyretrowirusowe

Kobiet w zaawansowanym stadium zakażenia HIV brać leki antyretrowirusowe na co dzień w celu utrzymania zdrowego i do pomocy w zapobieganiu perinatalnej transmisji. Lekarz powinien być zawsze konsultowane, ale dawki rozpoczyna się zazwyczaj albo bezpośrednio, albo po pierwszym trymestrze. Noworodki będą również na plan leczenia przez okres do kilku pierwszych tygodni życia. Matki, które nie potrzebują narkotyków na własny stan będą krótsze leczenia przed narodzeniem dziecka.

Karmienie piersią

Matki zakażone HIV nie są zachęcane do karmienia piersią lub zaprzestać karmienia piersią, tak szybko jak to możliwe. Jednak w niektórych krajach nie ma zdrowe alternatywy, więc matki nie mam wyboru. W tych przypadkach, w celu omówienia najlepszego sposobu działania do podjęcia kobieta powinna skonsultować się z lekarzem. Kobiety zakażone HIV nie powinny mieszać piersią z innych form żywienia, ponieważ ten ostatni może spowodować zniszczenie błony śluzowej żołądka, przez co dziecko bardziej podatne na HIV.

Jak leczyć alergie dla dzieci

Jak leczyć alergie dla dzieci


Jeśli masz alergie, to jest bardzo prawdopodobne, że pojawiły się oznaki alergii w dzieciństwie. Alergie u dzieci może prowadzić do jej pęknięcia w wysypki lub pokazać objawy kataru siennego. Istnieje wiele leków dostępnych na receptę lub bez recepty w leczeniu alergii dziecka.

Instrukcje

1 Złóż wizytę u pediatry dziecka. Pediatra może przeprowadzić testy w celu określenia rodzaju i nasilenia alergii dziecka. Mogą one również dać receptę na leczenie.

2 Ograniczenie narażenia dziecka do znanych alergenów. Regularnie czyścić w celu usunięcia kurzu i uniknąć palenia w domu. Silne perfumy i wody kolońskie mogą inicjować reakcję alergiczną.

3. Monitorowanie poziomu pyłków. Strony internetowe, takie jak Weather Channel, przedstawić zestawienie poziomów pyłku, że obszar jest dotkniętych. W godzinach szczytu, zmniejszyć ilość czasu, że dziecko gra na zewnątrz.

4 Trzymaj zamknięte okna w domu, szczególnie w nocy. Otwarte okno może pogorszyć objawy dziecka.

5 Podaj nad przeciwhistaminowy licznika. Benadryl jest w formie dla dzieci. Postępuj zgodnie z informacjami na opakowaniu dawki i tylko dać go w nocy, ponieważ może to powodować senność.

6 Zapytaj o recepty, jeśli dziecko nie jest jeszcze znalezienie ulgi. Dostępne leki to tabletki do żucia, a także Veramyst, a wytrzymałość na receptę spray do nosa.

Wskazówki:

  • Jeśli dziecko jest w wieku do lat dwóch, skonsultować się z lekarzem zanim dasz dziecku dawkę Benadryl.
  • Jeśli podejrzewasz, że dziecko ma alergię pokarmową, sposobem leczenia jest wyeliminowanie elementu żywności z jej diety.

Leki na alergie dla dzieci

Alergii u dziecka może być bolesne i frustrujące, ponieważ dziecko jest nieszczęśliwy; i w czasie, jesteś również nieszczęśliwy. Chcesz pomóc swojemu dziecku, ale etykiety ostrzegawcze na ponad-the-counter leków na alergie są przerażające. Ale jako rodzic, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc złagodzić objawy alergii dziecka.

Zwierzęta dander

Jeśli Twoje dziecko kicha i ma swędzenie oczu, gdy się wokół zwierząt, może być uczulony na nich. "Księga Doktora z Strona główna zadośćuczynienie dla Dzieci", znajdują się na Mothernature.com, zaleca, że ​​jeśli masz zwierzęta, powinni mieszkać na zewnątrz, jeśli jest to praktyczne. Jeśli nie, należy ograniczyć ich terytorium; na przykład, przechowywać je z sypialni dziecka.

Filtr powietrza

Trzymaj okna zamknięte. Jeśli są otwarte, wraz z wiatr jest w powietrzu alergenów, takich jak pyłki. Klimatyzator może pomóc w gorących nocy śpi z zamkniętymi oknami. Działa również jako osuszaczy, które mogą zmniejszyć objawy alergii dziecka. Również rozważyć filtr powietrza, który będzie uchwycić te cząstki minut.

