adcov.com

co dzieje sie w mozgu podczas migreny?

Co się dzieje z mózgu podczas migreny?

Co się dzieje z mózgu podczas migreny?

Czym jest migrena

Setki milionów ludzi na całym świecie cierpi z powodu migreny (patrz źródła), które są nie do zniesienia bóle głowy po jednej stronie głowy. Poza tym uczucie mdłości, większość cierpi na migrenę są wrażliwe na światło, hałas i nieprzyjemne zapachy. W skrajnych przypadkach, osób cierpiących na migreny może nawet tymczasowo tracą wzrok. Mimo, że są one uważane za bóle głowy, różnią się od innych bólów głowy, że oni zaburzenia neurologiczne. Istnieje kilka teorii na temat tego, co dzieje się w mózgu podczas migreny. Naukowcy medyczne używane do myślenia, że ​​to dlatego, że z naczyń krwionośnych w mózgu, który spowodował restrykcyjny ból. Jednak teraz jest postrzegana bardziej jako zaburzenia czynności mózgu, a nie tylko zaburzenia w naczyniach krwionośnych mózgu.

Teoria naczyniowa

Teoria naczyniowego jest oparte na naczyniach krwionośnych w zwężający się mózgu. Gdy skurcz naczyń krwionośnych, przepływ tlenu jest zmniejszone, produkcji aurę doświadczają niektórych ofiar migreny. Jak zwężone naczynia krwionośne rozszerzają się, starając się zdobyć więcej tlenu, powoduje ból, chemikaliów zwanych prostaglandyn (które zwiększają ból) są zwolnione. Jednak niektórzy naukowcy wątpią, czy spadki przepływu mózgowego w fazie aury są wystarczające, aby spowodować inne objawy aury wizualnych, takich jak problemy związane z migreny. Co więcej, teoria ta nie uwzględnia tkliwość i obrzęk głowy migreny towarzyszące.

Seretonin Teoria

Nowsza teoria proponuje, że migreny są spowodowane przez chemiczne zmiany w mózgu z powodu nieprawidłowego wykorzystania w organizmie serotoniny, która pomaga zarządzać naczyń krwionośnych, zwężenie i rozszerzeniu. Kiedy serotoniny jest nadużywana, może spowodować uczucie pulsujący. Nadużycia serotoniny powoduje także inne objawy migreny. Poza serotoniny zmianie ilości innych neurotransmiterów, takich jak hormony stresu i dopaminy są również związane z bólem migrenowym.

Teoria depresji korowej Rozprzestrzenianie

Teoria depresji korowej rozprzestrzeniania opiera się na założeniu, że tymczasowa fali depolaryzacji rozprzestrzenia powierzchni mózgu. Te ruchy falowe z guzem obszarze, który jest widok z kory mózgowej i przechodzi w kierunku do przodu z prędkością około 3 do 5 mm (0,12 do 0,2 cali) na minutę. Doświadczenie elektryczne może być wykonane na zwierzętach z zastosowaniem bodźców szkodliwych i jest znane w literaturze jako "rozpraszania depresji Leao".

Teoria nerwu trójdzielnego

Nerwu trójdzielnego teorią uważa, zapalenie do naczyń mózgowych jest wynikiem mózgu nerwu trójdzielnego uwalniania danej substancji, co stanowi bólu po jednej stronie głowy. Nerw trójdzielny przechodzi od centrum czaszki i nad oczami, a następnie na czole. Chociaż ból w czujniki nerwu są wyzwalane, to wiesz, jak to występuje. Stymulowane włókna uwalniają substancję o nazwie neuropeptydy, które umożliwiają rozszerzenie naczyń krwionośnych, co powoduje ból przy każdym bicie serca.

Zintegrowana Teoria

Zintegrowana hipoteza próbuje łączyć różne teorie, jak to wyjaśnia kilka wyjaśnień związanych z migrena ból. Teoria ta utrzymuje, że wyzwala w tym blasku, hałas, stres i inne czynniki mogą wyruszyć niektóre ośrodki szczególności pnia mózgu, takich jak cereleus locus, co powoduje zmiany w poziomach adrenaliny. Grzbietowego szwu jądro jest kolejnym ośrodkiem wpływu serotoniny poziomów mózgu.

Jak Ease Nudności Podczas migreny

Jak Ease Nudności Podczas migreny


Jakby ból głowy było mało, osoby cierpiące na migrenę często doświadczają nudności, jak również. W rzeczywistości, nudności jest drugim po pulsujący głowy objawów doświadczanych przez cierpiących na migrenę. Jeśli wymioty towarzyszą nudności, istnieje niebezpieczeństwo odwodnienia. Wykonaj następujące kroki w celu złagodzenia nudności, że pochodzi z migreny.

Instrukcje

1 Bądź nawodniony. Łatwo jest się odwodnić podczas ataku migreny, szczególnie jeśli wymioty czy też niedobrze pić. Spróbuj niewielkie ilości wody, jasne napoje lub herbaty. Niektórzy ludzie znajdują ulgę przez popijając sok z aloesu vera lub napojów sportowych.

2 przekąski na coś, jeśli wiesz, że migrena nadchodzi. Podobnie jak w przypadku choroby rano, mając coś w żołądku może utrzymać nudności dala.

3 Leczenie migreny. Często, jak bóle głowy ułatwia, więc nie nudności. Leki, takie jak over-the-counter leki przeciwbólowe może zwiększyć nudności, ale nie było pewne sukcesy w zwalczaniu nudności na receptę leków tryptan.

4 Zapoznaj się z ziół. Feverfew ma długą historię jako leczenia migreny. Ludzie często korzystają z imbir na chorobę lokomocyjną lub złagodzić nudności. Oba zioła mogą być wykonane w postaci kapsułek lub herbata. Imbir jest również wyposażony w cukierki i ciasteczka, czy można żuć kawałek imbiru.

5 Zapytaj swojego lekarza o anty-nudności lub leków przeciwwymiotnych, jak phenergan i Compazine. Jeśli nudności jest ciężka, można użyć tych leków w postaci czopków.

6 Obejrzyj nowszych leków stworzonych do leczenia zarówno migreny i nudności. Różowy działa na MIGRALEVE migrenowy ból głowy i nudności. Sprawdź, czy apteka realizuje ten over-the-counter leków.

7 Eksperyment z zespołami akupresury, które działają na konkretnych punktach nacisku na nadgarstek, aby ograniczyć nudności.

Wskazówki

  • Jeśli musisz zachować czujność, wziąć imbir. Nie senności jak migrena i wiele innych nudności leki zrobić.
  • Niektórzy eksperci sugerują, że to zmiany poziomu serotoniny w czasie migreny, która prowadzi do nudności. W niektórych przypadkach wymioty, które mogą zmienić poziom serotoniny, zmniejsza intensywność bólu migrenowego.
  • Bądź ostrożny przy więcej niż jeden lek. Interakcja niektórych leków może być niebezpieczne. Skontaktować się z farmaceutą.

Co dzieje się zwierząt podczas badań na zwierzętach?

Co dzieje się zwierząt podczas badań na zwierzętach?


Eksperymentatorzy wykorzystywać zwierząt do testowania leków, produktów gospodarstwa domowego, kosmetyków i środków chemicznych w celu oceny ich bezpieczeństwo stosowania u ludzi. Istnieją różne testy, które są czasami bardzo bolesne i stresujące dla zwierząt, wielu z nich wynikających, w śmierci. Ze względu na różnice biologiczne w makijażu zwierząt, wyniki badania zwierząt nie zawsze są odpowiednie dla ludzi.