Pauza w szkole

Dr Gilbert piątek, w artykule na mothernature.com, wyjaśnia, że ​​liczy się pyłków jest najwyższe w godzinach porannych, jak i dolna na dzień nosi. Po zachodzie słońca, oni odebrać ponownie. Tak aby zminimalizować ekspozycję, spróbuj zaplanować odkryty czas odtwarzania dla dziecka południa.

Pleśń

Na alergie pleśni, dostać osuszacza, usunąć książki z sypialni lub przechowywać je w szafce ze szklanym doored.

Miód

Mother Earth News sugeruje, można znaleźć źródło surowca, lokalnego miodu, i kupić go przed rozpoczęciem sezonu pylenia. Każdy dzień, mają dziecko jeść niewielkie ilości i stopniowo zwiększać ją do łyżeczki dziennie. To powoli odsłania swoje ciało do lokalnych pyłki, i pomaga jej budować odporność na nich.

Witamina C

Witamina C to naturalny lek przeciwhistaminowy, więc jedzenie produktów bogatych w witaminę C powinno wyzwolić właściwości antyhistaminowe o tych produktach i łatwość reakcji organizmu dziecka do pyłku inwazji.

Jak leczyć alergie dla psów i kotów

Jak leczyć alergie dla psów i kotów


Według Amerykańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (ASPCA), między 15 a 20 procent ludzi jest uczulonych na zwierzęta. (\ Wiele osób ma alergię na ich własnych psów i kotów, ale wybrać je zachować jako członka rodziny. To dlatego, że istnieje wiele sposobów leczenia alergii domowych do życia z nich znośne. Alergia na zwierzęta powodować podrażnienia nos, płuca i oczy. Ludzie z zatorami alergie zwierząt doświadczenie nosa, kichanie, swędzenie oczu i problemy z oddychaniem, w niektórych przypadkach. Jeśli kochasz swojego zwierzaka i chcesz zachować go wokół na wiele lat, w leczeniu alergii ze środków zapobiegawczych i lek.

Instrukcje

1 Trzymaj psa z wejściem sypialni hipoalergiczny i używać pościel na łóżku. To daje przestrzeń, aby być wolne od alergenów, gdy jest to konieczne, zwłaszcza, gdy śpi.

2 Kup wysokiej wydajności cząstek powietrza (HEPA) ze sklepu do domu poprawy i umieścić go w sypialni lub salonie. Trzymaj filtr przez cały czas, aby usunąć alergeny z powietrza.

3 Pozbądź się dywany w domu, jak dywany i tapicerki tkaniny zbierać alergenów. Jeśli musisz zachować wykładzina, próżnię często z próżni HEPA lub standardowego próżni przy zainstalowanym worek HEPA.

4 Spray powietrze i meble z pokoju sprayu przeciw alergen codziennie do neutralizacji alergenów w pomieszczeniach.

5 Czy ktoś, kto nie jest uczulony na szczotki zwierząt lub czesać kota lub psa ​​na co dzień, aby usunąć martwy naskórek i włosy. Przetrzyj zwierzaka dół usunięcie alergenów lub chusteczki domowych kąpać się raz w tygodniu.

6 Weź pigułki, aby zminimalizować objawy alergii. Niektóre tabletki na alergie są over-the-counter, podczas gdy inne wymagają recepty od alergologa.

7 Pobierz immunoterapii lub odczulania strzały alergii, od lekarza lub alergologa. Pacjenci mogą otrzymać zdjęcia immunoterapii dla psów i kotów.

Jak testować dla oka Dominującej

Podobnie jak większość z nas jest w prawo lub leworęcznych, mamy również dominującą oko. Nie może wydawać się oczywiste, ale mózg stale otrzymuje osobny i niepowtarzalny obraz z każdego oka. Dr Lawrence D. Lampert, okulista w Boca Raton na Florydzie, specjalizując się w sportowej wizji, wskazuje, że dominujące oko przetwarza informacje od 14 do 21 milisekund szybciej niż niedominującą oka. Mózg wykorzystuje ten dominujący obraz jako głównego układu odniesienia, a drugi obraz, będąc włosy późno do partii, jest spychany do zapewnienia percepcję głębi.

Instrukcje

1 Wysuń ręce do przodu trzymając rurkę papierowego ręcznika na poziomie oczu.

2 Z oba oczy otwarte, wyglądają przez rurę, a skupić się na małym obiekcie od 15 do 20 metrów. Skupiając się na włącznik światła działa dobrze.