Eye test Draize'a

W 1944 roku, dr John H. Draize'a stworzył test oczu Draize w celu oceny podrażnienie oczu różnych substancji. W tym teście, eksperymentator wprowadza chemicznych do jednego oka umiarkowanej królika, pozostawiając drugie oko jako kontrolę. Po jednej godzinie, ocenia, że ​​skutki dla oka, i powtarza to co 24 godziny przez okres do trzech tygodni. Króliki doświadczają krwawienie, zaczerwienienie oka, wrzody i ślepoty. Zazwyczaj eksperymentator zabija królików na koniec eksperymentu.

Testy toksyczności ostrej

Badanie ostrej toksyczności ustalić zagrożenie różnych chemikaliów wprowadzony przez usta lub skórę lub przez inhalację, zazwyczaj z zastosowaniem szczurów lub myszy. Oryginalny test jest dawka śmiertelna 50, który trwa aż do co najmniej połowa eksponowanych zwierząt umiera. Podobnie jest sposób dawkowania stałe, gdzie objawy schorzenia i cierpienie końca eksperymentu, niż śmierć. Ostra toksyczna metoda klasy i up-and-down procedury używać mniej zwierząt, ale cierpią rozdzierający ból, drgawki, utrata funkcji motorycznych i napady niekontrolowanych. Na koniec badania, badający zabija zwierzęta przeprowadzenia nekropsji oceny uszkodzenia wewnętrznego.

Badania podrażnienia skóry

Test podrażnienia skóry lub skórny test Draize'a monitoruje ciężkości świąd, obrzęk i stan zapalny w skórę królika. Polega ona na wprowadzeniu substancji na ogolonej powierzchni skóry, utrzymując inny plaster o ogoloną skórę jako kontrolę. Często, te wyniki nie stosuje się u ludzi ze względu na ich różnic anatomicznych i strukturze skóry.

Badania farmakokinetyczne

Badania farmakokinetyczne oceny stawki toksycznych substancji chemicznych w absorpcji, dystrybucji, metabolizmu i wydalania, zazwyczaj przy użyciu szczurów lub myszy. Zwierzętom ma pojedyncze lub wielokrotne dawki toksycznej substancji przez siły zasilającej, inhalacji lub iniekcji. Eksperymentator bada próbki krwi, podczas gdy zwierzę jest w trakcie testu, a następnie studia gromadzeniu środków chemicznych na organach martwego zwierzęcia. Różnice poziomu enzymów wątrobowych między gatunkami oznaczają wyniki badań nie jest całkowicie odpowiednie dla ludzi.

Gorączkotwórczość Testowanie

Pirogenów jest substancją chemiczną, która powoduje wzrost temperatury ciała. Gorączkotwórczość testuje badań gorączka skutki uboczne szczepionek i leków w iniekcji. Od 1940 eksperymentatorów używano testu pirogenności na królikach w celu oceny wzrostu temperatury po wstrzyknięciu substancji do krwiobiegu. Różny wiek i płeć królików bardzo wpływa na wyniki, więc może czasami błędnie dane. Częściej stosowane to badanie amoebocyte lizatu Limulus, gdzie krew podkowy krabów badania wpływu pirogenów na układ odpornościowy.

Jak kontrolować aurę Podczas migreny

Jednym ze znanych etapów migreny jest faza Aura, która następuje po tej fazie początkowej zapowiadających chorobę. Aura daje błyski światła, które czasami mogą stać się tak silne, że powodują one przerażającą równowartość czasową ślepotę. Wiedząc, jak kontrolować aury fazę migreny pomogą uzyskać problemu migrena pod kontrolą.

Instrukcje

1 Należy zwrócić uwagę na wczesne objawy migreny, a zwłaszcza w fazie aury. Niektóre osoby cierpiące na migrenę doświadczyć "żółte światło" zjawisko fazie zapowiadających chorobę. Jednakże, będziesz bardziej prawdopodobne braki doświadczenia w swojej wizji, które wyglądają jak małe otwory ciemności lub dziwne światła musujące.

2 Szybko zanotować czas rozpoczęcia fazy aura Twojej migreny więc możesz zacząć prowadzić dziennik migreny, które w czasie, pozwalają lepiej kontrolować skutki migreny.

3 Weź przepisanych leków, jak tylko przeżyć fazę aury, ponieważ jest prawie zawsze określony prekursorem samego migreny. Jeśli lekarz polecił Ci się stosowanie leku w innym punkcie procesu migreny, działa zgodnie z zleceń lekarskich.

4 Zatrzymaj to, co robisz, zwłaszcza jeśli jedziesz, oglądając telewizję lub patrząc na ekran komputera. Każdy rodzaj koncentracji wzrokowej wyolbrzymia skutki fazy aura migreny, aw niektórych przypadkach może przyspieszyć wystąpienie samego migreny.

5 Znajdź ciemne miejsce do leżenia. Można pić trochę napoju kofeiny, aby pomóc przeciwdziałać niektóre skutki migreny i aury. Umieść ciepłym ręcznikiem nad oczami, aby pomóc złagodzić ból migreny i kontrolować dezorientacja aury.

Co się dzieje z Oddychanie stawki Podczas Jumping Jacks?

Istnieją cztery główne rodzaje aktywności fizycznej: aerobik, wzmocnienie mięśni, kości-wzmocnienia i rozciąganie. Chociaż ćwiczenia aerobowe, takie jak jogging i Jumping Jacks, może również wzmocnić mięśnie i kości, głównym celem działalności jest przygotowanie aerobowych serce do bardziej efektywnego wykorzystania energii. Efekt, że oddychanie ma na oddechowej i ciała w ogóle, zależy przede wszystkim od intensywności i czasu trwania treningu.

Ćwiczenia aerobowe

Pływanie, bieganie i skakanie gniazda są przykłady ćwiczeń aerobowych. Podczas wykonywania ćwiczenia aerobowe, mięśnie używać tlenu do wykonania zadania robisz. Zwiększone zapotrzebowanie organizmu na tlen sprawia, że ​​wzrost szybkości oddychania więc podjąć więcej tlenu do organizmu. Twoje tętno zwiększa, więc pompy serce więcej krwi w całym organizmie; krwi jest odpowiedzialny za dostarczanie tlenu do mięśni.

Intensywność

Intensywność ćwiczenia jest jak wiele zrobić mięśnie pracują. Stopniowe zwiększenie intensywności ćwiczenia mogą trenować swoje ciało komfortowo obsługiwać bardziej intensywne ćwiczenia w czasie. Na przykład, jeśli zaczniesz wykonując 40 Jumping Jacks na minutę, ale powtórzenia się łatwe, możesz spróbować zrobić 50 Jumping Jacks na minutę, aby bardziej intensywne ćwiczenia dla ciebie. W czasie, twoje ciało będzie dostosować, a będziesz w stanie zrobić 50 Jumping Jacks na minutę łatwo. Więcej intensywność dodać do ćwiczeń aerobowych, więcej oddechu i tętna wzrasta.

Czas trwania

Czas trwania jest czas można wykonywać ćwiczenia bez zatrzymywania. Czas trwania jest odwrotnie od intensywności; ciężej ćwiczyć, krótszy można podtrzymywać tego ćwiczenia. Podobnie jak intensywność, możesz trenować swoje ciało, aby być w stanie utrzymać ćwiczenia dłużej poprzez stopniowy wzrost w czasie trwania ćwiczeń. Zgodnie z Pennsylvania State University Siła i Fitness, ćwiczenia aerobowe powinny trwać co najmniej 12 minut, nie licząc rozgrzewki i schłodzenia czasu; jednak już można utrzymać ćwiczenie, tym lepiej.

Jumping Jacks i częstotliwość oddychania

Regularne ćwiczenia aerobowe trenuje swoje ciało, aby być w stanie znieść bardziej intensywne ćwiczenia, przez dłuższy czas trwania; jak twoje ciało dostosowuje się do prowadzenia określonej liczby gniazd skoków w danym okresie czasu, rytmu oddychania nie wzrosły tak bardzo, gdy je zrobić, i nie będzie widać te same korzyści robi Jumping Jacks, że przedtem. Jak twoje ciało dostosowuje, trzeba zwiększyć intensywność ćwiczeń. W przypadku skoków gniazd, można spróbować zrobić więcej Jumping Jacks bez zwiększania czasu trwania ćwiczeń, aby utrzymać korzyści je robi.

O naoczny migreny

Oczne migreny może wydawać bolesne, ale w wielu przypadkach są bardziej irytujące niż rozdzierający. Ocznego (dooczną) migrena, zwany także aura migreny lub migrena optyczna, przedstawia wizualne problemy związane z bólem głowy migrena bez bólu, który zazwyczaj towarzyszy te objawy. Podczas migreny oczne mogą zakłócać codziennego życia, są one na ogół traktowane niezależnie od innych warunków migreny.

Funkcja

Oczne migreny występują, gdy twój mózg reaguje w nietypowy sposób na bodźce. W tym przypadku, to nic, że bodźce wywołuje odpowiedź układu nerwowego. Na przykład, jeśli pojawią się migające światła lub pewnych substancji chemicznych w żywności lub leków, to twój mózg może reagować z oka migreny. Dopóki wpływ bodźca słabnie, mogą wystąpić różne dziwne i nieprzyjemne efekty wizualne, które czynią pracę i nawet spać niemożliwe.

Znaczenie

Migrena oczna zaburzenia neurologiczne wskazuje. Krótko mówiąc, coś powoduje twój mózg negatywnie reagować. Ocznej migreny mogą naśladować objawy odwarstwienia siatkówki, więc w przypadku wystąpienia migreny ocznej zawsze skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że bezbolesne "ból głowy" naprawdę jest przyczyną fajerwerków za swoimi oczami.

Efekty

Oczne migreny często pojawiają się bez bólu, na ogół kojarzony z migreną słowo. Jednakże, można zobaczyć migotanie, zygzaki metalowych przed swoimi oczami, mają martwe lub miga doświadczenia światła. Martwego pola mają tendencję do początku małe, potem rozwinąć, ze twoja wizja rozliczeń w centrum jako miejsce powiększa.

Ramy czasowe

Podczas gdy konwencjonalne migreny może trwać dni, migreny oczne mogą rozwiązać się w przestrzeni minutę lub mniej. Generalnie jednak cały odcinek weźmie 20 do 30 minut. Zaczniesz z małym martwym punkcie. Jak ślepa plamka powiększa, można zauważyć, zygzaki i gwiazdy ciągu martwym punkcie. Powoli, jak ślepa plamka nadal powiększyć, Twoja wizja będzie jasne od środka na zewnątrz.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Generalnie, migreny oczne nie wymaga leczenia, ponieważ są one bezbolesne i prawie niemożliwe, aby wpłynąć chwilą rozpoczęcia. Jednakże, jeśli wystąpią te kompromitujące epizody na bieżąco, trzeba będzie szukać pomocy, aby uniknąć narażania się podczas jazdy i potencjalnie pracy. Unikanie żywności, takich jak czekolady, skorupiaków, alkoholu i kofeiny pomaga kilka osób. Inni uważają, że medytacja i relaks pomóc im złagodzić napięcie, które może wywołać te ataki.

Ostrzeżenie

Tylko dlatego, migreny oczne nie są bolesne, nie oznacza, że ​​nie są one niebezpieczne. Twoja wizja będzie zagrożona podczas ocznej migreny, więc jeśli jedziesz lub obsługi maszyn, należy zatrzymać się pierwszych objawów zaburzenia widzenia. W przypadku wystąpienia migreny oczne z prawidłowości, a następnie rozważyć unikanie jazdy w porze dnia, kiedy Twoje wyzwalacze są najprawdopodobniej w dowodach.

Niefarmakologiczne Leczenie migreny

Niefarmakologiczne Leczenie migreny


Migreny mogą być uruchamiane przez różne bodźce, zarówno w środowisku i w organizmie człowieka. Niezależnie od przyczyny, może być bolesna i nawet wyniszczające. Niestety, wiele osób cierpiących na migrenę znaleziono leki na receptę mają niewiele do leczenia bólu. Jeszcze inni czują się nieswojo przy zalecanych recept. Istnieje kilka alternatywnych metod leczenia migreny, które są warte zbadania.

Akupunktura

Akupunktura, praktyka wkładania igieł i manewrowania na określonych punktach ciśnienia w organizmie, jest od dawna praktykowane jako sposób leczenia różnych dolegliwości. Chociaż wyniki różnią się nieco między cierpiących na migrenę, może pracować dla Ciebie i może warto spróbować. Pamiętaj, aby otrzymać pomoc z wiarygodnego akupunktury i wykonywania dobrej oceny w momencie otrzymania jakiejkolwiek formy opieki zdrowotnej.

Weź ziołowych suplementów

Chociaż feverfew liści nie zrobi wiele, aby złagodzić ból podczas migreny, mogą być przydatne w profilaktyce. Według Narodowego Stowarzyszenia Migrena, badania pokazują, 70 procent pacjentów zgłosiło mniej i mniej bolesne migreny po zażyciu suplementów (patrz link w zasoby). Feverfew liści może również zmniejszyć nudności i wymioty, często irytujące efekty uboczne migreny. Jeśli jesteś w ciąży nie należy przyjmować Feverfew suplementów.

Inne dodatki, które znaleźli pomocne w niektórych chorych (ale nie wszystkie) obejmują ryboflawina (znany również jako witamina B2), koenzym Q-12, suplementy doustnie siarczan magnezu (istnieją pewne kontrowersje tego dodatku) i magnezu wziąć dożylnie ( w szczególności dla pacjentów z niedoborem magnezu). Porozmawiać z lekarzem, aby sprawdzić, czy opcje te mogą pracować dla Ciebie.

Gorąco i na zimno

Od migreny związane są wzorem krążenia krwi w głowie, wiele z nich stwierdził, że regulujące to krążenie może być pomocne. Spróbuj biorąc gorącą kąpiel, moczenie stóp w gorącej wodzie lub umieszczenie podgrzewany myjkę całej karku, a jednocześnie wprowadzenie zimnego pakiet (lub mrożony groszek) worek na głowie, aby pomóc uciskać te statki. Wiele osób cierpiących na migrenę znaleźli ulgę poprzez ten prosty środek.

Również, leżące w ciemnym pokoju z lodu opakowanie na szyi może pomóc w zapobieganiu migrenie czujesz nadchodzi.

Biofeedback

Biologiczne sprzężenie zwrotne jest alternatywna forma leku czasami określane jako "uwadze na lek suchej". W tym zabiegu, specjalista haki cię do specjalistycznych maszyn, które są następnie wykorzystywane do pomocy trenować swój umysł, aby mieć kontrolę nad niektórych funkcji organizmu normalnie uznawanych mimowolne. Wiele osób cierpiących na migrenę odkryli, że za pomocą biofeedback uczyć się kontroli nad ich napięcia mięśni, związane ze stresem (wspólne wyzwalania migreny), drastycznie zmniejszyły liczbę migreny cierpią one.

Masaż

Pierwsze dobry masaż może być czymś więcej niż tylko sposób na odpoczynek i relaks. Cierpiących na przewlekłe migreny wykazały, że coraz masaż może zmniejszyć liczbę i nasilenie migreny, które otrzymują. Ponadto, masaże mogą pomóc Ci lepiej spać w nocy, co stwierdzono również, aby zmniejszyć liczbę migreny mogą dostać.

Jakie jest znaczenie migreny?

Jakie jest znaczenie migreny?


Niektórzy ludzie mogą nie znać różnicę między ciśnieniem na ból głowy, zatok i migrena. Migreny wpływają różne części mózgu, i nie każdy, kto kiedykolwiek miał ból głowy nigdy nie doświadczyć migreny lub ból, aury i osłabiających wyniki jej towarzyszące.