3 Zamknij lewe oko. Jeśli włącznik światła jest bez zmian, masz rację oko dominujące. Jeśli włącznik światła skacze z oczu, pozostaje oko dominujące.

4 Aby dokładnie sprawdzić czy stwierdzenie, otworzyć oba oczy i skupić się na włącznik światła przez rurkę ponownie. Tym razem zamknąć prawe oko (jeśli prawe oko dominujące będzie to nieco trudniejsze). Wyniki zostaną dokładnie odwrotna.

Wskazówki:

  • Około 20 procent populacji jest "krzyż dominującą", co oznacza ich dominujący oko naprzeciw ich dominującej ręki.
  • Krzyż dominacja może być zaletą w sporcie przy pomocy bok stanowisko takie jak baseball.
  • Tak jak są ludzie, którzy są oburęczny, około 15 procent populacji nie wykazuje znaczącej dominacji oczu.
  • Dominacja oczu jest ważnym zagadnieniem dla presbyopes coraz montażu mono wizja soczewki kontaktowe, ponieważ dominuje oko musi nadawać się do wizji, podczas gdy odległość nie dominujące oko nadaje się do blisko.
  • Dominacja oko może mieć kluczowe znaczenie w sportach, które wymagają mających, jak łucznictwo, strzelectwo, kręgle, bilard i oddanie.

Skaut pomysły dla matki Pin

Skaut pomysły dla matki Pin

W Cub Scouts i Boy Scouts of America pin rodzic jest rozdawane przez opakowanie lub oddziałów, za każdym razem chłopak osiąga nowe rangi. Szpilki matka może być również wykonany przez harcerzy jako specjalny dzień matki obecne i mogą być wykonane z różnych materiałów, jednak one mogą być podane każdej porze roku. Matki młodych skautów może nosić matki pin do Pack spotkań i/lub sąd wyróżnieniem harcerza.

Kucyk koralik matki Pin

Aby matka pin z kucyka koraliki. Wyciąć kawałek złota przewód o długości. Ślizgać się trzy kulki niebieski kucyk na otwarte, coilless agrafki. Manipulować perełek na drugiej stronie. Sprawdź przewód drutu przejść przez niebieskie koraliki na pin. Centrum, w razie potrzeby. Dodać jeden złoty, jeden niebieski i kolejny koralik złota kucyk na każdej stronie przewodu. Napis "Mama" paciorki na jeden przewód i pchania innych przewód w przeciwnym kierunku poprzez te same perełki. Umieścić jeden koralik-serce kucyk na obu przewodów. Krawat węzeł mocno poniżej serca koralik i wykończenia sznury. Części mogą być zakupione jako prepak, który sprawia, że 12 pinów.

Drewniane Fleur-de-lis matka Pin

Użyj małych drewnianych fleur-de-lis kawałek w sklepie rzemiosła. Piasku kawałek, w razie potrzeby. Malować drewniane kształt dowolny kolor. Skaut pisze jego imię z markerem w środku drewniane fleur-de-lis. Zastosowanie jasnych uszczelniacz na kawałek i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Gorący klej na górnej części wstążki drewniane kształt około 7 centymetrów długości i około 1 cal szeroki. Cięcia do góry nogami "V" z dołu wstążką. Spróbuj znaleźć wstążka, która dopasowuje kolory wojsk.

Zuchy Cap Pin

Wzór dla małych WPR należy wydrukować z Internetu lub zaprojektować swój własny. Wykorzystanie wzoru do wycięcia kształtu WPR z jednostek niebieski piana. Cięcia przy niewielkim placu z niebieski piana lub filcu. Użycie pistoletu niskie temperatury kleju do umieszczenia kawałkiem pianki żółty trójkąt nad brzegi. Przyklej niebieski kwadrat w centrum żółty trójkąt. Skórki i trzymać pianki listów zaklęcie "Mama" na kapeluszu lub użyć pióra żółtej farby. Przyklej kapelusz na pin lub krawat tack.

Skaut matki Pin wstążka naszyjnik

Gdy matka scout ma kilka matki szpilki, ona może być konieczne ribbon naszyjnik, aby wyświetlić je wszystkie razem. Można kupić naszyjnik wstążki lub zrobić własne za pomocą jednego paczkowanych grosgrain wstążka buforu, który ma około 6 metrów 7/8 cala szerokie Centennial niebieski, 7/8 cal szeroki Gładysiak, 5/8 cal szeroki kukurydzy żółty i 5/8 cal szeroki czerwoną wstążką. Instrukcje krok po kroku są dostępne w sekcji odniesienia poniżej.