Znaczenie / Definicja

Według medicinenet.com, migreny jest ból głowy naczyniowy, co oznacza, że ​​naczynia krwionośne i Powiększ tętnicy skroniowej. Tętnicy skroniowej leży poza czaszki, tuż pod skórą swojej świątyni. Gdy ta tętnica powiększa, rozciąga nerwy, że cewki wokół niego. Te nerwy są zmuszone do uwolnienia substancji chemicznych i wywołać stan zapalny, ból i obrzęk w dalszej tętnicy. Ból jest powiększony, gdy tętnica kontynuuje ekspansję.

Objawy

Migreny atakują układ nerwowy, który reaguje na ból. Zwiększona aktywność podczas migreny powoduje nudności, wymioty, biegunka, zaburzenia widzenia, zimne dłonie i stopy, a wrażliwość na światło, które towarzyszyć pulsujący ból z boku lub z tyłu głowy. Aktywność bardzo wrażliwe zatrzymuje również opróżnianie żołądka z prawidłowo, więc wszelkie doustne leki nie są wchłaniane natychmiast. To dlatego tak wiele leki przeciwbólowe są nieskuteczne w czasie napadu migreny.

Aury

Według medicinenet.com, migreny poprzedza lub towarzyszy aura 20 procent czasu. Aury są jasne, zygzakował linie, które niosą centrum swojej wizji i sposób ich pracy zazwyczaj na zewnątrz. Jest to znane jako mroczki lub martwym. Czasami niektóre starsze osoby cierpiące na migrenę może poczuć aurę bez migreny. Mniejsza ilość osób cierpiących na migreny doświadczy aurę, że czuje się jak uczucie szpilki-i-igieł w jednej ręce, ręka, czy wokół nosa i ust.

Zapobieganie / Leki

Osób cierpiących na migreny może uniknąć częstych ataków poprzez kilka dnia na dzień zmiany. Zarządzanie stresem, coraz całonocny sen, monitorowanie działań i podejmowanie zbyt forsownych profilaktykę może zmniejszyć wyzwalaczy migreny. Jeżeli te są nieskuteczne, lekarz może dać ci receptę, aby pomóc złagodzić ból i objawy migreny. Do łagodnych migreny, over-the-counter leki, takie jak Aleve i Tylenol może zmniejszyć stan zapalny i bezpośredni ból głowy.

Expert Insight

Dr Mehmet Oz i dr Michael Roizen są częstymi gośćmi w programie Oprah Winfrey Show i odpowiedziałeś pytania dotyczące naturalnych metod leczenia migreny. Dr Oz mówi, napływ krwi podczas migreny jest podobna, gdy niektórzy ludzie jedzą bardzo zimno, jak lody, a cierpią na "Brain Freeze". Dr Roizen mówi czasami bóle głowy, które wydają się jak migreny są rzeczywiście spowodowane przez niektórych pokarmów. "Wyeliminuj wszystkie pszenicy, jęczmienia i żyta w jednym czasie, wyeliminować wszystkie sól pieprz i wszystko w jednym czasie," Dr Roizen mówi. Stwierdza on, że może on być w rzeczywistości równowagi soli i pieprzu, który jest związany z pokonywaniem głowy.

Światło słoneczne i migreny

Światło słoneczne i migreny


Migreny są przewlekłe silne bóle głowy często towarzyszą nudności. W recenzji z przyczyn środowiskowych migreny opublikowane w czerwcu 2009 roku "lekarz Currents", dr Deborah Friedman poinformował, że światło słoneczne może powodować migreny, a osoby cierpiące na migrenę są wrażliwe na jasne światło.

Migreny i słońce

Dr Deborah Friedman poinformował, że światło słoneczne, blask lub inne jasne światło może wywołać migreny u około 30 procent osób cierpiących na migrenę. Ciepła i wilgotności, które często towarzyszą jasne światło słoneczne, mogą również powodować migreny.

Czułość światła

Według dr Friedmana, osoby cierpiące na migrenę są nadwrażliwość na światło. Po wystawieniu na działanie stopniowo jaśniejsze światła, osoby cierpiące na migrenę czują dyskomfort w niższych poziomów światła, niż innych ludzi.

Światło i ból

Przegląd doktora Friedmana wykazały, że osoby cierpiące na migrenę mają niższe progi bólu po patrząc na jasne światło, podczas gdy inni mają wyższe progi bólu po ekspozycji na jasne światło. To sugeruje, że światło słoneczne może nasilić ból.

Wizja i Migrena

Przed migreną, może wystąpić martwe lub błyski światła. Światło słoneczne może powodować migreny, a osoby cierpiące na migrenę pragnąć ciemny, cichy pokój podczas epizodu. Nie wiadomo, w jaki nerwy wzrokowe interakcji z nerwu trójdzielnego, ból głównego szlaku u nasady migreny.

Serotoniny

Poziom serotoniny nerwów chemicznej upuść podczas migreny, wywołując nerwu trójdzielnego. Kontrola poziomu serotoniny może być związek pomiędzy światłem słonecznym i migreny, gdyż światło może mieć wpływ na liczbę receptorów serotoninowych.

Oznaki idealna objawy przedsionkowe migreny

Oznaki idealna objawy przedsionkowe migreny

Przedsionkowego migreny, znany przede wszystkim jako migrena related vestibulopathy, jest zaburzeniem równowagi wniesiona przez migreny. Przedsionkowego migreny mają jako ich główne cechy określonych objawów, które mogą być wyłącznie Objawy migreny lub mogą towarzyszyć Objawy migreny inne, niezwiązane z równowagi.

Aspekty

Przedsionkowego migreny wpływają na funkcjonowaniu organizmu układu przedsionkowego, system odpowiedzialny za regulujące równowagę i zdolność do postrzegania przestrzennych ruch. Układu przedsionkowego składa się z organów ucha wewnętrznego i części mózgu zaangażowanych w utrzymaniu równowagi ciała. Dokładna przyczyna przedsionkowego migreny nie są znane, ale naukowcy są przekonani, że przyczyna tkwi w nadmiernej stymulacji nerwów związanych z ucha wewnętrznego i utrzymanie równowagi części mózgu.

Zawroty głowy

Vertigo jest Najczęstszym objawem związane z przedsionka migreny. Vertigo to uczucie zawroty głowy, który sprawia, że czuje jakby ona ruchu lub przędzenia, nawet gdy ona jest nieruchomy. Uczucie powoduje często ekstremalnych nudności i wymioty, zawroty głowy i trudności utrzymania salda. Zawroty głowy podczas epizodów przedsionkowego migreny mogą towarzyszyć inne objawy migreny lub może być jedynym objawem.

Zaburzenia wzrokowe

Przedsionkowego migreny może również powodować szereg zaburzenia wzrokowe, łącznie z aury i ekstremalnych wrażliwości na światło. Migrena aury występują, gdy poszczególne widzi niezwykłe jasne światła, miejsca, linie lub zakłócenia tuż przed lub w trakcie epizodu migreny. Niektóre osoby cierpiące na migreny doświadczenia aury, które zaciemniają ich wizji z miejsca lub ciemności; inne doświadczenia tunel lub wizja zakrzywione.

Zaburzenia słuchu

Osób cierpiących na migreny przedsionkowego mogą również wystąpić poważne problemy słuchowe podczas migreny. Problemy te obejmują dźwięku senstivity (również znany jako nadwrażliwość), epizodyczny szum w uszach i nawet tymczasową utratę słuchu. Szum podczas przedsionkowego migrena jest często postrzegana jako trwałe dzwonka, nucić lub szum.

Choroba lokomocyjna

A zawroty głowy u pacjentów przedsionkowego migrena nie jest związane z ruchem i występuje nawet wtedy, gdy osoba jest nieruchomy, ciężka choroba lokomocyjna jest również częstym objawem podczas epizodu przedsionkowego migreny. W tych przypadkach osoba będzie cierpieć z powodu znacznie zwiększone nudności, zawroty głowy, zawroty głowy i wymioty podczas przenoszenia, zwłaszcza podczas przenoszenia głowę.

Wspólnego lokatorów z praw przeżywalność vs będzie

Wspólnego lokatorów z praw przeżywalność vs będzie

Najmu wspólnego jest to rodzaj nieruchomości współbieżne, co oznacza posiadanie majątku, który jest współużytkowane przez wiele osób. Najmu wspólne interesy ogólnie przetrwać z pozostałym lokatorom, a więc nie mogą być przekazywane woli. Jednak równoczesne nieruchomości prawa mogą się różnić między jurysdykcji; z zagadnień prawnych dotyczących najmu wspólnego należy zasięgnąć porady prawnej.

Prawa najmu wspólnego

Każdy najemca wspólny jest uprawniony do posiadania w całości majątku, ale nie można wykluczyć innych lokatorów. Stworzenie wspólnego najmu wymaga że wszystkich lokatorów otrzymywać ich udziałów w tym samym czasie, przez samego instrumentu tytuł, i że wszystkie interesy być identyczny typ, czas trwania i praw dotyczących nieruchomości. Należy jeden najemca wspólny sprzedawać jego zainteresowania, lokatorów wspólnych zachowa ich interesów, podczas gdy kupujący zazwyczaj trwa jego zainteresowania jako najemców w wspólnej.

Prawo do przeżywalność

Najmu wspólnego prowadzi "prawa do przeżywalność", co oznacza, że gdy jeden z lokatorów wspólnego umiera, jego zainteresowanie Właściwość znika i lokatorów wspólnego zachować niepodzielną prawo we właściwości. Na przykład jeśli A, B i C są wspólne najemców, i C umiera, teraz A i B są wspólne najemców nieruchomości. Ze względu na prawo przeżywalność wspólnego lokatorów nie opuścić ich zainteresowanie nieruchomości komuś innemu będzie lub spadkowego. Szczególnych okolicznościach może utworzyć wyjątki od tej reguły, jak określono poniżej, ale wyjątki takie są rzadkie.

Spadkowych

Najmu wspólnego jest zainteresowanie spadkowych. Po śmierci najemcy wspólnego jego zainteresowania jest automatycznie włączone do wspólnego najmu i posiadanych przez pozostałych członków. Bo nic nie jest "przekazywany," dzieje sie tak w sytuacji będzie, tam są nie aktywów umieścić poprzez proces spadkowych. Jednak sytuację najmu wspólnego może być inne wymogi prawne i dlatego bardziej skomplikowane, w przypadkach, w których małżonkowie dwa odbędzie się Właściwość jako wspólne lokatorów przed jednym z nich zmarło.

Jednoczesnej śmierci

Podczas wszystkich najemców w wspólnej najmu umrzeć w tym samym czasie, prawo ustanowił specjalne zasady dysponowania własnością najmu wspólnego. W wielu systemach prawnych trzymać że podczas dwóch lokatorów wspólnego umierają równocześnie, wspólne najmu zostanie zerwane (prawnie zakończył) i połowę majątku idzie do każdego zmarłego najemcy wspólnych nieruchomości (co oznacza, że połówki Właściwość teoretycznie mogą być opracowane przez każdego wspólnego najemcy będzie.)

Pogromca statut

Większości jurysdykcji mają jakąś formą "pogromcy statutu," że ktoś, kto uczestniczył w zabiciu innego od zarabia przez który zakazuje ustawa indywidualnych na śmierć. W sytuacji, w której jeden najemca wspólny pomaga zabić drugiego większości jurysdykcji będą odrywać najmu wspólnego i dać slayer nie prawo przeżywalność; w tym przypadku część zmarłego najmu mogą przechodzić będzie lub bez Testamentu dziedziczenia. Jednak postrach zwykle zachowuje własną proporcjonalne zainteresowanie nieruchomości.

Co rodzaju ból głowy jest spowodowane przez wysokie ciśnienie krwi?

Istnieje kilka rodzajów bólów głowy spowodowane przez wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie). Bóle głowy związane z nadciśnieniem tętniczym może się zdarzyć u dzieci, mężczyźni, kobiety i każdej grupy etnicznej.

Migreny

Badania pokazują, nadciśnienie tętnicze może być przyczyną migreny i odwrotnie; migreny może powodować nadciśnienie. Aby dowiedzieć się, co dzieje się dla Ciebie, zapytaj swojego lekarza w leczeniu nadciśnienia tętniczego leki. Jeśli twoje migreny nie ujawnią, twój problem może być rozwiązany; Jednakże jeśli Twoje ciśnienie krwi wzrasta podczas migreny, może trzeba traktować go z migrena i ciśnienie krwi leki.

Stan przedrzucawkowy ciąży

Co rodzaju ból głowy jest spowodowane przez wysokie ciśnienie krwi?

Stan przedrzucawkowy jest poważną chorobą, która Nieleczona, może prowadzić do udaru mózgu u matek w ciąży. Stan przedrzucawkowy może wystąpić z pierwszą ciąże, wiele ciąż, kobiet w ciąży starsze niż 35, cukrzyce w matki lub rodziny, wysoka zawartość sodu w diecie i otyłości. Objawy nadciśnienia tętniczego, matowa lub pulsujący ból głowy, obrzęk rąk, stóp i kostek. Jeśli jesteś w ciąży i mam te objawy, kontakt twój Ciąża od razu.

Złośliwym nadciśnieniem tętniczym

Złośliwe zapalenie jest spowodowane przez bardzo wysokie ciśnienie krwi i obrzęk nerwu wzrokowego. Tego typu zaburzenia jest najczęściej u młodych dorosłych afrykańskich Amerykanów, ale może wystąpić u wszystkich dorosłych i dzieci, jak również. Tylko 1 procent ludzi dotkniętych tego rodzaju zaburzenia ciśnienia krwi. To jest bardzo ważne, że ludzie się właściwej diagnozy z tej dolegliwości, ponieważ złośliwe nadciśnienie tętnicze jest stanem zagrożenia. Objawy obejmują bóle głowy, niepokój, nudności lub wymioty, zaburzenia widzenia i klatki piersiowej ból związany z kruszenia lub prasowanie uczucie.

Ewentualny skok

Nadciśnienie tętnicze jest wiodącym czynnikiem ryzyka udaru mózgu. Największy znak ostrzegawczy udaru mózgu jest nagły silny ból głowy bez znanej przyczyny. Inne objawy to: zaburzenia mowy, trudniejszy widząc w jednym lub obu oczu i utrata równowagi. Zadzwonić pod numer 911 natychmiast, jeśli dzieje się to ty lub ktoś Tobie bliski.

Leczenie

Zawsze skonsultować się z lekarzem, jeśli masz wątpliwości, ból głowy i wysokie ciśnienie krwi. Nadciśnienie tętnicze jest poważnym problemem zdrowia powinien być traktowany. Leczenie może obejmować leki ciśnienie krwi, Zdrowa dieta i ćwiczenia.

Jak korzystać z Heat Therapy napięte mięśnie

Mięśnie są wykonane z wielu włókien, które mogą rozciągać. Szczep występuje, gdy włókna są przeciążone lub podarte. Zwykle dzieje szczepy mięśni podczas ćwiczeń lub wytężonej działalności bez dobrej rozgrzewki i rozciągania wcześniej. Terapia ciepła zwiększa przepływ krwi, aby pomóc w procesie leczenia, a także rozluźnia napięte mięśnie.

Instrukcje

Terapia cieplna po użyciu terapii Ice

1 Ice obszar dotknięty bezpośrednio po początkowym rozdarcia. Twoje ciało reaguje na napięte mięśnie, wysyłając krew natychmiast wyleczyć uraz. Jednak, zbyt wiele krwi powoduje stan zapalny, ból i siniaki. Epoka spowolni przepływ krwi, zmniejszając obrzęk i ból. Zastosowanie terapii lodu na zaledwie 20 minut na godzinę przez pierwsze 24 do 72 godzin.

2 Bądź napięte mięśnie. Zachować jak najwięcej odciążyć obszaru, jak to możliwe, aż obrzęk i zasinienie spadły. Proces gojenia będzie postępować znacznie szybciej, gdy mięśnie są wypoczęte.

3 Stosować metody domowe terapii cieplnej. Sposoby domowe są proste i bezpłatne. Możesz namoczyć ręcznik w gorącej wodzie, wypełnić plastikową butelkę z gorącą wodą lub narysować gorącą kąpiel. Upewnij się, że woda nie jest zbyt gorąca przed umieszczeniem go na mięśnie.

4 Podgrzać napięte mięśnie przez 20 do 30 minut, chyba uczucia dyskomfortu.

5 Kontynuuj aby zastosować ciepło na napięte mięśnie, co najmniej trzy razy dziennie, aż ból ustępuje. Upewnij się, że temperatura skóry wrócił do normy, zanim to plecy ciepła na mięśnie.

Użyj Therapy ciepła zapobiec napięte mięśnie

6 Stretch przed każdym wysiłku lub intensywnych ćwiczeń. Twoje mięśnie muszą się rozgrzać przed ich użyciem, w przeciwnym razie staną się sztywne i napięte. Jest to konieczne, aby rozciągnąć mięśnie zostały napięte.

7 Zastosuj terapię ciepła przez 15 minut, zanim głowę do siłowni lub rozpocząć trening w domu. Ciepła zwiększy krążenie i rozluźnić mięśnie. Zostaną one przygotowane do ćwiczeń.

Wskazówki

  • Jeśli masz powtarzające napięte mięśnie, zakupić pad ciepła lub owinąć online Thermaphore poza BodiHeat lub Thermacare (patrz źródła poniżej).
  • Zawsze postawić barierę między skórą i terapii cieplnej, aby uniknąć podrażnienia, pieczenia lub pęcherze.
  • Nigdy nie stosować terapii ciepła podczas snu.

Jak się migrenowy ból głowy Medycyna Pracy?

O migreny

Migreny charakteryzuje pulsowania lub pulsacyjne ból, począwszy od jednego boku głowicy z przodu czaszki i stopniowo postępuje obejmuje całą głowę. Objawy mogą obejmować wrażliwość na światło i dźwięk, nudności, zaburzenia widzenia i drętwienie rąk, ramion i twarzy.

Przyczyną bóle migrenowe nie jest poznany, ale fizjologii samego bóle głowy. Naczyniową aktywność nerwów powoduje uwalnianie substancji rozszerzają ścianę naczyń krwionośnych i powodują stan zapalny prowadzący do bólu. Wszystkie leki stosowane w przypadku migreny pracy po obu substancji uwalnianych przez to działania lub objawów one spowodować.

NLPZ

Niesteroidowe leki przeciwzapalne są dostępne bez recepty. Leki, takie jak paracetamol, aspiryna, ibuprofen i naproksen są wszystkie leki z grupy NLPZ. Leki te działają w celu zmniejszenia stanu zapalnego, co zmniejsza ból. Niektóre NLPZ specjalnie dla migreny zawierają kofeinę, która działa jako obkurczających naczynia. Około 1/3 chorych na migrenę mają sukces z tych leków.

Recepta: ostra

MIDRIN jest mieszanina zwężający naczynia, przeciwzapalne i uspokajające leków. Uspokajającego pomaga w łagodzeniu bólu przez naciśnięcie na centralny układ nerwowy.

Zwiększenie środków chemicznych mózgu zwanych neuroprzekaźników może złagodzić skutki substancji wytwarzanych przez działalność nerwów naczyniowych. Sumatryptan, Amerge i Zomig to leki, które działają na neuroprzekaźnika serotoniny. Topamax jest środkiem przeciwdrgawkowym który zwiększa przenoszenie neuroprzekaźnika GABA. Cafergot jest skurcz naczyń krwionośnych, który również działa na serotoniny i dopaminy.

Recepta: Profilaktyka

Leki te stosuje się w celu zapobiegania występowaniu migreny, niż zmniejszenie bólu podczas migreny

Inderal jest bloker, który utrzymuje rozszerzaniu naczyń krwionośnych, zwiększa uwalnianie tlenu do tkanek i stabilizuje błony komórkowe. Depakote jest środkiem przeciwdrgawkowym który zwiększa transmisji GABA.

Znaki i Objawy Vestibular Migrena

Znaki i Objawy Vestibular Migrena


Przedsionkowe migreny, znane także jako vestibulopathy specyficznie związane z migreną, to zaburzenia równowagi spowodowane przez migreny. Przedsionkowe migreny mają jako ich głównych cech konkretnego zestaw objawów, które mogą albo być jedynym objawy migreny lub mogą towarzyszyć inne, nie związane z objawów równowagi migrenowe.

Aspekty

Przedsionkowe migreny wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu przedsionkowego organizmu, systemu odpowiedzialnego za zarządzanie równowagę i zdolność do postrzegania ruchu przestrzennego. Układ przedsionkowy składa narządów ucha wewnętrznego i części mózgu biorących udział w utrzymaniu równowagi ciała. Dokładna przyczyna przedsionkowego migreny nie jest znany, ale naukowcy uważają, że przyczyna leży w nadmiernej stymulacji nerwów związanych z wewnętrzną ucha, a części salda utrzymującą mózgu.

Zawrót głowy

Zawroty głowy jest najczęstszym objawem związanym z przedsionka migreny. Vertigo jest zawroty głowy uczucie sprawia, że ​​indywidualne odczucie jakby się porusza lub wirowania, nawet kiedy stoi. Często powoduje skrajne uczucie nudności i wymioty, zawroty głowy i trudności z utrzymaniem równowagi. Zawroty głowy podczas epizodów przedsionkowego migreny mogą towarzyszyć inne objawy migreny lub może być jedynym objawem.

Zaburzenia widzenia

Przedsionkowe migreny może również powodować szereg zaburzeń widzenia, w tym aury i skrajnej wrażliwości światła. Aury migreny występują, gdy osoba widzi niezwykłe jasne światła, plamy, linie, lub zakłóceń na krótko przed lub w trakcie epizodu migrenowego. Niektóre migrena cierpiących aury doświadczenia Mroczny swoją wizję z plamami lub ciemności; inni doświadczają tunelu lub zakrzywioną wizję.

Zaburzenia słuchu

Przedsionkowe cierpiących na migrenę może wystąpić poważne problemy słuchowe podczas migreny. Problemy te obejmują senstivity dźwięku (znany również jako nadwrażliwość), szum w uszach, a nawet epizody tymczasową utratę słuchu. Szumy uszne doświadczył podczas przedsionkowego migreny jest często postrzegana jako trwałe dzwonienia, buczenie lub szum.

Choroba lokomocyjna

Podczas głowy w przedsionkowego pacjentów migrenowych nie jest związane z ruchem oraz występuje nawet wtedy, gdy osobnik jest stacjonarna, ciężka choroba lokomocyjna jest częstym objawem migreny przedsionka podczas epizodu. W tych przypadkach, osoba będzie cierpieć z powodu znacznie zwiększonego nudności, zawroty głowy, zawroty głowy i wymioty podczas ruchu, zwłaszcza podczas poruszania głową.

Migrena wyzwalania Foods

Jeśli cierpisz na migreny, to prawdopodobnie nic robić, aby uniknąć ataku. Co, jeśli to było tak proste, jak unikanie niektórych pokarmów? Naturalnie występujących związków w niektórych środkach spożywczych, jak również dodatki stworzone przez człowieka mogą wywołać migreny u osób wrażliwych. Możesz być świadomy niektórych własnych wyzwalaczy - inne są mniej oczywiste.

Substancje naturalne

Nie wszystkie migreny są wywoływane przez źródła żywności. Jednak, u osób wrażliwych, niektóre pokarmy mogą doprowadzić lub nasilić się ataku migreny. Tyramina, naturalnie występująca substancja, która wynika z rozkładu białka w niektórych środkach spożywczych, często powoduje migreny. Dłużej wieku żywności, większa ilość tyraminy w nim. Wieku sery (szczególnie niebieski ser, wieku cheddar, feta, i parmezanem) posiadają wiele tyraminę. Inne pokarmy zawierające duże ilości tyraminy są ogórki, cebula, oliwki, niektóre ziarna, suszone owoce, orzechy, awokado, przetwory mięsne, zupy w puszkach i czerwone wino. Niektórzy zgłosić ból głowy problemy przy podejmowaniu w innej substancji naturalnych. Ale uwaga, jeśli regularnie bierzesz w kofeinę i skaleczyć się zimno indyka, możesz niechcący wywołać ból głowy wycofania, które mogą przekształcić się migreny.

Dodatki

Jeśli znajdziesz migreny często występują po lunchu, być może warto zastanowić się, co jedli. Przetworów mięsnych - w tym wędliny, pepperoni, hot dogi i kilka kiełbasek - często zawierają konserwantów azotany i azotyny. Możesz mieć również wrażliwość na jednosodowej glutimate. Ten wzmacniacz jest smak-składnikiem wielu przetworzonych produktów spożywczych (myślę puszkach zupy, posiłki w restauracji i paczkowanych przystawki), a nie tylko chińskie jedzenie. Azotany / Azotyny i MSG rozszerzają naczynia krwionośne i zwiększają przepływ krwi do mózgu, co powoduje bóle głowy u niektórych osób. Aspartam, sztuczny słodzik, a niektóre barwniki również zostały oznaczone jako możliwe migreny wyzwalaczy. Osoby, których bóle wynikające z dodatkami do żywności często odczuwają ból po obu stronach głowicy, a nie tylko z jednej strony, jak w klasycznym migreny. Te bóle pojawiają się zwykle w ciągu 20 do 30 minut z przyjmowaniem się pokarmów.

Zimne jedzenie

Większość z nas doświadcza "zamrożenie mózgów" od czasu do czasu, ale cierpiących na migrenę, zamrożenie mózgu może dać pełnej na atak. U większości osób, ból lodów jest wyczuwalny w środku czoła, ale cierpiących na migrenę, ból ten może być bardziej rozpowszechnione - dosięga są zazwyczaj dotknięte podczas migreny. Według wydziału neurologii kliniki Cleveland, więcej niż 90 procent osób cierpiących na migreny zgłosić problemy z zimnym jedzeniem i napojami.

Czego nie jeść

Tak jak trzeba być ostrożnym, jedzenia niektórych pokarmów, należy również uważać, aby nie pominąć posiłki. Spadek cukru we krwi i zakłóceń w normalnej stabilności organizmu może także aktywować migreny. Jeśli stwierdzisz, że rozprasza się łatwo i zapomnij jeść w regularnych odstępach czasu, można skupić się na wypas przez cały dzień do siebie i swojej głowy regularnych. Ponadto, należy zwrócić uwagę na ilość płynów pić. Odwodnienie jest możliwe wyzwalania dla migreny.

Mniej powszechne wyzwalacze

Musisz nauczyć własne wyzwalacze. Prowadzenie dziennika ból głowy może pomóc. Jeśli nagrywasz to, co jesz i żadnych objawów bólu głowy, które pojawiają się później, można dowiedzieć się, jakie substancje wywołują cię. Oprócz bardziej spotykane wymienionych powyżej, ludzie czasami zgłaszają migreny spowodowane podroby (takie jak wątróbki kurczaka), produkty mleczne, takie jak hodowlane maślanki i kwaśnej śmietany, yeasted pieczywa - zwłaszcza zakwasie, wędzone i suszone ryby, niektóre świeże owoce, takie jak banany, maliny, czerwone śliwki i papaje, o smaku sera i krakersy.

Przyczyny migrena połowiczoporaźna

Przyczyny migrena połowiczoporaźna

Tło

Hemiplegic migreny są zazwyczaj klasyfikowane jako migreny z aurą. Aury jest grupa objawów, które mogą pojawić się przed lub podczas migreny. Zgodnie z Mayo Clinic, migrena aura zwykle występuje w ciągu godziny przed rozpoczęciem ból głowy i na ogół trwa od 10 do 30 minut przed zniknięciem. Migreny z aurą może dotknąć każdego, ale często zaczynają w dzieciństwie i są częstsze u kobiet niż mężczyzn.

Wyzwalacze

Migreny Hemiplegic mogą być wywołane przez stres, zmiany hormonalne, zmęczenie, uraz głowy, jasne światła, niezwykłych zapachów, zmian środowiska, głód, hałas, alkohol, zmiany snu, a nawet niektórych środków spożywczych i leków. Unikanie tych wyzwalaczy może pomóc zmniejszyć częstotliwość migreny Hemiplegic.

Rodzaje Hemiplegic migreny

Hemiplegic migreny zostały zawężone do dwóch typów. Pierwszym z nich jest rodzinną migrenę połowiczoporaźną, który jest dziedziczna i spowodowane mutacją genu. Większość ludzi, którzy cierpią z rodzinnych migreny Hemiplegic mają jednego rodzica z chorobą. Drugi typ połowiczoporaźnej migreny jest dalej sporadycznie połowiczoporaźnej migreny. Jej przyczyną jest nieokreślony. Te dwa rodzaje Hemiplegic migreny mają podobne objawy.

Objawy

Migreny Hemiplegic są rzadkie. Objawy mogą być nieprzewidywalne i mogą się różnić dla każdej osoby. Przy tego rodzaju migreny zmysły wpływa na ogół przed zlokalizowanego bólu głowy, która znajduje się w dowolnym miejscu pomiędzy tyłu głowy do przodu. Często ktoś z migreną hemiplegic będzie upośledzenie wzroku, w tym błyski światła, linie zygzakowate, martwym, podwójne widzenie, a nawet czasowa utrata wzroku. Niektóre osoby mogą odczuwać dezorientację lub ma mowy problemy. (Zobacz też: 2) mrowienie twarzy lub osłabienie ramion i nóg może również wystąpić u osób z migreną hemiplegic. (Zobacz też: 2) Poza problemami sensorycznymi, wrażliwość na światło, silny ból głowy i nudności lub wymioty są jednym z objawów, które mogą wystąpić z migreną hemiplegic. Bolesne skóra jest również zarzut wśród Hemiplegic cierpiących na migrenę. Może się to wydawać dziwne, ale to jest dość powszechne i jest ogólnie zauważył podczas codziennych zajęć, takich jak szczotkowanie włosów. W bardzo nielicznych przypadkach, migreny odnotowano połowiczoporaźną bez bólu głowy.

Zabiegi

Natychmiastowa pomoc lekarska jest zalecana, gdy którykolwiek z powyższych objawów. Leki na receptę może pomóc w leczeniu objawów i zapobiegania przyszłym migrenę połowiczoporaźną. Zabiegi profilaktyczne m.in. beta-blokery, leki przeciwdepresyjne, środki przeciwdrgawkowe, blokery kanału wapniowego i inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Ponadto, inne leki mogą być przepisane do zatrzymania migreny Hemiplegic przed jego rozpoczęciem. Leki te obejmują sporysz, agonistów serotoniny / tryptany i isometheptene. Skonsultować się z lekarzem, aby określić, jakie leczenie, jeśli w ogóle, jest najlepszy.

Migrena leki homeopatyczne

Migrena jest silny ból głowy, który niesie ze sobą objawów choroby, a także nadwrażliwość na światło i dźwięk. Mogą one trwać kilka godzin, a czasem dni. Wiele osób cierpiących wymagają leków na receptę, aby pomóc migreny, ale są leki homeopatyczne, które mogą pomóc migreny lub przynajmniej złagodzić niektóre objawy. Ponieważ każdy środek nie działa sama dla wszystkich, znalezienie odpowiedniego środka domu może czasami być wyzwaniem.

Ruch

Od wykonywania może uwolnić endorfiny, która jest naturalnym środkiem przeciwbólowym organizmu, jest to dobry pomysł, aby wybrać się na spacer, aby zobaczyć, czy to pomoże na migrenę. Innym rozwiązaniem byłoby odpocząć lub skorzystać z masażu. Medytacja jest doskonałą formą relaksu. O masażu wykonywane na szyi lub ramion, aby pomóc zrelaksować napięte mięśnie mogą złagodzić ból migrenowy.

Kofeina

Kofeina znany jako środek wzmacniający dla złagodzenia bólu, jak również zwężenie naczyń krwionośnych, a zatem można je stosować w celu złagodzenia niektórych bólu spowodowanego z migreną. Picie kawy lub jedzenia trochę czekolady to świetny sposób, aby uzyskać pewne szybkie kofeinę.

Unikanie

Prowadzenie dziennika żywności jest świetny sposób, aby wyeliminować wszelkie pokarmy, które mogą spowodować lub wywołać migrenę. Niektórzy ludzie mają alergie pokarmowe, które powodują migreny, podczas gdy inni mogą nie mieć jedzenie powoduje ból głowy w ogóle. Ponadto, wyeliminowanie określonego pożywienia nie mogą utrzymać od osoby posiadające migreny, ale mogą obniżyć intensywność jak głównym głowy będzie. Dlatego, prowadzenia listy, co jesz i kiedy może pomóc w podjęciu decyzji, czy dana żywność jest przyczyną tych bólów głowy.

Schłodzeniu

Umawiające się naczyń krwionośnych w głowie jest częstym sposobem, aby pomóc z niektórymi z bólu spowodowanego z migreną. Można to zrobić z zimnymi pras umieszczonych na skórze głowy lub biorąc zimny prysznic.

Suplementy

Istnieje wiele różnych ziołowych suplementów, które mogą pomóc złagodzić ból migreny. Mimo, że badania nie wykazała tych dodatków do pracy, wielu ludzi wierzy, i używać ich religijnie, gdy mają migreny. Belladonny jest dodatek często stosowane podczas migreny jest usytuowany z tyłu głowy lub światło i dźwięk jest głównym objawem z bólem. Bryonia stosuje migreny umieszczone za oczu. Migreny znajdujących się na prawej stronie głowicy, Natrum muriaticum rozpuszcza, i migrenę z lewej strony, Lachesis wykonaniu. Jednak jest to zawsze najlepiej sprawdzić z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów.

Jakie są przyczyny Sinus Migrena?

Bóle zatok i migreny są często mylone ze względu na podobne objawy ciśnieniem twarzy i intensywnego pulsowania w głowicy, która jest często zlokalizowane na jednej stronie. Błędnej diagnozy obu warunkach zwykle powoduje migreny są traktowane jako bóle zatok.

Znaczenie

Bóle zatok nosa są spowodowane przez zatory wynikające z alergii lub wirusa zatkania zatok, podczas migreny są wyzwalane przez emocjonalne, zaburzenia równowagi hormonalnej, wrażliwości chemicznych i mutacje genów dziedzicznych.

Funkcja

Infekcje zatok, które powodują bóle głowy wynikające z zapalenia i ciśnienia z powodu nadmiaru płynów. Migreny fizycznie wynikają z obrzęku wskutek rozszerzania naczyń krwionośnych, schorzeń neurologicznych lub podwichnięcia kręgów.

Identyfikacja

Bóle zatok towarzyszy katar, wydzielina, zapalenie ucha i zatory, a migreny produkować objawy aury, powodując lekkie i wrażliwość na dźwięki, nudności, wymioty, zawroty głowy, dezorientację i chwilowy paraliż.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Zatokowe bóle głowy reaguje na antybiotyki i leki przeciwhistaminowe w ciągu 24 do 48 godzin, w przeciwieństwie do migreny, które występują cyklicznie w całym życiu człowieka, wymagając beta-blokery, leki przeciwdepresyjne, terapii hormonalnej i leków przeciwzapalnych.

Nieporozumień

Mylące, "Sinus migrena" mogły być błędnie użył do opisania podwójny warunek, bóle zatok i migrena, potencjalnie spowodowane przez przypadkowego bólu, miesiączki, brak snu i stres podczas infekcji zatok.

Kiedy jechać na pogotowie na migrenę?

Wspólne badanie Narodowej Fundacji ból głowy i Towarzystwa Opieki Pilne Ameryki wskazuje, że są zazwyczaj lepiej iść do centrum Urgent Care lub kontaktując się z lekarzem, niż dzieje się na pogotowie do migreny, ale istnieje kilka znaki niebezpieczeństwo które uzasadniają leczenie doraźne.

Migrena czy nie?

Migrenowy ból głowy zazwyczaj składa się z pulsującym lub pulsującym bólu po jednej stronie głowy, wraz światło i dobrej czułości i nudności według Narodowa Fundacja głowy. Jeden na pięciu chorych doświadczyć aury przed samym bólem głowy, z objawami takimi jak zaburzenia widzenia, dziwnych zapachów i mrowienie twarzy lub ramion. Bardziej niepokojące objawy aury to upośledzenie poznawcze i trudności z mówieniem.

Jeśli już zdiagnozowano migreny, i udać się do izby przyjęć lub pilnej opieki obiektu, pojawi się pytanie, jaki jest twój plan leczenia jest i czy po niej. Czy nie, i to nie udało, albo nie, odpowiedzieć szczerze otrzymywać skuteczne leczenie.

Opcje

Według Krajowej Fundacji ból głowy, należy przejść bezpośrednio do najbliższej izby przyjęć, jeżeli:
? Masz silny ból głowy po jednej stronie głowy, że przyszedł na szybko i obejmuje objawy neurologiczne, takie jak drętwienie, osłabienie lub objawów takich jak oczu opadających powiek.
? Masz intensywny ból głowy dołączonej na po urazie głowy lub uraz.
? Występują trudności w oddychaniu.

Należy odwiedzić centrum pilnej pomocy, jeśli:
? Twój ustalonego planu leczenia nie przewiduje ulgę.
? Twój ból głowy trwa już od 72 godzin.
? Ból jest gorszy niż jakikolwiek inny migreny kiedykolwiek miałem.
? Twój ból głowy towarzyszy nowych objawów.

Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli:
? Nie możesz lub nie chcesz stosować się do zalecanej plan leczenia migreny.
? Migreny są coraz gorsze, czy już stopniowo zamiast nagle.
? Trzeba było iść na pogotowie lub pilnej opieki placówki.

Koszt

Ważne jest również, aby pamiętać, że koszty danego leczenia wzrasta, gdy znajduje się w szybszym tempie urządzenia. Leczenie w izbie przyjęć jest bardzo drogie, a jednocześnie nie można odmówić leczenia, ceną mogą powodować ból głowy własnych. Wizyta w zakładzie opieki pilny jest zazwyczaj droższe niż wizytę u lekarza (w zależności od zakresu ochrony zdrowia), ale znacznie tańsze niż wizyta w izbie, a często powodują szybsze leczenie. Łączenie się z lekarzem w celu uzyskania porady lub powołania krótkim wyprzedzeniem jest często najbardziej opłacalny wybór, jeśli jest ona dostępna.